Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Yetkili, Çaycı, Hostes, Barista

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.   Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed is looking for young “OEM Sales Executive” for  its client organisation operating  in automotive battery industry. Supporting the business with the company key customers. Following up all processes related with key customers. Carrying out the day to day activities of the account. Preparing customer demand forecasts montly and preparing the long-term budget. Researching about both domestic and foreign  OEM / OES markets and working on development of OEM / OES customer portfolio. Developing strong and durable relationships with customers. Doing regular visits and being able to international travel when required.

  Aranan Nitelikler University degree in faculty of  Engineering, Economics or Administrative Sciences. Good command of English and German. At least 4 years of experience in OEM sales in Automotive sector. Ability to have strong relationship with customer. Result oriented and having analytic mind. Proficiency in MS Office.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Kanal Pazarlama ve Fiyatlandırma Yöneticisi" aramaktayiz. Distributor/Bayi/Perakende Satış Noktası kanalını araştırmak, rekabet, müşteri beklentileri, marka algısı, satış ve pazarlama kampanyalarını takip etmek. Yurtiçi – yurtdışı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik araştırmalar yapmak. Fiyatlandırma stratejisinin oluşturulmasını ve fiyat performans takip sisteminin kurulmasını sağlamak. Sektör trendlerini ve genişleme alanlarına yönelik araştırmalar yapmak ve anlamak. Kanal müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırmak için çalışmalar yapmak, gerektiğinde eğitim kitleri hazırlayarak eğitim vermek. Müşterilerin marka sadakatini arttırmak için müşterilere sunulabilecek değerleri tespit etmek veya tasarlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl Pazarlama, Fiyatlandırma alanında tecrübesi olan. Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve etkin iletişim becerilerine sahip. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Seyahat engeli olmayan. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • Yurtdışı Satış Sorumlusu Reed Türkiye İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Yurtdışı Satış Sorumlusu" aramaktayiz. Yeni pazar ve yeni müşteri kazanım faaliyetlerini yürütmek. Mevcut müşteri sipariş süreçlerini yürütmek ve zamanında teslim edilmesini sağlamak. Sevkiyat ve sevkiyat sonrası faaliyetler ile ilgili bilgi akışını sağlamak. Müşteri şikayetleri ile ilgilenip, sorunları gidermek. Departmanlar arası iletişimi sağlamak. Uluslarası otomotiv fuarlarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış alanında tecrübesi olan. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği olan. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen. Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İkram Görevlisi Manpower Trade Marketing İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Restorancılık, Otomotiv, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • Karşılama Hostesi Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • Malzeme Planlama Mühendisi Reed Türkiye İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren global müşterimiz için  'Malzeme Planlama Mühendisi' aramaktayiz. Üretimin ihtiyacı doğrultusunda gerekli malzeme tedarik süreçlerinin yönetilmesi. Stok seviyesini hedeflenen değerdede tutulması. Gerekli hammaddelerin zamanında ve doğru miktarda temin edilmesi. Tedarikçilerden gelen teyit ve sevk terminlerinin takip edilmesi ve ilgili birimlerin bilgilendirilmesi. Malzemelerin tedarikçiden sevk edilmesinden depoya girişine kadarki sürecin yürülmesi. Stok raporlarının düzenlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, En az 3 yıl üretim yapan bir şirkette malzeme planlama deneyimine sahip, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi tecrbeli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen SAP MM ve WM modüllerini kullanmış, MS Ofis programlarını çok iyi ve etkin kullanan, Takım çalışmasına yatkın, takipçi, sonuç odaklı ve analitik düşünen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Türk Pirelli Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. Otomotiv Yan Sanayii lastik sektöründe hizmet veren çok uluslu bir firmadır. Söz konusu pozisyona alınacak olan kişi, Endüstri Direktörlüğü'nde Mühendislik Yönetimi bölümüne bağlı olarak İzmit fabrikamızda görev alacaktır.   Üretim ile birlikte çalışarak, fabrika/makineler/ekipmanların planlanmış önleyici bakımlarını yönetecek ve sürdürecek, Üretimi aktif tutmak için etkili bakım yapacak ve zamanında destek sağlayacak, Atanan bakım takımını yönlendirecek ve yönetecek, Tekrarlayan problemlerin çözümlenmesinde dahili birimlerle birlikte çalışarak, hata nedenlerinin kök neden analizini yapacak, Daha uygun çözümler arayarak, her bir teknik problemle ilgilenecek ve belirlenen vardiya süresince analizlerini yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun Elektronik bakım alanında min. 3 yıl deneyim sahibi PLC, sürücüler, elektronik ekipmanlar ve yazılım programları konusunda bilgi sahibi Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Kocaeli'nde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması University degree on Business Administration, Industrial Engineering, Labour Economics and Industrial Relations or similar learnings Strong analytical skills and good communication skills Good command of MS Office Fluency in spoken and written English Having no restriction for travelling SAP knowledge is a plus At least 5 years of experience in HR is an asset Completion of military service for male candidates Location will be İzmit, Kocaeli

  Aranan Nitelikler Personnel administration, follow and support payroll services Administrative procedures related to employment and labour relations Compensation Reporting & Benchmarking Industrial Relations Mobility & Expatriation Budget Support in Recruitment, Training, Performance Management, Talent Management processes

  Sektör: Otomotiv, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Lokal düzeyde bordro süreçlerini yürütmek, İstihdam ve iş ilişkileri ile ilgili idari prosedürleri yürütmeye katkıda bulunmak, İlgili İnsan Kaynakları yöneticilerine profesyonel destek sağlamak, Çalışanlara yönelik, ilgili kamu kurumları ile periyodik yükümlülükleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler Firmamızın İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı Personel ve Özlük İşleri departmanında çalışmak üzere;   Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Endüstri Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Özlük, bordro, sendika süreçleri ve mavi yaka ilişkileri konusunda en az 3 yıl deneyimli, SAP HR modülüne hakim, Tercihen uluslararası firma deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Uzman, Yetkili, Ücretlendirme Uzmanı

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe öncü firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda "Satış Pazarlama Koordinatörü" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Otomotiv sektöründe satış alanında ya da bir satış organizasyonunda ekip yönetmiş en az 5 yıl deneyimli, ORDU A.Ş.’nin satış hedeflerine ulaşmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, mevcut satış müşterilerinin sadakatini sağlayıp şirkete yeni müşteriler kazandıracak, Etkili iletişim becerisi, takım çalışması ve işbirliği, problem çözme, karar verme, müzakere ve organize etme yetkinlikleri yüksek,sonuç odaklı, Yönetme, yönlendirme ve liderlik becerilerine sahip sonuç odaklı çalışan, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,problem çözümünde başarılı, İkna kabiliyeti olan,ticari sağduyu sahibi, Temsil yeteneği olan, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden, Manisa Plazamız için Bay " Satış Pazarlama Koordinatörü" aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Koordinatör

 • İş Açıklaması Fabrikadaki tüm mekanik ve elektrik donanımlarından sorumludur. Mekanik ve elektrik arızalarının  üretimi en az etkileyecek ve arızaların geçici çözümlerle değil,reel çözümlerle giderilmesini sağlar. Yıllık bakım planlarını oluşturur ve bakım planına göre makinelerin bakımının yapılmasını sağlar. Planlı bakımlar ve makine duruşlarını azaltıcı tedbirler alır ve iyileştirmeleri raporlar. Arıza kaynaklı üretim duruşlarını minimize eder ve üretim hatlarının verimli çalışmasını sağlar. Üretim alanlarında yapılacak yeni yatırımlarda,makine ve tesis ilavelerinde tesis ya da sistemin montajının yapılması için gerekli organizasyonu sağlar.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak, ( Tercihen Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği ) İyi derecede ingilizce bilen Autocad ve microsoft uygulamalarını bilen Yöneticilik vasıflarına haiz olmak Bakım ve onarım konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip olmak Planlı bakım konusunda tecrübeli olmak, Sistem kurabilmek ve uygulatmak,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça imalatı yapan , Tek vardiya çalışma sistemi olan fabrikamıza,  Cnc Operatörleri alınacaktır

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması   Üniversitelerin, tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, Mavi-Beyaz yaka Bordro ve Özlük işleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen üretim işletmelerinde bordrolama ve işe alım süreç yönetimi deneyimli, MS Office programlarını ve ERP uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehirde ikamet eden  

  Aranan Nitelikler Aylık puantajları oluşturmak ve takibini yapmak, Aylık bordroları kontrol etmek ve maaş ödeme dosyalarını banka formatına uygun hazırlamak, SGK aylık-günlük bildirgeler ve diğer tüm SGK işlemlerinin takibini yapmak, SGK, İş Kurumu ve diğer resmi kurumlar ile yapılacak her türlü yazışmaları yürütmek İŞKUR ile yazışmaların ve kanuni bildirimlerin yerine getirmek ve düzenli olarak raporlamak, SGK, Çalışma Bakanlığı, İŞKUR kurumlarının denetimlerinin takibini ve hazırlıklarını yapmak, Personel özlük dosyalarını kanuna uygun olarak düzenlenmek ve arşivlenmek, Personel işe giriş ve çıkış işlemlerini yasalara ve mevzuata uygun olarak yapmak ve takip etmek, Maaş ödemelerinin ve ay içerisinde işten ayrılan personele yönelik ödemelerin hatasız ve zamanında gerçekleştirilmesini sağlamak, Aylık, yıllık resmi ve firma içi raporlamaları zamanında yapmak, Yapılan çalışmaların dokümantasyonunu sağlamak, İhtiyaç olan resmi belgeleri hazırlamak.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Müşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde bulunan mekanik ve CNC makinelerin elektrik / elektronik bakımlarını yapabilecek bakım personeli.

  Aranan Nitelikler *Yüksek Okul veya Meslek Lisesi mezunu, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Tercihen CNC makineler ve PLC yazılımları konusunda tecrübeli,    

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Otomasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Tekniker

 • İş Açıklaması   İş Güvenliği Uzmanı C sertifikalı PDKS Sistemi takibi ve raporlaması Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik,talimat ve prosedürlere uyumunun ve kontrolü ve takibini sağlamak Çalışan personelin puantajlarını kontrol etmek İdari ve İş güvenliği prosedürlerini takip edecek ve gerekli evrak ve eğitimler ile ilgili düzenlemeleri yapmak İş başı yapan personelin oryantasyon sürecinin yürütülmesi  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehirde ikamet eden

  Aranan Nitelikler İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuat, yönetmelik süreçlerine hakim Eğitim, Performans, Personel Özlük işleri ve bordrı 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • Kalıp Bakım Elemanı Kale Bağlantı Teknolojileri Kocaeli, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız Kalıp Bakım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Kalıp Bakım Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Üniversal takım tezgahları kullanabilen, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Sac kalıpçılığı ve bakımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv, Makine, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, AĞIR, ORTA SINIF VE HAFİF TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DE Kİ GENEL MERKEZLERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   - Ağır , orta ve hafif ticari vasıta elektrik tamir, bakım ve onarım süreçlerinden sorumlu olacak,    

  Aranan Nitelikler   40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,        " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tamirci, Formen

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmasına inanan, yüksek iletişim becerilerine sahip, sürekli gelişime odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm  mezunu, MS Offıce programlarını iyi seviyede kullanbilen, Torna,Freze,Kayar ve Yatay işleme merkezinde çalışabilecek, Vardiya sorumluluğu ve/veya yardımcılığı  yapabilecek, Vardiyalı çalışma konusunda uyumlu, Tercihen kesici takım ve makinalarda denyim sahibi, 5S,Kaızen,Stok Yönetimi konularında tecrübeli, Bursa'da ikamet eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Görevli, Operatör, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen lojistik firmalarından olan kurumsal firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.  Tesis Kurtköy / Orhanlı'da bulunmaktadır. Çalışma saatleri : Hafta içi 08:30-18:00 Düşünülen aylık ücret : 2400 TL Brüt. Aynı zamanda yan haklar kapsamında yılda bir maaş ikramiye ( 6 ayda bir yarım maaş ) ve her yılın Eylül ayında yakacak yardımı ödemesi. Hafta sonu çalışma durumu : Hafta sonu ( C.tesi ) 08:30-14:45 şeklinde. İş ana hatları ile ; Araçların periyodik bakımları, arıza kontrolleri, diagnostik cihaz ile arıza kontrolü yapabilmeyi, oto elektrik işinde deneyimli olmayı  ve ayrıca hafif ticari araçların tamir bakım işlerini kapsamaktadır. Konusunda deneyimli olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik, Mekanik Tesisat, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması   Kendisine verilen hedefleri doğrultusunda, görevli olduğu satış mağazasını ziyaret eden mevcut ve potansiyel müşterilere markayı ve ürünlerini tanıtarak satış yapılması, müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini benimseyerek müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut müşteri portföyünün korunması ve geliştirilmesi.   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında  görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Afyon'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış   

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması * Müşteri ile tüm ticari konularda irtibat halinde olmak. * Program boyunca yapılan değişiklikler ilgili fiyat sunmak ve fiyat pazarlıklarının yapılmak.( Mühendislik değişiklikleri, üretim adet ve kompleksiti değişiklikleri gibi) * Maliyet analizi ve satınalma bölümlerinden maliyet analizi ile ilgili verileri almak.   * Müşteri departmanları ile ticari girdileri sağlayarak görüşmeleri gerçekleştirmek * Fiyat dosyalarını, parça listelerini ve açık ticari konular listesini güncellemek * Şirket politikalarına uygun olarak her türlü ticari konuların müşteri ile görüşülerek doğabilecek sorunları çözümlemek

  Aranan Nitelikler niversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen otomotiv sektöründe 3 yıl deneyimi olan, • Çok İyi derecede ingilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, • MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, • Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, • Planlama, analitik düşünme, müzakere, yönetim ve organizasyon yeteneği gelişmiş olan, detaylı analiz, matematik ve hesaplamaları fonksiyona dönüştürme becerisine sahip, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, • İş takibi kuvvetli ve sonuçlandırma yeteneği yüksek • Erkek adaylar için askerlik engeli olmayan,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Afyon'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN ATEŞEHİR'DE Kİ GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Servis hizmeti alan müşterilerin 3 gün sonra anket aramalarını yapacak , - Distrübütör müşteri isteklerini takip ederek ,müşteri memnuniyeti sağlanıncaya kadar olan süreci yönetmek. - Servis kampanyalarının müşterilere duyrulmasını takip ederek ,raporlama yapacak,   

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 23 - 40 yaşları aralığında, Otomotiv sektöründe benzeri görevde tecrübesi olan,  Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan,        " MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Muğla'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörüne Kauçuk, Silikon, Plastik ve Metal Hortum ve Boru üretimi yapan FİRMAMIZIN BÜYÜYEN VE GELİŞEN ORGANİZASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; İlanda belirtilen niteliklere uygun ''Bakım Onarım Personeli'' alınacaktır.  •Mekanik, elektrik ve pnomatik arızaya müdahale edecek, •Planlı ve önleyici bakım faaliyetlerini yürütecek, •Üretim ve fabrika ekipmanlarının mekanik/elektrik bakım ve onarım işlerini yürütecek,  

  Aranan Nitelikler   MYO veya Teknik Liselerin makine/elektrik/mekatronik bölümlerinden mezun, Profesyonel ve Otonom bakım konularında bilgili, Mekanik, mekatronik, elektrik, bakım konularında en az 3 yıl tecrübeli, Hidrolik,pnömatik,hidrolik konularında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Bakım onarım, teknik servis veya mühendislik birimlerinde en az 3 yıl çalışmış, Askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Mekanik Teknisyeni (Oto Tamir ) Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş. Kocaeli, İzmir, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası Taşımacılık, Lojistik sektöründe hizmet sunan sektörünün öncü global şirketi bünyesinde ,İstanbul Tuzla ve İzmir lokasyonlarında  görevlendirilmek üzere; mesleki teknik bilgiye sahip,bakım ,onarım diagnostic cihaz kullanarak sorun teşhis ederek giderecek Mekanik Teknisyeni(OTO TAMİR) arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler • Otomotiv Meslek Yüksek Okulu veya Motor Meslek Lisesi Mezunu • Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, • Diagnostik Cihaz ile arıza teşhisi yapabilen, • Hafif ticari araç bakım onarım tecrübesi olan, • Tercihen SRC4 ve Psikoteknik Belgelerine sahip • Askerlik Hizmetini tamamlamış, • İzmir, Gebze, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar,   Not: Ulaşım servis ile sağlanmaktadır.  

  Sektör: Otomotiv, Otomasyon, Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Tamirci, Usta

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "ARGE MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden Mezun (Tercihen Yüksek Lisans yapmış) Otomotiv ve Kauçuk sektöründeki Arge faaliyetlerinde deneyim, CATIA CAD yazılımını ileri derecede kullanabilen, CAE araçlarının en az birinde detaylı bilgi sahibi (Özellikle MSC Marc, MSC Patran/Mentat) MS Excel kullanımında tecrübeli, tercihen ileri Excel tekniklerine hakim, Test cihazlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi (Özellikle MTS, Zwick, Shimadzu test cihazları), APQP araçları konusunda bilgi sahibi, Antivibrasyon ürünleri ve prosesleri hakkında bilgi sahibi, Deney Tasarımı, Hedef maliyet odaklı ürün tasarımı, kalite evi araçlarında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

/
12

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?