Danışmanlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz müşterimiz, geniş vizyonu ile sektörüne öncülük eden, sürekli gelişime inanan, yenilikçi ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmekte olan kimyasal madde geliştirici ve üreticilerinden biridir. Ar-Ge gücü ve yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir Pazar payına sahip olarak büyümeye devam etmektedir. Firmamızın yatırımlarına paralel olarak geliştirmekte olduğu yeni projelerinde görevlendirilmek üzere “Yazılım Mühendisi” aramaktayız. Bilgi teknolojileri bölümünde yeni projeler geliştirmek, Yürüyen projelere destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden mezun, NET C# ve ASP.NET teknolojileri ile yazılım geliştirme konusunda tecrübeli, ORACLE veri tabanı ve PL/SQL konusunda deneyimli, BI bilgisi tercih nedeni, Kurumsal yazılımlar konusunda en az 3 yıllık bir çalışma gerçekleştirmiş ve proje deneyimi olan, Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, yeniliklere ve gelişmelere açık, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yaratıcı, analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip. Yukarida özellikleri verilen pozisyon ile ilgileniyorsaniz, ref.no. 58175 ile yapacaginiz basvuruyu tercihen ISG career portal ya da mail araciligi ile yapmanizi bekliyoruz .

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına GİRESUN ilinde ikamet den BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. BAYAN GİRESUN ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • Müşteri İlişkileri Sorumlusu
  Kartopu Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması E ticaret alanında faaliyet gösteren firmamıza; Müşteriler ile telefon, e - mail ve canlı sohbet yolu ile iletişimde bulunarak, e ticaret sitesi içinde yönlendirme ve gerekli departmanlara bilgi sağlama işlemlerini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, En az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, Sabırlı, titiz ve çalışkan Çözüm odaklı, sosyal özellikleri gelişmiş Bayan

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Ankara ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. Bayan, Ankara ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Sahada aktif ziyaretler yaparak, satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket vizyonuna uygun olarak geliştirilmiş satış stratejilerini uygulamak, Sürekli yeni müşteri edinmek için gerekli çalışmaları yapmak, Gerektiğinde çalışmaları ile ilgili raporlama ve sunum yapabilecek

  Aranan Nitelikler • Müşteri ilişkileri ve satış konusunda başarılı , • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek , • Ekip çalışmasına yatkın, • Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, • Dış görünüşüne özen gösteren, • B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bay ve bayan Aktif Satış Uzmanları arıyoruz.

 • İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 109 yıldır Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? Taksim’de açtığımız ofisimiz Coldwell Banker Orjin Gayrimenkul için ofis asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme)yönetmek, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek , Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak , MS Office uygulamalarını (Word, Excel,PPoint) aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız

 • İş Açıklaması We are looking for "Temporary Recruitment Specialist" for our recruitment team. Taking an active role in the recruitment for our company needs, Using candidate databases to match the right person for our company, Organising interviews for candidates , Briefing the candidate about the responsibilities, salary and benefits of the job in question, Preparing CVs and correspondence to forward to managers in respect of suitable applicants, Informing candidates about the results of their interviews.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s Degree in Business Administration, International Relations, Public Administration, Human Resources Management or related field required, At least 3 years of recruiting experience , Extremely organized with the ability to manage deadlines, Advanced MS Office knowledge, Good communication and presentation skills, No military obligation for male candidates, Resident in Asian side.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Genel Başvuru (İnsan Kaynakları)
  Neta İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak,insan kaynakları alanında kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız mevcut yada oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite ve/veya Yüksek Lisans mezunu, İş hayatında aktif olarak İngilizcesin yazılı ve sözlü kullanabilen, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Yönetici Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük, haftalık ve aylık oluşan tüm iş planlamasını takip etmek ve bunla ilgili her türlü koordinasyonu sağlamak. Bağlı bulunduğu yöneticinin, günlük randevu trafiğini yönetmek. Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarını, ilgili departmanlara tebliğ etmek ve bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlamak. Toplantı hazırlıklarını yapmak ve toplantı raporlarını oluşturup ilgili departmanlara ulaştırmak. Yöneticisine bağlı olan birimlerden gelen rapor ve bilgilerin iş akışlarının analiz sürecinde yöneticisine destek vermek. Yurt içi ve Yurt dışı oluşabilecek toplantı ve organizasyonlarına, sunum hazırlamak ve gerektiğinde sunumu gerçekleştirmek. Mail ve telefon trafiğini yönlendirmek. Yöneticinin olmaması durumunda inisiyatif alarak işleyişin devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans mezunu, Kurumsal firmalarda en az 3 yıl, yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek (Bekar adaylar tercih edilecektir), İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), 25 - 35 yaşları arasında, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen orta düzeyde İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, Bayan, "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

 • Bölge Satış Müdürü
  Adecco Ankara
  Adana, Mersin(İçel) Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yapı Kimyasalları sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalarımız için, Adana bölgesi illeri için BÖLGE MÜDÜRLERİ ve BÖLGE SORUMLULARI arayışımız bulunmaktadır. Yapı Kimyasalları sektöründe min 5 yıl satış tecrübeli, Üniversite ya da MYO mezunu, Adana ve bölgesinde bayi yönetimi gerçekleştirebilecek, Pazar payını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek, Projelerin takibini gerçekleştirebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen,

  Aranan Nitelikler ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"

 • İş Açıklaması HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet gösteren etkinlik ve organizasyon firmasıdır. Ailemize katılacak "PERSONEL ÖZLÜK ELEMANI" aramaktayız. Personel Özlük Elemanımızın genel olarak sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Yıllık izinlerin takibi ve düzenli olarak işlenmesi Yasal raporların hazırlanması ve ilgili kurumlara verilmesi Departman sorumluluğundaki işlere destek olunması ÜSKÜDAR SALACAK'TAKİ OFİSİMİZDE GÖREV ALACAK "PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİ ELEMANI" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Personel özlük, bordro, SGK işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, Resmi kurumlar için yasal süreçleri yürütebilecek ve personel işleri ile ilgili tüm belgeleri düzenleyebilecek, Ms Office uygulamalarında ve özellikle MS Excel kullanımı konusunda deneyim sahibi, İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, Analiz edebilme, inisiyatif kullanabilme ve raporlama konusunda bilgili Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf,

 • Ofis Asistanı
  Reka Danışmanlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Reklam ajansı sektöründe hizmet veren kurumumuzda görevlendirilmek üzere ''OFİS ASİSTANI '' aramaktayız. Ofisin sekretarya süreçlerinin yönetilmesi, Ön muhasebe süreçlerinin yönetilmesi, Telefon trafiğinin yönlendirilmesi, Ofis koordinasyonu ve resepsiyondan sorumlu olunması, Ofise gelen misafirlerin ve adayların karşılanması, İnsan Kaynakları operasyonlarına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Muhasebe deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, prezantabl, Planlama ve Organizasyon becerisi gelişmiş, sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, takipçi ve sonuç odaklı, Öğrenmek için araştırma yapan ve farklı yaklaşımlar üretebilen, İş süreçleri hakkında farklı kaynaklardan veri toplayıp, bu veriyi yorumlayabilen, Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Kendi yaklaşımını açıkça ortaya koyan, yeni fikirlere açık, tüm ilişkilerinde samimi, takım çalışmasında başarılı, İstanbul Avrupa Yakası’nda (Beşiktaş ve Şişli civarı) ikamet eden BAYAN Ofis Asistanı aranmaktadır.

 • Search & Selection Consultant
  Manpower Suadiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ManpowerGroup™ has beentheworld’sworkforce expert for more than 65 years. We source, assess, develop and manage talent across a widerange of skills and industries. Our Manpower Group family of brands help 400,000 clients in 80 countries and territories improve work force performance, while connecting more than 600,000 individuals to meaningful work. Manpower Group was name done of the World’s Most Ethical Companies for the fourth consecutive year in 2014, confirming our position as the most trusted brand in the industry. We keep growing in Turkey and are seeking for high caliber "Search and Selection Consultant" for our branches. Establish the on-going permanent or temporary staffing needs of client, Identify core applicants and implement appropriate methods to attract them, Interview applicants within corporate guidelines to establish strengths, skills and requirements, Accurately interpret positions’ profile specifications and identify suitable applicants through effective job-matching in a very fast pace, Maintain accurate, well-organized documentation, Develop client relationships through appropriate, well-planned visits, Establish the on-going needs of clients, through the development of close business relationships, Research local activity to identify potential business opportunities.

  Aranan Nitelikler University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment orsales in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.

 • İş Açıklaması Çevre Kanunu’na istinaden yayımlanmış olan Çevre İzin ve Lisansları Hakkında Yönetmelik çerçevesinde danışmanlığını yapmış olduğumuz firmaların takibinin yapılması, gerekli dosyalama çalışmalarının yapılması ve raporların hazırlanması. Firmaların ilgili yönetmelikler nezninde gerekli çalışmaların yapılması ve yaptırılması. Firmaların bağlı bulundukları Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri ve Bakanlık ile gerekli yazışmaların yapılması ve tesislerde yapılan faaliyetlerin raporlanması.

  Aranan Nitelikler -Çevre Görevlisi Belgesi olan -Yeni Mezun veya Tecrübeli -Mevzuatlar ve yönetmeliklere hakim,danışmanlık konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, -Analitik düşünebilen -İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ifade ve temsil yeteneği güçlü, -İş disiplinine sahip , ekip çalışmasına yatkın, -Sorumluluk sahibi, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen -Aktif araç kullanabilen,

 • İş Açıklaması Randstad Grup, dünyanın en büyük kalıcı ve kontratlı iş gücü sağlayan organizasyonlarından birisi olarak 4.195 şube ve 25.680 çalışan ile 5 kıtada, 40'ı aşkın ülkede, hergün toplam 521.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, NV’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentindedir ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmektedir. 2010 yılı cirosu 14.2 milyar Euro’dur. Randstad Türkiye Levent ofisimizde "5 ay süre ile" değerlendirilmek üzere "dönemsel bordro uzmanı" aramaktayız. - bordro danışmanlığı yaptığımız firmaların özlük işlerinin yürütülmesi, - teknik bordrolama operasyonlarının gerçekleştirilmesi, - danışmanlığını yaptığımız firmaların her ay düzenli olarak personel maaş dosyalarının hazırlanması ve ödemelerin zamanında yapılmasının sağlanması, - yasal işlemlerle ilgili bildirimlerin eksiksiz ve zamanında yapılması, - özlük dosyalarının tam ve eksiksiz olmasının sağlanması, - müşterilerden gelen taleplere dogru ve zamanında geri dönüşlerin yapılarak gerekli teknik desteğin verilmesi,

  Aranan Nitelikler -en az MYO mezunu(tercihen üniversite mezunu), - personel işlemleri, puantaj, bordro faaliyetlerinde en az 3 yıl tecrübeli, - iş Kanunu, SGK, Gelir Vergisi Kanunu’nun ilgili kısımları ve ilgili mevzuata hakim, - bordro paket programları ve MS Office uygulamaları konusunda tecrübeli, - tercihen İngilizce bilen, - takım çalışmasına uygun, - erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. * Randstad, Türkiye İş Kurumu'nun 17.10.2006 tarihli 191 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Marka Patent Tescili ile ilgili faaliyet gösteren firmamızda çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır. Var olan müşterilerin evrak takibi işlemleri yapılacaktır. Müşteri görüşmeleri yapılacaktır. Ofis içi ve ofis dışı işlem takipleri yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * Diksiyonu Düzgün * Araç Kullanabilen * İnterneti ve bilgisayarı iyi kullanabilen * Evrak Trafiğini yürütebilecek * Öğrenmeye açık * Takım çalışmasına uygun

 • Saha Satış Personeli
  Eskan Danışmanlık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sahadaki müşterileri ziyaret edip kampanyalar hakkında bilgi vermek.

  Aranan Nitelikler Merkezi lokasyonu Mecidiyeköy'de olan şirketimize ; * Saha konusunda tecrübeli, tecrübesiz * Satış tecrübesi olan veya satış konusunda yetiştirilmek üzere * İkna kabiliyeti yüksek, * 19-30 yaş arası, * Diksiyonu düzgün, * Prazantable, Kılık kıyafet, Bakımına özen gösteren * En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu * Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, * Eğitime açık, düzenli, tertipli, * İstanbul merkezli çalışacak BAYAN personeller aramaktayız. 1500 TL Maaş+Prim+Yemek+SGK

 • İş Açıklaması GENEL NİTELİKLER: Lise veya Tercihen üniversite mezunu, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, kariyerini gayrimenkul ve satış üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, ileride kendi işinin patronu olmayı amaçlayan. Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Bilgisayar kullanabilen ve MS Office programına hakim, Sürücü Belgesine sahip,ve a2 motorsiklet ehliyeti olan ve güzel motorsiklet kullanan aktif olarak araç kullanan, Gaziantep’te ikamet eden, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları ihtiyacımız var

  Aranan Nitelikler İş tanımı: Gayrimenkul Danışmanlığı; çağımızın gelişen en gözde mesleklerden biridir. Genç profesyoneller insanoğlu var olduğu sürece devam edecek olan gayrimenkul sektöründe çalışma heyecanı duymaktadırlar. Gayrimenkul Danışmanları, içinde bulundukları sektörün profesyonelleri olarak, pazar araştırması yaparlar. Önemli bir finansal karar olan gayrimenkul almak ya da satmak isteyen müşterilerine maksimum hizmet sunarak bir gayrimenkulü problemsiz, kısa zamanda ve değerinde sunmak için çeşitli pazarlama tekniği kullanırlar. ''İLKLERİN MARKASI” CMK GAYRİMENKUL PAZ. İNŞ. OTO. GIDA SAN. VE TİC LTD.ŞTİ. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu geniş alt yapı, vizyon, bilgi birikimi, modern çalışma ortamı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde "İLKLERİN MARKASI” olarak yerini almıştır. Kurumsal bir yapıya sahip olan, CMK GAYRİMENKUL YATIRIMCILIK profesyonellik düzeyini ve sektöre getirdiği yenilikleri her geçen gün arttırmaktadır. Sizde; gayrimenkul sektöründeki fırsatların farkındaysanız ve yüksek gelirin yanında sağlam bir kariyer hedefliyorsanız hemen başvurunuzu yapın, aramıza katılın.

 • İş Açıklaması GENEL NİTELİKLER: Lise veya Tercihen üniversite mezunu, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, kariyerini gayrimenkul ve satış üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, ileride kendi işinin patronu olmayı amaçlayan. Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Bilgisayar kullanabilen ve MS Office programına hakim, Sürücü Belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Gaziantep’te ikamet eden, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları Maaş + Prim ve sosyal haklar

  Aranan Nitelikler İş tanımı: Gayrimenkul Danışmanlığı; çağımızın gelişen en gözde mesleklerden biridir. Genç profesyoneller insanoğlu var olduğu sürece devam edecek olan gayrimenkul sektöründe çalışma heyecanı duymaktadırlar. Gayrimenkul Danışmanları, içinde bulundukları sektörün profesyonelleri olarak, pazar araştırması yaparlar. Önemli bir finansal karar olan gayrimenkul almak ya da satmak isteyen müşterilerine maksimum hizmet sunarak bir gayrimenkulü problemsiz, kısa zamanda ve değerinde sunmak için çeşitli pazarlama tekniği kullanırlar. ''İLKLERİN MARKASI” CMK GAYRİMENKUL PAZ. İNŞ. OTO. GIDA SAN. VE TİC LTD.ŞTİ. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu geniş alt yapı, vizyon, bilgi birikimi, modern çalışma ortamı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde "İLKLERİN MARKASI” olarak yerini almıştır. Kurumsal bir yapıya sahip olan CMK GAYRİMENKUL YATIRIMCILIK profesyonellik düzeyini ve sektöre getirdiği yenilikleri her geçen gün arttırmaktadır. Sizde; gayrimenkul sektöründeki fırsatların farkındaysanız ve yüksek gelirin yanında sağlam bir kariyer hedefliyorsanız hemen başvurunuzu yapın, aramıza katılın.

 • İş Açıklaması GENEL NİTELİKLER: Lise veya Tercihen üniversite mezunu, Kurumsal bir kimliği temsil edebileceğine inanan, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, kariyerini gayrimenkul ve satış üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, ileride kendi işinin patronu olmayı amaçlayan. Vizyon sahibi ve hedefleri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, İkna gücüne güvenen, sosyal yönü güçlü, kolay iletişim kurup ilişki geliştirebilen, Motivasyonu yüksek, pozitif bakış açısına sahip ve gelişime açık, Özgüveni yüksek, disiplinli ve girişken, Zamanını iyi planlayan, çözüm üretebilen ve işini sonuç odaklı takip eden, Müzakere becerisi gelişmiş ve sorumluluk alabilen, Genel görünümüne özen gösteren, Bilgisayar kullanabilen ve MS Office programına hakim, Sürücü Belgesine sahip, aktif olarak araç kullanan, Gaziantep’te ikamet eden, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları Maaş + Prim ve sosyal haklar

  Aranan Nitelikler İş tanımı: Gayrimenkul Danışmanlığı; çağımızın gelişen en gözde mesleklerden biridir. Genç profesyoneller insanoğlu var olduğu sürece devam edecek olan gayrimenkul sektöründe çalışma heyecanı duymaktadırlar. Gayrimenkul Danışmanları, içinde bulundukları sektörün profesyonelleri olarak, pazar araştırması yaparlar. Önemli bir finansal karar olan gayrimenkul almak ya da satmak isteyen müşterilerine maksimum hizmet sunarak bir gayrimenkulü problemsiz, kısa zamanda ve değerinde sunmak için çeşitli pazarlama tekniği kullanırlar. ''İLKLERİN MARKASI” CMK GAYRİMENKUL PAZ. İNŞ. OTO. GIDA SAN. VE TİC LTD.ŞTİ. Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, sahip olduğu geniş alt yapı, vizyon, bilgi birikimi, modern çalışma ortamı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde "İLKLERİN MARKASI” olarak yerini almıştır. Kurumsal bir yapıya sahip olan CMK GAYRİMENKUL YATIRIMCILIK profesyonellik düzeyini ve sektöre getirdiği yenilikleri her geçen gün arttırmaktadır. Sizde; gayrimenkul sektöründeki fırsatların farkındaysanız ve yüksek gelirin yanında sağlam bir kariyer hedefliyorsanız hemen başvurunuzu yapın, aramıza katılın.

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • İş Açıklaması Referans Çeviri Ltd. ülkemizin önde gelen çeviri ve dokümantasyon işletmelerinden bidir. Hali hazırda 24 kişilik bir yerleşik kadro yapısı bulunan firmamız münhal bulunan Dizgi - Sayfa Tasarımı pozisyonuna personel alacaktır. Referans Çeviri uzun soluklu çeviri ve dokümantasyon projeleri üzerinde çalışmaktadır. İşe alınan personel ile 1 yıllık istihdam anlaşması yapılır. 1 yıldan daha kısa süreli çalışma düşüncesinde olanların başvuru yapmaması rica olunur. MAAŞ + SİGORTA + ÖĞLE YEMEĞİ verilir. Haftanın 5 günü çalışma yapılır. Çalışma Saatleri: 08:45 - 12:30 / 13:30 - 18:30 Yıllık izin 12 ay çalışma süresini dolduranlar için geçerlidir. Mesleki referans göstermek

  Aranan Nitelikler DİZGİCİ VE SAYFA TASARIMCILAR Şirketimiz bir dokümantasyon şirketi olduğu için gerek kendi hizmetlerini anlatan kataloglar, kitaplar, kılavuzlar gerekse müşteri için geliştirilen materyaller açısında yoğun faaliyetler içindedir. Buna bağlantılı olarak hızlı 10 parmak yazan dizgi ve sayfa tasarım elemanları da aranmaktadır. Adayların MS Word programını çok iyi kullanabilmesi ön koşuldur. Yapılan çalışmaların çoğunluğu kreatif çalışmalar olmaktan çok, mevcut materyallerin çevirmenlerin üzerinde kullanabileceği biçimde bilgisayar ortamına alınmasıdır. Müşterilerimizden çevirisi yapılması için gelen metinlerin PDF dosyası veya basılı dosya olması halinde bunları (çoğunlukla) MS Word programında yeniden bire-bir düzenlemesini yapmaktayız. İngilizce bilmek önkoşul değil, tercih nedenidir. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak gerekmektedir. Şirket merkezimiz İstanbul Çağlayan Adliyesinin yanındadır. İkameti şirket merkezimize uzak olmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN

 • İş Açıklaması Sakarya Üniversitesi ile işbirliği içerisinde bulunan eğitim kurumumuzun Ümitköy'deki nezih villa ofisinde, görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun (Psikoloji, Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık), Tercihen Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansına sahip veya bu konuda Sertifikası olan, İletişim becerileri güçlü, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Tercihen danışmanlık tecrübesi olan, Kurumsal projelerde görev alabilecek, Seans yapabilecek, 28 yaşını aşmamış, tercihen bekar, Tercihen Aile Danışmanlığı Yüksek Lisansına sahip veya bu konuda Sertifikası olan Psikoloji veya PDR mezunu Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına SATIŞ DESTEK SÜPERVİZÖRÜ arıyoruz. Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölge ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • İş Açıklaması Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması, Kozyatağı’nda bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere yukarıdaki iş tanımlarını üstlenecek "Muhasebe Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 5 sene muhasebe ofisi tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen smmm belgesi olan, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş, Monotonluktan uzak, kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, Office programlarına hakim, Mikro programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Stratej Human Resources is the fastest growing HR consulting company. We are expanding our executive team's HR range from Banking, Finance, Logistics, Information Technologies and Telecommunication industries to FMCG, Media & PR, Energy, Automotive, Textile and Healthcare industries. Apart from the mass recruitment team, we are looking for a human resources assistant who has experience in executive search&selection or headhunt process. If you, are or know who we are looking for; if you have any idea who we should employ, please apply but only if you apply.

  Aranan Nitelikler We value your youth but we prefer your enthusiasm, We value your enthusiasm but we prefer your education, We value your education but we prefer your experience, We value your experience but we prefer your catholicity, We value your catholicity but we prefer your analytical intelligence, We value your analytical intelligence but we prefer your regularity, We value your regularity but we prefer your creativity, We value your creativity but we prefer your compatibility, We value your compatibility but we prefer your ability

 • Kurumsal Satış Yetkilisi
  Soysal
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Perakende ve hizmet konusunda uzmanlaşmış eğitim ve danışmanlık kuruluşu olarak, 30 yıllık deneyim ve birikimiyle; hem Türkiye çapında hem de uluslararası alana yönelik çalışmaları olan şirketimize katılacak Kurumsal Satış Yetkilisi aramaktayız. Sorumlu olduğu hedefler doğrultusunda tüm satış ve müşteri ilişkileri faaliyetlerini yürütmek, Hedef müşterileri analiz etmek ve satış planı oluşturmak, Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Mevcut müşteriler ile olan ilişkilerin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, Şirkete yeni müşteriler kazandırılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Minimum 3-4 yıl aktif satış tecrübesi bulunan, Tercihen perakende sektöründe veya perakendeye hizmet veren kuruluşlara satışta deneyimli, İletişim becerileri güçlü, iş takibi ve sonuçlandırılmasında yetkin, sonuç odaklı, Temsil yeteneği yüksek, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen.

/
9
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?