Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tekniker İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tekniker
 • Teknik Servis Uzmanı

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTeknik Servis sorumlusuna bağlı olarak; Makinaların firma servis biriminde / müşteri yerinde tamir ve bakımının yapılması, Telefon ve internet aracılığı ile müşterilere uzaktan teşhis ve destek sağlanması, Yeni kurulan kompleks makinalar için kurulum desteği sağlanması, Tüm servis ve müdahale raporlarının zamanında hazırlanması.

  Aranan NiteliklerKalıcı Markalama sektöründe faaliyet gösteren uluslar arası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Servis Uzmanı" arıyoruz; Teknik Lise/MYO (Elektrik&Elektronik, Mekatronik vb. teknik bölümlerinden) mezunu, Detaylı mekanik ve elektronik bilgisine sahip, Lazer markalama/kesme cihazları hakkında teknik bilgiye sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Perde Montaj Görevlisi

  Zorluteks Tekstilİstanbul Anadolu 6 Kasım 2017

  İş AçıklamasıEv tekstilinin lider markaları Taç ve Linens Perdelerin müşteriye montaj süreçlerinde değerlendirmek üzere "Perde Montaj Görevlisi" olarak çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerPerde montaj konusunda tecrübeli, Ehliyeti ve SRC Belgesi olan, İletişim yeteneği güçlü, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektronik Teknikeri

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde çalıştırılmak üzere "Elektronik Teknikeri - Teknisyeni" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Elektronik tamir laboratuvarlarında en az 2 yıl deneyimi olan, Radyo frekans devrelerini tamir edebilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Tekniker

 • Mekanik Teknisyeni

  Linde GazKocaeli 6 Kasım 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş AçıklamasıMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, Elektrik,Elektronik,Endüstriyel otomasyon veya dengi bölümünden mezun, Tercihen Makine imalatı sektöründe çalışmış, Pano yapmasını bilen, Otomasyon sistemlerine yatkın, PLC programlama konusunda bilgi sahibi, (tercihen Siemens) Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik,disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, uzun dönem çalışacak, Elektrik teknisyenleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Aydın'da ikamet eden veya edebilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • CNC Operatörü

  Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını ve CNC bantlama kullacak,

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -Teknik resim bilen -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz... -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz. LÜTFEN KONU İLE İLGİSİ OLMAYAN KİŞİLER; HERHANGİ BİR MASA BAŞI İŞ İÇİN BAŞVURU YAPMASIN

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker

 • Elektrik Teknisyeni

  AdeccoAnkara 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Elektrik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. İmalatını yapılan cihazların (klima santralı,hijyenik paket klima,soğutma grubu...) ; • İmalat sonrası teknik servis hizmeti verilmesi aşamasında, Devreye alma ve arıza, Bakım ve süpervizyonluk hizmeti verilmesi, • Cihazların üretim aşamasında, Elektrik, Elektrik panosu ve PLC kontrol sistemleri uygulamalarında, Cihazların son kontrol ve test işlemlerinde yetki ve sorumluluk almak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Yüksek Okul mezunu, • En az 2 yıl deneyimli, • Klima cihazlarına ilişkin teşhis, bakım ve onarım faaliyetleri hakkında bilgi sahibi, • Elektrik pano üretiminde tecrübeli teknik resim okuyabilen, • Bilgisayar ve PLC kontrol sistemleri konusunda eğitimli, • Kendisini yazılı ve sözel olarak iyi ifade edebilen, • İngilizcesi orta - iyi seviyede( okuduğunu anlamalı, katalog takip edebilmeli) • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak • Dinamik, problem çözme becerileri gelişmiş, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamizda Elektrik Teknisyeni/Teknikeri takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTuzla'da elektrik ve iletişim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, zayıf akım ve güvenlik kamerası işlerinde çalışmış Eli pratik mesai arkadaşları arıyoruz Tercihen tuzla,pendik,kartal bölgelerinde ikamet eden Sektörde en az 5 yıl saha deneyimli İş bitirme becerisine sahip Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen İşini seven Sorumluluk sahibi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıPLC ile çalışan teleferik sistemi bakım ve onarımı, Sorumlu olduğu tüm teleferik sistemi elektrik-elektronik arızasını kısa sürede gidermek, Tesiste kullanılan makine, ekipman ve tesisatın istenilen süre içerisinde planlı, koruyucu ve önleyici bakımlarını yapmak, Arıza analizlerine katkıda bulunup tekrarının engellenmesi için gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmak, Sürücü devreye almak, Belirlenmiş programının etkin bir biçimde gerçekleştirilebilmesi ana sistem ve yardımcı sistemleri çalışır durumda tutmak, Bakım ve onarım için gerekli malzemelerin stok durumunun kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek lisesi veya meslek yüksekokulu elektrik ya da mekatronik bölümünden mezun, En az 3 yıl PLC Otomasyon bilgi ve deneyimi olan (tercihen Siemens tecrübesi olan), PLC ile çalışan makinelerin bakım ve onarımı, arıza bulma ve çözme konularında deneyimli olan, Elektrik projelerini okuyup yorumlayabilen, Takım çalışmasına önem veren ve iş birliği becerisi yüksek, 35 yaşını aşmamış (erkek adayların askerliğini yapmış olmaları), İzmir'de ikamet eden, Yüksekte çalışabilir belgesi olan (tercihen Sprat sertifikalı).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıPLC ile çalışan teleferik sistemi mekanik sistemi bakım ve onarımı, Sorumlu olduğu tüm teleferik sistemi mekanik arızasını kısa sürede gidermek, Tesiste kullanılan makine, ekipman ve tesisatın istenilen süre içerisinde planlı, koruyucu ve önleyici bakımlarını yapmak, Arıza analizlerine katkıda bulunup tekrarının engellenmesi için gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmak, Belirlenmiş programının etkin bir biçimde gerçekleştirilebilmesi ana sistem ve yardımcı sistemleri çalışır durumda tutmak, Bakım ve onarım için gerekli malzemelerin stok durumunun kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek lisesi veya meslek yüksekokulu ilgili bölümleri mezunu, Tercihen 3 yıl teleferik bakım-onarım tecrübesi olan, Mekanik bakım onarım veya otomasyonlu hatların mekanik bakımını yapmış, Makine bakımında koruyucu ve önleyici bakım tecrübelerine sahip, Mekanik bakım planlarının yapılması ve takibi, çalışmalarında rol alabilecek, Takım çalışmasına önem veren ve iş birliği becerisi yüksek, 35 yaşını aşmamış (erkek adayların askerliğini yapmış olmaları), İzmir'de ikamet eden, Yüksekte çalışabilir belgesi olan (tercihen Sprat sertifikalı).

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması50.000 m² kurulu alanda çocuk oyun grupları, dış mekân spor aletleri ve kent ekipmanları alanında üretim gerçekleştiren ve 62 ülkeye ihracat yapma başarısını göstermiş olan firmamız; 1994 yılından beri İzmir, Torbalı’ da faaliyet göstermektedir. Sektöründe lider olan firmamızda üretim kısmında, '' ABKANT OPERATÖRÜ '' pozisyonunda görevlendirilecek ekip arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI: 2017 model Baykal Marka 3m 300 ton Abkant Presini sorunsuz bir şekilde kullanacak.

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3 yıllık Metal ve Saç İşleme deneyimi olan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu, 22-35 yaş aralığında, Askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sistemleri (ALARM, CCTV, YANGIN ALGILAMA) alanında faaliyet gösteren firmamızın gerçekleştirdiği Kurumsal ve Bireysel Müşterilere yönelik projelerin, montaj ve montaj sonrası teknik servis hizmetlerinde görevlendirilmek üzere '' TEKNİSYEN ve TEKNİKER '' kadrosunda personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektronik Güvenlik Sistemleri kurulum, servis ve bakım hizmetleri konusunda en 2 Yıl deneyimli, Kendisine bildirilen iş planı doğrultusunda, teknik servis talimatları ve iş güvenliği esaslarına uygun olarak Güvenlik Sistemlerine ait kurulumlarının gerçekleştirilmesi veya sistem arızalarının giderilmesini sağlamak, Müşterinin Can ve Mal Güvenliği için, mekanın yapısına göre estetik ve görselliğe önem vererek en uygun keşif ve güvenlik risk analizi yapmak ve sistemi bu kapsamda tesis etmek, Zamanı en doğru şekilde kullanarak, tarafına atanan montaj ve arızaları eksiksiz olarak planlanan süre içerisinde sonuçlandırmak, Gün sonunda üst yöneticilerine, gerçekleştirdiği işler hakkında rapor sunmak ve zaman içerisinde kazandığı bilgi birikim ile şirketin gelişimine katkı sağlamak, Sistem alt yapısının hazırlanması Kablo Altyapısı hazırlanması Sistemlerin montajı ve devreye alınması Satış sonrası bakım ve onarım hizmeti verilmesi, Sürücü Belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, (SRC BELGELİ) Yüksekte Çalışabilir Sertifikalı Seyahat engeli olmayan, 22 - 35 yaş aralığında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Kaynak Operatörleri

  Elkima Trafoİzmir 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan firmamız için Kemalpaşa 'da bulunan fabrikamız ortamında KAYNAK OPERATÖRÜ olarak görevlendirilmek üzere; İzmir'de Çiğli - Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca - Şirinyer - Karabağlar ve Kemalpaşa 'da ikamet eden BAY elemanlar aranmaktadır. Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu veya tercihen Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarından mezun, Takım halinde çalışabilecek, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Gaz Altı Kaynakçısı, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıMLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

  Aranan NiteliklerMedical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Müdür pozisyonu için; Üniversitelerin Biyomedikal ve/veya EE Müh. Bölümlerinden mezun (min. 2 yıl hastane tecrübeli), Tekniker pozisyonu için; Üniversitelerin Biyomedikal MYO dan mezun min. 7 yıl meslek deneyimli , Hastane projelerinde görevlendirmek üzere, AutoCad kullanabilen, Temel seviyede TCP/IP ve Network bilgisine sahip, Medikal Gaz bilgisine sahip, Hastane altyapı bilgisine sahip, "Biyomedikal Müdürü ve Teknikeri" arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Müdür, Tekniker

 • Lazer Kesim Operatörü

  2D YAPI İNŞAATİstanbul Anadolu, Kocaeli 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPaslanmaz demir kesebilecek Alüminyum plaka kesebilecek Lazer makinası kullanabilecek

  Aranan Nitelikler"Lazer Kesim Operatörü" aramaktayız. En az Lise mezunu, Min.2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, düzenli, Anadolu yakası veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden, Tercihen Durmazlar-Durma marka lazer makinelerinde çalışmış, Fiber (havalı) lazer kesim yapabilecek ...

  Sektör: İnşaat, Aydınlatma, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör, Tekniker, Usta

 • Proses Kontrol Uzmanı

  AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolün yapılmasını sağlamak. Günlük üretim emirleri doğrultusunda dolum makinelerinden çıkan ürünlerin ilk ve final kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Uygun olmayan ürünlerin gerekli tanımlamalarının yapılarak, belirlenen alanlarda depolanmasını sağlamak. Uygun olmayan ürünlerin iade işlemlerini takip etmek ve raporlamak. Malzemelerin teknik spektlerini temin etmek ve sisteme tanımlamak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol etmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen arnavutköy,beylikdüzü,esenyurt) Lise veya MYO mezunu veya proses kontrol ile ilgili bölümlerden mezun. Üretim prosesi uygulayan firmalarda 2 yıllık tecrübeye sahip. Askerlikle ilişiği olmayan. 22-32 yaşları arasında.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker

 • İş AçıklamasıÖzel Halk otobüs firmamızda, otobüslerin yakıtları ve tamir-bakımıyla ilgilenecek, gerekli departmanlara yardımcı olabilecek TAMİR VE BAKIM SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi bölümü mezunları, Arıza bulma yeteneği gelişmiş, bakım- onarım işleri yapabilen, Arızalı ürünlere ilk müdahalede bulunularak, arıza tespitinin yapılması Problemlerin takip edilmesi, tekrar etmelerinin önlenmesi amacıyla hata kaynaklarının belirlenip ortadan kaldırılması, Kesin Hesap İşleri, Maliyet Hesaplama ve Planlama konusunda bilgisi olan, Askerliğini yapmış , tecrübeli olması tercih sebebidir!

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Yasal olarak mevzuatta geçen "engelli personel çalıştırma zorunluluğu" kapsamında, laboratuvar bünyesinde uygun iş pozisyonu tanımlanacaktır.

  Aranan Nitelikler- 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine belirtilen “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında çalışacak, - İŞKUR'a kayıtlı, - En az lise mezunu, - MS Office programlarını kullanabilen, - Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, - Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, - Kadın veya erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Analist, Ofis Elemanı, Tekniker

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Telefon santralları haberleşme ürünleri, Kamera CCTV güvenlik sistemleri, Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, kurumsal müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini aktarabilecek, satış sonrası teknik destek sağlayabilecek ve kurulumlarını yapabilecek deneyimli bay Elektrik Ustaları ,Teknisyen ve Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSürücü ehliyetli ve en az 3 yıl deneyimli Elektrik-Elektronik ürünlerinin montaj ve devreye alımında deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, pozitif düşünce yapısına sahip İletişim becerileri, ikna kabiliyeti ve iş geliştirme gibi yönetsel becerilerde yetkin Esnek çalışma saatlerine uyumlu Seyahat engeli bulunmayan Gelişime açık, dikkatli, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan Çözüm odaklı Askerliğini yapmış olması 40 yaşını aşmamış

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıCNC FREZE İÇİN PROĞRAM YAPMAK İŞLENECEK PARÇALARIN TAKIM ORGANİZASYONUNU YAPMAK PARÇANIN KALİTE KONTÖLÜNÜ YAPMAK TEKNİK RESİM ÇİZMEK

  Aranan NiteliklerCNC DİK İŞLEME TEZGAHINDA TECRÜBELİ FONUC KONTROL ÜNİTESİ TECRÜBESİ OLAN CAD/CAM GİBİ ÇİZİM VE İMALAT PROĞRAMLARINI KULLANABİLEN TEKNİK RESİM OKUMA VE CİZME YETENEĞİ OLAN HASSAS PARÇA İMALATINDA TECRÜBELİ ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ ÖLÇÜ ALETLERİNİ KULLANABİLEN ÖĞRENMEYE AÇIK DİKKATLİ VE DİSİPLİNLİ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, Alüminyum

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması20.000 metrekarelik üretim alanı içinde, yurtiçi ve yurtdışında bulunan market ve market zincirleri için, “Soğutucu Reyon” üretimi yapmaktayız.

  Aranan NiteliklerCNC Upcant,Punch konusunda tecrübeli , Tercihen üretim yapan işletmelerde saç işleme sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Dinamik, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.

  Sektör: İmalat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • Metal Üretim Şefi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Metal ve Talaşlı Metal üretiminde görev alacak Dinamik, Metal ve talaşlı metal üretim konularına hakim Çalışma arakdaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMetal ve Talaşlı metal konularında Teknik Öğretmen veya dengi. En az 10 yıl tecrübeli Askerlikle İlişiği Olmayan. Dinamik. Dudullu Organize Sanayi Civarında ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Tekniker

 • Arıtma Teknikeri

  Sardunya Gıdaİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Arıtma Teknikeri aramaktayız. Arıtma kontrollerini yapabilecek Artırmanın temizliğini yapabilecek ARIZA ve aksilik durumunda teknik ekibe haber verilecek.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek veya Teknik Lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden B sınıfı sürücü Belgesine sahip Askerlik hizmeti ile ilgili ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Tekniker

 • Teknisyen/Tekniker

  Mes MutfakKonya 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBURGER KING Restoranlarının mevcut elektik, soğutma-ısıtma sistemleri ve mutfak ekipmanlarının bakım ve servis işidir. Hızlı başvuru için 0 530 370 01 45 Cem bey ile görüşebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler-Konya'da ikamet eden, -Meslek liselerinin veya yüksek okullarının iklimlendirme,soğutma,elektrik,elektronik,metal işleri v.s bölümlerinden mezun, -Askerliğini yapmış, 30 yaş altı bay, -Aktif olarak araç kullanan, B sınıf ehliyetli, -Esnek çalışma koşullarına uyabilecek, -Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilecek, -Teknisyen/Tekniker

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektrik Teknikeri / Teknisyeni / Teknik Ressam

  Hendese Taahhüt Mühendislikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere tecrübeli / yetiştirilebilir ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAdayların teklif ve hakediş hazırlama, devam eden şantiyelere teknik döküman desteği verilmesi konuları, AUTOCAD projeleri üzerinden çalışılarak metraj çıkarma ya da ataşman hazırlaması istenecektir. Bahsedilen işler ile ilgili MS Excel, Word uygulamaları ile AUTOCAD programına hakim ya da temel bilgilere sahip olup, yetiştirilmeye müsait olmaları beklenmektedir. Adayların Ümraniye merkez ofisimize yakın ikamet etmesive aktif araç kullanması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • Elektrik Teknikeri

  Küp Mühendislikİstanbul Anadolu 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıElektrik Projesi çizecek, Teknik Öğretmen, tekniker veya teknisyen aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1) Hızlı autocad kullanabilen, Word ve excel’e hakim, 2) Elektrik Projesi çizimi yapacak ve elektrik proje dizaynı konusunda yetiştirilecek, 3) İşini ön plana alacak, özverili çalışacak, 4) Askerlik görevini yapmış olan, 5) Tercihen ehliyeti olan, 6) Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe yakınlarında oturan.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş AçıklamasıMYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olan,​ Makine Bakım Onarım ; Çorap üretim makinelerinin bakım onarımı konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy ve civarında ikamet eden Teknisyenler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Elektrik Bakım Teknisyeni

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİşletme içinde tüm fonksiyonel mekanik,elektrik ,pnömatik ve hidrolik makine tezgahların bakım planları dahilinde aylık ve yıllık bakımlarındaki elektrik bakımlarını yapmak. İşletme içindeki tüm elektrik ve mekanik tezgahların üretim esnasında arızalanması durumunda yöneticisi bilgisi dahilinde arızaya müdahale etmek. İşletme içindeki birimlerden gelen elektrik onarım taleplerini inceleyerek gereken çalışmaları yaparak arızayı gidermek. Elektriksel malzeme ihtiyaçlarını çıkartarak siparişinin Yöneticisi’ne iletilmek ve takibini yapmak. İhtiyaç dahilinde dış servis talebini Yöneticisine bildirmek ve takip etmek. Kompresör,jeneratör ve kompanzasyon bakımlarının takibini ve kontrolünü yapmak Tüm çalışmalarının kaydını aylık olarak Yöneticisine raporlamak. Çalışmaları sonucunda çıkan atıkları geri dönüşümlü ise geri dönüşüm kutusuna, değil ise Atık Toplama Kutularına atmak.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Meslek Lise Okulun Bölümü : Elektrik Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : - İş Deneyimi : 5 Yıl Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aplusİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin ilk ve tek hastane odaklı otelcilik hizmeti veren APlus bünyesinde görevlendirilmek üzere, Konusunda en az bir yıl deneyimli Teknik Meslek Listesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun Ekip çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden Bay *Mekanik Teknisyeni* aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

/11

İş Habercisi - Tekniker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?