Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • THY Teknik A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler THY Teknik Havacılık Bakım-Onarım sektöründe çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyor. THY Teknik, sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "Uçak Bakım-Komponent Bakım ve Mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önde gelen havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir. Gelecek vizyonu çerçevesinde büyümeye devam eden THY Teknik, yeniliğe açık çözüm odaklı, farklı bakış açılarına sahip ve dinamik takım arkadaşları arıyor. Genel Özellikler T.C. Vatandaşı olmak En az lise mezunu olmak Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak Vardiyalı düzende çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Gerekli görüldüğünde İstanbul dışındaki lokasyonlarda görev alabilecek Takım çalışmasına yatkın Birden fazla işi üstlenebilcek, pratik ve sonuç odaklı Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli   Teknik Özellikler Hava taşıtlarının bakım/onarımı alanında en az 3 yıl iş tecrübesi bulunmak A kategori, B1 uçak gövde-motor veya B2 aviyonik kategorilerinde lisans sahibi olmak İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip olmak Sadece doğrudan ilana başvurular değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Şirketimizin Forwarding Hizmetleri Bölümü ‘nde görevlendirilmek üzere;   Hava/Deniz taşımacılığı hedefleri doğrultusunda Bursa ve çevresinde aktif saha satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Mevcut çalışılan müşterilerle ilişkileri yürütecek ve müşteri portföyünü genişletmeye yönelik pazar çalışmalarını yapacak, Gerekli fiyat araştırmalarını yaparak en uygun servisi seçecek, fiyat teklif sürecini yürütecek,  İlgili raporların hazırlanmasından sorumlu olacak, "FORWARDING SATIŞ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lojistik, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Forwarding sektöründe en az 3-5 yıl saha satış deneyimine sahip, Deniz-Hava Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, Kendine güvenen, iş motivasyonu yüksek, Yurtdışı irtibatları yapabilecek düzeyde yazılı/sözel İngilizce Bursa’da aktif saha satış yapacak, portföy sahibi (Tercih sebebidir), B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması,

  Sektör: Denizcilik, Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • THY Teknik A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması THY Teknik Havacılık Bakım-Onarım sektöründe çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyor. THY Teknik, sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "Uçak Bakım-Komponent Bakım ve Mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önde gelen havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir. Gelecek vizyonu çerçevesinde büyümeye devam eden THY Teknik, yeniliğe açık çözüm odaklı, farklı bakış açılarına sahip ve dinamik takım arkadaşları arıyor. THY Teknik ve İŞKUR  işbirliği ile havacılık sektörünün ve istihdam edilecek pozisyonun ihtiyacına göre 6 aya kadar teorik ve pratik eğitim programı düzenlenecektir. Yazılı ve sözlü sınavlar neticesinde programa başlamaya hak kazananlar, program boyunca İŞKUR tarafından belirlenen miktarda ücret alacak; iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından yatırılacaktır. Programı tamamlayan kursiyerler  THY Teknik başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler Uçak Bakım, Kabiniçi Bakım, Komponent Bakım ve Destek birimlerinde çeşitli pozisyonlarda (Teknisyen, Teknik Destek Personeli vb.) istihdam edileceklerdir.

  Aranan Nitelikler Genel Özellikler T.C. Vatandaşı olmak Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak Vardiyalı düzende çalışabilecek 01.08.1987 sonrasında doğmuş olmak Teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek. Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar) Birden fazla işi üstlenebilcek, pratik ve sonuç odaklı Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli Takım çalışmasına yatkın     Aranan Nitelikler  Anadolu Teknik Liseleri ve Teknik Liselerin  Uçak Bakım Gövde Motor, Uçak Bakım Elektrik/Elektroniği Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Boya Teknolojisi, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, Döküm, Elektrik, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Kalıpçılık, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Gemi İnşaatı,  İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Lastik ve Plastik Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metalurji, Mobilya ve Dekorasyon, Oto Boya ve Karoseri, Otomotiv Teknolojisi, Tahribatsız Muayene, Uçak Teknolojisi,  Dış Ticaret, Hava Lojistiği, Lojistik.   Teknik Eğitim Fakültelerinin Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Döküm Öğretmenliği, Elektrik Öğretmenliği, Elektronik Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Enerji Öğretmenliği, Kalıpçılık Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Makine Resmi ve Konstrüksiyonu Öğretmenliği, Mekatronik Öğretmenliği, Metal Öğretmenliği, Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği, Otomotiv Öğretmenliği, Talaşlı Üretim Öğretmenliği, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği, Tekstil Öğretmenliği, Telekomünikasyon Öğretmenliği, Tesisat Öğretmenliği.   Lisans Programlarının Gümrük İşletme, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Perakende Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Lojistik Yönetimi. bölümlerinden mezun durumda olmak,     Önemli Notlar:  - Başvurunuzun işleme alınabilmesi için okul/bölüm ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz giriniz.  - Programa sadece mezun adaylar çağırılacaktır. CV'nizde Öğrenci/Mezun seçeneğinin doğru olarak işaretlendiğinden emin olunuz. - Adayların ek olarak İŞKUR portalı üzerinden bir hesap oluşturulmuş olmaları (daha önce oluşturulmuş ise mevcut hesap kullanılabilir) " gerekmektedir.

  Sektör: İmalat, Havacılık, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Tamirci

 • İş Açıklaması To provide full secretarial service to the General Manager Arrangement and follow-up of the agenda Travel and hotel arrangements Communication and correspondence follow-up Receiving and answering relevant telephone calls, inquiries and visitors on behalf of General Manager Preparing regular and ad-hoc presentations, reports and meeting minutes To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Liaison between executive and all departments Being in touch with the clients worked with Fulfilling all other related tasks of personal assistance

  Aranan Nitelikler A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 2 years of experience as executive assistant, Excellent command of written and spoken English and Russian is a must, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Uçak Bakım Departmanımızda görevlendirilecek olup, Günlük olarak uçak bakımda çalışacak personel listelerinin hazırlanması ve ilgili listelerin  yayınlanması, Uçak bakım personelinin yetki başvurularının yapılarak, yetkilendirilmelerinin sağlanması, Uçak bakım personelinin yetki sürelerinin kontrol ve takibinin yapılması, Departmanın ofis gereksinimlerinin ve sekreteryasının yürütülmesi, Gerekli raporlamaların yapılması, süreçlerinde görev  alacak “Departman Asistanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Temel düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına (Excel, Word, Powerpoint,) hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık, ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen.                   07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Bay

  Sektör: İmalat, Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Operatör, Çırak

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Mal Giriş-Çıkış Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır. Gelen malzemelerin forklift yardımı ile indirilmesi, irsaliye ve malzeme kontrollerinin yapılarak sisteme girişi ve hasar kontrolünün sağlanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu, 35 yaşını aşmamış, İzmir’de ikamet eden, Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan(Kumpas, matkap, mikrometre v.b..), Tercihen Forklift ehliyeti olan yada kullanabilen, 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mal Kabul, depo,sevkiyat konularında bilgili, SAP Bilgisine sahip, Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,  Erkek adaylar.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Adecco İzmir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, alanında öncü olan bir müşterimiz için 'Kaynak Operatörü ' aramaktayız;

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ya da MYO mezunu, Kaynakçılık belgesine sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, TIG kaynak tecrübesi bulunan, Paslanmaz inkonel, titanyum kaynağında tecrübeli (tercihen) İzmir'de ikamet eden / edebilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyabilen,  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Ahu Havacılık İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Aile yanında çalışacak şoför

  Aranan Nitelikler Konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Giyimine özen gösteren, Sigara kullanmayan, Referans verebilecek, Ferahevler bölgesine yakın oturan şoför alınacaktır.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Şoför

 • Enter İnsan Kaynakları İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi için ;   Müşteri Hizmetleri departmanında görev alarak uçuş bilgi ve bilet alma amaçlı müşterilerden gelen çağrıları belirtilen dillerde karşılayabilecek ,    

  Aranan Nitelikler   İzmir ,Ankara ve İstanbul da ikamet eden, En az lise mezunu 20-35 yaş aralığında Aktif olarak İngilizce ya da Almanca konuşabilen ,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

  Sektör: Havacılık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi

 • NWG Services İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yeni müşteri bulmak, müşteri ilişkilerini kurmak, müşteri dosyaları oluşturmak, mevcut müşterilerin hesaplarını izlemek. Satışları arttırmak için seyahat acenteleri ve işletmelerin yanı sıra diğer kurumlarla da temasa geçmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen hava taşımacılığı yönetimi hakkında bilgi sahibi olan, Aynı pozisyonda en az 3 yıllık tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Adecco İzmir 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, alanında öncü olan bir müşterimiz için ' Pres Operatörü ' arayışımız bulunmaktadır ;    

  Aranan Nitelikler ·         Hidrolik ve eksantrik pres  konusunda tecrübeli, ·         Kalıp bağlama, sökme ve ayar yapabilen, ·         Çekme ve delme kalıplarında tecrübeli, ·         Alt çıkarıcılı preslerde çalışmış, ·         Endüstri Meslek Lisesi mezunu, ·         Vardiyalı çalışma engeli olmayan, ·         Askerliğini yapmış

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • Adecco İzmir 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, alanında öncü olan bir müşterimiz için 'İyileştirme Teknisyeni ' arayışımız bulunmaktadır ;   ·         Üretim hatlarında kalite iyileştirmelerinin yapılması, ·         5S eksiklerinin giderilmesi, ·         Kaizen çalışmalarının yapılması, ·         Hatların kalite sistem eksiklerinin giderilmesi,    

  Aranan Nitelikler         En az Meslek Yüksek Okul mezunu,         Yalın Üretim uygulamalarında deneyimli,         Talaşlı imalat konusunda tecrübe sahibi,         Tasarım konusunda tecrübe sahibi,         Kalite sistemleri konusunda bilgi sahibi,         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,         İzmir'de ikamet eden/ edebilecek ,

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması OSTIM'de bulunan, savunma sanayi ve havacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın üretim ve ürün takibinden sorumlu olacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Makine, Mekatronik, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, CNC, CAD, CAM Konularına hakim, Kalite yönetim sistemleri konusunda deneyimli, CMM ve diğer ölçüm/test sistemleri konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce konuşma/yazma/okuma kabiliyetine sahip, Tercihen savunma sanayi alanında tecrübeli, Yurt içi/Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Makine, Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • ALP HAVACILIK Eskişehir 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Mühendis, Görevli, Eleman

 • ışık üniversitesi Tüm Türkiye 7 Haziran 2016

  İş Açıklaması Onur Air'de istihdam edilmek üzere tecrübesiz Kabin Memuru alınacaktır. Işık Üniversitesi tarafından yapılacak ön görüşme sonrasında, Onur Air'de mülakat yapılacak olup, bu mülakatı geçen adaylar %100 istihdam garantili eğitime başlamaya hak kazanacaktır. Eğitim Yeri: IŞIK ÜNİVERSİTESİ  Büyükdere cad. No:194 Maslak / İstanbul Eğitim Ücreti: 6.500TL (KDV Dahil)  Banka kredisi ve kredi kartına taksit imkanları için lütfen iletişime geçiniz. Bilgi ve Kayıt için: E-Mail: kabinmemuru@isikun.edu.tr Tel: 0212 286 49 11 / 6123 GSM: 0530 093 85 13  

  Aranan Nitelikler TC Uyruklu olmak, 18-29 Yaş arasında olmak, İngilizce bilmek (en az A-2 seviyesinde), Yüzme bilmek, Asgari lise ya da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı yurt içi ve yurt dışı dengi okul mezunu olmak, Bayanlarda; 160-180cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, Erkeklerde; 170-190cm aralığında boya ve boy-kilo arasında uygun orantıya sahip olmak, ayrıca erkek adaylarda ikinci yabancı dile sahip olmak (Çince, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça veya İspanyolca), Kabin Memuru olmaya sağlık durumunun elverişli olması.

  Sektör: Havacılık, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yardımcı, Hostes, Host

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?