Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Resepsiyonist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Resepsiyonist

  Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOfise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafirleri karşılamak, doğru kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetmek, genel raporlamalara destek vermek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO veya Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • Temporary Receptionist

  Manpower Gayrettepeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıVisitors Service which includes check in, guest internet, and further services like taxi booking or route directions if needed Answering and redirection of incoming phone calls and emails to Company’s general email address Procurement of office supplies, soft drinks, coffee Mail, fax and courier services Preparation of conference rooms for external meetings including drinks, office equipment, catering (if required) and conference technics and closure after meetings Distribution of office supplies to staff Support the role of PA & Office Manager Main contact with the building management, security, cleaning and maintenance companies and onsite cleaner and security guard. Support office events

  Aranan NiteliklerWe are global Human Resources Company and we are seeking for a "Temporary Receptionist" for our well known international clients in Istanbul.? Strong client service orientation Highly organised and ability to work on own initiative Able to cope with a fast-paced and demanding work environment Excellent oral and writing skills in English and Turkish Attention to detail Good communication skills / telephone manner Strong interpersonal skills · Team Proficient in Microsoft Office (Word, Outlook, Powerpoint)

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOfise gelen çağrı trafiğini yürütmek. Gelen misafir ve müşterilerin karşılanması, doğru kişilere yönlendirilmesi, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetme, genel raporlamalara destek vermek, Lobi düzenini ve gelen giden trafiğini yönetmek, Otel ve uçak rezervasyonu yapmak, Misafirlere gerekli ikramların yapılması,

  Aranan NiteliklerHukuk sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Resepsiyonist' arıyoruz. Minimum MYO veya Üniversite mezunu, Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 1 yıl deneyimi olan, Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak ve minimum orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Ön büro ve ön muhasebe tecrübesi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıHedef Başarmaksa Doğru Yerdesiniz... Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olarak, 4000’e yaklaşan sayıda çalışanımızla, İstanbul , Malatya,Şanlıurfa,Rize ,Bayburt ve Van'da toplam 6 ildeki 6 farklı lokasyonda 80’den fazla iş ortağımıza, Finanstan telekomünikasyona, otomotivden enerjiye kadar birçok farklı sektörde hizmet sunmaktayız. 2000 yılından bu yana, farklı sektörlerdeki deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz. CMC’nin %100 hissesine sahip olan Uluslararası Çağrı Merkezi Hizmetleri A.Ş.’nin nihai %100 hissedarı İngiltere merkezli bir özel sermaye (private equity) yatırımcısı olan Mid Europa Partners’dır (“Mid Europa”). Mid Europa, kuruluşundan beri topladığı ve yönettiği yaklaşık 4.2 milyar Euro fonla, Orta ve Doğu Avrupa ve Türkiye’deki büyüyen pazarlara odaklanan, gelişen ve lider konumundaki özel şirketlere yatırım yapan bir gruptur. 1999’da kurulan Mid Europa, Londra, İstanbul, Budapeşte ve Varşova’daki ofisleriyle bölgede özel sermaye yatırımcılarının öncülerindendir ve bugüne kadar çeşitli sektörlerde, Türkiye dahil 18 ülkede 31 yatırım gerçekleştirmiştir. Görev Tanımı Santrale gelen çağrılara cevap vermek, ilgili kişiye veya bağlı oldukları gruba aktarmak, bırakılan mesajları dinlemek, Departmanlara gelen misafirleri karsılamak, ilgili kisilere haber vermek ve ikramda bulunulmasını temin etmek, Gelen ve giden faks, posta, evrak ve kargoları evrak kayıt defterine yazmak, gönderilecek olan evrakların aynı gün içinde gönderilmesini temin etmek, gelen evrakları görev yerinden ayrılmadan evrak sahibine teslim etmek, Yönetimin otel ve seyahat rezervasyonlarını yapmak ve takip etmek, Toplantı odalarının kullanımı ve düzeninin kontrolünü sağlamak, Şirketin kurum kimliğini bu pozisyona en iyi sekilde taşımak ve bunu dışarıya yansıtmak.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, prezantable, Organizasyon,planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, En az %40 engelli raporuna sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıGreets all guests at all times in a friendly and helpful manner and attempts to learn and use guest's name at every opportunity. Perform Check In/ Check out accordingly to Sheraton standarts. Takes personal interest and pride to ensure that the front desk work area is kept clean and in an orderly state all times Maintains exemplary department standards of behavior and appearance and attitude as expected in a Sheraton brand. Knowledgeable of all special promotion procedures, for programs such as: Starwood Preffered Guest Program. He/She has to take care of the all reservation requests during the absence of Reservation Department.

  Aranan NiteliklerMust be able to speak, read, write and understand the primary language(s) used in the workplace. Must be able to speak, read, write and understand English. Must be able to read and write to facilitate the communication process. Requires good communication skills, both verbal and written. Desire to participate as part of a team. Must possess basic computational ability.. Knowledge of computer software programs. Knowledge of operational equipment. Ensure that guest satisfaction is consistently obtained and maintained.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıEyüp Flatofis te bulunan toplantı hizmetlerinde çalışacak ingilizce bilen bayan danışma personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerResepsiyon ve/veya Danışma Görevlisi olarak çalışmış, İngilizce bilen (mülakat yapılacaktır) Santral ve dış telefon görüşmelerini yürütebilecek, Misafirleri karşılayabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş Gelişime açık, iletişimi iyi kullanan, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş Dış görünüşüne özen gösteren 22-40 yaş aralığında Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter

 • Turizm Seyahat Gemilerinde Çalışacak Adaylar

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Eskişehir, Bursa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU TAŞIYAN SEYAHAT GEMİLERİNİN AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI, GARSON, HOST, HOSTES, BAR BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞACAK YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN GEMİCİ ADAYLARI ALINACAKTIR. TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. DÜNYANIN EN KALİTELİ İŞLERİNDEN BİRİ OLAN ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI SEKTÖRÜNDE SİZDE YERİNİZİ ALMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞVURU YAPIN. ERKAN KAYIT AVANTAJLARIMIZDAN YARARLANIN. ZİRVE DENİZCİLİK İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ; SABİT TELEFON : 02169993884 GSM 1 : 05418328215 GSM 2 : 05418328216 Email : info@zirvedenizcilik.net Website : www.zirvedenizcilik.net Online başvuru : www.zirvedenizcilik.net/online-basvuru www.youtube.com/watch?v=YjIf_9I1tZ4

  Aranan NiteliklerSabıka ve Sağlık Problemi Olmayan BAY / BAYAN Personeller

  Sektör: Denizcilik, Otelcilik, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Resepsiyonist, Barmen/Barmaid, Manken

 • Resepsiyonist

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesis işletmesini üstlendiğimiz Şişli Bomonti bölgesindeki site projemizde görev yapacak Resepsiyonist bayan personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerLise,Önlisans mezunu, Benzer posizyonlarda en az 1-2 yıl deneyim sahibi, 20-35 yaş arası, Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli, Problem çözme başarısı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Olaylara objektif yaklaşabilen,detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü,sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek, Şişli Bomonti bölgesinde görev alabilecek, Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıArnavutköy’de bulunan işyerimize ofis temizlik ve düzenini sağlayacak, resepsiyona bakabilecek eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTemiz ve disiplinli, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, Anadolu yakasında tercihen yakın civarda ikamet eden, En az ortaokul mezunu, Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter, Temizlikçi, Resepsiyonist, Eleman, Danışman

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Anadolu 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGAYRIMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’i aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ön Büro yönetimi konusunda tecrübeli iseniz ve profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, COLDWELL BANKER TİM GAYRİMENKUL sizin için doğru adres. Misafirlerimizin karşılanması ve ağırlanması Ön muhasebe, İdari işlerinin takibi Telefon trafiğinin yönetimi Gayrımenkul Danışmanlarımızın ve Broker'ın asiste edilmesi Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlanması

  Aranan NiteliklerOfis Asistsanımızdan beklentimiz: Tercihen 25 yaş ve üstü, üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Maltepe ve yakın lokasyonda ikamet eden Bayan,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist

 • Arapça ve Excel Bilen Fuar Yetkilisi

  Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı adayların başvuruları değerlendirilecektir. İstanbul Kavacık’ta bulunan ve fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan fuar-organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen ve Excel programına hakim takım arkadaşı aramaktayız Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur. Aylık Brüt Maaş: 3300 TL + Yemek Kartı şeklindedir. İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tercüman, Rehber

 • Kasiyer

  BVS GROUPİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSatış faturalarının usulüne uygun düzenlenmesi, Alış, satış ve gider faturalarının sisteme günü gününe işlenmesi, Adisyon kontrolü ve buna bağlı olarak kasa kontrolü, Ürün siparişlerinin sisteme girişinin yapılması, takip ve kontrol edilmesi, Stok sayımı yapılması, Kasa raporunun günlük olarak genel merkeze gönderilmesi...

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe konusunda tecrübeli, Yazar kasa ve pos cihazı kullanmayı bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü, Şubelerimizde görevlendirmek üzere "Ön Muhasebe Uzmanı / Kasiyer" olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Gıda, Eğlence, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Resepsiyonist

 • İş Açıklamasıİzmir Balçovada bulunan Ramada Encore otelimizde görevlendirilmek üzere; Gece Resepsiyonisti aramaktayız;

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Otelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO' larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Gece Resepsiyonist

  Barberaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBarbera Hotel is the newest modern boutique hotel in Sirkeci. We will offer high quality service to American and European guests. Fluent English is a must!

  Aranan NiteliklerQualifications: - University degree in the hospitality field. - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Barberaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAt Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.

  Aranan NiteliklerQualifications: - University degree in the hospitality field. - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  YEŞİL HOLDİNG A.Şİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYeşil Holding bünyesindeki Wowwo E-Ticaret Telekomünikasyon A.Ş. Topkapı Showroom'da görevlendirilmek üzere ,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını(özellikle Excel) bilen ve aktif olarak kullanabilen, Telefon ve fax trafiğini yönetebilen, Ön Büro konusunda en az 2 yıl deneyimli, Güleryüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi, Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, Etkileme ve yönlendirme becerisine sahip, Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi. Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Ekip çalışmasına önem veren Haftasonu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyon & Santral Uzmanı

  Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSantral kullanımı ve telefonların yönlendirilmesinden sorumlu olmak, Fax trafiğinin yönlendirilmesinden sorumlu olmak, Toplantı odalarının organizasyonunu yapmak, İlgili evrak takiplerini gerçekleştirmek, İdari İşler süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans Mezunu, Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Orta derecede ingilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, Planlama & Organizasyon becerisi gelişmiş, Problem çözme yetkinliğine sahip.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • AVM Dönemsel Resepsiyonist

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklaması1 Aralık 2017-29 Mayıs 2018 tarihlerini kapsayan dönemsel bir proje kapsamında, İstanbul Bakırköy'deki bir AVM içerisinde, resepsiyonda mevcut kampanyaların tanıtım ve bilgilendirmesini yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Güler yüzlü ve pozitif, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İletişim yönü kuvvetli, takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Resepsiyonist, Hostes, Host

 • Resepsiyonist

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesis işletmesini üstlendiğimiz İstanbul Avrupa Yakası Şişli bölgesindeki site projemizde görev yapacak Resepsiyonist bayan personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite,en az önlisans mezunu, Benzer posizyonlarda en az 1-2 yıl deneyim sahibi, 18-35 yaş arası, Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli, Problem çözme başarısı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Olaylara objektif yaklaşabilen,detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü,sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek, Şişli Bomonti bölgesinde görev alabilecek, Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Kilim Otelİzmir 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıVizyon ve rehber ilkeler doğrultusunda resepsiyon hizmetlerini standartlara uygun olarak gerçekleştirecek, maksimum misafir memnuniyeti odaklı olarak gelen misafirlerin karşılanmasında aktif rol oynayacak;

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Ön büro - Resepsiyon alanında en az 1 yıl tecrübeli, - İyi derecede İngilizce bilen, - Ön büro otomasyon programları kullanabilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, - Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan, - Vardiyalı çalışabilen, - Erkek adaylar için, askerlikle ilişkisi olmayan

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Sekreter

  Sun Etiketİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSUN ETİKET firmasında görev alacak "Sekreter” aranmaktadır. Santrale gelen telefonların cevaplanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, notların titizlikle alınması, Tüm kargo ve postaların alınması, gönderilmesi ve ön kayıtlarının tutulması, Faks trafiğinin yönetilmesi, organize edilerek ilgili kişilere ulaştırılması, Gelen ziyaretçilerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, Telefon, faks ve adres fihristlerinin güncel ve düzenli tutulması, Şirket içi ve dışı bilgi akışının yönetilmesi, Ofis yazışmalarının yapılması ve dosyalanması, Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması

  Aranan NiteliklerEn az orta seviyede ingilizce bilen En az Lise tercihen MYO Büro Yönetimi mezunu, Ms Office programları ve interneti etkin şekilde kullanabilen, Büro makinalarını aktif şekilde kullanabilen (faks, fotokopi, yazıcı vs) Deneyimli, daha önce benzer pozisyonlarda en az 1 yıl görev almış, Dinamik, güleryüzlü ve prezantabl, İstanbul Avrupa yakası özellikle Topkapı civarında ikamet eden,

  Sektör: Tekstil, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklamasıİzmir Balçovada bulunan Ramada Encore otelimizde görevlendirilmek üzere; Ön Büro Görevlisi aramaktayız;

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Otelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO' larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Danışma Görevlisi

  AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketin iç / dış tüm haberleşme işlerini sağlamak ve idare etmek. Dışarıdan gelen tüm telefonlara uygun şekilde cevap vermek, arayan kişileri doğru birim ve kişilere aktarmak ve gelen sorulara uygun cevap vermek. Şirkete gelen tüm konukları uygun şekilde karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Şirkete gelen kargoları kontrol edip teslim almak, ilgili tişilere ulaşmasını sağlamak ve gönderilen kargo süreçlerini yönetmek. Şirket personelinin iş ile ilgili seyahat rezervasyonlarını yapmak ve evraklarını takip etmek. Dışarıdan gelen kişilerle ilk muhatap olan personel olarak her zaman şirket imajına uygun nitelikte güler yüzlü, yardımcı ve saygılı davranmak.

  Aranan NiteliklerLise veya Önlisans mezunu, Tercihen Lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yılllık tecrübeye sahip, Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office(Word, Excell) programlarını etkin kullanabilen, Evrak akışı ve müşteri ilişkileri sorumluluğunu alabilecek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Dikkatli ve görsel hafızası kuvvetli, detaylara önem veren, Dürüst, çalışkan, sorumluluk alabilen, yeniliğe açık, kendini geliştirebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve temsil yeteneğine sahip, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen sigara kullanmayan, 35 Yaşını aşmamış, İstanbul - Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Diğer

  Pozisyon: Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • Uluslararası Gemiler İçin Son Fırsat

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, Çanakkale, Antalya 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDenizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız acenteliğini yaptığı uluslararası yük ve yolcu GEMILERININ hiyerarşik kadrosunu oluşturmak amacı ile gemilerin GÜVERTE, MAKİNA, ELEKTIRIK, AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI, GARSON, HOST, HOSTES, RESEPSİYON, MİSAFİR İLİŞKİLERİ, HOUSEKEEPİNG bölümlerinde çalışmak isteyen gemici ve gemici olmak isteyen adaylar aramaktadır. Firmamız tüm evrak işlemlerinizi yapmaktadır. Gemideki kadrolarda yerinizi almak istiyorsanız hemen başvuru yapın erken kayıt avantajlarımızdan yararlanın. BAY / BAYAN PERSONELLER. MAAŞ : 2200 USD Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları Acente ve Danışmanlık Hizmetleri İletişim bilgileri ; Sabit Telefon : 0216 999 38 84 Gsm 1 : 0541 832 82 15 Gsm 2 : 0541 832 82 16 Website : www.zirvedenizcilik.net Email : info@zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerBay / Bayan Diksiyonu Düzgün Temizliğe önem veren www.zirvedenizcilik.net/uluslararasi-gemi-is-ilanlari/

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ahçı/Aşçı, Garson, Hostes, Host

 • Resepsiyonist

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBina & Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir Residence' da görev almak üzere "Resepsiyonist” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümü Mezunu, * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, * İyi seviyede İngilizce bilen, * Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, * Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, * 20-35 yaş arası, Bayan Aday, **Esenyurt ve çevre ilçelerde ikamet eden "Resepsiyonist" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerTurizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

 • Yolcu Gemilerine Çeşitli Personeller

  Cenova DenizcilikTüm Türkiye, Adıyaman, Ankara, Ağrı, Ardahan, Elazığ, Sivas 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMEMİZ BULUNMAKTADIR. Yurt içi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz. VASIFLI ve VASIFSIZ Personel Kadrolarında; · RESTORAN BÖLÜMÜNE: Aşçı - Aşçı Yardımcısı- Garson - Komi · MAKİNE DAİRESİNE: Makineci - Elektrikçi - Tesisatçı - Kaynakçı - Boyacı vb. · GÜVERTE BÖLÜMÜNE: Gemici ve Vasıfsız Personeller 2500-3500 DOLAR / TL arası Kazanç ile Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek + Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye + imkânlarından faydalanabilirsiniz. İŞ İLANI TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLCEKTİR.

  Aranan Nitelikler· Sabıka Kaydınız Yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise), · En az İlköğretim Mezunu iseniz, · 17-55 Yaş Aralığında iseniz, · T.C. vatandaşı iseniz, · Seyahat Engeliniz de yoksa Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca; Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimizle: Hafta İçi 09:00-18:00 Cumartesi 09:00-15:00 Saatleri arası iletişime geçebilirsiniz. İletişim : Tel : 0324 336 05 66 Cep: 0505 027 81 81 Fatma Hanım Cep: 0505 027 83 83 Özge Hanım Web: www.cenovadenizcilik.com

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ahçı/Aşçı, Hostes, Gemici, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İletişim Danışmanı

  Norma Turizmİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAtatürk havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalinde faliyet göstermekte olan Turkcell İletişim Hizmetleri bayimizde çalışmak üzere, vardiyalı sistemde çalışabilecek, en az orta seviye ingilizce dil bilgisine sahip ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş' den İletişim Danışmanı sertifikasına sahip İletişim Danışmanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş' den İletişim Danışmanı sertifikasına sahip En az orta derecede İngilizce bilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek Evrak takibi yapabilen ve sorumluluk sahibi Satış kabiliyetti yüksek İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve pozitif Müşteri memnuniyetine önem veren İletişim becerileri gelişmiş, prezantabl Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri sürekli takip eden Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, yönlendirebilen, Müşteriye Hizmet Odaklı Düşünebilen, İkna Kabiliyeti Yüksek Disiplinli, çalışma becerisine sahip ve hızlı hareket edebilen Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Asistan, Resepsiyonist

 • Gemilerde Çalışacak Adaylar İçin Son Fırsat

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, Muğla, İstanbul Avrupa, Adana, İstanbul Anadolu, Bolu, İzmir 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıULUSLARARASI / YURTİÇİ YÜK VE YOLCU GEMİLERİNİN RESEPSİYON BÖLÜMÜNDE ; Bay / Bayan HOST - HOSTES - RESEPSİYON MUTFAK BÖLÜMLERİNDE ; Aşçı - Aşçı Yardımcısı - Garson GÜVERTE BÖLÜMÜNDE ; Gemici MAKİNA DAİRESİNDE ; Yağcı - Elektirikçi - Kaynakçı İrtibat numaralarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu Sabıka ve Sağlık Problemi Olmayan Diksiyonu Düzgün Temizliğe Önem Veren BAY / BAYAN ADAYLAR www.zirvedenizcilik.net

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ahçı/Aşçı, Barmen/Barmaid, Garson, Gemici

 • Hostes

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDönemsel bir proje kapsamında, İstanbul Bakırköy'deki bir AVM içerisinde, resepsiyonda mevcut kampanyaların tanıtım ve bilgilendirmesini yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Güler yüzlü ve pozitif, Dış görünümüne özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İletişim yönü kuvvetli, takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Resepsiyonist, Hostes

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Resepsiyonist Nedir ?

Resepsiyonist kariyerini genellikle otelcilik sektöründe ilerleten, otele giriş için gelen müşterileri karşılayan ve otel hakkında tanıtıcı bilgilendirmeyi yapan, oda rezervasyonu, boş yatak sayısı gibi durumları analiz eden ve otelin genel işleyişine katkıda bulunan kişidir. İş ilanları içerisinde turizm sektörü başta olmak üzere resepsiyonist arayan pek çok otel ve işletme mevcuttur. Secretcv 'de pek çok resepsiyonist ilanı olmakla beraber başvuru yapılabilecek benzer iş ilanları da bulunmaktadır.