Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • Freelance - Makale Yazarı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yazili.net üzerinde yarı zamanlı & home ofise çalışacak deneyimli yazar arkadaşlar arıyoruz; Günde en az 2.000 kelime - en fazla 6.000 kelime yazıbileceksiniz, evde / ofiste / okulda dilediğiniz her yerde çalışma imkanınız olacaktır. Online olarak yazdıkça & kazan sistemi ile çalışan sitemize; 10 farklı kategoride 8 yazar aradaş alınacaktır. Gün içerisinde bizim size ileteceğimiz alanlarda yazacağınız makaleler karşılığında ücretlendirilecek ve 100 TL ' yi geçen ödemenizi istediğiniz vakit paypal hesabınıza alabileceksiniz. Yazanacağınız her 100 kelime için 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Makalelerinizin kalitesine ve sisteme uygun çalışmanıza göre bu ücret 1 TL' ye kadar artmaktadır. İletişim mail ile olacak; size adetler halinde belirli alanlar (yazı yazacağınız konular) verilecek ve sizden %100 özgün bir şekilde yazılar yazmanız ve belirtilen sürede teslim etmeniz istenecektir. Kazanç Örneği : Diyelimki günde 20 makale yazdınız ve her bir makale ortalama olarak 200 kelime, yani toplam yazmış olduğunuz 6.000 kelime. Bunun karşılığı olarak 60 TL kazanmış olacaksınız. Ayda 20 gün yazmış olduğunuzu düşünürsek aylık kazancınız (buna ek gelir diyebilirsiniz) 1.200 TL olacaktır.  

  Aranan Nitelikler   Türkçe yazım kurallarına hâkim, Klavyesi hızlı, Özgün makale hakkında bilgisi olan, Tercihen bu alanda daha önce deneyimli, Paypal kullanmış ve kullanmakta olan,   Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Sosyal medya hesap yönetimi, Yayınların redaksiyonu, Yöneticiye bağlı olarak çalışmak ve onu asiste etmek, Toplantı ve görüşmeleri koordine etmek, Ajanda takibi yapmak, Firmayı en iyi şekilde temsil edecek şekilde telefon trafiğini yönetmek, Günlük yazışma ve raporlama işlemlerini düzenlemek ve takip etmek,   

  Aranan Nitelikler Edebiyat ve sosyal bilimler konusunda bilgi ve  birikimi olan, Yazı diline hakim , Sosyal medya kullanımı hakkında bilgi sahibi, Redaksiyon deneyimi olan, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Düzenli ve planlı çalışmayı ilke edinmiş, Kendini geliştirmeyi amaçlayan, Güler yüzlü ve dinamik, Sorumluluk sahibi , işini takip eden, Üniversite mezunu Diksiyonu düzgün, Analiz etme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Benzer görevde 3 yıl deneyimli, Sigara kullanmayan,

 • Grafiker
  Alc Uzaktan Eğitim
  İzmir 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mevcut web sitemizin sürekli olarak geliştirilmesi, isteklerimiz doğrultusunda bilgi, flash animasyon, veritabanı, video ve e-ticaret bolümlerinde değişikliklerin yapılması, yayınlarımızın grafiklerinin hazırlanması konusunda tam zamanlı olarak çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İzmir'de ikamet eden, Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator, Dreamweaver programlarını profesyonel olarak kullanabilen, HTML, PHP ve Flash dil ve programlarına tam hakim, XHTML, Javascript, CSS, MySQL konularında bilgi sahibi, Database performans ve SQL tuning konularında deneyimli, Web uygulamalarının alt yapısında bulunan teknolojileri bilen, Somut iş örnekleri (portföy) sahibi, daha önce hazırladığı siteleri/çalışmaları referans gösterebilecek, Kendini geliştirmeye açık, farklı teknolojileri öğrenmeye istekli, yaratıcı, Detaya önem veren, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli                   Grafikerler alınacaktır.

 • İş Açıklaması EĞİTİM YAYINLARI, UZAKTAN EĞİTİM VE SATIŞ ALANLARINDA ÖNCÜ FİRMAMIZIN İZMİR'DE BULUNAN GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; SANTRAL GÖREVLİSİ/SEKRETER ALINACAKTIR. İSTİHDAM EDİLECEK PERSONEL, -ŞİRKET MERKEZ SANTRALİNİN TELEFON VE GELEN-GİDEN EVRAK TRAFİĞİNİ YÖNLENDİRECEK, -KURUMA GELEN KONUKLARI AĞIRLAYARAK GEREKEN KİŞİ VE BÖLÜMLERE YÖNLENDİRECEKTİR.  

  Aranan Nitelikler -EN AZ LİSE MEZUNU -BENZER POZİSYONDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ -MS OFFİCE PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN -İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI -DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN -DİKSİYONU DÜZGÜN -SİSTEMLİ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP -İŞ TAKİP YETENEĞİ OLAN -SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERESİNE SAHİP -25 40 YAŞLARI ARASINDA -BAYAN                     SANTRAL GÖREVLİSİ ALINACAKTIR.

 • Satış Temsilcisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen yayınevlerinden birinde görevlendirilmek üzere; Kurumsal müşterilere rutin ziyaretler yapacak, Sipariş oluşturulması ve takibi görevlerini üstlenecek, Müşterilerin kitap raf düzenlerini kontrol edecek, 

  Aranan Nitelikler Kitapları seven,  İletişim gücü kuvvetli, presentabl Aktif araç kullanabilen,  En az lise mezunu  Tercihen sektörde deneyimi bulunan adaylar. 

 • İş Açıklaması Perlavista AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız. Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek, müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Büyükçekmece - Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Güvenlik Görevlisi
  Kule Güvenlik
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Maslak-Ayazağa'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; · 5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan · 30 yaşını aşmamış, 1.78 ve üzeri boyda, · 8 saatlik vardiya "2sabah 2orta 2gece 2of" sisteminde çalışabilecek · Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

 • Depo Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Matbaa baskı tesislerimizde mal kabul ve sevkiyatla ilgili işlerin yapılması için DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Erkek İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı,  Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden En az lise,  tercihen ön lisans/lisans mezunu  Askerliğini yapmış  30 yaşını aşmamızş Vardiyalı çalışabilecek      DEPO ELEMANI  aranmaktadır.      Not: Cumartesi günü çalışma vardır. Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Depo Sevkiyat Şefi
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez binamızda mal kabul depomuzda görevlendirilmek üzere "Mal Kabul Depo Sevkiyat Şefi" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Şefi,  Mal Kabul Depo Bölümünde gerçekleştirilen, tedarikçilerden gelen ürünlerin teslim alımı, depolaması, gelen siparişler doğrultusunda mağaza sevkiyatların gerçekleştirilmesi, mağazalardan gelen iade ürünlerin teslim alınması, tedarikçi bazında iade işleminin gerçekleşmesi işlerini organize etmek ve yürütmek, ayrıca depo personelinin yönetimini, iş akışının ve deponun düzenini ve işleyişi sağlamaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 30 - 35 Yaş aralığında, Ofis Programlarına hakim, tecihen nebim winner bilen, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Avrupa Yakasında ikamet eden Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

 • Saha Ürün Sorumluları
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması - İnkılap Kitabevi mağazaları genelinde ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel / dönemsel ürünler ile ilgili satış hedeflerine uygun  olarak takip sürecini yürütmek, - Satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak üzere çözümler planlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler Kitap sektöründe 5 yıl deneyimli, Mağazaların ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel/ dönemsel ürünlerle ilgili takip sürecini yürütebilecek, Satış odaklı çözümler planlayacak, Rakip analizi yapacak, Çalışmalarını modern perakendeciliğin gereklilikleri doğrultusunda hayata geçirecek, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek,  Yayıncılık sektöründe perakende  tecrübeli, Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Mağaza ve merkez personeliyle ortak, uyumlu çalışacak saha ürün sorumluları aramaktayız.  

 • Editör Yardımcısı
  Mtm Medya Takip Merkezi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması   İstanbul Yeşilköy ofisimizin Basın bölümünde görev alacak, sorumluluk sahibi genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler   Yetiştirilmek üzere, Lise ya da MYO Mezunu, Temel bilgisayar kullanım bilgisine sahip, Ofis ekipmanları kullanabilen, Gece vardiyasında çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 18-27 yaş aralığında,          Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tekniker
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

 • Muhasebe Elemanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketin muhasebe işlerinin yasalara ve tek düzen muhasebe sistemine uygun bir şekilde yerine getirilmesi için gerekli işlemlerin yapılması 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta Excel olmak üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Erkek adayların askerliğini yapmış     MUHASEBE  ELEMANI  aranmaktadır.  

 • Engelli- Genel Başvuru
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması   ENGELLİ GENEL BAŞVURU Bu bir genel başvuru ilanıdır. Yapılan başvurular şirketimiz bünyesinde açılabilecek pozisyonlarda tam zamanlı istihdam edilmek üzere değerlendirilecektir.   Çalışmak istenilen birim ve pozisyonun bir ön yazı ile mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için  teşekkür ederiz.      

  Aranan Nitelikler     Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa Yakasında ( tercihen Yenibosna- Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Sultançiftliği, Eyüp, Edirnekapı, Esenler civarında  ) ikamet eden  İş Kur a kayıtlı,  %40 ve üzeri engelli raporu olan                      

 • Yayınevi Editörü
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yayınevi profiline ve gündeme uygun kitapları keşfetmek veya projeler üretmek, yayın kurulunda onaylanan kitapların fiziksel üretimine dek tüm süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Türk, İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Yayıncılık alanında en az beş yıl tecrübesi olan, İngilizceye ileri düzeyde hakim, İngilizcenin yanı sıra Fransızca ya da Almanca dillerinden en az birine hakimiyet tercih sebebi, Ekip çalışmasına yatkın, Gündemi takip eden ve sıkı bir kitap okuru olan, Yönetici vasıflarına sahip, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, 30 yaş ve üzerinde, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

 • İş Açıklaması Basım – Yayın sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin ofisinde görevlendirilmek üzere “Ön Muhasebe Elemanı/ Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. •    İdari işlerin koordine edilmesi, •    Genel muhasebe işlemlerine destek verilmesi, •    Mail, kargo ve telefon trafiğinin yürütülmesi, •    Tahsilat ödeme gibi işlemlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler •    Minimum Meslek Yüksek Okulu mezunu, •    En az 1 yıl ön muhasebe/muhasebe alanında deneyimli, •    MS Office programlarına hakim, •    İletişim becerisi kuvvetli, •    Organizasyon yönü gelişmiş, •    Takım çalışmasını benimseyecek/geliştirecek, •    Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Baskı Makinesi Operatörleri
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Tesislerimizde çalışacak, deneyimli  veya matbaada yetiştirilmek üzere   BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   35 yaşını aşmamış Lise veya tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere;  Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor,  Makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun  veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere  veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı
  Gülaylar Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Grup şirketlerimizin medya ile olan her türlü ilişkilerini, kurum kültürüne uygun olarak sürdürecek ve grubun her türlü gerek iç müşteri gerekse dış müşteri iletişim faliyetlerini başarı ile devam ettirecek, her türlü organizasyon çalışmalarını gerçekleştirebilecek tecrübeye sahip ve aynı zamanda teknik bakımdan her türlü basılı işler için; tasarım, renk ayrımı, konsept, tasarım, yaratıcılık ve fotoğraf çekimi gibi tüm teknik işlerin sorumluluğunu uluslararası standartlarda ve yüksek kalitede yürütecek, lider ve yöneticilik vasıflarına hakim, ekip yönetimi konusunda deneyimli, Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversiterin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kurumsal İletişim alanında minimum 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Her türlü basılı malzemelere ait baskı teknik özelliklerine vakıf, Yaratıcı, İşine ve kendine özenli, İnsan İlişkilerinde başarılı, Presentable, Yoğun iş temposunde esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek.

 • İş Açıklaması Pelican Mall AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler     Kitabevi tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe ve kitap satışında en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

 • Genel Müdür
  Loca Reklam
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ambalaj ve matbaa sektörünün öncülerinden olan firmamıza GENEL MÜDÜRLÜK görevini üstlenecek; Kendisine bağlı olan tüm kadroların iş süreç performanslarını denetleyerek ve en üst seviyede olmasını sağlayarak, tüm iş akış süreçlerinde gerekli kontrolleri yapabilmek  Şirket hedef ve kalite politikasına uygun bir yönetim sisteminin devamlılığının sağlanması Şirketin kadro planlamasını yapılması, personel bütçelerinin hazırlanması ve onaylanan bütçelerin gerçekleşmelerini takip ederek, şirket faaliyetlerinin bütçeye uygun gerçekleşmesini sağlamak İşi ile ilgili rakamsal veri analizleri yaparak maliyetlerin takip edilmesi ve bu konuda stratejiler geliştirilmesi Pazarlama stratejilerini ve yönetim sistemlerini geliştirerek, yıllık satış ve bütçe hedefleri koyup takip edebilecek Birlikte çalıştığı ekibe yön vererek, uyum içinde çalışmalarını sağlayabilecek, çalışma verimliğini artırabilecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  lisans seviyesinde bölümlerinden mezun olma, tercihen İİBF mezunu Genel müdürlük görevlerinde 7 yıl ve üzerinde tecrübesi olmak Düzenli, disiplinli, çalışkan, hızlı, koordinasyon yeteneğini kuvvetli, çözüm odaklı İnsan ilişkilerinde başarılı ve yöneticilik vasıfları gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın olarak; Bölümler ve çalışanlar arası uyum, çalışanların moral, motivasyon ve bağlılığını artırmaya, sürekli kılmaya yönelik gerekli önlemler almak ve uygulamak Analiz ve raporlama konusunda kendine güvenen, analitik düşünce sahibi ve yönetimde inisiyatif alabilme yeteneğine sahip olmak Bilgisayar, iletişim ve ofis araçlarını kullanmada deneyimli olmak Tercihen İstanbul Avrupa Yakası ikametli olmak NOTLAR: Fotoğrafsız ve adres bilgisi yetersiz CV'ler dikkate alınmayacaktır.

 • Grafik Tasarımcı
  Loca Reklam
  İstanbul Avrupa 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren firmamıza, matbaa tecrübesi olan, kendisine atanan markaların tüm görsel çalışmalarını ( broşür, afiş, etiket tasarım, OWV ) titizlikle ve verilen zaman sınırlarında gerçekleştirebilecek deneyimli TASARIMCI GRAFİKERLER aramaktayız. Tasarım konusunda kendine güvenen, özellikle ambalaj tasarımı, baskıya iş hazırlayıp, işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek Ağırlıklı olarak basılı materyal işlerinde tasarım yapacak ***Loca Reklam, reklam ajans ve tasarım hizmetinin yanı sıra, Bayrampaşa’daki baskı ve ambalaj tesisleriyle müşterilerine Dijital ve Ofset Matbaa Hizmetleri sunan sektörün öncü firmalarındandır.      

  Aranan Nitelikler   Reklam ve matbaa sektöründe en 5 sene tecrübeli, tasarım konusuna hakim Özellikle ambalaj tasarımı ve çizgi altı tasarım konusunda deneyimli ve yaratıcı Eli son derece hızlı, dikkatli, düzenli, sorumluluk sahibi, işine ve kendine güvenen Baskı öncesi ve sonrası aşamalar hakkında matbaa teknik bilgisi olan İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip özellikle Illustrator, Indesign gibi güncel bilgisayar programlarını da bilen Mac kullanabilen

 • Grafik Tasarımcı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde bulunan grafik tasarım departmanızda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator gibi programlara hakim Yaratıcı yönü güçlü  Yoğun tempoda çalışabilecek  

  Aranan Nitelikler Bizim için önemli olan yaratıcı, gelişme açık tasarım vizyonu olan Yoğun tempoda çalışabilecek,      

 • İş Açıklaması Eğitim süresi sonrasında, kurumumuzda çalışan eğitim danışmanları için müşterilerimizi arayarak görüşme bilgilendirmesi yapılmasıdır. ÖNEMLİ NOT: Görevimiz; telefonda görüşme yapmak üzere sabit ve düzenli ofis çalışmasıdır. Çalışanlarımızdan telefonda pazarlama, satış gibi bir çalışma kesinlikle istenmemektedir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere, hırslı ve kendini geliştirmeye önem veren Diksiyonu düzgün ve Takım çalışmasına yatkın 40 yaşını aşmamış Bayan SABİT MAAŞ + PRİM + SSK + YEMEK  Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00  Not: Sadece secretcv üzerinden başvurular kabul edilmektedir.

 • Dizgi Personeli
  Doğa Okulları
  İstanbul Anadolu 4 Şubat 2016

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz.   * Doğa Yayınları bünyesinde üretilen kitapların dizgisini ve sayfa tasarımını yapmak.  

  Aranan Nitelikler   * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Tercihen dershane yayıncılığı deneyimi olan, * Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Mathtype ya da Mathmagic bilgisi olan, * Ekip çalışmasına uygun, iletişimi güçlü, Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Muhasebe Elemanı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak,   Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan Nitelikler Etiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.    

 • Müşteri Temsilcisi
  Brandmedia
  Ankara 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması Ajans faaliyetleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerin yeni müşterilere tanıtılması ve mevcut müşteri portföyü ile ilişkilerin yürütülmesi görevlerini yürütecek "Müşteri Temsilcileri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + Reklam / Matbaacılık / Dijital Baskı / Promosyon sektörlerinin en az birinde 2 yıldan fazla deneyime sahip. + Tercihen portföy sahibi + Giyimine, konuşmasına ve diksiyonuna özen gösteren + Maaş + prim düzeninde çalışabilecek + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bay/bayan + Aktif araç kullanabilen   NOT:  1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + Prim + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

 • Müdür Yardımcısı
  Remzi Kitabevi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Şubat 2016

  İş Açıklaması İçerenköy Carrefour Mağazamızda Müdür Yardımcılığı Yapacak.  

  Aranan Nitelikler Kitap Konusunda Deneyimli Tercihen Kitabevi Yöneticiliği Yapmış Kendine Güvenen Sorumluluk Sahibi En az lise mezunu 25-40 Yaş arası Bay / Bayan Tercihen Anadolu Yakasında Oturan  

 • İngilizce Öğretmeni
  British Time
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması  BAKIRKÖY - MECİDİYEKÖY ve KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

 • Grafiker / Mizanpaj Elemanı
  Der Kitabevi
  İstanbul Avrupa 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mac ve PC kullanan,dizgi yapabilen, • Tercihen yayın sektöründe çalışmış mizanpaj bilen, • En az beş yıllık benzer pozisyonlarda deneyimi olan, • Photoshop, freehand , indesign programlarını AKTİF kullanabilen, BAYAN takım arkadaşı alınacaktır. Görev yeri : Cağaloğlu yakın ikametgah tercih sebebidir.  Cumartesi saat 15'e kadar çalışılmaktadır

  Aranan Nitelikler *Bayan *25-35 yaş arası  

 • İş Açıklaması Logo Go Plus programını bilen, Muhasebe departmanında muhasebesel işlemlerde yardımcı olabilecek. Deneyimli, Prezantabl ve diksiyonu düzgün ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?