Gayrimenkul İş İlanları

Hepsini Temizle
Gayrimenkul
 • İş Açıklaması ·    RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. ·    1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır. RE/MAX / JEST Gayrimenkul Ofisi de , RE/MAX'in İzmir in hızla gelişen URLA bölgesinde konuşlanmış ve Tüm İzmir Bölgesine hizmet vermek üzere Arsa, Ticari, Konut ,villa ve Proje satışlarında faaliyet gösterecek ,profesyonel satış kadrosunu hızla kuran öncü ofislerinden birisidir. ·    '' Dünyada Hiç kimse RE/MAX 'ten Daha Fazla Gayrimenkul Satmıyor.'' ·    ''Gayrimenkul Danışmanları bizim personelimiz değil, bağımsız çalışan ortaklarımızdır'' Ayrıcalıklı bir ofis ortamında İzmir in en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan ''URLA'' bölgesinde çalışma fırsatı.Doğru ve verimli çalışanlar, hayal bile edemeyecekleri kazançlara ulaşırlar.Bu iş için TECRÜBE GEREKMEZ.Gerekli tüm eğitimler, hem başlangıçta hem de kariyeriniz süresince RE/MAX tarafından verilmektedir!! ·    ### HAYATINIZI HIZLA DEĞİŞTİRMEYE HAZIRMISINIZ ??? ###  

  Aranan Nitelikler ·    En az lise Mezunu, ·    Girişimci ruha sahip, ·    25 yaş ve üzerinde, ·    Kendi işini yapmayı hedefleyen, ·    Öz güven sahibi, ·    Hedefleri ve Vizyonu olan ·    Tecrübe ve çalışmalarını yüksek kazanca çevirmek isteyen, ·    Yüksek prim sistemiyle çalışarak, çok kısa zamanda çok kazanmayı hedefleyen, ·    Kendi işi olarak çalışma temposunu ve mesai saatini ayarlayabilecek, ·    MAAŞSIZ  çalışarak yüksek prim oranı doğrultusunda çok kazanmayı hedefleyen, ·    Sistemli çalışmanın ve profesyonel eğitimin gücüne inanan, ·    Profesyonel bir satış ekibinin parçası olabilecek , ·    Kariyerine Gayrimenkul Satış,kiralama ve Pazarlamasında yön vermek isteyen , ·    Finansman sorunu yaşamayan, ·    Profesyonel olarak işine zaman yatırımı yapabilecek. ·    URLA (İZMİR) Bölgesinde çalışmak isteyen veya yakınlarında ikamet eden, ·    BAY/BAYAN.  

 • İş Açıklaması City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi kurumsal çalışmaları ile ilgili her türlü tasarım uygulamalarını yapacak, işin tasarımından matbaa aşamasına kadar sorumluluk alabilecek, aktivitelerin verimliliğini arttıracak ürünlerin tanıtımında destek sağlayabilecek materyal spectlerini ve tüm detaylarını organize edecek deneyimli Grafiker aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler  -Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik Tasarımı bölümünden mezun, - Grafik uygulamaları konusunda 10 yıl deneyimli, - En az 5 yıl ajans deneyimi olan, - Art Direktör yardımcısı olarak görev almış, - Freehand, Photoshop Illustrator , Indesign ,tercihen 3D max ve/veya Flash programlarına hakim ve Macintosh bilgisayar kullanabilen, - Yaratıcı kampanya fikri geliştirmek, görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, - İyi derecede baskı teknolojilerine ve baskı hazırlama süreçlerinde matbaa bilgisi olan, - İyi derecede İngilizce bilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilen, - Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış, - Nişantaşı bölgesi ve yakınında ikamet eden adaylar aramaktayız.

 • İş Açıklaması Kadıköy, Bağdat Caddesi, Caddebostan ofislerimizde görevlendirilmek üzere; "Gayrimenkul Danışmanı" arıyoruz. CENTURY 21 Dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul şirketidir. CENTURY 21 ABC Gayrimenkul sektöründe saygınlığı ve tanınmışlığıyla bir çok 1.lik ödüllerine layık görülmüş ve CENTURY 21 Amerika tarafından üst üste Centurion office ödüllerini almış ülkemizin en seçkin ve tanınmış gayrimenkul ofislerinin başında gelmektedir. Gayrimenkul Danışmanı olarak başarılı bir kariyer sahibi olmak ister misiniz?  Sizler amaçlarınıza ulaşmak için çok sıkı çalışıyorsunuz ya şimdi?  Century21 ABC yüksek performansı hedefleyenler için tasarlanmış bir gayrimenkul organizasyonudur. Century21 ABC Gayrimenkul sektöründe gerçek başarı için zirveye ulaşmaya çalışanlara yönelik önemli ve doğal bir adımdır. Century21 ABC'deki gayrimenkul danışmanları diğer danışmanlara göre daha tecrübeli ve başarılıdırlar. Onlar rakiplerine göre daha gelişmiş özelliklere sahip olmaya yatkındırlar. Buraya kadar geldiniz ve neden kariyerinizi Century21 ABC ile bir sonraki aşamaya taşımıyorsunuz. Amaçlarınıza ulaşmanız için sizleri Century21 ABC'ye katılmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi için : www.century21-abc.com

  Aranan Nitelikler   Kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, İSTANBUL Caddebostan / Bağdat caddesi üzerindeki ofisimizde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.      

 • İş Açıklaması COLDWELL BANKER KİMDİR? 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır. Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır.  Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile  hizmet vermektedir. COLDWELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANININ AVANTAJLARI Maximum hizmet bedeli sistemiyle maximum kazanç, Süre ve tecrübeyle orantılı olarak, %50 - 60-70-80-90-%100 gelir paylaşım esası ile çalışma sistemi, Dünya markası bir şirkette kurumsal ve profesyonel ortamda çalışma ayrıcalığı, Sürekli akademik eğitimler, Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. Uluslararası ofislerle ve müşterilerle çalışma imkanı, Yurt içi ve yurt dışı kongre ve seminerlere katılma, Pazarlama ve teknoloji desteği, Amatör ruhla profesyonel işlere imza atma imkanı, Çağdaş ve en son teknolojiyle donatılmış ofis ortamı, Saygınlık ve profesyonellik, Ödüllendirme ve motivasyon. 

  Aranan Nitelikler Aliağa ve çevresinde ikamet eden Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve iyi derecede internet kullanabilen, Coldwell Banker kurumsal kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, En az lise mezunu, Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler,

 • İş Açıklaması AKTİF VE DİNAMİK EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİ İLE KENDİ İŞİNİN SAHİBİ OLMAK İSTEYEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN PRİM USULÜ İLE YÜKSEK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN YAŞ,CİNSİYET,SÜRE SINIRI OLMAKSIZIN BİZE KATILMAK İSTERSENİZ TELEFONUNUZU BEKLİYORUM.  

  Aranan Nitelikler 18 YAŞ VE ÜZERİ İLETİŞİM GÜCÜ KUVVETLİ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN MALTEPE/ KÜÇÜKYALI OFİSİMİZDE BİZİMLE BİRLİKTE OLACAK PRİM USULÜ İLE YÜKSEK KAZAN. ELDE ETMEK İSTEYEN

 • İş Açıklaması İş Açıklaması   Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti Veren Ofisimizde; Gelen-Giden Telefon Trafiğini Yönlendirecek, Ofise Gelen Müşterileri Karşılayacak Ve İlgili Gayrimenkul Danışmanına Yönlendirecek, Ofisin Misafirlerine İkramda bulunacak, Ofisin Basit Temizlik İşlerini de Yürütecek, Bilgisayar Kullanabilen Ve İletişime Önem Veren Ofis Asistanı Arıyoruz. Pendik, Kurtköy ve Uydukent Bölgelerinde Oturan Bayan Asistan Adayları Öncelikli Tercih Edilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Akın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için  Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre.   Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz…   SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.  

 • Broker Asistanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Etiler’deki lüks modern Gayrimenkul ofisimizde çalıştırılmak üzere, - Gayrimenkul Alım-Satım-Kiralama işlemlerini gerçekleştirecek, -Saha ve Ofis Çalışmalarını yerine getirilmesi, -Müşterilere Servis vermek, -Broker’ı Asiste etmek üzere, Gayrimenkul Broker Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - 25-35 yaş aralığında, - Bay, - Girişimci ve Özgüven sahibi, - Maaş+Prim gelir sistemiyle, - İnsan ilişkilerinde başarılı, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, ikna kabiliyeti yüksek, - Genel görünümüne özen gösteren, prezantabl, -Aktif araç kullanabilen, - Askerlik ile ilişiği olmayan, - Satış alanında kariyer yapmak isteyen, - MS Office uygulamalarına hakim ve teknoloji ürünlerinin kullanımına yatkın, - Tercihen en az iki yıllık pazarlama alanında iş tecrübesine sahip,

 • İş Açıklaması Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.  Gayrimenkul danışmanları, Century21  sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir.  Yani;  SİZ ‘’PROFESYONEL’’ SİNİZ

  Aranan Nitelikler Şişli Merkezde ki Century21 Ofisimize Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Century21 Gayrimenkul Danışmanlığı kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, En az lise mezunu, Sadece komisyon paylaşımı esası ile çalışıp,saygın ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, 18-35 yaş arası Bay veya Bayan girişimciler, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız Century21 Şişli Merkez Işıl Gayrimenkul Danışmanlığı ailesinde yerinizi alın.

 • İş Açıklaması Semart Gayrimenkul ve Proje Uygulama ofisi olarak ; Gayrimenkul, Mimarlık, Tasarım, Dekorasyon, Peyzaj konularının uygulama ve kontrol süreçlerinde, müşteri ihtiyaçlarına üst düzeyde cevap verecek ekip ve donanımımız sayesinde üreteceğimiz özel proje ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek çalışmalara imza atıyoruz. Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve inşaat projelerinin belirli bölümlerinde ekstra gelir sağlayabilirsiniz.  Gayrimenkul Danışmanlığı departmanımızda Alım- Satım gerçekleştirebilmek için ekip arkadaşları arıyoruz.    Kararlaştırılan uzmanlık bölgesinde satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak,   Emlakçı değil ; Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.  Maaş + Prim + Sigorta ve Diğer Çalışma Seçenekleri mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, Yeni bir meslek edinmek isteyen, Satış ve Pazarlama konularında yetkinlikleri olan, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, Ekip çalışmasına inanan, Giyimine özen göstermesi,  ÇALIŞMAYI SEVİYOR OLMASI   

 • İş Açıklaması Etilerdeki ofisimizde, Güçlü bir marka ve ekip desteği ile Gayrimenkul Danışmanlığı yapacak, Sürekli ofis içi eğitimlerle işi öğrenerek, Müşteri ve portföy edinme yöntemlerinin yanı sıra  gayrimenkul danışmanlığı ile ilgili tüm konularda yetiştirilecek ve yaptığı işin tüm aşamalarında uzman bir ekip tarafından desteklenecek.   Tüm dünyada geçerli, insan ilişkileri ve satış konularında üst düzey beceri ve başarı kazanılabilecek bir meslek sahibi olma şansı edinecekler.   Bu meslek herkesin kendi işi gibi çalıştığı maaşsız bir iştir.Ofisten birçok konuda destek alarak, Yüksek prim sistemiyle çalışılacak.

  Aranan Nitelikler Pozitif ve Güleryüzlü Eğitimin Gücüne İnanan Girişimcilik Özellikleri Taşıyan Sorumluluk Sahibi Lüks Gayrimenkul Satışı Yapabilecek Etiler Civarında Oturan  

 • İş Açıklaması '' RE/MAX Adres'e Katılın...Hayatınızı Değiştirin... '' Sürekli Gelişen Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak, Deneyim, Beceri ve Performansını Gelirine Yansıtmak İsteyen Adaylar İçin Yüksek Kazanç Olanağı... İzmir, Bostanlı veya Mavişehir Ofislerine Katılacak Yeni Gayrimenkul Danışman Adayları; RE/MAX Markası ve 16 Yıllık Deneyimle RE/MAX Adres Ofisleri ve Yönetimi Sizin Yanınızda ...

  Aranan Nitelikler Maaşlı Sistem Yerine, Minimum Masraflar İle Kendi İşini Kurarak Yaşam Standardını Yükseltmek İsteyen; Vizyon Sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, Özgüveni yüksek, Sabırlı, Ekip Çalışmasına Yatkın ve Aktif Satışa İstekli Olup, İşine Yansıtabilen, İzmir Mavişehir, Karşıyaka, Çiğli’de ikamet eden veya etmeyi planlayan, 25 yaş üzeri, Bay/Bayan... www.remax.com.tr/adres www.remax.com.tr/adres 2

 • İş Açıklaması İstanbul’da gayrimenkul talebinin yüksek olduğu Avrupa Yakası’nda bulunan kurumsal gayrimenkul şirketlerimizin müşterilerine gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılama konusunda danışmanlık ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Eğer Siz de kişisel markanızı kurumsal marka ile bütünleştirmek ve prim sistemine göre çalışıp daha çok kazanmak istiyorsanız sizi 4. Levent'te ki ofisimize davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler   İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz, Yeni bir meslek edinmek isteyen, Prim sistemine göre çalışacak, Satış ve Pazarlama konularında yetkinlikleri olan, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, sabırlı, MS Office uygulamalarını (Word, Excel, Outlook, PowerPoint ) aktif olarak kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına inanan, "Gayrimenkul Danışmanı" olarak ebimize katılacak girişimci kişileri aramızda görmek istiyoruz.

 • İş Açıklaması Century21 Gayrimenkul danışmanları, ofis çatısı altında fakat bağımsız olarak ve mesai zorunluluğu olmadan çalışırlar. Kurumsal bir marka çatısı altında yaptıkları iş oranında kazanırlar. Century21 Sinerji, Kağıthane merkezinde bulunmaktadır. Kağıthane içinde ve dışında olmak üzere her türlü gayrimenkulü kiralama, alım ve satım yetkisine sahiptir.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * 25-45 yaş aralığında, * Satış tecrübesi olan, * Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, * Tercihen Kağıthane ve yakın çevresinde oturan, * Daha önce emlak tecrübesi olan veya olmayan ,bay ve bayan gayrimenkul danışmanları arıyoruz.

 • İş Açıklaması ~~Büyük Hedefleri Olan Geleceğini Garanti Altına Almak İsteyen Gayrimenkul Danışmanı İş Ortakları Arıyoruz Bizimle Çalışın Kendi İşinizin Patronu Olun! Siz seçkin adayları Dünyanın İLK ve EN PRESTİJLİ Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker’ın Maltepe Ofisi SMART’ta kendi işinizin sahibi olmaya ve davet ediyoruz. - Özgür Çalışma Ortamı İçinde Yüksek Gelir - Gelecek Garantisi - Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi - Dünyanın İlk ve En Prestijli Uluslararası Gayrimenkul Markası Coldwell Banker’da Kariyer - 40’ın üzerinde profesyonel danışmanlık eğitim programları, - En yüksek konut satış sirkülasyonun olduğu Maltepe’de prestijli, kaliteli ödüllü ofis ortamı Biz geleceğiniz için her şeyi hazırladık. Tüm zamanların en iyi sektöründe yerinizi almanız için sizi Maltepe ofisimiz Coldwell Banker Smart’a bekliyoruz. Hemen Şimdi Bize Başvurun, Kazananlar Takımında Gelecek Kaygısı Olmadan Yerinizi Alın… Coldwell Banker Smart Gayrimenkul  (Maltepe E-5, Türkan Saylan Karşısı)

  Aranan Nitelikler ~~COLDWELL BANKER HAKKINDA Coldwell Banker 1906 Yılında Amerika’da kurulmuş dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bugün 52 ülkede 3600 ofis ve 100.000’nin üzerinde gayrimenkul danışmanı ile tüm dünyada kurumsal danışmanlık hizmeti veren ve gayrirmenkul sektöründe aralıksız 109 yıldır Pazar lideri olan uluslararası gayrimenkul markadır.

 • İş Açıklaması Kendi markasıyla kurumsal hizmet veren, bölgesinde kendini kabul ettirmiş ciddi bir gayrimenkul firmasında;  * sadece ofis içerisinde çalışarak firmamızı en iyi şekilde temsil etmek, * Firma içerisinde ve dışında iletişimi sağlayacak, gelen misafirleri karşılama ve ağırlanma organizasyonunu gerçekleştirecek, *Ofis genel tertip ve düzenini sağlayacak, dosyalama ve raporlama işlerini yapacak ve tüm sekreterya işlerini yürütecek. (Sahada çalışan danışman arkadaşlarımızın ikna ettiği müşterilerin gayrimenkullerinin internet üzerinden satışını sağlamak için sahibinden.com, hürriyetemlak, zingat.com ve emlakjet gibi sitelere  ilan girişlerini yapmak ve bunların excell ortamında kategorilerine göre pörtföy listesine ekleyerek raporlanması. Ofisimize yeni gelen müşterilerimize koşullarına ve bütçelerine uygun ofis pörtföyünü, ayrıca  daha önceden talepleri alınan müşterileri pörtföyümüze yeni eklenen taleplerine uygun gayrimenkuller hakkında bilgilendirip ofise davet ederek sunumunu yapmak)  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az Lise mezunu, MS Office programlarını (Word /Excel) ve ofis araçlarını  etkin olarak kullanabilen, Dosyalama ve raporlama bilgisine sahip, İş takibi güçlü, hızlı, enerjik, sonuç odaklı, Telefon, faks, ziyaretçi trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, yüksek temsil yeteneği olan, Yoğun iş temposunda güler yüzünü ve pozitifliğini kaybetmeyen, Sabah saat 09:00-19:00  çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Genel ofis düzeninden sorumlu olabilecek, Avrupa yakasında ikamet edip Yenibosnaya tek vesayetle ulaşım sağlayabilecek  BAYAN takım arkadaşı aramaktayız.  

 • İş Açıklaması -YÜKSEK PRİMLİ GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANI- CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL'E KATILMAK KENDİ ŞANSINI KENDİN YARATMAK İSTER MİSİN? Ben ofiste sabit duramam, sahada daha aktif olurum diyorsanız, Benim için belirlenen maaşı değil, çalışmamın ve yeteneklerimin tam karşılığı olan kazancı isteyenlerdenseniz, Okuldan yeni mezun oldum, büyük hayallerim ve hedeflerim var diyorsanız, Emekli oldum, ancak evde oturmaktan sıkıldım, hala gencim ve üretken olmalıyım diye düşünüyorsanız, İçimdeki kahramanı artık ortaya çıkarmalıyım diyorsanız, Satış-Pazarlama deneyiminiz varsa,veya kendi adına ticaret-üretim yapmış iseniz, Özgüvenli, girişimci, problem çözücüyüm diyorsanız, Pazarlık-Müzakere tekniklerine hakimseniz, İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetliyse, Kendi işini kurmak hedefleriniz arasındaysa, Yarışmacı-rekabetçi kişiliğe sahip iseniz. GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİPSENİZ BİZİM ARADIĞIMIZ SİZSİNİZ! KAPIMIZ SİZİN İÇİN ARDINA KADAR AÇIK.CENTURY 21 PRİVATE GAYRİMENKUL minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamanız, kendi işinizin sahibi olmanız için vereceği ofis içi eğitimler, teknik destek ile sizi destekleyecektir. İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Daha Önce Gayrimenkul İşi İle İlgilenenler, Sigortacılar, Pazarlamacılar, Satışçılar, Bankacılar, Ev Hanımları, Daha Önce Herhangi Bir Sektörde Çalışma Hayatı Olmuş Kişiler...Kısaca GAYRİMENKUL'DEN KAZANMAYA GÖNÜL VERENLER...Siz Serbest Girişimcileri Ailemizin Bir Ferdi Olmaya Davet Ediyoruz. Dünyaca Tanınmış Ve Saygın Bir Markanın Çatısı Altında, Sertifikalı Eğitimlerle Desteklenecek Olan Bu İş Fırsatı Sizleri Beklemektedir.

  Aranan Nitelikler   Gayrimenkul danışmanlığında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Gelir paylaşımı esasına göre tam zamanlı çalışacak Çalıştığı ofisin sahibi ile iş ortağı pozisyonunda çalışacak Satış ruhuna sahip ve gayrimenkul danışmanlığını meslek olarak benimsemiş Sürekli eğitime ve eğitimin gücüne inanan İnsan ilişkileri kuvvetli, prezantable, özgüveni yüksek Ekip çalışmasına ve ofis ortamında çalışmaya yatkın Saha faaliyetlerini belli bir program ve yoğunluğa göre sürdürebilecek 25 yaş ve üzeri, Bay veya Bayan, Sultanbeyli ve Suadiye ofislerimizde çalışacak.

 • Muhasebeci
  Century21 Private
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması İstanbul Sultanbeyli de yer alan şirketimizde çalışacak, aşağıdaki görev tanımı için muhasebe sorumlusu aramaktayız. Satıcı-Müşteri cari hesap takibinin ve mutabakatlarının yapılması, İthalat ve ihracat muhasebesi işlemleri, SGK bildirgelerinin verilmesi, Ba/Bs, Kdv, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması, Personel özlük işlemleri, işe giriş-çıkış işlemlerinin yapılması, Alış ve satış faturalarının sisteme aktarılması, kontrolü ve muhasebeleştirilmesi, Ücret bordrosu düzenlenmesi, tahakkukların yapılması, Dönemsel mali tablo ve raporlarının hazırlanması,   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar İyi derecede  MS Office Programlarına hakim, En az 3 yıl muhasebe alanında deneyimli, Genel muhasebe bilgisi olan, Tercihen Üniversite veya Yüksekokul ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip, inisiyatif kullanabilen, Takipçi ve çözüm odaklı, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların (sultanbeyli-sarıgazi-yenidoğan-gsamandıra-kurtköy-pendik-ümraniye)  başvurmalarını rica ederiz.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Kendi markasıyla kurumsal hizmet veren, bölgesinde kendini kabul ettirmiş ciddi bir firmada, kısa bir eğitim sürecinden sonra SAHAYA ÇIKARAK satılacak ve kiralanacak emlak ve gayrimenkulleri araştırıp, gerekli fizibiliteleri yaparak yetkili kişilere ulaşarak ve ikna ederek bu menkulleri firmamız portföyüne kazandırmak ve sonrasında gerek bu, gerekse ofis portföyündeki menkulleri sektörde talepleri oluşan müşterilerimize satış ve pazarlama amaçlı sunarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak kaydıyla destek vermek ve gücümüze güç katmak.

  Aranan Nitelikler *YENİBOSNA, ŞİRİNEVLER, GÜNEŞLİ, SEFAKÖY, AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ civarında ikamet eden, * LİSE MEZUNU, * Diksiyonu düzgün giyimine özen gössteren ve akıcı Türkçe konuşabilen, * 22-45 yaşlarında, * Mikrosoft ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Daha önceden saha satışı ve pazarlamada deneyimli. Tercihen gayrimenkul sektöründe deneyimli yada bu sektöre ilgi duyup kariyer yapmak isteyen, * İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, kendine ve sektöre güveni tam, * Zorluklar karşısında pes etmeden hemen toparlanabilen ve güler yüzlü, * Düz maaş sisteminden sıkılıp daha çok kazanç sağlamayı düşünüp sadece yüksek prim      sistemiyle çalışmak isteyen, *Sabah 09:30, akşam 19: 30 saatleri arasında çalışabilecek 

 • İş Açıklaması RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 64 ülkede, 6.755 franchise ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır. 1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 45 şehirde 250'yi aşkın franchise ofisi ve 2500 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır. RE/MAX Oluşum Gayrimenkul Ofisi de , RE/MAX'in  İstanbul Avrupa Yakasının hızla gelişen lokasyonu Güneşli / Basın Express çevresi merkezli Ticari, Konut ve Proje satışlarında faaliyet gösteren ve profesyonel satış kadrosunu hızla artıran  öncü ofislerinden birisidir. '' Dünyada Hiç kimse RE/MAX 'ten Daha Fazla Gayrimenkul Satmıyor.''

  Aranan Nitelikler HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEYE NE DERSİNİZ ..? Girişimci ruha sahip, 25 yaş ve üzerinde, Kendi işini yapmayı hedefleyen, Öz güven sahibi, Hedefleri olan, Yüksek prim sistemiyle çalışarak , çok kısa zamanda  çok kazanmayı hedefleyen Kendi işi olarak çalışma temposunu ve mesai saatini  ayarlayabilecek, Sistemli çalışmanın ve profesyonel eğitimin gücüne inanan, Profesyonel bir satış ekibinin parçası olabilecek , Kariyerine Gayrimenkul Satış,kiralama  ve Pazarlamasında yön vermek isteyen , İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışmak isteyen, Bayan - Erkek, Finansman sorunu yaşamayan,profesyonel olarak işine zaman yatırımı yapabilecek {C}"Ticari Gayrimenkul Uzmanı'  ve / veya 'Gayrimenkul Konut Uzmanı" olmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.  

 • İş Açıklaması Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak Kendi kazancınızı kendinizin belirleyeceği, RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak

  Aranan Nitelikler Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

 • İş Açıklaması Alsancak’  Gül sokakdaki  gayrimenkul yatırım şirketimize firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler 24 – 35 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan Bayan .  

 • İş Açıklaması ~~•Hakedişleri hazırlamak •Data sistemine uygun metraj yapmak •Planlama raporlarını hazırlamak ve yayımlamak

  Aranan Nitelikler ~~İstanbul Anadolu yakasında yapımına devam etmekte olduğumuz İSTMARİNA projemizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, ·         Teknik Ofis Mühendisi olarak en az 5 yıl çalışmış, ·         Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi veya konut projelerinde görev almış, ·         Metraj, hakkediş ve planlama raporlarının hazırlanması konularında tecrübeli, ·         MS Office ve Autocad programlarına hakim, ·         İstanbul’da ikamet eden ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik ·         Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ‘’Teknik Ofis Mühendisi’’ aramaktayız.

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamızda: Kurum içi ağın çalışır ve işlevsel halde tutulması, Web paneli güncellemelerinin yapılması, Web paneline entegre ERP yönetim panelinin takibi, geliştirilmesi, raporlama tasarımları, veri girişi, ve sair işlemlerin yürütülmesi, Saha ekibi ve ofis ekibinden güncel verinin sürekli alınması, kayıtlarının yapılması veya takibi, Kurumsal sosyal medya hesaplarının ve internet reklamlarının yönetilmesi, Kurumda meydana gelebilecek muhtelif yazılım ve donanım sorunlarının çözülebilmesi, işlerinin yürütülmesi için "Bilgi İşlem Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler A.Eğitim; Bilgisayar Programcılığı veya benzeri bir ön lisans mezuniyeti yeterli olmakla birlikte konusuyla ilgili bir lisans mezuniyeti tercih nedenidir. B.Deneyim; Alanında asgari 2 yıl deneyimli olması gerekmektedir. C.Diğer; Bilgisayar donanım ve yazılımları, Photoshop tasarım ve web uygulamarında deneyimli, Sosyal medya yönetimi ve internet reklamları kurgulamada bilgi sahibi, Raporlama ve analiz yeteneği gelişmiş, Web paneli yönetimi ve internet kullanımı konusunda uzman MS Office Programlarına hakim Analitik düşünebilen, planlı ve organizasyon yeteneği yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Call Center Müşteri Temsilcisi
  Dap Yapı İnşaat A.Ş.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Min. Önlisans mezunu, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,Azerice - Rusça - Arapça - İngilizce - dillerinden herhangi birini bilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,  DAP HOLDİNG merkez binamızda görevlendirilmek üzere, Bay - Bayan adaylar arıyoruz,

 • İş Açıklaması Sultanbeyli Ofisimize SEKRETER/OFİS ASİSTANI Aranmaktadır. 18-30 Yaşları arasında, En az lise mezunu , Yazılı sözlü iletişimi güçlü, MS Office Programlarını bilen, Diksiyonu düzgün , Güleryüzlü, Sekreterlik, ofis asistanlığı konusunda deneyimli, Çalışma saatleri 09:00 – 19:00 arası, Çalışma günlerine Cumartesi dahildir, Pazar izin günüdür. Sultanbeyli bölgesinde oturan veya ulaşımı kolay yakın bölgelerde ikamet eden, Bayan ofis asistanı aranmaktadır. Maaş: Asgari Ücret+Yol+Yemek+Ssk

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması EMLAK SEKTÖRÜNE İLGİ DUYAN İŞ ORTAKLARI ARIYORUZ ! Emlak sektöründe yer almak isteyip,kendi ofisini açmak isteyen,bir ofisim işyerim olsun diyenler, Fazla sermayesi olmayan,sermayesi oranında ortaklık düşünenler, Veya yüksek primlerle ofisimiz çatısı altında gayrimenkul danışmanı,iş ortağı olarak çalışmayı düşünen,emlak sektöründe tecrübeli olanlar, Veya tecrübesiz olup sektöre ilgisi yoğun olan,öğrenmeyi çok isteyen,satışa kendisini yakın hissedenler, 5 yıldır Remax/Borsem gibi kurumsal firmalarla çalışan,10 tecrübeli gayrimenkul danışmanı olan,müşterisi oturmuş ofisimizde her türlü düşünenlere fırsat ve öneri bulunmaktadır.Arayıp randevu alınız,alternatifleri görüşelim.                       İRTİBAT NUMARALARIMIZ:                       Borsem Rekor  Ofis: 0312 475 32 32                       Fatma Yılmazoğlu: 0553 229 96 76                       Pelin Karadağ: 0537 983 23 75

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Gayrimenkul portföyümüzün satış ve pazarlama süreçlerinin koordine edilmesi. Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi. Mevcut portföyü geliştirme ve arttırma yönünde çalışmalar yapılması.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama konusunda deneyimli. İnsan ilişkilerinde başarılı. İletişim becerileri yüksek. Güler yüzlü. Tercihen üniversite mezunu. Tercihen Gayrimenkul sektöründe deneyimli.  Ehliyeti olan. Tercihen ingilizce bilen. Prezentabl. Maaş + Prim + Sosyal haklar ile çalışacak.

 • İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.

  Aranan Nitelikler COLDWELL BANKER ENERJİ İstanbul - Sancaktepe Gayrimenkulün Yıldızları Ofisimizde! - Gayrimenkul Danışmanlarımız iş ortaklarımız olurlar. - Coldwell Banker'ın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerini alırlar. - Ofisimizin teknik destek ve alt yapısını kullanırlar. - Portföyümüzdeki gayrimenkullerin satış, kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar.  - Portföyümüze yeni gayrimenkul ve müşteri kazandırma faaliyetlerini yönetirler

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, İngiltere, Almanya 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İyi derecede bilgisayar kullanımı , Broker'in gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek ,   Gayrimenkul sahipleri ile telefon görüşmeleri yapmak ,  İyi insan ilişkileri kurmak . Şirket aracı verilecektir .

  Aranan Nitelikler Çalışkan ve azimli olmalı .  Kariyer sahibi olmak isteyen ,  İyi insan ilşkileri ,  Bilgisayar bilgisi . Pratik zeka sahibi . İşine konsantre olan Maaş + Prim sistemi ile çalışacak . Araç kullanabilme ( ehliyet ve pratik )

/
6

İş Habercisi - Gayrimenkul İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?