Tekniker İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekniker
 • İş AçıklamasıEndüstriyel mutfak sektöründe yer alan firmamızda çalışmak üzere '' BAY ELEMANLAR '' arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerElemanların en az iki yıllık üniversitelerin elektrik, elektronik, mekatronik veya iklimlendirme ve soğutma bölümlerinden mezun. Endüstri Meslek Lisesi elektrik,elektronik,iklimlendirme bölümü mezunu olmaları tercihimizdir. Askerliğini tamamlamış Oto ehliyeti ve SRC belgesi olan Karabağlar, Konak, Buca, Gaziemir,Menderes,Bornova ilçelerinde ikamet eden Bay teknik servis elemanları istihdam edilecektir.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Teknik Servis Asistanı, Teknik Servis Elemanı, Teknik Servis Mühendisi, Teknik Servis Operatörü, Teknik Servis Teknikeri, Teknik Servis Teknisyeni, Tekniker, Teknisyen, Teknik Servis Görevlisi

 • Elektrikçi

  Hatemoğluİstanbul Avrupa 3 Şubat 2023
  İş AçıklamasıGenel merkezimizde görevlendirilecek; mağazalar ve Genel merkez binasının, tüm elektriksel işlerini yapacak 'ELEKTRİKÇİ' görevinde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.
  Aranan NiteliklerMağaza elektrik tesisat işlerinden anlayan, tercihen daha önce tecrübeli, Merkez binamızda ihtiyaç halinde arıza veya yapılması gereken elektriksel işleri yapabilecek, Mağazalarda oluşan arızaları giderecek, (aydınlatma veya elektrik panosu vb.) Merkez ofiste bulunan ve mağazalara gönderilecek elektrik ve aydınlatma malzemelerinin gönderimini sağlamak, Mağaza elektrik tesisat işlerinden anlayan, tercihen avm mağazası zayıf akım ve kuvvetli akım alt yapı tesisatından anlayan ve uygulamasını yapabilecek,daha önce tecrübeli, Elektrik ve aydınlatma malzemelerinin stoklarının tutulması, Zayıf akım (ses,yangın,data) kablolama ve Kuvvetli akım (elektrik panosu, elektrik kablolama, aydınlatma) sistemlerinden anlayan. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Elektrik Ustalık Belgesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyehat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Elektrik Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen, Uzman Yard

İş Habercisi - Tekniker İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?