Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali Müşavirlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • İş AçıklamasıFarklı söktörlerde Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Bordrolama ve Muhasebe Denetimi

  Aranan Nitelikler3 - 5 Yıl muhasebe konusunda tecrübeli, Farklı sektörlere ilişkin muhasebe konusunda ihtisas yapmak isteyen, Meslekte yükselmeyi hedefleyen, Muhasebe mesleğini seven ve İstekli Muhasebe şef ve elemanları

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Uzman, İşe Alma Uzmanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMali Müşavirlik ve Yönetim Danışmanlığını yaptığımız firmaların Muhasebe Vergi, SGK işlemleri, Finansal Raporlama ve Analizlerini, ofisin sevk ve idaresini üstlenebilecek YÖNETİCİ

  Aranan NiteliklerMerkezi ŞİŞLİ'de olan Mali Müşavirlik ofisinin sevk ve idaresini yapacak Büro tecrübesi olan Tek Düzen Hesap planına, Vergi ve SGK Mevzuatına hakim Yıl Sonu İşlemlerinde tecrübeli Maliyet Muhasebesini bilen Finansal Analiz ve Raporlamaları yapabilen Logo Go Plus, Luca, Tıger Enterprıse, Workcube, ERP, CRM, Finansal Raporlama, Power Point, diğer sunum ve bütün ofis programlarına, Bağımsız Denetim konularına ve yazılımlarına hakim MALİ MÜŞAVİR arıyoruz

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıGünlük muhasebe iş süreçlerini yönetmek Haftalık ve aylık genel müdürlere rapor iletmek. Depo stok takibinin yapılması, Bilgisayar ve diğer zimmetlerin takibinin yapılması, Müşteriden gelen mutabakat, cari hesap ekstresi ve makbuz gibi taleplerin cevaplanması, Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek, Şirketimize ait, resmi kurumlar, vb. ile ilgili işlemleri yürütme ve takip etmek, Evrak giriş-çıkışlarını ve muhasebe kayıtlarını yapmak, Yasal mevzuata, tekdüzen hesap planına uygun olarak şirket muhasebe kayıtlarını LOGO TİGER sistemine girmek, Tüm genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kayıtlarını oluşturmak ve dönem sonu işlemlerini yapmak, Tüm beyannamelerin hazırlanmasına, Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanmasına, Sgk ve İş kanunu mevzuatına uygun olarak bordroları düzenlemek, Tahsilat takibi konusunda etkin rol almak.

  Aranan Niteliklerİstanbul ilinde ikemet edenler. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM stayjeri, Muhasebe Sorumlusu olarak en az 3 yıllık deneyimi olan, Genel muhasebe ve tek düzen hesap planına hakim, LOGO Muhasebe programını etkin şekilde kullanabilen, MS Office programlarını (Özellikle Excel) ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme ve iletişim yönleri kuvvetli, Tercihen İngilizce bilen,,

  Sektör: Kozmetik, Mali Müşavirlik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist

 • CENTA DIŞ TİCARET ASANSÖRİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıETA SOL PROGRAMI KULLANA BİLEN BAY ON MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerBAY ON MUHASEBE ELEMANI ANADOLU YAKASINDA OTURAN 25-35 YAŞ ARASI MUHASEBEYİ DUZGUN HATASIZ TUTABILECEK BAY ELEMAN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik ofisi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli " Ofis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret lisesi mezunu, Asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen orka programı kullanabilen, Kdv - muhtasar -geçici- ba bs yapabilen, Sgk işe giriş -çıkış işlemlerini yapabilen, Cari hesap takibi yapabilen, Resmi dairelerde evrak takibi yapabilen, Banka ekstrelerini işleyebilen, Ms Office Programlarına hakim, Tercihen muhasebe bürosu deneyimi olan, Ulaşım problemi bulunmayan,(iş yerimiz Üsküdar Marmaray istasyonunun yanındadır) BAYAN muhasebe elemanı alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Güneri Şehircilik İnşaatİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAnadolu Yakası'ndaki Merkez ofisimizde Genel Muhasebe ve inşaat muhasebesi konularında bilgi sahibi. Özellikle İnşaat sektöründe tecrübe sahibi olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerBA/BS, KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurumlar, Damga Vergisi, SSK, KDV İadesi, Bordro hesaplamaları gibi muhasebe,finans ve idari işlere ait tüm işlemleri yapabilecek. Likom Presto Plus Muhasebe programını bilmesi. ( Tercihimizdir) Office programlarını iyi derecede bilen. Takip ve düzen konusunda titiz, Çalışma saatlerinde esnek ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu olmak. B sınfıı ehliyet sahibi. Gerektiğinde banka işlemlerini takip edebilmek. Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Finansal Analist, Sorumlu, Şef / Amir, Eleman, Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYabancı ve Türk kuruluşlara, denetim ve müşavirlik hizmeti veren uluslararası firmamızda görevlendirilmek üzere Sorumluluğunu alacağı müşterilerimizin; Muhasebe kayıtlarını oluşturacak, mutabakat işlemlerini yürütecek, Muhtasar, KDV, kurumlar, geçici vergi ve SGK beyannamelerini hazırlayacak, Personel bordrolarını düzenleyecek, Bilanço ve yönetim raporlarını oluşturacak, 'Kıdemli Muhasebe Uzmanı' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu (İşletme, İktisat, Maliye v.b.) En az 5 sene mali müşavirlik ofisi tecrübesi olan, Tercihen MAli Müşavir belgesi sahibi, Tercihen Zirve muhasebe programı bilen, İletişimi kuvvetli, Ekip yönetmeye yatkın, İş disiplini ve kurallara uygunluğa önem veren, Titiz ve detaycı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • İş Açıklamasıİstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren BAY KONUT İNŞAAT A.Ş. Sakarya Serdivan daki Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Muhasebe Şefi” aramaktadır. Vergisel yükümlülüklerin ve yasal mevzuatların doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması, Tek düzen hesap planına vakıf, Nakit akış, tahsilat ve ödeme tablolarının hazırlanması, Fatura girişlerinin yapılması ve kontrolü, Cari hesap mutabakatları ve cari hesap takibi, Günlük banka işlemlerinin takibi ve işlenmesi, Vergi bildirimlerinin hazırlanması, Kasa, banka hareketleri ve nakit akış tablolarını hazırlayabilecek Yap-Sat muhasebesi yapabilecek, Personel özlük dosyalarını oluşturabilecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Muhasebe, Finans, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, Likom Presto ve Office programlarına hakim (tercih nedeni) Finansal işlemlerin tamamının muhasebe kayıtlarına intikali için gerekli muhasebe bilgisine sahip, Tertipli ve düzenli çalışmayı benimsemiş, Güvenilir ve sorumluluk sahibi, Takip ve sonuç odaklı çalışabilecek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, 5 yıl muhasebe deneyimine sahip, Genel muhasebe, Maliyet muhasebesi, Vergi, Bütçe uygulamalarına hâkim, Tek düzen hesap planına vakıf, Finansal raporlama hazırlayabilen, İleri derecede Excel kullanabilen, MS Ofis Programlarına hâkim, Dikkatli ve detaylara önem veren, Disiplinli, pozitif ve sonuç odaklı, Sorumluluk sahibi, sabırlı ve iletişimi kuvvetli, Muhasebe, maliyet kontrolü, raporlama prensipleri ile ilgili yeterli bilgiye sahip, Mali ve finansal konularda bilgi sahibi,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıMuhasebe departmanında görev almak üzere; mali işlerle ilgili tutulacak tüm kayıtların gerçekleştirilmesi ve fatura kesimi konusunda muhasebe departmanına yardımcı olabilecek eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, Meslek Lisesi ya da MYO Muhasebe bölümünden mezun, MS Office ve Muhasebe programına hakim(Tercihen Mikro Muhasebe), En az 1 yıl muhasebe bürosunda çalışmış, ya da stajını bu yönde tamamlamış, İletişimi açık,uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-25 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, "Yardımcı Muhasebe Elemanı"alınacaktır.

  Sektör: Medya, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

 • E-Denet Mali Müşavirlikİstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Gebze'de faaliyet gösteren üretim / satış pazarlama firması için ön ve genel muhasebe süreçlerini takip edecek bay bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Tuzla, Gebze, Darıca, Balçık, Şekerpınar mevkileri için servis imkanı mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl deneyimli, Tercihen Netsis programını kullanabilecek, Ön muhasebe ve genel muhasebe konusunda bilgisi olan, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay – bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Shumixİstanbul Anadolu 19 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMaltepe'de bulunan Genel Merkezimizde çalışmak üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Biz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana 11 mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerFatura düzenlenmesi, kayıtlara işlenmesi ve muhasebe entegrasyon işlemlerinin yürütülmesi, Banka hareketlerinin sisteme işlenmesinin gerçekleştirilmesi, Cari hesap takibi ve raporlamanın yapılması, (Tüm Dövizli İşlemlerde Kur Değerlemeleri) Personel iş başlama ve ayrılma işlemlerinin resmi bildirimi ve sisteme kayııt edilmesi, Alış satış faturalarının sisteme işlenmesi, Resmi beyannameler için hazırlık işlemlerinin organize edilmesi, (KDV, Ba-Bs Mutabakatı yapılması, Muhtasar, Geçici Beyanname, kurumlar beyannamesi ) Mağaza kasalarının kontrolü ve sisteme giriş işlemlerinin yapılması, Demirbaş stok kontrolünün takip aşaması. İyi derecede Nebim V3 bilgisine sahip. En az 2 - 3 yıl deneyime sahip olunması ve SİGARA KULLANILMAMASI tercihimizdir. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Muhasebe Uzman Yardımcımız ol!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Uluslararası Plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde Finans Tahsilat Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Gelen ödemelerin sisteme girilmesi (Nakit, Banka, Çek, Senet vs. günlük olarak sisteme işlenmesi) Müşteri Kredi limitlerinin takibi ve yönetilmesi Belirlenen Kredi limitlerine uyumu sağlamak amacı ile yönetici ve satış departmanı ile etkin iletişimin sağlanması, Alacakların takibi Tahsilatların zamanında gerçekleştirilmesi için müşterilerle mutabakatların sağlanması, ödeme günlerinin takip edilmesi, müşterilere gerekli hatırlatmaların zamanında yapılması. Haftalık olarak alacak raporlarının hazırlanması, Vadesi geçen, ödeme problemi olan müşterilerin yönetime ve satış temsilcilerine bildirilmesi ve gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerMuhasebe meslek yüksek okulu, Üniversitelerin işletme, iktisat, ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen 1-2 yıl finans, muhasebe alanında deneyimli. Excel’i etkin kullanan, muhasebe programları hakkında bilgi sahibi. Analitik düşünme yetkinliğine sahip, çözüm ve sonuç odaklı Öğrenmeye açık. İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Dikkatli, çalışkan, takipçi, zamanı iyi yönetebilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden. Kadın ve Erkek adaylar.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Operatör, Eleman, Asistan

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAday, Yazılım ve Turizm sektöründe faaliyet gösteren şirketler topluluğumuz içerisinde Mali İşler Personeli/Uzmanı olarak görev alacak ve aşağıdaki görevlerden sorumlu olacaktır: Muhasebe ve finansmanla ilgili veri girişi, kayıtların yapılması, Cari hesapların takibinin yapılması, Vergi ve sigorta işlemleri, beyannamelerin tanzimi ve beyan edilmesi. Finansal analiz ve raporlamanın yapılması, Maliyet, planlama ve bütçe çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans eğitimi veren Muhasebe, Finans, Muhasebe ve Finansal Yönetim, İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Muhasebe ve finans alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Bilanço ve Gelir Tablosu Hazırlayabilen, MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim, ileri seviyede excell bilen, Logo Tiger Muhasebe modüllerinde kullanımı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Öğrenmeye açık, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlara sahip, Dinamik, sonuç odaklı ve takip yeteneği güçlü, Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme ve analiz yetenekleri güçlü, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Turizm, Mali Müşavirlik, E-Ticaret

  Pozisyon: Finansal Analist, Uzman, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici, Müşavir

 • Mizan Muhasebeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGenel Muhasebe süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci, MS Office programlarına hakim, Pozitif, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, Dikkatli, detay odaklı, iş takibi kuvvetli,İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Muhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıBakırköydeki Mali Müşavirlik Ofisimizde çalışmak üzere tercihen LUCA bilen deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMicrosoft office programlarını iyi kullanabilen , Ticaret Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerin Ön lisans bölümünden mezun , Avrupa yakasında ikamet eden 22-35 yaş aralığında Bayan

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıCEREBRA, Türkiye’de geniş bir endüstri yelpazesinde Muhasebe, Denetim ve Danışmanlık alanlarında hizmetler sunmaktadır. Şirketimizin Şişli’de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uyum Hizmetleri Bölümü”nde çalışacak 5-8 yıl tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız. Muhasebe ve raporlama hizmeti verdiğimiz değişik alanlarda faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli yabancı şirketlerin, - Muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planına ve vergi usul kanununa göre tutulması, asistanların tuttuğu kayıtların kontrolü, - Satış faturalarının kesilmesi, asistanların kestiği faturaların takibi ve kontrolü, - Alış ve satış faturalarının işlenmesi, asistanlar tarafından işlenen alış ve satış faturalarının kontrolü, - Cari hesap ve banka mutabakatlarının yapılması, asistanlar tarafından yapılan mutabakatların takibi ve kontrolü, - Dönem sonlarında kur değerlemesi, gelir/gider tahakkukları, amortisman hesabı gibi kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, - Dönemsel olarak (aylık, üçer aylık, yıllık) bilanço ve gelir tablolarının hazırlanması, - Tüm vergi beyannamelerinin hazırlanması, - Bordroların ve SGK bildirgelerinin hazırlanması, - Vergi daireleri ve sosyal güvenlik kurumundaki işlerin takibi.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun ve 30 yaşını aşmamış, - Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik stajını başlatmış ya da başlatmak isteyen, meslekte kariyer hedefi olan, - 5-8 yıl tecrübeli, - Muhasebe bürosu ve şirket muhasebesi tecrübesi olan, - MS Office ve internet uygulamalarına hakim, - Tercihen Logo ve/veya Navision muhasebe programı hakkında bilgi sahibi olan, - Güler yüzlü, dinamik, prezantabl, insan ilişkileri başarılı, - Titiz, detaylara önem veren, - Sorumluluk sahibi ve iş takibi olan, - Dikkatli ve planlı çalışabilen, - Hedef tarihlere göre iş yetiştirme niteliği olan, esnek çalışma saatlerine yatkın, - Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman

 • Ertok Muhasebeİstanbul Avrupa 12 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıVergi beyannameleri ile BA-BS formlarını hazırlayıp, elektronik ortamda göndermek Tek düzen hesap planı ve ilgili mevzuat işlemlerini yürütmek Günlük genel muhasebe kayıtlarını ve kontrollerini yapmak Günlük faturalandırma işlemlerinin yapılmasını ve arşivlenmesini sağlamak Satıcı ve müşteri cari hesap işlemleri / mutabakatı / tahsilatı raporunu sunmak Görevi ile ilgili, mevzuat değişikliklerini ve yeniliklerini izleyerek, gerekli görülen yapılandırmaları gerçekleştirmek Personel özlük ve bordro işlemlerini yürütmek, KDV-Muhtasar-Kurumlar Vergisi-Geçici Vergi SGK Bildirgeleri v.b. Beyannameleri sisteme kayıt etmek.Kanuni süreleri içerisinde Beyannameleri düzenlemek, Tahakkuklarını yapmak ve ödemelerini planlamak. Diğer muhasebe işlemlerine destek vermek.

  Aranan NiteliklerYaz dönemi için zorunlu stajı olan, MS Office programlarına hakim, Enerjik ve iletişimi güçlü, Sorumluluk alabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Mali İşler, Muhasebe, Finans konularında kariyer hedefleyen, Öğrenime açık, Haftada 3 yada 5 gün düzenli olarak stajına devam edebilecek, Bahçeşehir 1.Kısım Mh.Seyhan Cd. Berit 7 Sitesi Kvl:3 No:12 Başakşehir/İstanbul adresinde bulunan ofisimize ulaşım sorunu olmayan ekip arkadaşları arıyoruz. İletişim İçin: 0212 612 67 40 Dahili: 117 Yetkili: Özge Koçak 0552 612 6740

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Stajyer

 • İstanbul Denetim YMM A.Şİstanbul Avrupa 10 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTekstil Konfeksiyon sektöründe faaliyet gösteren, imalatçı ve ihracatçı firmamız için Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *Tek düzen hesap planına vakıf *KDV iadesi , Maliyet muhasebesi hesaplama ve uygulamasını bilen, *Avrupa yakasında ikamet eden, Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • Ms Destekİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi ve Yurtdışı müşterilere hizmet veren Mali Müşavirlik şirketimizde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az iki yıl deneyim Ofis programlarına hakim Mali Müşavirlik ofisinde deneyim sahibi Sözlü, yazılı iletişimi ve temsil yeteneği güçlü Sabırlı, yeniliklere açık Analitik düşünme yeteneğine sahip Sonuç ve çözüm odaklı İş kalitesinden taviz vermeyen Sorumluluğu ve öz disiplini yüksek İş takibi ve düzen konusunda başarılı Tercihen Luca Muhasebe programı kullanabilen

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasımali müşavirlik bürosuna elemanlar alınacak

  Aranan Nitelikler* mali müşavirlik bürosunu okul olarak gören * kendini mali müşavirlik sınavlarına hazırlayan * mesliğini seven arzulu dinamik elemanlar * sorumluluk alabilecek işe sahip çıkacak elemanlar * sıcak bir aile ortamında bu işi sevgi ve saygıyla ögrenmek istiyorsanız * ilanımıza başvurmanız yeterlidir

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • Şemsiye Çözüm Hizmetleriİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAvcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki ve mali konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. SMMM/YMM belge/unvanına sahip olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?