Havacılık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Havacılık
 • THY Teknik A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerTHY Teknik A.Ş. - Lisanslı Uçak Bakım Teknisyeni Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıdır. Dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden olan marka, müşterilerine 7000 kişilik uzman ekibiyle; kaliteli ve kapsamlı bakım, onarım, modifikasyon ve rekonfigürasyon hizmetleri sunmaktadır. Ankara ve Aydın’da bakım hangarları bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., operasyonlarını İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı tesisleri olmak üzere iki kıtada yürütmekte; mühendislik ve bakım faaliyetlerinin yanı sıra komponent bakım - yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında birçok uluslararası havayolu şirketine  hizmet vermektedir. Genel Özellikler T.C. vatandaşı 01.01.1972 tarihinden sonra doğmuş En az lise mezunu Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf Takım çalışmasına yatkın Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli Vardiyalı düzende çalışabilecek Birden fazla işi üstlenebilecek, sonuç odaklı İstanbul’da ikamet eden/edebilecek olan Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan Gerektiğinde İstanbul dışındaki lokasyonlarda görev alabilecek olan Teknik Özellikler A1 hat bakım, B1 mekanik veya B2 aviyonik kategorilerinde aktif lisans sahibi Sivil hava taşıtlarının bakım onarımı alanında en az 3 yıl iş tecrübesine sahip Tercihen B737-400/500, B737-600/700/800/900, B747, B757, B767 B777, B787 ve/veya  A319, A320, A321, A350 uçak tiplerinden en az birini uçak bakım lisansına işletmiş olan İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTesis & Güvenlik Departmanımızda görevlendirilecek olup, Santrale gelecek çağrıları cevaplaması ve gerekli yönlendirmeleri yapması, Yurtiçi ve yurtdışı telefon, faks ve posta gönderi trafiğini yönlendirmesi, Kargo ve kuryelerin takibini yapılması, İdari İşler Departmanı için her türlü operasyonel desteği vermesi, Firmaya gelen misafirleri karşılamak ve gerekli kişilere yönlendirmesi, süreçlerinde görev alacak “Danışma Personeli" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise veya konusu ile ilgili MYO mezunu (Büro Yönetimi, Sekreterlik), En az orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, görünüşüne özen gösteren İletişim ve organizasyon becerisi yüksek 35 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu

 • THY Teknik A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürk Hava Yolları Teknik A.Ş., Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıdır. Dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden olan marka, müşterilerine 7000 kişilik uzman ekibiyle; kaliteli ve kapsamlı bakım, onarım, modifikasyon ve rekonfigürasyon hizmetleri sunmaktadır. Ankara ve Aydın’da bakım hangarları bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., operasyonlarını İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı tesisleri olmak üzere iki kıtada yürütmekte; mühendislik ve bakım faaliyetlerinin yanı sıra komponent bakım - yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında birçok uluslararası havayolu şirketine hizmet vermektedir. Bu ilan kapsamında Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Kabin İçi Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecektir. Program, Kapadokya Meslek Yüksekokulu Sabiha Gökçen Yerleşkesi'nde olacaktır. Eğitim süresi 6 ay olup eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler Uçak Kabiniçi bakım-onarımı alanındaki çalışmalara "Teknik Destek Personeli" pozisyonunda istihdam edilecektir. Eğitimlerin teorik kısmı İstanbul'da Okulun Sabiha Gökçen Yerleşkesi'nde, pratik kısmı ise yine İstanbul’da THY Teknik A.Ş. Sabiha Gökçen tesislerinde yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerGenel Özellikler: T.C. Vatandaşı olmak 01.04.1988 sonrasında doğmuş olmak Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak Vardiyalı düzende çalışabilecek Teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar) Birden fazla işi üstlenebilecek, pratik ve sonuç odaklı Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli Takım çalışmasına yatkın İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip Meslek Yüksek Okullarının;   Uçak Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Elektrik, Elektronik, Otomotiv Teknolojisi, Oto Boya ve Karoseri, Lastik ve Plastik Teknolojisi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon bölümlerinden mezun.​   Önemli Not: Adayların İŞKUR portalı üzerinden bir hesap oluşturup (daha önce oluşturulmuş ise mevcut hesap kullanılabilir) 494933, 494940, 495016, 495019, 495024, 495025, 495027 ve 495029 numaralı kurslardan herhangi birine başvuru yapmaları gerekmektedir. İŞKUR kaydı olmayan adaylar sınav ve mülakat süreçlerine dahil edilmeyecektir.   Önemli Tarihler: İlan başvuru tarihleri: 21 Şubat 2017 Salı - 02 Mart 2017 Perşembe Aday görüşme/Kayıt kontrolü saatlerinin ilanı: 03 Mart 2017 Cuma Görüşme-Kayıt/Yazılı sınav tarihi: 04 Mart 2017 Cumartesi Mülakat listesinin ilanı: 10 Mart 2017 Cuma Kursun başlangıç tarihi: 17 Nisan 2017 Pazartesi

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıSabiha Gökçen Havaalanı'nda, uçak bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Uçak Bakım Direktörlüğü, Hat Bakım Müdürlüğü’ nde görevlendirilmek üzere; Uçak Bakım Teknisyeni / Onaylayıcı personel aranmaktadır

  Aranan NiteliklerEn az beş yıl deneyimli, SHY veya EASA 66 lisansa sahip ve lisansında Boeing 777 (GE 90) uçak tipi minimum B2 olarak işli, Boeing 777 (GE 90) teorik ve pratik eğitimini EASA 147 onaylı kuruluştan almış, İleriye dönük yatırım yapılmak üzere, İyi derece ingilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine uygun, çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıSabiha Gökçen Havaalanı' nda, Uçak Bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin,  Uçak Bakım Direktörlüğü, Yapısal ve Kompozit Atölyesi' nde görevlendirilmek üzere; Uçak Bakım Yapısal Tamir Teknisyeni aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okullarının  veya Meslek Liselerinin “ Uçak Gövde-Motor, Elektrik Elektronik, Uçak Teknolojisi bölümlerinden ya da  Meslek ve/ veya  Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Tesviye, Otomotiv bölümlerinden mezun, SHY/EASA Part 145 Onaylı Bakım Kuruluşlarında, Uçak Bakım Yapısal Tamir Teknisyeni  olarak en az 5 yıl iş tecrübesi olan SHT-66L-HS gereklerini sağlayacak şekilde CEFR A2 veya eş seviyede İngilizce bilgisi olan, (sınav sonuç belgesi istenmektedir.) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, dikkatli ve detaycı çalışabilen, İstanbul /Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • Cetek MakinaAnkara 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıCNC dik işleme ve torna takım tezğahların CAM (takım yolu) programlarının yapımı ve işletimi. CNC de işlenecek seri imalat metal parçalar için en uygun işleme stratejisinin geliştirilmesi; takım yolu hazırlandırılması, kesici takım seçimi yapılması, Üretim zamanları ve maliyetleri konusunda iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak takım arkadaşı…

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği,Teknik eğitim Fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Solidwoks cad (çizim),Solidcam programlama modülünü veya NX modülünü ileri derecede kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, CNC Tezğahları kullanmayı bilen,(eksen 3,4 ve 5) Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış, Ankara'da İkamet eden,çalışma arkadaşları aranıyor. Maaş beklentinizi şirket kuralı gereği belirtmeniz önemle rica olunur.

  Sektör: Havacılık, Makine, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere kalite kontrol teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerKalite bölümünde yada proses kalite kontrolde ölçümcü olarak çalışmış (en az 2 yıl bu pozisyonda iş deneyimi olan) Temel ölçüm aletleri kullanımı bilgisine ve ölçüm tecrübesine sahip (kumpas, mihengir, yüzey pürüzlülüğü, mikrometre, profil projektör) Talaşlı imalat parçalarının teknik resimlerini iyi derecede okuyabilen Tolerans konusunda bilgi sahibi Ofis programlarını kullanabilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Vardiyalı çalışabilecek İletişim ve takım çalışması konularında başarılı Müşteri memnuniyetine önem verebilen ve sorumluluk alabilen Analitik düşünme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir ya da Manisa’da ikamet eden.

  Sektör: Makine, Metal Sanayi, Havacılık

  Pozisyon: Kontrolör

 • İş AçıklamasıATATÜRK HAVALİMANI PROJESİ İÇİN : Yoğun iş temposunda çalışabilmeli. Hizmet veren seyahat danışmanı seyahat ile ilgili ortaya çıkan her türlü konudan:uçak bileti rezervasyon, kiralık araç, konaklama, feribot, sigortavb. gibi sorumludur ve bilgi sahibi olmalıdır. Kaliteli müşteri hizmeti sunmak için gelen çağrılara başarıyla cevap vermelidir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm ile ilgili eğitim veren bölümlerinden önlisans ya da lisans mezunu, Havayolu rezervasyon sistemleri Amadeus, Troya’veSabre'ı iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Havayolları bilet satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İletişim ve problem çözme yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 1 Hafta gece 1 hafta gündüz vardiyasında çalışabilecek, Erkek Adaylar için askerlik görevi tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer, Otelcilik, Turizm, Sigortacılık, Havacılık

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Görevli, Sorumlu, Incoming Elemanı

 • İş AçıklamasıSektöründe Türkiye'de tek olan firmamızda Tasarım ve Projelendirme Müdürü olarak görev yapacak Mühendis (Makine veya Endüstri) takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tasarım yapabilecek hayalgücüne sahip ve yaratıcı, - Tasarımlarını bilgisayar destekli (yeri geldiğinde birden fazla programı kullanarak) çizime dökebilen, - Çizimini projelendirebilecek ve maliyetlendirebilecek imalat deneyimi edinmiş, - Projelerin imalat planını yapabilecek süreç bilgisine sahip, - İmalatın projelere uygunluğunu takip edebilecek liderlik ve koordinasyon becerileri yüksek, - Takım çalışmasına inanan, - Özgüveni yüksek, - Öğrenmeye ve gelişime açık.

  Sektör: Havacılık, İmalat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Mühendis, Lider

 • Skyartİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSektöründe Türkiye'de tek olan ve kısa bir zaman içerisinde dünya markası olmaya aday firmamıza Satın Alma ve Depo (Stok) Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- En az lise (tercihen EML ya da üniversite mezunu), - Mobilya / Dekorasyon başta olmak üzere imalat konusunda deneyimli, - Tedarik zinciri oluşturabilecek ve tedarikçi yönetimi yapabilecek vasıfta, - B Sınıfı ehliyeti olan ve şoförlük konusunda deneyimli, - Maliyet hesaplamalarını yapabilen, - MS Office başta olmak üzere bilgisayar programlarını aktif kullanabilen, - Gerektiğinde imalata destek olabilecek, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, - Özgüveni yüksek, prezentabl, - Öğrenmeye ve gelişime açık.

  Sektör: Havacılık, İmalat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • HMS Makina San. Tic. A.Ş.İzmir, Manisa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılamak üzere Kalite Mühendisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin teknik bölümlerinden (Makine, havacılık/uçak, metalurji mühendisliği ) lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip olmak, Kalite kontrol konularında en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, Çok iyi derecede İngilizce okuma, anlama, yazma ve konuşma becerisine sahip olmak Kalite kontrol/test/ölçüm cihazlarıyla ve metotlarıya ilgili yeterli bilgiye ve deneyime sahip olmak, Tercihen CMM programlama tecrübesine sahip Tercihen AS9100 havacılık kalite yönetim sistemi gereklerine hakim Teknik resim ve 3 boyutlu model okuma ve anlama konusunda bilgi sahibi olmak, Veri analizi, raporlama ve dokümantasyon becerileri yüksek olmak, Problem çözme yeteneğine sahip olmak, İyileştirme projeleri yapmaya istekli olmak, İletişim ve takım çalışması konularında başarılı Müşteri memnuniyetine önem verebilen ve sorumluluk alabilen Analitik düşünme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir ya da Manisa’da ikamet eden

  Sektör: Makine, Havacılık, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDik işlem tezgahlarında parça bağlama, sıfırlama, takım sökme takma, takım sıfırlama, parça ölçme.

  Aranan NiteliklerMinimum Endüstri Meslek Lisesi mezunu ya da kalfalık belgesi olan veya meslek yüksek okulu mezunu, minimum 2 yıl tecrübeye sahip, askerliğini tamamlamış Tercihen Mazak programlama dilini bilen Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Havacılık, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız kendi sektörlerinde lider havayolu, finans, otomotiv ve enerji alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimiz için aşağıdaki dillerde müşterilerle hizmet verecek "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz; İngilizce Almanca Fransızca Arapça Çağrı Merkezi ekibinde görev alarak müşteri taleplerini karşılamak, Ürün ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunmak, Güncel kampanya ve hizmetlerle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak, Müşteri problemlerini çözmek, yönlendirmek ve memniniyeti sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 32 Yaşını aşmamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Enerji, Havacılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Firma Adı GizliAnkara 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAnkara Ostim OSB'de Savunma sanayi sektöründe talaşlı imalat yapan firmamızda CNC dik işleme usta operatörü ihtiyacımız vardır

  Aranan NiteliklerCAD CAM uygulamaları (Özellikle Siemens NX) ileri düzeyde kullanabilen, En az 5 yıl deneyimli, çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Havacılık, Makine

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıHavacılık ve Dış Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ön muhasebe / Stok sorumlusu bay personel alınacaktır

  Aranan NiteliklerTicaret Lisesi Mezunu Ön muhasebe pozisyonunda en az 1 yıl çalışmış Düzenli ve disiplinli çalışabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen Bir firmanın resmi muhasebesi hariç tüm muhasebe işlemlerini tek başına eksiksiz yapabilecek Stok takibi ve giriş çıkış kontrollerini yapabilecek Tahsilat ve satın alma görüşmelerini yapabilecek

  Sektör: Danışmanlık, Havacılık

  Pozisyon: Finansal Analist

 • ALP HAVACILIKEskişehir 24 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda Kaynak edilecek Alüminyum,Çelik ve Paslanmaz çelik parçaları TIG Kaynak odasında  TIG Kaynak Makineleriyle (Kaynak Torch’u  yardımıyla , Amper ayarı ayak pedalı ile sağlanan ,kaynak dolgu teli el ile verilen) koruyucu gaz olarak Argon gazı altında, Tungsten elektrot kullanarak, manüel kaynak işlemini yapabilmek. Mesleki Yeterlilik Belgesi yada TÜV Belgesi sahibi olanlar Tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen  Metal İşleri Mezunu , Metal işleri Kökenli  Meslek Yüksek okulu Makine Bölümü Mezunu ) TIG Kaynak makineleriyle Gaz altı kaynağı yapabilen Minimum iki yıl tecrübeli Askerlik görevini tamamlamış Vardiyalı sistemde çalışabilecek

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Usta

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.  

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler* Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile atölye ve kalite operasyonlarında gerekli olan ölçü aletlerinin ayarlanarak  teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler* Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Makine Ressamlığı, Makine vb. bölümler ) *İyi derecede teknik resim okuyabilen, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek   * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş AçıklamasıŞirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile  parçaların FAI, giriş, "inprosess", final ve DQR kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler*Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Makine) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Enspektör

 • ALP HAVACILIKEskişehir 13 Aralık 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Niteliklerİlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Mühendis, Görevli, Eleman

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?