Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Danışmanlık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • Temporary Training Support Specialist

  Manpowerİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a ''Temporary Traning Support Specialist'' (5 months) for our global bussiness partner in healthcare industry . Main responsiblity is organizing Education Specialists’s training programs given to customers around Turkey. Support monthly training scheduling. Conduct and support administration activities.

  Aranan NiteliklerWe are looking for a ''Temporary Traning Support Specialist'' for our global bussiness partner in healthcare industry . Min. 2-3 year work experience High level of organizational skills Good level of English Strong oral and written communication skills. Strong interpersonal and leadership skills. Represent the company in a professional manor and gain the confidence and trust of the Customers. Ability to work independently. Strong problem solving skills.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Dönemsel Ön Muhasebe Elemanı

  Manpowerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıStok giriş faturalarının takibi ve muhasebeleştirilmesi, Satış faturalarının düzenlenmesi ve muhasebeleştirilmesi, Yansıtma ve diğer faturaların düzenlenmesi ve muhasebeleştirilmesi, Banka hareketleri muhasebe kayıtlarına destek verilmesi, Sigorta poliçeleri muhasebe kayıtlarının oluşturulması, Cari hesap mutabakatlarına destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için ''Dönemsel Ön Muhasebe Uzmanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans programlarından mezun, Genel muhasebe ve vergi uygulamaları konusunda bilgi sahibi, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen SAP hakkında bilgi sahibi olan, Takip yönü kuvvetli, hızlı, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıReed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için "Müşteri Teknik Destek Mühendisi" aramaktayiz. Müşterilerle iletişim kurarak müşteri şikayetlerini ve memnuniyetlerini takip edecek. Müşteri şikayetlerinde kalite kontrol değerlendirmelerini yapacak. Ürünlerin uygunsuzluk durumu ile ilgili düzeltici/önleyici faaliyetleri yürütecek. Müşteri şikayetlerinin istatistiksel değerlendirmesini yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun. Müşteri teknik destek sürecinde en az 2 yıl tecrübeli. Çok iyi derecede İngilizce Bilgisine sahip. İkna kabiliyeti ve iletişim yetkinliği gelişmiş. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Mağaza Müdür Yardımcısı-Marmara Forum

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağaza ekibine liderlik etmek Hedefler doğrultusunda mağaza ekibini doğru şekilde yönetmek Müşteri memnuniyetini gözeterek servis ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmek, Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak, Mağazanın genel durumundan, görsel standartların uygulanmasından, mağazanın ve deponun düzeninden sorumlu olmak, Düzenli aralıklarla stok kontrolünü gerçekleştirmek, Mağaza içi eğitimlerden sorumlu olmak, Şirkete, mağaza operasyon sürecinin gelişimine ilişkin önerilerde bulunarak ve fikirler üreterek katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerMücevherat ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin Avrupa yakasındaki mağazasında görev alacak 'Mağaza Müdür Yardımcısı'aramaktayız. Yüksekokul veya üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Minimum 3 yıl perakende tecrübesi olan ve en az 1 yıl yöneticilik yapmış, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış Görünümüne özen gösteren, Pozitif, güleryüzlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • Makine Operatörü

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretilen ürünlerin makine kullanılarak paketlenmesi.

  Aranan NiteliklerGıda sektöründe faaliyet gösteren Alman firmasının Hadımköy’de bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere deneyimli “Makine Operatörleri” arıyoruz. Tercihen ilköğretim mezunu, Makine operatörü olarak en az 3 yıl deneyimli (Tercihen Paketleme makinelerinde), Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Uluslararası Satış Uzmanı

  Manpower Gayrettepeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSpor alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Uluslararası Satış Uzmanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İnşaat sektöründe minimum 4 yıl satış deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, İhale süreçlerine hakim, Proje süreçlerinde yer almış, iş takibi güçlü, Analitik yetkinliklere sahip, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan NiteliklerYurtdışında sorumlu olduğu bölgelerde ihale süreçlerini takip etmek, Sorumlu olduğu bölgelerde piyasa araştırması için seyahetler düzenlemek, Projeleri takip edip, satışa yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Spor

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıWe are seeking for a "Fleet Contact Engineer" for our multinational client who is performing at automotive sector; Analyzing the tires in the fleet and presenting the development potential of the fleet, Visiting the fleet regularly and preparing reports to customer services and sales department, Providing technical trainings and supporting in montage process, Consulting to fleet customers about technical and product management issues.

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree in Engineering from a reputable university, Good communication of English, both written and spoken is a must, New graduated or 2 year experience, Excellent communication and presentation skills, Good command of MS Office applications, Military service is completed for male candidates, Living or willing in Kayseri, Able to work with one year contract based.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Satış Pazarlama Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirmek Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürün satışı gerçekleştirmek İş planlamasını yapıp, çalışmaları hakkında raporlama yapmak Müşteri firmalara, gerekli satış şartname / sözleşme / teklif hazırlamak Müşterilerin gelecekteki taleplerini de önceden görüşerek sipariş ve fiyat teklifini hazırlamak Siparişin alımından ürünün sevkiyatına kadar olan süreci takip etmek Satış konusunda ve piyasa satışı sonrası müşteri memnuniyeti takip etmek Müşteri ilişkilerini başarıyla yürüterek, müşteri şikayetlerini değerlendirmek Önceden belirlenecek ve planlanacak rotalarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde"Satış Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İşlenmiş pet flake & plastik granül satış deneyimi olan, En az 5 yıl plastik hammaddesi pazarlama veya üretim deneyimi olan, Araştırma ve geliştirme becerilerini etkin kullanabilen, Müşteri ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü, Sorumluluk alanlarıyla ilgili diğer ekiplerle koordineli ve planlı çalışabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurt içi Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Fleet Contact Engineer (İstanbul)

  Manpower Ümraniyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a "Fleet Contact Engineer" for our multinational client who is performing at automotive sector; Analyzing the tires in the fleet and presenting the development potential of the fleet, Visiting the fleet regularly and preparing reports to customer services and sales department, Providing technical trainings and supporting in montage process, Consulting to fleet customers about technical and product management issues.

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree in Engineering from a reputable university, Good communication of English, both written and spoken is a must, New graduated or 2 year experience, Excellent communication and presentation skills, Good command of MS Office applications, Military service is completed for male candidates, Living or willing in İstanbul, Able to work with one year contract based.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • Supply Chain Superuser

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a " Supply Chain Superuser" for a multinational client which is performing at health sector. This person will be the most important link between the local business and ERP – Support Organization, and the first point of contact for end users in the company. Providing the functional and training teams with feedback, Support the preparation of training materials Perform system testing Assist with data cleansing & data migration activities Leverage their extensive knowledge of business processes and policies Provide realistic scenarios for training development and support End User training in his/her area Provide first level SAP support to their departments during Go-Live and on-going as part of a wider support organization

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree Experience in SAP SD Module Supply Chain and/or Logistics experience Fluency in both written and spoken English Advanced MS Office skills Available to travel Internationally when it is needed Teamwork oriented person with good communication skills Quality knowledge is a plus

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • Digital Marketing And Communication Specialist

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a " Digital Marketing and Communication Specialist" for a multinational client which is performing at automotive sector. As Communication Specialist, you are responsible for executing the external and internal communications activities. Create and launch communication campaigns on new products, Creating and implementing digital marketing plan, social media marketing plan, Creation marketing content, such as High Quality videos, PowerPoint, web and social media content, Distribute and promote our communication content towards, Coordinate product launches towards internal audience by publishing content on all available internal platforms, Be responsible for building the yearly communication plan and executing it according to a yearly budget, Ensure local and global implementation of the communication campaigns and follow up results, Create and continuously improve the content on the website, follow up SEO results with key performance indicators, Ensure that brand news are published via social media and inbound marketing activities with a strong focus on generating leads for the Sales teams, Distributor meeting organization, local marketing material supplies, CRM program follow up and support.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, preferably communications and marketing related, At least 2-4 years working experience in an international company in communication or marketing, Experience in digital marketing and inbound marketing, Experience in Social Media, Fluency in both written and spoken English, Solid expertise with Adobe Suite, MS office and professional in PowerPoint,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için İstanbul Avrupa Yakası'nda görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz. Şirket satış stratejileri doğrultusunda, sorumlu olunan bölgede müşteri yönetimini sağlamak, Sorumlu olunan satış noktalarında rut planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda satış noktalarındaki stoklarını ürün ve ambalaj bazında yönetmek, Satış analizleri ve saha çalışmalarıyla satış verimliliğini arttıracak ve büyüme sağlayıcı uygulamalar gerçekleştirmek, Satış hedeflerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üst yönetime ilgili raporlamanın hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık, Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Sıcak satış tecrübesi olan, SRC4 belgesine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıWe are seeking for a "Fleet Contact Engineer" for our multinational client who is performing at automotive sector; Analyzing the tires in the fleet and presenting the development potential of the fleet, Visiting the fleet regularly and preparing reports to customer services and sales department, Providing technical trainings and supporting in montage process, Consulting to fleet customers about technical and product management issues.

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree in Engineering from a reputable university, Good communication of English, both written and spoken is a must, New graduated or 2 year experience, Excellent communication and presentation skills, Good command of MS Office applications, Military service is completed for male candidates, Living or willing in Adana, Able to work with one year contract based.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • İcra ve Adli Takip Elemanı

  Manpowerİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİcra takip dosyalarının açılmasından sonuçlandırılmasına kadar olan tüm sürecin yürütülmesi, Adliyelerdeki ve İcra Müdürlüklerindeki işlemlerin düzenli şekilde takip edilmesi, Fiziki tebligat girişlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerLisanslama sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde yer alan hukuk birimi içerisinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde ''İcra ve Adli Takip Elemanı''arayışı içerisindeyiz. Adalet Yüksek Okulu Mezunu İcra ve dosya takip konusunda min. 5 yıl tecrübesi bulunan Tercihen YTS (Yasal Takip Sistemi) bilgisi olan, İlgili programları aktif olarak kullanabilen (İcraPro, UYap gibi) Titiz, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasıyla uyumlu Seyahat engeli bulunmayan Kurumsal icra dosyalarının takibini yapabilecek, Problem çözme becerisi gelişmiş.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması· Ofisin genel temizliğinden sorumlu olacak, · Mutfak alanında içecek hazırlayıp servis edecek.

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Çay Servis ve Temizlik Elemanı" arıyoruz. · En az lise mezunu, · Çay Servis ve Temizlik alanında en az 4-5 yıl tecrübe edinmiş, · İşinde pratik, tertipli, düzenli ve temizliğe önem veren, · Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, · Sorumluluk bilincine sahip, güler yüzlü, · Diksiyonu düzgün.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Çaycı, Temizlikçi, Hizmetli

 • Lojistik Operasyon Sorumlusu

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMedikal sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için "Lojistik Operasyon Sorumlusu " arıyoruz. Şirketinin satış öngörüleri doğrultusunda resmi kurumlar tarafından belirlenen mevzuatlar doğrultusunda ürün tedarik etmek ve gerçekleşen satışlar doğrultusunda ürünlerin piyasaya doğru ve kaliteli koşullarda dağıtımı, raflarda yerini alması ve satış sonrası destek verilmesi Satış, pazarlama ve finans departmanları ile koordineli çalışarak, ürün tedariki için doğru planlamaların yapılmasını, planlamalar doğrultusunda mevzuatlara uygun ithalat süreçlerinin gerçekleştirilmesini ve ürün maliyetlerini mevcut şartlara göre en uygun seviyede tutulmasını sağlamak, Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda yıllık lojistik bütçesinin belirlenmesi ve bütçelenmesi, Yıllık satış hedefleri ve stoklar doğrultusunda ürün tedarik planının belirlenmesi ve global satınalma yöneticileri ile adet mutabakatının yapılması, Ürün maliyetlerini farklı piyasa şartları ve parametreleri göz önünde bulundurarak öngörülen bütçe rakamlarında ya da olabilecek en uygun seviyede tutmak, Envanterin ve fiziki stokların takibi ve doğruluğundan emin olmak, Tedarik edilecek ürünlerin mevzuata uygun bir şekilde lisanslanması ve ithalatlarının tamamlanması, İthalat süreçlerinde banka transferlerinin bildirimi ve gümrük evraklarının temin edilmesi, İthalat süreçlerinde gümrük müşavirliği firmalarının yönetilmesi, Hizmet alınan tedarikçi firmalarının kontrolü ve yönledirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Lojistik operasyonları konusunda min.4 yıl tecrübeli Tercihen tıbbi cihazlar konusunda deneyimli İyi seviyede İngilizce bilen ERP programı tecrübesi olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Kalite Güvence Müdürü

  Manpowerİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSeramik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Kalite Güvence Müdürü’’aramaktayız; · Firmanın kalite hedefleri ve politikaları doğrultusunda kalite güvence sisteminin yönetilmesinden sorumlu olmak, · Fabrika içindeki ve dışındaki tüm kalite süreçlerini gözlemleyerek hataların engellenmesini, süreçlerin daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak geliştirmeler planlamak, · Kalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri sağlamak. · Müşteri şikâyetlerini değerlendirmek ve tekrar oluşmaması için aksiyon belirlemek.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, · Kalite güvence süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, · Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen Kocaeli ya da Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Cam ve Seramik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıProvides personal assistance to General Manager, Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Organize meetings, dinning organizations for internal events, international guests, Take actions time of crises, Follows up personel assistance tasks, Works with other departments.

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a “General Manager Assistant” for our client. • University degree, • Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization, • Professional attitude, organized and structured but flexible if required, • Good knowledge of MS Office applications, • Strong coordination and communication skills, • Fluency in verbal and written English is a must.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Yardımcı, Asistan

 • Top Executive Assistant

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKeeping the agenda of the General Manager, Scheduling high volume meetings with other top executives, Providing travel organisations such as hotel reservation, flight and transfer bookings for all teams for domestic and international travels, Supplying administrative needs and works, Organizing internal and external meetings, visits. “Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur.”

  Aranan NiteliklerWe are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Top Executive Assistant' to work for our client. Having a University Degree, Fluency in both written and spoken English is a must, Minimum 3 years of experience in related area, Experience in the usage of computers and office software packages (MS Word, Excel, etc.), Excellent social and strong negotation skills, Perfect organizational skills to perform duties in parallel with time management and problem solution, Willingness to learn from others and to be a part of the team.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Yardımcı

 • Technical Service Administrator

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a " Technical Service Administrator " for a multinational client which is performing at health care sector. Provide first line Technical Service Administrative support to all internal and external customer Develop and implement quality and compliance concepts of Technical Service. Create and maintain service activities in service management system Process service agreements and quotations Process all service activities on database system Invoice service requests, service sales orders and service agreements Assist with installation and demo planning Receive and check service reports

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree Technical Background is a plus Fluency in English Advanced MS Office skills Basic knowledge of Database Management Systems Familiar with ERP software systems such as SAP, Oracle, JD Edwards Teamwork oriented person with good communication skills

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Kocaeli merkez ve ilçelerinde görevlendirilecek 'Müşteri Geliştirme Uzmanı' arıyoruz. Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi güçlü, analitik, motivasyonu yüksek, gelişime açık, Ekip çalışmasında uyumlu, hedef ve sonuç odaklı, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan NiteliklerŞirket satış stratejileri doğrultusunda, sorumlu olunan bölgede müşteri yönetimini sağlamak, Sorumlu olunan satış noktalarında rut planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda satış noktalarındaki stoklarını ürün ve ambalaj bazında yönetmek, Satış analizleri ve saha çalışmalarıyla satış verimliliğini arttıracak ve büyüme sağlayıcı uygulamalar gerçekleştirmek, Satış hedeflerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üst yönetime ilgili raporlamanın hazırlanması.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSistem ve Yazıcı Çözümleri alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Teknik Hizmetler Uzmanı' arıyoruz. Şirketin hizmet sağladığı ürün grupları için müşterilere, donanım ve yazılım kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri, sistem testleri gibi hizmetlerin sağlanması, Kurulum, bakım onarım ve test hizmetlerinin müşteri memnuniyetini sağlayarak, uygun kalite ve maliyette yerine getirilmesi, Müşterilere sağlanan hizmetlerin raporlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu, veya Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun, PC teknolojileri konusunda bilgili, PC bakım onarımında tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, yeniliklere açık, Ekip yönetimi bilgi ve becerisine sahip, Ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Eleman

 • İhracat Sorumlusu

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim ve Lojistik birimleri ile koordineli çalışarak terminlere uygun olarak siparişlerin sevkini sağlamak Siparişlerin sevki için nakliye firmasıyla ve gümrük ile gerekli tüm iletişimi kurmak, organizasyonları yapmak İhracat evraklarını düzenlemek, takip etmek ve arşivlemek İhracat işlemlerine istinaden banka ile görüşmeler yapmak İhracat satış ekibi ile sürekli iletişim halinde olmak

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "İhracat Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Pet –Plastik gurubu , ihracat operasyonda en az 5 yıl deneyimli Gümrük prosedürlerini takip edecek şekilde ihracat konularında bilgili İhracat operasyon evraklarını hazırlayabilen Gümrük müşavirleri ve nakliyeciler ile ilişkileri yürütebilecek Genel muhasebe prensipleri konusunda bilgili İyi seviyede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma) MS Office uygulamalarına hakim MİKRO programını bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Ofis Asistanı

  Manpowerİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOfis ihtiyacı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve koordinasyonu sağlamak, Seyahat ve konaklama organizasyonlarını gerçekleştirmek, Ofis genel ihtiyaçları (kırtasiye vb. gibi) takip etmek ve tamamlamak, Randevu ve toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, Şirket içi ve dışı iletişim (telefon, e-mail, faks,... vb. gibi) trafiğini yönetmek, Evrak takibi ve dosyalama işlerini yürütmek, işin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması yönünde gereken işleri gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerLisanslama sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için ''Ofis Asistanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Kurumsal bir şirkette benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Orta düzey İngilizce bilen ve MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı, Enerjisi yüksek ve diksiyonu düzgün.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıReed, 54 yılı aşkın süredir firmalara özel işe alım çözümleri üreten dünyadaki en büyük işe alım şirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danışmanımız ile 30’un üzerinde uzmanlık alanında başarıyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanalıyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz tüketici elektroniği sektöründeki Uluslararası bir müşterimiz için ''Sistem ve Süreç Geliştirme Şefi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Şirket stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda mali işler fonksiyonuna bağlı tüm süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik analizlerin yapılması. Sürekli iyileştirme projelerinin yürütülmesi. Süreçlerin performans göstergelerinin şirket hedefleri ile ilişkilendirilerek izlenmesinin sağlanması ve takip edilmesi. Yürütülen diğer projeler ve destek programları ile koordinasyonunun sağlanması. Tamamlanan projelerin, belirlenen hedef ve faydaları sağladığının takibi, kontrolü ve raporlamasının gerçekleştirilmesi. Yeni geliştirilen veya değiştirilen programların sonuçlarının ve performansının kontrol edilmesi. Süreç haritalarının ve iş süreçlerinin oluşturulması, ilgili dokümantasyonun hazırlanması yayınlaması ve takibinin sağlanması. Sistem ve süreç değişiklikleri konusunda şirket içi gerekli eğitimlerin verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen Mühendislik, İstatistik, İşletme veya Ekonomi). Sistem geliştirme ve proje yönetimi konusunda min. 5 yıl deneyim sahibi. SAP FI modülünü çok iyi bilen (Anahtar Kullanıcı olarak deneyime sahip), tercihen SAP CO, MM, SD modüllerinde bilgi sahibi. Çok iyi derecede MS Office, MS Project, Visio programlarına hakim. Süreç iyileştirme ve verimlilik, iş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) konusunda tecrübeli. İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip. Sistem analizi, süreç tasarımı & optimizasyonu ve test metodolojileri hakkında deneyim sahibi. Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık. İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Analitik bakış açısı ve problem çözme becerisine sahip. İç müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Muhasebe Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. KDV beyannamesi, muhtasar beyanname, geçici vergi beyannamesi , kurumlar vergi beyannamesinin düzenlenmesi, Fatura, irsaliye makbuz vb evrakların takibinin kontrollerinin muhasebe programına aktarılması ve raporlanması, BA-BS mutabakatlarının yapılması ve firmalar ile koordinasyon sağlanması, Şirketin tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılması, Personel özlük işlemleri ile ilgili bildirim ve yazışmaları takip edilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Serbest muhasebeci mali müşavirlik belgesi olan, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hâkim, Mikro programını iyi derece bilen, Finansal maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen ve iletişim yeteneği güçlü,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Mağaza Satış Danışmanı

  Manpowerİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmayı beklentiler doğrultusunda temsil ederek bir marka elçisi olmak. Prosedür ve yönetmeliklerine uymak ve uygulamak. Firma tarafından verilen niteliksel ve niceliksel hedeflere ulaşmak. Tüketicilere sunduğu bütün ürün yelpazesine hakim olmak ve bunları müşterilere satışı tamamlayacak şekilde özellik ve faydaları ile anlatabilmek. Müşterilerle ilişki kurmak, mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamak ve yeni müşteri yaratarak mevcut müşteri tabanını genişletmek. Ürün ve hizmetler konusunda müşteri fikir ve ihtiyaçlarını toplayarak bağlı bulunduğu satış müdürüne raporlamak. Bağlı bulunduğu ekip ile işbirliği içerisinde olmak ve iyi ilişkiler kurmak

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterimiz için Avrupa Yakası'ndaki mağazalarında görevlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” arıyoruz. En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen, Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Danışmanlık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Dönemsel Muhasebe Uzmanı

  Manpowerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSatış ve iade fatularalarının düzenlenmesi, muhasebe kaydının yapılması ve firmalara fatura gönderiminin sağlanması, Genel gider faturalarının, bütçe kalemine uygunluğunun denetlenmesi ve ilgili masrafların kayda alınması, Muhasebe kayıtlarının güncel yapılması ve haftalık evrakların klasöre edilmesi, Detay mizanların kontrol edilmesi, detay bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, Her türlü yasal beyannamen ve bildirimlerinin zamanında,doğru, eksiksiz olarak düzenlenmesi ve beyan edilmesi, Ay sonu yönetim raporlarının kapanışına destek verilmesi, Aylık mali dönem kapanış işlemlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerFinans Sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde 5 ay süre ile görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde ''Dönemsel Muhasebe Uzmanı'' arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin ilgili ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun, Mali müşavir, muhasebe alanlarında en az 3-4 yıl tecrübeli, Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi, Tek düzen hesap planı, vergi usul kanunu, Türk ticaret kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, tercihen iyi seviyede SAP kullanabilen, E-fatura, E-defter işlemlerine vakıf, Vergi mevzuatına hakim ve tercihen vergi denetim tecrübeli, Bilanço ve gelir tablosuna hakim, Tüm vergi beyannameleri ve benzeri yükümlülükleri süresi içerisinde eksiksiz yerine getirebilecek, Çözüm odaklı çalışabilecek,iyi iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi

  Manpowerİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBankacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘’Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi’’arıyoruz; · İşe giren personelin yasal bildirimlerini resmi kurumlara yapmak, · İşten çıkan personelin kıdem, ihbar ve yıllık izin hesaplamalarını yapmak ve resmi kurumlara çıkış bildirimlerini yapmak, . Çalışanlara ait aylık maaş hesaplamalarının yapılması ve bordroların düzenlenerek ödemelerin gerçekleştirilmesi . Aylık bordro icmallerinin ve raporlarının düzenlenmesi, . Aylık SGK bildirgelerinin ve listelerin hazırlanması; tahakkuklarının alınması, . Yasal raporlamaların ve bildirimlerinin gerçekleştirilmesinin sağlanması, . Yıllık izin planlama ve izin kullanma sürecinin zamanında ve kurallara uygun olarak gerçekleştirilmesinin sağlanması ve bunun için gerekli takiplerin yapılması, izin karşılığının hesaplanması . Özlük dosyalarının mevzuata uygun ve tam olarak oluşturulması, arşivlenmesi, . Yasal mevzuatın takip edilmesi

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Bordro ve Özlük işleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, · İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Analitik düşünme ve problem çözebilme yeteneğine sahip, · Düzenli, takipçi ve kontrol yeteneği gelişmiş, · İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, · Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, . Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • Finans Uzmanı

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklaması​Plastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Finans Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Şirket içi nakit akım, fon akım, net işletme sermayesine ilişkin raporlama sistemlerinin kurulması, Şirket ödeme listelerinin hazırlanması ve nakit akışının oluşturulması, Nakit kasa uygulama politikalarının belirlenmesi ve uygulanması, Şirketin vergi uygulamalarının yönetiminde muhasebe departmanı ile koordineli çalışılması, Muhasebe departmanı ile koordineli olarak işlemlerin yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen Mikro muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahip,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

/13

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?