Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • Yaşar Motorlu Araçlar

  Hasar Servis Danışmanı Yaşar Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar Yedek Parça San.Tic.Ltd. şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak; Hasarlı müşteri araçlarının kabulü, ekspertizi, onarımı ve anlaşmalı sigorta şirketleri ile ilgili operasyonların yürütülmesi Müşteri-sigorta şirketi-teknik servis arasındaki iş ve işlemlerin koordinasyonunu sağlamak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda ve benzer görevlerde en az 1 yıllık deneyime sahip, Tercihan Renault ve Dacia Marka araçlar hakkında bilgi sahibi, 25-30 yaşları arasında B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Microsoft Office (Word-Excell) uygulamalarını raporlama yapabilecek kullanabilen İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Dikkatli, takipçi Süreçve müşteri odaklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, disiplinli Prezantabl bay * - bayan adaylar *Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları

 • Yaşar Motorlu Araçlar

  Otomotiv Servis Elemanları ve Teknikerleri Yaşar Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Yaşar Motorlu Araçlar şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek veya istihdam edilmek üzere; Müşteri Hizmetleri Servis Danışma Mekanik Atölye Karoseri Atölye (Kaporta ve Boya Atölyeleri) Yedek Parça ve Depo Kalite Kontrol Oto Kuaför ve Yıkama Hizmetlerinde görevlendirilecek aşağıdaki nitelikte çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adaylarda Aranan Niteklikler Müşteri Hizmetleri ve Servis Danışma için en az yüksek okul, Mekanik, Karoseri Atölyeler ve Kalite Kontrol için konusu ile ilgili meslek lisesi mezunu olmak Alanı ile ilgili malzeme ve donanım bilgisine sahip olmak En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilemek Marka kültürü ve standartlarına uyum sağlayabilmek Müşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı kalite bilincine sahip olmak Konusu ile ilgili iş ve eylemleri yerine getirebilecek düzeyde bilgisayar kullanabilmek, 23-35 yaş aralığında Bay/Bayan

 • Kas Otomotiv

  Mühendislik Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Mühendislik Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Tasarım ve Proje genel planlarını oluşturmak ve yönetmek 2. Bölüm hedeflerini oluşturmak, uygulatmak ve iyileştirmek 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Mühendislik bölümü vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın , Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mühendislik Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Tasarım konusuna hakim ve tecrübeli Proje Yönetimi konusunda tecrübeli, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, Direkt müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yurtdışı müşterilerle çalışmış, MS Office Programlarına ve en az bir tasarım programına hakim.

 • Kas Otomotiv

  Kalıphane Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Kalıphane Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Kalıphane iş planını oluşturmak, 2. Kalıphane verimlilik hedeflerini oluşturacak ve uygulatacak 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Kalıphane vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın ,Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Kalıphane Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Sac-metal kalıp tasarımı ve üretimi konusunda tecrübeli, Proje Yönetimi konusunda tecrübeli Problem çözme ve karar alma kabiliyeti kuvvetli, Liderlik becerileri gelişmiş, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, proaktif, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Yurtdışı müşterilerle çalışmış MS Office Programlarına hakim

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Montaj Elemanı Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MONTAJ ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu Oto yedek parça üretim montajında deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Takım çalışmasına uyumlu

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatörü Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatör alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Hidrolik ve Eksantrik Pres kullanımında tecrübeli 25-40 yaşları arasında Askerlik görevini tamamlamış

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Kalite Kontrol Personeli Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ''Kalite Kontrol Personeli'' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MYO / Teknik Lise mezunu, Teknik Resim okumasını bilen, Ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, (Kumpas, Mikrometre, Mihengir, Komparatör) CMM Ölçüm Cihazı kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış, Daha önce Otomotiv sektöründe 1 yıl Kalite Kontrol departmanında çalışmış.

 • Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Müşteri Temsilcisi Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1-İlgilendiği yerli yada yabancı firmayı Ana sanayiye karşı temsil etmek 2-Temsil ettiği Yan Sanayinin yaşadığı bir kalite problemi hakkında gerekli veriyi toplamak 3-Hataya yönelik kök neden analizi yaptıktan sonra sorting gerektiren konularda teyit almak, 4-Temsil ettiği yan sanayi ile Ana sanayi arasında iletişimi sağlamak 5-İlgilendiği sorting-rework işleminin uygunluğu denetlemek6-İlgilendiği sorting-rework işlemiyle ilgili günlük raporlama ve final raporlamalarını yapmak 7- Temsil ettiği firmaların üretmiş olduğu parçaların hat kenarları ve yaşanabilecek sıkıntıları takip ve analiz etmek.

  Aranan Nitelikler Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen , Raporlama konusunda deneyimli, İletişim kabiliyeti yüksek , ekip çalışmasına uygun Sorumluluk ve görev takibi konusunda hassas Problem çözme ve pratik düşünme yeteneğine güvenen ekip arkadaşı aranmaktadır.

 • Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Process Automation Engineer Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eldor Izmir AFZ is an international Italian Company with promising future in Turkey operations, produce electronic components for world's leading Automotive Companies and offers to an "Process Automation Engineer" 'position in Engineering Department for a challenging career opportunity to realize his potential, growth and managerial competences. University degree in Electrical Electronics / Mechatronics Engineer, Minimum 2 year experience in automation systems, Good knowledge Automation Hardware and Automation Software Good knowledge on PLC and pneumatic, Proficiency in both written and spoken English, Analytical skills to follow logic of electronic circuits and interface with software, The ability to priorities and plan effectively, The ability to analyze complex problems and assess possible solutions, Able to work under pressure, No military obligation for male candidates.

  Aranan Nitelikler Testing installations and systems, and analyzing data. Solving electrical, electronics, pneumatic and software problems of the production lines and taking all necessary actions to be able to minimize the possibility of faults and failures, Controlling equipments and processes for the specific technology, ensuring production efficiency in accordance with product / process specifications. Assurring backup of all control system software Managing the production technicial data (Process parameters and sofware) Following up the problems and doing troubleshooting on production area, supervising interventions due to line stops and the correct restars of the line Assiting new implemented machinery and / or modification projects Being member of the continuous improvement project teams and providing support on hardware and software related areas. Developing improvement for TPM / PM plans Reporting to Engineering Manager immediately on problems that affect production.

 • Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Üretim Elemanı Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi İtalya-Orsenigo'da bulunan %100 İtalyan sermayeli ELDOR İzmir AFZ, otomotiv sektörüne yönelik elektronik kompenent üretiminde Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Firmamızın üretim bölümünde görevli operatör pozisyonlarında oluşabilecek ihtiyaçlarda değerlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen üretim firmalarında çalışmış, elektronik, elektromekanik veya mekanik iş kollarında tecrübe sahibi, 3 vardiyalı düzende çalışabilecek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenecek bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Kalite Sorumlusu Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde Hava Süspansiyon Sistemleri üzerine faaliyet gösteren fabrikamıza Giriş Kalite,Proses Kalite, Final Kalite ve Laboratuvar Personelini sevk ve idare edecek KALİTE SORUMLUSU aramaktayız..

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ölçü aletlerini iyi kullanabilen(kumpas,mihengir,mikrometre..) TS 16949 kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli, Otomotiv sektöründe en az 5 yıl deneyimli, 3D ölçüm cihazları ile ilgili bilgi sahibi, Problem çözme , analitik düşünme, sistem kurma ve uygulama becerilerine sahip, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Kalibrasyon süreci hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Resmi kurumlara ve ilişkili şirket bölümlerine karşı firmanın tüm İnsan Kaynakları, Sosyal Hizmetler, İdari İşler, Tesis Bakım ve Güvenlik faaliyetlerinin; Sosyal Sigortalar Kanunu, İş Kanunu, İş Hukuku mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun yapılmasını sağlayacak, Yönetim tarafından, personeli ilgilendiren konularda alınan kararları, tüm personele benimsetip şirket politikasına uygun çalışmasını sağlamak, Personel alınmasını ve sözleşme yapılmasını, personelin eğitiminin ve performansının izlenmesini, idari ve sosyal ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak, Personel maaş bordrolarına esas teşkil edecek puantaj kayıtlarının eksiksiz tutulmasını ve muhasebeleştirilmesini sağlamak, personel çalışma saatlerini kontrol ederek ödenecek ücret tespiti ile ilgili muhasebe'yi yönlendirmek, Periyodik zamanlarda bütün personelin davranışsal ve teknik gelişim kişisel performanslarını değerlendirmek,

  Aranan Nitelikler * En az Ön Lisans mezunu, * İnsan Kaynakları yönetiminde deneyimli, * İş Kanunu, İş sağlığı ve iş güvenliği yasalarını bilen ve bu alanda çalışma tecrübesi olan, * İnsan Kaynakları yönetiminde bilgi ve deneyim sahibi olan, * MS Office programları iyi derece bilen, * Güler yüzlü, * İnsan davranışlarını anlama ve yönetebilme becerisine sahip, * İletişim yönü kuvvetli, * Firmayı 3.şahıslara karşı en iyi şekilde temsil edecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, Bayan " İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Has Otomotiv

  Ticari Araçlar Servis Kaporta/Boya Teknisyeni Has Otomotiv

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , Avcılar Lokasyonumuza *Ağır Vasıta Servis Kaporta ve Boya Teknisyenleri* alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, En az 3 yıl konusunda tecrübesi olan, Endüstri Meslek Lisesi mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposunda çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Hyundai Hunko

  Resepsiyonist Hyundai Hunko

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe ' de bulunan Hyundai HUNKO yetkili servisine Satış Resepsiyon görevinde müşteri karşılamak ve telefon trafiğini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Showroom ' a gelen müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alacak şekilde karşılamak ve ilgili bölüme yönlendirmek.

 • Ford Otosan

  Finans Uzmanı- Ürün Geliştirme Ford Otosan

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Operasyonel Proje ekiplerine (Ürün Geliştirme, Satınalma, Pazarlama, Üretim) finansal destek sağlayarak ürün programlarının etkin bir şekilde sonuca gitmesine katkıda bulunmak. - Takip edilen proje adımlarındaki değişikliklerin bütçelere uygun ve doğru bir şekilde finansal raporlara yansıtmak. - Projelerin hedeflere uygun bir şekilde ilerlemesi için risk ve fırsatları belirlemek ve operasyonel ekibe aktif destek sağlamak. - ÜG Programları ile ilgili Üst Yönetim raporları ve sunumlar hazırlamak.

  Aranan Nitelikler

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Servis Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Servise gelen müşterilerin araçlarını teslim alıp tüm atölye işlemleri boyunca gerekli takipleri yaparak müşteriyi bilgilendirecek, Servis pazarlaması faaliyetlerini yürütecek,

  Aranan Nitelikler 25 - 39 yaşları arasında, Minumum Lise mezunu, Otomotiv sektöründe Servis Danışmanlığı alanında en az 5 yıl deneyimli, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli ve insan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, prezentabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay / Bayan, "OTOMOTİV SERVİS DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Araç Sevk ve Teslimat Sorumluları / Elemanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir, Konya, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN * İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bodrum, Milas, Konya şubeleri ve havaalanları için; * Şirket araçlarının müşteri, ofis veya servise sevkini ve organizasyonunu sağlayacak, * Gerektiğinde müşteriye şoförlük hizmeti verebilecek, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama sürecinde aktif görev alacak

  Aranan Nitelikler * Araç Sevk Elemanları için lise mezunu, *Teslimat Elemanları ve Sevk Sorumluları için minimum Ön Lisans Mezunu, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat Elemanları ve Sevk Sorumluları için zorunlu kriterdir. Mülakatın bir kısmı İngilizce olarak yapılacaktır), * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan), *Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf, * Bay, Bayan "ARAÇ SEVK VE TESLİMAT SORUMLULARI / ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Hasar Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; Servise gelen hasarlı araçların bağlı sigorta şirketinin eksperiyle uzlaşarak hasar tespitini yapmak ve aracın onarımının yapılmasını sağlayarak müşteriye zamanında teslim edilmesini gerçekleştirmek, Müşteriyi karşılamak, birlikte aracın hasar tespitini yapmak, işe başlamadan önce müşteriye tahmini olarak aracın teslim tarihini bildirmek, aracın distribütör firma standartlarında onarımının yapılmasını sağlamak, Hasar tespitini sigorta eksperi ile bir kez daha gözden geçirmek ve eksperin onayladığı parça fiyatlarına göre araç kartını açmak. Hasar ve ekspertiz raporunu hazırlayarak aracı kaportaya göndermek, Yedek parça-kaporta-boya-mekanik organizasyonunu sağlamak, Araç kabulünde belirlenen işlerin dışında faaliyet gerektiren işlerle ilgili müşteriye ve sigorta şirketine bilgi vermek ve onay almak, Onarımı biten aracın son kontrolunu yaparak aracı müşteriye zamanında teslim etmek, Biten aracı faturalandırmak, sigortasızsa bedeli tahsil etmek, Açık hesapların takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, 40 yaşını aşmamış, Otomotiv hasarı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Hasar ve sigorta mevzuatına vakıf, Müşteri, sigorta, atölye arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek, Teknik bilgiye sahip, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak, İş takibi iyi olan, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan "HASAR DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Sigorta Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Sigorta acenteliğinde bulunan mevcut müşterilere elementer sigorta branşında hizmetlerin verilmesi, Yenileme aramalarının yapılması, Mevcut müşterilere farklı sigorta türleri satışının gerçekleştirilmesi, Gerekli operasyonel sürecin takibinin yapılması süreçlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl tecrübeli, En az yüksek okul mezunu (Sigortacılık bölümü mezuniyeti tercih sebebidir), İş odaklı ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün ve görüşüne önem veren, Satış odaklı ve pratik, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan, "SİGORTA DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Depo Sevk Elemanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN KÜÇÜKYALI TOPTAN YEDEK PARÇA DEPOSUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Depoya gelen ve çıkan ürünlerin takibi, - Verilerin sisteme girilmesi görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * 25-35 yaşları arasında, * Tercihen alanında deneyimli, * Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), * Aktif olarak araç kullanabilen, B ya da E sınıfı sürücü belgesi ve SRC 4 belgesine sahip, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * MS Office programlarına hakim, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "DEPO SEVK ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Mekanik Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN BEYLİKDÜZÜ, İSTİNYE, ATAŞEHİR VE SULTANBEYLİ ŞUBELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Showroom Otomotiv Satış Danışmanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK KURUMLARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN, BAYİ TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK ÜZERE; Showroom’a gelen müşteriyi resepsiyonist ile koordineli olarak en kısa sürede karşılamak, Showroom’a gelen ya da herhangi bir şekilde iletişim kurulan müşterilere araç tanıtımı yaparak satışı gerçekleştirmek, Belirlenen aylık satış hedef ve aktivitelerini gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerin sadakatini korumak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yeni müşteriler kazanmak görevlerinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler •En az Lise mezunu, •Otomotiv sektöründe minimum 2 yıl satış tecrübesi olan, •Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, •İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, •Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, •MS Office programlarına hakim, •İstanbul'da ikamet eden, •Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış ve / veya minimum 2 yıl tecilli, •Bay, Bayan ' SHOWROOM OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Aktif Otomotiv Satış Danışmanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kayseri, Mardin, Sivas

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK KURUMLARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN, TÜM TÜRKİYE ÇAPINDA Kİ BAYİ TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK ÜZERE; Sahada aktif müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyacına uygun araçların tanıtılması, Müşteri memnuniyetinin ön planda tutularak satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaşlar aralığında, En az Lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe saha satış tecrübesi olan, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul, Kayseri, Sivas ve Mardin'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik tamamlanmış ve / veya minimum 2 yıl tecilli, Bay, Bayan "AKTİF OTOMOTİV SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Lastik Satış ve Montaj Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN Kendisine ait reyonda lastik satışını ve satılan lastiğin servis noktasında değişimini yapmak, Kendisine ait reyonların ve servis merkezinin temizlik ve düzenini sağlamak, Kendisine ait reyonların ürün teşhirini yaparak satışa hazır hale getirilmesini sağlamak, Ürün etiket ve fiyat kontrollerinin yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, Sorumlu olduğu servisin standartlara uygun işletilmesi görevleriinden sorumlu olacak. ​

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe tercihen lastik satışı ve montajında deneyimli, Ankara veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Ankara Batıkent veya İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), 18-35 yaşları arasında, En az ortaokul mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay, "OTO LASTİK SATIŞ VE MONTAJ DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ticari Araç Elektrik ve Mekanik Teknisyenleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE HAFİF, ORTA SINIF VE AĞIR TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Elektrik Teknisyeni: ​Otomotiv elektriği arıza teşhisi Otomotiv elektriği arıza giderilmesi Bilgisayar kullanarak diagnostik tesleri ve programlaması yapacak Mekanik Teknisyeni: Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler EML ve/veya MYO Motor, Elektrik ve/veya Elektronik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 25 - 40 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO ELEKTRİK VE MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Raporlama Uzmanı / Otomotiv Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN ATAŞEHİR'DE BULUNAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV ALACAK. * Şirketin tüm datalarına ilişkin raporlamalarını yapacak, * Data analizlerini gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * Daha önce raporlama yapmış ve alanında deneyimli, * Matematik bilgisi olan ve datalar üzerinde çalışmayı seven, * İleri düzeyde Word, Excell, Axess programını kullanabilen, * Analitik düşünceye sahip olan, hızlı ve pratik, * Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, * Kalite standartları hakkında bilgi sahibi, * Anadolu yakasında ikamet eden, * 25-30 yaş aralığında, * Bay, Bayan "RAPORLAMA UZMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Tüm genel muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * Minimum Meslek Lisesi mezunu, * Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, * Tercihen Netsis programını bilen, * Cumartesi günleri çalışabilecek, * Yöneticilik vasfına sahip, * Disiplinli, sorumluluk sahibi ve takipçi, * 30 - 35 yaşları arasında, * MS Office programlarına hakim, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan, "MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Lastik Montaj Personeli Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LASTİK SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞLARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZİN İZMİR VE ANKARA ŞUBELERİ İÇİN Lastik sökme, takma ve montaj işini yapacak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe tercihen lastik satışı ve montajında deneyimli, Ankara veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Ankara Batıkent veya İstanbul Dudullu lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), 18-35 yaşları arasında, En az ortaokul mezunu, Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Motivasyonu yüksek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Bay, "OTO LASTİK SATIŞ VE MONTAJ DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Tamircisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bursa Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; Ağır vasıta araçların tamir ve bakımlarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Motor Bölümü’nden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl mekanik teknisyeni pozisyonunda deneyimli, Diagnostik cihaz ile arıza teşhisi yapabilen, Ticari araç ( özellikle ağır vasıta) bakım onarım tecrübesi olan, Src ve Psikoteknik belgelerine sahip, Mesleki yeterlilik belgesi olan, 25-40 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf, Bursa / Osmangazi'de ikamet eden “OTO TAMİRCİSİ” aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Otomotiv Ön Muhasebe Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE ÖZEL SERVİS ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Faturaların sisteme işlenmesi (giriş-çıkış), kesimi ve kontrolü, Müşteri kartlarının açılması,​ Kredi kartı, pos işlemlerinin yapılması gibi görevlerden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe süreçlerine vakıf, Yazar kasa bilgili olan, Z Raporu alabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Bostancı'ya ulaşımda sorun yaşamayacak), Tercihen Otomotiv sektöründe Muhasebe alanında deneyimli, Muhasebe programlarını kullanabilen, 33 yaşını aşmamış, Cumartesi günleri çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Minimum Lise mezunu, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan, "ÖN MUHASEBE ELEMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

/
17
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?