Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Site üzerinde oluşturduğunuz Cv'niz aktif durumda ise üye firmalarımız veritabanı içerisinde yaptıkları aramalarda Cv'nize her an ulaşabilirler. Eğer iş arayışınıza ara verdiyseniz ve üye firmaların veritabanı içinde yaptıkları aramalarda size ulaşmalarını engellemek isterseniz Cv'nizi pasif hale getirebilirsiniz. Cv'nizin pasif olduğu durumda hiçbir üye firma Cv'nize ulaşamaz. Aynı zamanda bu durumlarda kısa bir süre Cv'nizi aktif ederek dileğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Dolayısıyla sadece ilanına başvuru yaptığınız firma tarafından Cv'niz incelenecektir.

Eğer Secretcv.com'da kullandığınız şifrenizin başkası tarafından kullanıldığından şüphe ediyorsanız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcılara ait bilgiler sadece üye firmalarımız ve ticari amaçlarla yasal çerçevede bilgilerinizi paylaştığımız kişi ve kurumlar tarafından görülmektedir. Bu sitede paylaştığınız bilgiler üyelerimize iş ve işçi arayışlarında yardımcı olmak amacıyla ve reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Bilgileriniz iş arayışlarında yardımcı olmak amacıyla ve reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak amacıyla Bankalar vs. 3. Kişilerle paylaşılabilir ve Secretcv.com tarafından ve/veya bilgilerin paylaşıldığı kişilerce işlenebilir. Bunun sonucu olarak kişisel bilgileriniz iş ve işçi arayışlarında ve reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir ve bu amaçlarla tarafınıza sms, mail, telefon vs. yollardan ulaşılıp bilgilendirme yapılabilir.

Secretcv.com'da yer alan bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve tüm kişisel bilgilerinizin silinmesini ya da bilgilendirme yapılan kanal üzerinden, size sms, mail, telefon vs. yollardan ulaşılıp bilgilendirme yapılmamasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda tarafıma aktarılan bilgileri okudum ve anladım. Bu sitede paylaştığımnız bilgilerin Secret CV tarafından yukarıda sayılan amaçlarla, ÜYE FİRMALAR HARİCİNDE ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını ve bilgilerimin Secret CV ve uygun gördüğü 3. Kişiler tarafından işlenmesini;

Secretcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Kullanım Şartları

Bu bölüm Secretcv.com'un genel kullanım şartlarını, genel ve yasal sorumlulukları içermektedir. Sistemi kullanmadan önce aşağıda yazanları okumanız ve sistemi kullanmanız durumunda bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu sayfada yazılı şartları kabul etmez iseniz lütfen sistemi kullanmayınız. Bu sayfada bulunan genel kullanım şartlarınıSecretcv.com dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Siteyi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı okumanız tavsiye edilir.

Kullanım Kuralları

 • Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
 • CV dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
 • Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
 • Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
 • Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda,
 • Virüs vasıtasıyla sitenin çalışmasını engellemek,
 • Siteyi kullanan diğer kullanıcı bilgilerine girmek veya girmeye çalışmak.

İçerik Kopyalanması

Bu Sitede yer alan bütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler Secret CV tarafından oluşturulmuştur.

Bu Sitede yer alan bütün yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran Secret CV’ye aittir. Sitede yer alan yazılar, grafikler, istatistiki bilgiler ve resimler Secret CV’nin yazılı onayı olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması yasaktır.

Aynı şekilde Sitenin isim hakkı ve logosu münhasıran Secret CV’ye ait olup hiçbir surette Secret CV’nin yazılı onayı olmaksızın kullanılamaz, 3. kişi ve kuruluşların kullanımına sunulamaz.

Site münhasıran Secret CV’nin kullanımında olup Sitede yer alan herhangi bir unsur diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlanamaz veya Secret CV’nin izni olmadan başka bir internet sitesinden Secret CV’nin sitesine link verilemez, yönlendirme yapılamaz.

Ayrıca sitenin tasarımı ve veritabanı oluşturulmasında ,aynı zamanda tüm kullanıcılara sağlanan fonksiyonların hazırlanmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Genel Sorumluluklar

Site içerisinde daha önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı Secretcv.com tarafından saklı tutulmaktadır.

Sitede yer alan bireysel kullanıcı ve firma bilgilerinden Secretcv.com sorumlu tutulamaz.

Sitede Cv'sini oluşturan adayın ilettiği her türlü bilginin tek sorumlusu adaydır. Aday bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

Secretcv.com veritabanında bulundurduğu Cv'lerin sorumluluğunu alamaz. Sitenin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

Secretcv.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Secretcv.com'a bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez.Secretcv.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Secretcv.com bu sitede yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Secretcv.com gizlilik prensiplerine sadık kalarak bazı pazarlama faaliyetlerinde üye bilgilerini reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanabilir. Secretcv.com reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı e-posta ve sms gönderimi yapabilir.

Bu sitede paylaştığınız bilgilerin Secret CV tarafından ÜYE FİRMALAR HARİCİNDE üçüncü kişilerle paylaşılmasını;

Site kapsamında işverenler ile adaylar arasında yapılabilecek online görüşmelerde tarafların güvenliği için ses ve görüntü kaydı alınacaktır. Secretcv.com’un ilgili kayıtlar ile ilgili cezai veya hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Secretcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.