Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Havacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Havacılık
 • Deniz&Hava Taşımacılığı Satış Uzmanı

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Deniz&Hava Taşımacılığı Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Şirketimizin hava/deniz taşımacılığı hedefleri doğrultusunda aktif saha satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, Mevcut çalışılan müşterilerle ilişkileri yürütecek ve müşteri portföyünü genişletmeye yönelik pazar çalışmalarını yapacak, Gerekli fiyat araştırmalarını yaparak en uygun servisi seçecek, fiyat teklif sürecini yürütecek, İlgili raporların hazırlanmasından sorumlu olacak "DENİZ&HAVA SATIŞ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lojistik,İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Forwarding sektöründe en az 3-5 yıl saha satış deneyimli, Deniz-Hava Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, Yurtdışı irtibatları yapabilecek düzeyde yazılı/sözel İngilizce bilgisine sahip, Aktif saha satış yapacak,(Tercih sebebidir), B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,saha satış için seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kendine güvenen,iş motivasyonu yüksek.

  Sektör: Denizcilik, Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıSAVUNMA VE HAVACILIK SEKTÖRÜNDE C.N.C.MAKİNALARDA ÜRETİLEN DETAY PARÇALARIN 3 BOYUTLU (CMM) CİHAZINDA ÖLÇÜM VE DOĞRULAMA İŞLEMİ.

  Aranan NiteliklerSAVUNMA VE HAVACILIK TALAŞLI İMALAT SEKTÖRÜNDE 3 YIL DENEYİME SAHİP, CMM DEA ÖLÇÜM CİHAZI VE BENZER CİHAZLAR KULLANMIŞ, TERCİHEN PC DIMIS CAD ++ PROGRAMI KULLANMIŞ, TEKNİK RESİM VE KATI MODEL (SOLİDWORKS) BİLGİSİNE SAHİP, CAD DATADAN ÖLÇÜM BİLGİSİNE SAHİP, NET İSTENİLEN MAAŞI BELİRTEREK MÜRACAAT EDİLEBİLİR.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması1. Kalite Yönetim Sistemi için gerekli proseslerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlamak 2.Kalite Yönetim Sisteminin performansı ve iyileştirilmesi için üst yönetime rapor vermek. 3. Kurumda, müşteri şartlarının bilincinde olunmasının yaygınlaştırılmasını sağlamak. 4. Kurumun tüm birimlerine, kalite yönetim sistemi faaliyetlerinde karşılaşılacak sorun ve ihtiyaçlar için rehberlik yapmak, bunların çözümü için birimler arası koordineli bir çalışmanın yürütülmesini sağlamak. 5. Kalite eğitimlerinin planlanması, koordinesi ve uygulamasında yönlendirici olmak, değerlendirmeler ile etkinliği sağlamak. 6. Kalite yönetim sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli geliştirilmesine yönelik üst yönetimce işletme dışından tedarik edilen konusunda uzman kişilerle koordineli çalışmak vs.

  Aranan NiteliklerAS 9100:2009 rev.D havacılık ,14001 ve 18001 kalite yönetim sistemleri ve gereklilikleri konusunda yeterli olmak, İngilizce yabancı dili konuşma düzeyi yüksek olmak,(10 üzerinden 8-9) Kalite yönetim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip olmak, Talaşlı imalat (üretim) bilgisine sahip olmak, Tam zamanlı çalışmak ve esnek çalışma saatlerine uymak. Maaş beklentisi bütçe uygunluğu için belirtiniz.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıMüşteri ihtiyaçlarına göre teknik resim ve kesim programlarının hazırlanması Hammadde tüketim miktarlarının oluşturulması ve geliştirilmesi Görevlendirildiği projelerin başından sonuna kadar takibinin gerçekleştirilmesi, Kalite kontrol sistemlerine ve üretim-mühendislik departmanlarına ait dökümantasyon kayıtlarının oluşturulması ve takibi, Müşteri isteklerine bağlı olarak fiyat tekliflerinin hazırlanması, Üretilecek ürünlerin ilk prototip çalışmalarının yapılarak, seri üretime geçilmesi üretimde sürekli iyileştirme çalışmalarının yapılması

  Aranan NiteliklerGebze Keresteciler Sanayi sitesinde faaliyet gösteren firmamıza Üretim departmanında çalışacak "Cad-Cam mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun, Üretim sektöründe en az 2 yıl çalışmış Catia, Solidworks, Mastercam cad/cam programlarını iyi seviyede kullanabilen, Mühendislik prosedürleri konusunda tecrübe sahibi, Tersine mühendislik çalışmaları konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi, Teknik dökümanların kayıt altına alınması konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi( teknik resim kodlamaları, arşiv oluşturma.. vs), Alüminyum ve paslanmaz çelik işleme konusunda bilgi sahibi, Üretilecek olan ürüne göre ihtiyaç duyulan hammade tüketim miktarları oluşturabilecek yetkinlikte olan Teknik şartnameleri hazırlayabilme ve yönetebilme konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi, karşılaşılan problemlere pratik çözümler sunabilecek, Tercihen Gebzede ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için)

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıKasa Hesap Takibi Müşteri (Cari) Hesabı Takibi Fatura/İrsaliye İşlemleri Stok Giriş ve Çıkış Takibi Müşteri Çek/Senetleri Takibi İşletme Çek/Senetleri Takibi Banka Hesap Takibi

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU (MALİYE-MUHASEBE-BANKACILIK), İNGİLİZCE BİLEN, NETSİS VE ZİRVE FİNANSMAN MUHASEBE PROGRAMLARINA HAKİM, DİKSİYONU DÜZGÜN, HESAP İŞLERİNDE ÇOK DİKKATLİ,TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTA, BİLDİĞİNİZ TÜM PROĞRAMLARI BELİRTİNİZ, MAAŞ BEKLENTİNİZİ NET BELİRTİNİZ.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıATATÜRK HAVALİMANI PROJESİ ve ŞUBELERİMİZ İÇİN : Yoğun iş temposunda çalışabilecek Hizmet veren seyahat danışmanı seyahat ile ilgili ortaya çıkan her türlü konudan:uçak bileti rezervasyon, kiralık araç, konaklama, feribot, sigortavb. gibi sorumludur ve bilgi sahibi olmalıdır. Kaliteli müşteri hizmeti sunmak için gelen çağrılara başarıyla cevap vermelidir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak işlemlerin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Turizm ile ilgili eğitim veren bölümlerinden önlisans ya da lisans mezunu, Havayolu rezervasyon sistemleri IATA, Amadeus, Galileo, Ouickres, Troya’veSabre'ı iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen, Havayolları bilet satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İletişim ve problem çözme yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 1 Hafta gece 1 hafta gündüz vardiyasında çalışabilecek, Erkek Adaylar için askerlik görevi tamamlamış.

  Sektör: Havacılık, Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Sigortacılık, Turizm, Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Sorumlu, Incoming Elemanı

 • Şoför

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHavacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip, şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu, -Src ve psikoteknik belgesi sahibi, -Şöförlük tecrübesine sahip, -16+1 minibüs kullanabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) -Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Havacılık, Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını bilen, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Raporlama ve sunum yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen, çözüm odaklı, Bayan,

  Aranan NiteliklerYöneticilerin günlük iş takibini planlamak, takip ve organize etmek, Yöneticilerin ajanda, telefon ve e-posta trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Yöneticilerin seyahat organizasyonunu düzenlemek, uçak, otel rezervasyonlarını ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmek, Yöneticilerin toplantı, organizasyon ve rezervasyon işlerini planlamak ve gerçekleştirmek, Yurt içi ve yurtdışından gelecek misafirlerin karşılanması ve ağırlanması için gerekli organizasyonu sağlamak, Yöneticilerin katılmasını istedikleri toplantılara katılarak toplantı notları tutmak, arşivlemek, ilgili kişilere dağıtımını yapmak ve toplantıda alınan kararların uygulanmasını takip etmek, Gerekli raporları ilgili birimlerden temin etmek, hazırlamak, yazışmaları yapmak ve takip etmek, Toplantı ön hazırlığını yapmak, gerekli sunumları hazırlamak ve toplantı odalarının organizasyonunu sağlamak, Yöneticilerin talep ettiği konular ile ilgili araştırmayı yapmak ve bilgi toplamak, Sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları ve sunumları hazırlamak.

  Sektör: Danışmanlık, Havacılık, İlaç

  Pozisyon: Asistan

 • Tig Kaynak Operatörü

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde, hazırlanmış iş emirleri, proses planları ve diğer ilgili dökümanlar doğrultusunda üretilmesi amacı ile istenilen kalite ve zamanda Kaynak edilecek Alüminyum,Çelik ve Paslanmaz çelik parçaları TIG Kaynak odasında TIG Kaynak Makineleriyle (Kaynak Torch’u yardımıyla , Amper ayarı ayak pedalı ile sağlanan ,kaynak dolgu teli el ile verilen) koruyucu gaz olarak Argon gazı altında, Tungsten elektrot kullanarak, manüel kaynak işlemini yapabilmek. Mesleki Yeterlilik Belgesi yada TÜV Belgesi sahibi olanlar Tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Metal İşleri Mezunu , Metal işleri Kökenli Meslek Yüksek okulu Makine Bölümü Mezunu ) TIG Kaynak makineleriyle Gaz altı kaynağı yapabilen Minimum iki yıl tecrübeli Askerlik görevini tamamlamış Vardiyalı sistemde çalışabilecek

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Usta

 • İşçi (Uçak Yükleme İşçisi)

  Pegasusİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHavacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, misafir bagaj ve kargolarının uçağa yüklenmesi ve boşaltılması, apron araç ve ekipmanlarının kullanımında görev alacak, belirtilen niteliklere sahip Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görev alacak İŞÇİ arayışımız bulunmaktadır. Ücret ve Yan Haklarımız; 1500 TL Net Maaş + AGİ Aylık Multinet ve Servis

  Aranan Nitelikler- Anadolu Yakası’nda ikamet eden, - Tercihen B/E sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, - 3’lü vardiya düzenine uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, - Ekip çalışmasına yatkın, - 45 yaşını geçmemiş Bay adaylar.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hizmetli

 • Teknik Ressam

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketin prosedür ve yönetmelikleri doğrultusunda, üretimi yapılacak parçaların taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile operasyon sayfalarının ve fikstürlerinin hazırlanmasına destek olmak, ihtiyaç duyulan 2D teknik resimleri hazırlamak.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu Makina ile ilgili bölümlerinden mezun, Metal imalat sektöründe detay çizim konusunda tecrübeli, İmalat teknikleri ve çeşitli imalat sanayinde kullanılan malzemelerin bilgisine sahip ,imalat süreçlerini takip edebilen, Teknik resim standartlarına hakim, Ölçü aletlerini kullanabilen, İleri Düzeyde AUTOCAD ve INVERTOR kullanan, Askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıŞirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile kendi sorumluluğundaki parçaların talaşlı imalat bölümlerindeki operasyonlarını geliştirmek ve proses iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine sürekli iyileşme mantalitesi ile destek olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina, Uçak, İmalat, Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, CAD , CAM bilgisine sahip, Malzeme ve Talaşlı İmalat alanında tecrübeye sahip, Kesici takımlar, kalıp tasarımı, CNC programlama, fikstür ve aparat tasarımı, hakkında bilgi sahibi, Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • İç Denetim Uzmanı

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirket'in belirlediği norm ve standartlara uygun şekilde çalışmasını garanti altına almak üzere tanımlanmış süreçlerin, yetkilerin ve iş yapış şekillerinin denetim ve raporlamalarını yapmak. Yeni oluşan süreçlerin standartlara uygun şekilde tasarlanmasına katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme,İktisat,Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler veya Endüstri Mühendisliği mezunu, En az 3 yıllık bağımsız denetim şirketinde veya sektörde 3 yıl deneyimi olan, Çok İyi seviyede İngilizce bilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim ve müzakere becerisi gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman

 • Kontuar İşçisi

  Pegasusİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHavacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilecek; Büyük ve farklı boyutlardaki bagajların misafirlerden kabulü ve teslim edilmesi, Kontuarlardaki bagaj etiketi, boarding kartı, uçuş evrakları, vs. gibi evrakların takibi ve düzeninden sorumlu olacak aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kontuar İşçisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Vardiyalı sistemde çalışabilecek, -İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, -Misafir odaklı hizmet anlayışına sahip, -Takım çalışmasına yatkın, -Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek durumda olan, -Askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecil ettirmiş olan erkek adaylar

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Hizmetli

 • Metod Mühendisi

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile kendi sorumluluğundaki parçaların talaşlı imalat bölümlerindeki operasyonlarını geliştirmek ve proses iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine sürekli iyileşme mantalitesi ile destek olmak.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültesi (Talaşlı İmalat, Makine) mezunu *Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim, *Çok iyi derecede teknik resim bilgisi, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Mühendisi

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile ön seri ve seri fazlarında; süreçlerin proseslerinin ve ürünlerinin kalitesini güvence altına almak için gerekli olan kontrolleri belirlemek, sürekli iyileşme mantalitesi ile iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinde rol almak ve yapılan çalışmaların dokümanter edilmesini sağlayarak, çalışmaların yazıldığı şekilde yapıldığını çeşitli faaliyetler ile güvence altına tutmak.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan; * İyi düzeyde İngilizce bilen, * Office ve ERP programlarını etkin kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek, * İletişimi güçlü, *Planlama ve organizasyon becerisine sahip, *Ekip çalışmasına yatkın, *Hızlı karar alabilen, *Analitik düşünen, Adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • İmalat Personeli (Tekniker-Usta - Uzman)

  Skyartİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSipariş üzerine uçak koltuğu modifikasyonu yapan ve uçak parçaları ile mobilya üretmekte olan firmamızın imalat ve montaj faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere profesyonel takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- En az bir alanda ustalığı olan ve en az 5 yıl deneyimli (Tercihen mekanik tamir, oto – kaporta – boya, tabela- reklam işlerinde çalışmış), - Ustalığı haricinde çok yönlü, gelişmeye ve öğrenmeye açık, - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Sorunsuz, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, hevesli, uzun süre çalışmayı hedefleyen,

  Sektör: Havacılık, İmalat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Oto Kaporta Ustası, Tekniker

 • Satış Mühendisi

  Skyartİstanbul Anadolu 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSipariş üzerine uçak koltuğu modifikasyonu yapan ve uçak parçaları ile mobilya üretmekte olan firmamızın Satış ve Pazarlama faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere profesyonel takım arkadaşı arıyoruz. Telefon ve e-mail ile gelen müşteri taleplerine cevap verilmesi, Özel tasarım ürünler için müşteri taleplerinin en doğru detaylarla tespit edilmesi, Ürün tekliflerinin hazırlanması, Pazarlama ve satış sonrası raporlamaların yapılması, Satış ve pazarlama için gerekli alt yapı hazırlıklarının yapılması.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Endüstri Mühendisi veya Makina Mühendisi Endüstriyel ürün satışı konusunda tecrübeli, satış ve yurt dışı satış konusunda başarılı ve kendine güvenen, (En az) Yabancı müşteriler ile telefonda akıcı konuşabilecek İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, teknik alt yapısına güvenen, Seyahat engeli olmayan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek ve Bayan adaylar.

  Sektör: İmalat, Havacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Genel Başvuru

  ALP HAVACILIKEskişehir 18 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Eleman

İş Habercisi - Havacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?