Gayrimenkul İş İlanları

Hepsini Temizle
Gayrimenkul
 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Akın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve en güvenilir kurumlarından RE/MAX’in RE/MAX Akın ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunulmaktadır. RE/MAX ‘in ve RE/MAX Akın’ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan gayrimenkul ofisimizde görevlendirilmek üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, 27 yaş ve üzeri , Gayrimenkul sektörü ve satışa ilgi duyan kendi işini yapmak isteyen ve işine yatırım yapabilecek, Bilgisayar kullanabilen, Özgüven ve vizyon sahibi, Güzel konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Dış görünüşüne önem veren, Performansı ile orantılı maksimum kazanç hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Girişimci ruha sahip, İstanbul Anadolu yakasında özellikle Yenidoğan/Sancaktepe, Samandıra, Kartal, Ümraniye, Uğurmumcu, Sultanbeyli, Dudullu,Ataşehir, Çekmeköy, Paşaköy yakınlarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Eğitimli,konusunda uzman bir ekiple,keyifle çalışılabilecek geniş bir bölgede,modern,alt yapısı kusursuz bir ofiste çalışmak üzere GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI Arıyoruz… SADECE İSTANBUL ANADOLU YAKASI ADAYLARIN BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması CENTURY 21 Yapılan anket ve araştırmalarda dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul şirketi olduğu kanıtlanmıştır.Amerikadan Avusralyaya , Afrikadan Japonyaya Dünyanın neredeyse tamamında 6.600 Ofis ve 200.000 civarında Gayrimenkul Danışmanı vardır.Dünyanın en fazla gayrimenkul satan,kiralayan ve müşteri memnuniyetiyle de her sene dünya birincisi olan şirkettir... Gayrimenkul Danışmanları; bir Century21 ofisi bünyesinde çalışırlar. Her bir danışman ofisin imkanlarından faydalanarak kendilerine tahsis edilen bölgelerde görev yaparlar. Gayrimenkul danışmanlığı imkanı sağlayan bir meslektir. Çalışma bölgesinde satılık/kiralık portföy oluşturup, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı geliştirip uygularlar. Satıcı ve alıcı veri tabanı oluştururlar. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.)

  Aranan Nitelikler Şişli Merkezde ki Century21 Ofisimize Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Century21 Gayrimenkul Danışmanlığı kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, En az lise mezunu, Sadece komisyon paylaşımı esası ile çalışıp,saygın ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, 18-35 yaş arası Bay veya Bayan girişimciler, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız Century21 Şişli Merkez Işıl Gayrimenkul Danışmanlığı ailesinde yerinizi alın.

 • İş Açıklaması Yabancı Yatırımcılarla yazışmalar yaparak şirket portföylerinin tanıtım ve pazarlamasını yapmak . Yurt dışı gayrimenkul fuarlarını takip edip , katılımcılarla gerekli görüşmeleri ve yazışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler İyi derecede ingilizce bilmek , gerekli yazışma ve görüşmeleri yapmak . İşin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip olmak . Yurt dışı seyahatlere katılmak. 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz size iyi imkanlar ve güzel fırsatlar sunacaktır .

 • Broker Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ofis Broker'ına tüm çalışmalarda asiste etmek . Müşterilerle görüşmek , portföylerin internet sitelerine girişlerinin yapılması , Ekspertiz / Değerleme , Sunum , Telefonlara cevap vermek . Excel de müşteri listelerinin tutulması ,takip, arama ve düzenlemelerin yapılması .

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü , İnsan ilişkileri iyi , İşin gerektirdiği kadar bilgisayar kullanabilmek , Gayrimenkul Sektörünün önemini ve fırsatlarını kavramış , düzenli çalışmayı seven .

 • Ofis Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İzmir 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Sekreter
  Emlak Markt Ataşehir
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ofis içerisindeki tertip ve düzenin sağlanması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İnternet sitemizde yayınlanacak ilanların girişinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına hakim, ayrıca interneti hızlı şekilde kullanabilen, Sorumluluk sahibi,disiplinli, Diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Bizimle Çalışmak İstermisiniz?
  Century21 Odak
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilmek ve kazancınızı arttırarak yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve güvenilir kurumlarından CENTURY21’ de Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunmaktayız. CENTURY21’ in sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin hızla büyüyen Gayrimenkul sektöründe kariyer yapıp yüksek kazançlı bir profesyonel olmak istiyorsanız bizi arayın. İnsan ilişkileri güçlü, dinamik girişimcilerden oluşan bir ortamda sizde yerinizi alın, hayallerinizi gerçekleştirin!GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM..!

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, İSTANBUL KOZYATAĞI / ATATÜRK CADDESİ üzerindeki ofisimizde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması -Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmak , - Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, - Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, -Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek ,güncel olmak , - RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.

  Aranan Nitelikler İnsan İlişkilerinde başarılı, 25 yaş ve üzeri İç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler, İletişim becerileri yüksek , vizyon sahibi, gelişime açık ,dinamik, dış görünümüne önem veren , Satış ve pazarlama deneyimi olan veya ilgi duyan , Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen , Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak,kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer alacak Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

 • Broker Asistanı
  Remax Vista
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması RE/MAX Vista, Pendik Kurtköy'de 10 yıla yakın süredir, 20 kişilik kadrosu ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Sektörün profesyonelleşmesi ve standartlarının yükseltilmesini kendisine misyon edinmiştir. Firmamıza, Yönetici (Broker) Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Sorumlulukları: Yönetici ile gayrimenkul danışmanları arasında iletişimi sağlamak Dosyalama ve evrak takibi yapmak Sosyal medya yönetimi, insan kaynakları gibi konularda destek vermek Gerektiğinde Broker'ı temsil etmek, belirlenen kural ve standartların uygulanmasına destek olmak Gerektiğinde ofise gelen telefon ve müşterilerin yönlendirmesinde ofis asistanımıza destek olmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip Yönetici asistanlığında en az 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını ve sosyal medyayı iyi derecede kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek, sorumluluk sahibi Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar ve güleryüzlü Haftada altı gün çalışabilecek Tercihen Kurtköy'de ikamet eden Tercihen 30 yaş üzeri Bayan

 • Ofis Asistanı - Sekreter
  Reha Medin Gayrettepe
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması BÖLGENİN EN ÇOK İŞLEM YAPAN VE EN PRESTİJLİ EMLAK OFİSİNDE 6 KİŞİLİK UZMAN KADROMUZA YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. Ofise gelen misafirlerin karşılama ve ağırlama işlerini takip etme Telefon, faks ve mail trafiğini idari etmek, internet sitelerine ilan giriş ve çıkışları yapmak, Ofis içi ve dışı iletişimi, planlama ve koordinasyonu sağlamak, Ofis içi evrak yönetimi ve dosyalama yapmak, Ofis içi ve dışı iletişimi, planlama ve koordinasyonu sağlamak, Gayrimenkul danışmanlarını ve brokeri asiste etmek,

  Aranan Nitelikler PLANLI ÇALIŞABİLEN VE DÜZENLİ AJANDA TUTAN, MS OFFİCE PROGRAMLARINI AKTİF OLARAK KULLANABİLEN, EN AZ İSE MEZUNU, BİLGİSAYAR, SANTRAL, YAZICI, FAX, FOTOKOPİ GİBİ OFİS CİHAZLARINI KULLANABİLEN, BENZER POZİSYONLARDA DENEYİMLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN,GÜLER YÜZLÜ, ENERJİSİ YÜKSEK,

 • İş Açıklaması Etiler/ Levent Bölgesinin en prestijli sitelerinden Mermerler sitesinde yer alan Realty World AKYA Gayrimenkul'de şık bir ofise içerisinde, nezih bir çalışma ortamındaMaaş+ssk+ prim sistemi ile çalışacak ve ekibini kurabilecek "Gayrimenkul Danışmanı" arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beşiktaş bölgesi ve civarında oturan, Tecrübeli, 35 yaş ve üzeri, İnisiyatif kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, Küçük bir yatırımla kendi işinizin sahibi olun, Sadece kişisel masraflarınızı karşılayarak, Kazancınızı kendinizin belirlediği çalışma programı ile üst seviyeye çıkarmak isteyen, Profesyonel ofis ortamında teknolojik alt yapı olanakları ile gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak isteyen, Ekip çalışmasına inanan,sistemli ve yoğun çalışma temposuna alışık, Pazarlama konusunda çalışmış, Adaylar bizi arayın, görüşelim.siz de bu büyük ailenin içinde yerinizi alın yeni ve büyük kazançlara yelken açın.

 • İş Açıklaması '' RE/MAX Adres'e Katılın...Hayatınızı Değiştirin... '' Sürekli Gelişen Gayrimenkul Sektöründe Kariyer Yapmak, Deneyim, Beceri ve Performansını Gelirine Yansıtmak İsteyen Adaylar İçin Yüksek Kazanç Olanağı... İzmir, Bostanlı veya Mavişehir Ofislerine Katılacak Yeni Gayrimenkul Danışman Adayları; RE/MAX Markası ve 16 Yıllık Deneyimle RE/MAX Adres Ofisleri ve Yönetimi Sizin Yanınızda ...

  Aranan Nitelikler Maaşlı Sistem Yerine, Minimum Masraflar İle Kendi İşini Kurarak Yaşam Standardını Yükseltmek İsteyen; Vizyon Sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, Özgüveni yüksek, Sabırlı, Ekip Çalışmasına Yatkın ve Aktif Satışa İstekli Olup, İşine Yansıtabilen, İzmir Mavişehir, Karşıyaka, Çiğli’de ikamet eden veya etmeyi planlayan, 25 yaş üzeri, Bay/Bayan... www.remax.com.tr/adres www.remax.com.tr/adres 2

 • Güvenlik Görevlisi
  Kule Güvenlik
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Fatih-Çemberlitaş’ta bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; · 5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan · 30 yaşını aşmamış, 1.78 ve üzeri boyda, · 8 saatlik vardiya "2sabah 2orta 2gece 2of" sisteminde çalışabilecek · Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

 • İş Açıklaması Kadıköy, Bağdat Caddesi, Caddebostan ofislerimizde görevlendirilmek üzere; "Gayrimenkul Danışmanı" arıyoruz. CENTURY 21 Dünyanın en yaygın ve tanınmış gayrimenkul şirketidir. CENTURY 21 ABC Gayrimenkul sektöründe saygınlığı ve tanınmışlığıyla bir çok 1.lik ödüllerine layık görülmüş ve CENTURY 21 Amerika tarafından üst üste Centurion office ödüllerini almış ülkemizin en seçkin ve tanınmış gayrimenkul ofislerinin başında gelmektedir. Gayrimenkul Danışmanı olarak başarılı bir kariyer sahibi olmak ister misiniz? Sizler amaçlarınıza ulaşmak için çok sıkı çalışıyorsunuz ya şimdi? Century21 ABC yüksek performansı hedefleyenler için tasarlanmış bir gayrimenkul organizasyonudur. Century21 ABC Gayrimenkul sektöründe gerçek başarı için zirveye ulaşmaya çalışanlara yönelik önemli ve doğal bir adımdır. Century21 ABC'deki gayrimenkul danışmanları diğer danışmanlara göre daha tecrübeli ve başarılıdırlar. Onlar rakiplerine göre daha gelişmiş özelliklere sahip olmaya yatkındırlar. Buraya kadar geldiniz ve neden kariyerinizi Century21 ABC ile bir sonraki aşamaya taşımıyorsunuz. Amaçlarınıza ulaşmanız için sizleri Century21 ABC'ye katılmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi için : www.century21-abc.com

  Aranan Nitelikler Kurum içi eğitim alarak sistemli bir ofiste danışmanlığa adım atmak istiyorsanız, Kendi işinde çalışarak, yüksek gelir kazanmayı hedefleyen, İletişim becerileri güçlü, öz güvenli , Hedef odaklı, enerjik ve sabırlı, Zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, İSTANBUL Caddebostan / Bağdat caddesi üzerindeki ofisimizde çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Smmm
  Servcorp
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Servcorp The World's Finest Serviced Offices and Virtual Offices An international leader in executive serviced offices requires a Corporate Accountant for the Head Office Corporate Finance Team. This is an excellent opportunity for a talented CA / CPA qualified accountant to join a growing and dynamic organisation. The successful candidate will have an accounting firm background, a minimum of five years reporting and audit experience, good comand of LOGO programs, strong communication skills and will be team orientated. Listed company reporting experience and exposure to ERP financial reporting systems would be an advantage. Reporting to the CFO and Senior Manager, the position will be responsible for internal and external reporting. Project based work will also be involved.

  Aranan Nitelikler Challenges and responsibilities include: * Day to day book keeping including accounts payable * Monthly management reporting to Head Office in Sydney * Balance sheet reconciliations * Banking & Cashflow management * All Local regulatory reporting and Turkish GAAP accounts * Payroll * Overseeing the internal management reporting framework * Extensive liaison across the business regarding results * High level of involvement in the external ASX reporting requirements * High level of involvement in the external audit process * Development of reporting across the business * Ad hoc projects - great command of English

 • Ofis Asistanı
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • İnşaat Mühendisi
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnşaat Mühendisi (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Sahada ki imalatların kontrolünü ve takibini yapabilecek Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, En fazla 1 yıl tecrübeli,yetiştirilmek üzere TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Mimar
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip MİMAR (Yeni Mezun) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Detay kararları alınmış ve tasarımı yapılmış imalatlar için uygulama projelerinin çizimini yapabilecek. İşleri planlayıp, organize edebilecek, Planlama, iş paylaşımı, takım halinde çalışma konularına önem veren. En fazla 2 yıl tecrübeli, İyi derecede AutoCad kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Satış Danışmanı
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin müşterilere tanıtılması ve proje satışının gerçekleştirilmesi, Faaliyet Raporlarının hazırlanması, Müşteri takiplerinin yapılması, Müşterilerin kampanya ve yeniliklerden haberdar edilmesi, Satışların geliştirilmesi ve arttırılması konusunda gerekli fikir ve geri bildirimlerde bulunulması, Projenin fuar vb. medya tanıtım faaliyetlerinde aktif görev alınması.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe deneyimli veya bu alana ilgi duyan ve kendine güvenen, Konut satışında en az 1 yıl tecrübeye sahip. Müşteri odaklı çalışan, insan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, MS Office ve CRM programlarına hakim. Aktif araç kullanabilen

 • Gayrimenkul Danışmanı
  Coldwell Banker Türkiye
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER HAKKINDA: Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.000’ü aşkın franchise ofisi, 100.000’i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 51 ülkede, 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Gayrimenkul Danışmanlarımız, *COLDWELL BANKER MAYA Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. *Kesinlikle maaşlı değil, %50-65-85 ya da %100 gelir paylaşımı ile çalışırlar. *COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. *Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. *Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. *Yeni portföy çalışmaları yaparlar.

  Aranan Nitelikler SİZDE ARADIKLARIMIZ… *Sıfır sermaye ile kendi işini kurmak isteyen *Gayrimenkul Sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz *Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan *İnsanlarla kolay iletişim kurabilen *Çalışkan, disiplinli *Tercihen Batı Ataşehir bölgesine yakın ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan *Bay/Bayan iş ortakları aranmaktadır

 • Seyir Terası Acenteler Grup Satış Müdürü
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 236 m yükseklikte Türkiye ve Avrupa”nın en yüksek rezidans binası olan İstanbul Sapphire’in, Türkiye de ilk ve tek olan Seyir Terası projesi bünyesinde aktif görev alacak Acenteler ve Grup Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama politikasını oluşturarak, belirlenen hedefler doğrultusunda tüm satış kanallarını en etkin şekilde kullanarak, satış grafiğini arttırmak ve en yüksek karı sağlamak, Seyahat acenteleri, tur operatörleri ve rehberler ile güçlü ilişkisi olan, Mevcut müşteriler ile ilişkileri sağlamlaştırmak ve mevcut müşteri portföy”üne yeni müşteriler kazandırmak, Aktif ve sıcak satış da rol almak, Müşteri ziyaretlerinde bulunmak, Alternatif pazarlama stratejileri önerilerinin geliştirip uygulayamak, Sözleşme süreçlerinin takip ve yönetmek, Bütçe, raporlama, planlama ve koordinasyon yaparak verimli ve kar odaklı çalışmak, Sosyal Medya süreçlerini yönetmek, Sektördeki trendleri dünyadaki akım ve yenilikler doğrultusunda takip eden.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (MBA tercih sebebidir) Benzer iş kollarında yönetici seviyesinde minimum 10 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir), Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilen, Satış ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim yetkinliği gelişmiş, Detaylara önem veren, Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip, Ms Office uygulamalarına hâkim, Sosyal medya, web, internet içerik yönetimi konusuna hâkim, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Yaş aralığı 30-40 arasında bulunan, Erkek adaylar için vatani hizmetini tamamlamış.

 • Gece Müdürü-02
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sapphire Residance Binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde, Gece Müdürü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden mezun -Otel önbüro ve Orta düzey yöneticilik tecrübesi olan -Yeterli düzeyde İngilizce bilen -İletişimi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, -Personel motivasyonuna önem veren -Dış görünüşüne özen gösteren, -Çözüm odaklı çalışabilen, -İş takibi konusunda başarılı, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Gece çalışma engeli olmayan -40 yaşını aşmamış erkek adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Gayrımenkul proje geliştirme sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Esenyurt Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere Mimar çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (Mimarlık) · Konut ve Ticari Gayrımenkul geliştirme sektöründe mimar olarak en az 4 yıllık iş tecrübesine sahip, · Tercihen nitelikli konut / AVM projelerinde görev yapmış, · Proje tasarım süreçlerinde konsept, avan ve ruhsat projelerinin geliştirilmesi konusunda tecrübeli, süreçlere hakim, mevzuat konusunda tecrübeli, · Mimari proje geliştirme ve mühendislik disiplinleri proje geliştirme ve koordinasyon aşamalarını yürütebilecek, · İş disiplinine sahip ve takipçi karakterde olan, · Autocad ve Ms Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, · Analitik düşünen, pratik, sonuç odaklı ve esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, · Zamanı doğru ve etkin kullanılabilen, mesleki gelişime açık ve heyecanını koruyan, · Doğru ve hızlı muhakeme yapabilen, · Avrupa yakasında ikamet eden, · Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan,

 • Kartal_Ofis Asistanı
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kartal Gayrimenkul Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Lise veya tercihen üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, Yazışma stilleri ve kurallarını iyi bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Kartal ve civarında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Bayan ofis asistanı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Gayrimenkul proje geliştirme sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Esenyurt merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Mimar çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun (Mimarlık), Konut ve Ticari Gayrimenkul geliştirme sektöründe mimar olarak en az 4 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen nitelikli konut / AVM projelerinde görev yapmış, Proje tasarım süreçlerinde konsept, avan ve ruhsat projelerinin ve uygulama projelerinin geliştirilmesi konusunda tecrübeli, süreçlere hakim, mevzuat konusunda tecrübeli, Mimari Proje geliştirme ve mühendislik disiplinleri proje geliştirme ve koordinasyon aşamalarını yürütebilecek, MS Office ve AutoCAD programlarını ileri seviyede kullanabilen, Analitik düşünen, pratik, sonuç odaklı ve esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Zamanı doğru ve etkin kullanabilen, mesleki gelişime açık ve heyecanını koruyan Doğru ve hızlı muhakeme yapabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, NOT: Erkek adaylarda askerlik hizmetinin tamamlanmış olması şartı aranacaktır.

 • Sapphire Danışma Personeli
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yönetimini yapmakta olduğumuz, İstanbul Sapphire Alışveriş Merkezi projesinin Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü bünyesinde görev alacak Danışma Personelini aramaktayız. AVM Danışma konusunda ziyaretçilerin bilgilendirilmesi, AVM Danışma hizmetleri konusunda ziyaretçilerden gelen taleplerin alınması ve işlemlerin yönetimi, AVM ziyaretçilerin ilgi ve isteklerinin etkin ve kısa sürede çözümünü sağlamak, AVM yönetiminin hazırladığı raporlara destek vermek, AVM içi reklam alanlarının takibi, koordinasyonu ve düzenlenmesini sağlamak, AVM içi anons ve müzik yayınlarını gerçekleştirmek, AVM danışmasına teslim edilen evrakları teslim alıp ilgili birimlere hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak, Gerçekleştirilen etkinlik ve aktivitelere destek sağlamak, İdari İşler kapsamındaki konulara destek vermek, Gelen telefonları cevaplandırmak ve ilgili kişilere hızlıca yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ön lisans veya Lise mezunu olmak, Benzer pozisyonda min.1 yıl tecrübeli olmak, İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, Yoğun iş temposunda esnek çalışma saatlerine uyumlu (hafta sonu, resmi ve dini tatillerde çalışabilecek), Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Levent bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • Güvenlik Görevlisi
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kiler Holding'e bağlı Sapphire Residance Binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Güvenlik Görevlisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Güvenlik Personeli Sertifikası olan, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Levent civarında ikamet eden, Bay / Bayan güvenlik görevlisi aranmaktadır.

 • Ofis Asistanı
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Güneşli ve Kartal Gayrimenkul Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Lise veya tercihen üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, Yazışma stilleri ve kurallarını iyi bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını aşmamış, Bayan ofis asistanı aranmaktadır.

 • Satış Temsilcisi
  Kiler Gayrimenkul
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Güneşli ve Kartal Gayrimenkul Satış Ofislerimizde görevlendirilmek üzere:

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans yada önlisans bölümlerinden mezun, Gayrimenkul sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, MS office uygulamalarını ve Prism programını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilgisine sahip. Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Tercihen Sürücü Belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları aranıyor.

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Gayrimenkul İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?