Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toptancılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Toptancılık
 • Temizlik Personeli

  Leras Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMahmutbey'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Elemanı aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler*Temizlik hizmetinde deneyimli, *45 yaşını aşmamış, *Temizlik kurallarını bilen *Düzenli ve sistemli çalışan *istikrarlı ve takım ruhunu benimseyen,uyan *Mahmutbey ve civarında ikamet eden, *Pratik,çalışkan ve sosyal ilşkisi iyi olan *İşini seven ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, *Güleryüzlü,aktif,diksiyonu düzgün *Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, Toptancılık, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • Sevkiyat Personeli

  Pelagos Akvaryumİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretimini, İthalatını ve toptan satışını yaptığımız Evcil Hayvan Ürünlerinin Veteriner Klinikler ve Pet Shoplara sevkiyatının yapılması. İstanbul Güneşli'de bulunan depomuzda hazırlanan ürünlerin sevkiyat yapılacak araca yüklenmesi Rut planı dahilinde sevkiyatın yapılması Sevk edilen firmlara kontrol edilerek teslimatının yapılması Gerektiğinde tahsilat yapılması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Ürün sevkiyatı konusunda minimum 3 yıl deneyimli İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden SRC 2 ve 4 belgelerine sahip Psikoteknik belgesine sahip En az B sınıfı ehliyetli Şirket ve Marka Logolu araçla şirketini saygınca temsil edebilecek Mevcut yüklemelerin toplama ve dağıtım operasyonlarında görev alması Bedenen ürün taşımaya engeli olmayan Diksiyonu düzgün Kendini iyi ifade edebilen Askerliğini tamamlamış Dikkatli ve düzenli çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, gerektiğinde mesai yapabilecek Navigasyon kullanabilen

  Sektör: Diğer, Toptancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün tasarımlarımız için çeşitli baskı teknikleri ile illüstrasyon ve desen yapabilecek, Yüzey modeli taslakları ve patternleri geliştirebilecek, Çeşitli programlarda fotoğraf rötuşlama yapabilecek, Afiş ve reklam görselleri hazırlayabilecek, Ambalajlar için grafik geliştirecek, Kataloglarımızı güncelleyecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. **CV'nize portfolyonuzu eklemenizi rica ederiz.

  Aranan NiteliklerGüzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, Tablet kullanabilen, Illustrasyon yapabilen, Baskı hazırlık konusunda bilgili, Katalog hazırlayabilen, Görsel yönü kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip, Ürün fotoğrafı düzenleme ve ürünü iyi vurgulama konusunda yetenekli, Detaylara önem veren, Tasarım trendlerini ve yenilikleri takip eden.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Toptancılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPelagos Akvaryum - Depo Operasyon Elemanı İş Açıklaması Evcil hayvan ürünlerinin üretim,ithalat,ihracat ve Türkiye genelinde B2B sistemi ve bayi ağı ile satışını yapan firmamızın Bağcılar/Güneşli'de bulunan 5000m2 lik deposunda çalışacak Depo Operasyon elemanı aramaktayız. Çalışma saatlerimiz; Hafta içi 08:30 - 18:00 - Cumartesi 08:30-13.00

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar EN AZ LİSE MEZUNU, TERCİHEN DEPO SİPARİŞ TOPLAMA TECRÜBESİ OLAN, ZEKİ, ENERJİK, HIZLI VE TEMPOLU ÇALIŞABİLEN, KENDİNİ GELİŞTİRMEYE AÇIK, SAYGILI İLETİŞİM KURABİLEN, AMİRİNE BAĞLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN NİTELİKTE OLAN, PAYLAŞMAYI, YARDIMLAŞMAYI, ÖZVERİYİ, SADAKATİ, GÜVEN DUYMAYI BİLEN, KESİNLİKLE DİSİPLİNLİ, TİTİZ VE TEMİZLİĞE ÖNEM GÖSTEREN, TERCİHEN ; GÜNEŞLİ, BAĞCILAR, KOCASİNAN, BAHÇELİEVLER, MERTER, GÜNGÖREN, ESENLER BÖLGESİNDE OTURAN. ALANINDA EN İYİ OLAN, DAİMA BÜYÜYEN, GELİŞEN FİRMAMIZIN DEPOSUNDA MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN SİPARİŞLERİN TOPLANMASI, HAZIRLANMASI SÜRECİNDE BİZLERLE UZUN SOLUKLU ÇALIŞMAYI VE KARİYER HEDEFLEYEN TAKIM ARKAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Diğer, Toptancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTESPO Hakkında: TESPO, ilk olarak Avrupa ülkelerinde ve Amerika'da yaygınlaşan CASH&CARRY sisteminin 1989 yılından bu güne Türkiye'deki öncüsüdür. Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Marmara bölgesindeki 20 Mağazası ile sektöründe saygın ve etkin bir kuruluştur. İstanbul ilinde bulunan, KARTAL Mağazamızda '' REYON SORUMLUSU & KASİYER '' olarak görev alacak, Reyonların temiz tutulmasını sağlayacak, Reyonların raf düzenini sağlayacak, Reyonlarda bulunan ürünlerin stok kontrollerini yapacak, Reyonlardaki eksik ürünleri stoklardan tamamlayacak, Müşterilerin talep ve beklentilerine cevap verebilecek, Kasa işlemlerini gerçekleştirecek, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Mağaza lokasyonuna yakın ikamet eden, Kendisini geliştirip YÖNETİCİ OLMAYA istekli, Hizmet sektöründe çalışmaya istekli, Ekip ile çalışmaktan hoşlanan, Müşteri odaklı iş yapmayı seven, Pozitif düşünebilen, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Kasiyer

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SEKRETERYA & ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE & MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE DENEYİMLİ, BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.

  Sektör: Dış Ticaret, Süt ve Süt Ürünleri, Toptancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Gratis Sevkiyat Elemanı-Avrupa Yakası

  Gratisİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklamasıİzmir Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek, Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek, Stok takip ve kontrolü yapabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' DEPO ve SEVKİYAT ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise Mezunu MS Office programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın BAY.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Depo Personeli - İstanbul

  Upgradeİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBayan Moda Giyim kategorisinde faliyet gösteren firmamızın, İstanbul da bulunan showroomunda​ "Depo Personeli​" pozisyonunda görev alacak ekip üyesi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek yüksek okulu mezunu, Hazır giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Tüm ürün ve sevkiyat işlemlerini yönetebilecek, Tercihen Nebim V3 ERP programını kullanmayı bilen, Ön muhabe bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Zaman planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan ''Depo Personeli'' arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar & DSMART Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde TOPTAN, PERAKENDE, SHOP ve ÇAĞRI MERKEZİ kanallarımız ile LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Logo Muhasebe Programı Kullanarak Aylık maliyet kayıtlarının ve kontrollerinin sağlanması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması, Stok takibi yapmak, Günlük kasa defterinin takibi Cari borç alacak takibi Raporlama yeteneği yüksek Onayları alınmış günlük işyeri gider ve harcamalarının kayıtlara alınması, Banka verilerini ve kredi kayıtlarını işleyecek, mutabakatlarını yapacak, lgili verileri sistemli ve düzenli şekilde kontrol ederek dosyalamak, Personel işlemlerinin takibini yapmak Aylık olarak satıcı ve müşteri mutabakatlarını sağlamak, Aylık olarak banka mutabakatlarını sağlamak

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Fakültelerin işletme, iktisat, maliye veya ekonomi bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Titiz ve düzenli Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, insan ilişkilerine özen gösteren, Takım çalışması yapabilen, sorumluluk sahibi Gelir-gider tablosu ve bilanço analizi konusunda tecrübeli, Tercihen Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Toptancılık

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Görevli, Yetkili, Uzman

 • İş Açıklaması0-12 yaş Bebek ve Çocuk Giyim markası KARAMELA ‘nın Ankara-PANORA Alışveriş Merkezi' ndeki Mağazası için Mağaza Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mağaza Yönetici Yardımcısının sorumlulukları; Müşteri memnuniyetini sağlamak, Satışları maksimize etmek, Mağazanın satışa hazır hale gelmesini sağlamak, Stok takibini yapmak, Müşteri dilek ve önerilerini değerlendirmek,

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, En az lise , tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, MS Ofis uygulamalarını sorunsuz kullanabilen yve tercihen Nebim V3 veya benzeri Mağazacılık yazılımını kullanmış , Mağaza yönetimi konusunda en az 3 yıl yönetim deneyime sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,hareketli bir çalışma ortamını seven, Sabırlı, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Tercihen Bayan ,

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Satış Danışmanı

 • İdari İşler Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBina hizmetlerinin (elektrik, su, gaz, hidrofor, yangın tüpleri, makina-ekipman, vb.) bakım ve kontrolü, aksaklık ve arızaları ilgili tedarikçilere bildirmek ve sürecin takibini yapmak, Şirket araçlarının bakım, onarım, sigorta (tedarikçi görüşmeleri, sözleşmeler, HGS, taşıt tanıma, servis, araç temizliği, onarım, trafik cezaları, yaz-kış lastik değişimi vb.) işlemlerini takip etmek, Personel güvenlik, yemek ve temizlik konularında süreci yönetmek ve denetimini gerçekleştirmek, İdari İşler kapsamına giren diğer faaliyetlerin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler. MYO mezunu · İdari işler konusunda en az 2 yıl deneyimli, · MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Diksiyonu düzgün ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · İnsan ilişkileri ve koordinasyon yeteneği yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, , · Erkek adaylarda Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Toptancılık, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMüşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Genel Merkez Tedarik Planlama Departmanında görevlendirmek üzere,  - Ürünlerin fatura ve etiket/fiyat, stok kartı,stok barkot kontrollerini yapabilecek, - Aylık ihtiyaç olan ithalat adedini stok çerçevesinde değerlendirebilecek, - Yurtdışı tedarikçi firmaların yada yöneticilerin talepleri doğrultusunda satış/stok ve satın alım ile    ilgili raporları hazırlayabilecek, - Verilen siparişlerin kalite ve ithalat bütçe uygunluğu kontrollerini sağlayabilecek, - Gerekli malzemelerin bütçelerinin takibini ve raporlamasını gerçekleştirebilecek, - Düzenli olarak fabrikada bekleyen siparişleri ve uygunluğunu kontrol edebilecek, Tedarik Planlama Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - Analitik düşünen, - Microsoft Excel programını iyi derecede kullanabilen, - Rapor hazırlama ve yorumlama konularında başarılı, - Çözüm odaklı, - Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, - Sayılarla uğraşmayı seven, - Analitik düşünebilen, - Öğrenmeye ve değişime açık, - MS Office programlarına hakim, özellikle Excel uygulamalarını etkin kullanabilen, - İleri Derecede ingilizce bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

İş Habercisi - Toptancılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?