Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnşaat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnşaat
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından şirkete gelen telefonların yanıtlanması, kayıtlarının alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Tüm kurye, kargo ve evrak trafiğinin yönetilmesi, Toplantı - takvim organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Günlük yazışma, raporlama, dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerYalıtım ve izolasyon malzemeleri alanında üretim ve satış faaliyeti gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. En az meslek yüksek okul mezunu ( tercihen üniversite ), Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMYK ve TÜRKAK tarafından yetkilendirilmiş firmamız inşaat alanında sınav yapmaktadır. Sınavlar Teorik ve Performans olarak 2 çeşittir. İş tanımı olarak kişi sınav yerinde (şantiye) daha önceden hazırlanmış ortamda sınav yapmakla yükümlüdür. Kişiye gereken eğitim verilecektir.

  Aranan NiteliklerEn önemli Kriter ; Yapı Öğretmeni ise en az 3 yıl sigortalı MEB çalışması veya 3 yıl şantiye tecrübesi olmalı İnşaat Mühendisi ise en az 3 yıl şantiye tecrübesi olmalı İnşaat Teknikeri ise en az 7 yıl şantiye tecrübesi olmalı Meslek Lisesi Mezunu ise en az 10 yıl şantiye tecrübesi olmalı Çalışacak kişinin şehir dışı engeli olmaması gerekir. Yeni mezun hiçbir aday değerlendirilmeye alınmayacaktır. Genel Bilgisayar bilgisi sahibi olmak. (Word,Excell, E-Mail, İnternet Tarayıcıları) İnşaat alanındaki tecrübesi kağıt üstünde değil pratik anlamda olması Gelişime açık olmak Takım çalışmasına uyan Giyimine özen gösteren

  Sektör: İnşaat, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Öğretmen, Tekniker

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTaahhüt işleri yapan firmamızın Çamlıca'daki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun En az 3 yıl deneyimi olan, Ekip çalışmasını seven, İleri derecede Autocad ve en az bir adet 3D modelleme programı bilen, Mimari, statik, mekanik ve elektrik projelerinin süperpozelerini yapıp sonuçlarını yorumlayabilecek, Detay ve uygulama konularına hakim, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Cumartesi günü de çalışabilecek** ** Cumartesi günü çalışmak istemeyen adayların başvuru yapmaması önemle rica olunur.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıKamu İhale Kanunu'na göre taahhüt işleri yapan, sektörde önemli bir yeri bulunan firmamızın Çamlıca'da bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Satınalma Müdürü aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSatınalma konusunda en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, İnşaat malzemeleri satın alması yapmış, malzeme bilgisi olan, MS Office (özellikle excel) uygulamalarına hakim, Temsil ve müzakere yeteneği olan, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti olan, İnan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına inanan, disiplinli ve dikkatli

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıTaşeronlarımızın kestiği malzeme faturaların sözleşmedeki tutarlarla uygunluğunun kontrolünü yapmak Ödeme listelerini oluşturmak, yönetimden onayını almak, ödeme işlemini gerçekleştirmek Yapılan hakedişlere göre fatura kesilmesini kontrol etmek Taşeron firmaların SGK primlerini ödemesini takip etmek Yeni yapılan sözleşmelere göre damga vergisi, beyan ve tahakkukunu kontrol etmek

  Aranan NiteliklerÇamlıca'da bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe, Maliye bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip, Tercihen inşaat sektöründe deneyimi olan, Tercihen ERP tecrübesi olan, Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Muhakeme yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve planlı çalışan, Cumartesi günleri de çalışabilecek Finans departmanında çalışacak BAY-BAYAN arkadaşların başvurularını bekliyoruz. ​

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Dahir İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıPAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK OFİS ASİSTANI Müşterilere yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yapmak Müşterilerle ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek Yeni müşteri kitlesinin oluşturulması ve takibi (yazışarak ve görüşerek)

  Aranan NiteliklerRusça, ingilizce ve türkçe bilen Satış ve pazarlma alanında tecrübesi olan aday işe alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş aramaktan yoruldunuz mu? Kendi işinizi yapmak istemez misiniz? Coldwell Banker Enes Gayrimenkul Erenköy ofisinde, gayrimenkul sektöründeki uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

  Aranan NiteliklerMaaşınız yetmiyor daha çok kazanmanız gerekiyorsa, Kendi işimin patronu olmalıyım çalışma saatimi ben belirlemeliyim diyorsanız, Aylık sabit gelir yerine çok çalışıp çok para kazanmalıyım diyorsanız, Bu işi bilmiyorum uzman kişilerden eğitimini almalıyım diyorsanız. Coldwell Banker Enes Gayrimenkul’de gayrimenkul danışmanı olun. Bizimle ortak çalışmak isteyen bay ve bayan arkadaşları ofisimize bekleriz.

  Sektör: Danışmanlık, Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm faaliyetlerinde görev alacak. Hak sahipleri ve Kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kentsel dönüşüm uygulamalarında deneyimli, İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim, mevzuatı çok iyi bilen, Netcad, Autocad ve GIS programlarından en az birini etkin kullanabilen, Kurumsal temsil yönü güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Anadolu yakasındaki projelerinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun Satış alanında en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip (Tercihen Gayrimenkul Sektörü) Projelerin tanıtımını ve satış süreçlerini yürütecek, MS Office ve CRM (Microsoft Dynamics) programlarını etkin kullanabilecek, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Temsil kabiliyeti yüksek, Hafta sonu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Satış Uzmanlarıı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSatış Ofisine gelen müşterilere projenin tanıtılması ve proje satışının gerçekleştirilmesi, Satış raporları ve analizlerinin hazırlanması Müşteri takiplerinin yapılması, Satışların geliştirilmesi konusunda gerekli fikir ve geri bildirimlerde bulunma

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Ateş DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, Ankara, Gaziantep, Isparta, Samsun, Yalova Bugün

  İş AçıklamasıATEŞ DENİZCİLİK ,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda göreV alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 1500 İLE 3000 USD-EURO-TL MAAŞ ile Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Restoran Bölümüne: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCI-GARSON-KOMİ Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-BOYACI Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR TEL : 0216 389 00 11 , 0216 389 00 12 , 0537 024 11 57 , 0537 024 12 30 , 0551 137 35 72 , 0551 154 68 23 , 0544 631 98 39 , 0544 631 98 65 , 0551 153 04 27 , 0551 174 5735 www.atesdenizcilik.com

  Aranan Nitelikler17/52 yaş Vasıflı vasıfsız Seyahat engeli olmayan TC vatandaşı olan Sabıka kaydının olmaması

  Sektör: Denizcilik, İnşaat, Diğer

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Barmen/Barmaid, Tamirci

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İnşaat Teknikerliği veya Mühendisliği bölümünden mezun Şantiye alanında en az 5 yıl deneyim sahibi Projelerin sahada uygulanması ve aplikasyonu konusunda yeterli, titiz ve kontrollü, Proje üzerinden ön keşif, metraj ve malzeme hesabı yapabilecek, İmalat sonrası saha metraj ölçümleri ve ataşman yapabilecek, Sorumluluğunda bulunan şantiyenin iş (ekip ve ekipman) ve proje koordinasyonunu sağlayabilecek, Taşeron uygulamalarını yönetebilecek tecrübeye sahip Malzeme bilgisine sahip Aktif olarak araç kullanabilen İyi derecede AutoCAD kullanabilen MS Office programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış Manisa merkez, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı da ikamet eden,

  Aranan Niteliklerİşletme bünyesinde bulunan inşaat ve yapı işlerinin tamamını kontrol etmek, iyileştirilmesi işlerinin sağlanmak, İnşaat projelerine göre gereken nitelikte ve miktarda malzemeyi ilgili birimlerle, taşeronla görüşerek teminini sağlamak.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması800 konutlu projemiz Tuzla Lokum Evler şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Bağlı bulunduğu Şantiye Mekanik Şefinin talimatları doğrultusunda şantiyedeki mekanik işlerinin yürütülmesi, Uygulama projelerinin sahada yapılacak imalatlara uygun olup olmadığının denetlenmesi, gerekli revizyonların yaptırılması Sahada uygulanmış ve uygulaması yapılan sistemlerin devreye alınmasının sağlanması Test ve devreye alma işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek Okullarının Makine ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli, Autocad, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Konut inşaatı mekanik uygulama tecrübesi olan Kalite kontrol uygulama ve takiplerini yapabilecek Hakediş tecrübesi olan Gelişime ve sorumluluk almaya istekli, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Etkin olarak sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu

 • Neta Yapıİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYüzme Havuzu, sauna, jakuzi ve cam mozaik malzemelerinin yurtiçi ve yurtdışı toptan ve perakende satışını yapan firmamızda teknik servis elemanı olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okulu veya teknik liselerin elektrik ile ilgili bölümlerinden mezun, * Mesleği ile ilgili en az 2 yıl tecrübe sahibi, * Arıza, bakım, montaj gibi uygulamalarda bilgi ve tecrübe sahibi, * Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, * Diksiyonu düzgün sabırlı ve dikkatli, * Gerektiğinde telefonla teknik destek verebilen, problem çözme becerisine sahip, * Kurumsal yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, * Sezonluk yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve takım ruhuna sahip, * Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * MS Office programlarını kullanabilen, * Çekmeköy/ Ömerlideki ana depomuzda istihdam edilecek, * Askerliğini tamamlamış bay * Çalışma saatleri : haftaiçi 8:30-18:00 cumartesi 8:30-15:30

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Tamirci

 • İş AçıklamasıBay Autocad çizebilen B sınıfı sürücü belgesine sahip Tercihen prefabrik ve çelik yapılar konusunda tecrübeli Tercihen sigara kullanmayan İzmir'de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması- Metraj ve keşif çıkarma konusunda deneyimli olan - Kamu ihale kanunu hakkında bilgi sahibi olan - Taşeron ekiplerin hakkedişlerini kontrol edebilecek, idari hakkedişleri düzenleyebilecek olan - Taşeron ekiplerini iş programına göre yönlendirebilecek, takip ve gerekli önemleri alabilecek olan

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin MYO Elektrik – Elektronik bölümlerinden mezun olmuş olan - En az 8 yıl şantiye deneyimi olan - Kamu kurum ve kuruluşları işlerinde çalışmış olan - İstanbul' da ikamet eden ve şehir dışına çıkmakta engeli bulunmayan - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan - İBB işlerinde çalışmış olan - Ekip çalışmalarına yatkın ve uyumlu çalışabilecek olan - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilecek olan - Sorumlusu olacağı şantiyenin elektrik işlerinin tamamını yönetebilecek kabiliyette olan Elektrik Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıKocaeli İzmit belediyesi tarafından yaptırılmakta olan Sanal Gerçeklik Küresi (Planetaryum) işinde çalışmak üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun,

  Aranan NiteliklerKaba inşaat, yapısal çelik imalatı ve montajı konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip, Tercihen kenet çatı, metal çatı, spider cam cephe konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Aktif saha çalışması görevinde bulunacak Verilen projelerin sahada uygulanması ve denetlenmesi görevini üstlenebilecek Hakediş ve metraj konularına hakim Saha ekiplerinin koordinasyonunu yapabilecek Tercihen Kocaeli İzmit bölgesinde ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan erkek inşaat teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • HİSAR İNŞAATİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul Pendik sahilinde yaptırılacak olan Yer altı otoparkı işi ile ilgili olarak aşağıda belirtilen niteliklere uygun,

  Aranan NiteliklerKaba inşaat, iksa, diyafram duvar ve derin kazı işlerinde en az 3 yıl çalışmış, Aktif saha çalışması görevinde bulunacak Verilen projelerin sahada uygulanması ve denetlenmesi görevini üstlenebilecek Hakediş ve metraj konularına hakim Saha ekiplerinin koordinasyonunu yapabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Askerlikle ilişiği olmayan erkek inşaat teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması

  Aranan Niteliklerİnşaat Sektöründe Faaliyet gösteren firmamız, Genel Muhasebe konusunda hakim, zirve muhasebe programını kullanabilen tercih sebebi, Erkek elemanlarda askerliğini yapmış olması, Ferhatpaşa da olan ofisimize yakın ikamet eden, 30-40 yaş aralığında, aktif araç kullanılmasıda tercih sebebidir,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıKurumun tüm bölüm, şube ve birimler arasındaki koordinasyonunu sağlamakla yükümlü olmak Kurumun işleyişi ile ilgili tüm süreçlere hâkim olmakla yükümlü olmak, Tespit edilen sorun, problem ve iş akışına engel faktörlere çözüm yolları aramak ve yetkisi dâhilinde çözüme ulaştırmakla yükümlü olmak, Kurumun günlük işletme faaliyetlerinden sorumlu olmak, Kurumun kendisine ve diğer yöneticilerine verdiği kısa ve uzun vadeli görevlendirme ve projelerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak, Yeni faaliyet alanlarının açılması ,gerekli işletme programlarının hazırlanmasından sorumlu olmak, Kurumun bütün faaliyetlerini denetlemekle yükümlü olmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen sektör deneyimli, MS Office programlarına hakim, Firmanın departmanlar arası operasyonel koordinasyonu sağlayabilecek, Liderlik becerileri güçlü, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, yenilikçi, liderlik ve takım çalışması olgularını gerçekte ne olduğunu bilen, proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, Yönetim ve denetleme konularında yetenekli, çözüm odaklı, yenilikçi ve analitik düşünen, Kriz ve zaman yönetiminde başarılı ,sorumluluk sahibi, Zaman yönetimi ve raporlama konusunda hassas, Aktif araç kullanabilen, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör

 • Mopaş A.Şİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıKocaeli İli Çayırova İlçesi Mutlukent mevkiinde başlayacak olan, 316 konutluk projemizin satış başlangıcından itibaren sorumlu olacak, pazarlama vizyon olan ve devam eden pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunu alabilecek, kendi kadrosunu oluşturabilecek, SATIŞ MÜDÜRÜ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Nitelikli toplu konut projelerinde satış ile ilgili çeşitli pozisyonlarda görev almış, En az 8 yıl satış konusunda aktif görev almış, Diksiyonu düzgün ve Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti ve satış becerisi yüksek, İzin gününü hafta içi bir günde kullanabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıPlazamıza gelen ziyaretçilerimizi güleryüzle karşılayıp ilgili birimlere yönlerdirmek, Bölüm telefon trafiğini yönetmek, Şirket sistemi üzerinde kayıt tutmak ve raporlama yapmak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin MYO ve lisans mezunu, İstanbul Anadolu Yakasında ikanet eden, Problem çözme ve misafir odaklı düşünen ve iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünümüne önem veren,güler yüzlü,pozitif, Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl çalışmış, Tercihen ingilizce bilgisine sahip, Temel PC,İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, 20-25 yaş aralığında, Takım çalışmasına yatkın,disiplinli ve çalışkan bayan takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • ProworkistTekirdağ Bugün

  İş AçıklamasıÇerkezköy Kapaklı'da bulunan şantiyemizde SAHA MÜHENDİSİ olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde; Tercihen Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun MS Office ve Autocad bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli Yoğun ve stresli çalışma temposuna ayak uydurabilecek Aktif araç kullanabilen Saha Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTanıtıcı haber bültenleri, broşürler ve raporların hazırlanması, Yapılacak etkinliklerin kitle iletişim araçları ile halka duyurulması, Basın toplantıları, sergiler ve konferansların hazırlanması, Yöneticilerin konuşma metinlerinin ve yazışmalarının hazırlanması, Toplantı, tören, kutlama ve kokteyllerin düzeninin sağlanması, Kamuoyundaki imajın belirlenmesi amacıyla anketlerin düzenlenmesi, Kurum kimliğinin oluşturulması, marka değerinin yaratılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, İletişimi kuvvetli, Sektör deneyimine sahip, Dış görünüşüne özen gösteren, Dinamik,sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmeye, yeniliklere açık, Ofis ortamında koordineli çalışabilecek,telefon trafiğini yönetebilecek, MS Office (Word, Excel ve Outlook) programlarına hakim, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Himtek Mühendislikİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesindeki projelerde sahada görev yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm faaliyetlerinde görev alacak. Hak sahipleri ve Kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kentsel dönüşüm uygulamalarında deneyimli, İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim, mevzuatı çok iyi bilen, Netcad, Autocad ve GIS programlarından en az birini etkin kullanabilen, Kurumsal temsil yönü güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİstanbul Ataşehir merkez ofisimizde görevlendirilecek satınalma uzmanları aranmaktadır. Satınalımı gerçekleşen malzeme ve ürünlerin teslimin takibi,teslim alınan irsaliyeve faturaların anlaşmlara uygunluğu kontrol ederek sisteme kaydına yapmak, Şirketimizin kalite,politika ve hedefleri doğrultusunda;ürün gruplarına göre,proje bazlı çalışmalar yaparak,maliyetleri azaltarak,hızlı ve yüksek kalitede hizmete yönelik iyileştirmeler yapılmasında etkin olmak, Satınalma sözleşmelerini hazırlamak ve yönetmek, Yeni kategorilerin yaratılması ve satınalma stratejilerinin belirlemesine katkı sağlamak, Veri/maliyet analizi yaparak satınalma süreçlerinin verimli şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, Alternatif tedarikçi,malzeme araştırmasıve devreye alma çalışmalarını yapabilecek, Tedarikçi performans takibi,değerlemesi,geliştirmesi çalışmalarını yürütebilecek, Bölüm verimlilik hedefleri doğrultusunda maliyet iyileştirme çalışmalarını yürütebilecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat satınalma süreçlerinde 3 yıl deneyimli, Tedarik zinciri yönetim sistemi bilgisine sahip, Satınalma sözleşmeleri hazırlanması ve yönetimi konularında deneyimli, Malzeme satınalma süreçleri konusunda deneyimli, Veri analiz yeteneği olan,analitik raporlama konularına yatkın, İyi derecede Microsoft Office kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Etkin iletişim becerisine sahşip,müzareke becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, İstatistiksel analiz becerisine sahip, Analitik düşünebilme ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışabilecek

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız, İnşaat Malzemeleri Sanayinde üretim yapan, İstanbul /Göktürk/Eyüp deki fabrika için "Geliştirme Şefi " aranmaktadır. • Makine montaj veya demontaj da veya geliştirilmesin de deneyim sahibi olan. • Bakım tecrübesi olan • Üretim ve bakım ekiplerine mühendislik desteği verebilecek olan. • Vardiya şeflerine günlük üretim problemlerinin giderilmesinde teknik olarak yardımcı olan. • Üretim ve bakım maliyet düşürme, iyileştirme çalışmalarında bulunarak,yerine göre liderlik edebilecek olan. • Orta derecede AutoCAD programında çizme ve iyi derecede okuma bilgisine sahip olan. • Günlük üretim ve verimlilik hedeflerini takibini gerçekleştirmek üzere çalışmalar yapabilecek olan. • İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgi sahibi olan. • Analatik düşünen ve problem çözme tekniklerini bilen. • Yeniliklere ve yeni projelere açık. • AR-GE konusunda istekli. • Pnömatik ve Hidrolik bilgisi olan. • Ulaşım sorunu olmayan ( İstanbul-Avrupa yakasında geniş alanı kapsayan servis hizmeti vardır)

  Aranan Nitelikler• En az 5 yıl tecrübe sahibi. • En az MYO Makine Teknisyenliği veya Makine Mühendisliği mezunu. • Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İmalat, İnşaat, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • ÇETİNOĞLU YAPI İNŞAAT VE İTHALAT İHRACATİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÇetinoğlu Yapı İnşaat ve İth.İhr. A.Ş. ünvanlı şirketimizde; inşaat projelerimizde görev almak ve projelerin başlangıcından bitişine kadar takip etmek üzere, firmamıza bağlı olarak çalışacak ve İstanbul’da görev alacak “Mimar” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mimarlık-mühendislik fakültesi, mimarlık bölümünden mezun olması, Saha tecrübesine sahip olması, Konut ve benzeri yapıların inşaat sürecinde en az 5 yıl deneyimli olması, MS Office, MS Project ve Autocad programlarını etkin düzeyde kullanabilmesi, Sistem ve uygulama detayları için malzeme ve detay bilgilerine sahip olması, Sunum becerilerine ve yetkinliklerine sahip olması, Mimari tasarım konusunda tecrübeli olması, Mimari detay çözümlemelere hakim olup, anında çözüm üretme becerisine sahip olması, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasında uyumlu olması, Metraj ve keşif hazırlama, hakediş kontrolü konularında tecrübeli olması, Dinamik bir yapıda ve çözüm odaklı olmasıdır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • GN YAPIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıIsı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içerisinde, bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere " İnşaat Teknikeri " olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul mezunu ( Tercihen İnşaat/Yalıtım Teknolojisi, vb bölümlerinden mezun, ) Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Asgari 2 yıl şantiye uygulama deneyimi olan, Çözüm odaklı bakış açısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • Bumm Mimarlıkİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimiz in Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere, İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun, Proje tasarımı, 2D-3D çizim, keşif, metraj, teklif, kontrol, planlama deneyimli, Mağaza uygulamasında ‘’Marka’’nın tüm süreçlerini üzerine alarak yönetebilecek, İyi derecede 3D görselleştirme(tercihen Sketchup) programı kullanabilen, Autocad, Power Point, Excel programlarına iyi derecede hakim, Ofis ve şantiye tecrübesi olan, İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik,güleryüzlü, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İç mimar takım arkadaşı arıyoruz. İSTANBUL – ATAŞEHİR

  Sektör: Mimarlık, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, İç Mimar

/11

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?