Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sağlık/Hastane İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıAmeliyathane Hemşiresi alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerANATOMİCA Kulak Burun Boğaz VE Plastik Cerrahi TIP MERKEZİ Hemşirelik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Tercihen alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıEtilerde muayenehanesi bulunan doktorumuzun yanında asistanlık yapabilecek , daha önce Sağlık kuruluşunda çalışmış tecrübeli bayan personel aramaktayız

  Aranan NiteliklerOfis içi düzenin takibi ve kontrolünün sağlanmasına destek vermek. Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması sürecini yürütmek Yazılı ve sözlü iletişimi yürütmek, iletişim ve koordinasyonu sağlamak Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Daha önce sağlık kuruluşlarında çalışmış, En az 1 yıl tecrübeli , Ms Office programlarını kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Mart 2017

  İş Açıklaması-Saç ekim Mikro Fue tekniğine hakim olması.

  Aranan Nitelikler-En az 1 yıl deneyimi olan -İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda deneyimli, - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü, -Micro fue saç ekim tekniğine hakim -Saç ekim hemşiresi aranıyor.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerHollanda’da yaşamış, Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede FELEMENKÇE ve İngilizce dil bilgisi olan, İlgili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25 - 35 yaş aralığında Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, FELEMENKÇE tercüman aramaktayız.

  Sektör: Medya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerYurtdışında yaşamış, Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede İTALYANCA ve İngilizce dil bilgisi olan, İlgili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25 - 35 yaş aralığında Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, İTALYANCA tercüman aramaktayız.

  Sektör: Medya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizminde kendini geliştirebilecek,hasta iletişimi telefon e-mail yazışma ve sanal ortam da sağlayabilecek, takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerYurtdışında yaşamış, Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede İSPANYOLCA ve İngilizce dil bilgisi olan, İlğili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslarası satış pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25-35 yaş aralığında Prezantabl,dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, İSPANYOLCA bay-bayan tercüman aramaktayız.

  Sektör: Medya, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerYurtdışında yaşamış, Sağlık sektöründe deneyimi olan en az 1 yıl, Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede ALMANCA ve İngilizce dil bilgisi olan, İlgili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25 - 35 yaş aralığında Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, ALMANCA tercüman aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek,satış pazarlama yapabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerYurtdışında yaşamış,Özellikle Arap ülkelerinde Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede ARAPÇA ve İngilizce dil bilgisi olan, İlgili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25 - 35 yaş aralığında Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, ARAPÇA tercüman aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Reed Turkey is looking for a "HR Business Partner/ HR Assistant Manager" for its multinational client. Acting as a single point of contact on core human resources processes, Implementing HR tools, systems and processes, Having the responsibility of the HR Processes; salary review, yearly bonus systems, etc.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in related fields, At least 6 years of experience in HR, Having an experience in establishment and development of HR Department, Having a knowledge of ‘labor law’, Fluency in English is must, Proficiency in MS Office applications, Having excellent interpersonal, communication and management skills, Willing to work on Saturday.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür

 • AplusKayseri Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'de ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmeti sunan A Plus Bünyesinde görevlendirilmek üzere; Turizm Meslek Lisesi Mezunu ya da Mesleki belgeye sahip Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, İnsan İlişkileri kuvvetli, vardiyalı çalışabilecek, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Garson" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Garson

 • Avrasya Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGaziosmanpaşa yerleşkesinde bulunan hastanemizde birlikte çalışmak üzere Kariyerli CİLDİYE UZMANI Hekim, çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan NiteliklerAvrasya Gaziosmanpaşa hastanesinde görevlendirmek üzere; • Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, • Hasta güvenliği ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, • İnsan ilişkileri kuvvetli, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, CİLDİYE UZMANI Doktor başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıÖzel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, Yeni Doğan Yoğun Bakım Tecrübeli,

  Aranan NiteliklerÖzel Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi bünyesinde görev alacak; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun olan, Branşı ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Branşı ile ilgili yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, Tam zamanlı görev alabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, Yeni Doğan Yoğun Bakım Tecrübeli, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı" aramaktayız. İletişim: Başhekim Op.Dr.Muzaffer Bora OKAR 05054842905 Genel Müdür Şahin ELÇİ 05057283552

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Doğan Hastanesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAlanında Tecrübeli Dermatoloji Uzmanı Aramaktayız.

  Aranan NiteliklerDermatoloji branşında Uzman Tıp Doktoru olan, Medikal Estetik ve Kozmetik dermatoloji uygulamalarına hakim ve uygulamaları gerçekleştirmiş, (Dolgu, Botoks, Mezoterap,vs); Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Tam zamanlı çalışabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, iletişim yönü güçlü ve aktif,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması“Gastroenteroloji Hekimi” istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tıp Fakültesinden mezun, Gastroenteroloji alanında uzman, Alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dahiliye Uzmanı

 • Avrasya Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGaziosmanpaşa yerleşkesinde bulunan hastanemizde birlikte çalışmak üzere Kariyerli PLASTİK CERRAHİ UZMANI Hekim, çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan NiteliklerAvrasya Gaziosmanpaşa hastanesinde görevlendirmek üzere; • Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, • Hasta güvenliği ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, • İnsan ilişkileri kuvvetli, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, PLASTİK CERRAHİ UZMANI Doktor başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Cc Güzellik Hizmetleri Ticaretİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEstetisyenler için; cilt bakımı, dermaroller ve dermapen uygulamaları, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, kimyasal ve organik peeling uygulamaları. Manikürist için; manikür-pedikür, el ve ayak bakımları, batık, nasır, ağda, kaş şekillendirme vb gibi.

  Aranan NiteliklerEn az iki yıllık tecrübe, Görünüşüne önem veren Diksiyonu düzgün Satış kabiliyeti olan Kurs ve sertifika programlarına katılmış olan

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane, Diğer

  Pozisyon: Estetisyen, Manikürist

 • İş AçıklamasıMerve Tıp Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere tam zamanlı ve yarım zamanlı ''Diş Hekimleri'' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Alanında uzmanlaşmış, *Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,yöntem teknik ve teknolojilere hakim, *Hasta memnuniyetine önem veren, *İletişim yönü güçlü, pozitif.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

 • İş AçıklamasıPLASTİK CERRAHİ UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Plastik Cerrahi Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/plastik-cerrahi-uzmani-ariyoruz_i1895 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Adana / Adana Hatay / Reyhanlı Muş / Muş İzmir / Alsancak İzmir / Çiğli İzmir / Karşıyaka Manisa / Salihli Gaziantep / Gaziantep Bolu / Bolu Karabük / Karabük Kocaeli / Kocaeli İstanbul / Kadıköy İstanbul / Sancaktepe İstanbul / Bahçelievler İstanbul / Esenyurt İstanbul / Kağıthane İstanbul / Şişli Tekirdağ / Çorlu Azerbaycan / Bakü Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/plastik-cerrahi-uzmani-ariyoruz_i1895 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerPLASTİK CERRAHİ UZMANI ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıORTOPEDİ UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Ortopedi Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/ortopedi-uzmani-ariyoruz_i1904 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Adana / Adana Osmaniye / Osmaniye Ağrı / Doğubayazıt Erzurum / Erzurum Denizli / Denizli İzmir / Alsancak Gaziantep / Gaziantep Mardin / Mardin Aksaray / Aksaray Ankara / Mamak Çorum / Çorum Kayseri / Kayseri Nevşehir / Nevşehir Bartın / Bartın Ordu / Fatsa Ordu / Ordu Kocaeli / Gebze Sakarya / Sakarya İstanbul / Kadıköy İstanbul / Kartal İstanbul / Pendik İstanbul / Üsküdar İstanbul / Arnavutköy İstanbul / Bağcılar İstanbul / Esenyurt İstanbul / İkitelli Edirne / Edirne Kırklareli / Lüleburgaz Azerbaycan / Bakü Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/ortopedi-uzmani-ariyoruz_i1904 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerORTOPEDİ UZMANI ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıKADIN DOĞUM UZMANI (BAY ve BAYAN) ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Kadın Doğum Uzmanı (Bay ve Bayan) Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/kadin-hastaliklari-ve-dogum-uzmani-ariyoruz-bayan-marmara-bolgesi_i1910 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Adana / Adana Antalya / Antalya Hatay / Kırıkhan Isparta / Isparta K.Maraş / K.Maraş Mersin / Anamur Mersin / Mersin Osmaniye / Osmaniye Erzincan / Erzincan Malatya / Malatya Muş / Muş Van / Van Denizli / Denizli Muğla / Bodrum Muğla / Ortaca Batman / Batman Diyarbakır / Diyarbakır Gaziantep / Gaziantep Mardin / Mardin Mardin / Kızıltepe Mardin / Mardin Şanlıurfa / Şanlıurfa Şırnak / Cizre Afyon / Afyon Aksaray / Aksaray Ankara / Mamak Ankara / Çankaya Karaman / Karaman Kayseri / Kayseri Bolu / Bolu Kastamonu / Kastamonu Ordu / Ordu Balıkesir / Balıkesir Bursa / Bursa Bursa / İnegöl Kocaeli / Gebze Kocaeli / Kocaeli Sakarya / Sakarya İstanbul / Kartal İstanbul / Pendik İstanbul / Sancaktepe İstanbul / Tuzla İstanbul / Üsküdar İstanbul / Arnavutköy İstanbul / B.Çekmece İstanbul / Bağcılar İstanbul / Bahçelievler İstanbul / Bayrampaaşa İstanbul / Bahçeşehir İstanbul / Esenyurt İstanbul / Fatih İstanbul / Güngören İstanbul / Sultangazi İstanbul / Sultangazi Kırklareli / Lüleburgaz Tekirdağ / Çerkezköy Tekirdağ / Çorlu Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/kadin-hastaliklari-ve-dogum-uzmani-ariyoruz-bayan-marmara-bolgesi_i1910 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerKADIN DOĞUM UZMANI (BAY ve BAYAN) ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıFİZİK TEDAVİ UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Fizik Tedavi Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/fizik-tedavi-uzmani-ariyoruz_i1917 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Antalya / Manavgat Hatay / Kırıkhan K.Maraş / Elbistan K.Maraş / K.Maraş Mersin / Silifke Osmaniye / Osmaniye Elazığ / Elazığ Denizli / Denizli Manisa / Manisa Muğla / Marmaris Diyarbakır / Diyarbakır Gaziantep / Gaziantep Ankara / Çankaya Ankara / Polatlı Ankara / Çubuk Karaman / Karaman Konya / Konya Niğde / Niğde Bursa / Bursa Düzce / Düzce Kocaeli / Gebze Kocaeli / Kocaeli Sakarya / Sakarya İstanbul / Kartal İstanbul / Bahçeşehir İstanbul / Esenyurt İstanbul / İkitelli İstanbul / Sultangazi Kırklareli / Lüleburgaz Tekirdağ / Çerkezköy Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/fizik-tedavi-uzmani-ariyoruz_i1917 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerFİZİK TEDAVİ UZMANI ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Gentest Kişisel Tıp ve Sağlık Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKoruyucu hekimlik uygulamaları yapmak Literatür taraması yapmak Ar-Ge faaliyetlerine katılmak

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede ingilizce bilen Dahiliye, endokrinoloji, biyokimya veya aile hekimi alanlarından birinde uzmanlık yada doktora yapmış Sigara kullanmayan En az 2 yıl tecrübe sahibi Tıp doktoru aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıRADYOLOJİ UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Radyoloji Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/radyoloji-uzmani-ariyoruz_i1900 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Adana / Ceyhan Isparta / Isparta K.Maraş / K.Maraş Muş / Muş İzmir / Çiğli İzmir / Karabağlar Manisa / Salihli Muğla / Bodrum Muğla / Marmaris Diyarbakır / Diyarbakır Diyarbakır / Diyarbakır Ankara / Çankaya Ankara / Polatlı Çorum / Çorum Konya / Konya Bolu / Bolu Karabük / Karabük Ordu / Fatsa Kocaeli / Gebze İstanbul / Bahçelievler İstanbul / Beylikdüzü İstanbul / Fatih İstanbul / Fatih İstanbul / Güneşli İstanbul / İkitelli Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/radyoloji-uzmani-ariyoruz_i1900 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerRADYOLOJİ UZMANI ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Alanında deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü "Dermatoloji Uzmanı" adaylarını ailemize katılmayı davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dermatoloji Uzmanı

 • İş AçıklamasıMLPCare Gebze Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Sorumlu Hemşirelik alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetme tecrübesi olan, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi'' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıCİLDİYE UZMANI ARIYORUZ (Türkiye Geneli) Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Cildiye Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/cildiye-dermatoloji-uzmani-ariyoruz_i1924 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Adana / Adana Antalya / Manavgat Antalya / Antalya Isparta / Isparta K.Maraş / K.Maraş Mersin / Mersin Osmaniye / Osmaniye Elazığ / Elazığ Malatya / Malatya Muş / Muş Van / Van Aydın / Kuşadası Aydın / Nazilli Muğla / Marmaris Muğla / Milas Muğla / Muğla Gaziantep / Gaziantep Siirt / Siirt Şanlıurfa / Şanlıurfa Şırnak / Cizre Çankırı / Çankırı Kayseri / Kayseri Bartın / Bartın Karabük / Karabük Samsun / Bafra Zonguldak / Zonguldak Bursa / İnegöl Düzce / Düzce Kocaeli / Kocaeli Kocaeli / Gebze Kocaeli / Kocaeli Sakarya / Sakarya İstanbul / Kurtköy İstanbul / Pendik İstanbul / Sancaktepe İstanbul / Sultanbeyli İstanbul / Tuzla İstanbul / Üsküdar İstanbul / Bayrampaaşa İstanbul / Bahçeşehir İstanbul / Esenyurt İstanbul / GOP. İstanbul / Güneşli İstanbul / Güngören İstanbul / Kağıthane Edirne / Edirne Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/cildiye-dermatoloji-uzmani-ariyoruz_i1924 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerCİLDİYE UZMANI ARIYORUZ (Türkiye Geneli)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dermatoloji Uzmanı

 • Avrasya Hospitalİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAvrasya Hastanesi Kafeteryasından hasta/hasta yakınları ve tüm personelin soğuk ve sıcak içecek ve yiyecek ihtiyacını karşılamak, hastane kafeteryasının düzen ve tertibinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHastanemizin kafeteryasında çalıştırılmak üzere; 18-30 yaş arası En az lise mezunu, Benzer bir iş tecrübesi olan , Kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkileri iyi kendisiyle barışık ,çevresiyle uyumlu, Ekip çalışmasına yatkın, Mesai ve ulaşım problemi olmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıÇOÇUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/cocuk-sagligi-ve-hastaliklari-uzmani-ariyoruz-marmara-bolgesi_i1921 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Antalya / Antalya Isparta / Isparta Akdeniz / Akdeniz Osmaniye / Osmaniye Elazığ / Elazığ Malatya / Malatya Denizli / Denizli İzmir / Karşıyaka İzmir / Ödemiş İzmir / Torbalı Manisa / Soma Manisa / Turgutlu Muğla / Marmaris Adıyaman / Adıyaman Batman / Batman Gaziantep / Gaziantep Mardin / Mardin Mardin / Mardin Ankara / Çankaya Ankara / Mamak Ankara / Pursaklar Karaman / Karaman Kayseri / Kayseri Konya / Konya Samsun / Samsun Zonguldak / Zonguldak Kocaeli / Kocaeli Kocaeli / Çayırova Kocaeli / Gebze Sakarya / Sakarya İstanbul / Pendik İstanbul / Sancaktepe İstanbul / Arnavutköy İstanbul / Avcılar İstanbul / Bağcılar İstanbul / Bahçelievler İstanbul / Bahçeşehir İstanbul / Esenyurt İstanbul / GOP. İstanbul / Güneşli İstanbul / Güngören İstanbul / K.Çekmece İstanbul / Kağıthane İstanbul / Sultangazi Kırklareli / Lüleburgaz Kırklareli / Lüleburgaz Kırklareli / Lüleburgaz Tekirdağ / Çerkezköy Tekirdağ / Çorlu Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/cocuk-sagligi-ve-hastaliklari-uzmani-ariyoruz-marmara-bolgesi_i1921 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Arıyoruz

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • ÖZEL DRM POLİKLİNİĞİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıMüşteri karşılama ve bilgilendirme yapmak,ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmek. Lazer Epilasyon - Cilt bakımı veya Zayıflama uygulamalarının en az birinde uzman olmak

  Aranan NiteliklerKadıköy Kozyatağı'ndaki kliniğimizde de görevlendirilmek üzere; Uzman estetisyen veya estetisyenlik belgesi sahibi, Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden Lazer epilasyon ve Cilt Bakımı uygulamalarında en az 1 yıl deneyimli, İletişim yeteneği güçlü Sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan Estetisyen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Nisa Sağlık Danışmanlık HizmetleriTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıNÖROLOJİ UZMANI ARIYORUZ Aşağıda İsimleri Yazılı İl ve İlçelerde Bulunan Hastanelerimiz İçin Nöroloji Uzmanı Arıyoruz. İlgilenen Hekimlerimizin Dönüş Yapmasını Arz Ederiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/noroloji-uzmani-ariyoruz_i1906 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54 İl / İl/İlçe Hatay / Kırıkhan Hatay / Reyhanlı K.Maraş / Elbistan Erzurum / Erzurum İzmir / Ödemiş İzmir / Torbalı Manisa / Manisa Manisa / Turgutlu Muğla / Marmaris Ankara / Mamak Çorum / Çorum Rize / Rize Bursa / Bursa İstanbul / Kartal İstanbul / Sancaktepe Aşağıdaki linke tıklayarak Web sitemize ve ilanlarımızın Detaylarına Ulaşabilirsiniz. http://saglikseriilan.com/hekim-arayanlar/noroloji-uzmani-ariyoruz_i1906 (Not:Linki açmak için web adresimizi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırabilirsiniz) Veysel Bey: 0541 680 61 07 Sinan Bey: 0505 466 39 54

  Aranan NiteliklerNÖROLOJİ UZMANI ARIYORUZ

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Nöroloji Uzmanı

/14

İş Habercisi - Sağlık/Hastane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?