Sağlık/Hastane İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık/Hastane
 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere Tıbbi Sekreter Aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler *Solunum Fonksiyon Testi ve EKG kullanabilecek(gerekirse öğretebiliriz) *Evrak takibi yapabilecek, *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Erkek adaylar için lojman imkanımız mevcuttur. Başvurular İnternet Üzerinden yapılacaktır.

 • İş Açıklaması 3. KÖPRÜ VE 3. HAVALİMANI projelerini yöneten firmamızın Ambulans ve Acil Yardım İstasyonlarında görevlendirilmek üzere "Ambulans Sürücüsü" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler *Sağlık Bakanlığından onaylı Temel İlkyardım Eğitim Belgesi olan, *SRC Belgesi, Psikoteknik Belgesi, İleri Sürüş Teknikleri Belgesi olan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden. Servis ve yemek imkanımız mevcuttur. Erkek adaylar için lojman sistemimiz mevcuttur.    

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere İş Yeri Hekimi Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz.  

 • Hemşire
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Hemşire' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya Projesi Olan 3. Havalimanı Projesinde görev yapmak üzere Odyometri& Tıbbi Lab.& Radyloji Teknikeri Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Evrak takibi yapabilecek, *Full-time çalışacak, *Devletle ilişiği olmayan, *Ekip, nöbet ve çalışma şartlarına uyum sağlayan, *Hızlı, pratik ve sempatik olan, *Sektörde en az 1 yıl tecrübesi olan, *Diksiyonu düzgün, prezentabl, iletişim ve ikna yeteneği yüksek, *Temsil yeteneğine ve aidiyet duygusuna sahip ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar kullanabilen, *İstanbul'da ikamet eden adaylar önceliğimizdir. Ulaşım ve yemek imkanımızdan yararlanabilirsiniz.  

 • Başhekim Sekreteri
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip "Başhekim Sekreteri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, Yazışma ve raporlama süreçlerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kurumlarla resmi yazışmaları sorunsuz yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İş takibi gelişmiş,sorumluluk sahibi    

 • İş Açıklaması Anadolu Sağlık Merkezi’nde ayaktan sağlık hizmeti alan hastaların muayene, tetkik ve tedavileri süresince hasta hizmetleri (randevu verme, kayıt açma, takip, provizyon işlemleri, faturalama vb.) faaliyetlerinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini ve tıbbi kayıtların etkin ve doğru bir şekilde tutulmasını ve korunmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi' nin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, En az 1 yıllık Hastane deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz ve sabırlı, İletişim yeteneği kuvvetli, prezentabl, uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, Hasta Danışmanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Yardımcı Sağlık Personeli-Porter' aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Alanında en az 1 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, Hasta transferlerini yöneticileri gözetiminde prosedürlere uygun gerçekleştirebilecek, Hastane içi malzeme, evrak, dosya dağılımını yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Eğitime ve gelişime açık, Vardiya sisteminde çalışacak, Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Tercihen Bilmed otomasyon sistemini ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tıbbi terminoloji ve sigorta terminolojisi bilgilerine sahip, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek, Esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uyabilecek, Vezne işlemlerini sorunsuz yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans ve/veya Lisans mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli, Öğrenmeye açık, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek

 • Paramedik&Att
  Hy Ambulance
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 3.Havalimanı ve 3.Köprü projelerinde ambulans ve revirlerimizde nöbet usulü ve staff çalışacak personeller aramaktayız. Nöbet usulü 24 saat, staff çalışıldığında ise 08:00-18:00 arası hizmet vermekteyiz. Servislerimiz 06:45-7:00 arasındadır.Her lokasyon için değişkenlik göstermektedir.  Erkek personeller için lojman imkanımız mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl sahada aktif görev almış olmalı, Diksiyonu ve hastaya yaklaşımı düzgün iyi iletişim kurabilen, Nöbet gün ve saatlerine uyum konusunda dikkat edecek personeller aramaktayız.      

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık GrubuFulya ve Nişantaşı lokasyonlarında görevlendirilecek, ayrıca 2016 yılında açılması planlanmış 300 yataklı-30 katlı Levent lokasyonu için yetiştirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Yoğun Bakım Hemşiresi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Yoğun Bakım deneyimine ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • Beslenme ve Diyet Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiyenin önde gelen Sağlık kuruluşu bünyesinde görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Beslenme ve Diyet Uzmanı' aramaktayız  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Yeni Doğan Sorumlu Hekimi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Yeni Doğan Yoğun Bakım tecrübeli, • Hasta memnuniyeti ve başarı odaklı, • Uzmanlık alanında bilimsel gelişmeleri takip eden, • İletişim yönü güçlü,dinamik ve pozitif, • Ekip çalışmasına uyumlu, • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, • Şişli ve Beşiktaş civarında ikamet eden/edebilecek

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, 40 yaşını aşmamış, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu,güler yüzlü çalışabilen, İletişim yönü güçlü, pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • Raporlama Uzmanı
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya Lokasyonunda  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip ' Raporlama Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, Bilmed vb. hastane otomasyon programlarını kullanabilen ve bu programları kullanarak raporlar hazırlayabilen, Tercihen konusunda 5 yıl  tecrübeli, sağlık sektörü deneyimi olan MS Office özellikle excel konusunda deneyimli, Analitik düşünce yapısına sahip, Çözüm üretebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Nişantaşı- Fulya lokasyonlarında görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Ameliyathane Hemşiresi'aramaktayız

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu, Lisans düzeyinde Hemşirelik bölümü mezunu, Ameliyathane deneyimine ve yeterli bilgi birikimine sahip, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları Eğitim Uzmanı'  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe ilgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, Enerjik ve iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye ve gelişime açık,  Kendini geliştirmeyi hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Acil Servis ve Kat Hekimi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Tercihen özel hastanede en az 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan,  • Tam zamanlı olarak nöbet usulü çalışabilecek, • Organizasyon yeteneği yüksek, • Ekip çalışmasına uyumlu, güler yüzlü çalışabilen, • İletişim yeteneği yüksek, pozitif, • Hasta memnuniyetine önem veren, • İyi derecede İngilizce bilen, • Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan, • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • Acil Tıp Teknisyeni
  Anadolu Sağlık Merkezi…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Anadolu Sağlık Merkezi Gebze Hastanesi'nde ayaktan tedavi birimlerine muayene, tetkik ve tedavi için gelen hastaların sağlık işlemlerinin zamanında ve güvenilir şekilde tamamlanmalarına yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu Sağlık Merkezi Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan bir vakıf hastanesidir. Anadolu Sağlık Merkezi Gebze Hastanesi’ nde görevlendirmek üzere; Liselerin Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, En az 2 yıl hastane tecrübesi olan, Takım ruhuna, ekip ile çalışma kabiliyetine sahip, Çalışma ortamındaki değişimlere hızlı adapte olabilen, MS Office programlarına hakim, 'Acil Tıp Teknisyeni' aramaktayız.

 • Bilgi Sistemleri Uzmanı
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya ve Nişantaşı lokasyonlarımızda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip "Bilgi Sistemleri Uzmanı" aramaktayız. Bilgi İşlem ve İletişim Sistemlerinin denetlenmesi, Yedekleme ve bakım yapılması, Arızaların takip edilmesi, Cihazların aksaksız çalışmalarının sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ön Lisans ve/veya Lisans düzeyinde ilgili bölümlerinden mezun, Ağ ve sistem güvenliği ile server yönetimi konularında bilgi sahibi, Microsoft İşletim Sistemleri ve MS Office uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, Antivirüs uygulamalarında deneyimli, Donanımsal problemlere müdahale edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Düzenli, takip ve kontrol yönü gelişmiş, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Bilmed programını bilen ve Sağlık sektörü tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları Uzmanı / Uzman Yardımcısı'  aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıl deneyimli (tercihen sağlık sektörü), İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan, Bordro oluşturma süreçlerini gerçekleştirmiş, Enerjik ve iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye açık,  Kendini geliştirmeyi hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, Tercihen Bilmed otomasyon programını kullanmış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  

  Aranan Nitelikler Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve güncel tutulması, Aylık olarak personel bordrolarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin yapılması Personel sgk girişlerinin ve çıkışlarının yapılması,kayıtlarının açılması, Pdks takibinin yapılması ve raporlanması, Personel ile ilgili diğer özlük süreçlerinin yürütülmesi,

 • Estetisyen
  Estethica Ataşehir Tıp…
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Est- Ethica Ataşehir Tıp Merkezimiz  bünyesinde değerlendirmek üzere; Alanında Uzman ve en az 3 yıl deneyimli,  Lazer Uygulamaları (Diot, Alexandrite)konusunda deneyimli, Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,  İnsan ilişkilerinde başarılı ve dış görünüşüne önem gösteren,  İstanbul Anadolu yakasında (Ataşehir Civarında)ikamet eden, "Estetisyen" arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Alanında en az 2 yıl deneyimli, İletişim yönü güçlü, pozitif, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Anjiyo Teknisyeni/ Teknikeri' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu, En az 1 yıllık Anjiyo Laboratuvarı deneyimi olan, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güleryüzlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Merkez ekibinde  görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip " Yabancı Hasta Danışmanı "  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen ve yanı sıra Rusça,Bulgarca,Arapça,Sırpça,Boşnakça  dillerinden en az birini de aktif olarak konuşabilen, Tercihen sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,  Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,  Problem çözme yeteneği gelişmiş, Güleryüzlü, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip "Medikal Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • En az Ön Lisans ve/veya Lisans mezunu, • Sağlık sektöründe ve bu pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, • Bilmed hastane otomasyon sistemini ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi, • İletişim yeteneği güçlü, • Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek, • Tıbbi terminoloji ve sigorta terminolojisi bilgilerine sahip, • Fatura kontrol sürecine hakim, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Misafir Hekim İlişkileri Yetkilisi
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip, "Misafir Hekim İlişkileri Yetkilisi" aramaktayız. Hastaneye gelen dış doktorların tüm süreçlerinin takip edilmesi ve yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun ( Tercihen Hemşirelik Bölümü) İlgili pozisyonda en az 1 yıl  deneyimli, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim ve organizasyon yeteneği güçlü, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek,

 • Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, • 40 yaşını aşmamış, • Tam zamanlı çalışabilecek, • KVC deneyimi olan, • Ekip çalışmasına uyumlu, • İletişim yeteneği yüksek, tam zamanlı çalışabilecek, • Hasta memnuniyetine önem veren, • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu'nda görevlendirilmek üzere 'Biyokimya Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına önem veren, İletişim yönü güçlü, pozitif, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış

 • Acil Servis Hemşiresi
  Anadolu Sağlık Merkezi…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Anadolu Sağlık Merkezi Acil Servis'te görevlendirilmek üzere Hemşire aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden biri olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden mezunu, Tercihen 2 yıl Acil Servis'te görev yapmış, Sektördeki gelişmeleri ve teknolojiyi takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık, güleryüzlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek,   takım arkadaşları arıyoruz. Not : İstanbul (Asya) ve Kocaeli Bölgesi dışında ikamet eden bekar Hemşire çalışanlarımıza lojman imkanı Hastanemiz tarafından sunulmaktadır.  

/
28

İş Habercisi - Sağlık/Hastane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?