Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Asistanlık görevlerini yerine getirecek, - İş organizasyonlarını gerçekleştirecek, - Yönetim Kurulunu asiste edecek,

  Aranan Nitelikler - 28 - 45 yaşlar aralığında, - MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, - Yönetim Asistanlığı alanında tecrübeli, - Zeki, pratik ve çabuk öğrenebilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bayan, ' YÖNETİM ASİSTANI ' aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, KADIKÖY'DE Kİ GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Gelen müşterinin karşılanması, Gelen telefonların karşılanması ve ilgili birimlere aktarılması, Kargoların hazırlanması ve sisteme girişlerinin yapılması, Yönetim seyahat organizasyonlarının gerçekleştirilmesi, İnsan Kaynakları birimine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Minimum Lise mezunu, En az 3 yıl benzer bir pozisyonda deneyimli, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatın, Diksiyonu düzgün,  Organizasyon becerileri gelişmiş, zaman yönetiminde başarılı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan, " PLATFORM ASİSTANI " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

 • Resepsiyonist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ·         Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, ·         Evrak ve kargo takibinin yapılması, ·         Telefon trafiğinin yönetilmesi ve yönlendirilmesi, ·         Otel ve uçak rezervasyonlarının yapılması, ·         Toplantı odalarının koordine edilmesi ve takibi.

  Aranan Nitelikler Perakende sektörünün öncü firmalarından olan ve birçok lokasyon da hizmet veren şirketimizin, merkez ofisinde çalışmak üzere ‘’Resepsiyonist’’ aranmaktadır. ·         Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, ·         MS Office programlarına hakim, ·         Resepsiyon pozisyonun da en az 2 yıl deneyimli, ·         Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan,  ·         Güler yüzlü, ·         Enerjik, ·         Sorumluluk sahibi, ·         Problem çözme yeteneği gelişmiş, ·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Turizm şirketimize ait  Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist  tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi  (advanced) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Sekreter
  Galeri İrfan Home AVM
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN AVCILAR MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SEKRETER ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler Sekreter olarak konusunda enaz 2 yıl deneyimli, Ofis malzemelerini aktif kullanabilen Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, Avcılar civarında ikamet eden, SEKRETER alınacaktır.

 • İş Açıklaması Memorial Sağlık Grubu güvencesiyle Hasta Hizmetleri alanında meslek sahibi olmak ister misiniz? Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. İşkur ile yapmış olduğumuz İşbaşı Eğitim Programı çerçevesinde, uygun değerlendirilen adaylar Hasta Hizmetleri alanında 2 haftalık teorik eğitim dahil 160 gün süre ile hastanelerimizde uygulamalı olarak işbaşı eğitimi alacaktır. Eğitim süresince adaylar ücret alacak olup 160 günlük süreyi tamamlayan tüm adaylara İşkur tarafından katılım belgesi verilecek ve başarılı bulunan adaylara Şişli, Ataşehir ve Hizmet hastanelerimizde çalışma imkanı sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunuysan, Sağlık sektöründe hasta hizmetleri alanında kariyer hedefliyorsan, Her şart altında hasta memnuniyeti benim önceliğimdir diyorsan, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye, araştırmaya istekliysen, İletişim etkin yetkinliklerimin başında gelir diyorsan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteriyorsan, Takipçiyim, hızlı ve etkin çözüme ulaşma yetkinliğim güçlüdür diyorsan BU PROGRAM TAM SANA GÖRE!

 • İş Açıklaması AVCILAR  E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır.                                 ...  BAYAN PESONEL... Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye  getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve  rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler      Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Üniversite mezunu, Alanında en az 1 yıllık deneyime sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Hasta Kayıt Yetkilisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Resepsiyonist
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul'un kalbinin attığı Taksim lokasyonunda yer alan TRİADA BUTİK OTEL' imiz de bizlerle birlikte çalışacak Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen Sistem Otel progmanı kullanmış, İleri derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde güçlü, takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş.

 • Resepsiyonist
  Paloma Pasha Resort
  İzmir 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Paloma oteller zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort otelimizde istihdam edilmek üzere Resepsiyonist  takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm içerikli Eğitim veren Lise , meslek yüksek okulu veya ilgili fakülte mezunu , Daha önce benzer pozisyonda en az 1 yıl görev yapmış , Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , İngilizce , Fransızca veya Almanca dillerinden birini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen , İletişim yeteneği kuvvetli , Kişisel bakımına özen gösteren , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan , ( Terhis veya Tecilli ) ,           Resepsiyonist takım arkadaşları Arıyoruz.     Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.  

 • Zorlu Center Şubemize Bayan Şoförler
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler ' de bulunan, yaklaşık 15 gün içerisinde açılacak olan " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Minimum ön lisans, tercihen lisans mezunu, Resepsiyonistlik, ön büro, danışma, asistanlık vb. iletişime dayalı görevlerde deneyim sahibi,  Prezentabl, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  Resepsiyonist aramaktayız.

 • Resepsiyonist (Engelli)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Genel Nitelikler Alfred Concierge Services, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, Otel ve İş Merkezlerine 5 yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy, Vale ve Özel Şoför hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet veren ekibimizin Zorlu Center Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonlarda deneyimli,  İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Resepsiyonist aramaktayız. 

 • Danışma Görevlisi
  Gn Yapı
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Müşterilerin karşılanması, Ofis koordinasyonunun sağlanması, Gelen telefonların cevaplanarak, doğru kişilere yönlendirilmesi, Merkez ve satış ofisleri arasındaki bilgi akışının sağlanması, Ofis günlük ve haftalık raporlarının hazırlanması, konularından sorumlu olacak, “Danışma Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokul mezunu, Santral veya çağrı merkezi alanında en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun telefon ve müşteri trafiğini idare edebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Resepsiyonist
  Wyndham İstanbul Petek
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa /Güneşli bölgesinde olan uluslararası beş yıldızlı otelimize ,konaklamak üzere gelen tüm misafirlerin check in ve check out işlemlerini yürütmek,ihitiyaçlarına yardımcı olmak,misafir memnuniyetini sağlamak ve tüm ilgili süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek yüksekokullarının Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, 5 Yıldızlı otelerde en az 2 yıllık resepsiyonist deneyimi olan , Opera ve tüm MS ofis programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilgisi, Misafir memnuniyeti odaklı olan, Misafir verileri konusunda gizlilik prensibini sahip olan, Üst seviyede iletişim becerisine sahip olan, Güler yüzlü olan, Takım çalışmasına uygun, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı sistemde çalışmaya engeli olmayan.      

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,SPA Fitness merkezimize gelen üye ve misafirleri güler yüzlü bir şekilde karşılamak ve üyelerden gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek üzere ''Resepsiyonist''pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 5 yıldızlı otelimizde Resepsiyonist pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilgisi, MS office uygulamalarına hakim, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Çözüm odaklı çalışan, İkna ve temsil yeteneği kuvvetli, Diksiyonu düzgün ,güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek adaylar tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun Ankara şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

 • Receptionist
  Neta İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması We are looking for a Receptionist to join a leading finance company. Highly skilled in greeting guests in a courteous and professional way, Well versed in managing multiple line phone system and handling multiple incoming calls simultaneously, Demonstrated ability to answer queries of visitors and direct them to the right person, Adept at giving accurate and detailed information to visitors and callers, Special talent for scheduling appointment, managing calendars , Thorough understanding of monitoring visitors’ access and issuing passes, Extremely capable of keeping reception area clean and organized, Expert in ordering, receiving and maintaining office supplies,  

  Aranan Nitelikler Minimum University degree, Minimum one year of experience in reception field, Good use of English with the ability to communicate confidently, Good command of MS Office Programs. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.  

 • Arapça Bilen Ofis Personeli ( Kavacık )
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Resepsiyonist
  Historial Butik Otel
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması HISTORIAL BUTİK OTEL'imizde istihdam edilmek üzere RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   • Tercihen Kumkapı- Sultanahmet bölgesinde daha önce resepsiyon görevlisi olarak en az 2 yıl butik otel tecrübesine sahip, • Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek Öğrenim mezunu, • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip (tercihen) • Maksimum misafir memnuniyeti odaklı çalışan, • Sistem Otel yazılım programını etkin şekilde kullanabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, • Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, • İş ahlakına sahip ve sır saklayabilen, sorumluluk sahibi, • Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, saygılı, • Genel dış görünüş, tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil ettiğinin bilincinde, titiz ve özenli,        

 • İş Açıklaması ''Sunis Grup’’ otellerimizin  karar ve politikaları doğrultusunda, Ön Büro Departmanı'na bağlı olarak Resepsiyonist görevini yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler    ''SUNİS GRUP'' bünyesinde bulunan Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa Hotelimizde görevlendirmek üzere, • Lise veya Üniversitelerden mezun, • Office programlarına hakim, Rmoss programını kullanabilen, • İyi derecede Almanca, Rusça, İngilizce lisan bilgisine sahip, • Benzer pozisyonda minimum 2 yıl çalışmış, • Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, • İletişim becerileri gelişmiş, dinamik, • Detaylara önem veren, • İzmir Özdere’de ikamet eden veya edebilecek olan,  

 • Resepsiyon Görevlisi
  Lotte Turizm İşletmeleri
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Lotte Suites Hotel Bünyesinde çalışacak ve büyüyen uzman kadromuza katılacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -TURİZM VE OTELCİLİK TECRÜBESİ OLAN, -RESEPSİYON GÖREVLİSİ OLARAK EN AZ 2 YIL ÇALIŞMIŞ, -ORTA SEVİYEDE İNGİLİZCESİ OLAN -TERCİHEN ELEKTRA PROGRAMINA HAKİM, -VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK ( 8 SAAT ) -TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,UYUMLU -TERCİHEN BULUNDUĞUMUZ LOKASYONDA İKAMET EDEN, RESEPSİYON GÖREVLİSİ ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. -

 • Ofis Sekreteri
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezi Şişli'de bulunan şirketimize gelen çağrı, kargo ve posta trafiğini yönetebilecek ve tüm idari işleri asiste edebilecek deneyimli bayan sekreter alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler,Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilen, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip Asistanlık konusunda özel şirketlerde ya da kamuda en az 5 yıl tecrübesi olan MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) hakim Telefon ve e-mail trafiğini yönetebilecek Santral, fax, fotokopi, yazıcı gibi cihazları kullanabilen Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş Kişisel gelişimine önem veren Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ​      NOT: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır.

 • Resepsiyonist
  Barbera
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.   

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field.   - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

 • İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip 'Resepsiyon Hasta Danışmanı' aramaktayız. En az Lise, tercihen Ön Lisans ve/veya Lisans mezunu, En az 1 yıl belirtilen pozisyonda deneyimli, Öğrenmeye açık, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, İletişim yeteneği güçlü, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, takım çalışmasına artı değer katabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler   Tercihen Bilmed otomasyon sistemini ve MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tıbbi terminoloji bilgilerine sahip, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek, Esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uyabilecek,

 • Engelli- Genel Başvuru
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması   ENGELLİ GENEL BAŞVURU Bu bir genel başvuru ilanıdır. Yapılan başvurular şirketimiz bünyesinde açılabilecek pozisyonlarda tam zamanlı istihdam edilmek üzere değerlendirilecektir.   Çalışmak istenilen birim ve pozisyonun bir ön yazı ile mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için  teşekkür ederiz.      

  Aranan Nitelikler     Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında  ) ikamet eden  İş Kur a kayıtlı,  %40 ve üzeri engelli raporu olan                      

 • Resepsiyonist
  Norse Fitnesstation
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Gelen telefonların şirketin kurumsallığına yakışır şekilde yanıtlanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Bırakılan mesajların telefon ve e-mail ile ilgilisine iletilmesi Kuruluşa gelen misafirleri karşılamak ,bilgilendirmek , ilgililerle görüşmelerini sağlamak

  Aranan Nitelikler   Eyüp,İkitelli ve Maslak tesislerimizde görevlendirmek üzere resepsiyonist personel alımları gerçekleştirilecektir. 22-28 yaş aralığında En az lise mezunu Resepsiyon ve Santral'de en az bir yıl deneyimli insan ilişkileri başarılı Sözlü iletişim becerileri gelişmiş Güleryüzlü ve Prezantabl Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,özenli çalışabilen,pratik düşünebilen Avrupa yakasında ikamet eden   Bayan

 • Sekreter
  Yurt Kumaş
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması   İç ve Dış hat telefon trafiğinin yönetimi ve organize edilmesi, tercihen Karel santral sistemi bilen, (telefon/santral operatörlüğü deneyimli) Fax,kargo,email ve gelen evrakların takip ve kayıt altına alınması ilgili birimlere iletilmesi, Ziyaretçilerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Üst yönetim ve bağlı yöneticinin verdiği sorumluluk ve beklentileri karşılamak, Genel ofis koordinasyonunu sağlamak    

  Aranan Nitelikler   En az Lise mezunu olup tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 1 yıl deneyimli MS Offıce programlarını iyi derecede kullanabilen Telefonda ve yüzyüze iletişimi kuvvetli Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü ifade etme yeteneği güçlü, Güleryüzlü ve dış görünümüne özen gösteren,  Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Bayan, sigara kullanmayan Nişantaşına ulaşım sorunu olmayan              

 • Ön Büro / Resepsiyonist
  Hotel Arcadia Blue
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Sultanahmet'te bulunan 4 yıldızlı Hotel Arcadia Blue için Ön Büro Elemanı/Resepsiyonist alınacaktır,    Gelen rezervasyon takiplerini yapıp, doğru yönlendirecek Otel genel imkanları ve servisleri hakkında misafirlere bilgilendirecek Misafir giriş ve çıkışlarını organize edebilecek Concierge hizmeti verecek  Otelimiz hakkında daha fazla bilgi için; web sitemizi ziyaret edebilir veya Facebook sayfamıza bakabilirsiniz; www.hotelarcadiablue.com https://www.facebook.com/pages/Hotel-Arcadia-Blue/135177320025602  

  Aranan Nitelikler   Daha önce benzer pozisyonda minimum 2 sene 4 yıldız veya denk otel tecrübesi bulunan, Tercihen konusunda eğitim almış, Çok iyi derecede İngilizce konuşan, İngilizce iletişimde asla sıkıntı yaşamayacak, Prezantabl ve kendine özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Takım çalışmasın yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine alışık. Erkek adaylar için askerlik sıkıntısı olmayan   Şahsi başvurular kabul edilmeyecektir, lütfen ilan veya mail üzerinden başvuru yapınız.  

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?