Hayvancılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Hayvancılık
 • Veterine Hekim
  Güres Group A.Ş.
  Manisa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Üniversitelerin Veterinerlik Fakültelerinden mezun, Yumurtacı Kanatlı Hayvan bakımı ve sağlığı konusunda 10 yıl tecrübeli Netsis ve ofis programlarına hakim, Ekip yönetebilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Manisa - Saruhanlı- Turgutlu- Akhisar ‘da ikamet eden veya edebilecek

  Aranan Nitelikler

 • Yurtdışı Satış Sorumlusu
  Optimum Danışmanlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet gösteren Türkiye' nin en eski ve köklü şirketlerinden biri olan firmamız için YURTDIŞI SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız. Hedef ülkelerde Satış ve Pazarlama alanındaki tüm faaliyetleri yürütmek, Yurt dışındaki potansiyel müşterileri tespit etmek, firmamızı ve ürünlerimizi tanıtarak yeni müşteriler kazandırmak, Küresel, Bölgesel, Ulusal fuarları tespit etmek, seçmek, Firmayı tanıtıcı her türlü faaliyetlere (fuar katılım organizasyonu ve müşteri ziyaretleri vb.) katılmak, Müşteri hakkında referans, istihbarat araştırması ve müşteri analizi yapmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Çok iyi derecede Arapça, Fransızca ve/veya Rusça dil bilgisine sahip, • Yurtdışı Satış & Pazarlamasında min.2 yıl deneyim sahibi, • MS Office uygulamalarına ve operasyon işlemlerine hakim, • Araştırmacı, takipçi, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, • Uluslararası seyahat engeli olmayan, • Pozitif iletişim becerileri kuvvetli, sonuç odaklı, • Erkek adaylarda askerlik hizmeti tamamlanmış,

 • Yem Pelet Ustası
  Eska Yem
  Eskişehir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması DENEYİMLİ YEM PELET USTASI

  Aranan Nitelikler Eskişehir' de ikamet edebilecek 30-50 yaş aralığında DENEYİMLİ YEM PELET USTASI aramaktayız.

 • Veteriner
  Şahinler Otomotiv
  Denizli 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Denizli ili Honaz ilçesinde bulunan Şahinler Damızlık çiftliğinde çalışmak üzere bay veya bayan veteriner hekim aramaktayız.Veteriner hekim olarak; B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, İş takibi ve yönetimi konusunda düzenli, dikkatli ve dinamik, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Büyükbaş hayvancılıktan anlayan, Gelişmeye açık, Denizli'de ikamet edebilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veterinerlik fakültesinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Firmanın görevlendirmiş olduğu bölgede mevcut satış kanallarının takibi ve satış kabiliyetlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak. Bölgesinde firma tanıtım faaliyetlerini yürütmek ve yeni satış noktalarını oluşturmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Veterinerlik Fakültesi /Ziraat Fakültesi Zootekni bölümlerinden mezun olmak. İdealist, eğitime açık Satış Pazarlama konusunda Kariyer hedefi olan İnsan ilişkilerinde başarılı ve Yönetici kimliğe sahip MS Office programlarına hakim Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyehat engeli olmayan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. - Responsibility for sales organization and credits according to budget; - Interaction with international tech team to improve; - Suggesting innovation in products range; - Promoting products-portfolio according company's policy; - Market intelligence; competition and new products analysis; - Coordinating logistic operations with sales team in branch offices; - Responsibility for sales forecast and receivables control.

  Aranan Nitelikler - Diploma in agriculture or horticulture engineering department of related universities; - Ability to work well within a team; - Good knowledge of English (spoken and written); - Open-minded, sociable and communicative; - Enthusiasm, ability and joy to work in team; - Assertiveness and bargaining strength; - Competence in inter cultural communication; - Good knowledge in Microsoft Office (Word, Excel); - Willingness to travel.

 • Kasap Sorumlusu
  Selam Grup
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Fatih - Güngören - Başakşehir - Zeytinburnu - Bağcılar bölgesinde bulunan Selam Marketlerinde Kasap bölümünde,çalışma arkadaşları aranıyor

  Aranan Nitelikler Kasap reyonunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ekip arkadaşları armaktayız. (Müşterilerin talepleri doğrultusunda et ürünlerini hazırlamak ve sunmak,Bulunduğu tezgahı görsel ve hijyenik olarak düzenli ve tertipli tutmak.)

 • Satış Pazarlama Uzmanları
  Selçuklu Un ve Yem San.…
  Antalya, Burdur, Isparta 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yem müşterilerinin ziyaretlerinin bütçe hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi Yem Bayii,besici,çiftlik ve kooperatiflerinin öngörülen planda ziyaret edilerek ,teknik destek ,bilgilendirme çalışmalarının gerçekleştirilmesi Bağlı bulunan tüm portföy müşterilerin sipariş,tahsilatlarının ,risklerinin takibi ve raporlanması Bölgesindeki Pazar,rekabet durumu,fiyat ve satış koşulları,potansiyel müşteriler ile ilgili aylık raporlar hazırlanması

  Aranan Nitelikler Yem ve Un sektörünün son teknoloji yatırımlarıyla hızla büyüyen firmalarından olan şirketimizSELÇUKLU YEM ,Türkiye’nin Antalya İli merkez olmak üzere;Antalya ilçeleri-Isparta,Muğla,Denizli,Burdur İlleri ve ilçelerinde sorumlu olarak görevlendirmek üzere ‘Yem Satış Pazarlama Uzmanları’aramaktadır. Adaylarda öncelikli aradığımız özellikler: Antalya İlinde ikamet eden veya ikamet edebilecek Ziraat Mühendisliği (zootekni),Veteriner Hekimlik,Biyoloji, İşletme-İktisat fakültelerinden mezun Yem Sanayiinde,Hayvancılık sektöründe en az 2 yıl satış tecrübesi olan, Aktif sürücü belgeli ,seyahat engeli bulunmayan Yem sektöründe satış fonksiyonuna yatkın,ikna kaabiliyeti yüksek,yoğun iş temposunda çalışabilecek Yem sektöründe çalıştığı bölgelerde hızla müşteri portföyünü arttırabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı,güçlü,iletişim kurabilen,kendine özen gösteren Askerlik görevini tamamlamış(Bay'lar için),35 yaşını geçmemiş olan

 • Muhasebe Personeli
  Ankara Yem Sanayi
  Kırıkkale 13 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek okulların ilgili bölümlerinden(Muhasebe/işletme/iktisat) mezun, Muhasebe alanında minimum 2 yıl iş deneyimine sahip, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi konularında tecrübe sahibi, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Fatura, irsaliye, cari hesap, banka, stok takiplerini yapabilecek, Ön muhasebe bilgisine vakıf, LOGO TIGER PLUS tüm modüllerini kullanabilen ve raporlama yapabilen, Personel özlük dosyası takibini yapabilen, ücret bordro hesaplamalarına vakıf, KDV, muhtasar, geçici vergi hesaplamaları yapabilecek, Dönem sonu işlemlerine vakıf, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ms office programlarını etkin kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Ankara'da kurulacak olan besi çiftliğimiz için, arazi ve doğa şartlarına uygun yem bitkisi üretimi için bu konuda uzman bay ve bayan ZİRAAT MÜHENDİSİ aranmaktadır. Sadece ANKARA, KONYA ve AKSARAY illerinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvurması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Tohum ekme, gübreleme, ilaçlama ve sulama konusunda en az 5 yıl tecrübeli. Tecrübesiz adayların başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Devletin verdiği sulama, yem, tohum gübre vs gibi teşvik ve destekleri kullanımı ve dosya hazırlanması konusunda bilgili B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olma ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartları aranmaktadır. Çiftlik Konya'nın Kulu ilçesi'ne yakın fakat Ankara il sınırları içerisinde kurulacaktır.

 • Veteriner Hekim
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 8 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ankara'da kurulacak büyükbaş besi çiftliğimiz için, büyükbaş hayvan sağlığı, hayvan beslenmesi ve çiftlik yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli bay ve bayan veteriner hekim aramaktayız. Sadece ANKARA, KONYA ve AKSARAY illerinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvurması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Çiftlik İnşaatı sırasında danışmanlık ve tavsiyeler bulunabilecek seviyede çiftlik tecrübesi ve bilgisine sahip olmak İnşaat sonrasında hayvan alımı sırasında muayene için seyahat etmek Sürü yönetimi sistemi kurmak Yem rasyonları hazırlamak Seyahat engeli bulunmaması, sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilmek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak Koruyucu Hekimlik uygulamalarını yapmak, (Aşılama programı,ayak bakım programı,rutin test analizleri-kan, vb.) Hastalık teşhis ve tedavi işlemlerini takip etmek. Lütfen çiftliğin Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinin sınırları içerisinde kurulacağını göz önünde bulundurun.

 • Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İzmir 18 Haziran 2015

  İş Açıklaması Firmamız Satış Temsilcisi alacaktır. Görevleri arasında : - Tavukçuluk ekipmanlarının müşterilere tanıtımı ve satışı - Satılan projelerin takibi - Satış raporlarının hazırlanması - Yurtdışı ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler - 25-35 yaş aralığında Bay - Askerlik vazifesini tamamlamış - Ziraat Fakültesi Zootekni ya da Veterinerlik mezunları tercih sebebidir - En az beş yıllık proje satış tecrübesi - Çok iyi İngilizce konuşma bilgisi - Yoğun derecede yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmama, - Aktif sürücü - Müşteri ilişkilerinde başarılı Satış tecrübesi olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hayvancılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?