Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • İş Açıklaması  SİVAS ŞUBEMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • İş Açıklaması İnkılâp çocuk eğitim yayınlarının satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütecek “Kurumsal Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Kurumsal Satış Sorumlusu İnkılap çocuk eğitim yayınları için hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, saha çalışmaları yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yayıncılık sektöründe çocuk kitapları alanında  kurumsal satış tecrübesi olan, Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Satış teknikleri ve süreçlerine hakim, Satış hedefleri ile ilgili pazar araştırmaları ve yeni müşteri oluşturma konusunda aktif,  Satış analiz ve raporlama süreçlerinin oluşturulması ve yönetiminde deneyimli, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici Adayı, Sorumlu

 • British Time İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY - KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz için : "Ön Muhasebe Elemanı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Fatura ve irsaliye düzenleme konusunda tecrübeli, Netsis excel programlarını bilen Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Avrupa Yakası'nda Güneşli çevresinde ilkamet eden BAY, ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Acarkent Coliseum AVM içerisinde bulunan mağazamız mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.   Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Kitabevi tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Mağazacılık, tercihen kırtasiye / oyuncak sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması Basın Yayın sektöründe faaliyet gösteren, Yurt genelindeki üniversitelerde kurulan kitap stantlarında, üniversite öğrencilerine kitap satışı yapabilecek tecrübeli ya da tecrübesiz Stant çalışmasından sorumlu olacak 1.800 TL maaş , yol, prim, ssk ve firma aracı haklarına sahip olarak görev alacak Stant Satış Sorumluları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uygun, Aktif olarak satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Seyahat engeli olmayan, Bekar veya evli Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Morpa Kültür Yayınları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Eğitim teknolojisi alanında Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan “MORPA KÜLTÜR YAYINLARI” geleceğin satış profesyonellerini arıyor. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanında satış ve satış sonrası destek hizmeti ile İnbound / Outbound pozisyonlarda, maaş+ prim ile çalışabilecek genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, ön lisans, lisans mezunu, Tercihen telefonda satış konusunda deneyimli, Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı, Etkili ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesine önem veren, Öğrenmeye ve gelişime açık, Analitik düşünebilen, İş disiplinine sahip, Dışa dönük ve insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Firmamızda Ağustos - Aralık 2016 tarihleri arasında çalışacak ''DÖNEMSEL'' Depo Elemanı Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   20 - 30 Yaş aralığında, Yenibosna ve civarında ikamet eden, Ağır kaldırma engeli olmayan, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Mesai engeli olmayan, SRC belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması İzmir Çiğli Tesco Kipa AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe Yönetici Yardımcısı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, İzmir'de ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur. Muhasebe Elemanı, Şirketin her türlü muhasebe sistemini Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde yürütmek ve raporlamaktan, şirketin vergi dairesi ve diğer ilgili devlet birimlerine karşı sorumluluklarının doğru biçimde yerine getirilmesini sağlamakta Muhasebe Müdürünü Asiste etmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-35 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Nebim Winner Muhasebe modülünü aktif kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kaynak Holding bünyesindeki Çağlayan Matbaa şirketimizde görevlendirilmek üzere ''Finans Uzmanı'' takım arkadaşları aranmaktadır.   Banka sözleşmelerinin ve ilişkilerinin yönetimi, Nakit akım ve kredi süreçlerini içeren hazine operasyonlarının kontrolü, Nakit planlamasının yapılması, Finansman kaynaklarının yönetimi ve verimliliğinin arttırılması, Riskten korunma araçlarının kullanılması ve değişen ihtiyaçlara göre yeni ürünlerin değerlendirilmesi, Raporlamalar ve yönetim sunumlarının hazırlanması, Yürütülen projelerde aktif rol alınması, Ekibi geliştirici ve eğitici rollerin üstlenilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Holding ve şirket hazine / finans yönetimi tecrübesine sahip, Nakit yönetimi, risk korunma süreçleri, banka anlaşmaları yönetimi ve diğer hazine/finans süreçleri konusunda minimum 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kaynak Holding bünyesindeki ''Çağlayan Matbaa'' şirketimizde görevlendirilmek üzere ''Muhasebe Uzmanı'' takım arkadaşları aranmaktadır.   KDV iade işlemlerinin yapılması, KDV1, KDV2, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi Beyannameleri ve B Formlarının düzenlenmesi, SGK, Türkiye İş Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve diğer resmi kurumlar ile iletişimin yürütülmesi, Yasal bildirimlerin mevzuata uygun olarak yapılması ve takibinin sağlanması. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına, Vergi Kanunları ve SGK mevzuatına vakıf, MS Office uygulamalarına hakim, özellikle çok iyi derecede Excel bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesine sahip, İş takibi ve raporlamada güçlü, İletişim becerileri gelişmiş, hızlı çözüm üretebilen ve dinamik, Analitik yönü kuvvetli, Sürekli öğrenmeye ve araştırmaya meraklı, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olan, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • KOBİDER İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   İstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak editörler aramaktayız. HABER1461.COM  İnternet haber sitesi için yayıncılık deneyimi olan haber editörü aramaktayız.  Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek  BAYAN talipliler başvuru yapabilir.  Ayrıntılı bilgi için     KOBİDER       Genel Merkezi     Vatan Caddesi  (İstanbul Adalet Sarayı'nın karşısındaki Ziraat Bankasının karşı çaprazında) Yurt Sokak No:41/1          34403     Çağlayan - İSTANBUL   WEB       :  www.kobider.org.tr  E-Posta   :  info@kobider.org.tr basin@kobider.org.tr    kobider@hotmail.com 

  Aranan Nitelikler  DENEYİMLİ HABER EDİTÖRÜ   İş Tanımı: Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü aranmaktadır.   Beklenen Özellikler: * İnternet haber yayıncılığında deneyim sahibi, * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * İstanbul'da ikamet eden, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli,     **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek bayan editörler aramaktayız.    

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yayınevimizde görevlendirilmek üzere, Kurum Kültürü ve Vizyonu doğrultusunda telefonlara bakılması,randevu verilmesi,yönetici ve misafirlerine ikram (Çay-Kahve ) servisinde görevlendirilmek üzere "Danışma ve İkram Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen İstanbul Avr. yakasında ikamet eden, Dikkatli,titiz, etkin ve disiplinli iş takibi yapan, Kendini iyi ifade edebilen, ses tonu ve diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Güleryüzlü, pozitif,prezentabl, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Güneşli'ye ulaşım problemi yaşamayacak

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Danışma Memurluğu, Çaycı

 • İş Açıklaması Şirketçe yayınlanan gazete ve eklerine reklam satış faaliyetlerini gerçekleştirmek, yapılan görüşme ve satışlarla ilgili periyodik raporlar hazırlamak ve müşteri ilişkilerini yürütmek, çalışmakta olduğu sektörlerle ilgili yeni projeler oluşturmak ve bunların çalışmalarını yürütmek. Dergi içersinde reklam alanlarının pazarlanması Kurumsal reklam çalışmaları Reklam ve Pazalama sureclerı

  Aranan Nitelikler Lisans veya önlisans mezunu Temsil ve ikna yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, enerjik Uyumlu ve çalıştığı yerde kıdem ve başarı hedefleri olan Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen satış veya reklam satış alanında deneyimli Avrupa Yakasında Ikamet eden Lısan ve ustu Mezunıyet

  Sektör: Yayıncılık, Reklamcılık

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Müdür Yrd

 • Fazilet Neşriyat İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ajansın tum sureclerınde bızzat aktıf rol oynacak ve yonetımını sağlayacak Sosyal Medya Yonetımı Basın ve Medya Yonetımı Belgesel ve Kısa Uzun cekım Yonetmenlıgı Grafık Yonetmenlıgı Kurumsal Çalısmaların Yonetmenlıgı Reklam ve Pazalama sureclerı

  Aranan Nitelikler Mın 30 yas ustu olmalı Sektorunde mın 7-8 yıl tecrubelı olmalı Daha once Mudur/Dırektor sevıyesınde mın 2-3 yıl tecrubesı olmalıdır. Avrupa Yakasında Ikamet eden Lısan ve ustu Mezunıyet

  Sektör: Ajans, Yayıncılık

  Pozisyon: Müdür, Direktör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yayınevimizde görevlendirilmek üzere, Pazarlama Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık üniversitelerin Sosyal Bilimler ya da İletişim Fakültelerinden mezun TercihenYayıncılık Sektörü Pazarlama Alanında Min 4 yıl yöneticilik tecrübesine sahip Yayınlar hakkında bilgi verebilecek diksiyonu ve konuşması düzgün Satış&Pazarlama alanında strateji geliştirerek konulacak hedefe ulaşabilecek nitelikte olan, Bayileri koordine edebilecek, Problem çözme, karar verme becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın,vizyon sahibi, "PAZARLAMA MÜDÜRÜ" Aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • HERMES CONSULTING Edirne, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Edirne ve İstanbul ofisimizde görevlendirilmek üzere;   Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, Reklam ve içerik metni oluşturabilen,bu konuda tecrübeli ya da kendine güvenen, Seo kurallarına uygun, içerik optimizasyonu gerçekleştirerek sorumlu olduğu Web sitelerini Google'da üst sırayalara taşıyabilecek, Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da temel düzeyde bilgiye sahip, Gündem takibi yaparak gerekli makaleleri hazırlayabilen, Sorumlu olduğu departmanın geliştirilmesi adına şirketin diğer iş kollarında da zaman zaman görev almaktan çekinmeyecek.   Mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi konusunda gereken düzenlemeleri yapabilecek takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu İyi derecede Türkçe bilen, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarını fethetmiş İngilizce, Arapça, Bulgarca ya da  çok iyi bildiği bir yabancı dilin, dil bilgisine ve yazım kurallarına hakim  Okuyan, araştıran, kendini geliştirmeyi, içerik üretmeyi ve paylaşmayı seven Yaratıcı, fikir oluşturmada zorlanmayan Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen İnternet haberciliği veya gazetecilik alanında editörlük deneyimine sahip Sektöründeki gelişmeleri, dijital pazarlama ve sosyal medya trendlerini yakından takip eden Takım çalışmasında başarılı Sorumluluk alan İçerik hazırlama ve metin yazımı konusunda hızlı ve etkili Sektör bilgilerinin gerekli kaynaklardan takibini sağlayabilecek Sunum becerileri gelişmiş, temsil ve ifade yeteneği güçlü Organizasyon, algılama ve planlama yeteneğine sahip Reklam yazarlığı, slogan üretimi, ürün tanıtımı ve web site içerik üretimi konusunda zorlanmayan İçerik pazarlaması hakkında bilgi sahibi Çözüm odaklı, analitik ve özgür düşünen takım arkadaşı arıyoruz.    

  Sektör: Medya, Turizm, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Yazar, Sosyal Medya Uzmanı

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet  ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta iyi derecede Excel  üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış, erkek  Bordro Özlük İşleri Elemanı  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Yapılacak iş ; Başlangıç departmanı : Basic ajans medya ürünleri satışı ( Dergi vs.. ) Gelişme departmanı : Kurumsal Satış Pazarlama Final departman : Portföy pr danışmanlık hizmetleri Not: İşe alınan personellerimiz 1. Bölüm ile başlar , Ve firmamız tarafından verilen eğitimler ve sertifikalarla başarı oranına göre bölüm değiştirir.  1600 Net+Prim ile kapıdan satış yapabilecek (Dergi satışı,ajans medya ürünleri)

  Aranan Nitelikler Görünüşüne önem veren Diksiyonu düzgün Sabıka kaydı olmayan Devamlı çalışabilecek Kurumsal bünyemizde kendisini geliştirebilecek, Saha Satış Personelleri alınacaktır.   Çalışma saatleri 09:30- 18:30'dur. Pazar günleri firmamız hizmet vermemektedir.(tatil günüdür) Devamlı çalışacak adaylar aranmaktadır. Toplam alım sayısı :45'dir.  

  Sektör: Yayıncılık, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Novi Medya Merkezi İlaç ve Eczacılık sektöründe çeşitli yayınları ve organizasyonları olun bir kurumdur. Kurumun müşteri kitlesi; Türkiye genelinde 25 bini aşkın eczane sahibi ve 400'ün üzerinde ilaç şirketi ve bunlara bağlı 5 bin civarında ürün müdürü ve üst düzey yöneticilerdir. Başlangıçta işe alınacak elemanda telemarketing tecrübesi arıyoruz. Buradaki başarısı Novi Medya'nın diğer bölümlerinde kariyer yapmasını sağlayacaktır.

  Aranan Nitelikler Telemarketing tecrübesi olan, ekip çalışmasına yatkın, sigara içmeyen kadın veya erkek elemanlar alınacaktır.

  Sektör: İlaç, Yayıncılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Tercihen lise veya Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık                                    Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Der Kitabevi İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Mac ve PC kullanan,dizgi yapabilen, • Tercihen yayın sektöründe çalışmış mizanpaj bilen, • En az beş yıllık benzer pozisyonlarda deneyimi olan, • Photoshop, freehand , indesign programlarını AKTİF kullanabilen, BAYAN takım arkadaşı alınacaktır. Görev yeri : Cağaloğlu yakın ikametgah tercih sebebidir.  Cumartesi saat 15'e kadar çalışılmaktadır

  Aranan Nitelikler *Bayan *25-35 yaş arası  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Görevli, Eleman, Tasarımcı, Yardımcı

 • Ideal Kültür Yayıncılık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması En az Lise mezunu, Evrak akışını ve telefon trafiğini yönetmek not alarak takibini yapmak, Diksiyonu düzgün, Sistemli, planlı ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Kargo gönderi ve takibini yapabilen, 30 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler   Office programlarını özellikle excel'i çok iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Vatan Caddesi’ne ulaşımda zorluk yaşamayacak,  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Bilgiyolu ve Eis Yayıncılık’ta çalışacak Rehber Öğretmenler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanı ile ilgili Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim sektöründe Rehber Öğretmen olarak çalışmış, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden ve uygulamalarına yansıtabilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknikleri ile eğitim teknolojilerini etkili şekilde kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, kişisel gelişime açık, özgüvenli, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip, Mesleğini seven, sorumluluk duygusu gelişmiş, İzmir Bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B Sınıfı ehliyet belgesine sahip olan (Aktif araç kullanabilen),

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Öğretmen

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Elemanı,  Satınalma bölümü tarafından sipariş edilen ürünlerin ya da yayınevi deposundan gelen kitapların kontrol edilerek depoya teslim alınması, depolanması, gelen siparişler doğrultusunda mağaza sevkiyatların gerçekleştirilmesi, mağazalardan gelen iade ürünlerin kontrol edilerek teslim alınması, tedarikçi bazında iade işleminin gerçekleşmesi işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 Yaş aralığında, Avrupa Yakasında ikamet eden Fiziksel güç gerektiren ve emek yoğun işlere yatkın, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • GÖKKUŞAĞI PAZARLAMA DAĞITIM VE TİC. A.Ş. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holding’imizin Gökkuşağı Pazarlama Dağıtım ve Ticaret AŞ. şirketinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satınalma Müdürü” aramaktayız.  Şirketin hedef ve stratejilerini destekleyecek olan satınalma politika, strateji ve hedeflerinin oluşturulması, İlgili prosedürlerin uygulanması, geliştirilmesi ve takip/kontrolünün yapılması; satınalma prosesini hızlandıracak aksiyonların işletilmesi ve geliştirilmesi, Satınalma kalemleriyle ilgili pazar araştırması, yurt içi ve yurt dışı sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin takibi ve şirketlere kazandırılması, Piyasada oluşan fırsatları da dikkate alarak tedariğin istenilen vasıf, yer ve zamanda gerçekleştirilmesi, Fiyat hareketlerinin sürekli izlenmesi ve şirket lehine aksiyonların alınması, Sektördeki maliyet avantajı sağlayacak best-practice uygulamaların araştırılması, oluşturulması, yaygınlaştırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik, işletme veya benzer bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl satınalma yöneticiliği tecrübesi olan, Uluslararası ticaret, dış ticaret prosedürleri, ithalat vb. konulara hakim, Yayıncılık, kitap, kırtasiye sektöründe görev yapmış, Maliyet analizi ve raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Planlı ve organize çalışan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Müzakere becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Historia AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Aksaray - Fatih ilçeleri civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması Metrocity AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.   Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?