Resepsiyonist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Et-inn Kebap & Steakİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEt - İnn Restaurant bünyesinde çalıştırılmak üzere resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okullarının Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun Otel - Alışveriş Merkezi - Restaurant bünyesinde benzer bir görevde bulunmuş Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip İletişimi kuvvetli Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTelefon ve ziyaretçi trafiğinin yürütülmesi, Gelen tüm çağrıların cevaplandırılması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, Gelen giden posta fax, evrak, kargo vb. tüm işlemlerin takibinin yapılması ve evrakların ilgili birimlere yönlendirilmesi, Günlük kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, Organizasyon, planlama ve takip becerileri yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Engellik derecesi % 40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıİstanbulAnadolu Yakası Kozyatağı'nda bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere bayan ofis asistanı alınacakır. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek,

  Aranan NiteliklerBenzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Lise veya Önlisans mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, 40 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yetkili, Sorumlu, Operatör

 • Marca Grup Danışmanlık ve Lojistik Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve diğer hizmetlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Resepsiyonist olarak 1-2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip İyi iletişim becerilerine sahip Enerjik ve pozitif Maslak'a ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Danışman, Resepsiyonist

 • 1453 GYMİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıVizyon ve rehber ilkeler doğrultusunda resepsiyon hizmetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirecek, maksimum misafir memnuniyeti odaklı olarak gelen misafirlerin karşılanmasında aktif rol oynayacak İstanbul, Avrupa Yakası Küçükçekmece Halkalı Bölgesi için bayan resepsiyonist çalışma aradaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler18-35 Yaş Arası Bayan Çalışma Arkadaşları Misafir memnuniyetine önem veren ve misafir odaklı çalışabilen Güleryüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi Telefonla konuşmanın ve misafir karşılamanın önemini bilen Güçlü ve etkili iletişim kurabilen Takım çalışmasına yatkın Disiplinli, sorumluluk sahibi Prezentabl,

  Sektör: Spor, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıOtelimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTurizm sektöründe deneyimi olan, En az orta düzeyde İngilizce bilen, Ofis programları ve otel programlarını kullanmayı bilen, Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, telefonla iletişim becerisi olan, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, prezantabl, Bayan resepsiyon görevlisi alınacaktır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Dreamspaİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜSKÜDAR - ALTUNİZADE VE DUDULLU İMES' TE BULUNAN DÜNYA MARKASI OTELLERİN SPA & FITNESS MERKEZINDE GÖREV ALACAK TEMİZLİK PERSONELLERİ VE RESEPSİYON GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- KONUSUNDA BILGI SAHIBI - POZITIF - GULERYUZLU - EKIP CALISMASINA UYABILECEK - BAYAN ( TERCIHEN )

  Sektör: Spor, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Housekeeper, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıÖn Büro departmanına bağlı çalışacak, Gece vardiyasında departmansal işlemlerin eksiksiz yürütülmesini sağlayacak, Raporlamaları yapacak , Operasyonunun eksiksiz yürütülmesini sağlayacak, Misafir memnuniyetini en üst seviyede tutacak, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek ' Night Auditor ' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Resepsiyonist (Night Auditor) olarak görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, liderlik vasıfları gelişmiş veya gelişmeye açık, Temsil ve ikna yeteneği kuvvetli, işletmemizi en iyi şekilde temsil edecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Güler yüzlü ve kendinden emin, Kariyer hedefi olan ve gelişime açık, Sabit gece vardiyasında çalışacak

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSantral ve telefon yönlendirmelerinin yapılması Misafir karşılamalarının yapılması Kargo takibi Seyahat biletlerinin alınması, otel organizasyonlarının yapılması Vize işlemlerinin takibi Yönetimin talep ettiği raporların hazırlanması

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksekokul Mezunu MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, İş takibi disiplinine sahip, Telefon ile iletişim yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılabilir konuşan, Ofis malzemelerini etkin kullanılabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa yakası Halkalı'ya yakın bölgelerde ikamet eden.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıTo provide a warm welcome and fond farewell to all our guests and visitors Offer assistance throughout their stay/experience in our hotel, Provide quality service with colleagues to the guests by responding to requests promptly, efficiently and courteously during check-in, check-out and throughout the guest's experience Stay current with developments and procedures in the hotel by attending daily Front Office briefings and reviewing the Front Office communications board regularly Address special guest preferences recorded in guest history profiles Check cash float at the beginning and end of each shift to ensure at all times that amounts are correct Handle cash drawer properly

  Aranan NiteliklerPreferably 1 year experience in similar poisiton Must be comfortable in working flexible hours including evenings and weekends Must enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guests Eager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • New York Studio Dil Okullarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; İstiklal Caddesi, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları”bünyesine ; En az MYO Mezunu, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hakim, Girişken ve güler yüzlü, İletişimi kuvvetli, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 20-26 yaş arası “Resepsiyonist” aramaktayız. Aranan Nitelikler -Ofis içi evrak takibi ve banka işlemlerini gerçekleştirmek, - Gerekli görülmesi halinde ofis içinde tamiratların yaptırılması için gerekli olan şirket ve kişileri organize etmek, - Gerekli görülmesi halinde eğitmenlerimizin kaldığı lojmanlarda tamiratların yaptırılması için gerekli olan şirket ve kişileri organize etmek, - Ofis içersinde doğacak ihtiyaçları içerden veya dışardan temin etmek, - Gerekli görülmesi halinde öğretmenlerin lojmanlarına veya ders verecekleri şirketlere ulaşmalarına eşlik etmek ve yardımcı olmak. - Ofis dışında merkezin tanıtım etkinliklerine katılmak ve broşür dağıtmak, - Bu maddelere ilaveten Yönetici tarafından belirlenecek görevleri yerine getirmek, - Mesai saatleri içerisinde gelen giden çağrıları sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • DEKON İNŞAATİstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAnadolu yakası Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANLARI aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerinden mezun, Tercihen konut satış asitanlığı tecrübesi olan Santral trafiğini yönetebilecek Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek. Gerektiğinde proje sunumu yapabilecek, diksiyonu düzgün MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Danışman, Resepsiyonist, Asistan

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı / Sekreter aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 1 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Resepsiyonist, Sekreter

 • Vakkoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSuadiye ve Zorlu Vakko Wedding mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Resepsiyon Görevlisi" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Kişisel bakımına dikkat eden, İletişim becerisi yüksek, diksiyonu kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması4 yıldızlı otelimize Resepiyonist takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN SİSTEM OTEL PROGRAMINA HAKİM BENZER POZİSYONLARDA 4 VEYA 5 YILDIZLI OTELLERDE ÇALIŞMIŞ OFİS PROGRAMANLARINI ETKİN ŞEKİLDE KULLANABİLEN DİNAMİK , DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN ŞEHİR OTELCİLİĞİ KONUSUNDA DENEYİMLİ İYİ DERECEDE YABANCI DİL BİLEN , İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ DİL BİLEN TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR ON LINE SATIŞ KANALLARINA HAKİM TERCİHEN HAVALİMANI BÖLGESİ OTELCİLİĞİ YAPMIŞ YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE AYAK UYDURABİLECEK. TERCİHEN ULAŞIM SORUNU OLMAYAN İLETİŞİM BECERİLERİ GELİŞMİŞ, ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, DETAYLARA ÖNEM VEREN VE GÜLER YÜZLÜ BAY VE BAYAN ELEMAN ARIYORUZ.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Westmix Cafe Restaurantİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAVCILAR E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır. ... BAYAN PESONEL... TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLEN SEFAKÖY VE BEYLİKDÜZÜ GÜZARGAHLARI TERCİHEN Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve rezervasyonları takip etmek

  Aranan Niteliklertamsa Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında 1 65 veya 1 70 boylarında tecihdir Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

  Sektör: Turizm, Restorancılık, Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Hostes

 • İş AçıklamasıOtelimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Resepsiyonist alınacaktır. 

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl uluslararası otellerde görev yapmış, İleri derecede İngilizce bilen (2.Dil tercih nedenidir) MS office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi,takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı düşünen, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Estetik İnternationalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Zorlu AVM'de yeni açılan muayenehanemiz için Resepsiyon Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-MYO mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü -İyi derecede ingilizce bilen -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bayan Resepsiyon Görevlisi aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com www.cvsmimarlik.com

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • Gratisİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGenel Müdürlük bünyemizde görevlendirilmek üzere; Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesini, Evrak ve kargo trafiğinin yönetilmesi ve takibinin yapılmasını, Telefon trafiğinin yönetilmesi ve yönlendirilmesini, Toplantı odalarının koordine edilmesi, takibi ve düzeni sağlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz!!!

  Aranan Nitelikler  Yüksekokul veya Üniversite mezunu Benzer pozisyonda 2 yıl deneyimli Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan,  Prezetabl,Güler yüzlü ve Enerjik, Sorumluluk sahibi, Problem çözme yeteneği gelişmiş,

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter

 • Demsa Groupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıParis’in lüks sembolü Galeries Lafayette  10.000 m2 büyüklüğündeki , Türkiye’de ilk mağazasını Demsa Group işbirliği ile Emaar Square’de moda tutkunlarıyla buluşturuyor. 120 yıldır modayı hayatla buluşturma ilkesiyle hareket eden Galeries Lafayette, dünyanın en prestijli tasarımcılarının koleksiyonlarının yanı sıra sayısız moda markasına ev sahipliği yapıyor.   Siz de bizimle aynı heyecanı yaşayan bir moda tutkunuysanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler- Müşterilerimize lüks marka mağazacılık alışveriş deneyimini sunabilecek, - Tercihen İngilizce bilen, - Tercihen lüks marka mağazacılık konusunda deneyimli, - Genç, dinamik, müşteri ilişkileri kuvvetli, - Kişisel bakımına ve giyimine özen gösteren, - Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Resepsiyonist, Müşteri Temsilcisi, Müdür

 • İş AçıklamasıSETON A.Ş ( www.seton.com.tr) olarak, Ingiltere, Italya, Danimarka ve Ispanya menşeili firmaların Türkiye mümessiliklerini yürütmekte olan, Soğutma, iklimlendirme ve Isıtma sistemlerinin Otomasyonu&Kontrolü konusunda faaliyet gösteren firmamız Için öfis yöneticisi aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, işletme, İktisat, muhaseb vs bölümlerinden mezun İleri derecede, mükemmele yakın, ETA,LOGO paket programlarını kullanabilen Şirketimizin dahili yönetim işlerini yürütebilecek Tercihen avrupa yakasında ikame eden 35 yaşını aşmamış, aranılan şartlarda en az 5 yıl deneyimi bulunan Analitik düşünebilen bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Leasing/Finansal Kiralama, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıGünlük mağaza telefon trafiğini yönetmek Gelen giden mailleri kontrol etmek Gelen müşterilerle ilk irtibatı sağlamak ,ilgili müşteri temsilcisine yönlendirmek Yönetimin ve bağlı olduğu yöneticisinin istemiş olduğu günlük raporları hazırlamak

  Aranan NiteliklerLise mezunu Türkçe diksiyonu düzgün Bilgisayara vakıf Avrupa yakasında ikamet eden Bayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Görevli

 • İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; İstiklal Caddesi, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları”nın Bağdat Caddesi Şubesine En az MYO mezunu, Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, Ön büro ve ön muhasebe konusunda deneyimli, MS office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Micro programını kullanabilen, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Sonuç odaklı, takipçi, organizasyon ve planlama becerisi güçlü, Güleryüzlü, dış görünümüne önem veren ve insanlarla iyi iletişim kurabilen, 25-35 yaş arası, Resepsiyon ve Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen telefonlara cevap vermek ve şubeye gelen kişileri karşılama/yönlendirme çalışmalarını gerçekleştirmek, Mesai saatleri içerisinde gelen giden çağrıları sevk ve idare etmek,(telefon,fax,mail) Satış ekibi ve şirket yöneticileri ile koordineli bir şekilde çalışarak satış ekibinin taleplerini yerine getirmek,ofisin genel ihtiyaçlarını tespit etmek ve siparişlerini vermek, Öğretmenlerin günlük derslerini takip etmek, Şubeye gelen evrakların kayıt altına alınmasını ve ilgili birimlere iletilmesini sağlamak, Müşteri alacak takibini gerçekleştirmek, Günlük nakit akışını kaydetmek ve ilgili kişilere raporlamak, Günlük tahsilatları muhasebe programına kaydetmek, Müşterilere fatura kesmek ve muhasebe programına kaydetmek, Stok takibi yapmak,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Resepsiyonist

 • Estethica Levent Hastanesi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Levent Hastanesi bünyesinde istihdam etmek üzere, - En az Lise mezunu, - Sağlık sektöründe deneyimi olan, - Vezne, santral, hasta kabul birimleri konusunda bilgi sahibi, - Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli, - Bilgisayar kullanımında etkin, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - Kendine güvenen ve iletişimi iyi, - Takım çalışmasına yatkın, "Kat Sekreteri" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 8 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerTurizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

 • Estethica Levent Hastanesi İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Levent Hastanesi bünyesinde istihdam etmek üzere, - En az Lise mezunu, - Sağlık sektöründe deneyimi olan, - Vezne, santral, hasta kabul birimleri konusunda bilgi sahibi, - Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli, - Bilgisayar kullanımında etkin, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - Kendine güvenen ve iletişimi iyi, - Takım çalışmasına yatkın, "Kat Sekreteri" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKurumumuzun danışma bölümünde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÖn lisans ya da lisans mezunu, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda görev tecrübesi olan, Şirket telefon trafiğini yönetebilecek, Misafir ve müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün ve iletişimi pozitif, Avrupa Yakasında ikamet eden, Ekip arkadaşı arıyoruz..

  Sektör: Halkla İlişkiler, Medya, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Operatör, Eleman, Asistan

 • Barberaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBarbera Hotel is the newest modern boutique hotel in Sirkeci.  We will offer high quality service to American and European guests.  Fluent English is a must!

  Aranan NiteliklerQualifications: - University degree in the hospitality field.  - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıKonusunda, dünya lideri Oracle Hospitality ürünlerinde uzmanlaşarak, Türkiye'deki seçkin otel ve restoran işletmelerinde kurulum, uyarlama, eğitim ve 7x24 destek hizmeti vermek.

  Aranan NiteliklerPROTEL A.Ş. 1989 senesinden bu yana, Türkiye'nin konuk ağırlama endüstrisine dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmakta ve müşterilerine sene boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İşletmelerde yaşamı kolaylaştırmanın ve verimliliği arttırmanın yolunun teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Dünyanın küçüldüğü, sınırların yok olduğu günümüzde, başlıca amacımız dünya standartlarında ürünler sunmak. Sunduğumuz bütün çözümlerin uzun vadeli olmasını, süreklilik gösteren ve yenilenen ürünlerle müşterilerimizin iş süreçlerine kolayca uyarlanmasını hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa ofislerimizin yanı sıra yeni bölgesel çözüm ortaklarımızla her zamankinden daha da güçlü olarak müşterilerimizin yanındayız. Gelişen ve büyüyen ekibimizde görev alacak Önbüro Sistemleri Destek ve Eğitim Uzmanı aramaktayız. Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen zincir otel işletmelerinde bilgi işlem yöneticiliği yapmış veya en az 3 yıl otel resepsiyon, rezervasyon deneyimine sahip, Kısa ve uzun süreli şehir dışı seyahatler konusunda engeli olmayan, Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Resepsiyonist Nedir ?

Resepsiyonist kariyerini genellikle otelcilik sektöründe ilerleten, otele giriş için gelen müşterileri karşılayan ve otel hakkında tanıtıcı bilgilendirmeyi yapan, oda rezervasyonu, boş yatak sayısı gibi durumları analiz eden ve otelin genel işleyişine katkıda bulunan kişidir. İş ilanları içerisinde turizm sektörü başta olmak üzere resepsiyonist arayan pek çok otel ve işletme mevcuttur. Secretcv 'de pek çok resepsiyonist ilanı olmakla beraber başvuru yapılabilecek benzer iş ilanları da bulunmaktadır.