Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • İş Açıklaması Daily routine & administrative tasks regarding office management, Carrying out business correspondence and help in documents, Preparing reports or documents, To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Verbal and written translation on a variety of issues when required, Fulfill these tasks within strict manner of professional confidentiality.

  Aranan Nitelikler A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 1 year of experience as executive assistant, Excellent command of written and spoken English and Chinese is a must, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması To provide full secretarial service to the General Manager Arrangement and follow-up of the agenda Travel and hotel arrangements Communication and correspondence follow-up Receiving and answering relevant telephone calls, inquiries and visitors on behalf of General Manager Preparing regular and ad-hoc presentations, reports and meeting minutes To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Liaison between executive and all departments Being in touch with the clients worked with Fulfilling all other related tasks of personal assistance

  Aranan Nitelikler A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 2 years of experience as executive assistant, Excellent command of written and spoken English and Russian is a must, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Uçak Bakım Direktörlüğü, Boya ve Temizlik Atölyesi’ nde görevlendirilmek üzere; Verilen görevi zamanında ve eksiksiz yerine getirebilecek, Güvenlik, temizlik ve düzenin devamı için koyulan kurallara uyabilecek, İş tekrarının önlenmesi için azami gayret gösterebilecek, Temizlik Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Maximum 1.55 boy ve 50-55 kilolarında, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takim çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan,

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Ticaret departmanımızda görevlendirilmek üzere; Müşteri apron giriş izinlerinin alınması, Müşteri  ve departman çalışanlarının otel rezervasyonlarını koordine edilmesi, Uçak giriş - çıkış izin yazılarının yazılması, Departmanin ofis gereksinimlerinin ve sekreteryasının yürütülmesi, Gerekli raporlamaların yapılması, süreçlerinde görev  alacak “Departman Asistanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezun, MS Office programlarını (Excel,Word,Powerpoint,) iyi kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Uçak Bakım alanında faliyet gösteren firmamızın İnsan Kaynakları Biriminde görevlendirilecek; "Personel Özlük İşleri ve Bordrolama" alanında yetiştirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (Çalışma Ekonomisi,  İşletme, İktisat vb.), Psikoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 1 yıl deneyim, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim,  MS Office programlarını bilen ve tercihen Axapta İK ERP deneyimi olan,  Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). 

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı THY Teknik A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İŞKUR ve Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler uçak komponent bakım-onarımı alanındaki çalışmalara "Teknik Destek Personeli" pozisyonunda destek verebilecek yetkinlik düzeyine gelecek şekilde 3 ay süreyle eğitimden geçirileceklerdir. Kursa kabul edilecek adayların; düzenlenecek "Genel Yetenek" ve “İngilizce” testlerinden başarılı olmaları ve yapılacak mülakattan iş için uygun değerlendirilmeleri gerekmektedir. Yazılı sınavlar ve mülakatlar neticesinde eğitim programına başlamaya hak kazananlar, program boyunca İŞKUR tarafından belirlenen oranda maddi yardım alacak, iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından yatırılacaktır. Programı tamamlayan kursiyerlerin en az %50'si "THY Teknik” başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler istihdam edileceklerdir.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: 1. T.C. Vatandaşı olmak, 2. Meslek Yüksek Okullarının; • Döküm • Endüstriyel Kalıpçılık • Gemi İnşaatı • Kaynak Teknolojisi • Lastik ve Plastik Teknolojisi • Makina • Makina, Resim ve Konstrüksiyon • Metalurji • Elektrik • Elektronik • Oto Boya ve Karoseri • Otomotiv Teknolojisi bölümü mezunu olmak, 3. İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak, 4. Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar), 5. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 6. Başvuru sırasında 29 yaşından büyük olmamak, 7. Eğitimlerin düzenlediği yerlerde ikamet etmeyi ve kursa kesintisiz devam etmeyi kabul etmek.  Önemli Notlar: - Başvurunuzun işleme alınabilmesi için okul/bölüm ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz giriniz. - Sınav daveti SecretCV üzerinden THY Teknik A.Ş. tarafından yapılacaktır. Sınav daveti almayan adaylar alım sürecine dahil edilmeyeceklerdir. - Eğitime kabul edilen adayların pratik eğitimleri THY Teknik A.Ş.tesislerinde yapılacak olup; teorik eğitimlerinin nerede yapılacağı ise ayrıca bildirilecektir.  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Tekniker

 • Mühendis THY Teknik A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması THY Teknik A.Ş., yüksek nitelikli teknik ve uzman personeliyle, başta THY A.O. olmak üzere, dünyanın her ülkesinden gelen onlarca hava yolu şirketine ait uçakların motor ve komponentlerine yaptığı bakımlarla ve bu şirketlere vermiş olduğu mühendislik hizmetleriyle havacılık sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşları arasına giren THY Teknik A.Ş.’nin dinamizmiyle takımının bir parçası olmak isteyen, alanlarında deneyimli Mühendisler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel Kriterler • T.C. vatandaşı olmak • 01.01.1976 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak • Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak • Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak • İyi derecede İngilizce bilmek (THY Teknik A.Ş.tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olabilecek) • Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak - Uçak ve Uzay Mühendisliği - Makine Mühendisliği - Elektrik-Elektronik Mühendisliği - Mekatronik Mühendisliği - Bilgisayar Mühendisliği - Endüstri / İşletme Mühendisliği  Aranan Nitelikler • Takım çalışmasına yatkın olmak • Araştırmacı bir kişiliğe sahip olmak • Yeni konuları öğrenmeye açık olmak • Bilgi ve tecrübelerini aktarabilme becerisine sahip olmak • İnisiyatif kullanma yeteneği gelişmiş olmak • Koşullara kolay adapte olarak çözüm üretebilme becerisine sahip olmak • Kalite güvence sistemlerine aşina olmak Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol • Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. • İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. • İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Mülakat aşamasında adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir. • İlgili pozisyon, THY Teknik A.Ş. bünyesinde mühendislik çalışması gerektiren birimlerde görevlendirilmek üzere oluşturulmuştur.  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • Avukat Ahu Havacılık İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması ~~Şirketimizde dava ve icra dosyalarının takibini yapacak ve yürütecek avukat aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun, Minimum 5 yıllık avukatlık tecrübesi olan, İcra ve dava konularında 2 yıl tecrübeli, Leventteki ofisimizde çalışacak ve ulaşım problemi olmayan, Referans gösterebilecek, Aktif ve dinamik Avukat aranmaktadır. 

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Kentpark AVM, Gordion AVM, 365 AVM, Panora AVM'deki ofislerimizde görev alabilecek; Sistemde bulunan yurtiçi otel, yurt içi - yurtdışı paket tur, cruise (gemi seyahatı) bilgilendirmeleri ve satışı, Uçak bileti satışı , Yapılan işlemlerin günsonu takibi ve raporu, Misafir (yolcu) kayıtlarının ve rezervasyonlarının takibi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ilgili bölümün (Turizm) mesleki lise veya üniversite mezunu, Turizm - Acente sektöründe satış tecrübesi olan, deneyimli, Prezentabl (dış görünümüne önem gösteren), İnsan ilişkilerinde güleryüzlü ve başarılı, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Microsoft Office programlarını kullanabilen (wolrd-excel-outlook).

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Das Service Center Lufthansa InTouch Istanbul ist eine 100-prozentige Tochtergesellschaft der Lufthansa Commercial Holding und wurde im Jahr 2000 gegründet. Gemeinsam mit seinen sieben Schwestergesellschaften bietet Lufthansa InTouch ein umfangreiches Service-Portfolio im Bereich Reise und Logistik an. Unsere 2000 Mitarbeiter erbringen Kundenservice 24-Stunden am Tag, 7 Tage die Woche in 27 Sprachen.   Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir für unseren Standort in Istanbul sprachgewandte, einsatzfreudigeund flexible Mitarbeiter Wir bieten: - Sicheres Gehalt zum Monatsende - Schichtorientierte Zulagen - Essensgeld & Fahrtkostenzuschuss - Shuttleservice - Private Krankenversicherung (nach einer Betriebszugehörigkeit von 6 Monaten) - Unternehmenspsychologin - Speziell vergünstigte Flugpreise für Mitarbeiter und ihre Familien bei zahlreichen Fluggesellschaften - Sonderkonditionen bei diversen Partnerunternehmen (u.a. Reiseveranstalter, Hotel, Mietwagen) - Gesetzlicher Jahresurlaub sowie zusätzlicher Sonderurlaub von 4 Tagen/jährlich - Sowie leistungsorientierte Bonusoptionen Ihr Profil: - Fließende Deutschkenntnisse und Englischgrundkenntnisse - Kundenorientiertes Denken - Bereitschaft zur Schicht- und Wochenendarbeit - sichere PC Anwendungskenntnisse

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Danışman

 • Şoför Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip,  şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler   -En az lise mezunu, -Src ve psikoteknik belgesi sahibi, -Şöförlük tecrübesine sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) -Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Havacılık, Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Çiğli A.O.S.B.’de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere MÜHENDİSLER  (KALİTE KONTROL, PLANLAMA ve SATINALMA) aranmakadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina, Metalurji veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, En az iki yıl deneyimli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına inanan, iletişimi iyi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Askerlik ile ilişkisi olmayan (erkek adaylar için)  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Satış Temsilcisi NWG Services İstanbul Avrupa 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Yeni müşteri bulmak, müşteri ilişkilerini kurmak, müşteri dosyaları oluşturmak, mevcut müşterilerin hesaplarını izlemek. Satışları arttırmak için seyahat acenteleri ve işletmelerin yanı sıra diğer kurumlarla da temasa geçmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen hava taşımacılığı yönetimi hakkında bilgi sahibi olan, Aynı pozisyonda en az 3 yıllık tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Mal Giriş-Çıkış Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Gelen malzemelerin forklift yardımı ile indirilmesi, irsaliye ve malzeme kontrollerinin yapılarak sisteme girişi ve hasar kontrolünün sağlanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu, 35 yaşını aşmamış, İzmir’de ikamet eden, Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan(Kumpas, matkap, mikrometre v.b..), Tercihen Forklift ehliyeti olan yada kullanabilen, 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mal Kabul, depo,sevkiyat konularında bilgili, SAP Bilgisine sahip, Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Sorumlu, Görevli, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması PFW is a recognized specialist for system solutions and a reliable partner of the world-wide aviation industry. Conforming to the highest quality standards, with our highly qualified employees, we design and produce on the highest level of technology. For the further development of our Quality Assurance department in our factory in Izmir, we are looking for employees having following qualification; Creating inspection plans for incoming, in-process and final inspection Observing customer specifications and in case of any change customizing the inspection plans according to the new customer requirements Checking and releasing first article inspection reports Supporting project management department in quality-related topics  

  Aranan Nitelikler BSc or MSc degree in aircraft, mechanical, metallurgical or process engineering Excellent command of written and spoken English (German as second language is an asset) Knowledge about the quality management system ISO 9001 (Experience in the quality management system EN/AS 9100 is an asset) Very good knowledge about MS-Office applications Experience in SAP QM Module is a must Tend to work in an international company Teamwork, communication, reliability, high self-motivation and leadership skills No restriction to travel  Able to work in Izmir Military service must be completed for male applicants

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda Tedarik Zinciri Departmanı, Lojistik Bölümü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Dış ticaret ile ilgili operasyonel işlemleri yürütmek; prosedürlere uygun evrakları hazırlamak Nakliyeci ve gümrük acentası ile iletişim kurup, yüklemeleri organize etmek, İhracat-ithalat masraf faturalarını kontrol etmek  ve ilgili birimlere teslim edilmesini sağlamak. Siparişleri ve sevkiyatları takip etmek. Gümrük firmaları, nakliye firmaları, fabrika ve müşterilerle gerekli koordinasyonu sağlamak  İhracat vesaiklerini hazırlamak;   (Türkçe Fatura,ÇekiListesi,Invoice,Konşimento talimatı, sigorta poliçe bildirimleri vs)  Zaman yönetimi, planlama ve takip becerisine sahip,  Dikkatli ve düzenli çalışan,  Ekip çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  İthalat/ihracat dosyalarını hazırlayabilecek. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli.  

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık deneyim (tercihen serbest bölgede tecrübe sahibi), Operasyonel yönetim becerisi olan, İthalat ve ihracat prosedürlerine ve süreçlerine hakim,  Gümrük, serbest bölge ve dış ticaret mevzuatına hakim İyi derecede İngilizce bilen, Gümrük işlemleri ve evraklar konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • Hava Kargo Operasyon Uzmanı Batı Nakliyat ve Ticaret A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uluslararası Havayolu, Denizyolu, Karayolu, Demiryolu alanında faaliyet gösteren alanında lider firmamıza hava kargo taşıma faaliyetleri çerçevesinde müşteriler, müşterilerin gümrük komisyoncuları, havayolları,yurtiçi ve yurtdışı acenteler ile iletişim kurulması ve gerekli dokümantasyon işlemlerinin yapılması görevinde yer alacak Hava Kargo Operasyon Uzman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sektörde En Az 2 Yıl Deneyimli İyi Derece İngilizce Bilen  Tercihen Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış Ekip Çalışmasına Yatkın Analitik Düşünme Yeteneğine Sahip      

  Sektör: Dış Ticaret, Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Hay ve Hay Dış Ticaret Limited Şirketi, temelleri 1999 yılında atılmış olup, uluslararası ticareti kendi yorumuyla uygulamaya koyarak ülkeler arası ticari bir köprü konsepti kurmayı hedeflemek üzere yola çıkmıştır.   Havacılık Sektöründe yaptığımız yatırımlar sayesinde sektörün önde gelen tedarikçi firmalarından olup bu konuda yüksek tecrübe ve bilgi birikimine ulaşmıştır.    Havalimanı ve Florya Merkez ofisimizde çalışmak üzere iyi derecede İngilizce bilen, insan ilişkileri gelişmiş, müşterilerimiz ile şirket arasında köprü olup aynı zamanda şirket içi raporlarda sorumluluk alacak havacılık sektöründe tecrübeli Bay veya Bayan Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Çok iyi derecede İngilizce bilen. İnsan ilişkileri gelişmiş. MS Office programlarına hakim ( word, excel vb.) Ekip çalışmasına yatkın Disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz çalışan Düzenli, dikkatli ve ayrıntılara önem veren Atatürk havalimanı bölgesine yakın ikamet eden

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Müdür

 • Cnc Torna Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Hava Yolu Şirketi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi için ;   Müşteri Hizmetleri departmanında görev alarak uçuş bilgi ve bilet alma amaçlı müşterilerden gelen çağrıları belirtilen dillerde karşılayabilecek ,    

  Aranan Nitelikler   İzmir ve ya İstanbul da ikamet eden, En az lise mezunu 20-35 yaş aralığında Aktif olarak İngilizce ya da Almanca konuşabilen ,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Havacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • Cnc Freze Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Elektrik-Elektronik Teknisyeni MARS MÜMESSİLLİK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mart 2016

  İş Açıklaması Temsilciliğini yapmakta olduğumuz, verilecek eğitimler sonrası sorumlusu olduğu araç ve ekipmanların; • Elektrik sorunlarını tespit etmek. • Belirlenen arızaları gidermek ve ekipmanların çalışır halde olmasını sağlamak. • Ekipman için gerekli yedek parça ihtiyaçlarını belirlemek, • Bakım konusunda takip yapmak ve bir fiil periyodik bakım çalışmasını gerçekleştirmek, • Yapılacak tüm bakım, onarım, tamir işlemlerini kayıt altına almak,

  Aranan Nitelikler • En az Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi, Meslek yüksek okulu mezunu(Tercihen Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun) • Otomotiv veya iş makinesi sektöründe görev yapmış; alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Elektrik-Elektronik devre şeması okuyabilen; Elektrik-Elektronik devrelerde arıza arama bilgisine sahip, • Tercihen teknik İngilizce bilgisi olan, • Bilgisayar kullanabilen, tercihen Office programlarını kullanabilen • Ölçü aletleri kullanabilme yetkinliğine sahip, • B sınıf ehliyete sahip ve seyahat engeli olmayan • Atatürk ve/veya Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görev yapabilecek. •  Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Şef / Amir, Teknisyen

 • Kabin Memuru ışık üniversitesi Tüm Türkiye 2 Nisan 2016

  İş Açıklaması Onur Air'de istihdam edilmek üzere tecrübesiz Kabin Memuru alınacaktır. Işık Üniversitesi tarafından yapılacak ön görüşme sonrasında, Onur Air'de mülakat yapılacak olup, bu mülakatı geçen adaylar %100 istihdam garantili eğitime başlamaya hak kazanacaktır. Eğitim Yeri: IŞIK ÜNİVERSİTESİ  Büyükdere cad. No:194 Maslak / İstanbul Eğitim Ücreti: 6.500TL (KDV Dahil)  Banka kredisi ve kredi kartına taksit imkanları için lütfen iletişime geçiniz. Bilgi ve Kayıt için: E-Mail: kabinmemuru@isikun.edu.tr Tel: 0212 286 49 11 / 6123 GSM: 0530 093 85 13  

  Aranan Nitelikler TC Uyruklu olmak, 18-29 Yaş arasında olmak, İngilizce bilmek (en az A-2 seviyesinde), Yüzme bilmek, Asgari lise ya da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı yurt içi ve yurt dışı dengi okul mezunu olmak, Bayanlarda; 160-180cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, Erkeklerde; 170-190cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, ayrıca erkek adaylarda ikinci yabancı dile sahip olmak (Çince, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça veya İspanyolca), Kabin Memuru olmaya sağlık durumunun elverişli olması.

  Sektör: Havacılık, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Sorumlu, Yardımcı

 • Genel Başvuru ALP HAVACILIK Eskişehir 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Mühendis, Görevli, Eleman

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?