İstanbul (Tümü) İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul (Tümü)
 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Akın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz… SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Firmamızın Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Üsküdar şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fakülte yüksek okul veya ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Ofis programlarına hakim, Fatura irsaliye takibi, Müşteri çek senet takibi, Banka hesap takibi, Kasa hesap takibi yapacak , Evrak düzeni ve dosyalanmasın'dan sorumlu olacak, Genel muhasebe için aylık beyannameleri hazırlayacak muhasebe mevzuatına ve Muhasebe standartlarına hakim 25-35 yaş arası bayan elemanlar alınacaktır .

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yoğun şekilde fatura kesen özellikle e-ticaret firmalarında çalışmış E-Fatura ve E-Arşiv konularında bilgili. Yoğun çalışma temposunda verilecek süreçlere uyum sağlayarak Şirketin keseceği faturalar ile ilgili sorumluluk üstlenebilecek Logo Tiger Plus, Logo Connect, kullanımı konusunda tecrübeli Tek düzen hesap planına hakim Muhasebe Personeli / Uzmanı aramaktayız

 • Muhasebe Personeli
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mali İşler Bölümümüzde görev yapacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen turizm acentasında çalışmış,acenta muhasebesi konusunda min 2 yıl tecrübeli, Komisyon hesapları,cari hesap mutabakatları ve rezervasyon konusunda bilgili, Tiger veya Logo programlarında deneyimli, Tek düzen hesap planına vakıf, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilicek, Enerjik, öğrenmeye açık,insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü takım arkadaşları arıyoruz.

 • Grafik Tasarımcı / Web
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Online turizm sektörünün lideri şirketimizin pazarlama ekibine dahil olarak, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sitemizdeki projelerimize, reklamlarımıza uygun arayüz ve bannerların tasarlanması, e-bülten hazırlanması, poster, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışmaları ve web sitemizin bazı güncellemelerinin yapılması süreçlerinde etkin olarak görev alacak Grafik Tasarımcı arıyoruz. TEKNİK YETERLİLİKLER Illustrator Photoshop Flash HTML Reklam tasarımı ve Web tasarımı konularında bilgili

 • İş Açıklaması Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın 4.Levent’te bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere uygun ‘’ Yazılım Geliştirme Uzmanı ’’ aramaktayız

  Aranan Nitelikler -İyi derecede ASP.Net, Visual Basic.net bilgisine sahip -Visual Studio.Net projelerinde çalışmış -SQL Server, ASP, HTML Javascript konularında bilgi sahibi -Minimum 2yıl yazılım iş deneyimine sahip -Ekip çalışmasından keyif alabilen -Hızlı ve pratik düşünce yapısına sahip

 • İş Açıklaması Desktop ve mobil arayüz geliştirmelerin yapılması, Teknolojik trendler ve standartları gözeterek çalışılması, Arayüz geliştirmelerinin teknolojik trendler ve standartların göz önünde bulundurulması ve yazılım ekibinin bunlardan haberdar olmasının sağlanması,

  Aranan Nitelikler W3C standartlarına uygun XHTML, CSS, HTML5 ve CSS3 ile çalışmış ve ileri düzeyde hakim olan, jQuery kullanan ve javascript yazabilen, En az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Sektörel kaynakları takip edebilecek ve teknik dokümanları anlayacak düzeyde İngilizce bilen, Responsive design ve mobil cihazlara uyumlu geliştirme yapabilecek, Web Tarayıcı uyumluluğunu sağlama konusunda deneyimli ve büyük ölçüde sorun oluşturmayacak şekilde kodlayan, oluştuğunda hızlı çözebilen, On-page SEO best practiceleri konusunda bilgi sahibi,

 • Biletleme Uzmanı
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye' nin en büyük turizm marketi Tatilsepeti.Com bünyesinde, müşterilerimizden gelen uçak bilet taleplerinin karşılanması müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerin gerçekleştirilmesi. (Ticketing)

  Aranan Nitelikler AMADEUS sistemini aktif olarak kullanabilen, Biletleme konusunda tecrübe sahibi, Sektöründe kariyer hedefleyen, Mesleğinden keyif alarak çalışan, güleryüzlü takım arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.

 • Turizm Rezervasyon Elemanı
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Merkezi 4.Levent'te bulunan Seyahat ve Tatil konularında hizmet veren firmamızın operasyon departmanında 'Rezervasyon Elemanı' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe; Rezervasyon departmanında min. 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iş takipçi, Turizm alanında kariyer hedefleyen, Hızlı ve güleryüzlü, konsantrasyonu güçlü,

 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Satın alma işlemini gerçekleştirmiş müşterilerimizin, satış sonrasında tüm istekleri ile ilgilenen, iptal, değişiklik ve çeşitli konaklama taleplerini gerçekleştiren, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız arasındaki iletişimi sağlayan bir ekiptir. Bu ekipte yer alacak Müşteri Hizmetleri Temsilcisi aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Türkiye' nin en büyük turizm portalı ve % 100 misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren, lider ve güvenilir bir turizm markasında, Müşteri Hizmetleri departmanında görev almak ister misiniz ? *Diksiyonum düzgün, *Telefonda iletişim yeteneğim güçlü, *Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahibim, * Çağrı merkezi ya da turizm tecrübesine sahibim, * Turizm alanında uzmanlaşmak benim için gerçek bir kazanım olacak, *Sosyal yönüm güçlü, insan ilişkilerinde başarılıyım, *Şikayet yönetiminde başarılıyım, müşteri memnuniyeti yaratabilirim, *Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, *Erkek adaylar ; askerliğini tamamladım/ en az 2 yıl süre ile tecilliyim, Diyorsanız, sizi Tatilsepeti Müşteri Hizmetlerinde çalışmaya davet ediyoruz.

 • Turizm Satış Temsilcisi
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin en geniş içerikli turizm portalı tatilsepeti üzerinde yayınlanmakta olan tur ve tesisler hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, satış gerçekleştirilmesi ve rezervasyon alınması süreçlerinde görev alacak, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış,ifade,iletişim yeteneklerine güvenen,istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler TURİZM SATIŞ TEMSİLCİLERİ - Tercihen Turizm Fakültesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, - Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - Tercihen call center ve/veya satış konusunda tecrübeli, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden. TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

 • Çağrı Merkezi Satış Temsilcileri
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak, değerli müşterilerimize, tatil konusunda rehberlik edecek, yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen, proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler Satış alanında kariyer hedefleyen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Gelişime açık, kendini yenileyebilen, Diksiyonu düzgün, İletişimi güçlü, Hayata pozitif bakabilen ve gerçekçi, Beklentileri aşan, proaktif tutum sahibi, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Hızlı ve disiplinli çalışabilecek, Tercihen Çağrı Merkezi, Satış ve Turizm alanlarında deneyim sahibi, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, İddialı ve fark yaratabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması - Tercihen Turizm Fakültesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, - Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - Tercihen yurtdışı tesis ve yurtdışı tur satışı yapmış - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - Erkek adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak, değerli müşterilerimize, yurtdışı tatil,tur ve uçak bileti konusunda rehberlik edecek, yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen, proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Engelli Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi
  Tatilsepeti.Com
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak, değerli müşterilerimize, tatil konusunda rehberlik edecek, yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen, proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler Satış alanında kariyer hedefleyen, Gelişime açık, kendini yenileyebilen, Diksiyonu düzgün, İletişimi güçlü, Hayata pozitif bakabilen ve gerçekçi, Beklentileri aşan, proaktif tutum sahibi, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Hızlı ve disiplinli çalışabilecek, Tercihen Çağrı Merkezi, Satış ve Turizm alanlarında deneyim sahibi, İddialı ve fark yaratabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Müşteri" Temsilcileri arıyoruz. Adayların İngilizceyi iyi derecede konuşabilmeleri gerekmekte olup, yabancı dil bilgisi yazılı sınav ve sözlü mülakat ile belirlenecektir. Gelen çağrıların karşılanarak ( inbound ) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, 1989 ve üzeri doğumlu, 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Performansa bağlı olarak terfi imkanı bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 7/24 vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Tahsilat Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Varlık Yönetim firmasının Tahsilat operasyonunda görev alacak "Tahsilat Uzmanı" arıyoruz. Telefon üzerinden ödeme düzensizliği içerisinde olan müşterilerin aranarak ödemelerin hatırlatılması ve ödeme günlerini belirtmek Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı Problem çözme becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünme yeteneğine sahip Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarıxna hakim ve hızlı klavye kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 7/24 vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • Arapça Tercüman
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Beymen Markası için mağazalarımızda müşterilere ve satış danışmanlarına tercümanlık yapacak, Arapça Bilen Tercümanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · İyi derecede Arapça konuşabilen, · Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Arapça Bilen Mağaza Satış Danışmanı
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Beymen Markası için mağazalarımızda müşterilere tercümanlık yapacak, Arapça Bilen Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, · İyi derecede Arapça konuşabilen, · Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, · Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, · Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kurumsal Satış Yöneticisi
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret şirketimize dahil olacak yeni markamıza Kurumsal Satış Yöneticisi aramaktayız. Şirket bünyesindeki tüm ürün grupları için kurumsal müşteri portföyünün oluşturulması ve satış anlaşmalarının hazırlanması, Operasyonel sipariş süreçlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-ticaret konusunda deneyimli, Seyahat engeli bulunmayan, Yeni Kurumsal Müşteriler kazandırma ve mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayıp derinleşmede etkin, İletişim becerileri güçlü, Sunum becerileri yüksek olan, Prezentable olan, dış görünümüne özen gösteren çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • E-Ticaret Yöneticisi
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret şirketimize dahil olacak yeni markamıza E-Ticaret Yöneticisi aramaktayız. E-Ticaret sitelerimizin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerini yönetmek, Hedef kitleye uygun online iletişim ve satış pazarlama stratejilerini geliştirmek, kampanyalar tanımlamak ve yönetmek E-medya harcamalarının yürütülme planlarını yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-ticaret / Online satış - pazarlama alanında deneyimli, E-Ticaret web ara yüzleri hakkında deneyimli, Tercihen erkek, 30 yaş ve üzerinde olan, Web sitesinin taktiksel yönetimi konusunda tecrübeli, Analiz yapabilecek, yeni fikirler ve yaratıcı yöntemler geliştirebilecek Problem çözme ve organizasyon becerileri yüksek Planlama, koordinasyon, raporlama ve sunum becerileri gelişmiş Piyasa ve rakip analizleri yapabilecek Sosyal medya ile ilgili web trendlerini ve gelişen teknolojileri yakından takip eden çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Genel Müdür Yardımcısı
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret şirketimize dahil olacak yeni markamıza Genel Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik ticaret konusunda deneyimli, Tercihen Web üzerinden gıda ürünleri siparişi konusunda tecrübeli, Tercihen Gıda ürünleri imalatı konusuna yatkın, Franchise alanını iyi bilen ve bu alanda tecrübeli, Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Yenilikçi ve stratejik düşünebilen, Ekip kurma ve yönetme konusunda yetkinlik sahibi, Sonuç odaklı çalışabilen, iletişim becerileri kuvvetli, Genel Müdür'e raporlama yapacak, Analitik düşünme, raporlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş.

 • Genel Müdür
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E-ticaret şirketimize dahil olacak yeni markamıza Genel Müdür aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik ticaret konusunda deneyimli, Tercihen Web üzerinden gıda ürünleri siparişi konusunda tecrübeli, Tercihen Gıda ürünleri imalatı konusuna yatkın, Franchise alanını iyi bilen ve bu alanda tecrübeli, Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Yenilikçi ve stratejik düşünebilen, Ekip kurma ve yönetme konusunda yetkinlik sahibi, Sonuç odaklı çalışabilen, iletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünme, raporlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş.

 • Satış Destek Elemanı
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kozmetik alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için ülkemizin en modern kozmetik mağazalarındaki ekibimize Cuma–Cumartesi–Pazar günlerinde çalışacak MAĞAZA SATIŞ DESTEK ELEMANI arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya Lisans öğrencisi, Perakende mağazacılık konusunda deneyimli/deneyimsiz, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişimi ve motivasyonu yüksek, İstanbul’da ikamet eden, Dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması LİNGUSTA METOD Çağrı Merkezi için ekibimize Müşteri Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezlerinde en az 2 sene çalışmış olmak Üniversite mezunu İngilizce bilen (aktif konuşabilen) Anadolu yakasında ikamet eden (Kartal, Bostancı, Maltepe, Kadıköy tercihen) Askerlik görevini tamamlamış Sigara kesinlikle kullanmayan 20-30 yaşları arasında.

 • Depo Elemanı
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip DEPO ELEMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Depoculuk konusunda deneyimli, (tercihen Perakende sektöründe) Barkod uygulamalarına hakim, Faturalama, adresleme, paketleme ve gönderi yapabilecek, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Esenyurt ve çevresinde ikamet eden.

 • Motor Kurye
  Team Fores HR
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösterecek olan firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip MOTORLU KURYE arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *A2 sınıfı sürücü ehliyeti, *Aktif motorsiklet kullanabilen, *İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, *Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Şoför
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *B sınıfı sürücü ehliyeti olan, *Aktif araç kullanabilen, *SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, *İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, *Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Front-End Developer
  Stratej İk
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, savunma, sanayi ve sağlık sektörlerine yönelik yüksek teknoloji ürünleri geliştiren, AR-GE çalışmaları yapan bilişim firmasında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Front-end Developer” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili önlisans ve lisans bölümlerinden mezun, -Tasarım alanında Photoshop, illustrator programlarına hakim, -Kodlama alanında PSD dosyalarının HTML5, LESS / SASS (CSS3), JavaScript 'e dökülmesi, Canvas / WebGL uygulamaları yazımı, javascript, jQuery, Angularjs, D3.js, node.js, Grunt, Jslint / ESlint bilgisi olan, -Entegrasyon alanında PHP / AJAX bilgisi olan, -Cross-platform (PC, Mac, tablet, laptop, smart phone, Windows, Linux, MacOS, iOS, Android) Cross-browser (Firefox, Chrome, Opera, Safari, IE) uyumlu kod yazabilen, - Responsive, mobile first responsive, Twitter bootstrap bilgisi olan, -Kendini geliştiren, yeni teknolojilere açık ve mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden -İyi bir internet kullanıcısı olan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli. -İyi derecede İngilizce bilen

/
350
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul (Tümü) İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?