Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Resepsiyonist
  Barbera
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field. - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Santral Operatörü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZİN 4. LEVENT GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; * Şirketin iç-dış telefon trafiğini yönlendirecek, * Faks, kargo ve yazışmaları takip edecek,

  Aranan Nitelikler * 18 - 25 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu, * Santral deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (4. Levent lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Bayan, "SANTRAL OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yönetici Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük, haftalık ve aylık oluşan tüm iş planlamasını takip etmek ve bunla ilgili her türlü koordinasyonu sağlamak. Bağlı bulunduğu yöneticinin, günlük randevu trafiğini yönetmek. Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarını, ilgili departmanlara tebliğ etmek ve bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlamak. Toplantı hazırlıklarını yapmak ve toplantı raporlarını oluşturup ilgili departmanlara ulaştırmak. Yöneticisine bağlı olan birimlerden gelen rapor ve bilgilerin iş akışlarının analiz sürecinde yöneticisine destek vermek. Yurt içi ve Yurt dışı oluşabilecek toplantı ve organizasyonlarına, sunum hazırlamak ve gerektiğinde sunumu gerçekleştirmek. Mail ve telefon trafiğini yönlendirmek. Yöneticinin olmaması durumunda inisiyatif alarak işleyişin devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans mezunu, Kurumsal firmalarda en az 3 yıl, yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek (Bekar adaylar tercih edilecektir), İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), 25 - 35 yaşları arasında, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen orta düzeyde İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, Bayan, "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Turizm Otelcilik, İşletme, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Resepsiyon, ofis yönetimi, santral ve misafir ilişkileri konularında deneyimli, Organizasyon becerisi ve iletişim yeteneklerine güvenen, Çözüm odaklı, prezentable, enerjisi yüksek ve pozitif, Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Ofis Asistanı
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketin sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen müşterilerle iletişim kurmak, ihtiyaç ve taleplerini anlamak ve doğru birim/kişilere yönlendirmek, Ofis içi telefon trafiğini ve santral görevini yürütmek, Randevu, rezervasyon organizasyonları ile ilgilenmek, Gelen misafirleri karşılamak, Kurye hizmeti alınan şirket ile irtibatı sağlamak, İdari işler ve müşteri ilişkileri fonksiyonuna destek olmak. Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Diksiyonu düzgün, giyinimine ve dış görünümüne özen gösteren, Minimum 1 yıl benzer pozisyonda görev almış, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Pratik ve hızlı hareket edebilen, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, Ofis Asistanı aramaktayız.

 • Resepsiyonist
  Lamartine Otel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması OTELİMİZDE RESEPSİYONDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE RESEPSİYON MEMURU OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN TURİZM OTELCİLİK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKULU MEZUNU İNGİLİZCE BİLEN KONUSUNDA DENEYİMLİ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ GÜLERYÜZLÜ SİGARA İÇMEYEN İSTANBULDA İKAMET EDEN TERCİHEN OPERA PROGRAMINI BİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN BAY ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla: Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo ,mektup ve evrak teslim alınması

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • Resepsiyonist
  Ayes Turizm
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tuzla'da bulunan otelimizin ön bürosunda çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin turizm otelcilik veya meslek yüksek okulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen(okuma, yazma,anlama) 2. dil tercih sebebi Otel programlarını iyi derecede kullanabilen Misafir memnuniyeti odaklı, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,güler yüzlü Esnek calışma saatlerine uyum sağlayabilen Kendine turizmi meslek edinen Takım çalışmasına inanan misafir memnuniyetini her şeyden önce tutan Çözüm odaklı pozitif bakış açısına sahip Anadolu yakasında ikamet eden, Tuzla'ya ulaşım imkanı olan(servis yoktur, uluaşım sorunu olan adaylar tercih edilmeyecektir) Erkek adaylar için askerliğini yapmış Bay & Bayan resepsiyon elemanı aramanmaktadır Maaş:1500 TL net

 • Resepsiyonist
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan (305 oda- 5 yıldızlı) İSTANBUL GÖNEN HOTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ''RESEPSİYONİST'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, 5 veya 4 yıldızlı şehir otelcilğinde en az 2 yıl Resepsiyonist olarak görev yapmış İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. yabancı dil, Opera programı konusunda tecrübeli, iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

 • Santral Operatörü
  Altan Hidrolik Mühendislik
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Sekreter
  Anadolu Yakası Teknik Servis…
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Anadolu Yakası Teknik Servis Hizmetleri Tic.A.Ş. Anadolu yakası BAYMAK teknik servis hizmeti veren firmamıza yoğun telefon aramaları ve telefonda iletişim konusunda yeteneğine güvenen Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası, Bilgisayar kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen ve sonuç odaklı çalışan, İkna kabiliyeti olan, Sigara kullanmayan, İstanbul Kartal ve Pendik ilçelerinde oturan, Bayan.

 • Spa Resepsiyonisti
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde bulunan QUALIA GYM SPA merkezimizde RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Takım oyununu benimsemiş, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • Resepsiyonist
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Turizm şirketimize ait Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi (advanced) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Resepsiyonist
  Abc Motorlu Araçlar
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Teşhire gelen müşterileri karşılamak ve yönlendirmek Müşterinin fiyat listesi , katalog gibi döküman ihtiyaçlarını karşılamak Güncel aktıvıteler konusunda ön bilgi vermek ,daha detaylı bilgi istenirse satış danışmanlarına kanalize etmek Telefonla talep edılen genel soruları yanıtlamak

  Aranan Nitelikler Müşteri ile rahat dialog kurabilmelidir. Müşteriyi dinlemesini bilmelidir. Bilgi düzeyinin eksiksiz ve gelişime açık olması gerekir.

 • Resepsiyonist
  Tüyap Palas Otel
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tüyap Fuarcılık iştiraklerinden, Tüyap Palas 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere, Resepsiyon bölümünün her türlü faaliyetini yürütmek Tüyap'ın sahip olduğu standartlarına göre hareket ederek, misafirlerin her türlü işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen turizm-otelcilik bölümü mezunu Tercihen Opera otel işletim sistemine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen Misafir memnuniyetini ön planda tutan İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Çözüm odaklı, sabırlı ve daima güler yüzlü Motivasyonu yüksek, dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Resepsiyon Elemanı (Ataköy)
  Sports International
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tesise gelen üye ve misafirleri güleryüzlü bir şekilde karşılamak. Tesisin iletişim merkezi olarak gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek. Üyelerden gelen öneri, istek ve şikayetleri ilgili bölümlere bildirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, En az lise mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi), İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Prezantabl, Hafta sonları çalışma engeli olmayan, İstanbul'da (Avrupa) ikamet eden, 18-30 yaşları arasında, Full-time, Resepsiyon Elemanı alınacaktır.

 • Sekreter
  Zeta İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Santrale gelen çağrıları cevaplamak ve gerekli yönlendirmeleri yapmak Yazışmalar, Raporlama, ve Dosyalamadan sorumlu olmak Evrak, kurye-kargo takibini yapmak Misafirleri karşılamak ve gerekli kişilere yönlendirmek Firma içi-dışı iletişimi koordine etmek

  Aranan Nitelikler -En az Lise mezunu -Telefon trafiğini yönlendirebilecek -Ofis düzenini sağlayabilecek -Prezantabl -MS Ofis programlarına hakim -İngilizce dil bilgisi misafiri karşılayacak düzeyde olan -Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız

 • Sekreter
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, ilgililere yönlendirilmesi, Günlük işlerin takibi ve organizasyonu, Firma ile ilgili satın almaların yapılması (kırtasiye,mutfak vs.) Gelen kargoların takibi ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Uçak rezervasyonlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaş aralığında MS Office programlarını (Outlook, word, excel) bilen, İş konusunda takipçi ve dikkatli, Dinamik,güleryüzlü,düzenli,titiz,pratik,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına uyumlu,yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Koordinasyon, organizasyon becerileri kuvvetli, İş disiplinine ve kurallarına saygılı, Tercihen Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli Tercihen üniversite veya meslek yüksek okullarının 'Büro Yönetimi ve Sekreterlik' bölümlerinden mezun Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz

 • Resepsiyon Görevlisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Genel Merkez'inde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz... Telefon/faks/mail trafiğini yönetmek, Evrak takibi yapmak, Görüşme, randevu ve toplantı organizasyonlarını yapmak, Gelen misafirleri karşılamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ya da üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ms office programları iyi düzeyde kullanabilen, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, İş akışını takip edip zamanı iyi programlayabilen,

 • Resepsiyon Görevlisi
  Vepa Group
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 53. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan ve 1962 yılında İstanbul'da kurulan Vepa Group, geçen 53 sene içerisinde spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. Türkiye'ye kozmetik ithal eden ilk şirket olan Vepa Group, bu sektörde dünyanın en ünlü markalarını olan MAC, CLINIC, ESTEE LAUDER ve SHISEIDO’yu Türkiye’ye kazandırdı. Spor giyim kategorisinde ise NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü" ödülüne layık görüldü. Halen bünyesinde; Vepa’62 mağazalarına ek olarak New Balance, Shiseido, NARS, Make Up For Ever, Valmont, Fitflop ve Lalique, Liu Jo, H20+ gibi dünyanın lider markalarını bulunuduran Vepa Group ; kurulduğu günden bugüne kadar müşteri ve tedarikçileriyle kurduğu ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösterir; bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Ürün ve hizmetlerini tıpkı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de bu ilkelerine bağlı kalarak sunmaya devam edecek olan Vepa Group Türkiye genelinde yaklaşık 64 monobrand mağazası ve 620 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Vepa Group'un Ortaköydeki Merkez ofisinde görev alarak; Santral telefon trafiğinin yönetilmesi, Misafirlerin ilgili birimlere yönlendirilmesi, Toplantı odalarının koordine edilmesi, Vepa Group çalışan iletişim bilgilerinin güncellenmesi, Çalışanların seyahat planlarının organize edilmesi (vize işlemlerinin hazırlanması ve takibi, uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması vb) Çalışanların kartvizit siparişlerinin verilmesi, Çalışanların doğum günleri vb.aktivitelerin koordine edilmesi, Kargo ve kurye gönderimlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta düzeyde sözlü ingilizce bilgisine sahip, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda 2- 3 yıl deneyimi olan, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü, prezentabl, Istanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve Ortaköy'e ulaşım problemi olmayan, Bayan "Resepsiyon Görevlisi" ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Spa Resepsiyonist
  Hilton İstanbul Kozyatağı
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hilton İstanbul Kozyatağı Spa merkezi için aşağıdaki niteliklere uygun Spa Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonlarda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Misafir memnuniyetini sağlayabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneği olan ve sonuç odaklı çalışabilen,

 • İş Açıklaması Doğa Koleji Genel Müdürlüğün'de görev yapacak Danışma Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz. * En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu büro yönetimi ve sekreterlik mezunu, * Tercihen eğitim sektöründe görev almış, hizmet odaklı çalışabilen, * Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesinde yardımcı olacak, * Yoğun telefon ve evrak trafiğini yönetebilecek, * Dikkatli ve detaylara önem veren, * Problem çözme yeteneği gelişmiş, * Sigara kullanmayan.

 • Santral Görevlisi
  Hilton İstanbul Kozyatağı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hilton İstanbul Kozyatağı, Ön Büro Departmanına 'Santral Görevlisi' pozisyonunda yeni takım arkadaşları arıyor...

  Aranan Nitelikler Hilton Istanbul Kozyatağı 'Santral Görevlisi' Pozisyonu için; - Üniversite Mezunu, - İyi Derecede İngilizce Bilen, - Uluslararası Otel Markalarında, En Az İki Sene Ön Büro Deneyimi olan, - Güçlü Sosyal İletişim becerilerine sahip, - Takım Çalışmasına Yatkın, - Misafir Memnuniyeti Odaklı Çalışan, Takım Arkadaşları Arıyoruz....

 • Engelli- Genel Başvuru
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ENGELLİ GENEL BAŞVURU Bu bir genel başvuru ilanıdır. Yapılan başvurular şirketimiz bünyesinde açılabilecek pozisyonlarda tam zamanlı istihdam edilmek üzere değerlendirilecektir. Çalışmak istenilen birim ve pozisyonun bir ön yazı ile mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında ) ikamet eden İş Kur a kayıtlı, %40 ve üzeri engelli raporu olan

 • Dönemsel Santral Sorumlusu
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası firmamız için Dönemsel Santral Sorumlusu arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Telefon trafiğini yönetebilecek, Kargo gönderimlerini takip edebilecek, Santral tarafında deneyimli, Gelen misafirleri karşılayabilecek, Dönemsel bir Santral Sorumlusu arayışındayız. Firmanın yeri Ümraniye'dedir. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Office Assistant
  Manpower Managed Services
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması We are a global Human Resources Company and we are seeking an 'Office Assistant' with below qualifications for our well known multinational client in energy sector, at Istanbul head office. University degree, High proficiency in English, Minimum 1 year of related work experience, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability, Good communication and interpersonal skills, Attention to details.

  Aranan Nitelikler Schedules meetings inside and outside of the office, Arranges teleconference and video conference sessions, Meets and greets visitors, Support arrangements for outside guests (ie.ground transportation, meeting rooms and technical requirements, ,coordination, visa letters, meeting arrangements with local staff, dinner), Places local and international telephone calls, answers, screens, routes incoming calls, takes messages if required; uses judgments on whether to offer a response, transfers to alternate colleagues, Makes travel arrangements: hotel, flight reservations and visa transactions.

 • Ofis Sekreteri
  Opema Organize Perakende…
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ev gereçleri konusunda zincir mağazacılık firmamızın genel merkez binasında; * Telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, * Kargo ve her türlü gönderimleri, teslimatları organize etmek, * Gelen misafirleri karşılama ve gerekli ağırlama işlerinin takibi,

  Aranan Nitelikler * En az 5 yıl sekreterlik deneyimi olan, * Ofis programlarını kullanabilen, * Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, * Dış görünümüne özen gösteren, * Kesinlikle sigara kullanmayan, * Tercihen Bağcılar, Başakşehir, Halkalı bölgesinde ikamet eden

 • Ön Büro Resepsiyonist
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan " NORDSTERN GALATA HOTEL" ve "TRİADA RESİDENCE" otellerimiz için ''Resepsiyonist'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda tecrübesi bulunan İyi derecede İngilizce bilen Dış görünümüne özen gösteren Güler yüzlü Takım çalışmasını seven İşine değer katacak

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?