Otomotiv İş İlanları

Hepsini Temizle
Otomotiv
 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Eyüp (Vialand Avm), Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 2 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • Sac Kalıp Tasarım Uzmanı
  Kale Bağlantı Teknolojileri
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız Mühendislik Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Sac Kalıp Tasarım Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, Solidworks 3D programına hakim, Sac kalıpçılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Makina,fikstür tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Teknik resim oluşturabilme,tolerans verebilme yeteneğine sahip, Boyutsal ölçme yeteneğine sahip, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen B sııfı sürücü belgesi olan.

 • Tel Erezyon Operatörü
  Kale Bağlantı Teknolojileri
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Akaryakıt / Madeni yağlar, Otomotiv/Yedek parça veya FMCG sektöründe soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, Antalya'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ve iş tanımına uygun Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız. İŞİN TANIMI Bağlı olduğu yöneticinin talimat ve direktifleri doğrultusunda . Faturalama- Kasa-Vezne işlemlerini ve kayıtlarını gerçekleştirmek · Cari hesap mutabakatlarını ve tahsilat takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Yüksekokul mezunu (Muhasebe,Finans,Bankacılık bölümleri tercih sebebidir) 25-30 yaşında, prezantabl Benzeri iş ve görevlerde minimum 1 yıl tecrübe sahibi MS Office ve Netsis Entegre kullanabilen, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, takipçi ve disiplinli çalışma prensibine sahip, geliştirmeye açık Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Askerlikle ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Mali ve İdari İşler Grubunun reorganizasyonunda yer almak üzere , aşağıdaki kişisel ve mesleki yetkinliklere sahip Mali İdari İşler Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konusu ile ilgili 4 yıllık lisans mezunu 35-45 yaşları arasında, Tek düzen hesap planı ve uygulamalarına hakim, 5 + yıllık muhasebe mesleki deneyimine sahip (Otomotiv sektörü tecrübesi tercih sebebi olacaktır) Ekip yönetiminde tecrübe sahibi Netsis Fusion/Entegre muhasebe programını ve MS Office programlarını İyi derecede kullanabilen Finansal /Mali tablolar ve raporlamaları konusunda deneyimli Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, çözüm odaklı ve analitik düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihan B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak İzmirde ikamet eden veya edebilecek Prezantabl Bay/Bayan

 • Kalite Mühendisi
  Akplas Plastik Kalıp
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe plastik enjeksiyon ve montaj konularında faaliyet gösteren firmamıza KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ alınacaktır. Yeni ürün devreye alma çalışmalarında Kalite faaliyetlerinin yürütülmesi, Kalite ile ilgili müşteri ilişkilerinin yürütülmesi (8D - PPAP - APQP) ISO-TS 16949 standardına göre belgelendirilmiş Kalite yönetim sisteminin işletilmesi, geliştirilmesi,etkinliklerinin denetlenmesi, Diğer yönetim sistemlerinin kurulması için koordinasyonun sağlanması, Kalite ve sürekli iyileştirme faliyetlerinin sonuçlarının raporlanması, Kalite Kontrol faliyetlerinin koordinesi, uygulamasının sağlanması ve raporlanması, Kalite bölümündeki personelin sevk idaresi,

  Aranan Nitelikler TS 16949 İç Denetçi Sertifika'sına ve denetim tecrübesine sahip Otomotiv sektöründe yeni ürün devreye alma süreç bilgisine sahip FMEA - SPC - MSA çalışmalarında bulunmuş, Teknik Resim okuma ve yorumlama bilgisi iyi derecede olan, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derece ingilizce bilen, Gebze, Darıca, Çayırova, Tuzla, Pendik, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Kaynak Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, 20-40 yaş aralığında, Erkek, Askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC DİK TORNA VE İŞLEM MERKEZİ Operatör ve Programcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Cnc Dik Torna ve İşlem Merkezi Operatörü : En az 1 yıl operatörlük tecrübesi olan, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış. Cnc Dik Torna ve İşlem Merkezi Programcısı : En az 3 yıl programlama ve ayar tecrübesi olan, Personel yönetimi yapabilen, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ''Kalite Kontrol Personeli'' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MYO / Teknik Lise mezunu, Teknik Resim okumasını bilen, Ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, (Kumpas, Mikrometre, Mihengir, Komparatör) CMM Ölçüm Cihazı kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış, Daha önce Otomotiv sektöründe 1 yıl Kalite Kontrol departmanında çalışmış.

 • Kalite Mühendisi
  Ford Otosan
  Kocaeli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Üretim fonksiyonunda görev alacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine ve Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Otomotiv alanında kendisini geliştirmek isteyen Takım çalışmasında başarılı adayların başvurularını bekliyoruz

 • İş Açıklaması Üretim fonksiyonunda görev alacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine bölümünden mezun Proje ve/veya Bakım tecrübesi olan İyi derecede ingilizce bilgisi olan Erkek adaylar için askerliğini yapmış Ekip yönetimi ve yönlendirmesi yapabilecek Ekip çalışmasına uygun

 • Mekanik Ekip Lideri
  Ford Otosan
  Türkiye Geneli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Tevsii Tesis Proje Koordinasyon Yöneticiliği bölümünde, Merkez ofis Kocaeli fabrika olmak üzere, Ford Otosan yerleşim birimlerinin (Kartal / Gebze / Kocaeli / Eskişehir) her birinde yapılacak olan inşaat yatırımlarını anahtar teslimi yapılması. Yapılacak olan işlere ait mekanik tesisat projelerinin hazırlatılması, işin ihale edilmesi, işe ait sözleşmelerin oluşturulması, işin plan ve programı, işin teknik şartnamelerine uygun olarak yapılması için kontrol ve takibi, ayrıca bütçelendirme ve ödeme planlarında da etkili takibi.

  Aranan Nitelikler Endüstriyel Yapı inşaatları konusunda en az 7 yıl tecrübeli. Microsoft ofis ve Autocad programlarını kullabilen. Önemli Not: Tecrübesi 4 yıldan az olay adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Yedek Parça Süreç Uzmanı
  Has Otomotiv
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş. bayii olan şirketimizde görevlendirilmek üzere Yedek Parça Süreç Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mercedes-Benz yedek parça konusunda 3 yıl deneyimi olan, Mercedes-Benz'in tüm araç gruplarına hakim, Mercedes-Benz yedek parça programlarını kullanabilen (EPC,AUTOLINE,SPIP,VEDOC,EWA), Lise mezunu, 30 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Tercihen avrupa yakasında ikamet eden.

 • Otomobil Satış Destek Elemanı
  Has Otomotiv
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , Avcılar Lokasyonumuza *Otomobil Satış Destek Elemanı* alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Asgari Ticaret Lisesi Mezunu, Otomotiv Sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, ÖTV Beyannamesi hazırlayabilen ve Müşteri hesaplarını takip eden, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Bilgisayar bilgisine sahip, Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış),Bayan

 • İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin yetkili satıcısı ve servisi olan şirketimizde, otomobil servis ve yedek parça hizmetlerinin sevk ve idaresinden sorumlu olacak "Satış Sonrası Hizmetler Müdürü" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin; Makine Mühendisliği veya İşletme fakültelerinden mezun, • Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak 5 yıl deneyimli, • Almanca veya İngilizce bilen, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • 35 yaşını aşmamış, • İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden, • MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen. Not: İlgilenen adayların ayrıntılı özgeçmişleri ile (Secretcv üzerinden hazırlanan özgeçmiş dışında) müracaat etmeleri rica olunur.

 • İş Açıklaması Bayi Satış Sonrası Hizmetleri sorumluluğundaki Mercedes Benz Türk marka ürünlerin satış sonrası ve servisi, Servis teknik hizmetlerinin sevk ve idare edilmesinden sorumlu olacak, Atölye kapasitesinin organize edilmesi, Atölye ihtiyaçların karşılanmasında görev alınması, Müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması, Tamir kalitesinin artırılmasında sorumlu olacacak "İzmir/Işıkkent" lokasyonumuz için *Atölye Şefi* aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari Yüksek Okul Mezunu (Tercihen Otomotiv Bölümü), Mercedes-Benz Arıza Teşhis Teknisyeni Sertifikasına sahip, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren iş ortamına uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarına hakim

 • İş Açıklaması Bayi Satış Sonrası Hizmetleri sorumluluğundaki Mercedes Benz marka ürünlerin satış sonrası, servis teknik hizmetlerinin yapılmasından sorumlu olacak *Elektrik Teknisyeni* aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık Yüksek Okul mezunu, Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sürücü belgesine sahip, Askerliğini yapmış, İnsan İlişkilerinde başarılı

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Engelli IT Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Bursa'da ikamet eden, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın.

  Aranan Nitelikler Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Üretim fonksiyonunda görev alacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik,Elektrik/Elektronik,Makine ve Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Üretmekten,geliştirmekten ve problem çözmekten keyif alan İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasında başarılı adayların başvurularını bekliyoruz

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörüne Kauçuk, Silikon, Plastik ve Metal Hortum ve Boru üretimi yapan FİRMAMIZIN BÜYÜYEN VE GELİŞEN ORGANİZASYONUNDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; İlanda belirtilen niteliklere uygun ''Üretim Planlama Mühendisi'' alınacaktır. Üretim planlama, malzeme ve kapasite ihtiyaç planları hazırlanması ve takibi, Günlük ve haftalık Üretim Planlama Raporlarını düzenlemek, Siparişlere uygun olarak malzeme akışını kontrol etmek, Üretimin aksaksız olarak devam ettirilmesini sağlamak, Sevkiyat stoklarının takibi, günlük stok kontrolü, Aylık performans raporlarının hazırlanması, Satış ekibinden gelen talepleri yönetebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun.) Otomotiv sektöründe planlama, lojistik ve depo yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi, ERP (Dinamo) uygulamalarına hakim, MS Office programlarına iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yetisine sahip, İletişim beceri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

 • İş Açıklaması Kauçuk Preste yarı mamul ve parçaları üretimi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk,Plastik ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda değerlendirilmek üzere; Kauçuk (Sıcak) Presler Konusunda Deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Otomotiv sektörü tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına inanan, Vardiyalı ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Askerlik ilişiği bulunmayan, Personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması Metal boru üretim hattında, argon ve gazaltı kaynak proseslerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörüne Kauçuk, Plastik, Silikon ve Metal yedek parça üretimi yapan firmamızda Metal Hatlarında görevlendirilmek üzere KAYNAK PERSONEL'i alınacaktır. · Metal Üretim Hattında görevlendirilecek, · Tercihen Teknik Lise Mezunu, · Otomotiv sektöründe tecrübeli, · Kaynakçı Sertifikasına sahip, · Takım çalışmasına inanan, · Vardiyalı ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, · Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN, * İstanbul Anadolu - Avrupa Yakası şubeleri ve havaalanları için; * Şirket araçlarının müşteri, ofis veya servise sevkini ve organizasyonunu sağlayacak, * Gerektiğinde müşteriye şoförlük hizmeti verebilecek, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama sürecinde aktif görev alacak.

  Aranan Nitelikler * Sevk Elemanları için lise mezunu, * Teslimat Elemanları ve Sorumlular için minimum Ön Lisans Mezunu, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat Elemanları ve Sevk Sorumluları için zorunlu kriterdir. Mülakatın bir kısmı İngilizce olarak yapılacaktır), * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan), * Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf, * Bay, "ARAÇ SEVK VE TESLİMAT SORUMLULARI / ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yönetim Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Asistanlık görevlerini yerine getirecek, - İş organizasyonlarını gerçekleştirecek, - Yönetim Kurulunu asiste edecek,

  Aranan Nitelikler - 35 - 45 yaşlar aralığında, - MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, - Yönetim Asistanlığı alanında tecrübeli, - Zeki, pratik ve çabuk öğrenebilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bayan, ' YÖNETİM ASİSTANI ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mühendis
  Firma Adı Gizli
  İzmir 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bakım onarım atölyemizde çalışacak mühendis personel arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık mühendislik bölümlerinden mezun, otomotiv sektöründe en az 3 yıl çalışmış, MS Office programlarına hakim , takım çalışmasında uyumlu , ikna ve idare kabiliyeti yüksek, düzenli, dinamik, çalışkan ve disiplinli, koordinasyon yeteneği yüksek ve prezentble sigara içmeyen ve askerlik ile bağı kalmamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmir de ikamet eden ya da edebilecek, bakımda olan araçların atölyede koordinasyonunu takip edebilecek, kendisine bağlı 150 kişilik personeli iyi yönlendirebilecek araç ( otobüs ) yedek parçasından anlayan makina mühendisi aradığımız niteliklerdir.

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmasına inanan, yüksek iletişim becerilerine sahip, sürekli gelişime odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm mezunu, CNC Makinalarında asgari 5 yıl görev yapmış, Tercihen ayar yapmayı bilen, Vardiyalı görev almaya müsait, Bursa'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayii sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, iletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasında uyumlu, pratik zekalı, sürekli gelişime inanan, rapor odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO ve/veya Teknik Lise mezunu Ölçüm cihazlarını iyi seviyede kullanabilen Oto yan sanayi sektöründe ve giriş kalite biriminde min.3 yıl deneyim sahibi, Proses kontrol konusunda bilgi ve beceri sahibi, Kalite Yönetim Sistemlerine yönelik eğitimlerini tamamlamış, Bursada ikamet eden, Erkek adaylardan askerlik ile ilişiği olmayan, Sigara kullanmayan,

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründ efaaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmalarında uyumlu, iletişim becerileri gelişmiş, pratik zekalı, detaycı ve aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari Lise mezunu, Oto yan sanayi sektöründe min. 5 yıl deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen montaj aletlerini kullanma becerisine sahip, Bursa'da ikamet eden, Sigara kullanmayan,

 • İş Açıklaması Genel Muhasebe Personeli Muhasebe kayıtlarının Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde yapılması, • Banka ekstrelerinin kontrolü muhasebe kayıtlarının yapılması • Müşteri ve Satıcı cari hesap kontrolü • KDV, Muhtasar, BA-BS Beyannamelerinin yapılması, • Yıl sonu işlemlerinin yapılması • Yevmiye, Kebir ve Envanter Defterlerinin yazdırılması • Personel Giriş/Çıkış işlemlerinin yapılması • Vergi dairesi ,SGK ve Diğer resmi kurumlar ile yazışmaların yapılması • Ticaret sicil tescil işlemlerinin takibi • E-Fatura ve E-Defter ile ilgili kontrol Muhasebe, MS Office Programları ile ETAV.8SQL programına hakim Cari Mutabakat Personeli Günlük kasa kayıtlarının kontrolü Banka ekstrelerinin kontrolü muhasebe kayıtlarının yapılması Müşteri ve Satıcı cari hesap kontrolü Haftalık rapor verilerinin hazırlanması Müşteri cari hesap kontrolü ve finansal raporlama konularında deneyimli Muhasebe, MS Office Programları ile ETAV.8SQL programına hakim

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Genel dış görünüş, tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil ettiğinin bilincinde, titiz ve özenli,Güleryüzlü, Bay ,Bayan takım arkadaşı aramaktayız (Adayların askerlikle ilişkisi olmaması tercih edilecektir.)

/
14
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Otomotiv İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?