Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Metal Sanayi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Metal Sanayi
 • İş AçıklamasıSıcak ve Soğuk hadde üretim ile ilgili genel işleyişi öğrenmek ve yapmak, Bulunduğu üretim bölümü ile ilgili bakım onarım işlerini öğrenmek ve bakım süreçlerinden sorumlu olmak, Lojistik planlama ile ilgili genel işleyişi öğrenmek, Üretim alanında belirlenen talimatlara ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak prosesin ürün hazırlama, ambalaj ve etiketleme aşamalarında çalışacak, Talimatlara uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için KOCAELİ-ÇAYIROVA lokasyonunda çalıştırılmak ve yetiştirilmek üzere tecrübeli ve tecrübesiz sıcak hadde, soğuk hadde üretim ve sevkiyat elemanları aranmaktadır •Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu •Vardiyalı çalışabilecek, •Yetiştirilmek üzere (Tercihen üretim alanında iş tecrübesine sahip veya makina operatörü olarak görev yapmış) •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, •Bay / bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak Tecrübeli ABKANT OPERATÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSac şekillendirme ve bükme işlemlerinde tecrübeli, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek Çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmayan İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Daha önce aynı sektörde ya da benzer sektörlerde tecrübe sahibi, Tercihen Çıraklık Eğitimi mezunu veya Endüstri meslek lisesi mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel Raf üretimi yapan şirketimizin Tuzla Deri Org. Yan Sanayi Sitesindeki fabrikasında çalıştırılmak üzere; aşağıda detayları belirtilmiş olan niteliklere uygun personel istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. ilgili bölümlerden mezun (Tercihen Makine Resim Kontriksiyon, Makine Ressamlığı veya Makine ), Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen ve teknik resim kurallarına hakim, AUTOCAD ve SOLIDWORKS programlarını bilen, Tercihen sac şekillendirme ( pres, abkant, roll forming, operasyonları ) ve kaynaklı üretim konusunda bilgili, Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilecek, İç / Dış müşteri odaklı bakış açısına uygun çalışabilecek Stres ile mücadele etmeyi bilen yada mücadele edebilecek kişilik özelliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Eğitim ve öğrenmeye açık, Asgari 1 - 3 yıl benzer iş kolunda deneyim sahibi, Tuzla-Pendik-Kartal E-5 güzergahında ikamet eden

  Sektör: Makine, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Eleman, Sorumlu, Yardımcı

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde bizimle çalışacak Tecrübeli PRES OPERATÖRLERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYoğun iş temposunda çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek Çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmayan İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Tercihen Çıraklık Eğitimi mezunu veya Endüstri meslek lisesi mezunu Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak Tecrübeli CNC Torna ve Torna Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerC ve Y eksenli, aynalı CNC tezgahı tecrübesi olan, ISO normunda G ve M kodlarına hakim (El ile programlama yapabilen); İyi derecede teknik resim bilgisi olan, Takımlandırma ve talaşlı imalat konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Yoğun iş temposunda çalışabilecek Vardiyalı çalışabilecek Çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmayan İşe konsantrasyonu tam ve dikkatli Tercihen Çıraklık Eğitimi mezunu veya Endüstri meslek lisesi mezunu Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş Açıklaması•Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Makine veya Endüstri) •Tercihen 1 yıl tecrübeli, •İletişim kabiliyeti güçlü, takım çalışmasına yatkın, •Planlama, koordine etme, uygulama, iş disiplini ve raporlama yeteneklerine sahip, •Analitik düşünebilen, gelişime açık, sabırlı, azimli, •Ms Office programlarını etkin kullanabilen (tercihen iyi seviyede Excel bilgisine sahip) •Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, •30 yaşını aşmamış, •Avrupa yakasında ikamet eden. (Servis güzergâhında oturan (Beylikdüzü - Cevizlibağ arası)

  Aranan NiteliklerFirmamızın Üretim Planlama bölümünde çalışmak üzere *Üretim Planlama Mühendisleri* arıyoruz.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak Kaynak Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- TIG,MAG kaynaklarında tecrübeli, - Teknik resim okuyabilen, - Meslek lisesi veya çıraklık okulunun metal işleri bölümü mezunu, - Askerliğini yapmış, - Vardiyalı çalışabilecek, - İzmir’de ikametgah eden, edebilecek, - Bay.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • LANDE LAVA GRUPTüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıMevcut ürün ve proseslerde, verim ve kalite arttırıcı projeler geliştirerek sürekli iyileştirme ile maliyetlerin düşürülmesini sağlamak, İhtiyaç duyulması durumunda mevcut üretim hatlarının kapasitelerini arttırıcı proje çalışmalarında bulunmak, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarında bulunmak, Ürünlerin operasyon, rota, hazırlamak ve analizini yapmak, İş ve zaman etüdleri, standart zaman hesapları, hat dengeleme çalışmaları yapmak, Üretim sahası ve çalışma istasyonlarının yerleşim düzenlerinin ergonomik olarak oluşturmak ve geliştirmek, Üretim ve Montaj hatlarının kapasite takibini yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden Mezun(Tercihen Endüstri Mühendisi) Analiz yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, Metod Mühendisliği deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim ve ERP kullanımı konusunda tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, En az 3 Yıl Tecrübeli, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış Tercihen Eskişehir’de İkamet eden,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıİZMİR İLİ KEMALPAŞA İLÇESİ SÜTÇÜLER MEVKİİNDE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN VE METAL ŞEKİLLENDİRME FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE KAYNAK MÜHENDİSLERİNE İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu olmak. 45 yaşını aşmamış olmak. Tercihen ingilizce bilenler. Tercihen metal sektöründe, kaynaklı birleştirme yapan veya araç üstü ekipmanlar üreten fabrikalarda tecrübe sahibi olması Gaz altı ile Tozaltı Kaynaklarında bilgili ve tecrübeli uzmanlar tercihimizdir. İzmir ilinde ikamet ediyor olmak. Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Aktif araç kullanabilen Takım çalışmasına uyum gösterebilen En az 5 yıl tecrübeli(tercihen) Mühendislik fakültelerinden mezun Orta seviyede yöneticilik yapabilecek

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı; • Yeni ürün devreye alma sürecinde proje yönetimi • APQP süreci kapsamında bölümler arası koordinasyonu sağlamak • Numune, ön seri üretimlerinin sürece uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, dokümantasyon sürecini (PPAP-PPEP) yürütmek. • Müşteri ziyaretlerinde ve denetimlerde yöneticisi ile birlikte bölümünü ve sürecini temsil etmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Müh. Bölümlerinden mezun (Ayrıca teknik donanımına bağlı olarak MYO Makine Bölümü Mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır), Yeni ürün devreye alma, numune ve prototip üretiminde tecrübe sahibi, Benzer sektörde min. 2 yıl tecrübeli; tercihen talaşlı imalat ve kaynaklı konstrüksiyon veya saç şekillendirme proseslerinde çalışmış, Çok iyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Şekil konum toleranslarına hakim, teknik resim bilgisi iyi, İyi derecede CAD programı kullanabilen (Solidworks,Autocad vb ) Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek. Askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıİSTANBUL 3. HAVALİMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TERCİHEN İNŞAAT / MAKİNA BÖLÜMÜ MEZUNU DÖKÜMANTASYON VE İYLEYİŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ ŞİRKETİMİZİ KURUM VE KURULUŞLARA KARŞI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEK SAHA VE ŞANTİYE TECRÜBESİ OLAN "A VEYA B SINIFI ISG UMANI" ARAMAKTAYIZ

  Aranan NiteliklerTERCİHEN MAKİNA YADA İNŞAAT MEZUNU ŞANTİYE VE SAHA TECRÜBESİ OLAN EKİP ÇALIŞMALARINDA BAŞARILI ANALİTİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP EN AZ 1-3 YIL ARASI TECRÜBELİ İSTANBUL' DA İKAMET EDEN YADA EDEBİLECEK OLAN

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın İmes Şubemizde görevlendirilecek Üretim Elemanı aranmaktadır. Şubede var olan makinaların kullanılması Hortum kesiminin yapılması Üretim işlerinde görev alınması

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden; En az lise mezunu Tercihen EML (makine, tesviye, torna vb bölümler), İletişim becerisi kuvvet Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü Askerliğini tamamlamış, 34 yaşını aşmamış

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSektörünün öncülerinden olan firmamız kurulduğu günden bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapan firmamızda Planlama ve Lojistik Müdürü olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik (Makine,Endüstri,Lojistik bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Planlama ve lojistik alanında sac metal sektöründe en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, ERP,NETSİS hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Ms Office programlarına hakim, İzmir’de ikamet eden, 30-40 yaş arası erkek,

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıElektrik Trafosu Parçaları üretmekte olan fabrikamızın, Yardımcı İşletmeler Departmanında görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML veya MYO İlgili bölüm mezunu PLC ve Sürücü arıza arama konularında deneyimli Elektrik Kumanda konularına hakim Elektrik tesisat işleri yapmış ve AG-OG-KOMPANZASYON bilgisi olan 25-35 yaş arası Askerliğini tamamlamış Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Görevli

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Yarı mamul ve mamuller için kalite onay sürecini yönetecek, Kalite Yönetim Sistemleri Faaliyetlerini yürütecek, Çevre ve İş güvenliği politikalarının bölümde yaygınlaştırılmasını ve yürütülmesini sağlayacak, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin uygulamalarına firmanın katılımı ve uyumunu sağlayacak, İş güvenliği tehlikeleri ve çevre boyutları ile ilgili risk değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirecek, Sürdürülebilir yönetim sisteminin yürütülmesini sağlayacak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli. ISO 9001 - 14001, OHSAS, Çevre Yönetimi, 5S, İSG, Hammadde bilgisi, Laboratuvar bilgisi, analiz ölçümü ve yorumlama becerisine sahip, Dökme demir sektöründe tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Analitik yapısı kuvvetli Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 420 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır.Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa ve Manisa Fabrikalarımız bünyesinde bizimle çalışacak Kalite Kontrol Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - En az Meslek Lisesi ve dengi okulların ilgili teknik bölümlerinden mezun, - Benzer işkolunda Kalite Kontrol tecrübesi olan, - Çok iyi derecede teknik resim bilgisine sahip, - Ölçüm ekipmanlarını çok iyi derecede kullanabilen, - ISO 9001:2008 ve tercihen TS 16949 Kalite Yönetim sistemi ile çalışmış, - İzmir’de ikamet eden, - Askerliğini tamamlamış -Üretilen parçaların teknik şartlara uygunluğun olarak kontrollerini gerçekleştirmek. - Kalite yönetim sisteminin gerektirdiği dokümantasyon ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmek, - Sürekli iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunabilecek takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Tüm yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerinin, marka iletişiminin ve halka ilişkiler aktivitelerini planlayacak, Katalog, föyler gibi görsel materyallerin ve web sitesinin hazırlanmasında firma marka imajıyla uyumlu görsellerin oluşturacak, reklam, medya ve ajanslarla iletişim kuracak. Fuar katılım organizasyonlarının, stant dizaynlarının ve fuar görsellerinin hazırlayıp yönetecek, Sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk faaliyetlerini organize edecek Ürün geliştirme, Fiyatlandırma, Dağıtım ve Tutundurma faaliyetlerini yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Üretim yapan firmaların, tercihen döküm sektöründe asgari 5 yıl tecrübeli Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına inanan ve ekibini yönlendirme becerisine sahip, Ofis yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen

 • DNG Yağmur Yapı ve Bağlantı Elemanlarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Düzce, Bolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBağlantı elemanları ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin: Satış ve Pazarlama bölümünde aşağıdaki bölgelerde görev alacak, Bölge 1 (İstanbul Avrupa) Bölge 2 (İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Bursa) aktif satış ve pazarlama yapabilen Bay SATIŞ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBağlantı Elemanları sektöründe tecrübeli, Genel satış stratejileri doğrultusunda belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Potansiyel müşteri takibi ve yeni müşteri kazanımını sağlayacak, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri kuvvetli, satış konusunda kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli çalışan, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif sürücü.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük sanayi firmalarından bir tanesinde görev yapacak makina mühendisi arıyoruz. İş tanımı: Makina, tezgah ve tesise ait her türlü teknik döküman, spesifikasyon ve sair evrakları inceleyerek periyodik bakım programlarını hazırlar. Bakım programları ile ilgili takip, çizelge veya kartları geliştirerek bakım işlerinin düzenli ve disiplin içinde yürütülmesini sağlar. Arızalara süratle müdahale ederek, arızanın belirlenmesi ve giderilmesini en seri şekilde yerine getirir. Periyodik bakım ve arıza durumlarını analiz ederek gerek görülen parçaların stok düzeylerinin belirler, güvenli bir stoklama yapılmasını sağlar. Arıza türlerine göre yapılabilecek koruma ve geliştirme tedbirleri konusunda öneriler yapar. Gerekli malzemelerin sağlanmasını teminen, bunlar için lüzumlu kroki, teknik resim ve örneklerini, ölçü ve malzeme spesifikasyonlarını müdürüne bildirir. Atelye ve araç bakım servislerinin verimli çalışmalarının sağlar. Basınç göstergelerinden gerekli olanların kalibrasyon ve/veya doğrulanmasından sorumludur. Emrindeki personelin eğitimi, motivasyonu, şirket içi ve dışı sorunları ile yakından ilgilenir. Personelin her alanda tasarrufa önem verilmesini sağlar. Onlara kalite, verimlilik ve tasarruf bilincini aşılar. Yürütülen faaliyetlerin çevre boyut ve etkileri ile İSG tehlike ve risklerin belirlenmesi ve gerekli kontrol faaliyetlerinin uygulanmasında aktif rol oynar. Koruyucu güvenlik malzeme ihtiyacının tespit edilmesi ve kullanılmasını sağlar. İş kazalarının önlenmesi amacıyla gerekli önlemleri alır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda sürekli iyileştirme, geliştirme projeleri üretir, uygular

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Makine Bakım Onarım konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Tercihen Metal sektöründe deneyimli, Disiplinli ve dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmak, Çalışan bağlılığı yüksek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sistematik ve sonuç odaklı çalışabilecek, problem çözme yeteneğine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi derecede MS Office uygulamalarına hakim olmak, Tercihen SAP programı ve BOYS bakım yönetimi programını bilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olmak, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGebze'deki fabrikamıza; İş Kanunu uygulamaları, SGK mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı ve yasal zorunluluklar hakkında bilgi sahibi, Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetim süreçleri başta olmak üzere özellikle Üretim İşletmelerinde insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 5-10 yıllık deneyimi olan, İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi veya ilgili bölümlerinden mezun, İş Kanunu uygulamaları, SGK mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı ve yasal zorunluluklar hakkında bilgi sahibi, İnsan Kaynakları süreçleri yapılandırma ve uygulanma tecrübesine sahip, Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetim süreçleri başta olmak üzere özellikle Üretim İşletmelerinde insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 5-10 yıllık deneyimi olan, Personel özlük, bordro, SGK uygulamaları konusunda deneyimli, bordrolama ve ücret hesaplamalarına hakim, Planlama takip raporlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, sonuç odaklı, ikna ve sunum becerisi olan ve analitik düşünebilen, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, İşe Alma Uzmanı, Sorumlu

 • İkon Yapıİzmir 21 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİkon Yapı "Üretim Personeli” Aranan Nitelikler : Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya Ustalık Belgesi sahibi, Tercihen Kaynak işlerinde deneyimli İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTemin edilen hurda hammaddesinin satınalınması için tedarikçi firmalarla görüşmelerin yürütülmesini sağlamak, Sözleşmelerin hazırlanması ve uygulanmasını sağlamak, Satınalma faaliyetleri ile alakalı periyodik veya özel raporları hazırlamak ve sunmak, Faaliyetleri ile ilgili şirket içi veya dışı yazışmaları yapmak Siparişlerin yüklemesine katılmak, nezaret etmek

  Aranan NiteliklerSistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, insan ilişkileri güçlü B sınıfı Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Bayan

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul 3. Havalimanı projesinde üstlendiği uzay ve çelik çatı projesinde görevlendirilmek üzere;· Üniversitelerin İnşaat / Mimarlık / Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli Çelik işlerinde saha mühendisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Sahada çalışacak firma ekibini ve taşeronları organize edip yönetebilecek, MS Office ve Autocad programlarına hakim, ( Tercihen Tekla Structures “X steel” okuyabilen ) Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, "TEKNİK OFİS MÜHENDİSİ" aramaktayız

  Aranan NiteliklerSorumlu olduğu işlerin zamanında ve projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, Montaj projeleri incelenerek malzeme hesaplarının yapılması, gereken malzeme için sipariş hazırlanması, Günlük montaj için gereken makina ekipman ihtiyacının saptanarak sağlanması için çalışmalar yapılması, Biten işlerin kontrolünün yapılması ve ilgili kayıtların oluşturulması, Uygulama öncesi ve sonrası teknik kontrollerin yapılması ve gereken önlemlerin alınması, İş kontrol verilerinin ilgili formlarda tam olarak hazırlanması,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2017

  İş Açıklaması~~Metalurji alanında hizmet veren şirketimizin Dış Ticaret Departmanında " DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI " ihtiyacı oluşmuştur.

  Aranan Nitelikler~~Metalurji alanında hizmet veren şirketimizin Dış Ticaret Departmanında " DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI " ihtiyacı oluşmuştur. İlgilenen adaylarda; • 25-30 yas arası, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip ( yazma-konuşma ) • Dış Tic. süreçleri ve dokümantasyonu konusunda en az 2 yıl tecrübeli, • MS Office programlarına hakim, • Tercihen Logo bilen • Dış Tic. uzmanlığını kendine kariyer hedefi edinmiş • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden bay/bayan ( erkek adaylar icin askerlik tamamlanmış ) adaylarla tanışmak istiyoruz. İlgilenenlerin özgeçmişlerini mail yoluyla tarafıma ulaştırmaları, sonrası telefonla öngörüşme yapılacak ve yüzyüze görüşmeler organize edilecektir. Şirketimizde haftasonu calışması yoktur. Özel Sağlık Sigortasi, BES fonuna aylık katkı uygulaması ve yıllık 13 maaş ödemesi yapılmaktadir. Diğer tüm ayrıntılar telefon öngörüşmesinde paylasılacaktır. İlginiz ve dikkatiniz için teşekkur eder, işlerinizde kolaylıklar dilerim.

  Sektör: Demir-Çelik, Dış Ticaret, Metal Sanayi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Süpervizör, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul 3. Havalimanı projesinde üstlendiği uzay ve çelik çatı projesinde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin İnşaat / Mimarlık / Makina Mühendisliği bölümünden mezun, · Büyük ölçekli Çelik işlerinde saha mühendisi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan, · Sahada çalışacak firma ekibini ve taşeronları organize edip yönetebilecek, · MS Office ve Autocad programlarına hakim, ( Tercihen Tekla Structures “X steel” okuyabilen ) · Takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, ‘Saha Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Sorumlu olduğu işlerin zamanında ve projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, · Montaj projeleri incelenerek malzeme hesaplarının yapılması, gereken malzeme için sipariş hazırlanması, · Günlük montaj için gereken makina ekipman ihtiyacının saptanarak sağlanması için çalışmalar yapılması, · Biten işlerin kontrolünün yapılması ve ilgili kayıtların oluşturulması, · Uygulama öncesi ve sonrası teknik kontrollerin yapılması ve gereken önlemlerin alınması, · İş kontrol verilerinin ilgili formlarda tam olarak hazırlanması, · Sorumlu olduğu sahada çalışanların puantaj kontrollerinin yapılması.

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması4857, 5510 ve 6331 sayılı yasalara hakim olan Bordro ve özlük süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli SGK işe giriş işten ayrılma ve bildirge konularına hakim. Bordro yapabilen Seyahat Engeli olmayan Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İkili ilişkilerde başarılı “İnsan kaynakları ve İdari İşler Yöneticisi” aramaktayız

  Aranan Nitelikler· Merkez ofis ve Şirketimize bağlı işyerlerinin SGK giriş çıkış işlemlerini yapmak, · Bordro ve özlük dosyalarını hazırlamak. · Şirketi kanunlara uygun temsil etmek. · Bildirgeleri düzenlemek. · İşe alım süreçlerini takip etmek · Üretim ile ilgili raporlamaları hazırlamak. · Taşeronların takibini yapmak

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici

 • İkon Yapıİzmir 21 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİkon Yapı "Üretim Personeli” Aranan Nitelikler : Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya Ustalık Belgesi sahibi, Tercihen Kaynak işlerinde deneyimli İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Argon Kaynakçısı

 • Dikkaya Grupİzmir 18 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTeknik resim ve arşivleme bilgisi ve tecrübesi olan, 3 boyutlu modellemelerden üretime uygun, 2 boyutlu teknik çizimleri teknik resim kurallarına uygun şekilde hazırlayabilecek, AutoCAD programının kullanımına iyi derecede hakim olan,

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu olan, Askerliğini yapmış, Sorumluk sahibi, düzenli ve titiz, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Teknisyen, Tekniker

 • Altan Hidrolik MühendislikKocaeli, İstanbul Anadolu 19 Nisan 2017

  İş Açıklaması20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın Planlama bölümünde çalışacak Planlama Uzmanı aranmaktadır. Pazarlama ve satış bölümünden gelen müşteri siparişlerine göre malzeme ihtiyaç planlarının oluşturulması ve satın alma bölümüne iletilmesi, Dönemsel olarak satış planlarına göre kısa ve uzun vadeli malzeme ihtiyaç planlarını düzenlenmesi, Üretim iş emirlerinin sistemsel olarak kontrol edilmesi ve başlatılması, Üretim iş emirlerinde alternatif malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sisteme girilmesi, Malzemelerin zamında ve uygun adette tedarik edilmesinin sağlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, tercihen üretim yapan bir firmadabenzer bir pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Word ve Excel Konusunda tercihen iyi Derecede Bilgi Sahibi,(MS Office Programlarına iyi Derecede Hakim) ERP uygulamalarına tercihen Canias programına hakim, Problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, Analitik düşünen, esnek, yaratıcı, insiyatif kullanabilen, Detaycı ve dikkatli olan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Takım ruhuna sahip, iletişim becerisi yüksek olan, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Makine

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

İş Habercisi - Metal Sanayi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?