Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • İş Açıklaması Lojistik hizmet verdiğimiz şirketimiz bünyesinde yer alan Filo Yönetimi Bölümü 'nde görevlendirilmek üzere;   Transitte olan ithalat ve ihracat araçlarının takibini ve yönetimini yapacak, Sorumlu olduğu öz mal ve kiralık araç portföyünün verimli kullanımından sorumlu olacak, Araçların sistemsel ve fiziksel hareketlerini kontrol ederek, sisteme girişlerini gerçekleştirecek, 3.parti firmalar ile planlama, müşteri hizmetleri gibi iç birimler ile koordineli çalışacak,   "YURT İÇİ ARAÇ TEMSİLCİSİ" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası kara taşımacılığı konusunda çalışmaya istekli ve bu alanda kariyer hedefi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çözüm ve hedef odaklı, dinamik ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Sektör: Otomotiv, Lojistik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Hostes, Çaycı, Barista

 • İkram Görevlisi Manpower Trade Marketing İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Restorancılık, Otomotiv, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • Karşılama Hostesi Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • Oem Sales Executive Reed Türkiye Manisa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.   Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed is looking for young “OEM Sales Executive” for  its client organisation operating  in automotive battery industry. Supporting the business with the company key customers. Following up all processes related with key customers. Carrying out the day to day activities of the account. Preparing customer demand forecasts montly and preparing the long-term budget. Researching about both domestic and foreign  OEM / OES markets and working on development of OEM / OES customer portfolio. Developing strong and durable relationships with customers. Doing regular visits and being able to international travel when required.

  Aranan Nitelikler University degree in faculty of  Engineering, Economics or Administrative Sciences. Good command of English and German. At least 4 years of experience in OEM sales in Automotive sector. Ability to have strong relationship with customer. Result oriented and having analytic mind. Proficiency in MS Office.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Kanal Pazarlama ve Fiyatlandırma Yöneticisi" aramaktayiz. Distributor/Bayi/Perakende Satış Noktası kanalını araştırmak, rekabet, müşteri beklentileri, marka algısı, satış ve pazarlama kampanyalarını takip etmek. Yurtiçi – yurtdışı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik araştırmalar yapmak. Fiyatlandırma stratejisinin oluşturulmasını ve fiyat performans takip sisteminin kurulmasını sağlamak. Sektör trendlerini ve genişleme alanlarına yönelik araştırmalar yapmak ve anlamak. Kanal müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırmak için çalışmalar yapmak, gerektiğinde eğitim kitleri hazırlayarak eğitim vermek. Müşterilerin marka sadakatini arttırmak için müşterilere sunulabilecek değerleri tespit etmek veya tasarlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl Pazarlama, Fiyatlandırma alanında tecrübesi olan. Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve etkin iletişim becerilerine sahip. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Seyahat engeli olmayan. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • Yurtdışı Satış Sorumlusu Reed Türkiye İstanbul Anadolu 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Yurtdışı Satış Sorumlusu" aramaktayiz. Yeni pazar ve yeni müşteri kazanım faaliyetlerini yürütmek. Mevcut müşteri sipariş süreçlerini yürütmek ve zamanında teslim edilmesini sağlamak. Sevkiyat ve sevkiyat sonrası faaliyetler ile ilgili bilgi akışını sağlamak. Müşteri şikayetleri ile ilgilenip, sorunları gidermek. Departmanlar arası iletişimi sağlamak. Uluslarası otomotiv fuarlarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış alanında tecrübesi olan. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği olan. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen. Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Türk Pirelli Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. Otomotiv Yan Sanayii lastik sektöründe hizmet veren çok uluslu bir firmadır. Söz konusu pozisyona alınacak olan kişi, Endüstri Direktörlüğü'nde Mühendislik Yönetimi bölümüne bağlı olarak İzmit fabrikamızda görev alacaktır.   Üretim ile birlikte çalışarak, fabrika/makineler/ekipmanların planlanmış önleyici bakımlarını yönetecek ve sürdürecek, Üretimi aktif tutmak için etkili bakım yapacak ve zamanında destek sağlayacak, Atanan bakım takımını yönlendirecek ve yönetecek, Tekrarlayan problemlerin çözümlenmesinde dahili birimlerle birlikte çalışarak, hata nedenlerinin kök neden analizini yapacak, Daha uygun çözümler arayarak, her bir teknik problemle ilgilenecek ve belirlenen vardiya süresince analizlerini yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun Elektronik bakım alanında min. 3 yıl deneyim sahibi PLC, sürücüler, elektronik ekipmanlar ve yazılım programları konusunda bilgi sahibi Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Kocaeli'nde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması University degree on Business Administration, Industrial Engineering, Labour Economics and Industrial Relations or similar learnings Strong analytical skills and good communication skills Good command of MS Office Fluency in spoken and written English Having no restriction for travelling SAP knowledge is a plus At least 5 years of experience in HR is an asset Completion of military service for male candidates Location will be İzmit, Kocaeli

  Aranan Nitelikler Personnel administration, follow and support payroll services Administrative procedures related to employment and labour relations Compensation Reporting & Benchmarking Industrial Relations Mobility & Expatriation Budget Support in Recruitment, Training, Performance Management, Talent Management processes

  Sektör: Otomotiv, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Kaporta-Boya-Mekanık Ustaları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkez Binasında servis müdürlüğünce görevlendirilmek üzere;Tercihen Teknik Lise mezunu, Otomotiv sektöründe teknik servis biriminde, Boyacı ,Kaportacı,Mekanıkcı olarak görev yapmış, tecrübeli,Konusunda minimum 4-5 yıl tecrübeliÇözüm odaklı ve koordinasyon becerisi gelişmiş,Yoğun İş temposunda çalışmaya istekliİnsan ilişkileri gelişmiş,Aktif araç kullanabilen, , Askerlik görevini tamamlamış,eleman alınacaktır. iletişim:05534199330 şirket no:0212 289 45 45

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Oto Boyacısı

 • İş Açıklaması Müşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Afyon'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İsotlar Renault & Dacia yetkili servisimizde görev almak üzere; Endüstri Meslek Lisesi veya Motor Meslek Lisesi mezun Konusunda en az 1 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyeti bulunan Adana’da ikamet eden

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta

 • Satış Pazarlama Mühendisi TUANA MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Temsilcisi olduğumuz yurt dışı firmalarının cihazlarının; satışı, kurulumu, teknik desteğini yapacak, gerekli olduğu durumlarda direkt yurtdışı ile bağlantı kurabilecek, yaptığı çalışmalarla ile ilgili dönemsel raporları oluşturabilecek, ikna kabiliyeti yüksek hırslı , aktif takım arkadaşları arıyoruz. • Görüşmeler ingilizce yapılacaktır, • Sorumluluk alanı yurt içi ve yurt dışı olacaktır.  • Şirketin süregelen politikaları ve hedefleri doğrultusunda müşterilere satış yapmak, • Teknolojileri takip edip, görüşmeler yapıp iş geliştirmek, • Sektör ile ilgili fuarları takip etmek, • Potansiyel müşterileri tespit ederek, gerekli ziyaretleri gerçekleştirmek, takibini yapmak ve raporlamak, • Rakip ürünleri araştırarak analizi yaparak, ürettiğimiz ürünlerinin avantajlarını ortaya koymak, • Sektördeki gelişmeleri ve projelerini takip ederek bu doğrultuda mevcut ve potansiyel müşteriler için yeni satış stratejileri oluşturmak

  Aranan Nitelikler • Tercihen Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme, Fizik, Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. • En az 2(iki) yıl - en fazla 5(beş) satış tecrübeli, • İyi derecede İngilizce konuşma ve yazışma yapabilen, • İletişim ve ikna becerisi yüksek, • Ticari odaklı düşünce becerileri gelişmiş, • Raporlama, Planlama ve Organizasyon yeteneğine sahip, • Problem çözme ve karar verme süreçlerine hakim. • Aktif araç kullanan, • Askerliğini tamamlamış, • Takım çalışmasına yatkın, prezantabl • Sık seyahat programından dolayı seyahat engeli olmayan  • 32 yaşını geçmemiş

  Sektör: Metal Sanayi, Mühendislik, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Resepsiyonist Hyundai Hunko İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması * Maltepe ' de bulunan Hyundai HUNKO yetkili servisine gelen müşterileri  karşılamak ilgili danışmana yönlendirmek ve telefon trafiğini yönetmek.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite Mezunu * Konusunda en az 1 yıl deneyimi olan  * Emtatik ve iletişim yeteneği kuvvetli * Güleryüzlü ve prezantabl * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Diksiyonu düzgün, * Showroom'a gelen müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alacak şekilde karşılamak ve ilgili bölüme yönlendirmek.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Web Yazılım Uzmanı AKIM METAL Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  

  Aranan Nitelikler Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde "WEB YAZILIM UZMANI" alınacaktır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ASP.NET MVC uygulamaları konusunda deneyim sahibi, Frontend, HTML, CSS, JAVASCRİPT kodlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen dijital ajans deneyimi olan, İçerik yönetim sistemi ve Sharepoint Geliştirme Tecrübeli İstanbul Anadolu ve Gebze civarında oturan,

  Sektör: Otomotiv, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması TEKOTO OTOMOTIV TIC.LTD ; Otomotiv Ağır Vasıta Yedek Parça Yan sanayi ve Orjinal Parça satış alanında faaliyet gösteren firmanın Merkezi İstanbul-İkitelli de yer almaktadır . 82 Ülkeye aktif ihracat yapmakta olan firmada 49 personel bulunmaktadır . Kazakistan Almata şehrinde satış deposu ve İstanbul Aksaray Semtinde satış şubesi vardır . Aynı zamanda 9 farklı ülkeden ithalat yapmaktadır . Sektörde öncü firmaların yanında yer alabilmesi için sürekli yenilikçi bir yapı ile ilerleyen firma , eş zamanlı üretim çalışmalarını da hızlandırmaktadır .

  Aranan Nitelikler ADAY; ağırlıklı olarak Balkanlar ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta olan firmamızın Dış Ticaret Bölümü''nde çalışacak ve ürün, üretim, muhtelif prosesler vs. gibi teknik konularda sürekli desteklenecektir.Çalışma sürecinin başında ürün/üretim deneyimi kazanarak ürün/pazar hakimiyeti yaratılacaktır.Sonrasında; mevcut müşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve yeni müşteri arayışı süreçlerini yönetmesi beklenecektir. İyi düzeyde SIRPÇA, BOŞNAKÇA ve İNGİLİZCE şarttır. IKITELLI DE OTOMOTİV YAN SANAYİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA; IHRACAT BOLGE SORUMLUSU ; ÇOK İYİ DERECEDE BOŞNAKÇA, SIRPÇA ve İNGİLİZCE BİLEN, ◾Tercihen, Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezunu, ◾'YURT DIŞI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN SATIŞ' deneyimi bulunan veya Yetiştirilmek üzere, ◾Uluslararası ilişkilerini yönetebilecek, Üretici, Toptancı, Distribütör, İthalatçı gibi yoğun rekabetin yaşandığı pazarlarda satış gerçekleştirebilecek, ◾Sıfırdan pazar yaratabilecek heves ve azimde, kendine güvenen, hedefleri olan, ◾İletişim becerileri üst düzeyde gelişmiş, Prezantabl, ◾İstanbul Avrupa Yakası''nda ikamet eden, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, ◾Tercihen Bay Eleman istihdam edilecektir. PERSONEL ALINACAKTIR.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Servis Danışmanı Kaya Otomotiv İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması -Okmeydanı Servisimizde görevlendirmek üzere "Servis Danışmanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler * Lise, Meslek lisesi, Önlisans veya Lisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), * Otomotiv sektöründe servis danışmanlığında en az 3 yıl konusunda deneyimli, * 35 yaşını aşmamış Bay veya Bayan, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, * İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, * Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, * MS Office uygulamalarına hakim. * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). * Motivasyonu yüksek, takım arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız CV'ler dikkate alınmayacaktır. İLETİŞİM:0553 419 93 30 EMAİL:kayaotomotiv@kayaotomotiv.com.tr

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Grup şiketlerimizden; Ermat Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.'nde ve şubelerinde çalışmak üzere sigorta danışmanları  alıcanacaktır.   %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan Poliçe ürün bilgisi olan ve müşteriye bunu anlatabilen SEGEM Eğitim Sertifikası olan        

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu  (tercihen sigortacılık myo mezunu)  Askerliğini tamalamış(erkek adaylar için) Sigorta elementer branşına bilgisi olan, sigorta firmalarının kullandığı sistemleri arayüzlerini kullanabilen  Microsoft office (world-Excell)uygulamalarını iyi derecede kullanabilen   25-35 yaşları arasında,Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv, Sigortacılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, yabancı ortaklı müşterimiz için, İşletme içerisindeki mekanik, hidrolik, pnömatik arızaların tespiti, planlı ve periodik bakım ve onarımdan sorumlu olacak, "Mekanik Bakım Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MYO veya EML Mekatronik / Makine / Motor / Otomotiv bölümünden mezun, Mekanik, hidrolik ve pnömatik konularında deneyimli, Döküm tezgahı, CNC torna tezgahında deneyim tercih nedenidir, Tercihen otomotiv / talaşlı imalat sektöründe deneyimli, Sorumluluk sahibi, İşini sonuna kadar takip eden, Problem çözme becerisine sahip, 40 yaşını aşmamış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • Oto Kuaför Personeli Atılgan Otomotiv İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Atılgan Otomotiv A.Ş bünyesinde görevlendirilmek üzere Oto Kuaför-yıkama uygulamalarında tecrübeli "Teknik eleman aramaktayız"

  Aranan Nitelikler -Daha önceden benzer bir görevde çalışmış olmak -Gelişime açık -Oto Kuaför uygulamaları konusunda bilgi sahibi -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden ( ümraniye vs.) -Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen -23-30 yaş arası -Bay  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Motorsiklet ve bisiklet yedek parçalarının ithalatını yapan şirketimize - iyi derecede MİKRO 14-15 versiyonlarını bilen, - Ümraniye civarında oturan - 30 yaşını aşmamış - En az lise mezunu bayan eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İthalat/İhracat, Otomotiv, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Yazaki is largest producer of wiring harnesess and a world wide market leader in the automotive industry. Yazaki has over 400 locations in 44 countries all around the world. We are looking for "Material Planning Engineer/Specialist" for Akyazı/SAKARYA Plant. Communications with the suppliers, Getting orders from production planning and placing orders to the suppliers with Kanban, Checking order confirmations, Getting deliveries of orders on time, Receiving the materials to the external and internal warehouses, Inventory management for related suppliers.

  Aranan Nitelikler •Graduated from Industrial Engineering, Business Administration or Economics Departments •Experience on material planning, statistics and SAP preferred •Fluent in English •Ability to work in a team •Good communication skills •Eagerness to learn and take responsibility •Result oriented and analytical point of view •Knowledge on MS-Office applications  

  Sektör: İmalat, Lojistik, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Sorumlu Döksan Döküm Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz Bünyesinde CNC bölümü sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi, Teknik lise ve/veya MYO mezunu, Talaşlı imalat ve CNC Operatörlüğü üzerine tecrübeli, Tezgahta gerekli ayarlamaları yaparak tek başına kullanabilen, Talaşlı imalat proseslerini yöneten ve Planlamadan aldığı iş emirlerini Talaşlı imalat süreçlerinde gerçekleştiren, Talaşlı imalatda verimlilik projeleri yapabilecek, Tercihen FANUC , Haas ve Heidenhain  ünitede en az birinde program yapabilen,  üretilecek parçaların programlarının yazabilen İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazlarının kullanımı konusunda deneyimli, 3x ve 4x (C-Eksen) CNC Tornada Çalışabilen CNC  işleme merkezleri ile talaşlı üretim operasyonu yapabilen  Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi ve çalışanların iş planı ve optimizasyonunu sağlayabilen Kalıphane Birimi ile koordineli çalışacak, BAY personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • Servis Danışmanı (Otomotiv) Adecco Kastamonu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Müşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda “Satış Temsilcisi” istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Konusuyla ilgili bölümlerden mezun, Çekici, Tır, Kamyon, Yarı Römork birinci ve ikinci el alım-satım sektöründe deneyimli, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, 40 Yaşını aşmamış, Sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli olmayan, Mevcut portföyü  ve potansiyel müşterilerle satış süreçlerini takip edip ilişkileri geliştirebilecek, Genç, dinamik, sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, ikna yeteneğine sahip, Bilgisayar (Excell, Word..vs) kullanabilen, Bay,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Diğer

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, AĞIR, ORTA SINIF VE HAFİF TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ GENEL MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   - Ağır , orta ve hafif ticari vasıta elektrik tamir, bakım ve onarım süreçlerinden sorumlu olacak,    

  Aranan Nitelikler   40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,        " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Formen, Tamirci, Teknisyen, Usta

 • Oto Lastik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, Ankara 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe lastik sökme, takma ve montajında deneyimli, İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak, 18-35 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay,   "OTO LASTİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Eleman, Görevli, Tamirci, Teknisyen

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • Oto Kaporta ve Boya Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Konya 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL ŞUBELERİ İÇİN, Araçların; boya kazıma, zımparalama, astar ve macun çekme, boya püskürtme, pasta-cila işlemlerini yapacak, Boya atölyelerinde kullanılan bütün makine ve teçhizatı fonksiyonlarına göre kullanacak, Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini sağlayacak, Kaportacılık kapsamına giren temel işlemleri gerçekleştirecek, Gerektiğinde kaporta ve karaseri aksamında gazaltı kaynak işlemlerini yapacak,  

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektöründe kaporta ve / veya boya alanında minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen Kalfalık / Ustalık belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay   ​" KAPORTA VE BOYA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.   www.maviyaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Tamirci, Teknisyen

 • Engelli Servis Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş aralığında, Tercihen EML Motor bölümü mezunu veya Motor konusunda Ustalık / Kalfalık belgesi olan, Alanında tecübeli ve/ veya yetiştirilmek üzere, İstanbul Yenibosna ve İstinye Lokasyonlarına ulaşımı rahat olan, Bay, "ENGELLİ SERVİS DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Formen

/
12

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?