BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş.

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş.
BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. www.bluemint.com İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. İş İlanı Ara

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. İş İlanları

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. İş İlanları

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. İş İlanları için hemen cv oluştur. BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. Hakkında

2013 yılında Londra’da ziyaretçilerine kapılarını açtığı günden bu yana erkek giyimine yeni bir bakış açısı getirerek birinci sınıf yaşam tarzı ürünleriyle tüm dünyada farkını ortaya koyan Bluemint; yaratıcı, genç, günlük ve sıra dışı anlar için mükemmellik sunmayı vaat eden çizgisiyle moda tutkunu erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir tarz oluşturmuştur.


Bluemint, erkek koleksiyonundaki uzmanlığı ile lüks yaşama odaklanarak özenle hazırlanmış kaliteli parçalardan oluşan erkek giyim koleksiyonlarına hayat vermeye devam etmektedir.


Kurulduğu günden bu yana Türkiye, İngiltere, İtalya, Fransa, Yunanistan ve Katar olmak üzere 6 ülkede toplam 40+ mağaza ağı ve online satış kanalı ile dünyada lüks mağazacılıkta en iyiler arasında yerini almaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 20 Mavi Yaka 230 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. İş Başvurusu

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

BLUEMINT MAĞAZACILIK A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver