Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dış Ticaret İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Dış Ticaret
 • İş AçıklamasıBTA; Kimyasal gübre tedariki ve üretimi amaçlı olarak 2005 yılında kurulmuştur. 12 yıldır gübre sektörü içinde olan firmamız ürünlerini Kooperatifler ve bayileri aracılığı ile satışını gerçekleştirmekte olup ülke tarımına hizmet etmektedir. Organize cadddesi No 13 Balçık / Gebze – Kocaeli de kurulu Granül Amonyum Sülfat üretim tesisimizde çalıştırılmak üzere; Forklift ve Yükleyici Operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Tercihen lise mezunu * Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Forklift Operatörlüğü Sertifikasına sahip olan, * Alanında en az 3 yıl tecrübeli, * Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, * Dikkatli ,planlı,düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli, * İş güvenliği kurallarına uyan * 25-35 yaş arası Servis güzergahımızda bulunan Balçık, Çayırova bölgelerinde ikamet eden.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıWe are looking for candidates for our External Trade Department in Melekırmak Medical Products Main Office in İstanbul. As part of our team, you will be responsible for; * organizing the trade department in our company which imports and exports medical consumables mainly, * communicating both in writing and verbally with our foreign companies, * representing our company in business trips, * working in coordination with relevant units in and out of the office,

  Aranan NiteliklerWe are looking for a teammate who has the following qualifications and who has at least 1 year experience in foreign trade and whose career goal is in this field; * Strong communication skills in English (speaking, writing and listening), * Ability to clearly communicate at all levels of an organization, * Experience using MS Office, * Eager to improve him/herself in this field, * Enjoys being a team member, * Very good analytical skills. * Experience in trade department is a plus. Note: Living around Esenler District is the reason for preference. There will be an interview both written and verbally in English.

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Danışman, Asistan, Eleman, Temsilci, Yetkili

 • İş Açıklaması· Şirketin hedefleri doğrultusunda pazar araştırması yapmak, müşteri portföyünü artırmak, yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarında aktif görev almak, düzenli müşteri ziyaretleri yapmak · Partnerler ile müşteri arasında ilişkileri takip ve koordine etmek, · Müşterilerden gelen satın alma taleplerini değerlendirmek, özel fiyat çalışmalarında bulunmak ve müşteriye teklif vermek, · Yeni ürünler veya alternatif ürünler ile ilgili müşteriyi bilgilendirmek.

  Aranan NiteliklerAnadolu yakasında ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip, Üniversite mezunu (Tercihen Mühendislik Fakültesi), Satış konusunda 1-3 yıl tecrübe sahibi ya da yetiştirilmek üzere yeni mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,(Excel, Word, Outlook, Powerpoint ) Kolay iletişim kurabilen, prezentabl, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, En az 2-3 yıllık sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Kurumsal ilke ve değerlere uyum sağlayacak, Tercihen bay, Sigara kullanmayan

  Sektör: Dış Ticaret, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÜMRANİYE ŞUBEMİZDE GÖREV ALMAK ÜZERE *CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK (YANİ 2 TAM GÜN + 3 YARIM GÜN OLMAK ÜZERE TOPLAM 3,5 TAM GÜN ÇALIŞABİLECEK) İLK-ORTA-LİSE ÖĞRENCİLERİNE ZEVKLİ VE EĞLENCELİ BİÇİMDE İNGİLİZCE KONUŞMAYI ÖĞRETEBİLECEK ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, BAY-BAYAN, "İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ & ÖĞRETMEN YARDIMCILARI" ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerULAŞIM KONUSUNDA SORUN YAŞAMAYAN ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP İNGİLİZCE KONUŞMA ÜZERİNE DERS VE ETÜT VEREBİLECEK, MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SİGARA KULLANMAYAN, ALGILAMA GÜCÜ YÜKSEK, TELEFONDA VE YÜZYÜZE İLETİŞİMDE BAŞARILI, PREZENTABL BAY-BAYAN

  Sektör: Eğitim, Tercüme Hizmetleri, Dış Ticaret

  Pozisyon: Çevirmen, Öğretmen, Tercüman, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • Makine Teknikeri

  Seapartİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSatiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız var. Bizim is konumuzla ilgili tecrübesi olan elemanlar öncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Makine Teknikeri (MT) Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ile ithal ve ihraç etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 28 yıllık bir firmayız. 8 -10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. MT’lerin İngilizce bilmesi (Önemli!), bilgisayar kullanımına yatkın olması gerekmektedir. Bu pozisyonda çalışacak olanlar Satış Bölümünde görev alacak ve satmakta olduğumuz makine vs teknik aksam hakkında müşterileri bilgilendirip, tanıtacak ve satışlarının gerçekleşmesini sağlayacaklardır. Yeterli eğitim döneminden sonra Satış Müdürüne karşı sorumlu olacaktır. Zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. 28 senelik deneyimleriyle sirketimiz çalışma standartları oturmus, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş (Önemli!) adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

  Aranan NiteliklerMakine Teknikeri (MT) için; Yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır, birinci önceliğimiz Makine konusunda yüksel okul mezunlarıdır. Ancak makine, elektrik, elektronik, denizcilik, ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan ön lisans (Yüksek Okul) mezunu adaylar da değerlendirilebilir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Deneyim kazandıktan sonra yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri olabilir. Kendine özgüveni olan, şirket adresimize ulaşımı kolay mesafede oturan (Önemli!), insanlarla diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı becerebilenlerin başarılı olabileceği bir işdir. Yazışma yapacak kadar İngilizce bilmeyenler bu pozisyon için uygun değildir!

  Sektör: Denizcilik, Dış Ticaret, Makine

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Tekniker

 • İş AçıklamasıManage foreign trade processes. Handle import and export transactions. Prepare transportation documents based on the contract terms and conditions. Interacting with the customs broker on the customs clearance of cargoes incoming and outgoing shipments. Increasing sales and reaching out annual sales targets. Reporting all activities directly to the manager. Generating new contacts in related regions.

  Aranan NiteliklerWe are looking for “Foreign Trade Specialist” with the following qualifications: University degree in departments of Economics, Business Administration, Engineering or related fields. Minimum 2 years experience of purchasing, supply chain management, subcontractor management and foreign trade. At least 2 years experience in sales and marketing preferred. Fluency in English is a must. (Russian language is preferred). Very good knowledge of import/export regulations. Experienced for financial knowledge and prepared budgets, L/C payment, banking and device & material operational costs. Strong teamwork, and communicational skills. Ability to travel and work internationally. High sense of responsibility. Driving License: B Proficiency in Microsoft, MS Office, E-mail and others. Ability to develop and implement business strategies, new markets and customers. Military service must be completed.

  Sektör: Gıda, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • Müşteri Temsilcisi

  Gürex Tekstilİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAvrupa'ya Örme hazır giyim ihracatı yapan firmamızın Yurt dışında yerleşik müşterilerinin koleksiyon ve imalat siparişlerinin alınması, takibi, gerekli yazışmaların yapılması, üretim aşamasında müşteri ile üretim departmanları arasında bilgi akışının eksiksiz sağlanarak sevkiyatın tamamlanması. Mevcut müşteri portföyünü artırmak için pazar araştırması yapmak, yeni müşteri bağlantıları kurmak. Müşteri portföyümüzü büyütmek.

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca Bilen Penye t-shirt ihracatında Koleksiyon ve numune takibi yapabilecek. MS Office programlarını bilen, Daha önce benzer görevde çalışmış tecrübeli 35 yaşını aşmamış Bayan Müşteri Temsilcisi. Adayların Servis Güzergahında ikamet etmeleri tercih sebebidir. Servislerimiz: Sefaköy-Halkalı-İkitelli-İnönü Mah.Tepeüstü-Kanarya-Bahçelievler. Anadolu Yakasından yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: İmalat, Tekstil, Dış Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Müşteri ihtiyaçlarını tespit için arama gerçekleştirecek, * Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birime aktaracak, * telefon trafiğini yönetebilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * Kariyer beklentisi olan

  Aranan Nitelikler1. diksiyonu düzgün 2. prezentable 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5.İyi derecede Excell kullanabilen. 6.İyi derecede Outlook kullanabilen. BAYAN takim arkadaşı arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Temsilci, Asistan, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıPapağan, muhabbet kuşu ve egzotik kuşların ithalatını yapan firmamız için, pet shop lara ve Sorumlu olduğu satış noktalarında ürün satışını gerçekleştirecek, Bölgesinde mevcut satışları arttırmak ve satış potansiyeli olabilecek yeni noktalar bulacak, Şirketin belirlediği prensipler ve satış politikaları çerçevesinde satış yöneticisinin tavsiye ve talimatlarına uygun müşteriye ürünler sunacak Plasiyer arıyoruz. ADAYLARIN TELEFONLA (05322383231) RANDEVU ALIP ŞAHSEN MÜRACATLARI DİKKATE ALINACAKTIR ADRES Orhangazi mahallesi Eşrefbitlis bulvarı cad no 112( A 101 Market üstü) SULTANBEYLİ İSTANBUL

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, B sınıfı, tercihen E sınıfı sürücü belgesine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Planlama ve organize etme yeteneği güçlü, Müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip, İletişimi güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Dürüstlüğü erdem olarak benimsemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul DIŞI EGE VE AKDENİZ BÖLGELERİNE HER HAFTA 5-6 GÜN'LÜK TURLAR HALİNDE DÖNÜŞTE İKİ GÜN İSTİRAHAT ŞEKLİNDE İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Maaş + Sgk + Harç + Prim

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Plasiyer, Satış Temsilcisi, Şoför

 • İthalat Uzmanı

  Horoz Elektrikİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÇATALCA İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ'NDE FAALİYET GÖSTEREN AYDINLATMA SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN DIŞ TİCARET FİRMAMIZA, İTHALAT UZMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite veya dengi okul mezunu 25-35 yaşları arasında Çok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sağlık sorunu olmayan Yurtdışı seyahat engeli olmayan Analitik düşünebilen,sonuç odaklı,motivasyonu yüksek Ms Office programlarını kullanabilen (özellikle Excell,Word ve Outlook) İnsan ilişkilerinde ve iletişim kurmada yetenekli Dış ticaret konusunda en az 2 yıl deneyimli ve öğrenmeye açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Düzenli geri bildirim,raporlama ve arşivlemeyi titizlikle yapabilecek Referans verebilen takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Temsilcisi

  Seapartİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSatiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız var. Bizim is konumuzla ilgili tecrübesi olan elemanlar öncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Satış Temsilcisi (ST) Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ile ithal ve ihraç etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 28 yıllık bir firmayız. 8 -10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. ST’lerin İngilizce bilmesi (Önemli!), bilgisayar kullanımına yatkın olması gerekmektedir. Bu pozisyonda çalışacak olanlar Satış Müdürü ve Satış Müdür Yardımcılarının vereceği işleri yapmaktan sorumlu olurlar. Zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. 28 senelik deneyimleriyle sirketimiz çalışma standartları oturmus, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş (Önemli!) adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

  Aranan NiteliklerSatış Temsilcisi (ST) için; Yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır, ancak makine, elektrik, elektronik, denizcilik, ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan ön lisans (Yüksek Okul) mezunları öncelikli tercihimizdir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Deneyim kazandıktan sonra yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri olabilir. Kendine özgüveni olan, şirket adresimize ulaşımı kolay mesafede oturan (Önemli!), insanlarla diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı becerebilenlerin başarılı olabileceği bir işdir. Yazışma yapacak kadar İngilizce bilmeyenler bu pozisyon için uygun değildir!

  Sektör: Denizcilik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede,Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistikgrubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere "Güvenlik Görevlisi"arayışındadır.Ziyaretçi girişlerine ilişkin kontrol, refakat ve ilgilileri bilgilendirme görevlerini yerine getirmek, Limana giriş yapan yaya ve araçların güvenlik kontrollerini yaparak gerekli bölgelere yönlendirmek, Liman dâhilinde fiziki mekanların yaya ve taşıt trafik düzenini sağlamak, güvenlik kontrollerini yapmak, Acil durum prosedürlerindeki görev ve sorumluluklarını yerine getirmek, Özel güvenlik yetki ve sorumluluklarına hâkim olarak gereğini kanun ve yönetmeliklere uygun yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler5188 no’lu yasaya göre Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı/Belgesi sahibi, MS Office uygulamalarına temel seviyede hâkim, Tercihen kapalı devre kamera sistemleri izleme/kullanmakonusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen sürücü ehliyetine sahip (B ya da C Sınıfı), Dış görünüşüne özen gösteren, kendini ifade yeteneği gelişmiş, Bursa, Gemlik, Orhangazi veya Mudanya'da ikamet eden/edebilecek. Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Dış Ticaret, Holding, Denizcilik

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıGama Banyo Aksesuarları, 1990 yılında inşaat sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Gama Banyo Aksesuarları, Başakşehir yakınlarındaki tesisinde, yapı ve inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Yapı ve İnşaat sektörüne plastik tam mamül üretimi yapan firmamızda; Yurt dışı ihracat ağırlıklı çalışacak Dış Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Pazarlama ve pazara giriş stratejileri belirlemek, Mevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirme, Yurtdışı fuar katılım çalışmalarını planlayıp yönetmek, Rakip aktivitelerini ve piyasa trendlerini takip etmek, Dış ticaret işlemlerine yönelik resmi dairelerde işlem takip etmek, Muhasebe ve finans servislerine verilecek evrakların ön kontrollerini yaparak tanzim ve teslim etmek, Anlaşmalı nakliye firmalarıyla ilgili organizasyonu sağlamak, Tüm dış ticaret evraklarının dosyalama ve arşivleme, Sevkiyat plânına göre siparişlerin üretim takibi ve koordinasyonu.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; uluslararası İlişkiler, işletme, iktisat, dış ticaret veya mühendislik bölümlerinden mezun, Dış Ticaret Mevzuatı ve Gümrük Mevzuatı ve kambiyo konularında bilgi sahibi, Tercihen yapı ve inşaat malzemelerinin dış ticaret ve satış faaliyetlerinde tecrübeli, Benzer pozisyonda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, İleri düzeyde İngilizce okuma, yazma ve konuşma bilgisi olan tercihen ikinci bir dil konuşabilen, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen; raporlama yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve 25-40 yaş aralığında, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Tercihen Erkek adaylar alınacaktır, İstanbul’da İkamet Eden veya Edebilecek. İrtibat Telefon Numarası : 0212 691 11 70 Mail : info@gamabanyo.com Not : İstanbul Avrupa Yakasında; Başakşehir, Kayaşehir, Altınşehir, Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Küçükköy bölgelerine servislerimiz mevcuttur.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür, Müdür Yardımcısı, Uzman, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması- Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilen ithalat operasyon süreçlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler- Çok iyi seviyede İngilizce bilme (yazı, okuma, konuşma) - Askerlik hizmetini tamamlamış olma - Tecrübe şartı yok - Üniversite, MYO mezunu olma - MS Office programlarını kullanmayı bilme - İstanbul Bağcılar'a erişimi kolay olma

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıWe are looking for a team member based in our office in Çengelköy, İstanbul We are a foreign trade company dealing with mainly security and defense equipments Support effectively business development manager for developping new products and markets.

  Aranan NiteliklerOnly Women. (Please do not apply to male candidates) Preferably Graduate from University from related disciplines Strong written and verbal communication skills both in English Result oriented personality Excellent multi-tasking and organization capabilities Must be an outstanding communicator Possess strong skills as a problem solver Self-motivated ability to work effectively Being punctual with deadlines Preferably knowledge in all custom procedures, bank regulations and logistics process Effective planning and organizing skills, Preferably Minimum 2 years experience

  Sektör: Dış Ticaret, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması3 bölge için üretimini yaptığımız elektrik ve aydınlatma ürünlerini belirtilen bölgelere sorunsuz şekilde pazarlayabilecek araştırma yapıp müşteri pörtföyümüzü arttırabilecek eleman alımı yapılacak.. BÖLGELER – BİLMESİ GEREKEN DİLLER : 1-AFRİKA BÖLGESİ – Fransızca - ingilizce 2-RUSYA BÖLGESİ – rusca – İngilizce 3-ORTADOĞU BÖLGESİ : arapça – İngilizce Tüm arkadaşlar aynı zaman da TÜRKÇE'yide bilecek...

  Aranan NiteliklerAydınlatma veya Elektrik sektöründe 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede Fransızca (konuşma, okuma, yazma bilen) Çok iyi derecede Arapça (konuşma, okuma, yazma bilen) Çok iyi derecede Rusça (konuşma, okuma, yazma bilen) Tercihen Üniversite veya MYO dış ticaret ith.ihr.bölüm mezunu. Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkileri kuvveti ve iletişim gücüne inanan, İstanbul Anadolu yakası Gebze civarında ikamet eden, Sürücü belgesi olan, Seyahat edebilecek ve seyahat engeli olmayacak

  Sektör: İnşaat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Temsilci, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıWe are looking for a qualified Manager of Business Development to support the growth objectives of the company, especially in export market. The BDM’s core responsibility will be bringing new customers consistent with the firm’s vision.Working with the company's General Manager; the BDM will identify and develop business opportunities and manage all marketing activities. The BDM will also: Manage the preparation and the update of the marketing documents and web site Manage trade show preparations Represent the company in international trade shows and meetings Initiate, oversee and respond to enquiries from campaigns (mailings, etc.) Work closely with the Supply Chain Department to ensure a high quality product is delivered Assist developing relations with existing customers Coordinate export operations with Supply Chain Department Report to General Manager Prepare sales and marketing reports Be flexible to handle instant duties that General Manager assigns

  Aranan NiteliklerGraduate degree from a respectable university. Minimum of 5 years of experience in exports sales or business development in international markets is required A demonstrable track record of success in B2B field sales Excellent written and oral communication skills in English (2nd language is a plus) Experience with managing curtain/sign making supplies sales would be a big plus No obstacles for travelling overseas Excellent internet searching skills Good hands-on knowledge in MS Office Ability to drive No military obligation for male candidates

  Sektör: Dış Ticaret, Açık Hava Reklamcılığı, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıGama Banyo Aksesuarları, 1990 yılında inşaat sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Gama Banyo Aksesuarları, Başakşehir yakınlarındaki tesisinde, yapı ve inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Yapı ve İnşaat sektörüne plastik tam mamül üretimi yapan firmamızda; Yurt dışı ihracat ağırlıklı çalışacak İhracat Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Pazarlama ve pazara giriş stratejileri belirlemek, Mevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirme, Yurtdışı fuar katılım çalışmalarını planlayıp yönetmek, Rakip aktivitelerini ve piyasa trendlerini takip etmek, Dış ticaret işlemlerine yönelik resmi dairelerde işlem takip etmek, Muhasebe ve finans servislerine verilecek evrakların ön kontrollerini yaparak tanzim ve teslim etmek, Anlaşmalı nakliye firmalarıyla ilgili organizasyonu sağlamak, Tüm dış ticaret evraklarının dosyalama ve arşivleme, Sevkiyat plânına göre siparişlerin üretim takibi ve koordinasyonu.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; uluslararası İlişkiler, işletme, iktisat, dış ticaret veya mühendislik bölümlerinden mezun, Dış Ticaret Mevzuatı ve Gümrük Mevzuatı ve kambiyo konularında bilgi sahibi, Tercihen yapı ve inşaat malzemelerinin dış ticaret ve satış faaliyetlerinde tecrübeli, Benzer pozisyonda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, İleri düzeyde İngilizce okuma, yazma ve konuşma bilgisi olan tercihen ikinci bir dil konuşabilen, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırma becerileri gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen; raporlama yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve 25-40 yaş aralığında, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Tercihen Erkek adaylar alınacaktır, İstanbul’da İkamet Eden veya Edebilecek. İrtibat Telefon Numarası : 0212 691 11 70 Mail : info@gamabanyo.com Not : İstanbul Avrupa Yakasında; Başakşehir, Kayaşehir, Altınşehir, Arnavutköy, Habipler, Sultangazi, Küçükköy bölgelerine servislerimiz mevcuttur.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Dış Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür, Yönetici, Yönetici Adayı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Müşteri ihtiyaçlarını tespit için arama gerçekleştirecek, * Müşterilerden gelen çağrıları karşılayıp ilgili birime aktaracak, * telefon trafiğini yönetebilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * Kariyer beklentisi olan

  Aranan Nitelikler1. diksiyonu düzgün 2. prezentable 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık BAYAN takim arkadaşı arıyoruz... Not: işyeri Yakacık/Kartal dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Yetkili, Temsilci, Asistan, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Muhasebe Uzmanı

  Horoz Elektrikİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÇATALCA İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ'NDE FAALİYET GÖSTEREN AYDINLATMA HİZMETİ VEREN DIŞ TİCARET FİRMAMIZA, MUHASEBE UZMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerBenzer pozisyonda en az 3 yıl iş deneyimi, En az lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi olan Ms Office programlarına hakim özellikle exel çok iyi kullanabilen ve raporlandırma amaçlı aktif kullanabilecek 22-35 yaşları arasında Üst yetkililerine bağlı olarak çalışabilecek Sağlık sorunu olmayan Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, insan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli Seyahat engeli olmayan Bayan personel alımı olacaktır.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • Dış Ticaret Muhasebe Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMetalurji alanında hizmet veren şirketimizin Muhasebe Departmanında " DIŞ TİCARET MUHASEBE UZMANI " ihtiyacı oluşmuştur.

  Aranan Nitelikler25-30 yaş arası, İyi derecede İNGİLİZCE bilen Alanda en az 3 yıl tecrübesi olan ve muhasebe bilgisi konusunda yeterliliği yüksek Ön lisans ve Lisans mezunu Logo Tiger programını kullanabilen Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden bay/bayan ( erkek adaylar için askerlik tamamlanmış olmalı ) adaylarla tanışmak istiyoruz. Şirketimizde haftasonu çalışması yoktur. Yılda 13 maaş ve her ay BES ödemesi her çalışana yapılmaktadır. Özel sağlık sigortası uygulaması mevcuttur. Diğer tüm ayrıntılar telefon öngörüşmesinde paylaşılacaktır. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkür eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İthalat - İhracat Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİthalat/İhracat sürecinde gerekli belge ve dokümanları hazırlamak ve takip etmek, Güncel olarak gerekli mevzuatları takip ederek operasyon süreçlerinin kontrolünü sağlamak, Gümrük işlemlerinin organizasyonu, Araç organizasyonunun yapılması, İthalat ve ihracat işlemlerine yönelik nakliye, gümrük vb. masraf ve faturaların muhasebeye iletilmesi. Firmanın genel ithalat / İhracat işleyişini en iyi şekilde yürütmek.

  Aranan NiteliklerDış ticaret Firmamıza "İthalat/İhracat Operasyon Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, İngilizce diline vakıf (iyi seviyede yazma ve konuşma), İthalat, İhracat ve Lojistik operasyonları konularında deneyimli, İthalat, Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatını bilen ve güncel gelişmeleri takip eden, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına uyumlu, iş disiplini ve motivasyonu yüksek, Avcılar’a ulaşım sorunu olmayan Maaş + SGK + Yemek + Yol

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Dış Ticaret, Büro Makineleri

  Pozisyon: Yönetici, Kategori Sorumlusu, Yetkili, Yönetmen

 • Ürün Mühendisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Kasım 2017

  İş Açıklaması- Ürünün pazar araştırmasının yapılması, stratejisinin ve yol haritasının belirlenmesi, - Karar verilen ürünlerin test raporları ve sertifikalarının incelenmesi ve güncelliğinin sağlanması, - Ürün tedarik süreci ve üretim yönetiminin takibinin sağlanması - Gerektiğinde imalat yapılan fabrikaların ziyaret edilmesi, sürecin gözlemlenerek çözüm getirilmesi, - Websitesi, katalog, broşür gibi grafik çalışmalarında ilgili ekibe teknik desteğin ve onayın verilmesi, - Satış ekibine ürünler ile ilgili gerekli desteğin verilmesi, - Satış sonrası meydana gelen arıza / hataların analizinin yapılıp, çözümlerin uygulanması.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun - İyi derecede ingilizce bilen - En az 3-5 yıl deneyimli - Seyahat engeli olmayan, - Askerliğini yapmış - Anadolu yakasında ikamet eden, - Ehliyeti olan,aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Dış Ticaret, Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman

 • Depo Personeli

  Zer Groupİstanbul Avrupa 5 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSektörde lider firmamız için ; - Esnek mesai saatlerine uygun personel. - Askerlik sorunu olmayan. iş görüşmelerimiz ikitelli depomuzda yapılmaktadır

  Aranan Nitelikler- Esnek mesai saatlerine uygun personel. - Askerlik sorunu olmayan.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • İthalat Yetkilisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamız elektrikli el aletleri ithalatı yapmaktadır. İthalat işlemlerini gerçekleştirecek, konusunda uzman, üretim, yükleme ve gümrükleme işlemlerini takip edecek çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: - Ürün ve yedek parçalarla ilgili takip ve yazışmaları yapmak - Tedarikçilerden teklif, proforma vb. talep etmek - Fiyat karşılaştırmaları yapmak, ithal maliyeti hesabı yapmak - İthalatla ilgili banka, sigorta, nakliye işlemlerini yürütmek - İthalat işlemlerini takip ve kontrol etmek ve gerekli raporlamaları yapmak - İthalat belgelerini kontrol etmek - Gümrük müşaviri ile birlikte gümrükleme işlemlerini yürütmek

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, BAYAN - İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, - İthalat ve satınalma konularında EN AZ 5 yıl deneyimli, - MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen dizany programlarını kullanabilen (photoshop,coreldraw, vb..) - Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, - Anadolu yakasında oturan.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • Tercüman

  Asmed Özel Saç Ekim Sağlık Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHekim ve hasta ilişkileri ve tedaviler sırasında hastaya kurum içinde yardımcı olmak, Hastalar ile yazılı sözlü bütün iletişimi sağlamak, Operasyonları boyunca hastalara eşlik etmek.

  Aranan NiteliklerAtaşehir'de bulunan Tıp Merkezimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin tercihen dil bölümlerinden mezun, İspanyolca / İsveççe / fransızca /dillerinden en az birine ileri derecede hakim, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz. Türkçe bilmek kaydıyla aday aynı zamanda yabancı uyrukluda olabilir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Dış Ticaret, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Hemşire, Yönetici Asistanı, Uzman, Asistan, Tercüman

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede yazılı&sözlü İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip Benzer bir işte en az 5 yıl deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Raporlama ve sunum yapma konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim becerilerinde yetkin Prezentable

  Aranan NiteliklerGenel Müdür Ajandasını takip etmek, Seyahat programlarını düzenlemek, Seyahatlerine katılmak,toplantı notları ve dokümanlarını organize etmek, Genel Müdürün özel randevu ve toplantı trafiğini organize etmek, Kişi, Genel Müdüre direkt bağlı olarak çalışacaktır. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievler dir. ( CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA GÜNÜDÜR )

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Turizm, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıYURTDIŞINDA HIZLA BÜYÜYEN GÜMÜŞ TAKI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN GÜNEŞLİ 'DE Kİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE, İHRACAT DEPARTMANINA TECRÜBELİ BAY-BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Niteliklerİthalat, ihracat ,lojistik ve gümrükleme alanlarında deneyimli Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatına hâkim Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hâkim Firmanın İhracat ve ithalat işlemlerinin, sipariş takiplerinin organize edilmesi yazışmaların yürütülmesi ve arşivlenmesi, pazar araştırmalarına destek olunması Numune hazırlanması, gönderilmesi ve takibini yapabilecek Çok iyi derecede İngilizce bilen Ms office programlarını iyi seviyede kullanabilen Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik düşünebilen Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın Aynı anda farklı projeler üzerinde çalışabilme, zamanında ve beklentilere uygun niteliklerde sonuçlar üretebilen Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilen Prezentabl

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Dış Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yönetici Asistanı, Asistan, Sorumlu

 • Satın Alma ve Ar-Ge

  Samur Dış Ticaretİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDış Ticaret firmamızın Satın alma ve Ar-Ge bölümlerine iş konusunda tecrübeli konuşması ve hedef fiyat, ödeme vadeleri vs. konularda rekabet ortamı yaratacak, yurtdışı ürün satın alma işlemlerinde görev alabilecek, genç , dinamik ve disiplinli takım çalışmasını seven bay- bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİletişim ve iş takip kabiliyeti yüksek, Yabancı dili olan, Tedarikçi değerlendirme ve seçme faaliyetlerini satın alma süreçlerine göre yönetmek, Satın alma raporları hazırlamak ve bu raporları kullanarak süreç ile ilgili kontroller yapmak, Şirketin satın alma maliyetlerini rekabetçi kılabilmek için fiyat, alternatif kaynak ve üretim metodu araştırmak ve raporlamak, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bay - Bayan genç, disiplinli ve dinamik adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu

 • Grafiker

  Coşar Kuyumculuk Hediye Eşya Gümüşİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGüneşli ' deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ,

  Aranan Nitelikler*Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, * Adobe photoshop proğramlarına hakim * Tecrübeli , *Dikkatli, titiz ve detaylara önem veren, *Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı, *Aldığı işi baştan sona takip edebilecek, işin sorumluluğunu alarak gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen, * Grafiker aranmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Teknik Ressam, Grafiker, Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Dış Ticaret İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?