Danışmanlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Danışmanlık
 • İşe Alım Yöneticisi CV Plus Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CVPlus Search&Selection'ın büyümekte olan işe alım ekibinde görevlendirilmek üzere  "İşe Alım Yöneticisi" arayışındayız.   İş Tanımı: İşe alım projelerinin koordine edilmesi, Danışman ekibin yönetimi, Belirlenen hedefler doğrultsunda yeni müşteri portföyü geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İşe Alım süreçlerinin yönetiminde en az 6 yıl deneyim sahibi, Kurumsal Satış ve Müşteri Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Daha önce Danışmanlık sektöründe, işe alım projelerinde Özel Müşteri Yönetimi sağlamış, Ekip Yönetimi ve İş Planlaması konusunda deneyimli,  İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal –sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, MS Office ve Internet kullanımına hakim, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, etkin iletişim becerilerine sahip, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici, Takım Lideri, Koordinatör

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir-Çiğli mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Destek Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Plasiyer, Tezgahtar

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Muğla - Bodrum mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Tanıtım Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Plasiyer, Tezgahtar

 • İş Açıklaması Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için İstanbul-Pendik mağazasında görevlendirilmek üzere 'Saha Destek Elemanları' arıyoruz. Günlük belirlenen ziyaret planları doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak firma hakkında bilgilendirme yapmak, Sahadan aldığı geri bildirimleri birim yöneticileri ile paylaşmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20 - 35 yaşları arasında, Sahada çalışmaya istekli. Prezantabl, dinamik,  İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Plasiyer, Tezgahtar

 • Karşılama Hostesi Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Gelen müşterilerin kapıda karşılanması ve ilgili birimlere (satış/servis)  yönlendirilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise / Ön Lisans Mezunu, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek.

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Hostes

 • Dönemsel (Günlük/Aylık) Resepsiyonist Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli 'Dönemsel Projeleri'nde görevlendirilmek üzere 'Resepsiyonist' arıyoruz. Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi, Gelen giden evrak takibinin yapılması ve yönlendirilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Seyahat planlamalarının yapılması, Resepsiyonist olarak ihtiyaç duyulduğu durumlarda farklı departmanların asiste edilmesi.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Dönemsel Veri Giriş Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uluslararası müşterilerimizin projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel Veri Giriş Elemanı' arıyoruz. İlgili bilgilerin ve taleplerin sisteme girilmesi, Dosyaların arşivlenmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise Mezunu, tercihen yüksek okul mezunu, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi, Takip yeteneği kuvvetli, Temel düzeyde ingilizce bilgisi olan, Dönemsel projelerde çalışmaya istekli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • Management Consultant ID Consultancy İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Our client, which is a successful boutique management consulting firm based in İstanbul is looking for management consultants that will be working at projects at various industries in Turkey, Middle East and Gulf Countries. Successful candidates to join the team will have the opportunity to; -lead the part of projects and the teams -expand their horizons by helping enterprises to solve their challenging business issues -work in a number of cultures and industries and enjoy fast track professional development with an international presence -be offered a highly competitive compensation package  

  Aranan Nitelikler -An undergraduate degree from a globally reputable university in management, engineering. -Experience with marketing, marketing optimization, segmentation, CRM -2-5 years of management consultancy experience -Excellent oral and written communication skills in English with the ability to interact effectively with all levels of management -Comfortable working with clients from conception through to delivery  

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kemerburgaz'da ikamet eden ailemizin 3.5 yaşındaki çocuğu ve 14 aylık bebeği ile ilgilenebilecek bayan gündüzlü çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Sigara kullanmayan, Referans sahibi, Çocuk gelişimi mezunu, Yapacağı aktiviteler ile çocuk gelişimini destekleyecek, Haftanın altı günü 2000 TL ücret ile yatılı çalışabilecek, 30-35 yaş aralığında, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Levent'te ikamet eden ailemiz için yatılı bayan hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referans verebilen, Sigara kullanmayan, Seyahat engeli olmayan, Daha önce evde bakım hemşireliği yapmış, Yatılı olarak 9000 TL ücret ile çalışabilecek, 25-35 yaş aralığında, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Hemşire

 • Bireysel Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Şişli Tribal İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşterilerin "Bireysel Bankacılık” ürünleriyle ilgili olarak bilgilendirilmesi ve tanıtımı Potansiyel satış noktaları ve müşterilerin belirlenmesi Bu noktalara müşteri ziyaretleri gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Direkt Satış Yetkilileri" aranmaktadır.     En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu Ofis içi ve dışı ortamda çalışabilecek Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün Sabırlı, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören İkna kabiliyeti yüksek Maaş + Prim sitemi ile çalışabilecek Tercihen 30 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli İstanbul ili Beşiktaş,Taksim,Şişli ve çevresinde ikamet eden adaylar    

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans, Ajans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Florya'da ikamet eden ailemiz için bayan yatılı ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Deneyimli, Referans sahibi, İşini özenle yapan, Temizliğe önem veren, Sigara kullanmayan, Haftanın altı günü 2500 TL ücret ile yatılı olarak çalışabilecek, 40-50 yaş aralığında, Bayan,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Arnavutköy'de ikamet eden ailemizin 4 aylık bebeği ile ilgilenebilecek bayan yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bebek bakımında tecrübeli, Referans verebilen, Sigara kullanmayan, Güler yüzlü, Çalışkan, Bebeğin ütüsünü yapabilecek, Haftanın altı günü yatılı olarak çalışabilecek , Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kağıthane'de ikamet eden ailemiz için bayan gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referanslı, Titiz, Güvenilir, Evin düzeninden sorumlu olacak, Haftaiçi 09:00-17:00 saatleri arasında, 1600+SSK ile çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kadıköy'de ikamet etmekte olan ailemiz için bayan gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübe sahibi, Referanslı, Çalışkan, Enerjik, İşini dikkatle ve titizlikle yapan, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Haftanın altı günü 08:30-18:30 saatleri arasında, 1800+SSK ile çalışabilecek, 30-40 yaş aralığında, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Göktürk'te ikamet eden ailemizin 3,5 yaşındaki çocukları ile ilgilenebilecek  bayan gündüzlü çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Tecrübeli, Referans verebilecek, Sigara kullanmayan, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Çocuğun eğitimine katkıda bulunabilecek, Çocuk gelişimi mezunu, Pozitif, Güler yüzlü, Haftanın altı günü 09:00-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • Bireysel Bankacılık Ürünleri Satış Yetkilisi Tribal İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Müşterilerin "Bireysel Bankacılık” ürünleriyle ilgili olarak bilgilendirilmesi ve tanıtımı Potansiyel satış noktaları ve müşterilerin belirlenmesi Bu noktalara müşteri ziyaretleri gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Direkt Satış Yetkilileri" aranmaktadır.     En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu Ofis içi ve dışı ortamda çalışabilecek Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün Sabırlı, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören İkna kabiliyeti yüksek Maaş + Prim sitemi ile çalışabilecek Tercihen 30 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli    

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans, Ajans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Audit Senior EY İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması EY is a global leader in Assurance, Tax, Corporate Finance and Advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 212,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of EY Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1000 people for 30 years. Support the planning, execution and delivery of in assurance engagements Work effectively as a team member, sharing responsibility, providing support, maintaining communication and updating senior team members on progress Assist in preparing reports and schedules that will be delivered to clients and other parties Develop and maintain productive working relationships with client personnel Making technical contribution to audit client engagements and internal projects

  Aranan Nitelikler We are seeking for a Senior to join our Assurance – Audit and Accounting Services team in Istanbul with the following qualifications; Strong academic background, including a Bachelor’s or Master’s degree in Business, Finance, Economics or other related field Minimum 3 years of relevant work experience in risk-based auditing and risk and control strategies Familiarity with IFRS and local GAAP Professional accountancy qualification (SMMM, CPA, SPK) is a plus Compliance with and understanding of regulatory requirements Proficiency with MS Office English language skills - excellent written and verbal communication No travel restrictions

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Denetçi

 • Valuation And Business Modelling Senior EY İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması EY is a global leader in assurance, tax, transactions and advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 212,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of Ernst & Young Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1200 people for 30 years. As a Valuation and Business Modelling Senior, you will contribute technically to modelling engagements. You will review Excel models under supervision to arrive at preliminary conclusions and prepare reports of findings. For model builds you’ll design, and build intermediate/complex models under supervision or on secondment. Using complex financial models, you’ll produce clear analysis to support client needs. Within your role, you’ll obtain regular feedback on a timely basis and be alert to learning and development opportunities. You’ll actively establish and develop external and internal relationships, helping to create a positive learning culture within the team. With a clear focus on anticipating and identifying risks, you’ll also escalate issues as appropriate.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a high performing Valuation & Business Modelling Experienced Assistant to join our growing Corporate Finance – Valuation & Business Modelling team with the following qualifications; A relevant university degree, preferably in Business Administration, Economics, Industrial Engineering, Management Engineering or a similar discipline. 2 or 3 years experience in relevant areas such as Corporate Finance, Due Diligence, Equity Research, Auditing, Strategic Planning and Business Development. Strong organizational and analytical skills. Ability to provide efficient, timely, reliable and courteous service to customers. Ability to effectively present information. Requires advanced knowledge of financial terms and principles. Conducts advanced financial analysis. Ability to solve problems involving several options in situations. Requires advanced analytical and quantitative skills. Advanced computer software application (Microsoft Excel, Word, PowerPoint, Outlook, etc.) skills. Strong interpersonal and organizational skills with ability to manage multiple projects simultaneously. Responsible for setting work unit and/or project deadline

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Denetçi

 • Audit Manager EY İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması EY is a global leader in Assurance, Tax, Corporate Finance and Advisory services. The insights and quality services we deliver help build trust and confidence in the capital markets and in economies the world over. We develop outstanding leaders who team to deliver on our promises to all of our stakeholders. In so doing, we play a critical role in building a better working world for our people, for our clients and for our communities. Our 212,000 people, in more than 150 countries, are united by our shared values, which inspire our people worldwide and guide them to do the right thing, and our commitment to quality, which is embedded in who we are and everything we do. Our offices around the world use the same methodology and are linked through an integrated technology platform to enable instantaneous communication and collaboration among team members, regardless of location. As a member of EY Global, in Turkey we operate in 4 offices located in Istanbul, Ankara, Bursa and Izmir, with more than 1000 people for 30 years. Manage the financial aspects of assurance engagements and communicate significant issues, fees and estimates-to-complete to partners and clients Making technical contribution to audit client engagements and internal projects Planning and executing complex assurance engagements Develop and maintain productive working relationships with clients Assist partners to generate new business opportunities and build client networks and relationships Develop people through effectively supervising, coaching and mentoring all levels of staff

  Aranan Nitelikler We are seeking for a Manager to join our Assurance – Audit and Accounting Services team in Istanbul with the following qualifications; Strong academic background, including a Bachelor’s or Master’s degree in Business, Finance, Economics or other related field Minimum 5 years of relevant work experience in risk-based auditing and risk and control strategies Professional accountancy qualification (SMMM, CPA, SPK) Excellent knowledge of IFRS and local GAAP Compliance with and understanding of regulatory requirements English language skills - excellent written and verbal communication

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Denetçi

 • Depo Elemanı Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan kurumumuzun Sultanbeyli lokasyonunda depo- lojistik alanında görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktayız.

  Aranan Nitelikler - Tercihen depo- lojistik alanında deneyimli, - Kasım ayı sonuna kadar çalışabilecek, - Sultanbeyli civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Gültepe'de ikamet eden ailemiz için gündüzlü ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referans verebilecek, Dinamik, Sigara kullanmayan, Çalışkan, Titiz, Haftanın 6 günü, 09:00 - 18:00 saatleri arasında, 2000 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan 

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Sarıyer'de ikamet eden ailemiz için bayan ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyimli, Referans verebilecek, Sigara kullanmayan, Titiz, Çalışkan, Güzel yemek yapabilen, Ulaşım problemi olmayan, Haftanın altı günü 09:00-17:00 saatleri arasında çalışabilecek, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ataşehir'de ikamet eden ailemiz için yatılı ev temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referans verebilecek, İşini titizlikle yapan, Dinamik, 30-50 yaş arası, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Çağlayan'da ikamet eden ailemizin 3 yaşındaki çocuğu ile ilgilenebilecek bayan gündüzlü çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referanslı, Sigara kullanmayan, Dinamik, Çalışkan, Haftaiçi 08:30-18:30 saatleri arasında çalışabilecek, 35-45 yaş aralığında, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Bakıcı/Dadı

 • İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına BALIKESİR ilinde ikamet den BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz.   Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. 19-27 yaş aralığında. BAYAN BALIKESİR ilinde ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek.  İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen.  Kişisel bakımına özen gösteren.  Güler yüzlü. İş disiplini olan. Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Ajans, Danışmanlık, Reklamcılık

  Pozisyon: Eleman, Hostes, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Yabancı dil üzerine eğitim veren kurumumuzda kursiyerlerin kayıtlarının alınması, iş takibi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler ünya Kalite Zirvesi 2012'de World Consumer Academy tarafından ''Kalitesine En Çok Güvenilen Dil Okulu'' ödülüne layık görülen JUSTENGLISH Language and TOEFL Center'ın İstanbul/Şirinevler şubesinde görevlendirilmek üzere; Prezentabl, görünüşüne özen gösteren, Güler yüzlü ve İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Sabit maaş ve performansa dayalı prim sistemi ile çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Esnek saatlerde çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Beşiktaş'ta ikamet etmekte olan ailemiz için yatılı bebek hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tecrübeli, Referans verebilecek, Sigara kullanmayan, Haftanın altı günü çalışabilecek, Güler yüzlü, 25-35 yaş arası, Bayan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması abas, ERP yazılım danışmanlık hizmeti ve desteği sunan yerel olarak konumlandırılmış firmalardan oluşan Almanya merkezli global bir gruptur. İşletmelere, 35 yıllık tecrübesi ile ERP yazılım çözümleri sunmaktadır. Almanya Karlsruhe merkezi ile birlikte 29 ülke ve 65 lokasyonda 1.000'den fazla danışman ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dünya çapında 3.300'den fazla firma abas ERP yazılımını kullanmaktadır.   abas Türkiye ofisi ise, 1980 yılından bu yana IT eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekte olup, 2005 yılından beri abas'ın Türkiye iş ortaklığını yürütmektedir. Firma, bayi ağı ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya'da, pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermektedir. abas Türkiye'nin İstanbul-Bakırköy'deki ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımı ile çalışacak ERP YAZILIM SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız. Potansiyel müşterilerin tespiti için pazarlama aktivitelerine destek olmak Tanıtım ve demo toplantılarının organizasyonunu yaparak ERP ve CRM yazılımlarının sunumlarını gerçekleştirmek Müşteri adaylarının süreçlerini ve verilerini analiz etmek ve ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri adayları için teklif hazırlamak ve sunmak Tüm satış sürecinin takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat / Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, ERP ve/veya CRM yazılım satışı konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif olarak araç kullanabilen ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Kişisel Özellikler Prezantabl/Dış görünümüne özen gösteren, Konuşması ve diksiyonu düzgün, İkna ve sunum yeteneği kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim gücü yüksek, İş takip ve sonuçlandırma yeteneğine sahip, Takım bilincine sahip

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yönetici, Temsilci

 • İş Açıklaması SAĞLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN, ADANA VE BALIKESİR MERKEZLİ YAPILANMASINDA GÖREV ALACAK,18 YAŞ VE ÜSTÜ, PREZANTABL BAY-BAYAN SATIŞ ELEMANLARI VE YÖNETİCİ ADAYLARI ARANMAKTADIR. ADAYLARIN YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYEHAT ENGELİ OLMAMALIDIR. NOT: ÖDEMELER EURO BAZINDA YAPILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

/
10

İş Habercisi - Danışmanlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?