Kayra Grup İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Kayra Grup Hakkında

HAKKIMIZDA                                                
KayraGrup; markanızı sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 15 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, ortalama 600 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren KayraGrup, "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. 

MİSYONUMUZ

Tanıtım hizmeti almak isteyen markalara 15 yılı aşkın tecrübemizle, her zaman kaliteli, güvenilir, yaygın ve çözüm odaklı bir hizmet sunmak. Sahadaki gücümüzle, müşterilerimizin hızlı aksiyonlar alarak hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak. 

VİZYONUMUZ

Müşteriler, işortakları, ve çalışanlar tarafından ilk tercih edilen ve en çok tavsiye edilen doğrudan pazarlama şirketi olmak. 

DEĞERLERİMİZ

 


KaliteGüvenEkip OlmakSorumluluk ve sahiplenmeYaratıcı olmakDürüstlükUzmanlıkSaygı

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

Kayra Grup İş Başvurusu

Kayra Grup, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kayra Grup firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kayra Grup ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kayra Grup iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kayra Grup iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim