Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dağıtım İş İlanları

Hepsini Temizle
Dağıtım
 • Elif Kitabeviİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgedeki okullara aktif ziyaretlerde bulunup ürün tanıtımı ve satışı yapmak, Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda kişisel ve kurumsal ürün satışını gerçekleştirmek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunmak, Sipariş sistemini yöneterek, müşterilere doğru zamanda teslimatın ulaştırılmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 25- 35 yaş aralığında, Pazarlama konusunda kariyer hedefi olan, Dinamik, çalışkan ve insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Mağaza içerisinde ve sahada görev alıp, aktif olarak okullara ziyaret gerçekleştirebilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Pendik ve çevresinde ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere ÖĞRETMEN aranmaktadır.

  Sektör: Dağıtım, Eğitim, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Öğretmen

 • GimaşMersin(İçel) 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGemilere her tür ihtiyaç maddesi gıda ve teknik malzeme satışı yapan firmamızın operasyon departmanında gemi teslimat sorumlusu olarak çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler* İyi derecede İngilizce yazıyor ve konuşuyor olmak, *B sınıfı sürücü ehliyeti olan, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,(Gerektiğinde gece çalışabilen ), *Aktif, titiz, sorumluluk sahibi , *İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı, *Askerliğini yapmış olması,

  Sektör: Dağıtım, Denizcilik, Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıADANA ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ "nde çalışacak ekip üyeleri arıyoruz. Bütün süreci, sorumlulukları ve görevi sahiplenmek ve gerekli standartlar ve verilen zaman içerisinde tamamlanmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, vardiyalı çalışabilecek Ürün satışı konusunda deneyimli Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Güler yüzlü Misafir memnuniyetine önem veren Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Dağıtım, Restorancılık

  Pozisyon: Garson, Komi, Tezgahtar

 • Telekuryeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak Kağıthane'de faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, Evrakların alımını ve dağıtımını gerçekleştirecek. Dağıtımların öncesi ve sonrasında merkez ofise geri dönüş sağlayıp, ilgili zimmetleri teslim edecek. Firma aracı ile çalışacak. Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş Açıklaması* Araçların depo yükleme ve sevkiyatını organize edebilecek

  Aranan Nitelikler* En az Lise mezunu, * Araç sevkiyatı hazırlama, depo mal çıkış ve araç stok kontrol ve takip yapabilecek * Benzer sektör ve işte çalışmış 2-3 YIL deneyimli * Tüm depo alım- sevk işlemlerinden sorumlu olabilecek * Samandıra civarında ikamet eden * Aktıf araç kullanan B ehliyetli Depo Sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Uzman Yard

 • Shumixİstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, El terminali kullanımını bilen, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Maltepe'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • Telekuryeİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamız için Anadolu yakasında görev alacak, Anadolu yakasında evrakların alımını ve dağıtımını gerçekleştirecek, Firma aracı ile çalışacak Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Telekuryeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızın, Kağıthane'de bulunan Merkez ofisinde görev almak üzere "Kurumsal Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Satış sonrası Müşteri ile ilk iletişimi kuracak, Satış sonrası hizmetleri ile ilgili tüm müşteri raporlamalarını yapacak, Operasyonel süreçlerin koordinasyonunu yaparak, iç ve dış müşteriye sürekli bilgi akışını sağlayacak, Müşteri istek ve şikayetlerinin çözüm sürecini hizmet ilkelerine uygun olarak gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen Önlisans mezunu, Müşteri İlişkileri & Hizmetleri alanında kurumsal müşteri hizmetleri deneyimi olan, tercihen kargo, kurye sektöründe tecrübeli, Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede Excel kullanabilen, Müşteri ve sonuç odaklı, Takipçi, sorumluluk sahibi, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Diksiyonu düzgün, Sosyal ilişkileri iyi, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Uzman

 • Shumixİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, Depo Sistemini bilen,, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul AVRUPA Yakasında ikamet eden Cevahir AVM'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Mal Kabul Elemanı

 • Telekuryeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak Kağıthane'de faaliyet gösteren firmamızda uygun pozisyonlar için değerlendirilip Genel Müdürlükte çalışacak adaylar,

  Aranan NiteliklerGelişmeye açık olan Hızlı ve Dinamik Belirli kariyer hedefi olan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Telekuryeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda görev alacak, Evrakların alımını ve dağıtımını gerçekleştirecek. Dağıtımların öncesi ve sonrasında merkez ofise geri dönüş sağlayıp, ilgili zimmetleri teslim edecek. Firma aracı ile çalışacak. Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Lise mezunu Dağıtım sektöründe dağıtım operasyonlarında, 1-2 yıl şoför olarak deneyime sahip, Takipçi, dikkatli, titiz ve planlı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, SRC4 belgesi olan, B sınıfı araç ehliyeti sahibi ve en az 3 yıllık aktif olarak araç kullanım deneyimine sahip olan, 21-35 yaş arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • Vize Merkeziİstanbul Avrupa 20 Nisan 2017

  İş AçıklamasıVize merkezimize; Vize/Vatandaşlık başvurusuna gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda eksiksiz ve doğru bilgilendirme yapacak. Müşterilerden alınan belgelerin sisteme girişini yaparak işlemlerin tüm süreçlerini yönetecek ve vize süreci tamamlandığında müşteriyi bilgilendirecek Vize Danışmanları aramaktayız. http://www.vizemerkezi.com/

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu ve aşağıda ki dillerden en az birini çok iyi derecede bilen • İkna kabiliyetine güvenen • Diksiyonu düzgün • Yazılı ve sözlü iletişimi yüksek • Satışı kariyer olarak benimsemiş ve deneyimi olan • Takım çalışmasına uygun • Araştırma, takip, vb. birden çok işi bir arada yürütebilecek kapasitede • Hizmetler sektöründe çalışmaktan hoşlanan • İnsanlarla iletişim kurmakta güçlük yaşamayan • Güçlü bir markanın güçlü temsilcisi olmak için kendini aday görebilen • İngilizce, Almanca, İtalyanca, Arapça, Bulgarca Dillerinden en az birisini ileri derecede bilen Kurumumuz bünyesinde Vize Danışmanlığı Konusunda istihdam edilmek üzere ‘ Satış/Pazarlama Danışmanları arayışımız mevcuttur. NOT: LÜTFEN ÖN YAZINIZDA HANGİ DİLİ BİLDİĞİNİZİ BELİRTEREK BAŞVURUNUZU TAMAMLAYINIZ.

  Sektör: Dış Ticaret, Dağıtım, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıCari hesap takibi ve gerekli cariye ait tahsilatın yapılması, Müşterilerin satış faturalarının hazırlanması, Aylık BA/BS formlarının ve mutabakatların yapılması, Müşteri tahsilatlarının takip edilmesi, alacakların haftalık olarak raporlanması, alacak riskinin değerlendirilmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Ticaret Meslek Lisesi yada MYO’ların ilgili bölümlerinden Mezun, Micro Programına hakim, e-fatura uygulamalarında deneyim sahibi, Ms Office programlarına hakim, iyi derece excel kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırması kuvvetli, Tek düzen hesap planına vakıf, Evrak kayıt, tertip ve düzene sahip, En az 2-3 yıl deneyimli,

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Core Marketing Groupİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakası bölge depomuzda çalışacak araç kullana bilecek depo elemanı alınacaktır. Depo giriş çıkışı ürün takibini yapmak Mağazalara stant bırakımı ve toplanması, Promosyan ürünlerinin takibi ve teslimatları

  Aranan NiteliklerTercihen Bakırköy ve çevre semtlerinde oturan Lise veya denge okul mezunu olmak, Blgisayar programlarına hakim Askerliğini yapmış Tercihen Bakırköy ve çevre semtlerde ikamet eden Araç kullana bilen

  Sektör: Gıda, Dağıtım, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Süpervizör, Şoför

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin AGROMAK grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere "İthalat Elemanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.   ·         Yasal mevzuat takibinin yapılması, ithalat işlemlerinin güncel yasal mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirilmesi, ·         İthalat için gerekli olan evrakların kontrolününün yapılması, ·         İthalat maliyetlerini hesaplanması, ·         İşlemlerin düzenli, sistematik ve vaktinde yapılması için gerekli tedarikçi/müşteri/banka/ gümrük ve sigorta müşaviri birimleri ile yazışmaların yapılması,  .   Operasyonel işlemlerinden arta kalan vakitde pazar araştırması yapması,   

  Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ·         İyi seviyede İngilizce bilen ( Yazışma ve Konuşma ) ·         Dış Ticaret, gümrük, kambiyo ve diğer ilgili mevzuat konusunda bilgili ·         MS Office programlarına (excel, word) hakim, ·         Araştırmacı, takipçi, detaycı ve koordinasyon kabiliyeti yüksek .         Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, ·         İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın .         İş takip ve raporlama yeteneği olan, .         Seyahat engeli olmayan, .         Aktif araç kullanabilen, .         35 yaşını aşmamış, ·         Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)      

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin AGROMAK grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere "Pazarlama Destek Elemanı" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.   *Pazarlama ekibine tüm operasyonel desteğin verilmesi, Raporlama, (satılan ürünlerin, ürün, firma, kategori bazında satış, stok, marj ve cari durum yönetimi) *İthalata destek, ürünlerin stok ve satışına göre sipariş raporlama, yazışmaları birlikte yürütme, *Sisteme veri gerişi, *Tüm yazışmaların takibi,

  Aranan Nitelikler*Tercihen Üniversite Mezunu / En az Lise Mezunu *Microsoft Office programlarına oldukça hakim *Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, *Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, *İş takip ve raporlama yeteneği olan, *Büyükçekmece’de çalışabilecek, *35 yaşını aşmamış, *Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Dağıtım

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Dağıtım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?