Etkinlik Şefi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Etkinlik Şefi
 • Organizasyon Görevlisi (Part Time)

  ANT İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıHADİ SENDE EKİBİMİZE KATIL ! Üniversite okurken iş hayatına alışmak ve deneyim kazanmak istiyorum diyorsan yapman gereken tek şey ilanımıza başvuruda bulunman ! Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İstanbul'un önde gelen etkinlik mekanlarında; fuar, kongre, ulusal ve uluslararası devlet zirveleri, toplantı, sunum, event, lansman, gala, festival, konser, ofis çalışmaları vb. organizasyonlarda kayıt, karşılama, stand, bilet kontrolü, ofis asistanı gibi görevlerde çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler​18 - 28 yaş aralığında Haftada min. 3 gün ve üzeri müsaitliği olan Tercihen İngilizcesi iyi Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün, iletişim yönü kuvvetli Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Etkinlik Şefi, Etkinlikler Görevlisi, Host, Organizasyon Elemanı, Organizasyon Temsilcisi, Aktivite Personeli, Fuar Hostesi, Stand Elemanı

 • İş AçıklamasıHADİ SENDE EKİBİMİZE KATIL ! Üniversite okurken iş hayatına alışmak ve deneyim kazanmak istiyorum diyorsan, yapman gereken tek şey ilanımıza başvuruda bulunman! Bünyemizde istihdam edilmek üzere; İzmir'de gerçekleşecek olan kongrelerde kayıt, karşılama, salon gibi noktalarda görev alacak ekip arkadaşları arayışımız vardır.
  Aranan Nitelikler18-28 yaş aralığında Haftada min.3 gün ve üzeri müsaitliği olan Tercihen İngilizcesi iyi derecede olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Etkinlik Sorumlusu, Etkinlik Şefi, Host, Hostes, Organizasyon Elemanı, Fuar Hostesi, Stand Elemanı, Stand Sorumlusu

 • İş AçıklamasıHADİ SENDE EKİBİMİZE KATIL ! Üniversite okurken iş hayatına alışmak ve deneyim kazanmak istiyorum diyorsan, yapman gereken tek şey ilanımıza başvuruda bulunman! Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İzmir'in önde gelen etkinlik mekanlarında; fuar, kongre, ulusal ve uluslararası devlet zirveleri, toplantı, sunum, event, lansman, gala, festival, konser, ofis çalışma alanları vb. organizasyonlarda kayıt, karşılama, stand, bilet kontrolü gibi görevlerde çalışmak isteyen İngilizcesi iyi/çok iyi derecede olan ekip arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler18 - 28 yaş aralığında Haftada min. 3 gün ve üzeri müsaitliği olan İngilizcesi iyi/çok iyi derece olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Etkinlik Görevlisi, Etkinlik Şefi, Host, Hostes, Organizasyon Elemanı, Fuar Hostesi, Fuar Müşteri Temsilcisi, Karşılama Danışmanı, Karşılama Hostesi, Stand Elemanı

 • İş AçıklamasıHADİ SENDE EKİBİMİZE KATIL ! Üniversite okurken iş hayatına alışmak ve deneyim kazanmak istiyorum diyorsan, yapman gereken tek şey ilanımıza başvuruda bulunman! Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Bursa'nın önde gelen etkinlik mekanlarında; fuar, kongre, ulusal ve uluslararası devlet zirveleri, toplantı, sunum, event, lansman, gala, festival, konser, ofis çalışma alanları vb. organizasyonlarda kayıt, karşılama-yönlendirme, stand, bilet kontrolü gibi görev noktalarında çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler18 - 28 yaş aralığında Haftada min. 3 gün ve üzeri müsaitliği olan Tercihen İngilizcesi iyi derece olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu düzgün Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır. Uygun adayların ilanımıza başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Etkinlik Sorumlusu, Etkinlik Şefi, Host, Organizasyon Elemanı, Aktivite Personeli, Fuar Hostesi, Fuar Organizasyon Sorumlusu, Stand Elemanı

 • Etkinlik Sorumlusu

  Faveo Danışmanlıkİstanbul Avrupa 24 Haziran 2022
  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kongre ve etkinlik organizasyonları alanında faaliyet gösteren iş ortağı firmamız adına "Etkinlik Sorumlusu" pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır. Çalışılan firmaların yurt içi veya yurt dışındaki organizasyonlarının satış ve müşteri ilişkileri yönetiminin sağlanması, Organizasyonun verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak amacıyla hazırlık ve operasyonel süreçlerin yürütülmesi, Organizasyonların bütçe yönetiminin ve satın alma operasyon süreçlerinin yönetilmesi.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Etkinlik organizasyonları alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Global Kurumsal firmalar ile çalışma yöntemlerine hakim, Bütçe ve satın alma yönetimi yapabilme becerisine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına uygun, sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Etkinlik Elemanı, Etkinlik Görevlisi, Etkinlik Sorumlusu, Etkinlik Şefi, Etkinlikler Görevlisi, Organizasyon Uzmanı, Aktivite Personeli, Etkinlik Ve Organizasyon Sorumlusu, Fuar Müşteri Temsilcisi, Temel Üniteler Sorumlusu

Sayfa:/3

İş Habercisi - Etkinlik Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?