Danışmanlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin finans merkezinde değerlendirilmek üzere 'Operasyon Uzman Yardımcısı' aramaktayız. Evrak süreçlerine destek sağlanması, Kredi, ödeme ve eksik dökümanların kontrol edilmesi, Araç rehin işlemlerine destek olunması, Senetlerin sıralanması ve arşivlenmesi için teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe ve operasyon alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Rehin, haciz, sigorta, tüketici finansmanı konularında bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması Sistemden gerekli programları  kulllanarak dosya çekimi yapmak, Gerekli pdf’leri oluşturarak doğruluğunun kontrolünü yapmak, Dizayn departmanını ve baskı öncesi takım liderini desteklemek.

  Aranan Nitelikler Etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Baskı Öncesi Elemanı (Dizaynır)" aramaktayız.   Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.), Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin finans merkezinde değerlendirilmek üzere 'Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı' aramaktayız.   Gelen çağrıları müşteri memnuniyeti çerçevesinde cevaplamak, Gerekli çağrıların ilgili departmanlarla koordinasyonunu sağlamak, Müşterilerin taleplerini kısa sürede karşılamak, Finansman/Leasing operasyon sürecine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çağrı merkezi alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen bankacılık sektöründe deneyim kazanmış, İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Yüksek motivasyona sahip, Müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Temsilci, Yetkili Yardımcısı

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul (Merter, Güneşli, Bayrampaşa, Kağıthane, Ümraniye, Kozyatağı) mağazalarında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Danışmanlık, Gıda

  Pozisyon: Tezgahtar, Satış Temsilcisi, Plasiyer, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Reed, 54 yılı aşkın süredir firmalara özel işe alım çözümleri üreten dünyadaki en büyük işe alım şirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danışmanımız ile 30’un üzerinde uzmanlık alanında başarıyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danışmanlarımız kanalıyla çeşitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakın çalışıp, ihtiyaca özel uzmanlık istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklaşım doğrultusunda; 12 uzmanlık alanında işverenlere ve iş arayanlara seçme ve yerleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Reed Türkiye olarak, danışmanlığını yapmakta olduğumuz özel kimyasallar alanında hizmet veren global müşterimiz için çimento katkıları ürün grubundan sorumlu olacak "Satış Yöneticisi" aramaktayız Sorumlu olunan bölgede satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi. Mevcut müşteri portföyünün yönetilmesi, yeni müşteri kazandırılması. Sorumlu olunan ürünlerin teknik satışının yapılması ve proje yönetiminin gerçekleştirilmesi. Hedef tespitlerinin yapılıp pazar payı geliştirme stratejilerinin belirlenmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Kimyasal çimento katkıları ve üretiminde bilgi sahibi olan Satış nosyonuna sahip, teknik uzmanlığını satışa çevirebilecek İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • İş Açıklaması Muhasebe departmanımızda çalışacak olan elemanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Tercihen 2-5 yıl arasında ön muhasebe konusunda deneyimli, Muhasebe paket programlarını kullanabilen(Tercihen Luca), B sınıfı ehliyete sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İş,takip ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş, Konya'da ikamet eden bay eleman aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma ve Envanter Yönetimi Sorumlusu' arayışı içerisindeyiz. Tedarik Sürecinde sipariş takibi ve yönetiminden sorumlu olacak. Satın alma taleplerinin uygunluğunu stoklar ile karşılaştırarak değerlendirerek envanter yönetimini yürütecek. Şirket satınalma prosedürleri doğrultusunda, sorumluluğundaki ürün gruplarını siparişten malzeme teslimine kadar takip edecek. Satınalma süreçleri doğrultusunda satınalma bölümünün verimli çalışması için gereken desteği verecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Minimum 1 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi. Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Reed Türkiye İzmir 20 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz sektöründe lider bir müşterimiz için "Vergi Müdürü" aramaktayiz. Grup vergi politikalarının belirlenmesi ve grup düzeyinde kontrolün sağlanması. Muhasebe departmanları ile grup muhasebe politikalarının vergi kanunlarına uyumlu olarak uygulanması ve denetlenmesi. Vergi kanunlarının takip edilerek mali işler bölümü ile paylaşılması. Grup vergi durumunun değerlendirilerek raporlanması. İç ve dış denetim ekipleri ile kontak kişi olması. Vergi risklerinin detaylı raporlanmasıVergi denetim ve uzlaşmalarda aktif olarak sürecin yürütülmesi. Şirket içerisinde diğer departmanlarla vergisel konularda ortak çalışılması. Transfer fiyatlandırması çalışmalarının yürütülmesi. Vergi hesaplarının geçici ve kurumlar vergisi dönemlerinde kontrol edilmesi ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun. Alanında en az 10 yıl deneyim sahibi. Türkiye'nin önde gelen denetim kuruluşlarında vergi denetimi konusunda yöneticilik seviyesinde deneyim kazanmış. Denetim firmalarındaki vergi tecrübesine ek olarak tercihen şirket tarafındaki vergi operasyonlarını doğrudan yönetmiş. Tercihen büyük şirket gruplarının vergi fonksiyonlarını yönetmiş ve üst düzey temsil yeteneğine sahip.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • Reed Türkiye İzmir 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz sektöründe lider konumdaki global müşterimizin montaj hatlarında görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörleri" arayışımız bulunmaktadır. Üretim departmanının bir parçası olarak montaj faaliyetlerini yürütmek. İş güvenliği talimat ve ve prosedürlerini yaptığı görevin bir parçası olarak etkin bir şekilde uygulamak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri tercihen motor, makine, metal işleri, torna-tesviye ve elektrik bölümlerinden mezun. Askerliğini tamamlamış. Minimum 2 yıl üretim tecrübesi bulunan. Tercihen 25-35 yaş aralığında. Takım çalışmasına yatkın. Organizasyon vardiya sistemi içerisinde çalışmamaktadır ve haftasonu çalışması yoktur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • Mapp Pazarlama İstanbul Anadolu 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Perakende sektörünün lider firmalarına “Doğrudan Pazarlama” hizmeti veren firmamız için, İstanbul – Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Günlük muhasebe kayıtlarının kontrolü, Muhasebe ve mizan, gelir gider tahakkuku kontrolü, Aylık verilmesi gereken beyannamelerin girişi, Blanço gelir tablolarının yönetime raporlanması, Müşteri bütçelerinin takibi, Faturalama, ödeme ve nakit akışı takibi, Bankalarla tüm ilişkilerin yürütülmesi, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Muhasebe Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM ruhsatına sahip veya bu süreç içerisinde olan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği kalmamış, İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Müşavir

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''KARA NAKLİYE MÜDÜRÜ'' arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede Almanca ve İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 4 yıl deneyimli, Tüm kara nakliye operasyon süreçlerine hakim, Satış alanında tecrübeli ve portföyü olan, Müşteri odaklı olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ekip yönetmiş ve kendisine bağlı çalışanlara yön verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Şef / Amir

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''HAVA KARGO İTHALAT OPERASYON ŞEFİ'' arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 4 yıl deneyimli, Tüm hava kargo ithalat operasyon süreçlerine hakim, Satış alanında tecrübeli ve portföyü olan, Müşteri odaklı olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ekip yönetmiş ve kendisine bağlı çalışanlara yön verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Avrupa Yakasın'nın seçkin Alışveriş Merkezinde görev almak üzere; Misafirlere, tesislerde bulundukları süre boyunca kaliteli ve özenli hizmet verilmesini, problemlerin çözülmesini, misafirlerin istekleri doğrultusunda gerekli yönlendirmelerin yapılmasını ve iletişimi sağlayacak, Avm yönetimiyle koordineli çalışarak ekiplerini yönlendirme ve yönetme sorumluluğunu taşıyacak. Müşteri ilişkileri temsilcisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 30 yaşı aşmamış. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişin becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, dinamik, enerjik, Misafir memnuniyeti odaklı, Tercihen önlisans mezunu, Diksiyonu düzgün, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, bayan ''Müşteri İlişkileri Temsilcisi'' aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Gayrimenkul, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Takım Lideri, Danışma Memurluğu, Asistan

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''HAVA KARGO İHRACAT OPERASYON UZMANI'' arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min.1 yıl deneyimli, Tüm hava kargo ihracat operasyon süreçlerine hakim, Müşteri odaklı olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Martı Kurumsal Hizmetler Şanlıurfa, Hatay, Gaziantep 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. We seek to employ a "Finance & Logistics Officer"  for one of our internatioanal pioneering humanitarian organization that is leading the way forward in the effective use of information management practices and principles in the service of humanitarian relief and development. We will employ in a full time contract and to support their projects in Gaziantep. Responsible to establish a functional support department that will, effectively support all of us activities. Responsible for supporting all new staff members; training, mentoring, and required human resources paperwork for all staff. Responsible to ensure that all support needs of the Marti are met in a timely and efficient manner. Responsible for budgeting and auditing requirements, and will be responsible for the routine administration of all  national staff, cash disbursements, and other reoccurring administration, financial and logistical support requirements. Responsible for developing Standard Working Procedures (SWP) for the support functionality which deal with all aspect of finance, administration and logistical functionality In conjunction with the Finance Manager, is participating for promulgating the our budget. Responsible to provide advice and guidance to the PM on all finance, administration and logistical support functionality and requirements. Responsible for an official or unofficial translation facilitation required by us Management or international staff. Asked to backstop the IMO when required. Provide weekly reports to Finance Manager to support donor reporting requirements. Any additional tasks requested by the Finance Manager  

  Aranan Nitelikler A degree infinancial management, administration or similar 2 year of progressively responsible experience in business administration and humanitarian affairs is desirable Excellent mastery of English and Turkish in reading, writing and speaking Proficiency of MS Office is required Conduct Research using Internet Tools and Techniques Attention to details Live in Gaziantep or to be expected residing in Gaziantep

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

 • Martı Kurumsal Hizmetler Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. We seek to employ a "Program Support Officer"  for one of our internatioanal pioneering humanitarian organization that is leading the way forward in the effective use of information management practices and principles in the service of humanitarian relief and development. We will employ in a full time contract and to support their projects in Gaziantep. Deployment tracking: Develop and maintain a system for tracking the deployment dates and leave dates of consultants which will incorporate an alert system to notify of upcoming events. Travel: Plan and organise the travel of consultants in the region. Workshops: Organise workshops which will be scheduled under programs. Meetings (org, minutes): Manage the meeting schedule for the regional representative and as required take meeting minutes. Lawyer liaison: Act as the focal point for liaison between Marti and the lawyer firm tasked with managing visas, work permits, residencies, and other duties. Archive the office legal document and financial documents. Roster: Maintain a roster of information management specialists in the region which will be kept up to date with statuses of roster members. Office management: Manage day to day office management tasks. Contact list: Maintain a list of contacts for administration and program. Recruitment: Assist in the profiling, identification, and selection of appropriate candidates for local recruitment. Any other duties as required

  Aranan Nitelikler Relevant university degree or university education in business administration, humanitarian affairs, or any other relevant field 3-5 years of progressively responsible experience in business administration and humanitarian affairs is desirable Excellent mastery of English and Turkish in reading, writing and speaking Proficiency of MS Office is required Attention to details Live in Gaziantep or to be expected residing in Gaziantep

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. We seek to employ a "Finance & Administration Assistant"  for one of our internatioanal pioneering humanitarian organization that is leading the way forward in the effective use of information management practices and principles in the service of humanitarian relief and development. We will employ in a full time contract and to support their projects in Gaziantep Administration Ensure the welcoming and finance induction of new staff and carrying out administrative briefings Follow up on assets . Perform day-to-day purchases for Ankara Office(s). Guides and supervise cleaning services for the Ankara Office        2. Cash Management (Cash & Bank) Manage petty cash and working advances for their team based in Ankara. Maintain Ankara cashbooks up to date on a daily basis. Make sure purchases are done in line with our procurement guidelines. Prepare and Pay Salary Advance and transmit the follow up to the Country Administrator.        3. Consultant invoices review In direct link with the different consultants, receive from them their invoices Makes sure invoices are filled in line  Review eligibility of all related expenses shown in the invoice Liaise with HQ Finance & Admin Officer regarding invoices validation, payments. Collect and archives all original receipts from consultants Organize shipment of original accounting documents + consultant receipts to HQ in France.​        4. Accounting Check that vouchers are properly filled (Accounting code, designation, budget lines…) Ensure the validity of the invoices (quality of invoices, validation) Computerize, on daily basis, cash and bank expenditures in Excel Check accounting codes and budget line imputations with his/her line manager Carry out cash reconciliation 

  Aranan Nitelikler A degree in financial management, administration or relevant 1 year experience as an administrative assistant and humanitarian affairs is desirable Excellent mastery of English and Turkish in reading, writing and speaking Proficiency of MS Office is required Conduct Research using Internet Tools and Techniques Attention to details Live in Ankara or to be expected residing in Ankara

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans, Sivil Toplum Kuruluşu

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanunu ve ilgili Mevzuatlar doğrultusunda, Baran OSGB olarak hizmet vermekte olduğumuz kurum ve kuruluşlarda iş yerlerindeki İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili çalışmaların planlanması, yürütülmesi, koordinasyonu, iyileştirilmesi ve dokümantasyonunun sağlanması amacıyla görevlendirmek üzere İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikası olan, Deneyimli Ya Da Deneyimsiz, İş Sağlığı Ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de Kullanabilen, Raporlama Yapabilecek Ve İlgili Prosedürleri Hazırlayabilecek, Sözlü, Yazılı İletişim Becerisi Yüksek Ve Takım Çalışmasına Uyumlu, En Az B Sınıfı Ehliyete Sahip Olup Aktif Olarak Araç Kullanabilen, Dış Görünüşüne Önem Veren, Uzun Soluklu Çalışmayı Düşünen,

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Ofis Mobilyaları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Fabrika Müdürü' arayışındayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversite (lisans) mezunu, -Mobilya sektöründe, Fabrika Yönetimi veya Üretim Yönetimi alanında 5-6 yıl deneyimli, -Yöneticilik becerisi gelişmiş, etkin zaman yönetimi yapabilen, -Diğer departmanlarla koordineli çalışabilecek, -İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, edebilecek, -Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Danışmanlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • Karaağaç TPU İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda görevlendirmek üzere  “İş ve Meslek Danıışmanı” olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun ve;   Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından onaylanan iş ve meslek danışmanı mesleki yeterlilik belgesi, MYK tarafından onaylanan işe alım personeli yeterlilik belgesi veya insan kaynakları alanında en az yüksek lisans diplomasından birine sahip ya da yüksek lisans ilgili bölümden 2016 yılında mezun olacak, İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme fonksiyonunda deneyim sahibi, İnsan Kaynakları alanında yola çıktığı kariyerine devam etmek konusunda kararlı, İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Araştırma, planlama ve organize etme becerisi yüksek, iletişimi güçlü, öz disiplinli, çözüm odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarımız için askerlik hizmetini tamamlamış, 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına MUĞLA İLİNDE ikamet den BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.   Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında. BAYAN Muğla ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek.  İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen.  Kişisel bakımına özen gösteren.  Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kendi sektöründe dünyanın en büyük iki firmasından biri olan grubun, Türkiye’deki en eski ve köklü firması için, After Sales Manager (Çorum) pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Aranan Temel Nitelikler -- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen makina veya gıda mühendislikleri bölümlerinden mezun, -- İleri seviyede İngilizce bilen, -- MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad,Solidworks vb. çizim programlarını kullanabilen, -- Satış sonrası departmanı kurmuş ve yönetmiş, -- Satış departmanlarında minimum 7 yıl iş deneyimi olan ve en az 2-3 yıl büyük müşterilerin satış sonrası hizmetlerinde görev almış, -- Dış ticaret konularında tecrübeli, -- Yurtdışı seyahat engeli olmayan, -- İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, -- Müzakere becerisi yüksek, yaratıcı, ileri görüşlü ve stratejik karar verme yeteneği olan, -- Çorum'da ikamet edebilecek.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider firması için, AR-GE depatmanında görevlendirilmek üzere İş Analisti pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Yapılan analiz çalışmalarının projelendirilmesi, gerekli yazılımın geliştirilmesi ve test edilmesi süreçlerini aktif olarak takip ve koordine etmek, İş uygulamalarının operasyonel olarak çalışmasını takip etmek ve iş birimlerine gerekli uygulama desteğini vermek. Organizasyon verimliliği, hizmet kalitesi, performans yönetimi, süreç iyileştirme ve yönetim bilgi sistemleri projelerinde görev almak, Kullanıcı eğitimlerini vermek ve detaylı geçiş planlarını ve takibini yapmak, İş süreçlerini analiz edip, ihtiyaçları belirlemek, ilgili verileri toplayıp analiz etmek, Akış ve süreç diyagramları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik, İşletme Mühendisliği, Matematik, İstatistik ve ilişkili bölümlerinden mezun, SQL, tercihen Java ve Oracle PL/SQL bilgisine sahip, Mimumum 2 yıl yazılım projeleri üzerine İş Analistliği tecrübesine sahip ve iş analizi temel prensiplerine hakim olan, Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip, Proje takibi, süreç ve sistem tasarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İletişim kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışan İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Analist

 • Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz Kredi Danışmanlık-Sınıflandırma Şirketi için; Mevcut başvuru değerlendirmeleri ve portföy oluşturma çalışmaları ile Banka ve Finans ürünlerinin tanıtım ve aracılığını yaparak satışı gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Ön Lisans mezunu, Finans bankacılık alanında deneyimli yada kariyer yapmak isteyen 20 – 29 yaş aralığında, Tercihen aktif satış deneyimi olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurebilecek Gerekli durumlarda müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis ortamında çalışabilecek, Müşteri ve satış odaklı olabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da iki yıl tecilli, İstanbul da ikamet eden. Kredi Portföy Danışmanları aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimizin, tüm erp programının yönetimi ve implementasyonunda sözleşmeli olarak görev alabilecek ERP Uygulama Danışmanı pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. ERP Projelerinde iş analizi, planlama, uyarlama, test, proje teslim etme süreçlerinde rol almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Temel Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun, ERP projeleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi ( başından sonuna kadar bir ERP projesinde görev almış ve projeyi yönetmiş), Proje yönetim metodolojilerine hakim, tercihen ilgili metodolojilere ait sertifikasyonlara sahip, Müşteri ya da danışmanlık firması tarafında ERP projelerinde aktif görev almış, İleri düzeyde İngilizce bilen.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için saha teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Banka POP, afiş vb. saha dağıtımlarında görev almak.

  Aranan Nitelikler Aranan Temel Nitelikler Meslek/Teknik Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Pos / Yazarkasa teknik servisi konusunda deneyimli, Aktif araç kullanabilen ve tercihen SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına  Yalova ilinde ikamet eden BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.     Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-28 yaş aralığında. ( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli.  Kendine güvenen.  Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü.  İş disiplini olan. Takım çalışmasına uygun.

  Sektör: Ajans, Danışmanlık, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına  PROJE KOORDİNATÖRÜ arıyoruz.   Kendisine ait bölgelerdeki ekibinin yönetiminin ve koordinasyonunun sağlanması. Yöneticisi tarafından bildirilecek etkinliklerin yönetimi ve hızlı aksiyon alınarak ekibe uygulaması. Ekip Route larının hazırlanması ve uygulatılması. Çalışma yapılacak hizmet noktalarının tespit edilmesi ve görüşmelerin yapılması, portföy oluşturulması. Bölge ekibinin iş takibinin ve günlük düzenli olarak saha kontrolünün yapılması. Marka yöneticileri ile saha ekibinin arasındaki korrdinasyonun sağlanması ve istenilen bilgiler doğrultusunda raporlamaların yapılması. Ekibe yeni katılan veya ayrılan pesonellerin işe giriş/çıkış evrakalrının takibinin yapılması. Ekibin saha ve eğitim masrafalrının takibi ve kontrolü. Günlük, Hafalık ve Aylık raporların zaman planına uygun hazrılanması. Personel izinlerinin yönetilmesi ve hastane raporlarının takibi. Bölge ekibinin genişletilmesi, ekipten ayrılan personellerin yerine yeni adaylar bulunması ve yedek ekip oluşturulması. İşi geliştirmeye yönelik yeni fikirlerde bulunulması.  

  Aranan Nitelikler Ajans ve saha deneyimi olan. Tercihen Üniversite ve MYO mezunu olan. Daha önce en az 10 kişilik ekip yönetiminde bulunmuş. En az 3 senelik Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve yoğun çalışma saatlerine uyabilen. Kişisel görünümüne özen gösteren. Şirket temsil yeteneği olan. Takım çalışmasına uygun. İletişimi güçlü. İnsan ilişkilerinde başarılı

  Sektör: Ajans, Danışmanlık, Reklamcılık

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Lider, Süpervizör, Takım Lideri

 • Enter İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması İşe alım Danışmanlığını yaptığımız bir çağrı merkezinin E - Ticaret projesinde, Private Shopping ( İnternetten Alışveriş ) Kanallarında görev alacak, Müşteri Destek Hizmetleri bünyesinde , telefonla gelen talep ve şikayetleri karşılayacak , Vardiyalı düzeninde çalışacak ,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende ve internetten alışveriş alanında bilgi sahibi , Vardiyalı düzende çalışabilecek 19-32 Yaş arası İnternetten alışveriş dünyasının trendleri ve yeniliklerini takip eden, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme becerisine sahip, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve zamanını etkin yönetebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Bay-Bayan (erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli), ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Danışmanlık, E-Ticaret, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

/
9

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?