Aykanlar Gıda

Aykanlar Gıda
Aykanlar Gıda www.aykanlar.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Aykanlar Gıda İş İlanı Ara

Aykanlar Gıda Hakkında

Ticari hayatına 1968 yılında Muş’ta başlamıştır. 1992 yılında şirket merkezini İstanbul'a taşıyarak, faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş, kapsam alanını genişleterek büyümesini sürdürmüştür. Kısa sürede Marmara bölgesindeki lider dağıtım organizasyonları arasına girmiştir.

Marmara - Güney Marmara, Ege ve Akdeniz dağıtım alanı, 50 yılı aşkın lojistik, depolama, satış ve ticari pazarlama alanında sağlam altyapısı ve uzman kadrosuyla, farklı sektörlerin lider ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe, 50 değişik marka ve 1000'i aşkın ürün çeşidinden oluşan geniş ürün portföyünü, iş ortaklarının hizmetine sunmaktadır.

VIZYONUMUZ


Dijital teknolojiyi yakından takip edip, global ve yerel konjonktürdeki değişiklik ve gelişimlere hızlı ve verimli cevap vermek ve bu alanda öncü olmak; köklü iş deneyimini ve ticari kültürünü çeşitlilikleri kapsayacak biçimde yönlendirip, hizmetlerinde her daim başlangıç heyecanını ve ruhunu barındırmak; iş ortaklarıyla durmadan daha iyiye ilerlemektir.

MISYONUMUZ


Satış, ticari pazarlama ve lojistik sektörlerindeki köklü deneyimimizi ve öz değerlerimizi yeni nesil teknoloji ve gelişen dünya koşullarında sürdürülebilir iş modelleriyle zenginleştirmek; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve içinde bulunduğumuz ekosisteme fayda ve verimlilik üretmek için tüm enerjimizi sarf etmek temel amacımızdır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 60 Mavi Yaka 290 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak)

Aykanlar Gıda İş Başvurusu

Aykanlar Gıda, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Aykanlar Gıda firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Aykanlar Gıda ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Aykanlar Gıda iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Aykanlar Gıda iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver