Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali Müşavirlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • İş AçıklamasıBanka mevduat hesaplarındaki hareketlerin ön muhasebe kayıtlarını ve genel muhasebeye entegrasyonunu yapmak, Banka kredi hesaplarının genel muhasebe kayıtlarını yapmak, Çekilen kredi kartı sliplerinin muhasebe kayıtları ve takibini yapmak, Alınan Müşteri Çeklerinin giriş ve çıkış kayıtları ile genel muhasebe kayıtlarını yapmak, Verilen müşteri çeklerinin ön muhasebe çıkış kayıt ve genel muhasebe kayıtlarını yapmak, Alış faturalarının stok giriş ve genel muhasebeye entegrasyonunu yapmak, Satış faturalarının e-fatura modülünden girişlerini ve genel muhasebeye entegrasyonunu yapmak, Ve kendisine verilen diğer kayıt, dosyalama, sair görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerTicaret Meslek Lisesi ve/veya Muhasebe Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Tek Düzen Hesap Planında en az “100, 101, 102, 103, 108, 153, 191, 300, 360, 361, 391, 600, 610, 760, 770 ve 780” no.lu hesapların işleyişi hakkında bilgi sahibi, Muhasebe servisi içerisinde en az 3 yıl deneyimli, Çalışma disiplinine; planlı, seri, titiz ve dikkatli çalışma becerisine sahip, Muhasebe programı öğrenmeye yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Excel kullanım bilgisine sahip, Esenyurt veya çevresi ilçelerden herhangi birinde ikamet ediyor olmak.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Eleman

 • S.M.M.M. Zehni Şimşekİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıESENLER/GİYİMKENTTE BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK LUCA BİLEN DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU BÜRO DENEYİMİ OLAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 24 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren Mali Müşavirlik firmamız için muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * BENZER görevde asgari 3 yıl tecrübeli, *VERGİ, Muhasebe, Finans ve Sosyal Güvenlik uygulamalarına vakıf, * Prezantabl, * Güvenilir, * Sorumluluk sahibi, * Takım çalışmasına yatkın, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Sigara kullanmayan * Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış * muhasebe sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Hermes Bilişim ve Yazılımİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHermes Bilişim olarak 2006'dan bugüne Logo Yazılım ürünleri konusunda yetkili bayilik yapmaktayız. Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip, müşterilerimizi en uygun Logo ürünleri ile buluşturmak ve almış oldukları Logo Ürünlerinin eğitim, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini vermektir.

  Aranan NiteliklerLogo programları desteği ve eğitimleri konusunda Yetiştirilmek üzere En az Ticaret Meslek Lisesi,Meslek Yüksek okulu (İşletme Muhasebe v.b.),Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya muhasebe genel kavramlarını bilen Bilgisayar konusunda bilgili En az bilgisayar formatlayıp yeniden kurabilir düzeyde. Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri iyi, ekip çalışmasına yatkın, Ticari Programlar hakkında bilgili (Logo,Mikro,ETA,Nebim,Netsis gibi ticari programları kullanmış.) tercihen desteğini vermiş. Öğrenmeye ve yeniliğe açık. Bay / Bayan 25 yaşını aşmamış Erkekler için en az 2 yıl tecilli , tercihen askerliğini yapmış Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilecek. Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Horizon Yeminli Mali Müşavirlikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıDenetim, danışmanlık, vergi hizmetleri alanında 20 yılı aşkındır hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış bir ekibin kurduğu yeni bir Şirketiz. Bu Şirketi birlikte büyüterek geleceğe taşıyacak; denetim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için gerçekleştirilen denetimlerde, denetim ekibimizde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. - Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için vergi denetimi ve vergi danışmanlığı hizmeti vermek; - Vergi Kanunlarına uygun olarak kanuni defter ve belgeleri kontrol etmek; - Şirketlerde vergisel risk ve avantajların analizini yapmak; - Mevzuatın gerekli kıldığı muhtelif konularda vergi idaresi ve ilgili kurumlara sunulacak raporları hazırlamak.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, - Tercihen SMMM belgesine sahip, - Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan, - İngilizce bilen, - Oracle, SAP, Logo,MS Offices programlarını etkin kullanabilen, - Vergi hukuku ve ilgili mevzuatlarını okumaya, araştırmaya meraklı, - Motivasyonu yüksek, problem çözme, sonuç odaklılık, planlama, organizasyon ve iş takip yeteneğine sahip, - Dinamik bir ortamda, ekip ruhuyla hızlı, dikkatli ve hatasız çalışma, raporlama yetkinliklerine sahip, - İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi. Not: Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Yetkili

 • Pano Yat İnşa Turizmİstanbul Anadolu 25 Mart 2017

  İş AçıklamasıSüreli evrak takibi yapabilecek, Ön muhasebeyi tutabilecek ve Luca bilgisi olan muhasebeci

  Aranan NiteliklerÖzverili, Çalışkan, Titiz, Sayısal zekası iyi olan, İkna kabiliyeti olan, diksiyonu düzgün, satın alma yapabilecek

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıTek düzen muhasebe sistemine göre resmi defter kayıtlarının tutulması, vergi beyannamelerinin hazırlanması, ücret bordrolarının hazırlanıp sgk bildirgelerinin düzenlenmesi, stok kayıtlarının tutulması.

  Aranan NiteliklerTek Düzen Muhasebe Sistemine hakim Muhasebe paket programlarını kullanabiliyor olmak Excel ve Word uygulamalarına hakim olmak en az 2 yıl tecrübeli olmak

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFİNANS MÜDÜRÜ, FİNANS MD. YRD. VE FİNANS UZMANI ( Müracaat edenlerin hangi pozizyona müracaat ettiklerini ve ücret beklentilerini CV'lerine yazmaları, ÖNEMLE RİCA OLUNUR.)

  Aranan Nitelikler1-Yatırım ve proje finansmanı oluşturmasında deneyimli, 2-Nakit akış ve fon yönetimi bilgisine sahip, 3-Mortgage ve konut kredisi konusuna hakim, 4-Hisse senedi, tahvil ve menkul kıymet ihraç yönetimini bilen, 5-Makro ve mikro finans projeksiyonuna hakim, 6-Tek düzen inşaat muhasebe bilgisine sahip 7-İleri derece excel bilen ve seri kullanabilen, 8-Analitik düşünüp, hızlı operasyonel kararlar alıp, uygulayabilecek kabiliyette, 9-Tercihen, Bankaların tahsis biriminde deneyim sahibi. Olan Finans Uzman, Finans Md. Yrd. Ve Finans Müdürü pozisyonlarımıza takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bankacılık / Finans, İnşaat, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Finansal Analist, Sorumlu, Şef / Amir

 • Horizon Yeminli Mali Müşavirlikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıDenetim, danışmanlık, vergi hizmetleri alanında 20 yılı aşkındır hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış bir ekibin kurduğu yeni bir Şirketiz. Bu Şirketi birlikte büyüterek geleceğe taşıyacak; denetim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için gerçekleştirilen denetimlerde, vergi denetim ekibimizde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye ve diğer ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitimini tamamlamış, - Yeni mezun yahut benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi olan, - İngilizce bilen, - Motivasyonu yüksek, araştırma ve problem çözme yetisine sahip, - İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi. Not: Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Asistan, Yardımcı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDenetim, danışmanlık, vergi hizmetleri alanında 20 yılı aşkındır hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış bir ekibin kurduğu yeni bir Şirketiz. Şirketimizde görevlendirmek üzere yönetici asistanı arıyoruz. İlgili yöneticinin, toplantı, seyahat vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak, Organizasyon, evrak ve haberleşme akışını titizlikle takip etmek, dosyalamaları gerçekleştirmek, Gelen misafirlerin karşılamak, Ofis düzenin ve satın alma işlerinin takibini yapmak

  Aranan Nitelikler• Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, • İdari asistanlık alanında tecrübe sahibi, • Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, • Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkilerinde başarılı, • Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, • Çözüm odaklı, sistemli ve düzenli çalışabilecek, • Tercihen ön muhasebe bilgisine sahip.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP EN AZ LİSE MEZUNU, EN AZ 2 YIL ALANINDA DENEYİMLİ, EVRAK TAKİBİ YAPACAK, TELEFONLARA BAKACAK, OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU,BAYAN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN 100.YIL Mah - BAĞCILAR ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİH EDİLECEKTİR.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otomotiv, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sekreter, Eleman, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bayan Muhasebe Elemanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDeneyimli,en az 3 yıl tecrübeli Daha önce muhasebe bürosu tercrübesi olan, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ms Office programlarına hakim, Prezantabl, Üsküdar / Bağlarbaşında'ki ofisimizde çalışabilecek, Bayan Muhasebe Elemanları aramaktayız

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Yönetici Asistanı, Sekreter, Uzman

 • Velibeyoğlu Müşavirlikİstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıHARBİYEDEKİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TECRÜBELİ BAYAN MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerGENEL MUHASEBE KONUSUNDA EN AZ 3 YIL TECRÜBESİ BULUNAN, TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF, BEYANNAME DOLDURMA KONULARINDA DENEYİMLİ, SSK MEVZUATINA HAKİM , E-BİLDİRGE VE BORDRO KONULARINDA DENEYİMLİ, TERCİHEN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN. MUHASEBE BÜROSU DENEYİMİNE SAHİP OLMAK TERCİH SEBEBİDİR.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Erke Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirlikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Mart 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe Ve Mali Müşavirlik faaliyetleri yürütülen ofimizde görevlendirilmek üzere, muhasebe kayıt ve mevzuat bilgisi olan, elektronik kayıt uygulamalarını bilen, mali işler konularına hakim, tercihen serbest muhasebeci ve mali müşavirlik belgesi olan, seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMevzuat bilgisi olan Elektronik kayıt uygulamalarını bilen Mali işler konularına hakim Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • TORCH CONSULTANCYİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıTORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: · Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme · Eğitim danışmanlığı · Yönetim danışmanlığı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ülkemizin önde gelen madeni ya ve gres üretici firmalarından Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Genel Müdürlük’te çalışacak Muhasebe Yöneticisi aranmaktadır. • Şirketin muhasebe işlemleri operasyonunu yönetmek, • Ekip yönetecek, • Ay sonu ve dönem sonları muhasebe raporlarını çıkarmak (Bilanço, Kar/Zarar ve ilgili tablolar), • Dönem beyannamelerini yapmak, • Günlük operasyonun kısa ve orta vadeli yönetimin mali planlara uygun yürütülüp yürütülmediğinin kontrolünü sağlamak, • Kendisine bağlı olacak muhasebe takımını yönetmek, • EPDK’ya bildirimleri olup, bu bildirimleri anlayabilmek

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin İşletme İktisat ilgili bölümlerinden mezun, • En az 5 yıl deneyimli, • Maliyet muhasebesine hakim, • KDV- ÖTV iadesi konusunda tecrübeli, • VUK, TMS/TFRS, UFRS uygulamalarına hakim, • Beyanname hazırlama konusunda deneyimli, • E- Fatura E-Defter düzenlenmesini bilen, • İthalat/ihracat işlemlerine hakim, • Tercihen İngilizce bilen ve mali müşavirlik belgesi bulunan, • Ekip yönetebilecek, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Sigara içmeyen, • Oto Ehliyetine sahip, • Anadolu yakasında oturan, • Logo Muhasebe programına iyi derecede hakim, • Esnek iş saatine uyabilen takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Diğer, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Sorumlu

 • Megavizyonİstanbul Anadolu 20 Mart 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın SAMANDIRA'daki merkez ofisinde görevlendirmek üzere, genel muhasebe ve cari hesap konularına vakıf muhasebe sorumlusu arıyoruz. İşin Tanımı Giriş-çıkış faturaları ve ithalat işlemleri, Cari hesap mutabakatları (müşteri-satıcı-yurtdışı), Beyannamelerin hazırlanması, Finans takibi, (haftalık tahsilat ve ödemelerinin takibi, nakit akışı) Bankacılık işlemleri, Sevkıyat-teslimat, envanter-stok takibi, Personel özlük işlemleri, Finans-muhasebe raporlarının hazırlanması. Tüm mali yükümlülüklerin takibi ve sorumluluğu Mesai Saatleri: Hafta içi 08:30 -18:30 Cumartesi:08:30 -13:00

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ve ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, E-fatura,e-arşiv ve e-defter konularında bilgili, Enaz 3 yıl muhasebe tecrübesi olan, 'Tekdüzen Hesap Planı' ve 'Genel Muhasebeye' vakıf, MS Office programlarına hakim (özellikle exceli iyi kullanabilen) Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), Sancaktepe ve civarında ikamet eden, Bay-bayan muhasebe sorumlusu arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Müşavir

 • Şemsiye Çözüm Hizmetleriİstanbul Avrupa 15 Mart 2017

  İş AçıklamasıAvcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki ve mali konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. SMMM/YMM belge/unvanına sahip olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu 6 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz; alanındaki 20 senelik tecrübesi ile mali müşavirlik bürosu olarak çoğunlukla uluslararası firmalara hizmet veren müşterimiz için “Muhasebe Uzmanı” pozisyonunda bir arayışımız bulunmaktadır. Tek düzen hesap planı yapabilen, Mizan ve muavin kontrolü yapabilen, Gelir tablosu ve bilanço konularında bilgi sahibi, Bordro ve SGK bildirgeleri hazırlayabilen, KDV, Muhtasar, ÖTV, Geçici Vergi, Gelir ve Kurumlar Vergisi beyannamesi hazırlayabilen, Aylık Süreç / Faaliyet Performans Raporlarını hazırlamaya destek olabilen, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişiklikleri düzenli takip ederek; şirket uygulamalarına adaptasyon önerileri sunabilen, Gerektiğinde İstanbul içindeki müşterilere kontrol ve denetim amaçlı ziyaret edebilen

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Ofis programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, SAP programını aktif olarak kullanabilen, LOGO ve LUCA Muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 32 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir.Şirketimizin Mali İşler Departmanında çalışacak ön Muhasebe ve aynı zamanda sekreterlik görevini üstlenebilecek bayan Personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen 2 yıl Muhasebe deneyimi olan İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümü mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanan Yaratıcı, enerjik ve sonuç odaklı Etkin iletişim kurabilen, öğrenmeye ve değişime açık Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araba kullanan Muhasebe programını kullanabilen 35 yaşını aşmamış bayan eleman

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mali Müşavirlik, Mühendislik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Aralık 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye' nin önde gelen kurumsal bir firması adına muhasebe departmanı ile paralel olarak çalışacak ''Dönemsel Muhasebe Elemanı'' arayışımız bulunmaktadır. Gelen tedarikçi faturalarının detaylarının satışla birlikte takibi Faturaların doğru bir şekilde düzenlenmesi ve detaylarının kontrol edilmesi  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Tercihen Muhasebe/İşletme/İktisat/Maliye bölümlerinden mezun Muhasebe konusunda tecrübeli ve tercihen ERP modülünü kullanabilen İyi derecede Excel bilgisine sahip Pozitif ve İletişimi kuvvetli Hızlı ve gelişime açık Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Adeccoİstanbul Anadolu 24 Ekim 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız mobilya sektöründe hizmet veren Sultanbeyli’de bulunan bir fabrika için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak tutmak/tutulmasını sağlamak, günlük ve periyodik işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Dönem kapanışı, gelir tablosu ve bilanço mutabakatlarını yapmak ve hazırlamak, Her türlü yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesini sağlamak; KDV iadesi işlemlerini yürütmek, Başta Vergi Daireleri olmak üzere her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketimizi temsil etmek, Şirketimizin genel kurul toplantıları, yönetim kurulu toplantıları, sermaye hareketleri ve kar dağıtımı işlemlerini organize etmek, Demirbaşlar,  kar zarar cetveli ve bilanço tablolarının raporlamasını ve yönetimini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, İşletme veya Maliye Bölümlerinden mezun, En az 5 yılı ekip yöneticiliği olmak üzere minimum 10 yıllık muhasebe deneyimi olan, Micro Enerji v15 ve MS Office programlarına hakim, Vergi Hukuku, Maliyet Muhasebesi ve Genel Muhasebe Mevzuat ve Uygulamalarına hakim, SMMM belgesine sahip olan, Yeni Türk Ticaret Kanunu, tek düzen hesap planı, vergi, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku, ticaret hukuku, gümrük ve teşvik  gibi tüm mevzuat ve süreçlere hakim, UFRS muhasebe standartları hakkında bilgi sahibi, Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, Anadolu yakasında Sultanbeyli'de ikamet eden, "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Müdür Yardımcısı, Direktör, Sorumlu

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?