Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sağlık/Hastane İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
 • İş AçıklamasıWe are seeking for a 'Sales Representative' for our client which is performing in life sciences sector. Representing the company in accordance with its identity and its basic values, Carrying out active sales duties in the assigned territory, Responding to customer's requests and providing customer satisfaction, Managing correct delivery of products, set ups and trainings, Providing product information to customers and guiding them to use the right materials, Visiting customers regularly, Preparing weekly and monthly sales report, Monitoring and detecting new business opportunities in order to expand customer portfolio, Building and maintaining positive working relationships with existing customers.

  Aranan NiteliklerPreferably, University degree in Biology, Molecular Biology and Genetics, Chemistry, Chemical Engineering, Preferably have served at least 2 years in this industry, Preferably at least 2 years of experience in this market, Very good command of written and spoken English is a must, Willingness to adapt to dynamic work environments, Good interpersonal skills, Good command of using MS Office programs, No restrictions in travelling, B Class driver licensed, Able to work in flexible working hours, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi sektöründe hizmet veren tıp merkezimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere İSPANYOLCA TERCÜMAN arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İspanyolca bilen, İspanya da yaşamış, Merkezimize gelen yabancı hastalarla iletişimi sağlayacak, burada bulundukları süre içerisinde ilgilenecek, İnsan ilişkileri konusunda başarılı, İfade yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışabilecek, İstanbul’da ikamet eden

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş Açıklaması​Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Bölge Satış Sorumlusu" arıyoruz; Firma satış stratejilerini hayata geçirmek ve sorumlu olduğu bölgenin periyodik satış hedeflerini gerçekleştirmek, Bütçe, ciro ve satış hacmi doğrultusunda iş planlarını geliştirmek, Yıllık/ aylık/haftalık satış hedeflerini ve müşteri bazında bölge satış planını oluşturmak ve gerektiğinde revize etmek, Sorumlu olduğu bölge dahilindeki ihaleleri takip etmek, olabilecek ihaleleri önceden öğrenerek Bölge Müdürü’ne bildirmek ve takip etmek, Yeni müşteri kazanmaya yönelik olarak yenilikçi satış stratejileri geliştirmek, Bölgesinde gerçekleştirilen satışlarda hedeflenen müşteri karlılığına ulaşılmasına yönelik aksiyonlar almak, Müşterilerin risk takibini gerçekleştirmek için Tahsilat Departmanı ile koordinasyon içinde çalışmak, Sahadan gelen bilgilerin, müşteri talep ve beklentilerinin Pazarlama Departmanına eksiksiz iletilmesini sağlamak, Ürün denemelerinde ve teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda Pazarlama Departmanı ile koordinasyon içinde çalışmak, Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili gelişmeleri takip etmek, firmanın düzenleyeceği eğitimlerde hedeflenen başarı düzeyini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, En az 3 yıl aktif satış tecrübesine sahip, Orta ve üstü derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerileri kuvvetli, dinamik, İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, Öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, iç motivasyonu ve başarma isteği yüksek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAkatlarda bulunan muayenehanede çalışacak diş hekimi asistanlığı yapacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler-Tercihen Üniversitelerin ağız ve diş bölümünden mezun -Akatlar ofiste görev alacak - Daha öncesinde hastane veya muayenehane tecrübesi olan - Bu sektörde kariyer hedefi olan - Hafta da 6 gün çalışılacak - Sorumluluk sahibi - Dış görünüşüne özen gösteren - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerFransa'da yaşamış, Yurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce dil bilgisi olan, İlgili bölümlerden mezun, Yazışmaları kontrol ederek tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, 25 - 35 yaş aralığında Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, FRANSIZCA tercüman aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • İş Açıklamasıİstanbul ve diğer bölgelerin Satış Sorumlularının her türlü destek talebini ve merkez ofis ile koordinasyon gerektiren tüm işlerini müşteriler, ilgili departmanlar ve/veya üçüncü şahıslarla koordine olarak sonuçlandırmak, Uçak ve konaklama organizasyonlarını yapmak, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, Proforma ve fiyat tekliflerini hazırlamak, Siparişlerin sisteme girmek, Satış Sorumluları ile iletişime geçerek gönderilecek siparişleri Depo Sorumlusuna iletmek, İade ürünler ile ilgili bilgi vererek takip etmek, Stokların haftalık olarak şirket içerisinde duyurmak, Numune takibi yapmak ve raporlamak, İhale dosyalarını hazırlamak ve takip etmek, Günlük, haftalık ve aylık satış ve pazarlama raporlarını sistemden çekerek ilgili kişilere iletmek, Ürünlerin SGK onaylarını almak.

  Aranan NiteliklerMedikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış & Pazarlama Destek Asistanı’ aramaktayız. Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe Bölümü mezunu, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, Tercihen Satış Destek konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Dış Ticaret

  Pozisyon: Asistan

 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul - Gayrettepe'de bulunan tıp merkezimizde görevlendirilmek üzere Kurumsal Pazarlama Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 4 yıllık yöneticilik tecrübesi olan, Tüm pazarlama ve tanıtım faktörlerini kullanarak, marka imajı ve bilinilirliği ile pazar payının arttırılmasına yönelik çalışmaları yönetecek yetkinliğe sahip, Temsilci ve hasta ilişkileri yönetimi konusunda deneyimli, Liderlik ve temsil yeteneği güçlü, sonuç odaklı, İletişim kabiliyeti, ekip koordine becerileri gelişmiş, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Kendine güvenen ve iletişimi iyi, Tercihen sağlık sektöründe kurumsal iletişim alanında en az 2 yıl deneyimli, Yeni müşteri talepleri oluşturabilmek için fikirler geliştirilmesi, bu anlamda tüm tanıtım faaliyetlerinin devreye alınması, piyasa ve rakip analizleriyle ürün/hizmete yön verilmesi konularında yetkin, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, dinamik ve prezantabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Saha ve merkez arasındaki tüm iletişim, veri, bilgi, rapor, doküman trafiğini yönetebilecek, sistem kurup ve geliştirebilecek, SAHA Kurumsal Pazarlama Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Reed Turkey is looking for a "HR Business Partner/ HR Assistant Manager" for its multinational client. Acting as a single point of contact on core human resources processes, Implementing HR tools, systems and processes, Having the responsibility of the HR Processes; salary review, yearly bonus systems, etc.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in related fields, At least 6 years of experience in HR, Having an experience in establishment and development of HR Department, Having a knowledge of ‘labor law’, Fluency in English is must, Proficiency in MS Office applications, Having excellent interpersonal, communication and management skills, Willing to work on Saturday.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür

 • İş AçıklamasıGöz Hastalıkları uzmanı olarak çalışacak bir ekip arkadşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Göz Hastalıkları Uzmanı

 • İş AçıklamasıBayan Kadın Doğum Hastsalıkları uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıKadın Doğum Kliniğinde Çalışacak Tecrübeli bir ebe arıyoruz

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıDahiliye uzmanı olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dahiliye Uzmanı

 • İş AçıklamasıÇocuk Hastalıkları uzmanıolarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTıp fakültesi mezunu Hemodiyaliz sertifikası sahibi Tercihen diyaliz merkezi deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Aranan Nitelikler.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıTercihen İstatistik, Ekonometri, İşletme Enformatiği, İktisat vb. bölümlerden mezun, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal muhakeme yeteneği olan, İleri seviyede excel bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKliniğimiz 2013 yılında ağız diş sağlığında uzman kadrosuyla Antalya’nın merkezi noktalarından Lara bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurucu hekimlerimiz akademisyen kimlikleriyle uzman oldukları alanlarda bilim ve sanatı birleştirerek bu adreste bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine olan inancımızla kliniğimizde mesleğimizden ve sevgili hastalarımızdan aldığımız mutluluk ve keyifle çalışıyoruz ve aynı disiplin ve özenle çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler** Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, ** Tercihen konservatif diş tedavisi ve endodonti alanında uzman veya kendini geliştirmiş, ** Hasta memnuniyetini işinin odağına koyan, ** Dinamik ve sorumluluk sahibi, ** Ekip çalışmasının gücüne inanan, ** Sürekli gelişmeyi hedefleyen,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Kardiyoloji alanında faaliyet gösteren firmamızda ürün satışı sonrasında ; EKG ,Defibrilatör , Eforlu EKG , Tansiyon Holter ve Ritim Holter gibi cihazların : Cihaz kurulumlarını yapmak , Cihaz eğitimlerini yapmak Arıza tespitlerini yapmak, Sahada cihaz bakımlarını yapmak, Müşteriden arızalı cihazları almak, Cihaz tamir etmek, Arızalı cihazları tamirden sonra teslim etmek, Yüz yüze görüşmede ürün tanıtımı/bilgilendirme yapmak, Yapılan görüşme ve faaliyetleri raporlamak.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Önlisans ve ya Lisans mezunu (Elektrik, Elektronik, Biyomedikal) , İletişim becerisi yüksek , Takım çalışmasına uyumlu , Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini kesinlikle yapmış, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli , İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis

 • İş AçıklamasıGrup şirketlerin ve taşeron firmaların fatura kesimi ve kontrollerinin yapılması, Cari hesap , Kasa ve Bankaların takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Kardiyoloji alanında faaliyet gösteren firmamızda ürün satışı sonrasında ; EKG ,Defibrilatör , Eforlu EKG , Tansiyon Holter ve Ritim Holter gibi cihazların Medikal IT ve Servis hizmetini sağlamak üzere ; Medikal cihazların sistem entegrasyonu , Hastane otomasyonlarına medikal cihazların entegrasyonu , Sistem kurulumu & yedeklemesi , Temel bilgisayar ağları (TCP/IP vb.) Uzaktan kullanıcı desteğinin verilmesi , Cihaz kurulumlarını yapmak , Cihaz eğitimlerini yapmak Arıza tespitlerini yapmak, Sahada cihaz bakımlarını yapmak, Müşteriden arızalı cihazları almak, Cihaz tamir etmek, Arızalı cihazları tamirden sonra teslim etmek, Yüz yüze görüşmede ürün tanıtımı/bilgilendirme yapmak, Yapılan görüşme ve faaliyetleri raporlamak.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Önlisans ve ya Lisans mezunu (Bilişim Teknolojileri ,Elektrik, Elektronik, Biyomedikal) , İletişim becerisi yüksek , Takım çalışmasına uyumlu , Mekanik alanında bilgili , Koşubandı onarımında deneyimli , Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli , İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Bay eleman

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıCerrahi tıp merkezinde görevlendirilmek üzere;"Ortopedi ve Travmatoloji" uzmanı aramaktayız. Kurumumuzun SGK anlaşması yoktur.

  Aranan NiteliklerTıp doktoru "Ortopedi ve Travmatoloji" alanında uzmanlığını yapmış, Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanında güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Cerrahi müdahale bilgi ve becerisi yüksek, Hasta memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıÖzel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversitelerin anestezi bölümünden mezun, Ekip çalışmasına önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Tercihen en az 2 yıl özel hastane deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan, Anestezi Teknikeri veya Teknisyeni aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerDiş Hekimliği fakültelerinden mezun, Mesleği ile ilgili bilimsel çalışmaları takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, güleryüzlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak. NOT: Çalışma Saatleri18:00-24:00 Arası olacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıHastanemizde görevlendirilmek üzere 60 yaş ve üzeri "Kardiyoloji Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBranşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Yöntem teknik ve teknolojilere hakim Tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyeti odaklı, pozitif, iletişim yönü güçlü,aktif

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu'nda çalışmak üzere " Kalite Sorumlusu" aramaktayız. Yurtdışı lokasyonlarımızda bulunan ve hasta ile irtibata geçen çalışanlarımızın kalitesini ölçmek, Telefon üzerinden yapılan konuşmaları değerlendirmek, Online olarak gelen sorulara verilen cevapların kontrolü, Ülkeye ait sosyal medya veya formların kontrolü, Sistem geliştirmeye yönelik çalışmalar, Hasta İlişkileri performansını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÖnlisans veya Lisans mezunu Çağrı Merkezi ve benzer pozisyonlar için kalite değerlendirme süreçlerine hakim, Sürekli öğrenme ve sistem geliştirme konusuna eğilimi olan, Etkin dinleme ve değerlendirme becerisi olan, Objektif ve tarafsız olma vasıflarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Çok iyi seviyede ingilizce dil bilgisine ( yazma,okuma,konuşma) sahip, Altunizade lokasyonuna yakın ikamet eden, Bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKlinik içerisinde tüm hastalara jinekolojik, gebe ve ivf fiyat bilgilendirmesini yapmak, Ivf tedavisi ile ilgili hastalara süreç ve fiyat bilgi akışını sağlamak, Klinik içinde oluşabilen rakamsal yada ödeme ile ilgili şikâyetleri çözüme yönelik hastayla görüşme ve durumuna göre organize etmek, Tedavisi başlamamış kapıdan gelen hastaları tedavi süreci hakkında bilgilendirmek. Kliniğe kazandırmak adına da doktor görüşmesi organize etmek, Telefon, mail üzerinden ulaşan hastalara kliniğimizde yapılan tedavi ve işlemler hakkında bilgilendirmek fiyat bilgisi aktarmak, Telefonla fiyat bilgisi aktarılan hastaları kliniğimize kazandırmaya yönelik görüşme yapmak doktor randevusu ayarlamak.

  Aranan NiteliklerKadın Hastalıkları, doğum, infertilite (kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu, Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezinde çalışmak üzere " Hasta İlişkileri Uzmanı" aramaktayız. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Tercihen sağlık sektöründe veya satış alanında deneyimine sahip, · Tercihen ingilizce dil bilgisine sahip olan, · Hasta ve hasta yakınları ile etkili iletişim kurabilen, · İnsan İlişkilerinde başarılı, · Problem çözebilme yeteneğine sahip, · Güler yüzlü dinamik ve dış görünüşüne önem veren, · Takım çalışmasına yatkın · Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli · Altunizade' ye kolay ulaşım sağlayabilecek, · Bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB ESKİŞEHİR şubemizde görevlendirilmek üzere ; İşyeri Sağlık Personeli, Hemşire-Sağlık Memuru-Acil Tıp Teknisyeni- Çevre Sağlık Teknisyeni DSP sertifikalı sağlık personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerOfis çalışmalarımızı yürütebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ESKİŞEHİR firma ziyaretlerini yapabilecek İletişim yeteneği güçlü ve satış departmanımıza destek olabilecek, ESKİŞEHİR de ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Radyoloji Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında deneyimli, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü. Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıHastanemiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında görevlendirilmek üzere; Göztepe'de bulunan hastanemizde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerDinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Erkek, Anadolu Yakasında ikamet eden Çamaşırhane bölümünde görev alacak personeller aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Sorumlu Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 10 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • Dentram Diş Hekimliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDENTRAM ACARKENT KLİNİĞİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK TECRÜBELİ DİŞHEKİMLERİ, PROTEZ UZMANI ARAMAKTAYIZ,

  Aranan NiteliklerHASTA MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN EN AZ 3 YILLIK TECRUBESİ OLAN TERCİHEN İNGİLİZCE YA DA ALMANCA BİLEN PREZENTABL MESAİ SAATLERİNDE SİGARA İÇMEYEN

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Hekimi

/17

İş Habercisi - Sağlık/Hastane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?