İnşaat İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat
 • Teknik Yapı İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması TEKNİK YAPI MERKEZ OFİSTE görev almak üzere; “Makine Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) programlarını ileri seviyede kullanabilen ve AutoCad programına yeterli seviyede hakim, Minimum 5 yıl teknik ofis ve saha deneyimi bulunan, Büyük çaplı toplu konut, üstyapı projelerinde görev almış, Planlama, kontrol, finansal analiz, proje çizim, metraj, as-built ve shop drawing çizimlerine vakıf, Hakediş hazırlanması ve taşeron hakedişlerinin kontrol edilmesi konularına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, yeniliklere ve gelişime açık, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Proje müelliflerinin hazırlamış olduğu projeleri inceleyerek uygulamaya yönelik eksiklerin tespitinin yapılması Hakedişlerin hazırlanmasında ve kontrolünde 1-1 işin içerisinde olarak fiilen bu işin yapılması, ve bunların revize edilmesinin sağlanarak uygulama projelerinin oluşturulmasının koordinasyonu, Mekanik tesisat işleri ile ilgili her türlü koordinasyon ve kontrolün yapılmasının sorumluluğu, Proje imalat sürecinde işlerin aksamaması için bağlantılı çalışılan diğer tüm ekipler ile iş koordinasyonunu sağlamak, malzemelerin şartnameye uygunluklarının kontrolünü yapmak, Yapılacak işlerin öncelik sırasının belirlenmesi ve çalışma programının yapılması, Proje, shop - drawing ve as-built çizimlerinin taşeronlar tarafından yapılmasının sağlanması ve kontrolü, Şantiyeler ile koordineli çalışmanın yapılması,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için  'Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' aramaktayız. Firma süreçleri ve standart talimatlara göre müşterinin taleplerini belirleyip sınıflandırılması ve yeterli cevaplar verilmesi, Gerekli Çağrıların ilgli kişilere yönlendirilmesi, Süpervizörlere  çağrı takibinde destek olma ve raporlama yapılması, Müşterinin en kısa sürede kontak kurulmasının sağlanması ve yeterli bilgiyi paylaşılması, Firma süreçlerini duyarlılık, sorumluluk ve  müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak takip etmekle sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler  ·        En az lise mezunu, ·        Çağrı Merkezi, şikayet yönetiminde 2 sene deneyimli, ·        Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, ·        Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan ·        MS Office programlarına hakim, ·        Anadolu yakasında oturan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Şantiye Şefiaramaktayız.   Projenin bütün süreçlerinin sevk ve yönetiminden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İş merkezi, AVM vb şantiye deneyimi sahibi, Kaba inşaat tecrübesi olan ve tercihen prekast cephe giydirmede tecrübeli, Office ve  Autocad programlarına hakim, Proje ile ilgili günlük şantiye raporlamaları hazırlayabilecek, Ekip yönetme-liderlik yetkinliği olan, Adana’da ikamet eden ya da en az 2 yıl süre ile ikamet edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması AutoCad , 3DS Max ve 3 boyutlu çizim programlarına hakim , Mobilya tasarımı konusunda deneyimi olan , Projeli işlerin tasarımı , teklifi , üretimi ve uygulamasında tecrübeli , Projelendirme , sunum yeteneklerine güvenen , Ekip çalışmasına yatkın , çalışma arkadaşı arıyoruz .

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Eleman

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektronik ve beyaz eşya alanında faaliyet gösteren markanın bayii geliştirme departmanına bağlı olarak çalışacak deneyimli inşaat teknikerleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat, inşaat teknikerliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyim sahibi, Hakediş hazırlama süreçlarine hakim, MS Office programlarını bilen, Autocad kullanabilen, Saha çalışmasına uygun, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen adaylar aranıyor.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde ALTYAPI PROJELERİ hazırlayacak deneyimli İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler  Proje hazırlanmasında çalışmak üzere, Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad-autocad civil 3d-netcad-watercad vb. program ve/veya programlarına hakim inşaat mühendisleri. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad programına hakim teknik ressamlar

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması 3. Havalimanı Veri Merkezi İnşaatı saha inşaat mühendisi olarak çalışacak personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Betonarme sistem kalıpta tecrübeli, taşeronların organizasyonları ve hakedişlerini yapabilecek inşaat kalite kontrol sürecini yönetip sahanın önünü açabilecek inşaat mühendisi aranmaktadır. İngilizce bilmesi tercih sebebidir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE BULUNAN 500 KONUT 60 TİCARİ ÜNİTEDEN OLUŞAN YENİ PROJEMİZ İÇİN PROJE SATIŞ DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU , İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN , OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM , EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ ( TERCİHEN SEKTÖR DENEYİMLİ ) 25-35 YAŞINI AŞMAMIŞ , BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE İKAMET EDEN , BAYAN PROJE SATIŞ DANIŞMANLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirttiğimiz niteliklere uygun Proje Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği/Mimarlık bölümlerinden mezun - Minimum 15 yıl tecrübeli - Büyük ölçekli projelerde, tercihen konut projesinde görev almış - Proje iş programını takip ederek, işin süresinde, bütçesi dahilinde ve talep edilen kalitede tamamlanmasını sağlayacak - Altyüklenicilerin yönetimi, sözleşmelerinin takibi, hakedişlerinin doğru yapılıp kontrol edilmesini sağlayacak - Şantiyede gerekli kalite kontrolü, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini temin edecek, farklı disiplinler ve altyükleniciler arasında gerekli koordinasyonu sağlayarak proje ve şantiye yönetimini yapacak - Proje faaliyetlerinin ve gidişatının doğru raporlanmısını sağlayacak - Ekip çalışmasına yatkın - Esnek çalışma saatlerine uyumlu - Autocad ve Office programlarına hakim - Sorumluluk alan, yönetme ve karar verme süreçlerine hakim, sonuç odaklı.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Koordinatör, Yönetici

 • İş Açıklaması  *  Yurtiçi & Yurtdışı projeleri takip ederek, kalıp ve iskele ihtiyaçları ile ilgili taleplerin takibi  *  Taleplerin, tasarım bölümüne iletilmesi, sonrasında hazırlanan teklif ile talebin karşılaştırılması  *  Talep / Tasarım / Teklif / Sunum / Sipariş / Üretim / Satış Sonrası Hizmet olmak üzere,    birbirini takip eden konularda, satış mühendisinin sorumluluğu alanındaki aksiyonlarda, sürecin içinde aktif olarak yer  alması beklenmektedir.    

  Aranan Nitelikler Kalıp ve İskele üretimi yapan firmamızın İstanbul Ümraniye' deki bulunan merkez ofisine (Şerifali / Ataşehir ), Satış ve Pazarlama Bölümünde görevlendirilmek üzere, Çok İyi derece İngilizce bilen, Autocad, MC Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen 22 - 30 yaş aralığında, Tercihen İnşaat ya da Makina Mühendisi           Not: Tercih edilen personel, Teklif Departmanımızda görevlendirilecektir.   Çalışma yeri, Ataşehir' deki merkez ofisimizdir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Örtaş Mühendislik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirket bünyesinde çalışcak kamyon Şöförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler istanbul civarında çaılışcak kamyon söförü aranmaktadır askerliğni yapmış deneyimli

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Antalya Agora Avm şantiyemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okul Mezunu - Proje-taahhüt grubunda en az 5 yıl deneyimli, - Genel bilgisayar bilgisine sahip, işletim sistemi ve ofis proje-çizim programlarına hakim, - Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, - Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - 40 yaşını aşmamış, - Askerliğini yapmış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Çayyolu’nda yapımına başladığımız çok katlı konut projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki nitelik ve deneyimlere sahip mimar aramaktayız

  Aranan Nitelikler Konut projelerinde 5 yıl tecrübeli, Uygulamaya yönelik revizyonları, proje paftalarına AutoCad ortamında aktarabilecek, İmalat/uygulama detayları belirleyip çizebilecek, 3D Max kullanabilen, İmalatın, belirlenen detaylara uygun yapılmasını yönlendirebilecek Tüm disiplinlerle ilgili projeleri süperpoze edebilecek Tasarım ve uygulama aşamalarının koordinasyonuna katılabilecek Malzeme bilgisine sahip

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Merkez Ofisimizde yer alan Finansman Departmanımız için Finans Müdür Yardımcısı arayışımız mevcuttur

  Aranan Nitelikler ASSISTANT FINANCE MANAGER Required qualifications Bachelor’s degree in Business Administration, Economics or other related discipline of a reputable university. Master’s degree in related departments is a plus, Minimum 8 years of finance experience in a corporate environment (additional banking experience is a plus) Experienced in credits, financial products and practices, and related documentation Excellent command of English, both written and spoken. Knowledge about financial terminology is must, Excellent command of Microsoft Office programs including Excel, Word, PowerPoint and Access is a plus, Strong communication and follow up skills, Strong teamwork and cooperation skills, superior conceptual and analytical thinking ability, dynamic, result oriented and proactive, eager to learn, No military obligation for male candidates FİNANS MÜDÜR YARDIMCISI Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans sahibi olmak. Finansman alanında minimum 8 yıl deneyimli, (ilave bankacılık deneyimi tercih ) İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (yazılı ve sözlü), İleri düzeyde MS Office uygulamalarına hakim, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, Takım çalışmasına yatkın, analitik ve kavramsal düşünme yetkinliği olan, iletişim gücü yüksek, sonuç odaklı ve proaktif, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firmasının Tepeören'deki projesinde görevlendirmek için Elektrik Mühendisi pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. İşletmenin tüm teknik yönetiminden sorumlu olunması, Altyüklenicilerle ilişkilerin yürütülmesi, Kendisine bağlı mühendis ve teknik kadronun yönetilmesinden sorumlu olunması,

  Aranan Nitelikler Aranan Temel Nitelikler Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun, Minumum 10 yıl deneyimli, İşletme, bakım prosedürlerini hazırlayıp, takip edebilecek, Orta Gerilim akım tesisatlarında tecrübeli, Şantiye, fabrika projelerinde görev almış, İyi düzeyde İngilizce (teknik) bilgisi olan ve aktif kullanabilen, Proje tasarım, keşif, bütçe, hakediş kesin hesap konularında çalışmış, Teknik ve idari konularda raporlama becerileri gelişmiş, Ms Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Elektrik sistemlerinin kurulum, devreye alma aşamalarında bulunmuş, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Odak Şirketler Grubu Antalya 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Antalya Agora Avm şantiyemizde görevlendirilmek üzere mimar adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Mimarlık dalında lisans eğitimi görmüş, - Proje-Taahhüt grubunda en az 5 yıl deneyimli, - Genel bilgisayar bilgisine sahip, işletim sistemi ve ofis proje-çizim programlarına hakim, - Saha Uygulamaları ve malzeme/detay konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, - Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, - Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - 40 yaşını aşmamış, - Tercihen İngilizce bilen, - Askerliğini yapmış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Hafif İş ve İnşaat Makinaları'nın Satış ve Pazarlama Faaliyetini Gerçekleştiren Firmamızda görevlendirmek üzere , Teknik Servis Elemanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Mezunu, Tercihen iş makinaları sektöründe Hidrolik ve Motor konusunda  en az 2 yıl tecrübeli, Firmamızı müşteri nezdinde en iyi şekilde temsil yeteğine sahip, Organizasyona katılma,yeniliklere uyum gösterme ve uygulama konularında yeterli kapasiteye sahip, Yurt İçi ve Yurt Dışı seyahat engeli olmayan, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Takipçilik yeteneği güçlü olan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, SRC ve Piskoteknik belgesi olan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,   Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Makine, İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Kasım ve Aralık Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Hostes, Asistan

 • ETİKON PREFABRİK YAPI İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Prefabrik ürünlerin imalatını yaptığımız fabrikamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır. * Hedef müşteriler ile iletişime geçerek, müşteri ziyaretleri yapacak * Üretimini yaptığımız ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek * Yeni müşterileri firma bünyesine katacak * Mevcut müşterilerin müşteri sadakatlarını yüksek tutacak

  Aranan Nitelikler * Tercihen benzer pozisyonda daha önce çalışmış * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilecek * Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken * Giyimine özen gösteren, yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş olan * Maltepe- Kartal - Pendik -Tuzla - Gebze bölgelerinden birinde ikamet eden * Tercihen Bayan

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. ağlı olduğu yöneticinin; Ajandasının oluşturulması ve takibi, Firma içi ve firma dışı iletişimin organize edilmesi, Ziyaretçilerin karşılanıp ağırlanması, Toplantı organizasyonlarının koordine edilip, not tutulması ve yayınlanması, Toplantılar için sunum hazırlanması, Birim raporlarının koordine edilmesi ve dosyalama faaliyetlerinin yürütülmesi ,

  Aranan Nitelikler En az lise ( Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, iletişim, hakla ilişkiler bölümlerinden mezun, ) En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı yapmış, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ingilizce bilen , Raporlama becerisine sahip Planlama ve organizasyon etme becerisine sahip Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sistemli ve düzenli çalışmaya alışmış, Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren. 25-35 yaş arası ,

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Tuzla'daki fabrikamızda çalışmak üzere çatı konstrüksiyonu ve kaplaması konusunda deneyimli, inşaat işlerinde tecrübeli ustalar işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasinda ikamet eden 25 ile 35 yaşları arasında askerliğini tamamlamış adaylar işe alınacaktır. Iletişim bilgileri: +902122637040 e-mail: dakhirsemenov@gmail.com

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Usta, Tamirci

 • İş Açıklaması Roto Frank Firma Tanıtımı: Roto Frank firması 1935 yılında Stuttgart'ta Wilhelm Frank tarafından kurulmuştur. Alman menşeli yapı mekanizmaları ve yapı elemanları üretimi ve satışı yapan bir firmadır. İlk Çift Açılım Sisteminin mucidi olan Wilhelm Frank yaptığı yenilikler ile beraber Roto'yu uluslararası bir firma haline getirmiştir. Dünyanın en çok çift açılım aksesuarı satan firması Roto Frank'ın dünya çapında 12 fabrikası ve 40 temsilciliği vardır, dünya çapında yaklaşık 4.000 personele sahiptir.  Roto Frank Türkiye’nin ürün portföyünü aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz. Kapı ve Pencere Aksesuarı, Çift Açılım, Tek Açılım, Vasistas, İçe-Dışa Açılım türleri, Sürme ve Kepenk Sistemleri, Elektronik Kapı ve Pencere Donanımları, İş Açıklaması: Gelen ürünlerinin RF el terminali ile sistemsel girişi ve adreslere yerleştirilmesi, Müşteri siparişlerinin RF el terminali ile toplanması, paletletlenmesi ve araçlara yüklenmesi, Depo içerisindeki tertip düzenin sağlanması, Periyodik dönemlerde stok sayımlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; Depo tecrübesi, Forklift ehliyeti, Bilgisayar kullanabilen, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti, En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, Gebze bölgesinde ikamet eden.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz kablo imalatı alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Elektrik Mühendisliği mezunu, Saha satışında min. 2 yıl tecrübeli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede bilen, Raporlama becerileri gelişmiş, iletişimi kuvvetli, prezantabl, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Mühendis

 • İmpa Yapı Endüstri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması           Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Mekanik Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Toplu konut projelerinde en az 3 yıl deneyim sahibi olunması, *Isıtma, Havalandırma, Sıhhı tesisat proje ve uygulamalarında tecrübeli, *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin makina teknikerliği bölümünden mezun, *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Şirketimizin Ankara-Kazan şantiyesinde görevlendirilmek üzere "Topoğraf" aramaktayız. Projenin topografik aplikasyonu. Alım kontrollük işlerinin yapılması. Proje kotlarının tespiti ve uygulanma

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu Harita bölümünden mezun harita teknikeri, teknisyeni veya topoğraf, Minimum 5 yıl tecrübeli Netcad, Autocad, MS Office programlarına hakim, Total Station, Nivo kullanımında yetkin Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyumlu    

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Topoğraf

 • TORFESAN ÇELİK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasındaki şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ÇELİK KONSTRÜKSİYON imalatında görevlendirilmek üzere ŞANTİYE ŞEFİ ve PROJE YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Projelendirme ve şantiye saha yönetimi koordinasyonunda yetkin, • İş programına uygun imalatları koordine edebilecek bilgi ve beceriye sahip, • Keşif, metraj, kesin hesap ve hakediş konularında deneyimli, • İş takibi ve analitik düşünme konularında yetenekli, • Ekip yönetim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, • Office ve AUTOCAD programlarını iyi derecede kullanabilen ,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kaya Grubu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması Minimum 2 yıllık satış tecrübesi olan, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (inşaat mühendisliği ve makine mühendisliği tercih sebebidir), En az C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal kaynak planlama (ERP) ve MS Office programlarını kullanma konusunda deneyimli olan, Tercihen Kurumsal satış alanında deneyimi olan ve Saha satış deneyimi olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, İnşaat, Enerji

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Hakediş ve İhale alanında bilgisayar paket programları üreten şirketimizin satış departmanına bağlı çalışacak, Ankara Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı illerde satış faaliyetlerimizi yürütecek, "SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz. Satış sizin için bir yaşam biçimiyse, satış işinden keyif alıyor  ve köklü bir yazılım firmasında kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Kamu kurumları ve hizmet/inşaat sektörü firmalarına yönelik çalışılacak Ürettiğimiz yazılımların ve eğitimlerin müşterilere sunum ve satışını yapacak Düzenli seyahat planı çerçevesinde kendi bölgesindeki mevcut müşterilerin ek ihtiyaçlarını ve yeni müşteriler için satış görüşmelerini yapacak ve takip edecek

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, satışçı felsefesini benimsemiş Fakülte veya Yüksek Okul mezunu Bilgisayar kullanabilen,  ofs programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şehir içi ve şehirdışı düzenli seyahat ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Çalışma saatlerinde sigara kullanmayan Askerliğini bitirmiş veya muaf veya en az 2 yıl tecilli olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Minimum 2 yıllık satış tecrübesi olan, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (inşaat mühendisliği ve makine mühendisliği tercih sebebidir), En az C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal kaynak planlama (ERP) ve MS Office programlarını kullanma konusunda deneyimli olan, Tercihen Kurumsal satış alanında deneyimi olan ve Saha satış deneyimi olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Ankara'da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Genel Muhasebe programlarına vakıf olarak gerekli işlemleri yapmak Cari hesap mutabakatı, BA-BS mutabakatlarının yapılması. Fatura girişlerinin düzenli olarak yapılması

  Aranan Nitelikler En az Lise ve Meslek Yüksekokulu Mezunu, Ön Muhasebe pozisyonunda görev alacak, Firma telefonlarına cevap verecek, Adana ilinde ikamet eden, 20-35 yaş arası, Tercihen LKS Logo programını kullanabilen Planlama, raporlama, takip ve problem çözme yeteneği olan, Sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Dikkatli, titiz çalışabilen ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Kendini geliştirmek isteyen ve uzun soluklu bir iş arayan çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

/
9

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?