Elektrik ve Elektronik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik ve Elektronik
 • HRT İnsan KaynaklarıTekirdağ, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün öncü beyaz eşya - elektronik - küçük ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Tekirdağ Çerkezköy Atatürk Caddesi Teknosa mağazasında " BEYAZ EŞYA ve ELEKTRONİK" tanıtım ve satışından sorumlu olacak takım arkadaşları aramaktayız. İş tanımı; Sorumlu olduğu ürün grubunun tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Ürünlerinin temizliği ve düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere her zaman güler yüzlü ve doğru bilgi verecek, Raporunu zamanında yetkilisine yönlendirecek, Müşteri şikayetlerini olumlu hale çevirip, müşteriyi mağazasından marka memnuniyeti oluşturacak şekilde göndermek,

  Aranan NiteliklerBeyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletleri sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Prezantabl takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıTanımlanan bölge içerisinde montaj ve servislerin yapılması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilen (tercihen SRC belgesi olan) Bodrum,Milas veya Turgutreis taraflarında ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli Askerlikle ilişiği bulunmayan yada en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 1500 İLE 4500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 veya TEL:0216-305-72-46 Cep:0534-668-04-02 Cep:0551-398-06-00 Cep:0537-348-41-50

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 17 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Usta, Gemici

 • İş AçıklamasıZayıf akım projelerinde (akıllı ev otomasyonu, güvenlik sistemleri, network, merkezi uydu vs.) işlerin planlamasından,satışından ve raporlanmasından sorumlu olabilecek Projeyi yönetebilecek, Takım arkadaşları aranıyor

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden veya M.Y.O.dan mezun, Tercihen Elektrik, elektronik ve otomasyon konularında tecrübeli, Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın ve sürekli gelişime açık olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, Ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Bodrum, milas bölgelerinde ikamet eden Bodrum dışından yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Yetkili, Bölge Sorumlusu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için elektrik teknisyeni / teknikeri pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin veya yüksek okulların Elektrik bölümlerinden mezun, İşletme bakım projelerinde en az 3 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Bilgisayar bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tuzla ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İnci DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıİNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 1500 İLE 4500 USD-EURO-TL MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Elektrik Bölümüne: ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-ELEKTRONİKÇİ Güverte Bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İLAN TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR, TEL:0216-305-72-45 veya TEL:0216-305-72-46 Cep:0534-668-04-02 Cep:0551-398-06-00 Cep:0537-348-41-50

  Aranan NiteliklerT.C vatandaşı olmak Vasıflı/Vasıfsız En az ilköğretim meğzunu Seheyat engeli olmayan Denizlerde kariyer hedefleyen 17 ile 65 yaş arası 100/100 İŞ SÖZLEŞMESİ YAPILIR..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Denizcilik, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Usta, Gemici

 • Pireksİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisimizde çalışmak üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği ve Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda 2-5 yıl tecrübeli, Çerkezköy’ de ikamet eden / edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Tercihen yabancı dil bilen, Bay / Bayan (Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmamalı) Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için elektrik teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun, İşletme bakım projelerinde en az 3 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Bilgisayar bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıPotansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını tespit etmek, teklifleri yönetmek Yeni müşteri portföyü oluşturmak Satış hedeflerini gerçekleştirmek Gerçekleştirilen faaliyetleri üst yönetime raporlama Yapabilecek ‘’ Satış Personeli ‘’ aranmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen SATIŞ alanında 4 yıl tecrübeli Aakerlik hizmetini tamamlamış Aktif araç kullanabilen 25- 40 Yaş aralığında olan Seyahat engeli olmayan İl dışındaki bayi ve müşteri portföyünü geliştirmek Mevcutta olan şehir içi ve şehir dışı müşterilerin ziyaretlerini yapmak İkna kabiliyeti yüksek, iletişim becerisi kuvvetli Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün MS Office programlarını etkin kullanabilen Anatilik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı Müşterilere iş seyahatlerin planlanması, fiyat tekliflerinin sunulması ve takibi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Matec Elektronikİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMatec Elektronik bünyesinde yer alan tecrübeli ekibi ile dinamik bir faaliyet göstererek yüksek performanslı konektörler, kablolar ve ara bağlantı üniteleri çözümleri sunmaktadır. Ekibimiz yüksek performanslı konektörler, kablolar ve bağlantı ekipmanları konularında öncelikli olarak Savunma Sanayi , Sivil ve Askeri Havacılık, Enerji , RMT , Endüstriyel ve Telekom alanlarında çözüm ortağı olmaktadır. Dünyanın en büyük ve saygın bağlantı elemanları üreticilerinden biri olarak kabul edilen Amphenol şirketinin sektörlerel alanlarında satış faaliyetlerini yürütmekte ve ürün gruplarımızla müşterilerimize sunduğumuz yerel desteği küresel pazarda elde ettiğimiz bilgilerle harmanlayarak optimal, yaratıcı çözümler sunmaktayız. Askeri / Endüstriyel müşterilerin teknik bölümlerine ziyaretler gerçekleştirip proje takibi, ürün yönetimi yapmak Satın alma departmanlarına yapılacak düzenli ziyaretler sonucu ilgili istekleri siparişe dönüştürmek Yurt dışı fabrikaları ile proje takip / ürün yönetimi süreçlerini yönetmek Ofis yönetimine haftalık düzenli raporlama yapmak Yan haklar: Araç, Cep Telefonu, Notebook bilgisayar, Öğle Yemeği

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu / Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Akıcı İngilizce konuşma ve yazışma, MS Office programlarının (özellikle Outlook, Word, Excel ) aktif ve yoğun bir şekilde kullanımı, Tercihen Savunma Sanayi / Endüstriyel müşterilerde tecrübeli, Çalışma, öğrenme, gelişme isteği ve enerjisi olan, takım çalışmasına yatkın, bireysel beceri başarışı yüksek, Aynı anda çoklu proje takibi, ürün yönetimi yapabilecek, teknik detaylara inebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, özellikle telefon konuşmalarında diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul adayı hem ofis hem de sahada hizmet verecektir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıHizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans;kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir.       Hizmet vermekte olduğumuz Perakende Sektörünün lider elektronik markasını temsil edecek mağazacılık ve satış alanında kariyer hedefi olan, şirketimiz ile uzun dönem çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip “ Satış Danışmanı ” arıyoruz.     Marka bünyesinde bulunan ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak   Ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak,   Müşterileri marka ve ürünler hakkında bilgilendirecek,   Ürünlerimizin teşhir, satış ve stok takibi süreçlerini yürütecek,   Mağazacılık, satış ve pazarlama alanlarında kariyer hedefi olan bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerElektronik satış konusunda deneyimli,   En az lise ve dengi okul mezunu,   En az 1 yıl perakende sektöründe çalışmış olan,   İletişim becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,   Güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,    Disiplinli,dikkatli ve sonuç odaklı,    Sorumluluk bilinci ile çalışmayı ilke edinmiş,   Satış odaklı ve Satışı seven,   MUĞLA MERKEZ'DE İKAMET EDEN, BAY ve BAYAN,     TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAkbatı Avm Esse-Teknosa mağazaları içerisinde ; Maaş + Prim + SSK sistemli çalışacak, yarım zamanlı Bay-Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır. Teknosa - Esse mağazası içerisinde "Kahve Makinesi" satışı gerçekleştirilecektir. Çalışma Günleri ; Cumartesi - Pazar.

  Aranan NiteliklerBilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıEn az 5 yıl Teknik Servis Müdürlüğü deneyimi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Üniversite mezunu (tercihen teknik bölümler), Yönetim, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, ikna becerisi yüksek, Sözlü ve yazılı iyi iletişim kurabilen, Soran, araştıran, öğrenen ve geri bildirim yapan, Gelişime açık, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma şartlarını kabul eden, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını iyi kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,

  Aranan NiteliklerTürkiye Geneline satışı yapılmış olan ürünlerimizin, tamir bakım hizmetlerini koordine etmek, Garanti taleplerinin takibini yaparak tüm kayıtların doğru ve güncel olarak tutulmasını sağlamak, Satış amaçlı olarak alınan tüm ürünlerin stok kayıtlarını takip ederek kâr bırakacak şekilde satılmasını sağlamak, Firma politikası doğrultusunda, Satış Sonrası Hizmetler biriminde bulunan alet, ekipman ve diğer malzemelerin doğru şekilde bakım ve kalibrasyonunun yapılmasını sağlamak, Atölye çalışmalarının, işçilik-malzeme hesaplamalarının ve faturaların doğru şekilde düzenlenmesini ve takibini sağlamak, Servis hizmeti ile ilgili müşterilerden gelen tüm soruları cevaplandırılmasını organize etmek, Müşteri memnuniyeti anket sonuçları ve şikayet analizleri doğrultusunda müşteri hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Teknik becerilerin geliştirilmesi ve daha verimli bir işçilik sağlayarak hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamak, Pazar ihtiyaçları ve mevcut stok durumuna göre hazırlanan ürün siparişlerini kontrol etmek ve Genel Müdür’den onay alarak sipariş vermek. Onarım kalite kontrol sonuçlarını dikkate alarak atölye faaliyetini izlemek ve geliştirmek, Tüm stokların güvenliğini sağlatmak, Periyodik olarak stok kontrollerini yaparak envanter sisteminin yapılandırılmasını ve takibini sağlamak, ERP sistemine operasyonların uyarlanması, Garanti kapsamlarının belirlenmesi, Müşteri servis talepleri doğrultusunda;şikayetin kaynağını yerinde tespit ederek çözüm üreterek müdahale etmek,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıHizmet Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Mekanik Tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liseleri ve/veya ilgili bölümlerinden mezun konusunda minimum 3 yıl tecrübeli Otel, Hastane vb. hizmet sektöründe deneyimi olan yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gördüğü aksaklıkları üstlerine bildirecek Önleyici, arizi ve periyodik bakımlarda tecrübeli çıkan arızalara anında müdahale edebilecek Dikkatli ve çözüm odaklı

  Sektör: Mekanik Tesisat, Otelcilik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • NUH DENİZCİLİKTüm Türkiye, Mersin(İçel) 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGEMİLERE VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ; NUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE ) *** ACİL *** İŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMEMİZ BULUNMAKTADIR. ULUSLARARASI çalışan yolcu gemisi RORO gemisi kuru yük gemisi ve turistlik yatlarda çalışacak GEMİCİ, GÜVERTECİ , YAĞCI, AŞÇI, AŞÇI YARDIMCISI, GARSON - KAMAROT, ELEKTRİKÇİ, ELEKTRİK ZABİTLERİ alınacaktır. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER+ERKEN EMEKLİLİK ALTI AYDA BİR MAAŞ İKRAMİYE +++ YURT DIŞI SEFER PRİMLERİ İŞ İLANI TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLCEKTİR, YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. 2500-3500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ ULUSLARARASI ÇALIŞAN; YOLCU GEMİSİ, RORO GEMİSİ, KURUYÜK GEMİSİ VE TURİSTLİK YATLARDA ÇALIŞACAK ACİL VASIFLI VASIFSIZ GEMİ ELEMANLARI ALINACAKTIR. SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B. VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIGI ONAYLI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. NOT : İLGİLİ ADAYLARIN T.C. VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan ulaşınız. TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER : * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 18 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Denizcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Gemici, Tamirci

 • İş AçıklamasıAkasya Avm Esse-Teknosa mağazaları içerisinde ; Maaş + Prim + SSK sistemli çalışacak, yarım zamanlı Bay-Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır. Teknosa - Esse mağazası içerisinde "Kahve Makinesi" satışı gerçekleştirilecektir. Çalışma Günleri ; Cumartesi - Pazar.

  Aranan NiteliklerBilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıOEM Distribution and Reseller (ODR) workgroup is accountable for management of the OEM Partners, as well as partner programs, channel incentives, sales programs, product launches, all measured against respective functional scorecards. It provides strategic leadership across business segments to create and implement program strategies that drive desired business outcomes and meet the needs of our customers and partners. Partner Account Manager is responsible for account management a portfolio of Sub-Disti & Breadth Partner to achieve revenue and strategic objectives.  Responsibilities: Being knowledgeable across a variety of sales approaches, building relationships at the top levels and throughout Communicating Microsoft’s OEM strategies and tying them to the Resellers growth strategies Device : Sales and Marketing motions for pre-installed OEM & Multinational Accounts (MNA) devices Client: Sales and Marketing motions for pre-installed System Builders (SB) & Multinational Accounts (MNA) PCs Office: Sales and marketing motions of Full Package Product (FPP) for all PCs, MNA and System built Server: Sales and marketing motions of commercial original equipment manufacturers and reseller option kits as attach stockkeeping units to server hardware Identifying trends (opportunities / threats) within the SB / Reseller and Sub-distributor channels, where applicable Comprehending a variety of business and product-related issues and coordinating cross-functional teams to solve issues and drive business results Ensure the Partner is motivated to sell and support the complete range of Microsoft products Execution of Sales and Marketing campaigns with these partners to deliver new sales  

  Aranan NiteliklerMinimum 5 years’ experience in Channel and/ or Distribution Account experience Bachelor’s degree required Field of Study : Business, Computer Science, or a related field Results-orientation and strong analytical thinking skills Excellent judgment, negotiation and decision making skills Strong relationship building skills Self-motivated and a team player Clear and confident written and oral communication skills including ability to present well in front of a client are a must Proficient communication at senior levels internally and externally Has a customer focused attitude; acts as a role model in providing exceptional customer service Proven experience in Channel Sales Management Strong numerical skills and ability to analyse and present complex data in a clear fashion Results driven with win/win attitude and high energy levels Very good English and Turkish skills

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • EFE MARKET EKİPMANLARI VE ENDÜSTRİYEL SOĞUTMAKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKonusunda uzman ekibimiz, modern üretim teknolojileri ve gelişmiş Ar-ge imkânları ile süpermarketler için soğutucu reyon üretmektedir. Hali hazırda 20'den fazla ülkeye ihracat yapan ve her sene en az %30 büyüyen şirketimiz de gelişen organizasyonunun bir parçası olmak isteyen, dinamik Elektrik Teknikeri / Teknisyeni arıyoruz. Endüstriyel soğutma dolabı üretiminde gerekli Elektrik- Elektronik tesisat uygulamacılığı

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi,Teknik Lise Elektrik / Elektronik bölümü Mezunu, Elektrik Ustalık / Kalfalık Mesleki Yeterlilik belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde Elektrik sistemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Teknik açıdan konuya hakim, Elektrik devre şeması okuyabilen, Pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden, NOT : Alçak yada yüksek gerilim ile çalışma yoktur.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • NUH DENİZCİLİKTüm Türkiye, Mersin(İçel) 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGEMİLERE VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ; NUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE ) *** ACİL *** İŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMEMİZ BULUNMAKTADIR. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER+ERKEN EMEKLİLİK ALTI AYDA BİR MAAŞ İKRAMİYE +++ YURT DIŞI SEFER PRİMLERİ İŞ İLANI TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLCEKTİR, YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. 2500-3500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ ULUSLARARASI ÇALIŞAN; YOLCU GEMİSİ, RORO GEMİSİ, KURUYÜK GEMİSİ VE TURİSTLİK YATLARDA ÇALIŞACAK ACİL VASIFLI VASIFSIZ GEMİ ELEMANLARI ALINACAKTIR. SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B. VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIGI ONAYLI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. NOT : İLGİLİ ADAYLARIN T.C. VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan ulaşınız. TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER : * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 18 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik, Elektrik ve Elektronik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Kaptan, Tamirci

 • İş AçıklamasıHizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans;kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir.       Hizmet vermekte olduğumuz Perakende Sektörünün lider elektronik markasını temsil edecek mağazacılık ve satış alanında kariyer hedefi olan, şirketimiz ile uzun dönem çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip “ Satış Danışmanı ” arıyoruz.     Marka bünyesinde bulunan ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak   Ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak,   Müşterileri marka ve ürünler hakkında bilgilendirecek,   Ürünlerimizin teşhir, satış ve stok takibi süreçlerini yürütecek,   Mağazacılık, satış ve pazarlama alanlarında kariyer hedefi olan bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerElektronik satış konusunda deneyimli,   En az lise ve dengi okul mezunu,   En az 1 yıl perakende sektöründe çalışmış olan,   İletişim becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek,   Güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,    Disiplinli,dikkatli ve sonuç odaklı,    Sorumluluk bilinci ile çalışmayı ilke edinmiş,   Satış odaklı ve Satışı seven,   AYDIN SÖKE'DE İKAMET EDEN, BAY ve BAYAN,     TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstinye Park Avm Karaca mağazası içerisinde ; Maaş + Yol + Yemek + Prim + SSK sistemli çalışacak, tam zamanlı Bay-Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır. Karaca mağazası içerisinde "Kahve Makinesi" satışı gerçekleştirilecektir.

  Aranan NiteliklerKüçük ev aletleri ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa, İzmir 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKariyerini satış-pazarlama alanında ve kurumsal marka değeri olan bir şirkette çalışarak geleceğini planlayan, genç girişimcilere süper iş imkanı sunuyoruz.Bireysel satışlarda başarı gösteren adayları; Satış ve pazarlama yönetim departmanlarında kazanç ve kariyerinde işini geliştirerek geleceğin SATIŞ YÖNETİCİLERİNİ yetiştiriyoruz..

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu - Tercihen yüksek okul ve lisans mezunu • 22 -45 yaş arası bay –bayanlar • Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve Etkili iletişim becerilerine sahip • Özgüven ve Motivasyonu Güçlü • Satış hedefleri gerçekleştiren ve Oryantasyon sunumu yaparak ekip oluşumu sağlayacak Takım Lideri arkadaşları arıyoruz. İZMİR ili,TORBALI ilçe merkezinde,Deneyimli,Deneyimsiz, Bay,Bayan Müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAydınlatma ve elektrik sistemlerinin bakım-onarımı konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, Ankara'da tercihen Mamak bölgesinde ikamet eden Elektrik Tekniker veya Teknisyenleri aranmaktadır.   

  Aranan NiteliklerMeslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümünden mezun olan, Tercihen EKAT belgesine sahip, Şantiye, saha çalışmaları ve arıza onarımlarında deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İhlas Pazarlamaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKariyerini satış-pazarlama alanında ve kurumsal marka değeri olan bir şirkette çalışarak geleceğini planlayan, genç girişimcilere süper iş imkanı sunuyoruz.Bireysel satışlarda başarı gösteren adayları; Satış ve pazarlama yönetim departmanlarında kazanç ve kariyerinde işini geliştirerek geleceğin SATIŞ YÖNETİCİLERİNİ yetiştiriyoruz..

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu - Tercihen yüksek okul ve lisans mezunu • 22 -45 yaş arası bay –bayanlar • Takım çalışmasına yatkın Dinamik ve Etkili iletişim becerilerine sahip • Özgüven ve Motivasyonu Güçlü • Satış hedefleri gerçekleştiren ve Oryantasyon sunumu yaparak ekip oluşumu sağlayacak Takım Lideri arkadaşları arıyoruz. Anadolu yakası: Ümraniye, Sancaktepe, Ataşehir, üsküdar ve Beykoz da oturan Bay,Bayan Müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve materyal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Aranan Nitelikler  Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Elektrik tesisatı veya zayıf akım projelerinin uygulanması konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • NUH DENİZCİLİKTüm Türkiye, Mersin(İçel), Şanlıurfa, Osmaniye, Kilis, Adana, Gaziantep 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGEMİLERE VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ; NUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE ) *** ACİL *** İŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMEMİZ BULUNMAKTADIR. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER+ERKEN EMEKLİLİK ALTI AYDA BİR MAAŞ İKRAMİYE +++ YURT DIŞI SEFER PRİMLERİ İŞ İLANI TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLCEKTİR, YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. 2500-3500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ ULUSLARARASI ÇALIŞAN; YOLCU GEMİSİ, RORO GEMİSİ, KURUYÜK GEMİSİ VE TURİSTLİK YATLARDA ÇALIŞACAK ACİL VASIFLI VASIFSIZ GEMİ ELEMANLARI ALINACAKTIR. SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B. VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIGI ONAYLI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. NOT : İLGİLİ ADAYLARIN T.C. VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan ulaşınız. TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER : * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 18 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Denizcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Kaptan, Tamirci

 • NUH DENİZCİLİKTüm Türkiye, Mersin(İçel), Şanlıurfa, Osmaniye, Kilis, Adana, Gaziantep 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGEMİLERE VASIFLI VASIFSIZ ELEMAN ; NUH DENİZCİLİK ( 30 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE ) *** ACİL *** İŞ YERLEŞİM SÖZLEŞMEMİZ BULUNMAKTADIR. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER+ERKEN EMEKLİLİK ALTI AYDA BİR MAAŞ İKRAMİYE +++ YURT DIŞI SEFER PRİMLERİ İŞ İLANI TÜRKİYE GENELİ OLUP TÜM BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLCEKTİR, YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. 2500-3500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ ULUSLARARASI ÇALIŞAN; YOLCU GEMİSİ, RORO GEMİSİ, KURUYÜK GEMİSİ VE TURİSTLİK YATLARDA ÇALIŞACAK ACİL VASIFLI VASIFSIZ GEMİ ELEMANLARI ALINACAKTIR. SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B. VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIGI ONAYLI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. NOT : İLGİLİ ADAYLARIN T.C. VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. Lütfen başvurular için ilgili telefonlarımızdan ulaşınız. TELEFON : 0324 328 28 11 GSM : 0531 885 61 32 GSM : 0531 885 61 33 GSM : 0531 885 61 34

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER : * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN * DENEYİMLİ - DENEYİMSİZ * VASIFLI - VASIFSIZ * 18 - 55 YAŞ ARASI * SABIKA KAYDININ OLMAYAN * T.C. VATANDAŞI OLAN * TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik, Elektrik ve Elektronik, Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Kaptan, Tamirci

 • İş AçıklamasıEnerji abonelik çalışmaları için ilgili kuruma başvurmak amacı ile konuya ilişkin evrakları ilgili departmanlardan tedarik etmek, akabinde ilgili kuruma başvuruları yapmak, Abonelik süreçlerini tamamlayarak raporlamaları yapmak, Gerekli durumlarda enerji çalışmasına sahada refakat etmek veya çalışmaların kontrolünü gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Telekomünikasyon bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Elektrik Dağıtım Şirketi deneyimi olan, ilgili kurumun süreçlerine, yasal kurum mevzuatına hakim, Çözüm odaklı, Çoğul çalışabilen, İş takibi yapabilen, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a “SAP Specialist (PP)” with the listed qualifications below to software solutions and service development department of a leading company in the durable goods sector. Determination and analysis of the problem accurately in the shortest time in accordance with the needs of the customer, To conduct necessary surveys and develop improvements accurately in line with the requirements, Find solutions proper to the flow between systems and between departments in the design of processes, To conduct studies integrated with with SAP systems, modules and infrastructure, To work in the applications of integration of SAP and applications other than SAP, To follow the innovations in the SAP world, conduct application surveys and document the results, To work within the project management systematic, Work with IT and outsource resources, manage & follow up the given tasks.

  Aranan NiteliklerBachelor's or Master's Degree in Computer Engineering, Industrial Engineering or similar areas, SAP PP experience in consultant role or module responsible, Minimum 3 years experience in full-cycle SAP Project, Preferably with international project experience, Basic level experience in ABAP programming language, Excellent verbal and written skills in English, Researcher, dynamic and open to development, Strong planning and organizational skills, Able to work in projects and teams, open to knowledge and task sharing, Thinking broadly about business, Understanding needs of the market & customer, Having desire to do outstanding jobs, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

/11

İş Habercisi - Elektrik ve Elektronik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?