Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yayıncılık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • İş Açıklaması· Dijital medya planlarını oluşturmak, · Tüm sosyal medya hesaplarının yönetimi ve koordinasyonu, · E-Mail Pazarlama, Web Sitesi, Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanlarında stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanmasını sağlamak, · Google Adwords ve sosyal medya reklam kampanyalarının oluşturulması, yönetilmesi ve gerekli optimizasyonların yapılması, · Kurumsal web sitesi içeriklerinin güncellenmesi ve zenginleştirilmesi, web sitesinin performansının takip edilmesi, · Google Analytics, Google Adwords ve Sosyal Medya Yönetim Panellerinden aylık performans raporlarının hazırlanması, · Rakiplerin dijital pazarlama faaliyetlerinin takip edilmesini ve raporlanmasını sağlamak. · Hedef ve stratejiler doğrultusunda dijital pazarlama uygulamalarının belirlenmesi ve bütçe planlarını hazırlamak.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, · Sosyal medya yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlama alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, · Facebook, Youtube, Pinterest, Instagram, Lİnkedin ve diğer sosyal medya kanallarına hakim ve trendleri takip eden, · Sosyal medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını hazırlayıp analiz edebilen, · Google Analytics ve Google Adwords'te ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimi olan, · SEO ve SEM konularında bilgi sahibi, · MS Office, Adobe Illustrator, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, · Ekip çalışmasına yatkın, çeşitli birimleri eşzamanlı koordine etme kabiliyetine sahip, iletişimi kuvvetli, · Yaratıcı ve analitik düşünce yapısına sahip, · Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • Web Tasarım Uzmanı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz medya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Web Tasarım Uzmanı'' arıyoruz. Cloud üzerinde barındırılan servislerin yönetilmesi, Performans çalışmalarının gerçekleştirilmesi, Data Mining çözümlerinin üretilmesi, Ekosistem içerisinde yeni projelerin kurgulanmasına katkı sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tasarım bölümlerinden lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip, Arayüz geliştirme konusunda tecrübeli, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery kullanarak grafik arayüz ve etkileşim tasarımında tecrübeli, CSS Framework (Less ya da Sass) konusunda bilgili, Cross-browser çözümleri konusunda deneyim sahibi, User Experience ve User Interface tasarım prensiplerini bilen, Konusu ile ilgili yeni teknolojileri takip eden, Adobe Photoshop programına iyi derecede hakim, Indesign, Illustrator programlarını etkin olarak kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, yaratıcı, hızlı iş üreten, Zaman yönetimi konusunda başarılı, verilen işi taahhüt ettiği sürede bitirebilen, bunun gerçekleşmesi için gerekli tedbir ve aksiyonları alabilen, Araştırmayı seven, dijital trendleri yakından takip eden, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, problem çözmeyi seven, Sorumluluk ve iş disiplini sahibi, Çalışmaları ile ilgili bir portfolyo sunabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilİ bulunan.

  Sektör: Danışmanlık, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • Englısh Language Teachers

  Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFOR ÜMRANİYE, Pre School/Junior Groups Secondary and High School aged General English Speaking Clubs

  Aranan NiteliklerWe are looking for FOREIGN ENGLISH TEACHERS who can teach General English QUALIFICATIONS: · Fluent in English · Previous experience not required · Willing to improve and cooperate in a dynamic, friendly and enjoyable education environment · Preliminary preparation to construct classes by the use of creative teaching methods (drama, role playing, group activities, songs, games etc. ) especially for junior groups · Full involvement/active participation both in teaching processes, discussions and organization · Open minded (self-evaluation), energetic and friendly

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Eğitmen, Çevirmen, Öğretmen, Tercüman, Kurs Öğretmeni

 • Operasyon Uzmanı

  İnkaşİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yenibosna Merkez binamızda bulunan ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Operasyon Uzmanı” aramaktayız;

  Aranan Nitelikler25-35 Yaş arası, Ön Lisans veya Lisans mezunu, Operasyon alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Fatura ve irsaliye düzenleme konusunda tecrübeli, Tercihen Logo Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bayan, Operasyon Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Uzman, Operatör, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Müşteri Temsilcisi

  BrandmediaAnkara 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAjans faaliyetleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerin yeni müşterilere tanıtılması ve mevcut müşteri portföyü ile ilişkilerin yürütülmesi görevlerini yürütecek "Müşteri Temsilcileri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler+ Reklam / Matbaacılık / Dijital Baskı / Promosyon sektörlerinin en az birinde 2 yıldan fazla deneyime sahip. + Tercihen portföy sahibi + Giyimine, konuşmasına ve diksiyonuna özen gösteren + Maaş + prim düzeninde çalışabilecek + En az lise mezunu + 40 yaşını aşmamış bay/bayan + Aktif araç kullanabilen NOT: 1./ Sigara içmeyen adaylara öncelik tanınacaktır. 2./ Maaş + Prim + SSK + Yemek olarak ücretlendirme yapılacaktır. Ayrıca yol ücreti ödenmeyecektir. 3./ Yukarıdaki kriteleri karşılamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. 4./ Sadece online başvurular değerlendirilmektedir. Telefonla bilgi verilmeyecektir.

  Sektör: Reklamcılık, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİstanbul - Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen M.Y.O Satış ve Pazarlama, Perakendecilik ve benzeri bölüm mezunu Mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Tercihen Nebim V3 program tecrübesi olan Müşteri sayısı ve satış hacmini arttırmaya yönelik projeleri olan, İletişim ve Liderlik vasıfları olan, Ekip yönetme ve hedefe motive etme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici, Mağaza Müdürü, Müdür

 • E-Ticaret Yöneticisi

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYenibosna Merkez binamızda görevlendirilmek üzere; E-ticaret sitesinin güncelliğini (ürün, fiyat, içerik, kampanyalar vs.) sağlayacak, Ürün stok takiplerinin düzenli olarak kontrolünü yapacak, Rakip firmaların satış sitelerini takip ederek, olası pazar hamlelerine zamanında yanıt verecek, Yapılan satışların süreçlerini yönetecek, Üye sayısı ve satışları arttırmaya yönelik çalışmalar yapacak, Satış öncesi ve sonrası gelen müşteri öneri ve şikâyetlerinin dönüş sürecini etkin bir şekilde yönetecek ve gerekli şirket içi bilgilendirmelerini yapacak, Üyelere kampanya ve ürünlerle alakalı bilgilendirmenin hem site üzerinden hem de mailing (veya başka araçlar ile) yolu ile yapılmasının sağlayacak, Tüm e-ticaret satış ve süreçlerine ilişkin gerekli raporlamaları yapacak "E-Ticaret Yöneticisi" arayımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerOnline satış(E-ticaret) ve online tanıtım (mailing,online reklamlar,google adwords, sosyal medya) ve satış yönetimi konusunda bilgi ve birikimi olan, Google adwords kampanya yönetiminde tecrübe sahibi, MS Office ve Photoshop programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen CRM konusunda deneyimli, E-ticaret alanında en az 3 yıl tecrübesi olan, En az orta seviye HTML/CSS bilen, SEO bilgisine sahip, bu konuda çalışma yapmış, Sosyal medya kullanımına hâkim, Tercihen üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Analitik düşünme becerisine sahip, analiz ve raporlama yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Detaylara önem veren ve titiz çalışabilen, İletişim kurma ve dinleme becerileri yüksek, Ekip çalışması yapabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Yayıncılık, Network Marketing, E-Ticaret

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Yönetici

 • Matbaa Üretim Müdürü

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnkılap Kitabevi - Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Üretim Müdürü" aramaktayız. Matbaa Üretim Müdürü, tesisin üretim kapasitesinden maksimum doluluk ve karlılıkta faydalanılabilecek şekilde üretim planı yapmak, üretim planı doğrultusunda üretim hammadde ihtiyacını tespit ve tedarik etmek, tüm üretim süreçlerini organize, takip ve kontrol etmek işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Matbaacılık, Basım-Yayın, Endüstri Mühendisliği vb. bölümleri mezunu, Matbaa Sektöründe, tercihen kitap üretiminde en az 5 yıl Yöneticilik tecrübesine sahip, Baskı öncesi ve sonrası teknik bilgi ve donanıma sahip, Fiyatlandırma ve maliyet analizi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Liderlik, iletişim ve ekip yönetimi vasıfları kuvvetli, Ticari Odaklılık, Analitik düşünme, karar verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Nebim Winner bilen, Takım çalışmasına yatkın, Bay,

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAcarkent Coliseum AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek, müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerKitabevi tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Mağazacılık, tercihen kırtasiye / oyuncak sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim V3 programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıYenibosna’da bulunan Genel Merkezimizde çalışmak üzere "Bordro ve Özlük İşleri Elemanı " aramaktayız. Bordro ve Özlük İşleri Elemanı aşağıdaki görevlerden sorumlu olacaktır; • Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, • Personelin devam kontrolünün takibi, • Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, • Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, • Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, • Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, • Yıllık izin planlarının oluşturulması ve izinlerin takip edilmesi, • Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümleri mezunu, 4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 Sayılı SGK Kanunu, ilgili mevzuat ve yönetmeliklere uygulama düzeyinde hakim, İlgili pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Logo ve iyi düzeyde MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takipçi, güvenilir, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • Matbaa- Kazanlı Kesim Ustası

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Baskı Sonrası Bölümümüzde görevlendirilecek Kazanlı Kesim Usta adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Baskı sonrası bölümümüzde görevlendirilecek, Minumum 4-5 yıl tecrübe sahibi, Heidelberg Kazanlı Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Kazanlı Kesim Ustası" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta

 • İş AçıklamasıBasım Yayın alanında faaliyet gösteren firmamızda; Makine bakım ve montaj işlemlerinde aktif bir şekilde yer almak, Gerekli durumlarda araştırma ve geliştirme projelerinde görev almak, Dinamik,sistemli ve dikkatli çalışma alışkanlığına sahip, Tempolu çalışma ortamını seven, Ekip çalışmasına yatkın, Bakım planlarını yapmak üzere Teknis Servis Mekanik Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tercihen Makine Teknikeri bölümü; Önlisans mezunu veya Teknik Meslek Lisesi ve dengi okullardan mezun, Tercihen Mekanik Bakım Onarım Sertifikası olan, Mekanik sistemler üzerinde tecrübeli, Tercihen 2 – 3 yıl mekanik bakım konularında saha tecrübesi olan (önceliğimiz matbaa alanında tecrübeli), Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı)

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Tercihen: Photoshop, Illustrator, Fireworks, Gimp vb. grafik tasarım ve fotoğraf işleme uygulamalarına en az birine hâkim, İngilizce bilen.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnterneti hayatının parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve yazı kurallarına hâkim, etkin kullanabilen, Takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Tercihen içerik editörlüğü deneyimi olan, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Reklam Metin Yazarı, Editör, Web Master, Gazeteci

 • İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bursa bölgesinde ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Saha Satış Temsilcisi” aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÖn lisans / Lisans Mezunu (Tercihen İngilizce Öğretmenlik mezunu), Tercihen İngilizce Eğitim Yayıncılığı sektöründe olmak üzere en az 2 yıl satış ve tanıtım tecrübesine sahip, Tercihen İngilizce branş öğretmenliği tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, İşi ile alakalı raporlamaları yapabilen, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyetine sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel bakımına özen gösteren Takım çalışmasına yatkın Aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gereklidir.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Öğretim Görevlisi, Öğretmen

 • İş AçıklamasıMorpa Kampüs soru yazma konusunda tecrübeli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri arıyor.

  Aranan NiteliklerAktif olarak öğretmenlik görevini sürdüren, Soru yazma konusunda tecrübeli, MS Office kullanabilen, Eğitim teknolojilerini takip eden öğretmenler arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında Tabaka Baskı Bölümü için görevlendirilecek Kalfa adayları,

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tabaka Baskı bölümümüzde görev yapacak, En az 2-3 yıl tecrübe sahibi, Komori Baskı makinesi kullanabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Maaş + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, " Baskı Kalfaları" arıyoruz.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • Depo Sevkiyat Elemanı

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYenibosna Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler25 - 35 Yaş aralığında, Avrupa Yakasında ikamet eden Fiziksel güç gerektiren ve emek yoğun işlere yatkın, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, B Sınıfı ehliyet ve SRC belge sahibi, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMağazada reyon düzenini, görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlamak, ürünlerin düzgün ve temiz teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı ürünlerin özellikleri hakkında bilgiye ve ürün özelliklerini tanıtabilecek detaylı iş bilgisine sahip olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak, İLETİŞİM kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimize değer verilen ve onların önemsendiği bir ortam yaratabilmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, görev yaptıkları mağazanın ve kendisinin satış hedeflerini gerçekleştirmek ve çaba göstermek, Eksik ürünleri takip etmek, Sorumlu olduğu alanın ve ürünlerin temizlik ve düzenini sorumluluk edinmek, Ürünlerin tedariğini sağlamak, İnternet sitesi mağazalarımızın ürün sevkiyatlarının takibini ,kontrolunu sağlamak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 20-30 yaş aralığında, BAY VE BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren prezentabl, Satış odaklı çalışabilecek, Ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Organizasyon Sorumlusu

  Prosis Danışmanlıkİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz; yayıncılık, reklam ve sosyal medya alanlarında faaliyet göstermekte olan müşterimizin İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan merkezi için Organizasyon Sorumlusu arayışı içindeyiz. Lokasyon: İstanbul / Anadolu Firmanın yayınladığı dergiler bünyesinde yürütülen organizasyonların operasyonel süreçlerini yönetmek, Marka etkinliklerinin müşteri ve operasyonel süreçlerini yönetmek, Hali hazırdaki müşterilerin devamlılığını sağlamak, Yeni müşteri potansiyelleri geliştirmek, Yeni projeler geliştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iletişim ve ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Etkinlik, halkla ilişkiler, sosyal medya, reklam veya medya ajanslarının müşteri ilişkileri, satış veya operasyon birimlerinde en az 2 sene deneyim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmayan veya en az 2 sene tecili bulunan, takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Yayıncılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Academic Consultant

  İnkaşİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıThe primary responsibility of this position is to work actively within the Academic Department by supporting all key educational initiatives, sales and service programs through various work and special events throughout Turkey arising primarily from the distrubution and promotion of our products , resources and services, including the professional development of teachers who are using them. The successful candidate will: be based in İstanbul but perform duties across various regions of Turkey and occasionally outside of the country, provide regular visits to designated schools and institutions throughout Turkey to give customised support and counseling to teachers regarding the appropriate uses or choices of educational products across all of our catalouges, according to local needs and circumstances, develop positive and ongoing relationships with administrators and teachers at these institutions, visit teachers across all grade levels in important client schools throughout the country, provide advice about a school's English-language program based upon both the awareness and particular needs or aspects of the Turkish educational system, always in consideration of local need and circumstance, provide demonstration lessons that focus on speaking activities / skills production that reflect the communicative philosophy of teaching and make use of our quality products while doing so, prepare and deliver pedagogical / methodological presentations as schools, regional or national conferences for teachers,

  Aranan Niteliklera Bachelor's Degree or higher related to English or education ( a valid teacher's licence is an asset) and / or prior TESOL / CELTA or other recognized ELT / ESL / EFL training, prior teaching experience in ELT / ESL / EFL to different levels and age groups, both within Turkey and international, prior experience in the publishing industry, a valid Driver's licence (Turkish or International) Excellent organisational and time management skills, Exceptional English reading, writing and listening skills, Highly independent yet work well and flexibly within a team environment, Self-motivated and result-oriented, Familar with TESOL methods and terminology, Aware of systemic requirements and curricular developments within the Turkish educational system, from structural organisation through to current popular practices, (If of foreign nationality) legally qualifield to work in Turkey for purposes of applying for work permits / residency requirements, Able to present promotional or pedagogical seminars to groups of 5 to 500 professional educators, Committed to personal and professional development with a long-term vision and aspiration to grow within the ELT indusrty, Proficient with Microsoft Office ( Word, Excel, Power point) and essential mobile / presentation technology

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Rehber, Akademisyen, Öğretim Görevlisi, Uzman, Öğretmen

 • Muhasebe Elemanı

  Remzi Kitabeviİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMağazalardan gelen kasa evraklarının sisteme girmek, Kasa föylerini kontrol etmek, Kasada işlem gören bankaların işlemlerini gerçekleştirmek, Muhasebe müdürüne sunulmak üzere mağaza cirolarının takip etmek ve raporlanmak, Mağazalardan gelen alış-satış, masraf ve gider faturalarının muhasebe kayıtlarına alınması sağlamak.

  Aranan NiteliklerEtiler de bulunan genel merkezimizde Muhasebe bölümünde görevlendirmek üzere; Ticaret Lisesi, meslek yüksek okulu Muhasebe Bölümü mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Paket Muhasebe programlarında tecrübesi olan (ETA SQL tercih sebebidir.), Temel muhasebe ve finans bilgilerine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı, Tutarlı, güvenilir bir kişiliğe ve iyi bir iş ahlakına sahip, İnsanlar ile yapıcı ve olumlu iletişim kurabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Etilere ulaşım sorunu bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 sene tecilli olan, 20-30 yaşları arasında bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıAtaşehir - Migros AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız. Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek, müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerKitabevi tecrübesi olan, Anadolu Yakasında (Ataşehir ve çevresinde) ikamet eden, Mağazacılık, tercihen kitap / kırtasiye / oyuncak sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise Mezunu, Tercihen Nebim V3 programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması- Türkiye genelinde pazarlama aktivitelerinin planlaması, - Şehir içi ve şehirlerarası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, - Bayi, okul ziyaretleri ve yüz yüze görüşmelerle pazar payının arttırılması, - Satış geliştirme ve pazar payının genişletilmesi için bayilerin ve nihai tüketici ihtiyaçlarının analiz edilmesi, ihtiyaçların karşılanmasına yönelik önerilerin projelendirilip ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması, - Saha raporlarının düzenli aralıklarla hazırlanıp ilgili yöneticilere sunulması.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Eğitim Fakülteleri veya İşletme, İktisat, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Pazarlama alanında minimum 2 yıl tecrübesi olan, - Bireysel motivasyonu, ikna kabiliyeti ve sorumluluk duygusu yüksek, - Analitik bakış açısına sahip, - Yaptığı işlere yaratıcılık katabilen, - Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, - Aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan - İstanbul için Avrupa yakasında ikamet eden, - Dış görünüşüne özen gösteren, - 25-40 yaş aralığında Kadın/Erkek adaylar (Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olan).

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici

 • Matbaa - Genel Başvuru

  İnkılâp Kitabeviİstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere Roland 702, Roland 704 makinelerden her biri için tecrübe sahibi "Ofset Baskı Ustaları ve Kalfaları", Heidelberg ve Sthal makinelerinde tecrübeli "Kırma Usta ve Kalfaları" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıLütfen yalnızca yardımcı ders kitapları, testler, deneme sınavları dizgisi konusunda yeterli tecrübesi olan ve bu işi mesleği olarak benimseyenler ile bu alanda kariyer hedefi gözetenler başvursun.

  Aranan NiteliklerDaha önce yardımcı ders kaynakları dizgisi yapmış (en az 3 yıl yayınevi tecrübesi olan) PC ortamında Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Corel Draw, MS Word programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Sayfa şablonları oluşturma ve kapak tasarımında yetenekli, üretken Türkçe'yi kurallı ve güzel kullanabilen Web teknoloji ve uygulamalarına yatkın

  Sektör: Ajans, Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul - Avrupa Yakasında yeni açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe Yönetici Yardımcısı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ankara bölgelerinde ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Saha Satış Temsilcisi” aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÖn lisans / Lisans Mezunu (Tercihen İngilizce Öğretmenlik mezunu), Tercihen İngilizce Eğitim Yayıncılığı sektöründe olmak üzere en az 2 yıl satış ve tanıtım tecrübesine sahip, Tercihen İngilizce branş öğretmenliği tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, İşi ile alakalı raporlamaları yapabilen, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyetine sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Kişisel bakımına özen gösteren Takım çalışmasına yatkın Aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gereklidir.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıPelican Mall AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız. Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek, müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerKitabevi tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe ve kitap satışında en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim V3 programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

  Morpa Kültür Yayınlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEğitim teknolojisi alanında Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan “MORPA KÜLTÜR YAYINLARI” geleceğin satış profesyonellerini arıyor. Firmamızın Çağrı Merkezi departmanında İnbound Müşteri Temsilcisi ve Outbound Satış Temsilcisi olarak görev alacak, maaş+ prim ile çalışabilecek genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise, ön lisans, lisans mezunu, Tercihen telefonda satış konusunda deneyimli, Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı, Etkili ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesine önem veren, Öğrenmeye ve gelişime açık, Analitik düşünebilen, İş disiplinine sahip, Dışa dönük ve insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?