Savunma/Güvenlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Savunma/Güvenlik
 • Saha Satış Uzmanı Speak İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SPEAK olarak, 2009 yılından itibaren Türkiye'de alanında öncü 'yanlızca satışa odaklı hizmet veren ilk ve tek dış kaynak' firmasıyız. Şirketimizin en yeni projesi olan Akıllı Ev Sistemleri’nin saha satışında görevlendirilmek üzere başarı odaklı, kariyerini bu alanda geliştirmek isteyen “Saha Satış Uzmanları” aramaktayız. Sorumlu olduğu alanda potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri portföyü oluşturabilmek, Günlük iş planı oluşturarak ilgili firmalara ziyaretleri gerçekleştirmek, Aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek, Aylık ve yıllık müşteri ziyaret hedeflerini gerçekleştirmek, Satış raporlarını hazırlamak ve sunmak, Teknik ve sektörel gelişmeleri takip etmek Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına gerekli desteği sağlamak 

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokulu, tercihen üniversite mezunu, İstanbul'da ikamet eden, Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan, Hedef odaklı çalışabilecek, Hızlı aksiyon planlarına uyum sağlayabilecek, İletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgesi olan, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, İnşaat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman

 • Montaj Ekip Şefi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Nisan 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri),  Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Outbound Müşteri Temsilcisi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Nisan 2016

  İş Açıklaması   Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak amacıyla müşteri aramaları yaparak geri kazanım yapmak Görüşme sırasında müşterinin taleplerine uygun çözüm önerileri sunmak, benzer bir talep/şikayet ile gelmesini engellemek Sistemin fayda ve avantajlarını anlatarak müşteri bağlılığını sağlamak  

  Aranan Nitelikler En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. Sınıf öğrencisi, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl telefonda satış ve/veya ikna yönetimi konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Churn-İkna Yönetimi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Servis Şefi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Nisan 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Eleman, Şef Yardımcısı, Tekniker

 • Montaj Teknisyeni Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Nisan 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlar bünyesinde görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli 'Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması YOZGAT GÜVENLİK GÖREVLİLERİ   1300+100MULTİNET(YEMEK) İLETİŞİM : 0549 630 61 34

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı

 • Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlisi Sesa Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÖZEL GÜVENLİK OLMAK İSTEYEN KİMLİKSİZ YENİ ADAYLARA AŞAĞIDA SIRALANMIŞ PROJELERİMİZDE KURS İLE BİRLİKTE GÖZETİM GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIRKEN KİMLİK ALMA FIRSATI - En az Ortaokul Mezunu / 18-45 Yaş Arası - Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan AND.YAKASI - Ümraniye...........1620 + Yemek Üsküdar ............1550 + Yemek Sancaktepe ......1550 + Yemek Çekmeköy ........1550 + Yemek Kadıköy ............1550 + Yemek Gebze...............1650 + Yemek  Tuzla ................1700 + Yemek Maltepe.............1580 + Yemek Pendik ..............1520 + Yemek Kurtköy..............1530 + Yemek Ataşehir..............1550 + Yemek (SSK' sız proje yoktur) AVR. YAKASI - Kağıthane...........1520 + Yemek Beylikdüzü..........1550 + Yemek Başakşehir..........1550 + Yemek Kayaşehir ...........1550 + Yemek Sarıyer maslak....1550 + Yemek Bağcılar...............1485 + Yemek  Bahçeşehir..........1550 + Yemek  Avcılar ................1500 + Yemek Çatalca ...............1500 + Yemek Esenyurt..............1550 + Yemek B.çekmece .........1550 + Yemek Kıraç Bölge .........1570 + Yemek (SSK' sız proje yoktur) NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterir. Bilgi ve İrtibat ; 0212.212 9040 Pbx - 0539.480 1010 - 0543 428 8282 Çalışma Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 / C.tesi 10.00-17.00 Lütfen, Mesai saatleri içerisinde arayınız.   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır. Kimliksiz Güvenlik & Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Danışman, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklaması ATAŞEHİR 'DE BULUNAN SİTE PROJEMİZ İÇİN ;  DERVİŞOĞLU SİTE PROJEMİZE 1600+100MULTİNET(YEMEK) İLETİŞİM : 0549 630 61 34 - 0532 510 15 49

  Aranan Nitelikler 5188 SAYILI YASA GEREĞİ GÜVENLİK KİMLİK KARTI OLAN - TECRÜBE SAHİBİ -İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,DİKSİYONU DÜZGÜN -GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN -YÖNLENDİRME KABİLİYETİNE SAHİP  -BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az  1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, Gebze bölgelerinde görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Doğan Jeotermal Merkez Binası’nda Güvenlik Görevlisi olarak görevlendirilmek üzere  personel istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı Kanun kapsamında silahsız kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Tercihen Balgat ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, Sözlü ifade ve temsil yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış. Bay.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Kimliksiz Güvenlik Personelleri Sesa Group İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması KADIKÖY - ÜSKÜDAR - ÜMRANİYE - PENDİK Projelerimize BAY-BAYAN Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlileri aranmaktadır ' En az Ortaokul mezunu - 21 / 40 Yaş arası ' Baylarda askerliğini yapmış ve Tecilli olmayan ' Sabıka yada Sicil kaydı bulunmayan Çalışma; 8 Saat ( Sabit Gündüz 2 Vardiya ) İmkanları; 1600 + Yemek Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda BAYAN SAHA SATIŞ DANIŞMANI alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Sosyal ilişkilerinde başarılı, Konuşmayı seven, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, iletişim becerileri gelişmiş ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü ve pozitif bir kişiliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun bir tempoda, yüksek hedefler doğrultusunda çalışabilecek, 20-35 yaş arası, Bayan eleman arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci, Danışman, Uzman

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Dudullu'ya tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MASLAK BÖLGESİ OKUL Projemize BAY Kimliksiz Güvenlik Gözetim Görevlileri aranmaktadır ' En az Ortaokul mezunu - 21 / 40 Yaş arası ' Askerliğini yapmış ve Tecilli olmayan ' Min. 1.80 Boy ve Diksiyonu düzgün Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1850 + AGİ Bilgi ve İrtibat - 0212 212 9040 - 0539 480 1010 0543 428 8282 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Tekstil

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Kartal, Pendik, Tuzla ve Maltepe bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 3 vardiyalı sistemde Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Pendik'e tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi    

  Aranan Nitelikler         3 vardiya sisteminde olan projede 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Pendik bölgesine ulaşımı kolay olan Bay adaylar aranmaktadır.      

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  Elektronik Güvenlik Sistemleri Kurumsal Proje Satışında Aktif Olarak Görevlendirilecek, Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Teknik Servis ile Koordineli Olarak Güvenlik Projelerinin Saha Etütlerini Gerçekleştirebilecek, Etüt Çalışması Yapılan Projelerin, Teklif ve Sunum Dosyalarını Hazırlayıp Takibini ve Yönetimini Yapabilecek, Müşteri İhtiyaçlarının Analiz Edebilmesi, Yeni Projelerin Oluşturulması ve Müşteri Portföyünün Geliştirilmesi Süreçlerinde Aktif Rol Alabilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asgari Eğitim Düzeyi: Lisans, (Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.)  Elektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında, Zincir Mağaza Proje Satışında ve Proje Yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli  Program Kullanımı: MS Office, MS Project, Autocad Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir. Çalışma Yeri        : Flat Ofis Haliç / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 08:30 – 13:00

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Müdür Yrd, Uzman, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  Kurumsal Müşteri taleplerini, ihtiyaçlarını, beklentilerini analiz edip gerekli birimler ile koordinasyonu sağlayabilecek, Teklif ve Sunum Dosyalarını Hazırlayıp Takibini ve Yönetimini Yapabilecek, Yeni Projelerin Oluşturulması ve Müşteri Portföyünün Geliştirilmesi Süreçlerinde Aktif Rol Alabilecek Proje ve Satış Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) iyi bir şekilde takip edecek ve müşteri ile düzenli olarak koordinasyon sağlayacak, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asgari Eğitim Düzeyi: Ön Lisans, (Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.)  Elektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında, Zincir Mağaza Proje Satışında ve Proje Yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli  Program Kullanımı: MS Office, MS Project, Autocad Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir. Çalışma Yeri        : Flat Ofis Haliç / İstanbul Çalışma Saatleri  : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 08:30 – 13:00

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yrd, Uzman, Yönetici Adayı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Otomasyon Projeleri Satış Sorumlusu Teknopalas İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2005 yılından bu yana bilişim sektörüne RFID tabanlı teknolojiler geliştiren Teknopalas Yüksek Teknoloji Sistemleri İstanbul'da konumlandırmak üzere proje satış sorumlusu aranmaktadır. Potansiyel müşterileri belirleyip gerekli iletişimi kurarak, ziyaret, sunum ve toplantıların yapılması, Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak satış sürecinin yönetilmesi, Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması, Mevcut müşteri portföyü ile ilişkilerin sürdürülmesi, Müşteri bilgilerinin güncellenmesi ve sorumluluklar kapsamındaki tüm raporlama ve geribildirimlerin yapılması. Merkezimiz Sancaktepe bölgesindedir. ·      

  Aranan Nitelikler   Satış ve Pazarlama pozisyonlarında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen üniversitelerin Endüstri, İşletme veya Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Etkin iletişim becerileri olan, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, Analitik düşünce yeteneğine sahip ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN Adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Danışman

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SANCAKTEPE SİTE projesinde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek Acele BAY Kimliksiz GÜVENLİK personelleri aranmaktadır. En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanları; 1670 Toplam Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Danışman, Danışma Memurluğu

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması TUZLA VE GEBZE ÇEVRESİ SİTE projesinde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek Acele BAY Kimliksiz GÜVENLİK personelleri aranmaktadır.   En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası   Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanları; 1550 + Yemek + ssk   Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Ortaokul veya  lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Ataşehir'e tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.  

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması TUZLA SİTE - ŞANTİYE Projemize Hemen İş başı İmkanı ile BAY 10 Kişi Kimliksiz Güvenlik / Gözetim Görevlisi aranmaktadır   En az Ortaokul mezunu - 21 / 45 yaş arası   Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1700 + Yemek + ssk   Bilgi ve İrtibat; 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 Firma Mesai Saatlerimiz Pazar hariç - 09.00 / 18.30 arasıdır. Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız.   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200/300 TL arası artış gösterecektir

  Aranan Nitelikler En az ortaokul mezunu olan kişiler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • Güvenlik Görevlileri Sesa Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ 7 PROJE LİSTESİ   1- Zeytinburnu Site Projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1800 + Yemek ( 25/35 yaş arası kişiler ) İrtibat: 0507 088 4801   2- Ümraniye Kolej projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1550 + Agi + Yemek İrtibat: 0507 845 6887   3- Hadımköy Fabrika projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1850 + Yemek İrtibat: 0530 848 8426   4- Çekmeköy Site Projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1800 + Yemek + Agi İrtibat: 0554 725 4841   5- Maslak-Kağıthane projeleri Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1950 Toplam İritbat: 0549 247 4656   6- Halkalı Site projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1700 + Yemek İritbat: 0545 731 9724   7- Büyükçekmece Fabrika projesi Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1550 + Yemek + Servis + Aylık erzak yardımı İritbat: 0530 558 9707   Sesa Group tarafından yönlendirildiğinizi belirtiniz, proje müdürlerimiz hemen yardımcı olacaktır...   Umarız dilediğiniz işler sizlerin olur.....

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • Özel Güvenlik Görevlileri Sesa Group İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÖZEL GÜVENLİK KİMLİKLİ BAY PERSONELLER -  BEYLİKDÜZÜ HARAMİDERE METROBÜS DURAĞI YANI İŞ MERKEZİ PROJESİ - İmkanları; 1700 Toplam + AGİ  Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İrtibat; 0544 732 1020 Emre Bey Lütfen, 09.00 - 18.30 saatleri arası arama yapınız ..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için;  IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asgari Eğitim Düzeyi: Ön Lisans  (Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.) Elektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl  tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Tekniker, Usta

 • Kimliksiz Güvenlik Görevlisi Sesa Group İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması SARIYER SİTE projesinde Hemen iş imkanı ile çalışabilecek Acele BAY Kimliksiz GÜVENLİK personelleri aranmaktadır.   En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası   Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanları; 1700 Toplam   Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82 - www.sesaguvenlik.com Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 C.tesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız   KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır..   Kimliksiz Güvenlik - Gözetim Görevlisi nedir ? http://www.sesaguvenlik.com/Cms.asp?ID=59

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Danışman, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini  tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, Bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yönetici

İş Habercisi - Savunma/Güvenlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?