Gayrimenkul İş İlanları

Hepsini Temizle
Gayrimenkul
 • Century21 Şişli Merkez (Işıl Gayrimenkul)

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Şişli Merkez (Işıl Gayrimenkul)

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CENTURY 21 Yapılan anket ve araştırmalarda dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul şirketi olduğu kanıtlanmıştır.Amerikadan Avusralyaya , Afrikadan Japonyaya Dünyanın neredeyse tamamında 6.600 Ofis ve 200.000 civarında Gayrimenkul Danışmanı vardır.Dünyanın en fazla gayrimenkul satan,kiralayan ve müşteri memnuniyetiyle de her sene dünya birincisi olan şirkettir... Gayrimenkul Danışmanları; bir Century21 ofisi bünyesinde çalışırlar. Her bir danışman ofisin imkanlarından faydalanarak kendilerine tahsis edilen bölgelerde görev yaparlar. Gayrimenkul danışmanlığı imkanı sağlayan bir meslektir. Çalışma bölgesinde satılık/kiralık portföy oluşturup, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı geliştirip uygularlar. Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştururlar. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.)

  Aranan Nitelikler Şişli Merkezde ki Century21 Ofisimize Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Century21 Gayrimenkul Danışmanlığı kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, En az lise mezunu, Sadece komisyon paylaşımı esası ile çalışıp,saygın ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, 18-35 yaş arası Bay veya Bayan girişimciler, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız Century21 Şişli Merkez Işıl Gayrimenkul Danışmanlığı ailesinde yerinizi alın.

 • Century21 Bulvar Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Bulvar Gayrimenkul

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması " HAYATINIZI HIZLA DEĞİŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ ??? " Sektörün en büyük ve güvenilir kurumlarından CENTURY21 de Gayrimenkul Danışmanı ve Kariyer sahibi olabilme fırsatını sizlere sunmaktayız. Kariyer sahibi olabilmek için doğal bazı becerilere sahip olmanın yanı sıra işinizi daha iyi yapabilme olanağı sunan bir EĞİTİM SÜRECİ geçirmek,mesleki uygulamaları PROFESYONELLER ile birlikte yaşayarak kısa sürede olabildiğince fazla DENEYİM kazanabilmek ve bütün bunları CENTURY21 BULVAR bünyesinde aynı anda YÜKSEK GELİR elde ederek gerçekleştirmek çok önemlidir? Sizde "Artık kendi işimi kurmak;kendi işimi kendim yönetmek ve kazancımı kendim belirlemek istiyorum" diyorsanız;sizleri Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markası olan CENTURY21'in Bahçelievler Ofisi BULVAR GAYRİMENKUL'e bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler *Halen bu işi yapan ya da bu işi yapıyor olup da konumundan memnun olmayan,satış ve pazarlamada deneyimli,deneyimsiz veya bu alana ilgi duyan, *Kazancını maaşla sınırlamak yerine,özgür çalışma ortamı içinde yüksek kazanç hedefleyerek sabır ve kararlılık gösterebilen, *Özgüveni yüksek,girişimci ve satış ruhuna sahip, *İletişim,temsil,ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip, *Bilgisayar,ofis proğramları ve internet kullanabilen, *Motivasyonu yüksek,pozitif enerji sahibi ve dış görünümüne önem veren, *Tercihen ehliyetli ve aracı olan, *Eğitim ve gelişmelere açık, *Hayalleri ve hedefleri olan, *Dürüst ve güvenilir, *İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, *25 yaş üstü bay/bayan İŞ ORTAKLARI aramaktayız.

 • Meydan Ümraniye AVM Yönetimi

  Depo Görevlisi Meydan Ümraniye AVM Yönetimi

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depo düzenini sağlaması ve stok takibi yapılması, Depo kayıtlarının düzenli tutulması, Raporlama becerisine sahip adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25-35 yaş aralığında, Bilgisayar ve ofis programlarını etkin kullanabilen, Ön muhasebe bilgisine sahip ve iş takibi yapabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerin uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İnce Yapı Yöneticisi/Şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın şantiyelerinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Yüksek katlı binalarda çalışmış, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 8 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Manpower Gayrettepe

  Birim Yöneticisi Yardımcısı Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Varlık Yönetimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için' Birim Yöneticisi Yardımcısı' arıyoruz. Tahsilat ekiplerinin yönetimi ve performans takibi, Performans artırıcı fikir geliştirme, uygulama, süreç ve altyapısal ihtiyaçları yönlendirme, Yetki kapsamındaki dosyalar için değerlendirme, yönlendirme ve çözümleme, Kendi ekiplerinin insan kaynakları ile ilgili işlerinin yönetimi, Hukuki işlemlere yönelik kararların alınması, Kompleks dosya çözümleme, 3. taraf iç ve dış iş ortakları ile ilişkilerin yönetimi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik, ekonomi veya işletme bölümlerinden mezun olan, Bankacılık tecrübesine sahip, kredi tahsis/kredi pazarlama/ürün yönetimi ve/veya tahsilat ile ilgili birimlerde en az 5 yıl tecrübe sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede excel, powerpoint ve diğer ofis yazılımlarını kullanıyor olmak,sunum ve raporlama teknikleri konusunda tecrübeli olan, Gelişmiş analiz ve yorumlama becerilerine sahip olmak, Takım çalışması dinamiklerine yatkın olmak, Güçlü iletişim yeteneğine sahip olmak, Sonuç odaklı olmak, Profesyonel çalışma disiplini ve yüksek sorumluluk duygusuna sahip olmak, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak.

 • Remax Vista

  Broker Asistanı Remax Vista

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir. Firmamıza, Yönetici (Broker) Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek Gerektiğinde Broker'ı temsil etmek, belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Yönetici asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 30 yaş üzeri Bayan

 • Arthur&Miller Real Estate

  Gayrimenkul Satış Danışmanları Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbulun yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize tecrübeli ve uzman kadrosuyla, Sektörü domine eden, Lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Gayrimenkul Satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 22 yaş ve üzeri, tercihen üniversite mezunu Satış pazarlama alanında tecrübeli, Ticaretin içinde aktif rol almış, Özgüvenli, girişimci, problem çözücü, Pazarlık-müzakere tekniklerine hakim, İnsan ilişkileri ve ikna etme yeteneği kuvvetli, Düzgün görünümlü ve olgun kişiliğe sahip, Bay-bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Adaylara arthur & miller tarafından tüm eğitimler ücretsiz verilecektir.

 • Waternet

  Bölge Satış Temsilcisi Waternet

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kariyerin ve yüksek kazanç için iyi bir başlangıç yapmak istiyorsan sürekli gelişen ve hızla büyüyen Waternet ailesine sen de katıl!

  Aranan Nitelikler Waternet Su Hizmetleri A.Ş., 2012 yılında sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketicilerle buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz, 'Taze İçme Suyuna Ulaşmanın En Kolay Yolu’ ilkesini benimser.Waternet, yenilikçi yaklaşımıyla ev ve işyerlerinde sağlıklı içme suyuna erişimi zahmetsiz bir hizmete dönüştürür. Ekibimiz, hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda bizlerle beraber büyümek isteyen profesyonellerden oluşur. Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer yolu çizmeyi hedefliyorum diyorsan, Waternet ’de alacağın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, Masa başında değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile çalışarak birlikte değer yaratmak istiyorsan, Her yeni fikre, her eleştiriye önem veriyorsan; değişimleri gerçekleştirecek cesarete ve beceriye sahipsen, Hayal etmek, ezber bozmak, yenilikçi olmak ve özgür düşünmek tam bana göre diyorsan, Askerlik görevimi tamamladım ya da henüz vaktim var diyorsan, Avrupa ve Asya’yı birleştiren mühür İstanbul’da yaşıyorsan, Waternet ailesi olarak seni heyecanla bekliyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler * Tercihen lise/yüksekokul mezunu * "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen * Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan * Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek * Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen * İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek * Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip * Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) * Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi * Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Remax Akın

  Gayrimenkul Danışmanı Remax Akın

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz… SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 • Century 21 Ece Emlak

  Yabancı Yatırımlar Direktörü Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yabancı Yatırımcılarla yazışmalar yaparak şirket portföylerinin tanıtım ve pazarlamasını yapmak . Yurt dışı gayrimenkul fuarlarını takip edip , katılımcılarla gerekli görüşmeleri ve yazışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilmek , gerekli yazışma ve görüşmeleri yapmak . İşin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olmak . Yurt dışı seyahatlere katılmak. 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz size iyi imkanlar ve güzel fırsatlar sunacaktır .

 • Remax Adres

  Gayrimenkul Danışmanları Remax Adres

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması '' RE/MAX Adres'e Katılın...Hayatınızı Değiştirin... '' Sürekli Gelişen Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak, Deneyim, Beceri ve Performansını Gelirine Yansıtmak İsteyen Adaylar İçin Yüksek Kazanç Olanağı... İzmir, Bostanlı veya Mavişehir Ofislerine Katılacak Yeni Gayrimenkul Danışman Adayları; RE/MAX Markası ve 16 Yıllık Deneyimle RE/MAX Adres Ofisleri ve Yönetimi Sizin Yanınızda ...

  Aranan Nitelikler Maaşlı Sistem Yerine, Minimum Masraflar İle Kendi İşini Kurarak Yaşam Standardını Yükseltmek İsteyen; Vizyon Sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, Özgüveni yüksek, Sabırlı, Ekip Çalışmasına Yatkın ve Aktif Satışa İstekli Olup, İşine Yansıtabilen, İzmir Mavişehir, Karşıyaka, Çiğli’de ikamet eden veya etmeyi planlayan, 25 yaş üzeri, Bay/Bayan... www.remax.com.tr/adres www.remax.com.tr/adres 2

 • Century21 Park Gayrimenkul

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Park Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CENTURY21 PARK GAYRİMENKUL KOZYATAĞI VE KAZASKER ŞUBEMİZE GAYRİMENKUL DANIŞMANI TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. KİMLER İÇİN İDEAL ; Silahlı kuvvetlerden emekli olmuş(Subay, Astsubay ve Sivil Personel) Bankacılar, kredi pazarlama departmanında çalışanlar, Sigortacılar, hayat ve sağlık sigortası satıcıları, Pazarlama ve Satış sektöründe çalışanlar, Halkla İlişkiler birimlerinde çalışanlar, İnşaat sektöründe çalışan mühendis ve mimarlar, Harita mühendisleri, Şehir planlamacıları, Mağazacılık ve perakende sektöründe çalışanlar, Otomotiv sektöründe satış departmanında çalışanlar, Turizm sektöründe üst düzey çalışmış olanlar, Reklamcılar, İlaç reprezantları, Kendi işini yapıp da kazancı düşük olan her türlü işletmeciler, Emekli öğretmenler. NELER ARIYORUZ Firmamızda eğitim alarak,sistemli ve başarılı bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, İnsan İlişkilerinde başarılı, 18 yaş ve üzeri , araç sahibi olan veya aktif araç kullanabilen, İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek vizyon sahibi , gelişime açık , dinamik, dış görünümüne önem veren, Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektör de kariyer yapmak isteyen, Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekinin içinde yer alacak, Uluslararası firma bünyesinde, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık , kiralık portföy oluşturacak, Kendi işinde çalışarak,yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, İletişim becerileri güçlü,özgüvenli, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayan, Hedef odaklı,enerjik ve sabırlı, Zamanını iyi planlayan,işini sonuç odaklı takip eden, Century21 Park etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak üzerine Kazasker ve Kozyatağı'ndaki ofislerimize "Gayrimenkul Danışmanı" aramaktayız.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Mimar (Proje ve Tasarım) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "İnşaat" sektöründe faaliyet gösteren Mavişehir'de bulunan firmamız için: Mimari uygulama projeleri üzerinde çalışacak, Foto-realistik render alabilecek, 3 boyutlu görsel sunum yapabilecek, 3D modelleme ve görselleştirme konularında uzman olarak, aşağıdaki niteliklere sahip portfolyo sahibi ''MİMAR'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen Autocad ve Revit yazılımlarını kullanabilen, Detaycı, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Sistem ve detay çözümlerine hakim, Büyük ölçekli projelerde yer almış, Belediye süreçlerine, mevzuat ve yönetmeliklere hakim, VRay, 3D MAX, Autocad ve Photoshop programlarını ileri derecede kullanabilen, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Özgüveni ve motivasyonu yüksek, Kurumsal bir yapıda uzun soluklu çalışmayı düşünen,

 • Fortune Danışmanlık

  Satış Sorumlusu Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için; ' Satış Pazarlama Sorumlusu' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaş arası, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,

 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistanı Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alsancak’ daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler · 24 – 35 yaş aralığında olan, · En az lise mezunu, · Ön muhasebe bilen, · Planlama becerisi yüksek, · Organizasyon yeteneği gelişmiş, · MS Office programlarına hakim, · Diksiyonu düzgün, · Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, · Seyahat Engeli olmayan · Bayan .

 • Remax / Jest

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Remax / Jest

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır. RE/MAX / JEST Gayrimenkul Ofisi de , RE/MAX'in İzmir in hızla gelişen URLA bölgesinde konuşlanmış ve Tüm İzmir Bölgesine hizmet vermek üzere Arasa, Ticari, Konut ,villa ve Proje satışlarında faaliyet gösterecek ,profesyonel satış kadrosunu hızla kuran öncü ofislerinden birisidir. '' Dünyada Hiç kimse RE/MAX 'ten Daha Fazla Gayrimenkul Satmıyor.'' ''Gayrimenkul Danışmanları bizim personelimiz değil, bağımsız çalışan ortaklarımızdır'' Ayrıcalıklı bir ofis ortamında İzmir in en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan ''URLA'' bölgesinde çalışma fırsatı.Doğru ve verimli çalışanlar, hayal bile edemeyecekleri kazançlara ulaşırlar.Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ.Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince RE/MAX tarafından verilmektedir!! ### HAYATINIZI HIZLA DEĞİŞTİRMEYE HAZIRMISINIZ ??? ###

  Aranan Nitelikler En az lise Mezunu, Girişimci ruha sahip, 25 yaş ve üzerinde, Kendi işini yapmayı hedefleyen, Öz güven sahibi, Hedefleri ve Vizyonu olan Tecrübe ve çalışmalarını yüksek kazanca çevirmek isteyen, Yüksek prim sistemiyle çalışarak, çok kısa zamanda çok kazanmayı hedefleyen, Kendi işi olarak çalışma temposunu ve mesai saatini ayarlayabilecek, Maaşsız çalışarak yüksek prim oranı doğrultusunda çok kazanmayı hedefleyen, Sistemli çalışmanın ve profesyonel eğitimin gücüne inanan, Profesyonel bir satış ekibinin parçası olabilecek , Kariyerine Gayrimenkul Satış,kiralama ve Pazarlamasında yön vermek isteyen , Finansman sorunu yaşamayan, Profesyonel olarak işine zaman yatırımı yapabilecek. URLA (İZMİR) Bölgesinde çalışmak isteyen veya yakınlarında ikamet eden, BAY/BAYAN.

 • Remax Kuzey

  Gayrimenkul Danışmanı Remax Kuzey

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ** Çalışma Bölgesinde (Uzmanlık Alanında) Satılık-Kiralık Portföy Oluşturmak, ** Portföyleri Kiralamak ve Satmak İçin Etkin Bir Pazarlama Planı Uygulamak, ** Satıcı ve Alıcı Veri Tabanı Oluşturmak, ** Sektörle İlgili Gelişmeleri Takip Etmek, Güncel Olmak ** RE/MAX Etik ve Ahlaki Değerler Bütününü Uygulamak NOTLAR ** Sistem içi sürekli eğitimlerle, performansınızın; öngöremeyeceğiniz bir hızla geliştiğini görebilirsiniz. ** Marka çatısı altında, ülkenin her yanına dağılmış Re/max ofisleri ve bunlarda faaliyet gösteren 2000’e yakın GD ile, kurumsal bir sistematik içinde (Referral) işbirliği kurabilir, bu işbirliği vasıtasıyla kilometrelerce uzak bir bölgedeki satış hizmet gelirinin / kurallar içinde / paydaşı olabilirsiniz. Gelirinizi katlayabilirsiniz. ** Gelirinizin sınırlarının, sadece kendi çalışma temponuza bağlı olduğunu, bu konuda kendi kendinizin patronu olduğunuzu / özgür olduğunuzu bilirsiniz. ** Performansınıza bağlı olarak, elde edebileceğiniz gelire oranla; masraf bütçenizin çok düşük seviyede kalabildiğini / min. sermaye ile max. kazanca / ulaşılabildiğini görebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler • İnsan ilişkileri Güçlü ve İletişim Becerileri Kuvvetli • Özgüveni yüksek, Girişimci ve Satış Ruhuna Sahip, Motivasyonu Yüksek, Pozitif ve Dış Görünümüne Önem Veren • Gayrimenkul Danışmanlık İşinde Kurumsal Düzeyde Yer Alıp Uzmanlaşmak İsteyen • Gelişime ve Eğitimlere Açık Stratejik • Kendi Zamanını Planlayarak Kendi İşini Yönetebilecek • Mesai Değil, Sorumluluk Bilinciyle, Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyen, Kurumsal bir Marka Altında Sermayesiz, Kendi İşini Kurmak İsteyen, • Sabit Gelir Yerine Yüksek Prim Kazancı ile Daha Yüksek Gelir Elde Etmeyi Hedefleyen • Hayalleri ve Hedefleri Olan, • Tercihen Ehliyeti ve Aracı Olan • 25 Yaş ve Üzeri Bay/Bayan Gayrimenkul Danışmanları İstanbul / Avrupa Yakası / Bahçelievler ve Civarı

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Pronet Bölge Saha Satış Temsilcisi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bizler, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize ve değer verdiklerine güven hissi sağlayan kahramanlarız.. Pronet ailesine katıl,yeni Kahramanımız Sen Ol!

  Aranan Nitelikler Satış sektörü ilgimi çekiyor; satış alanında kariyer hedefliyorum fakat tecrübem yok diyorsan, "Eğitim şart "deyip, Pronet Satış Akademisinde aldığın eğitimlerle kendini geliştirmek ve satış alanında uzmanlaşmak istiyorsan, İşini eğlenceye çevirerek çalışmak istiyorsan, Dört duvar arasında değil, dinamik ve aktif olarak sahada takım arkadaşların ile birlikte çalışmak istiyorsan, Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, Vatani görevimi tamamladım yada henüz vaktim var diyorsan, Dünya'nın incisi İstanbul-Avrupa kıtasında ikamet ediyorsan, "Binlerce Pronet Kahramanı gibi sen de başarı hikayeni yazmak istiyorsan,seni ailemize heyecanla bekliyoruz .”

 • Remax Mod

  Gayrimenkul Danışmanı Remax Mod

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız,Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilmek ve kazancınızı arttırarak yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve güvenilir kurumlarından RE/MAX’ de Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunmaktayız. REMAX’ ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin hızla büyüyen Gayrimenkul sektöründe kariyer yapıp yüksek kazançlı bir profesyonel olmak istiyorsanız bizi arayın.İnsan ilişkileri güçlü, dinamik girişimcilerden oluşan bir ortamda sizde yerinizi alın, hayallerinizi gerçekleştirin..!GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM..!

  Aranan Nitelikler 25 yaş ve üstü, Gayrimenkul Sektörüne ilgi duyan, Mesleği ne olursa olsun hedef ve beklentileri yüksek olan, Kendi işini yapmak isteyen, Kurumsal bir markayı temsil edebileceğine inanan, En az lise ve üzeri okullardan mezun olmuş İnsan ilişkilerinde başarılı,kendine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Büyük hedefler koyan, hedef çıtasını sürekli yükselten.

 • Komşufırın

  Emlak Geliştirme ve Kiralama Yöneticisi Komşufırın

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Emlak Geliştirme ve Kiralama Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Şirketin kiralama kriterlerine uygun olarak lokasyonları belirlemek (AVM/cadde) Mağaza açılışlarının yasal süreçlerinin takibi, gerekli izinlerin alınması Lokasyon üzerindeki müşteri potansiyelleri, rayiç ve kira bedelleri ile ilgili araştırmalar yapmak Mülk sahipleri ile ilgili süreçlerin yönetimi ve yıllık kira artışlarının takibini yapmak Üst yönetime ilgili konuların sunumlarının ve raporlamalarının yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Perakende sektöründe min 3 yıl deneyim sahibi MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Raporlama becerisi güçlü B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Finans Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere; Grup şirketlerin faaliyetlerinden oluşan tahsilatların takibinin yapılarak gerekli raporlamaların yapılması, Günlük finansal operasyonların takibi, Tedarikçi ödeme takiplerinin yapılması, Banka kredi takiplerinin yapılması. "Finans Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin idari bilimler fakültesinden mezun, Finans alanında en az 3 yıllık deneyim sahibi, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, İleri düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Arthur&Miller Real Estate

  Yönetici Asistanı Arthur&Miller Real Estate

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’de bitmek üzere olan projelerin merkezinde bulunan ofisimize, tecrübeli ve uzman kadrolarıyla, sektörü domine eden, lider kurumsal gayrimenkul firmasında, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bay,Bayan, 23-40 yaş aralığında, Tercihen Satış & Pazarlama tecrübesi olan, Maaş+Prim gelir sistemiyle, Emlak alım-satım-kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, Girişimci tarafı ve motivasyonu yüksek, Özgüven sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, Genel görünümüne özen gösteren, prezentabl, Hedefleri olan, Vizyon sahibi, Satış alanında kariyer yapmak isteyen, MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, Tercihen Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Sertifikası’na sahip,

 • Century21 Private

  Ofis Yöneticisi Century21 Private

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 25 yaş ve üzeri, Saha faaliyetlerini belli bir program ve yoğunluğa göre sürdürebilecek İnsan ilişkileri kuvvetli, prezantable, özgüveni yüksek Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Maaş + Prim İle Çalışabilecek Suadiye Ofisimize , Yönetici Aranmaktadır.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Mimari Uygulama Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde, Teknik Grup Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak, uygulama projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak Projelerin uygulanması esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak "Mimari Uygulama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ofiste uygulama ve detay projelerine hakim, şantiye uygulamalarını yönlendirebilecek, Tercihen konut, rezidans ve avm gibi büyük ölçekli projelerin uygulamasında deneyimli, İnşaat uygulamaları ile ilgili yeni malzeme ve teknolojiler konusunda bilgi sahibi, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Teknik Grup Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi'nde İş Geliştirme Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere; *Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak mimari, statik, mekanik, elektrik ve peyzaj uygulama projelerinin konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlayacak, *Uygulama esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak, *Proje geliştirme aşamasında statik, mekanik ve elektrik sistem kararlarının fizibilitelerini yaparak raporlayacak, *Tüm disiplinlerle teknik koordinasyonu gerçekleştirecek, *Üretim aşamasında şantiyede ihtiyaç duyulacak ilave hesap, çizim, detay ve çözümleri sağlayabilecek, *Teknik şartname hazırlığı ve malzeme seçiminden sorumlu olacak aşağıdaki niteliklerde "Teknik Grup Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Konusunda en az 15 yıl tecrübeli, *Tercihen konut, rezidans ve avm gibi büyük ölçekli projelerin uygulamasında deneyimli, *Proje bilgisine sahip, kaba ve ince inşaat uygulamalarında tecrübeli, *Teknik ofis ve şantiye deneyimi olan, *İnşaat uygulamaları ile ilgili yeni malzeme ve teknolojiler konusunda bilgi sahibi, *Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, *Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, *MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Statik İşler Yöneticisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi'nde Teknik Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanmasını, geliştirilmesini ve koordinasyonunu sağlayacak, *Proje geliştirme aşamasında statik sistem kararlarının fizibilitelerini yaparak raporlayacak, *Uygulama esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak "Statik İşler Yöneticisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, *Statik Projelendirme konularında en az 8 yıl deneyimli, *Yürürlükteki yapı şartnamelerine, ulusal ve uluslararası yönetmeliklere hakim, *Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, *MS Office, Autocad ve SAP programlarını kullanabilen, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, *Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, *Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, *Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, *Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, *İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Century21 Private

  Gayrimenkul Danışmanı Century21 Private

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL'E KATILMAK KENDİ ŞANSINI KENDİN YARATMAK İSTER MİSİN? Ben ofiste sabit duramam, sahada daha aktif olurum diyorsanız, Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyenlerdenseniz, Okuldan yeni mezun oldum, büyük hayallerim ve hedeflerim var diyorsanız, Emekli oldum, ancak evde oturmaktan sıkıldım, hala gencim ve üretken olmalıyım diye düşünüyorsanız, İçimdeki kahramanı artık ortaya çıkarmalıyım diyorsanız, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Kendi işini kurmak hedefleriniz arasındaysa, Yarışmacı-rekabetçi kişiliğe sahip iseniz. GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİPSENİZ BİZİM ARADIĞIMIZ SİZSİNİZ! KAPIMIZ SİZİN İÇİN ARDINA KADAR AÇIK.CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul danışmanlığında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Gelir paylaşımı esasına göre tam zamanlı çalışacak Çalıştığı ofisin sahibi ile iş ortağı pozisyonunda çalışacak Satış ruhuna sahip ve gayrimenkul danışmanlığını meslek olarak benimsemiş Sürekli eğitime ve eğitimin gücüne inanan İnsan ilişkileri kuvvetli, prezantable, özgüveni yüksek Ekip çalışmasına ve ofis ortamında çalışmaya yatkın Saha faaliyetlerini belli bir program ve yoğunluğa göre sürdürebilecek 25 yaş ve üzeri, Bay veya Bayan, Sultanbeyli ve Suadiye ofislerimizde çalışacak.

 • Ekol Fmc Taşınmaz ve Tesis Yönetim

  Elektrik Teknikeri Ekol Fmc Taşınmaz ve Tesis Yönetim

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tesis İşletim ve Yönetim sektöründe yer alan şirketimizin, Teknik işletim ve Teknik bakım hizmetlerinde görevlendirilecek, Tesis Teknik İşletim ve Bakım hizmetlerinde görev almış ELEKTRİK TEKNİKERİ istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Tekniker Adaylarının; Çekmeköy ve çevresinde ikamet eden -Meslek liselerinin elektrik bölümlerinden veya MYO mezunu -Bina teknik hizmet tecrübesi olan -Vardiya sistemine uygun çalışabilecek -Askerlikle ilişkisi olmayan -Tercihen bina elektrik altyapısı ve kablolama konularında tecrübeli Elektrik teknisyenleri istihdam edilecektir.

 • Remax Lot

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Remax Lot

  Ankara

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SİZ DE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE KAZANAN OLMAK İSTER MİSİNİZ ? 41 YILLIK SEKTÖR DEVİ GÜÇLÜ AMERİKAN MARKASI DÜNYANIN EN ÇOK GAYRİMENKUL SATAN ŞİRKETİ (2.000.000 adet/yıl) TÜRKİYE GAYRİMENKUL PAZARI LİDERİ TÜRKİYE’DE HER ZAMAN İLK 10, ANKARA’DA HER ZAMAN İLK 3 İÇİNDE YER ALAN BOL ÖDÜLLÜ LOT EKİBİ SEKTÖRDE YENİ BİR ÇIĞIR AÇAN MODERN KONSEPTLİ OFİSLERİYLE HİZMET VEREN LOT KÜLTÜRÜ HIZLI VE ERKEN SONUÇ GETİRİLİ , ULUSLARARASI EMLAK GURULARI TARAFINDAN HAZIRLANMIŞ EĞİTİM PROGRAMI GAYRİMENKUL SATIŞININ TEMELLERİ EĞİTİMİ SUCCEED İLERİ SATIŞ EĞİTİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ ULUSLARARASI EMLAK GURULARINDAN BİREYSEL KOÇLUK VE MENTORLUK PROGRAMLARI TECRÜBELİ , İDDİALI , BAŞARILI YÖNETİM KADROSU RE/MAX TÜRKİYE’NİN BAŞARILI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI YILLIK ORTALAMA 150.000 TL KAZANÇ ELDE ETMEKTEDİR SİZ ORTALAMANIN ÜZERİNDE MİSİNİZ, ALTINDA MISINIZ ?

  Aranan Nitelikler

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Gayrimenkul İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?