Gayrimenkul İş İlanları

Hepsini Temizle
Gayrimenkul
 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Mutfak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek ve takibini yapmak, Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek, Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak, Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimizin Bahçeşehir ofisinde görevlendirilmek üzere  "Servis Personelleri" arıyoruz. En az ilkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Cumartesi ve Pazar günleri çalışabilecek, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli,titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli,

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Çaycı

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması Pronet’in Satış Divizyonu bünyesindeki pozisyonlarda değerlendirilmek üzere stratejik düşünebilen, potansiyeli yüksek, öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık,deneyimli profesyonelleri arıyoruz

  Aranan Nitelikler En az önlisans veya lisans mezunu, Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan, Dinamik ve iletişimi kuvvetli, Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Hedeflerle çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek

  Sektör: Bankacılık / Finans, Faktoring, Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Finansal Analist, Satış Temsilcisi, Uzman, Yönetici Adayı

 • Waternet İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kariyerin ve yüksek kazanç için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waternet ailesine sen de katıl!  

  Aranan Nitelikler Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketicilerle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, 'Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimser.Waternet, yenilikçi  yaklaşımıyla  ev ve işyerlerinde sağlıklı içme suyuna erişimi zahmetsiz bir hizmete dönüştürür. Ekibimiz, hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur.    Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer yolu çizmeyi hedefliyorum diyorsan, Waternet ’de alacağın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Masa başında değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile çalışarak birlikte değer yaratmak istiyorsan, Her yeni fikre, her eleştiriye önem veriyorsan; değişimleri gerçekleştirecek cesarete ve beceriye sahipsen, Hayal etmek, ezber bozmak, yenilikçi olmak ve özgür düşünmek tam bana göre diyorsan, Erkek adaylar için askerlik görevimi tamamladım ya da henüz vaktim var diyorsan, Avrupa ve Asya’yı birleştiren mühür İstanbul’da yaşıyorsan,        Waternet ailesi olarak seni heyecanla bekliyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Temsilci, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması Kalamış Sahil ' deki Gayrimenkul Danışmanlık Ofisimiz İçin Aşağıda Belirtilen Genel Niteliklere Uygun “GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI” arıyoruz. Kendi işinin patronu olmak isteyen, Kendine ve işine yatırım yapabilecek, Sabit maaş beklentisi olmayan, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dürüst ve güvenilir, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gelişime ve eğitimlere açık, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, “Satılık & Kiralık” portföyler oluşturacak, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, Kendi performansıyla orantılı bir gelir hedefleyecek, 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aramaktayız. Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ. Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince RE/MAX tarafından verilmektedir. Ofisimiz Kadıköy / Kalamış sahilde'dir. Anadolu yakasında bu bölgeye yakın ikamet edenlerin başvuru yapmaları rica olunur. Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak Remax etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak Çalışmanın dayandığı ekonomik temel; “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanmasıdır. Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

  Aranan Nitelikler Tecrübe :Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Askerlik Durumu :Yapıldı, Muaf Eğitim Seviyesi :Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • Kahve Aşkına İzmir 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması  Kahve Aşkına Çeşme/İzmir şubesinde Barista olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.   Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Tercihen en az 1 yıl tecrübeli Menüde bulunan sıcak ve soğuk içecekleri sunuma hazırlayabilecek Barın düzen ve temizliğini sağlayabilecek Kalacak yer imkanı sağlanacaktır

  Aranan Nitelikler   Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne ve bakımına özen gösteren, Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi Ulaşım sorunu olmayacak şekilde ikamet eden Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Barista

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul’da gayrimenkul talebinin yüksek olduğu Avrupa Yakası’nın 4. Levent bölgesinde bulunan gayrimenkul şirketimizin müşterilerine, gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılama konusunda danışmanlık ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Eğer siz de markalaşmak ve yüksek prim sistemine göre çalışıp daha çok kazanmak istiyorsanız sizi 4. Levent'te bulunan ofisimize davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Gayrimenkul sektöründe deneyimli, Yüksek prim sistemine göre çalışacak, Satış ve Pazarlama konularında yetkinlikleri olan, Saha çalışmasında kendine güvenen, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, MS Office uygulamalarını (Word, Excel, Outlook, PowerPoint ) aktif olarak kullanabilen, Sahibinden, Hürriyetemlak vb. portalları kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına inanan, 4.Levent'e ulaşım problemi olmayan, "Gayrimenkul Danışmanı" olarak ebimize katılacak girişimci kişileri aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ofis ve Bina Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde merkez ofis kadrosunda yer almak üzere, temizlik hizmetleri ekibinde görev alacak takım arkadaşı alınacaktır. Projelerin takip edilmesi, yapılan işin denetimi, personellerin yönetimi ve organizasyonu, yapılan işin raporlanması pozisyonun sorumluluklarını oluşturmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan nitelikler arasında tecrübeli olmak ön koşuldur. İşin yapılabilirliğini denetleyebilecek ölçüde bilgili olmak, aktif olarak çalışabilmek, bilgisayar ofis programlarını kullanabilmek, aranan özellikler arasındadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Hizmet/temizlik sektöründe en az 4/5 deneyimli, Özellikle cam, cila, halı temizliği konularına hakim, Ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Askerliğini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden.

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Temizlikçi, Şef / Amir, Yönetici

 • İş Açıklaması COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ...  İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler -Tercihen lise/yüksekokul mezunu -"Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen -Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan -Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek -Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen -İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi     olarak benimseyecek -Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip -Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) -Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi ·    Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören 

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • Remax Joker İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Neden Gayrimenkul Sektörü ?      İnsanoğlunun 3 temel ihtiyacından biri barınmadır ve bunu sağlamak gayrimenkul sektörünü her zaman canlı tutmuştur.      Ülkemizin Lokomotif sektörlerinden biridir. Kazancınızı kendinizin belirlediği, çalışırken eğlenebileceğiniz, eğlenerekte para kazanabileceğiniz bir sektördür. Neden RE/MAX JOKER ?      Hayalleri, hedefleri olan, eğitimli, arkadaşlığın ve ekip çalışmasının kuvvetli olduğu, dinamik, sosyal, çalışmanın ve başarının karşılıksız kalmadığı, sektörde oldukça iyi bilinen güçlü bir ofistir.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe kariyer yapma isteği Hayalleri ve hedefleri olması Girişimci ruhlu, pozitif Dürüst ve güvenilir olması Eğitime ve gelişime açık olması Yüksek kazanç isteği Anadolu yakasında ikamet etmesi Tercihen yüksek okul mezunu Bay ve bayan çalışma arkadaşları

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Eleman, Yetkili

 • İş Açıklaması ESKİDJİ GAYRİMENKUL TÜM TÜRKİYEDEKİ BÖLGE ORTAKLIKLARI İLE GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE KİRALANMASINA ARACILIK EDEN TÜRKİYENİN EN BÜYÜK VE EN KURUMSAL GAYRİMENKUL ŞİRKETİDİR. ÇALIŞMA BÖLGESİNDE AKTİF ŞEKİLDE ÇALIŞIP 'SATILIK-KİRALIK' PORTFÖYLER OLUŞTURMAK, PORTFÖYLERİ SATMAK VE KİRALAMAK İÇİN ETKİLİ BİR PAZARLAMA PLANI OLUŞTURMAK, SEKTÖRLE İLGİLİ GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK

  Aranan Nitelikler ANKARA HOŞDERE CADDESİ'NDE BULUNAN ÇANKAYA BÖLGE ORTAKLIĞIMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE​, MS OFFİCE PROGRAMLARI BİLEN, SEKTÖRDE DENEYİMİ OLAN, SABİT MAAŞ BEKLENTİSİ OLMAYAN( yüksek prim sistemi ), KENDİ ZAMANINI PROGRAMLAYIP, KENDİ İŞİNİ KENDİSİ YÖNETECEK, İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ, HAYALLERİ VE İDEALLERİ OLAN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE İLGİ DUYAN, 20 YAŞINDAN BÜYÜK (ERKEKLERDE ASKERLİK SORUNU OLMAYAN), SÜRÜCÜ EHLİYETİ VE ARABASI OLAN, BAY BAYAN SATIŞ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması ESKİDJİ GAYRİMENKUL TÜM TÜRKİYEDEKİ BÖLGE ORTAKLIKLARI İLE GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE KİRALANMASINA ARACILIK EDEN TÜRKİYENİN EN BÜYÜK VE EN KURUMSAL GAYRİMENKUL ŞİRKETİDİR. Ankara Bağlıca Bulvarında bulunan BAĞLICA BÖLGE ORTAKLIĞIMIZDA çalışmak üzere, Proje değerlendirmelerinin yapılması ve koordine etmek, Sektörel gelişmeler, mevzuat ve rakip takip ve analizlerini yapmak, Mevcut portföyü geliştirmek ve pazar payını artırmak için araştırma ve analizleri yapmak, Hedef pazarlarda strateji ve prensiplere uygun yeni satış kanalları  oluşturmak, yeni müşteriler kazanmak ve satışı artırıcı projeler üretmek.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe deneyimi olan,  Kilit müşterilerle temas kurmak, karar alıcılarla ilişkileri geliştirmek, iletişim kabiliyeti yüksek, Stratejik akla sahip, Takipçi ve Disiplinli, Office Programlarına hakim, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen, Temsil yeteneği kuvvetli, analitik düşünen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Alışveriş Merkezinin, teknoloji işletmesi yönetiminde, bina otomasyon , network ve haberleşme sistemlerinin işletilmesi ve gözetimi konusunda görev alacak, network mühendisliği ihtiyaçlarını karşılayacak, teknolojik gelişmeleri takip ederek verimliliği ve kaliteyi arttırıcı çalışmalar yapacak, analitik düşünce yeteneği gelişmiş, iletişim yönü güçlü, öğrenmeye açık ve sürekli kendini yenileyen, takım çalışmasına önem veren NETWORK UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, -Network altyapı ve işletimi konusunda uzman, CCNP veya CCNA sertifikalı, -Cisco switch, router, firewall,Voice, IP Phone..vb aktif cihazlarda tecrübeli, -Cisco Call Manager işletme tecrübesi olan, -Erkek adaylar için askerlik problemi olmayan,  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Network Marketing

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • REAL ESTATE PEOPLE İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gayrimenkul Danışmanlığı, hedefleriniz doğrultusunda ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendinizin karar vereceği bir iş modelidir. Bu doğrultuda çalışan gayrimenkul danışmanları zaman ve kazanç kavramını yalnızca kendisi belirler. Maaş sistemi ile değil kazanım ve paylaşım sistemi ile çalışılan gayrimenkul sektöründe harcayacağınız emek ve zaman kazancınızı belirler. İşine bağlı ve iş disiplinine sahip kişiler bunun karşılığını kazanç olarak alır.

  Aranan Nitelikler Bu doğrultuda; İkna etme, sorun çözme ve pazarlama/satış yeteneği olan, İletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, insan ilişkilerinde kendine güvenen, Kendine, müşterilerine ve iş arkadaşlarına değer veren, Hayalleri ve kariyer hedefi olan, eğitim ve gelişime açık, sektör tecrübesi olan veya olmayan, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya bölgelerinden sorumlu olacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • Remax Akın İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için  Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.   Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz…   SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.  

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması COLDWELL BANKER SMART GAYRİMENKUL olarak; “ ARTIK SİZİ DE KAZANAN KOLTUĞUNA OTURMAYA DAVET EDİYORUZ.’’   Büyük Hedefleri Olan, Geleceğini Garanti Altına Almak İsteyen, Hayatını net maaş standartlarına ve mesai saati uygulamasına endekslemekten bıkanlara; Kendi işinin kurma fırsatı veriyoruz. Ve Gayrimenkul Danışmanı İş Ortakları Arıyoruz!!!        Bizimle Çalışın Kendi İşinizin Patronu Olun!      Siz seçkin adayları Dünyanın İLK ve EN PRESTİJLİ Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker’ ın Maltepe Ofisi SMART GAYRİMENKUL' de kendi işinizin sahibi olmaya davet ediyoruz. Sınırsız Kazanç Kendi işinizin patronu olmak Özgür ve Limitsiz bir kariyer İnsanların bahsetmekten hoşlandığı bir sektörde çalışmak Gayrimenkul fiyatları artarken otomatik zam almış olmak Bir işadamı / işkadını olarak kendini geliştirmek Kişisel yatırım fırsatı Yüksek müşteri potansiyeli Gelecek Garantisi, Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi, Dünyanın İlk ve En Prestijli Uluslararası Gayrimenkul Markası Coldwell Banker’ da Kariyer, 40’ın üzerinde profesyonel danışmanlık eğitim programları, En yüksek konut satış sirkülasyonunun olduğu Maltepe’de prestijli, kaliteli ödüllü ofis ortamı.     Biz geleceğiniz için her şeyi hazırladık. Tüm zamanların en iyi sektöründe yerinizi almanız için sizi Maltepe ofisimiz Coldwell Banker Smart Gayrimenkul ofisine bekliyoruz.     Hemen Şimdi Bize Başvurun, Kazananlar Takımında Gelecek Kaygısı Olmadan Yerinizi Alın…        Coldwell Banker Smart Gayrimenkul  (Maltepe E-5, Türkan Saylan Karşısı)

  Aranan Nitelikler     COLDWELL BANKER HAKKINDA   Coldwell Banker 1906 Yılında Amerika’da kurulmuş dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bugün 52 ülkede 3600 ofis ve 100.000’nin üzerinde gayrimenkul danışmanı ile tüm dünyada kurumsal danışmanlık hizmeti veren ve gayrimenkul sektöründe aralıksız 109 yıldır Pazar lideri olan uluslararası gayrimenkul markasıdır. İlk gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, Ticari gayrimenkul danışmanlığını hayata geçiren, Lüks konut pazarlamasını başlatan, Tam kapsamlı taşınma ve satış sonrası hizmetler sunan (Concierge) İlk görüntülü portföy tanıtımını yapan, İlk defa bir televizyon kanalına reklam veren, İlk gayrimenkul danışmanlık eğitimini veren, Online eğitim sistemini ilk kuran, Akıllı telefonlar için ilk mobil uygulamalara imza atan, Gayrimenkul sektörüne özel ilk üniversite Coldwell Banker Üniversitesini kuran   NEDEN COLDWELL BANKER GAYRİMENKUL SMART OFİSİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ? COLDWELL BANKER Türkiye Ciro 5.si COLDWELL BANKER Türkiye İşlem 5.si COLDWELL BANKER Türkiye’nin Bölgesel Verimliliği En Yüksek Ofisi COLDWELL BANKER Türkiye Tarafından Onaylanmış Mentor Ofis Sürekli ve Düzenli Eğitim Programları Konumu Nedeniyle Yüksek Miktarda Müşteri Potansiyeli Profesyonel Tasarım, Sunum, Reklam ve Pazarlama Desteği Kiralık ve Satılık Mülklerin Sirkülasyonunun Yüksek Olduğu Bölge Lokasyonu Sayesinde Birçok Semte Ulaşımı Kolay

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş Açıklaması Gayrimenkulde Dünya’nın 1 numaralı firması Century 21 Home ile çalışmak ister misiniz? Amerika'da 1971 yılında kurulmuş olan Century 21 Emlak Bayilik Sistemi, Dünya’da kurumsal satışında lider ve aynı zamanda alanında dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır.  Kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konulardaki destekleriyle dünyada 78 ülkede, 6.900 u aşkın bağımsız ofis ve 101.000 den fazla danışman kapasitesine sahiptir. E-pazarlama alanında lider olarak bilinmekte olup pek çok ödüle layık görülmüştür.  Century 21, 2014 yılında bağımsız araştırma şirketi tarafından yapılan çalışmaya göre yeniden Dünya da en çokbilinen Emlak Bayilik Sistemi Markası seçilmiştir. Bu pozisyonunu 1999 yılından beri korumaktadır. Century 21 Türkiye 2001 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olup 20 Milyon TL lik sermayesi ile sektörün finansal açıdan en güçlü firmasıdır.    OFİSİMİZDE PROFESYONEL  GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞACAK İŞ ORTAKLARI  ARIYORUZ…

  Aranan Nitelikler Rekabetin çok olduğu bir sektörde lider olmak isteyenler, Yıllarca “terfi etmeyi bekleyen eleman” olmak yerine “kendi işimin patronu olurum” diyenler,  Eğitimin gücüne inanan Pozitif ve Güleryüzlü çalışabilecek Lüx Gayrimenkul satışı yapabilecek Sorumluluk sahibi Girişimci ruha ve özgüvene sahip Sistemli ama özgür bir çalışma ortamını seven Dünyanın en büyük ve kurumsal gayrimenkul firmalarının birinde çalışmak benim için ayrıcalıktır diye düşünenler Bu ilanı okuyorsanız mevcut işinizden memnun değilsiniz demektir Hayatınızda bir şeylerin değiştirme zamanı geldiğine inanıyorsanız Başvurularınızı bekliyoruz...

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Türkiye’nin İstanbul/ Ayazağa -Maslak bölgesinde yer alan ERA PUSULA  Gayrimenkul Danışmanlık ofisimizde / Ağaoğlu Maslak 1453 Projesinde  birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz. Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföy kiralamak- satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Gayrimenkul veri tabanı oluşturarak potansiyel müşteri havuzu yaratmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, eğitimlere katılmak,

  Aranan Nitelikler iletişim becerileri yüksek, Kendi işinin sahibi olmak isteyen, Patron değil takım arkadaşları ile çalışmak isteyen, Sıradışı işler yapıp sıra dışı gelir elde etmek isteyen, Rekabette düşmanlığı değil takım ruhunu benimsemiş, Yaş cinsiyet ayırımı yapmadan hayalleri olan ve hayellerine ulaşmak için özveri ile çalışacak, Dürüst etik ve özverili,  Aktif araç kullabilen (tercihen kendi aracına sahip),    GAYRİMENKUL PUSULA 'da nasıl başarılı  Olursunuz? Gayrimenkul Danışmanlarına sunulan ; Eğitim desteği ve koçluk desteği ile Sizde bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması ​ ERA Real Estate, 1971 yılında ABD’de Jim Jackson tarafından Electronic Reality Associates, Inc. olarak kuruldu. Kuruluş amacı en son teknolojiyi emlak piyasasına taşımaktır. ERA Gayrimenkul dünya çapında yatırımcıların kazancını arttırmış, gayrimenkul ürünlerinin ve hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmiş, pazarın kurallarını koymuştur. ERA bugün dünyada 3000’I aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.   ERA tüm dünyada; Afrika’da Güney Afrika, Fas, Mısır, Asya’da Çin, Endonezya, Japonya, Güney Kore, Malezya, Singapur, Tayvan, Tayland, Vietnam, Brunie Sultanlığı, Kuzey Amerika’da 500’ü aşkın ofisi ile 46 eyalette, Güney Amerika’da Brezilya’da, Karayipler’de Aruba, Bahamalar, Kayman Adaları, Guadeloupe, Turk ve Caicos Adaları, Ortadoğu’da Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Krallığı’nı da içeren ofisleri ile dünya gayrimenkul pazarında hizmet veren uluslar arası bir markadır. ERA Türkiye, Haziran 2012’de gayrimenkul konusunda deneyimli iş adamı Can Ekşioğlu girişimi ile operasyonlarına başladı.   ERA Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki “hizmet kalitesi”ni yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. Markamıza gelen taleplerin iletişim süreçlerinin yönetilmesi ve takibi Yeni adayların sisteme ofis olarak kazandırılması Yeni datalar yaratarak aday havuzunun arttırılması Saha çalışmaları ile marka algısını yükseltmek.

  Aranan Nitelikler Lisans veya Önlisans Mezunu Satış/pazarlama konusunda tecrübeli ve kariyer yapmak isteyen Tercihen Gayrimenkul Franchise, Gayrimenkul Pazarlama, Gayrimenkul Danışmalığı, Bayilik ve/veya hizmet sektörü deneyimine sahip Analitik düşünce yapısına sahip, enerjisi yüksek, azimli Sunum hazırlayabilme ve tercihen sunum yapabilme yeteneği olan Sosyal medya yetkinlikleri olan, Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Görüntüsüne özen gösteren, Seyahat engeli bulunmayan Anadolu Yakasında ikamet eden (Merkezimiz Bağdat Caddesi Göztepededir) B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü 25-35 yaş arası BAYAN

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Yönetici Adayı, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Bağcılar Güneşli'de bulunun SUN FLAMİNGO PARK projemizi en iyi şekilde temsil edebilecek 'GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANI' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Gayrimenkul sektöründe ve lüks konut projeleri satışında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen,prezentabl, MS Office programlarını kullanabilen, GÜNEŞLİ'ye yol problemi olmayan.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Century21 Private İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yüksek Primli Gayrimenkul Danışmanı İş Açıklaması -YÜKSEK PRİMLİ GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANI- CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL'E KATILMAK KENDİ ŞANSINI KENDİN YARATMAK İSTER MİSİN? Ben ofiste sabit duramam, sahada daha aktif olurum diyorsanız, Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyenlerdenseniz, Okuldan yeni mezun oldum, büyük hayallerim ve hedeflerim var diyorsanız, Emekli oldum, ancak evde oturmaktan sıkıldım, hala gencim ve üretken olmalıyım diye düşünüyorsanız, İçimdeki kahramanı artık ortaya çıkarmalıyım diyorsanız, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Kendi işini kurmak hedefleriniz arasındaysa, Yarışmacı-rekabetçi kişiliğe sahip iseniz. GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİPSENİZ BİZİM ARADIĞIMIZ SİZSİNİZ! KAPIMIZ SİZİN İÇİN ARDINA KADAR AÇIK.CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Uzman Yard

 • Remax Sahil İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gayrimenkul Danışmanlarımız; » RE/MAX Sahil ofisimizde İş Ortaklarımız olurlar, » RE/MAX’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini uluslararası başarı sağlamış eğitmenlerden alırlar, » Ofisimizin ödül almış, teknik destek ve altyapısını kullanırlar, » Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar, » Portföyümüze yeni Gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler.

  Aranan Nitelikler » Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen » İletişim becerileri güçlü, özgüvenli » Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı » Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden » Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, » Bugün; geri kalan hayatımın ilk günüdür diyebilen  

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Mevcut müşterilerin sözleşme süreçlerinin takibi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerin beklentilerinin anlaşılıp tüm ürünlerle çözüm üretilmesi, Raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşunda Görevlendirilmek Üzere "Saha Satış Temsilcisi" Aramaktayız. Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, Yeni müşteri kazandıracak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Ekip içerisinde işbirliğini en iyi şekilde yönetebilen, Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Genel görünümüne özen gösteren,     Sahada görev alma konusunda istekli, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim, ifade ve ikna becerileri gelişmiş,          Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve enerjisi yüksek Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, MS Office uygulamalarına hakim, SOSYAL HAKLAR : Net Maaş + Prim + Yemek + (Araç, Telefon, Laptop)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Medya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • Century21 Private İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması CZM GRUP Muhasebeci İstanbul Sultanbeyli de yer alan şirketimizde çalışacak, aşağıdaki görev tanımı için muhasebe sorumlusu aramaktayız. İyi derecede  MS Office Programlarına hakim, En az 3 yıl muhasebe alanında deneyimli, Genel muhasebe bilgisi olan, Tercihen Üniversite veya Yüksekokul ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip, inisiyatif kullanabilen, Takipçi ve çözüm odaklı, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların (sultanbeyli-sarıgazi-yenidoğan-gsamandıra-kurtköy-pendik-ümraniye)  başvurmalarını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması -YÜKSEK PRİMLİ GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANI- CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL'E KATILMAK KENDİ ŞANSINI KENDİN YARATMAK İSTER MİSİN? Ben ofiste sabit duramam, sahada daha aktif olurum diyorsanız, Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyenlerdenseniz, Okuldan yeni mezun oldum, büyük hayallerim ve hedeflerim var diyorsanız, Emekli oldum, ancak evde oturmaktan sıkıldım, hala gencim ve üretken olmalıyım diye düşünüyorsanız, İçimdeki kahramanı artık ortaya çıkarmalıyım diyorsanız, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Kendi işini kurmak hedefleriniz arasındaysa, Yarışmacı-rekabetçi kişiliğe sahip iseniz. GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİPSENİZ BİZİM ARADIĞIMIZ SİZSİNİZ! KAPIMIZ SİZİN İÇİN ARDINA KADAR AÇIK.CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Şantiyedeki imalatların günlük iş takiplerinin yapılarak taşeron ekiplerinin kontrol edilmesinden, metrajların çıkarılması ve hakediş metrajlarının kontrol edilmesinden, iş planı dahilinde üretimin kalite standartlarında ilermesinden ve alanı ile ilgili koordinasyonun sağlanmasından sorumlu olacak Elektrik Saha Kontrol Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .  Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,  ·  İnşaat şantiye saha alanlarında en az 5 yıl deneyime sahip, ·  Projelerin, teknik şartnamelere uygun bir şekilde yapılmasından sorumlu olacak ve             taşeron imalat kontrollerini gerçekleştirecek,  ·  Zayıf Akım ve 0,4 kV. Sistemlerinde deneyimli, ·  Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim, ·  Metraj ve hakediş çalışmalarını yürütebilecek, ·  İletişim becerileri yüksek, ·  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mevcut müşterilerin sözleşme süreçlerinin takibi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerin beklentilerinin anlaşılıp tüm ürünlerle çözüm üretilmesi, Raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşunda Görevlendirilmek Üzere "Saha Satış Temsilcisi" Aramaktayız. Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, Yeni müşteri kazandıracak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Ekip içerisinde işbirliğini en iyi şekilde yönetebilen, Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Genel görünümüne özen gösteren,     Sahada görev alma konusunda istekli, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim, ifade ve ikna becerileri gelişmiş,          Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve enerjisi yüksek Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, MS Office uygulamalarına hakim, SOSYAL HAKLAR : Net Maaş + Prim + Yemek + (Araç, Telefon, Laptop)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Medya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Mevcut müşterilerin sözleşme süreçlerinin takibi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerin beklentilerinin anlaşılıp tüm ürünlerle çözüm üretilmesi, Raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşunda Görevlendirilmek Üzere "Saha Satış Temsilcisi" Aramaktayız. Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, Yeni müşteri kazandıracak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Ekip içerisinde işbirliğini en iyi şekilde yönetebilen, Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Genel görünümüne özen gösteren,     Sahada görev alma konusunda istekli, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim, ifade ve ikna becerileri gelişmiş,          Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve enerjisi yüksek Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, MS Office uygulamalarına hakim, SOSYAL HAKLAR : Net Maaş + Prim + Yemek + (Araç, Telefon, Laptop)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Medya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • Gülaylar Group İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimiz için gece vardiyasında görevlendirilmek üzere Şantiye Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat alanında minimum 10 yıllık deneyime sahip, şantiye yönetimi konusunda mimimum   4-5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan, İlgili sözleşmelerin hazırlanması konularında ve taşeron hakedişlerinin yapılması konularına hakim, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Keşif, metraj ve ataşman hazırlanma konularına vakıf, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri ve koordinasyon sağlamada kuvvetli, azimli, lider özellikli adaylar aramaktayız.

  Sektör: Gayrimenkul, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis, Mimar

 • İş Açıklaması Mevcut müşterilerin sözleşme süreçlerinin takibi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerin beklentilerinin anlaşılıp tüm ürünlerle çözüm üretilmesi, Raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin Önde Gelen Kuruluşunda Görevlendirilmek Üzere "Saha Satış Temsilcisi" Aramaktayız. Satış operasyonlarında bulunan ve satışı kariyer hedefi olarak benimseyen, Yeni müşteri kazandıracak ve uzun vadeli iş ilişkileri kurabilecek, Satış hedeflerini gerçekleştirecek, Ekip içerisinde işbirliğini en iyi şekilde yönetebilen, Sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Genel görünümüne özen gösteren,     Sahada görev alma konusunda istekli, Seyahat engeli bulunmayan, ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, İletişim, ifade ve ikna becerileri gelişmiş,          Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve enerjisi yüksek Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, MS Office uygulamalarına hakim, SOSYAL HAKLAR : Net Maaş + Prim + Yemek + (Araç, Telefon, Laptop)

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Gayrimenkul, Medya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • Remax Kaptan İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul’un sirkülasyonu en yüksek, prestijli ve en değerli bölgelerinden biri olan Kadıköy bölgesinde, hem konut hem ticari alanda müşterilerimize sektörün en iyi hizmetini vermekteyiz. Siz de “kendi işinizi kurmak, bunu artık başarısı ispatlanmış ve yüksek kazanç sağlayan bir sektörde, başarı hikayemizin bir parçası olmak” istiyorsanız, sizi tanımak ve gayrimenkul dünyasıyla tanıştırmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden, Girişimci, Dinamik ve Hırslı Ruha Sahip, Kendi İşini Yapmayı Hedefleyen, Özgüven Sahibi Ve İletişim Gücü Kuvvetli, Hedef Koyup Bu Hedefe Ulaşmak İçin Çaba Sarf Edecek, Çalışma Temposunu ve Mesai Saatini kendi Ayarlayabilecek, Performansını Yüksek Kazanca Çevirecek Arzuya Sahip,   Sistemli Çalışmanın ve Profesyonel Eğitimin Yüksek Gelir Elde Etmekteki Gücüne İnanan, Etik Kurallara Bağlı, Profesyonel ve Uluslararası Ağı Olan Satış Ekibinin Parçası Olabilecek, En az lise ve üzeri okullardan mezun olmuş 25 yaş ve üstü  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İlaç, Gayrimenkul

  Pozisyon: Güzellik Uzmanı, Tezgahtar, Müşteri Temsilcisi, Danışman, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Gayrimenkul İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?