Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • İş Açıklaması Uçak Bakım Departmanımızda görevlendirilecek olup, Günlük olarak uçak bakımda çalışacak personel listelerinin hazırlanması ve ilgili listelerin  yayınlanması, Uçak bakım personelinin yetki başvurularının yapılarak, yetkilendirilmelerinin sağlanması, Uçak bakım personelinin yetki sürelerinin kontrol ve takibinin yapılması, Departmanın ofis gereksinimlerinin ve sekreteryasının yürütülmesi, Gerekli raporlamaların yapılması, süreçlerinde görev  alacak “Departman Asistanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Temel düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına (Excel, Word, Powerpoint,) hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman

 • İş Açıklaması To provide full secretarial service to the General Manager Arrangement and follow-up of the agenda Travel and hotel arrangements Communication and correspondence follow-up Receiving and answering relevant telephone calls, inquiries and visitors on behalf of General Manager Preparing regular and ad-hoc presentations, reports and meeting minutes To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Liaison between executive and all departments Being in touch with the clients worked with Fulfilling all other related tasks of personal assistance

  Aranan Nitelikler A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 2 years of experience as executive assistant, Excellent command of written and spoken English and Russian is a must, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Kaynak Operatörü Adecco İzmir 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, alanında öncü olan bir müşterimiz için 'Kaynak Operatörü ' aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ya da MYO mezunu, Kaynakçılık belgesine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, TIG kaynak tecrübesi bulunan, Paslanmaz inkonel, titanyum kaynağında tecrübeli (tercihen) İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyabilen,  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması 1. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak 2.Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için üst yönetime rapor vermek. 3. Kurumda, müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. 4. Kurumun tüm birimlerine, kalite yönetim sistemi faaliyetlerinde karşılaşılacak sorun ve ihtiyaçlar için rehberlik yapmak, bunların çözümü için birimler arası koordineli bir çalışmanın yürütülmesini sağlamak. 5. Kalite eğitimlerinin planlanması, koordinesi ve uygulamasında yönlendirici olmak, değerlendirmeler ile etkinliği sağlamak. 6. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli geliştirilmesine yönelik üst yönetimce işletme dışından tedarik edilen konusunda uzman kişilerle koordineli çalışmak vs.        

  Aranan Nitelikler Maaş beklentinizi tek rakam net olarak belirtmeyen adaylar değerlendirmeye alınmaz. AS 9100:2009 rev.c havacılık ,14001 ve 18001 kalite yönetim sistemleri ve gereklilikleri konusunda yeterli olmak, İngilizce yabancı dili konuşma düzeyi yüksek olmak,(10 üzerinden 8-9) Kalite yönetim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip olmak, Talaşlı imalat (üretim) bilgisine sahip olmak, Tam zamanlı çalışmak ve esnek çalışma saatlerine uymak.  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yetkili

 • Customer Service Consultant Lufthansa GTS Çağrı Merkezi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması .

  Aranan Nitelikler .

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Bayan Ofis Elemanı Ahu Havacılık İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması •Telefon  trafiğinin yönetilmesi, •Evrak, kargo ve posta işlemlerinin yürütülmesi, •Gelen ziyaretçilerimizin karşılanması ve ikramların yapılması, •Ofis ihtiyaçlarının tespiti , •Ofis içi koordinasyonun sağlanması,  

  Aranan Nitelikler *Diksiyonu düzgün, •Güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, •En az Lise Mezunu olmak, •Öğrenmeye yatkın ve öğrendiklerini çalışmalarında hızla kullanabilen •Organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, •Pratik çalışmaya yatkın, •Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve çalışkan, •Yazılı ve sözlü İletişim ve sunum kabiliyeti yüksek, •Firmamızda uzun yıllar çalışmak isteyen, •Mesleğinde kalıcı ve başarılı olmayı hedefleyen, •Ulaşım problemi olmayan ( Levent) •Bayan Not: Ofiste köpek beslenmektedir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Preparingorders, Communicatingsuppliers, tracking of orders, Preparingreportsanddocumentation

  Aranan Nitelikler Manufacturing structural parts and tube system for Airbus and Boeing, PFW HavacılıkSanayi is recognized as specialist for system solutions and reliable partner of the world-wide aviation industry. For the further development of our Supply Chain Department in our factory in Izmir, we are looking for a “Purchasing Specialist” having following qualifications: BS or MSc degree in related department, Fluent English in spoken and written is a must (German as a second language is an asset) 2 years experience in purchasing Having knowledge about procurement, Proficiency in MS-Office applications, Proficiency in SAP MM module applications, Having knowledge about INCOTERMS and Free Zone Customs rules, Teamwork, communication, reliability, high self-motivation skills, Able to work in Izmir, Military service must be completed for male candidates.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Mühendis

 • Satış Temsilcisi NWG Services İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yeni müşteri bulmak, müşteri ilişkilerini kurmak, müşteri dosyaları oluşturmak, mevcut müşterilerin hesaplarını izlemek. Satışları arttırmak için seyahat acenteleri ve işletmelerin yanı sıra diğer kurumlarla da temasa geçmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen hava taşımacılığı yönetimi hakkında bilgi sahibi olan, Aynı pozisyonda en az 3 yıllık tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Mal Giriş-Çıkış Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Gelen malzemelerin forklift yardımı ile indirilmesi, irsaliye ve malzeme kontrollerinin yapılarak sisteme girişi ve hasar kontrolünün sağlanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu, 35 yaşını aşmamış, İzmir’de ikamet eden, Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan(Kumpas, matkap, mikrometre v.b..), Tercihen Forklift ehliyeti olan yada kullanabilen, 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mal Kabul, depo,sevkiyat konularında bilgili, SAP Bilgisine sahip, Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Sorumlu, Görevli, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda Tedarik Zinciri Departmanı, Lojistik Bölümü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Dış ticaret ile ilgili operasyonel işlemleri yürütmek; prosedürlere uygun evrakları hazırlamak Nakliyeci ve gümrük acentası ile iletişim kurup, yüklemeleri organize etmek, İhracat-ithalat masraf faturalarını kontrol etmek  ve ilgili birimlere teslim edilmesini sağlamak. Siparişleri ve sevkiyatları takip etmek. Gümrük firmaları, nakliye firmaları, fabrika ve müşterilerle gerekli koordinasyonu sağlamak  İhracat vesaiklerini hazırlamak;   (Türkçe Fatura,ÇekiListesi,Invoice,Konşimento talimatı, sigorta poliçe bildirimleri vs)  Zaman yönetimi, planlama ve takip becerisine sahip,  Dikkatli ve düzenli çalışan,  Ekip çalışmasına yatkın,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  İthalat/ihracat dosyalarını hazırlayabilecek. Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli.  

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık deneyim (tercihen serbest bölgede tecrübe sahibi), Operasyonel yönetim becerisi olan, İthalat ve ihracat prosedürlerine ve süreçlerine hakim,  Gümrük, serbest bölge ve dış ticaret mevzuatına hakim İyi derecede İngilizce bilen, Gümrük işlemleri ve evraklar konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisine sahip.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması Çiğli A.O.S.B.’de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere MÜHENDİSLER  (KALİTE KONTROL, PLANLAMA ve SATINALMA) aranmakadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina, Metalurji veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, En az iki yıl deneyimli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına inanan, iletişimi iyi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Askerlik ile ilişkisi olmayan (erkek adaylar için)  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Cnc Torna Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Cnc Freze Operatörü ALP HAVACILIK Eskişehir 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Hava Yolu Şirketi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Enter İnsan Kaynakları İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi için ;   Müşteri Hizmetleri departmanında görev alarak uçuş bilgi ve bilet alma amaçlı müşterilerden gelen çağrıları belirtilen dillerde karşılayabilecek ,    

  Aranan Nitelikler   İzmir ve ya İstanbul da ikamet eden, En az lise mezunu 20-35 yaş aralığında Aktif olarak İngilizce ya da Almanca konuşabilen ,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Havacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi

 • Şoför Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 8 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip,  şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler   -En az lise mezunu, -Src ve psikoteknik belgesi sahibi, -Şöförlük tecrübesine sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) -Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Havacılık, Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Kentpark AVM, Gordion AVM, 365 AVM, Panora AVM'deki ofislerimizde görev alabilecek; Sistemde bulunan yurtiçi otel, yurt içi - yurtdışı paket tur, cruise (gemi seyahatı) bilgilendirmeleri ve satışı, Uçak bileti satışı , Yapılan işlemlerin günsonu takibi ve raporu, Misafir (yolcu) kayıtlarının ve rezervasyonlarının takibi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ilgili bölümün (Turizm) mesleki lise veya üniversite mezunu, Turizm - Acente sektöründe satış tecrübesi olan, deneyimli, Prezentabl (dış görünümüne önem gösteren), İnsan ilişkilerinde güleryüzlü ve başarılı, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Microsoft Office programlarını kullanabilen (wolrd-excel-outlook).

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Hava Kargo Operasyon Uzmanı Batı Nakliyat ve Ticaret A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uluslararası Havayolu, Denizyolu, Karayolu, Demiryolu alanında faaliyet gösteren alanında lider firmamıza hava kargo taşıma faaliyetleri çerçevesinde müşteriler, müşterilerin gümrük komisyoncuları, havayolları,yurtiçi ve yurtdışı acenteler ile iletişim kurulması ve gerekli dokümantasyon işlemlerinin yapılması görevinde yer alacak Hava Kargo Operasyon Uzman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sektörde En Az 2 Yıl Deneyimli İyi Derece İngilizce Bilen  Tercihen Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış Ekip Çalışmasına Yatkın Analitik Düşünme Yeteneğine Sahip      

  Sektör: Dış Ticaret, Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Hay ve Hay Dış Ticaret Limited Şirketi, temelleri 1999 yılında atılmış olup, uluslararası ticareti kendi yorumuyla uygulamaya koyarak ülkeler arası ticari bir köprü konsepti kurmayı hedeflemek üzere yola çıkmıştır.   Havacılık Sektöründe yaptığımız yatırımlar sayesinde sektörün önde gelen tedarikçi firmalarından olup bu konuda yüksek tecrübe ve bilgi birikimine ulaşmıştır.    Havalimanı ve Florya Merkez ofisimizde çalışmak üzere iyi derecede İngilizce bilen, insan ilişkileri gelişmiş, müşterilerimiz ile şirket arasında köprü olup aynı zamanda şirket içi raporlarda sorumluluk alacak havacılık sektöründe tecrübeli Bay veya Bayan Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Çok iyi derecede İngilizce bilen. İnsan ilişkileri gelişmiş. MS Office programlarına hakim ( word, excel vb.) Ekip çalışmasına yatkın Disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz çalışan Düzenli, dikkatli ve ayrıntılara önem veren Atatürk havalimanı bölgesine yakın ikamet eden

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Müdür

 • Genel Başvuru ALP HAVACILIK Eskişehir 12 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Mühendis, Görevli, Eleman

 • Kabin Memuru ışık üniversitesi Tüm Türkiye 2 Nisan 2016

  İş Açıklaması Onur Air'de istihdam edilmek üzere tecrübesiz Kabin Memuru alınacaktır. Işık Üniversitesi tarafından yapılacak ön görüşme sonrasında, Onur Air'de mülakat yapılacak olup, bu mülakatı geçen adaylar %100 istihdam garantili eğitime başlamaya hak kazanacaktır. Eğitim Yeri: IŞIK ÜNİVERSİTESİ  Büyükdere cad. No:194 Maslak / İstanbul Eğitim Ücreti: 6.500TL (KDV Dahil)  Banka kredisi ve kredi kartına taksit imkanları için lütfen iletişime geçiniz. Bilgi ve Kayıt için: E-Mail: kabinmemuru@isikun.edu.tr Tel: 0212 286 49 11 / 6123 GSM: 0530 093 85 13  

  Aranan Nitelikler TC Uyruklu olmak, 18-29 Yaş arasında olmak, İngilizce bilmek (en az A-2 seviyesinde), Yüzme bilmek, Asgari lise ya da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı yurt içi ve yurt dışı dengi okul mezunu olmak, Bayanlarda; 160-180cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, Erkeklerde; 170-190cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, ayrıca erkek adaylarda ikinci yabancı dile sahip olmak (Çince, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça veya İspanyolca), Kabin Memuru olmaya sağlık durumunun elverişli olması.

  Sektör: Havacılık, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Sorumlu, Yardımcı

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?