Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • İş Açıklaması CNC freze tezgâhlarında işlenecek seri imalat metal parçalar için en uygun işleme stratejisinin geliştirilmesi; takım yolu hazırlanması, kesici takım seçimi yapılması, Üretim zamanları ve maliyetleri konusunda iyileştirme faaliyetlerinde bulunacak takım arkadaşı…

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makina öğretmenliği,makine mühendisliği,makina,teknik eğitim fakültelerinden,endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümünden mezun, Solidwoks cad,catia cad (çizim) ve Solidcam programlama modülünü ileri derecede kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip,(inç ve mm) Talaşlı imalat ile şekillendirme ve kesici takımlar bilgilerine sahip, Tercihen CNC OKUMA Tezğahları kullanmayı bilen,(eksen 3,4 ve 5) Esnek çalışma saatlerine ve Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış, Ankara'da İkamet eden, Maaş beklentisini cv de net olarak belirtmeyen adaylar dikkate alınmayacaktır, rica olunur. Bay/bayan farketmez.

 • İş Açıklaması Online uçak bileti rezervasyon ve satış sektörünün liderlerinden olan Çağrı Merkezimizin bünyesinde genç ve dinamik bir ekibin parçası olabilecek bilet satış danışmanları arıyoruz. Turizm sektöründe 7/24 Hizmet veren Online Uçak Bileti Rezervasyon Sisteminde Bilet İşlemlerini gerçekleştirmek, (Pegasus, SunExpress, THY, Anadolu jet, Atlas Jet, Bora Jet, Öger Türk Tur) Uçak Bileti satışında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Telefonları yanıtlama, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, İstanbul/Anadolu yakasında ikamet eden,Maltepe, Kartal, Küçükyalı civarında, Uçak Bilet Satış ve seyahat danışmanı yapacak personelleri aramaktayız..

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezinde ne yapabilirim değil, her yerini koklayarak yükselecek ve kariyer yapacağım diyen, Ben bunun okulunu okumadım, eğitimini bilmem demeyip verilen işin altından başarı ile çıkmasını bilen, "THY hep pahalıdır", "Pegasus yemek bile vermez" demeyip, uzakları yakınlaştırabilmekten mutlu olan, Sektörün cilvesine kapılıp imajını temizlemek için elinden geleni yapmaya hazır olan, "Ben sadece bunu biliyorum, bunu gösterdiler" demeyip "Bunu bilmiyordum, nasıl olabilir?" diye düşünebilecek, Çağrı merkezimizde vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlikten tecilli ya da askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası Maltepe civarında ya da kolay ulaşım ile gelebilecek, Çalışma arkadaşları.

 • İş Açıklaması LST olarak havalimanlarına sistem satış, montaj, bakım ve servis hizmetleri sunan bir firmayız. İlaveten Ostim'de bulunan imalathanemizde sistemlere ait olan üst düzey otomasyon panolarının üretimini yapmaktayız. Panolarımız yurtdışında avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmakta ve tarafımızdan bu standartlara uygun olarak üretilmektedir. Büyüyen organizasyonumuzun birer parçası olan pano imalathanemizde ve montaj ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip mühendisler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen ( Yurtdışında bulunan müşterilerimize yazılı ve sözlü raporlama yapabilecek), Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, 35 yaşını aşmamış, Aktif şekilde araç kullanabilen, Tercihen askerliğini yapmış, Tercihen pano imalat veya elektromekanik sistem montaj tecrübesi bulunan, Havacılık sektöründeki sistemleri ve otomasyon alanındaki yeni teknolojileri öğrenmeye açık, Not: Görüşmeye çağrılan adaylara seviye tespit amaçlı yabancı dil testi uygulanacaktır.

 • İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya (AYT) Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • İş Açıklaması Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte;Kariyer, Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, Genç ve dinamik ekip ortamı, Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan UçakÖzel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, Prezantabl, Disiplinli, Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik)
  Gözen Security Services
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 30 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Intervıewer
  Gözen Security Services
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ''Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?'' GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir.

  Aranan Nitelikler • TC vatandaşı, • Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın, • Etkin iletişim becerilerine sahip, • Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, • Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, • Prezantabl, • Disiplinli, • Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte; • Kariyer, • Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, • Genç ve dinamik ekip ortamı, • Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

 • İş Açıklaması "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Ankara Esenboğa Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 30 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • İş Açıklaması Gözen Holding / Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Tic. A.Ş İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip PERSONEL VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI aranmaktadır. Söz konusu görevin temel sorumlulukları; Personel özlük dosyalarını, işe giriş ve işten çıkış işlemlerini takip etmek, Yıllık izin planlarını oluşturmak ve izinlerini takip etmek, Bordro ve ücret tahakkuk süreçlerinden sorumlu olmak, Personel ve Özlük İşlemlerinin tüm yasal süreçlerinin ve bildirimlerinin yerine getirilmesini sağlamak, Teşvik uygulamalarını yerine getirmek, İş Kanunu, SGK ve İşkur mevzuatlarına hakim ve takip edecek, Aylık puantaj bilgilerinin toparlanmasını ve raporlamasını yapacak, Yol, yemek ve sair hakedişlerini hesaplamak ve ödenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Ücretlendirme, yan haklar ve bordro alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip , Minimum bin kişilik bordro süreçlerinde bulunmuş , Bordro, İş Kanunu, personel, SGK, gelir vergisi ve diğer ilgili yasal uygulamalara hakim, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, SGK, İş-Kur ve Bölge Çalışma Müdürlükleri gibi kurumlarla yürütülecek tüm süreçlerle ilgili bilgi sahibi, Tercihen İnsan Kaynakları uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Araştırmayı seven, analitik düşünebilen, dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İnsan İlişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Öz disiplini ve motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki özelliklere sahip 'Bulaşıkhane Elemanı' arayışımız bulunmaktadır. İlköğretim ve/veya lise mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (Sabah-Akşam-Gece) Anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması ...

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması Tamamlanan bakım paketlerinin taranması ve arşivlenmesi sağlamak, İş paketlerinin dijital kopyalarını oluşturarak, teknik arşive dosyalamak, Bakım kayıtlarının müşteriye teslimatını organize etmek, Dokümantasyon Sorumlusuna raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek okulu mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, Planlama-Organizasyon, Analiz ve raporlama becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul, tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Zur Unterstützung unseres Teams suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen Mitarbeiter im Bereich Human Resources (m/w) mit Schwerpunkt Recruiting in Istanbul Position: • Beschaffung von geeigneten Kandidaten durch intensive Nutzung internetgestützter Recruiting-Kanäle und einschlägiger Suchmaschinen • Effiziente Nutzung von Social Media Plattformen und kontinuierliche Weiterentwicklung und Verbesserung der Recruitingprozesse und –instrumente • Personalauswahl durch Telefoninterviews, Eignungstests, Assessment Center und Vorstellungsgespräche. • Eigenständige Bewerberverwaltung / -korrespondenz sowie Erstellung und Pflege von Recruiting-Statistiken • Erledigung aller Einstellungs- und Austrittsformalitäten wie z.B. Anstellungsverträge bis zur Erstellung von Zeugnissen

  Aranan Nitelikler Profil: • Erfolgreich abgeschlossenes Hochschulstudium (Psychologie, Sozial- oder Wirtschaftswissenschaften) oder ähnliche Fachrichtung mit dem Schwerpunkt Human Resources • Einschlägige Berufserfahrung in der Personalarbeit, idealerweise im Bereich Rekrutierung von Vorteil • Ausgezeichnete Sprachkenntnisse in Deutsch • Sehr gute Englischkenntnisse & Türkischkenntnisse in Wort und Schrift • Fundierte MS Office Kenntnisse • Interesse an Recruiting (Personalbeschaffung und -auswahl) • Selbständige und eigenverantwortliche Arbeitsweise sowie ein hohes Maß an Diskretion • Kreativität; Offenheit für Neues; Lösungs- und Praxisorientierung • Ausgeprägtes Organisationsvermögen • Stressresistenz, Flexibilität, Teamgeist

 • Customer Service Consultant
  Lufthansa Gts Çağrı Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sie sind nach einer 6-wöchigen internen Ausbildung kompetente/-r Ansprechpartner/-in für die Anliegen unserer Kunden. Im Rahmen Ihrer Tätigkeit als Customer Service Consultant bearbeiten Sie je nach Einsatzbereich Kundenanfragen zu allgemeinen Reservierungen, Produktinformationen, Gepäckermittlungen, Vielfliegerbetreuung ( wie Miles & More ), Online- und Reisebürobetreuung.

  Aranan Nitelikler Fließende Deutschkenntnisse Englischgrundkenntnisse Gute Kommunikationsfähigkeit Hohe Kundenservice- und Verkaufsorientierung Konfliktfähigkeit und lösungsorientiertes Handeln Gute Teamfähigkeit Bereitschaft zur Schicht- und Wochenendarbeit analytisches Denkvermögen Sichere PC Anwendungskenntnisse

 • Customer Service Consultant
  Lufthansa Gts Çağrı Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sie sind nach einer 6-wöchigen internen Ausbildung kompetente/-r Ansprechpartner/-in für die Anliegen unserer Kunden. Im Rahmen Ihrer Tätigkeit als Customer Service Consultant bearbeiten Sie je nach Einsatzbereich Kundenanfragen zu allgemeinen Reservierungen, Produktinformationen, Gepäckermittlungen, Vielfliegerbetreuung ( wie Miles & More ), Online- und Reisebürobetreuung.

  Aranan Nitelikler Fließende Deutschkenntnisse Englischgrundkenntnisse Gute Kommunikationsfähigkeit Hohe Kundenservice- und Verkaufsorientierung Konfliktfähigkeit und lösungsorientiertes Handeln Gute Teamfähigkeit Bereitschaft zur Schicht- und Wochenendarbeit analytisches Denkvermögen Sichere PC Anwendungskenntnisse

 • Ön Kontrol Teknisyeni
  Alp Havacılık
  Eskişehir 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile parçaların FAI, giriş, "inprosess", final ve DQR kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler *Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Tercihen Makine) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Üretim Operatörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu & Meslek Lisesi veya Düz Lise Mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal bölümlerinden mezun ya da çıraklık, kalfalık,ustalık belgesi sahibi) 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden Ölçüm aletlerini ve havalı el aletlerini kullanabilen ve tolerans bilgisi olan (Kumpas, matkap, mikrometre v.b..). Teknik resim okuyabilen. 07:30 – 17:30 çalışma saatlerinde & 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Montaj tecrübesi olan. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan. Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Bay.

 • İş Açıklaması Havacılık Sanayinde Ege Serbest Bölge'de ( ESBAŞ) Airbus ve Boeing firmaları için yapısal parçalar ve boru sistemleri üreten firmamızda “Teknik Tercüman” pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır: Havacılık sektöründe yer alan talimatların ve şirketi içi teknik dokümanların Almanca-İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce-Almanca olarak çevirilerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mütercim Tercümanlık, Dil ve Edebiyat, Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü ileri seviye Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen mühendislik teknik terimlerine hakim, Tercihen 1 yıl tecrübeli, Yazım ve dil kurallarına, kaynak ve hedef dile hakim olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, dinamik, sorumluluk sahibi, zamanı yönetimine hakim, esnek saatlere uyum sağlayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 1 yıl belirli süreli çalışabilecek.

 • Muhasebe Uzmanı
  Uls Airlines Cargo
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması . Firmanın muhasebeye ilişkin işlemlerinin mevzuata,muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak kayıt altına alınması ve yürütülmesi ( KDV,Muhtasar,Geçici ve Kurumlar Vergisi Beyannemeleri vb. işlemlerinin yapılmasının sağlanması ), . Her türlü raporlamanın periyodik olarak hazırlanarak üst yönetime sunulması, . Stok kontrol analizi ve takibi,envanter ve veri girişlerinin yapılmasının sağlanması ve kontrolü, . Faturaların kontrol ve kayıt işlemlerinin yapılması, . Gider takip ve kayıt işlemlerinin yapılması,

  Aranan Nitelikler .Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, . İlgili pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi olan, . Genel muhasebe mevzuatı bilgisi bulunan, . Tek düzen hesap planına hakim, . Planlama ve raporlama becerisine sahip, . İletişim becerisi yüksek, takipçi, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı, . MS Offıce ve Logo Tiger programlarını iyi derecede kullanabilen, . Tercihen İngilizce bilen, . Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, . 30 yaşını aşmamış, . Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Kalite Denetçisi
  Mytechnıc - Aircraft Mro…
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Denetim öncesi, denetim kuralları doğrultusunda denetim planlarını hazırlanmak, Kalite Direktörü’ ne bağlı olarak iç ve dış denetimleri yürütmek, 2. Ve 3. Parti denetimlere eşlik etmek, Denetim prosedürlerine bağlı olarak denetim sonuçlarını Kalite Direktörü’ ne raporlamak, Bulguların takibini ve kök neden analizini gerçekleştirmek, Kalite, çevre ve güvenlik süreçlerini iyileştirme faaliyetleri için hizmet vermek, Güncel doküman takibini gerçekleştirmek, Kalite Direktörü tarafından verilen diğer işleri yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olup, SHY/Part 145 yetkili işletmede, en az 1 yıllık kalite denetçisi olarak çalışmış olmak veya kalite departmanı dışında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, dürüst ve tarafsız davranabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurt içi/dışı kısa süreli seyahat engeli olmayan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Sorumlu yöneticisi tarafından kendisine verilen dökümanların İngilizce çevirisini yapmak ve raporlamak, Hangar çalışma alanı içindeki tehlikeleri belirlemek ve operasyonel emniyet risk analizlerinin yapılmasına destek olmak, Havacılık sektöründeki emniyet konularını gözlemleyerek, bu konuların işletmenin operasyonları üzerindeki etkilerinin takibini yapmak, Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gözlemlemek ve sonuçlarını değerlendirmek, Şirketin emniyet performansı ile ilgili periyodik raporları oluşturmak, Personel emniyet eğitimlerinin planlanmasını ve organizasyonunu sağlanmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme Bölümleri’nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havaalanı' nda, Uçak Bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Uçak Bakım Direktörlüğü, Yapısal ve Kompozit Atölyesi' nde görevlendirilmek üzere Yardımcı teknisyenler istihdam edecektir.

  Aranan Nitelikler Tercihen Uçak Liselerinin veya Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okullarının Uçak Gövde-Motor, Uçak Teknolojisi bölümlerinden mezun Ms Office uygulamalarına hakim, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, iş süreçlerini takip edebilme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Satınalma Uzmanı
  Adecco Bakırköy
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız Alman menşeili bir firma için Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sistem üzerinde sipariş onaylarını açmak,onaylanan siparişleri yazılı olarak tedarikçilere bildirmek ve teyidini almak, Onaylı tedarikçi listeleri oluşumu ve güncellenmesinde görev almak, Satınalma ihtiyaç ve tedariklerini prosedürlerle belirlenen kurallar içerisinde yapmak, Ünitedeki satın alma hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak, Aylık fiyat analizleri yapmak, Alınan ürünlerin tedarik ve kullanım hızına göre işleyiş programı hazırlamak, Mahalli alımlarda üstünün direktifiyle piyasa araştrıması yaparak fiyat teklifleri toplamak.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Satınalma süreçlerinde 3-4 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünebilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Hava Kargo Operasyon Uzmanı
  Batı Nakliyat ve Ticaret…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Havayolu, Denizyolu, Karayolu, Demiryolu alanında faaliyet gösteren alanında lider firmamıza hava kargo taşıma faaliyetleri çerçevesinde müşteriler, müşterilerin gümrük komisyoncuları, havayolları,yurtiçi ve yurtdışı acenteler ile iletişim kurulması ve gerekli dokümantasyon işlemlerinin yapılması görevinde yer alacak Hava Kargo Operasyon Uzman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sektörde En Az 2 Yıl Deneyimli İyi Derece İngilizce Bilen Tercihen Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış Ekip Çalışmasına Yatkın Analitik Düşünme Yeteneğine Sahip

 • İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile atölye ve kalite operasyonlarında gerekli olan ölçü aletlerinin ayarlanarak teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler * Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Makine Ressamlığı, Makine vb. bölümler ) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Genel Başvuru
  Alp Havacılık
  Eskişehir 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 • Cnc Freze Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan freze işlemini iş emirleri, proses planları ve ilgili dökümanlar doğrultusunda belirlenmiş standartlara uygun olarak gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol, Heidenhain veya Fanuc kontrol üniteleri kullanım tecrübesi olan, * Mazak, Dmg, Makino vb. Cnc tezgahlarında çalışmış, * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Cnc Torna Operatörü
  Alp Havacılık
  Eskişehir 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, talaşlı imalat kapsamında yer alan torna işlemine girecek parçaların hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda parçanın belirlenmiş tezgahlarda tornalanma prosesini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Torna-Tesviye, Makina vb. bölümlerden mezun ) * Mazatrol Matrix kontrol ünitesi kullanım tecrübesi olan, * Takım Çalışmasına yatkın, * Minimum 2 yıl tecrübeli, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Sekreter
  Ahu Havacılık
  İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizde çalışmak üzere; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Microsoft ofis programlarına hakim, Şirket ofis işlerini ve dışarıda banka işlerini yapacak, Sigara kullanmayan, Leventteki ofisimize rahat ulaşım sağlayabilecek Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Havacılık Teknisyeni
  Ahu Havacılık
  İstanbul Avrupa 8 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Havacılık şirketimize; Microsoft Ofis Programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Teknisyenler alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?