Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Akaryakıt/Petrol ve ürünleri
 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışı yatırım ve/veya mühendislik projelerinin geliştirilmesi ve yazılması, Bütçe ve proje takvimi oluşturarak projelerin uygulanması ve yönetilmesi, Proje kapsamında yapılan sözleşmelerin incelenmesi, onay süreci ve takibi, İnşaat ile ilgili hakediş, fatura, metraj çıkarma, diğer gelir ve giderlerin kontrolünün yapılması, Sahada yapılacak işlerin takibi, Teklif alma ve değerlendirmelerin yapılması, İnşaat faaliyetlerinde gerekli raporların yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Enerji/Petrol sektöründe proje yönetimi, saha kontrolleri ve bakım işlerinde deneyimli, Autocad çizim programını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Kendisini ifade ve ikna gücü yüksek, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, En az 3 yıllık tecrübe Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden ve /veya edebilecek, takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGenel muhasebe, Maliyet muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, finansal planlama, bankacılık işlemleri ve farklı kredi enstrümanları hakkında ileri düzeyde deneyim sahibi, Bütçe, raporlama, bilanço ve gelir tabloları konularına hakim, Vergi, Ticaret ve SGK mevzuatlarını düzenli takip ederek, şirket uygulamalarına adapte edebilecek, Mali tabloları yorumlayan ve yönetim raporlamalarında deneyimli, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilecek, Muhasebe ve finans ekibini koordine edip, yönlendirebilecek, Bankalarla projeler için finansman desteği konusunda görüşme yapıp,süreci yönetebilme yeteneği

  Aranan NiteliklerSerbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesine sahip, Üniversitelerin iktisadi ve idari bölümlerinden mezun, Tercihen akaryakıt sektöründe çalışmış, Mali İşler alanında en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını, Logo ve Logo Tiger programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 ile 40 yaş aralığında olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıGünlük oluşan fiyatlara göre, tesis stok hedefini dikkate alarak, en uygun route ve ikmal planlamasını yapmak, Yurt dışı fiyat ve döviz kurunu dikkate alarak oluşabilecek fiyat değişimlerini öngörerek araç ve tesis ürün alımlarını gerçekleştirmek, Yeni oluşan fiyatları güncellemek, Bayiilerin ödeme riskini dikkate alarak ürün ikmali sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen akaryakıt veya kimyevi maddeler üzerine ikmal/sevkiyat alanında en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, SAP ve Ms Office (özellikle excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylara önem veren, takip yeteneği yüksek ve sonuç odaklı, Çok iyi düzeyde organizasyon ve planlama becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • TORCH CONSULTANCYAnkara, Konya, Kayseri, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: • Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme, • Eğitim danışmanlığı, • Yönetim danışmanlığı ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POZİSYON: ENDÜSTRİYEL SATIŞ MÜHENDİSİ Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ülkemizin önde gelen madeni yağ ve gres üretici firmalarından birinde, Ankara, Kayseri ve Konya bölgesi için ‘’Endüstriyel Satış Mühendisi’’ arayışımız bulunmaktadır. • Endüstriyel Madeni Yağlar satış ekibine katılacak ve Bölge Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışacak, • Sorumlu olduğu bölgedeki kurumsal müşterilerin sanayi tesislerinde kullandıkları makine ekipmanlarına, firmanın geniş endüstriyel yağ ürün gamı ile teknik fayda satışı ile çözüm üretecek, • Satış faaliyetlerinde aktif görev alarak sorumlu olduğu bölgede mevcut müşteri ilişkilerini yönetebilecek ve yeni müşteri portföyünü yaratacak, • Mevcut ve yeni kazanılacak müşterilere tam müşteri memnuniyeti doğrultusunda, firma hedef ve politikalarına uygun olarak ihtiyaç duyulan çözümü sunacak, • Müşteri taleplerini anlayabilmek-cevaplayabilmek için görüşmeler ve keşifler yapacak ve raporlayacak, bu görüşme ve keşifler doğrultusunda teklifleri hazırlayarak, müşteriye sunumu ve satışın gerçekleştirilmesi sağlayacak, • Sorumluluk alanı dahilinde pazar araştırması yaparak, rakipleri ve ürünleri takip edecek ve saha raporlarını Bölge Yöneticisi’ne sunacak, • Projelerin her aşamasında aktif olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Endüstriyel Yağ Satışı alanında deneyimli ya da akü, jant, otomotiv, lastik, madeni yağ, akaryakıt, döküm sanayi, demir-çelik, endüstriyel sarf malzemeleri, takım tezgâhları, rulman, kesici veya metal işleme sektörü gibi benzer alanlarda en az 3 yıl aktif satış tecrübesi edinmiş, • Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Metalurji/Malzeme Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek, bölgesinde iş akışını yönlendirecek, • B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilen, • Motivasyonu yüksek ve uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, • İkna yeteneği kuvvetli, prezantabl, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Ankara, Kayseri veya Konya’da ikamet eden.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGrup şirketlerimiz içerisinde Akaryakıt ve Petrol ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza Taşıt Tanıma Sistemi ve Toptan Akaryakıt satışı için Ticari Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI -Müşteri odaklı, dinamik, çalışkan bir satış ve pazarlama ekibi oluşturmak. -Yeni müşteri portföyü oluşturmak oluşturulması geliştirilmesi ve yönetimini sağlamak. -Müşterilerin ve müşteri adaylarını düzenli olarak ziyaret etmek. -Sağlıklı iş koordinasyonunu sağlamak ve geliştirmek. -Aylık ve yıllık konulan satış hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler-Akaryakıt sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi olan, -Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, -Satış teknikleri ve finans konularında tecrübeli, -İletişimi kuvvetli, etkileme ve ikna becerileri gelişmiş, -Seyahat engeli bulunmayan, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış, -Aktif araç kullanabilen, -Avrupa yakasında ikamet eden, -MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıİŞ AÇIKLAMASI Grup şirketlerimiz içerisinde Akaryakıt ve Petrol ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza Satış ve Pazarlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI -Yeni müşteri portföyü oluşturulması geliştirilmesi ve yönetimini sağlamak. -Bölgesindeki müşterileri ve müşteri adaylarını düzenli olarak ziyaret etmek. -Sağlıklı iş koordinasyonunu sağlamak ve geliştirmek. - Günlük iş planını oluşturmak, aylık, haftalık satış ve ziyaret raporu hazırlamak ve bildirmek. -Aylık ve yıllık konuların satış hedefine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler-Akaryakıt sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi olan, -Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, -Satış teknikleri ve finans konularında tecrübeli, -İletişimi kuvvetli, etkileme ve ikna becerileri gelişmiş, -Seyahat engeli bulunmayan, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış, -Aktif araç kullanabilen, -Avrupa yakasında ikamet eden, -MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKınay Şirketler Grubu; 6 akaryakıt istasyonu, toplam 9 işyeri, 85 personeli ve 2016 yılı grup ciro yaklaşık 200 milyon TL olan bir şirketler grubudur. Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru olarak tutulmasını sağlamak, Her türlü yasal beyanname bildirimlerinin ve mali tabloların zamanında tam ve doğru olarak düzenlenmesini sağlamak. Başta vergi daireleri olmak üzere her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketi temsil etmek. Aylık ve yıllık dönemsel yönetim raporlarını hazırlamak. Yönetim tarafından talep edilen mali analiz çalışmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerTekirdağ Merkez (Süleymanpaşa) 'de ikamet eden veya edebilecek olan, Üniversitelerin işletme, iktisat, muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Şirket ve fabrika muhasebelerinde minimum 5 (beş) yıl deneyimli, Mali mevzuat ve Vergi mevzuatına hakim, Tek düzen hesap planına hakim, Beyanname hazırlama konusunda deneyimli, E-Fatura ve E-Defter uygulamalarına hakim, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen - iyi derecede Excell bilgisine sahip, MİKRO genel muhasebe programını etkin kullanabilen, Tercihen SMMM belgesine sahip yada stajı devam eden, Analitik düşünce yapısına sahip, sorgulayan, çözüm üreten, sonuç odaklı ve takipçi, Takım çalışmasına yatkın ve kişiler arası iletişimi güçlü, Ekip yönetimi konusunda deneyimli,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıTekdüzen hesap planına vakıf, bütçeleme tecrübesi olan, ötv bilgisi olan tercih sebebidir, BA/BS mutabakatı yapmak, muhtasar beyannname, katma değer beyannamesi, ötv beyannamesi düzenlemek, Havale çek ve nakit tahsilatların kaydı, Müşteri temsilcilerinin şirket harcamalarının kontrolü ve onaya sunulması, Fatura ve irsaliyelerin düzenli olarak kontrol edilerek dosyalanması, Satınalma ve masraf faturalarının kayda girmesi, İhracat faturalarının düzenlenmesi, İthalat maliyetlerinin hesaplanması, KDV iade işlemleri.

  Aranan NiteliklerTercihen en az 3 yıl muhasebe deneyimi olan Üniversite mezunu Logo Gold kullanımını iyi derece bilen MS Office uygulamalarına hakim Müşteri ile telefonda iyi iletişim kurabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sigara kullanmayan B sınıfı ehliyet sahibi (aktif araç kullanabilen) Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Memur

 • Can Reis Grupİstanbul Avrupa 26 Şubat 2017

  İş Açıklaması1928’li yıllara dayanan geçmişi ile köklü bir alt yapıya sahip olan ve resmi olarak 2014 yılında kurulan Can Reis Group; 10 farklı sektörde doğrudan/dolaylı 500 personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir. Can Reis Group, sahip olduğu değerleri, yeni gelişmeleri fırsata çevirerek faaliyet gösterdiği alanlarda gelişen teknoloji ve innovasyon ile kendini sürekli bir adım ileri taşıyarak hizmetlerine devam etmektedir. İnşaat, Mobilya imalatı & satışı, otel işletmeciliği ve inşası, AVM işletmesi ve inşası, otomotiv, gıda, tır filosu, petrol istasyonları gibi birçok farklı sektörde hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Her zaman yenilikçi ve ileriye dönük adımlar atan Can Reis Group, bundan sonraki tüm projelerinde de bu ilkeler doğrultusunda ilerlemeyi benimsemiştir.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu olmak. 10 yıl ve üzeri deneyime sahip. SMMM/YMM belge/unvanına sahip olmak. Muhasebe, finansman, bütçe ve planlama sistemlerinin yönetilmesi sorumluluğunu etkin bir şekilde üstlenecek düzeyde mesleki tecrübeye sahip olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını ve muhasebe programlarını iyi derecede kullanabilmek.

  Sektör: İnşaat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Turizm

  Pozisyon: Müşavir

 • İş AçıklamasıAkaryakıt sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider müşterimiz için "Kurumsal Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Akaryakıt ve Taşıt Tanıma ürünlerinin satışında aktif faaliyet gösterilmesi, Kurumsal müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve yeni müşteri kazanımına yönelik satış faaliyetlerinin yürütülmesi, Mevcut ve potansiyel projeleri takip etmek ve sonuçlandırmak, Belirlenen satış stratejilerini hayata geçirmek, Kurumsal müşteri adayları için teklif hazırlamak, sunmak, pazarlık sürecini yönetmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgli bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kurumsal Müşteri Portföyü ve Kurumsal Satış konusunda min. 2 yıl deneyimli, İkna ve müzakere kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı yaklaşabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Telekomünikasyon ve Network, Sigortacılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • CVPLUS Search & SelectionKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SERVİS BAKIM MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. CRM üzerinde iş planlarını hazırlamak ve bu planlar doğrultusunda etkinlikleri yönlendirmek ve takip etmek, Teklifleri hazırlamak, takip etmek ve siparişe dönüştürmek, Teknik ve ticari konularda müşteri ile yakın ilişkide olmak ve müşterilerdeki gelişmeleri takip etmek, Müşteri dosyalarının tüm yazışmalar, ziyaret raporları ve müşteri bağlantı bilgilerinin içermesini sağlamak, denetlemek, Satış bölümleri ile temasta olunup müşterilerdeki teknik sorunların ve bu konuda kendi birimi tarafında gerçekleştirilen etkinlikleri aktarmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Zaman yönetimi, organizasyon ve dokümantasyon becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, analitik düşünen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Makine, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • NWG ServicesBolu, Ankara 27 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Gıda / FMCG veya Otomotiv (Madeni yağ / Otomotiv bakım ürünleri) sektöründe soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, Bolu'da ikamet eden, 45 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Plasiyer, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPersonelin sevk ve idaresi, Stok takibi, sevkiyat kontrol ve programlaması, Bulunduğu bölgede hedeflenen satış hacminin gerçekleştirilmesi, Mevcut müşteri portföyünün takibi ve geliştirilmesi, Yeni müşteriler ve satış kanallarının yaratılması,

  Aranan NiteliklerAytemiz Petrol'ün İstanbul'da bulunan Akaryakıt İstasyonu için; Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Akaryakıt istasyonu yönetecek tecrübede ve en az 2 yıl deneyimi olan, Hedef odaklı çalışan, verilen hedeflere ulaşabilmek için azami gayret gösterebilecek, Yönetim ve iletişim becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün ve prezantabl,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Şube Müdürü

 • İş AçıklamasıGrupumuzun bünyesinde bulunan Akaryakıt şirketimizde görev alacak "Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az M.Y.O muhasebe mezunu , tercihen enerji sektöründe deneyimi olan, Genel muhasebe bilgisine sahip , Faaliyet sonuçlarının yorum ve kontrolünü sağlayarak ,mali bilgi ,raporlama sistemini planlayacak, Muhasebe ve muhasebe ile entegre olan diğer (stok,personel,ticaret v.b ) bilgi işlem konularına hakim , Tercihen Orka - Akaria stok programı ve ofis programlarını kullanmayı bilen , Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri hazırlayabilecek , Vergi ve sgk mevzuatına hakim , Tek düzen hesap planına vakıf, Konusunda en az 3 yıl deneyime sahip , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekemektedir.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakasında bulunan istasyonumuzda; İstasyonun tüm operasyonel süreçlerinden ve çalışanlarının yönetiminden sorumlu olmak ve bu süreçlerde merkez ofisle koordineli çalışmak, Müşteri memnuniyeti konusunda AYTEMİZ standartlarını uygulamak, Yeni müşteriler ve satış kanalları geliştirmek, Akaryakıt ve market satış hedeflerini gerçekleştirmek, İstasyon maliyetlerini kontrol etmek, Müşteri odaklı, dinamik, çalışkan bir ekip oluşturmak, eğitim ve yönetimden sorumlu olmak,

  Aranan NiteliklerLisans ve Yüksekokul mezunu, Akaryakıt sektöründe deneyimli, Ön Muhasebe konularında yetkin, Ms Office programlarına hakim, Akaryakıt istasyonu teknik altyapısında bilgi sahibi, Ekip yönetme tecrübesi ve becerisi olan, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İş takip yeteneği kuvvetli, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Şube Müdürü

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Müşterinin ihtiyacına uygun ürünün belirlenmesi ve teklif verilmesi, Projelerin takibi ve sonuçlandırılması, Üretici firmalarla teknik veya ticari konularda İngilizce yazılı/sözlü görüşmelerin yapılması, Mevcut ve potansiyel müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri portföyünün geliştirilmesi, Satış ve satış sonrası hizmetler için saha ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Hedef sektördeki gelişmelerin, rakiplerin ve sektör ihtiyaçlarının takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerMühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makine veya Kimya Mühendisliği), Tercihen teknik ekipmanlar konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm üretebilen, sonuç odaklı, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Makine

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mühendis

 • İş AçıklamasıAkaryakıt istasyonu için ön ve genel muhasebe kayıtlarının tutulması. İletişim için: Emrah Bey - 0532 620 39 11

  Aranan Nitelikler- Ticaret Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Office programlarına hakim, - Tercihen Mikro muhasebe programını bilen, - Akaryakıt istasyonu muhasebe konularında tecrübeli, - Akaryakıt istasyonu ön ve genel muhasebe kayıtlarını tutabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, - Disiplinli, takipçi ve düzenli evrak takibini yapabilecek, - Tecrübeli Bay muhasebe elemanı alınacaktır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İntergeo Çevre Teknolojileriİstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAkaryakıt istasyonlarında çalışacak,

  Aranan NiteliklerSeyahat engeli bulunmayan, Akaryakıt istasyonları elektrik bakım işlerinde çalışabilecek, Bay personel. EHLİYETLİ ( Tercihen SRC Belgeli )

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Arı Petrol Kimyaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMADENİ YAĞ SEKTÖRÜNDE 40 YILDIR HİZMET VEREN FİRMAMIZIN TUZLA'DA BULUNAN FABRİKASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE, * Yüksek okul Mezunu * Diksiyonu Düzgün, * Prezantabl, * İletişim Yönü Kuvvetli olan, * Ofisteki telefon trafiğini organize edebilecek, * Ofis araçları ve MS Office programlarını kullanabilen, * Alanıyla alakalı yöneticisine MS Office ortamında rapor hazırlayabilen, * Fabrikadan çıkan ürünler için gerekli evrakları (irsaliye, Nakliye vb) düzenleyebilen, * Gelen malzemeye ait evrakları kontrol edip işleyebilen, * Yöneticilerinin vereceği işleri ve görevleri takip edip sonlandırabilecek Sekreter Arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYüksek Okul Mezunu MS Office Programlarına Hakim Diksiyonu Düzgün Prezantabl

  Sektör: İthalat/İhracat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • TüreKim Endüstriyel Yağlarİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız,”Türekim Endüstriyel Yağlar Ltd. Şti.” unvanıyla Metal İşleme Yağları ve Endüstriyel Yağlar, Kimyasal Maddeler ve Yüksek Performans Yağları Sektöründe, konusunda teknik uzmanlık, sistematik çözüm odaklılık ve ekonomiklik avantajları kesişiminde sağlanan ürün ve çözümleri ile uzun yıllardır müşterilerinde yarattığı güven ile fark oluşturan firmamızda çalışacak operasyonel ekip arkadaşları arayışındayız. Şirketin, gelecek stratejik planlarını uyguladığı bu sürecin zorluklarını bilerek bizimle sebat edip, çalışıp başarının bir parçası olacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Metal İşleme ve Endüstriyel Yağlar başta olmak üzere ilgili sektörlerde Satış Süreçlerini bilen, çalışkan, iyiniyetli, profesyonel takım arkadaşı aramaktayız. Bugünün zorluklarını, gelecek inşası için üstesinden gelinmesi gereken bir mücadele olduğunu bilme olgunluğunda olan ekip arkadaşlarını davet edip, kazandıkça kazandıracak yönetim felsefesinde olan firmamızda, çalışarak, üreterek, değer katarak mutlu olacak ekip arkadaşlarıyla çalışmak istiyoruz. İş Tanımı: Tüm Satış Sürecini tam ve eksiksiz yürütmek, Müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını analiz ederek, uygun ürünlerle ihtiyacın tam karşılanmasını sağlamak, Teknik bilgilerini kullanarak müşteriye, ürünlerimizle fayda oluşturmayı ispat ve ikna etmek, Müşteri Adayı oluşturmak için çalışmalar planlamak ve uygulamak, Yeni Müşteri kazanmak için çalışmalar planlamak ve uygulamak, Müşteri Ziyaret Planı çerçevesinde ziyaretleri gerçekleştirmek, Sonuç alınıncaya kadar müşteri ziyaret takiplerini yapmak, İstenen formatta, zamanında periyodik raporlamaları yapmak, Yeni Müşteri Potansiyeli oluşturmak için yaratıcı fikirler üretmek, yöneyim ile uygulanmasını sağlamak, Satış Hedeflerini takip etmek, gerçekleşmesi için çalışmalar planlamak ve uygulamak, Mevcut müşterilerin firmamızdan ve ürünlerinden memnuniyet oranını arttırmak için çalışmalar yapmak, Sektör, pazar ve ilgili bölgedeki değişimleri takip ederek, raporlamak, Müşteriler ile ticari konuları minimum risk, maksimum karlılık ilkesi ile yürütmek, Tahsilatların zamanında yapılmasını takip ve koordine etmek, Satış sonrası hizmetleri koordine ederek müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmasını sağlamak, Yönetimin bir parçası olarak, değişen şartlara hızlı uyum sağlama kararlarının alınabilmesi için yönetime bilgi desteği vermek.

  Aranan NiteliklerTercihen teknik eğitimi almış olmak, Satış faaliyeti konusunda en az 5 yıllık tecrübe sahibi olmak, Tercihen Metal İşleme ve Endüstriyel Yağ satışı veya benzer endüstriyel satış pozisyonlarında deneyim sahibi olmak, Teknik konuları anlayabilme ve anlatabilme becerisine sahip olmak, Satış teknikleri ve uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, İletişim ve insan ilişkilerinde yetenekli, güler yüzlü, enerjik ve sonuç odaklı olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği olmamak, Liderlik özelliği ve güçlü insan ilişkileri sahibi olmak, Hitabeti düzgün, etkili konuşabilen olmak, Yüksek kişisel ve kurumsal temsil kabiliyeti sahibi olmak, Seyahat engeli olmayan ve seyahati seven olmak, Satış konusunda kendisine güvenen olmak.

  Sektör: Makine, İmalat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda tahribatsız muayene (NDT) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerNDT alanında tecrübeli. RT,UT,MT,PT alanlarında minimum Level-II belgesine sahip (akredite kuruluşlardan). MYO veya Üniversite mezunu (tercihen kaynak mühendisi). Tercihen Çiğli,Karşıyaka,Menemen civarında ikamet eden. Bay / Bayan. Bay adaylar için askerlik yapılmış olmalı.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Kaynak Mühendisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBasınçlı Kaplar, çelik konstrüksiyon üretiminde tecrübeli, Kaynak Mühendisi Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Çiğli,Karşıyaka,Menemen civarında ikamet eden, Bay / Bayan Bay adaylar için askerlik yapılmış olmalı,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İntergeo Çevre Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Şubat 2017

  İş Açıklaması  Türkiye genelinde Akaryakıt istasyonları bakım işleri için Saha Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere Elektrik, Elektrik Elektronik Mühendisleri (EMO'ya kayıtlı ya da kayıt olabilecek) alınacaktır.  

  Aranan NiteliklerAkaryakıt istasyonlarında çalışacak, Aktif araç kullanabilen, Tercihen topraklama eğitimi almış olması Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden ya da İstanbul'da ikamet edebilecek, Deneyimli / Deneyimsiz, Askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli, Tercihen Topraklama Eğitimi almış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Mühendis

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.Tüm Türkiye, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMüşterilere akaryakıt satış ve pazarlama faaliyetlerinin yapılması ve tüm süreçlerin takibi, Mevcut müşterilerin satışlarının kontrolü, Finansal istihbaratlarının yapılması ve yönetime raporlanması, Alacak takibi ve tahsilatı, Müşteri yönetimi,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Akaryakıt sektöründe minumum 3 yıllık saha satış tecrübesi bulunan, Satış becerisi ve finansal konularda yetkin, İkna kabiliyeti gelişmiş, Sahada yüksek performans gösterebilecek, Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, hedef baskısı altında çalışabilecek, Analitik düşünce gücüne sahip, organizasyon ve planlama yeteneği olan, Microsoft office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Mt Holding A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıUluslararası Ecza Deposu Yönetimi yapmakta olan Şirketimizde; Yönetici ajandasının takip edilmesi ve gerekli hatırlatmaların yapılması, İngilizce yapılan toplantılarda not almak, Telefon, mail, posta, kargo/kurye süreçlerinin yönetilmesi, Toplantı, seyahat (ulaşım/konaklama vb) organizasyonlarının yapılması, Pasaport/Vize işlemlerinin yürütülmesi, Yazışma ve raporlama işlerinin yürütülmesi, evrak akışının sağlanması, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması işlerinin yürütülmesi, Yönetici ofis düzeninin sağlanmasını yapacak Yönetici asistanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen minimum 2 yıl Yönetici asistanlığı tecrübesine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen (yazılı/sözlü), MS Office programlarına hakim, Sonuç odaklı ve takipçi, Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Organizasyon ve koordinasyon becerisi olan Diksiyonu düzgün, kendini iyi ifade edebilen, 35 yaşını aşmamış Bayan Tercihen Üniversite mezunu Esenler civarında ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıK.çekmecede akaryakıt alanında faaliyet gösteren firmamıza, muhasebe departmanında değerlendirmek üzere “muhasebe yardımcısı” alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen logo go ve benzeri muhasebe programlarını kullanabilen Ayrıntılara önem veren, dikkatli, öğrenmeye açık Ekip çalışmasına yatkın 20-35 yaş arası Bay/Bayan

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Onur Petrolİstanbul Anadolu 7 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAKARYAKIT İSTASYONUNDA ÖN MUHASEBE DUDULLU

  Aranan NiteliklerGÜNLÜK VARDİYA İŞLEMELRİ ALINAN ÜRÜN GİRİŞLERİ FATURA CARİ BANKA KAYITLARI YAPABİLECEK ÖN MUHASEBE ELEMANI ÇEKMEKÖY ÜSKÜDAR ÜMRANİYE BAKKALKÖY İÇERENKÖY CİVARI

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Adeccoİzmir 25 Ocak 2017

  İş AçıklamasıAdecco - Hat Teknisyeni İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Peroneli' arayışımız bulunmaktadır;

  Aranan NiteliklerAskerliğini tamamlamış, Aliağa'da ikamet eden, Vardiyalı sistemde çalışabilecek olan,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Adecco İzmirDenizli, Antalya, İzmir 12 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDistribitörün bayi ile olan ilişkilerini yönetmek, bayilerin şirket kurallarını öğrenmesi ve uygulamasını sağlamak.,  Distribitör satış hedeflerinin  gerçekleştirilmesi için bölgesindeki pazar bilgilerini toplamak, analizler yaparak alınacak aksiyonları belirlemek Bayilerin finansal analizlerini yaparak mevcut durumunu  çıkarmak ve tespit edilen sorunları Bölge Satış Sorumlusuna  raporlamak.    Bölgedeki rakip faaliyetlerini takip etmek ve Bölge Satış Sorumlusunua raporlamak. Bayi ve nihai müşteri şikayetlerini  dinlemek, çözümüne yönelik çalışmaları yapmak,bayi ve nihai müşteri memnuniyetini   sağlamak  Bayilerin distribütöre olan borçlarının tahsilatının vadesinde yapılmasını sağlamak. Sahadaki tüp parkını ve iyi yönetmek ve sahiplenmek.       Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur      

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için “DİSTRİBÜTÖR SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANTALYA &DENİZLİ” arayışımız bulunmaktadır.   •    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun •    Satış tecrübesi olan tercihen LPG sektöründe deneyimli, •    B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan •    Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek •    Seyahat engeli olmayan, •    İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, •    MS Office programlarına hakim,  •    Erkek adaylar için askerliğini yapmış •    Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, •    Denizli ve Antalya’da ikamet eden 

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • NWG Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Aralık 2016

  İş Açıklaması• Firmanın müşteri portföyünün ve Pazar payının artırılmasına yönelik endüstriyel ürün grubunda teknik çalışmaları yapacak, • Endüstriyel yağlar konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi ve müşterilerin teknik gereksinimlerini analiz edip firmaya bildirmek, teknik yorumlar yapmak, • Hazırlayacağı raporları belirli dönemlerde firma ile de paylaşarak, alınması gereken aksiyonları belirleyip takibini sağlamak, • Ürünler ile ilgili teknik eğitimlere katılmak ve gerektiğinde müşterilere teknik eğitimler vermek, • Satış noktasında teknik hizmet vermek ve gerektiğinde müşteriden numune almak, • Firma, Tedarikçi ve ziyaret edilen müşteri tesislerinin iş güvenliği uygulamalarına uymak, bu kurallardan eğer firma iş güvenliği uygulamaları daha ağır kurallar içeriyorsa bu kuralları esas almak, 

  Aranan Nitelikler• Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu (MYO) tercihen makine, kimya, otomotiv ve mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen madeni yağ, metal işleme veya CNC tezgâh konusunda sektör tecrübesi olan, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Problem çözme ve hızlı karar alma becerisine sahip, • Etkin iletişim becerilerine sahip olan, • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknisyen, Kimyager, Satış Temsilcisi, Tekniker

İş Habercisi - Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?