Savunma/Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Savunma/Güvenlik
 • İş Açıklaması Senin görevin Samsung Güvenlik Kamera Sistemleri’nin Satışını gerçekleştirmek. Güvenlik sistemi satışı yapan firmalara toptan ürün satışı, Kurumsal firmalara da proje bazlı toptan satış yapmak. Satış ile ilgili en baştan sona kadar tüm süreçlerde aktif rol alman, başarılı olmanı destekleyecektir. Mesain hafta içi saat 08.30 da başlıyor, 18.00 de bitiyor. Cumartesi günü 13.00 e kadar haftanın genel değerlendirmesinin yapılabilmesi ve bir sonraki hafta hazırlık planlarının oluşturulması için çalışmanı istiyoruz. Çalışacağın yer Maslak’ta bir plaza katı değil, şirketin Mecidiyeköy Ofisinde çalışacaksın. Satışlarının %95’ini telefonda yapacağın için şirket eve gidip gelmen için sana bir araç tahsis etmeyecek, gerekli görülmesi durumunda geri kalan %5 ‘lik dilim için ihtiyaç halinde şirket araçlarından birini alıp toplantıya gidebilirsin. Sana sabit maaş olarak aylık 1700TL ödeme yapılacak, artı 15TL * gün (aylık ort 300-330TL) yemek kartı ödemesi alacaksın. Satışını yaptığın sistemlerden ayrıca prim alacaksın. Alacağın prim, aylık satış cironun brüt kar oranı yüzdesi baz alınacak, satışlardan yaptığın brüt kar, bu orana bölünecek. 100.000$ lık satışını %15 brüt karlılık ile yapabilirsen, Brüt karın olan 15.000$ ‘ın %15’i olan 2250$ prim kazanmış olacaksın. Bu primi hak edebilmek kolay değil, fakat imkânsızda değil.

  Aranan Nitelikler Zaman yönetimini iyi bilen, planlı ve programlı çalışan, problem çözebilme kabiliyeti olan, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren, öğrenmeye açık, güler yüzlü, sabırlı, ikna kabiliyetinin yüksek olduğunu, sıkı iş takibi yapabildiğini ve özverili olduğunu düşünüyorsan, aşağıda senin için kurgulanmış olan küçük bir senaryo var. ‘’Mesain sabah 08.30 da başladı. Ayın son haftası ve haftanın en yoğun olan son Cuma günü. Sabah 09.00 / 11.00 arasında Şirket içi Satış Performans Değerlendirme Toplantın var. Geçmiş 3 aylık satış raporlarını ve önümüzdeki 3 aylık ön gördüğün satış raporlarını hazırlayıp excel ve power point olarak sunman gerekiyor. Her toplantıda yöneticin senden satışlarını arttırmak için iyi bir fikir bekliyor. Toplantı sonrasında 11.15 te Yöneticin performansın hakkında seninle özel olarak görüşmek istiyor. Bir önceki yönetici ile olan toplantın iki saat sürmüştü. Toplantıların bittikten sonra bir önceki günlerde vermiş olduğun 20 adet teklife geri dönüş yapman, gün içerisinde gelen 15 ayrı teklifi hazırlaman gerekiyor. Geri dönüşlerin için ortalama 6 dakika, her bir teklifi hazırlaman için ortalama 15 dk ya ihtiyacın var. Teklif hazırlarken, beş/altı adet ürün tedarikçi firman var. Firmalardan güncel fiyatları, stokları alman, teklif verme ve satın alma öncesi pazarlıklarını yapman gerekiyor. Geri dönüşlerinde bir telefonda müşterin sana, senden daha önce almış olduğu SRD-1653DP model dvr cihazın default şifresini soruyor. Ayrıca, kapıda daha önce sadece telefonda görüştüğün, çat kapı ziyaretine gelen hatırı sayılır bir müşterin var. Diğer telefonda 50.000$ lık blok satışın var. %9 karlılık oranı ile teklif vermişsin, müşterin %1 in altında bir karlılık oranı karşılığına denk gelen tutara teklifi revize edersen hemen sipariş geçeceğini söylüyor. Bir diğer telefonda ise 20.000$’ lık onayını almış olduğun siparişin var. Ürünlerin bir kısmı stoklarında mevcut fakat diğer kısmı iki tedarikçi firmanın da stoklarında olmadığını öğreniyorsun. Öğleden sonra yoğun geçen bu iş temposunda bir anda elektrikler kesiliyor ve internet hattında gidiyor.‘’ Bu senaryoyu dikkatli bir şekilde okuyup yanıtlamanı, zaman yönetimini yapmanı, işlerini planlamanı ve çözüm önerilerini açıklayıcı bir şekilde başvurun ile birlikte bize iletmeni istiyoruz. Senaryoya yanıt vermeyen adayların özgeçmişlerinin değerlendirmeye alınmayacağını bilmeni isteriz.

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızın, Mecidiyeköy Ofisinde Çalışmak Üzere, MS Office ve Logo GO Plus Programlarını iyi kullanabilen, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek Çalışma arkadaşları aramaktayız. Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00 Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur. Maaş 1700TL + Gün*15TL (Ort. 300TL) Yemek Kartı Ödemesi *** Logo Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Mali Tablo Hazırlanması ve Raporlama konusunda tecrübeli, Planlı ve Programlı Çalışma Yeteneği olan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık Güleryüzlü ve Diksiyonu iyi

 • İş Açıklaması GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE UZMANI / YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Muhasebe’de minimum 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim, Çok iyi derecede NETSIS bilen, Tercihen E-fatura,E-defter programlarına hakim, Bordrolama yapabilecek olan, Bay/Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden. Analitik yeteneği ve sayısal becerisi güçlü Sorumluluk bilinci yüksek, Dosyalama ,raporlama ve takip bilgisi olan, Ekip çalışmasına uyumlu.  

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere 'Teknik Servis Personeli/Teknik Servis Ekip Lideri' alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Ip ve analog kamera sistemlerini düzenleyebilen Hırsız ve yangın alarm sistemlerinin kurulum ve montajında deneyimli Fiber alt yapı konusunda tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış Güler yüzlü, pozitif, iletişimi kuvvetli Elektrik elektronik alanında en az 2 yıl tecrübesi olan

 • İş Açıklaması Çok Uluslu bir şirketin üretim planlama bölümünde istihdan edilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği eğitimi almış , en az 5 yıllık tecrübesi olan , Akıcı olarak ingilizce kullanabilen , ERP programları hakkında bilgili , Mc Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen , Ekip çalışmasına yatkın , iş takibi ve sonuçlandırma beceresine sahip , Yurt dışı seyahat engeli olmayan , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , 30 yaşını aşmamış , Askerlik görevini tamamlamış , Bay ,

 • Kurumsal Satış Yöneticisi
  Alarmnet Güvenlik Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 2006 yılından bu yana Araç Takip Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren ALARMNET GÜVENLİK HİZ. A.Ş. de, Satış departmanın da Kurumsal Satış Yöneticisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere Bay  / Bayan Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satış deneyimi en az 2 yıl, MS Office uygulamalarına hakim, En az Meslek Yüksek Okul mezunu, İstanbul Avrupa / Anadolu yakasında ikamet eden, Ehliyeti olan, İletişim ve müzakere yeteneği olan, Takım çalışmasına uyum gösterebilecek, Prezantabl, Enerjisi yüksek,

 • İş Açıklaması Kasa Hesap Takibi Müşteri (Cari) Hesabı Takibi Fatura/İrsaliye İşlemleri Stok Giriş ve Çıkış Takibi Müşteri Çek/Senetleri Takibi İşletme Çek/Senetleri Takibi Banka Hesap Takibi.vs

  Aranan Nitelikler SERBEST MUHASEBE MALİ MÜŞAVİR STAJ BAŞLATACAK VEYA RUHSATINA SAHİP. ÜNİVERSİTE MEZUNU İNGİLİZCE BİLEN, NETSİS VE ZİRVE FİNANSMAN PROGRAMLARINA HAKİM, DİKSİYONU DÜZGÜN, HESAP İŞLERİNDE ÇOK DİKKATLİ, TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTA, BİLDİĞİNİZ TÜM PROĞRAMLARI BELİRTİNİZ, MAAŞ BEKLENTİNİZİ BELİRTİNİZ.

 • İş Açıklaması • Günlük/Haftalık iş planlarının yapılması, • Bölüm hedeflerine göre yapılacak düzeltici ve önleyici faaliyetleri planlamak, • Haftalık/günlük rework , tezgah bakım faaliyetlerini ve gerekli eleman ihtiyacını planlanması, • Üretilen ürün miktarı, fire miktarı, üretim ekipmanlarının durumunun takibinin yapılması, • Yeni projelerle ve ürünlerle ilgili APQP ve FMEA çalışmalarına katılmak, • Operasyon talimatlarının ve ilgili dökümanların hazırlanması, • CNC işleme programlarının hazırlanması ve saklama güncelleme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, • Cycle zamanlarını takip etmek ve düşürmek, • Teknolojik gelişmelerle ilgili bilgi almak için yurtiçi ve yurtdışı kaynakları takip etmek ve gerektiğinde ziyaretlerde bulunmak, • İşe alınacak elemanlarla iş görüşmesi yapılması,

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği lisans ya da ilgili alanlarda yüksek lisans mezunu, İyi derecede İngilizce yabancı dil bilgisine sahip olan, Tercihen savunma ve havacılık sektöründe Talaşlı İmalat üretim alanında 2 yıla kadar deneyim sahibi, CNC işleme tezgahlarında deneyim sahibi, Autocad catia solidworks ve Cad-Cam progranmlarını kullanabilen, İletişimi, motivasyonu, enerjisi yüksek, Askerliğini tamamlamış Talaşlı İmalat Mühendisi adayları aramaktayız.

 • Proje Yöneticisi
  Sfc HR
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Elektronik Güvenlik Sistemleri üzerine hizmet veren firmamızda projelendirme ve teklif hazırlama konularına hakim , Autocad ve MS Office uygulamalarını kullanabilen, iyi derecede İngilizce bilen Proje Yöneticisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin bilgisayar ya da elektronik bölümlerinden mezun. Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında ve proje yöneticisi olarak en az 2 yıl deneyime sahip. Süreç yönetimi ve analiz konularında bilgi sahibi. Raporlama , organizasyon ve zaman yönetimi konularında deneyimli. Autocad ve MS uygulamalarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. Aktif araç kullanabilen. 25 yaş ve üzeri. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. SFC İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.08.2013 tarihli 604 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması ORKUN ŞİRKETLER GRUBU BÜNYESİNDE BULUNAN  EYÜP BÖLGESİNDEKİ  PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ .  

  Aranan Nitelikler *5188 NOLU YASA KAPSAMINDA ÖZEL GÜVENLİK BELGESİ OLAN *PREZANTABL *SORUMLULUK SAHİBİ *TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN VE UYUMLU MAAŞ+SGK+AGİ+YOL+YEMEK  

 • İş Açıklaması ORKUN ŞİRKETLER GRUBU BÜNYESİNDE BULUNAN  BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDEKİ  PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ .  

  Aranan Nitelikler *5188 NOLU YASA KAPSAMINDA ÖZEL GÜVENLİK BELGESİ OLAN *PREZANTABL *SORUMLULUK SAHİBİ *TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN VE UYUMLU MAAŞ+SGK+AGİ+YOL+YEMEK  

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Bağcılar, Yenibosna 'da ikamet eden veya bu bölgelere ulaşım imkanı olan, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, 1,70 - 1,75 boylarında Üsküdar - Çamlıca 'ya tek vasıta ile ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden Bayan güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Dudullu'ya tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Üsküdar Çamlıca bölgesine tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en önde gelen Kurumsal şirketlerinden birine ; 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik Silahlı kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 boyunda olan, 3 vardiya sisteminde çalışacak, Silahlı Kimlik Kartı olan, Maltepe, Küçükyalıya ulaşabilecek bölgelerde ikamet eden, Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Not: Şirket merkezimiz K.çamlıca mh. K.çamlıca caddesi No: 23 adresinde bulunmaktadır. bildirilen adrese şahsen de müracat yapılabilecektir.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, Gebze bölgesinde ikamet eden Bay adaylar aranmaktadır.

 • Yazılım Uzmanı
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bilişim teknolojileri üzerine farklı sektörlere çözümler sunan firmamızda çalışmak isteyecek iş arkadaşları arıyoruz.  Firma olarak önceliğimiz her zaman son teknolojilere hızlı uyum sağlamak olduğu için sürekli öğrenmenin ve gelişmenin mutluluğuna ve heyecanına ortak olmanızı istiyoruz. Firmamız genel olarak RFID ve IOT(Internet of Things) alanında paket yazılım ve AR-GE çalışmalarına ağırlık vermektedir. Proje kapsamında kendisine aktarılacak projelerin: Programlanması/kodlanması, Kendi ön testlerinden sonra test için sorumlu ekip liderine aktarılmas şeklinde bir işleyiş yapısı vardır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemleri ve yeni fikirlerin geliştirilmesi araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretmek için incelemeler ve testler yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması. FİRMAMIZ SANCAKTEPE BÖLGESİNDEDİR

  Aranan Nitelikler  Aradığımız Genel Özellikler: Araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşım gösterebilen, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenebildiğini düşünen, Verimli çalışabilen, Analitik yönü güçlü, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tasarımlarını kullanıcı gözüyle de bakıp değerlendirebilen, Askerliğini tamamlamış, Bay, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet edenler. Teknik yetkinlikler olarak: Programlama ve algoritma bilgisi (MS .Net ile programla yapmış, olmak özellikle multi layer mimari kullanımı tercih sebebidir) C#.NET dilleri konusunda uygulama geliştirebilecek, .NET Entity Framework Mimarisine hakim, WPF mimarisinde uygulama geliştirme tecrübesine sahip İlişkisel veritabanı sistemleri üzerinde çalışabilecek, Web uygulamaları alt yapıları hakkında bilgili, WCF framework hakkında bilgi sahibi, ASP.NET MVC design patern’ine hakim, Microsoft SQL Server(T-SQL) konusunda çalışmış, LINQ, nHibernate ya da benzer ORM deneyimi olan, HTML,DHTML ve CSS tabanlı kullanıcı arabirimi geliştirebilen, Network programlama ve şifreleme algoritmaları konusunda bilgi sahibi olan, İngilizce konusunda sıkıntısı olmayanlar tercih sebebi olacaktır.

 • Saha Amiri - Şube Müdürü Yardımcısı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Alışveriş Merkezi ,Otel ,Müze ve Residence projelerimizde sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetmek, performansını geliştirmek ve motivasyonunu sağlamak, müşterileri karşılamak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirmek, istekleri konusunda yardımcı olmak, ekibi ile koordineli çalışmak, gereken kontrolleri yapmak, evrakları doldurmak ve istenen raporları yöneticisine hazırlamak.

  Aranan Nitelikler ·         Ekip çalışmasına uygun, ·         İletişim kabiliyeti yüksek, ·         Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, ·         % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , ·         Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, ·         Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) ·         Cinsiyet: Bay - Bayan , ·         Yaş: 30 ile 48 yaş arasında dinamik,           Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) ,           Vardiya : Gerektiğinde gece çalışabilecek, ·         Yabancı dil ve teknik beceriler:  İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen,           Tercihen sigara kullanmayan SAHA MÜDÜRÜ adayları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan Port VALE ' de, havalimanları,müze,residences,otel ve alışveriş merkezleri odaklı 24 saat faaliyet gösteren hizmet firmasının, İnsan kaynakları fonksiyonlarının ( İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulaması, Şirket vizyonuna, stratejilerine uygun insan kaynakları çözümleri üretilmesi, Şirketin tüm insan kaynakları süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması konusunda çalışmalar yapacak saha çalışma süreçlerini iyi tanıyan insan kaynakları müdür/yönetici arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tüm İK süreçlerine hâkim ( İşe alım, SGK giriş-çıkış, puantaj, bildirge, ücretlendirme ve bordrolama, kariyer planlama, eğitim ve performans, idari işler ),  İK süreçlerinde çözüm üretebilme ve uygulama becerisine sahip, Ekip yönetimi ve ekibi geliştirme konusunda yetkin, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği,organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Analitik düşünebilen; dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Hizmet sektöründe daha evvel çalışmış olan " ELEMAN / HER TÜRLÜ PERSONEL data havuzu " olan. İşe alım kabiliyeti ve bilgisi yeterli düzeyde olan, Microsoft Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) çok iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, 24 saatlik operasyon trafiği içinde, iletişim kopukluğu yaşanmayacak yoğun iş yeri yönetiminde görev yapacak yönetici aranmaktadır. İhtiyaç olan yöneticimiz aynı zamanda personel eğitimlerimizden sorumludur. Eğitim kökenli olması tercih nedenimizdir.

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar, Boru Bağlantı elemanları ve aksesuarları sağlayıcısı konumunda lider kurumlardan birisi olan ALTAN HİDROLİK'te  kendi sektöründe potansiyel müşterilere ulaşacak, müşterilerle ilişkileri yönetecek, teklif ve tahsilat arasındaki sürecin tamamını ilgili bölümlerle ve merkez ile koordineli olarak yürütecek,hidrolik alanında tecrübeli , kurum kültürüne uygun temsil kabiliyeti bulunan ve başlangıç olarak HOME-OFİS olarak çalışacak  BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLERİ aramaktayız. Görevler:   Satış hedeflerine uygun iş planlarını yapmak ziyaretleri gerçekleştirmek, Sektöründeki mevcut müşterilerle ilişkileri yönetmek, potansiyel müşterileri belirlemek ve kuruma kazandırmak. Teklif, sipariş ve tahsilat sürecini yönetmek. Müşterilerin risklerini izlemek ve gerekli önlemleri almak. Sektöre yönelik pazar analizi yaparak pazarlama faaliyetleri yürütmek. Sektördeki gelişmeleri yakından izlemek, potansiyel fırsatlar ve tehditlere yönelik aksiyonlar almak. Sektördeki rakipleri izlemek ve rekabet stratejileri geliştirilmesi için merkez ile görüşmek,  Görevlerine ilişkin raporlamaları satış direktörü ile paylaşmak, İlerleyen dönemde açılacak olan bölge şubesinde yöneticilik yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun, Tercihen Hidrolik  konusunda tecrübe sahibi,  Konya  ilinde ikamet eden adaylar, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Çalışanların özlük işlemleri, bordrolama ve yasal süreçlerinin mevzuata uygun olarak yerine getirilmesini sağlamak, Personel işe giriş çıkış işlemlerini İş Kanununa uygun bir şekilde gerçekleştirmek, Personele ait her türlü özlük kayıtlarını oluşturmak, düzenli ve güncel tutulmasını sağlamak, Yıllık izin, avans, prim gibi ödemelerin operasyonel süreçlerini yürütmek, SGK bildirgelerinin kuruma verilmesi ve teşvik uygulamalarının takibini sağlamak.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işlemleri ve bordrolama konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli, SGK, İş Kanunu ve Yasal mevzuata uygulayıcı düzeyde hakim, İyi derecede MS Office Programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,  'Personel Uzman Yardımcısı' aramaktayız.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu Diksiyonu düzgün, En az  1.70m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, İzmir'de ikamet eden İzmir Seferihisar , Karabağlar , Buca , Urla , Menderes semtlerine servisimiz vardır. Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Montaj Teknisyeni
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

 • İş Açıklaması Pronet Alarm ve Çağrı Merkezinde gelen / giden çağrı trafiğine uyum sağlamak, Alarm sinyal takibi gerçekleştirmek, Gelen çağrılara hızlı bir şekilde müdahele ederek müşteri memnuniyeti sağlamak, İkametgaha göre çalışma yeri, Bostancı’daki veya Haliç Flatofis’teki Genel Müdürlük binası olacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu / Üniversite mezunu veya devam mecburiyeti olmayan öğrenci, Yazılı ve sözlü çok iyi derece İngilizce bilen, İngilizce çağrı karşılama alanında en az 1 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun bir tempoda 7/24 vardiya sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, "İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.

 • Servis Şefi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

 • İş Açıklaması En az ön lisans mezunu, Müşteri ilişkileri ve ikna yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İkna kabiliyeti yüksek ve diksiyonu düzgün, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Müşteri odaklı ve müşteri sadakatine önem veren, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, 'Müşteri Bağlılığı Yönetimi (Churn /İkna Yönetimi) Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak amacıyla gelen müşteri aramalarını cevaplayarak geri kazanım sağlamak.

 • Teknisyen
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 7 Ekim 2015

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışında , gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde 2 yıl tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, MS Office programlarını bilen, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan

 • Proje Satış Sorumlusu
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 7 Ekim 2015

  İş Açıklaması Kartlı geçiş,RFID ve kamera teknolojileri temelli otomasyon yazılımları geliştiren , kamuda ve özel sektörde projeler üreten firmamıza  ‘Satış Sorumlusu’ alınacaktır. Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek,  Pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini ve müşteri bağlılığını artırmak, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak.             Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik) Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, İş takibi yüksek ve sonuç odaklı, İletişim becerisi yüksek ve özel müşterileri yönetebilecek, Sunum hazırlama ve sunma becerisi yüksek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Savunma/Güvenlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?