Yayıncılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yayıncılık
 • İş Açıklaması Historia AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Aksaray - Fatih ilçeleri civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • Yazılımcı Dijital Varlıklar İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Dijital Varlıklar bünyesinde, yazılım geliştirme ekibinde çalışacak, daha önce projelerde çalışmış tecrübeli aşağıdaki özelliklere sahip yazılımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - İleri düzey PHP dili bilgisi, - Mysql veritabanı uygulamalarına hakim, - iyi derecede HTML / CSS, JavaScript bilgisi olan, - Desktop ve Mobil web platformlarında geliştirme yapabilecek, - Photoshop tasarımları webe uygulama vs. konularına hakim, - Ekip çalışmasına uyumlu, - Askerlik problemi olmayan.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Acarkent Coliseum AVM içerisinde bulunan mağazamız mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.   Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Kitabevi tecrübesi olan, Anadolu yakasında ikamet eden, Mağazacılık, tercihen kırtasiye / oyuncak sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması şarttır.

  Sektör: Yayıncılık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • Tahsilat Elemanı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Mali İşler  Bölümü Finans Biriminde görevlendirilmek üzere  Şirket gelirlerinin tahsilatının sağlanması Tahsil edilecek satış bedellerinin raporlanması, takip edilmesi ve tahsilatın kayıt edilip raporlanmasından sorumlu olacak  TAHSİLAT ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Askerliğini yapmış  35 yaşını aşmamış En az 2 sene benzer deneyimi olan MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim B sınıfı ehliyeti olan (aktif araç kullanan) İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Fatih, Edirnekapı,  Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden

  Sektör: İmalat, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili, Memur

 • Matbaa Satış Sorumlusu İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İnkılap Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere mevcut müşteriler ile olan ilişkilerin devamı, geliştirilmesi ve yeni müşteriler kazandırılması süreçlerini yürütecek "Matbaa Satış Sorumlusu" aramaktayız. Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut Müşteri ilişkilerini iyi düzeyde yürütebilecek, Müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Satış ve pazarlama faaliyetlerini ve program çalışmalarını düzenli raporlayacak.

  Aranan Nitelikler Matbaa / Basım sektöründe kurumsal müşteri ilişkileri ve satış deneyimi olan, Satış, pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, En az Lise veya üniversite mezunu Kendi müşteri portföyünü oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede aktif olarak kullanabilen, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, 40 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, Bay

  Sektör: İmalat, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Görevli, Sorumlu, Yetkili, Müşteri Temsilcisi

 • Sekreter E-Akademi Eğitim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması www.ozelcanlikurs.com www.e-akademiegitim.com internet üzerinden canlı ders veren sitemizin reklamı,tanıtımı , satış ve pazarlamasını yapan firmamız 2008 yılından itibaren faaliyet halinde her gecen gün portföyü genişlemektedir.

  Aranan Nitelikler *takım çalışmasına *prensip sahibi *prezantabl *sorumluluk sahibi *diksiyonu düzgün *ikna kabiliyeti yüksek

  Sektör: Eğitim, Yayıncılık, Hukuk

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • Satış ve Pazarlama Uzmanı GAZETE KADINA DAİR İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin İlk Ve Tek Ulusal Kadın Gazetesi GAZETE KADINA DAİR Kadrosunu büyütüyor

  Aranan Nitelikler Reklam Alanında Ajans Deneyimi Olan, Kurum ile müşteri arasında iletişim sağlayabilecek, Kurumsal kimlik çalışmalarında deneyimli, Pazarlama satış alanında tecrübe sahibi, Prezentabl İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Ekip arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Yayıncılık, E-Ticaret, Ajans

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • Kurumal Satış Sorumlusu İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İnkılâp çocuk eğitim yayınlarının satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütecek “Kurumsal Satış Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Kurumsal Satış Sorumlusu İnkılap çocuk eğitim yayınları için hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, mevcut müşteri portföyünü yönetmek, potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, saha çalışmaları yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Yayıncılık sektöründe kurumsal satış tecrübesi olan, Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, Satış teknikleri ve süreçlerine hakim, Satış hedefleri ile ilgili pazar araştırmaları ve yeni müşteri oluşturma konusunda aktif,  Satış analiz ve raporlama süreçlerinin oluşturulması ve yönetiminde deneyimli, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yetkili, Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Metrocity AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.   Satış Danışmanı İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olmaları şarttır.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Dijital yayınların analiz ve tasarım çalışmalarının ilgili departmanlarla koordineli bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, Üretilen ürünlerin, dijital olarak pazarda yer almasını sağlamak amacıyla iBooks vb. dijital platformların standartların uygun olarak ürünleri e-Kitap formatına çevrilmesini ve ilgili platformları takip edecek, Dijital Yayın Birimi’ nde(dijital eğitim portalları, interaktif yayınlar, web sitesi, tablet / masaüstü yazılımları, video animasyonları, flash animasyonları vb.) her türlü tasarım ve içerik çalışmalarının, projenin amacına ve hedef kitlesine uygun olarak tasarım taslaklarını hazırlayacak. Yayına geçen dijital eğitim portalları ve e-ticaret sitelerinin etkin bir şekilde takibini gerçekleştirecek  

  Aranan Nitelikler Asgari lise, tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Dijital grafik tasarımı ve web tasarımı konusunda asgari 5 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Flash ve Dream Weaver programlarına hâkim, E-ticaret portalları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Takım çalışması ve işbirliğine yatkın, Yeni ve farklı fikirlere açık, Proaktif ve sonuç odaklı Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • Güvenlik Görevlisi Kule Güvenlik İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde, Profesyonel Yönetim Kadrosu ile, 5188 sayılı Kanun hükümlerine göre ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak, müşterilerimize ait tesisler ile içerdiği teçhizat ve malzemeyi korumak, tehdit ve tehlikelere karşı çalışanlarının ve müşterilerinin can güvenliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kule Güvenlik bünyesinde; Maslak-Ayazağa'da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; · 5188 sayılı yasa gereği, özel güvenlik kimlik kartı bulunan · 30 yaşını aşmamış, 1.78 ve üzeri boyda, · 8 saatlik vardiya "2sabah 2orta 2gece 2of" sisteminde çalışabilecek · Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Askerliğini yapmış, çalışma arkadaşları

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması Bursa/Carrefour AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pazarlama Yönetmeni DD Değişim Dinamikleri İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Yayıncılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşterilerin memnuniyet ve bağlılığını artıracak yeni proje ve gelişim süreçlerinde bulunacak, Proje bazında yeni pazarlama stratejileri oluşturarak, Rekabet, standartlar ve sektörün gelecekteki yeri konularında pazarla ilgili bilgileri toplayacak, analiz ederek üst yönetime sunacak Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapacak,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin örgün eğitim veren 4 yıllık,  tercihen “İletişim” veya “İktisadi İdari Bilimler” fakültelerinin ilgili bölümlerinden lisans/yüksek lisans mezunu, Pazarlama Satış alanında asgari 5 yıl tecrübeli, Ticari pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında deneyimli, Kitaplara ilgisi olan ve bu alanda çalışmayı seven, Planlama, koordinasyon, iletişim ve sunum becerileri gelişmiş, Uyumlu, MS Office programlarına hâkim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Koordinatör, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Kitap sektöründe faaliyet gösteren Metroport Alışveriş Merkezi'ndeki mağazamızda kitap/dergi/gazete/kırtasiye/film/müzik ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu · Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Ms Office uygulamalarına hakim · Tercihen erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış · Dış görünümüne özen gösteren · İkna kabiliyeti kuvvetli · İletişim gücü yüksek · Sorumluluk sahibi · Güler yüzlü · 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Potansiyel müşterilerin belirlenmesi ve düzenli olarak müşteri ziyaretlerinde bulunulması, Mevcut ve potansiyel müşterilere satışın gerçekleştirilmesi, Satış arttırıcı projeler geliştirilmesi, Müşteri datasının güncel tutulması, Sektörel sponsorluk anlaşmalarının organizasyonu, Fuar ve zirvelerde firmanın temsil edilmesi, Yönetime haftalık ve aylık periyotlarla satış raporlarının sunulması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Reklam satış ve pazarlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen basın/ajans deneyimi olan, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirebilecek çalışmalar yürütebilecek, Firmaların üst düzey yöneticileriyle iletişim kurabilecek bilgi ve deneyime sahip, İletişimi ve ikna kabiliyeti güçlü, Özgüveni yüksek, takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, sorumluluk sahibi ve işini takip eden, MS Office programlarına hakim, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Prezantabl, Bay/bayan (Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması şartı aranmaktadır)  

  Sektör: Reklamcılık, Yayıncılık, Ajans

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması Ataşehir - Migros AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Anadolu Yakasında (Ataşehir ve civarında) ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Genel Merkezimizi, 2010 yılında Antalya'da, özellikle kamu eğitim, danışmanlık ve yayıncılık alanında faaliyet göstermek üzere kurduğumuz şirketimiz 6 yıldır bu işlevini başarıyla sürdürmektedir. Mevzuat, muhasebe ve kişisel gelişim alanındaki kitapları, insan kaynakları ve mevzuat alanındaki süreli yayınlarıyla bu alanda önde gelen kurumlardan birisi olarak, Bekad Yayınları adıyla  kısa sürede haklı bir üne sahip olmuş olup, kaliteli ve faydalı yayın anlayışı ile adından övgüyle bahsettirir hale gelmiştir. Türkiye genelinde birçok dağıtımcı ile çalışan Bekad Yayınları, özellikle mevzuat yayınları alanında önemli bir yere sahiptir. Yayın politikası, yazarları ve seçkin eserleri ile özgün bir kuruluştur. Kamu çalışanlarının ihtiyaçlarını ve bunlara ilişkin çözümlerin neler olduğunu yakından bilen ve takip eden bir yayınevidir. İş Tanımı Antalya / Merkez ofisimizde çalışarak; Şirketimizin kurumsal kimliği doğrultusunda hedef ve politikalarına uygun, mevcut müşteri portföyüne ve hedef kitledeki müşterilere tanıtım ve satış faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütmek, Satış öncesi ve sonrası tüm iş ve işlemlerini yürütmek, Şirketin  basılı ve dijital olarak yayınlanan dergi, katalog ve kitapların yayın süreci ve koordinasyonundan sorumlu olmak, Kullanılan programla bağlantılı olarak stok kontrolünü düzenli tutmak, Sosyal Medya stratejilerini belirlemek ve yönetmek, Faaliyetleriyle ilgili gerekli raporları hazırlayıp sunmak. Şirketimizi en iyi şekilde temsil edilebilecek Satış ve Pazarlama ve organizasyon yeteneği olan, bu konularda kendisine güvenen bay - bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, Motivasyonu yüksek, Sorumluluk Sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Yaratıcı düşünebilen ve Proje Geliştirebilen, Seyahat engeli olmayan, Diksiyonu düzgün, Kendisine güvenen, Aidiyet duygusuna sahip ve kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( Word,Excel,Outlook), Sosyal Medya araçlarını (Twittter, Facebook, Youtube, Google +, Instagram v.b) yönetebilecek düzeyde sosyal medya bilgisi ve deneyimi olan Çok iyi koordinasyon ve takip yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,     

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Perlavista AVM içerisinde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   Satış Danışmanları İnkılâp Kitabevi politika ve hedefleri doğrultusunda görevlendirildiği mağazada gelen ürünleri teslim alarak satışa hazırlamak, müşteriyi karşılamak, yeni gelen ürünler, kampanyalı / promosyonlu ürünler, taksit imkânı gibi satış koşulları hakkında müşteriyi bilgilendirmek,  müşterilerden gelen bilgi taleplerini yanıtlamak, ürün önermek ve satış işlemini gerçekleştirmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen Nebim Wınner programını bilen, MS Offıce programlarına hakim, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Müşteri memnuniyeti bilinci gelişmiş ve müşteri odaklı düşünen, Büyükçekmece - Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması Kurumsal Projelerin iş akışını yönetmek Müşterile iletişimi sağlamak ve koordine etmek İlgili Personeli işin zamanında bitmesi için yönlendirmek İşlerin takibini yapmak ve iş planını yapmak

  Aranan Nitelikler   Ekip yönetimi deneyimi olan, Sosyal medya, dijital trendler ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden, Stratejik bakış açısına sahip, iletişim becerileri yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İş takibi ve planlamasını doğru yapabilen, zamanı efektif kullanan, Sonuç odaklı, eşzamanlı iş yürütme becerisi olan Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İşini kalite odaklı anlayış içinde geliştirmeyi hedefleyen, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Depo Sevkiyat Elemanı İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yenibosna Merkez depomuzda görevlendirilmek üzere "Depo Sevkiyat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Depo Sevkiyat Elemanı,  Satınalma bölümü tarafından sipariş edilen ürünlerin ya da yayınevi deposundan gelen kitapların kontrol edilerek depoya teslim alınması, depolanması, gelen siparişler doğrultusunda mağaza sevkiyatların gerçekleştirilmesi, mağazalardan gelen iade ürünlerin kontrol edilerek teslim alınması, tedarikçi bazında iade işleminin gerçekleşmesi işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 Yaş aralığında, Avrupa Yakasında ikamet eden Fiziksel güç gerektiren ve emek yoğun işlere yatkın, Ayakta çalışmaya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Gerekli durumlarda mesai engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış Erkek

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • Ön Muhasebe Elemanı Ege Reklam Basım Sanatları İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Logo Go Plus programını bilen, Muhasebe departmanında muhasebesel işlemlerde yardımcı olabilecek. Deneyimli, Prezantabl ve diksiyonu düzgün ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Sekreter

 • Muhasebe Elemanı İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur. Muhasebe Elemanı, Şirketin her türlü muhasebe sistemini Tek Düzen Hesap Planı çerçevesinde ve yürürlükteki mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde yürütmek ve raporlamaktan, şirketin vergi dairesi ve diğer ilgili devlet birimlerine karşı sorumluluklarının doğru biçimde yerine getirilmesini sağlamakta Muhasebe Müdürünü Asiste etmekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-35 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Tercihen Nebim Winner Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: Kırtasiyecilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Yayıncılık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Veri Giriş Elemanı İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Yenibosna Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Veri Giriş Elemanı arayışımız mevcuttur.  

  Aranan Nitelikler 18-25 Yaş arası, Ticaret Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, Veri Giriş veya Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Hızlı klavye kullanım becerisine sahip, Gerektiğinde fazla mesai yapma engeli bulunmayan, Tercihen Nebim program bilgi ve tecrübesine sahip, Ms Office programlarına hakim, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bayan,  Veri Giriş Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Memur, Operatör

 • İş Açıklaması İnkilap.com'da yer alacak ürünlerin veri girişinin yapılması, satışa açılması, süreçlerini yönetmek ve takip etmek, Satışa sunulacak ürünlerin gerekli açıklama, fotoğraf ve fiyat çalışmalarının sitede yer almasını sağlamak, Banner hazırlatmak, kampanya organize etmek, Ürün bilgilerinin ve görsellerinin ihtiyaç dâhilinde güncellenmek, Ürün, fiyat, içerik, stok takiplerinin düzenli olarak kontrolünü yapmak, Sipariş sonrası sürecin ve iptal iade işlemlerinin takibini yapmak, Kargo ve teslimat süreci işlemlerini organize ve takip etmek, Satış ve trafik raporlarının alınması, ürün performanslarının belirlenmesi, yorumlanması ve geliştirilmesi

  Aranan Nitelikler Yenibosna  merkez ofisimizde e-ticaret departmanında görevlendirilmek üzere; .Tercihen Lisans veya Ön Lisans mezunu Ms Office uygularını etkin raporlama yapabilecek seviyede bilen, e-ticaret sektöründe en az 3 yıl deneyimli Tercihen geçmişte perakende mağazacılık – kitap satışı tecrübesi olan, Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, İnternet teknolojilerini, internetten alışveriş dünyasının trendlerini ve yenilikleri yakından takip eden, Dijital pazarlama süreçlerine katkı sağlayabilecek, Araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş, Satış kanallarında kampanya çalışmalarında yer almış, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış E-Ticaret Operasyon Sorumlusu aramaktayız.

  Sektör: E-Ticaret, Network Marketing, Yayıncılık

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Operatör

 • İngilizce Öğretmeni British Time İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması  MECİDİYEKÖY - BAKIRKÖY - KADIKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK FULL-TIME veya PART TİME İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ

  Aranan Nitelikler İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı ve Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunları Tercihen 2 yıl veya daha fazla tecrübesi olan Öğretmenliği meslek olarak seçmiş Hafta sonları dahil çalışabilecek Genç Dinamik ve Ekip çalışmasına uyumlu Bay ve bayan öğretmenler…  

  Sektör: Eğitim, Kamu, Yayıncılık

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Akademisyen

 • İş Açıklaması Türkiye’nin en çok okunan anne-bebek dergisi unvanına sahip Annelik Sanatı Dergisi için "Reklam Satış Yönetmeni" aranmaktadır..

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Reklam ve sponsorluk satışı alanında minimum 2 yıl deneyimli, ·         Satın alma ve  pr ajansları ile yakın temasta çalışmış,           Tercihen dijital pazarlama konusunda deneyimli, ·         Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, ·         Dikkatli, yaratıcı, stratejik ve analitik düşünce yapısına sahip, ·         Etkin sunum becerisi olan, ·         Koordinasyon, planlama ve organizasyon becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, ·         Çapraz kanallı pazarlamada deneyimli, ·         Seyahat engeli bulunmayan, ·         Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·         İstanbul’da ikamet eden, Reklam Satış Yönetmeni  aranmaktadır.  

  Sektör: Medya, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Sorumlu

 • Saha Ürün Sorumluları İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması - İnkılap Kitabevi mağazaları genelinde ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel / dönemsel ürünler ile ilgili satış hedeflerine uygun  olarak takip sürecini yürütmek, - Satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak üzere çözümler planlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler Kitap sektöründe 5 yıl deneyimli, Mağazaların ürün çeşidi, yeni ürünler, güncel/ dönemsel ürünlerle ilgili takip sürecini yürütebilecek, Satış odaklı çözümler planlayacak, Rakip analizi yapacak, Çalışmalarını modern perakendeciliğin gereklilikleri doğrultusunda hayata geçirecek, İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek,  Yayıncılık sektöründe perakende  tecrübeli, Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Mağaza ve merkez personeliyle ortak, uyumlu çalışacak saha ürün sorumluları aramaktayız.  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Saha Satış Temsilcisi İnkılâp Kitabevi İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yayınevi Satış/ Pazarlama departmanı politika ve hedefleri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü ve portföyündeki müşterilerin satış / pazarlama faaliyetlerinin tüm süreçlerini yürütmek.   - Yayınevinde üretilen İnkilap, Sayfa6 ve Mandolin markalarına ait kitapların, hedefler doğrultusunda satış amaçlı saha çalışmalarını ve müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek sureti ile pazarlama faaliyetlerini yürütmek, - Mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve potansiyel müşteri yaratılmasına katkı sağlamak, - Saha çalışmaları yapmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, - Firmaya ait ürünlerin satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak, - Faaliyetleri ile ilgili gerekli raporlamaları hazırlamak ve sunmak,

  Aranan Nitelikler - İletişim becerisi, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünümüne önem veren, - Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, - Tercihen Üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Yayıncılık sektöründe tecrübeli, - Satış ve Pazarlama alanında minimum 3 yıl tecrübeli, - Tercihen Nebim Winner programını etkin şekilde kullanıp raporlama yapabilen, - Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Aktif olarak araç kullanabilen, - Askerliğini tamamlamış, Erkek adaylar aramaktayız.  

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Yayıncılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?