Tekstil İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil
 • İş Açıklaması 2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ, STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR.   

  Aranan Nitelikler AVCILAR İGS'DE BULUNAN TEKSTİL FİRMAMIZA;  * EN AZ LİSE MEZUNU *KİŞİSEL GELİŞİME VE YENİLİKLERE ÖNEM VEREN VE ÖZVERİLİ, *ÖLÇÜ TABLOSU ÜZERİNDEN VE PASTAL ÇİZDİRME YÖNTEMİ İLE ÖZ MALİYET VE SARFİYAT HESABI YAPABİLEN,PASTAL KATSAYISINI HESAPLAYABİLECEK, *TERCİHEN BASKI-NAKIŞ-DİKİM KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ, *BİLGİSAYAR BİLGİSİNE SAHİP VE OFİS UYGULAMALARINDA DENEYİMLİ, *BİLGİSAYARDA PASTAL-GRAFİK HAZIRLAMA PROGRAMLARINI, *TERCİHEN GEMİNİ''PROGRAMINI BİLEN, *AVCILAR,ESENYURT,BEYLİKDÜZÜ, BAKIRKÖY CİVARINDA İKAMET EDEN ''PASTAL OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması İthalat mallarının sistemde mal kabulü ve etiketlerinin basımı, Depo çalışanlarının koordinasyonu ve elleçlemenin organizasyonu, Mağaza ve Müşteri paletlerine mal ayrılması koordinasyonu, Fatura batch oluşturma işlemleri, Finans’dan sevkiyat onayı işlemi, Depo stok düzenleme ve raporlama, Müşteri iadeleri, Defolu iade işlemleri, Credit note iade işlemleri, Satılabilir ürün (Return) iade işlemleri, Periyodik depo sayımları & raporlamaları ve sayım sonuçlarına göre stok düzeltmeleri, Etiketleme hatası kontrolleri ve koli içi +/- hatası kontrolleri, Sevkiyat iptal prosedürü takibi.

  Aranan Nitelikler Bestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 43 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Şirketimizin, Hadımköy' de bulunan deposunda görevlendirmek üzere Depo Stok ve Elleçleme Ekip Lidesi aramaktayız.   35 yaşını aşmamış, En az üniversite mezunu, En az 4 yıl sektör tecrübesi olan, Lojistik, Stok, Depo, Sevkiyat yönetimi konularında deneyimli / ilgili, Ms Office programlarına çok iyi derecede hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Dikkatli, sistemli ve çözüm odaklı çalışan, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen muhasebe bilgisine sahip, Tercihen Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç ve çevresinde ikamet eden.

 • İş Açıklaması Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetin artırılması, Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Sayısı her geçen gün artan mağazalarımız için "part time" veya "full time" çalışacak müşteri danışmanları arıyoruz.  2003 yılından bu yana DeFacto her yeni günle başarılarına bir yenisini daha ekliyor ve kendisini geleceğe taşıyacak, her biri +1 değer katan çalışanlarıyla büyümeye devam ediyor. Kariyerine Müşteri Danışmanı olarak başlayıp Mağaza Müdürü olarak devam eden DeFacto çalışanlarının videolarını izlemek için www.gelecegedepar.com'u tıklayın. Eğer, En az lise mezunuysan, Mağazacılık alanında tecrübeliysen (tercihen) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen, İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse... Aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat!

 • İş Açıklaması W Collection Cevahir Mağazasında "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen   Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu Tercihen İngilizce bilen

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizde Üretim departmanlarının Kalite bölümünde çalışmak üzere, 'Kalite Kontrol Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız. Üretimin periyodik kontrolünü yapmak, tutulması zorunlu kayıtlarını/formları eksiksiz tutmak, Üretim ve sonrasında tespit edilen uygunsuzlukları bildirmek ve raporlamak, Kontrol sırasında uygun olmayan ürün tespit edildiğinde hata riski olan ürünleri bloke edip karantina sahasına götürerek üretime karışmasını engellemek,  Kontrol sonucu hazırlanan rapor, gerekli evrak ve numuneleri eksiksiz olarak arşivlenmesini sağlamak, Bölümünden diğer bölümlere veya tedarikçiye gidecek olan yarımamülleri kontrol ederek proses kontrol formunun doldurulmasını sağlamak, İstatistiki proses kontrol çalışmaları kapsamında ölçümleri yapmak ve sonuçları raporlamak,  

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Üretim firmalarında bu alanda Min. 1-2 yıl deneyimli, • Yoğun iş temposuna uyumlu, • İletişim yeteneği yüksek, dikkatli ve titiz, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması "Vakkorama Nişantaşı City's"  mağazamızda görevlendirilmek üzere, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, "Kasa Elemanı" pozisyonunda  görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen   Mağazacılık sektöründe kasa pozisyonunda deneyimli En az lise mezunu

 • İş Açıklaması ANKARA NATAVEGA AVM MAĞAZAMIZA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE PART TİME SATIŞ DANIŞMANLARI ARAMAKTAYIZ...

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Planlama organizasyon yeteneği güçlü Sorumlu olduğu mağazada müşteri memnuniyeti sağlayan Sadık müşteriler oluşturacak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Mevcut satış performansını arttıracak İletişim becerisi güçlü Modaya ilgi duyan  

 • İş Açıklaması Şirket hedef ve stratejileri doğrultusunda merkez ofis ve mağazalarda organizasyonel gelişim uygulamaları, Performans yönetim süreci, bireysel gelişim planı, iş tanımları, çalışan marka bağlılığı, çalışan memnuniyeti çalışmalarını yürütmek, Merkez ofis ve mağazalarda işe alım, ücretlendirme, terfi, atama süreçlerinin yürütülmesini sağlamak ve takibini yapmak, Tüm eğitim ihtiyaçlarına yönelik ihtiyaç analizi yaparak yıllık eğitim bütçesi ve planını oluşturmak, Performans yönetimi sürecinden sorumlu olarak hedeflerin oluşturulmasını sağlamak, değerlendirme ve çıkış görüşmelerinin yürütülmesini sağlamak, Merkez ofis ve mağaza çalışanlarına IK konularında yönlendirici danışmanlık yapmak, mağaza çalışanlarının İK’daki ilk kontağı olmak, Sorumlu olduğu İK süreçleri ile ilgili tedarikçilerini seçmek, yönlendirilmesi ve koordinasyonunu sağlamak, İK faaliyetlerinin belirlenmiş yönetim ilkelerine ve standartlarına uyulduğunu kontrol etmek,   İş Kanunu uygulamaları ve endüstriyel ilişkilerin etkin bir biçimde yürütülmesine destek olmak.

  Aranan Nitelikler İşe alım süreçlerinin yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, Perakende / Mağazacılık sektöründe deneyimli, Performans sistemi uygulamalarında deneyimli, Kariyer  ve yetenek yönetimi konusunda  bilgi sahibi, Seyahat engeli bulunmayan, Temsil yeteneği gelişmiş, Yazılı  ve sözlü  iletişim konusunda  yetkin.

 • Müşteri Danışmanı -Ramsey / Mall Of İstanbul
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Mall Of İstanbul mağazasında görev almak üzere Müşteri Danışmanları aranmaktadır.   Müşteri beklentileri ve tercihleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirmek, Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamak, Mağazacılık alanında kariyer hedeflemek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta 3 yıl deneyimli, Mağaza satışlarının hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesine destek olacak, Kişisel imajına önem veren, Modayı takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Ankara  mağazalarında görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Antalya Terracity Lokasyon'un da  görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

 • Kumaş Ar-Ge Sorumlusu
  Gizia Moda
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızın Genel Merkez adresimizdeki  La Gazzetta ünvanlı işyerimizde aşağıda belirtilen iş tanımlarına uygun ; Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı Tasarım departmanı ile organize çalışacak, Koleksiyona uygun kumaş araştıracak, Fiyat araştırmalarını yapıp, siparişleri oluşturabilecek, Satın alma sürecinin ve tedarikçi ilişkilerinin yönetebilecek Satın alınan kumaşların termin süresi içerisinde, uygun kalitede getirilmesini içeren tüm süreci takip edecek,   Mevcut ürünlerde kullanılan kumaşlara ait kalite teknik özelliklerini inceleyip uygun alternatif tedarikçi çalışmaları yapabilecek, Her türlü siparişi ve ön siparişi tedarikçi firmalar ile uyum içerisinde çalışarak oluşturabilecek, " Kumaş Ar-Ge Sorumlusu " arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil Meslek Lisesi Mezunu, Kumaş Ar-Ge konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Üretim ve koleksiyon süreçleri için gerekli kumaş ihtiyaçlarının karşılanması için satın alma-tedarik süreçlerini takip etmiş, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı Piyasa araştırması, kumaş ve fiyat analizi konusunda deneyimli  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Nebim-Winner Programını iyi derecede kullanabilen     

 • Mağaza Müdürü - Ramsey / İstanbul
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in İstanbul mağazalarında görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

 • Üretim Planlama Şefi
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur.  Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştiren, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için, aşağıdaki özelliklere uygun ‘Üretim Planlama Şefi’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ‘Endüstri Mühendisliği’ bölümünden mezun, Üretim Planlanma  pozisyonunda minimum 3 yıl tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İyi düzeyde excel kullanabilen ve ERP konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına uyumlu, Liderlik özelliklerine sahip, Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek, 35-45 Yaş Aralığında, Esnek Çalışma saatlerine uyumlu " Üretim Planlama Şefi"aramaktayız.   *SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. *Fabrikamız Esenyurt / İstanbul bölgesinde bulunmaktadır.  

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Ankara mağazalarında görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

 • Gemini Programına Hakim Modelist
  Elishue
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  ÖRME ÜST GRUP BAYAN BLUZ İMALATI YAPAN FİRMAMIZA GEMİNİ KALIP PROGRAMINA HAKİM MODELİSTLER ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler   ELDE KALIP ÇIKARABİLEN KALIP ,DİKİM VE ÖLÇÜM BİLGİSİNE SAHİP  MODELİSTLER ARANMAKTADIR.

 • Tasarımcı
  Elishue
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Rus, Azeri ve Arap müşterilerine büyük ve küçük beden üst grup örme modeller hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Laleli piyasasını bilen, Rus, Azeri ve Arap grubunda tecrübeli, Büyük ve küçük beden örme üst grup çalışabilen, Dijital baskı, taş ve nakış  bilgisi olan, İşinde hırslı, Ekip arkadaşlarıyla uyumlu TASARIMCILAR arıyoruz.

 • Stilist Asistanı
  Perspective
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tekstil tasarım bölümü mezunu Bayan giyim konusunda en az 4 yıl deneyimli Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden Renk, kumaş, aksesuar, baskı, kalıp ve dikiş bilgisi olan Koleksiyon hazırlayabilen Termin tarihi doğrultusunda çalışmalarını sürdürebilen Ayrıntılara dikkat eden, takım çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuç odaklı Sorumluluk sahibi

  Aranan Nitelikler

 • Mağaza Müdürü - Ramsey / Laleli
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in, Laleli Toptan mağazası satışından sorumlu  Mağaza Müdürü aranmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler   Mağaza müdürlüğü konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Toptan satış tecrübesi olan Bilgisayar ofis programlarını bilen Tercihen müşteri portföyü olan En az bir yabancı dil bilen tercihen İngilizce veya Rusça Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.  

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Ankara mağazalarında görev almak üzere Müşteri Danışmanı aranmaktadır. Müşteri beklentileri ve tercihleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirmek, Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamak, Mağazacılık alanında kariyer hedeflemek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta 3 yıl deneyimli, Mağaza satışlarının hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesine destek olacak, Kişisel imajına önem veren, Modayı takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende  sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamız, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek, tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek niteliklere sahip, Buca(merkez), Şirinyer(şube) ,Gaziemir Optimum AVM ve Mavibahçe AVM mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları  aramaktadır. Satış Danışmanı : Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, Güler yüzlü, Enerjisi yüksek, iletişim ve ikna becerileri güçlü, Modayla ilgili, Kişisel bakımına özen gösteren, MS Ofiice programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.   ### FİRMAMIZA ALINAN ADAYLARIMIZ, PERFORMANSLARI NETİCESİNDE FİRMAMIZDA ÜST POZİSYONLAR İÇİN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Müşteri Danışmanı-Laleli
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Laleli Toptan mağazasında görev almak üzere Müşteri Danışmanı aranmaktadır. Müşteri beklentileri ve tercihleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirmek, Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamak, Mağazacılık alanında kariyer hedeflemek.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Arapça bilen, Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta 3 yıl deneyimli, Mağaza satışlarının hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesine destek olacak, Kişisel imajına önem veren, Modayı takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Christofle İstinyepark mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen   Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu    

 • İş Açıklaması W Collection Kanyon AVM'deki mağazamız için perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak, takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen   Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu    

 • Müşteri Danışmanı -Ramsey İstanbul
  Ramsey
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in İstanul mağazalarında görev almak üzere Müşteri Danışmanları aranmaktadır. Müşteri beklentileri ve tercihleri doğrultusunda ürünleri müşteriye sunarak satışını gerçekleştirmek, Mağaza içi ürünlerin sunumunu ve ürünlerin düzenini sağlamak, Mağazacılık alanında kariyer hedeflemek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hazır giyim alanında ve mağazacılıkta 3 yıl deneyimli, Mağaza satışlarının hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmesine destek olacak, Kişisel imajına önem veren, Modayı takip eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması  Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, "Kasa Elemanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl kasa konusunda deneyimli, En az lise mezunu (tercihen Ticaret Lisesi mezunu) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik düşünebilen, sayısal işlem yapma becerisine sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü.  

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen   

 • Modelist
  Trigon - Trıgon Tekstil
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Örme ve dokuma dış giyim konusunda üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist aranmaktadır. Model baz kalıbınının çıkarılması ve serilenmesi Numune aşamasından üretim sonuna kadar tüm ölçülendirmenin yapılması Üretim ile koordineli çalışılması ölçü tablolarını hazırlanması  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ağırlıklı örme grubu olmak üzere ve dokumada da tecrübeli Bilgisayarlı kalıplama programlarını kullanabilen (lectra) Modelistlik eğitimi almış çok iyi derecede kalıp ve dikiş bilgisine sahip Dikim tekniginde model makinacıları yönlendirecek Ekip çalışmasına yatkın, Düzenli microsoft office(word, excel gibi) programı kullanabilen İstanbul anadolu yakasında ikamet eden  

 • İş Açıklaması Örme dış giyim imalatı ve ihracatı yapan Avrupa pazarında mağaza zincirleri ile çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere''Müşteri Temsilcisi'' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tekstil sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Yüksekokul mezunu , MS OFFİCE uygulamalarını kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve organizasyon yeteneği olan, İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan,          TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR.

 • İş Açıklaması Erkek modasında şık, kaliteli, yenilikçi ürünleri ve tasarım odaklı koleksiyonlarıyla farklılaşan RAMSEY'in Marmara Park AVM' mağazasında görev almak üzere Mağaza Müdürü aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Aranan Nitelikler Mağaza müdürlüğü konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu (En az lise mezunu), Tercihen İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı, istikrarlı.

/
48

İş Habercisi - Tekstil İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?