Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Netser İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • Et-inn Kebap & Steak İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Et - İnn Restaurant bünyesinde çalıştırılmak üzere resepsiyonist aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun Otel - Alışveriş Merkezi - Restaurant bünyesinde benzer bir görevde bulunmuş Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip İletişimi kuvvetli Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Dardanel İstanbul Anadolu 18 Eylül 2016

  İş Açıklaması Telefon ve Fax trafiğini yönetmek, Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, İhtiyaç halinde yönetici asistanına destek olmak, Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek, Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, Her türlü evrakın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması,

  Aranan Nitelikler En az Lise yada MYO, Tercihen Üniversite Mezunu, MS Office programlarını kullanabilen İletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, aktif, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, dikkatli, İş disiplinine sahibi,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Telpa İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması •Teknik servise gelen müşterileri karşılamak, •Müşteri kayıtlarını açmak,tamir edilen ürünlerin teslimini sağlamak, •Müşteri talep ve sorunlarıyla ilgili aramalara cevap vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik MYO mezunu, İletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve temsil becerisi yüksek, Sorumluluk sahibi,işini titizlikle yapan, 27 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Bağdat Mağaza engelli kadrolarımızda değerlendirilecek sekretarya görevlisi pozisyonu için başvurularınızı bekliyoruz.   Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.          

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Görevli, Eleman, Danışman, Asistan

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun Zorlu'da açılacak yeni şubemizde şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -İngilizce bilen, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, Kariyer beklentisi olan Ofis içinde telefon trafiğinin yürütülmesinden sorumlu olmak, Gelen ziyaretçilerin karşılanmasından ve ilgili birimlere yönlendirilmesinden sorumlu olmak Seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yurt dışı ile olan yazışma ve iletişimi sürdürmek Telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, Bilgisayarda yazışma yapabilecek, Dosyalama işlemlerini yürütebilecek, Şirket içi idari konularda çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler 1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip 7.25-35 yaş arası 8.Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek 9.Tercihen İngilizce bilen Bayan Takım Arkadaşı Arıyoruz.... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması DROP Güzellik ve Spor Merkezi&SAÇ Tasarım alanında hizmet veren merkezimize resepsiyon ve santral hizmetlerinin verilmesi ile ilgili,iç hizmetler ve idari işlerde görevli resepsiyonist alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Respsiyon hizmetlerinde minumum 1 yıl tecrübeli, Kurum kültürünü yansıtabilecek,temsilyeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün,dış görünümüne önem veren,güler yüzlü MİSAFİR memnuniyetini ilke edinmiş, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, 20-30 yaş arasıbayan takım arkadaşları

  Sektör: Halkla İlişkiler, Kozmetik, Spor

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, anadolu yakasında yer alan marka bir projenin spor tesisinde görevlendirilmek üzere Resepsiyonist pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Gelen-Giden misafirlerin, karşılanması, ilgili kişi ve birimlere yönlendirilmesi ve kayıt altına alınması, Gelen-giden kargo takip, sevk ve idaresinin yapılması, Gelen telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin vereceği diğer idari işlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Prezantabl, Ön büro resepsiyon alanında tecrübeli, Güler yüzlü, pozitif, kurum temsiline ve dış görünüşüne önem veren, Tercihen ingilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, MS-Office programlarına hakim, Vardiyalı çalışma sistemine uygum sağlayabilecek, Maltepe'ye ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması To provide the Reception service on the highest level and to take care of Company image and take care of LSP Office’s safety within the office security Reception & image To connect incoming calls and pass messages To take, register and distribute the incoming & outgoing mail / faxes To cooperate with couriers To settle the invoices To prepare and actualize the internal phone list To take care of continuous efficiency of office equipment To provide conference room reservation book To welcome and supervise the company guests Responsibility for the representative look of the Reception Security To cooperate with Office Administrator To cooperate with security agency

  Aranan Nitelikler University degree Good command in English At least 1-2 years of experience as a receptionist Good command of MS Office applications Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability Having good communication and interpersonel skills No transportation problem in Levent For a period of 6 months " receptionist " to be able to get a job

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Resepsiyonist, Danışman

 • İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Şanlıurfa'da ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Yetkili

 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.   Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması ilgili pozisyonun başlıca görevi olarak adlandırılmıştır.

  Aranan Nitelikler Bayan,  Üniversite/Yüksekokulların satış ve pazarlama, İşletme, ekonometri, halkla ilişkiler, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Bayi ve diğer müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip ve yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın...

  Sektör: İmalat, İnşaat

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Hışım Grup İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul'un kalbinin attığı Taksim lokasyonunda yer alan " TRİADA BUTİK OTEL"' imiz de bizlerle birlikte çalışacak " Resepsiyonist " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen Sistem Otel progmanı kullanmış, İleri derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde güçlü, takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Hışım Grup İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 889 yapımı tarihi bina "NORDSTERN HOTEL GALATA" delux butik hotelimizde bizlerle birlikte çalışacak  ''Resepsiyonist " adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen Opera programı bilen, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde güçlü, takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması AVCILAR  E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır.                       ...  BAYAN PESONEL...          TAM ZAMANLI ÇALIŞANBİLEN           SEFAKÖY VE BEYLİKDÜZÜ GÜZARGAHLERI TERCİHEN Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye  getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve  rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler tamsa     Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında 1 65 veya 1 70 boylarında tecihdir Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

  Sektör: Turizm, Restorancılık, Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Hostes

 • İş Açıklaması İstanbul Güneşli'de İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal firmamızın satış ofisinde genel yardımcılık görevlerini yerine getirecek ve asistanlık yapacak dönemsel personel aramaktayız. Çalışma Periyodu : Ekim ve Kasım ( 1 veya 2 ay ). Olumlu performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir. Çalışma haftada 6 gün gerçekleşecektir. Haftada 1 gün izinli oluncaktır. Günlük Ücret : 60 TL + Yemek + SSK Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler 20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Bayan -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Müşteri ilişkileri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Hostes, Müşteri Temsilcisi, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Aktif olarak İNGİLİZCE konuşabilen (iyi düzeyde) Resepsiyonist olarak 1-2 yıl deneyimli MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip İyi iletişim becerilerine sahip Levent'e ulaşım problemi olmayan 6 Ay boyunca dönemsel olarak görev alabilecek

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Danışman, Resepsiyonist

 • Koza Yönetim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir Plazada görev almak üzere "Resepsiyonist” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

  Aranan Nitelikler * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Müşteri showrooma geldiğinde kendisini ilk karşılayan Showroom Asistanı olacaktır. Showroom Asistanı marka imajını temsil eder.  Müşteriyi showroomda karşılamak, Müşteriyi bilgilendirmek, showroomu müşteri gözüyle kontrol etmek, müşteriye refakat etmek showroom asistanın görevleridir.  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Showroom Asistanı” aramaktayız: GENEL NİTELİKLER:          Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun          Otomotiv sektörüne karşı ilgili          Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen          MS Office programlarını kullanabilen          Güleryüzlü, kibar, kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen          Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı          Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık          Esnek çalışma saatlerine uyumlu          Tekirdağ Çerkezköy'de ikamet eden   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yetkili, Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Sekreter - Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır. * Fatura, irsaliye, kasa ve cari hesap takibi yapmak, * Firmanın; telefon, faks, kargo işlemlerini yürütmek, * Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesine yardımcı olmak, * Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonu yapmak, Firma merkezimiz Çamlıca' da yer almaktadır. Personel servislerimiz bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler * En az Meslek Yüksek Okulu mezunu (tercihen Büro Yönetimi - Sekreterlik) * Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, * Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, * Güler yüzlü, dinamik, * Dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi.  

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • MSL Turizm İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması ÜYELİK SİSTEMİ İLE ÇALIŞAN ÇOCUK VE AİLE KULÜBÜMÜZ İÇİN RESEPSİYONİST ALINACAKTIR.TELEFONLARI KARŞILAYACAK VE GEREKLİ İLETİŞİM AĞINI SAĞLAYACAK,ÜYELİK TAKİPLERİ,GİRİŞLERİ,DEVAMLILIKLARI TAKİP EDİCEK,EVRAK VE DÖKÜMANTASYON YAPICAK BAYAN ELEMAN. İNGİLİZCE TERCİH SEBEBİDİR.

  Aranan Nitelikler GÜLERYÜZLÜ,KİBAR,İŞİNDE GÜVENİLİR,KONUSUNDA TECRÜBELİ,WORLD,EXCEL PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,PREZANTABLE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. İŞ ADRESİ ÇEVRESİ TERCİH SEBEBİDİR.(ORTAKÖY - BEŞİKTAŞ ) ANKARA BİLKENT STATİON MAAŞ+SİGORTA+YOL PARASI+ÖĞLE YEMEĞİ

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Merkezi Şişli'de bulunan şirketimize gelen çağrı, kargo ve posta trafiğini yönetebilecek ve tüm idari işleri asiste edebilecek deneyimli bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler,Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilen, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip Asistanlık konusunda özel şirketlerde ya da kamuda en az 5 yıl tecrübesi olan MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) hakim Telefon ve e-mail trafiğini yönetebilecek Santral, fax, fotokopi, yazıcı gibi cihazları kullanabilen Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş Kişisel gelişimine önem veren Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ​ NOT: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • Koza Yönetim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir Residence' da görev almak üzere "Resepsiyonist” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

  Aranan Nitelikler * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Esenyurt ve Bahçeşehir civarında ikamet eden Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirket içi ve dışı iletişimin sağlanması (Yoğun telefon trafiğini yönetmek, notlar almak, randevuları, faks ve fotokopi işlerini, yazışmaları doğru ve zamanında gerçekleştirmek), Alınan notların ilgili kişilere zamanında iletmek, Şirkete gelen-giden evrakların kayıtlarını almak ve takibini yapmak, Kargo - kurye trafiğinin yönetilmesi, Tüm iç veya dış yazışmaların departmanlara dağıtımını sağlamak, Gelen misafirlerin karşılanması ve ön iletişimin sağlanması, Şirket yöneticilerinin toplantılarını organize etmek, Planlanan etkinlikleri takip etmek ve destek vermek, Toplantı organizasyonlarının yapılması ve düzeninin sağlanması, AVM Yönetiminde bulunan Resepsiyon bölümümüze “Resepsiyonist” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Büro Yönetimi/Sekreterlik bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına iyi derecede hâkim, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, takip yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, Misafir memnuniyetine önem veren, İletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması Sektöründe öncü gelen Grup firmamıza Yönetim ve Şirket içi Entegrasyonu sağlayabilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise, Tercihen Üniversite mezunu, Prezentable, Uçak ve otel organizasyonlarına hakim, Stress altında calısabilecek, Az da olsa Ön muhasebe bilgisine sahip, Office programlarına hakim, Yönetimin takvimini oluşturup; takibini sağlayabilecek, Gizlilik politikasını ön planda tutabilecek, Bütün bölümler ile entegre şekilde çalışabilecek, Yeterli İngilizce bilgisine sahip, Bayan, Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Asistan

 • Capitol Alışveriş Hizmetleri İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirket içi ve dışı iletişimin sağlanması (Yoğun telefon trafiğini yönetmek, notlar almak, randevuları, faks ve fotokopi işlerini, yazışmaları doğru ve zamanında gerçekleştirmek), Alınan notların ilgili kişilere zamanında iletmek, Şirkete gelen-giden evrakların kayıtlarını almak ve takibini yapmak, Kargo - kurye trafiğinin yönetilmesi, Tüm iç veya dış yazışmaların departmanlara dağıtımını sağlamak, Capitol AVM içinde yapılacak olan toplantıları organize etmek, gerekli durumlarda Yönetim Kurulu Üyelerini asiste etmek, Gelen misafirlerin karşılanması ve ön iletişimin sağlanması, Şirket yöneticilerinin toplantılarını organize etmek, Planlanan etkinlikleri takip etmek ve destek vermek, Toplantı organizasyonlarının yapılması ve düzeninin sağlanması, AVM Yönetiminde bulunan Resepsiyon bölümümüze “Ofis Asistanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Büro Yönetimi/Sekreterlik bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarına iyi derecede hâkim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, takip yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, Misafir memnuniyetine önem veren, İletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Falez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.   Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması ilgili pozisyonun başlıca görevi olarak adlandırılmıştır.

  Aranan Nitelikler Bayan,  Üniversite/Yüksekokulların satış ve pazarlama, İşletme, ekonometri, halkla ilişkiler, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Bayi ve diğer müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip ve yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın...

  Sektör: İmalat, İnşaat

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Doruk İletişim İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmayı en iyi şekilde temsil etmek, Misafirleri karşılamak, ilgili birimlere yönlendirmek, Telefon trafiğini yönetmek, Günlük işleri takip etmek ve organizasyonu sağlamak, Yazılı ve sözlü direktiflerin, ilgili kişi ve birimlere iletilmesini sağlamak, Gelen faks,kargo vs ilgili kişi ve birimlere iletmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 20 - 30 yaşları arasında, MS Office programlarına hakim, yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, Benzer bir konuda en az 1 -2 yıl deneyimi olan Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması Telefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek Ofis içi bilgi alışverişini sağlamak Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan Nitelikler Resepsiyon, Sekreterlik konusunda 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievlerdir.  CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA GÜNÜDÜR.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Operatör

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

  Sektör: Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane, Savunma/Güvenlik, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Hostes, Kasiyer, Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Şoför

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Resepsiyonist Nedir ?

Resepsiyonist kariyerini genellikle otelcilik sektöründe ilerleten, otele giriş için gelen müşterileri karşılayan ve otel hakkında tanıtıcı bilgilendirmeyi yapan, oda rezervasyonu, boş yatak sayısı gibi durumları analiz eden ve otelin genel işleyişine katkıda bulunan kişidir. İş ilanları içerisinde turizm sektörü başta olmak üzere resepsiyonist arayan pek çok otel ve işletme mevcuttur. Secretcv 'de pek çok resepsiyonist ilanı olmakla beraber başvuru yapılabilecek benzer iş ilanları da bulunmaktadır.