Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • Customer Service Consultant
  Lufthansa Gts Çağrı Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Position: Sie sind nach einer 6-wöchigen internen Ausbildung kompetente/-r Ansprechpartner/-in für die Anliegen unserer Kunden. Im Rahmen Ihrer Tätigkeit als Customer Service Consultant bearbeiten Sie je nach Einsatzbereich Kundenanfragen zu allgemeinen Reservierungen, Produktinformationen, Gepäckermittlungen, Vielfliegerbetreuung ( wie Miles & More ), Online- und Reisebürobetreuung.

  Aranan Nitelikler Ihr Profil: Fließende Deutschkenntnisse Englischgrundkenntnisse Gute Kommunikationsfähigkeit Hohe Kundenservice- und Verkaufsorientierung Konfliktfähigkeit und lösungsorientiertes Handeln Gute Teamfähigkeit Bereitschaft zur Schicht- und Wochenendarbeit analytisches Denkvermögen Sichere PC Anwendungskenntnisse

 • Customer Service Consultant
  Lufthansa Gts Çağrı Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Position: Sie sind nach einer 6-wöchigen internen Ausbildung kompetente/-r Ansprechpartner/-in für die Anliegen unserer Kunden. Im Rahmen Ihrer Tätigkeit als Customer Service Consultant bearbeiten Sie je nach Einsatzbereich Kundenanfragen zu allgemeinen Reservierungen, Produktinformationen, Gepäckermittlungen, Vielfliegerbetreuung ( wie Miles & More ), Online- und Reisebürobetreuung.

  Aranan Nitelikler Ihr Profil: Fließende Deutschkenntnisse Englischgrundkenntnisse Gute Kommunikationsfähigkeit Hohe Kundenservice- und Verkaufsorientierung Konfliktfähigkeit und lösungsorientiertes Handeln Gute Teamfähigkeit Bereitschaft zur Schicht- und Wochenendarbeit analytisches Denkvermögen Sichere PC Anwendungskenntnisse

 • Kurumsal Satış Sorumlusu
  İnvivo
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması .  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz; İsviçre merkezli olup savunma, hükümet, sivil ve en zorlu ortamlarda insani yardım operasyonları için özel olarak tasarlanmış, hızlı, yenilikçi ve çevik teknolojik çözümler sunan kanıtlanmış bir üne sahip dünya standartlarında bir solar aydınlatma sistemleri üreticisidir. Müşterimizin Türkiye'deki distrübitründe görevlendirilmek üzere, Satış Ekibinde birlikte çalışacağı " SATIŞ MÜHENDİSİ "  arıyoruz. Bu pozisyonda görev alacak arkadaş ( lar ); Kamu ve özel sektörde ( havalimanları, helikopter pistleri, ilgili Bakanlıklar vb. ), kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek; şirketin satış hedefleri doğrultusunda ürünlerin tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesinden, ihalelerin takibinden sorumlu olacaktır. Home office çalışılacak bu pozisyondan beklenen; haftada ortalama 8 müşteri ziyareti gerçekleştirmesi ve müşteri ilişkilerini geliştirerek satış hedeflerinin realize edilmesidir. Ürünler ile ilgili her türlü eğitim ve destek, İsviçre merkez tarafından sağlanacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen teknik satış konusunda en az 2 sene deneyimli, Proaktif, çözüm odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, Sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması   Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır İnsan Kaynakları alanında seçme & yerleştirme hizmeti sunmaktayız.  Danışmanlığını yaptığımız, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kendinden yapışkanlı etiketlik ve kimyasalların önde gelen üreticilerinden biri olan müşterimiz için Yurt Dışı Satış Asistanı arıyoruz.  Çalışma Lokasyonu; Beylikdüzü'dür. Yakın lokasyonda ikamet eden ve İngilizce bilen adaylar değerlendirilecektir.      Satış ekibinin seyahat ve ziyaretlerini destekleyecek, ofis işlerinin takibi Sipariş almak ve siparişlerin zamanında sevk edilebilmesi için planlama departmanı ile etkin iletişim kurmak Gerekli durumlarda, siparişlerin durumu hakkında müşteri ile iletişim kurmak İlgili departmanlar ile iletişim kurarak, müşteri ihtiyaçlarının ve sorunlarının hızla giderilmesini sağlamak Satış sürecinin öncesinde ve sonrasında, satışı destekleyecek, müşteri servisini güçlendirecek, müşteri riskini azaltmaya dönük tüm çalışmalarda aktif görev alınması,   ​FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat satış bölümlerinde, müşteri hizmetleri görevinde, en az 1-2 yıl deneyimli, İngilizce (önemli) ve Türkçe dillerinde, iyi yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti olan, Müşteri odaklı zihniyet sahibi, Çalışkan, takım ortamında aktif ve etkin, iş disiplini ve iş takip kabiliyeti yüksek, Office programlarını kullanabilen, SAP programı bilen,

 • Hava Yolu Şirketi Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  Enter İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta Türkiye'nin en büyük hava yolu şirketi için ;   Müşteri Hizmetleri departmanında görev alarak uçuş bilgi ve bilet alma amaçlı müşterilerden gelen çağrıları belirtilen dillerde karşılayabilecek ,    

  Aranan Nitelikler   İzmir ya da Ankara ikamet eden, En az lise mezunu 20-45 yaş aralığında Aktif canlı İngilizce ,Fransızca yada Almanca konuşabilen ,diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Havacılık sektöründe kariyer hedefi olan         Müşteri Temsilcileri aramaktayız       ‘’GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdamBürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.’’

 • İş Açıklaması İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'Bulaşıkhane Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.     İlköğretim ve/veya lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • Flying Chef
  THY DO&CO İkram Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması ...

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'Temizlik Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Türkiye Gümrük Bölgesine gelen ve çıkan eşyanın, gümrük bölgesinden Şirket’e teslim edilmesine ve Şirket’ten gümrük bölgesine çıkana kadar ilerleyen süreçteki tüm gümrük işlemlerinin koordinasyonunu yapmak, E-imza marifetiyle Dahilde İşleme Rejimi (DİR) operasyonlarını gerçekleştirmek ve takip etmek, Dahilde İşleme İzin Belgesi (DİİB) açma-kapama, Ekonomi Bakanlığı Dahilde İsleme Rejimi sistemiyle Şirket sisteminin entegrasyonunu ve geliştirilmesini sağlamak, Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu (GTİP) çalışmalarını yapmak, İŞGÜM başvurularını yapmak, Şirket Kapasite Raporlarının hazırlamak ve ilgili kurumlar ile koordine etmektir.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ve / veya önlisans mezunu *Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli *Gümrük Mevzuatlarına hakim *İyi düzeyde İngilizce bilen *Office ve ERP programlarını etkin kullanabilen *Askerlik hizmetini tamamlamış *Eskişehir de ikamet eden adaylar değerlendirilecektir.

 • Genel Başvuru
  Alp Havacılık
  Eskişehir 21 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 • Cnc Freze Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 21 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Cnc Torna Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 21 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Satış Temsilcisi
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 17 Eylül 2015

  İş Açıklaması Yeni müşteri bulmak, müşteri ilişkilerini kurmak, müşteri dosyaları oluşturmak, mevcut müşterilerin hesaplarını izlemek. Satışları arttırmak için seyahat acenteleri ve işletmelerin yanı sıra diğer kurumlarla da temasa geçmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen hava taşımacılığı yönetimi hakkında bilgi sahibi olan, Aynı pozisyonda en az 3 yıllık tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Sorumlu yöneticisi tarafından kendisine verilen dökümanların İngilizce çevirisini yapmak ve raporlamak, Hangar çalışma alanı içindeki tehlikeleri belirlemek ve operasyonel emniyet risk analizlerinin yapılmasına destek olmak, Havacılık sektöründeki emniyet konularını gözlemleyerek, bu konuların işletmenin operasyonları üzerindeki etkilerinin takibini yapmak, Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gözlemlemek ve sonuçlarını değerlendirmek, Şirketin emniyet performansı ile ilgili periyodik raporları oluşturmak, Personel emniyet eğitimlerinin planlanmasını ve organizasyonunu sağlanmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme Bölümleri’nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havaalanı' nda, Uçak Bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Uçak Bakım Direktörlüğü, Yapısal ve Kompozit Atölyesi' nde görevlendirilmek üzere Yardımcı teknisyenler istihdam edecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Uçak Liselerinin veya Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okullarının Uçak Gövde-Motor, Uçak Teknolojisi bölümlerinden mezun Ms Office uygulamalarına hakim, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, iş süreçlerini takip edebilme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Temizlik Görevlisi
  Mytechnıc - Aircraft Mro…
  İstanbul Anadolu 15 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'Temizlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu, Hizmet bilincinde, Tercihen B ve E sınıfı ehliyet sahibi, Bahçe bakımı bilgisi bulunan.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hay ve Hay Dış Ticaret Limited Şirketi, temelleri 1999 yılında atılmış olup, uluslararası ticareti kendi yorumuyla uygulamaya koyarak ülkeler arası ticari bir köprü konsepti kurmayı hedeflemek üzere yola çıkmıştır. Havacılık Sektöründe yaptığımız yatırımlar sayesinde sektörün önde gelen tedarikçi firmalarından olup bu konuda yüksek tecrübe ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Şirketimizde çalışmak üzere iyi derecede İngilizce bilen, insan ilişkileri gelişmiş, müşterilerimiz ile şirket arasında köprü olup aynı zamanda şirket içi raporlarda sorumluluk alacak tecrübeli ya da "Yetiştirlmek Üzere Bayan Personel " alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen. İnsan ilişkileri gelişmiş. MS Office programlarına hakim ( word, excel vb.) Ekip çalışmasına yatkın Disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz çalışan Düzenli, dikkatli ve ayrıntılara önem veren Florya bölgesine yakın ikamet eden

 • Satınalma Uzmanı
  Adecco Bakırköy
  İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız Alman menşeili bir firma için Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sistem üzerinde sipariş onaylarını açmak,onaylanan siparişleri yazılı olarak tedarikçilere bildirmek ve teyidini almak, Onaylı tedarikçi listeleri oluşumu ve güncellenmesinde görev almak, Satınalma ihtiyaç ve tedariklerini prosedürlerle belirlenen kurallar içerisinde yapmak, Ünitedeki satın alma hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak, Aylık fiyat analizleri yapmak, Alınan ürünlerin tedarik ve kullanım hızına göre işleyiş programı hazırlamak, Mahalli alımlarda üstünün direktifiyle piyasa araştrıması yaparak fiyat teklifleri toplamak.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Satınalma süreçlerinde 3-4 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?