Hakkımızda

Kariyer & Eleman İş İlanları

Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu 2000 yılından bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan Secretcv.com’un veritabanında, 24.000.000 aday cv’si ve 150.000 üye firma bulunmaktadır.

İş arayanlar Secretcv.com'da oluşturdukları Cv'leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar ya da başka bir deyişle iş arayan profesyoneller Secretcv.com'a üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

Cv'lerin firmalar tarafından incelenmesi iki şekilde sağlanmaktadır.

1) Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapmaları ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi,

2) Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlerle arama yapmaları sonucu çıkan Cv'leri incelemeleridir.

Secretcv.com faaliyetlerine 2000 yılı Eylül ayında başlamıştır. Secretcv.com başladığı günden itibaren internet teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

Bireysel olarak CV Oluşturmak için tıklayınız.

Firma olarak üyelik avantajlarını öğrenmek ve Firma Üyelik Bilgi Formunu doldurmak için tıklayınız.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim