Bankacılık / Finans İş İlanları

Hepsini Temizle
Bankacılık / Finans
 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Pronet’in Satış Divizyonu bünyesindeki pozisyonlarda değerlendirilmek üzere stratejik düşünebilen, potansiyeli yüksek, öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık,deneyimli profesyonelleri arıyoruz  

  Aranan Nitelikler En az önlisans veya lisans mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Bankacılık / Finans, Faktoring, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Finansal Analist, Satış Temsilcisi, Uzman, Yönetici Adayı

 • Waternet İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Kariyerin ve yüksek kazanç için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waternet ailesine sen de katıl!  

  Aranan Nitelikler Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketicilerle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, 'Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimser.Waternet, yenilikçi  yaklaşımıyla  ev ve işyerlerinde sağlıklı içme suyuna erişimi zahmetsiz bir hizmete dönüştürür. Ekibimiz, hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur.    Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer yolu çizmeyi hedefliyorum diyorsan, Waternet ’de alacağın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Masa başında değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile çalışarak birlikte değer yaratmak istiyorsan, Her yeni fikre, her eleştiriye önem veriyorsan; değişimleri gerçekleştirecek cesarete ve beceriye sahipsen, Hayal etmek, ezber bozmak, yenilikçi olmak ve özgür düşünmek tam bana göre diyorsan, Erkek adaylar için askerlik görevimi tamamladım ya da henüz vaktim var diyorsan, Avrupa ve Asya’yı birleştiren mühür İstanbul’da yaşıyorsan,        Waternet ailesi olarak seni heyecanla bekliyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Temsilci, Bölge Sorumlusu

 • Manpower Managed Services İstanbul Anadolu 29 Haziran 2016

  İş Açıklaması Providing executive level assistance to the Managing Director and team, Extensive meeting planning and calendar management, Arranging and coordinating business travels, Coordinating topics with internal divisions towards result-orientation, Preparing reports and presentations, Documentation, record and file keeping.

  Aranan Nitelikler University degree, Minimum 1 year of experience as an Assistant, Excellent command of both spoken and written English, Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English, Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word), Excellent planning and organization, Strong coordination and communication skills, Detail orientation and multi-tasking, Research, prioritizing, and follow-up, Proactively working against deadline pressures.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Asistan

 • Manpower Ümraniye İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Haziran 2016

  İş Açıklaması Bankacılık alanında faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere 'Bordro Yöneticisi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili Lisans ve MYO bölümlerinden mezun olan, Minimum 4 yıl bordro ve özlük işleri konusunda deneyim sahibi, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen denetim firması iş deneyimine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Müdür Yrd

 • Odea Bank İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Odeabank ve Odeabank İletişim Merkezi’nin iş yapısını, kurallarını ve süreçlerini çözümleyerek , sorunlar ve fırsatlar için yeni analiz ve çözümler üretmek Odeabank ve Odeabank İletişim Merkezi’nin iş ihtiyaçlarını anlayarak mevcutta işin nasıl yapıldığını, daha doğru nasıl yapılabileceğini verimlilik ve etkinliği arttırmak için tasarlamak Tasarlanan uyarlama ya da projenin banka, iletişim merkezi ve müşteri tarafındaki kazancı belirlemek Gerekli olan uyarlama ve geliştirmeleri mevcut/ yeni sistemleri, büyük veri havuzunu kullanarak ve yeni analizler üreterek tasarlamak Yapılacak geliştirmenin kontrol ve kalitesini takip ederek detaylı testleri yapmak  

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültesi mezunu ( Tercihen endüstri mühendisliği) İyi derecede İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim En fazla 4 yıl süreç, veri analitiği alanlarında görev yapmış Veri tabanı sorgu dili (T-SQL) bilen Desktop/Web/Mobil teknolojileri hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan İş Zekası veya raporlama ürünleri kullanarak analiz ve/veya performans ölçüm uygulamaları geliştirmiş olan BT altyapı veya yazılım projelerinde görev almış, en az 2 büyük proje deneyimi olan  

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman

 • Odea Bank İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması .

  Aranan Nitelikler .

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi

 • Odea Bank İzmir, Gaziantep, Bursa, Ankara, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Bankamız ihtiyaç kredisi ve kredi kartı ürünlerinin satışının gerçekleştirilmesi  

  Aranan Nitelikler • Lisans / Önlisans mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan bir lisans bölümünde öğrenci, • Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmak isteyen, • İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, • Tercihen satış deneyimine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl, • Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında görev alabilecek, • Tercihen aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Desa Deri İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kuruluşumuzun Muhasebe bölümünde, ithalat, genel muhasebe, e-fatura ve e-arşiv fatura konularında çalışacak tek düzen hesap planına vakıf ekip arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden (İşletme, iktisat, Maliye) mezun, Vergi Daireleri ile ilgili işlemleri takip edebilecek, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programlarını çok iyi kullanan, Tercihen SAP programını kullanabilen, Analitik düşünce ve iletişim becerileri yüksek, analiz yeteneğine sahip, Sonuç odaklı çalışan , takipçi ve dikkatli, İnsan ilişkilerinde başarılı , İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Bankacılık / Finans, Deri/Ayakkabı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Yaz döneminde sezonluk/dönemsel çalışabilecek, Balıkesir'de ikamet eden, BAY,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Şoför, Ofis Elemanı, Memur, Kurye, Eleman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Net Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası bir şirket için; İstanbul Anadolu yakasında çalışacak Tele-Sales Specialist arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerden gelen online veya inbound taleplere yönelik olarak geri aramalarda bulunup poliçe satışının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler •    Minimum 6 ay telefon üzerinden satış deneyimi olan, •    En az lise mezunu,   •    Erkek adaylar için askerliği minimum 2 yıl tecilli olan,  •    Girişken, konuşkan, diksiyonu düzgün,   •    Kuvvetli ikna becerisine sahip, •    Müşteri odaklı bakış açısı olan, •    Tercihen sigortacılık sektörü deneyimi bulunan

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Net Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Müşterilerden gelen online veya inbound taleplere yönelik olarak geri aramalarda bulunup poliçe satışının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası bir şirket için; İstanbul Anadolu yakasında çalışacak Tele-Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler •    Minimum 6 ay telefon üzerinden satış deneyimi olan, •    En az lise mezunu,   •    Erkek adaylar için askerliği minimum 2 yıl tecilli olan,  •    Girişken, konuşkan, diksiyonu düzgün,   •    Kuvvetli ikna becerisine sahip, •    Müşteri odaklı bakış açısı olan, •    Tercihen sigortacılık sektörü satış deneyimi bulunan

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, · Sahada çalışmaya istekli, · Seyahat engeli olmayan, · İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük · Diksiyonu düzgün, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, · MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Yöneticisi tarafından verilen iş emirleri ile bildirilen arızalara müdahele ederek aşağıda belirtilen konularda arıza bakımlarını yapabilecek, Boru devre onarımları, Tuvalet tesisat onarımları, Pompa onarımları, Boya işleri, Filtre temizlikleri vb, Yer değiştirme ve taşınmalarında, masa kurulması ve partisyonların (oda kurulması) yer değişim konularında teknik destek verebilecek,  

  Aranan Nitelikler En az Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen ilgili pozisyonda tercübeli, Teknik konulara hakim, Analitik düşünebilen ve risk alabilen, Şekerpınar ve civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış veya askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış, Bay,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Eleman, Formen

 • İş Açıklaması Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Sakarya'da ikamet eden, BAY,

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur, Şoför, Kurye

 • İş Açıklaması Kurumsal finansman danışmanlığı, sermaye piyasaları, varlık yönetimi gibi alanlarda, sekiz grup şirketi ile faaliyet gösteren “Ünlü & Co” çatısı altında; Türkiye'nin önde gelen Varlık Yönetim Şirketi 'nin tahsilât hizmetlerini sunan iştiraki Plato Finansal Danışmanlık Servisleri A.Ş.'de Operasyon Grubu'nda Tahsilat Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız. • Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek, • Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, • Hedef ve Performans odaklı çalışarak borç tahsilatını yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek.

  Aranan Nitelikler •Lisans mezunu veya en az önlisans mezunu, •Çağrı merkezi - tahsilat alanında kariyer hedefi olan, •En az 2 yıl telefonla tahsilat veya çağrı merkezi satış deneyimli, •Tercihen Hukuk Bürolarında, Bankaların Risk İzleme, Kredi Takip veya tahsilata yönelik hukuk bölümlerinde veya telefonda satış çalışmalarında görev almış, •Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, •Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, pazarlama ve satış konusunda deneyimli, •İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, •Hedef odaklı çalışabilecek, •Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Aramıza katılacak arkadaşlara sürekli eğitim politikası çerçevesinde 3 hafta süreyle Etkin Tahsilat Yönetimi ve Hukuksal Süreç eğitimleri verilecektir.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Net Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası bir şirket için; İstanbul Anadolu yakasında çalışacak Sigorta Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerden gelen online veya inbound taleplere yönelik olarak geri aramalarda bulunup poliçe satışının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler •    Minimum 6 ay telefon üzerinden satış deneyimi olan,  •    En az lise mezunu,   •    Erkek adaylar için askerliği minimum 2 yıl tecilli olan,  •    Girişken, konuşkan, diksiyonu düzgün,   •    Kuvvetli ikna becerisine sahip, •    Müşteri odaklı bakış açısı olan, •    Tercihen sigortacılık sektörü deneyimi bulunan

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Maltepe/ Girne Mah. metro çıkışının başında bulunan; Sektöre hakim sigorta şirketlerinin temsilciliğini yaptığımız acenteliğimize,  elementer branşta ofis içinde çalışacak tecrübeli elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, görünümüne önem veren Öğrenmeye açık. Güler yüzlü İkna ve iletişim yeteneği güçlü  Motivasyonu ve özgüveni yüksek Takım çalışmasına yatkın Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı Sigorta sektöründe kariyer planlayan ve bu sektörde kendisini geliştirmek isteyen. Çalışma prensipleri olan, düzenli. SEGEM belgesine sahip,  Uzun soluklu çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ülkemizin önde gelen özel eğitim kurumlarından birisi için Muhasebe Müdürü pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Satış faturaların düzenlenmesi takibi ve kayıtlara alınması, Satış Faturalarının tanzim ederek kayıtlara alınmasının sağlanması, Bütçeleme ve bütçeye uygunluk denetimi yapmak, İlgilisi ve Genel Müdür tarafından onaylı satın alma faturalarının irsaliye ile kontrolü ve muhasebe kayıtlarına alınması, Aylık olarak beyan edilen BA-BS bildirimlerinin firmalar ile telefonda veya yazılı mutabakatlarının her ayın en geç 25'inde yapmak, Muhtasar, Kdv, Geçici vergi, Kurumlar vergisi ve diğer çeşitli beyannameler ile ilgili olarak ön hazırlıkları tamamlayarak kontrole sunmak, Bütün onaylanan beyannamelerle ilgili ödeme taleplerini finansman servisine bildirip ödemelerin takibini yapmak, Personel işlemlerinin takibi yapmak, Devlet İstatistik Kurumundan gelen formların doldurulmasını sağlamak, Günlük işyeri masraf ve harcamalarının taleplerini yapılarak kayıt altına alınması, Vergi daireleri ve diğer Resmi kurumlarla ilişkileri sağlamak, Aylık olarak banka mutabakatlarını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, Banka ödemeleri, finansal operasyonlar ve nakit akışı yönetimi konularında en az 12 yıl deneyimli, ERP Canias prpgramı kullanabilen, Kredi sözleşmeleri, banka görüşmeleri v.b. konularda bilgi sahibi, Tekdüzen muhasebe planına vakıf, Banka muhasebe kayıtlarını ve banka işlemlerini takip edecek banka ve nakit raporlamasında deneyimli, MS Office (Exel,Word,Power point) programlarını etkin şekilde kullanabilen Genel Muhasebeye hakim, kayıtları ve mutabakatları yapabilecek, Vergi ve sigorta konularına hakim, muhtasar, kdv, damga vergisi, BA-BS ve geçici vergi beyannamesi verebilecek, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneği gelişmiş, Bütçeleme ve bütçeye uygunluk denetimi yapmak, Bütçe ve raporlama süreçlerinde deneyim kazanmış, İletişimi kuvvetli, iş konsantrasyonu yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi becerisi gelişmiş, titiz, takipçi ve detaylara önem veren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetici

 • Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye’ nin en büyük e-ticaret şirketlerinden müşterimiz için ; ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, teşekkür, öneri vb. taleplerini alarak bunların ilgili birimlere yönlendirilmesi ve sonuçları hakkında süreç takibinden sorumlu olarak görevlendirilecek.

  Aranan Nitelikler Şikayet yönetimi konusunda deneyimli Kalite ve müşteri odaklı çalışabilecek , Diksiyonu düzgün,, E-ticaret alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi,iletişim becerileri kuvvetli , Takım çalışmasına yatkın , Sürekli gelişime açık , MS Office programlarını ve Windows tabanlı internet uygulamalara hakim , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli , İstanbul da ikamet eden . ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • GCM MENKUL KIYMETLER A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Balıkesir Bugün

  İş Açıklaması Sektöründeki en büyük kurumlardan biri olan ve sürekli büyüyen organizasyonumuzda, potansiyel yatırımcılara ulaşarak kendilerini bilgilendirmek ve  onları GCM müşterisi yapmak, Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler GCM Forex & Menkul Kıymetler A.Ş. Balıkesir İrtibat Ofisimizde, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde birlikte çalışacağımız aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin önlisans ve/veya lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Aracı Kurumda çalışmış,  Tercihen SPK Lisans Belgesi'ne sahip veya sınavlarına girmiş olan,  Finans dünyası ve satışa ilgi duyan, Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.    

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için "Kredi Kartı Satış Temsilcisi" pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Kredi kartlarımızın hedef kitlesine giren müşteri adaylarını bulmak, onların finansal ihtiyaçlarını bankamız kredi kartlarıyla karşılayabilecek satış görüşmelerini yapmak ve müşteri adaylarının talep başvurularını almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokul mezunu, Sahada çalışmaya istekli, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış / 2 yıl tecilli, MS Office Programlarını kullanabilen.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

/
9

İş Habercisi - Bankacılık / Finans İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?