Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Holding İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Holding
 • İş AçıklamasıEv tekstili sektörünün öncü firması LİNENS'in İzmir'de bulunan mağazalarına perde konusunda uzman "SATIŞ DANIŞMANI" olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde ölçüm, dikim, ve satış süreçlerine hakim, En az lise mezunu, Mağazacılık konusunda tecrübeli ya da bu alanda tecrübe kazanmak isteyen, Güleryüzlü ve dinamik, Güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, Tercihen kasa tecrubesi bulunan

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıEv tekstili sektörünün öncü firması TAÇ'ın İzmir-Menemen'de açılacak mağazasında "SATIŞ DANIŞMANI" olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Mağazacılık konusunda tecrübeli ya da bu alanda tecrübe kazanmak isteyen, Güleryüzlü ve dinamik, Güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, Tercihen kasa tecrubesi bulunan

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Zorluteks Tekstilİstanbul Avrupa 8 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1989 yılında Zorlu Grubu’nun ilk şirketi olarak Bursa’da kurulan ve polyester iplik üretiminde Avrupa’nın en büyük üreticisi unvanını taşıyan Korteks'in Levent 199'da bulunan Yurtiçi İplik Satış ekibinde görevlendirmek üzere aşağıdaki konularda görevlendirmek üzere ekip üyesi arayışımız bulunmaktadır: Bilgisayara işlenmiş olan sevkiyat ve tahsilatların son durumunu içeren mizan dökümlerini almak. Alınan mizanlardan bakiyesi olan müşterilerle telefon ile yada bizzat ziyarete giderek görüşmek, bakiyelerini hatırlatmak ve mümkünse tahsilatlarını yapmak. Tahsilat sırasında müşteriye makbuz kesmek. Protesto hesaplarının takibinin yapılması. Katılınan fuarlarda görev almak. Analiz formu düzenlemek. Müşteri siparişlerinin alınması ve bilgisayara işlenmesi. Düzenli piyasa araştırmaları yaparak rakiplerin fiyat, kalite,pazarlama etkinliklerinin belirlenmesi ve ilgili raporun bölüm müdürüne iletilmesi. Satış sonrası hizmetlerle bölümünden yetkililerle müşteri ziyareti yapmak ve reklamasyona gitmek. Firmanın hazırlamış olduğu tanıtım ve reklam ile ilgili meteryalleri müşteriye ulaştırmak. Müşterinin hesapları ile ilgili müşteri ile mutabakat yapmak. Müşterinin taleplerini aylık üretim programı için satış şefliğine bildirmek

  Aranan Niteliklerİlgili üniversitelerin önlisans/lisans bölümlerinden mezun Tercihen tekstil sektöründe tecrubesi olan Analiz becerisi ve sayısal yeteneği güçlü Ayrıntılara dikkat eden Bilgi sağlama ve bilgiye ulaşma konusunda istekli Müşteri odaklı ve müşteri talepleri karşısında esneklik gösterebilen Satış ve ikna kabiliyeti yüksek, iş takibi konusunda yetkin İletişim yetkinliği gelişmiş ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıEv tekstili sektörünün öncü firması TAÇ'ın Sapanca'da açılacak mağazasında "SATIŞ DANIŞMANI" olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Mağazacılık konusunda tecrübeli ya da bu alanda tecrübe kazanmak isteyen, Güleryüzlü ve dinamik, Güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, Tercihen kasa tecrubesi bulunan

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıTaşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; Uygulamalarımızın Analiz, Tasarım, Geliştirme, Test ve Destek süreçlerinde görev alabilecek. Var olan uygulamaların iş ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesini, varsa hatalarının düzeltilmesini ve geliştirilmesini sağlar. Uygulamalar ile ilgili teknik dokümantasyonu hazırlar ve güncel tutar. Uygulamalar ile ilgili kullanıcı dokümantasyonlarının hazırlanmasına ve güncel tutulmasına yardımcı olur. Yeni geliştirilen uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegre olmasını sağlar. Uygulama geliştirme çalışmalarını yazılım geliştirme standartlarına göre yapar. Kalite ile ilgili var olan ya da potansiyel bir uygunsuzluk saptandığında gerekli düzeltme ve bilgilendirmeyi zamanında yapar.

  Aranan NiteliklerLisans mezun, 3+ .Net Tecrübesine sahip Xamarin Framework ile uygulama geliştirmiş Tercihen IOS/Android üzerinde çalışan bir uygulama geliştirmiş SqlLite konusunda tecrübe sahibi API, REST ve SOAP web servisleri konularında deneyimli Tercihen Phonegap / Cordova hakkında da tecrübe sahibi Tercihen mobil cihazlar üzerindeki kamera ,GPS ve bluetooth gibi bileşenleri kontrol edecek uygulama geliştirmiş olmak. CVS ,SVN,GIT vb gibi versiyon takip araçları hakkında bilgi sahibi. İleri düzeyde İngilizce bilgisi Müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözüm üretebilecek Problem çözme, proje planlama ve takip yeteneği gelişmiş Xamarin Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “Kaynak Operatörü” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kaynak robotu kullanımında deneyimli, Robot üretim süreçlerinde yer almış, Kaynakçı sertifikası olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıAnkara'da bulunan Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Satış Yetkilisi" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun Yapı elemanları proje ve malzemeleri pazarlama ve satışı konusunda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Ms Office programlarına hakim Askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, Mühendis, Yetkili, Temsilci

 • Yılport HoldingBursa 21 Haziran 2017

  İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveçGavle, İsveç Stockholmve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Bakımcı' arayışındadır: Endüstri Meslek Lisesi,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İş Makineleri, Makine, Mekatronik, Motor bölümü mezunu) İş makineleri bakım, onarım, arıza tespiti konusunda min. 2 yıl tecrübeli, Mekanik, hidrolik, motor bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Aranan NiteliklerLiman iş makinelerinin mekanik arızalarının tespit edilerek giderilmesi ve kayıt altına alınması, Ekipmanların periyodik bakımlarını yapmak. Sürekli iyileştirme ve verimlilik çalışmalarına katılmak.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Bakımcı' arayışındadır: Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomasyon kumanda devreleri konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen EKAT belgesi olan, PLC Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen iş makineleri özellikle liman ekipmanlarının tamir, bakım ve onarımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, MS Office programlarını bilen, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/veya Gemlik’te ikamet edebilen.

  Aranan NiteliklerLiman sahasında yer altı ve yer üstü elektrik-elektronik tesislerin arıza ,bakım işlemlerinin yapılması Limanda bulunan iş makinelerinin elektrik–elektronik arızalarının tespit edilerek giderilmesi ve kayıt altına alınması Ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması Sürekli iyileştirme ve verimlilik çalışmalarına katılmak.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Yılport HoldingBursa 21 Haziran 2017

  İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde Kılavuzluk ve Römorkör Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere 'Palamarcı' arayışındadır; En az lise mezunu, Gemilerde gemici pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Güncel tarihli gemici cüzdanına, gemici yeterliliğine ve sağlık belgesine sahip, Güncel tarihli 5 temel STCW’e (Denizde Kişisel Can Kurtarma Teknikleri Eğitimi, Temel İlkyardım Eğitimi, Yangın Önleme ve Yangınla Mücadele Eğitimi, Personel Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk Eğitimi ve Can Kurtarma Araçlarını Kullanma Yeterliği Eğitimi) sahip, 3 vardiya (08:00-16:00, 16:00-24:00; 24:00-08:00) çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/ veya Gemlikte ikamet edebilecek olan.

  Aranan NiteliklerRole talimlerinde görev almak, Halat manevralarına katılmak, Can ve mal güvenliği ile çevre koruma konularına dikkat etmek, Sürekli iyileştirme ve verimlilik çalışmalarına katılmak.

  Sektör: Holding, Denizcilik

  Pozisyon: Gemici

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç OsloKonteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Terminal Traktör Operatörü' arayışındadır: En az lise mezunu (Tercihen Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik- Elektronik, İş Makinaları bölümleri), Tercihen G sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen Terminal Traktör İş Makinası kullanma sertifikasına sahip, Tercihen Terminal Traktör Operatörü olarak minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen ağır vasıta veya iş makinası kullanmış olmak, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa, Gemlik, Orhangazi ve/veya Mudanya'da ikamet eden/edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Terminal Traktör sertifikası bulunmayan adayların Terminal Traktör sertifika ücreti adayın işe kabul edilmesi durumunda şirket tarafından karşılanacaktır.

  Aranan NiteliklerLiman sahası içerisinde gerçekleşecek operasyonlarda, konteyner ve diğer yüklerin belirlenen noktaya hasarsız, kazasız ve eksiksiz bir şekilde taşımak, Araç arıza durumlarında bilgi vermek, Liman sahası içinde trafik kurallarına uymak,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Şoför, Operatör

 • Acar Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBasım , promosyon , matbaa , sektörünün öncü ve lider firması olarak faaliyet gösteren , Avrupa standartlarında üretim yapan , yüksek kalite bilincine sahip grup şirketimizin Mecidiyeköy ofisinde çalışmak üzere Müşteri temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Matbaa sektöründe en az 3 yıl tecrübeli , Müşteri temsilciliği deneyimi olan , Aktif araç kullanan , Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Bay, Bayan adaylar

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “CNC Operatör Yardımcısı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CNC tezgâhında parça bağlama, sıfırlama, takım sökme takma, takım sıfırlama işlemlerini yapabilen, Teknik resim bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Operatör

 • Yordam DanışmanlıkSakarya 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “CNC Operatörü” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CNC işleme merkezi deneyimli, Talaşlı imalat süreçlerinde deneyim sahibi, Teknik doküman anlama ve yorumlama yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Operatör

 • Acar Deriİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDeri , saraciye sektörünün öncü firmalarından olan ve Avrupa standartlarında üstün kalite üretim yapan fabrikamızda çalışmak üzere İhracat müşteri temsilcisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerPazarlama&Satış&Lojistik konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce konuşabilen , Yurtdışı fuarlara daha önceden katılmış ve tecrübesi olan , Yurtdışı seyahat sorunu olmayan , Aktif araç kullanabilen , İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Holding

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketin Yazılım geliştirme yaşam döngüsü içerisinde yazılımların sürüm ve konfigürasyon yönetiminin otomatize edilmesi. Yazılım ekiplerine sürüm ve konfigürasyon yönetimi konusunda danışmanlık yapılması. Sürüm ve Konfigürasyon yönetimi prosedürlerinin dokumante edilmesi ve güncel tutulması. Faaliyetlerle ilgili raporlama, dokümantasyon, dosyalama yapılması. Development,Test ve Production ortamlarının kurulumu ,izlenmesi ve optizime edilmesi. Periyodik yük testlerinin hazırlanması ve çalıştırılması konusunda sistem ekipleriyle beraber çalışılması. Periyodik acil durum senaryolarının hazırlanması ve çalıştırılması konusunda sistem yönetimi ve yazılım geliştirme ekipleri ile beraber çalışılması.

  Aranan NiteliklerYurtiçi Kargo Servisi A.Ş. Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; 4+ iş tecrübesine sahip Aşağıdaki teknolojiler veya benzerleri hakkında tecrübe sahibi, Subversion ,Git Apache Ant, Apache Maven,Gradle Nexus ,Artifactory Jenkins,Hudson ,Bamboo JIRA, Confluence JBoss, Tomcat ,Wildfly Oracle, MySQL, Postgresql AppDynamics , New Relic vs gibi APM araçları Elastic Search İleri seviyede Linux işletim sistemi bilgisi. Tercihen Java Programlama dilini bilen Tercihen Oracle EBS platformu hakkında bilgi sahibi Tercihen Docker hakkında bilgi sahibi Dokümantasyon disiplinine sahip Yazılım Konfigürasyon Yöneticisi pozisyonunda görev alacak çalışma arkaşı arıyoruz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici

 • Yurtiçi Kargoİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıUygulama geliştirme taleplerini alır ve değerlendirir, proje kapsamına dahil olacak bir talep ise proje sürecinin başlatılması için üst yönetimin onayına sunar; proje kapsamında değil ise talep listesine alır ve analiz sürecini başlatır. Var olan uygulamaların iş ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesini, varsa hatalarının düzeltilmesini ve geliştirilmesini sağlar. Uygulamalar ile ilgili teknik dokümantasyonu hazırlar ve güncel tutar. Uygulamalar ile ilgili kullanıcı dokümantasyonlarının hazırlanmasına ve güncel tutulmasına yardımcı olur. Yeni geliştirilen uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegre olmasını sağlar. Uygulama geliştirme çalışmalarını yazılım geliştirme standartlarına göre yapar. Kalite ile ilgili var olan ya da potansiyel bir uygunsuzluk saptandığında gerekli düzeltme ve bilgilendirmeyi zamanında yapar.

  Aranan NiteliklerTaşımacılık Sektöründe Lider Firmamızın Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere; Endüstri Mühendisi, İşletme, İktisat veya ilgili bölümlerden mezun, 3 yıl ve üzeri Oracle EBS alanında tecrübe sahibi, Tercihen Oracle Finans (AP, AR, GL, FA, SLA, eMasraf vb), Lojistik (PO, INV, OE, iProcurement) ve İnsan Kaynakları (HR, LMS) modüllerinden en az birinde uygulama geliştirme tecrübesine, teknik altyapısına hakim, Tercihen Finans, Lojistik ve HR Modüllerinin en az birinde fonksiyenel bilgiye sahip, Tercihen SQL ve PL/SQL konusunda deneyimli, Oracle AIM metedolojisinde bilgi sahibi, Tercihen Discoverer raporları geliştirmiş, Oracle Forms, Oracle Reports, XML Publisher, Oracle Workflow, OAF, J-Developer, Web Servis, Oracle Alert konularında bilgili, CVS ,SVN vb gibi versiyon takip araçları hakkında bilgi sahibi. Müşteri gereksinimleri doğrultusunda çözüm üretebilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Problem çözme, proje planlama ve takip yeteneği gelişmiş, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip ve dökümantasyon yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “CNC Programlama Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültelerinden mezun, CNC programlama yapabilen, Talaşlı imalat süreçlerinde deneyim sahibi, İyi seviyede teknik doküman anlama ve yorumlama yeteneği olan Analitik düşünebilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFiyatlandırma, sipariş alma, siparişin üretimde takibi ve sevki görevlerini yerine getirebilecek ihracat lojistik personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİyi derecede Rusça bilen , Tercihen ikinci dil ingilizce bilen, Tercihen Lisans mezunu, Müşteri ilişkileri, Lojistik konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen matbaa sektöründe deneyimi olan Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, titiz ve öğrenme isteği yüksek, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHadımköy'de bulunan konteyner sahamızda, konteyner bakım-onarım faaliyetlerinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya kaynak eğitimi almış, Gazaltı kaynak kullanım tecrübesi olan ya da bu alanda kendisini geliştirmek isteyen, İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Sefaköy) ikamet eden.

  Sektör: Holding, Lojistik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Gaz Altı Kaynakçısı, Bakım Onarım Teknikeri

 • Yordam DanışmanlıkSakarya 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “Proje Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümünden mezun, Solidworks programı kullanabilen, Teknik resim çizme konusunda deneyimli Talaşlı imalat yöntemleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “Kaynak Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Uluslararası kaynak mühendisliği sertifikasına sahip, Kaynak teknolojisi, uygulama yöntemleri ve detaylandırılması konularında tecrübeli, Kaynak robotunun programlanmasında deneyimli, Robotik sisteminin çalışma yapısına hâkim, İyi seviyede teknik doküman anlama ve yorumlama yeteneği olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis

 • İhlas PazarlamaKocaeli 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin köklü gruplarından olan Holdingimizin Pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketinde, AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ olarak görevlendirilmek üzere, çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler•En az lise mezunu, •İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, •Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, •Performansa dayalı, yüksek kazanç hedefleyen, •Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren •Öğrenmeye açık •Tercihen tecrübeli, •Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek •Sorumluluk sahibi, •Ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerisi gelişmiş, •Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan •İzmit’te ikamet eden •Yetiştirilmek üzere Bay-Bayan Aktif Satış Temsilcisi arıyoruz...

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Müşteri Temsilcisi

 • Arkas Lojistik A.Ş.Mersin(İçel) 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıReefer soğutma konusunda tipik saha ve ofis işlerini (SAP-SRM-armatör sistemleri) öğrenmek ve ilişkilendirerek çözüm sağlayacak. Görev tanımı kapsamındaki tüm sorumlulukları yerine getirebilecek.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi, İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Mersin'de ikamet eden.

  Sektör: Holding, Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede,Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistikgrubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere "Güvenlik Görevlisi"arayışındadır.Ziyaretçi girişlerine ilişkin kontrol, refakat ve ilgilileri bilgilendirme görevlerini yerine getirmek, Limana giriş yapan yaya ve araçların güvenlik kontrollerini yaparak gerekli bölgelere yönlendirmek, Liman dâhilinde fiziki mekanların yaya ve taşıt trafik düzenini sağlamak, güvenlik kontrollerini yapmak, Acil durum prosedürlerindeki görev ve sorumluluklarını yerine getirmek, Özel güvenlik yetki ve sorumluluklarına hâkim olarak gereğini kanun ve yönetmeliklere uygun yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler5188 no’lu yasaya göre Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı/Belgesi sahibi, MS Office uygulamalarına temel seviyede hâkim, Tercihen kapalı devre kamera sistemleri izleme/kullanmakonusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen sürücü ehliyetine sahip (B ya da C Sınıfı), Dış görünüşüne özen gösteren, kendini ifade yeteneği gelişmiş, Bursa, Gemlik, Orhangazi veya Mudanya'da ikamet eden/edebilecek. Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Holding, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • Yılport HoldingBursa 21 Haziran 2017

  İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Puantör' arayışındadır; En az Meslek Yüksekokulu mezunu, tercihen Lisans mezunu, Tercihen üniversitelerin Denizcilik Fakültelerinden mezun, 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, Bursa ve/veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip.

  Aranan NiteliklerOperasyon sahalarında tüm terminallerde yapılan operasyonların talimatlara uygun şekilde takibi ve kontrolünü yaparak liman otomasyon sisteminde kullanılan el terminallerine gönderilen iş emirlerin akışını sağlayarak işleri yürütmek.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Puantör

 • İş AçıklamasıOdak Ambalaj firmasında görev alacak işletme yetkilisi takım arkadasları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler4 Yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Makine mühendisliğindne mezun Yöneticilik becerisine sahip Fabrika ortamında çalışacak

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yüksek teknoloji ile yük ve yolcu araçlarının bileşenlerinin tasarımını ve üretimini yapan müşteri firmamız için “Bakım Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, CNC işleme tezgahı ve kaynak robotu bakımında deneyimli, Robotik sisteminin çalışma yapısına hakim Teknik resim, üretim ve imalat ve üretim teknikleri hakkında bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticilerin ajandasının düzenlenmesi, Yurtdışı ve yurtiçi rezervasyon, vize ve pasaport işlemlerinin takip edilmesi, Telefon trafiğinin yürütülmesi, Şirket içi ve dışı yazışmaların takip edilmesi, Konukların karşılanması ve ağırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, prezantabl. Adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetim Sekreteri

 • İhlas Holdingİstanbul Avrupa 18 Haziran 2017

  İş Açıklaması· Plazadaki dış cephe camlarının belirli periyodlarla temizlenmesi.

  Aranan Nitelikler· Yüksek binalarda dış cephe cam silme pozisyonunda tecrübeli veya bu işi yapabilecek, · Yüksekte çalışma sertifikasına sahip, · Sağlık açısından yüksekte çalışma problemi bulunmayan, · Yükseklik korkusu olmayan, · 35 yaşını aşmamış, · Temizlik ve hijyen kurallarına riayet eden, · Bay.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Temizlikçi

İş Habercisi - Holding İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?