İnşaat İş İlanları

Hepsini Temizle
İnşaat
 • Proje Yöneticisi
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yapı Malzemeleri ve Kimsayalları sektörünün önde gelen firmalarından birinde görev alarak; Bölgesindeki inşaat projelerini takip ederek tüm satış operasyonunu yönetecek, Bayi yönetiminde aktif rol alacak, Yeni projelerin teklif aşaşmasındaki bütün detayları hazırlayarak sunumunu gerçekleştirecek, Satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenecek PROJE YÖNETİCİLERİ aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümleri olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat ve proje satışları üzerinde minimum 5 sene deneyimli, Yeni mezun ve satış alanında kendine kariyer hedefi koymuş, hırslı ve gelişmeye açık, Bayi yönetimi ve bayi stok takibi konusunda yeterli bilgi birikimine sahip, Kariyer hedefleri olan ve Bölge Müdürlüğü pozisyonuna aday olabilecek bakış açısına sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Satınalma Uzmanı
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yapı Malzemeleri ve Kimsayalları sektörünün önde gelen firmalarından birinde görev alarak; Firmanın yurtiçi ve yurtdışı hammadde alımlarında bütün operasyonu yönetecek, Karlılık analizi ve maliyet karşılaştırmaları yapabilecek, Yeni tedarikçi araştırması ve görüşme süreçlerini organize edebilecek, SATINALMA UZMANI aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisine ve akıcı kullanıma sahip, İthalat ve ihracat mevzuatlarına hakim, Kimya diline aşina olup çabuk kavrayabilecek, Yurtiçi veya yurtdışı satınalmalarında deneyimli, Ticaret nosyonu olan ve kârlılık hedeflerine yönelik hedefli görüşme yapabilecek, Gelişim ve kariyer hırsları olan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Hakediş ve Kesin Hesap Sorumlusu
  Deniz Mimarlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üst yapı ince işler, özellikle dış cephe mantolama üzerine çalışan sektöründe öncü firmamızın çeşitli projelerinde görevlendirilmek üzere hakediş sorumlusu Aylık Hakediş ve Kesin Hesap İşlerinin Koordinasyonunu sağlayabilecek, Taşeron hakedişlerini kontrol edebilecek, Hakedişlerin onay ve ödeme süreçlerini takip ederek, raporlayabilecek, Koordinasyon ve iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, analitik ve çözüm odaklı, mimar/inşaat mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Keşif, metraj, hakediş konularında minimum 2 yıl deneyimi olan, Birim fiyat analizleri ve mevzuat konularına hakim, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,çok iyi derecede autocad bilgisine sahip Tercihen MS-Project ve ya Primavera programlarını kullanabilen

 • Tekniker
  Rossmann
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yeşilköy'de yer alan Genel Merkezimizde; İnşaat departmanı bünyesinde çalışacak Tekniker alınacaktır. Yenilecek ve yeni açılacak mağazaların rolevesini çıkartmak, mimari projelerinin çizimini yapmak, Şantiye mobilizasyonunu ve şantiye kontrollerini yapmak, Metraj ve hakediş kontrollerini gerçekleştirmek, Mevcut mağazaların bakım ve onarım süreçlerinin takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler MYO'ların İnşaat, Makina vb. bölümlerinden mezun, Elektronik ve mekanik proje uygulamaları konusunda tecrübeli, Benzer pozisyonda 5 yıl deneyime sahip, Autocad, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raf ve stand kurulumu konusunda tecrübeli, Hızlı karar alabilen, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini yerine getirmiş, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Muhasebe
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'da bulunan İnşaat Malzemeleri Satışı ve İnşaat Yapımı Satışı yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Personeli"alınacaktır. Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, İnşaat Muhasebesi , Finans, Raporlama ve iş süreçlerinin organizasyonunu yönetip yasal beyannamelerin hazırlanması ve kontrolü (KDV, Muhtasar, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi Beyannameleri)

  Aranan Nitelikler Muhasebe alanında 10 yıl tecrübeli , Üniversite mezunu , SMMM Yetki Belgesi olan , Mikro programına hakim , Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen , İlgili mevzuatlar ve Yeni Türk Ticaret Kanunu uygulamalarına hakim , Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim , Yasal mevzuatlara ve Vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek, yazışmaların hazırlık ve takip sürecini kontrol edebilecek birikime sahip , Banka ve Finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek , İnşaat muhasebesi konusunda tecrübeli , B sınıfı ehliyete sahip , Askerliğini yapmış , Tuzla , Kurtköy, Pendik civarında ikamet eden .

 • Şoför
  Keklik İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan , inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza sevkiyat sorumlusunun talimatları doğrultusunda tecrübeli TIR ŞOFÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler D sınıfı ehliyete sahip , SRC4 ve Psikoteknik belgesi bulunan En az 5 yıl tecrübeli , İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( tercihen Kurtköy-Pendik-Kaynarca-Tuzla civarı) Askerlik hizmetini tamamlamış , 30-45 yaşları arasında , Tam zamanlı , Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnşaat Mühendisi (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Sahada ki imalatların kontrolünü ve takibini yapabilecek Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, En fazla 1 yıl tecrübeli,yetiştirilmek üzere TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Mimar
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip MİMAR (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Detay kararları alınmış ve tasarımı yapılmış imalatlar için uygulama projelerinin çizimini yapabilecek. İşleri planlayıp, organize edebilecek, Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. En fazla 2 yıl tecrübeli, İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • İş Açıklaması Kurtköy bölgesinde ki şantiyelerimizde çalışacak, Projeye ait ölçme faaliyetleri ile ilgili imalatların uygulamasındaki tüm ölçüm işlerinin yapılmasında ekibe destek vermek Verilen kotlara kot işaretlemelerini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış Konut şantiyesinde en az 2 yıl tecrübeli, Uygulama bilgisine ve saha tecrübesine sahip, Ölçüm aletlerini etkin bir şekilde kullanabilen, Kurtköy'e ulaşım sorunu olmayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Tekniker
  Timeks
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AĞAOĞLU MASLAK 1453 ŞANTİYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE

  Aranan Nitelikler B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OFİS AUTO CAD KULLANABİLEN BAY 35 yaşını aşmamış

 • Saha Teknikeri
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Saha Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin İnşaat teknikerliği bölümünden mezun, *İnşaat projelerinin mimari uygulamalarından en az 5 yıl deneyimli, *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Saha Mühendisi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Saha Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliğinden bölümünden mezun, *İnşaat projelerinin mimari uygulamalarından en az 5 yıl deneyimli, *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Saha Mimarı
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Saha Mimarı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Şantiyedeki bütün imalat işlerini proje ile karşılaştırarak takip etmek, *İmalat sırasında ihtiyaç duyulan malzemeleri tespit etmek, ilgili birimlerden malzeme talebinde bulunmak, *Sahadaki ölçümleri gerçekleştirmek, *İmalat metrajlarını takipli yapmak,uygulamasını denetlemek, *Uygulamada çıkan sorunları inceleyerek çözüm getirmek,teknik kontroller yapmak, *İmalat ile ilgili yükleniceleri izlemek,kontrol etmek ve bunlar ile ilgili gerekli evrak düzenini takip etmek, *İmalat kalite kontrolu yapmak, uygunsuz olanları yeniden yaptırmak,uygunsuz personelin takibini ve tespitini yapmak, *Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, *İnşaat projelerinin mimari uygulamalarından en az 5 yıl deneyimli, *MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, *Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilicek, *Ekip çalışmasına yatkı, liderlik yapabilecek, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Makine Mühendisi Şefi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Makine Mühendis Şefi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl şantiye uygulamalarında tecrübeli *Bina sıhhı tesisat iklimlendirme, yangın ve doğalgaz sistemleri konularına hakim *Taşeron imalatlarının sevki ve idaresi ile ölçümleri yapabilen *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ve özenli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Elektrik Mühendisi Şefi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Elektrik Mühendis Şefi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl şantiye uygulamalarında tecrübeli Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı Taşeron imalatlarının sevki ve idaresi ile ölçümleri yapabilen İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ve özenli Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, disiplinli Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Planlama Mühendisi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Planlama Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Planlama Mühendisi olarak görev almış *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *Adam / saat, Scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Konusunda en az 5 yıl deneyimli -Muhasebe Programlarına hakim -Askerlik görevini tamamlamış -Yöneticilik vasıflarına sahip Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Konusunda en az 5 yıl deneyimli -Muhasebe Programlarına hakim -Askerlik görevini tamamlamış -Yöneticilik vasıflarına sahip Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasındaki büyük ölcekli şantiyemizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şantiyede telefon trafiğini yönetecek, İyi bilgisayar kullanabilen, Üst yönetim iş programını ,randevu takibini yönetecek, Ofis programlarını (Excel-Word) iyi bilen Şirket evraklarını düzenleyecek, Şantiye tecrübesi olanlar tercih sebebidir, Ön muhasebe ve personel işlerinden anlayan eleman alınacaktır.

 • Ofis Asistanı
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması • Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, • Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, ikram organizasyonunu yapmak, • Gelen-giden evrak ve kargo takibini yapmak, • Gelen telefon, ziyaretçi, evrak vb ile ilgili; zamanında ve etkin bilgi akışı ve raporlama sağlamak, • Randevu, seyahat, toplantı, şirket içi seminer vb etkinliklerin organizasyonuna destek vermek, • Genel ofis destek süreçlerini yürütmek (dosyalama, bilgisayara kayıt, arşivleme, fotokopi, faks, tarama, kırtasiye vb.), • Bağlı bulunduğu yöneticinin ve bölümün işinde destek vermek, koordinasyon sağlamak ve raporlamaya destek olmak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Büro Yönetimi, İşletme, Endüstri vb. bölümlerinden mezun, • MS-Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, • Çok iyi derecede İngilizce bilen • En az 3 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, • Temsil yeteneği güçlü ve prezentabl • İletişim becerileri gelişmiş, • Dinamik, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş • Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip • 25-35 Yaş arası Bayan • (Tercihen,Sancaktepe,Samandıra,Sarıgazi,Sultanbeyli,Kartal,Soğanlık,Yakacık Güzergahları civarında ikamet eden).

 • İnşaat Mühendisi
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • Şantiyedeki bütün iş kalemlerinin hak edişlerini hazırlamak • Şantiyedeki inşaat ve mekanik gruplarının planlamaya uygun ve uyumlu çalışmalarını koordine etmek • Müşterilerden gelen talepleri projelendirmek (statik ve metraj)

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, • İyi derecede İngilizce bilen • Yapı, betonarme ve kaba inşaat kalemlerinin şantiye uygulamasında deneyimli, • İş güvenliği kriterlerine gereken önemi veren, • AutoCad ve MS Office programlarına hâkim, • Hakediş, metraj ve kesin hesap konularında tecrübeli, • Taşeronları çalıştırıp, yönetebilecek beceriye sahip, • Dış Görünümüne Özen gösteren,Sorumluluk sahibi,ve disiplinli, • İletişim becerileri güçlü, üst düzey idari ilişkilerde başarılı temsil yeteneğine sahip, • Fizibilite hazırlayabilecek, • Sahada teknik kontrol ve denetimleri gerçekleştirebilecek, • Teklif, planlama ve muhasebe ile koordineli çalışabilecek, • Konut ve Ticari yapıların proje geliştirme (tasarım) süreçlerinde en az 10 yıl deneyimli • 30 Yaşını aşmış • Askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden

 • Harita Teknikeri
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Konut ve Fabrika İnşaat Projelerimizde Görev Yapacak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun, • Alanında en az 3 yıl tecrübeli, • İyi derece İngilizce bilen • Mesleğiyle ilgili ölçme aletlerini iyi derecede kullanabilen, • Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, • MS Office,AutoCAD ve Net CAD programlarını kullanabilen, • Tercihen daha önce, lüks konut ve fabrika projelerinde görev almış • Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, • Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, • Askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul'da (Tercihen) Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Genel Başvuru
  Trc İnşaat Tasarım
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması "İnşaat mühendisliğinde en önemli unsur insandır. Makineyi ve teknolojiyi seçmek kolaydır ancak işine ve mesleğine sevgisi ve saygısı olan kendini işine adayabilen doğru insanı bulmak çok zordur. Bundan dolayıdır ki biz deneyimli, kendisini yenileyebilen ve ekip çalışmasına önem veren işçi, mühendis ve yöneticilerden oluşan çalışanlarımızın, TRC İnşaat Ailesi'nin en büyük sermayesi olduğuna inanırız." Sektördeki tecrübesi ve uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile TRC İnşaat, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.TRC İnşaat olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır. Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler; • Aidiyet • Başarma Arzusu • Ekip Çalışması ve İşbirliği • Gelişime ve Değişime Açıklık • Kalite Odaklılık • Özgüven

  Aranan Nitelikler Bu ilan bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. İleride açılabilecek pozisyonları doldurmak amacıyla yayınlanmıştır. Bu ilana yapılan başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Şirketimize başvurmak istiyorsanız, Muhasebe Sorumlusu ve Muhasebe personeli,İdari İşler ve Satın alma Sorumlusu, Şantiye Depo Sorumlusu, Şantiye Güvenlik Görevlisi, Kule Vinç Operatörü, Mobil Vinç Operatörü, İnşaat işçisi, departmanlarından istediğiniz alanı/bölümü başvuru formunda işaretleyerek bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

 • İş Açıklaması İstanbul Tuzla' da mobilya üretimi yapan firmamızda, Konut projelerine teklif vermek, Müşteri ziyaret edip projeler hakkında bilgi almak, Müşterinin talep ettiği ürünlerin çizimini yapıp projelendirerek sunum hazırlamak, Sunumu yapılan ürünün imalat ölçülerini çıkartmak ve numune üretimini yönlendirmek, İmalat bölümüyle devamlı iletişimde olarak iş kontrolünü ve takibini gerçekleştirmek, Satış sırası ve satış sonrası müşteri ile ilgili tüm süreçlerin takibini gerçekleştirmek. işlerini yapmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Veya konuyla ilgili tecrübe sahibi, Mesleği ile ilgili bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje, teklif ve takip işlerinde tecrübeli ve portföyü olan, Seyahat engeli olmayan, İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara hakim olarak iş takibini yapabilecek, Sorumluluk bilincine sahip, Banyo, mutfak, portmanto gibi ürünlerin imalatı konusunda veya ahşap ürünler ile ilgili bilgi sahibi, Tercihen sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz büyük bir şirketler topluluğu bünyesinde olan ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için DİYARBAKIR ve GAZİANTEP BÖLGELERİNDE görevlendirilmek üzere ‘’BÖLGE SATIŞ YETKİLİSİ’’ arıyoruz. Potansiyel tüm inşaat projelerinin takip edilmesi, Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin güçlü tutulması ve geliştirilmesi, Bölgedeki mimarlık ofislerine, inşaat firmalarına ve proje alanlarına yönelik müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Satış raporlamasının üst yönetimle periyodik olarak paylaşılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Teknik satış alanında min. 1 yıl deneyimli, Tercihen yapı malzemeleri - ısı yalıtım sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Diyarbakır veya Gaziantep’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Karadeniz Bölge Satış Yetkilisi
  Cvplus Search & Selection
  Bartın, Rize, Samsun, Trabzon, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz büyük bir şirketler topluluğu bünyesinde olan ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için KARADENİZ Bölgesinde görevlendirilmek üzere ‘’BÖLGE SATIŞ YETKİLİSİ’’ arıyoruz. Karadeniz Bölgesindeki potansiyel tüm inşaat projelerinin takip edilmesi, Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin güçlü tutulması ve geliştirilmesi, Karadeniz Bölgesinde bulunan mimarlık ofislerine, inşaat firmalarına ve proje alanlarına yönelik müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Satış raporlamasının üst yönetimle periyodik olarak paylaşılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Teknik satış alanında min. 1 yıl deneyimli, Tercihen yapı malzemeleri - ısı yalıtım sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Karadeniz bölgesinde (Bartın, Rize, Samsun, Trabzon, Zonguldak illeri) ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Satış Mühendisi - Makine Sektörü
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz dünyanın önde gelen makine ve ekipman üreticisi firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Maden Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, dış görünümüne önem veren, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KOCAELİ BAŞİSKELE, KULLAR BÖLGESİNDEKİ SİTESİ İÇİN Kat malikleri ile olan ilişkilerin yürütülmesi, Sitenin kat mülkiyeti ve Yönetim Planı doğrultusunda yönetilmesi, Güvenlik, teknik ve temizlik personelinin sevk ve idaresinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, Site yönetimi alanında deneyimli, Müşteri ilişkileri konusunda gelişmiş, Analitik düşünen, stres yönetiminde başarılı, Prezantabl, 35 - 55 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli'de Gölcük, Başiskele, Merkez, Kartepe lokasyonlarından birinde ikamet eden (Kulluk bölgesine ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, "SİTE MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, A sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "İNŞAAT" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için, "ŞANTİYE ŞEFİ YARDIMCISI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu, En az 3 yıl şantiye deneyimi olan, Tercihen ön muhasebe tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisine sahip, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, Sonuç odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olan adaylar aranmaktadır.

 • İş Geliştirme Uzmanı
  Gn Yapı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Sektörel olarak; Satış, Satın Alma, Planlama, Lojistik, Saha Operasyonu iş geliştirme faaliyetlerini yürütme, Tüm operasyonel süreçlerin ihtiyaç duyulan analizlerini gerçekleştirme, Karar destek süreçlerinin geliştirilmesi yönünde alt yapı hazırlıklarını yapma, Yapılan süreç analizlerinin dokümantasyonunu hazırlanma, İş süreçlerini ve beraberindeki dokümantasyon hazırlıklarının kalite güvence sistemlerine uygunluğunun takibini sağlama, Yapılandırılan iş süreçleri ile ilgili, süreç sorumlularının bilgilendirilmesini sistematik olarak sağlama, Yapılandırılan iş süreçlerinin uygulamalarının sürekliliğinin kontrollerini gerçekleştirme, fonksiyonlarının sorumluluğunu üstlenecek, "İş Geliştirme Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş geliştirme ve iş analizi konularında tercihen inşaat sektöründe 2 yıl deneyimli, Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip, Takip ve süreç izleme yeteneği gelişmiş, İletişim kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışan, Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

/
17
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İnşaat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?