Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • Cetek Makina

  Kalite Yönetim Temsilcisi. Cetek Makina

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak 2.Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için üst yönetime rapor vermek. 3. Kurumda, müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. 4. Kurumun tüm birimlerine, kalite yönetim sistemi faaliyetlerinde karşılaşılacak sorun ve ihtiyaçlar için rehberlik yapmak, bunların çözümü için birimler arası koordineli bir çalışmanın yürütülmesini sağlamak. 5. Kalite eğitimlerinin planlanması, koordinesi ve uygulamasında yönlendirici olmak, değerlendirmeler ile etkinliği sağlamak. 6. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli geliştirilmesine yönelik üst yönetimce işletme dışından tedarik edilen konusunda uzman kişilerle koordineli çalışmak vs.

  Aranan Nitelikler AS 9100:2009 rev.c havacılık ,14001 ve 18001 kalite yönetim sistemleri ve gereklilikleri konusunda yeterli olmak, İngilizce yabancı dili konuşma düzeyi yüksek olmak,(10 üzerinden 8-9) Kalite yönetim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip olmak, Maaş beklentinizi net olarak belirtiniz.Aksi durumda değerlendirmeye alınmaz. Talaşlı imalat (üretim) bilgisine sahip olmak, Tam zamanlı çalışmak ve esnek çalışma saatlerine uymak.

 • Cetek Makina

  Solidworks Cad/Cam Proğramlama Cetek Makina

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC freze tezgâhlarında işlenecek seri imalat metal parçalar için en uygun işleme stratejisinin geliştirilmesi; takım yolu hazırlanması, kesici takım seçimi yapılması, Üretim zamanları ve maliyetleri konusunda iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak takım arkadaşı…

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makina öğretmenliği,makine mühendisliği,makina,teknik eğitim fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Solidwoks cad,catia cad (çizim) ve Solidcam programlama modülünü ileri derecede kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, Tercihen CNC OKUMA Tezğahları kullanmayı bilen,(eksen 3,4 ve 5) Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış, Ankara'da İkamet eden, Maaş beklentisini cv de net olarak belirtmeyen adaylar dikkate alınmayacaktır, rica olunur. Bay/bayan farketmez.

 • Ahu Havacılık

  Sekreter Ahu Havacılık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde çalışmak üzere; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Microsoft ofis programlarına hakim, Şirket ofis işlerini ve dışarıda banka işlerini yapacak, Sigara kullanmayan, Leventteki ofisimize rahat ulaşım sağlayabilecek Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Ahu Havacılık

  Havacılık Teknisyeni Ahu Havacılık

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Havacılık şirketimize; Microsoft Ofis Programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Teknisyenler alınacaktır.

 • Gözen Security Services

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya (AYT) Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Gözen Security Services

  Intervıewer Gözen Security Services

  Antalya

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte;Kariyer, Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, Genç ve dinamik ekip ortamı, Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan UçakÖzel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, Prezantabl, Disiplinli, Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Gözen Security Services

  Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 30 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Gözen Security Services

  Intervıewer Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ''Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?'' GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler • TC vatandaşı, • Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, • Etkin iletişim becerilerine sahip, • Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, • Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, • Prezantabl, • Disiplinli, • Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte; • Kariyer, • Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, • Genç ve dinamik ekip ortamı, • Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

 • Gözen Security Services

  Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  Ankara

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Ankara Esenboğa Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 30 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Gözen Security Services

  Personel ve Özlük İşleri Uzmanı Gözen Security Services

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gözen Holding / Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Tic. A.Ş İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI aranmaktadır. Söz konusu görevin temel sorumlulukları; Personel özlük dosyalarını, işe giriş ve işten çıkış işlemlerini takip etmek, Yıllık izin planlarını oluşturmak ve izinlerini takip etmek, Bordro ve ücret tahakkuk süreçlerinden sorumlu olmak, Personel ve Özlük İşlemlerinin tüm yasal süreçlerinin ve bildirimlerinin yerine getirilmesini sağlamak, Teşvik uygulamalarını yerine getirmek, İş Kanunu, SGK ve İşkur mevzuatlarına hakim ve takip edecek, Aylık puantaj bilgilerinin toparlanmasını ve raporlamasını yapacak, Yol, yemek ve sair hakedişlerini hesaplamak ve ödenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Ücretlendirme, yan haklar ve bordro alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip , Minimum bin kişilik bordro süreçlerinde bulunmuş , Bordro, İş Kanunu, personel, SGK, gelir vergisi ve diğer ilgili yasal uygulamalara hakim, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, SGK, İş-Kur ve Bölge Çalışma Müdürlükleri gibi kurumlarla yürütülecek tüm süreçlerle ilgili bilgi sahibi, Tercihen İnsan Kaynakları uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Araştırmayı seven, analitik düşünebilen, dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İnsan İlişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Öz disiplini ve motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  Flying Chef THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ...

  Aranan Nitelikler ....

 • Pfw Havacılık Sanayi

  Üretim Operatörü Pfw Havacılık Sanayi

  İzmir

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık,ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen. 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Bay.

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Dönemsel Dış Hatlar Havalimanı Personeli My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde görevlendirmek üzere Dönemsel Yönlendirme Personeli bay&bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler T.C. Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek, En az lise mezunu, (Yabancı dilde eğitim veren liseler veya üniversite öğrencisi olması tercih sebebidir.) 01.01.1991 ve sonrasında doğmuş olmak Dinamik, takım çalışmasına yatkın beşeri ilişkileri güçlü Erkek adayalar için, boy 175 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için, 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olmak, Daha önce herhangi bir havayolu şirketinden veya diğer kuruluşlardan disiplinsizlik nedeni ile ayrılmış olamamak, Son iki yıl içerisinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarından birinden istenilen minimum puanı belgelemek (Herhangi bir dil belgesine sahip olmayan adayların düzenlenecek olan dil mülakattın da başarılı olması) YDS – 50 Puan TOEFL (IBT) - 60 Puan IELTS - 5 Puan İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay&bayan adaylar

 • My Staff İnsan Kaynakları

  Part-Tıme Dış Hatlar Havalimanı Personeli My Staff İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde görevlendirmek üzere Dönemsel Yönlendirme Personeli bay&bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler T.C. Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği en az 2 yıl tecil ettirmeyi taahhüt etmek, En az lise mezunu, (Yabancı dilde eğitim veren liseler veya üniversite öğrencisi olması tercih sebebidir.) 01.01.1991 ve sonrasında doğmuş olmak Dinamik, takım çalışmasına yatkın beşeri ilişkileri güçlü Erkek adayalar için, boy 175 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Bayan adaylar için, 165 cm’den kısa, 190 cm’den uzun olmamak ve beden-kitle endeksine uygun olmak, Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli olmak, Daha önce herhangi bir havayolu şirketinden veya diğer kuruluşlardan disiplinsizlik nedeni ile ayrılmış olamamak, Son iki yıl içerisinde aşağıda belirtilen İngilizce dil sınavlarından birinden istenilen minimum puanı belgelemek (Herhangi bir dil belgesine sahip olmayan adayların düzenlenecek olan dil mülakattın da başarılı olması) YDS – 50 Puan TOEFL (IBT) - 60 Puan IELTS - 5 Puan İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay&bayan adaylar

 • Çelebi Holding

  İnsan Kaynakları Memuru (Engelli Aday) Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları Departmanı'na tüm süreçlerde destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Çelebi Havacılık Holding A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirmek üzere; Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden yeni mezun, Tercihen 1 yıl işe alım konusunda iş yada staj deneyimi olan, Organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, MS Office programlarını kullanabilen Yetiştirilmek üzere “ İnsan Kaynakları Memuru ” arayışımız bulunmaktadır.

 • Çelebi Holding

  Sigorta Uzmanı Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigorta işlemlerinin yürütülmesi ile ilgili çalışılacak firma ağını iyileştirmek, Risk analizlerinin yapılması, Poliçe ihalelerini yürütmek ve tekliflerin toplanmasını sağlamak, Sigorta içerikleri ve şartnameler konusunda çalışmak, Poliçelerde yer alacak teminat ve şartlar doğrultusunda en uygun fiyat maliyet politikasını gözeterek limitlerin belirlenmesini sağlamak ve gerekli onay sürecini yürütmek, Poliçe prim ödeme takibini yapmak, meydana gelen hasarların sigorta kapsamı dahilinde olup olmadığının kontrolünü ve tazminatların takibini yapmak, Yurtdışı iştiraklerin poliçelerinin yenileme işlemlerini sürdürmek, Yurtdışı ithalat ve ihracatların işlemlerinin nakliye aşamasında kapsamlar konusunda destek olmak.

  Aranan Nitelikler Çelebi Havacılık Holding Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Tercihen havacılık sektöründe deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Sigorta süreçlerinde min. 4 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İkna yeteneği olan ve etkili iletişim kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Sigorta Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Çelebi Holding

  İc Denetim Uzmanı Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Holding ve bağlı şirketleri genelinde, risk odaklı bir yaklaşımla süreç denetim faaliyetlerinin yürütülmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasına destek verilmesi, • Süreç analizlerinin yapılarak kilit kontrol noktalarının etkinliklerinin ölçülmesine destek verilmesi, •Kurumun faaliyetlerinin, operasyonel, finansal ve uygunluk riskleri açısından değerlendirerek iç kontrol mekanizmalarının işleyişinin analiz edilmesine destek verilmesi, •Yıllık denetim planında yer alan ya da plan dışı talep edilen faaliyet, inceleme, soruşturma ve özel çalışmaların yürütülmesine destek verilmesi, •Tespit edile risklerin, buna bağlı bulguların ve tanımlanmış aksiyonların takip edilmesine destek verilmesi, •Denetim Direktörü ve Denetim Müdürü tarafından verilecek diğer görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, Maliye ya da İşletme/ Endüstri Mühendisliği) mezun (tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış), •Bağımsız denetim şirketlerinde veya kurumsal firmaların iç denetim departmanlarında en az 3 yıl görev yapmış, •Tercihen dört büyük denetim firması deneyimi, • Muhasebe, hesap planı, mali, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, • Operasyonel, finansal ve uyum denetimi konularında deneyimli, •Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi konusunda deneyimli, • Tercihen CRMA / CIA (Sertifikalı İç Denetçi) ve/veya SMMM belgelerine sahip, •Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek üst düzey İngilizce bilgisine sahip, • MS Office programlarına hakim, iyi derece kullanabilen, • Araştırmacı, sorgulaması yüksek, koordinasyon, planlama ve ilişki yönetimi çok iyi olan, • Sorumluluk anlayışı olan ve iş takibi kuvvetli, sunum kabiliyeti olan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Seyahat engeli bulunmayan.

 • Çelebi Holding

  Executive Assistant Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Calendar management, • Preparing and editing correspondence, reports and presentations • Travel and guest arrangement • Managing and scheduling meetings and appointments or travel

  Aranan Nitelikler • Bachelor's degree in related fields, • Advanced level of written and spoken English • Minimum 2 years of Executive Assistant experience • Advanced level of MS Office programs • Able to build positive and cooperative work relationships with all stakeholders • Multi tasking oriented and capable of effective time management • Excellent planning and organization skills,

 • Çelebi Holding

  Mekanikteknisyeni Çelebi Holding

  İstanbul Anadolu

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Nitelikler: Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe birikimiyle; Havacılıkta Yer Hizmetleri, Kargo & Antrepo, Gıda ve Liman İşletmeciliği gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Çelebi Holding bünyesindeki Çelebi Hava Servisi A.Ş., 1958 yılında Türkiye'nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulmuştur. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan kuruluşumuz, 55 yılı aşan deneyimi ile Türkiye'de 30 havalimanında, yaklaşık 4500 çalışanı ile 300'e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti vermektedir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı şubesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip " Mekanik Teknisyeni ” aramaktayız. En az Ortaokul, tercihen Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Dizel motorlarda arıza bulma ve tamir ve bakım üzerine çalışmış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış, B Sınıfı ehliyete sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Uls Airlines Cargo

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Uls Airlines Cargo

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları bünyesinde, personel özlük ve diğer İnsan Kaynakları süreçlerinde görev alacak yetiştirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aranmaktadır. İşe alım ve özlük sürecine destek verilmesi, Evrak dosyalama, tanzim ve takibinin yapılması, İnsan Kaynakları Bölümündeki diğer ofis işlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, MS Office programları ve tercihen Logo programını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil ve iletişim yeteneği yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden İnsan Kaynakları Elamanı aramaktayız.

 • Gözen Security Services

  Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise öğrencisi veya mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Mng Airlines

  Bakım Planlama Mühendisi Mng Airlines

  İstanbul Avrupa

  23 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası taşımacılık yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere "Deneyimli Bakım Planlama Mühendisi” aramaktayız. İşin tanımı ve genel nitelikler aşağıdaki gibidir. Bakım paketlerini oluşturmak ve iş emirlerinin takibini yapmak, Bakımda kullanılacak malzeme, parça, alet ve ekipman ihtiyaçlarını belirleyip hazır edilmesini sağlamak, Bakım kayıtlarının kontrollerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Uçak, Uzay Mühendisliği vb. mezunu, İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede WINGS ve bilgisayar bilgisi olan, Bir takımın parçası olabilecek, sorumluluk alabilecek, iletişimi kuvvetli, Ayrıntılara dikkat eden, disiplinli, sorumluluk sahibi, Raporlama ve analiz becerisi olan, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul, tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

 • Alp Havacılık

  Proje Yönetim Uzmanı Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket'in mevcut ve potansiyel müşterileri tarafından gönderilen ilk defa yapılacak ve/veya yatırım gerektirecek ve/veya stratejik olarak özel öneme haiz projelerin teklif aşamasından FAI parçanın sevkiyatına kadar oluşan süreçte Şirket ve Müşteriler arasındaki ilişkinin; yasal zorunluluklar, Müşteri özel istekleri, sahip olunan Uluslararası Sertifikasyonlar ve şirket iç normlarının belirttiği şekilde koordinasyonunu sağlamak. Süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi; taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede parçaların teslim edilmesi amacı ile teklif, sözleşme, üretim ve sevkiyat süreçlerini takip ederek, müşterileri üretim aşamaları hakkında düzenli olarak bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Endüstri, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, *Proje yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyim, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • Alp Havacılık

  Ölçü Aleti Ayar Teknisyeni Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile atölye ve kalite operasyonlarında gerekli olan ölçü aletlerinin ayarlanarak teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler * Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Makine Ressamlığı, Makine vb. bölümler ) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Alp Havacılık

  Kalite Mühendisi Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile ön seri ve seri fazlarında; süreçlerin proseslerinin ve ürünlerinin kalitesini güvence altına almak için gerekli olan kontrolleri belirlemek, sürekli iyileşme mantalitesi ile iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinde rol almak ve yapılan çalışmaların dokümanter edilmesini sağlayarak, çalışmaların yazıldığı şekilde yapıldığını çeşitli faaliyetler ile güvence altına tutmak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, *Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim, *Çok iyi derecede teknik resim bilgisi, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir

 • Alp Havacılık

  Genel Başvuru Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 • Alp Havacılık

  Cnc Freze Operatörü Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Alp Havacılık

  Cnc Torna Operatörü Alp Havacılık

  Eskişehir

  11 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Lufthansa Gts Çağrı Merkezi

  Customer Service Consultant Swıss Lufthansa Gts Çağrı Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması . Sie sind nach einer internen Ausbildung kompetente/-r Ansprechpartner/-in für die Anliegen unserer Kunden. lm Rahmen lhrer Tatigkeit als Customer Service Consultant bearbeiten Sie je nach Einsatzbereich Kundenanfragen zu: • Allgemeinen Reservierungen • Produktinformationen • Gepäckermittlungen • Vielfliegerbetreuung • Online- und Reisebürobetreuung

  Aranan Nitelikler . Fliegen Sie gerne? Dann ist eine Beschäftigung bei der Lufthansa InTouch Istanbul das Richtige für Sie. Eine Karriere bei der Lufthansa InTouch Istanbul bedeutet,dass Sie jeden Tag Kunden zu den interessantesten Destinationen der Welt befördern können.Und wenn Sie dabei Ihre Leidenschaft für das Reisen entdecken, können Sie (und Ihre Familie) das Privileg nutzen, als Lufthansa-Mitarbeiter sehr vorteilhaft durch die Welt zu reisen. Wir suchen im Januar für unseren Standort Istanbul I Zincirlikuyu begeisterungsfähige, serviceorientierte Mitarbeiter/innen, die die Fahigkeit besitzen, Begegnungen für sich und andere zum Erlebnis zu machen.

 • Ges Logistics Taşımacılık

  Hava Yolu Satış Uzmanı Ges Logistics Taşımacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  27 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ges Logistics , dünya genelinde 60 ofisi ile lojistik alanında hizmet vermektedir.Tedarik zinciri çözümleri alanında uluslarası platformda önde gelen şirketimizin İstanbul ofisi olarak ; aramıza katılacak yeni takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversite mezunu, - Havayolu satışta en az 2 yıl tecrübeli , - Kendi portfoyünü oluşturabilecek - Tercihen İngilizce bilen, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanan, - İletişim ve ikna becerileri yüksek, - Müşteri odaklı çalışmayı seven, - Zorlayıcı pazar şartları ve rekabet yönetiminde başarılı olduğunan inanan, - Takım çalışmasına yatkın

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?