Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Et-inn Kebap & Steak İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Et - İnn  Restaurant bünyesinde çalıştırılmak üzere resepsiyonist aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun Otel - Alışveriş Merkezi - Restaurant bünyesinde benzer bir görevde bulunmuş Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip İletişimi kuvvetli Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Manpower Gayrettepe İstanbul Avrupa 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Farklı sektörlerde faaliyet gösteren sektöründe müşterilerimiz için dönemsel olarak 'Resepsiyonist' arıyoruz.  Ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişiye/toplantı salonuna yönlendirilmesi,  Ana santralin yönetimi ve gelen telefonların yönlendirmesinin yapılması,  Toplantı salonlarının rezervasyon işlemlerinin Yönetici Asistanları ile koordineli olarak yürütülmesi.    

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, tercihen MYO mezun ya da üniversite öğrenci/mezun,  Tercihen resepsiyonist, ofis asistanı pozisyonlarında minimum 1 yıl deneyimi olan, Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, prezentabl, İletişimi kuvvetli, sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, ekip çalışmasına yatkın. Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Executive / Administrative Assistant' to work for our multinational client. Scheduling appointments and coordinating meetings, events and travel arrangements, Participates to the meetings when required, Executes and manages the daily agenda of the Partners, Assists preparation of documents, materials, agendas of the meetings as needed, Proactively identifies and resolves executive needs, Drafting and preparing documents such as reports, Managing incoming and outgoing calls and e- mails, Acts as the representative of the Partners in welcoming third parties and business partners as well as other guests.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s Degree from a university of Turkey or abroad, Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • İş Açıklaması Günlük C/in-C/out ve rezervasyon işlemlerinin yapılması. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında etkin rol almak ve uygulamaya geçirmek. Program içeriğinde sunulan konulara vakıf olmak gerektiğinde raporlama yapabilmek

  Aranan Nitelikler Yabancı dil bilgisi olan, Başarılı iletişim kurabilen ve İkna gücü olan, 4 yıldızlı Hotelimizde görev alacak , Sistem Hotel programını iyi derecede kullanabilen  25 -38 yaşlarında Bay yada Bayan Resepsiyonist aramaktayız.

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Resepsiyonist, Danışman

 • İş Açıklaması Aydın ' da bulunan otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Takım Çalışmasına Uyumlu Motivasyon Yönü Güçlü, Çözüm Odaklı, Sabırlı, İkna ve Temsil Yeteği Kuvvetli İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri Yüksek, Dinamik ve Gelişime Açık, İngilizce Bilen, Vardiyalı Çalışma Saatlerine uyum Sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, 20 ile 40 Yaş Aralığında BAYAN Resepsiyonist Aranmaktadır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Eleman, Görevli, Resepsiyonist, Sorumlu

 • İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Resepsiyonist, Yetkili, Asistan

 • Gi Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası müşterilerimizin çeşitli 'Dönemsel Projeleri'nde görevlendirilmek üzere 'Resepsiyonist' arıyoruz.  Resepsiyon masasının yönetimi; Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi; Gelen giden evrak takibinin yapılması ve yönlendirilmesi; Telefon trafiğinin yönetilmesi; Görüşme odalarının görüşmeye hazırlanması; Resepsiyonist olarak ihtiyaç duyulduğu durumlarda farklı departmanların asiste edilmesi; Temizlik ekibinin denetimi ve yönetimi; Herhangi bir sorun anında sorunun çözümü için ilgili bölümlerle iletişime geçilmesi ve sorunun çözümü ile ilgili destek olunması.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce konuşan, İngilizce iletişimde asla sıkıntı yaşamayacak; Vardiya sisteminde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek; Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen; Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş; Takım çalışmasına yatkın; Güleryüzlü, diksiyonu düzgün; İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü; Genç ve dinamik adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tv yayın alanında faliyet gösteren kurumsal medya kuruluşunun resepsiyon ve santral hizmetlerinin verilmesi ile ilgili, iç hizmetler-idari işler departmanına bağlı çalışacak..

  Aranan Nitelikler Resepsiyon hizmetlerinde minumum 1 yıl tecrübeli, Kurum kültürünü yansıtabilecek, temsil yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş, 20-27 Yaş aralığında bayan takım arkadaşları. Not: fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması İzmir Seferihisar'da bulunan 5 yıldızlı otelimizde Önbüro departmanında çalıştırılmak üzere Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, •En az 2 yıl deneyim sahibi, •İleri derecede İngilizce ve Almanca bilen, •MS office uygulamalarına hakim, •Sorumluluk sahibi,takım çalışmasına yatkın, •Çözüm odaklı düşünen,  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN   * Showrooma gelen müşterilerin karşılanması ve uygun birimlere yönlendirilmesi, * Yoğun günlerde müşteri ile test sürüşüne çıkılması görevlerinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşları aralığında, * Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Cumartesi tam gün çalışılmaktadır), * B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli, * Dış görünüşüne önem veren, * İletişim becerileri kuvvetli, * Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bayan   "KARŞILAMA HOSTESİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Eleman, Resepsiyonist, Sekreter, Temsilci

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetebilecek, Karşılama süreç bilgisine sahip, Raporlama ve dosyalama becerisi olan,

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans ya da ön lisans mezunu, Dış görünüşüne önem veren, En az orta seviyede Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Detaylara dikkat eden,çözüm odaklı, İletişim ve organizasyon yönü kuvvetli, Yetenekli, işe istekli ve inisiyatif alabilen, Motivasyonu güçlü, Samsun'da ikamet eden veya edebilecek olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.   Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • Adecco İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, İstanbul Kağıthane'deki Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip bayan “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          İstanbul'da ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yetkili, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Şişli Esentepe'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere bayan resepsiyon görevlisi alınacakır. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli , Orta düzeyde ingilizce bilen , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Lise veya Önlisans mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden , 40 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yetkili, Sorumlu, Operatör

 • PROSERV TEKNOLOJİ HİZMETLERİ İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dosyalama, raporlama, evrak takibi ve arşivleme işlemlerini sistematik bir biçimde yapmak Gelen evrak ve kargoların kaydedilmesi Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Telefonları cevaplayarak yönlendirecek ve arayanlara gerekli bilgilendirmelerde bulunabilecek, BAYAN takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek Ms-offıce programlarına hakim (özellikle word-excel) Sekreterlik deneyimine sahip  En az lise mezunu, Prezantabl, enerjisi yüksek ve güleryüzlü,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • KLC TEKSTİL İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Telefon ve faks trafiğini yönetmek Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olmak Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli İnsan ilişkileri, ifade yeteneği güçlü ve diksiyonu düzgün İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve MS offfice programlarına hakim, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi Bayan yeni ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Türkiye'deki Club Med tatil köylerimizde görev alacak iyi derecede Fransızca bilen resepsiyonistleri işe alıyoruz Sorumluluklar - Santral yönetimi - Check-in ve check-out islemleri - Rezervasyon programının kullanımı - Konukları doğru bilgilendirme - İstek ve şikayetlerin sonuçlandırılması   ** Club Med'de Resepsiyon G.O'su (gentil organisateur)klasik bir resepsiyoncudan farkli olarak konuklarla birebir iletisime girebilir, animasyona ve tatil koyu hayatina katilma firsati bulup yeteneklerini kesfetme ve gelistirme imkani bulmaktadir

  Aranan Nitelikler -20 yaşından büyük -Iyi derecede Fransızca ve tercihen ikinci dil olarak İngilizce bilen -Tatil köylerimizde konaklayabilecek -Kendine güvenen ve sakin kalabilen -İletişim yönü kuvvetli -Hareketli ve esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına yatkın -Uluslararası ve çok kültürlü bir ortamda çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz  

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Şişli Esentepe'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere bayan resepsiyon görevlisi alınacakır. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Lise veya Önlisans mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yetkili, Sorumlu, Operatör

 • MSL Turizm İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÜYELİK SİSTEMİ İLE ÇALIŞAN ÇOCUK VE AİLE KULÜBÜMÜZ İÇİN RESEPSİYONİST ALINACAKTIR.TELEFONLARI KARŞILAYACAK VE GEREKLİ İLETİŞİM AĞINI SAĞLAYACAK,ÜYELİK TAKİPLERİ,GİRİŞLERİ,DEVAMLILIKLARI TAKİP EDİCEK,EVRAK VE DÖKÜMANTASYON YAPICAK BAYAN ELEMAN.

  Aranan Nitelikler GÜLERYÜZLÜ,KİBAR,İŞİNDE GÜVENİLİR,KONUSUNDA TECRÜBELİ,WORLD,EXCEL PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,PREZANTABLE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. İŞ ADRESİ ÇEVRESİ TERCİH SEBEBİDİR.(ORTAKÖY - BEŞİKTAŞ ) MAAŞ+SİGORTA+YOL PARASI+ÖĞLE YEMEĞİ 

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması BENART ULUSLARARASI TEKNİK KONTROL VE BELGELENDİRME / ALINTERİ BULVARI GÜL 86 KOOP. 1151. SOK. NO:1/66 OSTİM YENİMAHALLE/ANKARA' da faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirmek üzere 'Bayan Ofis Sekreteri ' aramaktayız.   Görevin temel amacı:   ​Firma içerisindeki tüm telefon ve evrak süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesi Tüm gelen aramaların cevaplandırılarak ilgili kişilere yönlendirilmesi, Fatura kesilmesi gerektiğinde faturaları bilgisayarda hazırlayıp yazdırmak, üst yönetime onaylatmak ve kargo ile müşterilere göndermek. Şirket içerisinde fatura ve ilgili evrakları dosyalamak, Alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Müşterilere fax çekmek ve görüşmeler sonucu üst yönetimi bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu olmak, Genel bilgisayar ve internet kullanım bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Ofis araç gereçlerini etkin kullanabilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, disiplinli, dikkatli, iletişim kabiliyeti sözlü ve yazılı kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,   Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, 30 yaşını aşmamış,   Not: Ostim, Macun Köy metroları yaklaşık 7-8 dakikalık mesafededir. Cumartesi ve Pazar günü şirketimiz çalışmamaktadır.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Gelen telefonlara cevap vermek ve doğru yere aktarılmasını sağlamak, Ziyaretçilerin soru ve isteklerine cevap vermek, gerekli bilgileri ilgililere aktarmak,

  Aranan Nitelikler Tercihen en az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını ve ofis araçlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Telefon ve evrak trafiğini yönetecek, Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesinde yardımcı olacak, Etkin İletişim yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzün, güleryüzlü "Danışma Görevlisi"pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun Ankara şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Esteworld İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kuruma gelen tüm ziyaretçileri güler yüzle karşılamak ve uğurlamak Ziyaretçilerin ve hastaların taleplerini dinlemek ve doğru şekilde doğru birimlere yönlendirmek Hastaneye gelen tüm hasta ve hasta yakınlarını geldikleri bölüm için katlara yada ilgili birime yönlendirmek

  Aranan Nitelikler Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik ön lisans ya da lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyimi olan, İngilizce dil bilgisine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Ms office programlarını bilen , Çözüm odaklı çalışan, ikna yeteneği güçlü, Hasta ve yakınlarının iletişiminde kendine güvenen , Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü. 35 yaşını aşmamış dış görünümüne önem veren, prezantabl bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde  sekreterya, çay servisi ve ofis temizliğinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Gelen misafirleri karşılayıp, gerekli yönlendirmeleri yapacak, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlayacak, Çay servisi ve temizlik hizmetlerinde deneyimli, Firma lokasyonumuza yakın ikamet eden, İletişimi kuvvetli, disiplinli, sorumluluk bilinci yüksek, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip. Dış görünümüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan    

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu, Sekreter

 • İş Açıklaması Anadolu Yakası Teknik Servis Hizmetleri Tic.A.Ş. Anadolu yakası BAYMAK teknik servis hizmeti veren firmamıza telefonda iletişim konusunda yeteneğine güvenen Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası, Bilgisayar kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen ve sonuç odaklı çalışan, İkna kabiliyeti olan, Sigara kullanmayan, Tercihen İstanbul  Kartal ve Pendik ilçelerinde oturan, Bayan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Otelimize resepsiyonda çalışacak tercihen deneyimli ve yeni mezun bay veya bayan resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Larespark Hotel İstanbul İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Konaklamak üzere veya diğer otel hizmetlerini kullanmak amacı ile otele gelen müşterilerin karşılanmasından,ilgili bölümlere yönlendirilmesinden,kişisel eşyalarının taşınmasından, müşteri taleplerinin yerine getirilmesini sağlamaktan sorumludur.   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Turizm Otelcilik bölümü mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, B sınıfı araç ehliyetlı aktif olarak araç kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği yüksek, Prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Bellboy aramaktayız.  

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Eleman, BellBoy

 • İş Açıklaması Rezidans ve ofis bölgelerindeki misafirlerin karşılanması, uğurlanması, istek ve taleplerinin yerine getirilmesi. 

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Trump Towers projesinde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun,  Tercihen resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan,  İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışman, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Showroom’a gelen müşterileri karşılamak, ziyaretçi formuna müşteri bilgilerini kaydetmek ve ilgili danışmana yönlendirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 1 yıl iş deneyimi olan Empatik ve iletişim yeteneği kuvvetli Güleryüzlü ve prezantabl Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: Otomotiv, Turizm, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Nisbetiye On projesinde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun,  Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan,  İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Görevli, BellBoy

 • İş Açıklaması Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi,  Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Resepsiyonist

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?