Mali Müşavirlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • Bayan Muhasebe Yetkilisi
  Nettur
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan A sınıfı belgeli turizm acentemizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye bölümlerinden mezun, * Benzer görevde en az 3 yıl deneyimli, * Tercihen SMMM belgesine sahip, * MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, * Finansman ve bütçeleme tekniklerine hakim, * E-fatura uygulamalarına hakim,  * Logo programını kullanabilen, * Tercihen turizm sektörü tecrübesine sahip, * İyi seviyede excel, world kullanabilen, * Çözüm odaklı, * Dikkatli, detaycı ve titiz, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, * İş planı yapabilen ve bu iş planı dahilinde verimli çalışabilen, * Raporlama yeteneği gelişmiş, * Takım çalışmasına yatkın, * İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, * "BAYAN MUHASEBE YETKİLİSİ" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Stajyer Öğrenci
  Natura Keratin
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmamız Amerikan saç bakım markası olan Natura keratin markasının Türkiye distribütörüdür. Firmamıza bayan stajyer öğrenci alınacaktır. İlgili Lise yada Üniversitlerin: Kimya, Muhasebe, Bilgi İşlem, Grafikerlik bölümünde okuyanlar tercih sebebidir. Staj sonunda full time çalışma olanağı. Ofisimiz: İstanbul Sultangazi ilçesindedir. İşin tanımı: E-ticaret site yönetimi Fatura kesmek Sosyal medya hesaplarımızın takip edilmesi gerekli paylaşımların yapılması. Kozmetik ürünlerimiz ile ilgili kampanya ve tanıtımların organize edilmesi. Çalışma saatleri Hafta içi 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler World, Excel kullanabilmesi. Sosyal medya hesapları konusunda bilgili olması. Lise son sınıf veya üniversitede okuyan Zorunlu Stajı olan. Girişken.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Hepsii Life Ev Tekstili
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Günlük perakende mağaza evraklarının muhasebeleştirilmesi, Günlük fiş ve fatura hareketleri, Mağaza kasa formlarının takip edilmesi, Bankacılık işlemlerinin yapılması ve pos raporlarının incelenmesi, Çek/Senet takibi, Cari hesap mutabakatları,  Personel özlük işlemleri ve ücret bordrolarının aylık olarak hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe, Maliye,İşletme,İktisat ya da benzer bölümlerinden mezun, 25-40 yaş arası, Azimli,dinamik ve hatasız çalışma özelliğine sahip,ofis içi çalışabilecek, En az 3 yıllık iş deneyimi olan, Tek düzen hesap planına vakıf, günlük muhasebe kayıtlarını yapabilecek, · Arşivleme konusunda tecrübeli, Perakende mağazacılık muhasebesi konusunda deneyimli, İleri derecede Nebim Winner programlarını kullanabilen, Tercihen İstanbul Maltepe ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   

 • Muhasebe Sorumlusu
  Megavizyon
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Bilgisayar-Elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın SAMANDIRA'daki merkez ofisinde görevlendirmek üzere, genel muhasebe ve cari hesap konularına vakıf muhasebe sorumlusu arıyoruz.        İşin Tanımı     Giriş-çıkış faturaları ve ithalat işlemleri, Cari hesap mutabakatları (müşteri-satıcı-yurtdışı), Beyannamelerin hazırlanması, Finans takibi, (haftalık tahsilat ve ödemelerinin takibi, nakit akışı) Bankacılık işlemleri,  Sevkıyat-teslimat, envanter-stok takibi, Personel özlük işlemleri, Finans-muhasebe raporlarının hazırlanması.  Özetle tüm mali yükümlülüklerin takibi ve sorumluluğu Mesai Saatleri: Hafta içi 08:30 -18:30 Cumartesi:08:30 -14:00      

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ve ticaret liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Enaz 3 yıl muhasebe deneyimine sahip, 'Tekdüzen Hesap Planı' ve 'Genel Muhasebeye' vakıf, İthalat işlemlerinde tecrübeli, MS Office programlarına hakim (özellikle exceli iyi kullanabilen) Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), Sancaktepe civarında ikamet eden, Mali müşavir stajerleri kabulümüzdür. Bay-bayan muhasebe sorumlusu arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ataköy Marina Mado Şubesi için "Ön Muhasebe Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe ve dosyalama düzenine hakim, İyi derecede bilgisayar ve office programlarını kullanabilen,(Word.Excel) Gelişime açık , titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış En az Ticaret Lisesi Mezunu Ön muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli

 • Genel Muhasebe Personeli
  Loya Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Genel muhasebe işlemleri yapmış ve yasal mevzuata hakim İthalat - İhracat Muhasebe işlemlerini Kdv, Muhtasar, Geçici Vergi Beyanname düzenlenmesi ve çalışmaları Cari Hesap Mutabakatları Banka ve Çek-Senet Muhsebe işlemleri

  Aranan Nitelikler Firmamızın Avcılar Merkez Muhasebe Bölümüne; En az M.Y.O mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Excel'i etkin bir şekilde kullanan, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli, Muhasebe programlarını kullanabilen, tercihen Nebim Winner programını bilen, Tek düzen hesap planına vakıf, Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden, Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli, Sorumluluk becerileri yüksek, Avrupa Yakasında ikamet eden 25-35 yaş arası Bay/Bayan Muhasebe Personeli alınacaktır.

 • Muhasebe Uzmanı
  Neta İnsan Kaynakları
  Türkiye Geneli 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  hizmet sektöründe faaliyet gösteren yabancı ve köklü bir firmamız için "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe Bölümü mezunu, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Tek düzen hesap planına hakim, genel muhasebe bilgisine sahip ve güncel mevzuatı takip edebilecek, Aylık Yönetim raporlarına destek çalışmalarında bulunabilecek, , Vergi, Ticaret, İş ve Sosyal Güvenlik Kanunları ve mevzuatına hakim, KDV,Muhtasar,Sgk,Geçici ve Kurumlar Vergisi beyanname ve bildirgelerinin hazırlama süreçlerinde deneyimli, Personel özlük işlemlerinin gerçekleştirebilecek, Benzer pozisyonda asgari 3 yıl tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.  

 • Muhasebe Yöneticisi - Genel Başvuru
  Neta İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanı olduğumuz firmalarda çalışmak üzere Muhasebe konusunda aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İstanbul'da ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli, 40 yaşını aşmamış, Üniversitelerin 2 ve ya 4 yıllık bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Logo,Sentez vb programları iyi derecede kullanabilen, Finans takip ve sorumluluğu alabilecek tecrübeye sahip, Tercihen İngilizce bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Genel Muhasebe Uzmanı
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik bürosu için "Genel Muhasebe Uzmanı" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Luca programını iyi derecede kullanabilen, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi beyannamelerini hazırlamış/hazırlayabilecek, İyi derecede excell kullanabilen, Mali Mevzuat ve Tekdüzen hesap planına vakıf, Tüm kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek, Maslak bölgesine yakın semtlerde oturan, Erkek. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  Aranan Nitelikler

 • Muhasebe Uzmanı
  Smmm Erdoğan Ergün
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmaların Evraklarının İşlenmesi, Firmaların Banka Hareketlerinin İşlenmesi, Cari Hesapların Mutabakatı, Kdv İade Listelerinin düzenlenmesi vb., Ofis içi işlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu,  Tercihen Orka ve Luca Kullanabilen Muhasebe Bürosu Deneyimi, Takım Çalışmasına Uyumlu, Avrupa Yakasında İkamet Etmesi  , Erkek Adayların Askerlikle İlişiği Olmaması, 21-26 Yaş Aralığında,  Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.  

 • Mali İşler Uzmanı
  Coquet Accessories
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Altınhas Holding markası olan Coquet Accessories, 2005 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında 23’e ulaşan konsept mağazası ile aksesuar mağazacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Markamız; trendleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile moda severler ile buluşturuyor. Takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan özgün tasarımlı geniş koleksiyonlarımız Coquet güvencesiyle moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlandırdığı konsept mağazaları hızla yaygınlaştıran markamız, aksesuar marka mağazacılığı alanında Türkiye’de ve dünyada lider perakende markaları arasında yer alma hedefi ile yaratıcı ve yenilikçi bir stil anlayışı ortaya koyuyor.   Dünyadaki aksesuar trendlerini  mağazalarında yansıtan, birbirinden çekici ve göz alıcı aksesuarlara ev sahipliği yapan Coquet Accessories, 'MALİ İŞLER UZMANI' arıyor. Üretim maliyet ve stok işlemlerinin takibinin gerçekleştirebilicek, Günlük ödeme ve tahsilatlarının yapılmasını sağlayacak, Cari hesapların süreçlerinin takibini yapacak, Günlük muhasebe işlemlerinin kayıt, takip ve kontrolünün yapılmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Mali İşler Uzmanı; En az 2 yıl mali işler deneyimi bulunan, Sorgulama ve denetleme yeteneği güçlü, titiz, sonuç odaklı, pozitif, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişim yönü güçlü, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Tercihen üretim ve maliyet muhasebesi konularında tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan ve uzun süreli konaklayabilecek, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, ERP tabanlı program tecrübesi olan ve Muhasebe paket programlarına çabuk uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması Şişli - Esentepe bölgesinde bulunan Mali Danışmanlık ofisimizde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Sorumlusu” aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  En az 2 yıllık mesleki deneyime sahip,  Tekdüzen hesap planına  hakim Tercihen SMMM stajyeri, MS Excel ve Tercihen ETA Muhasebe programlarına hakim,  Takım çalışması ruhuna sahip, sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan,  Dikkatli ve özenli, diksiyonu düzgün, prezentabl, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Enerjik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  Tercihen ilçemizde veya çevre ilçelerde ikamet eden, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Muhasebe Uzmanı
  Konvoy Mali Müşavirlik…
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması, İçerenköy'de bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere yukarıdaki iş tanımlarını üstlenecek "Muhasebe Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 5 sene muhasebe ofisi tecrübesi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen smmm belgesi olan, Vergi mevzuatı, genel muhasebe, personel işlemlerine hakim, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş, Monotonluktan uzak, kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, Office programlarına hakim, Mikro programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,    çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Konvoy Mali Müşavirlik…
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Tercihen mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

 • İş Açıklaması Telekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir.Şirketimizin Mali İşler Departmanında çalışacak ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen 5 yıl Muhasebe deneyimi olan İşletme, İktisat veya Muhasebe bölümü mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanan Yaratıcı, enerjik ve sonuç odaklı Etkin iletişim kurabilen, öğrenmeye ve değişime açık Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araba kullanan Zirve programını kullanabilen Askerliğini yapmış 35 yaşını aşmamış bay veya bayan eleman

 • İş Açıklaması Mali Müşavirlik Ofisimiz için belirtilen niteliklerde genel muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, 25-40 yaş arası bay-bayan Muhasebe işlem ve uygulamalarına hakim, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, Disiplinli, sorumluluk alabilen, gizlilik kurallarına riayet edecek, Uzun süreli olarak çalışmak isteyen, Genel muhasebe ve tek düzen hesap muhasebe sistemine hakim, Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden, Luca muhasebe programını etkin olarak kullanabilen (Tercih Sebebidir.) Analitik düşünce yapısına ve raporlama becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın,yöneticilik becerileri gelişmiş, Sigara kullanmayan.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Neura Bağımsız Denetim…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehir'de bulunan,yerli ve yabancı şirketlere Mali müşavirlik hizmeti veren şirketimize aşağıdaki görev tanımı için muhasebe sorumlusu aramaktayız. Şirketlerin tüm resmi kayıtlarını Türk Vergi Kanununa uygun hazırlamak Aylık ve yıllık genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kapanış işlemlerinin yürütülmesi Ba/Bs, Kdv, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar vergisi Beyannamelerinin hazırlanması Bordro,SGK, İş Kur bildirgelerinin hazırlanması, Şirket varlıklarına yönelik amortisman ve değerleme çalışmalarının yapılması ithalat ihracat muhasebesi işlemleri Dönem sonu işlemleri  Şirket resmi defterlerinin basılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Luca Muhasebe Programı tecrübesi olan, 5 yıl ve üstü muhasebe bürosu deneyimi olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen,  Anadolu yakasında ikamet eden ve ulaşımla ilgili sorunu olmayan

 • İş Açıklaması Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Dönemsel Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında minimum 1-2 yıl deneyim kazanmış, Microsoft Office Programlarını etkin olarak kullanabilen, Muhasebe paket programlarına vakıf, iyi seviyede SAP bilen, Analiz yeteneği ve sayısal becerileri güçlü, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, uyumlu, Proaktif, sorumluluk sahibi,  İstanbul Anadolu yakası ve Gebze civarında ikamet eden. ·       ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Muhasebe Müdürü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Görev tanımı; Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi; -Tek düzen hesap planı -İthalat ihracat işlemlerinin yürütülmesi -Günlük muhasebe işlemlerinin (fatura, cari, banka, çek, kredi işlemlerinin) yürütülmesi -Dönem sonu işlemlerinin yürütülmesi (bilanço, gelir tablosu, nakit akış tabloları, karlılık analizleri, yurtdışından talep edilen aylık raporlamalar)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına ileri seviyede hakimiyeti olan, SAP bilgisi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden, adaylar aramaktayız. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Muhasebe Elemanı
  Etik Müşavirlik
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler SMMM OFISIMIZE; -LUCA VE MİCRO MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, -TEK DÜZEN HESAP PLANI BİLEN VE UYGULAMALI OLARAK KULLANAN, -KDV-MUHTASAR-GEÇİCİ VERGİ-KURUMLAR VERGİSİ BEYANI YAPABİLEN, -KDV İADE İŞLEMLERİNİ YAPABİLEN, -BİLANÇO-GELİR TABLOSU DÜZENLEYEN, -EN AZ TİCARET LİSESİ YA DA MYO İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA UNV ILGILI BÖLÜMLERİNDEN MEZUN -ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, -25-35 YAŞ BAY-BAYAN, -MUHASEBE ALANINDA MİNİMUM 5 YIL DENEYİMLİ, -MUHASEBE&MALİ MÜŞAVİRLİK YMM OFISINDE ÇALIŞMIŞ, -RESMİ MUHASEBE KAYIT SİSTEMİNE VAKIF, -SSK BİLDİRGE,BORDRO,İŞÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞLARINI YAPABİLEN, -ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 CUMARTESİ 08.30-13.30 HAFTADA 6 GÜN, -MAAŞ+YEMEK+SSK+YOL, -MAAŞ KİŞİNİN KAPASİTESİNE GÖRE ASGARI ÜCRET ILE 2.500 TL ARALIĞINDADIR -ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN, -TEMPOLU VE YOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, -KADIKÖY’DEKİ YMM+SMMM+HUKUK+SIGORTA GROUP FİRMAMIZA ARAMAKTAYIZ.   

 • Muhasebe Uzmanı
  Hobi Exhaust Systems
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketin beyannamelerinin hazırlanması, BA ve BS formlarının hazırlanması, Banka ve gider kayıtlarının girişlerinin yapılması, Ay sonu ve yıl sonu kapanış kayıtlarının yapılması, Mutabakatların yapılması, Ödeme listelerinin hazırlanması. Alış ve satış faturalarının kayıtlarının girişi, takibi, kontrolü, sisteme işlenmesi, Müşterilerin muhasebe kayıtlarının ve muhasebe hesap bakiyelerinin güncel tutulması ve düzenli takip edilmesi, Ay kapanış işlemlerinin yapılması, Fatura, fiş, irsaliye gibi evrakların uygun şekilde işlenmesi ve dosyalanması İlgili tüm raporlamalar ve arşiv işlerinin yapılması ve takip edilmesi, Banka ekstrelerinin kayıt ve kontrolü, Personel özlük dosyası, ücret hesaplamaları, kontrolü ve arşivlenmesi,

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu (Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun) Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Vergi Mevzuatı ve Sosyal Güvenlik mevzuatını bilen, Tek düzen hesap planına vakıf , mesleki mevzuatı bilen, SGK bordro konusunda deneyimli, giriş çıkış ve maaş konularını standartlara uygun yapılması konusunda tecrübeli, E-fatura uygulamasında deneyimi olan, Dosyalama ,arşivleme konusunda özenli, Sistemli, disiplinli ve dinamik, Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi,  Silivri ve çevresinde ikamet eden, Tercihen Mikro muhasebe yazılım programını bilen,

 • Ofis Elemanı
  Etik Müşavirlik
  İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması KADIKÖY- ALTIYOL DAKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA SSK, BAĞKUR, VERGİ DAİRESİ, TİCARET ODASI, BANKA, İŞLEMLERİNİ TAKİP EDEBİLECEK,TERCİHEN TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNU OFİSBOY, • ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08:30-18:30 CUMARTESİ 08.30-13.30 DAHİL ÇALIŞABİLECEK • 22-30 YAŞ ARASI, BAY • ASGARİ ÜCRET+YEMEK+SSK+ YOL • EHLİYETİ OLAN, TERCİHEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler

 • Muhasebe ve Finans Müdürü
  Atlı İnşaat Sanayi ve…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İnşaat Taahhüt sektöründe öncü olan Grup Firmalarımızda görevlendirmek üzere Muhasebe, Mali İşler ve Finans Müdürü aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat ve Taahhüt sektörü Muhasebesinde en az 10 yıl deneyimli, Genel Muhasebe Mevzuatı gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Finansal ve muhasebe tablolarının hazırlanması ve raporlanması, Banka ve finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Mali Analiz ve Finans konularında deneyimli, Finansal ve muhasebe tablolarının hazırlanması ve raporlanması, Banka ve finans hareketlerinin uygulama, kontrol ve takip işlerini yönetebilecek, Nakit ve nakit akış yönetimi, risk yönetimi, işletme sermayesi yönetimi, bilanço analizi ile mali raporlama konularında bilgi ve deneyim sahibi, Personel maaş ödemeleri, bordro tahakkuk işlerini bilen,

  Aranan Nitelikler Finansal hareketlerin raporlanması,(Günlük, haftalık, aylık, yıllık) Şirketin ödeme ve tahsilat programını oluşturmak ve uygulanmasını sağlamak, Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması, Vergi yönetimi ve planlaması Yasal mali mevzuatı takip etmek ve firma işlemlerinin Türk Vergi Mevzuatına uygunluğunu sağlamak Tek düzen hesap planı çerçevesinde tüm muhasebe kayıtlarının tutulması, Tüm beyannamelerin doğru ve mevzuata uygun bir biçimde düzenlenmesi, Faaliyet raporları, nakit akış tabloları diğer raporların hazırlanması, gerekli analiz çalışmalarının yapılması, yorumlanması Aylık bilanço ve gelir tablosu hazırlanması kar zararların çıkarılması, beyannamelerin verilmesi İnsan kaynaklarının yönetimi ve personel işe alımları, performans değerlendirmeleri Personel özlük haklarının takibi ve ilgili SGK ve İşkur bildirgelerini düzenlemek Bordroların hazırlanması Resmi kurum, kuruluşlar ve bankalar ile ilişkileri yürütmek, taleb edilen evrakları hazırlamak ve göndermek. Hakedişlerin takibini yapmak. Firma Yönetimine mali durum hakkında gereken raporlamayı yapmak. Microsoft Office, Logo, vb. muhasebe programları kullanımı konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın,

 • Finans Tahsilat Uzman Yardımcısı
  Brj Lubnatsi Danışmanlık…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız Uluslararası Plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde Finans Tahsilat Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.   Gelen ödemelerin  sisteme girilmesi (Nakit, Banka, Çek, Senet vs. günlük olarak sisteme işlenmesi) Müşteri Kredi limitlerinin takibi ve yönetilmesi Belirlenen Kredi limitlerine uyumu sağlamak amacı ile yönetici ve satış departmanı ile etkin iletişimin sağlanması, Alacakların takibi Tahsilatların zamanında gerçekleştirilmesi için müşterilerle mutabakatların sağlanması, ödeme günlerinin takip edilmesi, müşterilere gerekli hatırlatmaların zamanında yapılması. Haftalık olarak alacak raporlarının hazırlanması, Vadesi geçen, ödeme problemi olan müşterilerin yönetime ve satış temsilcilerine bildirilmesi ve gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacaktır.  

  Aranan Nitelikler Muhasebe meslek yüksek okulu, Üniversitelerin işletme, iktisat, ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen 1-2 yıl finans, muhasebe alanında deneyimli. Excel’i etkin kullanan, muhasebe programları hakkında bilgi sahibi. Analitik düşünme yetkinliğine sahip, çözüm ve sonuç odaklı Öğrenmeye açık. İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Dikkatli, çalışkan, takipçi, zamanı iyi yönetebilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden. Kadın ve erkek adaylar.

 • İş Açıklaması ~~Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinden mezun • İleri seviyede sözlü ve yazılı ingilizce bilen, • Spk temel düzey lisansına sahip • MS Office programlarını etkin kullanabilen, • Tercihen bağımsız denetim kuruluşlarında 2-4 yıl deneyimi olan, • Mali tablo analizi, sermaye piyasaları, UFRS/SPK raporlama konusunda deneyimli, • Sunum ve raporlama beceri yüksek, • Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı, sonuç ve çözüm odaklı, • İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, • Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Yatırımcı ilişkileri ve Finansal Kontrol Sorumlusu arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Kadıköy Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ;   -Topluluk karşında sunum yapabilecek,  -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven  -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü  -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim. NOT: Nebim V3 bilmesi tercih sebebi olacaktır.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şişli / Mecidiyeköy' de bulunan firmamızın muhasebe ve finans bölümünde görevlendirilmek üzere temel muhasebe bilgisine ve tecrübesine sahip bünyemizde çalışacak ofis arkadaşı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az 3 yıl deneyimli Şirket muhasebesi tutmuş Muhasebe programlarına hakim  Tüm vergi ve SSK hukuku mevzuatına, Genel Muhasebeye hâkim Mali tablolar, beyannameler vb. gibi tüm muhasebe süreçlerine hâkim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay-bayan

 • Kıdemli Muhasebe Uzmanı
  Teknik Yapı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı                                : 2 şirketin tüm vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak düzenlenmesi Tedarikçi ve Taşeron faturalarının kontrol edilmesi ve muhasebe kayıtlarının yapılması Yıllara Sari İnşaat işleri prensibine uygun olarak gerekli muhasebe kayıtlarının yapılması TTK İşlemlerinin takibi (Genel Kurul, Yönetim Kurulu, Temsil İlzam İşlemleri) Sicil İşlemlerinin takibi (İTO, Sanayi Sicil Belgesi, Kapasite Raporu)

  Aranan Nitelikler TEKNİK YAPI Holding’in bir kuruluşu olan Betofiber Yapı Elemanları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. konutların adeta en can alıcı yanı olan, cepheler konusunda yaratıcı, yenilikçi ve iddialı çözümler üretmektedir. Betofiber ve Milenyum Kalıp firmalarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun “KIDEMLİ MUHASEBE UZMANI” arayışımız mevcuttu. Genel Nitelikler                    : Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden ya da Meslek Yüksel Okullarından mezun Tek Düzen Hesap Planına hakim, vergi mevzuatında iyi derecede bilgi sahibi İnşaat Muhasebesi (Yıllara Sari) konusunda bilgi ve deneyim sahibi Benzer pozisyonda en az 3 yıl, Muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli SMMM ya da SMMM adayı Projelerin maliyet tablolarını yapabilecek seviyede bilgi sahibi Tüm vergi beyannamelerinin Yasal Mevzuata uygun olarak verilmesi hususunda tecrübe sahibi Anadolu Yakasında ikamet eden (İş Yeri Ataşehir’dedir.) Tercihen erkek (Askerlikle ilişiği bulunmayan)

 • Kıdemli Muhasebe Uzmanı
  Aktif Yaşam Spor Sağlık…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması 2 şirketin tüm vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak düzenlenmesi Tedarikçi faturalarının kontrol edilmesi ve muhasebe kayıtlarının yapılması TTK İşlemlerinin takibi (Genel Kurul, Yönetim Kurulu, Temsil İlzam İşlemleri) Sicil İşlemlerinin takibi (İTO, Sanayi Sicil Belgesi, Kapasite Raporu)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden ya da Meslek Yüksel Okullarından mezun Tek Düzen Hesap Planına hakim, vergi mevzuatında iyi derecede bilgi sahibi Site Yönetimi ve Güvenlik Hizmet firmalarının muhasebesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi Benzer pozisyonda en az 3 yıl, Muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli SMMM ya da SMMM adayı Tüm vergi beyannamelerinin Yasal Mevzuata uygun olarak verilmesi hususunda tecrübe sahibi Anadolu Yakasında ikamet eden (İş Yeri Ataşehir’dedir.) Tercihen erkek (Askerlikle ilişiği bulunmayan)

 • İş Açıklaması MUHASEBE SORUMLUSU

  Aranan Nitelikler Bakırköyde bulunan muahsebe mali müşavirlik bürosuna Muhasebe bürosu deneyimi olan Ofis programlarına hakim LUCA muhasebe programını kullanabilen İnsan kaynakları (ücret bordrosu) yapılmasında deneyimli Stajını başlatacak veya stajını devam ettirecek Uzun soluklu çalışacak Muhasebe sorumlusu aramaktayız.

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?