Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Danışmanlık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • İş AçıklamasıKağıt üretimi sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Adana'da görevlendirilecek 'Muhasebe Uzmanı' arıyoruz. Sorumlu olduğu tüm genel muhasebe işlemlerinin yasalar ve yönetmeliklere uygun olarak tutulması, Aylık olarak BA/BS mutabakatlarının yapılması, Aylık olarak KDV1, KDV2 ve Muhtasar beyannamelerinin hazırlanması, Yeni mevzuatına uygun bir şekilde çek işlemlerinin ve banka işlemlerinin takibi, Satış faturalarının düzenlenmesi, ilgili dönemlerde periyodik olarak Müşteri/Satıcı mutabakatlarının yapılması, Tüm tedarikçi faturalarının yönetmelik ve mevzuata uygun olarak kayıtlara alınması, Ticari risklerin ve tahsilatların takibi ve ödemelerin yapılması, Maliyet muhasebesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve takibi, Günlük banka hareketlerinin takibi, ödeme kontrollerinin yapılması ve ilgili muhasebe hesaplarına kayıt edilmesi, Yönetim tarafından talep edilen raporların hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Ticaret Muhasebesi alanında minimum 4 sene deneyimli, MS Office programlarını ve tercihen SAP/FI programını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına ve raporlama yetkinliklerine sahip, detay ve çözüm odaklı,iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana 'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÜretilecek ürünlerin detaylı imalat teknik resimlerinin ve imalat dosyalarının hazırlanması, Ürünlerin iki boyutlu ve üç boyutlu teknik resimlerinin çizilmesi, Yeni ürün tasarım aşamalarında aktif olarak Ar-Ge ve üretim birimleriyle koordinasyon halinde çalışmak, Mevcut ürünlerin geliştirilmesi için tasarımların yapılması.

  Aranan NiteliklerEndüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere 'Teknik Ressam' arayışımız bulunmaktadır; Yükseokul ya da meslek liselerinin Teknik Resim, Kalıp, Makine Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan, Ms Office, SolidWorks programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Teknik ofis, proje ve dökümantasyon takibinde tecrübeli, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıUluslararası müşterimizi için aşağıdaki niteliklere sahip dönemsel 'Forklift Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Forklift operatör belgesine (G sınıfı forklift ehliyeti) sahip, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'da ikamet eden.

  Aranan NiteliklerÜretimi tamamlanmış olan ürünlerin tesis içerisinde gerekli noktalara taşınmasını gerçekleştirecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÖRME bölümünden sorumlu olacak “Üretim Şefi” arayışımız vardır. Örme bölümüne ait tüm personel, makine teçhizat ekipmanın sevk ve idaresinden sorumlu olmak, Örme branşına ait süreçlerin beklentilere uygun şekilde yönetilmesini sağlamak kontrol etmek ve denetlemek, Şirketin hedefleri doğrultusunda örme bölümü için belirlenmiş olan hedef ve performans kriterlerini elde edebilmek için tüm süreçlerin takibi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Yeni ürün devreye almak ve mevcut ürün kalitesinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılması için örme bölüme düşen tüm sorumlulukların planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlamak, Genel üretim planına paralel olarak örme bölümümün detay üretim planlamasını yapmak.

  Aranan NiteliklerMin. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Tekstil Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen tekstil sektöründeki üretim süreçleri ve örme branşına hakim (Yuvarlak veya düz örme kumaş, triko, çorap) İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Mesleki bilgileri anlayabilecek ve konuşabilecek seviyede İngilizcesi olan, Tercihen İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTuzla'da faaliyet gösteren müşterimiz için 6 süre ile görev alacak "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. Tercihen lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, Tuzla ve civar ilçelerinde ikamet eden Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışma noktasında istekli.

  Aranan NiteliklerÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıPerakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ramazan dönemi için Bursa mağazalarında görevlendirilmek üzere "Dönemsel Erzak Paketleme Elemanı" aramaktayız. Ramazan erzaklarının paketlemesinde görev almak, Paketlerin son haline getirilmesini sağlamak, Paketleme kurallarına uyum göstermek.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Haftanın 5 günü çalışabilecek, Tercihen benzer görevlerde çalışmış, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Örme ve Doku makinaların operatörlüğünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Avcılar merkezinde görevlendirilmek üzere " Makine Operatörü " aramaktayız. En az ilköğretim mezunu, Teknik makine kullanımında tecrübeli veya tecrübe edinmek isteyen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İş disiplini olan, Tercihen Avcılar civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Danışmanlık, Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Üretim ve baskı süreçlerine destek vermek, Üretim ve baskı tarafında çalışan makine operatörlerine teknik destek faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Teknik Destek Elemanı" arayışımız mevcuttur. Teknik meslek liselerinden mezun, Lazer kesim, baskı ve termal makine kullanım bilgisine sahip, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAktif şekilde okul ve öğretmen ziyaretlerinde bulunarak müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını araştırmak ve tespit etmek Yeni müşteriler kazandırmak için, potansiyel müşterileri tespit etmek ,bunlarla yeni ilişkiler kurmak, mevcut ilişkileri geliştirerek devam ettirmek ve bu ilişkileri satışla sonuçlandırmak, müşteri taleplerini en kısa zamanda yerine getirip, müşteri odaklı hizmet sunabilmek Mevcut müşteri portföyünü genişletmek, yeni pazar ve ürün gelişimine katkıda bulunmak Satış süreçlerini kendisine verilen hedefler doğrultusunda yönetmek Satış öncesi ve satış sonrası raporlarını, sistemli ve periyodik olarak bağlı olduğu birime sunmak

  Aranan NiteliklerEğitim sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde"Saha Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. E- learning satış organizasyonunda görev alacak Üniversite mezunu olan Eğitim sektörünü tanıyan, okul-öğretmen ilişkilerini yürütmekte deneyimli Minimum 2 yıl saha satış tecrübesi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan (Yabancı dil bilgisi olmayan adaylar değerlendirilemeyecektir) B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif sürücü olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıOrta gerilim panolarının, alçak gerilim panolarına montajının yapmak, Fabrika içerisinde iş güvenliği kurallarına uyarak, sorumlu olduğu görevi en iyi ve verimli şekilde yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerElektrik-Elektronik sektöründe faliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Elektrik Montaj Operatörü' arayışımız bulunmaktadır; Tercihen MYO veya Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, 6 ay sözleşmeli çalişabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretimde çalışmaya yatkın ve istekli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıPerform monthly close activities, including some or all of the following: Preparation of journal entries, recurring entries, and expense accruals Preparation of monthly account reconciliations Finalise monthly P&L and Balance Sheet, Close all sub ledgers, Review and analyze financial statements Perform intercompany reconciliations Prepare monthly and quarterly internal reporting packages Validate Corp credit card transactions allocation and audit the receipts Prepare balance sheet account reconciliations Liaison with auditors and finalize the statutory books in timely manner as per the local requirement, Prepare wire transfer payments and work with bank on cash activities Assist in the rollout of SAP Responsible for all tax submittals i.e. All salary related taxes, VAT, Withholding tax, Corporate tax. Perform ad-hoc analysis and other job related duties as assigned Regional Reporting to Area Financial Controller

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a 'Accounting Responsible' for a multinational client which is performing at industrial equipments sector. Bachelor’s Degree preferably in Business or Accounting from a reputable university Minimum 5 years of experinece of related area, Should be fully aware of local GAP and IFRS Excellent written and verbal communication skills in English and Turkish, Knowledge of LOGO PLUS and MICRO ,SAP is a plus, Advanced user of MS Excel, Highly organized & Multi-tasking Excellent time management & interpersonal skills Customer Focus, Goals and results oriented, Self-motivated Able to work under pressure

  Sektör: Danışmanlık, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş Açıklamasıİş Güvenliği ve Kalite kurallarına 100% uyacak disipline sahip olma, Üretim ekipmanları elektrik bakım, PLC arıza saptama, arıza çözme, Ekipman fonksiyonu geliştirmek adına PLC'de programlama yapma, PLC, Point I/O, I/O Kartı, Haberleşme Modulü yakabilme ve değişimini sağlayabilme, Sistem sahipliği için yurtiçi/yurtdışı eğitimlere katılma, eğitim hazırlama ve eğitim verme, Sorumlu olduğu süreçlere liderlik etme ve zamanında aksiyonlarını tamamlayabilme, Elektrik projesi okuyabilme ve güncelleyebilme, Tercihen kalibrasyon yapabilme, Gerekli olduğu durumlarda mesai saati dışında teknik destek sağlayabilme.

  Aranan NiteliklerKimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki kriterlere sahip "Elektirk Elektronik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır; En az teknik/meslek liselerinin Elektrik-Elektronik, Elektrik veya benzeri bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl deneyimli, İngilizce konuşabilen, PLC (Allen Bradley arıza/bakım tecrübeli ve Letter Şeması yazabilen), Tercihen Server SQL DB konusunda tecrübeli, Tercihen SAP PM müdülü bilen, Tercihen yalın imalat konseptleri konusunda tecrübeli, Komponent ve ekipmanlar hakkında güncel bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı olarak ve Gebze’de çalışmasında engel bulunmayan, B Sınıfı Ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Tekniker

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBased on annual audit plan, managing all internal control activities of corporate and its subsidiaries; identifying areas of potential risk and areas for improving operational efficiency, Executing financial, compliance and operational audits in accordance with International Internal Auditing Standards, Sharing audit results with the top management and offering action plans, Preparing audit reports to Executive Management Carry out special projects as requested.

  Aranan NiteliklerWe are looking for an 'Internal Auditor' for our global client which is performing at providing various services. Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university, Minimum 3-4 years experience in internal/external control in a big company, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the sites and co-workers, Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, Ability to travel in Turkey No military obligation for male candidates.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSistemden gerekli programları kullanarak dosya çekimi yapmak, Gerekli pdf’leri oluşturarak doğruluğunun kontrolünü yapmak, Dizayn departmanını ve baskı öncesi takım liderini desteklemek.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere"Baskı Öncesi Elemanı (Graphic Desginer)" aramaktayız. Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.), Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Grafiker, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirket ana faaliyetine, amaçlarına ve prosedürlerine uygun olarak genel muhasebenin sonuç hesaplarına intikal eden kayıtların doğru ve zamanında raporlanabilmesi için kayıtların tutulması ve kontrol edilmesi, KDV, Damga ve Muhtasar beyannamelerin hazırlanması ve takibi, Banka işlemlerinin yapılması ve takibi, Çek, senet, kredi ve diğer finansal hareketlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi, Diğer aylık genel muhasebe işlemlerinden sorumlu olunması.

  Aranan NiteliklerOtomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Uzmanı' arayışındayız; Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe mevzuat ve uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen ve gelişime açık, MS Office ve Excel programlarını kullanabilen, 8 ay süre ile görev alabilecek, İstanbul Anadolu Yakası/Kocaeli'nde ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpowerİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGelen siparişin verilen teklif ile uyumunun kontrol edilerek satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Ürün, hizmet ve çözümlerle ilgili elde edilen yerel satış fırsatlarını firma ile paylaşmak, Müşterinin ve sektörün risk takibini yapmak, Siparişin hukuksal ve ticari zeminini temin etmek ve korumak, Müşteri gruplarının belirlenmesi ve yeni müşterilere ulaşılmasının sağlanması, Sorumluluk alanındaki faaliyetleri periyodik olarak raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerEndüstriyel el aletleri üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satış Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış Mühendisliği alanında en az 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen PLC, otomasyon bilgisi olan, Prezantabl, iletişimi kuvvetli, satış yetkinlikleri yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSales and deliveries of used trailers Maintain contact with existing customers and find new customers, via different channels. Follow up request from new-trailer salesmen for used trailers. Buying second hand trailers from trade in and free market Maintaining contacts with SH dealers throughout the country Assist new trailers salesmen with trade in request Manage used trailer stock, including registration and other documents Prepare contracts of sale, invoices, and other necessarily administrative jobs that come along with selling used trailers

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a 'Second Hand Sales Specialist' for our multinational client operating in trailer sector. University degree Minimum 4 years of experience in second hand truck or trailer sales Good command of English or German, both written and spoken, Able to work with multinational team members Strong analytical and problem solving skills No military service obligation for the male candidates Living or willing to live in Sakarya or Kocaeli region

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Manpowerİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFirmanın global müşterileri ve merkezleri arasında iletişimi sağlayacak, Satış işlemlerinde satış ekibine destek olarak gerekli raporlamaları hazırlamak?, ithalar/ihracat süreçlerinden sorumlu olmak, Sipariş ve sevkiyat işlemlerinin kayıt altına alınması, planlanması ve organizasyonu, Periyodik satış raporlarının hazırlanmasına destek olmak.

  Aranan NiteliklerEndüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Operasyon Müdürü"aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İthalat/ihracat, satış destek, satınalma süreçlerinde daha önce deneyim elde etmiş, Operasyonel alanda minimum 4 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisi bulunan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıWe are seeking for an “Temporary Executive Assistant ” for our multinational client which operates in the pharmaceutical sector. Provides personal assistance to Director, Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Organize meetings, dinning organizations for internal events, international guests, Take actions time of crises, Follows up personel assistance tasks, Works with other departments.

  Aranan Nitelikler• University degree, • Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization, • Professional attitude, organized and structured but flexible if required, • Good knowledge of MS Office applications, • Strong coordination and communication skills, • Fluency in verbal and written English is a must • Will be able to work with one year contract.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıPuantaj kontrol ve aktarımlarının yapılması, Çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ve diğer tüm ödemelerin hatasız ve zamanında gerçekleştirilmesi ve banka ve bordro işlemlerinin yürütülmesi, İlgili aya ait icmal ve diğer raporların hazırlayarak mutabakat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Disiplin süreçleri ile ilgili evrakların hazırlanması ve takip edilmesi, Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, SGK, İş Kurumu vb. resmi kurumlarla ilgili evrakların düzenlenmesi ve süreçlerin SGK ve İş Hukuku mevzuatlarına uygun olarak yürütülmesi Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlanması, sistem ve dosya üzerinden takibinin yapılması. Talep edilen raporların hazırlanması.

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda 3-4 yıl deneyimli, Bordro, iş kanunu, SGK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, MS Office uygulamalarını ve tercihen Logo programını ileri düzeyde kullanabilen, Planlama ve organizasyon, sonuç odaklılık, dikkatli ve hatasız çalışma, raporlama yetkinliklerine sahip, İletişim becerileri yüksek, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıYöneticisinin günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Yöneticisinin iç ve dış yazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Kendisinden talep edilen süreçlerin dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Departman için gerekli olan operasyonel süreçlerde destek vermek.

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Dış Ticaret Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Yönetici Asistanı' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen (sözlü ve yazılı), İletişimi kuvvetli,multi-task,koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, Düzenli,titiz ve takipçi çalışma yetkinliklerine sahip,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Manpowerİstanbul Anadolu 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÜretim-hizmet ihtiyaçlarının doğru zamanda ve doğru miktarlarda tedarikini sağlamak, Stok yönetimi çerçevesinde ihtiyaç duyulan malzeme, ekipman veya hizmetin zamanında, eksiksiz ve prosedüre göre satın alınması işlemlerinin yerine getirmek, Gerekli satın alma, maliyet çalışmalarını yapmak ve raporlamak, Günlük siparişlerin açılmasını ve temin sürecini zamanında yürütmek, Tedarikçi ilişkilerini yönetmek.

  Aranan NiteliklerMetal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satınalma Uzmanı" aramaktayız; Minimum yükseokul mezunu tercihen kalıp, makine konstrüksiyon bölümleri, Benzer rollerde minimum 2 yıl deneyimli, Microsoft office programlarına hakim, Dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerin operasyon ekibine ulaşan bilgi ve işlem taleplerinin karşılanması (başvuru giriş ve onay, değişiklik, index, çıkış v.b) Poliçe verilerinin sistem üzerinden güncellenmesi

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Genel Müdürlük - Teknik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Teknik Operasyon Elemanı"arıyoruz. Bankacılık & Sigortacılık mezunu, MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen Takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Detayları dikkatle inceleyebilen, titiz ve organize Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıWe are seeking for an "Order Management and Invoicing Coordinator" for our multinational client which is performing at IT sector. Bachelor’s Degree Minimum 2 years of experience Skilled in the use of a variety of business tools including Excel, Access, SQL & a variety of Company applications used for order entry & invoicing, including COMPASS & CiT Excellent written and verbal communication skills in English Ability to work effectively in diverse, foreign and multi-cultural environments Attention to detail & numeric ability Strong oral and written communication skills Excellent analytical and critical thinking skills Superior teamwork skills Ability to lead and influence across teams Ability to solve issues or escalate them Open minded and easy to engage with Ability to communicate and deliver messages to all levels within the organization. Ability to work with all levels of management and across organizations globally.

  Aranan NiteliklerResponsible for the compliance of Order Acceptance validation based on documentation provided by the business, challenging all aspects of information received for all ES deals where applicable An expert in Company’s Order Acceptance policy & procedures In close coordination with FPT O2I Support will be fully conversant with & where necessary effectively operate all processes, policies and tools associated with the client invoicing and reporting e.g. COMPASS, CiT, legacy billing engines Works effectively & in a close teaming relationship with other member of the Account Start-up teams, ensuring effective handovers where required & a smooth transition to an On-going FAM delivery model For small deals that do not have Start-up team support and are handed over directly from presales to FAM On-going, assures that the correct pre-set up of the customer and deal are defined in the system before the order can be processed Archives and assures record management of acceptance sheets, orders, changes addenda, amongst other required documentation Advises on changes on the Customer’s Entities (Splits, Write Offs). Receives queries for new contracts, on Order and Invoice items, as for instance corresponding Payment Terms, documentation needed on Cancellations or service reductions, Effective Dates to be setup in the Tool Establishes an effective working relationship with account personnel e.g. Account Executive, Account Business Manager, FPT O2I Support, Service Delivery personnel supporting the account Ensures quality & timeliness of client invoicing & reporting based on data provided, challenging all aspects of the data received to maximize the revenue opportunity forCompany Champions resolution of issues that impact invoicing processes e.g. contract changes, renewals, un-billable data, disputes, including initiating system & tool updates when changes in service occur Provides support across all of the above Order Management Process, regardless of the system used for processing the Order

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Finansal Analist

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for an 'Industrial Sales Executive' for our multinational client operating in industrial area. Bachelor degree in Electrical Engineering Minimum 3 years in similar working environment. Sales experience preferably as Key Account Management, Excellent spoken and written English, Understanding of associated services in Industrial sector and knowledge about industry’s expectations and priorities, Good command of Microsoft "office" including MS Visio and MS Project, Strong communication skills, Ability to operate autonomously or as a team member, self-disciplined, Ability to function under pressure and in a multi-cultural environment.

  Aranan NiteliklerGrow and manage the pipeline ensuring sales targets for revenue, gross margin and DSO are met within the assigned geographic area in Industrial sector, Develop relationship and influence with Key End User, Design Institute and EPC, Ensure that any activity, task and responsibility required by role in terms of the International Trade Compliance Regulation is managed and performed in full compliance with the Company ITC certification program itself, Communicate with involved teams inside the CoE and regional organization to provide business related process, Achieve financial year targets in sales, margin and DSO, Monitor performance of assigned distributors in terms of order entry and gross margin, Prepare or assist distributors in the preparation of technical/commercial quotes to end customers, Perform regular visits to clients and participate in exhibitions, seminars and other promotional activities, Assist order entry follow up the order processes and credit collection with their daily duties, Collaborate with local service to beneficially improve product marketing and service position, Be a qualified interface for commerce of products, services, systems and technologies

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a 'Customer&Order Specialist' for our global client operating in Automotive sector. Bachelor’s Degree from a reputable university, preferably in Engineering or Business Administration, 1 year of working experience especially in customer or dealer relations area will be welcomed, Strong analytical and numerical skills and the demonstrated ability to creatively solve problems with very good human relations, Proficiency in English (minimum CEFR B1), Excellent command of MS Excel and good command of other MS Office applications, No military obligation for male candidates.

  Aranan NiteliklerCarrying out the approval process of Network’s domestic and international orders in line with the Clients customer policies by working together with Logistics Department, Sharing all the data flow and information of orders, stocks, campaigns, prices etc. with the dealers and region organization, Organizing direct shipment activities and taking necessary steps in order to complete the process in time and effectively, Following up the legal and procedural steps of dealer opening activities, Acting as a communication channel between the company and dealers. Enabling data flow to be executed and maintained accurately.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu 19 Nisan 2017

  İş AçıklamasıPlanning, implementation and control of all operational marketing & communications activities including PR, Live Marketing, Digital Marketing, Advertising etc. Planning and organizing customer events such as customer trainings, fairs & trade shows, factory tours Budget planning, controlling and monitoring process Support product launches and sales promotions Developing new projects to increase brand awareness Ensure smooth running of the agency relations so that they have a clear understanding of the marketing strategy Local adaption and development of marketing materials

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a 'Marketing Manager' for our client operating in Automotive Aftermarket sector; BS degree preferably in Business Management, Communication, Economy or Engineering Disciplines Min. 3 or 4 years of experience in marketing preferably in Automotive Aftermarket /OEM /OES sectors High sense of responsiblity, initiative, independence and customer-oriented, Strong communication skills, Excellent analytical and problem solving skills Being used to working in a matrix organization Carrying out multiple tasks simultaneously Fluency in both written and spoken English No military service obligation for male candidates No travel restriction

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Reed Türkiyeİzmir 17 Nisan 2017

  İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz paketleme sektöründe hizmet veren müşterimiz için "Vardiya Mühendisi''aramaktayiz. Vardiyası dahilindeki tüm üretim süreçlerini kontrol etmek. Vardiyası dahilindeki mavi yakanın sevk ve idaresini gerçekleştirmek. Üretim süreçlerini geliştirmeye yönelik yeni projelerin hayata geçirilmesini sağlamak. Hammadde,tedarik ve depolama süreçlerinin takibini gerçekleştirmek. Makineların vermlilik , kalite, ve fire hedeflerine uygun olarak çalışmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun. Üretim alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli olan. İyi derecede ingilizce bilen. Tire'de ikamet eden ve ya edebilecek olan. Vardiyalı çalışma koşullarına sıcak bakan. Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıVergi beyannameleri ile BA-BS formlarını hazırlayıp, elektronik ortamda göndermek Tek düzen hesap planı ve ilgili mevzuat işlemlerini yürütmek Günlük genel muhasebe kayıtlarını ve kontrollerini yapmak Günlük faturalandırma işlemlerinin yapılmasını ve arşivlenmesini sağlamak Satıcı ve müşteri cari hesap işlemleri / mutabakatı / tahsilatı raporunu sunmak Görevi ile ilgili, mevzuat değişikliklerini ve yeniliklerini izleyerek, gerekli görülen yapılandırmaları gerçekleştirmek Personel özlük ve bordro işlemlerini yürütmek Diğer muhasebe işlemlerine destek vermek

  Aranan NiteliklerEndüstri alanında faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde"Muhasebe Personeli" arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe alanında 1-2 yıl deneyimli Tercihen SMMM stajyeri veya SMMM Muhasebe programlarını kullanabilen (logo bilgisi olan) Bordro ve ücret tahakkuku ile personel özlük ve yasal bildirim işlemlerinde tecrübeli Vergi usul kanunu hakkında bilgili Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip Gelişime açık ve öğrenmeye meraklı İkitelli'ye yakın lokasyonda ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

/10

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?