Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • İş Açıklaması Bursa/Carrefour AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Matbaa Depo Sorumlusu İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa bölümümüzde görevlendirilmek üzere Depo Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna veya yakın semtlerde ikamet eden 25 - 35 Yaş aralığında, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay  

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Dijital yayınların analiz ve tasarım çalışmalarının ilgili departmanlarla koordineli bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, Üretilen ürünlerin, dijital olarak pazarda yer almasını sağlamak amacıyla iBooks vb. dijital platformların standartların uygun olarak ürünleri e-Kitap formatına çevrilmesini ve ilgili platformları takip edecek, Dijital Yayın Birimi’ nde(dijital eğitim portalları, interaktif yayınlar, web sitesi, tablet / masaüstü yazılımları, video animasyonları, flash animasyonları vb.) her türlü tasarım ve içerik çalışmalarının, projenin amacına ve hedef kitlesine uygun olarak tasarım taslaklarını hazırlayacak. Yayına geçen dijital eğitim portalları ve e-ticaret sitelerinin etkin bir şekilde takibini gerçekleştirecek  

  Aranan Nitelikler Asgari lise, tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Dijital grafik tasarımı ve web tasarımı konusunda asgari 5 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Flash ve Dream Weaver programlarına hâkim, E-ticaret portalları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Yeni ve farklı fikirlere açık, Proaktif ve sonuç odaklı Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • Güvenlik Görevlisi Kule Güvenlik İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Maslak-Ayazağa'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; · 5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan · 30 yaşını aşmamış, 1.78 ve üzeri boyda, · 8 saatlik vardiya "2sabah 2orta 2gece 2of" sisteminde çalışabilecek · Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli

 • Pazarlama Yönetmeni DD Değişim Dinamikleri İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşterilerin memnuniyet ve bağlılığını artıracak yeni proje ve gelişim süreçlerinde bulunacak, Proje bazında yeni pazarlama stratejileri oluşturarak, Rekabet, standartlar ve sektörün gelecekteki yeri konularında pazarla ilgili bilgileri toplayacak, analiz ederek üst yönetime sunacak Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapacak,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık,  tercihen “İletişim” veya “İktisadi İdari Bilimler” fakültelerinin ilgili bölümlerinden lisans/yüksek lisans mezunu, Pazarlama Satış alanında asgari 5 yıl tecrübeli, Ticari pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında deneyimli, Kitaplara ilgisi olan ve bu alanda çalışmayı seven, Planlama, koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Uyumlu, MS Office programlarına hâkim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür Yrd, Müdür, Koordinatör

 • İş Açıklaması Genel Merkezimizi, 2010 yılında Antalya'da, özellikle kamu eğitim, danışmanlık ve yayıncılığı alanında faaliyet göstermek üzere kurduğumuz şirketimiz 6 yıldır bu işlevini başarıyla sürdürmektedir. 2016 yılı başında Ege Bölge Müdürlüğünü kurarak, Düzenlemiş olduğu kamuya yönelik mevzuat eğitim, yayın ve danışmanlık ile alanında önde gelen kurumlardan birisi olarak kısa sürede haklı bir üne sahip olmuş olup, aynı zamanda başarılı organizasyon ve hizmet anlayışı ile adından övgüyle bahsettirir hale gelmiştir. Bu kapsamda; Antalya / Merkez ofisimizde çalışarak, ağırlıklı kamu kurumları olmakla beraber Ürünlerimizin satış, pazarlamasını yapmak, satış öncesi ve sonrası tüm iş ve işlemlerini yürütmek, Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerinin organizasyonlarını yönetmek. Ürünlerimiz; 1. Eğitim Satışı 2. Danışmanlık Satışı 3. Yayınlarımızın Satışı (Dergi ve Kitap) 4. Yazılım Satışı 5. Yurtdışı Gezi ve Org. Satışı Şirketimizi en iyi şekilde temsil edilebilecek Satış ve Pazarlama ve organizasyon yeteneği olan, bu konularda kendisine güvenen bay - bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Güler Yüzlü, Motivasyonu Yüksek, Sorumluluk Sahibi, Telefon görüşmelerinde ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Kendisine güvenen, Aidiyet duygusuna sahip, Kariyer hedefi olan, Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, Ekip çalışmasına uyumlu, Ofis programlarını kullanabilen ( Word,Excel,Outlook) Organizasyon yeteneği yüksek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan  Bay - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Kriterlere uymayan adayların başvuru yapmamasını rica ederiz. Değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • Dizgi Personeli Doğa Okulları İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz.   * Doğa Yayınları bünyesinde üretilen kitapların dizgisini ve sayfa tasarımını yapmak.  

  Aranan Nitelikler   * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Tercihen dershane yayıncılığı deneyimi olan, * Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Mathtype ya da Mathmagic bilgisi olan, * Ekip çalışmasına uygun, iletişimi güçlü, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli, Uzman

 • İş Açıklaması Ataşehir - Migros AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Anadolu Yakasında (Ataşehir ve civarında) ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Perlavista AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Büyükçekmece - Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması İnkilap.com'da yer alacak ürünlerin veri girişinin yapılması, satışa açılması, süreçlerini yönetmek ve takip etmek, Satışa sunulacak ürünlerin gerekli açıklama, fotoğraf ve fiyat çalışmalarının sitede yer almasını sağlamak, Banner hazırlatmak, kampanya organize etmek, Ürün bilgilerinin ve görsellerinin ihtiyaç dâhilinde güncellenmek, Ürün, fiyat, içerik, stok takiplerinin düzenli olarak kontrolünü yapmak, Sipariş sonrası sürecin ve iptal iade işlemlerinin takibini yapmak, Kargo ve teslimat süreci işlemlerini organize ve takip etmek, Satış ve trafik raporlarının alınması, ürün performanslarının belirlenmesi, yorumlanması ve geliştirilmesi

  Aranan Nitelikler Yenibosna  merkez ofisimizde e-ticaret departmanında görevlendirilmek üzere; .Tercihen Lisans veya Ön Lisans mezunu Ms Office uygularını etkin raporlama yapabilecek seviyede bilen, e-ticaret sektöründe en az 3 yıl deneyimli Tercihen geçmişte perakende mağazacılık – kitap satışı tecrübesi olan, Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, İnternet teknolojilerini, internetten alışveriş dünyasının trendlerini ve yenilikleri yakından takip eden, Dijital pazarlama süreçlerine katkı sağlayabilecek, Araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş, Satış kanallarında kampanya çalışmalarında yer almış, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış E-Ticaret Operasyon Sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Network Marketing, E-Ticaret

  Pozisyon: Görevli, Operatör, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Kurumsal sosyal medya hesaplarını ve internet sitesini yönetecek, Tüm medya iletişim organizasyonunu ve yazarlarla olan ileitşimi takip edecek, Günlük, haftalık, aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen iletişim, halkla ilişkiler, yönetim organizasyon, pazarlama) Sosyal Medya konusunda en az 2 yıl deneyimli, Türkçeyi doğru, güzel ve akıcı kullanan; yazım ve dilbilgisi kurallarına hâkim, Araştırmacı ve yaratıcı yönleri kuvvetli, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office  programlarını ve web araçlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Depo Sevkiyat Elemanı İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Elemanı,  Satınalma bölümü tarafından sipariş edilen ürünlerin ya da yayınevi deposundan gelen kitapların kontrol edilerek depoya teslim alınması, depolanması, gelen siparişler doğrultusunda mağaza sevkiyatların gerçekleştirilmesi, mağazalardan gelen iade ürünlerin kontrol edilerek teslim alınması, tedarikçi bazında iade işleminin gerçekleşmesi işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 Yaş aralığında, Avrupa Yakasında ikamet eden Fiziksel güç gerektiren ve emek yoğun işlere yatkın, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması KOÇAK ŞİRKETLER GRUBU'na bağlı ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MERKEZİ EĞİTİM HİZMETLERİ kuruluşunun İstanbul Mecidiyeköy Merkezli lokasyonuna katılmaya hazır mısınız? Eğitim Danışmanlığı ve Yeni Eğitim Sistemleri Tanıtımı alanlarına konsatre olmuş kurumumuzda yarı zamanlı ve tam zamanlı kariyer yapma imkanını değerlendirebilirsiniz. İŞ TANIMI: Aynı gün çağrı merkezimiz tarafından görüşülerek alınmış randevulara akşam saat:18:00-22:30 arası günde ortalama 3 planlı ziyarette bulunarak eğitim sistemleri ile ilgili genel bilgilendirme yapmak ve evde çalışma ile gelebilecek başarı için yardımcı kaynak ve sistem önermektir. Gereken teorik ve pratik eğitim ilk hafta eğitminde verilecektir.

  Aranan Nitelikler - 24-45 yaş arasında olan bay/bayan - En az 2 yıllık B-Sınıfı Ehliyet sahibi - Öğleden sonra 18:00 - 22:30 aralığında çalışabilecek - Aylık ortalama 2.500TL - 5.000TL aralığında gelir elde edebilecek - Hırslı, motivasyonu yüksek takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Lider

 • Ön Muhasebe Der Kitabevi İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MS Ofis programlarına hakim, raporlama yapabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, telefonlara yanıt verebilen, Ön büro muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, Fatura, irsaliye, cari hesap, stok takibi yapabilecek (Logo Plus Programı kullanılır) Logo Programını iyi derecede bilen Benzer pozisyonlarda görev yapan Bayan  takım arkadaşı aranmaktadır. Not: Başvuru yaparken bildiğiniz programları yazmanız rica olunur. Görev yeri Cağaloğlu olmaktaktadır, görev yerine yakınlık tercih edilir. Çalışma zamanı: Cumartesi (Saat 15.00'a kadar)

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İngilizce Öğretmeni British Time İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması  MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY - KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Akademisyen, Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • Saha Ürün Sorumluları İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması - İnkılap Kitabevi mağazaları genelinde ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel / dönemsel ürünler ile ilgili satış hedeflerine uygun  olarak takip sürecini yürütmek, - Satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak üzere çözümler planlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler Kitap sektöründe 5 yıl deneyimli, Mağazaların ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel/ dönemsel ürünlerle ilgili takip sürecini yürütebilecek, Satış odaklı çözümler planlayacak, Rakip analizi yapacak, Çalışmalarını modern perakendeciliğin gereklilikleri doğrultusunda hayata geçirecek, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek,  Yayıncılık sektöründe perakende  tecrübeli, Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Mağaza ve merkez personeliyle ortak, uyumlu çalışacak saha ürün sorumluları aramaktayız.  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması İstanbul Osmanbey ofisimizde görevlendirilmek üzere;   Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, Reklam ve içerik metni oluşturmada tecrübeli ya da kendine güvenen, Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da temel düzeyde bilgiye sahip, Gündem takibi yaparak gerekli makalelerin hazırlanması,   Mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi konusunda gereken düzenlemeleri yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu İyi derecede Türkçe bilen, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarını fethetmiş İngilizce bilen ve İngilizce dil bilgisi ve yazım kurallarına hâkim Okuyan, araştıran, kendini geliştirmeyi, içerik üretmeyi ve paylaşmayı seven Yaratıcı, fikir oluşturmada zorlanmayan Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen İnternet haberciliği veya gazetecilik alanında editörlük deneyimine sahip Sektöründeki gelişmeleri, dijital pazarlama ve sosyal medya trendlerini yakından takip eden Takım çalışmasında başarılı Sorumluluk alan İçerik hazırlama ve metin yazımı konusunda hızlı ve etkili Sektör bilgilerinin gerekli kaynaklardan takibini sağlayabilecek Sunum becerileri gelişmiş, temsil ve ifade yeteneği güçlü Organizasyon, algılama ve planlama yeteneğine sahip Reklam yazarlığı, slogan üretimi, ürün tanıtımı ve web site içerik üretimi konusunda zorlanmayan İçerik pazarlaması hakkında bilgi sahibi Çözüm odaklı, analitik ve özgür düşünen takım arkadaşı arıyoruz.    

  Sektör: Medya, Turizm, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Yazar, Sosyal Medya Uzmanı

 • Tekniker Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Makine, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tekniker

 • Saha Satış Temsilcisi İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yayınevi Satış/ Pazarlama departmanı politika ve hedefleri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü ve portföyündeki müşterilerin satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütmek.   - Yayınevinde üretilen İnkilap, Sayfa6 ve Mandolin markalarına ait kitapların, hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, - Mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, - Saha çalışmaları yapmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, - Firmaya ait ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler - İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünümüne önem veren, - Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, - Tercihen Üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Yayıncılık sektöründe tecrübeli, - Satış ve Pazarlama alanında minimum 3 yıl tecrübeli, - Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, - Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Askerliğini tamamlamış, Erkek adaylar aramaktayız.  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet  ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta iyi derecede Excel  üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış erkek /bayan  Bordro Özlük İşleri Elemanı  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • Rehber Öğretmen Kitap Dünyası İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Birey Yayınlarıyla çalışacak Rehber Öğretmenler arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Alanı ile ilgili Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim sektöründe Rehber Öğretmen olarak çalışmış, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden ve uygulamalarına yansıtabilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknikleri ile eğitim teknolojilerini etkili şekilde kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, kişisel gelişime açık, özgüvenli, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip, Mesleğini seven, sorumluluk duygusu gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık, Kırtasiyecilik, Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Eğitmen, Akademisyen

 • Bölge Satış Sorumlusu Kitap Dünyası İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Birey Yatınlarıyla çalışacak iş arkadaşları arıyoruz. Bİrey Bilgiyolu Yayıncılık  Anadolu Yakası tanıtım ve pazarlama ekibinde yer alacak kitaplarımızın tanıtımı ve satışıyla ilgili kuruluşlarla gerekli görüşmeleri ve çalışmaları yürütecek Bölge Satış Sorumlusu arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek Temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Aktif araç kullanabilen, Müşteri odaklı davranış biçimini benimsemiş, Pazarlama stratejilerini iyi bilen ve uygulayan, Gelişmeye açık, iletişimi iyi kullanan, hırslı,

  Sektör: Yayıncılık, Kırtasiyecilik, Eğitim

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü

 • Depo Sevkiyat Şefi İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez binamızda mal kabul depomuzda görevlendirilmek üzere "Mal Kabul Depo Sevkiyat Şefi" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Şefi,  Mal Kabul Depo Bölümünde gerçekleştirilen, tedarikçilerden gelen ürünlerin teslim alımı, depolaması, gelen siparişler doğrultusunda mağaza sevkiyatların gerçekleştirilmesi, mağazalardan gelen iade ürünlerin teslim alınması, tedarikçi bazında iade işleminin gerçekleşmesi işlerini organize etmek ve yürütmek, ayrıca depo personelinin yönetimini, iş akışının ve deponun düzenini ve işleyişi sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 30 - 35 Yaş aralığında, Ofis Programlarına hakim, tecihen nebim winner bilen, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Avrupa Yakasında ikamet eden Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Muhasebe Personeli Piktora Yapım Prodüksiyon Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması - Barter listesinin tutulması, kontrolünün sağlanması ve aylık rapor olarak yöneticiye sunulması - Personel maaşlarının yatırılması - Günlük banka hareketlerinin kayıt işlemleri - Günlük satış faturalarının kesilmesi ve kaydı - Cari ve hesap mutabakat işlemleri  

  Aranan Nitelikler Piktora Yapım ve Prodüksiyon Hizmetlerinde çalışmak üzere; - Ticaret Meslek Lisesi mezunu ya da ilgili bölümlerin Ön Lisans bölümünden mezun, - Konusunda minimum 3 yıl deneyimli, - Tercihen muhasebe bürosu tecrübesi olan, - Dinamik ve mesleki kariyerine önem veren, gelişime açık ve pratik, - Microsoft Office ve Akın Soft muhasebe programını bilen, - Yıl sonu işlemleri ve finansal tablolar konusuna hakim, - 25-35 yaşları arasında   Muhasebe personeli arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Medya

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Görevli

 • İngilizce Öğretmeni British Time İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması  MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY - KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

  Sektör: Yayıncılık, Kamu, Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Eğitmen, Akademisyen

 • Depo Elemanı Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Matbaa baskı tesislerimizde mal kabul ve sevkiyatla ilgili işlerin yapılması için  DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Erkek İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı,  Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden En az lise,  tercihen ön lisans/lisans mezunu  Askerliğini yapmış  30 yaşını aşmamış MS Office programlarına (özellikle excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek          DEPO ELEMANI  aranmaktadır.      Not: Cumartesi günü çalışma vardır. Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Stajyer İngilizce Öğretmeni British Time İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY  ve KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK  STAJYER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ  

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü öğrencileri  Öğretmenliği meslek olarak seçecek Hafta sonları da görev alabilecek Bay ve bayan öğretmen adayları  

  Sektör: Yayıncılık, Kamu, Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Eğitmen, Akademisyen

 • İş Açıklaması Koçak Şirketler Grubu iştirakı olan: Koçak Yayın Grubu'nun Şişli ofisinde görev almak üzere danışma ve santral görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler .En az lise, tercihen MYO' ların Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü' nden mezun,  .Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü,  .Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,  .Ms office programlarına hakim,  .Hızlı ve dikkatli,  .Yoğun telefon trafiğini yönlendirebilecek,  .Tercihen Bayan  .18-25 Yaş Arası  Avrupa Yakasın da ikamet eden adaylar dikkate alınacaktır. 

  Sektör: Çağrı Merkezi, Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun  Bakırköy'deki Test Üretim Biriminde görev almak üzere eğitim yayıncılığında deneyimi olan ( en az 3 yıl) Quarkpress, Freehand, Photoshop, indesign vb. programlara hakim PC/mac 'de çalışacak Avrupa yakasında ikamet eden Dizgi ve Grafik elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler eğitim yayıncılığında deneyim yayıncılıkta kullanılan programlara hakimiyet Avrupa yakasında ikamet

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?