Turizm İş İlanları

Hepsini Temizle
Turizm
 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Komi Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Banquet,Restaurant, Bar ve Roomservice bölümlerinde görevlendirilmek üzere Komi'ler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 18-25 yaş arası - Tercihen 5 yıldızlı otel tecrübesine sahip , İngilizce bilen , - Uluslararası yiyecek içecek ve bar servis standartlarına hakim, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,Misafir karşılama ve ağırlama adabını iyi bilen, - Sözlü iletişim becerileri kuvvetli, - Hijyen kurallarına ve kişisel bakıma önem veren, - Diksiyonu düzgün, güler yüzlü , - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Waiter Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Banquet,Restaurant, Bar ve Roomservice bölümlerinde görevlendirilmek üzere Waiter'lar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 25-30 yaş arası - Tercihen 5 yıldızlı otel tecrübesine sahip , İngilizce bilen , - Uluslararası yiyecek içecek ve bar servis standartlarına hakim, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,Misafir karşılama ve ağırlama adabını iyi bilen, - Sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, - Hijyen kurallarına ve kişisel bakıma önem veren, - Diksiyonu düzgün, güler yüzlü , - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Head Waiter Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Banquet,Restaurant, Bar ve Roomservice bölümlerinde görevlendirilmek üzere Head Waiter'lar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - 30-35 yaş arası - Tercihen 5 yıldızlı otel tecrübesine sahip , İngilizce bilen , - Uluslararası yiyecek içecek ve bar servis standartlarına hakim, - Kendisine bağlı olacak ekibi idare edebilecek yöneticilik vasıflarına sahip, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışan,Misafir karşılama ve ağırlama adabını iyi bilen, - Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, - Hijyen kurallarına ve kişisel bakıma önem veren, - Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Hışım Grup

  Otel Müdürü Hışım Grup

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Karaköy'ün en güzel lokasyonunda yer alan NORDSTERN HOTEL GALATA için " Otel Müdürü " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Turizm Otelcilik ve İşletme Mezunu) Otel yönetiminde en az 5 yıl deneyimli iyi derecede İngilizce bilen Otel işletim sistemlerini bilen ve etkin kullanabilen Online satış kanalları yönetimine hakim Temsil ve iletişim yeteneği güçlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın

 • Kırkpınar Lokantaları

  Izgaracı Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere IZGARACI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Benzer ve zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Izgara konusunda asgari 1 yıl deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güleryüzlü, 25-45 yaş aralığında AVM (Restoran) çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Grup Satış Yetkilisi Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grup Satış Bölümü; Otelin hedefleri doğrultusunda, grup satış planlarını uygulamak ve satış stratejisini yürütmek

  Aranan Nitelikler Hilton Istanbul Kozyatağı Grup Satış Bölümü'ne aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz; Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun, En az 2 yıl, uluslararası otellerin grup satış bölümünde çalışmış, İngilizce bilen, Güçlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın

 • Coldwell Banker Türkiye

  It Uzmanı Coldwell Banker Türkiye

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Coldwell Banker'ın Bodrum'da yer alan ofisi Coldwell Banker Artemis'de - Üniversitelerin bilgisayar veya yazılım bölümlerinden mezun - Sabırlı ve güleryüzlü - Tercihan tecrübeli - Erkek adaylar için askerliğini yapmış IT Uzmanı Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Biz en iyiler ile çalışıyoruz... Çünkü siz en iyisini hakediyorsunuz... bizimle çalışın kendi işinizin patronu olun! Coldwell Banker Artemis'de -Web sitesi yönetimi -Portföylerin sisteme girişi ve güncellenmesi -Emlak portallarının yönetimi -Sosyal medya pazarlaması -Gayrimenkul pazarlama görsellerinin hazırlanması -Grafik tasarım çalışmalarının hazırlanması, fiyatlandırılması ve matbaa baskı süreci yönetimini sağlanması -Kurumsal kimlik çalışmalarının yürütülmesi'ni yapacak IT Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COLDWELL BANKER 109 yıldır Dünyanın En büyük Gayrimenkul Firması 6 Kıtada, 51 ülkede, 3000 ofisinde, 100.000’den fazla Gayrimenkul Danışmanı ile, Yıllık 6 Milyar Dolar hizmet bedeli ile, Yıılık 250 Milyar Dolar saılan mülk değeri ile sektörün lideri, Coldwell Banker Elmas Gayrimenkul şirketinde çalışacak Ofis Asistanı aranıyor. .

  Aranan Nitelikler 109 yıldır Gayrimenkul'de Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker'ın Ankara Yıldız'da bulunan Coldwell Banker Elmas Gayrimenkul'e · Genel ofis düzeninden sorumlu olacak, · Pozitif enerji sahibi, · MS Office uygulamalarına hakim, · Dış görünümüne önem veren, · İletişim temsil , ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip, · Eğitim ve gelişime açık, · Kurumsal bir kimlik çatısı altında çalışabilecek sorumlukta, · 23 yaş üstü bayan aranmaktadır.

 • Wyndham İstanbul Petek

  Misafir İlişkileri Görevlisi Wyndham İstanbul Petek

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde bulunan uluslararası beş yıldızlı otelimizin, ön büro departmanına bağlı olarak, misafirlerimizin oteldeki asistanları görevini üstlenmek, otele ve hizmetlerimize olan bağlılığını sağlamak ve geliştirmek, misafir memnuniyetini maximize etmek. Misafir şikayetleri ile ilgilenmek, değerlendirmek ve çözüm getirmek, memnuniyetlerini araştırıp somut bir şekilde ölçümlemek ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek yüksekokullarının Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, 5 Yıldızlı otelerde en az 1 yıllık benzer pozisyon deneyimi olan , Önbüro hizmetleri ve işleyişi, kullanılan ekipmanlar, VIP hizmetler konusunda bilgili, misafir memnuniyeti ve sadakat oranlarını arttırmak için gereken bilgi ve tecrübeye sahip, İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilgisi olan, Misafir verileri konusunda gizlilik prensibini sahip olan, Üst seviyede iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, presentabl bayan ' Misafir İlişkileri Görevlisi' aranmaktadır.

 • Tr Turistik Tic. Ltd.Şti

  Çağrı Merkezi Elemanı Tr Turistik Tic. Ltd.Şti

  Antalya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Online turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çağrı Merkezi bünyesinde, genç ve dinamik bir ekibin parçası olarak,değerli müşterilerimize,tatil konusunda rehberlik edecek,yüksek kalite standartlarında misafir memnuniyeti yaratarak satış gerçekleştirecek temsilciler aranmaktadır. Turizm, satış ve çağrı merkezi alanında kariyer hedefleyen,proaktif ve iddialı adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Türkçe + İngilizce + Almanca dillerini ileri seviyede konuşabilen, Tercihen Çağrı Merkezi, Satış ve Turizm alanlarında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve telefon ile iletişim gücü yüksek, Diksiyonu düzgün, Sonuç odaklı, proaktif, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Satış alanında kariyer hedefleyen, Gelişime açık, kendini yenileyebilen, Hızlı ve disiplinli çalışabilecek, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İddialı ve fark yaratabilecek, adaylar aranmaktadır.

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Misafir İlişkileri Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ...

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci bir dil (Fransızca/Arapça) tercih edilmektedir, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Algılama ve kendini ifade yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Yalnızca bayan adayların başvuruları değerlendirilecektir

 • Legacy Ottoman Hotel

  Sağlık Kulübü Sorumlusu Legacy Ottoman Hotel

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Kimya Bölümünden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Uzmanlık alanının yanısıra misafir memnuniyetini hedef alan, Sağlık kulübü kullanım alanları, hijyen, düzen, kullanılan kimyasallar hakkında sorumlu olacak, çalışma arkadaşı aranmaktadır. NOT: Başvurular içerisinde kimya mezuniyeti bulunmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Misafir İlişkileri ve Ön Büro Görevlisi Firma Adı Gizli

  Bolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik vb. eğitim alanları mezunu) •İnsan ilişkileri kuvvetli •Ekip çalışmasını seven •Diksiyonu düzgün •Güleryüzlü •Telefonda iletişim yeteneğine sahip •Turizm alanında, Halkla İlişkiler ,Resepsiyon, Çocuk Kulübü alanlarında tecrübeli (Tercihen otel bilgisayar programları tecrübeli) •Dış görünümüne dikkat eden •Esnek çalışma saatlerine uyabilen •Full time veya part time •30 yaş ve altında •Bay – Bayan •Tercihen İngilizce veya Arapça bilen

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor. Bu hedefler doğrultusunda Coldwell Banker'ın Bahçelievler'de açılacak olan Coldwell Banker Kentn Gayrimenkul'e asistanlık yapacak, ön büro yönetimini üstlenecek, ofisin telefon trafiğini yönetecek, Gayrimenkul Danışmanlarının iş süreçlerinde destek olacak bir takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli - Tercihen ön - büro yönetimi konusunda eğitim almış - Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen ön - lisans ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Mesai saatlerinde esnek - Düzenli ve disipli çalışan - MS Ofis programlarını kullanabilen - Bakırköy, Merter, Güngören, Bahçelievler bölgelerinde ikamet eden, - 25 / 30 yaş arası - Kadın - Tercihen sigara kullanmayan

 • İnka

  Organizasyon Görevlisi İnka

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen; Ayda minimum 15 gün müsait olan,

  Aranan Nitelikler - 18-25 yaş aralığında - Tercihen İngilizcesi iyi, - Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, - Dış görünümüne özen gösteren, - İletişim yönü kuvvetli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Boy-Kilo orantısına sahip (Bayanlar için boy 1,65 ve üstü, Erkekler için boy 1,75 ve üstü) - Bay-Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardı

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Kat Hizmetleri Müdürü / Executive Housekeeper Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Executive Housekeeper aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * İlgili pozisyonda en az 3 yıl, beş yıldızlı otel tecrübesine sahip, * İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca dil bilgisine sahip, * Opera programına hakim, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu Kat Hizmetleri Müdürü aranmaktadır.

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Kasiyer Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Mali İşler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kasiyer aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin muhasebe-finans bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, yazarkasa ve Micros kullanabilen Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uygun Hizmet odaklı, güleryüzlü, dinamik İnsan ilişkilerinde başarılı Kasiyer aranmaktadır.

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Mekanik Teknisyeni Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan, -Beşeri ilişkileri düzgün, -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili, -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır.

 • Sixt Rent A Car

  Satış Yetkilisi Sixt Rent A Car

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sixt rent a car 100 ü aşkın ülkede 4000 ofisi ve binlerce araçlık filosuyla kiralama, leasing ve limuzin hizmetleri vermektedir. Sektörlerinde lider onlarca büyük kurumsal firma Sixt Rent A Car'ı tercih etmektedir. Sixt Rent A Car Türkiye 01.01.2008 tarihi itibariyle sektördeki 19 yıllık tecrübesinin verdiği güvenle Artı Seyahat Acentası tarafından temsil edilmektedir. Sizi İSTANBUL ATATÜRK HAVA LİMANI, İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN HAVA LİMANI, ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI ve TAKSİM HİLTON ofisimizde '' SATIŞ YETKİLİSİ '' olarak çalışmaya davet ediyoruz! Sistem üzerinden araç filosunun takibini yapmak, Araçların müşteriler için hazır bir şekilde tutulmasını sağlamak, Araç kiralamak isteyen müşterilere teklif verip satışı gerçekleştirmek, Müşterilere belirli prosedürler çerçevesinde araçları teslim etmek ve teslim almak, Bilgisayar sisteminden ilgili kontratları açıp kapatmak.

  Aranan Nitelikler Telefonda ve yüz yüze etkin iletişim becerilerine ve diksiyona sahip olduğunu düşünen, Bilgisayara alışık ve yeni programlar kullanmaktan korkmayan, Yüz yüze, yazılı ve telefonda konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip En az meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayacak, En az 2 yıllık B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Kadın ve Erkek.

 • Barbera

  Resepsiyonist Barbera

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması At Barbera Hotel in Sirkeci, Istanbul, we will be offering a high level of service to the guests. We are currently hiring receptionists for jobs including the main day shift as well as night shifts.

  Aranan Nitelikler Qualifications: - University degree in the hospitality field. - 2+ years of previous experience in hospitality industry, preferably in a sales or front desk capacity. - Ability to speak fluent English. - Effective leadership skills and a strong work ethic. - Excellent customer service skills. - Well organized and able to handle a variety of duties simultaneously. - Energetic, enthusiastic and motivational. - Professional manner and appearance. - Excellent verbal and written skills. - Able to show initiative and make decisions. - Availability while hotel is open: This could include nights, weekends, and holidays (For men, your military service should be completed.)

 • Hattuşa Termal Resort

  Halkla İlişkiler Hattuşa Termal Resort

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - HALKLA İLİŞKİLER - BALIKESİR / EDREMİT / AKÇAY

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü İnsan ilişkileri başarılı İkna kabiliyeti yüksek Balıkesir Akçayda ikamet edebilecek Kendini geliştirebilen Yoğun çalışmaya ayak uydurabilen Hedefleri olan Takım çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren 18-28 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır KONAKLAMA TARAFIMIZA AİTTİR.

 • Ayşar Turizm

  Takım Arkadaşı (Part Time) Ayşar Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi olmanın vermiş olduğu tecrübe ile lider kuruluşumuzda her geçen gün büyümekte olduğumuz oluşum içerisinde yer alacak, anlaşmalı olduğumuz otel, yat ve tatil köylerinin tanıtım ve reklam organizasyonu gerçekleştirecek tecrübeli veya tecrübesiz yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Anketör Departmanı İş Tanımı: Şirketin anlaşmalı olduğu yerlerde ailelere 10 saniye süren, 3 sorulu anket yapılıyor. Rezervasyon Departmanı İş Tanımı: Ofis ortamında çalışılıp, anket çalışmasına katılan aileler telefonla aranıp tanıtımlarımıza davet ediliyor. Tanıtım Departmanı İş Tanımı: Tanıtımımıza katılan misafirlerimize çay, kahve eşliğinde otellerimiz ve yatımız tanıtılıyor.

  Aranan Nitelikler Prezentable Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Deneyimli deneyimsiz 16-26 yaş arası takım arkadaşları aranmaktadır... ###ARANAN KRİTERLERDE YABANCI DİL GEREKMEMEKTEDİR. ### ### LÜTFEN BAŞVURUNUZDA DEPARTMAN İSMİ (REZERVASYON, TANITIM, ANKETÖR) BELİRTİNİZ. ### ### İZMİR İÇERİSİNDEN SADECE REZERVASYON DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ### ### İSTANBUL İÇERİSİNDEN SADECE ANKETÖR DEPARTMANI BAŞVURULARI KABUL EDİLECEKTİR. ###

 • Matafora Denizcilik

  Gemilerde Çalışacak Vasıflı Vasıfsız Personeller Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Yabancı Dil Merkezi

  İngilizce Öğretmenleri Yabancı Dil Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZA TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI OLARAK İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK VE KAYIT OLMUŞ VEYA OLACAK ÖĞRENCİ TAKİBİ YAPABİLECEK İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP - PREZENTABL - MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN - BAY - BAYAN

 • Westmix Cafe Restaurant

  Karşılama Hostesi Westmix Cafe Restaurant

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avcılar E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır. Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Resepsiyonist Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turizm şirketimize ait Taksim ' de bulunan apart otelimizde çalışmak üzere; -Okulların ilgili bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl resepsiyonist tecrubesi olan, -İngilizce dilini konuşma, yazma ve anlama olarak çok iyi (advanced) derecede bilen, -Tercihen 2. bir dil bilen, -Prezentabl, sorumluluk sahibi , organizasyon yeteneği olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan resepsiyonistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Dd Değişim Dinamikleri

  Satış Müdürü Dd Değişim Dinamikleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Hac- Umre ve Alternatif Turizmi alanlarında faaliyet gösteren firmamız için; Satış Bütçesi oluşturmak, belirlenen genel hedeflere uygunluğunu periyodik toplantılarla belirlemek ve gerekli durumlarda revize ederek satış faaliyetlerini organize etmek ve yönetmek, Bireysel ve kurumsal müşteri takibi ve var olan müşteriler için her yıl satış verilerini güncellemek ve müşteri ziyaretleri ile sürekliliği takip etmek,      

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, tercihen işletme ve/veya satış pazarlama konusunda eğitim görmüş Tercihen Hac- Umre ve Alternatif Turizm Acentelerinde  yöneticilik yapmış, Satış konusunda sektöründe en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Dini konularda bilgili, kendini yetiştirmiş, Kültürel ve manevi değerlere sahip, Ms Office  programlarını iyi derecede kullanabilen, Sektörü, potansiyel pazarları ve müşteriyi analiz edebilen, kapsamlı strateji geliştiren, bütçe yapıp bu konuda proje üretebilen, hedef odaklı, Acenta, şirket ve müşteri bazlı portföye sahip olan Dış görünüşünde özenli, kurumsal temsil yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Satış Müdürü   aranmaktadır. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.                

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Garson Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan (305 oda- 5 yıldızlı) İSTANBUL GÖNEN HOTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ''GARSON'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İletişimi kuvvetli, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Turizm Otelcilik mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Micros programı konusunda tecrübeli, iyi derecede kullanabilen, Servis ve sunum bilgisi yüksek, 5 veya 4 yıldızlı şehir otelciliğinde en az bir yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  Resepsiyonist Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.Ş

  İstanbul Avrupa

  5 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan (305 oda- 5 yıldızlı) İSTANBUL GÖNEN HOTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere ''RESEPSİYONİST'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Yüksek öğrenim mezunu, 5 veya 4 yıldızlı şehir otelcilğinde en az 2 yıl Resepsiyonist olarak görev yapmış İyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. yabancı dil, Opera programı konusunda tecrübeli, iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

/
19
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Turizm İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?