Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Resepsiyonist İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Günlük Resepsiyonist

  Manpower Suadiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız kurumsal müşterimiz için günlük / haftalık destek sağlayacak "Resepsiyonist" arıyoruz. Ofise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafir ve müşterilerin karşılanması, doğru kişilere yönlendirilmesi, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetme, genel raporlamalara destek vermek, Lobi düzenini ve gelen giden trafiğini yönetmek, Otel ve uçak rezervasyonu yapmak, Misafirlere gerekli ikramların yapılması.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya MYO mezunu, Resepsiyonist, santral operatörü pozisyonlarında deneyimi olan, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Resepsiyonist (Günlük)

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren global müşteri firmamız için günlük destek sağlayacak "Resepsiyonist" arıyoruz. Ofise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafir ve müşterilerin karşılanması, doğru kişilere yönlendirilmesi, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetme, genel raporlamalara destek vermek, Lobi düzenini ve gelen giden trafiğini yönetmek, Otel ve uçak rezervasyonu yapmak, Misafirlere gerekli ikramların yapılması.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya MYO mezunu, Resepsiyonist, santral operatörü pozisyonlarında minimum 6 ay deneyimi olan, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıŞirketin iç / dış tüm haberleşme işlerini sağlamak ve idare etmek. Dışarıdan gelen tüm telefonlara uygun şekilde cevap vermek, arayan kişileri doğru birim ve kişilere aktarmak ve gelen sorulara uygun cevap vermek. Şirkete gelen tüm konukları uygun şekilde karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Şirkete gelen kargoları kontrol edip teslim almak, ilgili tişilere ulaşmasını sağlamak ve gönderilen kargo süreçlerini yönetmek. Şirket personelinin iş ile ilgili seyahat rezervasyonlarını yapmak ve evraklarını takip etmek. Dışarıdan gelen kişilerle ilk muhatap olan personel olarak her zaman şirket imajına uygun nitelikte güler yüzlü, yardımcı ve saygılı davranmak.

  Aranan NiteliklerLise veya Önlisans mezunu, Tercihen Lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yılllık tecrübeye sahip, Tercihen iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office(Word, Excell) programlarını etkin kullanabilen, Evrak akışı ve müşteri ilişkileri sorumluluğunu alabilecek, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Dikkatli ve görsel hafızası kuvvetli, detaylara önem veren, Dürüst, çalışkan, sorumluluk alabilen, yeniliğe açık, kendini geliştirebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve temsil yeteneğine sahip, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen sigara kullanmayan, 35 Yaşını aşmamış, İstanbul - Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Diğer

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklamasıİzmir Balçovada bulunan Ramada Encore otelimizde görevlendirilmek üzere; Gece Resepsiyonisti aramaktayız;

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Otelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO' larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Uluslararası Gemi Personelleri

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Bursa, Muğla Bugün

  İş AçıklamasıULUSLARARASI YOLCU GEMİLERİNDE AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI, GARSON, HOST, HOSTES VE RESEPSİYON BÖLÜMLERDE ÇALIŞACAK BAY / BAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR. 0216 999 38 84 - 0541 832 82 15 - 0541 832 82 16 www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ahçı/Aşçı, Garson, Hostes, Host

 • İş AçıklamasıAydın ' da bulunan otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTakım Çalışmasına Uyumlu Motivasyon Yönü Güçlü, Çözüm Odaklı, Sabırlı, İkna ve Temsil Yeteği Kuvvetli İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri Yüksek, Dinamik ve Gelişime Açık, İngilizce Bilen, Vardiyalı Çalışma Saatlerine uyum Sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, 20 ile 40 Yaş Aralığında BAYAN Resepsiyonist Aranmaktadır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Resepsiyonist

  YKS Tesis Yönetim Hizmetleriİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTesis işletmesini üstlendiğimiz Beşiktaş/Levent bölgesindeki Avrupa'nın en büyük ilaç firmalarından Gloxa Smith Kline'ın Türkiye temsilciliğinde görev yapacak Resepsiyonist bayan personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerTercihen Önlisans(En az lise) Otelcilik,Konaklama Hizmetleri mezunu Benzer posizyonlarda en az 1-2 yıl deneyim sahibi 20-35 yaş arası, İngilizce dil bilgisine sahip,(En az orta seviyede) Dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli Problem çözme başarısı yüksek Takım çalışmasına yatkın Olaylara objektif yaklaşabilen,detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü,sorunlara soğukkanlı yaklaşabilecek Beşiktaş Levent bölgesinde görev alabilecek Bayan personel arayışımız mevcuttur. Not: En az orta seviye İngilizce dil bilgisi olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  MidMar Otelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna'da bulunan 4+ Plus Otelimiz için Resepsiyonist olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Yenibosna Koçtaş Metrobüs,Metro önünden Mesai Saatlerinde Otele Servisimiz bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerOtelimizde Misafir memnuniyetinin üst düzeyde tutulması anlayışı benimsenmiş olup, başvuruda bulunan adaylarında bu anlayışta olması beklenmektedir. Lise veya Yüksekokul mezunu Benzer pozisyonda 4 ve 5 yıldızlı otellerde iş tecrübesi bulunan , İngilizce Yabancı dil bilgisine sahip, Güler yüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren , Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli, Bilgisayar bilgisine sahip ve ofis araçlarını kullanabilen, Tercihen Sistem Otel programı kullanmayı bilen, Vardiyalı sistemde çalışmasında sorun olmayan, Ulaşım Problemi olmayan, Yenibosna Koçtaş Metrobüs,Metro önünden Mesai Saatlerinde Otele Servisimiz bulunmaktadır. Bay,Bayan Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Genel Başvuru

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar'da bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere aşağıda bulunan açık pozisyonlar için personel alımı yapılacaktır. - Rezervasyon Görevlisi, - Kat Görevlisi, - Satış Pazarlama, - Muhasebe, - Bellboy, - Garson, - Aşçı, - Ön Büro Elemanı.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıGüçlü mali yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. ; Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Data Center Kurulum Hizmetleri Taahhüt Hizmetleri ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri Bordro Düzenleme Hizmeti Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir. Kapadokya'da bulunan otelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki görev tanımlarını yerine getirecek gece çalışacak resepsiyonist aranmaktadır. -Gün boyu yapılan misafir harcamalarını oda hesaplarına işleyecek, -Giriş ve çıkış yapacak olanların kontrolünü yapacak, -Oda, yedek ve kasa anahtarlarının kontrolünü yapacak, -Konaklama ücretini kontrol edecek, -Bilgisayar verilerinin yedeklemelerini yapacak, -Giriş çıkış işlemleri bitimi sonrası ilgili proseslerin raporlarını alacak, -Kapatılan günün hasılatını ve faturalarını Günlük Hasılat Raporuna döker ve muhasebeye teslim edilecek hasılatı hazırlayacak, -Gün sonu işlemlerine giriş-çıkış kalmadığından ve kasaların kapandığından emin olduktan sonra başlayacak, -Yeni günün rezervasyonlarını kontrol edecek, -TCMB döviz satış kurlarını bilgisayara işleyecek, -Misafir Grup Giriş Takip Formunu hazırlayacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu veya yüksek okul Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümü mezunu, Otelcilik ve ön büro hakkında 1 yıllık iş tecrübesinin olan, İyi derecede yabancı dil ve bilgisayar bilgisine sahip.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  YİĞİTALP TURİZMİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOtelin politika ve prosedürleri doğrultusunda misafirlere en iyi hizmeti vermek Misafirlerin otele giriş, çıkış işlemlerini yapmak, konaklama süreleri içerisinde her türlü sorunlarıyla ilgilenmek

  Aranan Nitelikler- En az 1 yıl 4 yıldızlı otel deneyimli, - İyi derecede İngilizce bilen , 2.dil bilgisi olanlar tercih sebebidir. - Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) - Vardiyalı sistemde çalışabilecek - İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetecek, misafirleri güleryüzle karşılayarak ilgili bölümlere yönlendirecek resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • Bellboy

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere veya diğer otel hizmetlerini kullanmak amacı ile otele gelen müşterilerin karşılanmasından,ilgili bölümlere yönlendirilmesinden,kişisel eşyalarının taşınmasından, müşteri taleplerinin yerine getirilmesini sağlamaktan sorumludur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Turizm Otelcilik bölümü mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli, B sınıfı araç ehliyetlı aktif olarak araç kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği yüksek, Prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Bellboy aramaktayız.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist, Eleman, BellBoy

 • İş AçıklamasıZincirlikuyu' da bulunan projemize görevlendirilmek üzere tecrübeli tercihen bayan Resepsiyon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Tercihen Bayan · Santral sistemlerinin kullanımına hakim · Misafir karşılaması ve yönlendirmesi yapabilecek · Misafir memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip · Temsil yeteneği gelişmiş, dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı · İyi derecede İngilizce bilgisine sahip · MS Office programlarını kullanabilen Yoğun ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Resepsiyon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  CEVAHİRLER İNŞAATİstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıCevahir Hotel İstanbul Asia Maltepe Lokasyonu İçin İyi Derecede İngilizce Bilen Resepsiyonist.

  Aranan NiteliklerTurizm Otelcilik ve Meslek Yüksekokulu Mezunu; İstanbul'da Beş Yıldızlı otellerde en az 3 sene çalışmış İleri seviyede İngilizce bilen . OPERA, Ms Office programlarına ve raporlama işlemlerine hakim Diksiyonu düzgün, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek Maksimum misafir memnuniyeti odaklı Başarının, takım çalışması ile yakalanacağına inanan Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihan Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıGebze Çayırova 'daki inşaat projemizin satış ofisinde görevlendirilecek resepsiyon görevlisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMüşterilerin karşılanması, kayıtlarının tutulması vs. Gebze, Çayırova, Mutlukent civarında ikamet eden, Üniversite mezunu, 20-27 yaş arası, Bayan, Daha önce benzer görevlerde enaz 2 yıl tecrübesi olan.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakasında bulunan Four Points by Sheraton -Batışehir otelimizde görevlendirilmek üzere; Ön Büro Görevlisi aramaktayız;

  Aranan NiteliklerOtelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO' larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  İNCİ CLASS HOTELDenizli 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİnci Class Hotel; Tarih sahnesinde derin izler bırakan birçok uygarlığın yaşadığı ve günümüz Türkiye'sinin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Denizli'de, şehrin en güzide yerinde inşa edilmekte olup, seçkin ve özel misafirlerine alışık olduklarından daha kaliteli, klas ve özel bir hizmet vermeyi amaç; bu hizmeti her geçen gün daha iyi ve kusursuza taşımayı da ilke edinmektedir. İNCİ CLASS HOTEL : İSTEKLERİNİZİN ÇOK ÖTESİNDE... Denizli'de şehir otelciliğinde lider olan otelimize '' RESEPSİYONİST '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn Az Lise Mezunu Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi/Turizm Otelcilik MYO veya Eşdeğer Üniversite Mezunu, Tercihen Konusunda 1 Yıl Tecrübeli, Tercihen Yabancı Dil Bilgisi Bulunan, Denizli' de İkamet Eden yada İkamet Edebilecek, Presentabl, Esnek Mesai Saatlerine Uyum Sağlayabilecek.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGünlük mağaza telefon trafiğini yönetmek Gelen giden mailleri kontrol etmek Gelen müşterilerle ilk irtibatı sağlamak ,ilgili müşteri temsilcisine yönlendirmek Yönetimin ve bağlı olduğu yöneticisinin istemiş olduğu günlük raporları hazırlamak

  Aranan NiteliklerLise mezunu Türkçe diksiyonu düzgün Bilgisayara vakıf Avrupa yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan Bayan Tercihen İngilizce ve Arapça bilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Görevli

 • İş AçıklamasıAlsancak Şehir Merkezinde bulunan 4 Yıldızlı Karaca Otelimize Resepsiyonist arıyoruz.

  Aranan NiteliklerVardiyalı çalışabilecek, Meslek Yüksekokulu veya Üniversite Mezunu İyi derecede İngilizce konuşabilen-yazabilen, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Çözüm üretebilen,takım çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olması,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıGreets all guests at all times in a friendly and helpful manner and attempts to learn and use guest's name at every opportunity. Perform Check In/ Check out accordingly to Sheraton standarts. Takes personal interest and pride to ensure that the front desk work area is kept clean and in an orderly state all times Maintains exemplary department standards of behavior and appearance and attitude as expected in a Sheraton brand. Knowledgeable of all special promotion procedures, for programs such as: Starwood Preffered Guest Program. He/She has to take care of the all reservation requests during the absence of Reservation Department.

  Aranan NiteliklerMust be able to speak, read, write and understand the primary language(s) used in the workplace. Must be able to speak, read, write and understand English. Must be able to read and write to facilitate the communication process. Requires good communication skills, both verbal and written. Desire to participate as part of a team. Must possess basic computational ability.. Knowledge of computer software programs. Knowledge of operational equipment. Ensure that guest satisfaction is consistently obtained and maintained.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Rezervasyon Sorumlusu

  Adeccoİstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKurumsal rezervasyon departmanında, anlaşmalı firmalarla olan rezervasyon akışını sağlamak ve firmalarla yazışmaları yapmak, Tüm rezervasyonları doğru fiyatlarla eksiksiz sisteme aktarmak, onaylamak ve raporlamak, Ofisler ve rezervasyon kaynağı yurtiçi ve yurtdışı firmalar arasında bilgi alışverişini sağlamak, Sistem üzerinde satışa açık ve kapalı araçların ve rezervasyon kriterlerinin kontrolünü, yönetimini yapmak, Türkiye dışı rezervasyon taleplerini karşılamak.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Rezervasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Lisan veya MYO mezunu, Turizm & otel resepsiyonu ya da araç kiralama sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak çözüm üretebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim ve zaman yönetimi becerileri kuvvetli, Çözüm odaklı, pratik, disiplinli, dikkatli ve titiz çalışan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBina & Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir Residence' da görev almak üzere "Resepsiyonist” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

  Aranan Nitelikler* Üniversite mezunu, * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, * İyi seviyede İngilizce bilen, * Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, * Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, * 20-35 yaş arası. **Esenyurt ve çevre ilçelerde ikamet eden "Resepsiyonist" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerTurizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

 • Resepsiyonist

  AdeccoAnkara 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıVeri girişlerinin yapılması, Gelen misafirlerin karşılanması, Telefon ve kargo trafiğinin yönetilmesi

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 1 sene tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Asistan, Sekreter

 • İş Açıklamasıİzmir Balçovada bulunan Ramada Encore otelimizde görevlendirilmek üzere; Ön Büro Görevlisi aramaktayız;

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Otelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO' larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Sekreter - Altunizade

  Bizim Servisİstanbul Anadolu 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Sekreter arayışımız bulunmaktadır. * Firmanın; telefon, faks, kargo işlemlerini yürütmek, * Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesine yardımcı olmak, * Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonu yapmak, Çalışma yeri Üsküdar - Altunizade' de yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler* En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu (tercihen Büro Yönetimi - Sekreterlik) * Sekreterlik konusunda en az 2 yıl deneyimli, * Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, * Güler yüzlü, dinamik, * Dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • Santral Operatörü

  Netserİstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş Açıklaması25 yıllık köklü hizmet anlayışıyla müşterilerine kesintisiz ve profesyonel hizmet veren Netser Kurumsal Çözüm Merkezinde istihdam edilmek üzere Santral Operatörü aranmaktadır. · Santrale gelen çağrıların cevaplanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi, · Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmesi, · Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi, · Kargo, kurye ve postaların gönderimi, alımı, takibinin yapılması ve gerekli kayıtların tutulması

  Aranan Nitelikler· Lise veya tercihen Üniversite mezunu, · Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılabilir konuşan, · İnsan ilişkileri kuvvetli, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, · Santral birimindeki telefon yoğunluğunu idare edebilecek, · Kendisine delege edilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, · MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, · Sigara kullanmayan Bayan adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Operatör

 • Resepsiyonist

  Hotel My Doraİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKadıköy' de bulunan 3 yıldızlı tesisimiz için;

  Aranan NiteliklerEn az orta derecede İngilizce bilen, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Raporlamalar konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, 3 vardiya çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Kadıköy' e ulaşım problemi bulunmayan, Bay adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan, Ön büro personeli aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Müşteri Hizmetleri Personeli

  Tem Kuryecilik Kırtasiye Bilgisayar Gıdaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKurye Sektörünün Kurumsal ve Lideri olan şirketimizin; Müşteri Hizmetleri Departmanında, Müşteri sipariş ve taleplerini alarak Temsis yazılımımıza girişini sağmalak üzere bayan personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Seri klavye kullanabilen, Yoğun telefon trafiğine hakim, Word,Excell programlarını kullanabilen, Mecidiyeköy lokasyonuna kolay ulaşım sağlayabilen, Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetim Sekreteri, Müşteri Temsilcisi, Resepsiyonist

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Resepsiyonist Nedir ?

Resepsiyonist kariyerini genellikle otelcilik sektöründe ilerleten, otele giriş için gelen müşterileri karşılayan ve otel hakkında tanıtıcı bilgilendirmeyi yapan, oda rezervasyonu, boş yatak sayısı gibi durumları analiz eden ve otelin genel işleyişine katkıda bulunan kişidir. İş ilanları içerisinde turizm sektörü başta olmak üzere resepsiyonist arayan pek çok otel ve işletme mevcuttur. Secretcv 'de pek çok resepsiyonist ilanı olmakla beraber başvuru yapılabilecek benzer iş ilanları da bulunmaktadır.