GÜNERLER KOZMETİK İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

GÜNERLER KOZMETİK Hakkında

2001 yılında kurulan Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şirketi uluslararası lüks markaların parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışlarını yapmak için yola çıkmıştır. Perfume Point markasıyla Kurtköy Viaport AVM'de açılan ilk mağazasından bugüne kadar, kaliteli hizmeti öncelikli hedefi olarak belirlemiş ve bu hedefle büyümeye devam etmektedir. Türkiye genelinde seçkin lokasyonlarda açtığı ve açmaya devam ettiği 20’yi aşkın Perfume Point mağazasında Bvlgari, Christian Dior, DiegoDalla Palma, Davidoff, Gucci, Hermes, Lacoste, Tom Ford, Versace, Prada gibi parfüm ve kozmetik markalarının yanı sıra SunSoon mağazalarında da Ray-Ban, Prada, Burberry, Dolce Gabbana, Emporio Armani gibi uluslararası özel markaların güneş gözlüklerinin satışını yapmaktadır. Perfumepoint.com.tr ve jewelpoint.com.tr online alışveriş siteleri ile Türkiye’nin her yerinde tüketicilere parfüm, kozmetik ve aksesuar ürünlerini en iyi avantajlarla ulaştırmaktadır.

Günerler Kozmetik, ilk kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet hedefini, tüketici beklentileri ve güncel teknolojik gelişmelerle pekiştirip, farklı sektörlerde de yatırımlarına Günerler Grup çatısı altında devam ederek büyümektedir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 19:00 Cumartesi: 09:00 - 13:00 Pazar: Yok

GÜNERLER KOZMETİK İş Başvurusu

GÜNERLER KOZMETİK, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

GÜNERLER KOZMETİK firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de GÜNERLER KOZMETİK ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel GÜNERLER KOZMETİK iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

GÜNERLER KOZMETİK iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim