Tekniker İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekniker
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin soğutma ve iklimlendirme, sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi vb. bölümlerden mezun, Site, AVM , ofis, otel, hastane vb. tesislerin mekanik tesisat ve iklimlendirme sistemleri konularında tecrübeli, Binaların iklimlendirme alt yapı sistemlerinin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Bina otomasyon sistemi hakkında bilgi sahibi, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "HVAC Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

 • İş Açıklaması TEKNİK SATIŞ PAZARLAMA ENDÜSTRİYEL OTOTMASYON ÜRÜNLERİ SATIŞ PAZARLAMA VE TEKNİK DESTEK VEREBİLME VASFINA SAHİP TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. Analitik düşünebilen , Raporlama yapabilecek , İnsan ilişkileri kuvvetli , Dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Elektrik Elektronik OTOMASYON  bölümlerinden mezun, Bu alanda malzeme bilgisi olan, Satış destek görevinde bulunacak, 24 - 35 yaşlarında , Konusunda en az 3 yıl tecrübeli , Ms office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanış, Bay / BAYAN  çalışma arkadaşları alınacaktır.  EHLİYETLİ.  

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin elektrik, elektrik-elektronik bölümlerden mezun, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında tecrübeli, Kuvvetli ve zayıf akım alt yapıları konusunda tecrübeli, Elektrik altyapı sistemlerinin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Auto Cad, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Elektrik Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin sıhhi tesisat, mekanik bölümlerden mezun, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin sıhhi tesisat ve kapalı devre sistemlerinin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında tecrübeli, Mekanik sistemlerin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Mekanik Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

 • İş Açıklaması Sorumlusu olduğu projede, imalatın kontrolü, proje ve ekip koordinasyonunun sağlamak, İşin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef süreler de sonuçlandırmak, İşlerin istenen kalite seviyesinde yapılmasını temin etmek, Tüm birimler ile koordinasyonlu olarak şantiye ihtiyaçlarını gerekli mercilere iletmek, Alt yüklenici uygulamalarını denetlemek, metraj, raporlama ve hakediş konularında teknik ofise bilgi sağlamak, Sahada GRC Beton ve Giydirme Cephe için gerekli olan tüm belgeleri dokümante edecek ve siparişlerin kontrollerinin yapılması,  Sahada GRC Beton ve Giydirme Cephe detaylarında saha ekibini bilgilendirerek uygulama esnasında oluşabilecek teknik sorunlara çözüm getirilmesi Projenin uygulanması esnasında gerekli yönlendirmelerin yapılması

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında yapımına devam etmekte olduğumuz İSTMARİNA projemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli İş merkezi, Alışveriş Merkezi ve konut projelerinde en az 5 yıl saha deneyim sahibi, İyi derecede Autocad ve MS Office bilgisine sahip, GRC Beton ve Giydirme Cephe işlerinin sürecinin organizasyonunu ve kontrolünü yapabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, dinamik Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışık, Çözüm odaklı çalışabilen, Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan,   ‘’Cephe İşleri Sorumlusu (Tekniker)’’ aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için Kayseri'de ikamet eden Yapı Kimyasalları konusunda bilgi sahibi Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Satış konusunda deneyim ve bilgi sahibi İNŞAAT TEKNİKERİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Faaliyet alanlarımız olan Kapalı Devre TV (CCTV), Acil Anons, Müzik Yayın, Yangın Algılama ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında;  • Montaj,  • Süpervizyon,  • Devreye Alma,  • Bakım ve  • Teknik Servis  hizmetleri için Kendine Güvenen, Yetki ve Sorumluluk Alabilecek, Deneyimli ya da Yetiştirilmek üzere Teknisyen ve Teknikerler alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler • 28 yaşını aşmamış,  • Meslek yüksek okulları ya da meslek liselerinin Elektrik ya da Elektronik Bölümlerinden mezun,  • Askerlik hizmetini tamamlamış,  • Sürücü ehliyetli ve trafikte aktif olarak araba kullanabilen,  • İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden,        Not: Belirtilen pozisyon için deneyim şart değildir ancak sektör, saha, proje, şantiye ve tesisat deneyimi tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu saha imalatlarının, Ağaoğlu standartları çerçevesinde projesine uygun olarak ve planlanan zamanda tamamlanmasının sağlanması.  

  Aranan Nitelikler İnşaat sektörünün liderlerinden olan şirketimizin Anadolu yakasındaki İstanbul Finans Merkeziprojesinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel kalıp ve Metro İnşaatı sistemlerinde çalışmış, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Bilgisayarda rapor hazırlama becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, şantiye çalışmasına uyumlu, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 'İNŞAAT TEKNİKERİ' takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekip çalışmasına inanan, yüksek iletişim becerilerine sahip, sürekli gelişime odaklı ve aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MYO ve/veya Meslek Lisesi ilgili bölüm  mezunu, MS Offıce programlarını iyi seviyede kullanbilen, Torna,Freze,Kayar ve Yatay işleme merkezinde çalışabilecek, Vardiya sorumluluğu ve/veya yardımcılığı  yapabilecek, Vardiyalı çalışma konusunda uyumlu, Tercihen kesici takım ve makinalarda denyim sahibi, 5S,Kaızen,Stok Yönetimi konularında tecrübeli, Bursa'da ikamet eden.

 • Elektrik Teknisyeni
  Flora Residence
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Sistemlerin planlı bakım ve kontrollerini yapmak, Bakım firmalarına refakat etmek Meydana gelen  arızalara müdahale etmek,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek veya Teknik Meslek Liselerinin  Elektrik Bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Avm,konut,plaza işletmelerinde  deneyimli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, elektrik,aydınlatma,zayıf akım tesisatları konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu Dinamik ve İletişimi düzgün İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden\edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış 

 • İş Açıklaması Gebze'de bulunan çelik konstrüksiyon fabrikamız ve Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere Makine ve/veya İnşaat Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çelik konstrüksiyon sektöründe çalışmış, Teknik-İmalat resim bilgisine sahip olan, İyi derecede Autocad kullanabilen, Xsteel ve SAP programlarına hakim, Ofis programlarına hakim, Askerliğini yapmış, Esnek çalişma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen. Bay adaylar değerlendirilecektir.

 • Saha / Montaj Teknisyeni
  220 Proje Elektronik Sistemler…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Satışını yapmakta olduğumuz Ses, Görüntü,Aydınlatma,Otomasyon kontrol sistemlerinin montajını teknik ekip şefi kontrolünde gerçekleştirecek genç çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler   Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, tercihen Elektrik/Elektronik bölümü mezunu Elektronik cihaz montajı yapabilecek Zayıf akım konusunda bilgi sahibi Öğrenmeye açık Sigara kullanmayan Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen Askerliğini yapmış yada min. 3 yıl tecilli Gerektiğinde yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Şehir dışı seyahat engeli bulunmayan 30 yaşını aşmamış   Genç çalışma arkadaşları aramaktayız.  

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ankara ve Ankara dışındaki şantiyelerimizde çalışmak üzere; Ankara'da ikamet eden, Seyahat etme, sağlık sorunları, yükseklik korkusu olmayan elektrikçiler alınacaktır. Kendini geliştirmeye, öğrenmeye ve uzun süreli bir işbirliğine istekli olan, Askerlik sorunu olmayan, ekip çalışmasına yakın olması istenen özelliklerdir. Sürücü belgesi aranmaktadır. Bilgisayar kullanabilen, endüstriyel tesis tecrübesi olan tercih edilecektir.

 • Klima Sistemleri Servis Mühendisleri/Teknisyenleri
  Atlantik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Atlantik Grup olarak AAON . HITECSA, MITA,CENTURY, AIRWELL gibi merkezi soğutma, ısıtma ve klima sistemleri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız  İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimize servis departmanında  görev alacak  servis mühendisi   veya  teknisyeni  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  makina ,elektrik , iklimlendirme ve soğutma bölümlerinin lisans veya ön lisans programlarından mezun. Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için) Merkezi klima sistemi ekipmanları (chiller, rooftop, ısı pompası, soğutma kulesi )servisinde tecrübeli Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi hedefleyen Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyeti olan Tercihan iyi derecede İngilizce bilen Tercihan İstanbul Anadolu yakasında (Üsküdar'a yakın ) ikamet eden

 • İnşaat Asistanı / Tekniker
  Nt Marka Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Fiyat Tekliflerinin Hazırlanması Müşterilerden gelen projelerin keşif listesinin çıkarılması, Proje için gerekli malzeme araştırmalarının yapılması ve şantiyeye teslimatını organize edebilecek, Şantiye ve merkez iletişimini sağlayabilecek, Gerektiğinde şantiye ziyareti  kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkezinde görevlendirilmek üzere (Çengelköy/Üsküdar),  Lise veya Meslek Yüksek okul mezunu.  MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim (özellikle excel), Proje metrajlarını hesaplayabilecek düzeyde Autocad kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketimizin 34. yılında  gerek atölyelerimizde üretim ve  montaj birimlerinde, gerekse müşteri adreslerinde  montaj, periyodik bakım ve teknik servis  hizmetlerde aktif görev almak. MUHESEBE elemanı ARAMİYORUZ. FİZİKİ Olarak sahada yada atölyede çalışacak  arıyoruz NOT: BİLGİ ALMAK AMAÇLI TELEFONLA KESİNLİKLE ARAMAYINIZ. CV gönderiniz. 

  Aranan Nitelikler El aletleri kullanma becerili veya öğrenmeye istekli, veya bakım ve montaj işlerinde çalışmak için yetiştirilebilir.  Şoför olarak başvuranların bizzat fiziki olarak da çalışabilecek, asgari B sınıfı oto ehliyetli, SRC ve Pisikoteknik belgesi bulunmalıdır.     NOT: Bornova Merkez, Özkanlar, Evak3, Çamdibi, Çinarlı, Pınarbaşı ve çevresi,  Bayraklı, Karşıyaka,  Çiğli, Buca,Şirinyer, Konak, Yeşilyurt, Bozyaka, Hatay oturanlar tercih önceliklidir.    ÖNEMLİ NOT: BİLGİ ALMAK AMAÇLI TELEFONLA KESİNLİKLE ARAMAYINIZ. CV gönderiniz. MUHESEBE elemanı ARAMİYORUZ. FİZİKİ Olarak sahada yada atölyede çalışacak  arıyoruz

 • İş Açıklaması Kurum ve Kuruluşlar başta olmak üzere hayatın her alanında, Yangın Öneleme,  Algılama, Alarm, İhbar,  Otomatik - Mekanik Söndürme sistem ve Donanımları ile Acil Durum Alt ve Üst yapı oluşturulması  Yangın söndürücü üretim   konularında yetişmiş veya yetiştirilebilecek nitelikte ; Projelendirme, Uygulama, montaj, Periyodik bakım, Teknik servis, konularında uzun süreli aktif görev alabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. NOT1: İlçe ve semt mutlaka belirtilmelidir. 

  Aranan Nitelikler MESLEK YÜKSEK OKULLARI- MYO ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİ, EML ÇIRAKLIK EĞİTİM KURUMLARI;ÇEK Elktrik, Elektrik - Elektronik, Otomasyon, Tesisat Teknolojileri, Makine, Metal İşleri vb. teknik eğitimli, NOT: İzmir ili; Buca, Bornova, Bayraklı, Konak, Karşıyaka, Çiğli, Karabağlar civarında oturanlar servis sistemimize uygunluk nedeni ile tercih önceliklidir.

 • İş Açıklaması   DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN KONYA ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Motorlu taşıtların elektrik arızalarının teşhis edilip, donanımlarının, bakım ve onarımının yapılması, Gerekli klima, lamba ve kablo elektrik gibi parça değişikliklerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak;  

  Aranan Nitelikler   Oto-Elektrik konusunda kalfalık veya ustalık belgesine sahip, Otomotiv sektöründe benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, Konya'da ikamet eden, Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak. Gelen ve giden kargoların işlemlerini ve takibini yapmak ve ilgili birimlere gerekli bilgileri vermek, gerektiğinde kargoların durum bilgisini kontrol etmek Satın alınması gereken malzemelerle ilgili piyasa fiyat araştırması yaparak, yazışmaları hazırlamak, bilgi vermek,  

  Aranan Nitelikler * MS Office programlarını kullanabilen, * Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, * Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, *  Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, *  Tercihen üniversite mezunu *  Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, *  Satın alma konusunda deneyimi olan *  İmalat firmasında çalışmış *  Tercihen Teknik çizim programlarını kullanabilen *  Sorumluluk sahibi, iş takip becerisi gelişmiş,öğrenmeye açık    Bayan  Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ LAZER ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN; Lazer uygulamalarını müşterilere tanıtacak, Yeni uygulama alamanları geliştirecek, Makine ve cihazların teknik servisini yapabilecek, Müşteriye uygulamalar hakkında eğitim verecek,  

  Aranan Nitelikler 27-45 yaşları arasında, Elektrik, Elektronik, Makine, Maden veya Fizik Teknikeri, Teknisyeni veya Mühendisi, Minumum Elektrik veya Elektronik alanlarında Meslek Lisesi mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe - Tuzla arasında), Mekanik ve Elektronik alanlarında tercihen otomasyon üzerine minumum 2 yıl deneyimli, Tercihen CNS tezgahı tecrübesi olan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Teknolojik ürünleri kullanma konusunda yetenekli ve istekli, Bilgisayarı çok iyi kullanabilen, Sabırlı, sadık, detaycı, analitik düşünebilen, teknik zeka ve kapasiteye sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Teknik ingilizce bilen, Bay adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Bay / Bayan "LAZER TEKNİK DESTEK ELEMANI"  aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYANIN EN BÜYÜK POMPA ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN TUZLADA'DAKİ FABRİKA BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE,   * Müşteri, yetkili servisler ve çağrı merkezi arasındaki ilişkileri koordine edecek, * Mekanik ve elektrik sistem arızalarını telefon üzerinden gelen çağrılara bağlı olarak gerekli soruları yönelterek tespit ederek, çözüm konusunda müşteri ve servislere danışmanlık yapacak, * Arızalı ürünlerin garanti şartlarını incelemek ve sonuçları raporlayarak sisteme kaydetmek, * Gerekli yedek parça siparişlerinin verilmesi, * Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak,  

  Aranan Nitelikler * 25-38 Yaşları arasında, * Teknik Lise ve/veya MYO ilgili bölümlerden mezun, * En az 2 yıl mekanik montaj tecrübesi olan, * Masa başı ve ofis ortamında daha önce çalışmış, * Tercihen Servis deneyimi olan, * Teknik düzeyde orta derecece İngilizce bilen, * MS Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Mekanik tesisat, elektrik, ısıtma ve soğutma tesisatları konusunda bilgi sahibi, * Tercihen, kontrol panoları, PLC ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, * Pratik elektrik - elektronik bilgisi olan, ölçü cihazları ve diğer sistemleri kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Anadolu yakasında geniş bir servis ağı bulunmaktadır. ) * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, NOT: Ana servis bünyesinde masa başı işidir. Ofis bünyesinde masa başında görev alabilecek adaylar değerlendirilecektir.   " SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLÜMÜ SERVİS TEKNİSYENİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklere sahip ''Ar-ge Teknik Uzmanı" aramaktayız. Saha çalışmalarında ürüne ait teknik data ve ölçümlemeleri almak, Montaj çalışmaları yapmak, Yeni ürün tasarım faaliyetlerini karşılamak için müşteri ziyaretleri yapmak, Ürünün teknik tasarımı ve malzeme listesi hazırlanması çalışmalarına katılmak, Satış ekibine geliştirilen yeni ürünlerle ilgili olarak teknik destek vermek, Saha çalışmalarında montaj işlemlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler   Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, Tercihen orta seviye ingilizce bilgisine sahip, MS Office program, Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, Mutlak suretle Solidworks bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olmak, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ BAŞTA OLMAK ÜZERE SEKTÖRÜN LİDER KURULUŞLARINA DÜNYA STANDARTLARINDA TEKNİK SERVİS HİZMETİ VEREN VE ARAÇ MUAYENE AYNI ZAMANDA DETAYLI EKSPERTİZ ALANINDA ÇÖZÜM ÜRETEN MÜŞTERİMİZ İÇİN;   - İkinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı otomobil ekspertiz raporu düzenleyecek,  

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve / veya MYO Otomotiv bölümlerinden mezun, 28 - 35 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe binek ve tercihen ağır vasıta araçlarla ilgili operasyonel hizmetlerde en az 3 yıl deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekank konularına hakim, Ekspertiz, test ve araç muayene konularında deneyimli, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen E sınıfı ehliyete de sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,          " OTO EKSPERTİZ TEKNİSYENİ " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

 • Forklift Servis Ekip Lideri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması     TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE;   Merkez servisinde bulunan 20 kişilik teknisyen ekibini yönetebilecek, İş dağılımlarını gerçekleştirecek, Gerekli olduğunda kendisi de arıza tespit ve onarımlarda müdahil olabilecek, Gerektiğinde müşteri şikayetleri ile ilgili müşteri ile yapıcı diyalog kurabilecek,  

  Aranan Nitelikler   Makine Mühendisliği, EML ve / veya Teknik Lise mezunu, 25 - 45 yaşlar aralığında, Forkift, Otomotiv veya İş Makineleri alanlarının birisinde deneyimli ve teknik bilgisi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Teknisyen kadrosu ile pozitif etkileşim kurabilecek, hedefe yöneltici, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " FORKLİFT SERVİS EKİP LİDERİ  " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ BAŞTA OLMAK ÜZERE SEKTÖRÜN LİDER KURULUŞLARINA DÜNYA STANDARTLARINDA TEKNİK SERVİS HİZMETİ VEREN VE ARAÇ MUAYENE AYNI ZAMANDA DETAYLI EKSPERTİZ ALANINDA ÇÖZÜM ÜRETEN MÜŞTERİMİZ İÇİN;   - İkinci el araçların kaza ve arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı otomobil ekspertiz raporu düzenleyecek, -  Yedek parça-kaporta-boya-mekanik organizasyonunu sağlayacak,  

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor ve / veya MYO Otomotiv bölümlerinden mezun, 28 - 35 yaşlar aralığında, Otomotiv sektöründe hasarlı araç ekspertizi alanında deneyimli, İkinci el araçlar konusunda uzman, Yedek parça, boya, kaporta ve mekank konularına hakim, Ekspertiz, test ve araç muayene konularında deneyimli, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen E sınıfı ehliyete de sahip olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay,          " HASAR DANIŞMANI " aranmaktadır.           www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "ÖZEL MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" bünyesinde görevlendirilmek üzere,   "RADYOLOJİ TEKNİKERİ" Aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler Önlisans Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu mezunu, Hasta güvenliğine ve hasta menuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerileri kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, Eğitim ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Beylikdüzü ve yakın çevresinde ikamet eden Askerlik vazifesini tamamlamış, Bay

 • Stajyer Öğrenci
  Natura Keratin
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Firmamız Amerikan saç bakım markası olan Natura keratin markasının Türkiye distribütörüdür. Firmamıza bayan stajyer öğrenci alınacaktır. İlgili Lise yada Üniversitlerin: Kimya, Muhasebe, Bilgi İşlem, Grafikerlik bölümünde okuyanlar tercih sebebidir. Staj sonunda full time çalışma olanağı. Ofisimiz: İstanbul Sultangazi ilçesindedir. İşin tanımı: E-ticaret site yönetimi Fatura kesmek Sosyal medya hesaplarımızın takip edilmesi gerekli paylaşımların yapılması. Kozmetik ürünlerimiz ile ilgili kampanya ve tanıtımların organize edilmesi. Çalışma saatleri Hafta içi 09:00 - 18:00

  Aranan Nitelikler World, Excel kullanabilmesi. Sosyal medya hesapları konusunda bilgili olması. Lise son sınıf veya üniversitede okuyan Zorunlu Stajı olan. Girişken.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Kimya bölümü mezunu, Bilgisayar, ofis programlarını ve ofis cihazlarını rahatlıkla kullanabilen, Bay/bayan Askerlik  görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze bölgesinde ikamet eden (görev yeri Tuzla’dır.) 27 Yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Zamanını programlayabilen aynı anda birden fazla çalışmayı takip edebilen, Öğrenme motivasyonu yüksek, Hızlı, pratik, çözüm odaklı düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Vardiyalı/vardiyasız çalışabilecek.  

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere; "Radyoloji Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ve Radyoloji bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere; "Anestezi Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Anestezi bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

/
13

İş Habercisi - Tekniker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?