İstanbul Avrupa İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Avrupa
 • İş Açıklaması İş Açıklaması SLD TEKSTİL DIŞ TİC. SAN LTD ŞTİ, Marka adı CLAUDIA MILLEN OLAN , 25-30 personeli olan kumaş satışı ve konfeksiyon imalatı yapan İSTANBUL Yenibosna/Bahçelievler’de faaliyette olan, İthalat-ihracat yapan uluslararasında çalışan tekstil firmasıdır. Muhasebe bölümünde çalışacak Muhasebe ve Finans, İK Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite yada Meslek Yüksek Okulu İşletme veya Muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Yasal mevzuata ve Tek düzen hesap planına vakıf, En az 5 yıllık deneyim sahibi, Muhasebe süreçlerine hakim, MS office programlarını ve excel'i iyi derecede bilen, İnsan Kaynakları konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İSTANBUL - BAHÇELİEVLER/YENIBOSNA civarında ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır

 • İş Açıklaması İŞ AÇIKLAMASI BÜYÜK BEDEN BAYAN TEKSTİL FİRMASI OLAN CLAUDIA MILLEN MARKASI İÇİN GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SATIŞ PAZARLAMA PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR. EĞİTİM DURUMU : ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL , KUMAŞ , HAZIRGİYİM , PAZARLAMA YADA İŞLETME BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK. MODA VE PİYASA BİLGİSİ OLAN VE TERCİHEN BÜYÜK BEDEN BAYAN TEKSTİL ÜRÜNLERİ KONUSUNDA MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE SAHİP. 25-35 YAŞ ARALIĞINDA TERCİHEN ERKEK ADAYLAR. ORGANİZASYON , İŞ TAKİBİ KONUSUNDA YETENEK VE DENEYİME SAHİP VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU. POZİTİF İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLUP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN OLAN. ASKERLİK : TAMAMLANMIŞ OLMALI. YENİBOSNA MERKEZ MAH. ATATÜRK CAD. NO 27/A BAHÇELİEVLER / İSTANBUL YAKINLARINDA İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Tasarımcı
  Sld Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması Büyük Beden Bayan giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Bahçelievler / Yenibosna Merkez Binasında görevlendirilmek üzere TASARIM SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen LALELİ ve OSMANBEY Piyasasında Yabancı Müşteriler için koleksiyon hazırlayabilecek Yüksek öğrenim kurumlarının Tasarıma yönelik eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun Dokuma ve Örme Ürün tasarımı konusunda deneyimli Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Bayan giyimde 5 yıl çalışmış Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-35 yaşlarında, Bay-Bayan adaylar,

 • İş Açıklaması ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. ÜRETİM PLANLAMA KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ. NEBİM WINNER PROGRAMINI BILEN. MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN (ÖZELLİKLE EXCEL ). ATÖLYE YÖNETİMİ VE FASON ÜRETİM TAKİBİ KONUSUNDA TECRÜBELİ. ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN , SORUMLULUK SAHİBİ VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU. YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM ÖZELLİKLERİ KUVVETLİ, İŞ DİSİPLİNİ YÜKSEK VE RAPORLAMA BECERİSİ GELİŞMİŞ. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMALIDIR. TERCİHEN YENİBOSNA CİVARINDA İKAMET EDEN.

  Aranan Nitelikler OLUŞTURULAN KOLEKSİYON SİPARİŞLERİ DOĞRULTUSUNDA GEREKEN KUMAŞ VE AKSESUAR PLANLAMASINI GERÇEKLEŞTİRMEK. SATIN ALINAN VE ATÖLYELERDEN GELEN ÜRÜNLERİN KALİTESİNİ DENETLEMEK. ÜRÜN,DEPO,KESİMHANE VE MODELHANENİN ORGANİZASYON  VE İŞLEYİŞİNİ TAKİP ETMEK. ÜRETİM MALİYETLERİNİ  VE GEREKLİ SATIN ALMA FORMLARINI HAZIRLAMAK. GÜNLÜK,HAFTALIK VE AYLIK RAPORLAMALARI GERÇEKLEŞTİRMEK. YÖNETİCİSİNİN  VERDİĞİ İŞLERİ EKSİKSİZ OLARAK TAKİP ETMEK.

 • İş Açıklaması Numune ve koleksiyon sürecinin planlamasını iyi yapabilecek, bu konuda kendine güvenen, İş organizasyon yönü kuvvetli. Dikim tekniklerini ve ürün üretim süreçlerini çok iyi bilen, model ve kalıp bilgisi olan, Firma bünyesindeki markaların tüm tasarım sürecine destek olmak, Model sunum provalarına hazırlık yapmak, Tasarımı tamamlanan koleksiyon modellerinin oluşturulma aşamasından itibaren  tüm iş akışını takip etmek, Koleksiyon ile ilgili tüm Kumaş numunelerini ve aksesuar numunelerinin oluşturulmasını takip ve organize etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Tekstil Yüksekokul bölümünden mezun veya Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil tasarımı bölümünden mezun, Tercihen İngilizce bilen, El çizimi ve Teorik çizim yapabilen, En az 3-5 yıl tecrübeli, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli temsil yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Temel düzeyde kalıp bilgisine sahip ve föy yazabilecek düzeyde bilgili, Enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, kişisel gelişimine önem veren, Modayı ve yeni trendleri takip edebilecek, araştırmacı bir yapıya sahip, Adobe Photoshop ve Adobeİllustrator programlarına hakim. MS Office programlarına hakim. İngilizce bilen

 • İş Açıklaması Genel Nitelikler TURKCELL TIM MAĞAZAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEK MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI - En az lise mezunu  - TURKCELL deneyimi olan telekominikasyon  sektöründe tecrübeli  - Kendisini iyi ifade edebilen, iletişim becerileri yüksek  - Öğrenmeye ve gelişmeye açık  - Takım çalışmasına ve kazançlarına inanan  - Internet ve Ms Office programlarını kullanabilen  - Askerlik görevini tamamlamış(erkek adayalar için)  - Mağazaları görsel olarak en iyi şekilde hazırlamak  - İhtiyaç analiz yapmak  - Gsm ürün ve hizmetlerinin sunum ve satışını gerçekleştirmek  Mağaza Müdür Yardımcısı'' olarak görev alıcak adaylar aramaktayız  

  Aranan Nitelikler Turkcell Tim  mağazamızda görevlendirilmek üzere mağaza müdür yardımcısı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Genel Nitelikler TURKCELL SERTİFİKALI İLETİŞİM DANIŞMANLARI İletişim danışmanı SERTİFİKASI olan Yüzyüze kanalda olmanın bilinciyle satış ve hizmet odaklı  bir şekilde sorumluluklarını yerine getirecek, perakende sektöründe deneyimli,        Turkcell ürün ve servislerine hakim,  Tercihen Maya ve güncel programları kullanabilen, Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı,  İletişim becerileri yüksek, güler yüzlü ve pozitif,  İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Bahçelievler, Şirinevler, Bakırköy, Yenibosna, Haznedar, Güngören, Levent, Mecidiyeköy, Bayrampaşa, Çağlayan, Çemberlitaş, Gaziosmanpaşa, Şişli, Acıbadem, Bostancı, Çengelköy, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar ve Ataşehir bölgelerinde ve bu bölgelere yakın ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda Satış ve Hizmet işlemlerini gerçekleştirmek, Müşterilere mağazadaki ürünlerin ve kampanyaların tanıtımını yaparak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretmek, İlgili evrakların ve işlemlerin aktivasyon süresi içerisinde tamamlamak ve zamanında birimlere yönlendirmek. Satışı gerçekleşen ürünlere ait fatura, irsaliye vb. resmi ve diğer evrakları düzenlemek, Mağazanın belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Mağazanın görsel düzenini sağlamak ve mevcut düzeni korumak

 • İş Açıklaması Suudi Arabistan Dammam'da yeni açılacak olan Künefeci Şubemizde mutfak,fırınve dondurma bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pastahane/Cafe/Restaurant  sektöründe tecrübesi olan veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede Arapça bilen,

 • İş Açıklaması Suudi Arabistan Dhahran Mall'da yeni açılacak olan Künefeci Şubemizde mutfak,fırın ve dondurma bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pastahane/Cafe/Restaurant  sektöründe tecrübesi olan veya bu sektöre girmek isteyen, Kişisel bakımına ve dış görüntüsüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İyi derecede Arapça bilen,

 • İş Açıklaması Vodafone Türkiye'nin en büyük mağaza zinciri olan Ersa Telekomünikasyon bünyesindeki mağazalarda görevlendirilecek ''Satış ve Aktivasyon Yetkilisi'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olan, Vodafone gsm sektör bilgisine sahip, Tercihen satış ve aktivasyon tecrübesi olan, Çalışma saatlerinde esnek olabilecek, Kendine güvenen, Prezantabl, Bilgisayar programlarına hakim, Düzgün diksiyona,etkili ses tonuna sahip net ve akıcı konuşma yapabilen, Bay/bayan satış ve aktivasyon danışmanlarına ihtiyaç duymaktayız.

 • İş Açıklaması Müşterilerimizin rutin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra doğabilecek ihtiyaçları öngörmek, geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin buluşmasını sağlamak, güncel bilgi donanımıyla ihtiyaca uygun ürün/ürünler için yönlendirme yapmak,  mağazamız içerisinde ve satış sonrası müşteri memnuniyetini maksimize etmek.

  Aranan Nitelikler Genç, dinamik, güler yüzlü, gelişime açık, insan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Perakende sektöründe, kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, yönlendirebilen, Hedef odaklı, İkna Kabiliyeti yüksek, Mobil teknolojilere meraklı ve öğrenmeye hevesli, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği gelişmiş, Disiplinli çalışma becerisine sahip ve hızlı hareket edebilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda oturan, Prezantabl, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Müdür Yardımcısı
  B&G Store
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İSTANBUL MAĞAZALARIMZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLCEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLCEK, EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN MESLEKİ DÜZEYDE İNGİLİZCA YA DA ARAPÇA BİLEN BAYAN.

 • Mağaza Müdürü
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri ÇocukHazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 70 'i aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın ,İSTANBUL AVRUPA YAKASIN'DA yer alan mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Tercihen Nebim V3 programına hakim - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Mesleki düzeyde İngilizce, tercihen Arapça yabancı dil bilgisine sahip adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • Yönetici Asistanı
  B&G Store
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un merkez departmanında görev alacak,yeni mezun, İyi derecede İngilizce bilen Yönetici Asistanları istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok İyi derecede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil olara tercihen  Arapça, Rusça, İtalyanca dillerinden birini hakim) Ms Office programları kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat ve konaklama engeli olmayan, Perakende sektöründe , yönetici pozisyonunda kariyer hedefleyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.            

 • Satış Danışmanı
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN ÇOCUK GİYİM MARKASI B&G STORE'UN İSTANBUL DA YER ALAN MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRİLECEK BAY -BAYAN SATIŞ DANIŞMANLARI İSTİHDAM EDİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN MÜŞTERİ VE SATIŞ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK TERCİHEN LÜKS & BUTİK MAĞAZA DENEYİMİ OLAN YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLECEK TERCİHEN MESLEKİ DÜZEYDE İNGİLİZCE YA DA ARAÇA BİLEN  TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN  BAY & BAYAN 

 • Stok Takip Personeli
  B&G Store
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çocuk giyimde öncü marka B&G STORE 'un Bayrampaşa da bulunan merkezinde,Stok Yönetim Departmanında görevlendirilecek  BAYAN personeller istihdam edilecektir.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu ( Üniversite tercih sebebidir) İnsan ilişkileri kuvvetli Çözüm odaklı, Esnek çalışma saatleri ve temposuna ayak uydurabilecek Kişisel bakımına özen görteren Nebim V3 programına hakim, İyi derecede bilgisayar kullanabilen  Bayrampaşa ya da yakın yerlerde ikamet eden  Bayan 

 • Satış/Şube Yöneticisi
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Konya Bugün

  İş Açıklaması Satış Ekibi veya Şube hedefleri doğrultusunda analizleri yapmak Satış ekibini veya şube faaliyetlerini analizler doğrultusunda yönetmek, Kurumsal ve Bireysel görüşmeler yaparak, satışa destek olmak, Hazırlanan yerel pazarlama planlarını uygulayabilmek, Şubenin idari işleyişinden sorumlu olmak, Genel Müdürlük ile Şube arasında koordinasyonu sağlamak, Resmi ve özel kuruluşlarla ilişkileri yönetmek, Benzer rakip firmalarının çalışmalarını takip etmek, Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üretmek, İşleyiş ile ilgili prosedürlerin uygunluğunu kontrol ederek, yönetime rapor etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Müşteri ilişkileri, memnuniyeti ve satış konusunda en az 5 yıl, Yöneticilik konusunda en az 3 yıl deneyimli Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Hizmet sektöründe benzer bir pozisyonda çalışmış, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen Eğitim Sektöründe tecrübeli, Tercihen İyi Seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Vasıfsız Eleman (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • Genel Müdür Yardımcısı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun Min 10-15 yıl iş deneyimi; Eğitim sektöründe, benzer bir pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Satış ve Pazarlama ağırlıklı iş deneyimlerine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Hizmet kalitesinden ödün vermeyen ve hizmet anlayışını devamlı geliştirebilen, Müşteri memnuniyeti, sonuç ve çözüm odaklılık çözme yetkinlikleri gelişmiş, Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli, Bütçeleme ve raporlama yeteneği üst seviyede Yenilikçi ve stratejik düşünebilen, Ekip kurma ve yönetme konusunda yetkinlik sahibi, sonuç odaklı çalışabilen, iletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bilişim alanında ki uygulamalara hakim ve iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce bilgisine sahip, Yüksek iletişim ve ikna kabiliyetine sahip olması, Prezantabl olması, giyimine özen göstermesi,

  Aranan Nitelikler Şirketin genel politikalarını belirlemek, organizasyon yapısını oluşturmak, oluşturulan yapının etkin şekilde çalışmasını koordine etmek, Şirketin gelir-gider bütçesi çerçevesinde yönetilmesini sağlanmak, Şirket faaliyetlerinin yasa ve yönetmeliklerle uyum içerisinde olmasını güvence altına almak, Şirketin pazardaki rekabet gücünü arttırıcı siyasi, ekonomik ve teknik gelişmeleri takip ederek mevcut durum analizlerini yapmak, Sektörel ve teknolojik analizler çerçevesinde verimlilik ve rekabet için gerekli yatırımları planlamak, Şirketin pazar payını arttırmak amaçlı iş geliştirme, Şirket menfaatlerini göz önünde bulundurarak işletmenin gelişmesini ve büyümesini sağlayacak stratejiyi oluşturmak ve bu strateji çerçevesinde hedefleri tespit ederek tüm ekibi bu doğrultuda yönlendirmek, yönetsel süreçlerini takip etmek, Müşteri memnuniyetini ölçmek, müşteri memnuniyetini artırmak için çalışmalar yapmak, Yönetim kuruluna satış ve mali durumla ilgili düzenli rapor vermek.

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çağrı merkezimizde inbound/outbound çağrıları kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, Kurumumuza eğitim almak üzere başvuruda bulunan adaylara, eğitimler hakkında bilgi vermek, randevu vererek, şubelerimize yönlendirmek. Kayıtlı kursiyerlere bilgi amaçlı aramalar yapmak.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık önlisans mezunu 28 yaşından gün almamış Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Gülümseyen bir ses tonu olduğuna inanan, İkna kabiliyetine sahip, Sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen daha önce çağrı merkezinde çalışmış, Ms Office programlarını kullanabilen,

 • Çağrı Merkezi Takım Lideri
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Takım için belirlenen hedefler dahilinde performanslarından sorumlu olunması, Takımın günlük, haftalık, aylık randevu performansını arttırmaya yönelik aksiyonların alınması, Liderlik, koçluk, telefonda satış becerileri ve bilgisi ile müşteri temsilcilerine rol model olunması, Takım arkadaşlarının motivasyonunu yüksek tutarak en üst düzeyde verimlilik sağlanması, Görev yaptığı operasyonun kalite ve verimlilik durumunun takip edilmesi, Takımın günlük mola, yemek, after call work vs gibi bilgilerinin (ekip verimliliği) takip edilmesi, Takım üyelerine operasyonel temel eğitimlerin verilmesi,

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezi sektöründe en az 1 yıl Takım Liderliği deneyimine sahip olan, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı, Öğrenmeye ve öğretmeye açık, Hedef odaklı ve planlı çalışma disiplinine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Ofis Asistanı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Bilişim eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren kurumumuzun Şubelerinde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün,görünümüne önem veren, Kişisel gelişime açık,düzenli, Yoğun çalışma temposuna ve hafta sonu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, 22 - 30 yaşlarında ,Bayan.

 • Eğitim Satış Danışmanı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Eğitim kurumumuzun ; İstanbul'daki Kadıköy , Bakırköy, Pendik ve Beşiktaş Şubelerimiz için yetki ve sorumluluk üstlenebilecek , ilişki kurma ve iletişim becerileri güçlü , verilen satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışmanın önemine inanan , bireysel motivasyona sahip ''Eğitim Satış Danışmanları'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen 23-33 yaş arası Satış işini meslek olarak seçen, Kendini 'başarılı bir satışçı' olarak nitelendirebilen, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Hizmet kalitesine önem veren, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Türkiye’de Gelinlik, Abiye ve Nişanlık mağazacılık sektörünün iddialı markalarından biri olan,"Narin Moda” BAKIRKÖY Mağazamızda Görevlendirilecek; Gelinlik, Abiye, Nişanlık ve Özel Tasarım Bayan Giyim koleksiyonların Satışını Gerçekleştirmek Üzere Mağazacılık Alanında kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Bayan Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Tercihen gelinlik veya Abiye satışında deneyimli yada Yetiştirilmek Üzere Dinamik, yeniliklere açık Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek Tercihen ingilizce bilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren İlan Tanımında Geçen Semtlerde İkamet Eden/Edebilecek Olan Bayan Takım Arkadaşları Arıyoruz

 • Kurumsal Satış Uzmanı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenip satış süreçlerinin yönetilmesi, Mevcut kurumsal müşteri portföyünü yönetmek ve yeni satış projeleri geliştirmek, Kendisine verilen satış ve müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kamu kurumlarına satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak, MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,

 • Kurumsal Satış Yöneticisi / Yönetmeni
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl satış ve yöneticilik tecrübesi olan, Teknoloji ürünleri ve hizmet satışında deneyimli, İş takibi kuvvetli ve sonuçlandırma kabiliyeti yüksek, Çeşitli kanallar ve portföyü sayesinde firmaya yeni müşteri kazandırabilecek, Hedefli / Kotalı çalışabilecek, sürekli raporlama yapabilecek, Planlama Becerisi Gelişmiş ve Sistemli Çalışan, Microsoft Office Programlarına hakim, İngilizce Bilen, B tipi ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Kurumsal düzeyde ilişkilerin kurulması ve geliştirilmesinden sorumlu olacak , Günlük "Route Planı" doğrultusunda ziyaretleri gerçekleştirmek ve düzenli raporlama yapmak, Firmaların ihtiyaçlarına uygun projeler oluşturmak, Belirlenen satış ve pazarlama stratejilerini hayata geçirebilen, Yıl sonu ve yıl içi satış / pazarlama ve müşteri memnuniyeti raporlarının hazırlayacak, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak üzere dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

 • Teknik Servis Personeli
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   "Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions” ünvanına sahip olan eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Teknik Servis personeli aranmaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Bilgisayar donanımı konusunda bilgili Bilgisayar tamiri yapabilecek Teknolojiyi yakından takip eden, Gelişime açık Takım çalışmasına yatkın, dinamik, gelişime açık Yoğun iş ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • İş Açıklaması Bilişim alanında (Sistem/Yazılım Uzmanı) %100 burslu gerekli ön eğitim verildikten sonra başarılı olan adaylar istihdam edilecektir. Eğitimler Pazartesi – Cuma mesai saatleri içerisinde verilecektir. Eğitime %100 katılım mecburidir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin bilişim ile ilgili lisans/önlisans bölümlerinden veya sayısal alanlardan mezun olan, Bilişim Teknolojilerine ilgi duyan ve kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen, 1982 Sonrası doğumlu, MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünce ve insan ilişkileri konusunda etkili.

 • Reyon Görevlisi (Yetiştirilmek Üzere)
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda reyon görevlisi olarak çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 45 yaş arası Perakende Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması MEDİCANA SAĞLIK GRUBU BÜNYESİNDE BAHÇELİEVLER HASTANESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE " ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim Full Time çalışabilecek    

/
232
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Avrupa İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?