Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • İş Açıklaması Görev  yaptığı showroom'a gelen müşterilere içecek ikramlarının yapılması, Görevli olduğu kafeteryanın düzeninden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler   Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesleri" arıyoruz. Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Hostes, Yetkili

 • Manpower Maltepe Kocaeli 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması We are looking for a "Human Resources Manager" for one of our multinational client in automotive sector, Continuously communicate with departments to ensure the well spread of our HR policy, Support the department responsibles in their resource management or requirement, Ensure the Payroll Process, Animate the Occupational Safety Committee, Follow all Environment and other legal procedures, Lead recruitement process, Follow HR KPI’s and participate to monthly meeting to develop company strategies, Report HR data to Accounting department and Group controllers, Participate to Union negotiations and meetings, Organize and follow Training plan, Manage services (Transport and catering for employees).

  Aranan Nitelikler University graduate, Min.5 years experience in all functions of Human Resources, Fluency in English,  Good knowledge of local labour legislation, Excellent communication, presentation and interpersonal skills, Innovative, result-oriented, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yrd, Sorumlu, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Atatürk havalimanın da turizm firmasında görevlendirilmek üzere; - Atatürk havalimanın da iç hatlar ve dış hatlarda 08:00 – 20:00 saatleri arasında çalışabilecek - Araç teslimat noktasına giden ve o noktadan gelen shuttle araçlarla iletişim kuracak ve müşterilere araçlara kadar ya da ofise kadar eşlik / yardım edebilecek - Müşteri memniyetine yönelik çalışacak - Bay personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -20 ile 25 yaş aralığında - Üniversite öğrencisi veya mezunu - Prezentabl - İyi derecede İngilizce bilen - İletişimi kuvvetli - Dış görünümüne özen gösteren - Bay ofis personeli aramaktayız.

  Sektör: Turizm, Otomotiv

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren, Tam zamanlı ve haftada 6 gün çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.

  Sektör: Gıda, Otomotiv, Restorancılık

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson, Hostes

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • Mapp Pazarlama İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektörünün öncü akaryakıt firmasına ait olan madeni yağların saha tanıtımı için, Bağımsız yağ servislerinin (dolaylı distribütör kanalı) ziyaret edilmesi, Ürün tanıtımının yapılması, Müşterilerin sorunlarının dinlenmesi ve merkeze raporlanması, Marka bilinirliğini arttıracak çalışmaların yürütülmesi, Müşteri ağının genişletilmesi, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Saha Tanıtım Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen motor vb. endüstri meslek lisesi mezunu), Araç motorları konusunda bilgi sahibi, bu alana ilgisi olan, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Askerlik ile ilişiği kesilmiş ya da en az 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Bay, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Müşteri şikayetlerine süratli, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde belirlenen hedefler çerçevesinde cevap vermek Bölge sistemi çerçevesinde; şebekede, kendi bölgesinde çalışan Müşteri Temsilcileriyle; eğitim, bilgilendirme, bütçe kullanımı, müşterilerle iletişim ve memnuniyet sağlanması konularında sürekli iletişim halinde olunması, bu çerçevede gerekli takipleri etkin olarak yapılması. İç ve dış işleyiş (prosedürler) ile ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Yöneticisine verilmesi Önemli teknik sorunlar ile hizmetlerimizdeki aksaklıkları sorumlularına iletmek  Takip ettiği dosyaların öngörülen süreç kalitesinde olmasını ve zaman diliminde sonuçlandırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Müşteri Hizmetleri Başvuru Takip Sorumlusu' arıyoruz. Üniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, Tercihen aynı alanda 3 sene deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yetkinliğine sahip,iletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yetkili Yardımcısı

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   We are seeking for a 'Customer Order Desk Specialist' to join the team of our leading automotive company.   Carrying out the approval process of Network’s domestic and international orders in line with the firm’s customer policies by working together with Logistics Department, Sharing all the data flow and information of orders, stocks, campaigns, prices with the dealers and region organization, Organizing direct shipment activities and taking necessary steps in order to complete the process in time and effectively, Following up the legal and procedural steps of dealer opening activities, Acting as a communication channel between the company and dealers. Enabling data flow to be executed and maintained accurately.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s Degree from a reputable university, preferably in Engineering or Business Administration, Strong analytical and numerical skills and the demonstrated ability to creatively solve problems, Very good human relations, Excellent Communication, Problem Solving, Persuasion, Customer Orientation and Team Player Skills,  Excellent verbal and writing skills of English (another language will be an asset), Good command of MS Office applications, especially MS Excel and also familiarity with MS Access, No military obligation for male candidates, One year of working experience especially in customer or dealer relations area will be welcomed. 

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Lojistik Uzmanı' arıyoruz.   Şirket strateji ve bütçesi doğrultusunda, satış, pazarlama, merkezi fonksiyonlar ve diğer ilgili birimlerle koordineli şekilde satış tahminlerini hazırlamak ve ilgili sistemlerde bakımını yapmak, Satış tahmini sürecini iyileştirmek ve tahmin gerçekleşme oranını artırmak amacıyla yeni metod ve teknikler geliştirmek, Grup dışı şirketlerden yapılacak satınalmalarda ilgili birimlerle koordineli olarak satınalma siparişlerini hazırlamak, tedarikçiye göndermek ve sistemde ilgili veri girişlerini yapmak, Aylık ve Haftalık tedarik durum raporunu hazırlamak, Aylık satış tahmini sapma oranı, stok değerlendirmesi, ithalat süreci ve iadelerle ilgili raporları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Lojistik süreçlerine hakim, tercihen talep planlama konusunda deneyimli, Analitik düşünce, veri toplama, analiz etme ve sistem kurma yeteneği olan, Kuvvetli iletişim ve işbirliği becerileri, İleri seviyede ingilizce bilgisi olan, Ms Excel bilgisi ve diğer MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Maltepe Sakarya, Kocaeli 26 Haziran 2016

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip "Kıdemli Satınalma Uzmanı"  arayışımız bulunmaktadır. Fabrikanın yurtdışından ve yurtiçinden tedariğini talep ettiği hammadde, mamul, yarı mamullerin yurtdışından ve yurtiçinden satınalınması Tedarikçi firmaların araştırılması, Fiyat ve pazar analizlerinin yapılması Tüm iç ve dış satınalma operasyonunun en uygun kalite, fiyat ve termin koşullarında gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe 4 yıl satınalma deneyimi olan, Üniversitelerin Endüstri, Makina veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İkna kabiliyeti yüksek, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Maltepe Kocaeli 21 Haziran 2016

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "AR-GE Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;   Tasarım süreçlerinde; özellikle araç koltukları tasarım çalışmalarında görev alınması, Yeni ürün geliştirme ve mevcut  ürünü iyileştirme kapsamındaki bütün süreçlerde rol alınması, Ar-Ge Projelerinin hazırlanması, takibi ve düzenli raporlanması, Teknolojik gelişmeleri takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe AR-GE  alanında en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tasarım deneyimi olan ve özellikle araç koltuğu projelerinde tecrübeli, İyi seviyede Catia V5 kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli ilinde ikamet eden / edebilecek.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • Reed Türkiye Manisa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.   Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed is looking for young “OEM Sales Executive” for  its client organisation operating  in automotive battery industry. Supporting the business with the company key customers. Following up all processes related with key customers. Carrying out the day to day activities of the account. Preparing customer demand forecasts montly and preparing the long-term budget. Researching about both domestic and foreign  OEM / OES markets and working on development of OEM / OES customer portfolio. Developing strong and durable relationships with customers. Doing regular visits and being able to international travel when required.

  Aranan Nitelikler University degree in faculty of  Engineering, Economics or Administrative Sciences. Good command of English and German. At least 4 years of experience in OEM sales in Automotive sector. Ability to have strong relationship with customer. Result oriented and having analytic mind. Proficiency in MS Office.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Mekanik Bakım Mühendisi" aramaktayiz. Fabrika içerisindeki TPM kapsamında yürütülen Otonom, Periyodik ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin yürütülmesi ve kontrol edilmesini sağlamak. Makine Kabulü yapılmış makinelerin verimli çalışması için gerekli çalışmaları yapmak ve arıza giderimlerini gerçekleştirmek. Makine ve ekipmanlarda yapılacak olan iyileştirme çalışmalarını yürütmek. Enerji tasarrufu çalışmalarında bulunulması. Maliyet düşürücü ve verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. En az 2 yıl fabrika mekanik bakım tecrübesi olan. İyi derece İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Kanal Pazarlama ve Fiyatlandırma Yöneticisi" aramaktayiz. Distributor/Bayi/Perakende Satış Noktası kanalını araştırmak, rekabet, müşteri beklentileri, marka algısı, satış ve pazarlama kampanyalarını takip etmek. Yurtiçi – yurtdışı müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik araştırmalar yapmak. Fiyatlandırma stratejisinin oluşturulmasını ve fiyat performans takip sisteminin kurulmasını sağlamak. Sektör trendlerini ve genişleme alanlarına yönelik araştırmalar yapmak ve anlamak. Kanal müşteri memnuniyeti ve sadakatini arttırmak için çalışmalar yapmak, gerektiğinde eğitim kitleri hazırlayarak eğitim vermek. Müşterilerin marka sadakatini arttırmak için müşterilere sunulabilecek değerleri tespit etmek veya tasarlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl Pazarlama, Fiyatlandırma alanında tecrübesi olan. Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve etkin iletişim becerilerine sahip. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Seyahat engeli olmayan. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • Reed Türkiye İstanbul Anadolu 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Yurtdışı Satış Sorumlusu" aramaktayiz. Yeni pazar ve yeni müşteri kazanım faaliyetlerini yürütmek. Mevcut müşteri sipariş süreçlerini yürütmek ve zamanında teslim edilmesini sağlamak. Sevkiyat ve sevkiyat sonrası faaliyetler ile ilgili bilgi akışını sağlamak. Müşteri şikayetleri ile ilgilenip, sorunları gidermek. Departmanlar arası iletişimi sağlamak. Uluslarası otomotiv fuarlarına katılmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun. Minumum 2 yıl satış alanında tecrübesi olan. Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği olan. Dinamik ve sistematik düşünen, sonuç odaklı çalışabilecek. Çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen. Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen İstanbul Asya yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Türk Pirelli Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. Otomotiv Yan Sanayii lastik sektöründe hizmet veren çok uluslu bir firmadır. Söz konusu pozisyona alınacak olan kişi, Endüstri Direktörlüğü'nde Mühendislik Yönetimi bölümüne bağlı olarak İzmit fabrikamızda görev alacaktır.   Üretim ile birlikte çalışarak, fabrika/makineler/ekipmanların planlanmış önleyici bakımlarını yönetecek ve sürdürecek, Üretimi aktif tutmak için etkili bakım yapacak ve zamanında destek sağlayacak, Atanan bakım takımını yönlendirecek ve yönetecek, Tekrarlayan problemlerin çözümlenmesinde dahili birimlerle birlikte çalışarak, hata nedenlerinin kök neden analizini yapacak, Daha uygun çözümler arayarak, her bir teknik problemle ilgilenecek ve belirlenen vardiya süresince analizlerini yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun Elektronik bakım alanında min. 3 yıl deneyim sahibi PLC, sürücüler, elektronik ekipmanlar ve yazılım programları konusunda bilgi sahibi Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Kocaeli'nde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Türk Pirelli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türk Pirelli Lastikleri'ne başvuruda bulunmak istiyorsanız, bu ilan aracılığı ile özgeçmişinizi bize iletebilirsiniz. Açılan her türlü pozisyon için bu veri bankası kullanılmaktadır. Özgeçmişinizi, çalışmayı arzu ettiğiniz bölüm ve pozisyonlarda değerlendirmeye alabilmemiz için, lütfen özgeçmişinize, önyazı olarak hangi alanda çalışmak istediğinizi yazınız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Uzman, Yönetici Adayı, Uzman Yard, Yönetici

 • İş Açıklaması Satın alma ihtiyaçlarının belirlenmesi, Üretimde kullanılan sarf malzemelerin yurtdışı piyasası satın alma faaliyetleri, Maliyet analiz çalışmalarına konularında görev alacaktır, Tedarikçilerle ilişkilerin sağlıklı koordine edilmesi, Alternatif tedarikçi ve piyasa araştırması, Teklif, Sipariş, Sözleşme ve Teslimat süreçlerinin takibi, Depolama ve lojistik faaliyetlerini maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarını gözeterek gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektörü Satın alma süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tedarikçi ilişkileri ve süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi, İyi derecede okuma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen, Tercihen ERP kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Müzakere, pazarlık ve iletişim becerileri yüksek, Piyasa araştırması ve fiyat analizi süreçleri konusunda tecrübeli, Yazılı-sözlü iletişim ve ikna yeteneği yüksek, Analitik düşünme ve sayısal analiz yetisine sahip, Disiplinli, takipçi ve takım çalışmasına yatkın,  Stok yönetimi konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'SATINALMA SORUMLUSU' aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Üretim sahası ve ortak kullanım alanlarında rutin temizlik faaliyetlerinin yürütülmesi. 

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk,Plastik ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda değerlendirilmek üzere; Üretim saha temizliği konusunda deneyimli, Kimyasal temizleyi,ciler konusunda bilgi sahibi, Temizlik makine ve techizatını kullanımında tecrübe sahibi, Takım çalışmasına inanan, İkili vardiya düzenine uyum sağlayabilecek, Askerlik ilişiği bulunmayan, Personel alınacaktır.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Görevli

 • Atılgan Otomotiv İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Araçlarda meydana gelen hasarları en kısa sürede doğru şekilde teşhis etmek Araçların hasar ve onarımlarını gerçekleştirmek Verilen görevi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek Güvenlik, temizlik ve düzenin devamı için koyulan kurallara uymak Takım, techizatların bakımını ve kalibrasyonunu kontrol ederek daima işler halde muhafaza etmek Onarım ve bakım işlemlerini standart işlem sıralarına uygun olarak yapmak İş tekrarının önlenmesi için azami gayret göstermek Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlamak Müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak için uygulanması istenen prosedürlere uymak Atılgan Motorlu Araçlar Renault Bayimizde görevlendirilmek üzere Kaporta Bölümü teknisyenleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Otomotiv Servis Hizmetleri konusunda tecrübeli Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul mezunu Sürücü (B) belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Kaporta Hasar onarımında tecrübeli Askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden Bay eleman aramaktayız.  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Egzoz gazı emisyon ölçümlemesini  yapmak, Egzoz gazı emisyon ölçüm raporunu oluşturmak ve aracın durumu ile ilgili müşteriye bilgi vermek, Ölçüm sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak. Güvenlik birimine destek olarak, araç giriş çıkışlarını koordine etmek.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya düz Lise mezunu veya Orta Okul mezunu Bilgisayar kullanmayı bilen Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, "B" sınıfı sürücü belgesi olan, Askerlik görevini tamamlamış.   Şirketimizin egzoz emisyon ve araç giriş çıkış kontrollerine destek olacak personel arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş. Manisa, Kocaeli, İzmir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Uluslararası Otomotiv yan sanayi sektöründe; Ticari araç kliması ve soğutucusu üretimi alanında faaliyet gösteren müşterimizin Satış departmanı bünyesinde;  Bölge Satış Temsilcisi aranmaktadır.   Müşteri ve Bayi ziyaretleri. Mevcut müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi  ve yeni müşterilerin kazanımı, Bayi ile birlikte saha çalışmalarının yapılması, Güncel pazar analizinin üst yönetime raporlanması ve takibi, Satış ve tahsilatların takibi ile ilgili periyodik raporlamaların üst yönetime yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve Meslek Yüksek okullarının  ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ticari Araç İklimlendirme (soğutma)sektöründe satış tecrübesine sahip, Otomotiv yan sanayi alanında İstanbul, Marmara bölgesinde deneyimli, İstanbul veya İzmir 'de ikamet eden, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış,

  Sektör: Diğer, Otomotiv, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Aksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 50 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.   Firmamızın AR-GE çalışmaları için 5 Yıl deneyimli ve nitelikli elaman alınacaktır

  Aranan Nitelikler • Tercihen; Isıl İşlem ve Mekanik Davranışlar konusunda deneyimli,   • Analitik düşünen, yaratıcı ve iyi iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye açık, gayretli ve girişken.   • Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.   • Sorumluluk bilinci gelişmiş, güvenilir, iş takibi yapabilen.   • Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek.   • Takım çalışmasına yatkın.   • Tercihen çizim programları (Autocad, Solidworks, Ansys vb.) konusunda tecrübeli,   • Tercihen en az üç yıl özel sektörde görev almış olmalı.   • Erkek adaylar askerliğini yapmış olmalı.

  Sektör: Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması SERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler - CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: Makine, İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması International automotive company in Turkey is recruiting a Quality Engineer that will work under the guidance of the Quality Manager of the plant ;. Production Control Make the necessary quality checks at the production machines, i.e first/last leaf and during production time. Paint line control, i.e. control of process data, bathes, Paint viscosity, thickness of Paint. Shot-peening machines, i.e control of shot-peen data. Assistance and substitute of quality manager. Implementation of consumer specific standard. Supervise the manufacturing of prototypes. APQP process Validation, maintenance and calibration of laboratory means of control and production. Prepare test reports according to control plans. Supervision and execution of quality plan tests.(process control) Coordination of training of control plan users. Quality control of acessories, raw materials and outsourced products. Train the staff on production aspects of plant quality. Management of rejection área: reworks criteria and/or acceptance. Non compliant stock control Organise stock control after customer complaint. Apply and check corrective and preventive action in production process according to 8d report. Plan, together with the management team, any audits regarding ISO Quality Systems .Perform and file internal periodical audits on environmental, health and safety Be part of the Health and safety Committee and coordinate its meetings Create indicators the could allow the company to follow the evolution of the results of the implement actions

  Aranan Nitelikler Educated to degree level in Engineering Minimum 2-5 years experience in manufacturing  preferably in Automotive industry, Skills in tools and process for Assurance Quality (FMEA, audits, problem solving…) Standards skills: ISOTS16949,ISO 9001:2008,ISO 14001 Strong ability to organize, communicate and work as part of a team Excellent command of English (interviews will be conducted in English) Strong communication and interpersonal skills, Good knowledge of MS office programs, No restriction for travelling out of country, No obligation for military service (for male candidates) Driving licence. (class B) Living or able to live Istanbul-Anatolian side or Gebze,Tuzla,Darıca,Çayırova,

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Atılgan Otomotiv İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması     Atılgan Motorlu Araçlar Renault Bayimizde görevlendirilmek üzere Bay GÜVENLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu En az 1 yıl deneyimli Tercihen 25-40 yaş aralığında Gece vardiyasında çalışabilecek Yakın lokasyonda ikamet eden Takım çalışmasına yatkın 5188 sayılı yasa kapsamında silahlı ya da silahsız güvenlik kartına sahip Askerliğini tamamlamış  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Müşterilerin, satış sonrası hizmetler ile ilgili konularda, bakım, onarım, bilgi, yedek parça vb,  taleplerini karşılamak, ihtiyaçlarını eksiksiz olarak belirlemek, uygun çözüm önerilerini hazırlamak ve talep sahipleri ile paylaşmak, tüm randevuların planlanmasını yapmak, plan doğrultusunda müşterileri kabul etmek, onarımları takip etmek, biten araçları müşteriye teslimatını gerçekleştirmek.  Müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini önde tutarak, müşteri ilişkilerini yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili, ticari yatkınlığı olan ve servis pazarlama becerisine sahip Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen İş takibi ve süreç yönetimini gerçekleştirebilecek Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Elazığ'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefleri doğrultusunda, görevli olduğu satış mağazasını ziyaret eden mevcut ve potansiyel müşterilere markayı ve ürünlerini tanıtarak satış yapılması, müşteri memnuniyeti ve sadakati ilkesini benimseyerek müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, mevcut müşteri portföyünün korunması ve geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Elazığ'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Asistan

/
12

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?