Tekstil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
 • İş Açıklaması   Coquet Accessories, her geçen gün aramıza yeni katılan mağazalarımızla büyümeye devam ediyor. Siz de ekibimize katılmak ister misiniz? Ankara- A City Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Tercihen perakende sektöründe deneyimli, En az lise mezunu, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Depo Sorumlusu
  Loya Mağazacılık
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Depo ve stok görevlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmek. Ürünlerin yüklenmesi, boşaltılması, stoklanmasındaki süreçleri planlamak ve verimli olarak yürütmek. Mal kabul, sipariş hazırlama, raf açma, okutma ve iade bölümlerini etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak. İade gelen ürünlerin takibi ve raporlanmasını sağlamak. Depo tertip, düzen ve temizliğini sağlamak. Siparişlerin sevkiyata dönüşüm oranını arttırmak. 

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde sorumlu veya yönetici pozisyonunda en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak, Mal kabul, stok, sipariş hazırlama, okutma, iade ve diğer depo operasyonları konusunda bilgi sahibi olmak, Tekstil tercihen iç giyim sektöründe depo yönetimi tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve raporlama yapabilen, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet etmek,

 • Satış Danışmanı
  Cerruti 1881
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Cerruti 1881 Mağazalarımız için  Uzman Satış Danışmanı aranmaktadır. Sorumlu olduğu satış alanında ki ürün teşhirlerinin düzenli olmasını sağlamak Reyonunun ürün askılama, katlama ve temizliği konusunda düzenini  oluşturmak Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak Müşterilere sunacağı koleksiyonun ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olacak ve müşterilere bu ürün özelliklerini anlatabilecek      Satış Danışmanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen erkek giyim En az Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik güleryüzlü, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, Bay ve Bayan satış danışmanı .

 • İş Açıklaması Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, KOCAELİ - İZMİT 41 BURDA  AVM  şubemizde görevlendirilmek üzere, tecrübeli bayan kasiyer aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Nebim programını etkin kullanabilen, İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

 • Kasiyer / Akasya
  Aker Mağazacılık
  İstanbul Anadolu 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması   Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Akasya AVM'deki mağazamızda görevlendirilmek üzere kasiyer aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Bayan En az lise mezunu, Perakende sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim Tercihen Nebim programını etkin kullanabilen, İletişim yeteneği güçlü, güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması -          Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, -          Oyuncakla oynamayı, kurcalamayı, öğrenmeyi seviyorsanız, -          Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, -          Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa, -          Oyuncağın çocuk sağlığında etkileyici ve özel bir yeri olduğu fikrini bizimle paylaşıyorsanız, Sizi dünyanın en güzel oyuncak mağazalarında çalışmaya davet ediyoruz.    Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel oyuncak markası olan Imaginarium Istanbul  mağazalarımızda  SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.    Satis Danismani Aranan Yeni Acilacak Mağazamız :  Samsun:              Piazza AVM (Samsun)                                                                          İş tanımı: -          Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek -          Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak -          Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. -          Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek -          Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler -          Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, -          Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, -          Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, -          Tercihen en az bir yabancı dil konuşabilen,  -          Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, -          Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • İş Açıklaması -          Marka kültürü, ekip ruhu, merchandising size de bizimle aynı şeyleri ifade ediyorsa, -          Çocuklar ile ilgilenmeyi seviyor, nezih bir ortamda çalışmak istiyorsanız, -          Uluslararası bir marka ile çalışmak size de hoş geliyorsa,   Madrid, Barselona, Paris, Roma, Milan, Moskova, Berlin, Amsterdam, Hong Kong gibi dunyanin onemli sehirlerinde 400’e yakın mağazasi bulunan dünyanın en özel markası olan Samsun mağazamıza  SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.                                                  İş tanımı: -          Misafirlerimize (bizim için müşterilerimiz misafirlerimizdir) değerlerimizi ve misyonumuzu doğru şekilde iletmek -          Misafirlerimizi koşulsuz memnun etmek ve Imaginarium Aile Kulübümüzün üye sayısını artırmak -          Ürünleri / koleksiyonumuzu / promosyonlarımızı ve firmamızın değerlerini ve satış tekniklerimizi bilmek. -          Mağazadaki iş akışını efektif bir şekilde yönetebilmek -          Mağazanın düzenini, imajını ve güvenliğini sağlamak ve korumak

  Aranan Nitelikler -          Bireylerle birebir ilişkileri kuvvetli, özgüvenli, entellektüel, -          Dinamik, gelişime – öğrenmeye açık, ifade kabiliyeti yüksek, -          Misafirlerine ev sahibi özgüveniyle davranabilecek, -          Tercihen çocuk gelişimi mezunu veya kendi çocuğu/yeğeni olan, -          Satış performans etkinliği sayesinde hak ettiğini kazanmak isteyen.

 • İş Açıklaması    Satış Danışmanı – Bodrum / Muğla   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Muğla Bodrum Cadde Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır.   Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonun temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.  

  Aranan Nitelikler   Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen,            Adayların başvurularını bekliyoruz.   

 • İş Açıklaması    Satış Danışmanı – Fatih / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Fatih Cadde Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır.   Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonun temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.  

  Aranan Nitelikler   Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen,            Adayların başvurularını bekliyoruz.   

 • İş Açıklaması Coats is a global textile manufacturing and marketing company with 23.000 employees in 70 countries worldwide and well known brands of Epic, Dual Duty, Astra in Apparel Thread; Aptan, Gral, Terkosatin in Speciality Thread; Ecoverde in organic thread; and Opti in Zip fasteners Coats Türkiye, the Turkish subsidiary of Coats, is looking for young Textile engineer to be employed in its Thread Manufacturing Quality Asurance Department in Bursa Principal Accountabilities and Key Activities • Sample developments (sample to bulk) • Follow-up the applications of calibration system in the department • Process audits

  Aranan Nitelikler Education, Qualifications and Experience • We are looking for newly graduated Textile Engineer, • 0 - 2 years of experience in Quality Assurance • Fluent English spoken and writing • Good communicative skills • Analytical approach to problems • A clear understanding of Quality Systems • Knowledge and familiarity with industry specifications/codes/standards. • Ability to work under pressure • Knowledgeable in MS Office applications

 • Satış Danışmanı
  Babymall
  Ankara 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Istanbul Yolu İmaj Plaza da Avrupa’nın ve Ankara’nın en büyük bebek mağazası BABYMALL için, 'Satış Danışmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·         En az lise mezunu ·         Mağazacılık sektöründe tercihen anne / bebek ürünleri satış deneyimine sahip, ·         Güler yüzlü, müşteri odaklı, satışta odaklı ve satışda aktif rol alacak, ·         Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, ·         Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, ·         İnsan ilişkileri kuvvetli, ·         Takım çalışmasına yatkın, ·         Ankara’da ikamet eden, ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli,

 • İş Açıklaması Ayakkabıcılık sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. Bağlı olduğu yöneticinin; Ajandasının oluşturulması ve takibi, Firma içi ve firma dışı iletişimin organize edilmesi, Ziyaretçilerin karşılanıp ağırlanması, Toplantı organizasyonlarının koordine edilip, not tutulması ve yayınlanması, Toplantılar için sunum hazırlanması, Birim raporlarının koordine edilmesi ve dosyalama faaliyetlerinin yürütülmesi İnsan kaynakları seçme yerleştirme konusunda yetiştirilmek üzere Seyahat sorunu olmayan İnsan kaynakları seçme ve yerleştirme süreçlerine destek verecek

  Aranan Nitelikler En az lise ( Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, iletişim, hakla ilişkiler bölümlerinden mezun, ) En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı yapmış, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerisine sahip Planlama ve organizasyon etme becerisine sahip Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sistemli ve düzenli çalışmaya alışmış, Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren. Seyahat engeli bulunmayan 23-30 Yaş aralığında

 • İş Açıklaması Dünya üzerinde 600'den fazla mağazası ile hizmet veren Fransız çocuk giyim markası Orchestra'nın, Mall of İstanbul AVM'de bulunan mağazasında görevlendirilmek üzere  yukarıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Pozitif,güleryüzlü ve iletişim becerisi kuvvetli Dış görünümüne önem veren Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan Mağaza içi görsel düzenlemeler,ürün alarmlama&askılama ve kasa işlemleri konusunda deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 18-25 yaş aralığında Asgari lise mezunu Tercihen sigara kullanmayan Bayan

 • Kesim Ustası
  Labelon Etiket ve Aksesuar
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Bağcılar Güneşli de bulunan Etiket imalatı yapan uluslar arası firmamıza üretim departmanın da görevlendirilmek sıcak kesim ustası alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Sıcak kesim konusunda tecrübeli; Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın Avrupa yakasın da oturan 35 yaşını aşmamış bay eleman alınacaktır  

 • İhracat Satış Temsilcileri
  Aydın Mensucat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Döşemelik Kumaş sektörünün Öncü firmalarından Başakşehir 'deki Aydın Tekstil'in satış ekibinde, sorumlusu olduğu ihracat bölgesinin satış faaliyetlerini gerçekleştirmek ve satış sonrası müşteri hizmeti vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yetiştirilmek üzere, Ms Office uygulamalarına hakim, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Askerliğini yapmış, bay.

 • İş Açıklaması Sevkiyat tarihlerini baz alarak siparişlerin üretimden sonraki tüm aşamaların planlamasını yapmak, sevkiyat tarihinde siparişlerin yüklenmesi için gerekli organizasyonun yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite veya en az MYO mezunu, MS Excel uygulamasına hakim, Çorap sektöründe deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sevk ve İdare konusunda yöneticilik özelliklerine sahip, Raporlama yapabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Mağaza Müdür Yardımcısı
  İpekyol
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Aqua Florya İpekyol Mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü’ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ile ilişiği olmayan

 • Bütçe ve Raporlama Uzmanı
  İpekyol
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan“Bütce ve Raporlama Uzmanı ” pozisyonu için yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki;HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ! Yıllık şirket bütçesini departmanlar bazında hazırlamak Ay sonlarında bütçe karşılaştırmalı mevcut durum tablolarını hazırlanmasına yardımcı olmak, değişkenlik analizleri yapmak Aylık yönetim raporlarını ve mali tabloları hazırlamak Genel giderler ve diğer masraflar için maliyet merkezi ve mevcut bütce karşılaştırma tablosu hazırlamak Yasal defterler ve yönetim hesapları arasında mutabakat hazırlıklarına destek olmak Marka bazlı, kanal bazlı, mağaza bazlı gelir tablolarını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen iktisadi idari bilimler fakültelerinden mezun Alanında minimum 3 yıl tecrübeli Nakit akışı, risk yönetimi, mali süreçler, vergi mevzuatı, IFRS, Temel muhasebe standartları konularında bilgi sahibi . Çok İyi derecede MS Office bilgisine sahip İyi derecede İngilizce bilmek, Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmamak

 • Showroom Satış Uzmanı
  İpekyol
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın Miroglio Grubu büyümesine hızla devam etmekte ve detayları aşağıda paylaşılan“Showroom Satış Uzmanı” pozisyonu için yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki;HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ! Yeni sezon dönemlerinde ürünlerin Show Room’a yerleştirilmesi, etiketlenmesi ve sisteme tanıtılması Yeni sezon dönemlerinde, müşterileri koleksiyonla ilgili bilgilendirmek Alınan siparişleri sisteme girmek, ürünleri temin etmek, sevkiyatı takip etmek Sezon dönemlerinde Show Room görsel düzenlemesinin yapılması için Görsel Bölümü’ne destek olmak

  Aranan Nitelikler Minimum lise, tercihen MYO mezunu Benzer bir pozisyonda 3 yıl deneyimli MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Tercihen orta seviyede İngilizce bilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Nebim programını aktif olarak kullanabilen,

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu İzmir Point Bornova Twist Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü'ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu İzmir Point Bornova İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağaza Müdürü'ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu İzmir Mavibahçe Twist Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü'ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu İzmir Mavibahçe İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • Mağaza Müdürü
  İpekyol
  İzmir 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu İzmir Mavibahçe İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdürü pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması İpekyol,Twist,Machka,markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Çanakkale 17 Burda AVM Twist Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki;HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü’ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Koceli 41 Burda AVM İpekyol Mağazamız için "Mağaza Müdür Yardımcısı" pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü’ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ile ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&MiroglioGrubu Kocaeli 41 Burda AVM Twist Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyetini sağlamak Sadık müşteriler yaratmak Mağaza Müdürü’ne mağaza ve ekip yönetiminde destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Bolu 14 Burda İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Planlama ve organizyon konusunda mağaza müdürüne yardımcı olacak

 • İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın&Miroglio Grubu Afyon Park İpekyol Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Planlama ve organizyon konusunda mağaza müdürüne yardımcı olacak

 • Mağaza Müdürü
  İpekyol
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ipekyol,Twist,Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Kozzy AVM ipekyol Mağazamız için "Mağaza Müdürü" pozisyonunda yeni ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve ekibini yönetmek Mağazada müşteri memnuniyetini sağlamak, Sadık müşteriler yaratmak, Ekibini yetiştirmek

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Minimum 4 yıllık perakende tecrübesi ve minimum 1 yıllık yönetsel tecrübeye sahip Modayı ve trendleri takip eden Erkek adaylarda askerlik ilişiği olmayan

/
49
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?