Gemi/Yat/Tersane İş İlanları

Hepsini Temizle
Gemi/Yat/Tersane
 • İş Açıklaması Gemi operasyonunda gemi içerisinde araç yanaştırma

  Aranan Nitelikler -20/40 yaş arası, -Tercihen gemiye araç yükleme konusunda tecrübeli, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerliğini tamamlamış, -B sınıfı ehliyetli, ticari araş sürüş tecrübesi olan, -Daha önce benzer pozisyonda çalışmış yetkin 

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan  Şirketimizin İş Güvenliği Müdürlüğünde görev alacak "İŞ GÜVENLİĞİ ELEMANI" işe alınacaktır

  Aranan Nitelikler Tersane tecrübesi olan, 28-40 yaş aralığında, Setifika sahibi, İstanbul Anadolu yakasında Tuzla ve çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde, Satın Alma Müdürlüğüne bağlı çalışacak "İthalat Uzmanı” pozisyonu adaylarından aşağıda belirtilen kriterleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret - Gümrük Mevzuatı konularında uygulamalı bilgi sahibi, Tercihen, sektörel dış satınalma deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 5 yıl tecrübeli,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimizce yürütülen Askeri Gemi İnşa Projelerine ilişkin olarak ihtiyaç duyulacak malzemelerin satınalma faaliyetleri ile ilgili olarak; tedarikçi araştırması, teklif alınması, fiyat tespiti ve en uygun fiyata ulaşabilmek için gerekli pazarlığın yapılması, ödeme konuşlarının tespiti, sipariş verilmesi ve malzemenin tersaneye kadar geçen tüm süreçlerin noksansız yürütülmesinin yanı sıra tercihen dış satınalma faaliyetleri kapsamında dış ticaret mevzuatına uygun olarak dış satınalma faaliyetlerini yürütmek.   Satın alma faaliyetlerinin ve verilen siparişin teklif alma aşamasından malzemelerin tersaneye intikaline kadar tüm safhalarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması.

  Aranan Nitelikler * Üniversite Mühendislik (Tercihen Gemi İnşa) bölümlerinden veya (sektörde yüksek deneyim kazanmış) MYO mezunu olmak,  * Gemi İnşa sektöründe "satın alma sorumlusu” pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli olmak,  * Piyasa ve malzeme bilgisine sahip olmak,   * Tercihen IFS programına vakıf,  * Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması  Gemi inşa sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer alan şirketimizin, İstanbul Tuzla'da bulunan tersanesinde ‘PLANLAMA’ departmanında; Yurtiçi-Yurtdışı firmalar ile görüşerek sipariş takiplerini yapacak, raporlamaları hazırlayacak adayın ön seçimi aşağıda belirtilen kriterlere göre yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler ·         İYİ DERECE ‘İNGİLİZCE BİLEN’ , ·         Tercihen mühendislik eğitimi almış ya da teknikerlik yapan, ·         Tercihen gemi inşa sektöründe 1-3 yıl deneyimli ya da yeni mezun. ·         

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • Mekanik Bakım Ustası Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması  Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde “Mekanik Ustası” pozisyonunda işe alım yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası, tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Mesleki yeterlilik sertifika sahibi olan,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Usta

 • Mekanik Bakım Teknikeri Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde “Mekanik Bakım Teknikeri” pozisyonunda personel işe alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 5 yıl Tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası,  Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Mesleki yeterlilik sertifika sahibi olan, diploması olan.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • Tornacı Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tuzlada Gemi İnşa sektöründe çalışacak, En az 5 yıl deneyimli, Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Mesleki sertifikası olan, Tornacı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tamirci

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edilmek üzere; Mesleki yeterlilik belgesi olan,  En az meslek lisesi Elektrik bölüm mezunu, yada MYO Elektrik bölüm mezunu,  Elektrik Projelerini Okuyabilen,  Elektrik Panolarının İmalatı,  Gemi Elektrik Donatımında Kablo Çekimi, Kablo Bağlantısı ve Kabloyolu Montajı işlerinden  anlayan, Benzer poizyonda ortalama 5 Yıl deneyim sahibi, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çevresind eikamet eden, Elektrikçi  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker, Usta

 • Proje Mühendisi CEMRE MÜHENDİSLİK GEMİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Yalova 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Üretim – Satın alma-Planlama ve Dizayn departmanları ile koordineli çalışılması, projelerin planlarına göre  ilgili departmanlara gerekli desteğin verilip, iş takibinin yapılması, Gerektiğinde Proje süreçlerinin takip edilmesinde sorumluluk üstlenecek, Projede gerekli iyileştirilmelerin yapılması ve gelecek projelere yansıtılması, Proje teslimlerinde teknik bilgileri içeren gerekli belgelerin hazırlanmasından sorumlu olabilecek, Proje Mühendisi pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler            Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği  bölümünden mezun,  Tercihen üniversiteden yeni mezun, MS Office programlarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilen (yazılı ve sözlü) Tercihen Yalova veya İzmit çevresinde ikamet eden veya edebilecek. Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, sonuç odaklı çalışan, zamanı iyi yönetebilen, dikkatli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer poizyonda ortalama 3 -4 Yıl deneyim sahibi, Isıtma soğutma sistemleri ve Havalandırma sistemlerinden anlayan, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çevresind eikamet eden, "TEKNE DONATIM MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Tercihen Nupas-CadmaticOutfittingprogramını aktif olarak kullanabilen, Ekipman ve bunlara ait foundation modeli yapabilen,   Çelik teçhiz işlerini modelleyip, üretim resimleri hazırlayabilen, Boru, hava kanalı, kablo yolu gibi detayları modelleyip, montaj resmi hazırlayabilen, Autocad ile çizim yapabilen.

  Aranan Nitelikler *Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşa, Makine bölümleri ile Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisi, Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisi, Makine Mühendisi bölümlerinden mezun *Yeni mezun ya da gemilerin donatım projelerinde çalışmış olan *İş disiplini sahibi, esnek çalışma süreleri konusunda uyum sağlayabilecek *İngilizce bilen *Erkek adaylar için askerliğini yapmış *Tercihen sigara kullanmayan *Yalova, Karamürsel, Gebze,İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek   takım arkadaşları aramaktayız…

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Ulaşım

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun hukuki tüm işlemlerinin titizlikle takibini gerçekleştirecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketler, Ticaret, Gayrimenkul, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında deneyimli olmak, Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilmek, İstanbul/Anadolu Yakası'nda (Tuzla veya yakın bölgede) ikamet etmek.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Askeri projelerimizde istihdam edilmek üzere; Mesleki yeterlilik belgesi olan,  En az meslek lisesi Elektrik bölüm mezunu, yada MYO Elektrik bölüm mezunu,  Elektrik Projelerini Okuyabilen,  Elektrik Panolarının İmalatı,  Gemi Elektrik Donatımında Kablo Çekimi, Kablo Bağlantısı ve Kabloyolu Montajı işlerinden  anlayan, Benzer poizyonda ortalama 5 Yıl deneyim sahibi, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çevresind eikamet eden, Elektrik Teknikeri  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Teknikeri”aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili  Mühendislik bölümlerinden tercihen "Gemi İnşa Teknikeri" bölümünden mezun, Tercihen tersanecilik, çelik üretim  sektöründe ortalama 5 yıl deneyimli, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen Anadolu Yakası Tuzla ve çecresidne ikamet eden, Pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına ve iş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine uygun olarak iş yerindeki ekipmanların testlerinin yapılması, ortam, kontrol ve ölçümlerinin yapılması ve bunların sertifikalandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tersanede kullanılan kaldırma iletme ekipmanlarının kontrollerinin ve testlerinin yapılması veya yaptırılmasını sağlamak. Tersanede kullanılan basınçlı ekipmanların kontrollerinin ve testlerinin yapılmasını ve yaptırılmasını sağlamak. Bölüm içi kalibrasyona tabi cihazların kalibrasyonlarını yaptırmak ve sertifikalandırmak. Topraklama ve paratoner ölçümlerinin yapılmasını sağlamak. İç ortam ölçümlerinin yaptırmak ve sertifikalandırmak. Süreklilik arz eden kişisel koruyucu ekipmanların periyodik olarak kontrollerini yaptırmak. Acil durum sistemlerinin testlerinin yapmak veya yaptırmak. Tersanedeki tüm depoların kontrolünü yaptırmak. Sahaların genel durumu hakkında kontroller yaptırmak. Tersanede kiralık olarak kullanılacak sepetli platformların kullanım öncesi sağlık ve güvenlik yönünden kontrol edilmesini sağlamak. Atölyelerde kullanılan tezgahların sağlık ve güvenlik yönünden kontrollerini yapılmasını sağlamak. Tersanedeki iş ekipmanlarının bulunduğu odaların, merkezlerin (kompresör merkezi, kimyasal odası, mazot deposu v.s) kontrolünü yapmak, yaptırmak. Yangın güvenliği için ilgili standart gereği seyyar yangın söndürme cihazlarını gerekli yerlere yerleştirilmesini  ve aylık kontrollerinin yapılmasını sağlamak. Sosyal alanların kontrolünü yapmak,  yaptırmak. İş ekipmanlarında acil risk oluşturan durumlarda, gerekli önlemler alınıncaya kadar ekipmanların kullanımın durdurulması ve ilgili bölüme haber verilmesini sağlamak. İş sağlığı  ve güvenliği kanunun yükümlülüklerini yerine getirmek. Yapılan kontrolleri raporlamak ve dosyalamak. Bağlı olduğu amirin vereceği diğer görevleri yerine getirmek. Yetkinlikler Üniversite mezunu olmak( Tercihen makine teknikeri ) Tercihen C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası’na sahip olmak MS Office programlarını iyi düzeyde kullanmak Tercihen benzer görevde en az 1 yıl çalışmış olmak Tercihen gözle kontrol sertifikası olan Askerlik görevini yerine getirmiş olmak.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması * Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını ve günlük işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, * Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini - KDV iadesi işlemlerini yürütmek, * Başta Vergi Daireleri olmak üzere konusu ile ilgili her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, * Gerektiğinde, genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları ve benzeri faaliyetleri takip ve organize etmek, * Yapılan sözleşmeler ve şirket prensipleri doğrultusunda finnansal işlemleri takip etmek, * Demirbaş kayıtlarını tutmak, * Şirketin sigortalarını yaptırmak ve sigorta şirketleri ile ilişkileri yürütmek, * Dönemsel ve yıl sonu, kar zarar cetveli - bilanço tabloları ile yönetimce istenen diğer raporları hazırlayıp yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin, İktisat, İşletme, Maliye gibi ilgili bölümlerinden mezun, - Son 10 yılı eşdeğer bir yönetici pozisyonunda olmak üzere en az 15 yıl aktif mesleki deneyim ve SMMM belgesine sahip, - Genel-Maliyet muhasebesi ile ilgili mevzuat ve uygulamalarına hakim, - T. Ticaret-Vergi-Gümrük-Teşvik mevzuatı ile uygulamalarına hakim, - UFRS mali raporlama sistemlerinde deneyimli, - Finansal hareketleri takip edip, bankalar ile ilişkileri sürdürebilecek deneyinde, - Ulusal/Uluslararası bilinirliği olan entegre muhasebe programlarının kullanımında deneyimli, - Yoğun iş temposu içinde ekibini uyum içinde yönetme becerileri gelişmiş, - İç ve dış müşterilerle pozitif iletişim kurabilecek sosyal kişiliğe sahip, - Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • Bakım Onarım Mühendisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gemi İnşa faaliyetleri yürüten tersanemizin Bakım Onarım Departmanı bünyesinde çalışacak Departmanı adına Sorumluluk alıp, iş takibinde bulunacak “Bakım Onarım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Alanında en az 7 yıl Tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası,  Tuzla ve çevresinde ikamet eden, Tercihen Makine Mühendisliği veya Gemi İnşa Mühendisliği bölümleriden mezun.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Yöneticinin ajanda, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Telefon trafiğini düzenlemek, Bağlı bulunacağı yöneticinin, yazışma, raporlama, dosyalama vb. yürütmek. Yöneticinin günlük iş akışındaki tüm planlamaya hakim olmak, Yöneticinin iş programının tamamını asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, Konusunda tecrübeli, iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Sorumluluk alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması ·         İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, ·         İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak,İSG eğitimleri vermek, ·         Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, ·         Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, ·         Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlama

  Aranan Nitelikler A veya B  İş Güvenliği Uzman ·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, ·         İletişim becerileri güçlü, ·         Takım çalışmasına yatkın, ·         Aktif araç kullanabilen, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), ·         Tam zamanlı çalışabilecek, ·         Tecrübeli , ·         Tercihen Üniversitelerin Mühendislik Fakültesinden Mezun ·         İngilizce bilen ·         Yalova, Karamürsel, Gebze, İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek   takım arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Tersan Tersanecilik Yalova, Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gemi inşa sanayinde, yangın ve iş güvenliği alanında gerekli eğitim ve denetimleri yapmak, Olası riskleri belirlemek, gerekli birimler arası iletişim kurup, ekip çalışması ile riskleri kontrol altına almak.

  Aranan Nitelikler B sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası olan İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Sorumluluk alabilecek, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Yalova ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan. Tercihen tersane tecrübesi olan  35 yaşını aşmayan bay/bayan adaylar

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Uzman

 • Boru ve Start Up Formeni Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Düzce, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yeni inşa gemilerinde boru ve start up alanında çalışacak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tercihen meslek lisesi Boru ve start up alanlarında en az 5 Yıl tecrübeli İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan 25 - 40 Yaş arası Askerliğini tamamlamış Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu, Takım Lideri

 • Dizayn Donatım Mühendisi Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yeni gemi inşa veya tamir için yapılması planlanan işlerin tek hat resimlerine göre boru ve ekipman modülü yapılması, imalat resimlerini hazırlanması.

  Aranan Nitelikler - Gemi İnşaatı Mühendisliği veya Makina Mühendisliği mezunu - İngilizce bilen - Askerliğini yapmış  (erkek adaylar için) - Tercihen iki yıl tersane dizayn donatım tecrübesi bulunan.. - Tek hat resimlerine göre boru ve ekipman modeli yapabilecek. - Tercihen Nupas Cadmatic kullanmasını bilen.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • Tamir Üretim Müdürü Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tamir bölümüne gelen gemilerin gemi onarım - yönetim organizasyonunu gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler Gemi inşa fakültesi mezunu İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan En az 5 yıl tamir tersanesi / havuz tecrübesi olan

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Müdür

 • A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kayseri, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gemi inşa sanayinde, yangın ve iş güvenliği alanında gerekli eğitim ve denetimleri yapmak, Olası riskleri belirlemek, gerekli birimler arası iletişim kurup, ekip çalışması ile riskleri kontrol altına almak.

  Aranan Nitelikler Yalova'da bulunan tersanemizde çalışabilecek A sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ sertifikası olan çalışma arkadaşı aramaktayız; A sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası olan İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Sorumluluk alabilecek, Ekip çalışmasına uygun, İletişim becerisine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Yalova ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sorumlu

 • Üst Düzey Yönetici Asistanı Adecco Gebze İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  gemi inşaatı sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Üst Düzey Yönetici Asistanı" aramaktayız. Yurt içi ve yurtdışı yazışmaların yapılması , organizasyonların ayarlanması Seyahat için gerekli bilet , rezervasyon vb. işlemlerin organize edilmesi Yurt dışı maillerin yazılması ve gereken konuşmaların yapılması Yönetim kurulu toplantılarında gereken notların alınmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Tuzla - Üsküdar - Kadıköy - Kozyatağı güzergahında ikamet eden / edebilecek ileri derece İngilizce bilgisi olan ve aktif olarak konuşabilen Yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli olan Tercihen Üniversite mezunu ( MYO , Anadolu Lisesi ve Süper Lise mezunlarıda değerlendirilecektir) MS Office ve Outlook takvim kullanabilen Diksiyonu düzgün olan Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

  Sektör: Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane, Turizm

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Eleman, Gemici, Tayfa, Tekniker

 • Engelli Personel Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Büro hizmetlerinde veya genel saha hizmetlerinde çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Bilgisayar kullanabilen Lise, MYO veya Üniversite mezunu Engel durumu "epilepsi olmayan" Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Boru Donatım Mühendisi Tersan Tersanecilik İstanbul Anadolu, Kayseri, Kocaeli, Yalova 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Tersanemiz bünyesinde yeni inşası devam eden; Balıkçı Gemisi - Offshore Supply Vessel gemilerinde görevlendirilecek ve boru donatım mühendisi olacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gemi İnşa Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun; En az 3 yıl tecrübesi olan 30 – 40 yaş arası olan İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Prezantabl, aktif ve diksiyonu düzgün Gemi tecrübesi olan tercih sebebi Yurt dışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik problemi olmayan

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Makam ve aile şoförlüğünün yapılması.

  Aranan Nitelikler **İstanbul Anadolu yakasında tercihen Suadiye, Bostancı ve çevresinde ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimli

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü

İş Habercisi - Gemi/Yat/Tersane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?