Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnşaat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnşaat
 • Uluslararası Satış Uzmanı

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSpor alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Uluslararası Satış Uzmanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İnşaat sektöründe minimum 4 yıl satış deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, İhale süreçlerine hakim, Proje süreçlerinde yer almış, iş takibi güçlü, Analitik yetkinliklere sahip, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan NiteliklerYurtdışında sorumlu olduğu bölgelerde ihale süreçlerini takip etmek, Sorumlu olduğu bölgelerde piyasa araştırması için seyahetler düzenlemek, Projeleri takip edip, satışa yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Spor

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSatış hedefi olmadan inbound ve outbound çağrı kapsamında; Borç bilgilendirmesi için gerekli çağrıların ilgili kişilere yapılması, Müşterilerle en kısa sürede iletişim sağlanıp yeterli bilginin paylaşılması, Müşterilerden gelen çağrıların karşılanması

  Aranan Niteliklerİnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için ''Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ''arıyoruz. En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Sabırlı ve titiz, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olan, MS Office programlarına hakim,

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi, İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Danışman

 • İş AçıklamasıKozyatağında Bulunan Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere inşaat muhasebesşne vakıf "Genel Muhasebe Sorumlusu" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGenel muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Sgk işlemleri ve ücret bordrolarında son derece tecrübeli, Tek Düzen Hesap planına hakim, Finansman hareketleri işlemede tecrübeli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Projelerin maliyet analizini takip edebilecek seviyede bilgi sahibi Mikro Programını bilen, Raporlama becerileri gelişmiş, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve süreç odaklı, Sorumluluk sahibi, iş takibi konularında dikkatli, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Anadolu Yakası'nda ikamet eden. (İşyeri Kozyatağı'ndadır)

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda; İzmir ve Ege Bölgesinde potansiyel proje ziyaretlerini planlamak ve gerçekleştirmek, Belirlenen hedefler doğrultusunda aktif Pazarlama ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmek, Yapılan çalışmalarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak, görevlerinde bulunabilecek '' PAZARLAMA / SATIŞ MÜHENDİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİnşaat ince işler uygulama, Taahhüt ve inşaat malzemeleri pazarlama ve satış konusunda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, Proje çözümü, detay, analiz yapabilen, Problem çözme, karar alma, planlama, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Takım çalışmalarına yatkın, insan ilişkilerinde yetenekli, şantiye ortamına vakıf, İletişimi güçlü, dinamik sonuç odaklı ve ikna yeteneğine sahip, Sorumluluk alıp inisiyatif kullanabilen, B sınıfı aktif sürücü ehliyeti bulunan, İnşaat Mühendisliği / Mimarlık / İç Mimarlık/Teknikerlik/Yapı öğr. bölümlerinden mezun bayan / bay, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000’ü aşkın franchise ofisi, 100.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 50 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. COLDWELL BANKER BİRİKİM İSTANBUL / MALTEPE Gayrimenkulün Yıldızları Ofisimizde! Gayrimenkul Danışmanlarımız iş ortaklarımız olurlar. Coldwell Banker'ın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini alırlar. Ofisimizin teknik destek ve alt yapısını kullanırlar. Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. Portföyümüze yeni gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

  Aranan NiteliklerTicarete yatkın, Özgüveni yüksek, Analitik düşünebilen, Konuşkan, insanlar ile kolay iletişim kurabilen, Çalışkan, disiplinli, sistemli Daha fazla para kazanmak isteyen Kendi işinin sahibi olmak isteyen, Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Danışman

 • Mimar, İç Mimar

  Grup İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıİSTANBUL ACARKENT de bulunan müşteri odaklı inşaat dekorasyon ve mimari tasarım sektörümüzde çalışmak üzere;

  Aranan NiteliklerAutocad, 3D max , programlarına hakim, Şantiye tecrübesi olan, Mevzuat konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, MİMAR ve İÇMİMAR aranmaktadır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Müteahhit, İç Mimar

 • İş AçıklamasıBağımsızlığını ilan ederek kendi işinizi kurmak, kendinize ve işinize yatırım yaparak yüksek kazanç sisteminde kendi kazancınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız... Girişimci ruha sahip temsil yeteneğinize ve ikna kabiliyetinize güveniyorsanız.. Maaş gözetmeksizin yüksek kazanç ve kariyer hedefiniz varsa... Müşteri memnuniyeti ve etik kuralları önemsiyorsanız; Sizi Gayrimenkul Danışmanı iş ortağımız olmanız için ofisimize davet ediyoruz.. Coldwell Banker markası ve Bölgenin en kuvvetli ofisi Kale'de, deneyimin ve güvenin eşliğinde, etik kurallar sisteminde tamamen profesyoneller tarafından verilecek eğitimlerle kendinizi geliştirebilecek, kendi işinizin patronu olabileceksiniz..

  Aranan Nitelikler-Faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilmek, -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, -Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, -Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştormak, -sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek,güncel olmak, -Kendi kazancınızı kendinizin belirleyeceği, -Coldwell Banker etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilerek mevcut şantiyelerdeki sistem montajlarını gerçekleştirecek MONTAJ ELEMANI ( USTA ) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Ön Lisans veya Teknik Lise Mezunu, * Tercihen sistem kurulumu ve montajında 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Şantiye çalışmasına yatkınlığı olan, * Seyahat engeli bulunmayan, * Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Elektrik Teknikeri

  Ekur İnşaatTüm Türkiye, İzmir, Ankara, Bursa, Afyon, Eskişehir, Adana Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların Elektrik bölümünden mezun, * 30 yaşını aşmamış, * En az 2-3 yıl şantiye tecrübesi olan, *İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • CNC Operatörü

  Ametal Asansörİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması1988’ den bu yana Asansör sektöründe üretim, satış ve pazarlama konularında faaliyet gösteren, global pazarda aktif 55 ülkeye ihracat yapan firmamız için CNC Lazer Kesim Operatörü ve CNC Punch Operatörü olarak görevlendirilecek "Tecrübeli veya Yetiştirilmek" üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-"Meslek Yüksekokulu" , "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, -Tercihen Cnc makinelerinde en az 2 yıl tecrübesi olan, -İlgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, -Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, -İş takibi konusunda titiz ve sorumluluk sahibi, -Teknik resim okuyabilen, -Tercihen Autocad konusunda bilgi sahibi, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İnşaat, Diğer

  Pozisyon: Operatör

 • Teknik Servis Uzmanı

  Ametal Asansörİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYurt içine satılan ürünlerle ilgili müşteri dönüşlerini karşılamak, Tamir veya değişim talebi ile firmaya gelen, arıza bildirimleri ürünleri almak, kaydını tutmak, gereken işlemleri gerçekleştirmek, Müşterilerin sorularına telefonda cevap vermek, gerektiğinde karşılıklı görüşmek veya proje yerinde teknik servis vermek, Ürün tamir / değişim konularında satış bölümünü bilgilendirmek, oluşan maliyetleri bildirmek, Firma dışında üretilen ve arızalı bildirimi ile, müşteriler tarafından iade edilen ürünlerin takibini tedarikçi ile yapmak, tedarikçiden bilgi almak, satış ve kalite birimlerine sonuçlarını (varsa önerilerini) raporlamak.

  Aranan Nitelikler1988’ den bu yana Asansör sektöründe üretim, satış ve pazarlama konularında faaliyet gösteren, global pazarda aktif 55 ülkeye ihracat yapan firmamız için " Teknik Servis Uzmanı " aramaktayız. Üniversitelerin Lisans veya Yüksekokulların ilgili ( Elektrik ve Elektronik ) bölümlerinden mezun, Elektronik kart tamiri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, İş takibi konusunda titiz ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yönü ve iletişim becerileri gelişmiş, Raporlama ve bilgilendirme yapabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan.

  Sektör: Diğer, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Mekanik Teknikeri

  Ekur İnşaatTüm Türkiye, Adana, Ankara, İzmir, Eskişehir, Bursa, K.Maraş Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki hızlı servis restoranları şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler* Üniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların Mekanik bölümünden mezun, * 30 yaşını aşmamış, * En az 2-3 yıl şantiye tecrübesi olan, *İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek, * Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • Lazer Kesim Operatörü

  2D YAPI İNŞAATİstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPaslanmaz demir kesebilecek Alüminyum plaka kesebilecek Lazer makinası kullanabilecek

  Aranan Nitelikler"Lazer Kesim Operatörü" aramaktayız. En az Lise mezunu, Min.2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, düzenli, Anadolu yakası veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden, Tercihen Durmazlar-Durma marka lazer makinelerinde çalışmış, Fiber (havalı) lazer kesim yapabilecek ...

  Sektör: İnşaat, Aydınlatma, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker, Usta

 • Elektrik Ustası / Kalfa

  SESKOM İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklaması* Elektrik,Elektronik,Profesyonel Ses ve Led Aydınlatma Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak, * Şantiye işlerine yatkın, * Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,

  Aranan NiteliklerElektrik tesisatı uygulama ve montaj konusunda deneyimli, Montaj ve kablolama işlerinde pratik ve hızlı . Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyim sahibi, Periyodik kontrol ve bakımları düzenli yapabilecek, Bakımlarını arızalarını ve iyileştirme önerilerini üst amirlere raporlayarak bildirebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Usta, Kalfa

 • Şirket Avukatı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirket içinde hukuki süreçleri yürütmek Şirket menfaatlerini hukuki çerçevede savunmak, Şirketin hukuki ihtilaflarını çözümlemek, Danışmanlarla koordineli olarak süreç takibi Sözleşmelerin hukuksal yönden incelenmesi Dava süreçlerinin takip etmek, Adli ve idari merciler ve sair resmi kurumlara ilişkin işleri yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Şirket avukatlığı konusunda en az 3-5 yıl deneyimli, şirketin tüm hukuki süreçlerinde aktif görev alabilecek, Özelikle Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, İflas Hukuku konularında tecrübe sahibi olan, Sözleşme deneyimi olan, Resmi ve özel kurumlarla yazışmalar yapabilecek beceriye sahip, Temsil kabiliyeti yüksek, disiplinli, takipçi, araştırmacı, avukatlık mesleğinin sorumluluğunu taşıyabilen, düzenli çalışan, mesleğini seven, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu yüksek, takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Şirket avukatı olarak görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Enerji, İnşaat

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıGenç Dünya İnşaat şirketimiz, saygıdeğer müşterilerimize gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, profesyonel kadrosu ile her detayı çalışmaya, iş ahlakına ve prensiplerine önem vererek projelerini gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Amacımız, taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve en uygun koşullarda, iş kalitesinden taviz vermeden müşterilerimize teslim etmektir. TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VEREN; MERKEZİ İSTANBUL'DA BULUNAN FİRMAMIZA "Mekanik Bakım Teknisyeni veya Tecrübeli Ustabaşı" ARANMAKTADIR. İş Açıklaması Isıtma ve soğutma projelerine hakim, teknik arızalar çözebilecek, mekanik tesisat imalatı yapabilecek, binadaki mekanik sistemlerin çalışması sağlayacak ve düzenli kontrolleri yapacaktır. Ayrıca bakım yapılacak tüm mekanik parçaların ve ekipmanların çözüm ortakları ile rutin bakımlarını koordine edecektir.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Mekanik, Doğalgaz ve Tesisat bölümlerinden mezun, Sıhhı tesisat bilgisi olan, Isıtma ve soğutma projelerine hakim olan Mekanik sistemlerin test ve devreye alma sürecini yönetebilecek, Autocad bilgisayar programını bilen, Mesleki sertifikalara sahip, en az 1 yıl şantiye deneyimine sahip İnsan İlişkileri ve İletişim Kabiliyeti Yüksek, Askerliğini Tamamlamış

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Ustabaşı

 • Elektrik Teknikeri

  Küp Mühendislikİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik Projesi çizecek, Teknik Öğretmen, tekniker veya teknisyen aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1) Hızlı autocad kullanabilen, Word ve excel’e hakim, 2) Elektrik Projesi çizimi yapacak ve elektrik proje dizaynı konusunda yetiştirilecek, 3) İşini ön plana alacak, özverili çalışacak, 4) Askerlik görevini yapmış olan, 5) Tercihen ehliyeti olan, 6) Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe yakınlarında oturan.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıManisa Saruhanlı'da kurulu, Grup Şirketlerimiz içinde önemli bir ağırlığa ulaşması öngörülen sektörünün öncüsü şirketimize "MİMAR" aranmaktadır.Renco Kompozit; YEŞİL GYO, YEŞİL İNŞAAT, YEŞİL KUNDURA, BOROVA, kuruluşların yer aldığı "YEŞİL ŞİRKETLER TOPLULUĞU” üyesidir. Kompozit unsurlarından inşa edilecek yapıların tüm proje çizimlerini yapmak, Şantiyede kullanılacak ayrıntılı planın çizimini yapmak, Yapıların plana uygunluğunu denetlemek, Projeler ile ilgili raporları hazırlamak ve muhafaza etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Proje çizimlerinde deneyimli, Proje okuma, metraj çıkarma, teklif hazırlama konularında deneyimli, Autocad çizim programı ile MS Office araçlarını iyi derecede ve etkin olarak kullanabilen, 3D Max - Sketch Up - Photoshop programlarına hakim ve modelleme yapabilen, Piyasa araştırmaları yapabilen ve proje tasarım süreçlerinde etkin rol alabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Dinamik, takım ruhuna sahip, sonuç, başarı ve maliyet odaklı çalışan ve inisiyatif alabilen, Kendini geliştirmeye açık, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Firmada uzun vadeli çalışmayı düşünen. Manisa,Saruhanlı,Akhisar yakınlarında ikamet eden yada edebilecek Bay/Bayan olmak

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıRENCO, başta inşaat sanayi olmak üzere pek çok farklı sektörde kullanılan,kompozit ürünlerin üreticisi olarak kurulmuştur. Bu alanda önemli düzeyde tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim faaliyetleri üzerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz RENCO, Manisa tesislerinde görevlendirilmek üzere, konusuyla ilgili yetki ve sorumlulukları üstlenecek, insiyatif kullanacak, dinamik ve yaratıcı takım arkadaşlarını beklemektedir.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek ve Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Özel takım (matkap, torna, kademeli matkap, freze, form freze vb.) kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olan, Herhangi bir CAM Programı kullanabilen Fanuc Kontrol Ünitesi/CNC Freze kullanabilen Manisa, Akhisar, Saruhanlı da ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: İnşaat, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • Temizlik Elemanı

  Ametal Asansörİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÇekmeköy' de bulunan işletmemiz için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Temizlik işinde en az 2 yıl tecrübeli, -Düzenli ve tertipli, -Temizlik kurallarını bilen uygulayan, -Sorumluluk sahibi, dikkatli ve düzenli, güler yüzlü ve saygılı, -Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, -Gündüz sabit vardiyasında (08:00-17:30) çalışabilecek, -Sigara kullanmayan, - Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İnşaat, Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Makine Mühendisi

  Hadeka İnşaatKırgızistan 17 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yurtdışı projesi tasarım ekibinde görev alacak, mekanik sistemlerin projelendirme sürecinden sorumlu olacak makina mühendis(ler)i arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİlgili üniversitelerin makina mühendisliği bölümünden mezun, En az 6 yil iş tecrübesi olan, Isıtma-havalandırma-sıhhi tesisat sistemleri projelendirme ve tasarım ssürecine bütünüyle hakim (tercihen konut, AVM, ofis binaları), İyi derecede AutoCAD kullanabilen ve uygulama projesi çizebilen, Malzeme, ürün ve metraj konusunda bilgi ve deneyimi olan, İlgili mekanik ve teknik hesaplamalara hakim, Yurtdışında calışma engeli olmayan, Tercihen yurtdışı projelerinde daha önce görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk alabilen, ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon becerileri gelişmiş mühendis(ler) arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Düzova Yapı ve Taahhütİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Ataşehir'de emlak gayrimenkul ofisinde primle çalışacak gayrimenkul danışmanları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİkna kabiliyeti yüksek Tercihen deneyimli

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıNilüfer Çalı yolu üzerinde bulunan fabrikamız için Üretim elemanları ve Montaj Usta Yardımcıları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya yetiştirilmek üzere Üretim içerisinde ya da Saha'da ustaya yardımcı olmak üzere montajda çalışmaya istekli Dikkatli Not: servisimiz mevcuttur

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıELEKTRİK PANOSU İMALATI YAPMAKTAYIZ…. TÜM ADAYLARIN MALTEPE – GEBZE ARASINDA İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR. TÜM ADAYLARIN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler*İmalatta makas bölümünde çalışacak bilgi sahibi,teknik malzemeyi bilen 1 yıl tecrübeli..… * Boyahane için;Lise, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun veya mesleki yeterlilik eğitimi almış,kronik hastalığı olmayan,minimum 1 yıl elektrostatik toz boya teknikeri hakkında deneyimli, *Ara Elaman için;disiplinli, düzenli, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,çalışkan ve kendine güvenen,yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma sahip,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,üretim bölümünde ürünlerin bölümler arası akışını sağlayabilecek,tecrübeli yada tecrübesiz…

  Sektör: İnşaat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Boyahane Ustası

 • Blok Yapı/Toplu Yapı Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen sitesinde, yönetim ofisinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma alanında teknik, onarım, bakım, temizlik işlerinin periyodik olarak yapılmasını, arıza ve aksaklıkların çözümlenmesini koordine etmek, Bina Yönetimi, Teknik Hizmetler süreçlerinin planlamasını, denetlenmesini ve kontrolünü sağlamak, Konutların mekanik, tesisat, iklimlendirmelerinde bakım, onarım ve arıza müdahalesini doğru tanımlayabilmek ve ilgili yönlendirmeyi yapmak, Taşeron firmalar ile ilgilenmek ve koordinasyonu sağlamak, Site sakinlerinin şikayet-talep süreçlerini yönetmek ve çözmek, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetimi Planına göre yapı blokları yönetim faaliyetlerini ve toplantılarını planlamak, Site faaliyetlerinin düzenli yürümesini sağlanması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, Teknik veya İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Tercihen Profesyonel Site Yönetimi konularında tecrübeli, teknik, peyzaj ve temizlik işlerinin yönetilmesi ve yürütülmesinde deneyimli, Kat Mülkiyeti Kanununa aşına, Mali konularda bilgi sahibi, Konut sakini istek, beklenti ve şikayetlerine cevap vererek, iş takibi, planlama ve organizasyonunu yapabilecek, Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Kağıthane, Göktürk, Eyüp ve Kemerburgaz çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Turizm, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Peyzaj Mimarı, Bakım Onarım Teknikeri

 • Şantiye Şefi

  Rema YapıBursa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBURSA YENİŞEHİR DE BAŞLAYACAK KONUT PROJEMİZDE GÖREV ALACAK ŞANTIYE ŞEFLİĞİ YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ; PROJE 4 BLOK VE YAKLAŞIK 100 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSITELERİN MİMARLIK YADA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. EN AZ 5 YIL ÖNCE MEZUN OLAN , EN AZ 3 YIL SAHA TECRÜBESI OLAN. KABA VE İNCE YAPI KONUSUNDA BİLGİLİ . HAKEDİŞ VE METRAJ KONULARİNDA TECRÜBELİ. AUTOCAD VE OFIS PROGRAMLARINA HAKİM OLAN ORGANİZASYON YÖNETME VE RAPORLAMA TECRÜBESI OLAN . B SINIFI EHLIYETI OLAN . ERKEK ADAYLARI İÇİN, ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ OLAN . BURSA YENİSEHİR DE İKAMET EDEN .

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Yönetici Asistanı (İngilizce)

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sanayi ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider kurumsal müşterimiz için '' Yönetici Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır. . Müşteri sözleşmeleri, servis ve bakım hizmetleriyle ilgili iletişim ve organizasyon işlerinden sorumlu olmak, . Ön muhasebe süreçlerini yürütmek, . Yöneticinin ihtiyaç duyduğu raporlar ve sunumları, ilgili birimler ile koordineli halde hazırlamak, sunmak, . Yöneticinin çalışmalarını etkili bir şekilde desteklemek, yöneticinin iş yükünü hafifleterek verimliliğe katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler. İleri düzeyde yazılı ve sözlü Fransızca/İngilizce dil bilgisi olan, . Lisans mezunu, . Ön muhasebe bilgisi olan, Logo programını aktif olarak kullanabilen, . MS Office programlarına hakim, . Koordinasyon yeteneği ve kurum temsiliyeti güçlü, . Prezantabl ve iletişim yeteneği kuvvetli, . Avrupa Yakası'nda ikamet eden. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Satış Temsilcisi

  Beyaz İnşaat Turizmİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Satış stratejilerimize uygun olarak müşterilere proje sunumunun yapılması Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun proje alternatiflerinin sunulması Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması Yapılan sunumun satışla sonuçlanmasının gerçekleştirilmesi Uygun ve alternatif ödeme planlarının çalışılması Müşteri kayıtlarının düzenli olarak girişinin ve güncelliğinin sağlanması Mevcut projelerin ve tüm satış raporlarının incelenmesi, müşteri geri bildirimlerinin değerlendirilmesi ve bu doğrultuda yeni projelere katkı sunulması Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan NiteliklerBay Ve Bayan; Tercihen gayrimenkul sektörü olmak üzere, minimum 3 yıl satış deneyimine sahip, Eyüp ve Gaziosmanpaşa bölgesinde Gayrimenkul satışı yapabilecek, · İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek, · İkna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek Yeniliklere açık, kendini sürekli olarak geliştiren Etkin sunum yetkinliğine Satış ve müşteri odaklı, problem çözme yetkinliğine sahip Takım çalışmalarına yatkın, İletişim, ilişki yönetimi ve satış kapama becerilerine sahip, prezentabl, · MS Office programlarına hakim, · Satış sürecini yönetecek seviyede finans ve matematik bilgisine sahip, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması ön koşuldur. Adayların Cv'lerinin fotoğraflı olması rica olunur.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Mimar

  Örtaş Mühendislikİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Dekorasyon, kurgu, tasarım uygulamalarında ve projenin tüm aşamalarında bizzat bulunmuş, Tercihen Okul inşaatı proje sektöründe 10 yıl deneyimli, AutoCAD, 3D max ve photoshop kullanan, hızlı ve kaliteli render alabilen, konsept proje hazırlayabilen, Tasarım kaabiliyeti ve görsel yeteneği gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Özellikle cephe projelerinde tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip,

  Aranan NiteliklerOkul inşaatlarının proje ve şartnamelerine göre uygunluklarının kontrol edilerek, sahada uygulamalarının gerçekleştirilmesi

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

/10

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?