Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toptancılık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Toptancılık
 • Ön Muhasebe Elemanı

  Zer Groupİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektörde lider firmamız için muhasebe proğramlarına hakim operasyon ve müşteri temsilcisi olarak daha önce aktif olarak çalışmış takım arkadaşı

  Aranan NiteliklerMuhasebe uygulamalarında asgari 2 yıl tecrübeli , - Tercihen Uyumsoft programını bilen , - Üniversitelerin ön lisans (Muhasebe, İşletme vb.) tercihen ilgili lisans bölümlerinden mezun, - Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, - Bağcılar İkitelli yakınlarında ikâmet eden - İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, detayları önemseyen ve detaylara hakim, "Muhasebe Personeli", "Operasyon" takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÖz Bereket Gıda da Şişli bölgesinde bulunan mağazalarımıza Forklift Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerŞişli bölgesinde ya da ulaşım zorluğu olmayacak yerlerde ikamet eden, Operatör belgesi ya da ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Toptancılık, Gıda

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Satış Elemanı

  NAS BAGSİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇanta sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Avrupa Yakasındaki Toptan mağazasında görevlendirilmek üzere "Toptan Satış ve Pazarlama Temsilcisi" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Mağazacılık alanında DENEYİM sahibi, En az bir yabancı dil bilen,(RUSÇA , İNGİLİZCE veya ARAPÇA) Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Askerliğini yapmış(Erkek adaylar için) MAĞAZA SATIŞ SORUMLUSU arıyoruz...

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması MALL OF İSTANBUL Mağazamızda görevlendirilmek üzere ;   Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.              

  Aranan Nitelikler       MALL OF İSTANBUL mağazamızda görevlendirmek üzere;   En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,                                               BAYAN  MAĞAZA MÜDÜRÜ  ARIYORUZ        

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Yönetici, Yönetmen

 • İş AçıklamasıBağcılar, Güneşli'de bulunan depomuza, Depoya gelen ürünlerin araçlardan indirilmesinin yapılması , Depoya inen ürünlerin lokasyonlarına çekilerek istiflenmesinin yapılması , Gün içerisinde çıkan sevkedilecek siparişlerin hazırlanması , aşamalarında görev yapacak depo personeli aranıyor.

  Aranan NiteliklerGüneşli ve çevresinde ikamet eden, Askerliğini yapmış, En az 2 yıl deneyimli depo elemanı ,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Gratis Sevkiyat Elemanı-Avrupa Yakası

  Gratisİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Filo Gider Kontrol Uzmanı

  GratisKocaeli, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş Açıklaması-Araç sicil dosyalarının tutulması ve ruhsat bilgilerinin sisteme girilmesini takip edebilecek, (Marka, Model, Motor-şasi no, İstiap haddi, Teknik özellikleri v.s.) - Araçlarla ilgili teknik bilgiye sahip, - Araçların akaryakıt sarfiyat takibini ve raporlamasını yapabilecek, - Araç tamir-bakım, onarım istatistiklerinin hazırlanması, maliyet hesapları ve takibini yapabilecek, - Araç satınalma ve tescil işlemlerini yapabilecek, - Araç ile ilgili tüm belgelerin ve ekipmanların (uygunluk belgesi, K2, OGS, KGS) kaydını ve izlenmesini yapabilecek, - Sigorta, muayene ve tescil (trafik, kasko) işlemlerinin takibini ve maliyetlerini yapabilecek, -Güzergâh maliyetlerinin hesabı yapabilecek, -Akaryakıt maliyetleri ve kilometre/sefer bazında analizini yapabilecek, - Arvento uydu destekli filo takibi ve kontrolünü yapabilecek, - İhlallerin (trafik cezaları, güzergâh, takograf v.b.) takibini yapabilecek -Sefer sırasında meydana gelen kaza-arıza vb.durumlarda gerekli bilgilendirmeleri yapabilecek.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise/Meslek Lisesi mezunu Karayolu Trafik Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmelikleri bilgisine sahip, MS Office programlarını özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş olan, Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi ve raporlama yönü kuvvetli, Hızlı ve sonuç odaklı çalışan, sistemli, organize, pratik çalışma tarzına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Toptancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, toptan satış ayağında görev yapacak Aktif Pazarlama Personeli alınacaktır. Çalışma bölgesi Konya olacaktır. Maaş+Araç+SGK+Yemek+Prim

  Aranan NiteliklerToptan sektöründe en az 2 sene deneyimli, Satış becerisi olan, Tekstil ve ayakkabı alanında bilgili, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Konya ve çevre illerde müşteri portföyü olan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposunda dinamik çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, NOT:Sadece Ayakkabı ve Tekstil pazarlama deneyimi olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, toptan satış ayağında görev yapacak Aktif Pazarlama Personeli alınacaktır. Çalışma bölgesi Van olacaktır. Maaş+Araç+SGK+Yemek+Prim

  Aranan NiteliklerToptan sektöründe en az 2 sene deneyimli, Satış becerisi olan, Tekstil ve ayakkabı alanında bilgili, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Van ve çevre illerde müşteri portföyü olan, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposunda dinamik çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, SRC-2 ve SRC-4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, NOT:Sadece Ayakkabı ve Tekstil pazarlama deneyimi olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Satış Yöneticisi

  Ünlü Teknik Rulmanİzmir, Konya 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜNLÜ TEKNİK, mekanik güç aktarım ürünleri üzerinde uzmanlaşmış, ülke çapında 10 farklı noktada 150 kişilik yenilikçi ve dinamik kadrosu ile hizmet veren bir tedarik ve mühendislik şirketidir. Firmamızın; İzmir merkez ve Konya şubelerinde görev almak üzere teknik eğitimli, sektör tecrübeli, yenilikçi ve takım ruhuna yatkın“Satış Yöneticisi/Yönetmeni” pozisyonları için takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Şirket stratejileri ve satış hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasının sağlanması, Portföy araştırmak, izlemek, fırsat yaratmak ve ekibinin fırsatları satışa dönüştürmesi için yönlendirmelerin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında aktif rol alınması, Müşteri şikayetlerinin karşılanması ve merkez ile bilgi akışının kurulması, Gerekli raporları hazırlamak ve merkez yönetim ile paylaşılması, Tedarikçi firmalar ile ilişkilerin devamlılığı ve geliştirilmesi, Sorumlu olduğu bölge için norm satış kadro planlaması yapılması, Satış ekibinin eğitim ve motivasyonun sağlanması, Satış ekibinin, şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin mühendislik veya İ.İ.B. fakültelerinden mezun Müşteri ilişkileri yönetimi, satış yöneticiliği, ekip yönetimi alanında en az 5 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip Endüstriyel ürünler veya otomotiv yedek parça alanında sektör tecrübesi olan, Aktif satış tekniklerine uygulayıcı ve yönlendirici seviyesinde sahip olan, Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip, sonuç odaklı müzakere yeteneğine sahip Analitik düşünme yeteneğine sahip Tercihen iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Aktif araç kullanıcısı Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Endüstri, İmalat, Toptancılık

  Pozisyon: Yönetici

 • İstanbul - Cevahir AVM - Mağaza Müdürü

  GeBeİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklaması İSTANBUL CEVAHİR Mağazasında görevlendirilmek üzere ;   Mağazacılığı kendisi için kariyer edinmiş, sürekli eğitime ve yeniliğe açık, ürün detay bilgilerini müşteriye aktaracak, diksiyonu düzgün ve satış yapmaktan keyif alan, dinamik Bayan Mağaza Müdürü arıyoruz.              

  Aranan Nitelikler       CEVAHİR mağazamızda görevlendirmek üzere;     En az Lise Mezunu, Mağazacılık alanında minimum 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, Modayı yakından takip eden ve görünümününe önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Ekip çalışmalarında başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,                                               BAYAN  MAĞAZA MÜDÜRÜ  ARIYORUZ        

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Müşteri ilişkileri, Toptancılık

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Sorumlu, Yönetici, Yönetmen

 • İş Açıklaması*Müşterilere firma standartlarına uygun hizmet vermek, *Mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve yeni müşteri portföylerini oluşturmak, *Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek, *Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek, *Aldığı siparişlerin müşteri teslim alana kadar olan süreci takip etmek, *Çalışmaları ile ilgili düzenli olarak raporlama yapmak ve birim yöneticisine sunmak, *Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak,

  Aranan Nitelikler*Üniversite mezunu, *İngilizce ve Arapça bilen *Abiye ve gelinlik sektöründe satış konusunda tecrübeli *Dinamik, güler yüzlü insan ilişkilerinde başarılı, takıp çalışmasına yatkın, *Sorumluluk bilinci olan, *Ms Office programlarını kullanabilen, *Stok, sipariş takibi ile sevkiyat ve tahsilat konularında aktif görev alabilecek, *Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, *Aktif araç kullanabilen, *Sektörel gelişmeleri takip ederek ve bu konularda yöneticisini sürekli olarak bilgilendirebilecek, *Yeni müşteri kazandırabilecek, portföy müşterileri ile ilgili tüm süreçleri yönetebilecek, *Seyahat engeli olmayan, *25-35 yaş arası *Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFirmamızın Toptan Satış departmanına, Tüm muhasebe işlemleri, fatura ve irsaliyeleri takip etmek, Satış ve iade faturalarını takip etmek, Cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek, Tahsilat ve masraf takibini gerçekleştirmek, Banka hesaplarının, çeklerin, ödemelerin takibi yapmak, görevlerini üstlenecek Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun(işletme,İktisat,Maliye vb.) Kredi işlemler ve proje finansmanı konusunda tecrübeli, Finans raporlamaları yapabilecek; Nebim Programına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kasa ,Banka,Çek,Senet,Kredi ve Cari Takip konularında uzman, Bankacılık işlemleri,nakit akışı , işlemleri konusunda çalışmış, İlgili mevzuata hakim, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan, Çözüm odaklı, takipçi, analitik düşünme gücü gelişmiş, iletişim ve planlama yeteneğine sahip ve takım çalışmasına uyumlu, Bağcılar ve çevresinde ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması0-12 yaş Bebek ve Çocuk Giyim markası KARAMELA ‘nın Ankara-PANORA Alışveriş Merkezi' ndeki Mağazası ve Ankara- Çayyolu'nda açılacak mağazası için tam zamanlı çalışabilecek Bayan Satış Danışmanları arıyoruz. Satış Danışmanlarının sorumlulukları; Müşteri memnuniyetini sağlamak, Satışları maksimize etmek, Mağazanın satışa hazır hale gelmesini sağlamak, Stok takibini yapmak, Müşteri dilek ve önerilerini değerlendirmek,

  Aranan NiteliklerGüler yüzlü, En az lise , tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, MS Ofis uygulamalarını sorunsuz kullanabilecek yetenekte ve tercihen Nebim V3 veya benzeri Mağazacılık yazılımını kullanmayı bilen , Mağazacılık ve hazır giyim konusunda en az 1 yıl kesintisiz deneyime sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,hareketli bir çalışma ortamını seven, Sabırlı, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Tercihen Bayan , Mağazacılığı, mesleki bir kariyer olarak düşünen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • Muhasebe Görevlisi

  444center.comAntalya 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBizi Tanıyın : Next&Nextstar & DSMART Bölge Bayii ADA ELEKTRONİK olarak Telekomünikasyon, Uydu, Elektrik, Elektronik, İletişim ve Haberleşme sektörlerinde TOPTAN, PERAKENDE, SHOP ve ÇAĞRI MERKEZİ kanallarımız ile LİDER ANA BAYİİ konumunda faaliyet göstermekteyiz. İşin Tanımı : Logo Muhasebe Programı Kullanarak Aylık maliyet kayıtlarının ve kontrollerinin sağlanması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması, Stok takibi yapmak, Günlük kasa defterinin takibi Cari borç alacak takibi Raporlama yeteneği yüksek Onayları alınmış günlük işyeri gider ve harcamalarının kayıtlara alınması, Banka verilerini ve kredi kayıtlarını işleyecek, mutabakatlarını yapacak, lgili verileri sistemli ve düzenli şekilde kontrol ederek dosyalamak, Personel işlemlerinin takibini yapmak Aylık olarak satıcı ve müşteri mutabakatlarını sağlamak, Aylık olarak banka mutabakatlarını sağlamak

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE PROGRAMI KULLANABİLEN Ticaret Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ve Fakültelerin işletme, iktisat, maliye veya ekonomi bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun iş temposunda çalışabilen, Titiz ve düzenli Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, insan ilişkilerine özen gösteren, Takım çalışması yapabilen, sorumluluk sahibi Gelir-gider tablosu ve bilanço analizi konusunda tecrübeli, Tercihen Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Toptancılık

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Görevli, Yetkili, Uzman

 • Mağaza Müdürü

  Efe Tekstilİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1.Toptan mağazamızda satış hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde ekibini yönetebilecek, 2. Satış arttırıcı faliyetler düzenleyebilecek, 3. Marka bilinci ve müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, 4. Sorumlu olduğu alanın idari işlerini yürütebilecek, 5.Müşterilerle olan ilişkilerinde kurumsal yapımıza uygun diyolaglar kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tekstil, hazır giyim sektöründe en az 3 yıllık tecrübe sahibi, Mağazacılık ve toptan satış alanlarında bilgi sahibi, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, Analitik ve sonuç odaklı, Liderlik yapabilecek, Disiplinli ve insan ilişkilerinde başarılı, Temsil yeteneği güçlü ve müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Müdür, Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Sevkiyat (Giriş-Çıkış) Personeli

  ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 7 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* Müşteri bazında ayrılan ürünlerin sistem üzerinden okutup gönderimini yapabilecek * Gerektiğinde kargo, ambar, sevkiyat işlerine ve indir bindir işlerine yardımcı olabilecek * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve iş yükünü kaldırabilecek

  Aranan Nitelikler* Tercihen en az lise mezunu ve medeni durumu evli * Askerlik görevini tamamlamış bay * Ciddi anlamda işe ihtiyacı olan ve uzun süreli çalışmayı hedefleyen * MS Ofice programlarına hakim * Ofis araçları kullanabilen (faks v.b) * Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Depo ve Sevkiyat Elemanı

  Relax Modeİzmir 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek Stok takip ve kontrolü yapabilecek

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu MS Office programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın BAY DEPO ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı

 • Depo Personeli - İstanbul

  Upgradeİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBayan Moda Giyim kategorisinde faliyet gösteren firmamızın, İstanbul da bulunan showroomunda​ "Depo Personeli​" pozisyonunda görev alacak ekip üyesi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen meslek yüksek okulu mezunu, Hazır giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Tüm ürün ve sevkiyat işlemlerini yönetebilecek, Tercihen Nebim V3 ERP programını kullanmayı bilen, Ön muhabe bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Zaman planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan ''Depo Personeli'' arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • Genel Müdür Asistanı/İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak. Konularında görevlendirilmek için GENEL MÜDÜR ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu. Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. İyi derecede İngilizce bilen. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30-40 yaşları arasında Bay adaylar.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İngilizce Bilen Yönetici Asistanı

  Acarsoy Saatİstanbul Avrupa 1 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıİNGİLİZCE BİLEN, YÖNETİCİNİN SAĞ KOLU OLABİLECEK BAYAN ASİSTAN Tatminkar ücretle,ithalat yapan firmamız için;presantabl, yazışma işlemlerini takip edecek ofis ortamında işleri yapacak, 30 yaşını aşmamış Yurtiçi, yurtdışı (İsviçre,Fransa ve İtalya gibi ülkelere ) hiçbir seyahat engeli bulunmayan İyi derece İngilizce bilen

  Aranan Niteliklerİyi derecede İngilizce konuşabilen, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Asla sigara kullanmayan, Yurtiçi, yurtdışı (İsviçre,Fransa ve İtalya) seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Ön Muhasebe

  VIP Otel Ekipmanlarıİstanbul Avrupa 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıALANINDA LİDER FİRMALARDAN BİRİ OLAN, TÜRKİYE’NİN TANINMIŞ VE GÜÇLÜ MARKALARININ YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA TEMSİL EDİLDİĞİ FİRMAMIZA BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÖN MUHASEBE KONUSUNDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ TERCİHEN TİCARET LİSESİ MEZUNU TERCİHEN LOGO GO PLUS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN FATURA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARININ YAPILMASI AYLIK CARİ HESAP VE BA-BS MUTABAKATLARININ YAPILMASI AY SONUNDA SMMM’e GEREKLİ EVRAKLARIN HAZIRLANMASI SORUMLULUK SAHİBİ,DİKKATLİ,TAKİPÇİ, DETAYLARA ÖNEM VEREN

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Eleman

 • Satış Temsilcisi

  Promas Gıda Ambalaj Pazarlamaİstanbul Anadolu 12 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-İstanbul Anadolu Bölgesinde görevlendirilmek üzere; -Sorumlu olduğu bölgede düzenli olarak mevcut müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, -Şirket standartlarına uygun olarak belirtilen hedefler doğrultusunda satış ve tahsilat gerçekleştirmek, -Siparişlerin alınması ve takibi, -Alınan siparişlerin sevkiyatının takip edilmesi. -Faaliyet gösterilen Edt (pastane, otel, kafe, restoran, kantin, yemek hizmetleri ve zincir mağazalar) kanalında ek yeni müşteri portföyü oluşturulması, ihtiyaçların belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması ve takip edilmesi, -Müşterilerin; yeni ürünler, fiyatlar, kampanyalar vb. konularda bilgilendirilmesi,

  Aranan Nitelikler-Sürücü belgesi sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, -En az lise veya ön lisans mezunu olmak, -Gıda sektöründe Edt kanalında satış tecrübesi olan, -Müşteri diyaloğu güçlü, deneyimli; -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. -İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip -Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, -Çözüm odaklı problem çözen -takım ruhuna uyumlu olan

  Sektör: Gıda, Toptancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Yönetici Sekreteri /İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YÖNETİCİ  SEKRETERİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, 25-35 yaşları arasında Bayan adaylar.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Ürün Stok Sorumlusu

  İmzaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere Ürün Stok Sorumlusu aramaktayız. Mağaza stoklarını takip ederek satış hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Ürün yönetimine ilişkin tüm raporları hazırlayıp yöneticisi ile paylaşmak, Ürün grubu ile ilgili ürün karmasını satış departmanının öngörüleri, piyasa koşulları, geçmiş yılların satış trendleri ve tüketici tercihlerini göz önüne alarak oluşturulmasına yardımcı olmak, Ürün gruplarının fiyatlandırmalarını, stok ve kârlılık analizlerini yapmak, Ürün grupları ile ilgili pazar araştırması ve rakip firma fiyat karşılaştırmaları yaparak, ürün grubu bazında aksiyon planları hazırlamak, Sorumlu olduğu ürünlerin satış ve karlılık hedeflerinden sorumlu olmak, Üretim ile ilgili kendisinden istenilen raporlamaları yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Veri Madenciliği konusunda deneyimli) Ürün yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan, Ürün yönetimi ile ilgili raporlamalar konusunda bilgili, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Ms Office uygulamalarına hakim,tercihen Excel kullanımı çok iyi, Ürün, kumaş ve malzeme bilgisi olan, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti ve problem çözme becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahate engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyumlu, BAY adaylar.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Şef Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Tedarik Planlama Uzmanı

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMüşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Genel Merkez Tedarik Planlama Departmanında görevlendirmek üzere,  - Ürünlerin fatura ve etiket/fiyat, stok kartı,stok barkot kontrollerini yapabilecek, - Aylık ihtiyaç olan ithalat adedini stok çerçevesinde değerlendirebilecek, - Yurtdışı tedarikçi firmaların yada yöneticilerin talepleri doğrultusunda satış/stok ve satın alım ile    ilgili raporları hazırlayabilecek, - Verilen siparişlerin kalite ve ithalat bütçe uygunluğu kontrollerini sağlayabilecek, - Gerekli malzemelerin bütçelerinin takibini ve raporlamasını gerçekleştirebilecek, - Düzenli olarak fabrikada bekleyen siparişleri ve uygunluğunu kontrol edebilecek, Tedarik Planlama Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - Analitik düşünen, - Microsoft Excel programını iyi derecede kullanabilen, - Rapor hazırlama ve yorumlama konularında başarılı, - Çözüm odaklı, - Sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, - Sayılarla uğraşmayı seven, - Analitik düşünebilen, - Öğrenmeye ve değişime açık, - MS Office programlarına hakim, özellikle Excel uygulamalarını etkin kullanabilen, - İleri Derecede ingilizce bilgisine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Yönetici Asistanı/İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YÖNETİCİ  ASİSTANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında Bay adaylar.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Danışman, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Toptancılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?