Danışmanlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • Etüt Öğretmenleri
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN

 • Kurumsal Satış Sorumlusu
  Nt Marka ve Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları, Hukuk ve Marka Patent alanlarında danışmanlık hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere; • Hedefler doğrultusunda satış ve müşteri ilişkileri faaliyetlerinin yürütülmesi • Hedef müşterilerin analiz edilerek satış planının oluşturulması • Kurumsal müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen danışmanlık firması deneyimine sahip, Analitik ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Bireysel Yardımcı Müşteri Yöneticisi
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe uluslararası faaliyet gösteren bir firmada görevlendirilmek üzere bireysel yardımcı müşteri yöneticisi aranmaktadır. -müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, sigorta ürünlerinin tanıtımını yapmak, -mevcut müşteri portföyü üzerinden kasko ve trafik sigortası poliçelerinin satışını gerçekleştirmek, -sigorta tekliflerinin ve periyodik raporların hazırlanması, potansiyel müşteriler ile irtibata geçilmesine destek vermek,

  Aranan Nitelikler -üniversite mezunu, -kredi sigortası, bankacılık,bağımsız denetim, faktoring alanında en az 1 yıllık iş deneyimine sahip, -ms office programlarına hakim, -dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan, -telefonla ve yüzyüze sağlıklı iletişim kurabilecek, -erkek adaylar için askerliğini tamamlamış * Randstad, Türkiye İş Kurumu'nun 17.10.2006 tarihli 191 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • HR Senior Specialist
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are looking for a HR Senior Specialist for our global client which is active in the insurance industry. hands on management of compensation cycle, and monthly payroll process good knowledge of Labor Law ability to take responsibility on international projects as a member of Aon Turkey HR. supports HR Deputy General Manager in ensuring HR department meet their goals ensures with the help of HR deputy general manager that HR processes – performance management, recruitment, talent management, training etc- are carried out smoothly supports HR team members especialy in managing the relationship with other departments provide consultancy and support to HR team members and staff in general.

  Aranan Nitelikler university graduate, preferably pyschology and/or graduate degree in HR excellent english at least 5-6 years of HR experience, preferably in a multinational company knows all HR processes, preferably specialised in compensation cycle and payroll systems will able to function in a matrix organisation, where he/she will be expected to build relationships & participate/lead HR projects.

 • Stajyer
  Entek İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması 2009 yılından itibaren İnsan Kaynakları Hizmetleri üreten danışmanlık firmamızda görev alacak stajyer arayışımız bulunmaktadır. Tüm işe alım süreçlerinde ve şirket içi faaliyetlerde İşe Alım Uzmanlarına destek verilmesi, İnsan Kaynakları portallarını aktif olarak kullanmak, Veritabanı girişlerini sağlamak, CV hazırlama süreçlerini yürütmek, Proje Operasyonuna destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören (İşletme,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,Psikoloji,Sosyoloji vb.) İnsan kaynaklarında kariyer hedefi olan, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın İletişim ve organizasyon becerileri yüksek, Planlı, dikkatli ve sistemli çalışabilen, MS Office programlarına hâkim, İngilizce bilen, Anadolu yakasına ulaşım sorunu yaşamayacak, Haftada en az tam 5 gün işe devam edebilicek. Entek İnsan Kaynakları İŞ-KUR'un denetiminde 04.11.2014 tarihli 481 no.lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Gayrimenkul Danışmanı
  İk Sahne
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri olan seçkin müşterimizin Avrupa yakasında bulunan ofisleri için, aşağıdaki niteliklere sahip, özgüveni yüksek, kendi işini yöneterek ve yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen ‘’Gayrimenkul Profesyonelleri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış ve pazarlama tecrübesine sahip, 30 yaş ve üzeri, MS Office programlarını kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanan, Gelir paylaşımı modelini benimseyen, Analitik zekâsı kuvvetli, Yaratıcı çözümler geliştirebilen, Girişimci ruha sahip, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, İletişimi güçlü, Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş. ​Gayrimenkul alım, satım ve kiralama süreçlerinde sorumlu olduğu bölgede yeni müşteri portföyü yaratmak, mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve takip etmek. İK Sahne İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ; Türkiye İş Kurumu'nun 10.03.2015 tarih ve 735 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Muhasebe Elemanı
  Özgü İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bünyemizde değerlendirmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler ercihen Meslek Yükesek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında 2-3 yıl deneyimli Tek düzen hesap takibi yapabilen MS Office programlarını kullanabilen Eta programını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tuzla ve yakın lokasyonlarda ikamet eden. Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Bireysel Bankacılık Satış Temsilcisi..
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Hızla büyüyen firmamızda gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak, müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kendilerine danışmanlık hizmeti veriyoruz. Operasyonumuzda bizlerle birlikte keyifle çalışacak YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. 1200 TL Net Maaş + Sgk Yüksek Prim, Günlük bonuslar, Günlük Ödüller, Günlük Hediyeler, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Verilen müşteri ilişkileri, satış vb. eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Satışta Kariyer ve Yüksek Prim Kazanmak İsteyen Takım Arkadaşı Arıyoruz! En az lise mezunu, 17-32 yaş arası, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak, Takım çalışmasını seven, İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ms Office ve Bilgisayar kullanabilen, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Dönemsel Dış Hatlar Havalimanı Personeli
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde görevlendirmek üzere Dönemsel Yönlendirme Personeli bay&bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler T.C. Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek, En az lise mezunu, (Yabancı dilde eğitim veren liseler veya üniversite öğrencisi olması tercih sebebidir.) 01.01.1991 ve sonrasında doğmuş olmak Dinamik, takım çalışmasına yatkın beşeri ilişkileri güçlü Erkek adayalar için, boy 175 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için, 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olmak, Daha önce herhangi bir havayolu şirketinden veya diğer kuruluşlardan disiplinsizlik nedeni ile ayrılmış olamamak, Son iki yıl içerisinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarından birinden istenilen minimum puanı belgelemek (Herhangi bir dil belgesine sahip olmayan adayların düzenlenecek olan dil mülakattın da başarılı olması) YDS – 50 Puan TOEFL (IBT) - 60 Puan IELTS - 5 Puan İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay&bayan adaylar

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Antalya ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞDESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. ( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına uygun.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına İzmir ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞDESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. ( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına uygun.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına SAMSUN ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. Bayan, Samsun'da ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına SATIŞ DESTEK SÜPERVİZÖRÜ arıyoruz. Proje Koordinatörüne bağlı olarak ; kendisine ait bölge ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Yalova ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. ( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına uygun.

 • Kurumsal Gelişim Proje Stajyeri
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması 22 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Yönetim Danışmanlığı projelerinde organizasyon, analiz vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçleri yürütecek, İşi ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek süreç geliştirme çalışmaları ile kurumumuza katkı sağlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İİBF bölümlerinde okuyan, tercihen 3. veya 4. sınıf, Proje, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, sabırlı ve güleryüzlü, Detaylara hakim, araştırmacı, çalışkan ve özverili, Microsoft Office yazılımlarından etkin ve hızlı bir şekilde yararlanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması İnsan kaynakları alanında danışmanlık hizmeti veren firmamızın Ankara-Kavaklıdere'deki ofisinde görevlendirilmek üzere Dönemsel Engelli Ofis Destek Personeli aramaktayız. İşe alınacak olan kişi; Telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ofisin genel işlerinden sorumlu olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen Tercihen benzer görevde deneyimi bulunan Diksiyonu düzgün Türkiye İş Kurumuna kayıtlı Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu olan Engel düzeyi görev tanımını yerine getirmesine uygun olan Hataiçi 5 gün tam gün çalışacak 30 yaşını aşmamış adayların başvurularını bekliyoruz. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız firmamız adına “ Satış Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Satış konusunda deneyim sahibi ya da bu alanda kariyer hedefi olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İzmir’de ikamet eden.

 • Quality Engineer
  Era İnsan Kaynakları
  Türkiye Geneli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması We’re looking for a “Quality Engineer” who graduated from faculties of engineering for our client company.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, At least 2 year experience in development or quality department, Excellent command of both written & spoken English, PPAP, APQP knowledge and having TS/EN 16949 certificate is an asset, No military obligation for male candidates, Living in İzmir.

 • Maintenance Chief
  Era İnsan Kaynakları
  Türkiye Geneli 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması We are looking for a "Maintenance Chief” for our client company which is operating in automotive industry.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, At least 6 years of experiences in maintenance department, Preferably with experience in the automotive industry, Fluency at both written and spoken English, Completed military service for male applicants, Living in Izmir.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına Ankara ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. Bayan, Ankara ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına KAYSERİ ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında. Bayan, Kayseri'de ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

 • Saha Satış Temsilci
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kurumsal müşterileri ziyaret ederek , ürün ve hizmetlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek, Yeni müşteri kazanımı sağlamak, Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını arttırmak.

  Aranan Nitelikler Lise/Üniversite mezunu, Kurumsal Satış tecrübesi olan, Teknolojiyi takip eden ve bilişim sektörüne ilgi duyan, İkna kabiliyeti ve sunum becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Tahsilat Yetkilisi
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Kavacık lokasyonumuzda çalışmak üzere 'Tahsilat Yetkilisi' arayışımız bulunmaktadır.. Haftaiçi 5 gün 09:00/18:00 saatleri arasında, Maaş+prim+yol ücreti sistemi ile çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında, En az lise mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi tecrübesi olan, Telefonda iletişimine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çağrı Merkezi sektöründe çalışmaya istekli.

 • İş Açıklaması İstanbul / Levent'te bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Ofis Yönetim Sorumlusu ve Yönetici Asistanlığı görevini birlikte yürütebilecek çalışma arkadaşımızı arıyoruz. Ofis içerisinde idari hizmetler bünyesinde bulunan personelin yönetimi Ofis için yapılacak satınalama aktivitelerini ve faturaların kontrollerini sağlamak Yurtdışı ofis ile satınalma / yönetim / hizmetler ile ilgili yazışmaları yönetmek Bağlı bulunduğun yöneticinin toplantı organizasyonlarını ayarlamak Yönetici ile birlikte görüşmelere ve toplantılara katılmak Rezervasyon ve programları hazırlamak Toplantılarda kullanılacak sunum ve raporları hazırlamak

  Aranan Nitelikler İleri seviyede İngilizce anlama, okuma ve yazma bilgisi Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme Etkin sözlü ve yazılı ieltişim becerisi Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteğine sahip

 • İş Açıklaması Firmamızın Kavacık ofisinde görevlendirilmek üzere, resepsiyon ve ofis hizmetleri koordinasyonuna yardımcı olabilecek bayan personel arıyoruz. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Santrale gelen çağrıları karşılamak ve ilgililerine yönlendirmek Dahili numaralar listesini oluşturmak ve güncel tutulmasını sağlamak Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak Ofis Hizmetleri ile ilgili gelen şikayet ve talepleri, ilgili programlara girip takibini yapmak Bağlı bulunduğu yöneticiye periyodik rapor vermek

  Aranan Nitelikler Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi Benzer bir görevde en az 1-2 yıl deneyimli Orta / Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme Telefonları cevaplayacak seviyede ingilizce bilgisine sahip Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteneğine sahip Andolu yakasında ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Makam Şöförü
  Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe Anadolu Yakası - Batı Ataşehir'de faaliyet göstermekte olan uluslararası bir firmanın , genel müdür makam şoförlüğünü yapmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kurumsal sektörde üst düzey yöneticilerle en az 3 yıl çalışmış, Esnek çalışma programına ayak uydurabilen ve seyahat engeli bulunmayan, İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, saygılı, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, En az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, 40 yaşını aşmamış, Tercihen bekar, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Referans verebilecek, "Makam Şoförü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması YENİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ!! YÜKSEK PRİM YOL+YEMEK+SİGORTA ŞARTLARI İLE ÇALIŞABİLECEK ACK Gayrimenkul, gayrimenkul alım satım kiralama alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamızın Ataşehir'deki ofisinde, gayrimenkul bölümünde çalışacak, gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmayı hedefleyen takım arkadaşları aranmaktadır. Bu iş dalında deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz, aranan özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Bu iş dalında kariyer sahibi olmayı planlayan; İnsan ilişkilerine güvenen; Saha ve takım çalışması yapabilecek; Didiplinli, kendisine ve işine özen gösteren; Hareketli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek; Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek; 20-30 yaş arası; Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; Anadolu yakasında (tercihen Ataşehir ve yakın çevresinde) ikamet eden; Bay/Bayan çalışma arkadaşları Not: Çalışma arkadaşlarımızla eğitim sürecinde yakınen ilgilenilerek işi kısa sürede ve en iyi şekilde öğrenmeleri sağlanacaktır. Klasik gayrimenkul firmalarındaki çalışma şeklinin dışına çıkılarak çalışma arkadaşlarımız maddi ve manevi olarak desteklencektir. Diğer ayrıntılar yüzyüze görüşülecektir.

 • HR Trainee
  Fas Firma Destek Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları alanındaki faaliyetimize destek amacıyla "HR Trainee" arayışındayız ; FAS Danışmanlık Bünyesinde çalışılan "Seçme & Yerleştirme" projelerinde; Veri tabanından aday araştırma, Aday görüşme randevuları organize etme, Aday görüşme raporları hazırlama ve sunma, Aday Referans kontrolleri yapma, Firma içi raporları düzenleme, Ofis çalışanlarına destek görevlerini üstlenmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ya da öğrencisi, İyi derecede MS office uygulamalarına hakim, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, İK alanında çalışmaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında oturan

 • Satış Destek Temsilcisi
  Bilkay Grup
  İstanbul Anadolu 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, Satış destek biriminde görevlendirilmek üzere DÖNEMSEL personel arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı; Firmamızın, hizmetleri ve distribütör olduğu ürünler konusunda telefon aracılığıyla müşterilere bilgi verilmesi, Müşteri portföyünün oluşturulması, dönemsel olarak update edilmesi, Hedef kitleye uygun database yenilemesi ve bilgilerin update edilmesi, Kampanya duyurularını telefon aracılığıyla yapılması ve gerekli periodlarda hatırlatmaların gerçekleştirilmesi, Telefon ile müşterilerden gerekli randevuların alınması, Müşterilere dönemsel kampanya duyurularının yapılması, Event organizasyon davetlerini telefon aracılığı ile yapmak,takip edilmesi,. Yapmış olduğu görüşmeleri günlük, haftalık ve dönemsel raporlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 1 yıllık satış deneyimi ve tele-marketing tecrübesi olan Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen Planlı ve disiplinli çalışabilen İkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilen, MS Office uygulamalarına hakim İnsan ilişkileri başarılı,pozitif, güler yüzlü, dinamik, Anadolu yakasında ikamet eden, çalışma yeri Ümraniye Şerifali

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?