Yayınlarımız

Kariyer & Eleman İş İlanları

Secretcv.com Dergisi

İnsan kaynakları ve iş dünyası ile ilgili bilgi paylaşımının yapılmasını hedefleyen Secretcv Dergisi, güncel ve kapsamlı içeriği ile iki ayda bir okuyucularıyla buluşuyor. 15.000 tirajı ile sektörün nabzını tutan Secretcv Dergisi, güncel dosya konuları, markaların insan kaynakları süreçleri, yeni marka oluşumları, sektörün duayenlerinden makaleler gibi zengin içeriğiyle dolu bir içerik sunuyor.

img
img

Secretcv.com İlan Gazetesi

Sektörde bir ilk olan "Secretcv.com" ilan gazetesi, belli periyotlarda, ücretsiz olarak sokaklarda ve meydanlarda dağıtılmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya’da en işlek meydanlarda, metro ve vapur iskelesi çıkışlarında dağıtılan ilan gazetesinin içeriğinde, en güncel iş ilanları ve iş hayatıyla ilgili okuyucunun ilgisini çekecek makaleler yer almaktadır.

Kitaplarımız

Secretcv.com iş dünyasının başucu kitapları haline gelen kitapların basımı ve sponsorluğunu üstlenmiştir. İş Hukuku’nun en son kanunlara göre güncellenmiş halini Avukat Ergun İnce’nin yorumuyla okuyabileceğiniz “İş Hukuku” kitabı, iş sağlığı ve iş güvenliğinin derinlemesine incelendiği Av. Ergun İnce ve Dr. M. Ruhi Gökmoğol tarafından yazılan “İş Sağlığı ve İş Güvenliğinin Hukuksal ve Örgütsel Boyutları” kitabı, en sade anlamıyla “yıldırma” olarak bilinen ve iş dünyasında sıklıkla yaşanan mobbing kavramının Av. Ergun İnce tarafından kaleme alınan “İşyerlerinde Korkulu Bir Düş Mobbing” kitabı, başarılı CEO’ların bugünlere gelmelerini sağlayan önemli olayları ve kişileri okuyabileceğiniz, M. Rauf Ateş tarafından yazılan “Teşekkürü Bir Borç Bilirim” kitabı, markanızın rakiplerinden bir adım öne çıkması için yaptığınız her işi aşkla yapmanız gerektiğini anlatan, Kevın Roberts’ın yazdığı “Lovemarks Etkisi” kitabı, M. Ruhi Gökmoğol tarafından yazılan “Yönetsel Karar Verme Teknikleri” kitabı bu kitaplar arasında yer almaktadır.

img
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim