Müşteri Temsilcisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Müşteri Temsilcisi
 • Hatemoğlu

  Satış Danışmanlığı Söke Priene Hatemoğlu

  Aydın

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerini çok iyi tanımak, yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterileri takip etmek. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterilere ürün özelliklerini anlatmak. Mağaza çalışanları ile ilişkilerini takım elemanı anlayışı içinde, saygı temeli üzerine kurulmuş, aşırı samimi olmayan ama güven yaratan, pozitif iletişim kurarak sağlamak. Ürün alarmlama, askılama, gelen ürünlerin reyonlara yerleştirilmesi, iade veya transfer amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılmak. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlamak Mağaza ürün düzeninin markanın görsel standartlarına uyumunu sağlamak

  Aranan Nitelikler · Mağazacılık konusunda en az 1 yıl deneyimli, · En az lise mezunu, · Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen, · İletişim becerisi yüksek, · Güler yüzlü, pozitif, dinamik, · Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, · 18-28 yaşları arasında, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Proje365 Gayrimenkul

  Gayrimenkul Satış Danışmanı Proje365 Gayrimenkul

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul "Bağdat Caddesi” bölgesinde yer alan ofislerimiz için prim sistemi ile çalışacak "Gayrimenkul Satış Danışmanı" arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Kadıköy bölgesinde veya civarında oturan, Bay - Bayan, Kariyerini Gayrimenkul, Emlak sektöründe yapan tecrübeli, Üniversite mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, sistemli, Prezentabl, 23-35 yaş arasında, Performansı ile orantılı olarak yüksek kazanç hedefleyen, Araç kullanabilen ve aracı mevcut olan, Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan, Ürettiği sonuçlara göre kazanmaya ve gelirini artırmaya istekli, Saha satışına alışkın, iletişim becerileri yüksek, gelişime açık, dinamik.

 • Selem Group

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Selem Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Selem Group, 1993 yılında Denizli’de kurulmuştur. Bu zaman süresince birçok kargo ve kurye firmasının Denizli il temsilciliğini yapmıştır. 15 yıllık bilgi birikimi ve kurum kültürüne dayalı olarak 09.09.2008 tarihi itibari ile İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa illerinde hizmet vermeye başlamıştır.03.01.2011 tarihi itibariyle de İstanbul Anadolu Yakasına şube açarak hizmet kalitemizi daha da hızlandırmış ve güçlendirmiştir. Yine aynı tarihten itibaren Tekirdağ, Çorlu, Saray bölgelerine de servis vermeye başlanmıştır. 2014 Yılında ise hizmet noktalarımıza yenilerini ekleyerek Denizli, Nazilli, Aydın, İzmir, Manisa, Uşak, Bursa, Yalova, Eskişehir ve Ankara arasında hizmet verme noktasına gelmiştir. Selem Group, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. " KARGODA GÜVEN... ” sloganıyla değerli müşterilerimizin şu an için bu illere yapacakları gönderimlerde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Zamanında, hasarsız ve minimum hata ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedeflemiştir. Müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş ve bunun göstergesi olarak da ISO.9001 – 2000 kalite yönetim sistem belgesini Türkiye’de ilk alan lokal kargo ve kurye firmasıdır. İŞTE BU DEĞİŞİM VE GELİŞİM ÇİZGİSİNDEN HAREKETLE, FİRMAMIZ BURSA,İZMİR, ANKARA, İSTANBUL, DENİZLİ BÖLGELERİMİZDE GÖREV ALABİLECEK Bölgede mevcut veya yeni müşterilerimizle ilişkilerimizi başlatabilecek ve doğru şekilde sürdürebilecek, Stratejik satış ve anlaşmalar yapabilecek, Sorumlu olunan bölgede potansiyel müşterilerin tespit edilmesinde görev alabilecek, Müşteri talepleri doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonu sağlayabilecek, Yeni anlaşma ve üyelik konularında, bu işlemlerin doğru ve zamanında gerçekleştirilmesinde aktif olarak rol alabilecek, İşlemleri ilgili birim yöneticisine raporlayabilecek, İşlemleri etkin, hızlı ve sisteme uygun şekilde yürütebilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SATIŞ ve PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen En Az Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, Tercihen Kargo Sektörü Tecrübesi Bulunan, Pazarlama ve Satış Konusunda tecrübeli, İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen (Netsis, MS Office Programları, Outlook) Ekip Çalışmasına Uygun, Raporlama Tecrübesi Olan, Yönetim Sevk ve İdare Yeteneğine Sahip, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, İzmir, İstanbul, Ankara ve Denizli’ de İkamet Eden, B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen. BAY/BAYAN. NOT: KARGO SEKTÖRÜ TECRÜBESİNE SAHİP ADAYLAR ÖNCELİKLİ OLARAK DEĞERLENDİRİLECEKTİR. NOT: ÜCRET POLİTİKAMIZ PİYASA ŞARTLARININ ÜZERİNDEDİR.

 • Şahinler Iveco

  Satış Danışmanı Şahinler Iveco

  Afyon, Denizli, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizli, Muğla ve Afyon illerinde bulunan Araç Satış şubelerimiz için IVECO Marka Ticari Araç Grubunun Satışını yapacak; Araçların teknik özellikleri konusunda ilgili ve hâkim olmak, Müşteriyi kendisi için en uygun araca yönlendirmek, Görüştüğü Müşterilerden Gerekli Olan Bilgileri Almak; Programa Girmek, Görüşme sonrasında Satış Danışmanı Görüşme Formunu doldurmak, Müşteri veri tabanları oluşturmak, Müşteriye aracın garanti süresi ve ilk bakım zamanını mutlaka bildirmek, Her ayın sonunda bir sonraki ayın Ziyaretlerini Ziyaret Planı Şablonuna göre planlamak, Müşteri ziyaretlerini Ziyaret Planı Şablonuna uygun olarak yapmak, Satış sonrası, telefonla ve müşteri ziyareti ile müşteri memnuniyeti sorgulamalarını yapmak, Yeni araç alan müşterileri belirli bir süre geçtikten sonra arayarak müşterinin görüşlerini almak, Müşteri takip işlemini yapmak, Belirlenen aylık satış hedef ve aktivitelerini gerçekleştirmek, Aracını servise getirmiş eski müşterilerle görüşerek araç hakkında şikayetlerini dinlemek, Teslim alınan yeni araçların Teslim Öncesi Bakımlarını yaptırmak, Banka kredi oranlarındaki değişiklikleri takip etmek, Banka kredili satışlarda, kredi işlemlerinin tamamlanmasını takip etmek, Plaka işlemleriyle ilgilenmek, Tescil işlemlerini takip etmek, Takasa alınan araçların bakım ve onarımlarını yaptırarak satışa hazır hale getirmek, Görüştüğü müşterilerin teknik sorunlarını veya sorularını ilgili birimlere aktararak sorunun çözülmesini sağlamak, Araç satışı sırasında verilen sözler ve taahhütleri satış gerçekleştiğinde ilgili birimlere yazılı olarak bildirmek, Araç fiyat teklif formunu doldurmak ve Satış Destek Elemanına, ilgili birimlere ulaştırması için teslim etmek, Satışı yapılan araçların tahsilatlarını takip etmek, fatura işlemlerinin ve ödemelerin zamanında yapılmasını sağlamak, İkinci el araç satış işlemlerini takip etmek ve evraklarını dosyalamak, görevlerinde bulunabilecek '' SATIŞ DANIŞMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Yüksek okul Mezunu Tercihen en az 1 yıl deneyim (Ticari Araç Grubunda) ### ÇALIŞMA KOŞULLARI:Şirketin belirlediği mesai saatleri içinde Aktif Satışa çıkarak çalışacaktır. Ofiste bulunduğu zaman sınırlıdır. Sisteme bildirimlerini yapmak amacıyla ofiste vakit geçirecektir. ###

 • Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  Mağaza Satış Elemanı (Bayan) Ozanteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ozanteks Tekstil'in HOBBY HOME COLLECTION İSTANBUL MAĞAZASI için aşağıdaki özellik ve niteliklere sahip; Mağazada satılan ürünlerin özelliklerinin müşterilerle paylaşılması, Ürün satışının gerçekleştirilmesi, Raf düzeninin sağlanması ve raf eksiklerinin tamamlanması, Ürünlerin raflara yerleştirilmesi, Mağazanın düzeninin sağlanması, Mağazanın standartlara uygun biçimde işletilmesi, Müşterilerle birebir ilgilenilmesi, Müşteriye en uygun hizmetin verilmesinin sağlanması, '' BAYAN MAĞAZA SATIŞ ELEMANI (TEZGAHTAR) '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ev Tekstilini Bilen, Mağaza Satışı Konusunda Deneyimli, Ofis işlerinde deneyimli, Bilgisayar ve Ms Office Programlarını Bilen, Diksiyonu Düzgün, Kişisel İletişime Önem Veren, BAYAN. ### GÖRÜŞMELER YEŞİLKÖY/İSTANBUL ADRESİMİZDE YAPILACAKTIR.. ###

 • Hünkar Ecza ve Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  Eczane Satış Mümessilleri Hünkar Ecza ve Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa,Bursa ve Ankara bölgelerimiz için sorumluluğunda bulunan ürünün satış ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi adına ECZANE SATIŞ MÜMESSİLLERİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Erkek askerliğini yapmış B sınıfı ehliyet Eczane portföyü olan Çalışkan dürüst, Eczane kanalı yönetiminde başarılı

 • Dost Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi Ticaret A.Ş.

  Müşteri Temsilcisi Dost Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi Ticaret A.Ş.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MÜŞTERİ İSTEKLERİNE UYGUN VE VAKTİNDE ÜRETİMİN YAPILMASI AMACIYLA; İŞLETMEYİ SİPARİŞ DETAYLARI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMEK, SİPARİŞ İLE İLGİLİ GEREKLİ DURUMLARDA MÜŞTERİYİ BİLGİLENDİRMEK, MÜŞTERİLERE ÜRÜN VE FİRMA HAKKINDA BİLGİ VEREREK, GEREKTİĞİNDE TEKNİK YARDIMDA BULUNARAK FİRMA İLE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİ SAĞLAMAK VE GELİŞTİRMEK, MÜŞTERİ VE FUAR ZİYARETLERİ YAPARAK, YENİ MÜŞTERİLER İLE İLİŞKİYE GEÇMEK VE YENİ MÜŞTERİ KAZANDIRMAK.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU, 30 YAŞINI AŞMAMIŞ, ÜST DÜZEYDE İNGİLİZCE, TERCİHEN 2. YABANCI DİL BİLEN, MÜŞTERİ ODAKLI DÜŞÜNEN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SÖZEL VE YAZILI ETKİN İLETİŞİM KURABİLEN, İŞ TAKİBİ VE ZAMAN PLANLAMASINI YAPABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, DENİZLİ'DE İKAMET EDEN VE/VEYA EDEBİLECEK, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • Deksan Oluklu Mukavva

  Pazarlama Temsilcisi Deksan Oluklu Mukavva

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız 2008 yılında Oluklu Mukavva ve ambalaj sektöründe deneyimli personeli ile hedef "Önce Kalite Önce Hizmet" anlayışıyla hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli yenilikçi bir anlayışla kapasitesini arttırmayı başarmış firmamız Denizli, Antalya, Burdur, Isparta, Afyon, Uşak, Aydın illerine sürekli hizmet vermektedir. · İmkansız yoktur inanmayan vardır anlayışını ilke edinen firmamız bu kurumsal mantığından taviz vermeyip iş güvenliğini ön planda tutarak, personel özgüven ve özverisini olgunlaştırmıştır. Kısa sürede teknoloji ile kol kola kaliteli üretimini geliştirmiş ve %100 Müşteri Memnuniyetini sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. Bu geçen sürede çok yüksek oranda bu memnuniyetle şirketimiz hızlı yol almış ve kapasitesini üretimde kalitesinden taviz vermeden yükseltmiş ve yükseltmeye de devam etmektedir. Sektöründe Flekso ve Ofset baskı teknolojisinden yararlanarak her çeşit ebatta oluklu mukavva ve karton kutu üretimi hizmeti vermektedir. · İşte bu gelişim çizgisi içerisinde firmamıza değer katabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' PAZARLAMA TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen En Az Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, · Pazarlama Konusunda tecrübeli, · Ekip Çalışmasına Uygun, · İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, · Takım Çalışmasına Yatkın, · İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, · Vizyonu Olan, · Prezentabl, · B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen, · Denizli’ de İkamet Eden, · Evli,, · BAY.

 • Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  Satış Danışmanı Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mutfak ürünleri satışı yapan firmamız bünyesinde, Ankara; CEPA, EVDE ZİRVEKENT, EVDE GORDION, ANKA MALL, İstanbul; İSTİNYE PARK, ŞAŞKINBAKKAL, İÇERENKÖY, CAPITOL, ÖZDİLEK AVM, Antalya; SHE MALL, İzmir; BALÇOVA KİPA, YKM BURSA-KORUPARK mağazalarında görev alacak, En az ortaokul mezunu 30-45 yaş aralığında, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Bayan

 • Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  Mağaza Satış Danışmanı Ascs Tanıtım Organizasyon ve Turizm

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari bir pazarlama ajansıyız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider elektronik mağaza zinciri için; Kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak, Ürünle ilgili Tüm çalışmaların gerekli raporlamalarını yapacak, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Asgari lise, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, 35 Yaşını geçmemiş, Tercihen TV ve Ses Sistemleri satış deneyimi olan, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Kariyerine satış ve pazarlama alanında devam etmek isteyen, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Erkek adaylar,

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full/Part Time- Venezia Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Axıs Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Fatih Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ü üğ

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full Cevahir Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full/Part Time Osmanbey Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler ....

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Full Beyoğlu Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Levent Özdilek Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Defacto

  Müşteri Danışmanı-Part/Full Eyüp Defacto

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması .....

  Aranan Nitelikler

 • Otokar Ltd. Şti.

  Satış Danışmanları Otokar Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde oto bakım, onarım ürünleri, servis ekipmanları ve el aletleri gibi ürünlerin satışı konusunda çalışacak tercihen bay, SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır. Çalıştığı Bölgede belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği satış enstürmanlarını kullanarak (yeni ürün tanıtımı, varsa promosyondaki ürünler bilgisi, katalog gösterimi, demolar v.s) ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak. Müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek ve firmamızın ürün kataloglarını çok iyi takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satışını gerçekleştirmek. Müşterilerimizden yapılması gereken tahsilatları şirketimizin belirlediği şekilde gerçekleştirerek firmamıza iletmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. Satış,tahsilat ve günlük faaliyet raporları ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak firmaya iletmek.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik, diksiyonu düzgün, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek. Üniversitelerin Teknik eğitim fakülteleri ve Yüksekokulları veya Teknik ve endüstri Meslek Lisesi mezun olması Satış ve pazarlama deneyimi olan Askerliğini yapmış olmak İyi derecede binek araç kullanabilen ve geçerli sürücü ehliyeti olan MS ofis programını kullanabilen Seyahat engeli olmayan

 • Century 21 Ece Emlak

  Gayrimenkul Danışmanı Century 21 Ece Emlak

  İstanbul Anadolu, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak ; Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ? 1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması ) 2. Tercihen İstanbul , Anadolu yakasında ikamet eden 3. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan ve dürüst adaylarla tanışmak istiyoruz .

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı (Polatlı) Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Ankara Polatlı İlçesinde görevlendirilecek, Güler yüzlü ve gelişime açık, Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı çalışabilecek ve Sorumluluk sahibi, İşinin tüm gerektirdiklerini yerine getirebilecek, Polatlı İlçesinde ikamet eden/edebilecek, Bay ve bayan, Genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Bilgisayar bilgisi iyi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne önem veren, Müşteri odaklı bakış açısını benimseyen. Yoğun tempoda ve vardiyalı esnek çalışma saatlerine uyabilecek, 35 yaşını aşmamış, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle alakası olmayan

 • Mbk Köseoğulları

  Satış Danışmanı / Kasiyer Mbk Köseoğulları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MBK köseoğulları Yenimahalle/Demetevler mağazalarında çalışacak,güler yüzlü,gelişime açık,perakende sektöründe kariyer hedefleyen,müşteri odaklı çalışabilecek,sorumluluk sahibi,işinin tüm gerektirdiklerini istekle yerine getirebilecek,genç,dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimseyen / benimseyecek Değişime ve gelişime açık, Pratik ve pozitif düşünebilen, Müşteri odaklı, bakış açısını benimseyen. Yoğun iş temposunda çalışacak ve vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Planlama ve organize etme yetilerine sahip, İletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle alakası olmayan, takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

 • Xerox

  Deutschsprachige Kundenbetreuer/İn Xerox

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Job Beschreibung Für unseren Standort in Istanbul – Ümraniye suchen wir, für einen der weltweit führende Smartphone Hersteller, engagierte Kundenbetreuer für unseren Customer Care Support für den deutschen Markt. Qualifikation Ihre Aufgabenbereiche:· Annahme eingehender Anrufe · 1st Level Support für eingehende technische Fragen für Smartphone und PC/ Notebooks · Telefonische Unterstützung bei der Fehlersuche Ihr Profil: · Sehr gute Deutschkenntnisse · Englischkenntnisse für die Bedienung der Systeme und Schulungen · Gute Kommunikationsfähigkeit · Gute Teamfähigkeit · Positive Einstellung · Affinität für exzellenten Kundenservice · Interesse im Umgang mit Smartphone und PC/ Notebooks · Erfahrungen als Kundenbetreuer sind nicht erforderlich jedoch von Vorteil Wir bieten: · Unbefristetes Arbeitsverhältnis · Sicheres Einkommen · Shuttle Service · Sodexho (Essensgeld) · Teilzeit und Vollzeit Arbeitsmöglichkeiten · Intensive Schulung zur Einarbeitung und Weiterbildung · Aktives Coaching und Unterstützung in einem dynamischen Team · Entwicklungs- und Aufstiegsmöglichkeiten. Sie bekommen die einmalige Chance das Projekt von Anfang an mit aufzubauen. · Angenehme internationale Arbeitsatmosphäre

  Aranan Nitelikler

 • Florya Bilişim

  Mağaza Satış Danışmanı Florya Bilişim

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Florya / Flynin Avm Vodofone ve Aksesuar Standımız için; Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakıma özen gösteren, Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ...... Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

 • Data Medya Reklam

  Satış Sorumlusu Data Medya Reklam

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Cevizlidere'deki ofisimiz üzerinden çalışacak. Portföyündeki firmalara ; tele satış , firma ziyareti ve mail yoluyla , ihracat dergimizin tanıtım yapmak ve reklam satışı yapmak. Portföyünü geliştirmek, portföye yeni firmalar kazandırmak, Arama raporlamalarını düzgün bir şekilde yapmak. Mesai saatleri 09.00 - 18.00 saatleri arasındadır.Cumartesi ve Pazar tatildir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu. En az iki farklı firmada ve en az 1 yıl satış veya tele satış tecrübesi bulunan. Bayan, Bay. Ofis programlarına hakim. Prim odaklı çalışacak. Diksiyonu düzgün ve canlı ses tonuna sahip, Kendini ifade etmekte zorlanmayan. İkna kabiliyeti yüksek. Hızlı ve analitik düşünebilen, cevap verebilen. İş disiplinine önem veren. Yurt içi ve yurt dışı fuar ziyaretleri için seyahat engeli bulunmayan. İngilizce bilgisi , tercih sebebidir.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Kızılay Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Ankara KIZILAY Cadde'deki mağazamız için satış danışmanları arayışımız mevcuttur

 • Safa Tic. Day. Tüketim Malları

  Mağaza Satış Danışmanı Safa Tic. Day. Tüketim Malları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arçelik mağazalarında ürün bilgilerinin müşteriye anlatımı Müşteri siparişlerinin bilgisayara girilmesi Fatura ve sevkiyat işlemlerinin takibi Müşteriye satış sonrası ile ilgili işlemlerde destek verilmesi Depo ürün sevkiyatı organizasyonunda destekleyici görev üstlenilmesi

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya sektörüne karşı ilgisi olan İkna kabiliyeti yüksek Tercihen askerliğini yapmış En az lise mezunu Takım çalışmasına yatkın Enerjik ve hedef odaklı çalışabilecek.

 • Çetinkaya

  Satış Danışmanı - Türkiye Geneli Çetinkaya

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin mağazalarında görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, inisiyatif kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyoruz. (İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Dudullu, Gaziantep,Kırıkkale, Malatya, Mersin, Sakarya, Trabzon) En az lise mezunu, Tercihen satış veya kasa tecrübesi olan, Satış ve mağazacılık sektörün de kariyer hedefleyen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, dikkatli, detayları atlamayan, Bay/Bayan adaylar. (Çalışmak istediğiniz mağazalarımızı ön yazınızda lütfen belirtiniz! )

  Aranan Nitelikler Mağazanın ve reyon düzeninin sağlanması Müşterilerin ihtiyaçlarınının belirlenerek memnuniyetin arttırılması Etiket değiştirme, alarmlama, askılama, katlama çalışmalarında aktif olarak rol alınması Görsel standartlara uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesinin sağlanması

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı - Ordu Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ordu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Ordu Cadde mağazamız için satış danışmanları arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Satış Danışmanı- İstiklal Caddesi Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstiklal Caddesi mağazalarımız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

/
57
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Müşteri Temsilcisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?