Muğla İş İlanları

Hepsini Temizle
Muğla
 • D's Damat

  Satış Danışmanı - Bodrum Midtown AVM D's Damat

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Bodrum Midtown AVM'de bulunan mağazamız için"Satış Danışmanı”arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az Lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar.

 • Damat - Tween

  Satış & Kasa - Bodrum Oasis AVM Damat - Tween

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan Damat Tween markasının, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Bosrum Oasis AVM' de yer alan mağazamız için "Satış Danışmanı ve Kasa Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az üniversite mezunu Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş ve bu alanda kariyer yapmak isteyen İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, pozitif, insan ilişkilerinde başarılı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Modayı kendine yaşam biçimi olarak seçmiş Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış Bay ve bayan adaylar ( Kasa Sorumlusu adayların Nebim Winner programını bilmesi gerekmektedir.)

 • Club Areena

  Garson (Bayan Servis Elemanları) Club Areena

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Marmariste bulunan Türkiyenın en büyük eğlence kompleksi '' CLUB AREENA '' ya '' BAYAN SERVİS ELEMANLARI '' alınacaktır. ### Sezonumuz NİSAN 1 de açılacaktır. Ön Başvurular Şimdiden Değerlendirilecektir ve Yeni Kurulacak Ekipte Tecrübeli, Başarılı Özgüvenine Sahip '' BAYAN '' Servis Elemanları ''Alınacaktır. ###

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına önem veren 20:00 ile 04:00 saatleri arasında çalışabılecek. Müşteri memmuniyeti odaklı Güler yüzlü ve azımli. Fizigi düzgun ve dış görünümune önem veren, Organzasyon yetenegi kuvvetli, Deneyimli veya deneyimsiz, BAYAN.

 • Team Fores Hr

  Mağaza Satış Danışmanı-Bodrum Team Fores Hr

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmalığını yaptığımız perakende sektöründe tanınmış markalarda hedefler doğrultusunda satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, mağazayı ve mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olacak SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bodrum'da ikamet eden.

 • Team Fores Hr

  Mağaza Satış Danışmanı Team Fores Hr

  Ankara, İzmir, Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmalığını yaptığımız Perakende sektöründe tanınmış markalarda hedefler doğrultusunda satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, mağazayı ve mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olacak SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, · Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, · Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, · Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, · İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Ankara, İzmir ve Bodrum'da ikamet eden.

 • Team Fores Hr

  Mağaza Müdürü-Bodrum Team Fores Hr

  Muğla

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Perakende sektöründe tanınmış A plus markaların Mağazaları için hedefler doğrultusunda satış yapacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, mağazayı ve mağaza personelini yönetecek MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktayız. · Mağaza satış bütçesinin hedeflere uygun olarak gerçekleştirilmesi, · Mağazada çalışan personelin satış hedeflerine ulaşmasının sağlanması, · Müşteri memnuniyetinin korunması konusunda çalışmaların uygulanmasının sağlanması, · Bireysel olarak kendisine de verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, · Mağazada çalışan personelin genel yönetiminden ve motivasyonundan sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Ofis Programlarına hakim, Perakende mağazacılık alanında en az 3 yıl mağaza müdürü olarak görev yapmış, Ekip yönetimi, değerlendirmesi konusunda tecrübeli, Satışı seven ve ekibi ile beraber satış yapmaktan heyecan duyan, Mağazacılık alanında iddialı kariyer hedeflerine sahip, Bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Bodrum’da ikamet eden.

 • Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

  İlaçlama Personeli Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Afyon, Aydın, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Konya, Muğla, Samsun, Trabzon, Van

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız, 2005 yılından itibaren Profesyonel Haşere Kontrol Hizmetleri , sinek yakalama cihazı üretim ve satışı ile hijyen ekipmanları tedariği konusunda, İzmir merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren, sektörün öncü firmalarındandır. Gıda, endüstri, sağlık, perakende satış vb. sektörlere hizmet veren firmamız, tüm Türkiye ' de yerleşik olarak çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut operasyonlarda aşağıdaki illerde değerlendirilmek üzere , aşağıdaki yetkinliklere sahip ''İLAÇLAMA PERSONELLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İlaçlama faaliyetini fiilen yürütecek ekip sorumlusu: Ziraat Mühendisi, Ziraat Teknisyeni, Ziraat Teknikeri, Tıbbi Teknolog, Çevre sağlığı veya toplum sağlığı konusunda eğitim almış Sağlık Memuru, Hemşire, Kimyager, Biyolog, Tıbbi Teknolog, Kimya Teknisyeni, Veteriner Sağlık Teknikeri, Veteriner Sağlık Teknisyeni, Laboratuar Teknisyeni, Laboratuar Teknikeri mesleklerinden birine sahip olmak tercih sebebidir, Hem müşteriye hem de merkeze düzenli raporlama yapabilecek düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine ve şehirlerarası yolculuğa uyumlu, Diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış ve yükselme hedefi olan BAY personeller alınacaktır. ### Haşere kontrolü konusunda çalışmış ve referans gösterebilecek adaylar tercih sebebidir. ###

 • Direktika İnsan Kaynakları

  Banka Direkt Satış Temsilcisi Direktika İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Aydın, Edirne, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Zonguldak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin SAHADA AKTİF SATIŞINI gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu veya devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi, -Satış konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, -30 yaşını aşmamış, -İletişim ve ikna becerisi yüksek, -Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,

 • Ab Proje Akademisi Eğitim & Danışmanlık

  Ab Proje Asistanı ve Uzmanı Ab Proje Akademisi Eğitim & Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Düzce, Eskişehir, Isparta, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRKİYE’ DEKİ BÖLGELERİMİZDE ; AVRUPA BİRLİĞİ – KALKINMA AJANSLARI - TKDK ve IPARD – KOSGEB – TÜBİTAK – ULUSAL AJANS ve ERASMUS – BAKANLIK HİBE PROJELERİNİN HAZIRLANMASI ve YÖNETİLMESİ AMACIYLA ŞİRKETİMİZDE DEVAMLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK ÜNİVERSİTELİ ELEMANLAR ALINACAKTIR + Çalışmak İstediğiniz Şehir İçin Başvuru Yapılması Gerekir (Tek Başvuru) + Başvurusu Kabul Edilen Adaylar Mülakat ve Eğitim İçin Davet Edilecektir + Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Yeterli Olmayan Adaylarımıza AB Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimi Sonrasında Görev Verilecektir EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ KURUM ve KURULUŞLAR + KOBİ İşletmeleri + Yatırımcı Şirketler + İşini Büyütmek İsteyen Şirketler + Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler + Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri + Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri + Kamu Kurum ve Kuruluşları + Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Odalar + Sivil Toplum Kuruluşları + Organize Sanayi Bölgeleri + Küçük Sanayi Siteleri + Teknoloji Geliştirme Bölgeleri + Teknoparklar ve Teknokentler + Endüstri Bölgeleri + İş Geliştirme Merkezleri + Birlikler ve Kooperatifler

  Aranan Nitelikler + Ön Lisans – Lisans - Yüksek Lisans Mezunları ( Her Bölüm Mezununa Açıktır ) + Özel Sektör ve Kamu Sektörü Çalışanları da Görev Alabilirler + Esnek Çalışma Olanağı : Tam Zamanlı / Yarı Zamanlı + Maaşlı Olarak - Sözleşmeli Olarak – Hak Ediş Olarak Ücret Ödenmektedir + İnternet ve Ofis Programlarını İyi Bilen ve Kullanabilen + Kurum İçi Eğitimlerimize Katılabilecek Olanlar + Hibe Projeleri Hazırlama Alanında Analitik Düşünce ve Araştırmacı Olanlar + Hibe Projeleri Alanında Danışman Olarak Çalışmak İsteyenler + İş ve Kariyer Hedefini; AB Proje Asistanı, Proje Uzmanı, Proje Yazarlığı, Proje Eğitmeni, Proje Satış Yetkilisi ve Bağımsız Değerlendirici Olarak Yapmak İsteyenler

 • Ekom Tanıtım

  Aktivite Saha Operasyon Sorumlusu Ekom Tanıtım

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider ajansımızda Bodrum bölgesinde görevlendilmek üzere ''Aktivite Saha Operasyon Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktad

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Ajans ve saha tecrübesi olan, Microsof Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi tecrübesi olan,, Raporlama yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Prezentable, Aktif araç kullanabilen,, Bay ve bayan adaylar

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Araç Sevk ve Teslimat Sorumluları / Elemanları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana, Diyarbakır, Eskişehir, Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK ARAÇ KİRALAMA FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZİN * İstanbul, Ankara, Antalya, Bodrum, Milas, Adana, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Bursa şubeleri ve havaalanları için; * Şirket araçlarının müşteri, ofis veya servise sevkini ve organizasyonunu sağlayacak, * Gerektiğinde müşteriye şoförlük hizmeti verebilecek, * Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç kiralama sürecinde aktif görev alacak

  Aranan Nitelikler * Araç Sevk Elemanları için lise mezunu, *Teslimat Elemanları ve Sevk Sorumluları için minimum Ön Lisans Mezunu, * Müşteri ile iletişimde bulunabilecek düzeyde İngilizce konuşabilen (Teslimat Elemanları ve Sevk Sorumluları için zorunlu kriterdir. Mülakatın bir kısmı İngilizce olarak yapılacaktır), * B Sınıfı ehliyeti olan ( en az 2 yıl aktif araç kullanmış olan), *Temel bilgisayar ve Ms Office programlarını kullanabilen, * İnsan ilişkileri kuvvetli, müşteri memnuniyeti konusunda hassas, organizasyon- planlama yeteneği gelişmiş, * Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, * Esnek ve vardiyalı sistemde çalışmayı kabul edecek, * Askerliğini tamamlamış ya da muaf, * Bay, "ARAÇ SEVK VE TESLİMAT SORUMLULARI / ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Ekom Tanıtım

  Depo Personeli Ekom Tanıtım

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisimizin Bodrum bölgesinde görevlendirilmek üzere ''Depo Personeli'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - 20-30 yaşları arasında, - Psikoteknik ve SRC 4 belgesi olan, - B sınıfı ehliyet sahibi, - Depo süreçlerine destek olacak, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - Askerliğini tamamlamış, - Bay adaylar

 • Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  Shift Leader Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın Personelini sevk ve idare edebilecek , Dış görünüşüne özen gösteren Benzer pozisyonda deneyimli En az 1 yabancı dil bilen (2.dil tercih sebebidir), 18-35 yaş arası Bay ve bayan

 • Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  Resepsiyon Memuru Martı Otel İşletmeleri A.ş.

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, Benzer pozisyonda deneyimli , En az 1 yabancı dil bilen , 18-30 yaş arası, Bay ve bayan.

 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı - Muğla Jimmy Key

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde Muğla Mağazamızda çalışmak üzere Satış Temsilcileri aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş - Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli - Bodrum Sezonluk Tekzen Yapı Market

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bodrum, Yalıkavak ve Turgutreis mağazalarımız için Döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip sezonluk olarak çalışabilecek (6 ay) ''Satış Elemanları'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Yönetici Yardımcısı (Bodrum) Firma Adı Gizli

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe öncü firmanın bünyesindeki kuruluşun Bodrum Mağazası’nda görevlendirilmek üzere; -Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, -Yöneticilik deneyimi olan, -Tercihen İngilizce bilgisine sahip, -MS Office programlarını kullanabilen, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -Muğla/ Bodrum'da ikamet eden Mağaza Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağaza Yönetici Yardımcısı; -Sorumlu olduğu mağazanın standartlara uygun şekilde işletilmesi, -Müşterilerle bire bir ilgilenilmesi, -Mağaza satış personelinin müşteriye en uygun şekilde hizmet vermesinin sağlanması, -Müşteri portföyünün geliştirilmesi ve sadık müşteriler oluşturulması, -Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, -Personel yönetimi gibi sorumluluklar üstlenecektir.

 • Cp Group Türkiye

  Yem Satış Şefi / Muğla Cp Group Türkiye

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Muğla lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'YEM SATIŞ ŞEFİ' arıyoruz. Yem Satış Şefimizin sorumlu olacağı konular aşağıda belirtilmiştir; Bayi ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Üretici ziyaretlerinin yapılması ve teknik çalışmaların gerçekleştirilmesi Müşteri tahsilatlarının yapılması ve takip edilmesi

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler; Tercihen Veteriner Hekim, Ziraat Mühendisiliği veya Zootekni mezunu Satış fonksiyonuna yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek Orta derecede İngilizce bilen Aktif sürücü belgeli Seyahat engeli bulunmayan Muğla'ta ikamet eden veya edebilecek olan

 • Akça Makina Otomotiv

  Depo Sorumlusu Akça Makina Otomotiv

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muğla'da yer alan Volvo İş Makinaları organizasyonumuzda,Volvo İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetleri’nde görevlendirilmek üzere, Depo Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olan Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi olmak, İrsaliye, fatura işleyişleriyle ilgili bilgi sahibi olmak

 • Cp Group Türkiye

  Satış Şefi / Ev Dışı Tüketim (Muğla) Cp Group Türkiye

  Muğla

  27 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin İzmir bölgesine bağlı Muğla / Bodrum lokasyonundan sorumlu olarak, Toplu Tüketim Satış Kanalımızda görevlendirmek üzere 'SATIŞ ŞEFİ 'arıyoruz. Bölgelerindeki satış faaliyetlerinin takibinin yapılması İlgili bölge veya satış şubelerindeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Siparişlerin ilgili müşterilere doğru servis edildiğinin kontrol edilmesi Yeni müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Mevcut müşterilerin sipariş, sevkiyat, finansal risk, kredi durumlarını, tahsilatlarını, mütabakatlarını takip etmek ve firma ile olan ilişkileri devam ettirmek Satış elemanlarının yönetiminin ve hedeflerinin takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf, Muğla / Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,

/
12
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan