Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sağlık/Hastane İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
 • Almanca Tercüman

  Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSağlık turizmi alanında kendini geliştirebilecek, hasta iletişimini telefon, e-mail ve sosyal medya ortamında sağlayabilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan NiteliklerYurtdışındaki müşterilerimizle iletişimimizi sürdürebilecek, Çok iyi derecede ALMANCA dilbilgisi olan, Yazışmaları kontrol ederek, tercüme edebilecek, Tercihen uluslararası satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen sağlık sektöründe çalışmış, İletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, dış görümüne önem veren, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, ALMANCA tercüman aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Turizm

  Pozisyon: Tercüman

 • İş AçıklamasıMecidyeköy Gayrettepe'de bulunan Tıp Merkezimizin Bilgi Teknolojileri bölümünde görevlendirmek üzere çalışacak zorunlu stajı olan Lise Stajyeri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek liselerinin Bilgisayar bölümlerinde öğrenimine devam eden, Zorunlu stajı bulunan, Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Öğrenmeye ve gelişime açık Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMedikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Dönemsel Satış Pazarlama Destek Asistanı" arıyoruz; İstanbul ve diğer bölgelerin Satış Sorumlularının her türlü destek talebini ve merkez ofis ile koordinasyon gerektiren tüm işlerini müşteriler, ilgili departmanlar ve/veya üçüncü şahıslarla koordine olarak sonuçlandırmak, Uçak ve konaklama organizasyonlarını yapmak, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, Proforma ve fiyat tekliflerini hazırlamak, Siparişlerin sisteme girmek, Satış Sorumluları ile iletişime geçerek gönderilecek siparişleri Depo Sorumlusuna iletmek, İade ürünler ile ilgili bilgi vererek takip etmek, Stokların haftalık olarak şirket içerisinde duyurmak, Numune takibi yapmak ve raporlamak, İhale dosyalarını hazırlamak ve takip etmek, Günlük, haftalık ve aylık satış ve pazarlama raporlarını sistemden çekerek ilgili kişilere iletmek, Ürünlerin SGK onaylarını almak.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe Bölümü mezunu, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, Tercihen Satış Destek konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Başlangıç düzeyinde İngilizce bilgisine sahip.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖzel hastane çalışma deneyimine sahip, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İletişim yeteneği güçlü, pozitif, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Tam zamanlı çalışabilecek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Radyoloji Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMesleğinde en az 2 yıl deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü Bayan ''RADYOLOJİ UZMANI'' istihdam edilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için gece çalışabilecek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek ve gece nöbeti tutabilecek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Biyokimya Uzmanı

  Özel Göztepe Hastanesiİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÖzel Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerBiyokimya ve Klinik Biyokimya alanında tecrübeli, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyeti odaklı, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, ''Biyokimya Uzmanı'' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıFarklı projelerde birlikte çalıştığımız, uygulamada kullandığı seçkin markalar ile önemli bir potansiyele sahip zincir güzellik merkezlerinde görevlendirilerek; ürün uygulama ve satışını gerçekleştirilecek ESTETİSYEN arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Estetisyenlik, cilt bakımı, güzellik uzmanlığı diploma ya da sertifikasına sahip, Kozmetiği seven ve sektörde kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, adayların, net ücret düzeyi YÜKSEK bu pozisyona başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş AçıklamasıSaç ekimi ve estetik sektöründe hizmet veren firmamıza ingilizce,ispanyolca ve arapça bilen tercümanlar aranıyor..

  Aranan NiteliklerSağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Sunum, temsil ve ikna yeteneği gelişmiş, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ekip çalışmasına önem veren, Tercihen Ms office programlarını kullanabilen, İfade yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl tercihen bayan ve 20 35 yaş arası

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tercüman

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' ENDOKRİN UZMANI '' ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerBAY-BAYAN, TECRÜBELİ.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • Diş Hekimi

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek Diş Hekimi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Pedodontist, Diş Hekimi, Ortodontist

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' ONKOLOJİ UZMAN HEKİMİ '' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' NÖROLOJİ UZMAN HEKİMİ '' ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklamasıİzmir'de ki danışmanlığını yapmış olduğumuz hastanemizde görev yapmak üzere Ebe aranmakatadır.

  Aranan Niteliklerİlgili üniversiteden mevzun Branşı ile ilgili gelişmeleri yakında takip eden Ekip çalışmasına önem veren Hasta memnuniyetini prensip edinen Ebe Aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıNAR OSGB bünyesinde bulunan gezici sağlık aracında hasta karşılaması, numune alımı vb. işlemler gerçekleştirmek, Gezeci sağlık aracının aylık planlamasını yapmak ve takip etmek, OSGB'de firma atamalarında Diğer Sağlık Personeli Görev, Yetki Sorumlulukları Yönetmeliğine uygun hizmet vermek, Sağlık taraması esnasında diğer ekip üyelerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerLise veya yüksek okulların hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı bölümlerinden mezun, ÇSGB onaylı Diğer Sağlık Personeli Belgesi Bulunan (Bu madde başvuruda esastır, beglesi bulunmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.), Çözüm odaklı, analitik düşünme yapısına sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan iletişiminde başarılı ve hasta karşılamada güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • Guest Relations Supervisor

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGuest Relations Executivewill deliver superior customer service to patient sand their companion sand will serve as liasion between patient sand clinic. Collaborates with different departments of clinic including Clinic Staffand International Patients Department and coordinates all patient operations to reach excellent sales faction in patient services. Fluent English speaker both verbally and orally. Other languages will be a valuable asset for candidate. Minimum 2 years experience in hospitality, customer/patient service sorguest services, experience in clinic environment will be a valuable asset Able to work in flexible hours according to clinic schedule Excellent communication and organizations kills Competency at Microsoft Office and able to make reporting

  Aranan NiteliklerCoordinates with planning specialist and Schedule patient visits daily, weekly and monthly Superviseall patient activitie safter patients have their official admission to clinic system Organising all patient welcomings and lead operations team to reach excellent hospitality level in the clinic Representing clinic in a positive and proffesional manner, welcoming and assisting VIP patients during their visit, reach perfection in hospitality services Work closely with Clinic Manager tomake sure allnon-medical areas including patients wards, bathrooms, cafeterias, etc. Are fitting to clinic quality standarts. Supervising clinic staff is following dress code of clinic and also acting towards clinic quality standarts Proactively take responsilibity to provide a formal mechanism for the investigation, resolution and recording of a patient complaint. Share feedbacks and opinions with Clinic Management and other departments to enrich clinic quality standarts Not: İstanbul Genel Müdürlüğümüz ve Hastanemiz Mecidiyeköy'de Quasar'a taşınacağı için başvuran adayların bunu bilerek başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Süpervizör

 • Ebe

  Ataköy Sağlık Hizmetleriİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHastanemiz’ de görevlendirilmek üzere; "Ebe” aramaktayız

  Aranan NiteliklerHemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıÖzel Çanakkale Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; " Kalite Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÖzel Çanakkale Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Lisans / Yüksek lisans mezunu, Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi, JCI Akreditasyonu ve Kalite Yönetim Sistemi konularında tecrübe sahibi, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Alanındaki gelişmeleri takip eden, İlgili bölümler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Hızlı, dinamik ve sonuç odaklı çalışma disiplinine sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Dış görünümüne önem veren, "Kalite Uzmanı" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • Teknik Personel

  İstanbul Medikalİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAnadolu Yakası kadıköy ilçesinde yer alan Medikal firmamızda Teknik Servis Departmanında çalışacak Teknik personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatışını yaptığımız medikal cihazların test, kurulum, eğitim, bakım ve onarımlarını yapmakla görevlendireciğimiz takım arkadaşları arıyoruz. Meslek lisesi veya MYO elektronik, biyomedikal bölümlerinden mezun. B sınıfı sürücü ehliyeti ve aktif şoförlüğü olan. Seyahat engeli bulunmayan. Daha önce kart ve/veya cihaz onarımında çalışmış olması tercih nedenidir. Askerliğini yapmış, Bay. 30 yaşını aşmamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıBaşkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezinde çalışmak üzere '' ANESTEZİ UZMAN HEKİMİ '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTecrübeli. BAY/BAYAN.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıHastanemiz bünyesinde Yenibosna şubelerimizde tam zamanlı çalışacak uzman hekim aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerPlastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi branşında Uzman Doktor olan Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, İletişim yeteneği yüksek, tam zamanlı çalışabilecek Hasta memnuniyetine önem veren adaylar

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıZonguldak'da danısmanlığını yapmış olduğumuz özel hastanemıze ;

  Aranan Nitelikler• Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, • Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip • Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren Çocuk Hastalıkları Uzmanı aramaktayız

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıKurumsal ziyaretler gerçekleştirerek müşteri portföyünün arttırılması, Var olan müşterilerimiz ile iletişimin sağlanması ve devamlılığının getirilmesi, Yeni projeler üreterek pazarlama süreçlerine katkı sağlanması konularında görevlendirilmek üzere " Pazarlama Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÇanakkale Anadolu Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyime sahip, • Aktif araç kullanabilen, • MS Office programlarına hakim, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Sunum becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, • Prezentabl, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBursa'da danısmanlığını yapmış olduğumuz özel hastanemıze ;

  Aranan Nitelikler• Branşı ile ilgili tüm tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, • Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden, • Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, • İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun, • Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip • Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren Kadın Hastalıkları Uzmanı aramaktayız

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıBaşta solidworks olmak üzere çizim programları kullanarak çizim ve tasarım yapacak Solidworks bilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Solidworks programını ileri derecede iyi kullanabilen -Tercihen ingilizce bilen -MS Ofis programlarına hakim -Temiz, titiz ve dikkatli çalışan -Zaman yönetiminde iyi -Erkek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıSağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle Kocaeli’nin ilk Özel Hastanesi, Akademi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; '' İç Hastalıkları Uzmanı (Dahiliye) '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Branşı ile ilgili güncel uygulamalarda bilgi ve deneyim sahibi, · Branşının gerektirdiği vizyona sahip, · Etik değerlere bağlı, Hasta iletişimi kuvvetli, · Hasta güvenliğine ve memnuniyeti önem veren, · Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Aktif tam zamanlı çalışabilecek. '' İç Hastalıkları Uzmanı (Dahiliye) '' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Dahiliye Uzmanı

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna da devam etmekte olan şantiye projemizde görevlendirilmek üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Min, 1 yıl sahada aktif rol almış, Tam Zamanlı, Bakanlık onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip

  Aranan Niteliklerİş Güvenliği raporlarını hazırlamak, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında ilgili birimlerle işbirliği halinde rehberlik ve danışmanlık vermek, İyileştirme çalışmalarına katılmak ve uygulamaların takibini yapmak, İş Güvenliği uygulamalarının standardının artırılmasına katkıda bulunmak. İSG mevzuat takibini yapmak, kurum içerisinde uygulamak ve denetlemek, İş yerindeki tehlikeleri tanımlamak ve risk değerlendirmesini yapmak, Riskleri ortadan kaldırıcı uygulamaları geliştirmek ve uygulamak, İş yerinde yapılacak periyodik kontrol, bakım ve ölçümleri planlamak, hazırlanan planların uygulanmasını sağlamak, İş yerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ve geliştirilmesi amacı ile verilecek eğitimleri belirlemek ve uygulamak.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Dahiliye Uzmanı

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için Dahiliye/İç Hastalıkları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu, Branşı ile ilgili tanı, tedavi ve yaklaşımlar konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Tam zamanlı çalışabilecek Dahiliye Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Dahiliye Uzmanı

 • İş AçıklamasıSağlıkta kalite yaklaşımı ile Eczacılık Hizmetinin 7 gün 24 saat verilmesi, Hastane İlaç Yönetim Süreçlerinde, hasta ve çalışan güvenliği ilkelerine bağlı kalarak İlaç Güvenliğini sağlamak, İlaçların kullanıma en hazır hale getirilmesini sağlarken, istem kontrol, doz hesaplama, hazırlama, transfer işlemlerini yapmak, İşleyişte sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi sağlamayı amaç edinmek, ekibi bu yönde planlayıp organize etmek.

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; Eczacılık Fakültesi mezunu, Tercihen Klinik Eczacılık Yüksek Lisansı yapmış veya başka bir alanda Yüksek Lisans yapmakta olan, Tercihen Hastane Eczacılığı , Eczane Eczacılığı alanında tecrübesi olan, 25-35 yaşları arasında, Ekip çalışmasına önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, Kişisel gelişimini amaçlayan, Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Eczacı" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eczacı

 • İş AçıklamasıSağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle Kocaeli’nin ilk Özel Hastanesi, Akademi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; '' Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı (Nöroşirürji) '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Branşı ile ilgili güncel uygulamalarda bilgi ve deneyim sahibi, · Branşının gerektirdiği vizyona sahip, · Etik değerlere bağlı, Hasta iletişimi kuvvetli, · Hasta güvenliğine ve memnuniyeti önem veren, · Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Aktif tam zamanlı çalışabilecek. '' Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı ( Nöroşirürji ) '' aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

/15

İş Habercisi - Sağlık/Hastane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?