Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstihdamını sağladığımız müşterimizin saha ekibinde görev alacak. Yazılı Basın alanında portföy katılımı sağlayacak arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası Sahada görev alacak Yeni müşteri ve portföy oluşumunda arayış ve katkıda bulunacak En az 5 senelik B ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Müşteri ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uygun En az Lise mezunu Takım çalışmasın yatkın Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Yayıncılık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans düzeyinde mezun Tercihen İngilizce Eğitim Yayıncılığı sektöründe olmak üzere az 10 yıl satış tecrübesine sahip Kurumsal, Zincir, Proje ve Bayi Kanalı Saha Satış ve Tanıtım Ekibi yönetim tecrübesi olan, Bölgesel, kurumsal ve ürün bazlı Pazar analizleri yapabilen ve etkin hedeflerle satış yönetimi gerçekleştirebilen, Sistemli ve metodik çalışma becerisine sahip, Planlama, organizasyon ve takip becerisi yüksek, Liderlik vasfı yüksek, ekip yönetiminde etkin, İletişim becerileri gelişmiş, temsil ve ikna kabiliyetine sahip, Yapılan tüm faaliyetler için etkin raporlama becerisine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gereklidir.

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık, Diğer

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Yönetici, Yönetmen

 • Doğa Okulları İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa Harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa Ailesi'ne davet ediyoruz. * Doğa Yayınları bünyesinde üretilen kitapların dizgisini ve sayfa tasarımını yapmak.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Tercihen dershane yayıncılığı deneyimi olan, * Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Mathtype ya da Mathmagic bilgisi olan, * Ekip çalışmasına uygun, iletişimi güçlü, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli, Uzman

 • İş Açıklaması Yabancı kitapların telif hakları sürecini takip edecek, süreç ile ilgili olarak ; Hukuki ve mali işleri yürütecek, Yeni yayınları ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek yeni projeler üretebilecek, Editöryal konularda iletişimi sağlayacak, İlgili raporlamaları yapacak "Telif Hakları Editörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Yayıncılık alanında telif haklarında en az üç yıl tecrübesi olan, İngilizceye ileri düzeyde hakim, İngilizcenin yanı sıra Fransızca ya da Almanca dillerinden en az birine hakimiyet tercih sebebi, Sözleşme hukukuna hakim,  Kitap okumayı ve araştırmayı seven, yayın dünyasını yurtdışında ve yurt içinde takip eden, MS Office programlarını çok iyi derecede takip eden, raporlama yapabilen, Koordinasyon yeteneğine sahip, aynı anda birden fazla işe hakim olabilen, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, Sistemli çalışmaya yatkın, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, 30 yaş ve üzerinde, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

  Sektör: Eğitim, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör

 • Kule Güvenlik İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Maslak-Ayazağa'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; · 5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan · 30 yaşını aşmamış, 1.78 ve üzeri boyda, · 8 saatlik vardiya "2sabah 2orta 2gece 2of" sisteminde çalışabilecek · Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

  Sektör: Yayıncılık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması KCC, sadece Çağrı Merkezi ve Telefondan Satış alanlarına odaklanmış bir kuruluştur. Uzmanlık alanı olan telefonda pazarlama/satış hizmeti (telesales/marketing) ve çağrı merkezi dış kaynak kullanım hizmeti (outsource) olmak üzere, teknik destek hattı, kamuoyu araştırması, satış sonrası destek, bankacılık hizmetleri, anket, sipariş ve kampanya yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) gibi hizmetleri de ayrıca sunmaktadır. INBOUND - GELEN ÇAĞRILARI KARŞILAMA, SATIŞA DÖNÜŞTÜRME VE SONRASI DEĞERLENDİRME

  Aranan Nitelikler Avrupa yakasında ikamet eden, "Bay & Bayan" Telefon Satışı konusunda kendisini geliştirmek isteyen, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Enerjisi yüksek, ekip çalışmasına uyumlu

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Günlük nakit akışını organize etmek ve gerekli raporlamaları sunmak Çek ve senet işlemlerinin takibi (tahsil, ciro, keşide, teminat, iade, ödeme vb.) Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibi Tüm banka talimatlarının hazırlanması ve gerçekleştirilmesi Finans raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş arası, Üniversitelerin İşletme, Finans vb. bölümlerinden mezun, Finans ve Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli, Nebim V3 programını kullanabilen, Özellikle Excel iyi derecede olmak üzere Ms Office programlarına hakim, Tahsilat yönetim süreci konusunda tecrübeli Nakit Akış vb. finansal tablo ve raporları hazırlayabilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bay Finans Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Veznedar, Uzman, Sorumlu, Finansal Analist

 • İş Açıklaması İnkılâp çocuk eğitim yayınlarının satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütecek “Kurumsal Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Kurumsal Satış Sorumlusu İnkılap çocuk eğitim yayınları için hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, saha çalışmaları yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yayıncılık sektöründe çocuk kitapları alanında  kurumsal satış tecrübesi olan, Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Satış teknikleri ve süreçlerine hakim, Satış hedefleri ile ilgili pazar araştırmaları ve yeni müşteri oluşturma konusunda aktif,  Satış analiz ve raporlama süreçlerinin oluşturulması ve yönetiminde deneyimli, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici Adayı

 • Eğitim Bilimleri İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza dizgi işlerinden anlayan ekip çalışmasına uygun personeller alınacaktır .

  Aranan Nitelikler - İndesign ve İllustrator programlarını kullanabilen, - Windows Office programlarına hakim, - Şablon düzenlemesinden anlayan, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Personeller aranmaktadır. Görev yeri: Avrupa Yakası Şirinevler'dir.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin Antalya Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler   En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanımı Antalya’da ikamet eden   SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • İş Açıklaması İzmir Çiğli Tesco Kipa AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdür Yardımcısı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe Yönetici Yardımcısı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, İzmir'de ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yayın programındaki kitapları okuyarak, genel kurgu, yazarın üslubu ve metnin akıcılığını korumak kaydı ile gerekli cümle düzenlemeleri, noktalama işaretleri ve imla hataları yönünden düzeltimlerin yapılması sureti ile kitapların yayıma hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun, Yayıncılık alanında en az 3 yıl tecrübesi olan, Türkçe ve İngilizceye ileri düzeyde hakim, Türkçe yazım ve imla kurallarına hakim, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Uzman

 • British Time İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Diyarbakır, Sivas 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY - KADIKÖY - SİVAS - DİYARBAKIR ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yayınevi profiline ve gündeme uygun kitapları keşfetmek veya projeler üretmek, yayın kurulunda onaylanan kitapların fiziksel üretimine dek tüm süreçlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Türk, İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Yayıncılık alanında en az beş yıl tecrübesi olan, İngilizceye ileri düzeyde hakim, İngilizcenin yanı sıra Fransızca ya da Almanca dillerinden en az birine hakimiyet tercih sebebi, Ekip çalışmasına yatkın, Gündemi takip eden ve sıkı bir kitap okuru olan, Yönetici vasıflarına sahip, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, 30 yaş ve üzerinde, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir,

  Sektör: Eğitim, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Çevirmen, Editör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Tv yayın alanında faliyet gösteren kurumsal medya kuruluşunun resepsiyon ve santral hizmetlerinin verilmesi ile ilgili, iç hizmetler-idari işler departmanına bağlı çalışacak..

  Aranan Nitelikler Resepsiyon hizmetlerinde minumum 1 yıl tecrübeli, Kurum kültürünü yansıtabilecek, temsil yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş, 20-27 Yaş aralığında bayan takım arkadaşları.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Operatör

 • İş Açıklaması Kitap sektöründe faaliyet gösteren Metroport Alışveriş Merkezi'ndeki mağazamızda kitap/dergi/gazete/kırtasiye/film/müzik ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Perlavista AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim V3 programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Ankara/Atlantis City AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış . Erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okulu veya meslek lisesi ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi,  Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Makine, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilerek gerekli raporlamaların yapılması. Puantaj kontrolü ve bordro tahakkuklarının yapılması Ücret, Yan haklar ve Sosyal haklar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Tazminat hesaplamaları, E- bildirge, aylık işgücü çizelgesi, eksik gün ve işe giriş- işten ayrılış bildirimleri, SGK, Çalışma Bakanlığı, Bölge Çalışma ve İş kurumu gibi resmi kuruluşlar ve devlet daireleri gibi ilgili kurumlarla resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi. Yıllık izin ve kıdem tazminat yükü hesaplamaları ve raporlamaları, Maliyet  ve bütçeleme konusunda raporlama süreçlerinin yürütülmesi 

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden ( İktisat, İşletme  vb. lisans veya önlisans)  mezunu  İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş  civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli  Başta iyi derecede Excel  üzere, MS Ofis programlarına hakim Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Askerliğini yapmış, erkek  Bordro Özlük İşleri Elemanı  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Uzman Yard, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez binamızda Editöryal Departmanda görevlendirilmek üzere, sosyal medya hesaplarını yönetecek "Sosyal Medya Uzmanı" arayımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sosyal Medya alanında kariyer yapmak isteyen, Dijital dünya ile ilgili Sosyal Medya hesaplarını (Facebook, twiter, instagram vb.) yönetebilecek, yaratıcı uygulama fikirleri geliştirebilecek, Tercihen Photoshop, Illustrator gibi ilgili grafik programlarını kullanabilen, Türkçe'ye ileri düzeyde hakim, dilbilgisi ve imlâ kurallarına dikkat eden, editör yetenekleri olan, Tercihen edebiyata ilgi duyan, Sosyal Medya'da paylaşılmak üzere ürün odaklı içerikler yazıp/hazırlayıp üretebilecek, Sosyal Medya etkinliğini raporlayabilecek, Planlama ve Organize etme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişim ve koordinasyon becerisi yüksek, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gereklidir.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Sorumlu, Sosyal Medya Uzmanı, Uzman

 • Kitap Dünyası İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması    Gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak “kendi ayakları üzerinde” yürüyen; başarının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim – öğretim ilkelerini “öğretmence” belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir öğretmen kuruluşu olan Birey Yayınlarıyla çalışacak Rehber Öğretmenler arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Alanı ile ilgili Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Eğitim sektöründe Rehber Öğretmen olarak çalışmış, Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden ve uygulamalarına yansıtabilen, Çağdaş eğitim yöntem ve teknikleri ile eğitim teknolojilerini etkili şekilde kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, kişisel gelişime açık, özgüvenli, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip, Mesleğini seven, sorumluluk duygusu gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Öğretmen, Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Eğitmen, Akademisyen

 • İş Açıklaması Metrocity AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.   Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim V3 programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Görevli, Satış Temsilcisi, Temsilci, Eleman

 • İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 5 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur. Muhasebe Elemanı, Şirketin her türlü muhasebe sistemini Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde yürütmek ve raporlamaktan, şirketin vergi dairesi ve diğer ilgili devlet birimlerine karşı sorumluluklarının doğru biçimde yerine getirilmesini sağlamakta Muhasebe Müdürünü Asiste etmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-35 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Nebim V3 Muhasebe modülünü aktif kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Mağazacılık / Perakendecilik, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Der Kitabevi İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Sahaflar çarşısında çalışmak üzere, Sektöre çalışmış olan, (Kitap bilgisine hakim) 22-30 yaş arasında Erkek satış elemanı alınacaktır Not: Adaylar Referans ile alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli

 • Der Kitabevi İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Mac ve PC kullanan,dizgi yapabilen, • Tercihen yayın sektöründe çalışmış mizanpaj bilen, • En az beş yıllık benzer pozisyonlarda deneyimi olan, • Photoshop, freehand , indesign programlarını AKTİF kullanabilen, BAYAN takım arkadaşı alınacaktır. Görev yeri : Cağaloğlu yakın ikametgah tercih sebebidir.  Cumartesi saat 15'e kadar çalışılmaktadır

  Aranan Nitelikler *Bayan *25-35 yaş arası  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Eleman, Görevli, Yardımcı

 • İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Raporlama ve Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler 22-30 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Raporlama ve Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına (özellikle excell) hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bay raporlama ve  ön muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Eleman, Operatör, Asistan

 • İş Açıklaması Firmamızın yayınladığı dergi, gazete gibi süreli yayınların, süresiz yayınlar olarak tanımlanan kitapların sayfa yapılarının tasarlanmasından baskı işlemlerine kadar olan süreçte beraber çalışacağımız bir ekip kuruyoruz. Tasarım ya da grafik uygulamaları konusunda kendinize güveniyorsanız aşağıdaki işlerin bir kısmını ya da tamamını yaparım diyorsanız ekipte sizin de yeriniz olabilir. Süreli yayınların genel tasarım dilinin oluşturulması ( sayfa ebadından yazı karakteri seçimine kadar, görsel yerleşimden boşluk dengesine kadar, kağıt ve ebat seçimine kadar olan tüm tasarım süreci kast ediyoruz) Süreli yayınların genel tasarım diline uygun periyodik mizanpajlarını hazırlamak. Gerekli olduğu durumlarda baskı hazırlık süreçlerini kontrol edip çözüm üretmek (Tasarım ebadına uygun montaj ve katlama yöntemi geliştirip matbaayı yönlendirmek için) Süresiz yayınlarda görsel kullanmaksızın etkin ve özgün tasarımlar hazırlamak. Süresiz yayınların mizanpajlarını hazırlamak ve editörler ile olan düzelti sürecine hakim olmak. Süreli ve süresiz yayınların tanıtımı için basılı ve interactive malzemeleri tasarlayıp uygulamak.

  Aranan Nitelikler Sizden; Tasarım konusunda genel bilgiye sahip olsanız da yayıncılık özelindeki tasarımlar ve ihtiyaçlar konusunda bilgili olmanızı, Vektörel programları masaüstü yayıncılık modüllerine hakim olarak kullanmanızı, (Tercihen, Indesign ve Illustrator) Kağıt ve malzeme bilgisine sahip olmanızı (kağıt ebatları, gramajları gibi) Baskı teknikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı, (Taşma, kesim payı, montaj şablonu, baskı kalıbı ölçüleri gibi konulara aşina olunmalı ki matbaa ile iletişi sıkıntısı yaşanmasın) Verilen ön bilgiler doğrultusunda özgün tasarımlar üretebilmenizi, Tasarım ruhuna, estetik kaygısına, sahip olmanızı bekliyoruz..

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı, Ahçı/Aşçı

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?