Tekstil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
 • İş Açıklaması Tekirdağ Çerkezköy'de faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Miniço Çocuk Dünyası standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen "Mağaza Satış Danışmanları ve Kasiyerler "arıyoruz.....  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı veya kasiyer olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Kasiyerler için Ms Office ve Nebim Winner perakende programını iyi derece de kullanabilen, Bankaların post cihazlarının kullanımı hakkında bilgi sahibi, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları arıyoruz... Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.  

 • İş Açıklaması 2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR.  ŞİRKET NİTELİKLERİMİZE UYGUN, KALİTELİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM RUHUNU BENİMSEMİŞ, FASON TAKİBİNDE DENEYİM VE DONANIMA SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ.    

  Aranan Nitelikler AVCILAR İGS'DE BULUNAN FİRMAMIZA; AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN EHLİYET VE SRC BELGESİ OLAN  KESİM, DİKİM, BASKI, NAKIŞ, ÜTÜ, PAKET VB. TÜM ÜRETİM AŞAMALARINDA TEKNİK BİLGİ VE BİRİKİME SAHİP EN AZ 3 YIL FASON TAKİP İŞİ YAPMIŞ KALİTELİ İŞ ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ SIKI TAKİP YETENEĞİNE SAHİP  ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN  GENÇ, DİNAMİK FASON TAKİP TAKIM ARKADAŞI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. 

 • Satış ve Pazarlama Temsilcileri
  Aran Tekstil Sanayi ve Ticaret…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Bolu, Düzce, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması Ev tekstili sektöründe liderliği hedefleyen firmamızın Satış Bölümünde,İstanbul Anadolu yakası, İzmit-Adapazarı-Bolu-Düzce ve ilçelerinde  görev yapacak "Satış ve Pazarlama Temsilcileri" aramaktayız. Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek. Düzenli olarak bölgesindeki müşterileri ziyaret etmek. Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek. Yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapmak. Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmaları bölgesinde yürütmek. Aldığı siparişlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibini yapmak. Çalışmaları ile ilgili düzenli raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama alanında 5 yıl deneyimli (Ev tekstili sektörü tercihen) En az Lise (tercihen yüksekokul veya üniversite) mezunu, Sık seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri taleplerini ve memnuniyetini ön planda tutan, Erkek adaylar Askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen, 40 yaşını aşmamış.

 • İş Açıklaması ATAŞEHİR - PENDİK ve KARTAL daki SİTE- İŞ MERKEZİ Projelerimize BAY KİMLİKSİZ GÜVENLİK Görevlileri Aranıyor.. En az Ortaokul mezunu - 18 / 45 Yaş arası Çalışma ; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları ; 1.650 TL Toplam - 1.450 + YEMEK ( 3 Ayrı Proje ) Bilgi ve İrtibat - 0212.212.90.40 - 0212.212.90.41 0539.480.10.10 - 0543 428 82.82  Firma Mesai Saatlerimiz H.içi 09.00-18.30 - Ctesi 10.00-17.00 dir Lütfen mesai saatleri dışında arama yapmayınız KİMLİKSİZ PERSONELLER İÇİN; Özel güvenlik eğitiminizi alırken çalışma fırsatıdır - Yönlendirdiğimiz projelerimizde %100 İş imkanı ile çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma şansıdır.. NOT; Bu çalışma fiyatları, Kimliksiz olarak Başlangıç Fiyatlarıdır, Kimlik aldıktan sonra Min. 200 / 300 TL arası artış gösterecektir.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması   Kestel Barakfakih San.Bölgesinde bulunan Günbatılı Tekstil A.Ş.'de çalışmak üzere; * Üniversitelerin Makine, Elektrik,Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun. * Enerji Yöneticisi Belgesi Olması ve İngilizce bilmesi tercih sebebidir, * Askerliğini yapmış,bay, * En az 5 yıl işletme tecrubesi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Ekip çalışmasına yatkın, yeniliğe açık, * Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, * İletişim becerileri kuvvetli, * Araştırmacı ve disiplinli,    

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Dış piyasaya pazarlama ve satış yapabilecek(Ortadoğu-Kuzey Afrika-Avrupa Ülkeleri), Bayan Giyiminde tecrübeli,piyasayı bilen, Gerektiğinde yurtdışı seyahat engeli olmayan, Genç,dinamik,pratik,sigaraya kullanmayan,ehliyetli, Arapça bilen(Tercihen İngilizce)

 • İş Açıklaması 2009 YILINDA AVCILAR İGS BİNASINDA BULUNAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE, TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET PROFİLİMİZE UYGUN, ÜRETKEN,ÇALIŞKAN VE BAŞARILI KALİTE GÜVENCE İÇİN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.    

  Aranan Nitelikler * EN AZ LİSE MEZUNU, * MODELİSTLERİN ÇIKARDIĞI KALIPLARIN AKABİNDE, NUMUNENİN GÖNDERİMİNE        KADAR TÜM İŞLEMLERİ TAKİP VE ORGANİZE EDECEK,  * BİLGİSAYAR KULLANMASINI BİLEN, * KALİTE KONTROLDEN ANLAYAN, NUMUNE TAKİBİ YAPABİLECEK, * ESNEK ÇALŞMA SAATLERİ VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU,    MODELİST YARDIMCISI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

 • Sevkiyat Sorumlusu
  Selam Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Genç, dinamik,sigara kullanmayan, Ehliyetli "Sevkiyat Sorumlusu" alınacaktır.         Not: İşyerimiz Çağlayan Meydanı’ndadır.        

 • İş Açıklaması Fashion Graphic Designer,

  Aranan Nitelikler  * At least 2 years of experience, * Should have made designs for Zara Kids, * Intermediate English knowledge, * Looking for fast, creative and inquisitive desinger swho are chasing the latest innovations  

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Marmara Park AVM' mağazasında görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

 • Üretim Planlama Müdürü
  Puledro
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Oylum  Tekstil  ve  Teknoloji  Şirketler  Grubu ,1995 Yılında Türkiye’de Puledro  Markası  ile çıktığı yolculuğunda sürekli kendini yenileyerek Rusya, Ukrayna,Fransa  ve  Almanya  gibi  20 Ülkeye  ihracat  yapan  Çocuk  Hazır  Giyim markası olmayı başarmıştır. Siparişin üretim başlangıcından ihracatına kadar olan tüm sürecin planlamasını yaparak takip edecek ve yönetecek, '' Üretim Planlama Müdürü '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tekstil sektöründe Planlama ve Üretim yöneticiliğinde en az 5 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İhracat süreçlerini bilen, Kumaş aksesuar ve yardımcı malzemeler konusunda bilgi sahibi, Microsoft Office programlarını çok  iyi düzeyde kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Seyahat engeli olmayan Aktif araç ve bilgisayar kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Sekreter
  Quzu
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bayan hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere bayan sekreter ön muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.  * Firmanın ofis içi telefon trafiğini yönetmek  * Firmaya gelen müşteri ve ziyaretçilerimizi karşılamak ve ilgili kişilere  yönlendirmek  * Arayanlara gerekli bilgilendirmelerde bulunmak  * Firmanın posta, kargo işlemlerini yönetmek *Fatura irsaliye kesmek,faturaları arşiv klasöründe kaldırmak

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek yüksek okulu ve ticaret meslek lisesi mezunu * Koordinasyon ve takip becerisi yüksek  * Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli  * Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın  * Temsil yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi  * Diksiyonu düzgün  * Dış görünümüne özen gösteren 

 • İş Açıklaması BİLİR Giyim genişleyen mağazalar zinciri olan morven markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip ŞEHİT PAMİR CAD. mağazamız için "Mağaza Müdürü" aramaktayız. Mağaza personel yönetiminde deneyimli, Ürün bilgilerine hakim ve personelini bu konuda bilgilendirebilen, Mağaza depo ve ürün yönetimine hakim, Mağaza ürün ve görsel düzeni sağlayabilen, Aylık satış hedeflerini gerçekleştirebilen.  

  Aranan Nitelikler Erkek Klasik Giyim sektörü ve Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Mağazacılığı yaşam tarzı ve meslek olarak gören, Modayı yakından takip eden, Markayı temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Gelişime açık, İletişim gücü ve ekip ruhu kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Oryantasyon ve rotasyona açık.  

 • Sosyal Medya Uzmanı
  Selam Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Firmanın facebook,instagram hesaplarını takip edebilecek, Sosyal medyayı iyi kullanabilen,firmanın sosyal medyada tanıtım,takip ve reklamını yapabilecek, Yabancı dil bilen(Arapça ve İngilizce tercih sebebidir) Genç,dinamik,sigara içmeyen, Ehliyetli

 • İş Açıklaması Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding'in 'Tekstil' şirketinde 'Şanlıurfa' lokasyonunda görevlendirilmek üzere,   •Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu, •Tercihen yazılı ve sözlü ingilizce dil bilgisine sahip, •MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, •İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, •Analitik düşünebilen ve zaman yönetimi becerisine sahip, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   'Kalite Güvence Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İzmir Kemeraltı mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25  yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • İplik Depo Elemanı
  Tüter Çorap
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bilgisayar Ortamında depo giriş çıkışlarını takip edebilecek ve kayıtlarını tutabilecek , iplikten anlayan , bilgisayardan anlayan ve yazılım sistemlerine yatkın , Bölümler arasındaki ürün akış işleyişini takip edebilecek,  yönetme becerisi olan , Bay ve Bayan İPLİK DEPO ELEMANI aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Önyargısız, dinamik ve olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden ( Avcılar, Bağcılar, Yüzyıl, Güngören, Sefaköy, Altınşehir, İkitelli, Esenyurt, Güneşli, Küçükçekmece tercih nedenidir) adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de " D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur. URFA CITY AVM mağazamızda değerlendirilmek MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık alanında 5 yıl olmak üzere, tercihen Tesettür bayan giyim sektöründe yönetici pozisyonlarda en az 3 tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, 30 - 45 yaş arası, "Bay/Bayan Mağaza Müdürü" aranmaktadır

 • Müşteri Danışmanı-Laleli
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Laleli Toptan mağazasında görev almak üzere Müşteri Danışmanı aranmaktadır. Müşteri beklentileri ve tercihleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirmek, Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamak, Mağazacılık alanında kariyer hedeflemek.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Arapça bilen, Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta 3 yıl deneyimli, Mağaza satışlarının hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesine destek olacak, Kişisel imajına önem veren, Modayı takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması CU TEKSTİL’e  MÜŞTERİ TEMSİLCİ ASİSTANI ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler Örme Konfeksiyonda deneyimli Tekstil Mühendisi İyi seviyede İngilizce bilen En az üç yıl deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimsiz elemanlar Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • Avukat
  Lk&Jns Dew
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Borçlar Hukukunda tecrübeli, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Bay - Bayan Avukat alıncaktır  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Adana OPTİMUM AVM' de bulunan  mağazamız için SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.   Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması İstanbul NEOMARİN AVM' de bulunan  mağazamız için SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır.   Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakası Pendik-Gebze civarında ikamet eden, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması  Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır. Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır. Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir.   5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.

  Aranan Nitelikler Aysira KAYSERİ şubesi için Tercihen Üniversite Mezunu Mağazacılık Sektöründe Yönetici Olarak Deneyimli Mağazacılık  Aalanında  Kariyer Yapmak  İsteyen Kendisine  Bağlı Personelin  İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile  İlgili Organizasyonun Parçası  Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren Tercihen Nebim Winner Programını Bilen Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • İş Açıklaması Malatya' da bulunan  mağazamız için SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.   Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ürünleri müşterilerin beğenisine sunmak, Ürün bilgilerine hakim olmak ve müşterileri bu konuda bilgilendirmek, Mağazada bulunan ürünlerin düzenli olmasını sağlamak, Ödeme koşulları hakkında bilgi vermek ve gerekli tadilat işlemlerini alarak sonuçlandırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 1 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

 • İş Açıklaması Halı ve ev tekstili imalatı yapan fabrikamıza  'İhracat Sorumlusu' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Konusunda deneyimli Çok İyi derecede ingilizce bilen, tercihen rusca 2. dili olan Uluslararası satış konusunda kariyer hedefi olan Askerlikle ilişkisi olmayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay

 • İş Açıklaması İthalat mallarının sistemde mal kabulü ve etiketlerinin basımı, Depo çalışanlarının koordinasyonu ve elleçlemenin organizasyonu, Mağaza ve Müşteri paletlerine mal ayrılması koordinasyonu, Fatura batch oluşturma işlemleri, Finans’dan sevkiyat onayı işlemi, Depo stok düzenleme ve raporlama, Müşteri iadeleri, Defolu iade işlemleri, Credit note iade işlemleri, Satılabilir ürün (Return) iade işlemleri, Periyodik depo sayımları & raporlamaları ve sayım sonuçlarına göre stok düzeltmeleri, Etiketleme hatası kontrolleri ve koli içi +/- hatası kontrolleri, Sevkiyat iptal prosedürü takibi.

  Aranan Nitelikler Bestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 43 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Şirketimizin, Hadımköy' de bulunan deposunda görevlendirmek üzere Depo Stok ve Elleçleme Ekip Lidesi aramaktayız.   35 yaşını aşmamış, En az üniversite mezunu, En az 4 yıl sektör tecrübesi olan, Lojistik, Stok, Depo, Sevkiyat yönetimi konularında deneyimli / ilgili, Ms Office programlarına çok iyi derecede hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Dikkatli, sistemli ve çözüm odaklı çalışan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen muhasebe bilgisine sahip, Tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç ve çevresinde ikamet eden.

 • İş Açıklaması Beşiktaş mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25  yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • Müşteri Temsilcisi
  Portre Giyim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ~~MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Merkezi Kağıthane’de bulunan, dünya markalarına ihracat yapan üretim Şirketimize aşağıdaki niteliklerde tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz; Görev Tanımı *Müşterilerin koleksiyon numunelerini modelhane, aksesuar ve kumaş departmanları ile koordineli olarak hayata geçirip, istenen zamanda numuneleri hazırlamak, *Teslim edilen numunelerin maliyet tablosu için gerekli tüm bilgileri ilgili birimlerden temin etmek *Sipariş alımından ürün yüklenene kadarki tüm süreci yönetmek      

  Aranan Nitelikler ~~Aranan Nitelikler *Çok iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen *Zaman etüdü yapabilen *İletişim becerisi yüksek *En az 5 yıl tecrübeli *Sorumluluk alabilecek *Avrupa yakasında ikamet eden **Servis güzergahımız Mecidiyeköy, Yeşilpınar ve Bağcılar’dır.  

 • İş Açıklaması   Ankamall AVM EFOR mağazamızda çalışmak üzere erkek giyim sektöründe çalışmış tecrübeli Satış Danışmanları aranmaktadır.         

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Nebim Winner-Nebim V3programını kullanabilen, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Genç, dinamik, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  

/
47

İş Habercisi - Tekstil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?