Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Resepsiyonist Et-inn Kebap & Steak İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Et - İnn  Restaurant bünyesinde çalıştırılmak üzere resepsiyonist aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun Otel - Alışveriş Merkezi - Restaurant bünyesinde benzer bir görevde bulunmuş Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip İletişimi kuvvetli Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist Hyundai Hunko İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması * Maltepe ' de bulunan Hyundai HUNKO yetkili servisine gelen müşterileri  karşılamak ilgili danışmana yönlendirmek ve telefon trafiğini yönetmek.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite Mezunu * Konusunda en az 1 yıl deneyimi olan  * Emtatik ve iletişim yeteneği kuvvetli * Güleryüzlü ve prezantabl * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Diksiyonu düzgün, * Showroom'a gelen müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alacak şekilde karşılamak ve ilgili bölüme yönlendirmek.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist (Bayramoğlu) NWG Services İstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen telefonlara cevap verilmesi ve ilgili kişiye aktarılması Gelen giden evrak sürecinin takibi, kargoların düzenlenmesi Faksların yönlendirilmesi, Toplantı organizasyonlarının yapılması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarına hâkim, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Güler yüzlü, pozitif Dış görünüme özen gösteren, prezantabl, Bayramoğlu ve/veya civarında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Bayan

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hizmet / İşletme Servisi, Holding

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Resepsiyonist Özkaymak Antalya 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÖZKAYMAK FALEZ OTEL BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN RECEPTİONİSTLER ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl deneyimli Bay - Bayan Antalya'da ikamet eden En az 1 yabancı dili iyi derecede bilen Fotoğrafsız başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Ofis Asistanı STAR NEİGHBORHOOD İNTERNATİONAL EMLAK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması En az lise mezunu, İngilizce bilen, Tercihen Tele Satış,Çağrı Merkezi pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli ( Tercihen İnşaat sektöründe ), Tercihen ön büro ve santral deneyimi olan, İyi düzeyde Satış ve İkna kabiliyeti olan, İnsan ilişkilerinde başarılı,özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Satış hedefi odaklı ekip ortamında çalışmayı seven, enerjisi yüksek, Ofis programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı, problem çözme becerisi olan, Öğrenmeye açık, sektörde yükselme hedefleri olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Satış ofisine gelen müşterilerle ilk teması sağlayacak, gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yapacak ve satış müdürünü asiste edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik, İnşaat, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Çeşme  / Paşa limanı bölgesinde ki Nayman  Suites projesinde  görev alacak       Resepsiyonist personel  arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Lise / Ön lisans  mezunu Benzer pozisyonunda en az 1-2 yıl deneyim sahibi, 20 – 35 yaş arası. Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın. Olaylara objektif yaklaşabilen, detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü, sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Paşa limanı/ çeşme  bölgesinde   görev alabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Sekreter Çağın Ofis Mobilya İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen “Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü” veya benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce/Almanca bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarını ve ofis ekipmanlarını kullanabilen, Telefon, kargo-kurye trafiğini yönetebilecek, Misafirleri güler yüzle karşılayıp ve yönlendirilmesini sağlayabilecek, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, Disiplinli, işini severek yapacak, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Toplantı organizasyonunu sağlayacak, Konaklama ve uçak rezervasyonlarının takibini yapacak, 35 yaşını geçmemiş, İkitelli de bulunan Ofisimize Sekreter alımı yapılacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • Resepsiyonist Hışım Grup İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 889 yapımı tarihi bina "NORDSTERN HOTEL GALATA" delux butik hotelimizde bizlerle birlikte çalışacak  ''Resepsiyonist " adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen Opera programı bilen, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde güçlü, takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Karşılama Hostesi Westmix Cafe Restaurant İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması AVCILAR  E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır.                                 ...  BAYAN PESONEL... Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye  getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve  rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler      Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

  Sektör: Turizm, Restorancılık, Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Hostes, Danışma Memurluğu

 • Resepsiyonist Aydınpark Otel Aydın 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Aydın ' da bulunan otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Takım Çalışmasına Uyumlu Motivasyon Yönü Güçlü, Çözüm Odaklı, Sabırlı, İkna ve Temsil Yeteği Kuvvetli İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri Yüksek, Dinamik ve Gelişime Açık, İngilizce Bilen, Vardiyalı Çalışma Saatlerine uyum Sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, 20 ile 40 Yaş Aralığında BAYAN Resepsiyonist Aranmaktadır

  Sektör: Otelcilik, Halkla İlişkiler, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Resepsiyon Görevlisi Dumankaya Pusula İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirilmek üzere "Resepsiyon Görevlisi" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özel sektörde ilgili alanda en az 2 yıl tecrübeli, Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Tercihen MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, Tercihen AVM’ lerde görev yapmış, En az 1.75 boya sahip, boy ve kilo arasındaki oranın en fazla (+10) veya (-10) olması, Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda (Kartal, Pendik, Kadıköy, Maltepe, Tuzla civarı) ikamet eden.

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Nisbetiye On projesinde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun,  Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan,  İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: BellBoy, Görevli, Resepsiyonist, Yönetici Asistanı

 • Ofis Asistanı (İngilizce Bilen) Fortune Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, müşterilerimiz için İngilizce bilgisini kullanabilecek; 'OFİS ASİSTANI' arayışındayız.   FORTUNE DANIŞMANLIK;  İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler En az  Ön Lisans  mezunu MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi seviyede İngilizce bilen Ofis asistanlığı ve santral konusunda minimum 2 yıl tecrübeli Avrupa yakasında ikamet eden (Lokasyon Zincirlikuyu olacaktır) Bilgi, Kargo ve evrak akışını organize edebilecek Şirket içi ve dışı iletişimi sağlayacak İnsan ilişkileri güçlü, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Prezentabl

  Sektör: Diğer, Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Eleman

 • Resepsiyonist Otel İzmir Palas İzmir 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Vizyon ve rehber ilkeler doğrultusunda resepsiyon hizmetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirecek, maksimum misafir memnuniyeti odaklı olarak gelen misafirlerin karşılanmasında aktif rol oynayacak;

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projelerinde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun,  Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan,  İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Görevli, BellBoy

 • Sekreter RADYOMED MEDİKAL OTOMOTİV TURİZM İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak ve kargo takibini yapmak, Gelen telefon, ziyaretçi, evrak vb ile ilgili zamanında ve etkin bilgi akışı ve raporlama sağlamak, Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonu yapmak

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu ve 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek ve güleryüzlü, İş konusunda dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Türkçeyi etkin bir şekilde kullanan ses tonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, Prezantbl, Ofis kültürüne sahip ve ekip ruhuna uygun, Bilgisayar becerileri yüksek ve MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakası ulaşım problemi yaşamayacak bayan Sekreter aranmaktadır.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Operatör, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Gece Resepsiyonist Barbera İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Barbera Hotel is the newest modern boutique hotel in Sirkeci.  We will offer high quality service to American and European guests.  Fluent English is a must!

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.  - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Ofis Yönetmeni 2Kids Satış Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Dünyanın ve Türkiye’nin öncü çocuk markası olma vizyonuyla Soo be’de yapacakların aşağıdakiler olacak, eğer bu yazanlar seni heyecanlandırıyorsa hemen bugün bizimle iletişime geç! Soo be Kurum Kültürü’nü ve marka kimliğini en iyi şekilde temsil etmek, Gelen misafirleri pozitif bir algı yaratacak şekilde karşılamak ve ilgili birimlere, kişilere yönlendirmek, Şirket santraline gelen telefonları özenle cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden evrak takiplerini titizlikle gerçekleştirmek, kayıtları tutmak ve ilgili kişilere zamanlı iletmek, Yurtiçi seyahatlerin organizasyonunu ve takibini yönetmek, Faturaların sisteme girişlerini yapmak ve ilgili birimlerden onay almak, Pozisyonun gerektirdiği diğer görev ve sorumlulukların en iyi şekilde yerine getirmek ve departmanların ihtiyaçlarına göre gerektiğinde destek vermek.   #soobeturkiye hi@soobe.com.tr  / www.soobe.com.tr   Soo be Hakkında: •           Soo be, moda, eğlence ve yaratıcılığın birleştiği, 0-10 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratma hedefiyle yola çıktı. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış ilk ve tek mağazacılık konseptiyle, dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlandı. Soo be, 0-10 yaş grubu çocuklar için tekstilden aksesuar ve oyuncaklara kadar taşıdığı farklı temalarla, sezon boyunca yenilenen ve trendleri takip eden koleksiyonlarıyla stil sahibi çocukların markası…

  Aranan Nitelikler Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışı ile yola çıkan Soo be’nin yaratıcılık dolu Merkez Ofisinde  “Ofis Yönetmeni” olmaya hazır mısın? - Evet, çünkü... Meslek Yüksek Okul ya da Üniversite mezunuyum, Zaten 2 yıl boyunca böyle bir görevde tecrübe edindim, işimi seviyorum, İyi derecede İngilizce biliyorum, yurtdışı yazışma ve görüşmeleri benim için çok kolay, MS Office programları benden sorulur, Organizasyon yeteneğim kuvvetlidir, Diksiyonum düzgündür, gülümsemeyi çok severim, kendime ve giyimime özen gösteririm, Pratik düşünürüm, hızlı hareket ederim, sistemli ve düzenli çalışırım, İşimi insanları sevdiğim için seçtim, herkesle çok rahat iletişim kurabilirim, Disiplin benim ikinci adım, kişisel gelişime açık, sorumluluk alan ve işi sahiplenen, yoğun iş temposuna alışkın biriyim, 25-35 yaş arasında, bayan bir adayım, 

  Sektör: Bankacılık / Finans, Holding, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • Sekreter HEK-YOL İNŞAAT Ankara, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, K.Maraş, Sivas 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması En az lise mezunu  MS Office programlarını kullanabilen, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, BAYAN sekreter alınacaktır, Ankara,İzmir,Elazığ,Adıyaman,Sivas,Diyarbakır ve Kahramanmaraş Şubelerimiz için.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Danışman, Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Görevli

 • Resepsiyonist Barbera İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. Guest relations skill are most important.  

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.   - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Duvar Kağıdı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde yetiştirilmek üzere; Santral trafiğini yönetmek ve ilgili departmanlara eksiksiz bilgi aktarmak, Müşteri siparişlerini sisteme aktarmak, sipariş ve teslimat sürecini yönetmek, Saha ekibini ofisten asiste etmek, Evrak takibi ve dosyalamasını yapmak, Satışla ilgili tüm operasyonel süreçleri gerçekleştirmek, Müşteri talep ve şikayetlerini çözüme ulaştırmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 32 yaşını aşmamış, Tercihen Satış Destek konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo Tiger Programını kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Başakşehir Keresteciler Sanayi Sitesi'ne ulaşım problemi olmayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Resepsiyonist, Sekreter, Sorumlu

 • Ofis Asistanı(Coldwell Banker Türkiye) Coldwell Banker Türkiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.  Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.  Bu hedefler doğrultusunda Coldwell Banker Türkiye'nin Merkez Ofisine departmana asistanlık yapacak, gerekirse ön büro yönetimini üstlenecek, süreç içersinde kendi bölümünde daha fazla sorumluluk alarak çalışabilecek, yurt dışı ile tüm iletişimi yürütecek bir takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Coldwell Banker Türkiye Merkez Ofisin, Telefon ve e-posta trafiğini yönetmek, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetmek ve yönlendirmek,  Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren Diksiyonu iyi, Tercihen lise ya da üniversite mezunu  Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Düzenli ve disipli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen  Kurumsal firma kültürüne uygun olarak dış görünüşüne önem veren, İletişim temsil , ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Hukuk

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Ofis Asistanı CRM Tanıtım Hizmetleri İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmalığını yapmış olduğumuz Uluslararası bir teknoloji firmasının Anadolu yakasında bulunan genel müdürlüğü merekezine aşağıdaki niteliklerde Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.  Şirket telefon trafiğinin yönetilmesini sağlayacak, Firmaya gelen misafirleri karşılayacak ve ilgili kişiye/birime yönlendirecek, Şirket bünyesinde gelen / giden gelen evrak ve kargoları ilgili kişilere ulaştıracak, Ofise gelen / giden demoların kayıt edilerek ilgili birime bilgi verilecek, Gerektiğinde İdari İşler bünyesinde farklı birimlere destek verecek, ofis içi düzenin kontrolünü sağlanmasına ve idari işlere yardımcı olacak, Toplantı odası organizasyonlarını sağlayacak, Çalıştığımız seyahat  acentesi ile çalışanların yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyon ve ayarlamarını yapacak, Ofis ihtiyaçlarının takip ve siparişini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli Ms Office programlarına hakim İletişim yeteneği kuvvetli, hızlı düşünüp uygulayabilen Diksiyonu düzgün Planlama ve uygulama becerisi yüksek Sorumluluk almayı seven ve aldığı sorumlulukları en iyi derecede yerine getirebilen, Çoklu verilen görevleri önceliklendirme sırasına alabilecek ve zamanında tamamlayabilecek Enerjik ve motivasyonu yüksek olan Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Çözüm ve sonuç odaklı, insan ilişkileri kuvvetli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

 • Resepsiyonist MSL Turizm İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÜYELİK SİSTEMİ İLE ÇALUŞAN AİLE KULÜBÜMÜZDE RESEPSİYONDA GÖREV YAPACAK BAYAN ELEMAN .

  Aranan Nitelikler GÜLERYÜZLÜ,NAZİK,ENERJİK,BAKIMLI,PREZANTABLE ,DİKSOYONU DÜZGÜN BAYAN ELEMAN.ORTAKÖY VE CİVARINDA İKAMET EDENLER TERCİH SEBEBİDİR.

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan  SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN  WEBER,  1927 yılından beri  faaliyet göstermektedir.   Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.   SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Gebze fabrikamızda görevlendirilmek üzere  aşağıda belirtilen niteliklere sahip, FABRİKA SEKRETERİ aramaktayız. Gelen telefonların cevaplandırılarak ilgili kişilere yönlendirilmesi Fabrikalardan gelen kişilerin transferlerinin organize edilmesi, otel ve uçak check-in’lerinin yapılması İdari binada ofislerin temizlik ve düzeni konusunda temizlik görevlisine gerekli bildirimlerin yapılması Fatura, sözleşmeler gibi evrakların ilgili departmanlara gönderilmesi

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Benzer bir pozisyonda 1 sene deneyimli MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Görevli

 • Ön Büro Resepsiyon Su Merdum Boutique Hotel İstanbul Anadolu 20 Mayıs 2016

  İş Açıklaması -Check-in check-out işlemlerini yapabilecek -Fatura işlemlerini yapabilecek -Tercihen Sistem Otel programını kullanabilen  

  Aranan Nitelikler -Güleryüzlü, kibar ve diksiyonu düzgün -Bayan Resepsiyonist takım arkadaşı arayışımız vardır -Maaş hakkında bilgi görüşme esnasında verilicektir. -Yeterli seviyede ingilizce bilen -Misafirlerle güleryüzle iletişim kurup, her konuda yardımcı olabilecek,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Nurol Tower projesinde görevlendirilmek üzere; Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi,  Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Turizm, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Vezne Görevlisi Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yeni açılacak estetik ve güzellik merkezimiz de görevlendirilmek üzere, Vezne Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hastane otomasyon programı kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Avrupa yakasında ikamet eden Bayan 

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Anadolu Yakası Teknik Servis Hizmetleri Tic.A.Ş. Anadolu yakası BAYMAK teknik servis hizmeti veren firmamıza telefonda iletişim konusunda yeteneğine güvenen Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası, Bilgisayar kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen ve sonuç odaklı çalışan, İkna kabiliyeti olan, Sigara kullanmayan, Tercihen İstanbul  Kartal ve Pendik ilçelerinde oturan, Bayan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Asistan

 • Resepsiyonist ÖZAK GYO İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.   Özak GYO-Yenigün-Ziylan ortaklığının; kara, deniz, demir ve havayolu ulaşım ağının kesişimi olan Marmara Denizi sahil bandında gerçekleştirilecek konut, rezidans, otel, ofis ve yaşam merkezinden oluşan karma kullanımlı lüks projemizin satış ofisinde görevlendirmek üzere “Resepsiyonist“ aramaktayız.   Satış ofisine gelen müşterilerle ilk teması sağlamak, gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yapmak.    

  Aranan Nitelikler • Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, • Alanında en az 1 yıl deneyimli, • MS Office programlarına hakim, • İngilizce bilen, • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, • Dış görünümüne özen gösteren.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Gayrimenkul, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Hostes

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?