İnşaat İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat
 • Ofis Asistanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir.   Firmamıza, Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek REMAX VİSTA ofisinde belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Ofis asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 22 yaş üzeri Bayan

 • Santral Operatörü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması * Gelen Telefonları cevaplamak,ilgili kişilere doğru bir şekilde aktarılmasını sağlamak, * Gelen evrakları kayda almak zimmetle ilgililere teslim etmek * Kargo takiplerini yaplamak * Toplantı odalarının düzenini sağlamak * Personele zimmetle verilen demirbaş eşya ile her türlü alet, malzeme, takım, avadanlıkların vb. demirbaş kayıtlarını tutmak. "SANTRAL OPERATÖRÜ" aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler * 18 - 25 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu, * Santral deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bayan,

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' PAZARLAMA SORUMLUSU '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   İZMİR MERKEZ,İZMİR KARŞIYAKA veya Menemen de ikamet eden, İnşaat Sektöründe Deneyimli, Pazarlama ve satış konusunda deneyimli, 25 - 40 Yaş Arası, B sınıfı ehliyetli,  Prezantabl.  

 • Sekreter
  Özyurt Madencilik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt'daki işyerimize SEKRETER           

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu,  Benzer görevde en az 1 yıl deneyimli,  Word, Excel programlarına programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde iyi ve güleryüzlü, Esenyurt ve civarında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Bayan.  Başvurularda ücret beklentisi de yazılmalıdır.

 • İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere, Lise,Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yazılı sözlü iletişim becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi elemanlar arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler Alüminyum imalat projesi çizebilecek, Hakediş yapabilecek, Ms office ve autocad programlarına hakim, Elemanlar alınacaktır. İlgililerin mail yoluyla başvurmaları rica olunur.

 • İş Açıklaması AYDINLATMA MERKEZİ ®, ELEKTRİK MÜHENDİSİ (AYDINLATMA PROJE - UYGULAMA) (03)* : AYDINLATMA MERKEZİ ®  firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme, satış ve uygulama sorumluluğunu alabilecek, Tercihen Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanlarında eğitime sahip veya Tercihen aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.  

  Aranan Nitelikler   Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Mimari Fakülte mezunu Tercihen min. 2 yıl Aydınlatma Projelendirme ve Uygulama tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Elektrik ve Yapı projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli AutoCAD yazılımı konusunda deneyimli, tercihen Dialux kullanabilen LED Aydınlatma ve teknolojileri konusunda ilgili ve bilgili Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz.  

 • Depo Sorumlusu
  Betaş Cam Mozaik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVCILAR FİRUZKÖY DE BULUNAN CAM MOZAİK FABRİKAMIZDA GÖREV ALMAK ÜZERE ÇALIŞCAK DEPO SORUMLULARI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler - ÜRÜN VE DEPO DÜZENLEME KONUSUNDA DENEYİMLİ, - STOKLARDAKİ ÜRÜNLERİ HIZLI ÖĞRENEBİLECEK, - SATIŞ SEVKİYATI İÇİN HIZLI ÜRÜN HAZIRLAMA VE HER TÜRLÜ SEVKİYAT KONUSUNDA TECRÜBE SAHİBİ, - ASKERLİGİNİ TAMAMLAMIŞ, - EN AZ LİSE MEZUNU, - MS OFFICE (WORD, EXCEL) VE OUTLOOK PROGRAMLARINI ETKİN KULLANABİLEN, - TERCİHEN FORKLİFT EHLİYETİ OLAN VEYA ALABİLMEK İÇİN BAŞVURMUŞ OLAN, - İSTANBUL AVCILAR BÖLGESİNDE İKAMET EDEN - TAKİPCİ, DÜZENLİ VE SİSTEMATİK ÇALIŞAN DEPO SORUMLUSU ARANMAKTADIR.  

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde çalışacak temizlik,çay vb. işlere bakacak bayan eleman alınacaktır. İlgililerin telefon veya mail yoluyla başvurmaları rica olunur.  

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2-5 yıl deneyimli,kişisel bakımına ve hijyene önem gösteren,sorumluluk sahibi,başakşehir bölgesine kolay ulaşım sağlayan,kadın eleman alınacaktır. *** Cv lerin resimli olması tercih sebebidir.  

 • İş Açıklaması Genel nitelikler:   Şirketimizin İstanbul Avrupa yakası Başakşehir'de bulunan şantiyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''Servis Personel'' aranmaktadır.  Üniversitelerin İlgili bölümlerinden (Muhasebe –İşletme – İktisat vs.) mezun, İnşaat muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki yasal mevzuata hakim, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Dikkatli ve titiz çalışabilen, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu Ms Office programlarına hakim, Tercihen Axapta ve Logo programlarını bilen, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde Genel ve Maliyet Muhasebesi Konusunda Tecrübeli Tek düzen hesap planına hakim ve raporlama yapabilen İdari ve Personel İşlerini koordine edip yürütmesini sağlayabilen Aktif araç kullanabilen Erkek adayları için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

  Aranan Nitelikler Taşeron sözleşmelerinin takibini, hakediş ve cari hesap kontrolünü ve vergi mevzuatına uygunluk kontrolünü yapacak, Şantiyede muhasebe, idari ve personel işlerini yürütecek, Şantiye kasasını tutacak, Maliyet kontrolü ve raporlama yapabilecek, Merkez muhasebe ile şantiye muhasebesinin entegrasyonunu sağlayabilecek, Resmi kurumlarla tüm ilişkilerin yürütecek, Yasal Mevzuata uygun olarak muhasebe süreçlerini ( alış-satış faturaları-inşaat hakedişleri ve inşaat maliyetlerinin hesaplanması v.b.)düzenli yürütecek ve raporlayacak Genel Muhasebe uygulamalarını takip edecek, hesap mutabakatlarını yapacak ve cari hesapların takibini yaparak raporlayabilecek takım arkadaşı aramaktayız  

 • Satış Temsilcisi
  Dumankaya Pusula
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Dizayn Destek Yöneticiliği 'ne bağlı olarak; tamamlayacı ürünlerin müşterilere tanıtım ve satışından sorumlu olacak,  ürünlerin sevkiyat ve montaj takibini yapabilecek, mevcut müşterilerden gelen soru ve sorunları karşılayacak aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu/Tercihen Üniversite mezunu, Perakende satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, MS Office programlarına hakim,  İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Ars Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması       Şirketimizin Türkiye'deki projesiyle ilgili tüm süreçleri yürütmek üzere; Bağdat Caddesindeki ofisimizde görev alacak Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarını (Logo Go Plus, Workcube vb.) etkin düzeyde kullanabilen, Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın ve hedef-sonuç odaklı, Gerekli tüm kanuni defter ve evrakları zamanında tutmak, açılış ve kapanış tasdiklerini zamanında yapmak, Meslek kuruluşları, odalar, resmi daireler ve bankalarla mali konulardaki ilişkileri düzenlemek, Şirkete ait alış, satış ve diğer harcamalarla ilgili muhasebe kayıtlarını ve işleyişini mevzuata uygun olacak bir şekilde yapmak, Bordroları hazırlayıp, maaş ödemelerini yapmak, Aylık cari mutabakatları ve BA-BS formlarını yapmak, Ödeme ve tahsilatları yapmak ve nakit akış tablolarını hazırlamak, Şirketin aylık ve dönemsel KDV, Muhtasar, SGK, Geçici ve Kurumlar Beyannamesi gibi beyannameleri yapmak, Bilanço, Gelir Tablosu ve diğer mali tabloları Türkiye Muhasebe Standartlarına göre hazırlamak, Diğer departmanlarla gerekli koordinasyonu sağlayarak evrak akışını düzenlemek, Bay, Bayan   Not:  Gelen başvurular en kısa sürede değerlendirilip karar verilecektir.

 • İş Açıklaması İNŞAAT MUHASEBESİNE İLE ETA PROĞRAMI KULLANABİLEN, YÜSEK OKUL VEYA ÜNİVERSİTE İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Şöför
  Teknik Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Üst Düzey Yönetici Makam Şöförü

  Aranan Nitelikler 34 - 45 Yaş arası En az lise mezunu Sigara Kullanmayan Minimum 15 yıl üst düzey yönetici makam şöförlüğü yapmış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden BAY eleman alınacaktır.  

 • Satış Müdürü
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Belirlenen satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yürütmek, Müşteriler ile birebir satış aktivitelerini yürütmek, proje ile ilgili tüm bilgileri satış prosedürlerine uygun olarak aktarmak, satışı gerçekleştirmek Satış ekibinin yürüttüğü satış sürecini takip edip, raporlamak Bağlı olduğu birim ile birlikte pazarlama ve satış stratejisi oluşturulması ve  yeni müşteri potansiyeli yaratılmasına dönük çalışmalar planlamak Yabancı / Türk müşterilerle ilgili süreçleri takip etmek, operasyonu yürütmek

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul üretimi ve geliştirmesi üzerine faaliyette bulunan şirketimizde, Beylikdüzü' nde başlayacak 1.400 dairelik Konut, Residence, Ofis, Hotel, Çarşı konseptli prestijli 'Babacan Premium' projemizde pazarlama ve satış organizasyonunu yönetecek aşağıdaki niteliklerde “SATIŞ MÜDÜRÜ” arıyoruz.   Önlisans yada Lisans Mezunu Gayrimenkul satışı konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek  Tercihen İNGİLİZCE BİLEN  (akıcı seviyede okuma-yazma-konuşma)  Güler yüzlü, prezantabl, takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Bayan İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, projeye ulaşım sorunu olmayan

 • Mimar
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Esenyurt Merkez Ofisinde Statik yapabilecek ve Proje çiziminden sorumlu olacak aşağıdaki özelliklerde MİMAR arayışımız vardır

  Aranan Nitelikler İTÜ, ODTÜ, YTÜ,Mimarsinan  mimarlık bölümleri tercih sebebidir, Mimari tasarım ekibinde görev alacak, Statik ve proje çalışması yapabilecek, Tasarım kabiliyeti güçlü, Yaratıcılık gücü kuvvetli İyi derecede Autocad, 3D Max,Photoshop, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Konusunda min 5 yıl deneyim sahibi, Sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın ,  Konsept,uygulama,etüt projeleri hazırlayabilen,  Otel ve Büyük ölçekli konut projelerinin proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli İş takibi ve geri bildirim konularında hassas Diğer Mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında hesaplarında  tecrübeli Erkek olanlar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul un avrupa yakasında ikamet eden En az 5 yıl iş tecrübesi olan

 • İş Açıklaması İnşaat-taahhüt-dekorasyon alanında faaliyet gösteren şirketimizde Mali İşler departmanında çalışmak üzere; -       Tüm şirketler grubumuzun finansal işlerinin yürütülmesi -       Ödeme taleplerinin kontrol edilmesi ve onaya sunulması, ödemelerin yapılması ve banka bakiye mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, (İnternet üzerinden şube kullanımı) -       Banka görüşmelerinin yapılması, -       Maaş ödemeleriyle ilgili kayıtların yapılması, -       Günlük işlemlere ilişkin banka kayıtlarının yapması, bakiyelerinin güncelliğinin sağlanması, -       Finansal raporların, üst yönetime sunulabilmesi için, gerekli kayıtların yapılarak ilgili raporların hazırlanması, -       Masraf listeleri ve kasalarının kontrolünün yapılması, hataların düzeltilmesinin sağlanması, -       Gerektiğinde muhasebeye destek verilmesi Gibi süreçlerinden sorumlu olacak “FİNANS SORUMLUSU” takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Örgün üniversitelerin İktisat, İşletme, Muhasebe, Maliye bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planı, muhasebe ve finans mevzuatı hakkında bilgi sahibi En az 4 yıl deneyimli, (İnşaat sektöründe deneyimli olmak, tercih sebebidir). ETA SQL Muhasebe programı ve MS Office (Özellikle Excel) programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Detaylara özen gösteren, dikkatli, Sorumluluk alabilen, gerektiğinde insiyatif kullanabilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Şirketi resmi kurumlarda temsil edebilen, Tercihen Kadıköy’e yakın ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde seyahat edebilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30-35 yaş aralığında olan, Erkek Adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. 

 • İdari Şoför
  Koca İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde İdari İşler Departmanına bağlı olarak görevlendirilmek üzere; İDARİ ŞOFÖR pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. Şirketin personel servisini yapmak, Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanılması, Kullandığı araç ve diğer şirket araçları ile ilgili gerekli durumlarda tüm resmi işlemleri ve periyodik bakım ve temizliğinin yapılması, Şirket araçlarının Trafik poliçe, fenni muayene takibinin yapılması, Bağlı bulunduğu yönetici tarafından bildirilen tüm görev ve sorumlulukları üstlenebilecek, Kendisine ve kişisel gelişimine özen gösteren, dış görünüşüne önem veren, Şirketin iş bütünlüğü içerisinde gerekli olan lojistik hizmetlere destek verebilen, Takım çalışmasının önemseyen ve sonuç odaklı, sorumluluk sahibi olan,  

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık ehliyete sahip, İstanbul içerisinde Şirket şoförlüğü deneyimi olan, 27-35 yaş aralığında, Diksiyonu düzgün, dinamik , Şehir içi ve şehir dışı tecrübesi bulunan ve gerektiğinde şehir dışına çıkabilecek, Dakik, titiz ve sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen Yüksek öğrenim mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Kaynarca, Kurtköy, Güzelyalı civarında ikamet eden.

 • Mimar
  Ataçlar Mühendislik
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Servet Ataç Ataçlar İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.  yönetim merkezinde, yapımını üstlendiğimiz projelerde maliyet kontrol biriminde görev alacak Mimar aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Maliyet kontrol alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip, Bütçe hazırlama, Kontrolü ve analizi yapabilecek,  Birim fiyat, adam/saat analizi yapabilecek, Gerçekleşen maliyetlerin kontrolü ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Periyodik bütçe kontrollerini ve revizyonlarını yapabilecek, sapmaları değerlendirebilecek, MS Office programlarına hakim ve özellikle çok iyi düzeyde Excel kullanabilen

 • İş Açıklaması Merkez ofisi Karabağlar'da  bulunan ve URLA İÇMELER şantiyemizde CASAMARIN projemizde  görev alacak Ön Muhasebe Elemanı ve Sekreter  aranmaktadir.  

  Aranan Nitelikler Üçkuyular Urla arasında ikamet eden, Lise, tercihen üniversite mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Telefonlara bakacak, projemiz hakkında ön bilgi verebilecek, Şantiyeye gelen misafirlerimizi karşılayabilecek, Güleryüzlü, pozitif ve takım çalışmasına yatkın, 23-30 yaş arası, bayan.

 • İş Açıklaması Şekerpınarda bulunan ve el aletleri üretiminde sektöründe lider olan firmamızın Ar-Ge Müdürlüğü Kalıphane Bölümün de değerlendirmek üzere Makina İmalat ve Montaj personeli istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Kalıphane bünyesinde bakım ve imalat konularında çalışacak, Tercihen Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu, Universal torna ve/veya freze kullanabilen, Makine imalatı ve montajında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Malzeme bilgisi olan ve Talaşlı İmalat yöntemleri konusunda birikimli, Teknik resim okumasını bilen, Pratik düşünebilen ve çözüm odaklı çalışacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı , Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi.

 • Muhasebeci
  Özyurt Madencilik
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Esenyurt'daki işyerimize MUHASEBECİ          

  Aranan Nitelikler Esenyurt ve civarında ikamet eden Konusunda Üniversite Mezunu En çok 25 yaşında En az 5 yıl deneyimli Excel, Word’u etkin kullanabilen Sigara içmeyen Askerliğini yapmış Erkek Özgeçmişte ücret beklentisi de yazılmalıdır. Özgeçmişte fotoğraf olmalıdır.  

 • İnşaat Mühendisi
  Art-Yol Mühendislik
  İstanbul Anadolu 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere  'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Mimari proje okuma bilgisine sahip, En az 2 yıl tecrübeli, SAP, Etabs, Sta ve AutoCad programlarına hakim, Keşif ve  metraj bilgisine sahip, İletişim becerisi yüksek, Raporlama ve analiz bilgisi olan. Tercihen güçlendirme proje tecrübesi olan.

 • İnşaat Teknikeri
  Art-Yol Mühendislik
  İstanbul Anadolu 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.    Aldığı her işi zamanında teslim ederek kendisi için yeni bir referans olarak gören firmamız, çalışmalarının her noktasında mühendislik ilkelerinden asla ayrılmayan, iyi niyet ve dürüstlükten taviz vermeyen yapısı ile emin adımlarla geleceğe yürümektedir.  Üstleneceğimiz görevi, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak sürdürmek başlıca prensibimizdir.   Betonarme yeni bina ve güçlendirme projeleri hazırlayan firmamızda statik ofiste çalıştırılmak üzere, kat kalıp planları, kolon, kiriş, perde detayları ve aplikasyon planlarının çizilmesi ve metraj tablolarının oluşturulması işinde görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Teknik ve meslek liselerin yapı ressamlığı ve üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun olmuş, Tercihen betonarme güçlendirme projelerinde deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim yeteneği güçlü, İş disiplini olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için) İnşaat Teknikeri takım arkadaşları arıyoruz

 • İş Açıklaması • Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü’ndeki Merkez ofisimizde ve Beylikdüzü Kavaklı, Sultangazi ve Eyüp’te devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Yönetime bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun PLANLAMA, HAKEDİŞ VE KESİN HESAP MÜHENDİSLERİ aramaktayız. İnce işlerin iş programına göre saha, malzeme, işçilik planlamasını ve kontrolünü yapabilecek, •İmalat akışını kontrol edip raporlayacak, •İmalatların sürekliliği açısından proje malzemeleri, sarf malzemeler ve ekipman ihtiyaçlarının zamanında belirlenerek siparişlerinin açılması ve takibi işlerini yürütebilecek, •Metraj, ataşman ve hakediş çalışmalarını hazırlayacak ve yürütülmesini sağlayacak, •Alt yüklenici tekliflerinin alınması, raporlanması ve sözleşmeye hazır hale getirilmesinden sorumlu olacak, •İş programının güncellenmesi, revizyonu ve ilerleme takibinin yapılmasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler ~Üniversitelerin Mühendislik veya Mimarlık Fakültelerinden mezun, •İnşaat sektöründe Planlama, Hakediş, Kesin Hesap ve Metraj konularında minimum 5 yıllık iş tecrübesine sahip, •Daha önce nitelikli lüks konut, Avm, otel vb. üst yapı projelerinin Hakediş Planlama bölümlerinde görev almış, •Primavera veya MS Project programlarını çok iyi bilen, •MS Office ve AutoCad programlarını da iyi derecede kullanabilen, •Firmayı temsil edebilme yeteneğine ve sorumluluk bilincine sahip, •Teknik birim fiyat analizi yapabilen, •Maliyet kontrolü disiplinline hakim, •Hem ofiste, hem sahada çalışıp, hakediş ve iş programı ile ilgili sahada tespitler yapabilecek, •Planlanan ve gerçekleşen bütçe takibi yapabilen, •Analitik düşünen, gerekli raporlamaları yapabilen, •Karar verme, yönetme ve ekip çalışmasına uyumlu, •Problem çözme ve iletişim becerileri gelişmiş, •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, •B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kulanabilen, •Beylikdüzü, Beylikdüzü Kavaklı, Sultangazi ve Eyüp civarında ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayan,

 • Proje Müdürü
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe’de yeni başlayacak proje için Genel Müdür’e bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Proje Müdürü aramaktayız. ~~Projenin mali, idari ve teknik faaliyetlerini yönetmek ve kontrol etmek, •Projenin belirlenen hedefler doğrultusunda planlamasını yapmak, •Projenin tüm birimleri arasında koordinasyonu sağlamak, •Tüm saha imalatlarının ilerleme raporlarını kontrol etmek, düzenini sağlamak ve raporlamasını yapmak, •Üretim birimlerinin malzeme, işçi, teknik, finansal vb.gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak, •İşgücü ihtiyacı ve makine ekipman kullanımı programlamasını yaparak, lokasyona uygun üretim teknolojisi ile verimli işgücünün seçimi ve koordinasyonunu sağlamak, •Yasal gerekliliklere uyum konusundaki çalışma ve raporları takip etmek, proje ile ilgili gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlamak ve raporlamak, •Yüklenici firmalar, yapı denetim, proje yönetim, müşavir ve danışman firmalar ile ilişkileri planlamak ve yönetmek, •Projenin uygulanması, şantiyenin sevk ve idaresi, iş programının kalite standartlarına uygun olarak tamamlanmasını sağlamak; şantiyenin organizasyon ve mobilizasyonunu şirket politikaları doğrultusunda uygulatmak.

  Aranan Nitelikler ~Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun •Tercihen yüksek katlı lüks konut, AVM ve ofis projelerinde en az 10 yıl Proje Müdürü olarak tecrübe sahibi, •Projenin tasarımından üretimine kadar tüm aşamalarında deneyim ve bilgi birikimine sahip, •MS Office, MS Project ve Autocad programlarına hakim, •Liderlik, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, •Stratejik düşünen, sonuç ve kalite odaklı çalışan, •Problem çözme yeteneğine sahip, •Yönetim ve iletişim yeteneği kuvvetli olan, •Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, •B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, •Seyrantepe’ye ulaşım sorunu olmayan, Seyrantepe ve civarında ikamet eden,

 • Teknik Ofis Mimarı
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe ve Sultangazi’de yeni başlayacak projeleri için Proje Müdürü’ne bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Teknik Ofis Mimarı aramaktayız. ~Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak, •Çizilen projelerin analizini yapmak, •Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek, •Sahaya teknik detayların verilmesi, •Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması, •Mimari şantiye uygulama, Konsept proje ve proje geliştirme aşamalarında görev alınması,

  Aranan Nitelikler ~~Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, •Nitelikli lüks konut, AVM, otel ve ofis projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi, •Teknik ofis süreçlerine (maliyet kontrol, planlama, metraj, hakediş, kesin hesap vb.) hakim, •Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında tecrübeli, •Şantiye saha uygulama tecrübesi bulunan, •İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, •İyi derecede Autocad, Photoshop, Sketch Up ve Ms Office programlarını kullanabilen, •Dokümantasyon bilgisi olan, •Ekip çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, •B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, •Seyrantepe ve Sultangazi’ye ulaşım sorunu olmayan, Seyrantepe ve Sultangazi civarında ikamet eden,

 • Elektrik İşleri Şefi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Kavaklı ve Sultangazi'de başlamış olduğu proje için Proje Müdürü ve Şantiye Şefi’ne bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK İŞLERİ ŞEFİ arıyoruz. ~~Kendisine Bağlı Birimler •Saha Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknisyeni, Elektrik Teknikeri, Saha Elektrikçisi Sorumlulukları •Şantiye elektrik mobilizasyon sürecini planlayıp, organize etmek. •Elektrik projelerinin hazırlanma sürecini takip ve kontrol etmek. •Şantiye de onaylı elektrik projelerinin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, taşeron firma uygulama ekiplerinin kontrol, denetim ve yönlendirilmesi için kendisine bağlı birimlerin koordinasyonunu sağlamak. •Onaylanmış elektrik projelerine, şartnamelerine uygun olarak elektrik işleri taşeronunu belirlemek için Satınalma Müdürlüğü ile koordineli olarak, teklif alınacak olan firmaların listesini oluşturmak, teklifleri toplamak, gelen tekliflerle ilgili mukayeseli icmal tablolarını hazırlayıp onaya sunmak. •Onaylanmış Elektrik projelerinde imalat aşamasında oluşacak revizyon projelerini hazırlatmak. •İmalat esnasında gereken shop drawingleri taşeron firmaya hazırlatarak onaya sunmak, proje müellifine ulaştırılmasını takip etmek. •Proje sonlarında gerekli as-built projeleri elektrik uygulama firmasına hazırlatarak, proje müellifi tarafından onaylanmasını sağlamak. •Şantiye iş programına uygun şekilde taşeronun malzeme sevkiyatı ve iş gücünü planlamak ve denetlemek. •İmalat aşamasında malzeme onaylarını taşeronun sözleşmesindeki malzeme markalarına ve sözleşme şartlarına uygun olarak onaylamak ve/veya idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Saha imalat formlarını idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Sahada yapılan tüm elektrik imalatlarının kalite kontrollerinin zamanında yapılmasını, ilgili imalat kontrol formlarının zamanında doldurulmasını ve gereken iyileştirme/düzeltmelerin zamanında yapılmasını sağlamak. •Yüklenici hakedişlerini zamanında hazırlatmak ve şantiye hakediş mühendisine iletmek, proje sonunda sözleşmeye uygun olarak kesin hakedişi hazırlamak. •Aylık İdari hakkediş ilerlemelerini takip edip hakedişin hazırlanmasını sağlamak. •Projelerle ilgili yasal izinlerin alınması ile ilgili girişimleri ve yasal takipleri yapmak. •Şantiye elektriği tüketiminde kompansazyon değerlerini kontrol etmek ve bu değerlerin yasal sınırlar içerisinde kalmasını sağlamak. Şantiye elektriği tüketimini ve kullanma şartlarını ilgili yüklenici sözleşmelerine göre yapılmasını ve tüketim bedeli paylandırılmasını sağlamak. •Proje kapsamında işveren tarafından alınması gerekli olan imalat malzemeleri ve şantiye elektrik ihtiyacı için gerekli olan her türlü malzemelerin satınalma taleplerini yapmak, bu malzemelerin şantiye sevkini takip etmek, gelen malzemenin sipariş metrajlarını ve özelliklerini kontrol etmek. •Proje kapsamında elektrik şantiye tesisatlarının, iş güvenliği personeli ile birlikte iş güvenliği kurallarına uygun olarak kurulmasını ve işletilmesini sağlamak. •Proje bitiminde şantiyenin elektrik demobilizasyonunu takip edip, tamamlatmak. Yetkileri •Şantiyede yeterli olmayan elektrik teknik personeli ile ilgili Şantiye Şefini bilgilendirmek. •Taşeron firma şantiye şefi veya mühendislerinden uygun olmayanın değişmesini sağlamak (ŞŞ onayıyla)

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun. •Daha önce nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış. •Uygulama bilgisi ve saha tecrübesine sahip, •Gerekli elektrik standart, yasa ve yönetmelik bilgisine sahip, •MS Office programları ve Autocad bilen. •Stratejik düşünen. •Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. •Sonuç ve kalite odaklı çalışan. •İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. •Problem çözme yeteneğine sahip. •Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, •Askerlik hizmetini tamamlamış. •Beylikdüzü Kavaklı/Yakuplu ve Sultangazi yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimizin de bulunduğu Güneşli, Bağcılar, Sefaköy ve Eyüp Alibeyköy/Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • Mekanik İşleri Şefi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü Kavaklı ve Sultangazi'de başlamış olduğu proje için Proje Müdürü ve Şantiye Şefi’ne bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip MEKANİK İŞLERİ ŞEFİ arıyoruz. Kendisine Bağlı Birimler •Saha makina mühendisleri, makina teknikerleri, saha tesisatçıları. Sorumlulukları •Şantiye mekanik mobilizasyon sürecini planlayıp, organize etmek. •Mekanik projelerin hazırlanma sürecini takip ve kontrol etmek. •Şantiye de onaylı mekanik projelerin doğru şekilde uygulanmasını sağlamak, taşeron firma uygulama ekiplerinin kontrol, denetim ve yönlendirilmesi için kendisine bağlı birimlerin koordinasyonunu sağlamak. •Onaylanmış mekanik projelere, şartnamelerine uygun olarak mekanik işleri taşeronunu belirlemek için Satınalma Müdürlüğü ile koordineli olarak, teklif alınacak olan firmaların listesini oluşturmak, teklifleri toplamak, gelen tekliflerle ilgili mukayeseli icmal tablolarını hazırlayıp onaya sunmak. •Onaylanmış Mekanik projelerinde imalat aşamasında oluşacak revizyon projelerini hazırlatmak. •İmalat esnasında gereken shop drawingleri taşeron firmaya hazırlatarak onaya sunmak, proje müellifine ulaştırılmasını takip etmek. •Proje sonlarında gerekli as-built projeleri mekanik uygulama firmasına hazırlatarak, proje müellifi tarafından onaylanmasını sağlamak. •Şantiye iş programına uygun şekilde taşeronun malzeme sevkiyatı ve iş gücünü planlamak ve denetlemek. •İmalat aşamasında malzeme onaylarını taşeronun sözleşmesindeki malzeme markalarına ve sözleşme şartlarına uygun olarak onaylamak ve/veya idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Saha imalat formlarını idarenin saha kontrol mühendislerine onaylatmak. •Sahada yapılan tüm mekanik imalatlarının kalite kontrollerinin zamanında yapılmasını, ilgili imalat kontrol formlarının zamanında doldurulmasını ve gereken iyileştirme/düzeltmelerin zamanında yapılmasını sağlamak. •Yüklenici hakedişlerini zamanında hazırlatmak ve şantiye hakediş mühendisine iletmek, proje sonunda sözleşmeye uygun olarak kesin hakedişi hazırlamak. •Aylık İdari hakkediş ilerlemelerini takip edip hakedişin hazırlanmasını sağlamak. •Projelerle ilgili yasal izinlerin alınması ile ilgili girişimleri ve yasal takipleri yapmak. •Şantiye ofis ve kamp bölgesi su, gaz tüketimini kontrol ve takip etmek, kullanma şartlarının ilgili yüklenici sözleşmelerine göre yapılmasını ve tüketim bedeli paylandırılmasını sağlamak. •Proje kapsamında işveren tarafından alınması gerekli olan imalat malzemeleri ve şantiye mekanik ihtiyacı için gerekli olan her türlü malzemelerin satınalma taleplerini yapmak, bu malzemelerin şantiye sevkini takip etmek gelen malzemenin sipariş metrajlarını ve özelliklerini kontrol etmek. •Proje kapsamında mekanik şantiye tesisatlarının, iş güvenliği personeli ile birlikte iş güvenliği kurallarına uygun olarak kurulmasını ve işletilmesini sağlamak. •Proje bitiminde şantiyenin mekanik demobilizasyonunu takip edip, tamamlatmak. Yetkileri •Şantiyede yeterli olmayan mekanik teknik personeli ile ilgili Şantiye Şefini bilgilendirmek. •Taşeron firma şantiye şefi veya mühendislerinden uygun olmayanın değişmesini sağlamak (ŞŞ onayıyla)

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. •Daha önce nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış. •Uygulama bilgisi ve saha tecrübesine sahip, •Gerekli mekanik standart, yasa ve yönetmelik bilgisine sahip, •MS Office programları ve Autocad bilen. •Stratejik düşünen. •Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. •Sonuç ve kalite odaklı çalışan. •İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. •Problem çözme yeteneğine sahip. •Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, •Askerlik hizmetini tamamlamış. •Beylikdüzü Kavaklı/Yakuplu ve Sultangazi yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimizin de bulunduğu Güneşli, Bağcılar, Sefaköy ve Eyüp Alibeyköy/Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • İnşaat Bekçisi
  Gülyapı İnşaat
  İstanbul Avrupa 13 Ekim 2015

  İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Eyüp Alibeyköy-Yeşilpınar’da devam etmekte olan projelerinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip İnşaat Bekçileri (Güvenlik Görevlileri) arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Geceli ve Gündüzlü Olarak Vardiya Sistemi’nde çalışacak, • Güvenlik Sertifikası Zorunluluğu Yoktur, • Gece Uyku Sıkıntısı Yaşamayacak, • Görev Yerinde aktif ve son derece dikkatli, • Sorumluluk sahibi, • Güvenilir, sadık ve aidiyet duygusu yüksek, • Haftanın 6 günü çalışabilecek, • Emekli olmuş çalışanlar tercih sebebidir. • Eyüp Alibeyköy-Yeşilpınar yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan Tecrübeli İnşaat Bekçileri adaylarının başvurularını bekliyoruz. Not: Diğer projelerimize yakın Beylikdüzü Yakuplu Kavaklı, Güzelyurt-Haramidere ve Sefaköy, yakınlarında ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan adayların da başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakasında Beylikdüzü’ndeki Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere İdari Kadro’ya bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun SERVİS, TEMİZLİK ELEMANI / OFİSBOY aramaktayız. Merkez Ofisimizde çalışanların ve misafirlerin ikram ve servislerini sağlayacak, Ofis ve mutfağın genel temizlik hizmeti ve düzeninden sorumlu olacak, Ofisi sahiplenecek, ofisin eli ayağı olacak, burada yazılı olmayan ofisle ilgili her türlü ufak tefek işleri ayrım yapmaksızın üstelenip yapacak, Şirket iç ve dış, ofis ve idari işlerinde görev alacak, Yöneticilerin vereceği diğer görevleri yerine getirecektir.

  Aranan Nitelikler • Lise mezunu, • Daha önce ofis işlerinde, çay ikramı, servisi ve ofis temizliği konusunda minimum 2 yıl çalışmış, • Temizlik kurallarını bilen, hijyen kurallarına uyan, • Şirket iç ve dış, ofis ve idari işlerinde verilecek görevleri başarıyla yapabilecek, • Gerektiğinde özel ve resmi kurumlarda (Noter, Bankalar, Resmi Daireler... vs) verilecek işleri de takip edebilecek, • Düzenli ve sistemli çalışan, • Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, • Becerikli, hızlı ve sosyal, • Pratik ve aktif, servis sunum yeteneği olan, • Çalışanların ve misafirlerin ikram servislerini sağlayacak, • Ofisin ve mutfağın genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Haftanın 6 günü çalışabilecek, • Bay veya Bayan, • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, • B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, • Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden,

/
17
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?