İnşaat İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat
 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin satış ekibinde görevlendirilmek üzere PROJE SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler            Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,          Satış konusunda deneyimi olan, konut satışı yapabilecek,          Projeli konut satışı konusunda kariyer yapmak isteyen,          MS Office programlarına hakim,          İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş,          Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,          Anadolu yakasında ikamet eden,          Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek.  

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Realty World Kale Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yüksek ciro potansiyeline sahip sektörün en değerli bölgesinde çalışmak üzere hedeflerimiz doğrultusunda kadromuza belirli sayıda "Gayrimenkul Danışmanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sosyal yönü güçlü, vizyon sahibi, girişimci, iletişim ve satışa yatkın hisseden, Kazancını maaşla sınırlamak yerine özgür çalışma ortamı içinde yüksek gelir hedefleyerek, bunun gereklerini yerine getirmek üzere sabır ve kararlılık gösterebilen, Realty World Kale Gayrimenkul'ün deneyimleri çerçevesinde geliştirdiği temel politikalarına ve Realty World etik kurallarına bağlı kalmak kaydıyla; faaliyetinin patronu olan, bunun gerektirdiği rutin harcamaları yapabilecek olan, Deneyimli, eğitim ve entellektüel düzeyi yüksek kadromuzla, nezih ofis ortamımızda işbirliği imkanlarına açık olan, Bay / Bayan.

 • Elektrik Teknikeri
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ve Zonguldak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda özellikleri belirtilen elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Konut, Avm, Otel, Ofis binaları,  Orta Gerilim , Kuvvetli akım , Zayıf akım (Yangın ihbar , Acil Anons , TV , CCTV  v.b)  Jeneratör ,  Otomasyon gibi Elektrik-Elektronik  sistemleri konusunda en az  5-7 yıl şantiye tecrübesine sahip olmak. Proje okuyabilmek. Sahada yapılan imalatın projeye uygunluğunu, ataşman hazırlanması ve kontrollerini yapabilmek. Sahada tesisat geçiş rezervasyon, testler ve kapalı işler kontrolleri yaparak, akt’larının düzenlenmesi ve dosyalanmasını sağlamak. Diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenlemek, kontrol etmek. Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlamak. İyi derecede Auto-cad ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek. Shop drawing çizebilmek. Seyahate engel bir durum olmaması. Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.

 • Elektrik Mühendisi
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ve Zonguldak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda özellikleri belirtilen elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Konut, Avm, Otel, Ofis binaları, Orta Gerilim , Kuvvetli akım , Zayıf akım (Yangın ihbar , Acil Anons , TV , CCTV  v.b.)  Jeneratör ,  Otomasyon gibi Elektrik-Elektronik  sistemleri konusunda en az  5-7 yıl şantiye tecrübesine sahip olmak. İş programı, Hakediş ve Ataşman kontrolleri yapabilmek. İmalata yönelik akt’ların tutulmasını sağlamak. Alt yükleniciler ve idare ile ilişkilerde tecrübe sahibi olmak. Sahada imalatların takibini yapmak ve diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenlemek, kontrol etmek. Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlamak. Auto-cad ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek. Seyehate engel bir durum olmaması. Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.

 • Makine Teknikeri
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ve Zonguldak'ta yer alan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda özellikleri belirtilen elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Konut, AVM, Otel, Ofis binaları, HVAC  (Isıtma-Soğutma-Havalandırma), yangın güvenliği, tesisat, otomasyon gibi mekanik sistemleri konusunda en az 10 yıl şantiye tecrübesine sahip olmak, Proje okuyabilmek, sahada yapılan imalatın projeye uygunluğunun kontrollerini, ataşman hazırlanması ve ataşman kontrollerini yapabilmek, Sahada tesisat geçiş rezervasyon, testler ve kapalı işler kontrolleri yaparak, akt’larının düzenlenmesi ve dosyalanmasını sağlamak, Diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenlemek, kontrol etmek. Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlamak, Auto-CAD ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek, Seyahate engel bir durum olmaması, Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.

 • Makine Mühendisi
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ve Zonguldak'ta yer alan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda özellikleri belirtilen elemanlara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Konut, AVM, Otel, Ofis binaları, HVAC  (Isıtma-Soğutma-Havalandırma), yangın güvenliği, tesisat, otomasyon gibi mekanik sistemleri konusunda en az 10 yıl şantiye tecrübesine sahip olmak, İş programı, hakediş ve ataşman kontrolleri yapabilmek, imalata yönelik akt’ların tutulmasını sağlamak, Alt yükleniciler ve idare ile ilişkilerde tecrübe sahibi olmak, Sahada imalatların takibini yapmak ve diğer disiplinlerdeki alt yüklenicilerle iş programına göre imalat akışını düzenlemek, kontrol etmek, Malzeme onay ve siparişleri ile sahadaki malzeme kontrolleri yaparak işi aksatmayacak şekilde düzenli malzeme akışı sağlamak, Auto-CAD ve temel bilgisayar programlarını kullanabilmek, Seyahate engel bir durum olmaması, Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması.

 • Elektrik Teknisyeni
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Güneşli' de bulunan şantiyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Kanun gereği meslekle ilgili yetki belgesine sahip olan, - Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, - Şantiye deneyimi olan, - 25 - 40 yaş aralığında olan, - Güneşli ve civarında ikamet eden, - En az 5 yıl deneyimi olan, Elektrik Tekniker ve teknisyenleri aranmaktadır.

 • Bobcat Operatörü
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızda görevlendirilmek üzere Bobcat Operatörleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş arası, Sertifika ve ehliyeti bulunan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Teknik Ofis Personeli
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Avrupa Yakası'nda yer alan genel merkezinde, teknik ofiste görevlendirilmek üzere; Teknik Ofis Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama, bütçeleme, maliyet kontrolü, teklif, sözleşme, metraj ve hakediş konularına hakim, Planlama ve sözleşme süreçlerinin takibini ve raporlamasını yapabilecek, MS Office (Özellikle Excel), AutoCAD, Primavera ve/veya MS Project programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe benzer konumda inşaat mühendisi olarak en az 5 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için vatani hizmetini tamamlamış.

 • Kaba İnşaat Şefi
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de yapımı devam eden konut şantiyesinde sahada görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kaba İnşaat Şefi - İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Nitelikli konut projelerinde şantiyede mühendis olarak görev yapmış, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kaba yapı imalatları ve taşeron yönetimi konusunda tecrübeli Keşif, metraj, hakediş konusunda deneyimli, İnşaat sektöründe mühendis olarak en az 7 yıl ve üzeri iş tecrübesine sahip,

 • İş Açıklaması Firmamızın Zonguldak’ta yapımı devam eden AVM ve konut şantiyesinde sahada görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Nitelikli konut ve/veya AVM projelerinde şantiyede mühendis olarak görev yapmış, - Kaba yapı imalatları ve taşeron yönetimi konusunda tecrübeli - Keşif, metraj, hakediş konusunda deneyimli, - İnşaat sektöründe mühendis olarak en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip, İlgililerin aşağıda bulunan mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini referans numarasını bildirerek göndermeleri rica olunur.

 • İş Açıklaması Firmamızın Zonguldak’ta yapımı devam eden AVM ve konut şantiyesinde sahada görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Nitelikli konut ve/veya AVM projelerinde şantiyede mimar olarak görev yapmış - İnce yapı malzemelerinin, işçilik ve detay uygulamalarına hakim, - Merkezden ve müelliflerden gelecek olan projelerin takip ve koordinasyonunu yapabilecek - İnşaat sektöründe mimar olarak en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip, İlgililerin aşağıda bulunan mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini referans numarasını bildirerek göndermeleri rica olunur.

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Sultangazi'deki hastane projesi şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, İşyeri Sağlık Memuru arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve alt mevzuatı gereği üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili Kanun (6331 sayılı) uyarınca sertifikası olan, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında deneyimli (tercihen inşaat sektörü) MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, seyahat engeli bulunmayan, Disiplinli ve sistemli çalışan, Hızlı ve yoğun iş ortamında çalışabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, analitik düşünebilen, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakası Sultangazi ve civarında ikamet eden.

 • Muhasebe Uzmanı
  Biskon Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Muhasebe ve Mali işler bilgisine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maliye,İşletme veya İktisat gibi ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Genel muhasebe uygulamalarına hakim, Mali Tablolar ve bildirge, beyannamelerin hazırlanmasında deneyimli, Vergi mevzuatı bilgisi güncel tutabilen, SGK ve Ticaret odası işlemlerini takip edebilen, Özel ve kamu kurumlarına karşı temsil kabiliyetine sahip, Vergi mevzuatı, ticaret ve iş hukuku uygulamalarına hakim. SMMM belgesine sahip veya staj durumunda olan MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Ehliyetli,aktif araç kullanabilen Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli

 • Topoğraf
  Biskon Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın İstanbul Anadolu yakası Kartal'da bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere Topoğraf aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Total Station, Nivo kullanımında yetkin, Konusu ile ilgili bilgisayar programlarını ( MS Office, AutoCAD, NetCAD vb. ) iyi düzeyde kullanabilen, İnşaat sektöründe Topoğraf olarak en az 5 yıl deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

 • İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Merkez Depo ve İstanbul Avrupa Yakası’ndaki projelerimize ait depolarda görevlendirilmek üzere Satınalma Birimi’ne bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun MERKEZ DEPO SORUMLUSU aramaktayız. • Şantiye depolarına gelen ve çıkan malzemelerin bilgisayar ortamında kayıtlarının tutulması, • Depodaki malzemelerde asgari stok seviyelerinin kontrol edilmesi ve malzeme talepleri için amirlerini uyarması, • Depoya gelen malzemelerin faturalarının depo  kayıtlarına girmesinin sağlanması, • Depoya giren malzemelerin faturalarının muhasebeye sevk edilmesi, • Belirlenen periyotlarla genel depo sayımının yapılması, • Depodan çıkan malzemelerin belirtilen yerlere sevk edilip edilmediğinin sahada kontrolü, aksamalardan Yönetime bilgi verilmesi, • Demirbaş listelerinin  doğru olarak tutulması, gerekli durumlarda demirbaşların ilgili kişiye imza karşılığında zimmetlenmesi, • Raf ömrü bulunan malzemelerin takibinin yapılması ve kullanılamaz durumdaki malzemelerin listelenerek elden çıkartılmasının sağlanması; konu ile ilgili olarak Yönetim, Muhasebe ve Satınalma Sorumlusu’na bilgi verilmesi, • Satın alınan ve yetkili birimin verdiği onay ile satılan ya da atılan malzemelerin kayıtlarının tutulması, • Satın alınan malzemelerin Satınalma tarafından talep edildiğinin kontrolü, eğer talep edilmediyse iade edilmesi, • Satın alınan malzemelerin depo giriş kontrollerinin yapılması; istenen miktara ve istenen termin tarihine uyulması, ambalajının zarar görmüş olmaması, irsaliye / fatura / sertifika gibi evraklarının tam ve doğru olmasının kontrol edilmesi,  

  Aranan Nitelikler • İnşaat sektöründe, depo işleri konusunda en az 4 yıl Şantiye deneyimli, • Malzemelerin sınıflandırılarak istiflenmesi ve şantiyelere sevk organizasyonlarını yürütebilecek, • Düzenli depo sayımını, malzeme miktar ve evrak kontrolünü eksiksiz olarak yapabilecek, bunun takibini gerçekleştirebilecek,  • Bilgisayar kullanabilen, • Microsoft ofis programlarını ve depo programlarını etkin olarak kullanabilen, • Muhasebe ve satınalma ile koordineli çalışabilecek, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • B sınıfı ehliyet sahibi, • İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, • Referans verebilecek, • Askerlik görevini yapmış erkek adaylar,

 • İş Açıklaması Beylikdüzünde bulunan şantiyemizde şantiye şefi'ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere,   Konusunda önlisans eğitimi almış, Asgari 2 yıl şantiye tecrübesi olan, Tünel kalıp ve konvensiyonel kalıp üretimi yapan projelerde çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, 25 - 40 yaş arası bay, Askerlikle ilişiği olmayan,   İnşaat Teknikeri arayışımız vardır

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Grup şirketlerimizden TFK Kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere, * Kalıp ve İskele tedariğini yaptığımız, yurtiçi ve yurtdışı projelerde, kiralık stoklarımızın takibi, * İzmit Fabrikamızda bulunan kalıp stoklarının takibi, * Kalıp ve İskele teklifi verdiğimiz projeler için kiralanabilecek malzemeler dikkate alınarak,   optimum çözüm önerileri gibi başlıca konular olmak üzere Kalıp ve İskele sektöründe yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.    

  Aranan Nitelikler  Kalıp ve İskele üretimi yapan firmamızın İstanbul Ümraniye' deki bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere (Şerifali / Ataşehir ), Teklif, Kiralama ve Stok takibi, İyi derece İngilizce bilen, Autocad, MC Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Gerektiğinde, Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde kısa süreli görevlendirilmek üzere seyahat engeli olmayan, Tercihen 23 - 28 yaş aralığında, İnşaat Mühendisi alınacaktır.            

 • İş Açıklaması Kalıp ve İskele sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Satış Bölümü ve Teklif Departmanında, Teknik ofiste hazırlanan listelerin excel formatında düzenlenmesi, eksik birim fiyatların belirlenen hesaplamalara göre tamamlanması, teklif özet tablolarının oluşturulması, teklif şartlarını içeren ön yazıların hazırlanması; Sipariş Formlarının düzenlenmesi; Sipariş miktarlarının excel tablolarında takip edilmesi süreçlerinde görevlendirilmek üzere, Teklif Hazırlama Asistanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *   MC Office programlarına hakim, Özellikle Exceli seri bir şekilde kullanabilen, *   Teklif bölümünde ekip çalışmasına uyumlu, *   Tercihen 22-26 yaş aralığında bayan personel.   www.tms.tc

 • İş Açıklaması SKN İnşaat İzmir’de yıllardır faaliyet gösteren ve kendi sektöründe öncü firmalardan bir tanesi konumundadır. Ayrıca SKN İNŞAAT deneyimli ekibi ve üstün kalite anlayışı ile İstanbul Boğaz Köprüsünden Galata Kulesine Kuşadası Korumar Otel’den İzmir Efes Oteline, Antalya Dış Hatlar Terminali’ n den Lafarge Group Ve Özgörkey Grup’a kadar sayısız firmaya güçlendirme ve beton delme-kesme hizmetlerini bir arada sunmuştur. Bu sebeple, firmamızda ve  ‘’ SKN İNŞAAT ‘’ projelerinde görev alabilecek, muhtelif işlerde Beton Delme-Kesme, Su İzolasyonu, Güçlendirme işlerinde çalışabilecek ‘’ ŞANTİYE PERSONELLERİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 – 40 Yaş Arasında, Aldığı işi titizlikle tamamlayabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Askerliğini Tamamlamış, İzmir’ de ikamet eden, Firma Bünyemizde, Kadrolu Olarak, Uzun Süreli Çalışabilecek, BAY. ### FİRMAMIZDA İŞE ALINACAK OLAN ADAYLARIMIZ FİRMAMIZDA, FİRMAMIZ BÜNYESİNDE KADROLU OLARAK GÖREV ALACAKLARDIR. ### ### İŞE ALINACAK ADAYLARIMIZA ‘’ MAAŞ + SİGORTA + ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİ + YOL VE YEMEK SAĞLANACAKTIR. ###  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmada değerlendirilmek üzere, Şantiye Şefi ve Saha Mühendisi aranmaktadır. Atıksu Arıtma tesisinde bulunan şantiye sahasındaki bütün işlemlerin koordinasyonu, takibi ve sorumluluğu, Çelik Konstrüksiyon bina ve  bina mekaniğinin takibi, Boru ve vana montaj işlemleri ile kaynaklı imalatların kontrol ve koordinasyonu, Hafriyat ve beton zemin işlemlerinin kontrol ve koordinasyonu, Tesis ile ilgili elektrik otomasyon işleminin takibi.  

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakası’nda İkamet eden, Makine, Elektrik veya Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Tam zamanlı saha görevlisi

 • İş Açıklaması FİRMA PROFİLİ; Genel Müdürlüğü ve üretim fabrikası Ankara'da yer alan, İstanbul'da ise şube yapılanması olan firmamız; inşaat, paslanmaz çelik, tasarım, dekorasyon, cam ve alüminyum sektörlerinde faaliyet göstermekte olup; özel projeleri ve tasarımları kendi tesislerinde üretip uygulamasını yapmaktadır.  Faaliyet alanları çerçevesinde Türkiye ve Dünya'da; havalimanları, alışveriş merkezleri, oteller, spor kompleksleri, özel projeler, mimari uygulamalar, residence ve office yapı işlemlerinde ülkemiz ihracatına önemli pazar payı oluşturmaktadır. Sektördeki güçlü ve iddialı yapısını koruyan firmamız, yurt içinde ve yurt dışında önemli projelerde çalışmış 'Kazanan Takım' mottosu ile, alanlarında uzman teknik ve idari insan kaynağı ile hizmet vermektedir. www.apc.com.tr Genel Nitelikler; Şirketimizin yapımını üstlendiği ince işler projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik - Mimarlık gibi ilgili fakülte bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli havalimanı, alışveriş merkezi, spor kompleksleri gibi projelerde en az 5 yıl saha deneyimi olan (Minimum 2 Yıl yöneticilik tecrübesi bulunan),  MS Office ve AutoCAD programlarına hakim, İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip (sınav ve mülakat yapılacaktır) Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sistemli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasını organize edebilen,  Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, İş disiplinlerinin, iş programının oluşturulması ve bu programın uygulanması için gerekli şartları oluşturabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt dışı proje deneyimi olan, Farklı illerde ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Proje Müdürü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Şantiye mobilizasyonunun ve organizasyonunun sağlanması, Detaylı iş programının oluşturulması ve bu iş programının takip edilerek projenin istenen zamanda ve kalitede tamamlanmasının sağlanması, Konsept projeler doğrultusunda detay imalat projelerinin çıkartılması için gerekli organizasyonun yapılması ve hazırlanması, Taşeronların ve ekiplerin faaliyetlerinin yönetilmesi, hakedişlerin hazırlanması ve kontrolü, Resmi kurumlarla gerekli görüşmelerin ve yazışmaların yapılması.

 • İş Açıklaması Dönemsel eleman desteği konusunda sektöründe öncü olan şirketimizin Levent ofisinde tam zamanlı çalışacak bay/bayan YÖNETİCİ ASİSTANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Konusunda en az 3 yıl deneyimli ( Genel Müdür veya Yönetim Kurulu Üyelerini asiste      etmiş)  • Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve iyi derecede İngilizce yazışabilen,(İkincidil tercih sebebidir.)  • MS Office programlarına, Outlook ve takvim randevu programına hakim,  • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İdari İşler konularında bilgi sahibi olup, yönetebilme kabiliyetine sahip,  • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,  • Yoğun iş temposuna uyabilecek,  • Tüm dosya ve yazışma trafiğinin gizlilikle ve düzenli bir şekilde tutabilen,  • Yönetim Kurulu Başkanı'nın günlük programını düzenleyip, takip edebilecek,  • Tebliğ ve Yasal yazıları zamanında ilgili departmanlara yönlendirip, süreç akışını sağlayabilen,  • İç ve dış yazışmaları hazırlayacak,  • Seyahat, konaklama, vize, uçak bileti vb. organizasyonlarının akışını sağlayıp rezervasyonları yapabilen, Yurtiçi/Yurtdışı Seyehat engeli olmayan Bay/Bayan adaylar arıyoruz      Not: Fotografsız cv'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.        

 • İş Açıklaması Carl Stahl Türkiye'nin Ataşehir’de bulunan Genel Müdürlüğünde görev alacak “Yönetici Asistanı” aranmaktadır. İş Açıklaması Ofis içi evrak işlerinden sorumlu olacak, Yöneticinin program ve planlamalarını yapacak, gerektiğinde konaklama ve ulaşım ayarlamalarını yapabilecek, Acil ihtiyaçlarda veya kriz anlarında çözüm odaklı destek olabilecek, Düzenli bir şekilde evrak, klasör takibini yapabilecek, Toplantılarda düzenli not alabilecek ve gerektiğinde hatırlatmaları yapabilecek, İş takibi kuvvetli “yönetici asistanı” arkadaşlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   Office programlarından (Excel, Word) aktif kullanabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, pratik zekâlı, Tercihen İnşaat sektöründe görev almış, Dikkatli, düzenli ve takipçi olarak yaptığı işi benimseyen, Çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan. Sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması Carl Stahl Türkiye'nin Ataşehir’de bulunan Genel Müdürlüğünde ve Şantiyelerimizde görev alacak “İnşaat Mühendisi” aranmaktadır. İş Açıklaması Carl Stahl’a ait şantiyelerde görev alarak işlerin takiplerini yapabilen, Projelerin çizimlerini ve doğruluğunu kontrol edebilecek, Yeni fikirler üreterek firmamıza katkı sağlayabilecek, Gerektiğinde çalışanları iş güvenliği kapsamında veya projelerin doğruluğu konusunda uyarabilecek, Gerekli düzeltmeleri yapabilecek,

  Aranan Nitelikler ​ Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sektöründe en az 2 sene deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanım deneyimi olan, Şantiye ortamında çalışabilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek ve yönetebilecek, Autocad, Photoshop, Tekla, Solid Works ve Sap2000 gibi Mühendislik programlarını ileri seviyede kullanabilen, Yapı Statiği ve Çelik konstrüksiyonu hakkında bilgi sahibi, İş sağlığı ve güvenliği hakkında bilgi sahibi ve şantiye şefliği yapmış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurt içi ve Yurt dışı Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan. Sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması 2010 tarihinden itibaren faaliyet gösteren yapı denetim firmamızda, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Yapı denetim firmasında çalışmış sekreterlik yapmış  Hakkediş ve dosyalarının hazırlanmasından anlayan  Arşivleme bilgisine sahip  Esnek çalışma saatlerine uyumlu  Beton sonuçlarını bilgisayara işleyebilen  Word ve excel kullanabilen  Öğrenmeye meraklı Genel müdür asistanı aranmaktadır

 • Sekreter
  Emlak Markt Ataşehir
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ofis içerisindeki tertip ve düzenin sağlanması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İnternet sitemizde yayınlanacak ilanların girişinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına hakim, ayrıca interneti hızlı şekilde kullanabilen, Sorumluluk sahibi,disiplinli, Diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Muhasebeci
  Özyurt Madencilik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt'daki işyerimize MUHASEBECİ          

  Aranan Nitelikler Esenyurt ve civarında ikamet eden Konusunda Üniversite Mezunu En çok 30 yaşında En az 5 yıl deneyimli Excel, Word’u etkin kullanabilen Sigara içmeyen Askerliğini yapmış Erkek Özgeçmişte ücret beklentisi de yazılmalıdır. Özgeçmişte fotoğraf olmalıdır.  

 • İş Açıklaması ERZURUM ŞANTİYEMİZDE GÖREVLENDİRİLECEK REVİZE,ATAŞMAN,UYGULAMA VE ASBUILT PROJELERİNİ HAZIRLAYACAK,SÜPERPOZELERİN ÇAKIŞMASINI  YAPACAK,MEKANİK VE ELEKTRİK BİRİMLERİYLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAK,TASARIM GÜCÜNE HAKİM, İDAREYE MALZEME SEÇİMLERİNİ YAPTIRIP ONAYLATACAK, ÇİZİM PROGRAMLARINA HAKİM (AUTOCAD,GMAX,3DMAX,VB.) EKİP ÇALIŞMA RUHUNA SAHİP,ŞANTİYE SAHASI VE OFİS ARASINDA KOORDİNASYONU SAĞLAYACAK MİNİMUM 5 YIL TECRÜBELİ MİMAR

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN (TERCİHEN DEVLET ÜNİVERSİTESİ) MİMARLIK FAKÜLTELERİNDEN MEZUN SEKTÖRDE EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, İYİ DERECEDE YABANCI DİL BİLEN(TERCİHEN İNGİLİZCE) HAKEDİŞ METRAJ BİLEN KABA-İNCE YAPI İŞLERİNDE DENEYİMLİ, OFFICE PROGRAMLARINI VE AUTOCAD 3DMAX VB. PROGRAMLARA HAKİM AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ANALİTİK DÜŞÜNCEYE SAHİP EKİP RUHU BULUNAN BAY-BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Satın Alma
  Evyap İnşaat
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması YENİBOSNADA BULUNAN İNŞAAT FİRMAMIZ İÇİN DAHA ÖNCE SATINALMA DA GÖREV YAPMIŞ DENEYİMLİ İŞ ARKADAŞI ARANMAKTADIR. NOT:BAŞAKŞEHİR BÖLGESİNE SERVİSİMİZ MEVCUTTUR .

  Aranan Nitelikler      Micro ve Microsoft ofis programlarına hakim, İnşaat satın alma alanında en az 2 -3 yıl tecrübeli, Makine Mühendisi/Makine Tekniker Diksiyonu düzgün, prezantabl, Dikkatli, özenli, sonuç odaklı çalışan, BAY-Bayan Satın alma elemanı aramaktayız.

/
16

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?