Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İmalat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İmalat
 • İş Açıklaması-Cad&Cam uygulamalarında giriş seviyesinde bilgi sahibi -Siemens cnc işlem arayüzü hakkında bilgi sahibi -Burdur, Karamanlı bölgesinde ikamet edecek Mermer sektöründe çalışmaya istekli, Panorama adlı şirketimize çalışacak operatör aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Elektrik,Elektronik,Endüstriyel otomasyon veya dengi bölümünden mezun, Tercihen Makine imalatı sektöründe çalışmış, Pano yapmasını bilen, Otomasyon sistemlerine yatkın, PLC programlama konusunda bilgi sahibi, (tercihen Siemens) Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik,disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, uzun dönem çalışacak, Elektrik teknisyenleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • İş AçıklamasıKalite Güvence faaliyetlerinin yönetilmesi ( proses, müşteri ve yan sanayi denetimleri ) Müşteri şikayetlerinin takibi ve raporlanması İç hataların, kalitesizlik maliyetlerinin takibi ve raporlanması Tedarikçi şikayetlerinin takibi ve raporlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Otomotiv sektöründe "Kalite"alanında ve sahada en az 3 yıl tecrübeli, Problem çözme yöntemlerini iyi düzeyde bilen ( Kaizen, Ishikawa diyagramı, 5 neden analizi, 8D, Yerinde Kalite, PDCA vb. ), IAFT 16949 Kalite Sistemi eğitimini almış, APQP, FMEA, PPAP,SPC,MSA konularında bilgili, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskşehir'de ikamet eden ve/veya edebilecek olan

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAntalya ilinde faliyet gösteren Çelikkapı firmamızın Üretim departmanına bağlı olarak çalışacak ,forkliftin özelliklerini göz önünde tutarak hammede ve malzemeleri yüklenmesi için hazırlanan nakil ve yerleştirmelerini zamanında ve iş güvenliği talimatlarına uygun olarak yapabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Forklift Operatörlüğü Sertifikasına sahip olan, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Dikkatli ,planlı,düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli, İş güvenliği kurallarına uyan 25-35 yaş arası

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıMakina montaj konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıTEMSER, 1994 yılında ekipman pazarlama temsilcisi ve hizmet tedarikçisi olarak kurulmustur. Zaman içerisinde, çevre teknolojileri ve endüstriyel uygulamalara yönelik talepler doğrultusunda ekipman tasarımı ve imalatı ile faaliyet alanını genisletmistir. TEMSER, İstanbul Şekerpınar Endüstriyel Bölgesinde 2200 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde faaliyetine devam etmektedir. Tedarikçi takibi, Satınalma ve planlama faaliyetlerinde görev alacak Excel ve Autocad iyi seviyede kullanabilen Makine imalatında tecrübeli olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okullarından mezun MS Office programlarına hakim Analitik düşünebilen Takım çalışmasına yatkın Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Pres Operatörü

  Kılıçoğlu Makina ve Tekstilİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışında global müşterileri için tekstil sektörüne yönelik metal aksesuar ve bilgisayar konrollü makine üretimi yapan, ülkemizin kendi alanında öncü firması olarak tekstil ya da sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Üretim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere pres makinalarını kullanabilcek PRES OPERATÖRÜ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*Pres makinelerinde deneyimli *Preshanede çalışacak *Bay. *Askerli ile ilişkisi olmayan.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş Açıklaması50.000 m² kurulu alanda çocuk oyun grupları, dış mekân spor aletleri ve kent ekipmanları alanında üretim gerçekleştiren ve 62 ülkeye ihracat yapma başarısını göstermiş olan firmamız; 1994 yılından beri İzmir, Torbalı’ da faaliyet göstermektedir. Sektöründe lider olan firmamızda üretim kısmında, '' ABKANT OPERATÖRÜ '' pozisyonunda görevlendirilecek ekip arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI: 2017 model Baykal Marka 3m 300 ton Abkant Presini sorunsuz bir şekilde kullanacak.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıllık Metal ve Saç İşleme deneyimi olan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu, 22-35 yaş aralığında, Askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa dikiş makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa dikiş makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSilivri' de,faaliyet gösteren ambalaj sektöründe öncü firmamıza gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır Matbaa yapıştırma makinelerinde tecrübeli, Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek Erkek adaylar için askelik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( Servislerimiz mevcuttur ) Matbaa yapıştırma makinesi operatör ve ustaları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAlüminyum Enjeksiyon Döküm operatörü

  Aranan Nitelikler*En az 5/10 yıl döküm sektöründe tecrübeli, veya yetiştirmek üzere *Analitik düşünceye sahip, *Kum,ergitme,model,otomatik kalıplama makinelerinde tecrübeli, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, • Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, • İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, • Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar aranmaktadır

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Dökümcü

 • İş AçıklamasıÜretim alanında faaliyet gösteren firmamızın Silivri’ deki fabrikasında görevlendirmek üzere, aşağıda yer alan niteliklerde“Mekanik Bakım Teknisyeni” aramaktayız. Meslek Liselerinin Makina,Talaşlı İmalat,Endüstriyel Bakım, Torna Tesviye vb. bölümlerinden veya Yüksekokulların Makina,Mekatronik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Üniversal Torna ve freze Tezgahını etkin kullanabilen, İyi derecede elektrot ve gazaltı kaynağı yapabilen, Ölçüm aletlerini kullanabilen,(Kumpas,Mikrometre, Komperatör) Teknik resim okuyabilen, Makine aksamları konusunda teknik yeterlilik sahibi, Tercihen hidrolik, pnömatik, mekanik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış İSG kuralları çerçevesinde çalışmayı prensip edinen, Vardiyalı çalışabilecek,

  Aranan NiteliklerPeriyodik bakım planına uygun olarak makinelerin kontrolünün ve bakımının yapılması, Fabrikamızdaki makinelerde, proses ekipmanlarında ve yardımcı tesislerde meydana gelebilecek mekanik arızaların giderilmesinin sağlanması. Mevcut ekipmanların revizyonunda görev yapmak.

  Sektör: İmalat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıEndüstri meslek lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Teknik resim okuma bilgisine sahip, Tercihen manuel program yazabilen, Ölçü aletlerini kullanabilen(kumpas, mikrometre vb.), Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yakın, titiz ve dikkatli çalışan, Askerliğini yapmış. Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere personeller istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Depo Sorumlusu

  Öz Treylerİstanbul Anadolu, Kocaeli 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Gebze fabrikasında görevlendirmek üzere, Sarf malzeme, fason malzeme ve yarı mamüllerin giriş ve çıkışlarını yapacak Depo tertip, düzen ve yerleşimini sağlayıp kontrol edecek Hammadde, malzeme stok kontrolü ve doğrulaması ile ilgili rapor ve takip yapacak Kaynaklı imalat hatlarına malzeme çıkışlarını gerçekleştirecek ERP girişleri ve irsaliye düzenlemeleri yapabilecek depo sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Üretim yapan işletmelerin depolarında min. 2 yıl deneyimli 25-35 yaş aralığında Dinamik, masa başında ve sahada aktif çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın Tercihen daha önce ERP programı kullanmış, forklift ve taşıma ekipmanları kullanabilen B sınıfı ve tercihen G sınıfı ehliyet Takım çalışmasına yatkın, hızlı karar verebilecek, çözüm odaklı Gebze ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÜrünün kalıp siparişleriden seri üretime geçene kadar olan sürecini uygulamak ve yönetmek Plastik kalıplarının çalışır ve teknik resme uygun parça üretebilir durumda seri üretime teslim edilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerKalıp üretimi ve imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza . AR-GE tasarım departmanında çalışıcak, tecrübeli Kalıp tasarım Uzmanı aramaktayız. Üniversite , Teknik Eğitim Fakültesi veya MYO mezunu , Tercihen Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Plastik kalıp tasarımında min. 3 yıl deneyimli, Kalıp modelleme yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Unigraphicsi, Solidworks programlarından en az birine hakim, Erkek Adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet edebilecek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Uzman Yard, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMeydana gelen mekanik arızaların giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması, Makinelerin mekanik bakımlarının yapılması, Makine ve ekipman bakımlarının üst amirlere raporlanarak bildirilmesi.

  Aranan NiteliklerTeknik lise veya Meslek Yüksek Okullarının; mekanik, makine veya mekatronik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, 22-45 yaş aralıgında Askerlik hizmetini tamamlamış Çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıMekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası aranmaktadır. Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler- Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Reyon” üretimi yapmaktayız.

  Aranan NiteliklerCNC Upcant,Punch konusunda tecrübeli , Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıPLASTİK STADYUM KOLTUĞU VE BAHÇE MOBİLYASI ÜRÜNLERİMİZİN METAL AKSAMLARINI ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ESENYURTTA BULUNAN METAL ATÖLYEMİZDE ÇALIŞACAK; GAZALTI KAYNAĞI, BORU BÜKÜM VE PRES İŞLERİNDEN ANLAYAN ÖNCESİNDE BU TÜR İŞLERDE ÇALIŞMIŞ İŞE HAKİM OLAN ELEMAN ALINACAKTIR. *Başvuru için 0541 602 19 79 'dan ÖZGÜR Beyle irtibata geçebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler-GAZALTI KAYNAĞI, BORU BÜKÜM VE PRES İŞLERİNİN TAMAMINDAN ANLAYAN -DİSİPLİNLİ VE SORUMLULUK SAHİBİ, -KESİNLİKLE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, -ESENYURT VE AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıTestere makinaları üreten firmamızda çalıştırılmak üzere; Elektrik-elektronik bölümü mezunu, Tercihen elektrik projesi okuyabilen, Elektrik ekipmanları konusunda bilgi sahibi, Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Elektrik pano montajını yapabilecek, Üretilen makinaların elektrik bakımlarını yapabilecek, Elektrik Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Makine Mühendisi

  Ayde Alüminyum Eloksal Boya HırdavatBilecik, Tüm Türkiye 18 Kasım 2017

  İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından sorumlu olmak. o Üretim sürecinin sorumluluğunu almak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak..

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o Bilecik/Osmaneli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan. İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili

 • Nc Freze Makine Operatörü

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamıza; Gönyeleme, delme, diş çekme faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, Kalıpçı Freze, Radyal, Taşlama, Torna makinelerinde çalışarak teknik resim, data veya numuneye göre tolerans aralığında kalıp parçalarını makine çalışma ve çalıştırma talimatına göre işleyebilecek, İş parçasına ve makineye uygun takım, aparat ve tertibatı seçerek makineyi işleme hazır duruma getirebilecek, Çalışma talimatına uygun, iş parçasına göre, her işlem için devir sayısını, ilerlemeyi ve paso miktarını belirleyerek makineyi çalışılabilir şekilde ayarlayabilecek, İş parçalarının teknik resme uygun olarak talaş kaldırma (gönyeleme, delme, diş çekme) işlemlerini yapmak, verilmiş toleranslar içinde istenen ölçü ve kalitede işleyebilecek, Torna işleminin her aşamasında iş parçasının işlenmesi için gereken programları hazırlayabilecek, İşlenmiş iş parçasını 2D resmine göre ölçerek kontrollerini yapabilecek, İş parçasını istenilen kalitede işlemek için kullanılan takımları bilen, Makinenin işe hazırlanmasından, uygun takım ve aparatların seçilmesinden, işlem sonuçlarının doğruluğunun tespitinden, işleme programının programcı ile birlikte kontrol edilmesinden ve gerektiğinde düzeltilmesinden sorumlu olabilecek Makine Operatörü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMakine, takım, aparat, malzeme, teknik resim, hassas ölçme ve kontrol aletleri hakkında mesleğinde işini yapabilecek kadar yeterli bilgilere sahip olmak. NC makinelerinin çalışma prensiplerini bilmek. İş ile ilgili her türlü talimatı anlayıp uygulayabilmek. Gerekli temel bilgilerin kazanılmasından sonra Kalıpçı Freze / Radyal/Taşlama /Bohrwerk /Torna operatörlüğünde 1 yıl deneyimli olmak. Verilen işleri istenilen zaman ve kalitede bitirmek için makine, donanım ve aletleri karmaşık ve birbirleriyle bağlantılı olarak kullanabilme ve el-göz koordinasyon yeteneğine sahip olmak. Freze, Radyal, Bohrwerk, Taşlama, Torna makinelerinde yapılabilen her türlü işi yapabilme bilgisine sahip olmak. Hızlı ve yavaş kumanda düzenekli gezer köprülü vinçleri kumanda etmek. Kalıphane ortamında çalışabilmek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Dalma Erozyon Makine Operatörü

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere "Dalma ve Tel Erozyon Makine Operatörü" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi mezunu, İş ile ilgili her türlü talimatı anlayıp uygulayabilmek. Verilen işleri istenilen zaman ve kalitede bitirmek için makine, donanım ve aletleri karmaşık ve birbirleriyle bağlantılı olarak kullanabilme yeteneğine sahip olmak. Kalıphane ortamında çalışabilmek. Vardiyalı çalışabilmek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Elektrik Bakım Teknisyeni

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİşletme içinde tüm fonksiyonel mekanik,elektrik ,pnömatik ve hidrolik makine tezgahların bakım planları dahilinde aylık ve yıllık bakımlarındaki elektrik bakımlarını yapmak. İşletme içindeki tüm elektrik ve mekanik tezgahların üretim esnasında arızalanması durumunda yöneticisi bilgisi dahilinde arızaya müdahale etmek. İşletme içindeki birimlerden gelen elektrik onarım taleplerini inceleyerek gereken çalışmaları yaparak arızayı gidermek. Elektriksel malzeme ihtiyaçlarını çıkartarak siparişinin Yöneticisi’ne iletilmek ve takibini yapmak. İhtiyaç dahilinde dış servis talebini Yöneticisine bildirmek ve takip etmek. Kompresör,jeneratör ve kompanzasyon bakımlarının takibini ve kontrolünü yapmak Tüm çalışmalarının kaydını aylık olarak Yöneticisine raporlamak. Çalışmaları sonucunda çıkan atıkları geri dönüşümlü ise geri dönüşüm kutusuna, değil ise Atık Toplama Kutularına atmak.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Meslek Lise Okulun Bölümü : Elektrik Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : - İş Deneyimi : 5 Yıl Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • Enjeksiyon Makine Operatörü

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Plastik Enjeksiyon Firmamız'da çalışmak üzere "ENJEKSİYON MAKİNE OPERATÖRÜ" çalışma arkadaşları aramaktayız. Makine çalışma talimatına göre kalıbı makineye bağlamak. Isıtıcı, soğutucu, şartlandırıcı vb ayarlarını kalıba göre yapmak. Sıcak yolluk bağlantı soketlerini kontrol etmek ve sıcak yolluk ısıtma cihazına uygun şekilde bağlamak. Limit switch veya emniyet switch lerini verilen bağlantı şemasına göre kontrol etmek. Yapılmayan bağlantılar için şemaları talep etmek ve şemaya göre bağlamak. Hidrolik piston veya kendinden kilitlemeli piston bağlantı şemalarına uygun enjeksiyon bağlantılarını yapmak. Problem çıkması durumunda amirine haber vermek. Makine ve kalıbın çalışma sıcaklığını ayarlayarak imalata hazır hale getirmek ve amirine bilgi vermek. Deneme imalatı sırasında mamul kalitesini gözle veya ölçü aletleri ile kontrol ederek makine ayarlarını yeniden düzenlemek. İş bitiminde kalıbın makineden sökülmesini ve plastik temizliğini ve koruyucu (koruyucu yağla yağlayıp) bakımını yapmak ve talimata göre taşıma ve istiflenmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen benzer görevde çalışmış, - Bay,Bayan - Askerlihk hizmetini tamamlamış, - Vardiyalı çalışabilecek.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş Sanayi Sitesi'nde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Teknik Ressam arayışımız bulunmaktadır. İşin Tanımı: Teknik resim açınımlarının alınması ve ürün reçetesi oluşturulması. Gelen revizyon taleplerinin teknik resimlere aktarılması ve takibi. Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerinin hazırlanması, kesim programlarının hazırlanması, parça listesinin oluşturması ve takibi.

  Aranan NiteliklerEML veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Solid Works programı sheet metal modülünü çok iyi düzeyde kullanan, Üretim sektöründe en az 3 yıl deneyimli. İmalat teknikleri ve malzeme bilgisine sahip, imalat süreçlerini takip edebilen, Ölçü aletlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim. Tercihen Metalix programını kullanabilen. Bay, askerlik görevini tamamlanmış. İkitelli, Başakşehir, Kayaşehir, Halkalı, Bağcılar, Esenler ve civarı semtlerde ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıSERİ İMALAT YAPAN FABRİKAMIZDA CNC LERDE ÇALIŞACAK AŞAĞIDAKİ ELEMANLAR ARANMAKTADIR; - CNC FREZE OPERATÖRÜ - CNC FREZE USTASI - CNC TORNA OPERATÖRÜ - CNC TORNA USTASI

  Aranan Nitelikler- CNC FREZE OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC FREZE USTASI * EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC / HEIDENHAIN /SIEMENS ÜNİTE KULLANABİLEN * YATAY VE DİKEY EKSENLİ TEZGAH KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN - CNC TORNA OPERATÖRÜ * EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU - CNC TORNA USTASI * DENEYİMLİ * TERCİHEN MESLEK LİSESİ YADA ÇIRAKLIK OKULU MEZUNU * FANUC ÜNİTE KULLANABİLEN * HIZLI AYAR YAPABİLEN * TAKIM BİLGİSİNE SAHİP * GECE VARDİYASINDA ÇALIŞMAYA MÜSAİT * DİKKATLİ ÇALIŞAN

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe üretimini yapmış olduğumuz makinaların Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak '' MEKANİK MONTAJ ELEMANLARI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi (Makine, Torna, Tesfiye, Metal İşleri, Motor, Otomotiv, Mekatronik, vb.) ilgili bölümlerden mezun, Tercihen makine üretiminde ve montaj alanında en az 3 sene çalışmış olan, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen ve iyi bir iletişimci, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Mesai saatlerine itina ile uyulacak ve gerektiğinde fazla mesai yapılabilecek , Aktif araç kullanan, Referans gösterebilecek, Sabah 08:00 Akşam 18:00 saatleri arası çalışacak.

  Sektör: Makine, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • İş AçıklamasıMarket Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında istihdam edilmek üzere ;

  Aranan NiteliklerÜretimin CNC, Montaj, Boyahane, Bakım-Onarım, Elektrik, Poliüretan v.s bölümlerinde çalışabilecek, Tercihen Lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul – Anadolu yakası ve Kocaeli-Gebze civarında ikamet eden, Tecrübeli-tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Kalfa, Formen, Eleman, Çırak

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Manisa Fabrikamız bünyesinde bizimle çalışacak '' Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere PUNCH OPERATÖRLERİ '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Mesleki Lisesi mezunu olmak veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, Punch konusunda tecrübeli ve ya yetiştirilmek üzere, Sac işleme operasyonlarında deneyim sahibi olmak, Teknik resim okuma bilgisine sahip olmak, Ölçüm aletlerini kullanabilmek, En az 1 yıl deneyimli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör, Eleman

/11

İş Habercisi - İmalat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?