Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Elektrik ve Elektronik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Elektrik ve Elektronik
 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz teknoloji sektöründe lider firmanın, İstanbul Avrupa ya da İstanbul Asya bölgesinde yönlendirilecekleri tekno-market içerisinde görevlendirilmek üzere, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Akıllı Teknoloji Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans mezunu (yeni mezun), Perakende satış alanında kariyer hedefi olan, Microsoft Office programlarına hakim, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, Teknolojiye ilgi duyan ve gelişmeleri güncel olarak takip eden; gelişime ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, 29 yaşını aşmamış, İstanbul'da ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Promotör

 • Vestel Şirketler Grubuİzmir, Manisa 6 Haziran 2017

  İş Açıklaması140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası /Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik, Plastik Enjeksiyon bölümünde Üretim Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Otomatik Bantlama makinalarının sürekli üretimini sağlamak için; • Model değişiminin sağlanması (Plc programının ayarlanması, ürün koordinatlarının belirlenmesi, fixture değişimi, kesici takım değişimi), • Her makinada 2 saatte bir sarf malzemesi değişimi, • Hareketli aksamlarının kontrolü, bakımı, yedek parça takibinin yapılması, • AGV sistemlerinin aktif çalıştırılması.

  Aranan Nitelikler• Meslek Yüksek Okulu (Mekatronik veya Endüstriyel Otomasyon bölümü mezunu), • Tercihen PLC programlamada bilgi sahibi, • Mekanik, pnömatik, kontrol üniteleri ile çalışabilecek, • Manisa ve İzmir Bölgesinde ikamet eden, • Bay adaylar, • Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, • Tercihen askerlik görevini tamamlamış ve en az 3 yıl tecilli Adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSETAŞ, gelişen dünyanın enerji gereksinimini, verimlilik danışmanlığı ile besleyen, bu kapsamda taahhüt ve arıza bakım onarım hizmetlerini gerçekleştiren bir gruptur. Şirketimizde (İzmir il ve ilçeleri ve Manisa il ve ilçeleri) istihdam edilmek üzere Elektrik Teknikerleri, Teknisyenleri ve Elektrik ustaları takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAG ve YG tecrübesi olan, ( EKAT belgeli) Elektrik Arıza Bakım Onarım işinde çalışabilecek, Sorumluluk alabilen, Vardiyalı çalışabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Sürücü Belgesine sahip

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKartlı geçiş, RFID ve kamera teknolojileri temelli otomasyon yazılımları geliştiren, kamuda ve özel sektörde projeler üreten firmamıza tecrübeli ‘Satış Mühendisi’ alınacaktır. Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini ve müşteri bağlılığını artırmak, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 1 yıl sektörel saha tecrübesi olan, Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, İş takibi yüksek ve sonuç odaklı, İletişim becerisi yüksek ve özel müşterileri yönetebilecek, Aktif araç kullanabilen, Sunum hazırlama ve sunma becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, Bay - Bayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • Cenal ElektrikÇanakkale 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale İli Biga ilçesinde Elektrik Üretim alanında faaliyet gösteren şirketimizin yapımı devam eden Enerji (Termik Elektrik) Santrali Projemizde işletme ve bakım bölümlerinde çeşitli "Mekanik Tekniker" pozisyonlarında görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Öğretmen veya MYO, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Makine, Motor, Gemi Makineleri vb. bölümlerden mezun, Tercihen Termik Santraller olmak üzere Endüstriyel Sanayi Tesislerinde işletme ve bakım alanında 3-5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derecede Teknik İngilizce bilgisi olan, İletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği yüksek, Sağlık durumu termik santralde çalışmaya uygun olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, Güney Marmara bölgesinde (Tercihen Çanakkale/Biga-Karabiga) ikamet eden / edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışına seyahat engeli bulunmayan. Not: Başvuruların fotoğraflı yapılması rica olunur.

  Sektör: Enerji, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Skytek Güvenlik Ve Otomasyon Sistemleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması2000 Yılında kurulmuş olan Skytek Elektronik, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur. Skytek Elektronik, küçük ve orta boy işyerleri, banka şubeleri, mağaza zincirlerinden, büyük ölçekli endüstriyel tesisler ve çok katlı binalara kadar anahtar teslimi komple sistemler kurmaktadır. Skytek Elektronik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır. Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje taahhüt Şirketlerinden biri olan SKYTEK ELEKTRONİK YÖNETİMİ olarak aşağıdaki noktaları olmazsa olmaz KALİTE KRİTERLERLERİMİZ olarak belirledik: · Her Projede müşterilerimize değer katarken kendimizin de yeni şeyler öğrenerek sürekli öğrenen bir organizasyon olmak ve verimliliğimizi arttırmak, · Proje bazlı değil, müşteri bazlı düşünerek uzun soluklu, kalıcı müşteri ilişkileri kurmak, · Müşterilerin beklentilerine tamamıyla karşılık verebilmek için firmamızın teknik yeterliliği gerek donanım, gerekse insan kaynakları olarak arttırmak, · Hizmetlerin zamanında sürekli artan bir kalite anlayışında verilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, · Ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere ve etik kurallara uygun olarak çalışmak, · Düzenli eğitimlerle insan kaynaklarına yatırım yapmak ve hizmet kalitesini tüm firma olarak sahiplenmek, bu şekilde çalışan bağlılığını arttırmak, · Kalite sistemini sürekli iyileştirmek.

  Aranan NiteliklerElektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyette bulunduğumuz firmamıza; Aşağıda belirtilen bilgi ve beceride deneyimli-deneyimsiz Teknik Servis Personelleri alınacaktır. Yangın Algılama ,Alarm , Kartlı Geçiş ve Kamera Sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen, Elektronik Güvenlik Sistemleri kurulum / servis / ve bakım hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli, Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Elektronik / Güvenlik Sistemleri ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ehliyeti, SRC Belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, tercihen Anadolu Yakasında, 20 - 30 yaş aralığında Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEV VEYA OFISTE TEMIZLIK BENZERİ İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere depo sevkiyat personeli alınacaktır. Günlük gelen siparişlerin hazırlanması, kargolara ve gelen müşteri araçlarına verilmesi, Sevkiyata çıkılacak aracın yüklenmesi ve ürünlerin müşterilere dağıtılması.Firmamızın deposunda, yurt dışından gelen malların karşılanması sayılması ve istiflenmesi.

  Aranan Nitelikler-20 ile 30 yaş sınırları arasında sorumluluk alabilecek, -B sınıfı ehliyeti olan, -SRC - 3 veya SRC - 4 psikoteknik belgesine sahip olan, -Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, -Askeliğini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, TV Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik Nevşehir'de İkamet eden yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdaylarda Aradığımız Özellikler; En az lise mezunu, ancak yüksek okul mezunu olursa Süper Olur.. Dayanıklı Tüketim sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik TV ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Nevşehir'de ikamet eden, Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Promotör

 • İş AçıklamasıAnkara Sincan’da faaliyet gösteren Uluslararası Şirketimizin Mali İşler departmanına bağlı olarak görev yapacak tercihan Mali Müşavir belgesine haiz Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri, Bilanço ve Gelir Tablosu, KDV, muhtasar beyanname, BA-BS formu ve diğer mali bildirimleri hazırlanması, Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, KDV iadesi ve yatırım teşvik konularında bilgi sahibi, Bordro, puantaj ve SGK bildirimlerinin hazırlanması, Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Satış faturalarının düzenlenmesi, muhasebe kayıtlarının ve kontrollerinin yapılması, satış raporlarının hazırlanması, Personel masrafları ve gider faturalarının muhasebeleştirilmesi, Banka, çek-senet ve kasa işlemlerinin muhasebeleştirilmesi Kur değerleme işlemlerinin yapılması, Envanter takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, Borç / Alacak yaşlandırma raporlarının yapılması, Müşteri ve tedarikçiler ile gerçekleştirilen cari hesap mutabakatlarının kontrolü ve takibinden sorumlu olabilecek, Vade farkı, kur farkı hesaplamalarının yapılması İthalat-İhracat ve gümrükleme işlemlerinde bilgi sahibi, E-Fatura / E- Defter süreçlerine hâkim, aylık Berat yüklemesi yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Minimum 5 yıllık tecrübe sahibi, Muhasebe paket programlarına vakıf, tercihen ERP programları bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Sigara kullanmayan Ankara’da ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Müdür, Şef / Amir, Sorumlu

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Üniversitelerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimizin “Pazarlama Sorumlusu” arayışı bulunmakta. İş Tanımı; Şirket çalışma alanı ile ilgili olarak ürün yönetiminden, Basın, tanıtım, promosyon, pr ve fuar ilişkilerinin yürütülmesi, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya planlarının yapılması, Hem geleneksel hem de dijital pazarlamanın yapılması, Pazarlama stratejileri süreçlerini takip edebilme, Tüm pazarlama, marka, reklam ve iletişim faaliyetlerinin takibi ve organize edilmesinde aktif görev alınması, Hem “above the line” hem de “below the line” çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl pazarlama konularında deneyim sahibi, MS Office programlarına hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünme kabiliyeti ve gelişmiş problem çözme becerisi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği yüksek, Planlama, takip ve raporlama yönleri güçlü Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Uzman

 • Hacı Sayid Gıdaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıGıda sektöründe pastane - cafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul 'un çeşitli semtlerinde 45 Şubeye sahip firmamızın teknik bölümünde elektrik işlerinde görev alacak elektrikçi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Elektrik işinde deneyimi bulunan * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Ekip çalışmasında uyumlu * Avrupa yakasında ikamet eden * Tercihen aktif araç kullanabilen * Askerlik görevini tamamlamış Elektrikçi elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Çırak

 • İş AçıklamasıSatış ve Pazarlama mühendisi: Firmamız Güç aktarım sistenmleri alanında faaliyet göstermektedir. Redüktör , Motor ve Hız kontrol cihazlar ana faaliyet konumuzdur. İlan konusu olan iş tanımı: Teknik seçim , Satış süreçlerini teklif aşamasından müşteriye teslime kadar takip etmek Pazarlama ve ürün tanıtımı faaliyetleri yapmak.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi - İki yıllık veya dört yıllık makina , Elektrik elektronik - mekatronik gibi konular mezunu olması İşe saygılı olup ve dinamik olması İstanbul Avrupa yakası sakini olması ( Özellikle Beylikdüzü - Esenyurt ve çevresi) Ofis programlarını kullanması ve genel bilgisayar hakimiyeti olması. Seyahat engeli olmaması önemlidir. Aktif şekilde araç kullanması şarttır. Askerlik durumu olmaması tercih sebebidir. Sigara kullanmaması önclelik sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine

  Pozisyon: Eleman, Mühendis

 • İş AçıklamasıBAKIRKÖY MERKEZLİ FİRMAMIZDA, ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ KURULUMUNDA VE SERVİS HİZMETLERİNDE GÖREV ALACAK ... HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ ( PARADOX-DSC ) VE CCTV SİSTEMLER ( TVI / SDI / AHD/ IP ) KONUSUNDA DENEYİMLİ.... • - ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ VEYA MYO MEZUNU • - ASKERLİK İLİŞİĞİ BULUNMAYAN • - EN AZ 2 YIL SEKTÖR DENEYİMLİ • - OTO EHLİYETİNE HAİZ • - MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM • - TERCİHEN ; SİGARA KULLANMAYAN • - TERCİHEN ; BAKIRKÖY YAKIN BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN • - SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıLedli Alüminyum Aydınlatma ürünleri ve Ledli Sinyalizasyon Direkleri üretimi ve satışı yapan şirketimizde Satış ve Pazarlama departanında çalışmak üzere YURT İÇİ SATIŞ YÖNETİCİSİ ve YURT DIŞI SATIŞ YÖNETİCİSİ aranmaktadır. Aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünen adayların en geç 11.07.2017 tarihine kadar başvuruları beklenmektedir.

  Aranan NiteliklerKonusunda asgari 5 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen Seyahat engeli olamayan Prezantabl Askerlik hizmetini tamamlamış Müşteri bulma ve sıcak satış yapma sorumluluğu, bölümünün sorumluluğunu üstlenecek Çalışma disiplini olan Sonuç odaklı

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimizin; AR-GE departmanında çalışacak Ar-ge Asistanı arayışı bulunmaktadır. Arge Mühendisleri ile koordineli çalışacak, Dokümantasyon ve kayıtların tutulmasını sağlayacak, Toplantı notlarını kayıt altına alacak, mail ortamında iletecek, Talimatların oluşturulması işlerini takip edecek, Çeşitli süreçlerde Arge Mühendislerine destek verecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik veya Mühendislik tarafında faaliyet gösteren firmalarda Asistanlık yapmış, İyi düzeyde Autocad bilen, Dinamik, Gelişime açık.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Asistan

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için Satış Sonrası Hizmetleri Asistanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Saha grubunun organize edilmesi, Teknik dökümantasyonun hazırlanması, Günlük yapılan işlerin sisteme girilmesi, Ofis malzemelerinin acil olarak sahaya gönderilmesi gerektiğinde, araç kullanarak sahada da çalışılması,

  Aranan NiteliklerEn az Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Elektrik / Mekanik bölümlerden mezun, Yeterli düzeyde Word ve Excel bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kozyatağı Bölgesine ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıSakarya/Kuzuluk'ta bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; Dokuma, Apre, İplik ve Boya gibi tekstil makinelerinin bakımında görev almış, Elektrik ve Elektronik tecrübeli, "Teknisyen/Tekniker" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik ve Otomasyon gibi bölümlerinden mezun, En az 1-2 yıl Tekstil makinelerinin arıza-bakımında tecrübeli, Makinelerin elektronik kart ve düzeneklerinden anlayan, Ekip çalışmasına uygun, Sakarya'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Elektrik ve Elektronik, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Na-De Elektronik A.Ş.İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş Açıklaması- Otomatik Dizgi Hattında Dizilecek Kart Malzemelerinin Talimatlara Uygun Şekilde Makineye Takılması ve Doğru Programa Göre Dizilmesi, - Makinelerin Periyodik Bakımlarını Yaparak, Malzeme Sayımını Gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine, Mekatronik vb. Bölümlerinden Mezun, - SMD Dizgi Konusunda 5 yıl İş Deneyimine Sahip , - Tercihen Samsung Dizgi Makinesi Tesrübesine Sahip - Vardiyalı/Mesaili Çalışma Düzenine Uyabilecek, - Erkek Adaylarda Askerlik Görevini Tamamlamış, - Kalite Yönetim sistemlerine Uygun Çalışabilecek, - IPC-610 Standardı Konusunda Bilgili, - Ekip Çalışmasına Uyumlu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz Elektrik - Elektronik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Yönetici Asistanı" arıyoruz. Genel Müdür’e günlük işlerde yardımcı olmak, ondan gelen talep ve görevleri yerine getirmekten, Genel Müdür’ün talebi doğrultusunda gerekli organizasyonların yapılmasından ve takip edilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıl iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, temsil yeteneği kuvvetli, disiplinli, takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün,pozitif yaklaşıma sahip, prezantabl, Yurt içi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office (Word,Excel,Powerpoint) bilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıProev, ProGrup bünyesinden doğan, Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’nin “tescilli” bir markasıdır. 20 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan ProGrupşirketleri, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yeni gireceğimiz Güneş Enerjisi Sistemleri sektöründe tecrübeleri ile firmamıza katkda bulunabilecek mühendisler ile birlikte kurumlara özel solar enerji projeleri geliştirerek güneş enerjisi sektöründe de başarılı olmayı hedeflemekteyiz.

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ,. Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği fakültelerinden mezun, Güneş Enerjisi Santrallerinde çalışmış, en az 3 yıl tecrübeli, AutoCad programına hakim, SMM kaydı olan, Aktif araç kullanabilen, Proje bütçesinin oluşturulması ve takip edilmesinin sağlanması, projenin bütçesi içerisinde devam etmesini ve bitirilmesinin sağlanması, Projenin tasarımı ve inşaatı ile ilgili dokümanlarının standartlara ve ilgili mevzuatlara uygunluğunun kontrolünün sağlanması, Güneş enerjisi projesinin tasarımı için teknik destek sağlanması Proje kapsamında yapılacak olan makina, ekipman, personel gerekliliği konusunda, ilgili bölümler ile ortaklaşa çalışarak karar verilmesi ve takibinin yapılmasının sağlanması Projenin hedeflerine ulaşabilmesi doğrultusunda çalışanların, yüklenicilerin aktivitelerinin koordine edilmesi ve yönlendirilmesinin sağlanması,

  Sektör: Enerji, İnşaat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • KRİPTO GRUPİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sistemleri ( Kamera, Alarm, Yangın Algılama ve Kartlı Geçiş Sistemi ) üzerine faaliyet gösteren firmamızda Teknik Bölümde görevlendirilmek üzere, Sistemlerin Kurulumu ve Devreye alma konusunda çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer sektörde en az 3 yıl deneyimi olan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden Askerliğini tamamlamış, Bilgisayar konularında bilgi sahibi, Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Tekpan Panoİzmir 22 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,yalın üretim kriterlerine uygun bir şekilde,ürünlerin zımparasını yapan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTitiz çalışan, işine sadık, En az ilköğretim mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Canavar kullanımını bilen Tercihen krom satraj konusunda bilgili

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar Antalya Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Şirketimizin sağladığı araç ile Mevcut Müşteri ve Potansiyel Müşterilere Next&Nextstar Uydu, Elektrik ve Elektronik Ürünlerinin Sahadan Sıcak Satışını Gerçekleştirmek. Üst Yöneticilere Raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerSahadan Sıcak Satış Yapmış ve Sektörde TECRÜBELİ B SINIFI EHLİYETE SAHİP Aktif Olarak Araç Kullanabilen Seyahat Engeli Bulunmayan Yüksek Gelir Ve Kariyer Hedefi Olan Enerjisi, Özgüveni ve İç Motivasyonu Yüksek BAY-BAYAN

  Sektör: Halkla İlişkiler, Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Tekpan Panoİzmir 24 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİzmir/KEMALPAŞA da faaliyet gösteren fabrikamıza yetiştirilmek üzere bay personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere Tercihen daha önce üretim sektöründe çalışmış 21-35 yaşları arasında Askerliğini tamamlamış Sağlık sorunu olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Tekpan Panoİzmir 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektrostatik Toz Boya Konusunda tecrübeli, Yüzey işlem konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Disiplinli İşini takip eden Askerlik ile ilişkisi olmayan Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, ÜR-GE ve AR-GE ekibimizde yer alacak, embeded C uygulamalarında tecrübeli daha önce benzer işlerde en az 3 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Daha önce Renesans M16, R5 aileriyle ve IAR derleyici ile çalışmış olmak tercih nedenidir 2. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 3. Sigara kullanmayan takim arkadaşları arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Eleman, Öğretim Görevlisi

/11

İş Habercisi - Elektrik ve Elektronik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?