Resepsiyonist İş İlanları

Hepsini Temizle
Resepsiyonist
 • Resepsiyon Görevlisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Genel Merkez'inde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz... Telefon/faks/mail trafiğini yönetmek, Evrak takibi yapmak, Görüşme, randevu ve toplantı organizasyonlarını yapmak, Gelen misafirleri karşılamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ya da üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ms office programları iyi düzeyde kullanabilen, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, İş akışını takip edip zamanı iyi programlayabilen,

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Şirketin sunmuş olduğu hizmetlerle ilgili bilgi almak isteyen müşterilerle iletişim kurmak, ihtiyaç ve taleplerini anlamak ve doğru birim/kişilere yönlendirmek, Ofis içi telefon trafiğini ve santral görevini yürütmek, Randevu, rezervasyon organizasyonları ile ilgilenmek, Gelen misafirleri karşılamak, Kurye hizmeti alınan şirket ile irtibatı sağlamak, İdari işler ve müşteri ilişkileri fonksiyonuna destek olmak. Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Maslak'ta bulunan Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere; Diksiyonu düzgün, giyinimine ve dış görünümüne özen gösteren, Minimum 1 yıl benzer pozisyonda görev almış, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Pratik ve hızlı hareket edebilen, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden, Ofis Asistanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Finansbank Kristal Kule projesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Turizm Otelcilik, İşletme, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Resepsiyon, ofis yönetimi, santral ve misafir ilişkileri konularında deneyimli, Organizasyon becerisi ve iletişim yeteneklerine güvenen, Çözüm odaklı, prezentable, enerjisi yüksek ve pozitif, Resepsiyonist aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • Sekreter / Asistan
  Cvs Mimarliık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması En az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Fatura kesim ve takipleri, Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com www.cvsmimarlik.com

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

 • Sekreter
  Kenyap
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Firmamızın tüm telefon trafiğini yönetecek, Gelen konukları ağırlayarak ilgili birimlere yönlendirecek, İş görüşmelerine alınacak kişilerin randevularının alınması, programlanmasını sağlayabilecek, Evrak akışının ve raporlamaların düzenli bir şekilde yapılmasını sağlayabilecek, Yöneticileri asiste etmek,ofis düzeninden sorumlu olmak,departmanlar arası koordinasyonu sağlayabilecek ‘’SEKRETER’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl sekreterlik konusunda tecrübeli olmanız, Telefon trafiğini yönetebilecek, Gerektiğinde yönetici asistanlığı yapabilecek, Kendisine güvenen, sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Sultanbeyli,Sancaktepe ve Çekmeköy civarı tercih nedeni. Bayan

 • Resepsiyonist
  Lamartine Otel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması OTELİMİZDE RESEPSİYONDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE RESEPSİYON MEMURU OLARAK ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN TURİZM OTELCİLİK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKULU MEZUNU İNGİLİZCE BİLEN KONUSUNDA DENEYİMLİ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ GÜLERYÜZLÜ SİGARA İÇMEYEN İSTANBULDA İKAMET EDEN TERCİHEN OPERA PROGRAMINI BİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN BAY ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • Resepsiyonist
  Norse Fitnesstation
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gelen telefonların şirketin kurumsallığına yakışır şekilde yanıtlaması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Bırakılan mesajların telefon ve e-mail ile ilgilisine iletilmesi Kuruluşa gelen misafirleri karşılamak ,bilgilendirmek , ilgilerle görüşmelerini sağlamak

  Aranan Nitelikler Eyüp,İkitelli ve Maslak tesislerimizde görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz En az lise mezunu Resepsiyon ve Santral'de en az bir yıl deneyimli insan ilişkileri başarılı Sözlü iletişim becerileri gelişmiş Güleryüzlü ve Prezantabl Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,özenli çalışabilen,pratik düşünebilen Tercihen avrupa yakasında oturan Bay - Bayan

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun Leventte açılacak yeni şubemizde şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO meunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

 • Resepsiyon Yetkilisi
  Estetik İnternational
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul-Kozyatağı şubemizde görev alacak"Resepsiyon Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -MYO meunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, -Tercihen ön muhasebe bilgisi olan, -Tercihen CRM programını bilen, -MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, -Takım çalışmasına inanan, -Problem çözme becerisi yüksek, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Dış görünümüne önem veren,güleryüzlü bayan "Resepsiyon Yetkilileri" aramakatayız.

 • Ofis Asistanı
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • Servis Resepsiyon Sorumlusu
  Telpa
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması •Teknik servise gelen müşterileri karşılamak, •Müşteri kayıtlarını açmak,tamir edilen ürünlerin teslimini sağlamak, •Müşteri talep ve sorunlarıyla ilgili aramalara cevap vermek.

  Aranan Nitelikler •En az lise tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik MYO mezunu, •İletişim yönü güçlü,diksiyonu düzgün,güleryüzlü ve temsil becerisi yüksek, •Sorumluluk sahibi,işini titizlikle yapan, •27 yaşını aşmamış, •Sigara kullanmayan, •Bayan.

 • İş Açıklaması 2001 yılından itibaren Göz Sağlığı alanında faaliyette bulunan hastanemizde mevcut hasta kayıt-kabul ve poliklinik hizmetlerinde görev alabilecek uygun başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Hasta Kayıt-Kabul Hizmetlerinde görev yapmak üzere; Tercihen Üniversite mezunu, 22-35 yaş aralığında bulunan, Tercihen hastane deneyimi olan, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif olarak araç kullanabilen, Planlama, iletişim ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Vardiya düzeninde çalışabilecek, Bay Hasta Kayıt-Kabul görevlileri aranmaktadır. -Poliklinik Hizmetlerinde görev yapmak üzere; En az lise mezunu, 20-24 yaş aralığında bulunan, Tercihen hastane deneyimi olan, Yetiştirilmek üzere bayan Hasta Danışmanı adayları aranmaktadır. Her iki pozisyon için sahip olunması gerekli şartlar ; İnsan ilişkileri ve iletişim konularında başarılı, Diksiyonu düzgün, prezentabl, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sigara Kullanmayan, İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler ve civarında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • Sekreter
  Su Entertainment
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Turizm ve eğlence sektörünün öncüsü şirketimizin idari kadrosunda çalışacak tecrübeli sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 18-30 yaşını aşmamış, İyi derece de ingilizce konuşabilen, Telefonları cevaplandırıp, rezervasyon alabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, İletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Beşiktaş Ortaköy'e ulaşım problemi olmayan, BAYAN sekreter alınacaktır.

 • Spa Resepsiyonist
  Hilton İstanbul Kozyatağı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hilton Kozyatağı Istanbul Spa merkezinin hizmetlerinde faydalanan kişilerin memnuniyetini en üst düzeyde gözetecek şekilde, Spa Resepsiyon görevinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonlarda tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Misafir memnuniyetini sağlayabilecek, stres yönetimi konusunda kendisini geliştirebilmiş Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisine sahip, İş takibi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme yeteneği olan ve sonuç odaklı çalışabilen,

 • İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere BAYAN RESEPSİYONİST olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, Vardiyalı çalışmasında engeli olmayan, 5 yıldızlı şehir otelciliğinde aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı çalışan, takım çalışmasına yatkın, Fidelio/Opera programları konusunda deneyimli, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Sekreter
  Diatest Sağlık Hizmetleri
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ~~İş Açıklaması •Telefonlara cevap vermek ve ofisin telefon trafiğini düzenlemek •Gelen- giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak •Misafirlerin karşılanmasında ve ağırlanmasından sorumlu olmak •Ofis sekretarya işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak ve ön muhasebe bilgisi olan •Yazışmalar ve dosyalamalardan sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar •Alanında en az 2 yıl deneyimli •Tercihen Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, •Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, •İnsan ilişkileri güçlü, dış görünümüne önem veren, •Telefon, Fax vb. ofis araçlarını kusursuz kullanabilen, •MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen (Word, Excel) •Sigara kullanmayan, •Şişli ve civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, •23-35 yas aralığında

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda RESEPSİYONİST alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisine sahip, Askerliğini yapmış, Dış görünüşüne özen gösteren, En az lise mezunu, Gaziemir ve çevresinde oturan , En az bir yabancı dil bilen, Çözüm odaklı.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişim konularına açık Avrupa yakasında ikamet eden bayan 25-35 yaş grubu aralığında En az lise mezunu ve orta derece İngilizce bilen Office programlarını kullanan Salı-Perşembe ve Cumartesi-Pazar çalışabilecek (Pazartesi_Cuma tatildir) Organizasyon ve iletişim becerileri yüksek Resepsiyon, santral ve ofis yönetimini yapabilecek Güleryüzlü ve sakin mizaçlı

 • İş Açıklaması Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde alt yapı, üst yapı ve deniz inşaatları sektöründe faaliyet gösteren Doğan Metalurji Makine İnş. Taah.San. ve Tic. yatırımı bünyesinde ; İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde bu yıl içerisinde açılan,116 odalıRAMADA HOTEL & SUITES KEMALPAŞA İZMİR otelimizde görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız. 67 ülkede hizmet sunan 7400’ü aşkın oteli ile , dünyanın en geniş otel zinciri unvanına sahip WYNDHAM HOTEL GROUP bünyesindeki tesisimiz ; kişisel gelişimine ve yeniliklere önem veren, pozitif, MİSAFİR MEMNUNİYETİ ve çözüm odaklı, her daim kurum itibarını gözeten , otelcilik sektöründe mutlak başarıya odaklanmış adayların başvurularını bekliyor.. Misafirlerin giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirmek, Misafirlerin konaklamaları esnasında oluşabilecek tüm taleplerini öngörmek ve gerçekleştirmek, Tüm fatura ve kasa işlemlerinden sorumlu olmak, Rezervasyon ve santral hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlamak, Misafirlere otel içi ve dışı faaliyetler hakkında bilgi vermek, Misafir talepleri doğrultusunda gerekli birimleri bilgilendirmek, takip etmek ve misafir ile iletişime geçmek, Ön büro birimine ait raporlama, dosyalama ve arşiv hizmetlerini gerekli standartlarda yapmak, Otel içi gerekli evrakların (vip formu, teknik arıza formu, room change formu..) hazırlanmasını, dağıtılmasını ve takibini sağlamak, Otelin doluluğunu en yüksek düzeyde tutmak adına birim yöneticisinden gelecek bilgiler ile satış odaklı çalışmak.

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik sektöründe (tercihen uluslararası zincirlerde) benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen (tercihen ikinci dil bilgisi olan), MS Office programlarına ve Fidelio – Opera otomasyon programlarına hâkim, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Analiz etme ve raporlama tecrübesine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, temsil yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uygun, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CAFE İŞLETMECİLİĞİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, İZMİR'DEKİ BAYİİLERİ İÇİN Müşteri ve rezervasyon takibi yapacak, Gelen müşterileri karşılayacak ve en iyi şekilde ağırlanmasını sağlayacak, Restaurant menüsü hakkında bilgi sahibi olacak, ​

  Aranan Nitelikler * 18 - 30 yaşları aralığında, * Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen Turizm bölümü mezunu, * Benzer bir pozisyonda deneyimli, * Dış görünüşüne önem veren, * İletişim becerileri kuvvetli, * Güler yüzlü ve misafir memnuniyeti odaklı çalışan, * İzmir'de ikamet eden (Balçova, Alsancak veya Bornova lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Bayan "KARŞILAMA HOSTESİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Turizm şirketimize ait Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi (advanced) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZİN 4. LEVENT GENEL MÜDÜRÜLÜĞÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; * Şirketin iç-dış telefon trafiğini yönlendirecek, * Faks, kargo ve yazışmaları takip edecek,

  Aranan Nitelikler * 18 - 25 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu, * Santral deneyimi olan, * MS Office programlarına hakim, * Dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı, * Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (4. Levent lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Bayan, "SANTRAL OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yönetici Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük, haftalık ve aylık oluşan tüm iş planlamasını takip etmek ve bunla ilgili her türlü koordinasyonu sağlamak. Bağlı bulunduğu yöneticinin, günlük randevu trafiğini yönetmek. Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarını, ilgili departmanlara tebliğ etmek ve bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlamak. Toplantı hazırlıklarını yapmak ve toplantı raporlarını oluşturup ilgili departmanlara ulaştırmak. Yöneticisine bağlı olan birimlerden gelen rapor ve bilgilerin iş akışlarının analiz sürecinde yöneticisine destek vermek. Yurt içi ve Yurt dışı oluşabilecek toplantı ve organizasyonlarına, sunum hazırlamak ve gerektiğinde sunumu gerçekleştirmek. Mail ve telefon trafiğini yönlendirmek. Yöneticinin olmaması durumunda inisiyatif alarak işleyişin devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans mezunu, Kurumsal firmalarda en az 3 yıl, yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek (Bekar adaylar tercih edilecektir), İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), 25 - 35 yaşları arasında, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen orta düzeyde İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, Bayan, "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

 • Sekreterya
  Doğapark
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması * Randevu, toplantı ve seyahat organizasyonlarını doğru ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek, * Bağlı bulunduğu yöneticisine dökümantasyon arşivlemelerini yapmak ve raporlama desteği vermek, * İç ve dış iletişimi organize etmek, * Yazışmaları yapmak, * Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, * Otel, uçak rezervasyonlarını yapacak, toplantı ve seyahat organizasyonlarını yönetmek, * Diğer departmanlara destek verebilecek, * Bazı ön muhasebe işlemlerini yapabilecek.

  Aranan Nitelikler * En az lise, tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik MYO veya üniversite mezunu, * En az 2 yıl deneyimi olan, * Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, * İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli, * Dosyalama becerisi gelişmiş, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Yoğun tempoda çalışmaya yatkın, * Prezantabl, * Gebze, Çayırova, Darıca İstasyon veya Anadolu yakasında, tercihen Tuzla, Pendik bölgelerinde ikamet eden,

 • Ofis Asistanı
  Caribou Coffee
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bağdat Caddesinde bulunan Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere Departman Asistanı aranmaktadır. Şirket telefon trafiğinin yönetilmesi Seyahat organizasyonlarının yapılması, Evrak, kargo takibi, Toplantı organizasyonlarının yapılması, Ofis malzemeleri satın alma sürecinin takibi,

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az iki yıl deneyim sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,

 • Sekreter
  Martı Kurumsal Hizmetler
  İzmir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bornova'da "deri" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda görev alacak "SEKRETER" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul mezunu, Benzer bir görevde tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Mail, fax ve telefon akışını etkin yönetebilen, Diksiyonu düzgün, telefonda akıcı konuşma yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, Sistemli, dikkatli ve sonuç odaklı çalışan Organizasyon yeteneği gelişmiş olan, Tercihen Buca,Bayraklı veya Bornova' da ikamet eden, BAYAN

 • İş Açıklaması A+ misafir grubuna hizmet veren, Alaçatı bölgesinin en büyük ve prestijli tesisi olan Alaçatı Beach Resort bünyesinde, otel misafirleri ile sürekli iletişim halinde olarak tüm istek ve talepleri gerekli bölümlere aktararak memnuniyeti en üst seviyede tutmak. Ön büro departmanına bağlı olarak resepsiyon hizmetleri dahil olmak üzere misafir takibini kesintisiz sürdürmek. %70 "repeat guest"oranı ile hizmet veren işletmede misafir isteklerinin önceden hazır edilmiş olduğundan emin olmak ve kontrolünü sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul veya üniversite mezunu, tercihen Turizm-otelcilik bölümlerinden mezun. Dış görünüşüne son derece dikkat eden, kişisel gelişimini hep ön planda tutan. İletişim becerileri en üst seviyede olan ve gelişime açık. Misafirler ile olan koordinasyonu sağlayabilecek ve hep üst seviyede tutabilecek. Raporlama becerileri olan ve raporlama okuyabilen. Orta-üst İngilizce konuşma becerisi olan. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Çeşme bölgesi veya tesis bünyesinde ikamet edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz...

 • İş Açıklaması Hidrolik, Pnömatik, Bağlantı, Filtrasyon, Sızdırmazlık konularında Faaliyet gösteren ve Parker Hannifin Grubu'nun Türkiye Premier Distribütörü olan Firmamızın Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere veya max 1 yıllık tecrübeli Liselerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen telefon karşılayacak düzeyde ingilizce bilgisine sahip 28 yaşını aşmamış Diksiyonu düzgün Ofis ekipmanlarını etkin şekilde kullanabilen Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişim becerileri güçlü, İş takibi kuvvetli ve sonuç odaklı,

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Resepsiyonist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?