Tekstil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
 • İş Açıklaması Karşıyaka’da zücaciye ve çeyiz sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön muhasebede deneyimli Winner programlarını kullanabilen Karşıyaka ve civarında ikamet eden 32 yaşını geçmemiş Bayan

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de görev alacak "Bayi ve Dış Piyasa Muhasebe Uzmanı" arıyor. Bayi, Toptan Satış mağazaları ve Yurt Dışı satış ve iade faturalaşmaları, muhasebe kayıt entegrelerinin yapılması, Müşteri cari hesapları bakiye mutabakatları, ilgili alacak raporlarının hazırlanması ve bakiye tahsilatlarının yapılması, Müşteri Limit/Risk raporlarının hazırlanması ve takip edilmesi, Lokasyon bazında satış raporlarının hazırlanması ve birim yöneticileriyle analiz edilmesi, Müşterilere ait teminatların takibi ve yenilemelerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı bayilerin satış, iade ve cari hesap takiplerinde deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Dokuma kumaş üreticisi olan firmamızın Esenyurt’taki merkez binasında görev alacak, *Siparişleri üretime hazırlama ve planlama, *Tedarikçilerle iletişimi sağlama, *Siparişlerin zamanında ve hatasız üretimden gelmesinin yakından takibi, *Üretim raporu tutulması görevlerinde Üretim Müdürüne destek olacak, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden veya Tekstil Meslek Lisesinden mezun, *Tercihen kumaş üretim planlamada deneyimli, *Ms Ofis programlarını aktif kullanabilen (önemlidir) *Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, *Disiplinli çalışan, detaycı ve azimli, *Sigara kullanmayan, *Esenyurt’a yakın ikamet eden, Bayan Üretim Planlama Asistanı arıyoruz.

 • Satış Danışmanı
  Cerruti 1881
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Cerruti 1881 Mağazalarımız için Uzman Satış Danışmanı aranmaktadır. Sorumlu olduğu satış alanında ki ürün teşhirlerinin düzenli olmasını sağlamak Reyonunun ürün askılama, katlama ve temizliği konusunda düzenini oluşturmak Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak Müşterilere sunacağı koleksiyonun ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olacak ve müşterilere bu ürün özelliklerini anlatabilecek Satış Danışmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Marka mağazacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen erkek giyim sektöründe çalışmış, En az Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik güleryüzlü, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, Bayan satış danışmanı .

 • Beyoğlu Nike Karşılama Hostesi
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstiklal caddesinde Beyoğlu Nike mağazamızda görevlendirilmek üzere " Müşteri Karşılama ve Bilgilendirme Hostesi " arıyoruz .

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İngilizce bilen, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, İşinde fark yaratacak yetkinliklere sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Bayan adaylar

 • İş Açıklaması Ankara Natavega AVM' de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmeti vererek satış gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlayacak, Satış hedeflerini gerçekleştirecek planlama ve organizasyonu yapacak, Görevli olduğu satış alanını kurum standartlarına uygun hale getirerek bu standartları koruyacak uzman satış danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise veya Önlisans mezunu, Perakende sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kariyer hedefi mağazacılık olan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, İletişim yeteneği kuvvetli ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Sonuç odaklı, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek (Bay-Bayan), Sorumluluk sahibi adaylar,

 • İş Açıklaması Çift Geyik Karaca Giyim' in genç markası olan Toss mağazalarının "görsel sunum sorumluluğunu" gerçekleştirecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen, Üniversite mezunu Benzer alanda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede ingilizce dil bilgisine hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen tasarım yönü gelişmiş ve çizim yeteneği olan, Modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Gelişime açık ve yaptığı işten keyif alan, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına hızlı adapte olabilecek, Tercihen Bay adaylar (askerlik hizmetini tamamlamış)

 • Overlokçu
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hadımköydeki fabrikamıza 5 iplik overlokçular alınacaktır. haftalık çalışma 5 iş günüdür.

  Aranan Nitelikler

 • Satış Pazarlama Müşteri Temsilcisi
  Leras Tekstil
  İstanbul Avrupa, Ankara 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tekstil aksesuarları toptancılığı alanında hızla büyüyen firmamızda, Çalışacak takım arkadaşımızın; konfeksiyon, tekstil PAZARINI ve sektörü çok iyi bilmesi gerekir. MÜŞTERİ diyaloğu güçlü, deneyimli; ürün PAZARLAMA ve SATIŞ da iddialı, DANTEL ürünü, ve piyasasını iyi bilen, KRISTAL TAŞ ürünü ve piyasası (TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE UYGULANDIĞI) için sektörü iyi bilen, SATIŞ PAZARLAMA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler DANTEL satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif satışta görev alan adaylar, tercih edilme sebebidir KRISTAL TAŞ satış ve pazarlamada deneyimli, geçmişte aktif pazarlama ve SATIŞ da görev almış, Erkek adayların, Askerlik, okul gibi sorunları olmaması MS Office programlarına hakim İş ve sonuç odaklı, objektif muhakeme yeteneğine sahip Tercihen aktif araç kullanabilen, Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden, tercihen MERTER ve civarındai ikamet eden. Gayretli,sabırlı ve en önemlisi istikrarlı, GÖREV YERİ PROBLEM SAYMAYAN (ŞUBELERDE ÇALIŞTIRILABİLİR) Yaratıcı yenilikçi, ÇÖZÜM ODAKLI problem çözen, Takım ruhuna uyumlu olan, Ehliyetli ve aktif araç kullananlar tercihlidir. FOTOĞTAFLI CV ler tercih sebebi olacaktır ÖNEMLİ: Ankara şubemizde çalışacak arkadaşlarımız BALGAT ve çevresinde ikamet edenler tercih nedeni olabilir.

 • İş Açıklaması Hizla büyüyen markamız için, bizimle beraber büyümek isteyen, atölye sorumluluğu, fason konfeksiyon üretim takibi yapabilecek, dokuma ve abiye üretim tecrübesi olan dikiş teknikleri bilen, tekstil yüksek okulu yada üniversite mezunu ATÖLYEYİ YÖNETEBİLECEK ÜRETİM MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli Düzenli MS Office programlarını iyi kullanabilen Konfekiyon tekniklerini bilen Abiye üretiminde deneyimli Kendini geliştirmeyi seven

 • Modelist
  Quzu
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN MODELHANE DEPARTMANINDA MODELİST VE MODELİST ASİSTANI OLARAK GÖREVLENDİRMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP BAYAN MODELİSTLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler *İLGİLİ ALANDA EN AZ TEKNİK LİSE MEZUNU. *KALIP HAZIRLAMA SİSTEMİNİ KULLANABİLEN.(POLY PATTERN, GERBER, ASSYST VS.) *KALIP SERİLEME YAPABİLECEK. *TEKNİK FÖY HAZIRLAYABİLECEK. *AKTİF VE DİNAMİK YAPIYA SAHİP *İLETİŞİMİ KUVVETLİ PRATİK VE HIZLI DÜŞÜNEBİLEN. *ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU. *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN.

 • Üretim Planlama
  Quzu
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelen ürün siparişleri doğrultusunda gereken Kumaş ve Aksesuar planlamasını gerçekleştirmek, Nebim V3 üretim takip programı üzerinde üretim planlama sürecini takip etmek, Satınalınan Kumaş ve Aksesuarların kalitesini denetlemek, Kumaş ve Aksesuar depolarının yönetimini sağlamak, Fason üretim konusunda gerekli organizasyonu yapmak, Ürün maliyetlerinin çıkarılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim Planlama süreçlerinde deneyimli, Konfeksiyon İmalatında deneyimli üretim ve planlama tecrübesine sahip olmak, Gelen siparişlere uygun hammadde planlaması yapmak, Günlük,haftalık ve aylık üretim planlamasını yapmak, NEBİM V3 ERP bilgisine sahip olmak ve kullanabiliyor olmak, Zaman analizi, iş etüdü, metod geliştirme, verimlilik konularına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan, Bayan veya Bay takım arkadaşları arıyoruz, Hazır giyim firmalarının Planlana ve Üretim departmanlarında en az 3 yıl çalışmış (tercihen koleksiyon üretim tecrübesi olan) Referans verebilen ·Esnek çalışma saatlerine uyumlu Üniversite mezunu Disiplinli ,düzenli sorumluluk alabilecek Planlama,uygulama,raporlama yeteneklerine sahip Takım çalışmasına uyumlu ​ ​

 • Sekreter
  Buldağ Tekstil
  Bursa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek, faks, fotokopi cihazlarını kullanmak, Gelen ve giden evrakların takibini yapmak ve arşivlenmesini sağla Toplantı randevuları ve organizasyonlarını gerçekleştirmek, Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Ofisin ihtiyaçlarını takip ederek karşılanmasını sağlamak, Seyahat organizasyonlarının rezervasyonlarını gerçekleştirmek, Posta, kargo, kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutma Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonunu sağlamak,

  Aranan Nitelikler - Benzer görevde en az 2 yıl çalışmış olmak, - Organizasyon ve planlama becerileri iyi olmak, - Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü olmak, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, - Dış görünüşüne özen göstermek, - Temsil kabiliyeti yüksek olmak, - Yazışma kurallarını bilen, - Ekip çalışmasına yatkın, - 25 yaş ve üzeri BAYAN

 • Müşteri Temsilcisi
  Adecco Bakırköy
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre'de, 60'tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için "Müşteri Temsilcisi" aramaktayız. Müşterinin talep ettiği modellerin üretim maliyetlerini hazırlamak, Müşteriden alınan ön siparişleri mevcut programa kaydetmek, Sipariş dosyalarını ve fiyat mukayese formlarını hazırlamak, Hazırladığı siparişleri takip etmek ve zamanında yüklenmesini sağlamak, Tüm faaliyetlerinde prosedürlere göre hareket etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Konfeksiyon sektöründe deneyimli, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Microsoft Office Programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Stilist
  Seher Mensucat Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Erkek, Bayan ve Çocuk iç çamaşır üretimi yapan firmamızda, firmanın belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda tasarım yapabilecek, Özgün tasarımlar yapabilecek ve koleksiyon hazırlayabilecek, Stilist alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 3 yıl deneyimli, İlgili bölümlerden mezun, Dünya trendleri ve modayı yakından takip eden, Renk, kumaş, baskı, nakış, aksesuar, kalıp, kesim, dikim bilgisi olan, Tercihen atlet,külot,boxer üretimi ve tasarımı konusunda deneyim sahibi, İlgili tasarım programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Stilist aramaktayız.

 • Üretim Planlama Elemanı
  Bisse
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Koleksiyon süreci tamamlandıktan sonra üretim için gerekli kumaş, aksesuar vs. siparişlerinin verilmesi, Üretim sürecindeki maliyet tablosunun çıkartılması, Siparişler alındıktan sonra gerekli raporları alıp, terminlerin oluşturulması, Terminlerin takibinin sağlanması, Planlama sürecinin sonuçlandırılması, Tasarımcı ile koordineli şekilde çalışıp, ürünlerin depoya sevk edilmesine kadar olan tüm sürecin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 25 - 40 yaş aralığında, Tekstil sektöründe erkek dış giyim konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi (tercih sebebidir), Ara takip, üretim takip ve final kontrol konularında deneyim sahibi, İyi derecede microsoft office programlarını kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Dinamik çalışabilecek, Erkek Takım arkadaşı arıyoruz.

 • Lectra Modelist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Merkezi Paris’te bulunan, Bayan Dış Giyim sektöründe kendi markasıyla faaliyet gösteren , Avrupa’nın önde gelen markalarına ihracat yapan, Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Konusuyla ilgili Meslek Yüksek Okulu, Olgunlaşma Enstitüsü veya Meslek Lisesi mezunu olan , Tekstil sektöründe modelist olarak az 6 yıl deneyimi olan, Kalıp konusunda uzman ve dikim konusuna vakıf, Lectra programını iyi derecede bilen, Ekip çalışmasında uyumlu, Yeni fikirlere açık, özgün ve ekip çalışmasına yatkın, prezantabl, Disiplinli çalışmayı seven Pratik, seri düşünebilen, çözüm odaklı Özellikle Bayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , 20-35 yaşları arasında.

 • İş Açıklaması Bodrum Midtown AVM'de bulunan hazırgiyim perakende mağazamızda görevlendirilmek üzere; * Mağaza personelini müşteri memnuniyeti ve satış odaklı yönlendirmek * Ürün takibi ve raporlama yapmak * Görsel ve vitrin düzenlemesi ve bunların denetimini yapmak

  Aranan Nitelikler Mağaza yönetimi konusunda en az iki yıl deneyimli En az lise, tercihen üniversite mezunu İnsan ilişkileri başarılı, güçlü iletişim yeteneğine sahip Tercihen ingilizce bilen Liderlik vasıflarına sahip, ekibini yönlendirebilen ve yenilikçi Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren Nebim Winner mağazacılık grogramı konusunda deneyimli 25-45 yaşları arasında Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bodrum'da ikamet eden

 • Sekreter
  Smile
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İmalat ve ihracat yapan firmamızın Merter'de bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere sekreter alınacaktır. - Telefon trafiğini yönetmek - Ön muhasebeye yardımcı olmak - Kargo takibi yapmak - Gelen misafirleri karşılayarak uygun departmanlara yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - MS Office programlarına hakim - Diksiyonu düzgün - İnsan ilişkileri güçlü - Öğrenmeye açık - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Tercihen ingilizce bilen - Merter'e yakın ikamet eden

 • Ön Muhasebe Elemanları
  Smile
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hazırgiyim sektöründe 43 yıllık tecrübesi ile imalat ve ihracat yapan firmamızın ön muhasebesinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. * Gider evraklarının işlenmesi, * İrsaliyelerin düzenlenmesi, * Cari hesap mutabaatları yapılması, * Günlük perakende mağaza evraklarının muhasebeleştirilmesi, * Mağaza kasa formlarının kontrol edilmesi, * Hizmet alım faturalarının muhasebeleştirilmesi, * Tüm vergi-sgk beyan ve bildirgelerinin hazırlanması ve internet üzerinden iletilmesi, * Personel özlük işlemleri, ücret bordrolarının aylık olarak hazırlanması

  Aranan Nitelikler * Ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü ya da yüksekokul muhasebe bölümü mezunu, * Mali, yönetim ve stok muhasebesi konularında bilgi ve deneyim sahibi, * Tekdüzen hesap planına hakim, * Tercihen perakende muhasebesi konusunda tecrübeli, * ETA ve tercihen Nebim WINNER programına hakim, * İş ve evrak takibi konusunda dikkatli, * Düzenli ve planlı çalışan, * Sorumluluk alabilen, ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen Merter bölgesi yakınlarında ikamet eden Muhasebe elemanları arıyoruz.

 • Muhasebe
  Quzu
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tüm alış faturalarının ve kasa işlemlerinin TDHP’ye uygun ve masraf merkezli dağılımlarının yapılarak kayıt altına alınması BA-BS ve cari hesap mutabakatlarının yapılması Kdv- Muhtasar-Geçici vergi süreçlerine destek vermesi Cari hesaplarla ilgili işlemlere destek vermesi Çek senet işlemleri Tüm evrakların dosyalama ve arşivleme işlemleri Diğer tüm muhasebe işlemlerine destek verilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun Tercihen muhasebe alanında 3-4 yıllık deneyimine sahip Tek düzen hesap planına vakıf Algılama ve öğrenme kabiliyeti yüksek, Raporlama analiz kabiliyeti olan, Sorumluluk sahibi, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Nebim programı kullanım tecrübesine sahip Ms Office ve excel konusunda bilgili Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul’da Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Antakya'daki mağazası için 'Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group İstanbul Palladıum Avm'deki mağazası için "Satış Danışmanları" arıyor.

  Aranan Nitelikler Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Cevahir Mağaza Kasa Sorumlusu
  Adil Işık Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Cevahir AVM 'deki mağazası için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Personel ve Özlük İşleri Uzmanı/Uzman Yardımcısı
  Adil Işık Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez'de görevlendirilmek üzere "Personel ve Özlük Uzmanı/Uzman Yardımcısı" arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, Personel özlük işleri ve bordrolama uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, tercihen perakende sektörü tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve İş Hukuku mevzuatına hakim, İş güvencesi ve işçi sağlığı konularında deneyim sahibi, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, Bütçe ve ücret maliyet hesaplamaları konusunda deneyimli, Resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri ve yasal süreçleri sorunsuz olarak yönetebilecek ve bu kurumlara periyodik olarak gönderilen raporlamalara operasyonel anlamda hakim, Yoğun çalışma temposuna ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Venezia Mağaza Kasa Sorumlusu
  Adil Işık Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Venezia AVM'deki mağazaları için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiyeçalışma imkanısağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Forum Avm'deki adL ve Codentry mağazaları için"Mağaza Müdürü " arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group bünyesinde bulunan adL, Love My Body ve Codentry markalarının İstanbul Avrupa Yakası mağazaları için 'Mağaza Yöneticileri' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Beyoğlu Mağaza Müdürü
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiyeçalışma imkanısağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Beyoğlu adL mağazası için"Mağaza Müdürü" arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Cevahir Mağaza Müdürü
  Adil Işık Group
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Cevahir Avm'deki mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

/
49
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?