Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • Editör
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; uluslararası bilimsel akademik dergilerin yayına hazırlık sürecinde editör yardımcısı olarak çalışacak akademik seviyede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine ve yurtdışı tecrübesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, bilimsel yayınlar konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan editör alınacaktır.

 • Ofis Yönetmeni
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ilgili akademik konular ve ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, iyi derecede İngilizce bilen, tercihen yüksek lisans derecesine sahip bayan eleman alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Servis yok, ama yol parası verilecektir. Yılda iki kez 4-5 günlük yurtdışı seyahati olacaktır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans derecesine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, akademik işler konusunda bilgi sahibi, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli bayan eleman alınacaktır.

 • Şoför
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; yönetici şoförlüğü yapacak ve aynı zamanda ofis işlerine yardım edecek, şirketin dışarıdaki işlerini takip edebilecek en az lise mezunu bay şoför alınacaktır. İlk günden sigorta yapılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; E sınıfı ehliyete sahip, en az lise mezunu, tercihen Bahçelievler’e yakın oturan bay şoför alınacaktır.

 • Yönetici Asistanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; ofis işlerinin yapımı/takibini yapabilecek, en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen bayan yönetici asistanı alınacaktır. Firmanın merkezi İstanbul Fatih'tedir (Vatan Caddesine ve metro durağına çok yakın). Mesai saatleri 09:00-18:00 arasındadır. Haftasonu çalışılmamaktadır. İlk günden sigorta yapılmaktadır. Dileyenler bilgin@ebesweb.org adresinden pozisyonla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirler.

  Aranan Nitelikler Uluslararası akademik danışmanlık firmasında çalışmak üzere; en az lise mezunu, tercihen İngilizce bilen, ofis yönetimi/işleri konusunda deneyimli, iş takibi konusunda özenli ve dikkatli, seyahat engeli olmayan bayan yönetici asistanı alınacaktır.

 • Resepsiyon Görevlisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider konumda yer alan firmamızın Genel Merkez'inde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz... Telefon/faks/mail trafiğini yönetmek, Evrak takibi yapmak, Görüşme, randevu ve toplantı organizasyonlarını yapmak, Gelen misafirleri karşılamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ya da üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ms office programları iyi düzeyde kullanabilen, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, İş akışını takip edip zamanı iyi programlayabilen,

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Logo Go Plus programını bilen, Muhasebe departmanında muhasebesel işlemlerde yardımcı olabilecek. Deneyimli, Prezantabl ve diksiyonu düzgün ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

 • Engelli- Servis Elemanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin ENGELLİ kadrosunda çalışacak Personelimize ve misafirlerimize çay servisi yapacak Gelen misafirleri karşılayacak BAY SERVİS ELEMANI

  Aranan Nitelikler 20 - 40 yaşlarında Tercihen lise mezunu Dış görünüşü ve kişisel temizliğine önem veren Sigara kullanmayan Kurumsal firma kültürünü benimseyecek Hijyen konusunda bilgili ve sunum konusunda titiz Sorumluluk bilinci yüksek İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında ) ikamet eden İş Kur a kayıtlı, %40 ve üzeri engelli raporu olan Not: Belirtilen kriterlere uymayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Baskı Makinesi Operatörleri
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Mobil Uygulama Geliştiricisi - iOS
  Brokoli Yazılım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gelen brief doğrultusunda iOS platformanlarında çalışacak uygulamalar yazmak. Projelerin başından sonuna kadar, diğer ekip üyeleri ile birlikte sürece dahil olarak gerektiği yerde (tasarım ve kullanıcı deneyimi konuları dahil) öneriler sunmak.  

  Aranan Nitelikler   iOS yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip.  iOS arayüz tasarım kurallarına hakim. Apple Store’da geliştirmiş olduğunu mobil uygulaması bulunan. iOS 7+ SDK, Xcode, Objective-C konularında uzman.  iPhone ve iPad'ler için native uygulama geliştirme tecrübesi olan.  Kullanıcı Deneyimi ve Mobil Tasarım konularında bilgi sahibi olan. Mobil teknolojileri takip eden.

 • İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Beşiktaş Yıldız’daki projemizde, Karşılama/Yönlendirme görevlisi olarak çalıştırılacak   ·                           5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan  ·                           30 yaşını aşmamış, 1.80 ve üzeri boyda, ·                           8 saatlik vardiya 08:00-16:00 ve 12:00-20:00 Cumartesi-Pazar izin ·                           Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, ·                           Takım çalışmasına yatkın, ·                           Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

 • Rehber Öğretmen
  Kitap Dünyası
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Birey Yayınlarıyla çalışacak Rehber Öğretmenler arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Alanı ile ilgili Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim sektöründe Rehber Öğretmen olarak çalışmış, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden ve uygulamalarına yansıtabilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknikleri ile eğitim teknolojilerini etkili şekilde kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, kişisel gelişime açık, özgüvenli, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip, Mesleğini seven, sorumluluk duygusu gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ofis içinde ön muhasebe (cari hesap ekstreleri, mutabakat, dosyalama, arşivleme vb.) işlemlerinin takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Etiler' e yakın) 20-30 yaş arası, Diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi, Eta programı bilen En az lise mezunu, Bayan eleman    

 • Editör Asistanı
  Annelik Sanatı Dergisi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Koçak Yayın Grubu bünyesinde uzun yıllardır yayınlanan Annelik Sanatı Dergisi ve yayın hayatına yeni başlayacak, kadınlara yönelik yeni dergimiz için içeriklerin belirlenmesi, hazırlanması, tasarım ve onay süreçlerinin takibini yapacak editör asistanı arıyoruz. - Editörlükte en az 1 yıl deneyimli - Tercihen dergicilik alanında çalışmış; - Editoryal içerik üretimine kusursuz Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim - Kadın, çocuk, moda, makyaj, styling gibi alanlarda kendini geliştirmiş

  Aranan Nitelikler • 25 - 35 yaşları arasında, sürekli gelişime ve değişime açık, • Prezentabl, diksiyonu düzgün, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Çevresine, popüler kültüre, yeniliklere meraklı; ilgilendiği konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşabilen; interneti sadece iletişim için değil araştırma için de sıklıkla kullanan; • Sektörlere dair bilgi, terminolojiyi hızlı öğrenme, adaptasyon becerisine sahip, • Telif hakları ve yayıncılıkla ilgili diğer yasa ve kurallar hakkında bilgi sahibi,  • MS Office ve adobe programlarını iyi derecede kulanan, • Araştırma, bilgi ve istihbarat toplama gibi alanlarda gerekli kaynaklara erişebilen,  • Yapıcı, çözüm üretici, stres, zaman ve ilişki yönetimi konusunda kendine güvenen,

 • Reklam Satış Temsilcisi
  Golden City Media
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Golden City Media, 2003 yılından itibaren sektörel ve kurumsal yayıncılık alanında birçok dergi çıkartmaktadır. İşe alınacak arkadaşımız, portföydeki müşterilerle düzenli temasları devam ettirerek, ilan alımı gerçekleştirecek ve müşteri İhtiyaçlarını belirleyerek uzun süreli iş birlikteliğini sağlayacaktır.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaşları arasında,  İnatçı, hırslı ve sabırlı, Sürekli gelişime ve değişime açık, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonu  yüksek, Ofis Programlarına hakim, Telefon üzerinden güçlü ikna kabiliyeti olan, BAY ve BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Kitap Dünyası
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Birey Yatınlarıyla çalışacak iş arkadaşları arıyoruz. Bİrey Bilgiyolu Yayıncılık  Anadolu Yakası tanıtım ve pazarlama ekibinde yer alacak kitaplarımızın tanıtımı ve satışıyla ilgili kuruluşlarla gerekli görüşmeleri ve çalışmaları yürütecek Bölge Satış Sorumlusu arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek Temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Aktif araç kullanabilen, Müşteri odaklı davranış biçimini benimsemiş, Pazarlama stratejilerini iyi bilen ve uygulayan, Gelişmeye açık, iletişimi iyi kullanan, hırslı,

 • İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması  TAKSİM - BAKIRKÖY - MECİDİYEKÖY ve KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Bakırköy İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması  BAKIRKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Mecidiyeköy İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY  ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Taksim İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması  TAKSİM ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Kadıköy İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Diyarbakır İngilizce Öğretmeni
  British Time
  Batman, Bingöl, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması  DİYARBAKIR ŞUBEMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Kitap Satış Sorumlusu
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması İçerenköy Carrefour Mağazamızda görev yapacak.  

  Aranan Nitelikler Kitap Konusunda Deneyimli Kendine Güvenen Sorumluluk Sahibi En az lise mezunu 20-35 Yaş arası Bay / Bayan Tercihen Anadolu Yakasında Oturan  

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak,   Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.    

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması • Alış faturalarının işlenmesi, • İthalat faturalarının işlenmesi, cari hesap takibi ve ödeme talimatlarının hazırlanması, • Mağazalardan gelen kasa evraklarının kontrol edilmesi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, •Banka ekstrelerinin işlenmesi, •Resmi Makamlarla ilgili idari işlerin takibi

  Aranan Nitelikler •Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; •Meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İlgili pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, •Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), •Microsoft Office programlarını kullanabilen, •Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, •Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, •İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, •Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, •Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.  

 • Müdür Yardımcısı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Suadiye Mağazamızda Müdür Yardımcılığı Yapacak.  

  Aranan Nitelikler Kitap Konusunda Deneyimli Tercihen Kitabevi Yöneticiliği Yapmış Kendine Güvenen Sorumluluk Sahibi En az lise mezunu 25-40 Yaş arası Bay / Bayan Tercihen Anadolu Yakasında Oturan  

 • Müdür Yardımcısı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması İçerenköy Carrefour Mağazamızda Müdür Yardımcılığı Yapacak.  

  Aranan Nitelikler Kitap Konusunda Deneyimli Tercihen Kitabevi Yöneticiliği Yapmış Kendine Güvenen Sorumluluk Sahibi En az lise mezunu 25-40 Yaş arası Bay / Bayan Tercihen Anadolu Yakasında Oturan  

 • Kitap Satış Sorumlusu
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Suadiye Mağazamızda görev yapacak.  

  Aranan Nitelikler Kitap Konusunda Deneyimli Kendine Güvenen Sorumluluk Sahibi En az lise mezunu 20-35 Yaş arası Bay / Bayan Tercihen Anadolu Yakasında Oturan  

 • Satış Pazarlama Elemanı
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Online Eğitim Paketlerinin müşteri ziyaretleri ile tanıtımının yapılarak hedeflenen satışların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler - Lise/Üniversite mezunu, - Pazarlama-Satış Tecrübesi olan, - İkna kabiliyeti yüksek, - Sıcak satışta kendisine güvenen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Maaş+ Prim sistemi ile çalışabilecek Takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Online Eğitim Paketlerinin müşteri ziyaretleri ile tanıtımının yapılarak hedeflenen satışların gerçekleştirilmesi. Çalışma Saatleri: 18:00-21:30

  Aranan Nitelikler - Lise/Üniversite mezun veya öğrenci, - Pazarlama-Satış Tecrübesi olan, - İkna kabiliyeti yüksek, - Sıcak satışta kendisine güvenen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Prim sistemi ile çalışabilecek Takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Muhasebe Personeli
  Pebev Perakende Bilgi Evi
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider fimamızın muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, Maliye) mezun. Genel muhasebe ve tek düzen hesap planına hakim. Vergi, muhasebe, finans ve sosyal güvenlik uygulamalarına vakıf. Bilgisayar, ofis yazılımları ve alanıyla ilgili paket Mikro programlarını etkin olarak kullanabilen. İletişim yeteneği yüksek ve ekip çalışmasına uyumlu. Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli. Erkek adaylar için askerliğini yapmış. B tipi ehliyeti olan. Not: Lütfen önyazınızda ücret beklentinizi yazınız.  

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?