Tekstil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
 • İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'MARKA MÜDÜRÜ' arayışındayız. Sorumluluğu altındaki marka ve ürünlerin yurt içi ve uluslar arası alanda marka konumlaması dahil tüm süreçlerini yönetmek Pazar ve rakip araştırmaları yapmak,sektörel eğilimleri takip etmek,sonuçları analiz ederek raporlamak. Yenilikçi pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak Pazarlama bütçelerini belirlemek ve yönetmek Yeni ürün geliştirme süreçlerini yönetmek Tasarım ve ARGE çalışmalarını koordine etmek Ürün portföyünü yönetmek Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler faaliyetlerini yürütmek Piyasa ve maliyet koşullarını dikkate alarak fiyat analizleri yapmak Şirket stratejileri çerçevesinde marka planları, ürün portfoyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejilerini geliştirmek ve uygulanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin Mühendislik veya İşletme fakültelerinden mezun, Tekstil sektöründe 10 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, 2. Dil tercih sebebidir, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi gelişmiş, Planlama ve koordinasyon yönü güçlü, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü gelişmiş Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul ili içerisinde ikamet eden

 • Kumaş Koleksiyon Sorumlusu
  Zühre Tekstil İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesü alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde görevlendirmek amacıyla 'KUMAŞ KOLEKSİYON SORUMLUSU' arayışındayız. Sezon trendlerinin ve temalarının takip edimesi Sezone ait kumaşların takip ve planlamasının yapılması

  Aranan Nitelikler Kumaş bilgisine hakim koleksiyon oluşturma ve kumaş pazarı analizi konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip Kumaş tasarımı konusunda iyi seviyede deneyim sahibi Tercihen üniversitelerin tekstil mühendisliği bölümünden mezun İyi seviyede ingilizce bilen Moda tasarım ve yeni trendlerini aktif olarak takip eden Yurt içi ve yurt dışı kumaş tedarikçi portföyüne sahip Sorumluluğundaki araştırma ve analizleri üst yönetime sunabilecek Seyahat engeli bulunmayan Bayan

 • Aksesuar Satınalma Sorumlusu
  Zühre Tekstil İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kurulduğu günden beri bayan hazır giyim sektöründe pardesüde alanında , kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan ZÜHRE PARDESÜ Mahmutbey de bulunan genel merkezinde 'Aksesuar Satınalma Sorumlusu' olarak görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşımızı arıyoruz. Aksesuarlarının takip edilmesi ve belirlenen süre içinde temin edilmesi. Aksesuar konusundaki eksiklerin önceden belirlenip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Bayan dış giyim konusunda deneyimli Aksesuar ve Satın Alma konusunda en az 3 yıl tecrübeli Tedarikçi portföyüne sahip ve bu portföyü daha da geliştirebilecek. Tercihen B sınıfı ehliyete sahip Araştırmacı bir kişiliğe sahip ve çözüm odaklı Avrupa yakasında ikamet eden AKSARAY - BAYRAMPAŞA - ŞİRİNEVLER - YENİBOSNA -SULTANGAZİ -ESENLER civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması "Butik Vakko Forum İstanbul" mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması "Butik Vakko Forum İstanbul" mağazamızda "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Modayı yaşam tarzı haline getirmiş · Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen · Dinamik, yeniliklere açık · Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen · Mağazacılık sektöründe deneyimli · En az lise mezunu

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın 14 BURDA AVM'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; •En az lise mezunu, •Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, •Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, •Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir. Değerlendirme sürecimiz Ağustos ayı içersinde başlayacak olup tüm adaylarımızla o tarihte dönüş sağlayacağız.

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ERZURUM REDEVCO AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın MARDİN AVM'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; •En az lise mezunu, •Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, •Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, •Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir. Değerlendirme sürecimiz Ağustos ayının ilk haftası içersinde başlayacak olup tüm adaylarımızla o tarihte dönüş sağlayacağız. Şahsen başvuru yapmak isteyen adaylarımız MARDİN'de bulunan diğer mağazamıza başvuru yapabilirler.

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın AMASYA AVM'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; •En az lise mezunu, •Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, •Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, •Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir. Değerlendirme sürecimiz Ağustos ayının ilk haftası içersinde başlayacak olup tüm adaylarımızla o tarihte dönüş sağlayacağız.

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın Genel Müdürlük Grup Ülke Satış Direktörlüğünde Irak Basra bölgesinde Mağaza Yöneticisi olarak görev almak üzere; En az lise mezunu, Mağaza Yöneticisi olarak en az 1 yıl deneyime sahip, İyi derecede Arapça konuşup, yazabilen, Erkek adaylar için askerlik dâhil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Mağaza Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazanın tüm fonksiyonları ile hizmete hazır hale gelmesini sağlamak, Ekibindeki satış kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlamak, Tüm satış ekibine koçluk yapmak ve rol model olmak, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti yaratmak, Satış artırıcı öneri ve çalışmalar yapmak ve Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlamaktan sorumlu olacaktır.

 • Bölge Müdürü / Rusça Konuşulan Ülkeler
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Genel Müdürlüğümüzün Yurtdışı Direktörlüğünde görev yapmak üzere; Perakende sektöründe 1 yılı yöneticilik olmak üzere en az 4 yıl deneyime sahip, Lisans Mezunu Kırgızistan, Rusya ve Ukrayna pazarını tanıyan ve gerektiğinde bu ülkelere seyahat edebilecek, İleri seviyede MS Office kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Rusça konuşma, anlama ve yazmada ileri seviyeye Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Kısa, Orta ve Uzun vadeli satış hedef çalışmaları yapmak ve üst yöneticisinin onayına sunmak, Görevli olduğu ülke mağazalarının satış hedeflerine ulaşması için çalışmalar yapmak, Mağaza açılış, kiralama ve pazar geliştirme konularında çalışmalar yapmak, Ürün yönetimi konusunda öneriler getirmek ve lojistik süreçlerinin takibini sağlamak, Bütçe ve muhasebesel süreçlerin takibini gerçekleştirmek, Çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek ve mümkün durumda bu eğitimleri vermek, Çalışanların moral ve motivasyonunu arttıracak çalışmalar yapmak, Görevli olduğu ülke mağazalarının koordinasyonunu sağlamak ve stratejilerini oluşturmak.

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurt İçi ve Yurt Dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın ERZURUM'da düzenlenecek olan proje kapsamında istihdam edilmek üzere; Lise öğrencisi veya mezunu<span style="font-size: 12pt; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-ascii-theme-font: minor-latin;" new="" times="" mso-bidi-theme-font:minor-latin;color:black;mso-fareast-language:tr"="" calibri;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:calibri;=""> Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Dönemsel Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Adaylar 06-16 Temmuz tarihleri arasında görev alacak ve performansı uygun görülen personel şirketin uygun pozisyonlarında istihdam edilebilecektir.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İzmit 41 Burda AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Uzman Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Bolu 14 Burda AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Uzman Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Podıum AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Uzman Satış Danışmanları' arıyor

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,

 • Mağaza Kasa Sorumlusu İstanbul
  Adil Işık Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul'daki mağazaları için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Yönetici Asistanı
  Yurt Kumaş
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul, Nişantaşı’nda kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Yönetim Kurulu Başkanını asiste etmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “YÖNETİCİ ASİSTANI” aranmaktadır. Görüşme, toplantı ve seyahat organizasyonlarının düzenlenmesi, Ofis idaresinin ve ilgili birimlerle haberleşmenin sağlanması Yazışma, rapor, sunum vb. dokümanların hazırlanması ve arşivlenmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu, Benzer pozisyonda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce ve Excel bilen, Diksiyonu düzgün, prezentabl, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, hızlı ve takipçi İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın güleryüzlü ve pozitif enerjiye sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Sigara kullanmayan, 35 yaşını aşmamış Bayan

 • Genel Muhasebe Uzmanı
  Yurt Kumaş
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Muhasebe kayıtlarının tutulmasını sağlamak, periyodik olarak günlük, aylık ve yıllık işlemlerin yapılmasını takip etmek ve sonuçlandırmak, Beyannameleri mevzuata uygun şekilde düzenlemek (kdv, muhtasar, geçici vergi, kurumlar) Vergi ve Sigorta işlemlerinin takibini yapmak, Tercihen Eximbank, KOSGEB, İTKİP ve Devlet teşvikleri konularında bilgi sahibi

  Aranan Nitelikler Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen MYO ve üniversitelerin Muhasebe bölümlerinden mezun, En az 3 yıl tecrübe sahibi, Genel muhasebe ve tek düzen hesap planına vakıf, Mikro ve Excel programlarını etkin kullanabilen, Maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek, İthalat, İhracat konularına hakim, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, sonuç odaklı çalışkan, takipçi ve dikkatli, İletişim gücü yüksek ve sorumluluk sahibi Sigara kullanmayan Nişantaşı’na ulaşım sorunu olmayan Bay/Bayan

 • Depo Sorumlusu
  İdolteks Tekstil
  İzmir 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gaziemir Sarnıç Organize Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasında Torres markasıyla damatlık giyimi üzerine üretim yapıp 15 ülkeye ihracat yapan ve yurtiçinde 200'den fazla noktada bayisi bulunan İdolteks Tekstil'in Gaziemir Sarnıç'taki fabrikasında istihtam edilmek üzere, En az Lise/Yüksek Okul mezunu Analitik düşünebilen, organizasyon kabiliyetine sahip, dikkatli ve titiz çalışan, Tercihen depo ve stok kontrolü konusunda deneyimli, Ürün kabul ,Depo adresleme , stok sayım konularında tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen benzer pozisyonda ve tekstil sektöründe en az 3-5 yıl tecrübe sahibi Depo işlemlerini ERP sistemi üzerinde yapabilecek , İletişimi kuvvetli ve Takım çalışmasına yatkın, liderlik vasıflarına sahip, Güler yüzlü ve dinamik , Askerliğini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Depo giriş çıkış ve irsaliye ile fatura işlemlerini yapmak Depoya gelen kumaşların giriş bilgilerini oluşturup kumaş planlama ve müşteri temsilcisi departmanına iletmek Çıkış yapılan kumaşları, fiili kullanımı ile karşılaştırıp eksik veya fazla envanteri tespit edip gerekli müdahaleyi yapmak Satınalma, Üretim, Muhasebe gibi birimlerle koordineli çalışmak Rutin ve anlık sayımların gerçekleşmesini sağlamak Depoya gelen kumaşların testlerini yapmak Satınalma'dan gelen sipariş listelerine göre gelen hammaddeyi kontrol etmek Kabul gören kumaşları depoda istiflemek Planlamadan gelen bilgiler doğrultusunda kumaşları kesimhaneye sevk etmek Stoku sürekli kontrol altında tutmak Deponun düzenini teşkil etmek

 • İş Açıklaması BAF – Brothers and Friends – amongst the leading German-Turkish companies for woven ladies wear. With offices in Germany, Turkey and Vietnam we are an international garment producer who manufactures for costumers in 8 european countries. Develop skills and strategies to find new customers and markets for our products Ability to travel internationally to visit customers Ability to organize and update customer orders, quotations and sample request records Ability to follow up orders, sample requests and deliveries Support design and product management in developing collections Weekly / monthly reporting of sales activities to management

  Aranan Nitelikler University degree in a related field, preferably Business Management or Textile Engineering. Minimum 10 years of experience in WOVEN and DENIM apparel production Very strong sense and knowledge about fashion and trends, Good communication, organization and planning skills and able to work in a team If male applicant, fulfilled the military service, Excellent command of English both written and spoken, Good command of MS Office programs, No restrictions for travelling, Willing to be paid success- orientated,

 • Müşteri Koleksiyon Takip Elemanı
  Baf Tekstil
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması AVRUPA’NIN EN BÜYÜK MAĞAZA ZİNCİRLERİYLE ÖZELLİKLE BAYAN PANTOLONU ÜZERİNE ÇALIŞMAKTA OLAN ALMAN ORTAKLI ŞİRKETİMİZ BAF TEKSTİL BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ,"MÜŞTERİ KOLEKSİYON TAKİP ELEMANI" ARAMAKTAYIZ. GÖREVİ: MÜŞTERİ İHTİYACINA YÖNELİK NUMUNELERİN ÖN HAZIRLIĞI, TAKİBİ VE GÖNDERİMİNİ SAĞLAYABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler BAYAN DOKUMA DIŞ GİYİM NUMUNELERİ HAZIRLIK VE TAKİP AŞAMALARINDAN SORUMLU OLACAK EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, KUMAŞ, DİKİŞ TEKNİĞİ VE KALIP KONULARINDA TECRÜBE SAHİBİ İLGİLİ YÜKSEK ÖĞRENİM KURUMLARINDAN MEZUN TEKNİK ÇİZİM VE DİKİŞ TALİMATI HAZIRLAYABİLECEK NUMUNE TAKİBİ YAPABİLECEK, MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "ELEKTRİK BAKIM ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe çalışmış, İplik boya, kumaş boya, dokuma makinelerinin bakımı aynı zamanda tüm fabrikanın elektrik bakımını yapabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış bay çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Podıum AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Satış Danışmanları' arıyor

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Bolu 14 Burda AVM de yeni açılacak olan mağazası için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İzmit 41 Burda AVM de yeni açılacak olan mağazası için "Kasa Sorumluları" arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasa konusunda deneyimli, Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Müşteri Temsilcisi
  Scala Tekstil
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İSTANBUL-SULTANGAZİ' DE BULUNAN ÖRME GİYİM ÜZERİNE İHRACAAT ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, AŞAĞIDAKİ POZİSYONLARDA ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN İNGİLİZCE VE ALMANCA DİLLERİNDEN EN AZ BİRİNİNİ SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM DİLİ OLARAK AKICI ŞEKİLDE KULLANABİLEN İHRACAAT MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ KONUSUNDA DENEYİMLİ TERCİHEN SENTEZ PROGRAMINI KULLANABİLEN EN AZ LİSE MEZUNU

 • İş Açıklaması Malatya Park AVM' de bulunan mağazamızda görev almak üzere "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdürlüğü deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • İş Açıklaması İstanbul Bayrampaşa' da bulunan Outlet mağazamızda görev almak üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Kasiyer" ler aranmaktadır. Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek, Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan), İletişim yeteneği güçlü, Müşteri odaklı, Detaylara hakim, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, Nebim-winner kullanabilen adaylar,

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İzmit 41 Burda AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Bolu 14 Burda AVM' de yeni açılacak olan mağazası için 'Satış Danışmanları' arıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

/
49
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Tekstil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?