Savunma/Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Savunma/Güvenlik
 • İş Açıklaması 60 Yıl boyunca GÜVENLİK kelimesi ile bütünleşmiş, hayatımızın her alanında bizlere huzuru sunan, Sektörünün lider markası KALE, Elektronik Güvenlik Sektöründe yenilikçi ve lider marka olama yolunda hızla büyümekte, TAM KAPSAM GÜVENLİK anlayışı ile büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi inbound / outbound  ekibinde çalışmış Telefonda satış / ikna becerisi yüksek  Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Benzer alanda minimum 1 yıl tecrübeli İletişim becerileri kuvvetli, akıcı bir diksiyona sahip Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek Analiz ve problem çözme yetkinliğine sahip MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Programlı Vardiya Planına uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, Bay adaylar aranmaktadır. s

 • Bölge Satış Temsilcisi
  Byt Elektronik Güvenlik…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 60 Yıl boyunca GÜVENLİK kelimesi ile bütünleşmiş, hayatımızın her alanında bizlere huzuru sunan, Sektörünün lider markası KALE, Elektronik Güvenlik Sektöründe yenilikçi ve lider marka olama yolunda hızla büyümekte, TAM KAPSAM GÜVENLİK anlayışı ile büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz.  * Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler gerçekleştirerek satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek * Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak * Devamlı olarak yeni müşterilere ulaşarak, portföyünü genişletmek * Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini aşarak sonuçları gerçekleştirmek * Bölgesindeki pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak  

  Aranan Nitelikler * Minimum lise veya dengi okullardan mezun. * Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı. * İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan. * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli. * Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilmek

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızın, İstanbul Ofisinde Çalışmak Üzere, MS Office ve Logo GO Plus Programlarını iyi kullanabilen, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek Ofis Genel Düzeninden Sorumlu Olacak, Çalışma arkadaşları aramaktayız.  Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00 Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur. Çalışma Yeri : Flat Ofis, Eyüp, İstanbul *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuru yapmamaları önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Mali Tablo Hazırlanması ve Raporlama konusunda tecrübeli, Logo Go Plus ve Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı ve Programlı Çalışma Yeteneği olan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip, Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık, Güleryüzlü ve Diksiyonu iyi

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması 60 Yıl boyunca GÜVENLİK kelimesi ile bütünleşmiş, hayatımızın her alanında bizlere huzuru sunan, Sektörünün lider markası KALE, Elektronik Güvenlik Sektöründe yenilikçi ve lider marka olama yolunda hızla büyümekte, TAM KAPSAM GÜVENLİK anlayışı ile büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz.  • Firma politikamıza uygun yeni müşteri kazanmak, bununla ilgili olanakları araştırmak, temas, tanıtım ve satışları gerçekleştirmek, • Mevcut müşterilerle ilişkileri gerçekleştirmek, süreçlerini izlemek, ürün ve hizmetlerdeki yenilikleri ve gelişmeleri duyurmak, • Şirket yönetimine ilgili tüm raporlama aktivitelerini gerçekleştirmek, • Hedeflere bağlı çalışmak, verilen hedefleri gerçekleştirebilmek, * Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler gerçekleştirerek satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek * Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak * Devamlı olarak yeni müşterilere ulaşarak, portföyünü genişletmek * Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini aşarak sonuçları gerçekleştirmek * Bölgesindeki pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak * Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilmek  

  Aranan Nitelikler * Minimum lise veya dengi okullardan mezun. * Ekip performansına inanan, hedef ve sonuç odaklı. * İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan. * Presentable * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli.  

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  Elektronik Güvenlik Sistemleri Proje Satışında Aktif Olarak Görevlendirilecek, Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Teknik Servis ile Koordineli Olarak Güvenlik Projelerinin Saha Etütlerini Gerçekleştirebilecek, Etüt Çalışması Yapılan Projelerin, Teklif ve Sunum Dosyalarını Hazırlayıp Takibini ve Yönetimini Yapabilecek, Müşteri İhtiyaçlarının Analiz Edebilmesi, Yeni Projelerin Oluşturulması ve Müşteri Portföyünün Geliştirilmesi Süreçlerinde Aktif Rol Alabilecek, Takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma Yeri        : Flat Ofis Haliç / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 08:30 – 13:00

  Aranan Nitelikler Asgari Eğitim Düzeyi: Ön Lisans, (Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.)  Elektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında, Zincir Proje Satışında ve Proje Yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli  Program Kullanımı: MS Office, MS Project, Autocad Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Ataşehir'e tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en önde gelen Kurumsal şirketlerinden birine ; 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlileri aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik Silahlı  kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 boyunda olan, 3 vardiya sisteminde çalışacak, Silahlı Kimlik Kartı olan, Maltepe, Küçükyalıya ulaşabilecek bölgelerde ikamet eden, Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Not: Şirket merkezimiz K.çamlıca mh. K.çamlıca caddesi No: 23 adresinde bulunmaktadır. bildirilen adrese şahsen de müracat yapılabilecektir.  

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızda Görevlendirilmek Üzere, Yönetici Asistanı aramaktayız. Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Ofis Genel Düzenini ve gerekli koordinasyonunu sağlayabilecek, Çalışma Yeri: Flat Ofis Haliç Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00, Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Ön Muhasebe Bilgisine Sahip Logo GO Plus ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Telefon karşılama ve yönlendirme derecesinde İngilizcesi olan, Organizasyon, koordinasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, Planlı ve Programlı Çalışan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık Güleryüzlü Tercihen, Sigara Kullanmayan *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Kartal, Pendik, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi    

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir veya Çukurova'da ikamet eden Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.        

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Bursa'da ikamet eden (Mustafa Kemal Paşa, Karacabey, Yıldırım, Çekirge, Osmangazi, Nilüfer) Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması 2006 yılından bu yana Araç Takip Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren ALARMNET GÜVENLİK HİZ. A.Ş. de, Satış departmanın da Kurumsal Satış Yöneticisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere BAYAN Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satış deneyimi en az 2 yıl, MS Office uygulamalarına hakim, En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Ehliyeti olan, İletişim ve müzakere yeteneği olan, Takım çalışmasına uyum gösterebilecek, Prezantabl, Enerjisi yüksek,

 • İş Açıklaması AKREDİTE MUAYENE KURULUŞU UZMAN MUAYENE 'de çalışmak üzere; İş Güvenliği kapsamında yapılması zorunlu olan basınçlı kaplar ve kaldırma ekipmanları  konusunda tecrübeli Kontrol Mühendisleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültesi Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Tercihen 1-2  yıl  tecrübe sahibi olmak. Tercihen İş Güvenliğine yönelik basınçlı kaplar ve kaldırma araçları muayenelerinde tecrübeli İstanbul Avrupa yakası ikamet etmek Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak Ofis programlarının iyi derecede kullanıyor olmak İyi bir takip ve dokümantasyon-kayıt tutma becerisine sahip olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

 • Dış Ticaret Sorumlusu
  Mobese A.Ş.
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin üretmiş olduğu ürünlerin  yurtdışı satış, pazarlama işlemlerini ve raporlamalarını yapmak, İhracat/ithalat işlemlerinin yürütmek, gerekli dokümantasyonu hazırlamak ve dosyalamak, Gümrükleme ve Nakliye organizasyonunu yapmak, Gümrük müşavirini takip etmek ve yönlendirmek Yurtdışından ulaşan talepler için fiyat teklifi vermek ve satış sözleşmelerini hazırlamak Yurtdışı pazar araştırmaları ve görüşmeleri yaparak potansiyel müşterileri ve projeleri tespit etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret ve ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen; tercihen ikinci bir dil bilgisine sahip, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Dış ticaret operasyon ve mevzuat bilgisine sahip, İyi derecede MS Office bilgisi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli ve detaycı, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli olmaması

 • İş Açıklaması Kamera ve Güvenlik Sistemleri üzerine çalışmakta olan grup firmamız için ​Yeni projeler getirebilecek, Teklifleri hazırlayabilecek ve takip edecek, Gelen arıza ve servislerle ilgili ön görüşme yapıp yetkiliye bilgi verecek, Gerektiğinde Türkiye geneli arıza ve montajları takip edip teknik servislere telefonla destek verecek ve kontrol edecek, Malzeme satın alınması ile ilgili fiyat araştırması yapacak, Yeni malzemelerin uyumunu ve teknik yeterliliklerini test edecek, Gerektiğinde arızalı ürünlerin problemlerini belirleyecek

  Aranan Nitelikler ​Tüm zayıf akım sistemlerinde kablolama, kurulum ve devreye alma bilgisine sahip, Kamera sistemi, IP, Analog, yangın sistemi, alarm sistemi konularında bilgili, Tercihen Avrupa yakasında oturan, Sahada çalışabilecek, Genç, dinamik, yenilikçi ve özverili, Ekip çalışmasında uyumlu, Tercihen askerliğini yapmış, İhale takibi yapabilecek, Kamera ve alarm sistemleri pazarlaması yapabilecek, Diksiyonu düzgün, iş disiplini ve müşteri ilişkileri iyi olan, Proje okuyabilen ve tecrübe birikimi olan, İşleri hızlı, tam ve sorunsuz bitirebilecek, Trafik B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen lise elektrik - elektronik bölümü mezunu Deneyimli veya yetiştirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Tele Satış Müşteri Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Yeni abonelik taleplerinde ve mevcut müşterilere telefon üzerinden satış yapmak Şirketin satış hedeflerinin arttırılmasına katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak 

  Aranan Nitelikler En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. sınıf öğrencisi, En az 1 yıl çağrı merkezinde satış tecrübesi olan, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli    "Tele Satış Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız bulunmaktadır.  

 • Kimliksiz Güvenlik Gözetim Elemanı
  Sesa Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması GÜVENLİK OLMAK İSTEYEN KİMLİKSİZ YENİ ADAYLARA AŞAĞIDA SIRALADIĞIMIZ PROJELERİMİZDE KURS İLE BİRLİKTE GÖZETİM GÖREVLİSİ / DANIŞMAN PERSONEL OLARAK KİMLİK ALMA ve ÇALIŞMA İMKANI FIRSATI En az Ortaokul Mezunu / 18 - 45 Yaş Arası ANADOLU ; Ümraniye............1500 + Yemek Üsküdar .............1450 + Yemek Sancaktepe .......1450 + Yemek Çekmeköy ........ 1450 + Yemek Kadıköy .............1470 + Yemek Gebze................1500 + Yemek  Tuzla .................1500 + Yemek Maltepe..............1450 + Yemek Pendik ...............1450 + Yemek Kurtköy...............1450 + Yemek Ataşehir..............1500 + Yemek AVRUPA ; Kağıthane...........1450 + Yemek Beylikdüzü..........1500 + Yemek Başakşehir .........1450 + Yemek Kayaşehir ...........1450 + Yemek Sarıyer maslak....1500 + Yemek Bağcılar ............. 1450 + Yemek  Bahçeşehir..........1500 + Yemek  Avcılar ................1500 + Yemek Çatalca ...............1500 + Yemek Esenyurt..............1500 + Yemek B.çekmece...........1450 + Yemek Kıraç Bölge..........1500 + Yemek    ( SSK' sız proje yoktur ) NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200 / 300 TL arası artış gösterir. Bilgi ve İrtibat ; 0212.212.9040 - 0212.212.9041 0539.480.1010 - 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Firma Çalışma Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır. * LÜTFEN FİRMAMIZI yada EĞİTİM ALMAK İSTEDİĞİNİZ FİRMANIZI ARAŞTIRINIZ * BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN KURS KAYDI YAPTIRMAYIN * Tüm Gençlerimizi Bekliyoruz..

  Aranan Nitelikler

 • Outbound Müşteri Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak amacıyla müşteri aramaları yaparak geri kazanım yapmak Görüşme sırasında müşterinin taleplerine uygun çözüm önerileri sunmak, benzer bir talep/şikayet ile gelmesini engellemek Sistemin fayda ve avantajlarını anlatarak müşteri bağlılığını sağlamak  

  Aranan Nitelikler En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış ve/veya ikna yönetimi konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Churn-İkna Yönetimi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.  

 • Zorlu Center Şubemize Bayan Şoförler
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler ' de bulunan, yaklaşık 15 gün içerisinde açılacak olan " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi
  Sesa Group
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması ESENYURT-BAŞAKŞEHİR-BAHÇEŞEHİR de ki Projemize ÇOK SAYIDA BAY Kimliksiz Güvenlik/Gözetim Görevlileri aranmaktadır   Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1500 + Yemek   Bilgi ve İrtibat; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız.   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul Mezunu Askerlik sorunu olmayan Sabıka yada sicil kaydı bulunmayan kişiler,

 • İş Açıklaması ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ BAY PERSONEL   Çalışma; 8 Saat İmkanları; 1500 + Yemek + Servis   Servis Güzergahları; E5 - Kartal - Pendik - Kurtköy - Kaynarca Gebze - İzmit ve Gölcük üzerindendir.   Proje Müd. Zafer Bey; 0530 393 5909

  Aranan Nitelikler

 • Saha Satış Uzmanı
  Speak
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması SPEAK olarak, 2009 yılından itibaren Türkiye'de alanında öncü 'yanlızca satışa odaklı hizmet veren ilk ve tek dış kaynak' firmasıyız. Şirketimizin en yeni projesi olan Akıllı Ev Sistemleri’nin saha satışında görevlendirilmek üzere başarı odaklı, kariyerini bu alanda geliştirmek isteyen “Saha Satış Uzmanları” aramaktayız. Sorumlu olduğu alanda potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri portföyü oluşturabilmek, Günlük iş planı oluşturarak ilgili firmalara ziyaretleri gerçekleştirmek, Aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Aylık ve yıllık müşteri ziyaret hedeflerini gerçekleştirmek, Satış raporlarını hazırlamak ve sunmak, Teknik ve sektörel gelişmeleri takip etmek Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına gerekli desteği sağlamak 

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokulu, tercihen üniversite mezunu, İstanbul'da ikamet eden, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Hedef odaklı çalışabilecek, Hızlı aksiyon planlarına uyum sağlayabilecek, İletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgesi olan, Seyahat engeli olmayan,

 • İş Açıklaması ESENYURT SİTE - ŞANTİYE Projemize Hemen İş başı İmkanı ile BAY 12 Kişi Kimliksiz Güvenlik / Gözetim Görevlisi aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu - 23 / 45 yaş arası Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1500 + Yemek + ssk Bilgi ve İrtibat; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız. KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır. NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterecektir

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması TUZLA SİTE - ŞANTİYE Projemize Hemen İş başı İmkanı ile BAY 10 Kişi Kimliksiz Güvenlik / Gözetim Görevlisi aranmaktadır   En az Ortaokul mezunu - 26 / 50 yaş arası   Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1700 + Yemek + ssk   Bilgi ve İrtibat; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız.   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterecektir

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış kişiler Sabıka yada sicil kaydı olmayan

 • Kimliksiz Güvenlik Gözetim Elemanı
  Sesa Group
  İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması ÇEKMEKÖY - MALTEPE ve KARTAL daki SİTE - ŞANTİYE Projelerimize ÇOK SAYIDA BAY Kimliksiz Güvenlik / Gözetim Görevlisi aranmaktadır.   En az Ortaokul mezunu - 19 / 40 yaş arası Sabıka ve Sicil Kaydı bulunmayan   Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1450 + Yemek + ssk   Bilgi ve İrtibat; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız.   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır   NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterecektir

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  • Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konusunda en az 1 yıl deneyimli,  • 4857 sayılı İş Kanunu ve SGK mevzuatlarına hakim,  • Tercihen bordro programlarını kullanmış,  • MS Office programlarına hakim ve ileri düzeyde excel bilgisi olan,  • İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen,  • Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen,  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  • 30 yaşını aşmamış. • Aktif araç kullanabilen

 • Teknisyen
  Teknopalas
  İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu , RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , Araç tanıma ve kontrol otomasyonu , fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu , Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışında , gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde 2 yıl tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, MS Office programlarını bilen, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan  

 • Kimliksiz Güvenlik Elemanı
  Sesa Group
  İstanbul Anadolu 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması PENDİK de ki SİTE Projemize Acele ÇOK SAYIDA BAY Kimliksiz Güvenlik / Gözetim / Danışma Görevlileri aranmaktadır..   Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1450 Net + Yemek   Bilgi ve İrtibat ; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır.. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız..   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.

  Aranan Nitelikler En az Ortaokul mezunu Tercihen askerlik görevini tamamlamış Sabıka yada Sicil kaydı olmayan kişiler tercih edilecektir..

İş Habercisi - Savunma/Güvenlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?