Armine

Armine
Armine www.armine.com İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Armine İş İlanı Ara

Armine Hakkında

Hakkımızda
1994 Yılında kurulan Kamer Tekstil, üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren prestij sahibi bir marka oldu.

2006 yılı itibariyle bayan giyim üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Hazır giyim sektöründe, gelişmesine ivme kazandıran zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren, bayan giyim sektörünün ön sıralarda yerini alan bir marka haline geldi. 2008 yılında Türkiye’nin en çok eşarp satan firması oldu.

Armine, Bursa’da 9.600 m2 kullanım alanına sahip, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde eşarp üretimi gerçekleştirmektedir. İstanbul Bayrampaşa’da kurduğu üretim tesisinde ise hazır giyim için hizmet vermektedir. Şirket bünyesinde 640 kişilik ekip çalışmaktadır.

Armine kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak 2011 yılından bugüne Eyüp’teki merkez binasında konumlanmaya devam etmekte, bünyesinde bulunan 45 Mağaza ile mağazacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabilmektedir.

Gelişime verilen değerle çalışanlarına kurumsal yetkinlikler, iletişim becerileri, müşteri odaklılık ve ticari düşünme hakkında eğitim programları uygulanmaktadır. Bununla birlikte liderlik ve yönetme, yönetici yetkinliği, takım çalışması ve organizasyon eğitimleri ile yönetici adayları yetiştirilmektedir.

Misyonumuz;

Sosyal yaşamın her an içinde olan muhafazakar kadına kaliteli, modern ve şık modayı ulaşılabilir kılmak.

Vizyonumuz;

Dünya’da bilinen en iyi ve en kaliteli muhafazakar giyim markası olmak.

Değerlerimiz;

  • Güveniriz.
  • Sosyal sorumluluklarımızı biliriz.
  • Takım ruhluyuz.
  • Lideriz.
  • Müşteri odaklıyız.
  • Yenilikçiyiz.
  • Değer katmayı severiz.

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: 09:00 - 22:00 Pazar: 09:00 - 22:00

Armine İş Başvurusu

Armine, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Armine firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Armine ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Armine iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Armine iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver