Müşteri Temsilcisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Müşteri Temsilcisi
 • İş Açıklaması Konuşarak Öğren geliştirdiği benzersiz uygulaması ile İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi'ne kabul edilmiş ilk dil eğitim projesidir. Türkiye'de yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veren dil eğitim sisteminin yurtiçi satış biriminde görev alacak, İnternet sitesi üzerinden başvuran adayları telefon ile arayıp, ürün tanıtımı yaparak satış gerçekleştirecek, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Telefonla satış yapabilecek, Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Müşteri odaklı bakış açısına sahip,

  Aranan Nitelikler Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Daha önceden telefon ile satış yapmış ve/veya kendine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, En az 22 yaş ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir. İstanbul Asya veya Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Şirketimiz Hakları: Maaş + Prim + AGİ + SSK + Yol + Yemek İstanbul Şirinevler'de bulunan merkezimizde maaş ve yüksek primle çalışacak Tele Satış Yetkilileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim sektöründe(geleneksel kanalda) ve kafe-bar müşteri portföyü olan. En az 3 yıl gıda sektöründe satış tecrübesi olan. Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip. İnsan ilişkileri,iletişimi ve temsil yeteneği güçlü. Sonuç odaklı ve kişisel gelişime açık. Planlı ve disiplinli çalışmayı ilke edinen. 24-35 yaş arası. Erkekler için askerliğini yapmış. En az lise mezunu. Referans verebilecek. Aktif araç kullanan ve SRC'si olan.

 • İş Açıklaması Job Description: - Plan and pro-actively manage the entire process of fulfilling a Customer Order from Order Entry to shipment in order to ensure that customer requirements are met. - Establish and maintain communication with the appropriate Departments within the Company throughout order & production process - Order Entry and backlog Follow- up, Implement changes as required for each Orders followed. - Confirm to customer the requested shipment date. - Plan & Manage the Pending orders and agree with Production Department.

  Aranan Nitelikler Qualifications : - Business Administrasion/ Economics and Administrative Sciences / International Relations/ Logistics degree . - Fluent written & Verbal English is a Must. - Customer Satisfaction Oriented, Dynamic. - Team player. - Professional in using MS Office - Completed Military Service for Male candidates - Residing in the European side of Istanbul (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çerkezköy and Çorlu preferences).

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl ve üzeri süreli endüstriyel bakım kimyasalları satışında sektörel deneyimli, Lise veya üniversite mezunu, ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı, Aktif saha ortamında çalışmaya alışkın, Bulunduğu ilde görev alabilecek, (Bursa, İstanbul, Gebze, Kocaeli, Gaziantep, Uşak, Konya, Afyon, Eskişehir, Adana, İzmir, Denizli, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Mersin, Isparta, Antalya, Balıkesir illerinde ikamet eden.) Hedef odaklı çalışmayı seven ve uygulayabilen, Sunum becerisi ve yüksek ikna kabiliyetine sahip olup, bunu satışla sonuçlandırabilen, Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyebilecek ve yönlendirebilecek, Çalışmalarını günlük düzgün raporlayabilecek, Bölgesindeki müşterilerine aktif satış yapacak e tahsilâtların zamanında gerçekleşmesini sağlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Not: Kendi aracı ile çalışmak isteyenler tercih önceliğindedir.

 • İş Açıklaması İzmir/Güzelyalı'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • İş Açıklaması Mağazacılık yönünde kariyer yapmak isteyen, genç, dinamik, kendine güvenen Kapı Önü Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Kapı önünde sergilediğimiz ürünlerin satış, teşhir düzenlemesi, afişlendirilmesi,mağaza broşürlerinin dağıtılması ve yüksek sesle ürün tanıtımı yapabilecek Bay-bayan personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması Medikal sektöründe lider firmalar arasında yer alan TIPMED TIBBİ MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC.LTD şirketimizde görev alacak Satış Temsilcisi alınacaktır. *Yeni müşterilerin portföye eklenmesi *Müşteri memnuniyetinin sağlanması

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun *İyi düzeyde İngilizce bilen * İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, * Temsil ve düzgün konuşma yeteneği olan, * Girişimci, ısrarcı, hazır cevap, dışa dönük, * İnisiyatif kullanabilen ve hızlı karar verebilen, * Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, çalışma hayatında istikrar ve sürekliliği benimsemiş, * Takipçilik yeteneği güçlü, * Esnek, müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen, * Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, *Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip, dikkatli ve takipçi *Bilgisayar kullanımına ve ofis uygulamalarına hâkim, *Dinamik, güleryüzlü, hedef ve sonuç odaklı. * 25 yaş ve üzeri * Bayan Satış Temsilcisi alınacaktır.

 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın Özdilekpark AVM' de bulunan mağazasında satış danışmanı olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır;

  Aranan Nitelikler Marka Mağazacılıkta en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş, En az lise mezunu, İletişim becerileri güçlü, Modayı yakından takip eden, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Enerjisi ve özgüveni yüksek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan Bayan

 • Satış Uzmanı
  Otuzdört Dıs Ticaret Ltd.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İngiliz parfüm markası Roja Dove icin Beymen Zorlu Center mağazasında görevlendirilmek üzere, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek , Satış uzmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın "SATIŞ UZMANI” arıyoruz.

 • İş Açıklaması Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın AYTOP, Sultanbeyli ofisinde çalışacak Portföye yeni müşteriler kazandırmak amacıyla müşteriler ile iletişim kuracak, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek ve gerekli satış süreçlerini yönetecek Pazar, rakipler ve müşteriler hakkındaki bilgileri düzenli bir şekilde raporlayacak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Satış personeli aramaktayız

  Aranan Nitelikler Minimum 4-5 yıl deneyimli En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu Tercihen plastik ambalaj sektöründe deneyim sahibi İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl İş takibi yapabilen, disiplinli, düzenli ve insan ilişkileri başarılı MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın Araştırmacı, inovatif, kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında oturum, uzun yıllar çalışma isteği olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Pendik Şubemizde görev alacak Pendik ve yakın çevresinde oturan eğitim danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Müşteri ilişkileri ve memnuniyeti alanında deneyime sahip ve/veya sıcak satış veya satış temsilciliği pozisyonunda görev almış, - Tercihen eğitim sektöründe çalışmış, - Gelişime açık ve öğrenme azmi olan, - Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli, - İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, - Enerjik, yaşama pozitif bakabilen ve güler yüzlü, - Görünüşüne ve giyimine son derece özen gösteren, - Microsoft Office uygulamalarına hakim, - Hafta sonları çalışıp izin günü hafta içi olmayı kabul eden - Çalışma saatleri 2 shift (09.00-19.00 ve 11.30-21.30) şeklindedir. *Önyazı ve resim içermeyen, nitelikleri uymayan başvurular otomatik olarak elenerek değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Decathlon bünyesindeki eğitimin ardından mağazamıza gelen müşterileri karşılamak, spor ürünlerimizle ilgili danışmanlık sunmak, ürünlerimizin satışını gerçekleştirmek ve reyon düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler -->Aktif olarak Sporla ilgilenen -->Departman müdürü ile koordine calısarak eğtimleri dogrultusunda geleceğin Departman Müdürü olacak şekilde kendini yetistirebilecek. -->Müşteri odaklı, ekip çalışmasına uyumlu -->Güleryüzlü, aktif

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çağrı merkezimiz için "MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi seviyede ingilizce yada almanca konuşabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Dinamik, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Bay/Bayan takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Afyon Afium AVM 'de bulunan mağazalarımız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının Çağrı Merkezi departmanında görev alarak bankacılığa ilk adımını atacak, bankacılık alanında kariyer hedefleyen "Banka Çağrı Merkezi Müşteri" Temsilcileri arıyoruz. Adayların İngilizceyi iyi derecede konuşabilmeleri gerekmekte olup, yabancı dil bilgisi yazılı sınav ve sözlü mülakat ile belirlenecektir. Gelen çağrıların karşılanarak ( inbound ) bankacılık, kart, şifre işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerinin alınması, çözümlenmesi veya çözümlenmesi için ilgili birime yönlendirilmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, 1989 ve üzeri doğumlu, 7/24 vardiyalı sistemde çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Bankacılık alanında kariyer hedefleyen (Performansa bağlı olarak terfi imkanı bulunmaktadır)

 • Tahsilat Müşteri Temsilcisi
  Win Bilgi İletişim Hizm.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ZİRVEYE DOĞRU ADIM ADIM! 2009 yılından bu yana dış kaynak çağrı merkezi hizmetleri sunmakta olan Win Bilgi, ileri teknolojik alt yapı ile donatılmış Çağrı Merkezinde 2000'i aşkın çalışanıyla; İstanbul Şişli-Eskişehir Tepebaşı-Eskişehir Çarşı olmak üzere üç ayrı lokasyonda günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir. Win Bilgi, her biri ülkemiz iş dünyasında önemli çalışmalara imza atan ve geniş müşteri portföyüne sahip birçok iş ortağına, kaliteli hizmet sunmaktadır. İleri teknolojik uygulamaları, vizyoner yaklaşımı, pratik ve esnek çözümleri ile doğan ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün hizmet yelpazesini genişletmektedir. Win Bilgi'nin faaliyet alanı sadece müşteri hizmetleri servisi ile sınırlı kalmaz; tele satış-pazarlama, tahsilat yönetimi ve teknik destek hizmetleri gibi çok kanallı hizmet yönetimi bulunmaktadır. Wİn Bilgi ailesi olarak; kariyer basamaklarını beraber tırmanabileceğimiz, işine ve kendisine değer katmak isteyen ve ailemizin bir parçası olmaya hazır adayların başvurularını beklemekteyiz!

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *18-35 yaş aralığında, *Bilgisayar kullanabilen, *Diksiyon problemi olmayan, *İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, *Kendine güvenli ve sonuç odaklı çalışabilen, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, **Kariyer mimarını firmamızda oluşturmak isteyen ve Türkiye'nin köklü bankalarının Tahsilat Operasyonlarında görev almaya hazır adayların başvurularını bekliyoruz!

 • İş Açıklaması KURTKÖY LONDONHOUSE DİL OKULU ÖN MUHASEBE ve SEKRETERLER ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

  Aranan Nitelikler KURTKÖY LONDONHOUSE DİL OKULU -İlgili, dinamik, iletişim gücü yüksek ,üretken -Motivasyonu yüksek, organizasyon kabiliyeti güçlü, -Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip -Satışlarıyla ve kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenecek, -Öğrencilere ve Velilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek - MS Office uygulamalarını kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine ,tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek - Genel muhasebe bilgisine sahip , - En az lise mezunu -EĞİTİM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR. -İŞYERİ KURTKÖY PENDİK BÖLGESİNDEDİR.

 • İş Açıklaması İstanbul'da Pendik Marintürk Marina'da bulunan hazırgiyim perakende mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı sağlayarak firma hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, dinamik, diksiyonu düzgün, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, Kasiyer için; konusunda en az 1 yıl deneyimli, 18-25 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması Çanakkale Cadde mağazamızda görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe 1 yıl deneyimli, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli, Dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 17 Burda Çanakkale Mağazamızda görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe 1 yıl deneyimli, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli, Dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Zorlu Center mağazamızda kasa , kitap , dergi vb. reyonlarımızda müşterilerimize yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Kitapçılığı meslek olarak yapmak isteyen Tecrübeli / Tecrübesiz Kendine güvenen Sorumluluk sahibi En az lise mezunu 18-30 Yaş arası Bay - Bayan eleman

 • İş Açıklaması EKOL Kadın Giyim alanında her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olarak mağazalaşmasını sürdürüyor. Kahramanmaraş Piazza AVM bulunan mağazımız için Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. Mağazanın genel anlamda temiz ve düzenli olmasını sağlar. Görsel standartlara bağlı kalarak reyon ve raflardaki ürünlerin düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Kargo ile gelen ürünlerin teslim alınması, sayılması ve reyonlara dağıtımını sağlar. Müşterileri güler yüzle karşılar istek, talep ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaya çalışır. Ürün toplama, katlama, askılama, alarmlama ve etiketleme işlemlerini hızlıca yürütür. Mağazayı her zaman satışa ve hizmete hazır halde bulunmasınısağlar. Ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Markanın yüzü olarak genel görüşü, kıyafeti ve davranışlarıyla marka imajına katkı sağlar. Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele verir. Satış performansını en üst düzeyde tutmak ve sıcak satışın sürekli içinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kadın Giyim sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasında başarılı, İşinde istekli, mücadeleci ve hevesli, Güler yüzlü, pozitif ve enerjik, Modayı, görselliği ve yeni trendleri takip eden, Yeniliklere ve değişime açık

 • İş Açıklaması Bağcılar'ta bulunan 212 AVM GSStore mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, Satış Danışmanı arkadaşlar aramaktayız…

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen satış alanında tecrübe sahibi ve bu alanda kariyer hedefleyen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Spora ilgi duyan, Nebim Winner veya V3 kasa deneyimi olması tercih sebebidir.

 • İhracat Operasyon Elemanı
  Oba Perdesan
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın Dış Ticaret Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, 25-35 yaşları arasında, İhracat operasyon süreçlerinde minimum 2 yıl deneyimi olan, Dış ticaret ve gümrük mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Siparişin alınmasından sonra üretim, yükleme ve teslimat süreçlerini takip edebilecek, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çok iyi derecede İngilizce veya Rusça konuşabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İHRACAT OPERASYON ELEMANI alınacaktır.

 • İş Açıklaması Yumuşak Zemin Kaplamalarından ağırlıklı olarak Karo Halı konusunda uzman Firmamızda Kurum Kimliği ile müşterilerle iletişim kurabilecek satış temsilcisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 25-40 yaş aralığında Bayan-Bay Ankara ilinde ikamet eden Tercihan zemin sektöründe deneyimli Şehir içinde aktif araç kullanabilen Diksiyonu düzgün,prezantabl Pozitif, Güleryüzlü müşterilerle iyi ilişkiler kurabilecek,potansiyel müşteri bulabilecek Saha ve Şantiye sürecini idare edebilecek Microsoft Office kullanımlarına hakim Maaş+Prim esasına göre çalışacak adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Tercüman / Satış Pazarlama elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mazunu, MS. Office Programlarına ileri seviyede hakim, Makine İmalat sektörü hakkında bilgi sahibi olan, Analitik düşünebilen, iletişim becerileri kuvvetli, problem çözebilme ve etkin karar verebilme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın ve insiyatif sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Çok İyi derecede Arapça konuşabilen, Çok İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen, İzmir ili veya Turgutlu/Manisa ilçesinde ikamet eden veya edebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

 • Satış Destek Elemanı
  Kanca Ev
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Züccaciye/Hediyelik eşya ithalatı ve pazarlaması üzerine faaliyet gösteren firmamızın showroomun da görev alacak yetenekli ve motivasyonu yüksek " Bay/Bayan Satış Destek Elemanları" arıyoruz. Toptan ve internet üzerinden gelen siparişlerin alınması, hazırlanması, kargoya sevk edilmesi Showroom`a gelen müşteriler ile ilgilenilmesi Showroom`a gelen telefon trafiğinin yönetilmesi Evrak ve ofis işlerinin takibi

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu MS Office uygulamalarına hakim Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Makul ağırlıkta paket, koli indirip bindirmede herhangi bir sorunu olmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan Yoğun çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın Bay/Bayan elemanlar İŞYERİMİZ Karaköy'dedir.

 • İş Açıklaması İSTANBUL / KARTAL Denizcilik sektöründe faliyet gösteren firmamızda ofis içerisinde çalışacak konuşması akıcı ikna kabiliyetine güvenen kılık kıyafetine önem veren tercihen daha önce çağrı merkezi yada satış konusunda deneyimi olan sürekli birlikte çalışmayı düşündüğümüz sorumluluk üstlenebilen şirket idaresi konusunda kendine güvenen 20-35 yaş arası bayan Müşteri Temsilcileri ve yönetici asistanları prezantabl çalışma arkadaşları aramaktayız..Başlangıç 1300+sgk+prim ile ilk iki ay deneme ve intibak değerlendirme sürecinin ardından performansa bağlı olarak maaşlarımız 2000 tl ile 3000 tl+SGK+PRİM olarak düzenleme yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından olan Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. ailesinde, Eskişehir lokasyonunda çalışabilecek Müşteri Temsilcisi olarak görev almak, bu konuda kendisine kariyer planlaması yapmak isteyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu • Sabit veya değişken vardiyada çalışabilecek • 18-35 yaş aralığında • Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş veya kendini bu yönde geliştirmek isteyen • Müşteri odaklı, problem çözme becerisi gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı • İnternet ve teknolojiye ilgi duyan • MS Ofis programlarına hakim ve klavye kullanabilen

/
51
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Müşteri Temsilcisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?