İstanbul (Tümü) İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul (Tümü)
 • Barmen
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 30 Yaşını aşmamış, * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Hareketleri seri olan, * Uluslararası standart içki ve kokteyller hakkında bilgi sahibi olan takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * 35 Yaşını aşmamış, * Presentable * Konuşma ve diksiyon bozukluğu olmayan, * Üç vardiyada çalışma konusunda problemi olmayan, * Güleryüzlü ve samimi olan, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, * En az bir yabancı dili olan takım arkadaşları arıyoruz...

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Şişli Osmanbey'de yeni açılacak olan otelimize; * 40 yaşını aşmamış, * Yıkama makinalarını kullanabilen, * Deterjan ve dozajlama konusunda bilgi sahibi, * Tercihen hijyen sertifikalı, * Erkeklerde askerlik problemi olmayan, takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ, DİKSİYONU DÜZGÜN, TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ, DİKSİYONU DÜZGÜN, TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** Osmanbey/ Sisli'de yeni acilacak butik otelimiz icin: - 35 yasini asmamis, - Uluslararasi mutfaklar konusunda bilgi sahibi olan, - En az 4 yil sicak yemekler konusunda tecrubeli olan, - Hijyen ve sanitasyon egitimi almis takim arkadaslari aramaktayiz.

 • Garson
  Renata Suıtes Boutique Hotel
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ŞİŞLİ OSMANBEY DE YENİ AÇILACAK OLAN OTELİMİZE ; 30 YAŞINI AŞMAMIŞ PREZANTABLE KONUŞMA VE DİKSİYON BOZUKLUĞU OLMAYAN A'LA CARTE HİZMET VEREBİLECEK HAREKETLERİ SERİ OLAN GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ OLAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ NOT, EN AZ BİR YABANCI DİL ŞARTI VARDIR.

 • İş Açıklaması İstanbul Beylikdüzü Beykent'de Kubist Residence içerisinde ki Sporovita Health&Fitness Club'da üyelik hizmetleri departmanında üye danışmanı olarak bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Prezantable Dış görünüşüne önem veren Güler yüzlü,iletişim kurmayı seven,kurabilen Empati yeteneği gelişmiş Satışı seven,prim sisteminde yüksek kotaları hedefleyen Sorun çözebilme yeteneği olan,çözüm odaklı düşünebilen Egosu olmayan,"her an yeni birşeyler öğrenebilirim"diyebilen Telefonla konuşmayı seven Başarıdan zevk alan Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Dedikodu yapmayan,yalan konuşmayan Hırslı,enerji dolu çalışma arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz Daha önce her hangi bir iş deneyimi olmayanlarda başvuruda bulunabilir istekli,azimli olmaları yeterlidir

 • Tanıtım Elemanı / Hostes
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Event ve organizasyon hizmetleri vermekte olan firmamız bünyesinde, Fuar etkinlikleri ve organizasyonlarımızda part time ya da tam zamanlı çalışacak Hostesler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 29 yaş aralığında En az lise mezunu Güleryüzlü, sunum ve tanıtım becerisine sahip Diksiyonu ve fiziği düzgün Takım çalışmasına yatkın Bayan Not: Yalnızca fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması Sporcu gıdaları, aksesuarları perakendeciliği sektörünün lider firmasının müşteri ilişkileri departmanında verilen çağrı merkezi ve canlı destek hizmetlerinde çalışmak üzere tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Müşteri ilişkileri ve tercihen çağrı merkezi tecrübesi olmuş, Diksiyonu düzgün ve müşteri ile iyi düzeyde iletişim kurabilen, Bilgisayar kullanabilen, Spora ilgi duyma tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Yurt dışında kullanılmak üzere geliştirilen projelerimiz de görev almak üzere. Deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübeli İleri seviyede C# , Asp.Net, WPF bilgisi olan, Tercihen Web teknolojileri, web servis kullanımı ve yazılımında tecrübeli, Tercihen HTML5, CSS, Javascript, Ajax, XML, JSON, jQuery konularında bilgi sahibi, TCP/IP, Web Socket, vs.. network protokolleri hakkında bilgi sahibi, Nesne tabanlı programlama Mantığına sahip, Mevcut yazılımların güvenli , performanslı ve kesintisiz olarak çalışmasını sağlayabilecek, İyi Derecede ingilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmayı seven, çözüm üretebilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • İş Açıklaması Yurt dışında faaliyet gösteren ve 7/24 online olması gereken bir sistemde yazılım ekibi tarafından istenilen veritabanı işlemlerini (strored procedure yada gerekli TSQL kodlarını yazma) gerçekleştirecek. Ve database bakım, güncelleme ve monitoring işlemlerini yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız..

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl SQL Server DBA tecrübesi bulunan, performance tuning yapan, Tercihen AlwaysOn, Disaster Recovery ve High Availability konularında bilgi sahibi, Database güvenliği konusunda uzman, Reporting Services ile rapor geliştirmek için hevesli, 7/24 online olması gereken yoğun bir sistemde Database yönetebilecek, Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş olması veya en az 2 yil tecilli olan. İyi Derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmayı seven, çözüm üretebilen, analitik düşünme yeteneğine sahip

 • İş Açıklaması Firmamız Bünyesinde Oluşturulmuş Olan Sistemde Veri Kontrolü Yaparak, Sorunlara Müdahale Ederek Çözüm Üretebilecek Çalışma Arkadaşları Aramaktayız...

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, 08:00 - 16:00 / 16:00 - 00:00 / 00:00 - 08:00 olacak şekilde vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk alabilen, Hızlı çözüm üreten, Bay adaylar için askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması WE ARE LOOKING FOR BRITISH/AMERICAN ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ESENLER BRANCH OF ENGLISH CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Editör Asistanı
  Koçak Şirketler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ofisi İstanbul’un merkezinde bulunan, Koçak Yayın Grubu bünyesinde yayınlanmakta olan ve Türkiye’nin en çok okunan anne-bebek dergisi unvanına sahip Annelik Sanatı Dergisi’nde “Editör Asistanı” olmak ister misin? *İçerik ve bülten hazırlamak, *Yaratıcı fikirleriyle dergi içeriğine katkı sağlamak, *Redaktörlük, editörlük ve muhabirlik yapmak, *Genel Yayın Yönetmeni’ni asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Eğer aşağıdaki özelliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu alanda deneyim kazanmak istiyorsan acele etmelisin. * Lisans/Yüksek Lisans öğrencisi ya da yeni mezun, * Dergi sektörüne ilgisi olan ve editörlük kariyerinde yükselmek isteyen, * Kuruma duyduğu güvenle kuvvetli ilişkiler kurabilecek, * Sahip olduğu araştırmacı kişiliği ve parlak fikirleriyle dergi içeriğine katkı sağlayacak, * Özgüveni, enerjisi ve güler yüzüyle her yeni güne motive bir şekilde başlayabilecek, *Tercihen fotoğrafçılığa ilgisi olan, *Türkçe dilbilgisi kurallarına hâkim , * İngilizce okuma, anlama ve konuşma bilgisi olan, *Tercihen anne-bebek sektörüne ilgi duyan, *MS Office programlarını kullanabilen, * İnternet teknolojilerine hâkim, * Hafta içi en az 3 tam gün devam edebilecek. Not:Fotoğrasız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Reyon Görevlisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda reyon görevlisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Perakende Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması Müşterilerden gelen projelerin keşif listesinin çıkarılması, Malzeme araştırmalarının yapılması , Fiyat teklifinin hazırlanması, Gerektiğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; İnşaat teknikerliği veya Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin çatı ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek, MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad, Photoshop kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İnsan Kaynakları, Hukuk ve Marka Patent alanlarında danışmanlık hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere; • Hedefler doğrultusunda satış ve müşteri ilişkileri faaliyetlerinin yürütülmesi • Hedef müşterilerin analiz edilerek satış planının oluşturulması • Kurumsal müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen danışmanlık firması deneyimine sahip, Analitik ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Satış Müdürü
  Nt Marka ve Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Aydınlatma sektöründe yeni kurulmakta olan şirketimizde görevlendirilmek üzere; • Belirlenen hedefler doğrultusunda satış stratejisinin oluşturulması, • Ekip koordinasyonunun sağlayanararak iş planlarının yapılması, • Ekip hedeflerine ulaşılması için gerekli yönlendirmelerin gerçekleştirilmesi, • İş süreçleri ile ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerinin yapılması ve yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen aydınlatma sektöründe minimum 5 yıl satış deneyimli, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, • Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar ile kendini geliştirmeye önem veren, • İletişim ve planlama becerisi yüksek, • Prezantabl ve etkin ifade gücüne sahip, • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması Ayaktan ve yatan hastalarımıza tüm tedavi ve terapi programlarının uygulamalarını ve organizasyonlarını sürdürecek, Psikiyatri Uzmanı aramaktayız

  Aranan Nitelikler Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı (Psikiyatri Uzmanı) , Mesleki ve Sosyal Yetkinlik, Multidisipliner Ekip çalışmasına yatkınlık, Hasta memnuniyetine önem veren, Mesleki gelişime açık, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Tercihen Fransızca veya İngilizce bilen, Sunduğumuz İmkanlar Köklü bir kurumda çalışma imkanı, Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı Psikiyatri ve psikoterapi alanında çok yönlü süreli eğitimden yararlanma olanağı,

 • Sorumlu Hemşire
  Fransız Lape Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesi kariyerini psikiyatri alanında planlayan Sorumlu Hemşire aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, · Tercihen Psikiyatri Yükseklisansı yapmış, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar · Köklü bir kurumda çalışma imkanı, · Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, · Modern çalışma koşulları, · Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, · Sürekli hizmet içi eğitimler ile kendini psikiyatri alanında geliştirme imkanı, · Ulusal ve Uluslararası eğitmenlerden alana özel ücretsiz eğitim alma imkanı, · Kurum içindeki rehabilitasyon ve terapi faaliyetlerine katılarak kendini terapi alanında geliştirme imkanı,

 • İş Açıklaması 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Enaz Lise Tercihen Myo veya Lisans Mezunu, · Bilgisayar kullanabilen özellikle MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · 30 yaşını aşmamış, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • İş Açıklaması Nalburiye, teknik hırdavat ve inşaat malzemeleri satışı konusunda faaliyet gösteren satış mağazamız için;

  Aranan Nitelikler • Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik MYO mezunu, • Mağazacılık deneyimi olan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Gebze civarında ikamet eden, • 30 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması İnşaat ve Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda ‘Satış Destek Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler * Tercihen Lisans veya MYO, işletme veya satış-pazarlama bölümlerinden mezun, * 3 yıl deneyimli, * Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, diksiyonu düzgün, hızlı çalışabilen, * Satış Yöneticilerinden gelen siparişlerin işlenmesi, * Fatura ve irsaliyelerin kesilip kargolanması * Çok iyi derecede bilgisayar kullanabilen, * Kişisel iletişimde başarılı,ekip çalışmasına yatkın, * İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, çalışma arkadaşları aramaktayız

 • Satış & Pazarlama Müdürü
  Yapı Teknik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Çayırova ve Gebze’ de Yapı Malzemeleri ve Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren, büyüme hedefleri olan, Toptan Satış ve Perakende Mağazacılık Satış Ekibimize “SATIŞ & PAZARLAMA MÜDÜRÜ” arıyoruz. Belirlenen satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yürütmek Müşterilerle sıcak temas kurmak ve müşteri problemlerini gidermek Müşteri memnuniyetini arttırmak adına gerekli bütün faaliyetleri gerçekleştirmek Kendisine bağlı ekibi satış hedefleri doğrultusunda yönetmek, gelişimlerini takip ederek satış etkinliğini arttırmak Satış süreçleri ve müşterileri analiz ederek pazarlama faaliyetlerini yönlendirmek Satış prosedürleri ve proje ile ilgili olarak kendisini ve kendisine bağlı ekibi geliştirmek Yıllık satış bütçesini hazırlamak ve kota sistemini uyarlamak. Aylık ve yıllık satış raporlarının analizi ve değerlendirmesini yapmak. Satış kadrosunu giderlerini denetlemek.

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversitelerin inşaat, makine ,endüstri müh.bölümlerinden mezun, • Sipariş, satış ve stok yönetimi konularına hakim, • Yapı Malzemeleri ve Hırdavat sektöründe Pazarlama, Satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli, • Ofis programlarını etkin kullanabilen, • Aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Mikro yazılımının en etkin şekilde kullanımını sağlamak, Mikro Kullanıcı ihtiyaçlarını analiz edip problemlerini gidermek, şirket genelindeki tüm yeni projelerde Bilgi İşlem bölümünü temsil ederek, yatırım / verimlilik dengesine en uygun IT çözümleri üreterek destek olmak, Bilgi işlem operasyonlarının planlanmasını, uygulanmasını ve koordinasyonunu sağlamak, Bilgi İşlem bütçesini oluşturmak, Network sisteminin bakımını, işletilmesini ve güvenliğini sağlamak, Yedekleme altyapısının işletilmesini sağlamak, Şirket genelinde IT sistemlerinin kullanımı konusunda uygulamaları ve IT Güvenlik Politikalarını oluşturmak ve uygulanmasını sağlamak, Yazılım ve donanım seçimi ve satın alınması işlemlerini yapmak, Diğer bölümlerin bilgi işlem konusundaki (yazılım-donanım) taleplerine ve ihtiyaçlarına göre gerekli bilgi ve eğitim desteğini vermek veya sağlamak, Sistem ve Kullanıcı problemlerinin çözümü için gerektiği zamanlarda 7/24 destek verebilecek durumda olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya ilgili bölümlerinden mezun, En az bir programlama dili ve SQL sorgulama dilini bilen, Network altyapısı (WAN, LAN, TCP/IP), telekomünikasyon, database uygulamaları, yedekleme uygulamalarında tecrübeli, Sistemlerin sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek, Web Teknolojileri ve Web Uygulaması Geliştirme konusuna hakim, Yönetim Kuruluna haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, Teknik sorunları çözme becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Hızlı tempoda sorunlara etkili çözümler üretebilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Sonuç odaklı ve analitik, Dinamik, yenilikçi ve iş motivasyonu yüksek, 35-40 yaş aralığında, En az 5 yıl tecrübeli Üretim lokasyonları konusunda tecrübesi olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze ve civarında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Mikro yazılımının en etkin şekilde kullanımını sağlamak, İş ihtiyaçlarını analiz ederek yazlım projeleri üretmek, dokümantasyonu, eğitimi ile kullanılmasını sağlamak. Yazılım seçimi ve satın alınması işlemlerini yapmak, tedarikçilerin yönetimini sağlamak, Sistem ve Kullanıcı problemlerinin çözümü için gerektiği zamanlarda 7/24 destek verebilecek durumda olmak.

  Aranan Nitelikler En az bir programlama dili ve SQL sorgulama dilini bilen, Web Teknolojileri ve Web Uygulaması Geliştirme konusuna hakim, Bağlı bulunduğu yöneticisine haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Çok katmanlı mimarileri yapılar ve nesne tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi Hızlı tempoda sorunlara etkili çözümler üretebilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Sonuç odaklı ve analitik, Dinamik, yenilikçi ve iş motivasyonu yüksek, Mikro programını iyi derecede bilen, Yeni Yazılım Projelerinde görev almış, proje yönetim deneyimine sahip, En az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Haciz Elemanı
  Elmadağ Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sektörel bazda yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, İcra ve Danışmanlık" konularında uluslararası işbirlikleriyle birlikte 20 yıldan fazla süredir destek vermekteyiz. Kadrosunda ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin ilk 20 firması arasında yer almaktadır. Vizyonumuz; Yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak "HACİZ ELEMANI”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hukuk büroları ya da Hukuk departmanlarında en az 1 yıl Menkul haciz işleri yapmış, Ms ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı; güler yüzlü, dinamik ve sabırlı, Askerlik hizmetini tamamlamış, 24 – 30 yaşları arasında tercihen bay, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık ve İcra konularında 20 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimiz'de Alacak Tahsilatı Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Birimimiz'de telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 20 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

 • İş Açıklaması İspanyol çocuk giyim markası MAYORAL'ın Bakırköy Marmara Forum AVM de yer alan mağazasına bayan Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Bayan, 30 yaşını aşmamış -Lise Mezunu -Magazacilikta en az 3 yıl deneyimli -Bilgisayar bilen

/
354
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul (Tümü) İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?