Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Akaryakıt/Petrol ve ürünleri
 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektörünün öncü akaryakıt firmasına ait olan madeni yağların saha tanıtımı için, Bağımsız yağ servislerinin (dolaylı distribütör kanalı) ziyaret edilmesi, Ürün tanıtımının yapılması, Müşterilerin sorunlarının dinlenmesi ve merkeze raporlanması, Marka bilinirliğini arttıracak çalışmaların yürütülmesi, Müşteri ağının genişletilmesi, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Saha Tanıtım Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen motor vb. endüstri meslek lisesi mezunu), Araç motorları konusunda bilgi sahibi, bu alana ilgisi olan, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Askerlik ile ilişiği kesilmiş ya da en az 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İzmir'de ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Bay, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz akaryakıt sektörünün lider firması adına, Market içerisindeki merchandising çalışmalarını yürütebilecek, Cirosal analiz yapabilecek, Marketlerdeki ürünlerin nasıl daha çok satılabileceği konusunda fikirler üretebilecek, Bayiler ile ilişkileri geliştirebilecek, Ankara bölgesi için "Perakende Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe ve merchandising konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 25 - 36 yaş aralığında, Organizasyon ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, Ankara'da ikamet eden, Bay - Bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Uzman

 • Redak Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akaryakıt firmamızın market bölümünde çalışacak kasiyer arayışımı mevcut.

  Aranan Nitelikler Kasa işlemlerine hakim, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, En az Lise mezunu, Gen, dinamik, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. BEYTULLAH ÇITAK 0533 627 13 13

  Sektör: Lojistik, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider uluslarası akaryakıt distribütör firması için tele satış uzmanı aramaktayız. Belirlenen datalar üzerinden dış arama yaparak TAŞIT TANIMA SİSTEMİ tanıtımını ve satışını sağlamak. Belirli standartlar doğrultusunda müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna süreci sonrası yeni müşteriler kazanmak, belirlenen performans kriterlerine uyarak, hedeflere ulaşmak. Çalışma ortamı rahattır ve satış baskısı yoktur.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tele satış tecrübesi olan En az Lise Mezunu Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan ,İfade becerisi yüksek,Neşeli, dinamik, Pazarlama ve Satış Teknikleri konusunda bilgili, Sorumluluk alabilen, girişken, telefonda ikna yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Gerekli raporlamalar için MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanıyor olması, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Telekomünikasyon ve Network, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Akaryakıt ve Petrol Ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza taşıt tanıma sistemi ve toptan akaryakıt satışı için 'Coll Center satış elemanı ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Fotograflı başvurular dikkate alınacaktır. -Telefonda satış görevini temsil edebilecek -Kendine güvenen, -İletişim yeteneğine güvenen, -Diksiyonu ve ifade gücü yüksek, -Enerjisi yüksek, -Prezantabl, -İş disiplini olan, sorumluluk sahibi, -Takım çalışmasına yatkın, bay veya bayan eleman aranıyor.  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Akaryakıt ve Petrol Ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza taşıt tanıma sistemi ve toptan akaryakıt satışı için saha satış temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Bay/Bayan -Satışa Yatkın,Analitik Düşünebilen,Güçlü İletişim Becerisine Sahip -Saha Satış pozisyonlarında deneyim sahibi ve satış alanında kariyer hedefleyen -İnsan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli -B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen -Seyahat engeli olmayan -Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış -Minimum Lise Mezunu  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Plastik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin BEYLİKDÜZÜ'ndeki fabrikasında görevlendirilecek “KALİTE MÜHENDİSİ” erkek aday arıyoruz. •Kalite yönetim sistemlerinin devamlılığının sağlanması için çalışmalarda bulunmak, •Proses iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını yapmak, •Şirketin kalite yönetim sistemi hedefleri doğrultusunda ürün ve süreç kalitesi faaliyetlerinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği), •Kalite Yönetim Sistemi ve Dokümantasyon süreçlerinde min. 3 yıl deneyimli, •İyi seviyede İngilizce bilen,Almanca konuşabilecek düzeyde bilen •ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konularında bilgisi bulunan ve tercihen ISO 9001:2015 iç denetçi sertifikasına sahip, •APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 5S, Kaizen konularına vakıf, •Tercihen ERP sistemi bilgisine sahip, •MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Analitik düşünebilen, insiyatif kullanabilen, •Aktf ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, •Güçlü iletişim becerisine sahip ve takım çalışmasına yatkın, •Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, •Askerlik görevini tamamlamış, •Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Toptan Akaryakıt pazarlama bölümünde çalıştırılmak üzere “SATIŞ TEMSİLCİSİ” alınacaktır. Çalıştığı Bölgede belirlenen satış hedeflerine ulaşması için gerekli çalışmalarda bulunmak. Bu amaçla bir rut planı çerçevesinde ziyaret edilecek müşterilere, şirketin belirlediği satış fiyatları ve yine şirketin belirlediği satış enstürmanlarını kullanarak ve gerekli diğer iletişim tekniklerini kullanarak satış faaliyetinde bulunmak. ( Toptan akaryakıt pazarlama ( Beton, Nakliye, Mermer sektörlerinde özellikle şantiyesi olan iş makinası gibi yakıt tüketimi olan firmalara toptan yakıt satışı )) Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak şirket ve kendi müşteri pörtföyünün artmasını sağlamak. Satış yapılacak müşterilerin tahsilatlarını gerçekleştirmek ve tahsilatların zamanında yapılması için gerekli önlemleri almak. Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak birim amirine iletmek.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, En az lise mezunu, yüksekokul ve üniversite mezunu, Rut satış sistemini bilen, Güçlü referans verebilecek Microsoft Office kullanabilen (Excel,Word,Powerpoint) Sahadan topladığı verilerle raporlama ve analiz yapma yeteneğine sahip, Sürücü belgesi sahibi ve seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz akaryakıt ve petrol ürünleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir Bölgesi'nde görevlendirilecek ''MUHASEBE MÜDÜRÜ'' arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 5 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek düzen hesap Planı, Bilanço, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, SMMM belgesi olan,  Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, iletişim yönü kuvvetli,çözüm odaklı,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan. 

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÖN MUHASEBE VE GENEL MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN DİKSİYONU DÜZGÜN İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK GİYİMİNE ÖNEM VEREN UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN MAAŞ+YEMEK+SSK

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Suptex İstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması -İlk numune kontrollerini yapmak, sonuçları raporlamak, -Kontrol Planlarında ve spesifikasyonlarda tanımladığı biçimde yarı mamul muayene ve deneylerini yapmak, -Kontrol Planlarına ve ilgili talimatlara uygun olarak üretimin gerçekleştiğinin kontrolünü yapmak, -Herhangi bir uygunsuzluk anında üretimi durdurmak, uygunsuzluk için Uygunsuzluk Tespit Formu doldurmak, -Uygun olmayan ürün ya da yarı mamulü tanımlamak, bir sonraki prosese gönderilmesini engellemek, -Kontrol Planlarına ve ilgili talimatlara uygun üretimin gerçekleştiğinin kontrolünü yapmak, -Uygun olmayan ürünü tanımlamak, depoya iletilmesini, müşteriye gitmesine engel olmak, -Sorumluluk alanı içerisinde Ölçüm Sistemi Analizi (MSA) uygulamasını takip etmek, -İlgili şartname, talimatlara uygun olarak girdi kontrollerini yapmak, -Giriş kalite kontrol formlarını doldurmak, kayıtlarını saklamak, -Uygunsuz girdi tespit ettiğinde giriş kontrol raporlarını ret olarak düzenlemek, -İç ve Dış talepler üzerine prototip test ve muayenelerini yapmak, -Sorumlu olduğu iş ile ilgili çalışma öncesi, sırası ve sonrasında gerekli iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almak ve kuruluş tarafından bu maksatla belirlenmiş çalışma kurallarına uymak,

  Aranan Nitelikler -Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Metal İşleri, Makine, Otomotiv veya Kimya bölümü mezunu -Otomotiv sektöründe, Kalite Kontrol faaliyetlerinde en az 3 yıl deneyimli -Teknik resim okuma, ölçü aletleri kullanma bilgi ve becerisine sahip -ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili deneyim, ISO TS 16949 yönetim sistemi hakkında bilgi ve tercihen deneyim sahibi -30 yaşını aşmamış -Vardiyalı sisteminde çalışabilecek -Disiplinli, işine özen gösteren, öğrenmeye açık -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 yıl tecilli -Tuzla,Pendik,Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden- Bay/Bayan

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker, Uzman

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, İcra takibi yapabilecek, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Düzenli raporlama yapabilen, UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Holding ve bünyesindeki tüm şirketlere hukuki destek vermek, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu toplantı evrakının hazırlanması ve ilgili yasal süreçlerin takibi, Sözleşmelerin incelenmesi, risklerin belirlenmesi, yeni sözleşmelerin hazırlanması, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip, Şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) İstanbul'da ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Pazarlama Departmanının müşteriye sunduğu hizmet ve servisler ile yapılan kampanyaların günün getirdiği teknolojik altyapı ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilerek yapılması konularında yürütülen çalışmalara destek vermek.

  Aranan Nitelikler Pazarlama Ürün Geliştirme Alanında;  Ürün geliştirme çalışmalarına katılmış, fizibilite, araştırma ve ürün talep dökümanı konularına hakim.  Rekabetçi ortamda proje yönetimi yapmış veya proje yönetimi çalışmalarına aktif olarak katılmış. Analitik, proje yönetim becerisi yüksek, araştırmacı, sonuç odaklı, öğrenmeye açık, hızlı değişime adapte olabilen ,  İlgili alanda minimum 1-3 yıl tecrübeli, Müşteri duyarlılığı ve analiz yeteneği yüksek,   Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  MS Office programlarına hakim,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar.  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Pacific Holding şirket bünyesinde Genel Merkez’ de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır. Temel olarak, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin yürütülmesine destek olmak, İç Denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak, Kurumun etkin iç kontrollere sahip olması için öneriler geliştirmek, Tüm şirket faaliyetlerinde çeşitli denetim teknikleri kullanarak denetim çalışmalarını yürütmek ve bu alanlarda şirket kural ve prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını test etmek, Belirli bir konu ile ilgili olarak kendisinden talep edilen araştırmaları yapmak ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen “denetim birimlerinde” görev almış 1-4 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında oturan; Yeşilköy, Bahçelievler, Yenibosna, Bakırköy ve civarlarında ikamet eden takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • Pacific Holding Tüm Türkiye, Afyon, Kocaeli, İzmir 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Akaryakıt Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin; Ege Bölgesinde, Marmara Bölgesinde (Gebze) ve Afyon İli Merkez lokasyonlarında yer alan istasyonlarımız için ; '' İSTASYON MÜDÜRÜ '' alınacaktır. İstasyonun tüm operasyonel süreçlerinden ve çalışanlarının yönetiminden sorumlu olmak ve bu süreçlerde merkez ofisle koordineli çalışmak, İş sağlığı, iş güvenliği ve müşteri memnuniyetini yükseltecek hizmet kalitesinin oluşturulması, Akaryakıt, market ve yıkama ciro hedeflerini gerçekleştirmek, istasyon maliyetlerini kontrol etmek, Müşteri odaklı, dinamik, çalışkan bir ekip oluşturmak, eğitim ve yönetiminden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Akaryakıt sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi bulunan, Stok takibi, satış analizi, sevkiyat planlama süreçlerine hakim, Satış ve perakende konusunda bilgili, İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli, Ön muhasebe konularında yetkin, MS Office programlarına hakim, İstasyon teknik altyapısından anlayan, Ekip yönetme tecrübesi ve becerisi olan, Samimi ve ikili iletişimi kuvvetli, Analiz ve raporlama becerisine sahip, Koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik engeli bulunmayan.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Koordinatör, Şef / Amir

 • İş Açıklaması • Firmanın müşteri portföyünün ve Pazar payının artırılmasına yönelik endüstriyel ürün grubunda teknik çalışmaları yapacak, • Endüstriyel yağlar konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi ve müşterilerin teknik gereksinimlerini analiz edip firmaya bildirmek, teknik yorumlar yapmak, • Hazırlayacağı raporları belirli dönemlerde firma ile de paylaşarak, alınması gereken aksiyonları belirleyip takibini sağlamak, • Ürünler ile ilgili teknik eğitimlere katılmak ve gerektiğinde müşterilere teknik eğitimler vermek, • Satış noktasında teknik hizmet vermek ve gerektiğinde müşteriden numune almak, • Firma, Tedarikçi ve ziyaret edilen müşteri tesislerinin iş güvenliği uygulamalarına uymak, bu kurallardan eğer firma iş güvenliği uygulamaları daha ağır kurallar içeriyorsa bu kuralları esas almak, 

  Aranan Nitelikler • Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu (MYO) tercihen makine, kimya, otomotiv ve mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen madeni yağ, metal işleme veya CNC tezgâh konusunda sektör tecrübesi olan, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Problem çözme ve hızlı karar alma becerisine sahip, • Etkin iletişim becerilerine sahip olan, • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknisyen, Kimyager, Satış Temsilcisi, Tekniker

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yurt içi ve yurt dışı yatırım ve/veya mühendislik projelerinin geliştirilmesi ve yazılması, Bütçe ve proje takvimi oluşturarak projelerin uygulanması ve yönetilmesi, Proje kapsamında yapılan sözleşmelerin incelenmesi, onay süreci ve takibi, İnşaat ile ilgili hakediş, fatura, metraj çıkarma, diğer gelir ve giderlerin kontrolünün yapılması, Sahada yapılacak işlerin takibi, Teklif alma ve değerlendirmelerin yapılması, İnşaat faaliyetlerinde gerekli raporların yönetime sunulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Enerji/Petrol sektöründe proje yönetimi, saha kontrolleri ve bakım işlerinde deneyimli, Autocad çizim programını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Kendisini ifade ve ikna gücü yüksek, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden ve /veya edebilecek, takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Kavuklar Akaryakıt 40 yılı aşkın süredir akaryakıt istasyonu işletmeciliği yapmaktadır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğu iş ortaklıkları ile bünyesinde bulunan 8 adet Shell ve 1 adet Petrol Ofisi markalı istasyonları ile günde 10.000 adet üzeri müşteriye 7/24 akaryakıt-LPG ve market satışı yanı sıra madeni yağ değişim ve yıkama hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Premium Bayi Club üyesi olarak Taşıt Tanıma Sistemi ve filo yönetimi ile firmalara akaryakıt ikmali ve araç takibi konularında çözümler sunmaktadır. Firmamızın Şemikler de bulunan Shell markalı akaryakıt istasyonlarında satış elemanı olarak görevlendirilmek üzere ön saha satış ve market satış görevlileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışma düzenine uyabilecek bay Gündüz saatlerinde çalışacak bayan İnsan ilişkileri yüksek, güleryüzlü Müşteri memnuniyeti bilinci yerleşmiş Eğitime açık Ekip çalışmasına inanan dinamik Askerliğini yapmış ya da tecilli 35 yaşını aşmamış  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Kasiyer, Görevli, Eleman, Akaryakıt Pompacısı

 • İş Açıklaması Şirketimize ait, 12 Tankerlik filo ile toplam 25-30 araçlık filoyu yönetmek üzere, aşağıdaki "GÖREV TARİFİ"ndeki işleri yapabilecek, Tekirdağ Merkez'de ikamet eden veya edebilecek, iş ünvanı; NAKLİYE OPERASYON YÖNETİCİSİ olarak çalışacak bir eleman arıyoruz. NOT:  Lütfen araçtan teknik olarak anlayan, araç ve şoförlere ait belgeleri bilen, araç takip sistemi nedir bilen, haritada şehir, kasaba ve mevkii bulma bilgisi olanlar müracaat etsin.           NAKLİYE OPERASYON YÖNETİCİSİ GÖREV TARİFLERİ 1. TANKERLERİN SEYİR MOBİL ÜZERİNDEN GÜNLÜK TAKİBİ VE KONTROLÜ Tankerlerin, günlük yaptığı rotaların doğruluğunun kontrolü, Vananın ve pompanın açıldığı yerlerin doğru/yanlış takibi, Maksimum sürat, ortalama yakıt oranlarının kontrol altına alınması, Tankerlerin Seyir Mobil üzerinden oluşturulacak raporların hazırlanması, 2. TANKERLERİN GÜNLÜK ROTALARININ PLANLANMASI Müşteriden gelen siparişlere göre doğru tanker ve doğru rota ile planlanması, Planlanan siparişlerin, Finans’tan onayının alınması, Onaylanan siparişlerin Total’e ve BP’ye bildirilmesi, Siparişlerin, Şoförlere rotası ve teslimat süresi ile birlikte iletilmesi, Siparişleri zamanında, doğru rotadan ve doğru adrese ulaşmasının kontrolü, Müşterilere eş zamanlı SMS, mail ve telefonla bilgi verilmesi. 3. TANKERLERİN FİZİKSEL KONTROLÜ Tankerlerin, periyodik bakımlarının planlanması, Tankerlerin, arıza durumlarının kontrolü ve tamirinin organizasyonu, Lastik, takometre ve sayaç mührü vb. donanımların kontrolü ve zamanında yenilenmelerinin sağlanması, Yıllık periyodik muayenelerinin zamanında yapılması, Tüm donanımların kontrolü eksiklerin tespiti ve tamamlanması, Trafik ve kasko sigortalarının süresinin takibi ve yenilenmesinin sağlanması, Tankerinin T 9 belgelerinin, ADR Sertifikalarının zamanında yapılmasının sağlanması, Her aracın fiziksel durumlarının periyodik kontrolü ve yönetime raporlanması, Her aracın takometre raporlarının 28 günde bir alınmasının organizasyonu. 4. TANKER AYLIK RAPORLARI Her aracın ayrı olarak aylık kârlılık raporlarının oluşturulması, Her aracın aylık taşıma miktarları, km, ortalama yakıt tüketimi gibi değerlerinin rapor halinde yönetime sunulması, 5. ŞOFÖRLER İLE İLGİLİ MUHTELİF İŞLER Şoförlerin, SRC5, Psikoteknik vb. belgelerinin periyodik kontrolü, Şoförlerin, takometre üzerinden çalışma saatlerinin kontrolü, Şoförlerin, aylık primlerinin hesaplanması ve IK’ya bildirilmesi, 6. TANKER HARİCİ TAŞITLARIN KONTROLÜ Satış Ekibi, İstasyon, Yönetimin araçları ve diğer araçların periyodik bakım, muayene, sigorta vb. durumlarının kontrolü ve eksiklerinin giderilmesi, Seyir Mobil takılı araçların rota, saat, gün vb. kontrolü ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler ​- TEKİRDAĞ. MERKEZ (SÜLEYMANPAŞA) da ikâmet etmek, - Enaz Teknik MYO vb. bölümden mezun olmak, - Büyük ve küçük araçlarla ilgili teknik ve fiziki bilgilere sahip olmak, - Tehlikel Madde Taşımacılığı, ADR ve Trafik Mevzuatını bilmek, - Excell bilgisi çok iyi olmak ve excell de her türlü fomül oluşturup rapor hazılayabilmek, - Enaz kamyonet kullanabilecek sürücü ehliyetine sahip olmak, - Askelik ile ilişiği bulnmamak, - Seyahat ve mesai yapabilecek, bu konuda sıkıntı yaratmamak, - Enaz 5 yıllık iş tecrübesi olmak, NOT: Yeni mezunlar ve ilk defa işe girecekler lütfen başvurmasınlar.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici

 • Adecco Gaziantep 16 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ·         Randevu ve ziyaret yöntemiyle müşteri görüşmeleri yaparak portföyü genişletmek, ·         Satış süreçlerini takip etmek ve sonuçlandırmak, ·         Yeni potansiyel müşteriler bulmak, taleplerini değerlendirmek, tekliflerini hazırlamak, takip etmek ve sonuçlandırmak, ·         Mevcut müşterilerin sadakatini sağlamak ve müşteri bilgilerini güncel tutmak, ·         Bağlı olduğu yöneticisine düzenli olarak satış ve aktivite raporlarını iletmek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Akü/Petrol sektöründe faaliet gösteren sektörünün önde gelen firmalarından olan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Saha Satış Temsilcisi" aramaktayız; ·         Minimum Lise mezunu, ·         Tercihen Akü, Madeni Yağ, Filtre, Lastik konusunda minimum 2 yıl deneyimli olmak, ·         Tercihen kurumsal müşteri yönetiminde deneyimli, ·         Müşteri ziyareti ve randevu alma konusunda deneyimli, ·         Otomotiv sektörünü takip eden, ·         MS Office uygulamalarına hâkim, ·         Takım çalışmasına yatkın, ikna ve müzakere kabiliyeti yüksek, ·         Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve sonuç odaklı, ·         İletişim becerisi yüksek, proaktif, ·         Müşteri odaklı çalışabilen ve iş disiplini yüksek, ·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  ·         Tercihen SRC belgesine sahip, ·         Askerlik görevini tamamlamış   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

İş Habercisi - Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?