Sağlık/Hastane İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
 • Kıdemli Yazılım Uzmanı (Proje Bazlı)
  Eurocross Turkey
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hakkımızda Eurocross Turkey, uluslararası seyahat sigortalarına ve asistans firmalarına Türkiye’de pazar lideri, trend belirleyici, medikal asistans ve maliyet kontrol hizmetleri sunan genç, dinamik ve uluslar arası bir firmadır. Türkiye’yi ziyaret eden turist ve expatların 24 saat hizmet alabildikleri başlıca konular ağırlıklı olarak sağlık ve finans üzerinedir. Eurocross’un %100’ü Hollanda’nın en büyük Sağlık Sigorta Konsorsiyumu olan Achmea bünyesinde yer almaktadır ve hizmetlerini Altunizade’deki merkez ofisinde yürütmektedir. İş Tanımı Firmamız yeni hizmet alanları ile büyümeye devam ediyor. Bu süreçte sıfırdan hayata geçirilecek proje kapsamında ekibimize katılacak Kıdemli .Net Yazılım Uzmanı arayışındayız. Planlama, yazılım geliştirme ve raporlama süreçlerinde aktif görev alınacaktır. Öngörülen proje süresi 6 aydır. Bizim sunduklarımız Dinamik bir iş ortamı Eğitim ve gelişim fırsatları Firma içinde açılacak pozisyonlarda değerlendirme Rekabetçi ve güvenli ücret paketi Özel sağlık sigortası

  Aranan Nitelikler .Net konusunda en az 10 yıl deneyimi olan, Masaüstü uygulama teknolojilerine hakim, özellikle .Net 4.0, WPF, WPF önyüz tasarımı, nesne tabanlı programlama ve çok katmanlı mimari tecrübesine sahip, MS SQL 2008 konusunda bilgili, Visual Studio 2013 tecrübesine sahip, Projede baştan sona iş modeli analizi, veri tabanı tasarımı, uygulama mimari tasarım ve geliştirme sürecinde yer almış, Yeterli düzeyde Teknik İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişimi güçlü, iş takibi kuvvetli, araştırmacı ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı. Daha önce Medikal ve Teknik Asistans projelerinde yer almış olması tercih sebebidir, Tercihen SCRUM Sistem Geliştirme Metodolojisine hakim,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Radyoloji branşında uzmanlığını almış olmak, Deneyimli olmak, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, İletişimi kuvvetli tam zamanlı çalışabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temek esnekliğe sahip, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, Bayan Radyoloji Uzmanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Fizik tedavi randevuları planlanmış hastalara, fizyoterapistlerin kontrolünde, fiziktedavi cihazlarının uygulanmasını sağlamak ve fizik tedavi sürecine destek vermek. Tedavi sonuçlarını takip ederek tüm gerekli idari ve teknik işlemleri tamamlamak.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu 'Bağdat Tıp Merkezi' bünyesinde görevlendirilmek üzere; MYO Fiziktedavi bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Mesleki bilgisini sürekli geliştirecek, Yeni bilgi, uygulama ve yöntemlere açık, Takım çalışmasına yatkın, 'Fizik Tedavi Teknikeri' aramaktayız.

 • İş Açıklaması   Acıbadem Sağlık Grububünyesinde görevlendirilmek üzere,  

  Aranan Nitelikler Yüksekokulların / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Bordrolama konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen Bilişim bordro programı bilen, Mesleki bilgisini sürekli geliştirecek, Yeni bilgi, uygulama ve yöntemlere açık, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Bordro Uzmanı' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Oda yönetimi ve planlamasına hakim olmak, Detaylara önem vermek, titiz ve dikatli olmak, Karşılaşılabilecek problemleri öngörerek sorun çıkmadan çözüme kavuşturmak, Çalışan yönetimine hakim ve takım lideri vasfına sahip olmak, Kendisine bağlı çalışanlara eğitim vermek, İlgili departmanlara ve yönetime rapor sunmak,

  Aranan Nitelikler      İzmir Çiğli'de bulunan Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemiz için Kat Hizmetleri Sorumlusu aranmaktadır. Üniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okullarının Turizm bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Otelcilik veya tercihen sağlık sektöründe belirtilen pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli,  Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilen, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Çiğli ilçesine ulaşım sorunu olmayan,

 • Santral Yetkilisi
  Acıbadem Sağlık Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hasta Hizmetleri'ne bağlı olarak çalışıp, Telefon trafiğini yönlendirmek ve mesajları iletmek, Telefon listelerini güncel tutmak ve bu konudaki soruları cevaplamak, Anons sisteminin eksiksiz yönetimini sağlamak, Telefon görüşmelerine ait yapılan raporlamaları ilgili sorumlulara iletmek.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu, 'Anadolu ve Avrupa Yakası Şubelerimizde' değerlendirilmek üzere Santral Hizmetleri'nin hızlı ve etkin olarak yürütülmesini sağlamak üzere ekibimize katılmak isteyen 'Santral Yetkilileri' aramaktayız. - En az lise mezunu, - Temel düzeyde bilgisayar bilgisi olan, - Sözlü iletişim becerilerine sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Hasta psikolojisine hitap edebilecek, - Vardiyalı sistemde çalışabilecek,

 • İş Açıklaması ŞİRKET TANIMI: Medical Life Group 80 kişilik profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin bir çok ilinde 7 yıldır faaliyette bulunan, sağlık , sosyal yaşam ve assistance hizmeti sağlayan , herkesin faydalanabileceği bir organizasyondur. Kurumsal firmamızın telemarketing departmanına profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile birlikte görevlendirilmek üzere; GENEL NİTELİKLER: -En az lise mezunu, -Tercihen Outbound deneyimi (Telemarketing / Telesatış deneyimi ) bulunan, -Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, -Problem çözme yeteneği olan, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, -Satış işinden keyif alan, -Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, -Pozitif düşünce yapısına sahip, temsil ve ikna gücüne güvenen, Takım arkadaşları aramaktayız. Maaş + Prim +Yol+Yemek +Sgk +Özel aktiviteler+Bonus Prim+ Eğitim Sonucu Sertifika Cumartesi Pazar günleri tatildir ve mesai yoktur. KURUMUMUZ TÜRKİYE' NİN ÖNDE GELEN KURUMSAL FİRMALARIYLA ÇALIŞAN ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNE SAHİP SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDANDIR.

  Aranan Nitelikler Öğrenmeye açık ve kendini geliştirebilecek, (verilen eğitimler sonucu başarılı olan adaylara telemarketing sertifikası verilecektir) Dış arama yaparak müşteri portföyünün oluşturulmasına destek olabilecek, Yeni talep ve kaynaklar oluşturarak satış potansiyelini arttıracak ve markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek.

 • Muhasebe
  Medicana Diş Bahçelievler
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR..

  Aranan Nitelikler MUHASEBE  ELEMANI ARANMAKTADIR..    

 • Dönemsel Satış Temsilcisi
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın yapacağı tanıtımda Eczanelerde  görev almak üzere, ürünün tanıtımını ve satışını yapacak   DÖNEMSEL SATIŞ TEMSİLCİSİ   aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Satış alanında deneyimli, Tercihen kozmetik sektöründe çalışmış, Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne özen gösteren, Satışı seven ve hırslı, Proje bazlı dönemsel olarak çalışabilecek, Bayan,    

 • Marka Müdürü
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş ortaklarımızdan sektörün önde gelen ilaç firmalarının birinde görevlendirmek üzere, yenilikleri takip eden , yüksek motivasyona sahip, pediatri alanında uzmanlaşmış,sonuç odaklı   ÜRÜN MÜDÜRÜ    aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi olan,  Mininmum 2 sene pediatride olmak üzere benzer pozisyonlarda 5 sene deneyimli, Markanın kar-zarar analizini yapabilecek ve sahadaki tüm aktivitelerin sorumluluğunu üstelenecek bilgi birikimine sahip , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Seyahat engeli bulunmayan,  Aktif araç kullanan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve kendine güvenen, Dış görünüşüne özen gösteren, 

 • Eczane Teknisyeni
  Temas Tanıtım
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yakasındaki eczanemizde görevlendirilerek, sipariş ve satış aşamalarında tüm ilaç ve OTC hareketlerinin sorumluluğunu üstlenecek, ECZANE TEKNİSYENİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Eczacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Satış konusunda kendine güvenen, İletişimi güçlü, güler yüzlü ve aktif, Ekip çalışmasına yatkın, Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Bağlı olunan direktörlük misyon, vizyon, prosedür ve talimatları doğrultusunda; uluslararası hasta merkezi hizmet süreçlerini planlamak ve uygulanmasını sağlamak. Yurtdışından gelen hastaların hastaneye ulaşım ve hizmet alım süreçleri sırasındaki tüm işlemlerini takip etmek, sağlık hizmeti tercüme işlemlerini yapmak,  bağlı olduğu direktörlükle ilgili analiz ve raporlama işlemlerini gerçekleştirmek, bölümsel yazışmaları gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; * Tercihen Üniversite mezunu, * Tercihen sağlık sektöründe alanında en az 1 yıl deneyimli, * İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tıbbi İngilizceye hakim, çeviri yapabilecek, * MS Office programlarını etkin kullanabilen, * Temsil ve ikna yeteneği gelişmiş, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Uluslararası Hasta Merkezi Uzmanı" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Hastanemizde Psikolog olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun,  Mesleki yeterlilik sahibi ve konusu ile ilgili en az 1  yıllık deneyimi olan,  Branşı ile ilgili yenilikleri ve tüm güncel yöntemleri takip eden ve uygulayan,  Branşının gerektirdiği vizyona sahip,  Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, çözüm odaklı düşünebilen ve uygulayabilen,  ' Psikolog' aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere; •Üniversite mezunu, •Tercihen sağlık sektöründe 1-3 yıl kurumsal pazarlama ve portföy yönetim tecrübesine sahip, •Hastane otomasyon sistemlerine hakim, •Ekip çalışmasına yatkın, zaman planlaması yapabilen, •Kurumsal ve bireysel ilişkileri kuvvetli, •Özgüveni ve sorumluluk duygusu gelişmiş, •Proje üretebilecek ve geliştirip yönetebilecek vasıflara sahip, •İkna kabiliyeti yüksek, özgün fikirler geliştirebilen ve çözüm odaklı, •Sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip, •MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, •İletişim ve problem çözme becerisi yüksek, güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, •Seyehat engeli bulunmayan, •Sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, "Pazarlama Uzmanı" aramaktayız.

 • İş Açıklaması Diş Hastalıkları polikliniğimizde tam zamanlı olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna Bağlı Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Tam zamanlı görev yapabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişimi güçlü, Alanıyla ilgili 4-5 yıl tecrübeli, Konya'da ikamet eden veya edebilecek, "Diş Hekimi" aramaktayız

 • Saha Satış Uzmanı(Medikal)
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal cihaz sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için saha satış uzmanı aramaktayız. - görev tanımı doğrultusunda sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, - şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, - bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını artırmak,

  Aranan Nitelikler - iş takibi yüksek ve sonuç odaklı, - iletişim becerisi, ikna kabiliyeti yüksek ve müşterileri yönetebilecek, - müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, - medikal cihaz sektöründe en az 2 yıllık deneyime sahip olmak, - sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olmak, - erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a sales executive for our global client operating in medical sector; Responsible for setting and delivering territory targets Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors Work with key surgeons and decision makers in the medical community Follow up for tender processes for key accounts Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare compliance

  Aranan Nitelikler University degree in related field + 5 years sales experience in Health Care Sector Good communication and presentation skills in Turkish and English Results-driven and business-minded Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team Bases conduct on integrity and honesty at all times No military obligation for male candidates No restriction to travel Having a valid driving license

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. • Responsible for setting and delivering territory targets • Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors • Work with physicians and decision makers in the medical community • Follow up for tender processes for key accounts • Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare Compliance • Clinical support for special products

  Aranan Nitelikler • University degree (Engineering, Chemistry, Biology or Biomedical) • + 4 years sales or +2 years clinical experience in Health Care Sector • Preferably good communication and presentation skills in Turkish and English • Results-driven and business-minded • Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team • Bases conduct on integrity and honesty at all times • No military obligation for male candidates • No restriction to travel

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. We are looking for a departmental assistant for our multinational client operating in pharmaceutical sector. - Providing full administrative support to Executives and staff regarding clients and engagements - Prepare formatted written documents - Arrange and coordinate meeting schedules, business travels and etc. - Managing incoming and outgoing calls

  Aranan Nitelikler - Bachelor degree is preferred, - Excellent command of both written and spoken English, - Good written and verbal communications skills, - Good knowledge of MS Office applications , - Excellent problem solving and analytical skills, - Willing to work with employees from different cultures,

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a sales executive for our global client operating in medical sector; Responsible for setting and delivering territory targets Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors Work with key surgeons and decision makers in the medical community Follow up for tender processes for key accounts Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare compliance

  Aranan Nitelikler University degree in related field + 5 years sales experience in Health Care Sector Good communication and presentation skills in Turkish and English Results-driven and business-minded Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team Bases conduct on integrity and honesty at all times No military obligation for male candidates No restriction to travel Having a valid driving license

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. • Responsible for setting and delivering territory targets • Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors • Work with physicians and decision makers in the medical community • Follow up for tender processes for key accounts • Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare Compliance • Clinical support for special products

  Aranan Nitelikler • University degree (Engineering, Chemistry, Biology or Biomedical) • + 4 years sales or +2 years clinical experience in Health Care Sector • Preferably good communication and presentation skills in Turkish and English • Results-driven and business-minded • Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team • Bases conduct on integrity and honesty at all times • No military obligation for male candidates • No restriction to travel

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a senior territory representative for our global client operating in medical sector; Responsible for setting and delivering territory targets Visit and develop network with existing and potential customers and sub-distributors Work with key surgeons and decision makers in the medical community Follow up for tender processes for key accounts Manage both direct sales and distributor sales activities all within the rules of healthcare compliance

  Aranan Nitelikler University degree in related field + 3 years sales experience in Health Care Sector Good communication and presentation skills in Turkish and English Results-driven and business-minded Self-disciplined, self-motivated and ambitious personality with the confidence to contribute to the success and harmony of the team Bases conduct on integrity and honesty at all times No military obligation for male candidates No restriction to travel Having a valid driving license

 • İş Açıklaması   Uzman hekim önderliğinde, tedavi protokollerine uygun bir şekilde hemodiyaliz tedavilerini gerçekleştirmek Tedavinin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak amacıyla, diyaliz öncesinde ve diyaliz programları sırasında, hastanın tüm bakımını üstlenmek.        

  Aranan Nitelikler   Sağlık Meslek Lisesi veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümü'nden mezun Tercihen Hemodiyaliz sertifikası sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan  

 • İş Açıklaması   Uzman hekim önderliğinde, tedavi protokollerine uygun bir şekilde hemodiyaliz tedavilerini gerçekleştirmek Tedavinin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak amacıyla, diyaliz öncesinde ve diyaliz programları sırasında, hastanın tüm bakımını üstlenmek.          

  Aranan Nitelikler   Sağlık Meslek Lisesi veya üniversitelerin Hemşirelik Bölümü'nden mezun Tercihen Hemodiyaliz sertifikası sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan  

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Eniyihekim.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır.  2014 yılı itibariyle 17 milyon hastaya hizmet veren internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'deki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor.  Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz.   Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak     

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu  İstanbul ilinde ikamet eden Bölge Satış Sorumlusu takım arkadaşımız belki de sizsiniz!   Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • Satış Sorumlusu
  Eniyihekim.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır. 2014 yılı itibariyle 17 milyon hastaya hizmet veren internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'deki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor. Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz. Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu İstanbul veya Kocaeli ilinde ikamet eden Satış Sorumlusu takım arkadaşımız belki de sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • Satış Uzmanı
  Eniyihekim.Com
  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır. 2014 yılı itibariyle 17 milyon hastaya hizmet veren internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'deki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor. Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz. Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Edirne,Tekirdağ, Kırklareli illerinden birinde ikamet eden Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu Satış Uzmanı takım arkadaşımız belki de sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • Kıdemli Satış Uzmanı
  Eniyihekim.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana Bugün

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır. Bugün itibariyle aylık 2 milyonun üzerinde hasta ziyaretine ulaşan internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'de ki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor. Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz. Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com’un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak

  Aranan Nitelikler Uzun yıllar başarılı satışlar yapmış ve satışa aşık olmuş Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan İstanbul'da ikamet eden Kendini geliştime konusunda istekli Herkesi her konuda ikna edebilen, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu Aktif araç kullanabien Seyahat engeli olmayan Kıdemli Satış Uzmanı takım arkadaşımız belkide sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • CRM Specialist
  Eniyihekim.Com
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Eniyihekim.com is Turkey’s number one online portal for booking appointments with medical professionals. We currently attract 17 million patients and host listings of almost 150,000 medical professionals. We are a subsidiary of DocPlanner.com which is currently operating in 25 countries around the world. We make on-line appointments possible to thousands of doctors. Soon it will be milions! We're looking for a CRM Specialist to our young and dynamic team! If you are interested in the job description below: Updating and controlling customer data Improving quality and accuracy of customer database Responsible from customer segmentation based on customer’s business needs and market trends, Analyzing potential customers and preparing the data for sales team

  Aranan Nitelikler and if you: Are graduated from Engineering, Business Administration, Economics Are fluent in English (both written and spoken), Have min 2 years experience in CRM, database management Have strong analytical and problem solving skills, Are self disciplined, target and result oriented, Have the ability to handle multiple tasks, Have good communication and team working skills, Have strong time management and organizational skills. Are proficient in MS Office programs Are a resident in İstanbul Anatolian side Come and join us! BENEFITS We offer: a chance to ‘make a dent in the Universe’ autonomy and impact on what you do great money for great results an opportunity to learn from great, experienced people with successes in their fields

 • İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Kadıköy ve Ataşehir Lokasyonlarımızda Yenidoğan ünitesinde Hemşire olarak görevlendirilmek üzere. Görev aldığı serviste tüm hastaların tanı ve tedavisi doğrultusunda yürütülen hemşirelik bakımlarının planlanmasını, uygulanmasını ve değerlendirilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İlgili alanda en az 2 yıl deneyimli, Görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Anadolu yakasında ikamet eden,

/
32
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sağlık/Hastane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?