Kocaeli İş İlanları

Hepsini Temizle
Kocaeli
 • İngilizce Öğretmeni
  British Culture
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Gebze İngiliz Kültür Dil Okulları Şubemizde görev alacak; Yarı Zamanlı / Tam Zamanlı İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. BRITISH CULTURE ENGLISH LANGUAGE SCHOOLS - GEBZE BRANCH IS LOOKING FOR YOUNG, ENTHUSIASTIC ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK FULL TIME /PART TIME.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; İngilizce Öğretmenliği ya da İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı,İngiliz Dil Bilimi mezunu olup Formasyon Belgesine sahip olan,  - Tercihen yetişkin gruplarında deneyimli,  - Tam Zamanlı / Yarı zamanlı çalışabilecek,  - Çalışma prensiplerine sadık,  - Dış görünüşüne dikkat eden,  - Seçkin öğrencilere hitap edebilecek,  - Dil eğitimini amaç edinmiş,  - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, - İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden eğitmenler alınacaktır.  - Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır. Candidates should have the following qualifications and skills;  TR or TRNC Citizenship Degree in related field Enthusiastic about teaching  Experienced in teaching adults, preferably in the European Language Portfolio Willing to work in a communicative and enjoyable teaching environment Gebze or Tuzla resident Cv's with photographs are paid special attention

 • Banka Çağrı Merkezi Tahsilat Yetkilisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bankasında Bireysel Kredileri İzleme ve Tasfiye departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak "Banka Tahsilat Temsilcileri" arıyoruz. Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak ya da dış arama yoluyla müşterileri arayarak tahsilat sağlamak, İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak için problemler karşısında hızlı ve kesin çözümler sağlamak, Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.  

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, 09:00-18:00 arası hafta içi 5 günlük çalışma sistemde görev alabilecek, (Ayda iki  Cumartesi çalışma mevcut) İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ( Performansa bağlı olarak kariyer imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması Gebze Konak Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Sağlık sektöründe kalite süreçleri ile ilgili en az 2 yıl deneyime sahip, JCI Akreditasyon çalışmalarında bulunmuş, KYS Dökümantasyon Sistemi bilgisi olan, Tercihan İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Sistemli çalışmayı ilke edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler ''Kalite Uzmanı' arıyoruz.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Lisans ya da Önlisans programlarından mezun, Sağlık sigortaları tanıtımı ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Marka yönetimi, tanıtım ve kampanya organizasyonları konusunda deneyim sahibi Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   "Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı" aramaktayız.

 • Mekanik Bakım Teknisyeni
  Akım Metal
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv ve Beyaz Eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde Mekanik Bakım Teknisyenleri/Teknikerleri alınacaktır. Plastik enjeksiyon ve/veya CNC tezgah arıza ve bakımlarında en az 3 yıl tecrübeli, Mekanik arızaların giderilmesi,planlı ve kestirimci bakımların yapılması Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, problem çözme tekniklerine hakim Endüstri Meslek / M.Y.O. - Makina, Torna, Tesviye, Kaynak ve Metal işleri bölümlerinden mezun Arıza takibi yapabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Maltepe, Kartal, Pendik,Tuzla ve Gebze,Darıca, Çayırova civarında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankasının Çağrı Merkezi departmanında görev alacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen, "Banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz.   Gelen çağrıları karşılayarak (inbound) EFT, havale, kredi kartı işlemleri, bilgi güncelleme vs gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek Müşteri bilgilendirmesi ve bilgi güncellemesi amacıyla dış arama (outbound) yaparak bankacılık ürünlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezun, 28 yaşından gün almamış, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Değişken izin günlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Eğitim durumu ve performansa bağlı olarak terfi imkanları bulunmaktadır)

 • İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Elektrik Bakım Teknisyeni
  Akplas Plastik Kalıp
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv ve Beyaz Eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde Elektrik Bakım Teknisyenleri/Teknikerleri alınacaktır. MYO ve Meslek liselerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb.bölümlerinden mezun. Bakım ve arıza konusunda en az 3 yıl iş tecrübeli, Tercihen PLC ve otomasyon tecrübesi olan, Arıza takibi yapabilecek, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla veya Gebze,Darıca ve Çayırova civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Aranan Nitelikler

 • Elektrik Mühendisi
  Voltes Elektrik
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Bölge Satış Sorumlusu
  İnka
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mayo ve iç giyim sektöründe Avrupa'nın önde gelen markalarından olan firmamızın Türkiye ofisinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mayo ve iç giyim sektöründe deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Müşteri portföyüne sahip, Zincir mağazalarda çalışmış, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve iletişim yönü kuvvetli, Aktif araç kullanabilen.  

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Okulları GEBZE Temsilciliklerinde görevlendirilmek üzere;  İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   -      Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun -      Tercihen öğretim sertifikası da bulunan -      İletişim becerileri güçlü, dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün -      Yaratıcı ve dinamik -      Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek -      Başarı odaklı ve takım çalışmasına yatkın kendini sürekli geliştiren -      Kocaeli Gebze ( Çevre ilçeleri ) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Silahsız Güvenlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, Silahsız güvenlik kartı sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek.  E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Makine Mühendisi
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DAYANAKLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNİN ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİREN VE ALANIN ÖNCÜLERİNDEN OLAN FİRMANIN KENDİ BÜNYESİ İÇİN,   - Üretilen ve / veya yeni üretlecek olan endüstri tipi buzdolabı resimlerinin 3D ortamında çizilmesi, Punch programlarının hazırlanması ve üretim sürecinin takip edilmesinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezunu, 40 yaşını aşmamış, Çok iyi derecede Solidworks kullanmayı bilen, Tercihen sac işleme konusunda deneyimli, Tercihen soğutma bilgisi olan, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası ve / veya Gebze'de ikamet eden, Bay,   " MAKİNE MÜHENDİSİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

 • Depo Elemanı
  Sinerji Gıda
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Sinerji ; Gıda , yem ve ilaç bileşenleri konusunda dünyanın önemli üreticilerinin Türkiye  ve  çevre  ülkelerde temsilciliklerini  yapmaktadır.  Yakın zamanda müşteri istekleri doğrultusunda gıda stabilizerleri, tatlandırıcı  miksleri ve  özel  ürün karışımları  konusunda  üretime de baslamıştır. 11. yılımızda , gelişen  ve  büyüyen  iş  kollarımıza  uygun   aşağıdakı  pozisyonlar  için   takım  arkadaşları  aramaktayız.   Orhanli-  Tuzla  depomuzda çalıştırılmak  üzere, mal kabul, düzenleme, sipariş hazırlama, etiketleme ve sevkiyat işlerini içeren çalışmalar

  Aranan Nitelikler 20-35 yaşları arasında  Lise mezunu  Depo çalışmalarında deneyimli,  Bay  eleman Tuzla, Pendik, Kartal  Maltepe,  Sultanbeyli,  Samandıra  bölgelerinde  ikamet  eden Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, Tercihen  forklif   ehliyeti olan.

 • İş Açıklaması Baınçlı Kaplar Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, - Uygulanmakta olan ISO 9001-2008/ISO 14001 ve ISO 18001 bütünleşik yönetim sisteminin sürüdürülmesi ve geliştirilmesi ve dökümantasyonun yapılması - Süreç ve uygulamaların denetimini yapmak , uygulamak, raporlamak - Oluşturulan/oluşturulacak tüm süreçlerin ve uygulamaların firma içinde yerleştirilmesi için  gerekli koordinasyonu sağlamak ve takip faaliyetini yürütmek - Devlet destekleri müracatları ve takibinin yapılması - İhalelerin takibi ve dökümantasyonu

  Aranan Nitelikler - Alanında en az 3 yıl deneyimli - İlgili standartların uygulanmasının gereği olan eğitimleri almış olmak -  İyi düzeyde, planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama becerilerine sahip - Titiz, takipçi sorumluluk bilinci gelişmiş - İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü - Ekip çalışmasına yatkın - Tercihen iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - Gebze civarında ya da İstanbul Anadolu Yakası E-5 güzergahında oturan

 • Arge Laborant
  Kar Group-Kar Kim
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Yeni ürün tasarımı ve iyileştirme konularında araştırma yapabilen, sonuçlara göre alternatif çözümler geliştirebilen ve öneri sunabilen, Mevcut ürünlere yönelik iletilen ürün performansı taleplerine göre iyileştirici çalışmaları yapabilecek, Alternatif hammaddelerle ilgili çalışmaları gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler • Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Kimya/Boya/inşaat Teknolojileri) • Tercihen Yapı kimyasalları  sektöründe minimum 2 yıl laboratuvar tecrübesi olan ,  Ar-Ge veya Kalite Kontrol laboratuvarında çalışmış • Ölçüm ekipmanları konusunda bilgi sahibi olan ve ekipmanları kullanabilen, • MS Office uygulamalarına hakim • Esnek çalışma saatlerine uygun, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek • Dikkatli, analitik yönü kuvvetli • Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • Darıca, Gebze, Çayırova, Pendik, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Gebze'de ki Asfalt departmanında çalışacak, Asfalt kaplama ve yol inşaatı konularında tecrübeli aşağıda belirttiğimiz özelliklere sahip "Harita Mühendisi" alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültesinden mezun, En az 5 yıl tecrübeye sahip, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Total Station ve GPS saha ölçüm cihazlarını kullanabilen, Hakediş yapmayı bilen, Yol inşaatı ve toprak işleri konusunda tecrübe sahibi, NetCad-NetPro ve/veya Autocad-civil 3D ve MS Office programlarını kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek, Sahada yardımcı personeli yönetebilecek, Darıca,Çayırova,Gebze,Tuzla,Pendik ve Maltepe civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması GEBZE İNGİLİZ KÜLTÜR Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  Sıcak satış konusunda en az 2 yıl deneyimli,          Anadolu yakasında ikamet eden,          Ofis ortamında telefonla veya yüz yüze satış yapabilecek,          Kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek,          Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık,          Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek ve öğrenci memnuniyetini artırabilecek,          İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen,          İkna kabiliyeti yüksek,          Organizasyon yeteneği olan ,          Takım çalışmasına uyumlu          Hizmet kalitesine önem veren,          Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,          Prezantabl,          Sonuç odaklı çalışan,          MS Office uygulamalarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış BAYAN YADA BAY

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya tecrübesiz Askerliğini tamamlamış, D Sınıfı ehliyetine sahip, SRC3 veya SRC4, Psikoteknik belgelerine sahip, Yurtiçi tır şöförleri alınacaktır.

 • Eğitim Satış Danışmanı
  British Culture
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Dil Okulları GEBZE Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere,Satış Departmanlarını çalışacak, tecrübeli, 'Eğitim Satış Danışmanı' ünvanıyla görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •Eğitim, turizm, sigortacılık veya bankacılık sektörlerinde satış departmanında görev almış, Eğitim Sektöründe, sıcak satış pozisyonunda deneyimli, • Proje üretecek, var olan projeleri yönetebilecek,  • Ekip çalışmasında tecrübeli,  • MS Office Programlarına hakim,  • Performans ve hedef odaklı çalışabilecek, Sabırlı ve takipçi ruhlu,  • Satışı meslek olarak gören, insan ilişkilerinde ve telefonda iletişimde başarılı  • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Hafta sonları çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,Sistemli çalışmayı, güler yüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş  • Tercihen İngilizce bilen • Gebze ve çevresinde ikamet eden (Deneyimsiz fakat satışta kendine güvenen, öğrenmek ve kazanmak isteyen adaylarda başvuruda bulunabilir)

 • İş Açıklaması İthalatını yaptığımız bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinin tanıtımını toptan ya da perakende mağazlarına yapabilecek, tecrübeli, çalışmaya istekli, telefon aracılığıyla iletişime geçerek veya yüz yüze ziyaretlerle görüşme sağlayıp satış yapacak, iş ve satış kapasitesini artıracak, rutin ofis işlerine yardım edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu (Lisans yada Ön Lisans), · Aktif Araç Kullanabilen, · MS 2007 Office programlarına hakim, · Tercihen tecrübeli, · İletişim kabiliyeti yüksek, ikna edebilme yeteneği olan, -Genel Elektronik ve bilişim donanımlarından anlayan, · Diksiyonu düzgün, pazarlama yapabilen, . Toplum içinde veya ilk görüşmelerde konuşma, utanma veya sıkılma sorunu olmadan ürünleri anlatabilecek, . Planlı ve programlı çalışabilen, · Ankara’da ikamet eden . Seyahat engeli olmayan · Bay / Bayan.

 • Üretim Formeni
  Sinerji Gıda
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Sinerji ; Gıda , yem ve ilaç bileşenleri konusunda dünyanın önemli üreticilerinin Türkiye  ve  çevre  ülkelerde temsilciliklerini  yapmaktadır.  Yakın zamanda müşteri istekleri doğrultusunda gıda stabilizerleri, tatlandırıcı  miksleri ve  özel  ürün karışımları  konusunda  üretime de baslamıştır. 11. yılımızda , gelişen  ve  büyüyen  iş  kollarımıza  uygun   aşağıdakı  pozisyonlar  için   takım  arkadaşları  aramaktayız. Tuzla -  Deri  Organize  Sanayi  Bölgesinde  bulunan   üretim  tesisimizde  istihdam  edilmek  üzere  

  Aranan Nitelikler Tercihan  Meslek  liselerinin  Gıda  veya  Kimya  bölümlerinden  mezun. Ekip Çalışmasına uyumlu 20-30  yaşları   arasında Sigara Kullanmayan Yeni  mezun  yetiştirilmek  üzere Ofis programları ve cihazlarını   kullanmasını  bilen Uzun yıllar beraber çalışabilecek Bay  adaylar

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, Kocaeli'de kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir.   Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak  

 • Yardımcı Sağlık Personeli
  Kale Osgb
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını iş yeri hekimi ile koordineli olarak yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından onaylı diğer sağlık personeli veya iş yeri hemşiresi sertifikası sahibi; Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyenliği-Teknikerliği veya Çevre Sağlığı Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız. 

 • Zorlu Center Şubemize Bayan Şoförler
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler ' de bulunan, yaklaşık 15 gün içerisinde açılacak olan " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

 • İş Açıklaması EN AZ LİSE MEZUNU ; YATIN SEVK VE İDARESİ , PERSONEL GÜVENLİĞİ, PERSONEL EĞİTİMİ VE İDARESİ, YANGIN ÖNLEME VE YANGINLA MÜCADELE, CAN KURTARMA ARAÇLARINI KULLANMA, ELEKTRONİK HARİTA KULLANIMI, TELSİZ İLETİŞİM SİSTEMİ GİBİ ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE VERECEĞİMİZ 4.5 AY SÜRELİ EĞİTİMLERİMİZE KATILABİLECEK, EĞİTİM SONUNDA ÇEŞİTLİ TURİSTİK BÖLGELERDE VE İSTANBUL İÇİ MARİNALARDA YAT KAPTANI OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK, 20 YAŞ VE ÜZERİ BAY - BAYAN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE; ORTALAMA 3000-5000 TL MAAŞ ÜZERİNDEN ÇALIŞACAK YAT KAPTANI ADAYLARI ALINACAKTIR...  

  Aranan Nitelikler * 20 YAŞ ÜZERİ * EN AZ LİSE MEZUNU * TERCİHEN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ(ERKEKLER İÇİN) * SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN * HERHANGİBİR KPSS ,LYS, YGS GİBİ SINAVLARA TABİ TUTULMADAN VERECEĞİMİZ EĞİTİM SÜRECİNİ TAMAMLAYABİLECEK * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN  * UZUN VADEDE MESLEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN  YAT KAPTANI ADAYLARI...

 • Gemi Elemanı
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN veya OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR...

 • Vasıfsız Eleman
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE  DEPARTMANINDA   BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ  VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Garson
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN  GARSONLAR ALINACAKTIR.     NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Banka -Telefonda Tahsilat Yetkilisi
  444 İk İnsan Kaynakları…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük bankalarından birinde görev alacak  'Tahsilat  / Bireysel Krediler İzleme ve Tasfiye Yetkilisi' arıyoruz.    Telefonda bireysel kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarının tahsilatının gerçekleştirilmesi, Görüşmeler esnasında risk analizini yaparak gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık önlisans mezunu, 28 yaşını doldurmamış, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Temel bilgisayar uygulamalarına hakim. Çalışma yeri GEBZE‘dir. İstanbul Avrupa - Anadolu yakasından ve Kocaeli'den servis vardır. Çalışma saatleri 9:00-18:00 –haftada 5 gün

/
36

İş Habercisi - Kocaeli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?