Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes, Çaycı, Barista

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa Bugün

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Hostes, Yetkili

 • İş Açıklaması Atatürk havalimanın da turizm firmasında görevlendirilmek üzere; - Atatürk havalimanın da iç hatlar ve dış hatlarda 08:00 – 20:00 saatleri arasında çalışabilecek - Araç teslimat noktasına giden ve o noktadan gelen shuttle araçlarla iletişim kuracak ve müşterilere araçlara kadar ya da ofise kadar eşlik / yardım edebilecek - Müşteri memniyetine yönelik çalışacak - Bay personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -20 ile 25 yaş aralığında - Üniversite öğrencisi veya mezunu - Prezentabl - İyi derecede İngilizce bilen - İletişimi kuvvetli - Dış görünümüne özen gösteren - Bay ofis personeli aramaktayız.

  Sektör: Turizm, Otomotiv

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Manpower Maltepe Kocaeli 30 Temmuz 2016

  İş Açıklaması We are looking for a "Human Resources Manager" for one of our multinational client in automotive sector, Continuously communicate with departments to ensure the well spread of our HR policy, Support the department responsibles in their resource management or requirement, Ensure the Payroll Process, Animate the Occupational Safety Committee, Follow all Environment and other legal procedures, Lead recruitement process, Follow HR KPI’s and participate to monthly meeting to develop company strategies, Report HR data to Accounting department and Group controllers, Participate to Union negotiations and meetings, Organize and follow Training plan, Manage services (Transport and catering for employees).

  Aranan Nitelikler University graduate, Min.5 years experience in all functions of Human Resources, Fluency in English,  Good knowledge of local labour legislation, Excellent communication, presentation and interpersonal skills, Innovative, result-oriented, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Sorumlu, Şef / Amir

 • Reed Türkiye Manisa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.   Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed is looking for young “OEM Sales Executive” for  its client organisation operating  in automotive battery industry. Supporting the business with the company key customers. Following up all processes related with key customers. Carrying out the day to day activities of the account. Preparing customer demand forecasts montly and preparing the long-term budget. Researching about both domestic and foreign  OEM / OES markets and working on development of OEM / OES customer portfolio. Developing strong and durable relationships with customers. Doing regular visits and being able to international travel when required.

  Aranan Nitelikler University degree in faculty of  Engineering, Economics or Administrative Sciences. Good command of English and German. At least 4 years of experience in OEM sales in Automotive sector. Ability to have strong relationship with customer. Result oriented and having analytic mind. Proficiency in MS Office.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Mekanik Bakım Mühendisi" aramaktayiz. Fabrika içerisindeki TPM kapsamında yürütülen Otonom, Periyodik ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin yürütülmesi ve kontrol edilmesini sağlamak. Makine Kabulü yapılmış makinelerin verimli çalışması için gerekli çalışmaları yapmak ve arıza giderimlerini gerçekleştirmek. Makine ve ekipmanlarda yapılacak olan iyileştirme çalışmalarını yürütmek. Enerji tasarrufu çalışmalarında bulunulması. Maliyet düşürücü ve verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. En az 2 yıl fabrika mekanik bakım tecrübesi olan. İyi derece İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Kanal Pazarlama ve Fiyatlandırma Yöneticisi" aramaktayiz. Distributor/Bayi/Perakende Satış Noktası kanalını araştırmak, rekabet, müşteri beklentileri, marka algısı, satış ve pazarlama kampanyalarını takip etmek. Yurtiçi – yurtdışı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik araştırmalar yapmak. Fiyatlandırma stratejisinin oluşturulmasını ve fiyat performans takip sisteminin kurulmasını sağlamak. Sektör trendlerini ve genişleme alanlarına yönelik araştırmalar yapmak ve anlamak. Kanal müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırmak için çalışmalar yapmak, gerektiğinde eğitim kitleri hazırlayarak eğitim vermek. Müşterilerin marka sadakatini arttırmak için müşterilere sunulabilecek değerleri tespit etmek veya tasarlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl Pazarlama, Fiyatlandırma alanında tecrübesi olan. Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve etkin iletişim becerilerine sahip. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Seyahat engeli olmayan. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • Reed Türkiye İstanbul Anadolu 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Yurtdışı Satış Sorumlusu" aramaktayiz. Yeni pazar ve yeni müşteri kazanım faaliyetlerini yürütmek. Mevcut müşteri sipariş süreçlerini yürütmek ve zamanında teslim edilmesini sağlamak. Sevkiyat ve sevkiyat sonrası faaliyetler ile ilgili bilgi akışını sağlamak. Müşteri şikayetleri ile ilgilenip, sorunları gidermek. Departmanlar arası iletişimi sağlamak. Uluslarası otomotiv fuarlarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış alanında tecrübesi olan. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği olan. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen. Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Otocar Rent A Car - Şöför İş Açıklaması İSTWEST Blokalarında bulunan şubemizde müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermek üzere ekip arkadaşları İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen en az lise mezunu,B sürücü ehliyeti  ve tercihen en az 7 yıl şoförlük deneyimine sahip,Şehirlerarası yol deneyimi ve İstanbul şehir trafiğine/güzergahlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın, Talep edildiğinde mesai yapabilecek, Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir,Avrupa yakası Yenibosna ve civarına yakın oturan,Diksiyonu düzğün25-45 yaş arasında askerliğini tamamlamış Bay ve Bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir,Avrupa yakası Yenibosna ve civarına yakın oturan,Diksiyonu düzğün25-45 yaş arasında askerliğini tamamlamış Bay ve Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Job Description:   - Plan and pro-actively manage the entire process of fulfilling a Customer  Order from Order Entry to shipment  in order  to ensure that customer requirements are met. - Establish and maintain communication with the appropriate Departments within  the Company throughout  order & production   process - Order Entry and backlog Follow- up,  Implement changes as required for each Orders followed. - Confirm to  customer the requested shipment date. - Preferably having experience in automotve sector. - Plan & Manage  the Pending orders  and agree with Production Department.

  Aranan Nitelikler Qualifications : - Business Administrasion/  Economics and Administrative Sciences / International Relations/  Logistics degree . - Fluent written & verbal  English and German is a must. - Customer  Satisfaction Oriented, Dynamic. - Team player. - Professional in using MS Office - Completed Military Service for Male candidates - Residing in the European side of Istanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy and Çorlu preferences).  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Teklas Kauçuk İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yurtiçinde 4, yurtdışında 3 üretim tesisi, Ar-Ge Merkezi ve yaklaşık 4000 çalışanı ile kauçuk ve plastik bazlı teknik ürün kategorisinde dünya çapında otomotiv yan sanayi alanının öncü geliştirici tedarikçilerinden olan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Almanca bilen Key Account Manager arıyoruz. - En az Lisans mezunu, - Çok iyi seviyede Almanca bilen, - MS Office programlarına hakim, - Proje Satış tecrübesi olan (Otomotiv sektörü tercih nedenidir) - Yurt dışı seyahat engeli olmayan, - Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) - İstanbul Anadolu yakası ya da Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek adaylar.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Otomotiv Yan sanayi olarak BURSA'da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faliyet göstermekte olan firmamızda görev alabilecek takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, Cnc Torna Operatörlüğünde en az 2 yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Tercihen Visi Cad programını kullanabilen, Fanuc veya Siemens ünite tezgahlarda çalışmış. Vardiyalı sistemde çalışabilecek CNC TORNA OPERATÖRÜ alınacaktır. Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Teklas Kauçuk İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Bütçeleme, İç ve Dış Raporlamalar, Maliyet Analizi, Nakit Yönetimi, Satınalma ve Satış Fiyat Kontrolleri

  Aranan Nitelikler Yurtiçinde 4, yurtdışında 3 üretim tesisi, Ar-Ge Merkezi ve yaklaşık 4000 çalışanı ile kauçuk ve plastik bazlı teknik ürün kategorisinde dünya çapında otomotiv yan sanayi alanının öncü geliştirici tedarikçilerinden olan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Bütçe ve Raporlama Grup Lideri arıyoruz. - Lisans veya tercihen Yüksek Lisans mezunu, - İyi seviyede İngilizce bilen, - MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, - Sunum yeteneği gelişmiş, - Analiz yapabilme ve sistemsel yaklaşıma sahip, - İstanbul Asya veya Kocaeli Gebze bölgesinde ikamet eden/edebilecek adaylar.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Paye Makina - Kalıp Bakım Elemanı Otomotiv Yan sanayi olarak BURSA'da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olan ve % 80 ihracat ağırlıklı,proje bazlı kalıp ve presli parça üretimi yapan firmamızda Kalıp Bakımcı olarak görev alabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi veya Çıraklık okulu mezunu Otomotiv sektöründe çalışma tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Gerektiğinde vardiyalı olarak çalışabilecek,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması NOSAB Bölgesine  Metal Kalıp ve Metal Sac Parça İmalatında faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere en az 2 yıl deneyimli  "KALIP MONTAJ ELEMANLARI  " alınacaktır

  Aranan Nitelikler Adayların, Bursa' da İkamet etmeleri Askerliğini yapmış olmaları, Teknik okullardan mezun veya Endüstri Meslek Lisesi Mezunu 35 Yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Otomotiv,Yedek Parça sektöründe bulunan OTS şirketimiz için İstanbul Anadolu Yakası(Pendik, Kartal, Tuzla, Gebze mevkiinde) lokasyonunda görev alabilecek ; Sigorta şirketlerine Opel ve Chevrolet Yedek parça tedariği yapan firmamızı iyi bir şekilde temsil edebilmek, Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak Sigorta şirketleri sürekli iletişim halinde olmak, Gelen sipariş taleplerini en kısa sürede sevkini sağlamak, Üzere '' YEDEK PARÇA DEPO PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise Mezunu, 25 - 35 yaşları aralığında, Yedek parça tedarik bilgisine sahip, Minimum 2-3 Yıl tecrübeli, Tercihen Opel ve Chevrolet yedek parça bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi gelişmiş, Kurumsal temsiline dikkat eden, Süreç ve sonuç odaklı, İstanbul Anadolu yakası Pendik, Kartal, Tuzla, Gebze mevkiinde ikamet eden. Bay

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamızın Bilecik-Boyüzük EPP tesisinde görevlendirilmek üzere,  Hammadde, yarımamül, malzeme ve mamullerin giriş kalite talimatlarına göre giriş kontrolünü yapmak, ambalaj üzerinde bulunan etiketlere kalite kaşesi basılması. Hata durumunda üretimi ve sevkiyatı durdurmak, Üretim aşamasında proses ilk kontrollerini yapmak, başlangıç onaylarını vermek ve ilk onaylanan parçanın şahit numune olarak ayrılmasını sağlamak, talimatlarda belirtilen frekanslarda ölçüm yapmak, izleme formlarını doğru bir şekilde doldurmak, hata durumunda bir üst amirine haber vermek, Üretim bitiminde final kontrolü yaparak etiketleri kaşelemek ve raporunu düzenleyerek müşterilere ulaştırılmasını sağlamak, Bölüm hedeflerine uygun olarak kendi hedeflerini belirlemek, gerçekleştirmek için gayret etmek, Routur makinesinde çalışmak, Amirinin verdiği işleri yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler Teknik lise mezunu, Proses kalite kontrol tecrübesi olan,  Tercihen otomotiv tecrübesi olan,  ISO/TS 16949 kalite sistem bilgisi olan,  ISO 14001 çevre sistem yönetim bilgisi olan, Teknik resim okuma ve yorumlama yeteneği olan,  Problem çözme teknikleri bilgisi olan,  Kontrol aparatı ve ölçüm cihazları kullanma becerisi olan,  İstatistiksel proses kontrol ve yeterlilik çalışmaları bilgisi olan,  Ölçme sistemleri analiz bilgisi (MSA) olan, 5S bilgisi olan,  Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Bilecik ve çevresinde ikamet eden, 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Otomotiv,Yedek Parça sektöründe bulunan OTS şirketimiz için İstanbul Anadolu Yakası(Pendik, Kartal, Tuzla, Gebze mevkiinde) lokasyonunda oturan Müşteri ilişkileri asistanı olarak çalışabilecek, · Müşterilerimizden gelen tüm talep, şikayet, öneri ve istekleri karşılamak, ilgili birimlere aktarmak, · Şirket hedeflerine uygun ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde gelen çağrı ve e-mailleri cevaplayarak takibini sağlamak, · Otomotiv yedek parça satışı ile ilgili gelen şikayet, bilgilendirme, talep ve teşekkür çağrılarını karşılamanın yanısıra müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek, · Periyodik müşteri analizi raporlamalarını yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, 22-35 Yaş arası, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna disiplinle ayak uydurabilecek, Gelişime açık, Kendini yenileyebilen, Diksiyonu düzgün, İletişimi güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı, İş takibi yapabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Pozitif ve dinamik, Takım çalışmasına yatkın, Ofis programları kullanabilen, Müşteri İlişkilerinde görevlendirilecek Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN, KALAMIŞ MARİNA'DAKİ OTOPARKINDA ÇALIŞACAK. * Otoparka gelen misafirlerin araçlarını, düzgün bir şekilde park etmelerini sağlayacak. * Gerekli durumlarda araçları, kendisi park edecek. * Şirkete ait olan araçların, yıkamasını gerçekleştirecek. * 08:00 - 20:00 ve 20:00 - 08:00 vardiyasında çalışacak (3 gün çalışıp, 3 gün izin kullanacak).

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşları aralığında, Tercihen benzer bir görevde deneyimli, Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Vardiyali çalışma sistemine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kalamış'a ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay,   " OTOPARK VE ARAÇ YIKAMA GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Vale, Otopark Görevlisi, Eleman

 • Öz Treyler İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ürünlerin Teknik Resimlerinin hazırlanması, Mevcut ürün değişikliklerinin projelendirilmesi ve takibi, Ürün ağaçlarının hazırlanması ve ERP programına veri girişi, Aparat, fikstür çalışmaları  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ön lisans eğitimini tamamlamış veya meslek lisesi mezunu Alanında minimum 2 yıl tecrübeli Mekanik malzeme ve uygulama (Saç açılım-Büküm,talaşlı imalat gibi) deneyimleri olan Teknik çizim standartlarına hakim Autocad, Solidworks gibi teknik çizim programlarını  iyi seviyede kullanabilen MS Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişim becerileri ileri seviyede ve takım çalışmasına yatkın Problem çözmeyi seven ve atölye çalışmaları yapabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Bay takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "KURUMSAL GELİŞİM SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği yada İşletme bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Alanında en az 2 yıllık tecrübeli, MS Office programlarını (Word, Excel, PowerPoint) çok iyi kullanabilen, Firma özelinde belirlenen stratejilerin; Firma içinde koordine edilmesi,sürekli takibi, yayılım ve raporlanması süreçlerini ve gerçekleştirilen teşvik projelerinin yürütülmesi, Otomasyon sisteminden girişlerinin yapılması, Resmi makamlar özelinde takibinin yapılması süreçlerini yerine getirmek,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "BÜTÇE VE RAPORLAMA SORUMLUSU” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, En az 3 yıl bir üretim işletmesinde benzer konuda deneyime sahip, Çok iyi derecede Ms Office programlarına hakim, Tercihen iyi derecede Oracle bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik ve sonuç odaklı, Düzenli finansal raporların hazırlanması, Düzenli ve anlık finanasal analizlerin yapılıp sonuçların üst yönetime sunulması, Şirket bütçesinin hazırlanması, takibi ve revizyonların yapılması, Hesap ve raporların TFRS ile uyumunun sağlanması,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Kastamonu Otomotiv İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 2. el Ticari Araç sektöründe faaliyet gösteren firmamıza,  Maltepe ve Tuzla (Orhanlı) Şubelerinde görevlendirilmek üzere, kamyon-kamyonet satışı yapabilecek "Satış Sorumluları"aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Otomotiv sektöründe deneyime sahip, Bilgisayardan iyi derecede anlayan, office programlarına hakim,  Sürücü (B) veya (C) belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk alabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  Takım çalışmasına önem veren,  İkna yeteneği güçlü,  Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün,  Yoğun telefon trafiğine cevap verebilecek elamanlar alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Otocar destek operasyon departmanında görevlendirilmek üzere müşteri memnuniyeti ön planda olmak kaydı ile Bay/Bayan "Operasyon Elemanı" aramaktayız. Kiralama öncesi öncesi hazırlık.(rezervasyon) Çalışmış olduğumuz firmalar ile sürekli kontak ve isteklerinin takibi , Müşterilere sürekli geri bildirim yapılması, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler     Tercihen operasyonel filo kiralama veya otomotiv sektöründe tecrübesi olan Lise veya ön lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama yapabilen, Prezantabl, insan ilişkileri başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yenibosna ve civarında oturan. En az A2 İngilizce seviyesinde.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Altan Plastik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayiinde önde gelen firmalar arasında yer alan Altan Plastik, binek ve ticari araç üreten ana sanayi firmalarına, araç içi- dışı plastik parçalar üreterek ürün gerçekleştirme sürecinin (= tasarım, geliştirme, kalıp, proje yönetimi, seri üretim) tamamında ülkemizde ve dünyada kalite standardı tescillenmiş çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Üretim yapan Fabrikamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Genel Bakım Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, * MS Office Programlarını kullanabilen, * Raporlama yapabilecek, * Tamirat ve tadilat işlerinden anlayan, * Boya / Badana işlerinde çalışabilecek, * Sorumluluk sahibi, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Askerlik yapmış erkek aday. * Esenyurt, Beylikdüzü, B.Çekmece, Avcılar Sefaköy civarında ikamet eden.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Bozüyük Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv sektörüne hizmet veren fabrikamızda, Epp enjeksiyon ve diğer bölümlerde çalıştırılmak üzere Bay üretim personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri Torna tesviye, elektrik ve metal işleri bölümlerinden mezun veya lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına yatkın, İfade ve kavrama yeteneği güçlü olan, Titiz ve dikkatli çalışan,  Sorumluluk sahibi,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör

 • Adecco İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ~Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'Mekaniker-Oto Bakım Onarım Mekanikeri' arayışımız bulunmaktadir.

  Aranan Nitelikler ·         Teknik lise mezunu ·         Alanında en az 5 yıl tecrübeli ·         Askerliğini yapmış veya muaf ·         Hafif, Orta ve Ağır sınıf vasıtalar konusunda tecrübeli ·         Motor, şanzıman, diferansiyel, fren sistemleri ve diğer tüm mekanik konularda tecrübeli ·         Kartal-Samandıra ve civarı bölgelerde oturan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Usta, Tamirci, Makinist

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek veya istihdam edilmek üzere; Müşteri Temsilcisi Resepsiyonist Mekanik Servis Danışmanı Karoseri ve Hasar Danışmanı Oto Mekaniker ve Elektro Mekaniker Kaporta ve Boya Elemanı Yedek Parça ve Depo Elemanı Kalite Kontrol Elemanı pozisyonlarında görevlendirilecek aşağıdaki nitelikte çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Adaylarda Aranan Niteklikler Müşteri Temsilcisi,Recepsiyonist, Mekanik ve Karoseri Servis Danışmanlığı için en az yüksek okul,  Mekaniker, Kapota, Boya ve Kalite Kontrol için konusu ile ilgili meslek lisesi mezunu olmak veya mesleki yeterlik belgesine sahip olmak Alanı ile ilgili malzeme ve donanım bilgisine sahip olmak En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilemek Marka kültürü ve standartlarına uyum sağlayabilmek  Müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı kalite bilincine sahip olmak  Konusu ile ilgili iş ve eylemleri yerine getirebilecek düzeyde bilgisayar kullanabilmek, 23-35 yaş aralığında Bay/Bayan  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Tekniker

 • İş Açıklaması 1975 yılında kurulmuş olan şirketimiz, iş makinası kabinleri, ağır vasıta ve otobüsler, medikal cihazlar uygulama alanı için ürün tasarımı, kalıp imalatı ve vakumla formlama teknolojisiyle parça üretimi yapman firma bünyemize Ar&Ge ve Proje departmanında Tasarım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek Yüksek Okulu Mezunu, ilgili , Özel Makine ve Vakumla formlama teknoloji konusunda deneyimli, Tercihen SOLİDWORKS,TOP SOLİD 3DBoyutlu modelleme programı kullanabilen, Tercihen talaşlı imalat tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35, yaşını aşmamış, seyahet engeli olmayan Bay-Bayan, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

/
11

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?