Greyder/Kavsan Ayakkabı İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Greyder/Kavsan Ayakkabı
Greyder/Kavsan Ayakkabı www.greyder.com

Greyder/Kavsan Ayakkabı Hakkında

Greyder tüketicisiyle buluştuğu 1994 yılından beri sağlamlık, kalite ve dinamizmle özdeşleşen, ailenin hemen her bireyi için ürünler sunan ancak en çok da gençlerin dilinden anlayan popüler bir markadır.

Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer alıyor.

Greyder, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

%100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Greyder, şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 485 Mavi Yaka 140 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:15 - 18:15 Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Greyder/Kavsan Ayakkabı İş Başvurusu

Greyder/Kavsan Ayakkabı, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Greyder/Kavsan Ayakkabı firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Greyder/Kavsan Ayakkabı ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Greyder/Kavsan Ayakkabı iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Greyder/Kavsan Ayakkabı iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim