Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Akaryakıt/Petrol ve ürünleri
 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde mevcut benzin istasyonumuzda akaryakıt görevlisi (pompacı) pozisyonunda çalışacak, PO A.Ş standartlarına uygun ön satış elemanı; akaryakıt istasyonunda, akaryakıt satışından sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, Güler yüzlü, Pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, İş temposuna ayak uydurabilecek, En az ortaokul/lise mezunu, Tercihen Kemalpaşa ve civarında ikamet eden eleman aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Akaryakıt Pompacısı

 • İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan olan Akaryakıt sektörünün önde gelen firmasının pazarlama departmanında 6 aylık bir dönemde görevlendirilerek Müşteri şikayetlerinin yanıtlanması, Pazarlama raporlarının hazırlanması, Sosyal Medya ve CRM çalışmalarının takibi gibi görev tanımı ile çalışacak PAZARLAMA DESTEK UZMANI aranmaktadır. * 6 aylık dönem sonrasında performansa bağlı olarak firma bünyesinde devam etmek yüksek olasılıktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çağrı Merkezi deneyimine sahip, Raporlama dili ve programlarına hakim, Sosyal Medya Yönetimini çok iyi derece bilen, İletişim Becerilerinde özgüveni yüksek, Kariyer heyecanı yüksek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Bayan adaylarımızın özgeçmişlerini ACİLEN bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi, Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıAKARYAKIT İSTASYONLARI MARKETLERİ İÇİN MAL TEDARİĞİ YAPAN ŞİRKETİMİZDE PAZARLAMA VE SATIŞ YAPACAK GENÇ DİNAMİK SATIŞ ODAKLI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU 35 YAŞINI AŞMAMIŞ SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN MS OFFİCE ÜRÜNLERİNİ AKTİF KULLANABİLEN TERCİHEN SEKTÖRDE 3 VE DAHA FAZLA SENE ÇALIŞMIŞ OLAN

  Sektör: Gıda, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Toptancılık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt sektöründe dünya devi olan kurumsal müşterimizin İzmir Gaziemir'de bulunan istasyonunda görevlendirilmek üzere “İstasyon Müdürü” aramaktayız. İstasyonun tüm operasyonel süreçlerinden ve çalışanlarının yönetiminden sorumlu olmak ve bu süreçlerde merkez ofisle koordineli çalışmak, İş sağlığı, iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti konularında firma standartlarını uygulamak, Akaryakıt, market ve yıkama ciro hedeflerini gerçekleştirmek, istasyon maliyetlerini kontrol etmek, Müşteri odaklı, dinamik, çalışkan bir ekip oluşturmak, eğitim ve yönetiminden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Akaryakıt sektöründe minimum 3 yıl tecrübesi bulunan, Satış ve perakende konusunda bilgili, İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli, Ön muhasebe konularında bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, İstasyon teknik altyapısından anlayan, Ekip yönetme tecrübesi ve becerisi olan, Analiz ve raporlama becerisine sahip, Koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür

 • İntergeo Çevre Teknolojileriİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAkaryakıt istasyonlarında çalışacak,

  Aranan NiteliklerSeyahat engeli bulunmayan, Akaryakıt istasyonları elektrik bakım işlerinde çalışabilecek, Bay personel. EHLİYETLİ ( Tercihen SRC Belgeli )

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMevcut/yeni bayilerin sözleşmelerinin ve taahhütnamelerinin hazırlanması, Mevcut bayilerin sözleşme sürelerinin takip edilmesi, EPDK'ya gerekli bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Bayilerden gelen faturaların muhasebesel kontrollerinin yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Akaryakıt sektöründe yatırım ve bayiilik süreçleri konusunda tecrübeli, SAP konusunda deneyim sahibi, Başta excel olmak üzere ileri düzeyde Ms Office programlarını kullanabilen, EPDK mevzuatına hakim, Detaylara önem veren, takip yeteneği yüksek ve sonuç odaklı, Çok iyi düzeyde organizasyon ve planlama becerisine sahip,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıİŞ AÇIKLAMASI Grup şirketlerimiz içerisinde Akaryakıt ve Petrol ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza Satış ve Pazarlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI -Yeni müşteri portföyü oluşturulması geliştirilmesi ve yönetimini sağlamak. -Bölgesindeki müşterileri ve müşteri adaylarını düzenli olarak ziyaret etmek. -Sağlıklı iş koordinasyonunu sağlamak ve geliştirmek. - Günlük iş planını oluşturmak, aylık, haftalık satış ve ziyaret raporu hazırlamak ve bildirmek. -Aylık ve yıllık konuların satış hedefine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler-Akaryakıt sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi olan, -Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, -Satış teknikleri ve finans konularında tecrübeli, -İletişimi kuvvetli, etkileme ve ikna becerileri gelişmiş, -Seyahat engeli bulunmayan, -Erkek adaylar için askerliğini yapmış, -Aktif araç kullanabilen, -Avrupa yakasında ikamet eden, -MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Belgin Madeni Yağlar Ticaret ve Sanayi A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBakım planlarına uygun iş programlarını hazırlamak, Planlı ve periyodik bakım faaliyetlerinin bakım talimatlarına göre gerçekleştirilmesi ve bakım kartlarının oluşturulması, Firmada kurulu elektrik altyapılarının ilgili mevzuata uygun ve faal tutulmasının sağlanması, Ekipmanlara ait bakım talimatlarının hazırlanması ve sürekli iyileştirme çalışmalarının yapılması Firma bünyesinde ihtiyaç duyulan altyapı/teknoloji değişikliği ve modernizasyon çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik veya Gemi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Gemi bakım-onarım işlerinde veya elektrik, mekanik ve otomasyon konularında 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, disiplinli, dikkatli Kocaeli Gebze, Darıca, Yeni Mahalle veya İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPreparation of financial statements in accordance with IFRS; providing complete, accurate and timely documentation, Prepare timely and accurate preparation of management reports (historical results, forecasts, budget, and detailed senior management presentations) and for financial analysis on an ad-hoc, monthly, quarterly, and annual basis, Support related business units / departments on financial issues and decisions, Responsible for yearly planning and budgeting activities, preparing updates and scenarios, Follow up and report operational and financial KPI’s as well as ad hoc reports,

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in Business Administration, Economics, Finance or a related field, 6-8 years of experience at financial reporting, auditing, financial analysis, budgeting, financial planning, financial modelling and management reporting, Ability to work under pressure in a highly dynamic environment, manage multiple and challenging responsibilities, meet urgent deadlines, Strong knowledge of International Financial Reporting Standards (IFRS). Excellent knowledge of MS office applications, Excellent command of both written and spoken English, Analytical thinking, oral and written communication, problem solving, planning, organization and team work skills.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıKamu kuruluşlarına ve inşaat firmalarına telefonla ve aktif ziyaretler yaparak yeni müşteriler kazanmak. Mevcut müşterilerle ilişkileri güçlü tutmak ve geliştirmek. Ürünler hakkında teknik danışmanlık sunmak Teklif hazırlamak,ihale takibi yapmak Satış sonrası memnuniyeti sağlamak için görüşmelerde bulunmak

  Aranan NiteliklerANKARA'DA asfalt kimyasalları üretimi ve satışı yapan firmamıza; - Üniversite ve/veya Yüksek okul mezunu olmak (tercihen kimya bölümü mezunu) - MS Oficce programlarına hakim (Word,Excel) - B sınıfı sürücü belgesi olan - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - Ekip çalışmasına yatkın - Etkin düzeyde iletişim ve ikna becerisi olan - Planlama,uygulama,takip ve kontrol becerilerine sahip - Sözlü ve yazılı ifade yateneğine sahip - Müşteri odaklı ve girişken - İş ahlakı ve etik ilkelere sahip - Zamanı verimli kullanabilen - Probelem çözme yeteneğine sahip - Seyahat engeli olmayan - BAY / BAYAN Satış Sorumlusu arıyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıGrupumuzun bünyesinde bulunan Akaryakıt şirketimizde görev alacak "Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az M.Y.O muhasebe mezunu , tercihen enerji sektöründe deneyimi olan, Genel muhasebe bilgisine sahip , Faaliyet sonuçlarının yorum ve kontrolünü sağlayarak ,mali bilgi ,raporlama sistemini planlayacak, Muhasebe ve muhasebe ile entegre olan diğer (stok,personel,ticaret v.b ) bilgi işlem konularına hakim , Tercihen Orka - Akaria stok programı ve ofis programlarını kullanmayı bilen , Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri hazırlayabilecek , Vergi ve sgk mevzuatına hakim , Tek düzen hesap planına vakıf, Konusunda en az 3 yıl deneyime sahip , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekemektedir.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAytemiz Akaryakıt'ın Bursa – İzmir Çevreyolu Üzeri - Nilüfer / Bursa 'da karşılıklı yapılan iki adet ( DOCO ) akaryakıt istasyonları için; " İSTASYON MÜDÜRLERİ ” aramaktayız. Akaryakıt İstasyonu sevk ve idaresi, Cari hesap ve tahsilât takibi, Kredi kartları takibi ve banka işlemleri, Gelir-gider yönetimi, Satın alma süreçlerinin takibi ve yönetimi Stok takibi, sevkiyat kontrol ve programlaması Bulunduğu Bölgede hedeflenen satış hacminin gerçekleştirilmesi, Mevcut bulunan müşteri portföyünün takibi, geliştirilmesi, Yeni müşteriler ve satış kanallarının yaratılması,

  Aranan NiteliklerÜniversite veya MYO mezunu Muhasebe bilgisi ve deneyimi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Akaryakıt istasyonu yönetecek tecrübede, En az 2 yıl deneyimi olan, MS Office bilgisine sahip, Takip, Kontrol, Raporlama ve Analiz yapabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Yönetim ve iletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. Güçlü planlama, koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip, Hedef odaklı çalışan, verilen hedeflere ulaşabilmek için azami gayret gösterebilecek,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz özel sanayi yağları üzerine faaliyet gösteren, alanında lider markaların Türkiye distribütörü olan müşterimiz için;  iş makineleri alanına yönelik olarak ürün satışı yapacak ‘’SATIŞ YÖNETİCİSİ’’ arıyoruz.   Farklı müşteri segmenti ve beklentilerine göre satış stratejileri oluşturulması ve uygulanması, Yeni müşteri ve portföy oluşturma süreçlerinde aktif rol alınması ve potansiyel müşterilerin belirlenmesi, Müşteri ziyaret planlarının hazırlanması ve satış sürecinin yönetilmesi, Şirketin satış hedefleri doğrultusunda aksiyon alınması ve satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Marka konumlandırma ve bilinirlik çalışmalarına aktif olarak katkı sağlanması, Tekliflerin zamanında hazırlanması ve takibi, Müşteri, piyasa ve rakip firma analizlerinin yapılması ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik satış konusunda min. 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen yetkiler çerçevesinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji, Makine

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Mühendis

 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSahası içinde bulunan istasyonların ticari kurallar ve sözleşme şartlarına göre şirket ile olan ilişkilerinin yönetilmesi, Sorumluluğu altındaki bölgede, şirket politikası doğrultusunda rutin bayi ziyaretlerini gerçekleştirmek ve hedeflenen tonaj, karlılık, pazar payına ulaşmak için gerekli aksiyonları almak, Yeni bayilik ve yatırım olanaklarının araştırılması, sözleşmesi bitecek olan bayilerle yenileme sürecine destek olunması, Pazar ve rekabet koşullarının takip edilmesi ve raporlanması, Sektör, bölge şehirleri ile ilgili gelişmeleri, yayınları, yasa ve yönetmelikleri takip edecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat veya Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, Akaryakıt dağıtım sektöründe en az 3 yıllık mesleki deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına ve takım ruhuna inanmış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarına hakim, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Müdür, Bölge Sorumlusu, Grup Müdürü, İkinci Müdür

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz özel sanayi yağları üzerine faaliyet gösteren, alanında lider markaların Türkiye distribütörü olan müşterimiz için; enerji sektörüne yönelik olarak doğalgaz motor yağı ve endüstriyel yağ satışı yapacak "BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ" arıyoruz. Farklı müşteri segmenti ve beklentilerine göre satış stratejileri oluşturulması ve uygulanması, Yeni müşteri ve portföy oluşturma süreçlerinde aktif rol alınması ve potansiyel müşterilerin belirlenmesi, Müşteri ziyaret planlarının hazırlanması ve satış sürecinin yönetilmesi, Şirketin satış hedefleri doğrultusunda aksiyon alınması ve satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Marka konumlandırma ve bilinirlik çalışmalarına aktif olarak katkı sağlanması, Tekliflerin zamanında hazırlanması ve takibi, Müşteri, piyasa ve rakip firma analizlerinin yapılması ve raporlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Teknik satış konusunda min. 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen yetkiler çerçevesinde inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji, Makine

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Uzman, Mühendis, Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz Holding bünyesinde bulunan ve akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için '' İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ '' arıyoruz. Şirket hedef ve stratejilerine, ihtiyaçlarına paralel olarak mevcut süreç ve sistemlerin geliştirilmesi veya yeni sistemlerin kurulmasını sağlamak, İnsan Kaynakları faaliyetlerinin düzenli ve sürekli yürütülmesini ve aylık olarak üst yönetime raporlamasını gerçekleştirmek, Seçme ve yerleştirme, performans yönetimi ve organizasyonel gelişim, Eğitim Yönetimi, çalışan memnuniyeti gibi temel İK fonksiyonlarının yürütülmesi sağlamak, İnsan Kaynakları faaliyetlerini ilgili mevzuat ve şirket düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmek, Kendisine bağlı ekibin etkin çalışmasına yönelik gerekli planlama ve organizasyonu yapmak, iş takibi ve kontrolünü sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 5 yıl tecrübeli, İdari İşler uygulamalarında deneyim sahibi, İş Hukuku, SGK ve Çalışma Hayatı ile mevzuatlara hâkim, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Sistem kurma ve geliştirme konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, çözüm ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıPacific Holding şirket bünyesinde Genel Merkez’ de görev yapacak “ Muhasebe Elemanı (İç Denetçi yardımcısı)” aranmaktadır Temel olarak, iç kontrol ve kurumsal yönetim süreçlerinin yürütülmesine destek olmak, Muhasebesel konularda denetim ve raporlama yapabilecek bilgi ve birikime sahip olmak İç Denetim raporlarında tespit edilen risklere yönelik iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak, Kurumun etkin iç kontrollere sahip olması için öneriler geliştirmek, Tüm şirket faaliyetlerinde çeşitli denetim teknikleri kullanarak denetim çalışmalarını yürütmek ve bu alanlarda şirket kural ve prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını test etmek, Belirli bir konu ile ilgili olarak kendisinden talep edilen araştırmaları yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen “denetim birimlerinde” görev almış 1-4 yıl arası deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan İletişim becerileri yüksek, Süreç ve detay odaklı, Aktif olarak araç kullanabilen B Sınıfı ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) 25-30 Yaş aralığında Bay İstanbul Avrupa yakasında oturan; Yeşilköy, Bahçelievler, Yenibosna, Bakırköy ve civarlarında ikamet eden takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA Çevreyolunda inşaatı bitmek üzere olan ve Haziran ayında açılacak olan yeni akaryakıt istasyonumuza ön muhasebe elemanı alınacaktır. İstasyonun günlük ve dönemsel akaryakıt, market vb. alış satışlarının kayıt altına alınması, Vardiya, cari hesap, yazar kasa, banka pos cihazları, personel hesapları vb. muhasebe işlemlerinin mikro programına online kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan NiteliklerTekirdağ Süleymanpaşa'da ikamet eden veya edebilecek olan, Üniversite ve MYO mezunu, Akaryakıt İstasyonu ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, iyi derece de Excel bilgisine sahip, Tercihen Mikro programını kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, sorgulayan, çözüm üreten, sonuç odaklı ve takipçi, Takım çalışmasına yatkın ve kişiler arası iletişimi güçlü,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman

 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAylık bilanço, gelir tablosu, nakit akış tablolarının UFRS bazlı üretilmesi, sisteme aktarılması, Aylık bütçe-fiili sonuçlarının karşılaştırması, yönetim raporlarının hazırlanması, Yıllık bütçenin hazırlanması, Yıllık ve ara dönem bağımsız denetim raporlarının hazırlanması, Giderlerin kontrolü ve departman bazlı raporlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bağımsız denetim firmalarında çalışmış, en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen bütçe ve mali raporlama konusunda deneyim sahibi, Özellilkle excel olmak üzere ileri derecede MS Office uygulamalarına hakim, UFRS raporlamaları konusunda bilgi sahibi, Temel finans ve muhasebe konularında tecrübeli, Bilanço analizi konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasında uyumlu olması, Dinamik bir yapıda ve çözüm odaklı olmak,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • CVPLUS Search & SelectionKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SERVİS BAKIM MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. CRM üzerinde iş planlarını hazırlamak ve bu planlar doğrultusunda etkinlikleri yönlendirmek ve takip etmek, Teklifleri hazırlamak, takip etmek ve siparişe dönüştürmek, Teknik ve ticari konularda müşteri ile yakın ilişkide olmak ve müşterilerdeki gelişmeleri takip etmek, Müşteri dosyalarının tüm yazışmalar, ziyaret raporları ve müşteri bağlantı bilgilerinin içermesini sağlamak, denetlemek, Satış bölümleri ile temasta olunup müşterilerdeki teknik sorunların ve bu konuda kendi birimi tarafında gerçekleştirilen etkinlikleri aktarmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Zaman yönetimi, organizasyon ve dokümantasyon becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, analitik düşünen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Makine, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Suptexİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması-İlk numune kontrollerini yapmak, sonuçları raporlamak, -Kontrol Planlarına ve ilgili talimatlara uygun olarak üretimin gerçekleştiğinin kontrolünü yapmak, -Herhangi bir uygunsuzluk anında üretimi durdurmak, uygunsuzluk için Uygunsuzluk Tespit Formu doldurmak, -Uygun olmayan ürün ya da yarı mamulü tanımlamak, bir sonraki prosese gönderilmesini engellemek, -Uygun olmayan ürünü tanımlamak, depoya iletilmesini, müşteriye gitmesine engel olmak, -Sorumluluk alanı içerisinde Ölçüm Sistemi Analizi (MSA) uygulamasını takip etmek, -İlgili şartname, talimatlara uygun olarak girdi kontrollerini yapmak, -Giriş kalite kontrol formlarını doldurmak, kayıtlarını saklamak, -Uygunsuz girdi tespit ettiğinde giriş kontrol raporlarını ret olarak düzenlemek, -Sorumlu olduğu iş ile ilgili çalışma öncesi, sırası ve sonrasında gerekli iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almak ve kuruluş tarafından bu maksatla belirlenmiş çalışma kurallarına uymak,

  Aranan Nitelikler-Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Metal İşleri, Makine, Otomotiv veya Kimya bölümü mezunu -Otomotiv sektöründe, Kalite Kontrol faaliyetlerinde en az 3 yıl deneyimli -Teknik resim okuma, ölçü aletleri kullanma bilgi ve becerisine sahip -ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili deneyim, ISO TS 16949 yönetim sistemi hakkında bilgi ve tercihen deneyim sahibi -30 yaşını aşmamış -Vardiya sisteminde çalışabilecek (07:30-17:30 ve 21:30-07:30) -Disiplinli, işine özen gösteren, öğrenmeye açık -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 yıl tecilli -Tuzla,Pendik,Kartal ve Maltepe Gebze Şifa civarında ikamet eden- Bay/Bayan

  Sektör: Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Makine

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • Redak Groupİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir Uphill Towers ta bulunan ofisimiz için Bölgeye ulaşım sorunu olmayan ‘’Sekreter, Ofis Yardımcı Bayan ’’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerKonusunda deneyimli Diksiyonu düzgün, Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü Misafirlerin karşılanması, ağırlanması cay, temizlik ve ofis personelimize yemek yapabilecek ve genel ofis düzenini sağlayabilecek 25-40 yaş aralığında Ataşehir bölgesine ulaşım problemi olmayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıTeknik İş Geliştirme ve Teknik Destek Bölümünde görev alarak üretimini yaptığımız ve yurtiçi/yurtdışı satışını gerçekleştirdiğimiz endüstriyel yağların, Ankara çevre illerinde satış öncesi ve sonrasında müşterilere teknik destek hizmetlerinin verilmesi.

  Aranan NiteliklerAnkara’da ikamet eden, Üniversitelerin Kimya/ Metalürji veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel Yağ Kullanılan Proseslere hakim, Sektörde İş Geliştirme ve Müşteri Teknik Takibinde En Az 2 Yıllık Tecrübeye Sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen Askerlik Görevini Tamamlamış, (Erkek Adaylar İçin), Ms Offıce Proglamlarını İyi Kullanabilen, Uzun Soluklu Çalışmayı İlke Edinmiş, Sorumluluk Sahibi, Dinamik Ve Gelişmelere Açık, İkna Kabiliyeti Yüksek Ve Karşılıklı Bilgi Aktarımını Yapabilen, Sigara Kullanmayan

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz. Müşterinin ihtiyacına uygun ürünün belirlenmesi ve teklif verilmesi, Projelerin takibi ve sonuçlandırılması, Üretici firmalarla teknik veya ticari konularda İngilizce yazılı/sözlü görüşmelerin yapılması, Mevcut ve potansiyel müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri portföyünün geliştirilmesi, Satış ve satış sonrası hizmetler için saha ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Hedef sektördeki gelişmelerin, rakiplerin ve sektör ihtiyaçlarının takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerMühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makine veya Kimya Mühendisliği), Tercihen teknik ekipmanlar konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm üretebilen, sonuç odaklı, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Makine, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, akaryakıt alanında faaliyet gösteren bir müşterimiz için 5 ay dönemsel çalışmak üzere ''Akaryakıt Ofis Sevkiyat Memuru'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Dikkatli, takım çalışmasında başarılı, Tercihen temel muhasebe ve finans bilgisi olan, İzmir - Aliağa ve Antalya - Lara Konyaaltı çevresinde ikamet eden / edebilecek olan, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Memur

 • İş AçıklamasıŞirketimizde endüstriyel madeni yağlar satış ekibimize katılacak aktif satış tecrübesi olan müşteri ilişkilerini yönetebilecek "Satış Mühendisi" arıyoruz. Tercihen endüstriyel yağ sektöründe tecrübesi olan veyahut endüstriyel sarf malzemeleri, takım tezgâhları, rulman, kesici sektörlerinde satış yapmış veya metal işleme sektöründe çalışmış takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversitelerin tercihen Makine, Kimya, Metalurji Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmuş Aktif satışta en az 3 yıl tecrübeli (tercihen endüstriyel madeni yağ sektöründe çalışmış), Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek, bölgesinde iş akışını yönlendirecek, Prezantable, sorumluluk sahibi, dinamik ve gelişmelere açık, Erkek adayların askerliğini yapmış, Uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sigara kullanma alışkanlığı olmayan, Seyahat etme engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, Oto ehliyetli ve aktif kullanıma sahip, Bursa'da ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıLubex markası altındaki Motor Yağların yurtdışı satış ve pazarlamasını yapmak, Yeni pazarlar ve yeni müşteriler bulmak Pazar analizi yapmak, satış bütçelerini oluşturmak ve takibini yapmak. Mevcut müşterilerle ilişkileri yürütmek, geliştirmek, müşterilerin satış faaliyetlerini izlemek, ödemeleri takip etmek, Satış öncesi ve sonrası teknik konularda müşteri taleplerini koordine etmek

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce ve ikinci dil olarak tercihen Fransızca , Rusça veya Arapça dillerinden birini bilen, İletişim becerileri yüksek, analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimizde endüstriyel madeni yağlar satış ekibimize katılacak aktif satış tecrübesi olan müşteri ilişkilerini yönetebilecek ve müşteri portföyünü genişletecekAnkara ve Kayseri Bölgesi için "Satış Mühendisi" arıyoruz. Tercihen endüstriyel yağ sektöründe tecrübesi olan veyahut endüstriyel sarf malzemleri, takım tezgahları, rulman, kesici sektörlerinde satış yapmış veya metal işleme sektöründe çalışmış takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversitelerin tercihen Makine, Kimya, Metalurji Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmuş Aktif satışta en az 3 yıl tecrübeli (tercihen endüstriyel madeni yağ sektöründe çalışmış), Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek,bölgesinde iş akışını yönlendirecek, Prezantable,sorumluluk sahibi,dinamik ve gelişmelere açık, Erkek adayların askerliğini yapmış, Uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sigara kullanma alışkanlığı olmayan, Seyahat etme engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, Oto ehliyetli ve aktif kullanıma sahip, Ankara veya Kayseri'de oturan

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÜrün bazlı maliyet sitemi kurulması ve safha maliyet raporlarının hazırlanması, Maliyet muhasebesi işlemleri, muhasebeye entegrasyonu, dağıtım anahtarlarının takip ve güncellenmesi ve ürün maliyet analizlerinin yapılması, Gerektiğinde Fabrikada üretim hatlarında bulunarak gerekli analizlerin yapılması, Yeni ürün maliyet / fiyat çalışmalarının yapılması, Üretim maliyetlerinin hesaplanması, kontrolü, analizleri, raporlanması ve muhasebeleştirilmesi, Maliyet Muhasebesi kontrol süreçlerinin tasarlanması, periyodik olarak sürdürülmesi ve raporlanması, Aylık tahmini ve fiili maliyet çalışmalarının yürütülmesi, Stok kontrol ve stok maliyetlerinin takibi ve raporlanması, Diğer departmanlarla iletişim halinde çalışarak maliyet ve ürün karlılık analiz raporlarının hazırlanması, Bütçe ve gerçekleşen maliyet verilerinin karşılaştırılması, analiz edilmesi ve raporlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, iktisat, maliye, İstatistik vb. bölümlerinden mezun olmak Tercihen kimya şirketlerinin maliyet muhasebesi konularında en az 3 yıl deneyimli, Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim, üretim süreci maliyet sistemi kurulması konusunda bilgili, mali tablo analizleri yapabilen, İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası E-5, İzmit E-5, Gebze, Darıca’dan personel servisi bulunmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYeşilköy’ de bulunan şirketimizde tam zamanlı çalışmak üzere, en az 3 yıl deneyime sahip, özellikle Ticaret Hukuku, İŞ Hukuku,Şirketler Hukuku, İcra İflas Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında deneyimli ve çalışmaya hevesli, icra ve dava takip süreçlerini baştan sona yürütebilecek, adliyede iş takibi ve duruşma deneyimi olan, sözleşme hazırlayabilecek ve inceleyebilecek, riskleri belirleme konusunda yönetim ile birlikte çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, merkez şirket ve bağlı diğer şirketlere hukuki destek verebilecek, raporlama yapabilecek, takip yönü kuvvetli 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabilen, tercihen İngilizce bilen ve Avrupa Yakası’ nda ikamet eden BAY / BAYAN avukat aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerHukuk fakültelerinden mezun, 1 - 5 yıl arası benzer rolde tecrübesi olan, İş hukuku,Ticaret hukuku, Şirketler Hukuku, İdare Hukuku, İcra İflas Hukuku konularında deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, BAY / BAYAN Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Avukat

İş Habercisi - Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?