Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali Müşavirlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mali Müşavirlik
 • İş AçıklamasıÇanakkale de faaliyet gösteren bir müşterimiz için en az 10 Yıl tecrübeli Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun *Otomotiv sektöründe tecrübeli *Tek düzen hesap planına vakıf *Maliyet muhasebesi hesaplama ve uygulamasını bilen, *Çanakkalede ikamet eden yada ikamet edebilecek olan, Muhasebe Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müdür

 • OTOCAR RENT A CARİstanbul Anadolu 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTüm Mali İşlerin takibi, raporlamalar ve risk analizleri yapılacak

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • İstanbul Denetim YMM A.Şİstanbul Avrupa 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYeminli Mali Müşavirlik şirketimizin KDV iade departmanında istihdam edilmek üzere lise mevzunu veya açık öğretim fakültesinde okuyan karşıt inceleme tutanaklarını yapacak elemanlar alınacaktır. (Asgari Ücret/Ssk)

  Aranan Nitelikler*Lise mezunu *Avrupa yakasında ikamet eden *Bay Personel

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan mali müşavirlik büromuzdaki kadromuzu yönetecek ve tüm süreçlerde aktif görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek. Seyahat engeli olmamak. Daha önce SMMM ofisinde çalışmış olmak (tercihen) SMMM belge/unvanına sahip olmak. (tercihen)

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıMALİ DANIŞMANLIK, YATIRIM TEŞVİK, FİZİBİLİTE, EKSPERTİZ ALANLARINDA ÇALIŞMAK VE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN BAYAN ASİSTAN ARIYORUZ

  Aranan NiteliklerWORD VE EXCELL BİLEN, DİKSİYONU İYİ, KLASIK GİYİNMEYI SEVEN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Asistan

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik ofisi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli " Ofis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret lisesi mezunu, Asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen orka programı kullanabilen, Kdv - muhtasar -geçici- ba bs yapabilen, Sgk işe giriş -çıkış işlemlerini yapabilen, Cari hesap takibi yapabilen, Resmi dairelerde evrak takibi yapabilen, Banka ekstrelerini işleyebilen, Ms Office Programlarına hakim, Tercihen muhasebe bürosu deneyimi olan, Ulaşım problemi bulunmayan,(iş yerimiz Üsküdar Marmaray istasyonunun yanındadır)

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Muhasebe Görevlisi arıyoruz. Ticaret Lisesi, MYO ve/ veya Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen muhasebe bürosunda çalışmış, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, KDV, Muhtasar beyannameleri hazırlayıp onaylayabilen, MS Office uygulamalarına hâkim

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Müşavirlik, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eğitmen

 • ATT Clothingİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTürkmen Holding bünyesinde faaliyet gösteren ATT CLOTHING şirketinde görevlendirilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübeli Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Yasal mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim KDV iadesi ve mahsuplaşma konusunda bilgi sahibi Muhtasar, KDV, Geçici Beyanname düzenleyebilen İyi düzeyde İngilizce bilen Sorumluluk alabilen, sonuç odaklı çalışan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Takım Arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakasında bulunan Yeminli Mali Müşavirlik firmamızda çalışmak üzere Denetçi ve Denetçi Yardımcısı arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmuş. - Askerlik görevi tamamlamış erkek eleman alınacaktır. - Denetçi adayları için en az 3-4 yıllık tecrübe aranmaktadır. - Denetçi yardımcısı adayları için tecrübe aranmamaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBahçelievler Yenibosna da bulunan asansör malzemeleri satan firmamıza Logo bilen, tecrübeli çalışma arkadaşı alınacaktır. Görüşmeler 03.07.2017 tarihinde başlayacaktır.

  Aranan NiteliklerBahçelievler çevresinde oturan, logo bilen, sigara içmeyen, tecrübeli

  Sektör: Mekanik Tesisat, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Dest Tekstilİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt –Kıraç bölgesinde bulunan firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere muhasebe elemanı ekip arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Logo Go Plus programını bilen, Cari hesap mutabakatlarının takibini yapabilecek, E-Fatura bilgisi olan, Muhasebe ile ilgili temel konulara hakim , Office programlarını kullanabilen

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Ofis Elemanı, Asistan, Sekreter

 • Ziya Mağazacılıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz. Genel Muhasebeye konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkeleri doğrultusunda işleyişini, muhasebeleştirilmesini ve denetimini sağlayacak, Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması, Genel muhasebe işlemleri ile dönem sonu işlemlerinin hazırlanmasını sağlamak, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlayacak, Sgk ve İşkura bildirim ve beyanların zamanında yapılması, Banka işlemlerinin günlük muhasebeleştirilmesi, İşyeri açılış işlemlerinin yapılması, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlayacak, Satıcı ve diğer cari hesapları gerçekleştirecek ve satıcıların mutabakatını yapacak, BA-BS formu mutabakatlarının kontrolünü sağlamak, Personele ait bordroların yapılması, Sorumlu olduğu birimlere haftalık ve aylık eksiksiz raporlamalarda bulunacak, Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaları yapmak, Muhasebe ile diğer birimlerin koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Tercihen, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine sahip, 40 yaşını aşmamış, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli (perakende sektörü deneyimi tercih sebebi olacaktır), Ticari paket programlarını (Tercihen Nebim V3) etkin kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, E-fatura ve e-defter uygulamalarını yapıp, sistem hata ve sorunlarını çözebilecek, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu ile Vergi Kanunlarını bilip mevzuat değişikliklerini takip eden, Tekdüzen hesap planına hâkim ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen, Beyanname sürecine hâkim (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi, BA, BS vb.) Dönemsel ve dönem sonu işlemleri yürütmek, Takım çalışmasına inanan, personelini yönetip yönlendirebilen, Temsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünebilen, analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Hızlı ve etkili karar alma ve öncelik kullanma becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, koordinasyon sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay/Bayan Muhasebe Yöneticisi arıyoruz.

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 6 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kadıköyde faaliyet göstermekte olan; Anka Trio Bağımsız Denetim A.Ş. firmamız için, Denetçi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * BENZER görevde asgari 3 yıl tecrübeli, *VERGİ, Muhasebe, Finans ve Sosyal Güvenlik uygulamalarına vakıf, * Prezantabl, * Güvenilir, * Sorumluluk sahibi, * Takım çalışmasına yatkın, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Sigara kullanmayan * Bayan personel aramaktayız.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması30 yılı aşkın süredir banyo mobilyası üretimi yapmakta olan firmamızın, Tuzla Deri OSB de faaliyet gösteren işyerinde personel ile ilgili tüm işlerin sorumluluğunu alarak takibini yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Personel özlük işleri, bordrolama, tahakkuk ve puantaj konularında deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve ilgili diğer yasal mevzuata hâkim, Resmi dairelerle ilgili işlemlerin zamanında yapılmasını sağlayacak, İşe giriş çıkışları takip edecek, işe başlatma ve işten çıkış işlemlerini yürütecek, MS Office, programlarını etkin biçimde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tuzla,Pendik,Kartal civarında ikamet eden. İş güvenlik uzmanı, iş yeri hekimi, çevre mühendisi ile koordineli çalışacak,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnsan Kaynakları, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Eleman, Müdür

 • Loya Mağazacılıkİstanbul Avrupa 15 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜrettiği her üründe kaliteye önem veren, müşteri odaklı, yenilikçi bir iç giyim markası olarak sektörün önde gelen firması olan Loya Mağazacılık Avcılar genel merkezinde istihdam edilecek "Genel Muhasebe Uzmanı" aramaktadır. Vergi mevzuatı ve genel kabul görmüş muhasebe prensiplerine uygun muhasebe kayıtlarının tutulması Ön Muhasebe sürecindeki tüm işlemlerin kontrol ve kayıt edilmesi E-fatura işlemlerinin takibi, alış – satış fatura kayıtlarının tutulması, Mutabakat işlemleri (Cari hesaplar, BS – BA formları, vs.) Mizan kontrollerinin yapılması, Beyanname süreçlerine hakim olmak (Kdv, Muhtasar, Damga, Geçici vergi, Kurumlar Vergisi, Vb.)

  Aranan NiteliklerEn az M.Y.O mezunu yada üniversitenin ilgili bölümünden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen Excel i etkin bir şekilde kullanan, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli, Muhasebe programlarını kullanabilen, tercihen Nebim Winner programını bilen, Tek düzen hesap planına vakıf, Yasal mevzuat bilgisi olan ve gelişmeleri takip eden, Kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli, Sorumluluk becerileri yüksek, Avrupa Yakasında ikamet eden 25-35 yaş arası Bay/Bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Eleman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYabancı ve Türk kuruluşlara, denetim ve müşavirlik hizmeti veren uluslararası firmamızda görevlendirilmek üzere Sorumluluğunu alacağı müşterilerimizin; Muhasebe kayıtlarını oluşturacak, mutabakat işlemlerini yürütecek, Muhtasar, KDV, kurumlar, geçici vergi ve SGK beyannamelerini hazırlayacak, Personel bordrolarını düzenleyecek, Bilanço ve yönetim raporlarını oluşturacak, 'Kıdemli Muhasebe Uzmanı' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 sene mali müşavirlik ofisi tecrübesi olan, Tercihen Zirve muhasebe programı bilen, İletişimi kuvvetli, Ekip yönetmeye yatkın, İş disiplini ve kurallara uygunluğa önem veren, Titiz ve detaycı, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • İş AçıklamasıTek düzen hesap planına hakim, Genel Muhasebe kayıtlarını bilen ve bunları işleyebilecek, (Banka, cari, fatura, fiş, İthalat,İhracat,Çek ve Senet vs. muhasebe kayıtları), Cari ve BA-BS Mutabakatlarını yapabilecek, E-fatura ve e-defter uygulamalarında bilgi sahibi, KDV, Muhtasar, BA-BS, Geçiçi Vergi,Kurumlar Vergisi ve Damga vergisi beyannamelerini düzenleyebilen, Bilanço ve Gelir Tablosu hazırlanması hakkında bilgi ve tecrübe sahibi Maaş bordrosu puantaj işlemlerini yapabilen, Aylık Sgk bildirgelerini , işe giriş ve işten ayrılış bildirgelerini hazırlayabilen, Kdv iadesi işlemleri yapabilecek, Vergi dairesi ,Ticaret Odası ,Sgk gibi kurum ve kuruluşlarda işlem ve evrak takibi yapabilecek,

  Aranan Nitelikler• Muhasebe alanında en az 4 yıl deneyimli, • En az lise mezunu, • Mali müşavirlik -muhasebe bürosu deneyimi olan, • Luca programına hakim, • Tekdüzen muhasebe uygulamalarına vakıf, • Office programlarına hakim, • Genel muhasebe işlemlerini ve KDV iadesi bilgisine sahip, • Mevzuat takibi yapıp uygulamaları bilen, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, •Ekip çalışmasında uyumlu, iletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, temsil yeteneğine sahip, • Sorumluluk bilinci gelişmiş, • Uzun soluklu çalışma isteği olan, • 30 yaşını aşmamış bay ve bayan eleman Not: Aranılan nitelikte olan elemanların başvuruda bulunması rica olunur.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ANIL İç Giyimİstanbul Avrupa 3 Temmuz 2017

  İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, bugün biri İstanbul’da, diğeri Konya’da; bir diğeri de Yalova’da olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip -günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan- üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Seçkin bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanan kreasyonlar hem Anıl Group markaları hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Altı yıldır hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Piaff Networking, doğrudan satış kanalında büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle 100,000 temsilciye ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘Muhasebe Sorumlusu' aramaktayız. www.piaffnetworking.com Günlük alış-satış fatura, banka ve kasa evrak girişlerinin kontrol ve takibinin yapılması Aylık cari ve BA / BS mutabakatlarının takip edilmesi Aylık mizan kontrolü yapılması, KDV, muhtasar ve diğer beyannamelerin düzenlenmesi ve raporlanması Tek düzen muhasebe sistemine uygun bilanço ve gelir tablosu hazırlanması Personel özlük dosyalarının oluşturulması, SGK işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması ve tüm yasal ve evrak sürecin takip edilmesi Devlet destek süreçlerinin takibi Ofis idari işlerinin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Tek düzen hesap planına hâkim MS Office ve ERP paket programlarında bilgili Raporlama yapabilecek, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen Tercihen E-Ticaret konusunda tecrübeli

  Sektör: Mali Müşavirlik, Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, tecrübeli ön muhasebe personeli alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Ümraniye bölgesinde ya da yakın yerde ikamet eden, Orka ya da benzer programlarda çalışmış, vergi, sgk, banka vb kurumlarda firmanın dosyalarını takip edebilecek, farklı şantiyelerin personel ve malzeme akışını kontrol edebilecek, mali müşavir ile irtibatı sağlayacak personel aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Mali Müşavirlik, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Sorumlu, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Merter ve Kağıthanede faaliyet gösteren firmamız için muhasebe personeli aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * BENZER görevde asgari 3 yıl tecrübeli, *VERGİ, Muhasebe, Finans ve Sosyal Güvenlik uygulamalarına vakıf, * Prezantabl, * Güvenilir, * Sorumluluk sahibi, * Takım çalışmasına yatkın, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Sigara kullanmayan * Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış * muhasebe sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE YARDIMCI PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ MESLEK YÜKSEK OKUL MEZUNU OLMAK ÖN MUHASEBE DE , EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ OLMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN

  Sektör: Gıda, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Odit Smmmİstanbul Avrupa 10 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMüşavirliğini yürütmekte olduğumuz ;Bayrampaşa'da bulunan gömlek üretiminde faaliyet gösteren tekstil firması için MUHASEBE PERSONELİ arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe ve personel bilgisine hakim Asgari 1 yıl deneyimli En az lise tercihen yüksekokul mezunu Lidertek Personel Yüz Okutma Sistemi Hakkında Bilgiye Sahip Mikro Muhasebe programına hakim veya öğrenmeye açık 20 - 35 yaş aralığında Bayan muhasebe elemanı

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Şemsiye Çözüm Hizmetleriİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAvcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki ve mali konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. SMMM/YMM belge/unvanına sahip olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Müşavir

 • İş AçıklamasıMuhasebe departmanında görev almak üzere; mali işlerle ilgili tutulacak tüm kayıtların gerçekleştirilmesi ve fatura kesimi konusunda muhasebe departmanına yardımcı olabilecek eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYetiştirilmek üzere, Meslek Lisesi ya da MYO Muhasebe bölümünden mezun, MS Office ve Muhasebe programına hakim(Tercihen Mikro Muhasebe), En az 1 yıl muhasebe bürosunda çalışmış, ya da stajını bu yönde tamamlamış, İletişimi açık,uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 18-25 yaş aralığında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, "Yardımcı Muhasebe Elemanı"alınacaktır.

  Sektör: Medya, Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Eleman, Asistan

İş Habercisi - Mali Müşavirlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?