Mali Müşavirlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • S.M.M.M ERDİNÇ KARDAŞ İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması SULTANAHMET TE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA EN AZ 3 YIL BÜRO TECRÜBELİ ELEMAN .

  Aranan Nitelikler SULTANAHMETTE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA EN AZ 3 YIL BÜRO TECRÜBELİ ELEMAN , TEK DÜZEN PLANINA HAKİM- TÜM MUHASEBE KAYITLARINI BİLEN , KDV MUHTASAR ,GEÇİCİ VERGİ BEYANNAMELERİNİ YAPABİLEN BAY ELEMAN ALINACAKTIR. FOTOĞRAFLI İLANLAR DİKKATE ALINACAKTIR. Çalışma Saatleri : Hafta içi : 08:30 - 18:00 Cumartesi : 09:00 - 13:00

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması KDV, MUHTASAR, GEÇİCİ VERGİ, KURUMLAR VERGİSİ, GELİR VERGİSİ, SGK KONULARINA VE MEVZUATA HAKİM

  Aranan Nitelikler MALİ MÜŞAVİR RUHSATINA SAHİP MALİ MÜŞAVİR STAJYERİ EN AZ LİSANS MEZUNU(İŞLETME, İKTİSAT BÖLÜMÜ)

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • İş Açıklaması OFİS İÇİ VE OFİS DIŞI ÇALIŞICAK

  Aranan Nitelikler ETA,EXCELL,WORD KULLANMASINI BİLEN MUHASEBE BÜROSU DENEYİMİ OLAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması ~~50 yılı aşkın süredir Ankara Merkez ofisi ve İstanbul şubesi ile yabancı sermayeli kuruluşlara hizmet vermektedir. İnşaat, enerji, ithalat-ihracat, bilişim, telekomünikasyon ve sanayi sektöründe deneyimli kadrosu ve kalite politikası ile büyüme hedefinde olan şirketimiz Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı yatırımcılara yol göstermektedir. Şirketimizde Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler ~~*Üniversitelerin 4 yıllık işletme,iktisat bülümlerinden mezun * Yasal Mevzuata ve tek düzen hesap planına vakıf * Vergi-iş kanunu-sgk  mevzuatına ve TTK ya hakim * Yerel Muhasebe sistemine kayıt girilmesi ve girilen diğer kayıtların kontrol edilmesi, * Şirket Beyannamelerinin (Geçici,Kurumlar, KDV ve Muhtasar) hazırlanması , * Maddi ve Maddi olmayan Duran Varlıklar ve Özel maliyet amortismanlarının hesaplanıp, muhasebe kayıtlarının yapılması, * İthalat, ihracat muhasebe işlemleri ve  maliyet muhasebe hakim, * Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu) *  Bordroların hazırlanması, * Ay sonu ve yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü, * MS Office uygulamalarına hakim * Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, *Prezantable, * Güvenilir, iş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi, * Çalışkan, hızlı ve takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Limon Kozmetik İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tek düzen hesap planında yapıya uygun kayıtlar yaratılarak takip edilmesi, Alacakların ve sözleşmelerin düzenli olarak takibi, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması, Satın alma faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlanması, Satın alma sürecinin yönetilmesi.  

  Aranan Nitelikler       SARIYER / TARABYA'DAKİ ŞİRKETİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Üniversitelerin ilgili lisans programından mezun, SMMM Belgesine sahip  MS Office programlarına hakim, Muhasebe işleyişi, Vergi ve SGK mevzuatı, İş Kanunu konularında tecrübeye sahip, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Kozmetik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İstanbul Üsküdar-Altunizade de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere ön muhasebe sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az MYO (ön-lisans) mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, MIKRO Muhasebe programına hakim, Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız bir şekilde kayıt altına alınması, Cari, Fatura ve Stok takibi yapabilen, Banka işlemleri ve günlük kasa takibi, 25 - 35 yaş aralığında, MICROSOFT OFFICE programlarını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış, Bay veya Bayan Muhasebe Elemanı arıyoruz.

  Sektör: Mali Müşavirlik, İthalat/İhracat, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Ön Büro-Sekreterya Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pendik’te bulunan, 47 yıllık mazisi olan Diş Polikliniğimizin ön büro-sekreterya bölümünde değerlendirilmek üzere bu sektörde en az 2 yıl tecrübeli, ön muhasebe ve tercihen Dr. ORGANIZER Diş Proğramını kullanmasını bilen güleryüzlü, prezentabl Çalışma arkadaşları arıyoruz.İlgilenenlerin CV lerini ik@07-70dis.com adresine göndermeleri rica olunur. Hakediş ve diğer detaylar yüzyüze görüşme sonucu belirlenecektir.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması -Controling all type of slips of the company accounting department. -Reportings should be made according to cost centers. -Profit / loss calculations on the basis of Project and job. -Making analysis of financial statements and management reports. -Preparing and arranging all law related issues in conformity with legal book with the fulfillment of the obligations arising. -Approving and controling periodicly prepared declarations with accuracy. -Conducting accounting relations with both private institutions and government agencies. -Reporting to official institutions and relevant govermental departments by compiling the requested information.

  Aranan Nitelikler For our group company,we are seeking candidates under the following specifications; CANDIDATE PROFILE: -Being a team member, having the ability to communicate with other units on the upper level, . -Other than his/hers, defined job description, should be able to offer suggestions for developing the job. -Graduate of university in Business, Economics or Finance. -At least 7 years of experience in service sector in the accounting field, with CPA certificate. (Certified Public Accountant) . -Fluent in English language capable of dominating the tax and accounting legislation . -Experience in Netsis Logo Tiger and ERP, -Good level of using MS Office programs. -Adaptible with the intense pace of work and flexible working hours. -Problem solving ability should be high, whith results-oriented and analytical approach,. -Approaching to team work by realizing strong communication . -Male candidates must have completed military service, . -Being resident in the Anatolian side of Istanbul. -Non smoker.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür Yrd

 • İş Açıklaması 1991 yılından bu yana hizmetlerini yürütmekte olan Ertürk Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ olarak; Kurumsal Finansman , bağımsız denetim vergi ve proje yönetimi konularında yetiştirilmek üzere yönetici adayı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun. - Yurt dışın raporlama yapacak düzeyde iyi ingilizce bilen - MS ofice programlarını ve özellikle excele son derece hakim. - Gelişmeye ve öğrenmeye açık. - Esnek çalışma saatlerine uyabilen ve seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • Mizan Muhasebe İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bakırköydeki  Mali Müşavirlik Ofisimizde çalışmak tercihen MİKRO bilen deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe konusunda deneyimli ,Asgari 3-4 yıl deneyimli Tek düzen hesap planına yabancı olmayan, Muhasebe konusunda hedefi olan , Yıl Sonu  İşlemlerini ve Bilanço kapamalarını bilen , Microsoft office programlarını iyi kullanabilen , Ticaret Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerin Ön lisans bölümünden mezun , Avrupa yakasında ikamet eden 25-35 yaş aralığında Bay

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Etik Müşavirlik İstanbul Anadolu 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması SMMM OFISIMIZE;  

  Aranan Nitelikler LUCA VE MİCRO MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, TEK DÜZEN HESAP PLANI BİLEN VE UYGULAMALI OLARAK KULLANAN, KDV-MUHTASAR-GEÇİCİ VERGİ-KURUMLAR VERGİSİ BEYANI YAPABİLEN, KDV İADE İŞLEMLERİNİ YAPABİLEN, BİLANÇO-GELİR TABLOSU DÜZENLEYEN, EN AZ TİCARET LİSESİ YA DA MYO İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA UNV ILGILI BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, 25-35 YAŞ BAY-BAYAN, MUHASEBE ALANINDA MİNİMUM 5 YIL DENEYİMLİ, MUHASEBE&MALİ MÜŞAVİRLİK YMM OFISINDE ÇALIŞMIŞ, RESMİ MUHASEBE KAYIT SİSTEMİNE VAKIF, SSK BİLDİRGE,BORDRO,İŞÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞLARINI YAPABİLEN, ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 CUMARTESİ 08.30-13.30 HAFTADA 6 GÜN, MAAŞ+YEMEK+SSK+YOL, MAAŞ KİŞİNİN KAPASİTESİNE GÖRE ASGARI ÜCRET ILE 2.500 TL ARALIĞINDADIR ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN, TEMPOLU VE YOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, KADIKÖY’DEKİ YMM+SMMM+HUKUK+SIGORTA GROUP FİRMAMIZA ARAMAKTAYIZ. 

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Leras Tekstil İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK ,TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLİCEK,PLANLAMA VE OPERASYONEL İŞLERİ YÜRÜTEBİLİCEK,ÇOK KISA ZAMANDA A TAKIMA GİREBİLECEK SORUMLULUK ALABİLECEK,SADIK , EMİN VE İSTİKRARLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

  Aranan Nitelikler 1-GENÇ DİNAMİK   2-KONUŞMASI AKICI VE  DÜZGÜN, 3-GÜLER YÜZLÜ POZİTİF , 4-DURUŞ VE GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, 5-İNSAN İLİŞKİLERİ VE İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ, 6-MUHASEBE VE  PROBLEM ÇÖZMEDE GAYRETLİ, 7-ÇÖZÜM ODAKLI VE KARARLI, 8-MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM, 9-ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, 10- OKUL,EVLİLİK GİBİ İŞTEN ÇIKMA BAHANESİ ÇIKARMAYAN, 11-ADAPAZARI VE ÇEVRESİ İKAMET EDENLER TERCİHLİDİR. 12-FOTOĞRAFLI CV'LER ÖNEMSENİR.

  Sektör: Tekstil, Mali Müşavirlik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Yetkili, Eleman, Bilgisayar Programcısı

 • Hepsii Life Ev Tekstili İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Günlük perakende mağaza evraklarının muhasebeleştirilmesi, Günlük fiş ve fatura hareketleri, Mağaza kasa formlarının takip edilmesi, Bankacılık işlemlerinin yapılması ve pos raporlarının incelenmesi, Çek/Senet takibi, Cari hesap mutabakatları,  Personel özlük işlemleri ve ücret bordrolarının aylık olarak hazırlanması,

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu , 25-40 yaş arası, Azimli,dinamik ve hatasız çalışma özelliğine sahip,ofis içi çalışabilecek, En az 3 yıllık iş deneyimi olan, Tek düzen hesap planına vakıf, günlük muhasebe kayıtlarını yapabilecek, · Arşivleme konusunda tecrübeli, Perakende mağazacılık muhasebesi konusunda deneyimli, İleri derecede V3 programlarını kullanabilen, Tercihen İstanbul Maltepe ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • SMMM Erdoğan Ergün İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmaların Evraklarının İşlenmesi,Firmaların Banka Hareketlerinin İşlenmesi,Cari Hesapların Mutabakatı, Kdv İade Listelerinin düzenlenmesi,kdv,muhtasar,geçici vergi beyannameleri ile ba bs formlarini yapabilen 4-7 yıl aralığında deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu, Tercihen Orka ve Luca Kullanabilen, Muhasebe Bürosu Deneyimi, Takım Çalışmasına Uyumlu, Avrupa Yakasında İkamet Etmesi, Erkek Adayların Askerlikle İlişiği Olmaması, 24-30Yaş Aralığında,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • Özgün Group İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şişli’de bulunan ÖZGÜN GROUP adı altındaki firmalarımız için, Tüm Muhasebe işlerinde aktif olarak rol alarak; Mükelleflere Gerek Mevzuatlar gerek günlük yapılan işler hakkında bilgi verecek, Müşteri isteklerine cevap verecek, Enaz 5 Yıl Deneyimli,  Raporlama yapabilecek, Muhasebede Günlük yapılacak işleri yapacak ve takip edecek, Gerektiğinde dışarıdaki işleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler Muhasebe bürosu tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Çözüm odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Yetiştirilmek üzere tecrübesiz çalışma arkadaşları ‘da alınacaktır. Bay, Bayan elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Analist, Denetçi, Müşavir, Ofis Elemanı, Uzman

 • NEVŞEHİRLİLER OTOMOTİV İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması ÖN MUHSEBE BİLGİSİNE SAHİP EN AZ LİSE MEZUNU, EN AZ 2 YIL ALANINDA DENEYİMLİ, EVRAK TAKİBİ YAPACAK, TELEFONLARA BAKACAK, OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU MUHASEBE BİLGİSİ OLAN 100.YILMH - BAĞCILAR ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR.  

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otomotiv, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Yardımcı, Sekreter

 • İş Açıklaması Muhasebe * Diksiyonu düzgün ve prezentable, * Dış görünüşünde özenli, temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, çevresine güven vermek, * Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, * Güvenilir, iyi niyetli ve matematiksel zekaya sahip, * Bilgisayar seri şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, tercihen Muhasebe programlarını kullanmış olan, * İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, * Ön muhasebe, bilet muhasebesi, genel muhasebe, finans ve satın alma birimlerinden oluşmakta olan Muhasebe ekibimizde görev alacak, * Muhasebe deprtmanında daha önce görev almış veya Muhasebe konusunda eğitim almış,

  Aranan Nitelikler PERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, prezentable, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, - Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, - Call center ve/veya telefonda satış konusunda tecrübeli, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, - Temel PC ve internet kullanım bilgisine sahip, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Seyahat engeli olmayan (özellikle bay adaylar için) - İşbirliği içerisinde takım çalışmasına yatkın, - Tercihen üniversite mezunu, - Tercihen 22 - 33 yaş aralığında, TURİZM SEKTÖRÜNDE kariyer hedefleyen, genç, satış, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Turizm

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Firmamızın Pendik'de bulunan genel merkezinde Muhasebe Elemanı olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşına ihtiyacımız var.  Maliyet Muhasebesi işlemlerini yürütmek,  Cari hesap takiplerini yapmak,   Ofis ile ilgili operasyonel işlerin takibi,  Dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün,kendisine özen gösteren, Tercihen En az Lise mezunu ve üzeri, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Pendik'e ulaşım sorunu olmayan, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Bayan Adaylar.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Sekreter, Sorumlu, Yönetici Asistanı

 • Tribal İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Şirket / İş Tanımı   Şirketimizin merkez ofisinde görev almak üzere, "Finans Sorumlusu" pozisyonu için adaylar aranmaktadır.       Şirket içi evrak takibinin ve girişinin yapılması, Haftalık ödeme listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Günlük nakit akışı yönetimi, Tahsilatların ve ödemelerin takibi, Finans raporlarının hazırlanması  

  Aranan Nitelikler     Aranan Nitelikler   İktisadi veya İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Muhasebe ve/veya  finans alanında en az 2 yıl deneyimli, İç ve dış müşteri, bankalar ve tedarikçi yönetimi konularında başarılı, MS Office programlarını kullanabilen, Detaylara önem veren, disiplinli, dikkatli, Öngörüleri kuvvetli, analitik bakışa sahip, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   adaylar aranmaktadır.      

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Coquet Accessories İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Altınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 23’e ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor. Dünyadaki aksesuar trendlerini mağazalarında yansıtan, birbirinden çekici ve göz alıcı aksesuarlara ev sahipliği yapan Coquet Accessories, 'MALİ İŞLER UZMANI' arıyor. Üretim maliyet ve stok işlemlerinin takibinin gerçekleştirebilicek, Günlük ödeme ve tahsilatlarının yapılmasını sağlayacak, Cari hesapların süreçlerinin takibini yapacak, Günlük muhasebe işlemlerinin kayıt, takip ve kontrolünün yapılmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mali İşler Uzmanı; En az 2 yıl mali işler deneyimi bulunan, Sorgulama ve denetleme yeteneği güçlü, titiz, sonuç odaklı, pozitif, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim yönü güçlü, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Tercihen üretim ve maliyet muhasebesi konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan ve uzun süreli konaklayabilecek, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP tabanlı program tecrübesi olan ve Muhasebe paket programlarına çabuk uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Holding ve grup iştiraklerinin; Yıllık bütçe çalışmalarını planlamak ve katkı sağlamak Yıllık bütçe verilerinin kontrolünü ve analizini yapmak   Mali tabloları ile ilgili mali analiz ve raporlama çalışmalarında bulunmak Aylık bütçe gerçekleşmelerinin karşılaştırmalarını yapmak, farklılıkları analiz etmek ve raporlamak Yatırım, fizibilite çalışmaları, karlılık analizleri, periyodik fiili durum analizleri gibi çalışmalarda görev almak Yönetimsel kararlara yardımcı olacak her türlü analizleri, raporları hazırlamak ve sunumlar yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen İşletme Mühendisliği, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun) İyi düzeyde İngilizce bilen Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen (özellikle Excel)    Tercihen UFRS deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Denizli’de ikamet eden veya edebilecek Bütçe ve raporlama alanında veya benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli Yönetim muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olan Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, detay odaklı çalışabilen, analiz yönü güçlü Takım çalışmasına uygun Araştırmacı ve sorgulayıcı özelliklere sahip

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi, Holding

  Pozisyon: Finansal Analist, Analist, Uzman

 • İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere Genel Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Deneyimli, En az Lisans Mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Microsoft Office Programlarına hakim, Tercihen SMMM Belgesi olan, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Avrupa Yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişkisi olmayan,  

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • NEURA BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM LTD. ŞTİ. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir'de bulunan,yerli ve yabancı şirketlere Mali müşavirlik hizmeti veren şirketimize aşağıdaki görev tanımı için muhasebe sorumlusu aramaktayız. Şirketlerin tüm resmi kayıtlarını Türk Vergi Kanununa uygun hazırlamak Aylık ve yıllık genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kapanış işlemlerinin yürütülmesi Ba/Bs, Kdv, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar vergisi Beyannamelerinin hazırlanması Bordro,SGK, İş Kur bildirgelerinin hazırlanması, Şirket varlıklarına yönelik amortisman ve değerleme çalışmalarının yapılması ithalat ihracat muhasebesi işlemleri Dönem sonu işlemleri  Şirket resmi defterlerinin basılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Luca Muhasebe Programı tecrübesi olan, 3 yıl ve üstü muhasebe bürosu deneyimi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen,  Anadolu yakasında ikamet eden ve ulaşımla ilgili sorunu olmayan

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Şef / Amir, Süpervizör, Sorumlu, Müşavir, Eleman

 • Dadaş Metal İstanbul Anadolu, Kocaeli 18 Eylül 2016

  İş Açıklaması ~~- Firmamız Gebze-Şekerpınar da bulunmakta olup, tercihen bu bölgede ikamet eden, - Tercihen SMMM belgesi olan, - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Muhasebe alanında en az 10 yıl deneyimli, - Maliyet muhasebesi konusunda bilgi sahibi, - İleri seviyede MS Office programlarını kullanabilen, - Tercihen iyi seviyede Luca ve Luca Net Ticari sistemini bilen, - Aylık KDV, Muhtasar, BA-BS formaları Tüik ve SSK bildirimleri, e defter, e fatura, e beyanname süreçlerine vakıf, - Dönemsel Geçici Vergi, Yıllık Kurumlar Vergisi beyanlarına - Personel bordro, özlük dosyası konularına vakıf, ssk giriş çıkışları yapabilen, işçi giriş ve çıkışlarda yasal prosedür süreçlerine, - Finansal ödeme planını haftalık aylık yıllık süreçlerde hazırlayıp takip edebilen, - Banka Talimatları ve internet bankacılığı işlemlerini takip edebilecek, - Tüm banka ve kredi işlemlerinin takip edip yönlendirebilecek, - Vergi mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim, - Mali ve yönetsel raporlama konusunda deneyimli, - NOT; Başvuru yapan adayların dikkatine , Lütfen sizi bizlere en iyi anlatacak olanın ön yazı olduğunu unutmayalım. Ön yazı ile  başvuru yapılan cv ler daha öncelikli değerlendirilmektedir.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yönetici, Yönetici Adayı

 • İstanbul Denetim YMM A.Ş İstanbul Avrupa 17 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yeminli Mali Müşavirlik şirketimizin KDV iade departmanında istihdam edilmek üzere lise mevzunu veya açık öğretim fakültesinde okuyan karşıt inceleme tutanaklarını yapacak elemanlar alınacaktır.   (Asgari Ücret/Ssk)

  Aranan Nitelikler *Lise mezunu *Avrupa yakasında ikamet eden *Bay Personel 

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Teksan Makina Kocaeli 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması -Tek düzen hesap planına uygun olarak -Alım ve satım faturaların girebilen -Banka ödeme kayıtları girebilen -Kdv,muhtasar,geçici vergi  ve kurumlar vergisi deneyimi olan -Ba bs ve cari mutabakatlarını yapabilen -Mizan, Gelir tablosu ve Bilançoyu okuyabilen

  Aranan Nitelikler Mali işler departmanında, Mali işler Müdürüne bağlı olarak, -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  4 yılık veya 2 yıllık mezun -En az  3 yıl etkin muhasebe deneyimi olan -Muhasebe programını  etkin kullanabilen tercihen logo programı bilgisi olan -Excel bilgisiyi iyi olan -Ekip çalışmasına uyumlu takım arkadaşı arıyoruz. 

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Aysira Tekstil Kocaeli 6 Eylül 2016

  İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturalarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap ve Ba/Bs form Mutabakatlarının Yapılması E-Fatura sistemi aracılığıyla fatura kayıtları Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi ve Muhasebeleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe Alanında En Az 2 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden (Muhasebe,İşletme,Finans vs.) Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Luca - Luca Koza ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü İzmit Merkez - Derince ve Körfez ilçesi civarında ikamet eden/edebilecek Muhasebe Personeli Aranıyor.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman

 • İstanbul Denetim YMM A.Ş İstanbul Avrupa 5 Eylül 2016

  İş Açıklaması Deri Konfeksiyon sektöründe faaliyet gösteren, imalatçı ve ihracatçı firmamız için Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *Tek düzen hesap planına vakıf *KDV iadesi , Maliyet muhasebesi hesaplama ve uygulamasını bilen, *Avrupa yakasında ikamet eden, Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması TTM Telekom FZE, UAE ( United ArabEmirates ), RAK FTZ (RAK FreeTradeZone)‘de 2009 yılının Mayıs ayında, Telekomünikasyon hizmetleri vermek amacı ile kurulan ve lisans alarak faaliyet gösteren ilk Türk şirketidir. TTM Telekom, Türkiye’ de TK (Telekomünikasyon Kurumu) tarafından 2009 Haziran ayında STH Lisansı verilerek yetkilendirilen Alternatif Telekom Operatör’ üdür. Türkiye, Uae ve Almanya ‘ da bulunan sunucularımız ses barındırma ve internet hizmetleri vermektedir. TTM Telekom donanımlı alt yapısı ile Dünya genelinde önde gelen 70 operatör ile karşılıklı trafik taşımacılığı konusunda, ara bağlantı anlaşmaları imzalamış ve BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu ) ‘dan Lisans alan birçok diğer STH Operatörüne de destek vermektedir.  

  Aranan Nitelikler Firmamızın muhasebe ve finans bölümünde görevlendirilmek üzere; Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıl deneyimli Şirket muhasebesi konusunda bilgi sahibi Muhasebe programlarına hakim (Tercihen ORKA) Tüm vergi ve SSK hukuku mevzuatına, Genel Muhasebeye hâkim E-fatura konusunda bilgi sahibi Tercihen ithalat-ihracat ve vergi iadesi mevzuatına hâkim   Mali tablolar, beyannameler vb. gibi tüm muhasebe süreçlerine hâkim Bayan Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Stajyer, Süpervizör, Genel Müdür Yrd, Müşavir, Asistan

 • İş Açıklaması Santral telefonlarını cevaplayarak ilgililere yönlendirilmesi, Mesajların doğru, eksiksiz ve zamanında ilgili kişilere iletilmesi, Faks, fotokopi işlerinin takibinin yapılması, Gelen/giden evrak, kargo-kurye takibi. Gelen posta ve kargoların teslim alınarak ilgili kişilere iletilmesi. Gidecek posta ve kargoların planlanması, gönderimi. Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi.  Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması. Yönetici iş programlarının günlük takibi, Personel özlük dosyalarının takibi, Personel özel sağlık sigortalarının takibi, Bilgisayarların ve ofis araçlarının zimmeti ve takibi, Toplantı ve seyahatlerin koordine edilmesi, Satın alma konusunda tekliflerin alınması ve raporlanması Ofis malzeme ve kırtasiye ihtiyaçlarının belirlenmesi Office Boy'un yönetimi Tedarikçilerle (yemek kartı, bilgi-işlem, özel sağlık sigortası) olan iletişimin sağlanması Şirket etkinliklerinin organize edilmesi, tekliflerin alınması, yerin görülmesi. Masrafların ve kesilen faturaların sisteme kaydedilmesi Müşteri database'inin güncellenmesi Müşterilere gönderilecek dönemsel dökümanların organizasyonu, Ayda bir kez yaptırılan ofis temizliğinin organize edilmesi. Günlük yapılan ofis temizliğinin kontrolü.

  Aranan Nitelikler Cerebra, Türkiye’de geniş bir endüstri yelpazesinde muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’de sayılı firmalardan biri olma hedefi ile kurulan Cerebra, özel hizmet anlayışı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli şirketlere uzanan bir müşteri portföyüne akılcı çözümler sunmaktadır.   Şirketimizin Şişli Osmanbey’de bulunan ofisinde "Sekreter ve İdari İşler Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız: En az lise mezunu, MS Office ve internet uygulamalarına hakim, Tüm ofis araç-gereçlerini kullanabilen, Güler yüzlü, dinamik, prezantabl, diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkileri başarılı, Giyimine özen gösteren, titiz, detaylara önem veren, Sorumluluk sahibi ve iş takibi olan, Dikkatli ve planlı çalışabilen, organizasyon becerisi gelişmiş, Hızlı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan, Problem çözme becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, İşini severek yapan, Gelen telefonları ilgili kişiye aktarabilecek ve/veya not alıp cevap verebilecek, toplantıya gelen yabancı müşterilere ikramda bulanabilecek düzeyde İngilizce bilen, Minimum 3 yıl bu konularda tecrübeli İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış bayan

  Sektör: Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?