Tekniker İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekniker
 • Hvac Teknisyeni Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin soğutma ve iklimlendirme, sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi vb. bölümlerden mezun, Site, AVM , ofis, otel, hastane vb. tesislerin mekanik tesisat ve iklimlendirme sistemleri konularında tecrübeli, Binaların iklimlendirme alt yapı sistemlerinin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Bina otomasyon sistemi hakkında bilgi sahibi, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "HVAC Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Mekanik Teknisyeni Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin sıhhi tesisat, mekanik bölümlerden mezun, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin sıhhi tesisat ve kapalı devre sistemlerinin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında tecrübeli, Mekanik sistemlerin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Mekanik Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Site Teknikeri

  Aranan Nitelikler 1, MeslekLisesi/MYO Elektrik ve Elektronik BÖlümü Mezunu, 2.Askerlik Görevini Tamamlamış, 3.Site Teknik Ekipmanları Konusunda Bilgili, 4.Vardiyalı Sistemde Çalışabilecek, 5. Site/Toplu Yapılarda Çalışmış En Az  3 yıl Deneyimli 6.Erkek Eleman Alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker

 • Proje Uzmanı Reed Türkiye Aksaray 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • İnşaat Teknikeri Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Lojistik Sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin, Depo inşaat şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler İnşaat ile ilgili prosedürleri ve yönetmelikleri bilen, Proje okuyabilen, Hakediş ve Metraj bilgisi olan, En az 4 - 5 yıl deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Esenyurt veya çevresinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, İnşaat Teknikeri çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerinin, imalat, montaj ve ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre elektriki yıllık bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi Faaliyetler ile ilgili raporlamaların yapılması  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksek okullarının Elektrik/Elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli Elektrik projelerini okuyabilen, saha uygulama konusunda bilgi sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanım sertifikasına sahip  Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Elektrik Teknisyeni Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ağaoğlu Şirketler Grubu Site Yönetimleri Maslak 1453 projesinde görevlendirilmek üzere; 2 yıllık Meslek Yüksekokulları veya meslek liselerinin elektrik, elektrik-elektronik bölümlerden mezun, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında tecrübeli, Kuvvetli ve zayıf akım alt yapıları konusunda tecrübeli, Elektrik altyapı sistemlerinin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş analitik raporlama yapabilen, Auto Cad, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Elektrik Teknisyeni / Teknikeri" takım arkadaşları arıyoruz. 

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Saha Teknik Uzmanı Data Grup İzmir, Ankara, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler TURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. İstanbul Avrupa yakası ,İzmir ve Ankara bölgeleri için personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Tekniker

 • Servis Şefi Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Şef Yardımcısı, Tekniker, Eleman, Şef / Amir

 • Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı THY Teknik A.Ş. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İŞKUR ve Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitimi başarıyla bitiren kursiyerler uçak komponent bakım-onarımı alanındaki çalışmalara "Teknik Destek Personeli" pozisyonunda destek verebilecek yetkinlik düzeyine gelecek şekilde 3 ay süreyle eğitimden geçirileceklerdir. Kursa kabul edilecek adayların; düzenlenecek "Genel Yetenek" ve “İngilizce” testlerinden başarılı olmaları ve yapılacak mülakattan iş için uygun değerlendirilmeleri gerekmektedir. Yazılı sınavlar ve mülakatlar neticesinde eğitim programına başlamaya hak kazananlar, program boyunca İŞKUR tarafından belirlenen oranda maddi yardım alacak, iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından yatırılacaktır. Programı tamamlayan kursiyerlerin en az %50'si "THY Teknik” başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler istihdam edileceklerdir.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: 1. T.C. Vatandaşı olmak, 2. Meslek Yüksek Okullarının; • Döküm • Endüstriyel Kalıpçılık • Gemi İnşaatı • Kaynak Teknolojisi • Lastik ve Plastik Teknolojisi • Makina • Makina, Resim ve Konstrüksiyon • Metalurji • Elektrik • Elektronik • Oto Boya ve Karoseri • Otomotiv Teknolojisi bölümü mezunu olmak, 3. İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak, 4. Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklar), 5. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, 6. Başvuru sırasında 29 yaşından büyük olmamak, 7. Eğitimlerin düzenlediği yerlerde ikamet etmeyi ve kursa kesintisiz devam etmeyi kabul etmek.  Önemli Notlar: - Başvurunuzun işleme alınabilmesi için okul/bölüm ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz giriniz. - Sınav daveti SecretCV üzerinden THY Teknik A.Ş. tarafından yapılacaktır. Sınav daveti almayan adaylar alım sürecine dahil edilmeyeceklerdir. - Eğitime kabul edilen adayların pratik eğitimleri THY Teknik A.Ş.tesislerinde yapılacak olup; teorik eğitimlerinin nerede yapılacağı ise ayrıca bildirilecektir.  

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Endüstriyel, medikal, özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması Kurubuz üretimi yapılması Tüp dolum, tüp bakım ve kurubuz üretimiyle ilgili her türlü ekipmanların kontol ve bakımının yapılması Tüp demetleri (MTP, KMTP, vb) montaj ve bakım yapılması Forklift ile tüp dağıtım araçları yüklem- boşaltma yapılması Tüp stok ve tasnif sahaların düzenlenmesi Müşteri taleplerine göre sevkiyata gidecek tüplerin hazırlanması Yapılan işlerin ERP programlarına kaydının yapılması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen MYO, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik liselerinin teknik bölümlerindem mezun Tüp dolum, forklift operatörü olarak en az 2 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Tercihen en az temel seviyede ingilizce bilgisine sahip Tüp Dolum ve Forklift Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Enerji, Kimya

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Özel Silivri Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liseleri veya yüksek okulların elektrik elektronik bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Bina elektrik tesisatları konusunda deneyimli,elektronik cihazların bakım ve onarımı konusunda çalışmış, Esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı çalışacak, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Askerliğini yapmış, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Elektrik Elektronik Teknisyeni/ Teknikeri” aramaktayız. İletişim:Yıldıray Karakartal-5312504947    

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemiz'de görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Biyomedikal Cihaz Teknolojisi veya Biyomedikal Mühendisliği bölümü mezunu,   Tercihen asgari 2 yıl tecrübeli,   Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Şikayet Yönetimi ve Kalite süreçlerine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme yeteneği yüksek,   Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan   Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden veya edebilecek, 'Biyomedikal Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Ereğli Anadolu Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin Tıbbi Görüntüleme bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,          "Radyoloji Teknisyeni / Teknikeri” aramaktayız. irtibat: Genel Müdür Şahin ELÇİ            05057283552  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Hastanemizin Radyoterapi bölümüne aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere ;   Üniversitelerin Radyoterapi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Kendi alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Yurt dışında çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, IGRT (Conebeam CT) konusunda deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Hasta memnuniyetine önem veren,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Özel Silivri Medicalpark Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liseleri veya yüksek okulların elektrik elektronik bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Bina elektrik tesisatları konusunda deneyimli,elektronik cihazların bakım ve onarımı konusunda çalışmış, Esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı çalışacak, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Askerliğini yapmış, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Elektrik Elektronik Teknisyeni/ Teknikeri” aramaktayız. İletişim:Yıldıray Karakartal-5312504947    

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması   Medical Park Hastaneler Grubu Silivri Hastanemizde görevlendirilmek üzere;   Teknik Lise, Yüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimi olan, Laboratuvar pratiği ve becerisine sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için),   ''Laboratuvar Tekniker'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tüm Kalite Kontrol analizlerinin yapılması Özel gaz dolum ve karışımlarının dolumunun yapılması Analiz cihazlarının bakımını ve kalibrasyonlarının yapılması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik liselerinin kimya bölümlerindem mezun En az 1 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Tercihen en az temel seviyede İngilizce bilgisine sahip Laboratuvar Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Enerji

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen lojistik firmalarından olan kurumsal firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.  Tesis Kurtköy / Orhanlı'da bulunmaktadır. Çalışma saatleri : Hafta içi 08:30-18:00 Düşünülen aylık ücret : 2400 TL Brüt. Aynı zamanda yan haklar kapsamında yılda bir maaş ikramiye ( 6 ayda bir yarım maaş ) ve her yılın Eylül ayında yakacak yardımı ödemesi. Hafta sonu çalışma durumu : Hafta sonu ( C.tesi ) 08:30-14:45 şeklinde. İş ana hatları ile ; Araçların periyodik bakımları, arıza kontrolleri, diagnostik cihaz ile arıza kontrolü yapabilmeyi, oto elektrik işinde deneyimli olmayı  ve ayrıca hafif ticari araçların tamir bakım işlerini kapsamaktadır. Konusunda deneyimli olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, Lojistik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Şirket bünyesinde saha ve atölyede yapılan işlerde pano tasarım ve saha montaj işlerini yapmak. Cihaz bağlantılarını yapmak. Pano projesi oluşturmak. Devreye alma işlemlerini yapmak  

  Aranan Nitelikler Tuzla, Pendik, Kaynarca civarında ikamet eden, Meslek yüksekokullarının ya da endüstri meslek liselerinin elektrik bölümü mezunu Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporunu almaya engeli olmayan, PLC programı yazabilen, Pano dizaynı ve projesi oluşturabilen, Sorumluluk sahibi, gelişmeye açık ve kendine güvenen, Asker hizmetini tamamlamış, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Transfüzyon Merkezi Labaratuvar Teknikeri Amerikan Hastanesi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Aferez işleminin gerçekleştirilmesi, bu doğrultuda; Donörün bilgilendirilmesi ve işleme hazırlanması, işlem süresince cihaz ve hastanın takip edilmesi,ürünün doğru olarak hazırlanması ve yine donörün takibinin gerçekleştirilmesi, • Bölge Kan Merkezi ile kurum arasında kan ve kan ürünleri ile ilgili temin sağlamak, gerekli koordinasyonu ve yazışmaları gerçekleştirmek.   *Ön Lisans Tıbbi Labaratuvar bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir. **Hastanemizin lojman imkanı bulunmamaktadır.

  Aranan Nitelikler Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. Koç Üniversitesi Hastanesi Transfüzyon Merkezinde çalışmak üzere, • En az 2 yıllık Transfüzyon Merkezi tecrübesi olan, • Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Labaratuvar bölümü mezunu, • Kan Bankacılığı ve Kan Transfüzyon sertifikası bulunan, • Kan Alma tecrübesi bulunan, • Aferez konusunda tecrübeli, • Prezentable, iletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, • Vardiyalı çalışabilecek, ‘Transfüzyon Merkezi Labaratuvar Teknikeri’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İÇ GİYİM İMALATI  YAPAN FİRMAMIZA   TEKSTİL MAKİNELERİNİN  ELEKTRONİK VE MEKANİK AKSAMINDAN    ANLAYAN     ELEKTRİK İŞLERİ  KONUSUNDA BİLGİ SAHİBi   ''FABRİKA DA RİSK TEŞKİL EDEN ELEKTRİK, SU TESİSATI  vb. KONULARI  TAKİP EDİP GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALACAK''     MEKANİK VE ELEKTRİK  BAKIM TEKNİSYENİ''ARANMAKTADIR  

  Aranan Nitelikler KONUSUNDA  DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ,  SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, ASKERLİKLE İLİŞKİSİ OLMAYAN, ESNEK ÇALIŞMA KOŞULLARINA UYUMLU, TERCİHEN TEKNİK LİSE YA DA MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNU, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, TAKİPÇİ, ÇÖZÜM ODAKLI DÜŞÜNEN, SORUMLULUK SAHİBİ

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Yetkili, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir Çiğli'de  yer alan ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamızda "Bakım-Onarım Teknisyeni” pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır.   Meslek Liselerinin(EML) veya Meslek Yüksek Okullarının (MYO) Elektrik-Elektronik / Makine / Mekanik Bölümlerinden mezun Tercihen üretim yapan bir firmada Elektrik-Mekanik bakım onarım bölümünde en az 2 yıl çalışmış Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Takım çalışması yatkın, iletişimi güçlü, çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden  

  Aranan Nitelikler •PLC ve CAT teknik bilgisine sahip ve mekanik arızalar konusunda deneyimli •Elektrik kumanda ve otomasyon konusunda deneyimli •Makinelerde oluşan arızalara gerekli müdahaleleri yapacak ve tekrar oluşmaması için gerekli önlemleri alacak •Gerekli bakım prosedürlerini planlayacak, planlı bakımları uygulayacak ve/veya uygulanmasını sağlayacak, •Firma içerisinde geliştirilecek makine ve otomasyon projelerinde bulunacak ve destek verecektir.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Teknik Hizmet Elemanı Bind Çikolata İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Süper Grup'un bünyesinde bulunan  Bindchocolate   SİLİVRİ fabrikamızda  görev alacak olan Elektrik ve Bakım İşlerinde görevlendirilecek,Teknik Hizmet Elemanı pozisyonu için aranılan nitelikler aşağıda belirtildiği gibidir; Görev yeri Silivri Değirmenköy 

  Aranan Nitelikler · Yüksekokulların veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Elektrik ve Bakım) · 25-45 yaş aralığında · Askerliğini yapmış · Teknik hizmet alanında en az 3 yıl deneyimli · B sınıfı ehliyete sahip           bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İnşaat Teknikeri Kahve Sokağı Denizli 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı şubelerimizin  şantiye kontrollerinin yapılması, taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin takip edilmesinde görev alacak Bay İnşaat Teknikeri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 25-35 yaş arası, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Zincir cafe, AVM, Otel vb. projelerin mimari yapımında görev almış, Analitik düşünen ve çözüm odaklı, MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Şantiye deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Denizli de ikamet eden, Bay.

  Sektör: Gıda, İnşaat, Restorancılık

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Ticari Araçlar Servis Mekanikeri HAS OTOMOTİV İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mercedes-Benz Türk A.Ş.'nin bayii olan şirketimizde , *Ticari Araçlar Servis Mekanikeri* alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Tercihen E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),  

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Biyomedikal Teknikeri Avrasya Hospital İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Avrasya Gaziosmanpaşa  Hastanesinde BİYOMEDİKAL bölümünde  görevlendirilmek üzere BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ  çalışma arkadaşları aramaktayız. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz

  Aranan Nitelikler Avrasya Gaziosmanpaşa  Hastanesinde BİYOMEDİKAL   bölümünde  görevlendirilmek üzere; Tıbbi cihaz ve ekipmanın işletmeye alınmasında firmalarla gerekli organizasyonu sağlamak,  Tıbbi cihaz ve sistemlerin, alt yapı hazırlıklarının ve montajlarının kontrolünü sağlamak,  Tıbbi cihaz arızalarını gidermek ve koruyucu bakım ile kalibrasyonlarını yapmak veya firmaya yaptırmak. • Biyomedikal bölümlerinden mezun olmak, • Biyomedikal alanında tecrübeli, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Kariyer hedefleyen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Eğitim ve gelişime açık, • Mesleki yenilikleri takip eden,   BİYOMEDİKAL çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması DOKUMASIZ MENSUCAT ( NONWOVEN ) İMALATI YAPAN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE   SARIM MAKİNASI OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Tekstil makinaları ve/veya Mekanik Bölümlerinden mezun Tekstil sektöründe kumaş sarım makinalarında deneyimli (  dokumasız kumaş üretiminde çalışılmış olması tercih sebebidir ) MS Office programlarını kullanabilen Vardiyalı çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış   İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece - Silivri güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması DOKUMASIZ MENSUCAT ( NONWOVEN ) İMALATI YAPAN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE   TARAK BÖLÜMÜ HAT OPERATÖRLERİ ARANMAKTADIR Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Tekstil makinaları ve/veya Mekanik Bölümlerinden mezun Tekstil sektöründe dokumasız kumaş üretiminde ve /veya tarak makinalarında deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Vardiyalı çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış   İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece - Silivri güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • Tekniker ve Teknisyen Mes Mutfak Çanakkale 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması BURGER KING  RESTORANLARININ BAKIM ONARIM ARIZA İŞLERİ.

  Aranan Nitelikler *MESLEK VE TEKNİK LİSELERİN, 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARIN,  ELEKTRİK, ELEKTRONİK,  SOĞUTMA, İKLİMLENDİRME   MEKANİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN,  ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ,  OTO SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP, 30 YAŞINI GEÇMEMİŞ . ÇANAKKALE BÖLGESİNDE İKAMET EDEN TEKNİKER VE TEKNİSYENLER ARANMAKTADIR. ÖNEMLİ NOT : ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.  

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

/
13

İş Habercisi - Tekniker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?