Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali Müşavirlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • İş AçıklamasıYeminli ve mali müşavirlik bürolarında çalışmış MUHASEBE BİLEN ofis elamanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen muhasebe süreçlerinde 1 yıl deneyimli, *Tercihen Yeminli veya Mali Müşavirlik ofisinde en az 1 yıl deneyimli •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, •Gelişime açık ve yaratıcı, •Ms Office programlarına hakim, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Prezantabl,Bay Bayan takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Ofis Elemanı

 • Muhasebe Şefi

  Mermerler Grubuİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıGenel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi ve Yönetim Muhasebesine konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkeleri doğrultusunda işleyişinin, muhasebeleştirilmesinin ve denetiminin sağlanması, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, BA-BS, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması, (Muhtasar beyannamesi e-beyanname ortamında, diğer beyannameler Excel formatında hazırlanılır) Aylık olarak, üretim maliyetleri, satış maliyetleri, kar/zarar tablosu, bütçe gerçekleşen rapor takibi, nakit akış raporu vd mali ve yönetim raporlamalarının zamanında ve eksiksiz olarak yapılması, E-fatura, E-arşiv, E-defter işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Genel muhasebe işlemleri ile dönem sonu işlemlerinin yapılması ve kontrolü, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması, denetim firmasına gerekli bilgi ve belgelerin sağlanması, Personel ile ilgili işlemlerde Holding İK bölümü ile Şube arasındaki personel koordinenin sağlanması, Bütçe dönemlerinde Holding Bütçe Bölümüne destek olunması, Resmi Kurumlar ile tüm sözlü ve yazılı iletişimin yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum/işletimi ile tarım ve turizm işkollarını barındıran Kazancı Holding bünyesinde, Tarım işkolumuzun Samsun'da bulunan üretim tesisinde, muhasebe ve finans süreçlerinin yürütülmesinde aktif görev almak üzere aramıza katılacak"Muhasebe Yönetmeni" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Muhasebe, Maliye İktisat, İşletme v.b. bölümlerinden mezun olan, Muhasebe ve Finans konusunda en az 5 yıl, Yöneticilik de en az 5 yıl deneyim sahibi, Sorumlu olduğu birimlere zamanlı ve eksiksiz raporlama yapabilecek, KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, BA-BS Formlarını düzenleyebilen, Tek düzen hesap planına ve vergi mevzuatına hakim, raporlama yapabilen, Tercihen SAP programı ile Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen SMMM belge sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kartal / İstanbul Da ikamet eden / edebilecek olan,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde çalışmak üzere; Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) çerçevesinde mali tabloların ve denetime tabi raporların hazırlanması, Şirketin finansal raporlama sistemlerinin doğruluğunu ve işlerliğinin analiz edilmesi, Yıllık/dönemsel denetim planlarının hazırlanması ve bu plan doğrultusunda mali ve operasyonel iç denetim süreçlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin iktisat,İşletme, Ekonomi ve Ekonomi Mühendislik bölümlerinden mezun, *UFRS mevzuatına hakim, *Bağımsız Denetim/ İç Denetim, UFRS Raporlama, Mali Kontrol konularında deneyimli, *Kamu Gözetim Kurumu'nun iş süreçlerine vakıf, *Bağımsız denetim ekibini yönetecek, *Bağımsız denetim raporu yazımı öncesi ve sonrası tüm süreci yönetecek, *İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, *Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, * En az 5 yıl iş tecrübesine sahip Niteliklere uygun İç Denetim ve UFRS Uzmanı aranmaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Denetçi

 • Yatırımcı İlişkileri Uzmanı

  İhlas Holdingİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYatırımcı ilişkileri faaliyetlerinin takibinden, KAP açıklamalarına ilişkin metinlerin oluşturulması ve yayınlanmasından, SPK düzenlemelerinin ve güncel mevzuatın takip edilmesinden, gerekli bilgilendirilmelerin yapılmasından, Genel Kurul için gerekli hazırlıkların yapılmasından, Şirketin çeşitli derecelendirme faaliyetlerine ilişkin olarak derecelendirme kuruluşları ilişkilerinin yürütülmesi ve ilgili bilgi taleplerinin karşılanması, Üçer aylık dönemler itibarıyla şirket faaliyet raporlarının hazırlanması sürecinde yer alacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinin işletme bölümünden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı), Yatırımcı ilişkileri alanında 2-3 yıl tecrübeli, Sermaye Piyasası Mevzuatı uygulaması konularında bilgi sahibi, Topluluk önünde sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Holding, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıLuca,Logo Ve Benzeri Muhasebe Programlarını Kullanabilmek İşletme ve Bilanço Fatura İşleyisini Bilmek Tek Düzen Hesap Planına Hakim Olmak E Beyanname ve E Bildirge İşlemleri Yapabilmek Banka Kayıtları ( Ödemeler, Cari Ödeme ve Tahsilat, Çek Senet vb.) İşlemek Ba-Bs Mutabakatlarının Yapılması Vergi Dairesi Ve Sgk Müdürlüğünde ki İşleyisi Gerçekleştirebilmek Offise Programlarına Hakim Olmak Excell, Word vb.)

  Aranan Nitelikler-Bayan eleman alınacaktır -Başta Luca,logo gibi muhasebe programlarına hakim olmak -Muhasebe Bürosunda en az 2 senelik deneyim -Sigara Kullanmıyor Olmak -Kartal ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Diğer, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Operatör

 • Pazarlama ve Satış Temsilcileri

  Mermerler Grubuİstanbul Anadolu 20 Kasım 2017

  İş AçıklamasıCheck figures, postings, and documents for accuracy. Organize, secure, and maintain all files, records, cash and cash equivalents in accordance with policies and procedures. Record, store, access, and/or analyze computerized financial information. Classify, code, and summarize numerical and financial data to compile and keep financial records, using journals, ledgers, and/or computers. Prepare, maintain, audit, and distribute statistical, financial, accounting, auditing, or payroll reports and tables. Complete period-end closing procedures and reports as specified. Prepare, review, reconcile, and issue bills, invoices, and account statements according to company procedures. Follow-up and resolve past due accounts and vendor invoices until payment in full is received or resolved. Prepare daily consolidated deposits of cash received by all cash handling employees. Document, maintain, communicate, and act upon all Cash Variances. Prepare, maintain, and administer all cashier banks and contracts. Follow all company policies and procedures; ensure uniform and personal appearance are clean and professional; maintain confidentiality of proprietary information; protect company assets; protect the privacy and security of guests and coworkers. Speak with others using clear and professional language; prepare and review written documents accurately and completely; answer telephones using appropriate etiquette. Develop and maintain positive working relationships with others; support team to reach common goals; listen and respond appropriately to the concerns of other employees. Move, lift, carry, push, pull, and place objects weighing less than or equal to 10 pounds without assistance. Perform other reasonable job duties as requested by Supervisors.

  Aranan Niteliklern Accounts Payable Clerk / Assistant serving Mermerler brands is always working on behalf of our Customer and working with other Team Members. To successfully fill this role, you should maintain the attitude, behaviours, skills, and values that follow: Previous experience in a high volume Accounts function Computer literate, with good MS Excel skills Good time management and organisation skills Passion for providing superior customer service It would be advantageous in this position for you to demonstrate the following capabilities and distinctions: Previous knowledge of the Birchstreet purchasing system and/or PeopleSoft Relevant degree, in Accounting or related business discipline, from an academic institution

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın en önemli lojistik ve taşımacılık firmalarından biri olan iş ortağımızda Tüm muhasebe kayıtlarının girişi ve kontrolünü sağlamak, Beyanname süreçlerini takip etmek, Müşteri ve Satıcı cari hesaplarının kontrolünü ve mutabakatlarını yürütmek, İlgili tüm raporlamaları yapmak görev tanımı ile çalışacak MUHASEBE UZMANI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal bir firmada minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, Kâr-Zarar, Bilanço, Nakit Akım Tablosu hazırlamak konusunda bilgili, Çok iyi derecede ofis programları kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikâmet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Lojistik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Muhasebe Elemanı

  SMMM UĞUR GÜRELİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBeyoğlunda Danışmanlık ve Muhasebe hizmetleri verdiğimiz ofisimizde görevlendirilmek üzere sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen Muhasebe Elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İlgili bölümden mezun Tercihen daha önce Mali Müşavirlik ofisinde çalışmış, KDV, Muhtasar Beyanname, Geçici Vergi ve BA-BS Beyannameleri konusunda tecrübeli Sgk işe giriş - çıkış ve bodro hazırlaya bilen, 20-40 Yaşını aşmamış Tercihen SMMM stajyeri Benzer pozisyonlarda minumum 2 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planını iyi bilen, ORKA programını bilen, Tercihen bayan takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Muhasebe Elemanı

  Smmm Ekrem Taşbaşıİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMali Müşavirlik ofisine ve Müşavirliğini yaptığımız Şirketlerimizin muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere Beyoğlu, Fatih , Kağıthane, Eyüp ilçelerinde ikamet eden bay ve bayan elemanlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler*Mikro paket programı kullanabilen *Tekdüzen muhasebe hesap planına vakıf * iş disiplinine sahip * sorumluluklarının farkında olan

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • Muhasebe Uzmanı/ Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan mali müşavirlik büromuzdaki kadromuza; tüm süreçlerde görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl genel muhasebe konusunda deneyimli, Bordrolama konusunda tecrübeli, Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen, Daha önce SMMM ofisinde çalışmış olması (tercihen) Askerliğini yapmış, erkek adaylar

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıEN AZ LISE MEZUNU MUHASEBE KONUSUNDA EGITIM ALMIS EN AZ 2 SENE DENEYIMLI BILGISAYAR KONUSUNDA BASARILI VE PROGRAM KULLANIMINA HAKIM BAYAN ELEMAN ISE ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU,BAYAN MUHASEBE KONUSUNDA EGITIMLI VE DENEYIMLI 100.YIL Mah - BAĞCILAR ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR. 23-35 YAS ARALIGI TERCIHIMIZDIR.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otomotiv, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sekreter, Eleman, Yardımcı, Asistan, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıMali Müşavirlik, Denetim ve Yönetim Danışmanlığını yaptığımız firmaların; Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek Düzen Hesap Planı, Dönem Sonu İşlemleri, Bilanço, Gelir Tabloları ve beyanname işlemlerini gerçekleştirilecek, Finansal Raporlama ve Analizleri yapılacak Bağımsız Denetim Mevzuatına uygun Denetim İşlemleri yapılacak Muhasebe mevzuatı, Vergi Hukuku, TTK, MERSİS, Ticaret Sicil, İş Hukuku, SGK, İŞKUR, İSG, KOSGEB, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Teşvikler, TUBİTAK, Banka ve Kredi işlemleri, KGF, AB Fonları gibi Avantajlı Finansal Kaynak Kullanımı imkanları bilgisi, Finansal Raporlama ve Analiz yapılacak, Mevzuatlar ve değişiklikleri takip edilecek, Bankacılık, Finans ve diğer Resmi kurumlar ile her türlü iş takibini yönetilecek, Bağımsız Denetim Bilgisine sahip, YMM’ ler ve Denetim şirketleri ile koordineli çalışıp her türlü raporları sunulacak, Mali kayıtları etkileyebilecek her türlü operasyonel süreçleri gerçekleştirecek ve ilgili süreç sahipleri ile koordineli çalışacak, Finansal planlama ve kontrol, finansal risk yönetimi gibi süreçleri aktif olarak yürütecek, bütçe çalışmalarına yön verecek, Bütçeleme ve raporlama çalışmalarını hazırlayıp yön verecek ve ilgili yönetime sunacak. Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuata uygun olarak zamanında ve eksiksiz tek düzen hesap planında tutulmasını sağlanacak, Bütçe Planlamaları, gelir ve gider analizleri yaparak üst yönetime raporlanacak, Kendisine bağlı ekibin iş planı oluşturularak takibi sağlanacaktır,

  Aranan NiteliklerMaliye, İşletme, İktisat, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Tek Düzen Hesap planına, Vergi ve SGK Mevzuatına hakim Yıl Sonu İşlemlerinde tecrübeli Maliyet Muhasebesini bilen Finansal Analiz ve Raporlamaları yapabilen Vergi, SGK, Teşvik ve Beyanname, E defter, E Arşiv ve E Fatura süreçlere hakim, Borsa piyasasında işlem gören firmaların Muhasebesine ve Vergi mevzuatına hakim LUCA, Logo Go Plus, Tıger Enterprıse, Mikro, ETA, Link, Workcube, ERP, CRM, Finansal Raporlama, Power Point, diğer sunum ve MS Office programlarını bilen Bağımsız Denetim konularına ve yazılımlarına iyi derecede hakim Muhasebe mevzuatı, Vergi Hukuku, TTK, MERSİS, Ticaret Sicil, İş Hukuku, SGK, İŞKUR, İSG, KOSGEB, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Teşvikler, TUBİTAK, Banka ve Kredi işlemleri, KGF, AB Fonları gibi Avantajlı Finansal Kaynak Kullanımı imkanları bilgisi, Finansal Raporlama ve Analiz yapabilme bilgisine sahip, Mali tabloları yorumlayabilen ve yönetim raporlamalarında deneyimli, Bütçe Planlama ve Raporlama Bilgisine sahip Sorumluluk sahibi, iş takip becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, ekip yönetimi ve koordinasyonu konusunda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Yasal mevzuatı bilen ve mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Detaycı, dikkatli, düzenli ve titiz, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Ekip yönetim becerileri gelişmiş ve iletişimi güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Analiz yeteneğine sahip, Çözüm ve Sonuç odaklı Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ŞİŞLİ lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan ''MALİ MÜŞAVİR - DENETÇİ'' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Müşavir

 • Muhasebe Müdürü

  İstanbul Denetim YMMİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *Tek düzen hesap planına vakıf *KDV iadesi , İnşaat muhasebesi tecrübeli, *Anadolu yakasında ikamet eden, Muhasebe Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • Genel Muhasebe Uzman / Yöneticisi

  İhlas Holdingİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGrubun tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılması. Grup şirketlerinin mizan, mali tablo ve raporların incelenmesi ve analizlerinin yapılması, Grup şirketlerine mali hukuk konularında destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinin işletme bölümünden mezun, En az 5 yıl bağımsız denetim firmasında çalışmış, vergi denetim tecrübesi olan, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesine sahip, Mali hukuk konularında uzman, kendini yenileyen, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi becerisi olan Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Analiz yeteneği olan, İletişim ve muhakeme yetenekleri gelişmiş, detay odaklı çalışabilen, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Holding, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe

  Almas Eğitim Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBayi ve kurumsal müşterilerden sipariş alma, faturalama işlemleri, cari hesap takibi ve tahsilat, stok takibi, ödemeler, gelir ve gider kayıtları gibi tüm finansal işlemlerin kayıt ve takip yükümlülüğünü üstlenebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen SMMM belgesi olan, vergi, SGK ve genel muhasebeye hâkim. Tahsilat için bayiler ve kurumsal müşterilerle yoğun iletişim gerektiren bir pozisyon olduğu için “etkili iletişim becerisine sahip” ve bu konuda deneyimli.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Halkla İlişkiler, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Müşavir

 • Muhasebe Elemanı

  MALİ MÜŞAVİRKocaeli, Tüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bay Muhasebe Elemanları arıyoruz. Gebze Merkezde bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize; 1.Personel Özellikleri Mali Müşavirlik Ofislerinde en az 2 yıllık iş tecrübesi olan, Kdv,Sgk,Muhtasar ,banka bilgisi bulunan, Aylık rutin işleri ve işlemleri yapabilecek, Tercihen bay personel ve tercihen askerlik görevini tamamlamış Gebze ve civarında ikametgah etmesi zorunludur. 2.Personel Özellikleri Üniversitelerin Muhasebe ve ilgili bölümlerinden yeni mezun olmuş, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Uzun süreçli çalışabilecek,tercihen stajını muhasebe ofislerinde yapmış, Gebze ve civarında ikametgah eden bay personel arayaşımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bay Muhasebe Elemanları arıyoruz. Gebze Merkezde bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize; 1.Personel Özellikleri Mali Müşavirlik Ofislerinde en az 2 yıllık iş tecrübesi olan, Kdv,Sgk,Muhtasar ,banka bilgisi bulunan, Aylık rutin işleri ve işlemleri yapabilecek, Tercihen bay personel ve tercihen askerlik görevini tamamlamış Gebze ve civarında ikametgah etmesi zorunludur. 2.Personel Özellikleri Üniversitelerin Muhasebe ve ilgili bölümlerinden yeni mezun olmuş, Muhasebe alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Uzun süreçli çalışabilecek,tercihen stajını muhasebe ofislerinde yapmış, Gebze ve civarında ikametgah eden bay personel arayaşımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin vergi ve denetim departmanlarına katılacak İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Aradığımız özellikler şunlardır:

  Aranan Nitelikler· YMM firmalarında 1 ila 3 yıl arası çalışmış, denetçi yardımcılığı yapabilecek bay ve bayan · Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, · İletişim becerileri yüksek, dikkatli, titiz çalışabilen, · Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Kamu Yönetimi Lisans bölümlerinden mezun, tercihen ticaret lisesi çıkışlı · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · MS Ofis programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, · Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yardımcı, Asistan, Denetçi

 • İş Açıklamasıİstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan NiteliklerEn az 3-5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Uzman Yard, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Genel Muhasebe Sorumlusu

  Odit Smmmİstanbul Avrupa 12 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGiyimkent’te bulunan tekstil imalat ve ihracatı yapan,E fatura ve E defter’e tabi olan firmamıza genel muhasebe konusunda deneyimli bay / bayan muhasebe sorumlusu alınacaktır. Cv : mehmet.gunduzalp@oditymm.com.tr

  Aranan NiteliklerÖn Lisans / Lisan Mezunu En az 2 Yıl Deneyimli Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği Bulunmayan İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden Bay / Bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bayan Muhasebe Elemanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDeneyimli,en az 3 yıl tecrübeli Daha önce muhasebe bürosu tercrübesi olan, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ms Office programlarına hakim, Prezantabl, Üsküdar / Bağlarbaşında'ki ofisimizde çalışabilecek, Bayan Muhasebe Elemanları aramaktayız

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Sekreter, Uzman, Eleman

 • İş AçıklamasıŞirket bünyesinde yapılan işlerin genel muhasebe kayıtlarını tutacak, Banka ve diğer cari tüm hesapları izleyerek, ödeme ve tahsilatların yapılması ile ilgili işlemlerin koordinasyonunu sağlamak, İşletme bünyesinde gerçekleşen ön muhasebe işlemlerinin kontrolünü yapmak, Aylık giderlerin tutulması ve raporlanması, Sgk/Bağkur ve tüm vergi(MTV,ÇTV, İlan reklam vb .) ödemelerinin takibi ve ödemelerinin yapılması, İlgili resmi daireler ile yazışmaların yapılması, Kendisine bağlı personelin yapmış olduğu ön muhasebe ile ilgili işlerin denetlenmesi ve koordine edilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Tercihen LOGO bilgisine sahip Genel muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Tek düzen hesap planına hakim, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden BAY/BAYAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıFatih/Eminönü semtinde bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik büromuzda çalıştırılmak üzere; - Mali Müşavirlik bürosunda çalışmış ve konusunda 3-5 yıl tecrübeli, - Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Sosyal Güvenlik, İş Mevzuatı, TTK Mevzuatına mali müşavirlik bürosunun gereksinimi doğrultusunda hakim, - Dönem Sonu kapanış işlemlerine hakim, - Cari, Çek, Senet, Banka kayıtları ve değerlemelere hakim, - Tercihen LUCA Muhasebe programını bilen - Ticaret Sicil, SGK, Maliye işlemlerininin yürütülmesi ve takibi işlerini bilen, - Ms Office programını etkin kullanabilen - Problem çözme becerileri gelişmiş, iletişim becerisi kuvvetli - İş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi - Çalışma arkadaşlarına uyum sağlayabilecek, - Diksiyonu düzgün, Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTüm gelir ve gider faturalarının muhasebeleştirilmesi Banka ekstrelerinin muhasebeleştirilmesi Vergi beyannamelerini ve Form BA-BS bildirimlerini hazırlamak , Günlük muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılmasının sağlanması, Genel muhasebe işlemlerinin yürütülmesi Kdv,muhtasar beyannamelerinin hazırlanması Personel işlemlerine vakıf

  Aranan Nitelikler· Tercihen ORKA modülü kullanımında tecrübeli, · MS Office programlarını (excel) iyi derecede kullanabilen, · Genel Muhasebe ve Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Tek Düzen Hesap Planına vakif, · Sorumluluk Sahibi, Analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, · Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, . Tercihen hızlı tüketim sektöründe tecrübeli , - Anadolu Yakasında oturan,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketin muhasebe bölümünün, genel kabul görmüş muhasebe kuralları ve yasal mevzuat içerisinde, tüm işlevlerinin yerine getirilmesinin sağlanması, Muhasebe biriminde kendisine bağlı ekibinin işlemlerinin kontrol edilmesi, yönlendirilmesi, iş akışlarının takip ve analizlerinin yapılması, Mali tablo analizlerinin gerçekleştirilmesi, Türk Vergi Kanunları çerçevesinde tüm mali ve vergisel yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edilmesi, Maliyet muhasebesi analizlerinin ve raporlamalarının yapılması; şirketin maliyet, masraf ve kar merkezi muhasebesi uygulamalarının yönetilmesi ve denetlenmesi, Yasal mevzuata uygun şekilde resmi beyanname, rapor ve listelerin hazırlanması, vergi ve harçların ödenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya Muhasebe Eğitimi almış), • S.M.M.M Belgeli veya Stajyeri, • En az 8 yıllık Muhasebe, bunun 2 yılı sorumluluk deneyimi olan, • Gelir Tablosu, Bilanço düzenleyebilen, • Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, • Tekdüzen hesap planına hakim, • Vergi mevzuatı konusunda deneyimli, • E-defter ve e-fatura uygulamalarına hakim, • Resmi Bildirge ve Beyannameleri Düzenleyebilen, (KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, KDV2, Ba-Bs, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi) • Sorgulayan, araştıran analitik düşünebilme ve raporlama yeteneğine sahip, • Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ekip çalışmasına yatkın, • İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, • Muhasebe Süreçlerini Ekibiyle birlikte yönetecek, • Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) • MS Office (Excel Bilgisi olan) ve internet uygulamaları bilgisine sahip,

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Müşavir, Eleman

 • Sekreter ve Ön Muhasebe

  Cresta Banyo Mobilyasıİstanbul Anadolu 20 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Tuzlada banyo mobilyası üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere ön muhasebe bilgisi olan sekreter aranmaktadır. Şirketimizin telefon,faks,posta ve kargo trafiğini yönetmek, Sevk irsaliyesi,satış faturası,mutabakat metni vs.oluşturmak, Yazışma, dosyalama, doküman hazırlamak, Kasa giriş,çıkış işlemlerini yapmak, KDV iade çalışmalarının yapılmasına yardımcı olmak, Cari Hesap Kontrolleri ve İşlemlerini yapmak,

  Aranan NiteliklerEn az ticaret meslek lisesi mezunu tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu, Ön muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, Tercihen ihracat işlemleri süreci ve muhasebe kaydı konusunda tecrübe sahibi, MC Office ve muhasebe programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu yakasında Tuzla,Pendik veya Kartal civarında ikamet eden, Yazılı ve sözlü iletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, İş disiplinine sahip, üstlendiği işleri ciddiyetle takip edip sonlandıracak.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Dış Ticaret, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıBEYLİKDÜZÜNDE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN LUCA PROGRAMINI BİLEN SGK GİRİŞ ÇIKIŞ İŞLEMLERİ, ALIŞ-SATIŞ FATURALARI İŞLEYEN, KDV,MUHTASAR,SGK BİLDİRGESİ HAZIRLAYIP GÖNDEREBİLEN, BORDRO HAZIRLAYAN, BANKA HAREKETLERİNİ ÇEK SENET İŞLEMLERİNİ BİLEN PERSONEL ALINACAKTIR.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Memur

 • Mali İşler Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıMERKEZİ CAYIROVA'DA bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere ve iş tanımına uygun “MALİ İŞLER MÜDÜRÜ” arayışımız bulunmaktadır. Finansal yatırımların yönetimi, ilgili raporların hazırlanması, Şirket hedefleri doğrultusunda şirket bütçesinin oluşturulması takibi, Bilanço, gelir tablosu, beyannameler ve vergi mevzuatına hakim, Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanmasını sağlamak, Finansal raporlama, nakit akışı ve maliyet raporlamaları konusunda tüm süreçlerin yönetilmesi, Finansal planlama, kontrol, kredi ve banka işlemleri konusunda tüm süreçlerin yönetilmesi, ve devlet daireleri ile olan ilişkilerini yürütmek. Genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve maliyet raporlarıyla ilgili tüm muhasebe süreçlerinin yönetilmesi, Vergi ve diğer resmi yükümlülüklerin yerine getirilmesi, Firmanın hukuksal konularını şirket avukatı ile koordineli yürütülmesi İşlerin kontrol edilip sorumlu olarak üstlerine rapor edilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, ve ilgili diğer bölümlerinden mezun Finans ve muhasebe alanında benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübe sahibi, Stratejik Planlama ve İş Planlarının oluşturulması ve koordine edilmesi konularında yetkin, Kuruluşun büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açılarına sahip, Finans, Muhasebe, Bütçe, İdari ve Mali işler ile Yönetim Bilimleri konularında akademik bilgiye sahip, Vergi hukuku, ticaret hukuku ve diğer mali mevzuat ile genel muhasebe mevzuat ve uygulamalarına hâkim, güncel değişiklikleri düzenli takip eden, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, Genel muhasebe, finansal planlama, nakit akışı, kredi, bütçe, banka işlemleri konusunda bilgi ve yönetim tecrübesi olan, Mali ve finansal raporlamalar konusunda tecrübeli, Finansman ve muhasebe bölümünde çalışan personelin iş bölümünü yaparak gerekli koordinasyon ve organizasyonu sağlayabilecek, yöneticilik vasıflarına sahip, Ekibinin eğitimi ve yönlendirilmesi sorumluluğunu alabilecek Erp, MS Office programlarına hakim, Kurumsal şirket kültürüne vakıf, Detaylara önem veren sonuç odaklı çalışan ve proaktif Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İngilizce bilen,

  Sektör: Makine, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Sorumlu

 • Muhasebe Personeli

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketin günlük, haftalık, aylık ödeme ve alacaklarının takibi, buna bağlı nakit ihtiyacının belirlenmesi, ödeme ve tahsilat tablolarının hazırlanması Haftalık Ödeme Planının yapılması, ödeme talimatlarının kontrolü ve banka bakiyelerinin buna uygun olarak ayarlanması Masraf formları ve muhasebe fişlerinin kontrolü, İş avans hesap bakiyelerinin takibi ve kontrolü Banka hareketlerinin takibi ve ilgili kayıtların yapılması Periyodik olarak veya üst yönetimin talepleri doğrultusunda raporlamaların yapılması Nakit akış tablolarının hazırlanmasına destek olunması Günlük muhasebe evrak girişlerinin, yasal mevzuata ve şirket prosedürlerine uygunluğunu kontrol ederek kayıtlara alınması, KDV, Muhtasar Beyannameleri ve diğer yasal beyannamelerin hazırlanması,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Ekonomi-İşletme bölümlerinden mezun İlgili alanda min. 3-4 yıl deneyimli MS Office Programları konusunda tecrübeli Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, Takipçi ve detaylara önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünceye sahip, sonuç ve süreç odaklı, Aylık olarak finansal raporlama yapabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYöneticinin asiste edilmesi ve tüm sekreterya işlemleri.

  Aranan NiteliklerBostancı'da bulunan Mali Müşavirlik ofisi için çalışma arkadaşı aramaktayız. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını iyi düzeyde bilen Benzer pozisyonda en az 2 sene deneyimli Dış görünümüne ve giyimine özen gösteren, diksiyonu düzgün Ofis araç gereçlerini aktif olarak kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışabilen Anadolu yakasında, tercihen BOSTANCI civarında ikamet eden

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • SMMM Departman Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 8 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan mali müşavirlik büromuzdaki kadromuzu yönetecek ve tüm süreçlerde aktif görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek. Seyahat engeli olmamak. Daha önce SMMM ofisinde çalışmış olmak (tercihen) SMMM belge/unvanına sahip olmak. (tercihen)

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetici

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?