İstanbul (Tümü) İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul (Tümü)
 • İş Açıklaması Endüstriyel BAKIM ve KORUMA KİMYASALLARI ile KONSATRE GENEL TEMİZLİK ve ENDÜSTRİYEL HİJYEN ürünleri satışını gerçekleştirmek, Belirlenmiş olan bölgedeki satış hedeflerine ulaşmak için etik kurallar çerçevesinde gerekli çalışmaları yapmak, Ürün uygulamalarını birebir göstererek ( demo ), doğru ürün tercihlerini belirleyerek yeni müşteri portföyünün artmasını sağlamak, Satış yapılan müşterinin tahsilatlarının kontrolünden sorumlu olmak ve zamanında yapılmasını sağlamak, Mobil olarak günlük satış ve tahsilat raporlarını tutmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya Üniversite mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Bölgesindeki müşterilerine aktif olarak satış yapabilecek, Bölgesinde yeni müşteri grupları oluşturabilecek, yönetebilecek ve ihtiyaçlarını belirleyip yönlendirebilecek, Müşterilerini ve müşteri adaylarını analiz edebilecek, ihtiyaçlarına göre sonuçlandırabilecek. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ Arıyoruz.

 • İş Açıklaması Bahçeşehir'de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere Aşçı yardımcısı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aşçılık mesleğinde deneyimli, Tercihen bu alanda sertifikası veya eğitimi bulunan, Tercihen dünya mutfağı,italyan mutfağı,balık,ve et ızgara  konularında bilgi sahibi,  Gıda güvenliği ve hijyen konuları hakkında bilgi sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, disiplinli ve takım çalışmasını benimsemiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay-bayan aşçı takım arkadaşı aramaktayız        Not: Beylikdüzü – Sefaköy – Avcılar – Esenyurt  – Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır                                                                                                                                                                                                            

 • Garson
  Bahçeşehir Bella Vista
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması     Bahçeşehir’de bulunan Restaurant-Bar-Cafe zincirimizde görevlendirmek üzere;bay bayan takım arkadaşı aramaktayız 0 212 669 29 08 0532 179 70 46  

  Aranan Nitelikler     Garson olarak minimum 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Müşteri  memnuniyetine odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güler yüzlü, dinamik, görünümüne özen gösteren, Bay adaylar için askerliğini yapmış, Bay-Bayan takım arkadaşı aramaktayız.   Not: Beylikdüzü – Sefaköy– Avcılar – Esenyurt –  Altınşehir – Küçükçekmece bölgelerine servisimiz vardır.

 • İş Açıklaması •Yüksek Okulların Gıda Teknikerliği Bölümlerinden mezun, •Yönetim sistemleri eğitimlerini almış ve uygulama tecrübesi olan, •Takım çalışmalarına yatkın, İletişim yönü kuvvetli,   İş Tanımı Şube denetimlerinin gerçekleştirilmesi Raporlamaların yapılması

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması  Restaurant bünyesinde bulunan Çocuk Kulübü'nde çalıştırılmak üzere eğitmen aranmaktadır. Lise mezunu tercihen Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun ya da okumakta olan 3 - 12 yaş arası çocuk bakım tecrübesi olan Çocuklarla iletişimi kuvvetli Güleryüzlü insan ilişkilerine önem veren Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan Part time veya full time çalışabilecek Bahçeşehir civarımda  ikamet eden Bayan

  Aranan Nitelikler

 • Ürün Yöneticisi / Yönetmeni
  Kiğılı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Planlama departmanında; maliyet ve satış fiyat analizleri yaparak, satışlar doğrultusunda ürün bazında değerlendirmeleri yapmak, marka/ürün konumlandırması noktasında uygun stratejileri sunmak. Ürünlerle ilgili olarak kampanya yönetimi noktasında Pazarlama ve Satış departmanları ile koordineli çalışmalar yürütmek.   Kiğılı Giyim Ticaret A.Ş.’nin Çayırova / Kocaeli yerleşkesinde bulunan merkez ofisimizde çalışacak, en az 2 yıl Ürün Yönetimi konusunda deneyimli adaylar aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun (endüstri, tekstil, makina, elektronik) Hazır Giyim Mağazacılık /perakende ürün yönetimi alanında en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme yeteneğine sahip Raporlama ve planlama becerisi yüksek Sektör bilgisi ve estetik bakış açısına sahip Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli olmayan Ürün yönetim sürecini tüm aşamalarda takip edebilecek Sonuç odaklı  

 • İş Açıklaması Online yemek siparişi sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren ve şuan Tüm Türkiye pazarına , internetin "en hızlı" yemek siparişi alt yapısı ile girmeye çalışan neyiyelim.com, Bünyesine yeni Kafe, Pastane, Restoran ve benzeri, Paket Servis Hizmeti bulunan firmalar katmak istiyor. Saha Satış tecrübeniz , bilginiz ve donanımınız var ise , size bir teklifimiz var,

  Aranan Nitelikler Kendine Güvenen Tercihen Bilgi Teknolojileri sektöründe çalışmış, Proje Satış/Pazarlama'sında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen konusunda bilgili, proje satışında ciddi ve başarılı satış deneyimi olan, Yönetsel yetkinlikleri gelişmiş, Zaman yönetimi, Planlama ve organizayon becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, temsil yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, İstekli, girişimci, iletişim ve satış becerisine güvenen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Saha Satış Profesyönelleri arıyoruz.

 • İç Mimar
  Levent Karatepe
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamız'ın faaliyet alanı Mobilya- Dekorasyon'dur.Kişiye özel ölçekli ve projeli işler üretmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office, Autocad, 3DMAX programlarını çok iyi kullanabilen, Projeyi imalata dönüştürebilen, Detayları önemseyen ve detaylara hakim, Yeniliklere ve farklı fikirlere açık, Dinamik, Güleryüzlü, Dış görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, kendini geliştirmeye odaklı; BAYAN İç Mimar.

 • İş Açıklaması SAP, JSP, Oracle, html, javascript, Jquery kullanımında bilgi sahibi olan, Kurum içi geliştirilmiş satış ve servis sistem operasyonu ve yönetimi,   Aşağıdaki konularda deneyimli olmak öncelik sağlayacaktır; Banka, kart şirketleri vb. ödeme ve para yatırma işlemlerinde tecrübe sahibi olmak, Müşteri faturaları, ödeme talep formu, fiş basımı vb işlemleri geliştirmek, İyi derecede İngilizce bilmek.

  Aranan Nitelikler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Azimli, açık görüşlü, kuvvetli profesyonellik ve şirketle birlikte gelişmeye istekli kişiler, Tüm kesimden insanlara karşı olumlu tavırlarıyla erişilebilir, iyi bir dinleyici ve yüksek empati sahibi kişiler, Sorun çözme kabiliyetine sahip uyuşmazlık çözümü ile pratik yapıcı fikir-çözüm üretme yeteneğine sahip kişiler, Üniversitelerin lisans derecesinden mezun olmak, Kuvvetli iletişim, sunum, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak, Sonuç ve müşteriye yönelik yüksek seviye proaktif davranış sahibi kişi, Analiz yapma, eylem planı hazırlama ve verilmiş iş hedeflerini elde etme hususunda yeterlilik sahibi kişi, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce veya Korece yeteneği avantaj sağlayacaktır, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Temsilcisi Arayışımız vardır. OKMEYDANI Lokasyonumuzda MAAŞ+PRİM+YEMEK+SGK sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Temsilcisi Arayışımız vardır. OKMEYDANI Lokasyonumuzda Maaş + prim + yemek + ssk sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler PHP alanında en az 3 yıl deneyimli olan, MySQLveritabanına ileri derecede hakim, Template Engine sistemlerinde deneyim sahibi, PHP MVC yapısı ve Frameworkler üzerinde daha önceden proje geliştirmiş, Linux işletim sistemi üzerinde deneyimli, Yazılım güvenliği, performans ve optimizasyon konularında deneyimli, (X)HTML, CSS ve Javascript (jQuery), JSON, SOAP, REST konularında deneyimli, Opencart ve Magento konusunda bilgili, Subversion vb. versiyon kontrol sistemlerini kullanmış, Takım çalışmasına uyumlu, çalışırken eğlenmeyi hayat tarzı olarak gören, sorumluluk sahibi adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İş Tanımı   Türkiye’de İlk kez Selülit ile mücadele de Soğuk terapi yönetimini geliştiren Ayşe Estetik 2015 yılı itibari ile 54 noktada faaliyet göstermektedir. Ayşe Estetik Bünyesinde görevlendirilmek üzere “Saha Satış Sorumlusu” aranmaktadır. http://www.coldselulit.com/ http://www.coldface.net/   Kısa İş Tanımı: *Belirlenen noktalara düzenli ziyaretler gerçekleştirerek, gerektiğinde müşteri portföyüne yeni müşteriler dâhil etmek, *Sorumlu olduğu bölgede satış hedefini gerçekleştirmek, takibini yapmak ve satışların tahsilatlarını gerçekleştirip Şirket stratejileri doğrultusunda ciro ve karlılık hedeflerini gerçekleştirmek, *Sorumlu olduğu müşteri ve markalara yönelik iade oranlarını kontrol altında tutmak. *Satış listesinde olan tüm ürünlerin, sorumlu olduğu bölge ve/veya müşteri takımında bulunan bütün perakende/toptan kapılarında sürekli bulunurluluğunu sağlayacak,  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler * Eczane, güzellik merkezi ve kuaförler de network’ e sahip, * İlaç ve kozmetik sektöründe daha önce saha satış alanında tecrübeli, * Takım çalışmasına inanan, mücadeleci ve kararlı, * Değişime açık, gelişimi hedefleyen, * Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Dış görünüşüne özen gösteren, * Problem çözmede analitik düşünebilen, hedef ve çözüm odaklı, * B Tipi Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, seyahat engeli bulunmayan, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI BİZ KİMİZ ? Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Çevikliğimiz, örgütsel verimliliğimiz ile sürekli fark ve değer yaratarak çalışan memnuniyetini, müşteri sadakatini temel alan bir yaklaşım sergilemek. VİZYONUMUZ Ülkemizde lider, dünyada model olabileceğimiz bir yapıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ LOJİSTİK - http://www.nakliyatfirsati.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Uzmanı Arayışımız vardır. OKMEYDANI Lokasyonumuzda Maaş + prim sistemi ile çalışılacaktır.

 • İş Açıklaması Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Temsilcisi Arayışımız vardır. Çalışma Bilgileri ve Sosyal Haklar Okmeydanında Lokasyonunda  bulunan şirketimizde; Maaş + Bonuslar + Prim + Yemek + SGK

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.     PROJELERİMİZ SİGORTA - https://sigortarobotu.com/ SPORTİF - https://www.taraftarcicek.com/ TUR ORGANİZASYONU - http://www.asktur.com/ gibi bir çok projelerin yanı sıra e-ticaret sektöründe de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   ARANAN NİTELİKLER Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Temsilcisi Arayışımız vardır.  

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan SPORTİCA SPORTİF PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu/öğrencisi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve pozitif, Tercihen satış alanında deneyimli, Hırslı ,işini seven, sabırlı ,öz güvenli ve çalışkan, İkna kabiliyeti yüksek, eğlenmeyi eğlendirmeyi seven, Kariyer hedefleyen , ekip çalışmasına yatkın, Satış Temsilcisi Arayışımız vardır. Çalışma Bilgileri ve Sosyal Haklar Okmeydanı lokasyonumuzda bulunan şirketimizde; Maaş + Prim + Yemek + SGK

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı, Grafik Tasarım veya diğer ilgili bölümlerinden mezun ya da değil, bizi sadece yeteneğiniz ilgilendiriyor En az 3 yıl deneyime sahip, Özgün tasarım yeteneğine sahip, yeni trendleri takip eden, Photoshop, Illustrator ve Indesign başta olmak üzere Adobe programlarına hâkim, Web sayfası dizaynı konusunda tecrübeli, Banner tasarımları, LandingPage, E-mailing çalışmalarında bulunan, Tercihen HTML ve CSS konusunda bilgi sahibi olmak, Takım çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, sorumluluk sahibi adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması     İnternet sitelerimize facebook, google, instagram ve haber siteleri gibi kaynaklarda reklam verip; gelen müşteri talepleri yönetici paneli üzerinden ve doğrudan telefon aracılığıyla karşılanmakta ve satışa çevrilmektedir. Hem ürün hem de hizmet satışı konusunda oldukça interaktif, genç ve dinamik bir ekip ile faaliyet göstermekteyiz.  

  Aranan Nitelikler İŞ TANIMI Önlisans ve üzeri mezun olan, En az 2 yıllık satış deneyimi ve tecrübesi olan  Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen Planlı ve disiplinli çalışabilen  İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkileri başarılı,pozitif, güler yüzlü, dinamik,  E-ticaret alanında kariyer hedefleyen, Yeni fikirlere açık,  Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan ‘ Satış Temsilcisi ‘ aramaktayız.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Finesse
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağlayan merkez binamızda görevlendirmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Ön muhasebe bilgisine vakıf, İyi derecede Nebim Winner ya da  micro  programı bilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan eleman aranmaktadır.    

 • İş Açıklaması İş Açıklaması   Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enkay Group çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu veya Üniversitesi öğrencisi, Haftada iki gün görev alabilecek (Cumartesi, Pazar) Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

 • Satış Temsilcisi
  Finesse
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÇAĞLAYANDAKİ ERKEK GİYİM MAĞAZAMIZA SATIŞ DA DENEYİMLİ BAY YADA BAYAN SATIŞ ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe satış konusunda 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu , Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güleryüzlü ,aktif,değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış, Bay -bayan

 • Restoran Yönetici Adayları - İstanbul
  Domino's Pizza
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İşte bir fırsat daha!   Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen…   Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda;   Bölge Müdürü, Franchisee olma fırsatın var!   Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!  En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan, En az lise mezunuysan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında!  Bu ilana hemen başvur ve Domino’s’ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İş Açıklaması   Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enkay Group çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu veya Üniversitesi öğrencisi, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Haftada iki gün çalışabilecek(Cumartesi ve Pazar) Dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

 • Mağaza Satış Temsilcisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Finansal Danışman
  Online Sigorta Merkezi Sigorta…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi ALLİANZ YAŞAM ve EMEKLİLİK acentesi olan şirketimizde, Direkt Satış ekiplerinde görevlendirilmek üzere belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak Bireysel Emeklilik ve Yaşam Sigortası ürünlerinin satışını yapacak ve müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktayız   Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin satış ve tanıtımını gerçekleştirebilecek Ofis dışı ortamda çalışabilecek Aktif  satışa istekli Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen  

  Aranan Nitelikler   Tercihen Lisans ya da Ön Lisans Bankacılık Sigortacılık, Borsa ve Finans, Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama bölümlerinden mezun Tercihen Bireysel Emeklilik Sertifikasına Sahip Satış alanında kariyer hedefleyen Hedef odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek Gelişime açık Planlama ve organize etme becerisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli İstanbul'da ikamet eden                                  

 • İş Açıklaması   - Bursa Mağazamızda Görevlendirilecek - Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak - Ekip çalışmasına yatkın -Bay mağaza müdür ve müdür yardımcıları - Bayan satış sorumluları - Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler   - En az lise mezunu - Tercihan mağaza satış sorumluluğu konusunda çalışmış olan - Dış görünüşüne özen gösterenı - Güleryüzlü ve insan ilişkileri kuvvetli - Tercihan sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması        Bayan giyim üzerine çalışan mağazalarımızın merkez ofisinde çalışacak Nebimde stok yönetimi yapabilecek İyi derecede E Ticaret yönetimi yapmış Ürün takibi yapabilecek Kendine güvenen  

  Aranan Nitelikler -  Önlisans mezunu(2 yıllık yüksekokul) -  İyi derecede Excel bilgisine sahip - Nebim Winner Stok Programını kullanabilen - Sigara kullanmayan - Erkek adayların askerlil görevini yapmış olması - Bay Bayan eleman  

 • Satış Danışmanı - Nişantaşı Mağaza
  Perspective
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Marka konseptine uyum sağlayacak, Mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmeye odaklanacak, Yaratıcı müşteri hizmeti verecek.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı meslek olarak seçmiş, · En az lise mezunu(üniversite mezunu tercih sebebidir), · Tercihen İngilizce bilen, · Bayan giyimde deneyimli, · Yeniliklere ve gelişmeye açık, · Güçlü iletişim becerilerine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, · Genç ve Dinamik Satış Danışmanları arıyoruz.

 • Stajyer Öğrenci
  Perspective
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması  Merkez Ofisimizde çeşitli departmanlara destek olabilecek,   Ticaret Meslek Liselerinin, Meslek Yüksek Okullarının ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, Zorunlu stajı olan, Ms Office Programlarına hakim.   ‘Stajyerler ’ aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler

/
347
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul (Tümü) İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?