İnşaat İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat
 • Teknik Yapı Denizli 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere; “Elektrik Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) programlarını ileri seviyede kullanabilen ve AutoCad programına yeterli seviyede hakim, Minimum 5 yıl teknik ofis ve saha deneyimi bulunan, Büyük çaplı toplu konut, üstyapı projelerinde görev almış, Planlama, kontrol, finansal analiz, proje çizim, metraj, as-built ve shop drawing çizimlerine vakıf, Taşeron ekiplerini yönetebilecek bilgi ve yetenekte olan, Hakediş hazırlanması ve taşeron hakedişlerinin kontrol edilmesi konularına hakim, Şantiye ortamında çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, yeniliklere ve gelişime açık, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Proje müelliflerinin hazırlamış olduğu projeleri inceleyerek uygulamaya yönelik eksiklerin tespitinin yapılması ve bunların revize edilmesinin sağlanarak uygulama projelerinin oluşturulmasının koordinasyonu, Oluşturulan uygulama projelerinin keşiflerinin proje müelliflerine hazırlatılması, bunların detaylı bir şekilde kontrolü ve Elektrik İhale Dosyasının Anahtar Teslim hassasiyetinde hazırlanması, Elektrik tesisat işleri ile ilgili her türlü koordinasyon ve kontrolün yapılmasının sorumluluğu, Proje imalat sürecinde işlerin aksamaması için bağlantılı çalışılan diğer tüm ekipler ile iş koordinasyonunu sağlamak, malzemelerin şartnameye uygunluklarının kontrolünü yapmak, Yapılacak işlerin öncelik sırasının belirlenmesi ve çalışma programının yapılması, Proje, shop - drawing ve as-built çizimlerinin taşeronlar tarafından yapılmasının sağlanması ve kontrolü, Hakedişlerin hazırlanmasında ve kontrolünde 1-1 işin içerisinde olarak fiilen bu işin yapılması, Şantiye proje yönetim ekibinde yer alarak, merkez ofis ile koordineli çalışmanın yapılması, Denizli’de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Teknik Yapı Denizli 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere; “Makine Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) programlarını ileri seviyede kullanabilen ve AutoCad programına yeterli seviyede hakim, Minimum 5 yıl teknik ofis ve saha deneyimi bulunan, Büyük çaplı toplu konut, üstyapı projelerinde görev almış, Planlama, kontrol, finansal analiz, proje çizim, metraj, as-built ve shop drawing çizimlerine vakıf, Taşeron ekiplerini yönetebilecek bilgi ve yetenekte olan, Hakediş hazırlanması ve taşeron hakedişlerinin kontrol edilmesi konularına hakim, Şantiye ortamında çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, yeniliklere ve gelişime açık, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Proje müelliflerinin hazırlamış olduğu projeleri inceleyerek uygulamaya yönelik eksiklerin tespitinin yapılması ve bunların revize edilmesinin sağlanarak uygulama projelerinin oluşturulmasının koordinasyonu, Oluşturulan uygulama projelerinin keşiflerinin proje müelliflerine hazırlatılması, bunların detaylı bir şekilde kontrolü ve Mekanik İhale Dosyasının Anahtar Teslim hassasiyetinde hazırlanması, Mekanik tesisat işleri ile ilgili her türlü koordinasyon ve kontrolün yapılmasının sorumluluğu, Proje imalat sürecinde işlerin aksamaması için bağlantılı çalışılan diğer tüm ekipler ile iş koordinasyonunu sağlamak, malzemelerin şartnameye uygunluklarının kontrolünü yapmak, Yapılacak işlerin öncelik sırasının belirlenmesi ve çalışma programının yapılması, Proje, shop - drawing ve as-built çizimlerinin taşeronlar tarafından yapılmasının sağlanması ve kontrolü, Hakedişlerin hazırlanmasında ve kontrolünde 1-1 işin içerisinde olarak fiilen bu işin yapılması, Şantiye proje yönetim ekibinde yer alarak, merkez ofis ile koordineli çalışmanın yapılması, Denizli’de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip Şantiye Şefiaramaktayız.   Projenin bütün süreçlerinin sevk ve yönetiminden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İş merkezi, AVM vb şantiye deneyimi sahibi, Kaba inşaat tecrübesi olan ve tercihen prekast cephe giydirmede tecrübeli, Office ve  Autocad programlarına hakim, Proje ile ilgili günlük şantiye raporlamaları hazırlayabilecek, Ekip yönetme-liderlik yetkinliği olan, Adana’da ikamet eden ya da en az 2 yıl süre ile ikamet edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketin Teknik Ofisinde görevlendirilmek üzere Tasarım Mimarı olarak istihdam edilecektir.  Firmanın tasarım, 3d görsel hazırlama, detay ve metraj konularında aktif olarak görev yapacak; bu konularda direkt sorumluluk alacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin mimarlık fakültelerinden mezun, - Autocad programına hakim, - 3D Max Studio, Revit, Autocad 3D gibi üç boyutlu tasarım programlarından en az birisini ileri seviyede kullanabilen, - Minimum 3 yıl tecrübeli, - MS Office programlarını kullanabilen, - Tercihen çelik yapılar hakkında bilgi sahibi, - Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Devam eden şantiyelerimizin, teknik şartnamelere uygun olarak malzeme seçimlerinin yapılması, satın alınması için sözleşmelerinin hazırlanması,  fiyat - kalite araştırmalarının yapılması, inşaat malzemelerinin fiyat analiz tablolarının hazırlanması ve güncellenmesi, tedarikçi firmalar ile iletişim yönetimi, şartname-malzeme uygunluklarının kotrolü, malzeme tedarik sürecinin takibi, kontrolü,  alınan malzemelerin ödeme sürecinin takibi, depo ve stok kontrollerinin yapılması, şantiyelerle koordine çalışıp yapılan hakedişlerin kontrol edilmesi, yönetime raporlanması   şantiye taşeron seçimi ve temini yapılması, taşeron - iş veren ilişkilerinin sağlanması, taşeron iş güvenlik evrakları ve yönetimi,

  Aranan Nitelikler benzer pozisyonda daha önce çalışmış ve malzeme bilgisine sahip olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. 

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili, Uzman, Mühendis, Mimar

 • İş Açıklaması Firmamız SIKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş. distribütör bayiidir. Bölgemiz dahilinde SIKA ürünlerinin şantiye ve bayilere satışı yapılmaktadır. Görevlendirilecek kişi bu satış süreçlerinin ve stokların takibinden sorumlu olup muhasebe işleri konusunda destek verecektir.

  Aranan Nitelikler   En az MYO (ön-lisans) mezunu, 25 - 40 yaş aralığında, Tercihen sektörde ve ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, MIKRO Muhasebe programına ileri düzeyde hakim, MICROSOFT OFFICE programlarını çok iyi kullanabilen, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerisi güçlü, Pozitif düşünce yapısına sahip, dinamik ve azimli, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcı, çözüm ve sonuç odaklı, İş süreçlerini düzenli olarak takip edebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Maltepe-Ümraniye-Üsküdar)   NOT: Ataşehir'de ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir. Avrupa Yakasında ve İstanbul dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kalıp ve İskele sektöründe yer alan firmamızın, Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teklif Departmanında, Teknik ofiste hazırlanan listelerin excel formatında düzenlenmesi, eksik birim fiyatların belirlenen hesaplamalara göre tamamlanması, teklif özet tablolarının oluşturulması, teklif şartlarını içeren ön yazıların hazırlanması süreçlerinde görevlendirilmek üzere, Teklif Hazırlama Asistanları alınacaktır. www.tms.tc

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * MC Office programlarına hakim, * Teklif bölümünde ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 20-27 yaş aralığında bayan. * Tercihen Ticaret Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Mezunu..

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması İzmir çiğli Katip çelebi üniv. yanında yeni başlayan inşaat projemizin daire satışlarında görev alacak BAYAN satış temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, MS Ofis programlarına hakim, İkna yeteneği gelişmiş, Satış konusunda deneyimli, Prezentabl, Esnek çalışma saatlerine uygun, FOTOGRAFSIZ BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • Epro mühendislik İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması     KARAYOLU PROJELERİ  (Güzergah, Kavşak Projelendirme) KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.    

  Aranan Nitelikler *  Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun, *  Minimum 2 yıl tecrübeli, *  Yol Mühendisliği programlarına (MS Inroads, Autocad Civil3d vb.) aşina, *  Tercihen Ulaştırma Bölümünde Yüksek Lisans Yapmış olmak.      

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Başçınar Hatipoğlu İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. Balıkesir, Bursa, Düzce, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Marmara bölgesi (Bursa - Yalova - Kocaeli - Sakarya - Balıkesir - Tekirdağ) genelinde başlayacak şantiyelerimize, şantiye şefleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şantiye yönetimi konusunda tecrübeli, min.5 sene deneyimli olmalıdır. Mimar - Mühendis olma şartı aranmaktaıdr.       

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Lider

 • Himtek Mühendislik İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesindeki projelerde sahada görev yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • ETİKON PREFABRİK YAPI İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Prefabrik ürünlerin imalatını yaptığımız fabrikamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır. * Hedef müşteriler ile iletişime geçerek, müşteri ziyaretleri yapacak * Üretimini yaptığımız ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek * Yeni müşterileri firma bünyesine katacak * Mevcut müşterilerin müşteri sadakatlarını yüksek tutacak

  Aranan Nitelikler * Tercihen üniversite mezunu * Benzer pozisyonda daha önce çalışmış * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilecek * Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken * Giyimine özen gösteren, yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş olan * Fabrika ortamında çalışabilecek * Maltepe- Kartal - Pendik -Tuzla - Gebze bölgelerinden birinde ikamet eden * Tercihen Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Gaziantep'te İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip Satış Danışmanları aramaktayız..   * Ofise gelen müşterileri karşılamak,güler yüzlü iletişim kurmak, * Müşterileri  Projelerimiz ve lokasyonları hakkında bilgilendirmek, * Müşterilere örnek dairelerimizi  gezdirip,gerekli sunumu yapmak * Teknik şartnameler hakkında  bilgi vermek, * Müşterileri fiyat konusunda bilgilendirip,satışa hazırlamak, * Müşterileri,İletişim kanalları ile  mevcut ve yeni projeler hakkında bilgilendirmek, * Gerektiğinde mevcut ve yeni projelerle ilgili müşteri ziyaretleri yapmak, * Üstüne gerekli raporlamaları yapmak.  

  Aranan Nitelikler * Gaziantep'te ikamet eden, * Tercihen Yüksek Okul Mezunu, * Satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, * Genel görünümüne dikkat  eden, * Güler yüzlü,kendine güvenen,yarışmacı, * Hafta arası izin kullanmayı tercih eden, * Mesai değil. sorumluluk bilinciyle çalışacak, * B sınıfı sürücü belgesine sahip, * Bay,Bayan takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için Elektrik Mühendisi pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun, Şantiye, fabrika projelerinde görev almış, İyi düzeyde İngilizce (teknik) bilgisi olan ve aktif kullanabilen, Proje tasarım, keşif, bütçe, hakediş kesin hesap konularında çalışmış, Teknik ve idari konularda raporlama becerileri gelişmiş, AG,OG ve zayıf akım tesisatlarında tecrübeli, Ms Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Elektrik sistemlerinin kurulum, devreye alma aşamalarında bulunmuş, İşletme, bakım prosedürlerini hazırlayıp, takip edebilecek, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Arda Mühendislik İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Merkez Ofisimiz ESENYURT'da olan işyerimize Şantiye kalite yönetimi konusunda bilgi sahibi ve tercihen deneyimi olmak, İSO 9001:2008, OHSAS 18001, İSO 14001, İSO 27001 sistem süreçlerine hakim olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak İç tetkik uygulaması konusunda uygulama tecrübesi olmak, Tüm çalışanlara kalite ile ilgili eğitimlerin verilmesini sağlamak Belgelendirme ve danışman dış kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesini sağlamak, İç denetimlerde verilen görevleri yerine getirmek, tespit edilen bulgu ve diğer uygunsuzluklarla ilgili düzeltici ve/veya önleyici faaliyetlerin başlatılmasında görev almak veya başlatmak, genel değerlendirme raporlarını hazırlamak. Kurumsal prosedürler ve işlevler hakkında bilgi sahibi olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olmak ( Tercihen Endüstri veya Çevre Mühendisliği), Lisans mezunu olmak, Şantiye yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak, İç ve dış denetim süreçlerini bilen ve uygulamış olan, MS Office programları konusunda tecrübeli olmak, Raporlama ve analiz becerisine sahip olmak, Bay

  Sektör: İmalat, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Koza Yönetim İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Koza Yönetim ve Servis A.Ş' nin yönetim hizmetini verdiği bir residence da görev alacak 'Dekorasyon Kontrol Mühendisi' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, •Yüksek Bina projelerinin saha uygulamarında deneyimli, •En az 5 yıl tecrübesi olan, •MS Office programlarına hakim, •Askerlik görevini tamamlamış, •Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, •Takip ve Kontrol görevini eksiksiz yerine getirebilecek,sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnşaat, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Mühendis

 • DAP Yapı İnşaat A.Ş. İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gelen telefonların cevaplanması, bırakılan mesajların e-mail ile ilgilisine iletilmesi. Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen-giden kargo/posta gönderimlerinin kaydının tutulması. Gelen kargoların/postaların teslim alınarak imza karşılığı ilgilisine verilmesi. İlgili departmanın talebi doğrultusunda dergi gönderimleri için güncel adreslerin/datanın hazırlanması, gönderilerin takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, Santral ya da çağrı merkezi alanında en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü ve prezantabl, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Pratik düşünebilen ve özenli çalışabilen. Tercihen Maltepe - Kartal bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Gayrimenkul, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması Saha uygulamalarında görev alabilecek Şantiye projelerinde çalışabilen Peyzaj projelendirme, tasarım ve arazi aplikasyonu yapabilen Ekip yönetimi konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bolu' da ikamet eden veya edebilecek olan

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun Tercihen İngilizce bilen En az 3 yıl turizm projelerinde deneyimli Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Analitik düşünme yetkinliğine sahip Ekip çalışması ve esnek çalışmaya yatkın Çizim programlarını ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Turizm

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya Bugün

  İş Açıklaması GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ   

  Aranan Nitelikler EN AZ ÜNİVERSİTE MEZUNU . DİNAMİK . PARA  KAZANMA HIRSI OLAN . AİLE DÜZENİ VE YAŞAMI DÜZENLİ . SATIŞ YAPMAKTAN ZEVK ALAN

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Müdür, Genel Müdür, Direktör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Çamlıca'daki şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere, inşaat muhasebesi tecrübesi olan "muhasebe personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede  MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek ,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Dap Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı olarak çalışacak, Toplantıları, telefon trafiğini organize edebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Cumartesi günleri de tam gün çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayan, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • ETİKON PREFABRİK YAPI Kocaeli, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması PREFABRİK YAPI SEKTÖRÜNDE ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ GÖREVLERİ YERİNE GERİTEBİLECEK NİTELİKLERE SAHİP MUHASEBE SORUMLUSU ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler * FATURA KESMEK İŞLEMEK * CARİ HESAP MUTABAKATI YAPMAK * BA/BS MUTABAKATI YAPMAK * KDV-SGK-MIHTASAR BEYANNAMELERİNİN HAZIRLIKLARINI YAPMAK * PERSONEL ÖZLÜK HAKLARI VE BORDROLARINI DÜZENLEMEK * YASAL MEVCUATLARA YETERİ DERECEDE HAKİM * FİNANS KURULUŞLARI İLE İLİŞKİLERİ KISMEN YÜRÜTEBİLECEK * MS OFİCE PROGRAMLARINA HAKİM * FABRİKA ORTAMINDA ÇALIŞABİLECEK * KARTAL-PENDİK-TUZLA-GEBZE BÖLGELERİNDEN BİRİNDE İKAMET EDEN * BAYAN

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • GN YAPI Tüm Türkiye 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içerisinde, bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere "Şantiye Sorumlusu (Tekniker)" olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat/Yalıtım Teknolojisi, vb bölümlerinden mezun, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Asgari 2 yıl şantiye uygulama deneyimi olan, Çözüm odaklı bakış açısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Himtek Mühendislik İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Projeler Departmanımız bünyesinde; Köprü, viyadük ve yol projelerine ait sanat yapılarının tasarımı ve hesaplarının yapılması konusunda görev yapacak.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, · Statik ve dinamik yapı kurgulama konusunda deneyimli, · Sap 2000 ve Autocad programlarını iyi şekilde kullanabilen, · Analitik düşünebilen, · Ekip çalışmasına yatkın ve çözüm odaklı, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, · Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.   Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması ilgili pozisyonun başlıca görevi olarak adlandırılmıştır.

  Aranan Nitelikler Bayan,  Üniversite/Yüksekokulların satış ve pazarlama, İşletme, ekonometri, halkla ilişkiler, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Bayi ve diğer müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip ve yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın...

  Sektör: İmalat, İnşaat

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • ATA İNŞAAT İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Avrupa yakasındaki şantiyemizde ve Anadolu yakası- Ataşehir de yer alan ofisimizde çalışacak mimar ve tekniker alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mimar ve yapı teknik lisesi mezunu tekniker Genç , 1-2 yıl tecrübeli Autocad kullanmasını bilen ( ve /veya archicad ) Excel, Word kullanmasını bilen İşini seven ve kendini geliştirmek isteyen

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Hakediş ve İhale alanında bilgisayar paket programları üreten şirketimizin satış departmanına bağlı çalışacak, Diyarbakır ve çevre illerde satış faaliyetlerimizi yürütecek, bu bölgede ikamet eden, "SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz. Satış sizin için bir yaşam biçimiyse, satış işinden keyif alıyor  ve köklü bir yazılım firmasında kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Kamu kurumları ve hizmet/inşaat sektörü firmalarına yönelik çalışılacak Ürettiğimiz yazılımların ve eğitimlerin müşterilere sunum ve satışını yapacak Düzenli seyahat planı çerçevesinde kendi bölgesindeki mevcut müşterilerin ek ihtiyaçlarını ve yeni müşteriler için satış görüşmelerini yapacak ve takip edecek

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, satışçı felsefesini benimsemiş Fakülte veya Yüksek Okul mezunu Bilgisayar kullanabilen,  ofs programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şehir içi ve şehirdışı düzenli seyahat ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Çalışma saatlerinde sigara kullanmayan Askerliğini bitirmiş veya muaf veya en az 2 yıl tecilli olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi

 • 47 GRUP İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması . impeccable organizational and planning skills . diligent, methodical, structured, deadline-oriented, team-player with good people skills . excellent written and spoken English . good computer literacy (on top of it with email) . trustworthy with high ethical integrity . dynamic and resourceful (not 100% behind desk)) . has a minimum of 3 or more years of relevant experience

  Aranan Nitelikler managing customer billing, correspondence, and general relationships . Team coordination with tasks and duties . controlling costs, negotiating rates, and managing mini projects/scopes . conducting basic research, feasibility, and comparative analysi

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Artnivo Mühendislik İstanbul Avrupa, İzmir, Kastamonu, Zonguldak 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Saha uygulamalarında projenin koordinasyonunun sağlanması. İdari ve teknik açıdan tam sorumluluk alınması. Şantiyede ana yüklenici supervisor ekibi ile ilişkilerin yürütülmesi Proje öncesi ve sonrası gerekli etüdlerin yapılması ve raporlanması. Tüm üretim, montaj, söküm vb. süreçlerinin planlı bir akışla kontrol altında bulundurulması Projelerle ilgili kaynak kullanımı ve maliyet analizi çalışmalarının yapılması. Uygulama süresince sorumluluğu ve yetkinliği dahilindeki tüm raporlama süreçlerinin takip edilmesi, gerekli raporların hazırlanması ve uygulama yöneticisine iletilmesi Not: İlk etapta Kastamonu'da devam eden yapım işleri projesinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Eğitim;  Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun olmalıdır. Yabancı dilde eğitim yapan bir okuldan mezun olması tercih nedenidir. Deneyim;  Proje taahhüt sektöründe asgari 5 yıl şantiye deneyimi gerekmektedir. Kaba yapı deneyimi gereklilik olup sair işlere dair deneyimler tercih nedenidir. Saha şefliği deneyimi olması tercih nedenidir. Bilgisayar kullanımına yatkın olmalı, özelde AutoCad ve MS Office uygulamalarına hakim olmalıdır. Diğer;  Yaygın kullanımı olan yabancı dillerden en az birisini yeterli düzeyde bilmelidir. Kişilik özellikleri itibariyle; insan ilişkilerinde dikkatli, etkileyici, kolay iletişim kurabilen, duygu mantık dengesini iyi kurmuş, özgüvenli, pratik zekaya ve analitik düşünce yapısına sahip olması beklenmektedir. Süreçleri ve kişileri organize etme yeteneği bu görevin en temel nitelik gereksinimlerinden birisi olup, detaycı, takipçi ve lider bir kişiliğe sahip olması önemli bir zorunluluktur. Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmamalıdır.

  Sektör: İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Yetkili

 • Firma Adı Gizli Tüm Türkiye 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Restorasyon İşleri Şantiyelerinin Yönetimi Projelerin hazırlanması, Metraj ve yaklaşık maliyet hesaplama, Hakediş ve kesin hesap, geçici ve kesin kabullerin hazırlanması ve yapılması, İhale teklifi ve sözleşme hazırlama, Kontrollük ve müşavirlik ile ilgili iş ve işlemlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını etkin kullanabilen. Restorasyon ve rekonstrüksiyon işlerinde yeterli tecrübeye sahip. Eskişehir ilinde ikamet eden yada debilecek.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

/
8

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?