Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Metal Sanayi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Metal Sanayi
 • ManpowerKocaeli, İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMetal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Yöneticisi'' arıyoruz. Firmanın kalite hedefleri ve politikaları doğrultusunda kalite güvence sistemini yürütmek ve raporlamak, Müşteri isteklerinin eksiksiz olarak yerine getirilmesi için çalışmalar yapmak, İç ve dış denetim faaliyetlerinin yürütülmesi, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlamak, Dökümantasyon sistemini ve düzeltici önleyici faaliyetleri yönetmek, Mevcut ve gelecek ürün ve sistem belgelendirme çalışmalarında aktif görev almak, Eğitim planlarını hazırlamak ve sonuçları raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Tercihen otomotiv sektörü kalite süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, Proje yönetimi konusunda tecrübeli, İç denetçi yetkinliğine sahip ve teknik resim okuyabilen, ISO 9001, ISO 14001 ve 16949 süreçlerinde bilgi ve deneyim sahibi olan, ERP kullanabilen, Analitik düşünen ve gelişmeye açık, Ekip yönetme becerisine sahip, kariyer hedefi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıBaşkent OSB fabrikamızda Üretim departmanında C-eksenli Torna, 3 - 4 - 5 eksen Dik İşleme tezgahlarının operasyonlarında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÖzel Tasarım Makina İmalatı yapan fabrikamıza ; Teknik/Endüstri Meslek Lisesi, Makina Yüksek Okulu mezunu yada Mesleki Yeterlilik Kurumundan belgesi olanlar, Cnc Torna ve/veya Dik İşleme Merkezi konusunda tecrübeli, Teknik Resim okuma becerisi olan, Tercihen Cam programı yapabilen Görevini yerine getirebilme yeterliliğine sahip olma doğrultusunda mesleki ve teknik bilgi ve beceriye sahip, Mesleği konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yaratıcı, çabuk öğrenen, katılımcı, kişisel motivasyonu yüksek, Sorumluluk alabilme, insiyatif kullanabilme becerileri olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, 35 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek, Sürücü belgesi olan (aktif kullanıcı), Askerliğini tamamlamış, Not: Askerliğini tamamlamamış olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Metal Sanayi, Mühendislik

  Pozisyon: Operatör

 • Sinkotech Mikro Endüstriyelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıCnc Operatörü arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerGece vardiyasında çalışabilecek eleman arıyoruz.

  Sektör: Makine, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Eleman, Uzman

 • Şahin Metal A.Ş.İstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Esenyurt'ta,Otomotiv sektörüne alüminyum enjeksiyon parçaları üreten ve hızla gelişmekte olan organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM ELEMANI arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Elektrik-Elektronik ve ilgili teknik bölümlerden mezun, Enjeksiyon ve hidrolik pres sistemlerinde elektrik, otomasyon, kumanda bakım ve arıza müdahele konularında en az 1 yıl tecrübeli Tercihen PLC yazılım bilgisi olan İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Tercihen Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Gürpınar çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerAlüminyum Pres Döküm makinelerinin elektrik ve elektronik nedenlerden kaynaklanan arızalara müdahele etmek ve arıza önleyici periyodik bakım yapmak. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde görev almak

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun İmalat süreçleri ile ilgili verimlilik çalışmalarını analiz edip yorumlayabilecek Toplam ekipman verimliliği (OEE), Metot zaman ölçümü/etüdü (MTM), Yalın imalat yöntemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi Sürekli iyileştirme projelerine liderlik yada sponsorluk edebilecek Proje yönetim sistematiği konusunda bilgi ve deneyim sahibi Hata türü ve etkileri analizi (FMEA/PFMEA) çalışmalarında bilgi ve deneyim sahibi, Liderlik özelliği olan, gerektiğinde mavi yakalı personeli sevk ve idare edebilecek olan Autocad kullanabilen, (iyi derecede 3D katı modelleme (Solidworks) kullanımı tercih sebebi) Metal sektörü imalat süreçleri hakkında fikir ve bilgi sahibi olan, mevcut operasyonlarımız : Pres ile sac parça imalat Kaynaklı imalat Montajlı imalat Talaşlı imalat Sonuç odaklı Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek. Askerliğini tamamlamış. Tercihen İngilizce bilen (orta seviye yeterlidir) En az 2 yıl tecrübeli İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • Emotek Endüstriyel Makineİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDudullu Organize Sanayi Bölgesi yakınında faaliyet gösteren firmamızda CNC lazer tezgahında operatör olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Askerlikle ilişiği olmayan -Konusunda tecrübeli -Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Armada Metalİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıİHRACATA BAKALİT VE PASLANMAZ DAN TENCERE VE TAVA SAPI İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN KALIPHANE BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK KALIP KONUSUNDA TECRÜBELİ CNC TORNA CNC FREZE OPERATÖRLERİ

  Aranan NiteliklerBÜYÜKÇEKMECE BEYLİKDÜZÜ CİVARINDA OTURAN KALIP KONUSUNDA TECRÜBELİ ELEMANLAR

  Sektör: Metal Sanayi, Alüminyum, Plastik

  Pozisyon: Operatör, Uzman, Tekniker, Plastik Enjeksiyon Ustası, Eleman

 • Armada Metalİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıİHRACATA BAKALİT TENCERE VE TAVA SAPI İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN PLASTİK ENJEKSİYON BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ BAY PERSONEL

  Aranan NiteliklerBEYLİKDÜZÜ BÜYÜKÇEKMECE CİVARINDA OTURAN PLASTİK ENJEKSİYON KONUSUNDA TECRÜBELİ VE YETİŞTİRİLEBİLECEK ELEMANLAR İlköğretim veya lise mezunu ,

  Sektör: Alüminyum, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Teknisyen, Uzman, Plastik Enjeksiyon Ustası, Eleman

 • Emotek Endüstriyel Makineİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDudullu Organize Sanayi Bölgesi yakınında faaliyet gösteren firmamızda CNC abkant büküm makinasında operatör olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Askerlikle ilişiği olmayan -Konusunda tecrübeli -Teknik resim okuyabilen -Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Tekpan Panoİzmir 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan NiteliklerMeslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Tekpan Panoİzmir 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler- Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış - Teknik resim okuyabilen - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden -Amada ve LVD makinalarını kullanabilen CNC-Punch makina operatörü alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • Tekpan Panoİzmir 21 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere,yalın üretim kriterlerine uygun bir şekilde,ürünlerin zımparasını yapan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTitiz çalışan, işine sadık, En az ilköğretim mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden Canavar kullanımını bilen Tercihen krom satraj konusunda bilgili

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kırşehir' de bulunan Döküm ve Talaşlı İmalat Fabrikası bünyesinde görevlendirilmek üzere, iletişim ve organizasyon becerisi güçlü,ekip çalışması ve yoğun iş ortamına uyumlu çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere İyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklamasısac Şekillendirme bölümünde pres operatörlüğü

  Aranan NiteliklerEksantirk preslerde en az 1 yıl çalışmış. Kesme,bükme,delme işlemlerinde çalışabilen, Tercihen meslek lisesi mezunu, Ölçme aletleri kullanmasını bilen Takım çalışmasına uygun pres operatörleri gerekmektedir, Askerlik hizmetini tamamlamış 35 yaşını aşmamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMevcut kurulu ve çalışan ISO 9001:2008 den 2015 revizyon sürecinde Kalite sisteminin sürekliliğini sağlayabilecek, imalat sektöründe tecrübesi olan, üretim planlamaya yardımcı olabilecek, kalite kontrol prosedürlerine uygun çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina, Endüstri Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, -Sahibi olduğumuz ISO 9001:2008 den 2015 revizyon sürecinde Kalite Yönetim Sisteminin sürekliliğini sağlayabilecek, -ISO 9001:2008 den 2015 revizyonu ile ilgili akretiteli eğitim almış -Planlama ve koordinasyon becerileri yüksek, -Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, yönetici formasyonuna sahip, -MS Office programlarını iyi kullanabilen, auto-cad bilgisi olan veya teknik resim çizebilen, -İmalat sektöründe çalışmış, -Sincan-Yenimahalle(Batıkent) de ikamet eden, -Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek” Adaylar için).

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıYeni ürün tasarımlarında, ürün geliştirme çizim faaliyetlerinde çalışacak, Ürün tasarım ve geliştirme birimin de görevlendirilecek, Tespit edilen uygunsuzluklarla ilgili çözüm üretebilecek, Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlayabilecek, Teknik Ressam çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite ve Meslek Yüksek Okulu, Meslek Okulu veya Teknik Lise mezunu, 22-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Ankara'da (Sincan,Yenimahhale,Batıkent) ikamet eden, Mekanik tasarımlarında Autocad, İnventör ile ağırlıklı olarak Sheet Metal çizimleri oluşturabilecek, İyi derecede Solid Works ve / veya Autocad programlarını kullanabilecek, Solid Works programında Saç Metal parça tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, 2D VE 3D çizim programlarının bilgisine sahip olmak.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Renkler Makina bünyesinde bizimle çalışacak Tecrübeli KALIP İMALAT VE BAKIM OPERATÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya dengi mesleki eğitim veren okullardan mezun, Sac kalıplarının (Kesme, sıvama, bükme, adımlı kalıplar) imalatı konusunda deneyimli, Universal Torna, Freze, Matkap ve Kalıp taşlama tezgâhlarını kullanabilen, Talaşlı imalat süreçleri konusunda bilgili ve deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir’de ikamet edebilecek, Bay.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıÜretim sistemini kalite süreçlerine uygun bir şekilde işletmek. Birimi İle ilgili eğitim ihtiyaçlarını belirlemek. Tespit edilen uygunsuzluklarla ilgili çözüm üretmek. Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlamak. Makinelerin üretim kapasitelerini takip edecek İmalat Formeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina, Malzeme, İmalat Mühendislik Bölümlerinden mezun, Veya önlisans,teknik lise mezunu, Tercihen soğutma sektöründe metal ile yapılan imalat teknikleri konusunda tecrübe sahibi , Ölçüm teknikleri ve teknik resim konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen autocad, solidworks, programlarını kullanabilen , Saha da üretimi takip edecek, Kalite sistem bilgisine sahip (tercihen ISO9001) , Ölçme ve raporlama yapabilecek , Öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Sincan, Yenimahalle-Batıkent de ikamet eden, 35 yaşını aşmamış,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Formen

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Teknik Ticaret Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı; Müşteri isteklerine göre maliyet analizi yapmak ve tekliflendirme sürecini yürütmek Müşteri tarafından onaylanmış projeler ile ilgili yeni ürün devreye alma sürecini başlatmak. Revizyona uğramış parçalarla ilgili teknik revizyon sürecini koordineli olarak yürütmek. Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak ve müşteri memnuniyetini ölçmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Müh. Bölümlerinden mezun Tekliflendirme süreçlerinde görev almış Benzer sektörde min 2 yıl tecrübeli İyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Şekil konum toleransları ve teknik resim bilgisi olan İyi derecede ofis programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFabrikamızın danışma ve Güvenlik görevini yürütmek.

  Aranan Nitelikler• Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı olan(silahlı/silahsız), • Özel güvenlik konusunda asgari 1 yıl deneyimli, • Orta öğretim veya dengi okul mezunu, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Adli sicil kaydı bulunmayan, • 23 - 40 yaş aralığında • Temsil ve İletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, • Manisa, Manisa' nın Saruhanlı ilçesi,Akhisar ilçesi veya Kasabalarında ikamet eden/edebilecek olan

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecçlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıArıza durumlarında onarım çalışmalarının yürütülmesi, Arızaların yaşanmaması için alınacak önlemler ve yapılacak işler konusunda destek ve iyileştirme faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi,Teknik Lise Elektrik / Elektronik bölümü Mezunu, Elektrik Ustalık / Kalfalık Mesleki Yeterlilik belgesine sahip, Tercihen üretim yapan işletmelerde Alçak Gerilim Elektrik Bakım konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan, Teknik açıdan konuya hakim, Elektrik devre şeması okuyabilen, Pratik, planlı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakası veya Kocaeli - Gebze civarında ikamet eden,

  Sektör: Metal Sanayi, İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Güres TeknolojiManisa, İzmir 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmanın belirlediği stratejiler doğrultusunda tüm satış - pazarlama plan ve uygulamalarını hazırlamak ve yönetmek, Pazarlama bütçesini oluşturmak,Pazarlama ve satış fonksiyonunun yıllık gider ve hasılat bütçesini ve yıl içindeki revizelerini yapmak, Sektörel yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına şirketi temsilen katılmak ve muhtemel müşteri ilişkileri kurmak ve güçlendirmek, Satışları karlı bir şekilde arttıracak alternatiflerin sürekli bir araştırıcı ve uygulayıcısı olmak, Pazar payını büyüterek yeni müşteriler kazanmak ve satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik veya İktisat Fakültelerinden mezun, Minimum on (5) yıllık satış ve pazarlama tecrübesi olan, Proje satışı konusunda deneyimli Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Firmayı yurt içinde ve yurt dışında temsil edebilecek, Liderlik vasıflarına sahip, Raporlama becerisi gelişmiş Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda uzman Satış ekibinin sevk ve idaresini yapabilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Otomotiv, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür

 • Emotek Endüstriyel Makineİstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDudullu Organize Sanayi Bölgesi yakınında faaliyet gösteren firmamızda tasarım yapacak / lazer kesim tezgahı için yerleşim programı hazırlayacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-MYO veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -3 boyutlu program kullanabilen -Sac açınım hesabı ve sac bükümü prosesine aşina -En az 2 yıl tecrübeli -Takım çalışmasına yatkın -Bay veya Bayan -Erkek adaylar için; askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: İmalat, Mühendislik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere Genel Muhasebe Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki vergi ve muhsebe sistemlerine, hesap planlarına , resmi kurumlarla ilişkilerin sürüdürülmesine, muhasebe evraklarının ülke kanunlarına göre hazırlanmasına, defterlerinin tutulmasına, Bulgaristan kanunlarına uygun şekilde düzenlenecek muhasebe sisteminin oluşturulmasına ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer tüm muhasebe, vergi ve yükümlülük mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Endüstri

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • Repkon Makineİstanbul Anadolu 17 Temmuz 2017

  İş Açıklaması40 yıla yakın bir süredir CNC Kontrollü Hidrolik, Pnömatik ve Servo sistemler kullanarak Türkiye'ye ve dünya pazarlarına yönelik özel makinalar üreten, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden aynı zamanda Ar-Ge Merkezi olarak faaliyet göstermekte olan firmamızın tasarım ofisinde görevlendirmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tasarım konusunda bilgili ve en az 5 yıl Makine tasarımı ve/veya Ar-Ge alanlarında çalışmış, İmal usullerine ve malzeme bilgisine hakim, Mekanik ve hareket sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Teknik resim standartlarına hakim, MS Office, AutoCad, Solidworks ve / veya Inventor programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıYurt dışı pazarlardaki potansiyel müşteri araştırmalarının yapılması, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,yeni potansiyel müşteri araştırması yapmak, Pazar gelişmelerini yakından takip etmek, Yıllık satış hedeflerini tutturmak Müşteri Memnuniyetini sağlamak Haftalık ve aylık Satış & Pazarlama raporlarının yönetime sunulması,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu İyi seviyede bilgisayar ve Microsft Office programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanan,ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce bilen En az 2 yıl Satış & Pazarlama konusunda iş tecrübesi olan, Manisa Merkez, Saruhanlı, Turgutlu, Akhisar ‘da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış / muaf,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Simya Metalİzmir 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Manisa ve İzmir Şubelerinde görevlendirilmek üzere, CNC Lazer Kesim CNC Abkant büküm ve imalat yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu ilgili bölümünden mezun, Tercihen metal sac işleme sektöründe çalışmış, Autocad programı kullanımını iyi bilen, Ölçüm cihazlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Manisa ve İzmir Şubelerinde görevlendirilmek üzere, CNC Lazer Kesim CNC Abkant büküm ve imalat yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu ilgili bölümünden mezun, Tercihen metal sac işleme sektöründe çalışmış, Autocad programı kullanımını iyi bilen, Ölçüm cihazlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel Raf üretimi yapan şirketimizin Tuzla Deri Org. Yan Sanayi Sitesindeki fabrikasında çalıştırılmak üzere; aşağıda detayları belirtilmiş olan niteliklere uygun personel istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. ilgili bölümlerden mezun (Tercihen Makine Resim Kontriksiyon, Makine Ressamlığı veya Makine ), Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen ve teknik resim kurallarına hakim, AUTOCAD ve SOLIDWORKS programlarını bilen, Tercihen sac şekillendirme ( pres, abkant, roll forming, operasyonları ) ve kaynaklı üretim konusunda bilgili, Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilecek, İç / Dış müşteri odaklı bakış açısına uygun çalışabilecek Stres ile mücadele etmeyi bilen yada mücadele edebilecek kişilik özelliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Eğitim ve öğrenmeye açık, Asgari 1 - 3 yıl benzer iş kolunda deneyim sahibi, Tuzla-Pendik-Kartal E-5 güzergahında ikamet eden

  Sektör: Makine, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Sorumlu, Eleman, Yardımcı

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 14 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük sanayi firmalarından bir tanesinde görev yapacak makina mühendisi arıyoruz. İş tanımı: Makina, tezgah ve tesise ait her türlü teknik döküman, spesifikasyon ve sair evrakları inceleyerek periyodik bakım programlarını hazırlar. Bakım programları ile ilgili takip, çizelge veya kartları geliştirerek bakım işlerinin düzenli ve disiplin içinde yürütülmesini sağlar. Arızalara süratle müdahale ederek, arızanın belirlenmesi ve giderilmesini en seri şekilde yerine getirir. Periyodik bakım ve arıza durumlarını analiz ederek gerek görülen parçaların stok düzeylerinin belirler, güvenli bir stoklama yapılmasını sağlar. Arıza türlerine göre yapılabilecek koruma ve geliştirme tedbirleri konusunda öneriler yapar. Gerekli malzemelerin sağlanmasını teminen, bunlar için lüzumlu kroki, teknik resim ve örneklerini, ölçü ve malzeme spesifikasyonlarını müdürüne bildirir. Atelye ve araç bakım servislerinin verimli çalışmalarının sağlar. Basınç göstergelerinden gerekli olanların kalibrasyon ve/veya doğrulanmasından sorumludur. Emrindeki personelin eğitimi, motivasyonu, şirket içi ve dışı sorunları ile yakından ilgilenir. Personelin her alanda tasarrufa önem verilmesini sağlar. Onlara kalite, verimlilik ve tasarruf bilincini aşılar. Yürütülen faaliyetlerin çevre boyut ve etkileri ile İSG tehlike ve risklerin belirlenmesi ve gerekli kontrol faaliyetlerinin uygulanmasında aktif rol oynar. Koruyucu güvenlik malzeme ihtiyacının tespit edilmesi ve kullanılmasını sağlar. İş kazalarının önlenmesi amacıyla gerekli önlemleri alır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda sürekli iyileştirme, geliştirme projeleri üretir, uygular

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Makine Bakım Onarım konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Tercihen Metal sektöründe deneyimli, Disiplinli ve dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmak, Çalışan bağlılığı yüksek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sistematik ve sonuç odaklı çalışabilecek, problem çözme yeteneğine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi derecede MS Office uygulamalarına hakim olmak, Tercihen SAP programı ve BOYS bakım yönetimi programını bilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olmak, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Metal Sanayi, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir

İş Habercisi - Metal Sanayi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?