Danışmanlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • Personel Özlük İşleri Elemanı FT GRUP İstanbul Avrupa 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamızın Bakırköy'deki merkezinde görevlendirilmek üzere Personel Özlük İşleri Elemanı alınacaktır. İşe Giriş-Çıkış işlemlerinin SGK mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmesi E-bildirge ve İşkur ile yazışmaların ve bildirimlerin yerine getirilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksekokul ya da fakülte mezunu İş Kanunu, SGK, İş-Kur ve Çalışma mevzuatı hakkında bilgi sahibi Alanında en az 3 yıl deneyimli 6111 sayılı teşvik kanunu uygulamalarına çok iyi derecede hakim Aktif araç kullanabilen Bay / Bayan

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Secretcv.com İnsan Kaynakları departmanında yürütülen Seçme Yerleştirme süreçlerine destek verecek "İşe Alım Stajyeri" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler MYO ya da Üniversiteden yeni mezun, İnsan Kaynakları, özellikle İşe Alım alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı Etkin iletişim becerilene sahip, MS Office ve Internet kullanımına hakim, Haftaiçi hergün ofiste görev alabilecek, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer, Asistan

 • İşe Alım Yöneticisi CV Plus Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CVPlus Search&Selection'ın büyümekte olan işe alım ekibinde görevlendirilmek üzere  "İşe Alım Yöneticisi" arayışındayız.   İş Tanımı: İşe alım projelerinin koordine edilmesi, Danışman ekibin yönetimi, Belirlenen hedefler doğrultsunda yeni müşteri portföyü geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İşe Alım süreçlerinin yönetiminde en az 6 yıl deneyim sahibi, Kurumsal Satış ve Müşteri Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Daha önce Danışmanlık sektöründe, işe alım projelerinde Özel Müşteri Yönetimi sağlamış, Ekip Yönetimi ve İş Planlaması konusunda deneyimli,  İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal –sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, MS Office ve Internet kullanımına hakim, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, etkin iletişim becerilerine sahip, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetici, Takım Lideri

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul-Büyükçekmece mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanı' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: Tezgahtar, Satış Temsilcisi, Plasiyer, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul-Pendik mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Destek Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Plasiyer, Tezgahtar

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir-Çiğli mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Destek Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Plasiyer, Tezgahtar

 • Karşılama Hostesi Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • Dönemsel (Günlük/Aylık) Resepsiyonist Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli 'Dönemsel Projeleri'nde görevlendirilmek üzere 'Resepsiyonist' arıyoruz. Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi, Gelen giden evrak takibinin yapılması ve yönlendirilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Seyahat planlamalarının yapılması, Resepsiyonist olarak ihtiyaç duyulduğu durumlarda farklı departmanların asiste edilmesi.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Çapa'da ikamet etmekte olan ailemiz için bayan part time ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referans verebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 25-30 yaş aralığında, Titiz, Düzenli, Haftaiçi 08:30-12:30 saatleri arasında 1300 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Çamlıca'da ikamet eden müşterimizin 78 yaşındaki hasta anneleri ile ilgilenebilecek bayan yatılı hasta bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Daha önce evde hasta bakım tecrübesi olan, Sigara kullanmayan, Referanslı, Yatağa bağımlı hasta bakabilen, Haftanın altı günü 2700 TL ücret ile yatılı olarak çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Hasta Bakıcı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Fulya'da ikamet etmekte olan ailemizin 10 aylık bebeği ile ilgilenebilecek yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bebek bakımında tecrübeli, Referansı kuvvetli, Sigara kullanmayan, Özenli, Tüm ilgisini bebeğe verebilecek, Kediden korkmayacak, Sorumluluk sahibi, 30-45 yaş aralığında, Haftanın altı günü, 3000 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Fenerbahçe'de ikamet etmekte olan ailemizin 8 aylık ikiz bebekleri ile ilgilenebilecek,yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bebek bakımında tecrübeli, Referansı kuvvetli, Kesinlikle sigara kullanmayan, Dikkatli, Tüm ilgisini bebeklere verebilecek, Sorumluluk sahibi, 30-50 yaş aralığında, Haftanın altı günü, 3000 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Balmumcu'da ikamet etmekte olan ailemizin 2 aylık bebekleri ile ilgilenebilecek bayan gündüzlü bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli,   Referanslı,   Sigara kullanmayan,   Dinamik,   Enerjik,   Haftaiçi 09:00-19:00,cumartesi 09:00-14:00 saatleri arasında,   2000 TL ücret ile çalışabilecek,   35-45 yaş aralığında,   Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Maltepe'de bulunan ofisimizin  temizliği, çay servisi ve yemek servisinden sorumlu olacak personel  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 45 yaşını aşmamış Bay veya Bayan, Maltepe'ye ulaşım konusunda problem yaşamayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli, Eleman

 • Bebek Bakıcısı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tecrübeli, Referans verebilecek, Sigara kullanmayan, Enerjik, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Haftaiçi 08:30-18:00 saatleri arasında, Beylikdüzü, Büyükçekmece lokasyonunda ikamet eden;

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kartal'da ikamet etmekte olan ailemiz için gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, Referanslı, İşini titizlikle ve özenle yapan, Çalışkan,lezzetli yemek yapabilen, Hamarat, Kediden korkmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Haftanın altı günü 08:30-17:30 saatleri arasında, 2250 TL ile çalışabilecek, Bayan 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Yeniköy'de ikamet etmekte olan ailemizin 1,5 aylık bebeğinin bakımıyla ilgilenebilecek, yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kesinlikle sigara kullanmayan, Referans verebilecek, Merhametli, Sevecen, İlgili ve anlayışlı, Haftanın altı günü, 3000 TL ile yatılı olarak çalışabilecek, Bayan 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ataköy'de ikamet etmekte olan ailemizin 3.5 yaşındaki çocuğu ile ilgilenebilecek, gündüzlü çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyim sahibi, Referans verebilen, Sigara kesinlikle kullanmayan, Çocukların gelişimine katkıda bulunabilecek, Tercihen lise mezunu, İletişimi kuvvetli, 30-45 yaşları arasında, Haftanın altı günü 08.30 -19:00 saatleri arasında, 2000 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • Depo Elemanı Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan kurumumuzun Sultanbeyli lokasyonunda depo- lojistik alanında görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktayız.

  Aranan Nitelikler - Tercihen depo- lojistik alanında deneyimli, - Kasım ayı sonuna kadar çalışabilecek, - Sultanbeyli civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Kuveyt'in en güçlü şirketlerinden olan Star Neighborhood Real Estate Company Türkiye'de yapmakta olduğu ve yapacağı yatırımları için çalışma arkadaşları aramaktadır. www.starneighborhood.com

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen,ilave dil olarak Arapça bilmek tercih sebebidir Gayrimenkul satışında en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Telemarketing tecrübesi tercih sebebidir Microsoft Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Satış sözleşmeleri, teslim süreçleri, bankalar ve müşteri iletişimi konularında bilgi sahibi Emlak danışmanlığı,satış,müşteri portföyü oluşturma konularında deneyimli Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, disiplinli, etik kurallara sahip, kendine güveni olan, İşini ve zamanını iyi planlayan, işini sonuç odaklı takip eden, Müşteri Memnuniyetini prensip edinmiş, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan veya mesai saatleri dışında kullanan Levent Kanyondaki ofisimize ulaşım problemi olmayan

  Sektör: İnşaat, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetim Danışmanı, Satış Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş Açıklaması     - Kendisine bağlı ekibin iş planlamasını yapmak ve koordinasyonunu sağlamak,  - Ekibin belirlenen hedeflere ulaşması için gerekli yönlendirmeleri yapmak,  - Ekibin performans ve kalite performasını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunmak,  - Ekibin motivasyonunun yüksek tutulmasını ve çalışma kapasitesinin arttırılmasına katkı sağlamak ve ekibin bireysel gelişiminden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler     - MYO veya Lisans mezunu,  - Tercihen bankaların Collection departmanlarında yöneticilik yapmış,  - Ekip yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli,  - Yöneticilik becerileri gelişmiş,  - Tahsilat, performans yönetimi, kalite süreçlere hakim,  - Analitik düşünce yapısına sahip, proaktif, self motivasyonu yüksek,  - Organizasyon, koordinasyon ve problem çözme yetenekleri gelişmiş,  - İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen.

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş Açıklaması Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul lokasyonunda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz; 

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil edilmiş Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Müşteri ile iyi iletişim kurabilen, İyi derecede MS Ofis programları ve hızlı klavye kullanımı becerisi olan, Problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren, Müşteri bağlılığı yaratabilecek yetkinliğe sahip, Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 

  Sektör: Çağrı Merkezi, Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Operasyon Sorumlusu Dış Patent İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Marka- Tasarım başvuru aşamaları ve sonrasındaki süreçlerin takibi, müvekkillerin bilgilendirilmesi. Süreçlerde gereken raporların alınarak iş akışı kontrollerinin sağlanması. 

  Aranan Nitelikler ·         Diksiyonu düzgün, ·         Sektör deneyimi olan, ·         Kurumsal temsil yeteneğine sahip, ·         İş takibi ve sistemli çalışma prensiplerine sahip, ·         Sonuç ve çözüm odaklı, analitik değerlendirme yeteneğine sahip, ·         Ekip çalışmasına uyumlu, ·         Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu ·         18 - 30 Yaş arası ·         Bay - Bayan Ekip Arkadaşları  

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamızın 'Kavacık' lokasyonunda çalışmak üzere 'Tahsilat Yetkilisi' arayışımız bulunmaktadır.. Haftaiçi 5 gün 09:00/18:00 saatleri arasında, Maaş+prim+yol ücreti sistemi ile çalışılmaktadır.

  Aranan Nitelikler   18-30 yaş aralığında, En az lise mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi tecrübesi olan, Telefonda iletişimine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çağrı Merkezi sektöründe çalışmaya istekli.

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Beylikdüzü lokasyonlu firmamızın İnsan Kaynakları Departmanı'nda , kariyer portalları üzerinden cv taraması yaparak telefon üzerinden mülakat organizasyonu yapacak Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Çağrı merkezi tecrübesi olan, İletişim becerileri gelişmiş, Öğrenmeye açık. Beylikdüzü civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş Açıklaması Satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Takım Arkadaşları'' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Geliştirme Uzmanı Core Marketing Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sektörünün önderlerinden biri olan firmamız Core Marketing Group Ajans'ın iç operasyonlarının denetlenmesi, iyileştirilmesi, karlılık/maliyet oranlarının geliştirilmesi.....vb.  faaliyetlerin yürütülmesi görevlerini kapsayan pozisyon için adayların cv'lerini bekliyoruz. Görev yeri Bakırköy'de yer alan merkez ofisimizdir.  

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İSTATİSTİK, MATEMATİK, FİZİK  bölümlerinden mezun (Lütfen diğer bölüm mezunları bu pozisyon için başvurmasın) -Kurumsal kültürü her ortamda taşıyabilen -İkili iletişimde başarılı -Terchen Avrupa yakasında ikamet eden -Bay-Bayan adaylar -Aktif sürücü (B sınıfı ehliyet)

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Danışmanlık, Ajans

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması CANÖREN OSGB   İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren işletmemizde maaş + prim ücretlendirme sistemi ile part time veya tam zamanlı satış pazarlama faaliyetlerimizden uygun olduğu kategoride çalışarak yeni müşteri kazanımı sağlayacak "Satış Pazarlama Uzman"ları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Minimum 1 yıl proje satışında bulunmuş, Aktif araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyeti olan, Giyimine özen gösteren, prezantabl, Müşteri yönetimi ve iş takibi konusunda kendine güvenen, Bayan eleman alınacaktır.     Not: Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması QMCD Danışmanlık olarak, yönetim sistemleri danışmanlığı, belgelendirmesi ve marka, patent tescil işlemleri konularında 13 yıldır hizmet vermekteyiz. Ofisimizde çalışmak üzere   ''YÖNETİCİ ASİSTANI'' arayışındayız. Müşteri ve Potansiyel Müşteriler ile iletişi kurmak satış fırsatlarını takip etmek, Dijital Pazarlama ve Tele satış Yapmak, Gelen Giden evrak ve kargoları takip etmek ve gerekli kayıtları tutmak. Ofis içi ve dışı tüm iş akışını takip etmek, yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak. Dil tekniklerini hatasız, anlaşılır bir şekilde kullanarak, yöneticilerinin onay ve bilgisi dahilinde tüm yazışma işlerini gerçekleştirmek, Tüm yazışma ve raporlarının günlük olarak takibini yapmak ve ilgili birimlere zamanında iletilmesi veya birimlerden zamanında temin edilmesini sağlamak, Yöneticilerinin verdiği ofis görevlerini zamanında ve eksisiz yapmak, Tüm dosyalama, arşiv ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek ve düzen içinde işlemesini sağlamak, Gerekli yönetim raporlarını hazırlamak, yazılı hale getirmek,

  Aranan Nitelikler İzmir’ de ikamet eden (Tercihen Karşıyaka) Bayan Lise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen yabancı dil bilgisi ( İngilizce) Tercihen Yönetici asistanlığı ve sekretarya veya Telefonla Satış konusunda tecrübe sahibi, MS Office programlarına ve İnternet Kullanımına hakim, Prezantabl, iletişim, zaman yönetimi, planlama iş takibi ve organizasyon konularında beceri sahibi, Yazılı ve sözlü iyi sunum yeteneğine sahip, Motivasyonu ve başarma hırsı yüksek,
 Problem çözme yeteneğine sahip,
 Aktif satış becerileri ve yetkinlikleri olan,


  Sektör: Danışmanlık, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

/
12

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?