Tekniker İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekniker
 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı : Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline DSL Çözüm Merkezinde Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen adsl kurulum arıza vb, işlemlerde deneyimli, Tercihen kablolama konusunda deneyimli, Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi, Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ümraniye,Sancaktepe,Sarıgazi,Sultanbeyli,Maltepe, Kartal,Pendik,Tuzla ilçelerinde ikamet eden, Takım arkdaşları arıyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, ANKARA için TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Yetkili, Tekniker

 • Data Grup İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler TURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. İstanbul Avrupa yakası ,İzmir ve Ankara bölgeleri için personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerinin, imalat, montaj ve ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre elektriki yıllık bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi Faaliyetler ile ilgili raporlamaların yapılması  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksek okullarının Elektrik/Elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli Elektrik projelerini okuyabilen, saha uygulama konusunda bilgi sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanım sertifikasına sahip  Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dijital baskı makine üretimi sağlayan müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Çizim Teknikeri"arayışımız bulunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre çizimin planlanması, Planlamanın ardından takip edilmesi ve sürecin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik Çizim konusunda en az 2-3 yıl deneyime sahip, Autocad ve Solidworks bilgisi olan, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Tekniker

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Satışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Şef Yardımcısı, Tekniker, Eleman, Şef / Amir

 • Reed Türkiye Aksaray 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması Çeşitli alanlarda makine imalatı yapan firmamızda, rulman, lineer sistemler, vidalı miller vb. hassas mekanik montaj parçaları ile birlikte makinelerin montajlarının yapılması. Montajları yapılan makinelerin sevkiyatlarının ve müşteride kurulumlarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının; Makina, Mekatronik, Torna-Tesviye, Motor veya Makina Montajı ile ilgili diğer bölümlerinden mezun, Makinelerin montaj ve sahada devreye alma işlerinde çalışacak, Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını ve el aletlerini kullanabilen, Alanında konuya teknik açıdan hâkim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Düzenli ve Disiplinli, Mekanik montaj konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Askerliğini tamamlamış, 25-40 yaş arası, 'Mekanik Montaj Teknisyeni' arıyoruz.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta

 • Repkon Makine İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Çok çeşitli alanlarda makine imalatı yapan firmamızda, özellikle LPG Silindir üretim hatlarında bulunan makinelerin montajı, kurulumu, operatörlüğü, sevkiyatları ve müşteride kurulumlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ve Meslek Yüksek Okullarının; Makina, Mekatronik, Torna-Tesviye, Motor veya Makina Montajı ile ilgili diğer bölümlerinden mezun, Makinelerin montaj ve sahada devreye alma işlerinde çalışacak, Teknik resim okuyabilen, ölçüm cihazlarını ve el aletlerini kullanabilen, Alanında konuya teknik açıdan hâkim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Düzenli ve Disiplinli, Mekanik montaj konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Askerliğini tamamlamış, 20-40 yaş arası, 'Montaj Elemanı' arıyoruz. LPG hatlarında bilgi ve tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir. Bu hatlar presler, yıkama ve kaynak makineleri, ısıl işlem fırınları, kaçak test hatları, kumlama ve boyahane gibi makinelerden oluşur. (Alımlar yaklaşık 3 ay sonra başlayacaktır).

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Sakarya Kuzuluk'ta bulunan fabrikamızda yetiştirilmek üzere Elektrik Teknikeri ve Teknisyeni aramaktayız. Sakarya Merkeze servis imkanımız olacaktır.

  Aranan Nitelikler Liselerin "Elektrik" ile ilgili bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Elektrik üzerine kariyer hedefleyen, Vardiyalı çalışabilecek, Gelişmeye ve öğrenmeye açık, Sakarya'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Eleman, Görevli

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul içi şantiyelerimizde görevlendirmek üzere; Şantiye idare konusunda deneyimli,Takım arkadaşı aranmaktadır... Telefon yada mail ile başvuru kabul edilmemektedir...

  Aranan Nitelikler 23-29 Yaş arası, Erkek Metraj ve Hakediş konusunda deneyimli, Etkin Autocad kullanabilen, çizim yapabilen, Tadilat dekorasyon işlerinde deneyimli, Tercihen Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Herhangi bir engeli olmayan, Mesai mevhumu gözetmeyen, Aktif Araç Kullanabilen,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker

 • NWG Services İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması TUZLADA BULUNAN TERSANEMİZDE BORU İMALAT TEKNİKERİ ALINACAKTIR 3 Vardiya 1- 08:00 / 17:00 2- 16:00 / 00:00 3- 00:00 / 08:00 Hafta Tatili PAZAR Maaş + AGİ + Sosyal Haklar + Fazla Mesai + Avans Servis Güzergahı : Üsküdar - Kartal - Cevizli sahil yol - Tuzla Aydınlı - Esenyalı Pendik – Uydu kent Kurtköy - Tuzla - Tuzla Şifa - Gebze -Darıca.

  Aranan Nitelikler Kriterler: Askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık sorunu bulunmayan Sabıka kaydı bulunmayan Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek, İrtibat : 0533 961 63 70

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.     

  Aranan Nitelikler   Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  İzmir Bölgesinde görev yapabilecek, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Erzurum Projesinde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, Erzurum bölgesinde değerlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı, Uzman

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Bursa Projesinde görevlendirmek üzere Elektrik-Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa bölgesinde değerlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Usta, Uzman, Tekniker, Teknisyen, Ustabaşı

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla Projesinde görevlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir bölgesinde değerlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.           

  Aranan Nitelikler     Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Şirketimizde Elektronik Teknikeri olarak görev alacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversite ya da yüksekokulların elektronik bölümlerinden mezun 20-35 yaş aralığında bay elaman aranmaktadır. İstanbul/Şişli ilçesine veya metrobüse yakın bölgelerde oturmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak tercih sebebidir. Çalışma saatleri: Hafta içi : 8.30 – 18 00 C.tesi : 09 00 – 14 00 Firmamızın ana faaliyetleri şunlardır: -Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız Hyt / Hytera Marka El Telsizlerinin - Elektronik kartların testlerini ve tamirini yapmak - Role Kurulum ve Montaj işlemleri -PCB üzerine devre elemanlarının ve özellikle SMD entegrelerin lehimlemesini yapmak, www.idealiletisim.com.tr

  Aranan Nitelikler Tercihen İngilizce bilen Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi olan, temsil ve sunum yeteneğine sahip Ekip üyelerinin etkin ve verimli çalışabilirliğini sağlayan Etik değerlere bağlılığını koruyan Aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış olmak Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Yurtiçi seyahat engeli bulunmayan Çalışma Yeri : Perpa İşmerkezi/Şişli / İstanbul Çalışma Saatleri : Hafta içi : 08:30-18:00 Ctesi : 09:00 – 14:00 Web: hyteraturkiye.com.tr

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Hastanemizin Teknik Hizmetler Bölümünde Gece Görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler •Elektrikle ilgli kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek, •Elektirk kısımlarıyla ilgili gelen arızları gidermek ve teknik altyapıda elektrik ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek, •Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerde elektrik kısmının gerçekleştirilmesini sağlamak •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, •Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, •Zayıf akım sistemleri bilen, •Bina elektrik sistemlerini bilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Minimum 2 yıl deneyimli, •Askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.  Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "TASARIM EKİBİNDE GÖREVLENDİRİLECEK TEKNİK RESSAM” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO ilgili bölümlerden mezun, CATIA ve INVENTOR programını aktif olarak kullanabilen, 2D/ 3D tasarımında deneyimli , Analitik düşünce yapısına sahip ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Otomotiv ana sanayi, yan sanayi veya Savunma Sanayi alanında deneyimli, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur      

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul  Projelerinde görevlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Diğer

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Öznesil A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren tesislerimizde çalışacak Elektrik ve Makine Bakım elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektrik Teknikerliği bölümünden mezun, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu ve ya Elektrik Ustalık belgesine sahip, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Ve ya yetiştirilmek üzere yeni mezun, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Malatya ve ya yakın illerde ikamet eden ve ya edebilecek olan, Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mimarlık firması için; Yürütmekte olduğu projelerinin mimari tasarım, çizim, uygulama, proje geliştirme, takip ve koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Konut, ofis, ticaret merkezi projeleri konusunda deneyimli, Konsept proje çözümleri geliştirme konusunda istekli, İlgili belediye mevzuatlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Uygulama ve detay çözümleri konusunda bilgili, Mühendislik projeleri ile koordinasyonunu gerçekleştirebilecek, Bu işlerin yapılması için kullanılacak tüm bilgisayar programlarına hakim, İyi düzeyde AutoCAD ve tercihen 3 Boyutlu modelleme bilgisine sahip, Benzer pozisyonda en az 3 yıl mimari proje ve ofis deneyimine sahip,

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Elektrik sistem ve alt yapısı ile ilgili olarak kendisine yönlendirilmiş olan iş emirlerini yerine getirmek, Gördüğü tüm aksaklıkları üstlerine bildirmek, İş sağlığı ve güvenlik kurallarına uymak, Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazları yetkisi dahilinde çalıştırmak, Elektrik ile ilgili tüm ekipman ve cihazların verilen program çerçevesinde periyodik ve planlı bakımlarını yapmak, Yapılan işleri iş tekniğine ve meslek kurallarına uygun olarak yapmak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi, Elektrik veya Elektronik bölümü mezunu, Minimum 3 yıl bina işletmelerinde (Okul, Otel, Fabrika, Hastane AVM vb.) Teknik/Arıza Bakım bölümlerinde tecrübesi olan, Kuvvetli Akım konularına hakim (şalter/sigorta bağlama, kablo çekme, kompanzasyon takibi ve pano montajı yapabilen) Tercihen topraklama konusunu bilen, Zayıf Akım konularına hakim, (kumanda panolarında arıza bulma ve giderme, vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan,      

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.     

  Aranan Nitelikler   Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı, Uzman

 • İş Açıklaması Antalya Agora Avm şantiyemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okul Mezunu - Proje-taahhüt grubunda en az 5 yıl deneyimli, - Genel bilgisayar bilgisine sahip, işletim sistemi ve ofis proje-çizim programlarına hakim, - Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinli, - Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, - 40 yaşını aşmamış, - Askerliğini yapmış,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Atanacak olan aday, Askeri Gemi İnşa faaliyetleri yürüten şirketimizin Bakım Onarım Departmanında “Elektrik Teknisyeni” pozisyonunda görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Tesis tek hat şeması, topraklama projesi gibi proje çizim bilgisi olan, Elektrik altyapı, kompanzasyon hesaplamaları bilgisi olan, Tercihen Yüksek Gerilim İşletme sorumluluğu belgesine sahip, Tercihen tersane tecrübesine sahip. İstanbul Anadolu yakası, tercihen Tuzla ve çevresinde ikamet eden/edebilecek,

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon makinesi kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerinin yapılması. İlgili raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen plastik enjeksiyon makinesi teknik servis hizmetinde tecrübeli İyi seviyede ingilizce bilen  Aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan İlgili bölümlerden mezun olan Microsof Office programlarını kullanabilen Askerliğini yapmış olmak Disiplinli,organize, çözüm odaklı çalışabilen Gelişime açık, ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerisi yüksek olmak

  Sektör: Otomasyon, Makine, Plastik

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis, Teknisyen

 • AKIM METAL İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Otomotiv ve Beyaz Eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde Elektrik Bakım Personelleri alınacaktır. MYO ve Meslek liselerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik vb.bölümlerinden mezun. Bakım ve arıza konusunda en az 2 yıl iş tecrübeli, Tercihen PLC ve otomasyon tecrübesi olan, Arıza takibi yapabilecek, Gebze,Darıca, Çayırova, Tuzla, Pendik, Kartal, veya Maltepe civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

/
11

İş Habercisi - Tekniker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?