Gemi/Yat/Tersane İş İlanları

Hepsini Temizle
Gemi/Yat/Tersane
 • Tersan Tersanecilik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Yalova, Kocaeli 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Proje planları oluşturarak yapılan işleri takip etmek, Plandaki aksamaları ve/veya eksikleri tespit ederek raporlamak, Proje planının güncelliğini sağlamak, işlerin plana bağlı kalınarak yürütülmesi amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmek ve koordine etmek, Proje ekibini yönlendirmek, Proje ile ilgili yapılan planlamalar çerçevesinde, iş emirlerini zamanında açmak, İş emirleri için gerekli kaynakların planlamalarını yapmak, Taşeron teknik şartnameleri hazırlamak, sözleşmeler yapmak, Anlık olarak proje planı ve iş akışlarını gözlemleyerek sorunları tespit ederek sistematik çözümler getirmek, Proje ile ilgili raporları oluşturmak, analiz etmek ve çözümler üretmek,

  Aranan Nitelikler Minimum 5 yıllık tersane tecrübesi olan Gemi İnşa Mühendisi, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, MS Office ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Yalova veya Kocaeli (Karamürsel) çevresinde ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK ULUSLARARASI YURTİÇİ DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe sizde yerinizi almak istiyorsanız ; GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE  GÖREVLENDİRİLECEK ; *SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN *UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK *DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN * TÜRK BANDRALI GEMİLERDE ve YATLARDA YABANCI BANDRALI GEMİLERDE DOLGUN MAAŞ+SGK+İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR  DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM: 0216 306 44 78 - 0216 306 25 15 - 0507 768 89 05 - 0541 359 88 58  www.matafora.com.tr

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.    

  Sektör: Turizm, Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Tekniker, Tayfa, Gemici, Eleman, Ahçı/Aşçı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması  Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde “Mekanik Ustası” pozisyonunda işe alım yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası, tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Mesleki yeterlilik sertifika sahibi olan,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Şirketteki açık ve kapalı iş sahalarında ve demirbaşlarda meydana gelen elektrik bakım-onarım, arıza işlerinin giderilmesi, Demirbaşların şirket içi talimat ve prosedürler ile ilgili mevzuat kapsamında periyodik, koruyucu, bakım-onarım işleri, Amirlerinin talimatları doğrultusunda dahili işlerle ilgili elektrik tesisat ve donanım işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi veya MYO/ Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen ağır sanayi işletmeleri tecrübesi olan, Konusunda uygulama ağırlıklı olmak üzere tercihen minumum 3 yıl deneyimli, Tercihen orta ve alçak gerilim elektrik sistemlerinde tecrübesi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Ağır sanayide çalışmaya engel bir sağlık problemi olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edimek üzere; Benzer poziyonda ortalama 5 Yıl deneyim sahibi, Tercihen Anadolu yakası Tuzla ve çevresinde ikamet eden, İnşaası devam eden gemimizde ÇARKÇI pozisyonunda çalışacak ekip arakadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Usta

 • Gemak Gemi İnşaat Sanayi İstanbul Anadolu, Yalova 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Yalova Altınova bölgesindeki Tersanemizde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.   Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Metal İşleri, Makina, Motor veya Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, Tercihen Tersane ve/veya ağır sanayi işletmeleri deneyimi olan, İş makinalarının (vinçler, kompresörler, jeneratörler vb.) planlı ve periyodik bakımları konusunda deneyimli, Tercihen pnömatik, hidrolik konularında bilgi sahibi, 40 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen Yalova, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli çevresinde ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • Tersan Tersanecilik Yalova, Kocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tersane dizayn bölümünde dizayn tekne teknikeri olarak nesting yapabilecek ve Autocad ile arajman ve teçhiz resimleri hazırlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversite Yüksek Okul veya Meslek Öğretmenliği Mezunu Tercihen Gemi İnşaatı & Makine Teknikerliği mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın İki yıl iş tecrübesi olan Tercihen Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan Erkek adaylar için askerliğini yapmış Cad programlarını kullabilen

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması ** Tersanemizde çalışacak Forklift Operatörü aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler ** Alanında en az 5 yıl tecrübeli, ** Mini Loader sertifika sahibi, ** Askerlik hizmetini tamamlamış,  ** Operatör Belgesi şarttır.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Operatör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde “Mekanik Bakım Teknikeri” pozisyonunda personel işe alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 5 yıl Tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası,  Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Mesleki yeterlilik sertifika sahibi olan, diploması olan.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • Arkas Holding A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Arkas Holding şirketlerinden İstanbul Ambarlı bölgesinde yer alan Marport Liman İşletmeleri'nin Teknik Hizmetler Departmanı'nda görev alacak Mekanik Teknisyeni aranmaktadır. Limanda bulunan ağır iş makinelerinin mekanik arızalarını tamir etmek ve periyodik bakımlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Makina, Motor, Mekatronik bölümlerinden mezun, Oto veya ağır iş makinelerinin dizel motor, şanzıman ve diferansiyel tamirleri konusunda görev almış, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Holding, Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Motor Teknisyeni

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edilmek üzere; Mesleki yeterlilik belgesi olan,  En az meslek lisesi Elektrik bölüm mezunu, yada MYO Elektrik bölüm mezunu,  Elektrik Projelerini Okuyabilen,  Elektrik Panolarının İmalatı,  Gemi Elektrik Donatımında Kablo Çekimi, Kablo Bağlantısı ve Kabloyolu Montajı işlerinden  anlayan, Benzer poizyonda ortalama 5 Yıl deneyim sahibi, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çevresind eikamet eden, Elektrik Teknikeri  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer poizyonda ortalama 3 -4 Yıl deneyim sahibi, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çevresind eikamet eden, Operasyon bilgisi olan, "DONATIM MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • NWG Services Kocaeli 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gemi operasyonunda gemi içerisinde araç yanaştırma

  Aranan Nitelikler -20/40 yaş arası, -Tercihen gemiye araç yükleme konusunda tecrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerliğini tamamlamış, -B sınıfı ehliyetli, ticari araş sürüş tecrübesi olan, -Daha önce benzer pozisyonda çalışmış yetkin 

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan  Şirketimizin İş Güvenliği Müdürlüğü bünyesinde görev alacak "İŞKURUN İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI DESTEKLİ İŞ GÜVENLİĞİ TEKNİKERİ"işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden YENİ mezun, * Tersanecilik sektöründe kariyer hedefi olan, * Tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden/edebilecek, *  İşkurun işbaşı eğitim programıyla işe alınacak, * Yetiştitilmek üzere YENİ MEZUN personel işe alınacaktır.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Şirket araçları ile yapılması gereken her türlü ulaştırma ve taşıma/nakliye işlerinin yapılması, banka vergi dairesi gibi kurumlarla yapılan evrak/yazışmaların ulaştırılması.

  Aranan Nitelikler Ağır vasıta ehliyeti ve SRC4 belge sahibi, En az 5 yıl akti,f vasıta kullanmış, Binek ağır vasıta, tüm araçları kullanbilen, İstanbul Anadolu Yakasında (Tercihen Tuzla'ya yakın) ikamet eden, İstanbul ulaşım ağını iyi bilen, Daha önce büyük şirketlerde benzer görevlerde çalışmış, Banka vb. resmi kurumlarda iş takibi yapmış.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Şoför

 • Tersan Tersanecilik Yalova, Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gemi inşa sanayinde, yangın ve iş güvenliği alanında gerekli eğitim ve denetimleri yapmak, Olası riskleri belirlemek, gerekli birimler arası iletişim kurup, ekip çalışması ile riskleri kontrol altına almak.

  Aranan Nitelikler B sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası olan İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Sorumluluk alabilecek, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Yalova ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan. Tercihen tersane tecrübesi olan  35 yaşını aşmayan bay/bayan adaylar

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • Element Uluslararası Nakliyat İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Firmamız , Deniz , Hava , Kara , Vagon yolları ile Uluslararası taşımacılık yapmaktadır. Proje ve Dokme yük deparmanı için Satış ve Pazarlama uzmanı aramaktayız ,  Çalışanlarımıza hiçbir ayrım yapılmadan, bünyemizde her türlü imkanlar sunularak huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır. Şirketimizin başarısı, çalışanlarımızın bağlılığı, motivasyonu ve yeterliliklerinin sonucudur.  

  Aranan Nitelikler   Üniversite lisans bölümlerinden mezun (Denizcilik İşletme ya da Lojistik bölümü mezunları ) - Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli - İyi derecede İngilizce bilen - Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli - İkna kabiliyeti yüksek - Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı, - Ekip çalışmasına uyumlu, dinamik, pozitif - Özgüven ve sorumluluk sahibi - Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış - MS Ofis uygulamalarına hakim  

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard

 • Tersan Tersanecilik Yalova, Kocaeli, Düzce, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   Yeni inşa gemilerinde boru ve start up alanında çalışacak

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, Tercihen meslek lisesi Boru ve start up alanlarında en az 5 Yıl tecrübeli İnsan ilişkilerinde başarılı  Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan 25 - 40 Yaş arası Askerliğini tamamlamış Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Takım Lideri, Sorumlu

 • Tersan Tersanecilik Yalova, Kocaeli, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Tersanemiz bünyesinde gemi elektrik bakım – onarım biriminde çalıştırılmak üzere elektrik teknisyeni / teknikeri alınacaktır

  Aranan Nitelikler Gemi elektrik sistemleri hakkında bilgi sahibi Gemi elektrik bakım – onarım konusunda tecrübeli Elektrik projesi okuyabilen Arızalara müdahele edip sorunu çözebilecek Elektrik motorları ve alternatörlerin demontaj-montaj ve bakım onarımını yapabilecek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Gemak Gemi İnşaat Sanayi İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan Gemak Grup, 1969 yılından bu yana Tersanecilik alanında faaliyet göstermektedir. Grubun içinde yer alan Gemak Tersanesi, Tuzla Gemi Tersanesi, Neta Çelik & Boru Konstrüksiyon Fabrikasında çesitli tip ve tonajlarda gemi inşa ve Yalova Altınova' da inşa edilen tesisiyle çesitli tip ve tonajlarda yeni gemi ve yapıların inşası projeleri gerçeklestirirken, gemi havuzlama, bakım - onarım, dönüşüm projelerine devam etmektedir. Deneyimli ve uzman personeli, modern tesisleri ve alanındaki geniş tecrübesiyle bugüne kadar hizmet verdiği bin beş yüzü aşkın yerli ve yabancı gemi sahibi ve operatörüne güvenli bir ortak olduğunu kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Gemak Şirketler Grubuna dahil olmak istiyorsanız güncel özgeçmişiniz ile başvuruda bulunmanızı rica ederiz. "Genel Başvuru" ilanına yapılan tüm başvurular, uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınıp sizinle temasa geçilecektir. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Tersanemiz kadrosunda ofis temizlik işlerini üstlenecek, çay servisinde bulunacak bayan personel arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Ofis temizlik ve çay servisinde deneyimli,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan  Şirketimizin İş Güvenliği Müdürlüğünde görev alacak "İŞ GÜVENLİĞİ ELEMANI" işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tersane tecrübesi olan, 28-40 yaş aralığında, İSetifika sahibi olan, İstanbul Anadolu yakasında Tuzla ve çevresinde ikamet eden,    

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde çalışacak Departmanı adına Sorumluluk alıp, iş takibinde bulunacak “Bakım Onarım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Alanında en az 7 yıl Tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası,  Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Tercihen Makine Mühendisliği veya Gemi İnşa Mühendisliği bölümleriden mezun.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Şirketimiz Bodrum Güllük’te ikinci Yat marina’ sını hizmete açacak olup,  ilerleme hedefleri olan saygın bir konumdadır.  İşte bu sahip olduğumuz değerleri koruyabilecek ve sürekli gelişim çizgisi ve vizyonuyla bizlere değerler katabilecek yeni açılacak Yat marina’mız için işletme müdürü aramaktayız. Tercihen en az 5 yıl deneyimli  turistik otel müdürlüğü , pazarlama veya işletme müdürlüğü  kökenli Pazarlamayı en iyi şekilde yapabilecek İşletme İçerisindeki Tüm Bölüm-Birimlere Hâkim Olabilecek, Maddi ve Manevi Değerleri Savunup, İşletmesini Her Zaman İleri Taşıyabilecek, Finansal – Mali Konularda İleri Düzey Bilgi Birim ve Deneyime Sahip, Kendisine Bağlı Birimlere Tam Anlamıyla Hâkim Olabilecek ve Yönetimsel Anlamda Kesintisiz İletişim Sağlama, Bütçe, Personel Yönetimi, Planlama, Maliyet, Raporlama, Servis ve Organizasyon Yönetimi Görevlerinin Eksiksiz Yerine Getirilmesi,niteliklerine sahip ‘’ YAT MARİNA’SI İÇİN  İŞLETME MÜDÜRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm, Pazarlama, Finans İşletme Benzeri Bölümlerinden Mezun, 30-45 Yaş Aralığında, Otel müdürlüğü, pazarlama müdürlüğü veya İşletme ve Finans Alanında En Az 5 Yıl Yönetici olarak Deneyim Sahibi, Kendi ekibini kurup yönetebilecek, Üst düzey İngilizce bilgisine sahip, (ikinci ve üçüncü yabancı diller tercih sebebidir.) Kalite ve Temizlik Standartlarına Önem Veren, Enerjisi ve Motivasyonu Yüksek, İşletmenin Tüm Sorumluluğunu Üstlenebilecek, İletişim ve Koordinasyon Yeteneği Yüksek, Analitik Düşünme ve Raporlama Yeteneği gelişmiş, Satış kanallarının yönetimi uygulamalarına hâkim, İletişim ve ikna becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, Dinamik, Sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Çözüm Odaklı, Ekibini Motive Edebilen, GÜLLÜK VEYA BODRUM’ DA İKAMET EDEBİLECEK.    

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Müdür, Müdür Yrd, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması * Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını ve günlük işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, * Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini - KDV iadesi işlemlerini yürütmek, * Başta Vergi Daireleri olmak üzere konusu ile ilgili her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, * Gerektiğinde, genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları ve benzeri faaliyetleri takip ve organize etmek, * Yapılan sözleşmeler ve şirket prensipleri doğrultusunda finnansal işlemleri takip etmek, * Demirbaş kayıtlarını tutmak, * Şirketin sigortalarını yaptırmak ve sigorta şirketleri ile ilişkileri yürütmek, * Dönemsel ve yıl sonu, kar zarar cetveli - bilanço tabloları ile yönetimce istenen diğer raporları hazırlayıp yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Maliye gibi ilgili bölümlerinden mezun, - Son 10 yılı eşdeğer bir yönetici pozisyonunda olmak üzere en az 15 yıl aktif mesleki deneyim ve SMMM belgesine sahip, - Genel-Maliyet muhasebesi ile ilgili mevzuat ve uygulamalarına hakim, - T. Ticaret-Vergi-Gümrük-Teşvik mevzuatı ile uygulamalarına hakim, - UFRS mali raporlama sistemlerinde deneyimli, - Finansal hareketleri takip edip, bankalar ile ilişkileri sürdürebilecek deneyinde, - Ulusal/Uluslararası bilinirliği olan entegre muhasebe programlarının kullanımında deneyimli, - Yoğun iş temposu içinde ekibini uyum içinde yönetme becerileri gelişmiş, - İç ve dış müşterilerle pozitif iletişim kurabilecek sosyal kişiliğe sahip, - Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması  Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, grup firması bünyesinde çalışacak "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelrin Gemi İnşa veya Makine mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Tersane ve müşteri ziyaretleri yapacak, Anadolu Yakasında ikamet eden/edebilecek 

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması * Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını ve günlük işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, * Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini - KDV iadesi işlemlerini yürütmek, * Başta Vergi Daireleri olmak üzere konusu ile ilgili her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, * Gerektiğinde, genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları ve benzeri faaliyetleri takip ve organize etmek, * Yapılan sözleşmeler ve şirket prensipleri doğrultusunda finnansal işlemleri takip etmek, * Demirbaş kayıtlarını tutmak, * Şirketin sigortalarını yaptırmak ve sigorta şirketleri ile ilişkileri yürütmek, * Dönemsel ve yıl sonu, kar zarar cetveli - bilanço tabloları ile yönetimce istenen diğer raporları hazırlayıp yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Maliye gibi ilgili bölümlerinden mezun, - Son 10 yılı eşdeğer bir yönetici pozisyonunda olmak üzere en az 15 yıl aktif mesleki deneyim ve SMMM belgesine sahip, - Genel-Maliyet muhasebesi ile ilgili mevzuat ve uygulamalarına hakim, - T. Ticaret-Vergi-Gümrük-Teşvik mevzuatı ile uygulamalarına hakim, - UFRS mali raporlama sistemlerinde deneyimli, - Finansal hareketleri takip edip, bankalar ile ilişkileri sürdürebilecek deneyinde, - Ulusal/Uluslararası bilinirliği olan entegre muhasebe programlarının kullanımında deneyimli, - Yoğun iş temposu içinde ekibini uyum içinde yönetme becerileri gelişmiş, - İç ve dış müşterilerle pozitif iletişim kurabilecek sosyal kişiliğe sahip, - Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK ULUSLARARASI YURTİÇİ DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe sizde yerinizi almak istiyorsanız ; GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE  GÖREVLENDİRİLECEK ; *SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN *UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK *DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN * TÜRK BANDRALI GEMİLERDE ve YATLARDA YABANCI BANDRALI GEMİLERDE DOLGUN MAAŞ+SGK+İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER ALINACAKTIR  DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM: 0216 306 44 78 - 0216 306 25 15 - 0507 768 89 05 - 0541 359 88 58  www.matafora.com.tr

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.    

  Sektör: Turizm, Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Tekniker, Tayfa, Gemici, Eleman, Ahçı/Aşçı

 • Egesu Marina Muğla 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda PAZARLAMA UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış pazarlama konusunda deneyimli, Güçlü satış becerilerine sahip, Genç, dinamik, yeniliklere açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözüm üretebilen, MS Office ve internet tabanlı bilgisayar programlarını etkin kullanabilen, Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen ingilizce bilen, Bodrum ve çevresinde ikamet eden PAZARLAMA UZMANI arıyoruz.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

İş Habercisi - Gemi/Yat/Tersane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?