Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Otomotiv İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Otomotiv
 • İş AçıklamasıLPG Dönüşüm sektöründe, İthalat ve servis hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere LPG Montaj ustaları alınacaktır. Oto Lpg Montajcısı Oto bakım ve Onarımcısı, Oto Elektrik Teknisyeni Oto Mekanik ve Motor ustaları Yukarda belirtilen bölümlerin herhangi birinde çalışmış ve tecrübesi olan adaylar başvuru yapabilirler.

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığına sahip, Takım çalışmasına uyumlu, takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı

 • Altan Plastikİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAltan Plastik, 1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Altan Plastik, Esenyurt - Kıraç yakınlarındaki tesisinde, otomotiv ana sanayine hizmet vermekte olup ana müşterilerimiz, Fiat, Ford ve Renault' dur. Altan Plastik aşağıdaki üretim konularında ihtisaslaşmıştır ; 1- Plastik Enjeksiyon Prosesi 2- Şişirme ( Blow Moulding ) Prosesi 3- Ekstrüzyon Prosesi 4- Termoform ( Vakum ) Prosesi 5- Hotplate Prosesi Otomotiv sanayide plastik parça üretimi yapan firmamızda çalışacak Kalite Elemanı aranmaktadır. Not : İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Sefaköy, Merter semtlerine servislerimiz mevcuttur.

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Lisesi Mezunu, Minimum 2 yıl deneyimi olan, Office Programlarına hakim olan, B sınıfı ehliyeti olan, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Askerliğini tamamlamış. Tercihen Erkek adayı olacak.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMekanik onarımda gerekli olan temel işlemleri kurallarına uygun olarak yapmak Benzinli motorların ya da dizel motorlarının yapısını, özelliklerini, çalışma prensiplerini bilmek, motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarını yapmak, arızaların teşhis, bakım ve onarımlarını yapmak Motor ve otomotiv sanayisinde kullanılan malzemeleri tanımak, özelliklerini bilip, uygun şekilde kullanmak Motorculukta kullanılan tüm muayene, ölçme ve deney aletlerini işin özelliklerine uygun olarak kullanmak

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul mezunu Otomotiv mekanik teknisyenliği konusunda deneyim sahibi Hizmet sektöründe tecrübesi olan Dış görünümüne özen gösteren Askerlik hizmetini tamamlamış Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz. ’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • FORMplastİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv, beyaz eşya ve ısıtma-soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bilgi Teknolojileri bölümünde görevlendirilmek üzere, Formplast ERP programına ilave çeşitli modüllerden oluşan web tabanlı yazılımın geliştirilmesi,kayıt altına alınması ve kullanım kitapçığının oluşturulması süreçlerinde çalışacak, personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen bilgisayar mühendisliği) En az 3 yıl Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyimli .Net Framework ve C# diline hakim, İyi derecede MS-SQL ve MySql bilgisi olan, Tercihen Mikro Yazılım Evi paket programlarında deneyimli, Telerik yazılım araçlarını kullanarak proje geliştirmiş olan, Web teknolojilerinde iyi düzeyde bilgi sahibi (HTML, CSS, Javascript, Jquery, AJAX ) API, web servisler (JSON, XML), COM bileşenleri konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve etkili iletişim yeteneklerine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Uzun süreli projelerde çalışma konusunda istekli

  Sektör: İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmış olduğumuz büyük beyaz eşya firmalarına ve otomasyon ağırlıklı yeni modern makine yatırımları ile yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam eden tel,yay,kelepçe sistemleri üretimi yapan bir firmamız için kalite kontrol elemanı pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (ilgili bölümlerinden) Kartal,Pendik,Kaynarca,Güzelyalı,Tuzla,Gebze civarlarında ikamet eden Vardiyalı sistemde çalışabilecek Kalite kontrol alanında tecrübeli Ölçü aletleri kullanabilen Teknik resim okuyabilen Üretim fabrika alanında çalışmış olan Askerliğini tamamlamış İletişim alanında kendine güvenen 22-35 yaş aralığında

  Sektör: Demir-Çelik, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Usta, Ustabaşı, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMüşteriye teklif vermek, fiyat çalışmaları yapmak, tasarım ve geliştirme esnasında meydana gelebilecek değişimler sonucunda oluşacak fiyat revizyonlarını yapmak Yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesine katkıda bulunmak, Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planlamaları ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek Teklifleri hazırlamak, fiyat analizlerini yapmak, sözleşmeleri hazırlamak, sipariş kabulünden sevkiyata kadar bütün süreci takip etmek. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilere düzenli ziyaretler yapmak Müşteri hizmetlerine ilişkin şikayet ve problemleri takip etmek Ürün ve uygulama bilgisi ile müşterilere teknik destek vermek ve müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunmak, Pazar araştırmaları yapmak ve raporlamak, müşteri talepleri doğrultusunda yöneticileriyle birlikte yeni ürünleri ürün yelpazemize kazandırmak, Sorumluluk alanındaki faaliyetleri, periyodik olarak rapor haline getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun; tercihen Makine, Endüstri, Metalurji Mühendisi, Tercihen otomotiv veya döküm sektöründe olmak üzere en az 3 yıl tecrübeye sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen Başarı=kazanç odaklı çalışan Ms Office uygulamalarına hakim Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli olmayan İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş Sistematik, yazılı-belgeli ve raporlu çalışmaya yatkın, Aynı anda birden fazla konunun takibini yapabilen, Beşeri ilişkileri kuvvetli olan, dışa dönük yaratılışlı, Uzun vadeli çalışmaya yatkın. Takım çalışmasına uyumlu iletişim ve yönetim becerileri gelişmiş, temsil yeteneğine sahip olan, Sorumluluk alan ve insiyatif kullanabilen,. Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Maltepe, Kartal, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Alüminyum

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Temsilci

 • Pressanİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKıraç - Esenyurt Bölgesinde Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren Sanayi kuruluşumuza aşağıdaki niteliklere sahip, "Aşçı Yardımcısı" olarak görev yapacak erkek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl deneyimli Askerliğini yapmış 25-35 Yaş aralığında Basit Yemekleri Yapabilen Avcılar-Esenyurt-Beylikdüzü-B.Çekmece civarında ikamet eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • AYTAÇ OTO DİZAYNİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Oto Dizayn Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Ön Muhasebe konusunda tecrübeli -İyi Derecede Logogo kullanabilen -Bayan personel aramaktayız. -İkitelli civarında ikamet etmesi tercihimizdir. Müracat:Barış Aytaç-02125492166 info@aytacotodizayn.com.tr

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması* Şirketimizin Kalıphane Bölümünde çalıştırılmak üzere CNC Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Meslek lisesi mezunu * Erkek olmalı * 20 - 30 yaş arası * Askerlik hizmetini tamamlamış *

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Rotowashİzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda İmalat Bölümü çalışacak ‘’KAYNAK OPERATÖRÜ’’ Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu En az 2 yıl tecrübesi olan Kaynak sertifikası olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan İzmir’de ikamet eden Bornova / Bayraklı / Ulucak / Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur Bay ‘Kaynakçı’ aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • İş Açıklaması-İşletmede bildirilen arızalara bakım onarım prosedür şartları doğrultusunda müdahale etmek -Tesis bakım ve planlı bakım çalışmalarının yürütülmesi -Yedek parça ve sarf malzeme kullanım durumunu takip etmek , ihtiyaçları yöneticisine bildirmek

  Aranan Nitelikler-Teknik lise, EML veya MYO ilgili bölümünden mezun -Makine bakım konusunda en az 5 yıl deneyimli -Temel hidrolik ve pnömatik konularında bilgili, şema üzerinden yorum yapabilen -Elektrik , Elektronik, mekatronik ve otomasyon konularında bilgi sahibi -Mekanik ve elektronik aksamların arıza tespiti , tamiri ve bakımını yapacak -PLC hakkında bilgi sahibi -Elektrik şeması okuyup arıza tespit edebilen -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek -Vardiyalı çalışacak

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • Altan Plastikİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAltan Plastik, 1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Altan Plastik, Esenyurt - Kıraç yakınlarındaki tesisinde, otomotiv ana sanayine hizmet vermekte olup ana müşterilerimiz, Fiat, Ford ve Renault' dur. Altan Plastik aşağıdaki üretim konularında ihtisaslaşmıştır ; 1- Plastik Enjeksiyon Prosesi 2- Şişirme ( Blow Moulding ) Prosesi 3- Ekstrüzyon Prosesi 4- Termoform ( Vakum ) Prosesi 5- Hotplate Prosesi Otomotiv yan sanayinde plastik yedek parça üretimi yapan firmamızda plastik enjeksiyon makinelerinde çalışacak “Plastik Enjeksiyon Operatörleri” aranmaktadır. Not : İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Sefaköy, Merter semtlerine servislerimiz mevcuttur.

  Aranan NiteliklerMin. orta okul okulu mezunu tercihen lise mezunu Tercihen plastik Enjeksiyon Makinelerinde deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay / Bayan

  Sektör: Plastik, Otomotiv, İmalat

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Operatör, Eleman

 • İş AçıklamasıCam sektörde faaliyet gösteren şirketimiz,merkezinde görevlendirilmek üzere Denizlide ikamet eden veya edebilecek Muhasebe Sorumlusu takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin, İlgili alanlarından Tercihen İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri’den mezun •Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Genel Muhasebe konusunda deneyimli Bütçe ve raporlama konusunu bilen Seyahat engeli olmayan •En az 3-4 Yıl deneyimli •İyi seviyede excel kullanabilen •B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen •Askerlik hizmetini tamamlamış •İletişim Becerisi kuvvetli, anatilik düşünebilen ve kariyer hedefi olan.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması~~Üretim departmanına alınmak üzere Makine Operatörü arayışındayız. İş Açıklaması • Üretim hattında operasyonel işlemleri gerçekleştirmek, • Talimatlara uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek, • Sorumlu olduğu üretim ekipmanının tertip ve düzen faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek, • ISG kurallarına tam uyum ile çalışmak.

  Aranan Nitelikler~~İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; • Minimum ortaokul mezunu, • İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ~~SEM LASTiK SAN TiC. A.Ş. Alaşarköy Mah.9.Çalışkan Sok.No.1/1 Osmangazi / Bursa / TURKEY Tel. +90 224 2670541 Fax. +90 224 2670537

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMüşteriyi standartlara göre karşılamak, birlikte aracın hasar tespitini yapmak, işe başlamadan önce müşteriye tahmini olarak aracın teslim tarihini bildirmek, aracın onarımının yapılmasını sağlamak Hasar tespitini sigorta eksperi ile bir kez daha gözden geçirmek ve eksperin onayladığı parça fiyatlarına göre araç kartını açmak Hasar ve ekspertiz raporunu hazırlayarak aracı kaportaya göndermek Yedek parça-kaporta-boya-mekanik organizasyonunu sağlamak Araç kabulünde belirlenen işlerin dışında faaliyet gerektiren işlerle ilgili müşteriye ve sigorta şirketine bilgi vermek ve onay almak

  Aranan NiteliklerÖnlisans veya lisans mezunu Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl yedek parça deneyimi olan Satış ve pazarlama yeteneğine sahip Yedek parçayı tanıyan İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman

 • Yaşar Motorlu AraçlarManisa, İzmir 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe Renault ve Dacia Yetkili Satıcı ve Servisi olarak İzmir/ Kemalpaşa'da faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek veya istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Oto Mekanik Elemanları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aranan Niteklikler En az Meslek/Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlik / Ustalık Belgesine sahip olmak Alanı ile ilgili malzeme ve donanım kullanım bilgisine sahip olmak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek Marka kültürü ve standartlarına uyum sağlayabilmek Müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı kalite bilincine sahip olmak 35 yaşını aşmamış olmak Askerlikle ilişkisi olmamak veya 2020 yılına kadar tecilli olmak İzmirde ikamet ediyor veya edebilecek olmak

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Motor Teknisyeni

 • CarplusTekirdağ 23 Temmuz 2017

  İş Açıklaması· Liderlik vasfına sahip, ( TERCİHEN ASKER EMEKLİSİ ) · Ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi, ekibine etkin koçluk yapabilecek, · Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, · Kalite ve detaylara önem gösteren, · Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürebilen, · Analitik düşünen ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyebilen, · Dinamik,sorumluluk sahibi,sabırlı,iletişim yetkinliği yüksek, . MS office programlarına hakim, · Aktif araç kullanabilen, · Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için ) Servis Müdürü arıyoruz. TEKİRDAĞ - Çorlu ve çevresinde ikamet eden, personel alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a “HSE Specialist” for our international client which is in automotive supply industry. Performing awareness trainings for workers on Safety and Environment, Analysis and reporting of work accidents and near misses, Preparing and Revising Emergency Report, Civil Defence Report and Explosion Prevention Document, Planning and performing Environment Patrols and Safety Patrols, preparing patrol reports, Preparing, Performing and Reporting Health and Safety Board meetings, Environment meetings, Organize, perform and report risk assessments, environment impact assessments, Follow up of legal requirements, summaries and adopt to new legislation, Documentation and making necessary revisions on OHSAS 18001 and ISO 14001 Management Systems, ISO 16949 Supporting waste management, follow up waste records, and preparing legal declarations to Ministry of Environment

  Aranan NiteliklerBS Degree in Environmental Engineering or Mechanical Engineering department, Excellent command of English, Good knowledge of MS office programs, Preferably 2 or 3 years of experience as Environmental Engineer in production facilities, Preferably Class C Safety Specialist Certificate and Environmental Officer Certificate, Preferably experienced in ISO 16949, ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001 system applications.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Atılgan Otomotivİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSancaktepe Ford Plazamızda görevlendirilmek üzere Mekanik Servis Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Meslek Lisesi mezunu, · En az 3 yıl yetkili servis tecrübesi olan · Mekanik servis süreçlerine hakim · Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek, özverili, dinamik, sorumluluk sahibi · Takım çalışmasına uyumlu · Hedef odaklı çalışabilecek · Müşteri memnuniyetine önem veren · Yakın lokasyonda ikamet eden · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen · Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezi ekibinde görev alarak müşteri taleplerini karşılamak, Ürün ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunmak, Güncel kampanya ve hizmetlerle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak, Müşteri problemlerini çözmek, yönlendirmek ve memnuniyeti sağlamak.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız kendi sektörlerinde lider havayolu, finans, otomotiv ve enerji alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimiz için ana dil düzeyinde Almanca bilen "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz; En az lise mezunu, 35 Yaşını aşmamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Sektör: Otomotiv, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe İzmir Kemalpaşada faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak; Hasarlı müşteri araçlarının kabulü, ekspertizi, onarımı ve anlaşmalı sigorta şirketleri ile ilgili operasyonların yürütülmesi Müşteri-sigorta şirketi-teknik servis arasındaki iş ve işlemlerin koordinasyonunu sağlamak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Otomotiv Teknolojileri, Öğretmenliği, Oto Boya-Karoseri Teknikerliği konusunda eğitim veren) Tercihen benzer görevlerde veya sigorta eksperlil bürolarında en az 1 yıllık deneyime sahip, Tercihen Renault ve Dacia Marka araçlar hakkında bilgi sahibi, 25-30 yaşları arasında B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Microsoft Office (Word-Excell) uygulamalarını kullanabilen Otomotiv sektörüne ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi Sonuç ve müşteri odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, disiplinli Askerlikle ilişkisi bulunmayan Prezantabl bay veya bayan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Yönetici Adayı

 • Neko Otomotivİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYenibosna / Bahçelievler de bulunan oto yedek parça toptan satış firmamıza, Ürün toplama,sayım ve paketleme,etiketleme,yükleme-boşaltma konularında tecrübeli iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , Hızlı ve pratik çalışan , Askerlik görevini tamamlamış , daha önce mutlaka OTOMOTİV sektöründe tecrübesi olan Depo elemanları alınacaktır .

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • HAS OTOMOTİVİzmir 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , İzmir-Işıkkent Lokasyonumuza *Otomobil Servis Kaporta * teknisyeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen sürücü belgesi sahibi, Askerliğini yapmış, İnsan İlişkilerinde başarılı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Oto Kaporta Ustası

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere Mekanik Bakım Teknisyenleri arıyoruz. MYO ve Meslek liselerin Torna, Tesviye, Kalıp ve Metal vb. bölümlerinden mezun, Bakım ve arıza konusunda 3 yıl iş tecrübeli, Tercihen Hidrolik ve /veya Pnömatik tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Formen

 • Şahin Metal A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Esenyurt'ta,Otomotiv sektörüne alüminyum enjeksiyon parçaları üreten ve hızla gelişmekte olan organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM ELEMANI arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Elektrik-Elektronik ve ilgili teknik bölümlerden mezun, Enjeksiyon ve hidrolik pres sistemlerinde elektrik, otomasyon, kumanda bakım ve arıza müdahele konularında en az 1 yıl tecrübeli Tercihen PLC yazılım bilgisi olan İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Tercihen Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Gürpınar çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerAlüminyum Pres Döküm makinelerinin elektrik ve elektronik nedenlerden kaynaklanan arızalara müdahele etmek ve arıza önleyici periyodik bakım yapmak. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde görev almak

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa’da faaliyet gösteren fabrikamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ‘ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ’ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerOtomatik kumanda sistemi ve panodan iyi anlayan, .Temel elektrik, özellikle elektrik kumanda, otomasyon ve pano bilgisi deneyimi olan, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendislik bölümlerinden mezun,((Elektrik, Elektrik ve Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun) Minimum 3 yıl deneyimli, Elektrik çizim programlarına hakim,(Autocad – Solidworks) Ms Office Programlarını iyi derece kullanabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Enerjik işini sahiplenen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmirde ikamet eden / Bornova – Bayraklı – Ulucak – Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur. Bay / Bayan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTicari ve Endüstriyel Toptan Akaryakıt Distribütörlüğü yapan firmamızda, Telefon ile potansiyel firmalarla görüşmeler yaparak, yeni pazar/firma araştırmaları yürüterek müşteri kazanmak. Müşteri takibini yapmak. Yapılan satışların evrak düzenlenmesi. Haftalık raporlamaların yapılması.

  Aranan NiteliklerTelefonda etkili iletişim kurabilen. İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek. Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş. Etkin biçimde bilgisayar kullanabilen, Ms Ofis ve tercihen Logo programlarını iyi derecede bilen. Tercihen Nilüfer ilçesinde ikamet eden. Bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Enerji, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Eleman, Danışman

 • İş Açıklamasıİzmir'in Kemalpaşa ilçesinde bulunan firmamızda LAZER tezgahında ve montaj bölümünde operatör olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışabilecek Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın Tercihen myo , meslek lisesi ve dengi mesleki eğitim veren okullardan mezun Teknik resim okuyabilen ve ölçüm aletleri kullanabilen İzmir'de ikamet eden Operatör ve ayarcı Bay - bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Rotowashİzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda İmalat Bölümünde çalışacak ‘’CNC OPERATÖRÜ’’ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen metal bölüm yada makina bölüm mezunu En az 2 yıl iş tecrübesine sahip, İyi derecede teknik resim bilgisi olan, İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden Bornova / Bayraklı / Ulucak / Kemalpaşa güzergahlarına servisimiz mevcuttur Bay ‘CNC OPERATÖRÜ’ aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Akon Hidrolik Valf A.Ş.İzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÇiğli AOSB de bulunan Firmamıza iyi derecede İngilizce bilen sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce konuşabilen, Tercihen Netsis bilen, En az 2 yıl tecrübeli Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?