Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnşaat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnşaat
 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Kaynak Ustası

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya kaynakçı sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı, Usta, Usta Yardımcısı

 • GN YAPIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıIsı Yalıtımı projelerinde lider firmamızın büyümekte olan organizasyonu içerisinde, bölge kadrolarımızda görevlendirmek üzere " İnşaat Teknikeri " olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul mezunu ( Tercihen İnşaat/Yalıtım Teknolojisi, vb bölümlerinden mezun, ) Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Asgari 2 yıl şantiye uygulama deneyimi olan, Çözüm odaklı bakış açısına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul' da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu, Tekniker

 • KANÇUL İNŞAATÇanakkale 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale de bulunan projemiz için muhasebe bölümünde çalışabilecek muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler•Ön Muhasebe kayıtlarını tutmak, •Cari ve gider ödemelerinin onaylarını kontrol etmek ve muhasebe kayıtlarını tutmak, •Fatura, fiş, irsaliye ve diğer evrakların prosedürlere uygun bir şekilde muhasebe kayıtlarını yapmak. Aylık mutabakatların yapılması •Tercihen muhasebe süreçlerinde 1 yıl deneyimli, •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, •Gelişime açık ve yaratıcı, •Ms Office programlarına hakim, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Genç, Dinamik ve Enerjik, •Prezantabl, •Çanakkale de ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • ICM Indoor Lifeİstanbul Anadolu 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAhşap kapı imalatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere; CNC operatörleri,Mobilya Ustaları ve kalfalar ; uzun yıllar ekibimizde görev alacak ve mesleğinde ilerlemek isteyenler, imalatta çalışacak Bay personeller alınacaktır. -1-2 yıl deneyimli, -askerlik görevini tamamlamış, -öğrenmeye açık,esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Güleryüzlü,pozitif enerjili,dinamik,takım çalışmasına yatkın,disiplinli -Maltepe,Kartal,Pendik,Kaynarca,Aydınlı,Orhanlı,Tepeören ve Kurtköy bölgelerinde ikamet eden (tercihen E-5 güzergahı) İş Tanımı -Üretim hattımızda belirtilen şartlara uygun olarak üretimin gerçekleştirilmesine katkı sağlayacak -Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarına uygun olarak üretimin değişik kademelerinde görev alması -Gerekli koruyucu donanımları kullanarak üretim departmanında var olan tüm iş talimatlarına ve uyarı levhalarına uyulması çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, İmalat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Usta, Kalfa

 • İş AçıklamasıBursa Gemlikte bulunan hazır beton tesisimizde, belirlenen sürede, hazır beton santrali vasıtası ile üretim programına göre beton üretilmesi, üretim sürecinin kontrolü, araç, gereç ve ekipmanların temizliği, periyodik bakım ve muhafazasını yapılmasında görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin elektrik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Gemlikte ikamet eden, 30 yaşını aşmamış  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Operatör

 • STONE PANELİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜretimini yaptığımız ürünlerin satış ve pazarlamasında görevlendirmek üzere,

  Aranan NiteliklerSATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ TERCİHEN İNŞAAT VE YAPI SEKTÖRÜ YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANAN EN AZ LİSE TERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, DİNAMİK VE İLETİŞİMİ KUVVETLİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ (BAY ADAYLAR İÇİN) KARİYER HEDEFİ OLAN VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAY VE BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Proworkistİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİnşaat projelerinde görevlendirilmek üzere ”ŞANTİYE ŞEFİ” arıyoruz. *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, *Mesleğinde en az 5 yıl tecrübeli, *İngilizce bilen, *MS Office, Autocad programlarına hakim tercihen Revit bilen, *Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan, *Askerliğini yapmış, Beylikdüzü civarında ikamet eden Şantiye Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıKüçükyalı / Maltepe / Karayolları mevkiinde bulunan şirketimizin genel merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu En az 5 yıl tecrübeye sahip Çoklu şubesi olan şirketlerde bordro ve personel özlük işleri yapmış, Bordrolama uzmanı Sgk tahakkuk işlemleri İşe giriş - çıkış İş-Kur işlemleri İnsan kaynakları alanınnda gerekli kurumlarla yasal yazışmaları yürütebilecek. İcra , yıllık izin , puantaj ve diğer işlemleri uygulayabilecek Askerliğini tamamlamış En az B sınıfı ehliyeti olan ve AKTİF araç kullanabilen Gerektiğinde ilgili kurumlara gidebilecek Bay veya bayan adaylar NOT: RESİMSİZ CV LER DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • İş Açıklaması25 YILLIK FİRMAMIZA ÖN MUHASEBE BAY ELEMAN ALINCAKTIR. 22-35 YAŞ ARASI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ. SEVK İRSALİYESİ KESECEK.

  Aranan NiteliklerLOGO NETSİS VB. MUHASEBE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, MİCROSOFT OFFİCE BİLEN, GELİŞİME AÇIK OLAN, SAYGILI, GÜLER YÜZLÜ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İYİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklamasıİnşaat ve Mimarlık Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Arnavutköy Taşoluk Ofisinde çalışacak, telefon trafiğini yönetecek, yöneticilere asistanlık yapacak, şirketimizin misafirlerini karşılayacak, gerektiğinde evrak düzenleme konularında yardımcı olacak ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, İyi derecede ingilizce bilen, Giden gelen evrak takibini yapacak, Takım çalışmasına yatkın Dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, enerjik Diksiyonu düzgün, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Sekreter, Danışman

 • İş AçıklamasıGayrimenkul danışmanları, belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir.

  Aranan NiteliklerSABİT GELİR YERİNE YÜKSEK PRİM KAZANCI İLE DAHA YÜKSEK GELİR ELDE ETMEYİ HEDEFLEYEN, Kariyerini gayrimenkul sektöründe hedefleyen, İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, Sabırlı, hırslı, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü, Dış görünüşüne özen gösteren, Microsoft Office programlarına hâkim ve interneti iyi bir şekilde kullanabilen, En az lise mezunu , 25 yaş ve üzeri, Bay/Bayan çalışma arkadaşları

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Danışman, Broker, Sorumlu, Uzman, Eleman

 • Himtek Mühendislikİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesindeki projelerde sahada görev yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıBODRUM ’da Müstakil havuzlu villada AİLE Yanında YATILI olarak Kalabilecek ve Referans verebilecek Ev Hizmetleri ve Yaşlı bakımı için deneyimli Yardımcılar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerErkek Bakıcı için; Karı-Koca olabilir (Çocuksuz olması koşuluyla) Emekli olabilir Herhangi bir sağlık sorunu olmaması (gerektiğinde hastayı kaldırıp taşıyacağı için) Tercihen ehliyetinin olup araç kullanabilir olması Hastanın günlük bedensel ihtiyaçlarına yardım edecek wc destek, gece sonda takılıp sabah alınması gibi, ilaçlarını verecek, yemeğini yedirecek yatakta uzun süre yatmaması için sıklıkla yürütüp ilgilenecek Yardımcı bayan için aradığımız; Ev işleri ,Yemek ,Çamaşır, Ütü Günlük temizlik işleri vs yapacak

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yardımcı

 • Kaya GrubuKocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEndüstri Meslek Lisesi veya Teknik liselerin uygun bölümlerinden mezun, Mekanik alanlar, elektrik- elektronik v.b sistemler konusunda çalışmış olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerTercihen konusunda en az 2 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaş aralığında Evli olması tercih sebebi Gebze ve civarında ikamet eden

  Sektör: İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Abkant Ve Forklift Operatörü

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya oparatörlük sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Operatör, Ekstrüzyon Pres Operatörü

 • İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Anadolu yakasındaki Holding de dönemsel olarak görevlendirilmek üzere; Holding’e gelen Misafirleri karşılamak, ikramda bulunmak Görüşme ve toplantı odalarının organizasyonunu ve düzenini sağlamak Telefon trafiğini yönetmek Kargo/kurye gönderilerini organize etmek, takibini sağlamak Evrak takiplerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin/MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl ön büro / resepsiyonistlik deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik Hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İnşaat, Holding

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıGayrimenkul kiralama faaliyetlerini yönetecek, Ankara'da ikamet eden pazarlama elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu Gayrimenkul satışında tecrübeli öğrenmeye açık Kiralama ve satış projelerini yürütebilecek Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek Erkek askerlerde askerliğini tamamlamış Bay / bayan

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÖn muhasebe ve perakende satışa destek için Bay Personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe pozisyonunda deneyimli, Tercihen inşaat malzemeleri satışında deneyimli, 40 yaşını aşmamış, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, Bay,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Uzman

 • Akyüzler İnşaatİstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GÜNLÜK ORTALAMA 60 KİŞİLİK YEMEK HAZIRLANMASI.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN BAYAN VE TÜRBANLI OLMASI.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm faaliyetlerinde görev alacak. Hak sahipleri ve Kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kentsel dönüşüm uygulamalarında deneyimli, İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim, mevzuatı çok iyi bilen, Netcad, Autocad ve GIS programlarından en az birini etkin kullanabilen, Kurumsal temsil yönü güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Özver İnşaatAnkara 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamız şantiyelerinde görevlendirilmek üzere MUHASEBE personeli

  Aranan NiteliklerOffice programlarını bilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek dinamik ve disiplinli, Personel özlük ve puantaj kayıtlarına hakim, Şantiye harcamalarının merkez ofise raporlanması, Satınalma süreçlerinin takibini yapabilecek,iş takiplerinde kendisine güvenen, Günlük şantiye raporlarının hazırlanmasından sorumlu eleman alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Uzman Yard, Uzman

 • GN YAPIİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıIsı Yalıtım sektöründe lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Müşteri ile ilk tanışma, Müşteri ihtiyaçlarının detaylı analizi, Metraj alımı ve hakedişlerin hesaplanması, Teklif ve sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, konularından sorumlu olacak, “Keşif, Metraj ve Projelendirme Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Yapı Yalıtım Teknolojisi, Yapı Ressamlığı, vb bölümlerinden mezun, İnşaat sektöründe, tercihen ısı yalıtımı ve ince işler konusunda en az 3 yıl deneyimli, Keşif, metraj, kesin hesap ve hakediş konularında tecrübeli, İş takibi ve analitik düşünme konularında yetenekli, Ekip çalışmasına uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz inşaat ve tarım sektörüne yönelik ekipman üretimi gerçekleştiren müşterimiz için Malatya Bölgesinde görevlendirilmek üzere ''ÜRETİM ŞEFİ'' arıyoruz. Üretim planlamanın hazırlamış olduğu imalat programının Malatya tesislerinde en iyi şekilde gerçekleştirilmesinden sorumlu olunması, Hammadde ve yarı mamul ihtiyaçlarının planlanması, Üretim tesislerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışmasının sağlanması, Açılan üretim programına uygun olarak talep edilen sayı ve standarttaki ürünün, hedeflenen sanayi maliyetinde üretilmesinin sağlanması, Tesisteki iş akışlarını sürekli analiz ederek eksik ve yanlışları düzeltici faaliyetlerin geliştirilmesi, Sorumlu olduğu alanlarda; çalışanlarının sağlık ve güvenliğinin sağlanması, İSG ile ilgili tehlikelerden çalışanlarını koruyarak ve çalışma koşullarının oluşturacağı riskleri analiz edilerek İSG Uzmanına bildirilmesi ve gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması, Tesislerdeki üretim hatlarının her türlü makine, tesisatların bakımı, onarımı ve yenilenmesi için İstanbul Merkezdeki Bakım Yönetimiyle gerekli işbirliği ve koordinasyonun sağlanaması, Çalışanlarının ücret, fazla mesai, devamsızlık, izin v.s. konularındaki tüm yasal haklarının ödemesinde ve bordro hesaplamalarının doğru yapılmasında İstanbul Merkez ofis ile koordineli olarak çalışılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl tecrübeli, Tercihen makine veya metal sektöründe deneyimli, iletişimi kuvvetli, ikna becerisi yüksek, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, iş ve süreç analizi ile iş ölçümleri deneyimine sahip, İş sağlığı ve güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgi sahibi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Müdür, Yönetmen

 • İş Açıklamasıİş programına bağlı olarak, üstlenilen işin zamanında, eksiksiz ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak Şantiyede saha ekiplerinin denetimini yapmak Saha aplikasyonu ve uygulamalarını yapmak, kontrol etmek.

  Aranan NiteliklerAnkara’da kamu binası şantiyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Harita Mühendisliği, Harita Teknikerliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıl mesleki deneyim sahibi, Mesleki bilgisayar programlarına hakim, Şartname ve prosedürlere hakim, Mesleki ölçüm cihazlarını kullanabilen, Hakediş ve kesin hesap konusunda tecrübeli, İş ve mühendisllik disiplinine uygun olarak çalışmayı prensip haline getirmiş, Dinamik ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden ‘’Harita Mühendisi ve Harita Teknikeri’’ aramaktayız.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıGözde Grubu bünyesinde çalışacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerC# , ASP dillerini kullanabilen, MSSQL ile yazılım geliştirmiş, HTML, CSS, Javascript, hakkında bilgi sahibi, Iyi seviyede Excel kullanabilen, CRM uygulamalarımızı kullanarak raporlama çıkartabilecek, Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek, A veya B ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İzmir'de ikamet eden Analitik düşünebilen, çözüm odaklı Ekip çalışmasında başarılı Tercihen üniversitelerin matematik - istatistik bölümlerinden mezun, Tercihen daha önce web tabanlı uygulama geliştirmiş,

  Sektör: İnşaat, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

 • TelesesAnkara 21 Temmuz 2017

  İş Açıklaması· Şantiyede, projelendirme safhasından, süperpozelerin yapılıp, projelerin saha mühendislerine ve mimarlarına imalat için ulaşmasına kadar geçen tüm süreçlerde verilen görevlerin yerine getirilmesi, · Mimari projenin iş programına uygun olarak zamanında şantiyeye ulaşması süreçlerinde verilen görevlerin yerine getirilmesi, · Mimarı projeler ile diğer disiplinler arası kontrol süreçlerinde tüm ihtiyaçları ile karşılanması, · Projelerin sahada uygulanması ile ilgili çıkacak tüm sorun ve detayların çözümlenmesi, · Shop-Drawinglerin ve Asbuilt çizimlerinin hazırlanması, hazırlanmasının koordinasyonlarının yapılması ve kontrol edilmesi,

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Ankara'da yapımını gerçekleştirdiği Çayyolu Projesi'nde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, · Büyük ölçekli üst yapı projelerinde, tercihen karma kullanım uygulama projesinde en az 3-5 yıl tecrübesi bulunan, · Mimari ile diğer disiplinler arasında süperpoze yaparak gerekli koordinasyonu yapabilen, · İleri düzey Autocad ve Ms Office kullanabilen, · Shopdrawing, metraj ve detay konusunda tecrübeli, · İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen, · Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Ankara'da ikamet eden / edebilecek, ''Dizayn Ofis Mimarı'' aramaktayız.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıŞirketimizde satın alma pozisyonunda görev alacak tecrübeli inşaat mühendisi.

  Aranan NiteliklerAskerliğini tamamlamış. AutoCAD ve Ofis programlarına hakim. Tercihen İTÜ mezunu.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • İş AçıklamasıATAKAŞ DENİZCİLİK ( 30 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ İLE ) VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER Yurt içi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Kadrolarında; · RESTORAN BÖLÜMÜNE: Aşçı - Aşçı Yardımcısı- Garson - Komi · MAKİNE DAİRESİNE: Makineci - Elektrikçi - Tesisatçı - Kaynakçı - Boyacı vb. · GÜVERTE BÖLÜMÜNE: Gemici ve Vasıfsız Personeller 3500-4000 TL ve DOLAR arası Kazanç ile Personeller Aranmaktadır. *MAAŞ *MESAİ *SSK *SEFER BAŞI PRİM *YEMEK *KALACAK YER *6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE *ERKEN EMEKLİLİK imkanlarından faydalanabilirsiniz. TELEFON : 0324 328 44 11 GSM : 0 544 236 50 10 GSM : 0 544 236 52 00 GSM : 0 544 236 53 00 www.atakaşdenizcilik.com

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, İnşaat

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Ahçı/Aşçı, Eleman, Garson, Gemici

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversiteslerin ve Meslek Yüksek Okulların İnşaat, Makina, Elektrik bölümlerinden mezun, İlgili şantiyelerde taşeron yönlendirmesi, sevk ve idare işlerini yapabilecek Seyahat engeli olmayan ve Türkiye genelinde şehir dışı şantiyelerde çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • DAP Yapı İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okullarının Harita/Tapu Kadastro bölümlerinden mezun, En az 3 yıl şantiye ofis tecrübesi bulunan, Her türlü arazi aletini okuyabilen, Mesleği ile ilgili bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerKartal' da ki Dap Teras Kule şantiyemizle ilgili her türlü ölçüm ve aplikasyonların yapılması, miktar ve metraj hesaplarının yapılması,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Topoğraf, Otopark Görevlisi

/11

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?