Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Akaryakıt/Petrol ve ürünleri
 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektörünün öncü akaryakıt firmasına ait olan madeni yağların saha tanıtımı için, Bağımsız yağ servislerinin (dolaylı distribütör kanalı) ziyaret edilmesi, Ürün tanıtımının yapılması, Müşterilerin sorunlarının dinlenmesi ve merkeze raporlanması, Marka bilinirliğini arttıracak çalışmaların yürütülmesi, Müşteri ağının genişletilmesi, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Saha Tanıtım Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen motor vb. endüstri meslek lisesi mezunu), Araç motorları konusunda bilgi sahibi, bu alana ilgisi olan, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Askerlik ile ilişiği kesilmiş ya da en az 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İzmir'de ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Bay, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz akaryakıt sektörünün lider firması adına, Market içerisindeki merchandising çalışmalarını yürütebilecek, Cirosal analiz yapabilecek, Marketlerdeki ürünlerin nasıl daha çok satılabileceği konusunda fikirler üretebilecek, Bayiler ile ilişkileri geliştirebilecek, Ankara bölgesi için "Perakende Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe ve merchandising konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 25 - 36 yaş aralığında, Organizasyon ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, Ankara'da ikamet eden, Bay - Bayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Planning, managing and implementing new business opportunities in line with management team, Performing and processing companies regional and regular sales activities, Communicating, coordinating and managing sales team, Reaching out companies sales and marketing targets and quota in line with company internal & external strategies, Developing key relationships with clients and sales team, Analyzing, evaluating and managing new business opportunities, methods, costs and results.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree in Engineering, Business Administration and/or Project Management, Minimum 2 years experience in sales, business development, account management, marketing and consulting preferably in food sector, Extensive knowledge of English (verbal, written and comprehension). Proficiency in MS Office Programmes, Excellent communication and presentation skills. Being proactive, quick learner, analytical thinker and an effective teamworker. Driving license: B Type. For male candidates; an accomplished military obligation is a must.

  Sektör: Gıda, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Plastik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider uluslarası akaryakıt distribütör firması için tele satış uzmanı aramaktayız. Belirlenen datalar üzerinden dış arama yaparak TAŞIT TANIMA SİSTEMİ tanıtımını ve satışını sağlamak. Belirli standartlar doğrultusunda müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna süreci sonrası yeni müşteriler kazanmak, belirlenen performans kriterlerine uyarak, hedeflere ulaşmak.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tele satış tecrübesi olan En az Lise Mezunu Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan ,İfade becerisi yüksek,Neşeli, dinamik, Pazarlama ve Satış Teknikleri konusunda bilgili, Sorumluluk alabilen, girişken, telefonda ikna yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Gerekli raporlamalar için MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanıyor olması, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, İcra takibi yapabilecek, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Düzenli raporlama yapabilen, UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Holding ve bünyesindeki tüm şirketlere hukuki destek vermek, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu toplantı evrakının hazırlanması ve ilgili yasal süreçlerin takibi, Sözleşmelerin incelenmesi, risklerin belirlenmesi, yeni sözleşmelerin hazırlanması, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Benzer rolde en az 5 sene iş tecrübesine sahip, Şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) İstanbul'da ikamet eden

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması Egs Petrol şirketinin bir parçası olup firmanın müşteri portföyününve pazar payının artırılmasına yönelik endüstriyel ürün grubunda teknik çalışmaları yapacak. Müşterilerin bilgilendirilmesi ve teknik gereksinimlerini analiz edip firmaya bildirmek. Firmalar hakkında raporlamalar yapıp alınması gereken aksiyonları belirleyip takibini sağlamak. Satış konusunda teknik hizmet vermek ve gerektiğinde müşteriden analiz edilmek üzere numune almak. Çalışma planına bağlı olarak düzenli müşteri ziyareti gerçekleştirmek. Endüstriyel yağ sektöründe yeni müşteriler kazanabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen madeni yağ,kimya ,metal işleme veya CNC tezgah konusunda tecrübesi olan yada yetiştirilmeye açık En az 2 yıl satış tecrübesine sahip, Müşteri portföyü olan, 37 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sonuç odaklı, MS ofis programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. Tercihen bayan

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Sahası içinde bulunan istasyonların ticari kurallar ve sözleşme şartlarına göre şirket ile olan ilişkilerinin yönetilmesi, Sorumluluğu altındaki bölgede, şirket politikası doğrultusunda rutin bayi ziyaretlerini gerçekleştirmek ve hedeflenen tonaj, karlılık, pazar payına ulaşmak için gerekli aksiyonları almak, Yeni bayilik ve yatırım olanaklarının araştırılması, sözleşmesi bitecek olan bayilerle yenileme sürecine destek olunması, Pazar ve rekabet koşullarının takip edilmesi ve raporlanması, Sektör, bölge şehirleri ile ilgili gelişmeleri, yayınları, yasa ve yönetmelikleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Ekonomi bölümlerinden mezun, Akaryakıt dağıtım sektöründe en az 3 yıllık mesleki deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına ve takım ruhuna inanmış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarına hakim, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Grup Müdürü, İkinci Müdür, Müdür

 • İş Açıklaması Pazarlama Departmanının müşteriye sunduğu hizmet ve servisler ile yapılan kampanyaların günün getirdiği teknolojik altyapı ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirilerek yapılması konularında yürütülen çalışmalara destek vermek.

  Aranan Nitelikler Pazarlama Ürün Geliştirme Alanında;  Ürün geliştirme çalışmalarına katılmış, fizibilite, araştırma ve ürün talep dökümanı konularına hakim.  Rekabetçi ortamda proje yönetimi yapmış veya proje yönetimi çalışmalarına aktif olarak katılmış. Analitik, proje yönetim becerisi yüksek, araştırmacı, sonuç odaklı, öğrenmeye açık, hızlı değişime adapte olabilen ,  İlgili alanda minimum 1-3 yıl tecrübeli, Müşteri duyarlılığı ve analiz yeteneği yüksek,   Erkek adaylar için askerliğini yapmış,  MS Office programlarına hakim,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar.  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Akaryakıt alanında hizmet veren şirketimizin BİLGİ İŞLEM Departmanında çalışacak  " BİLGİ İŞLEM / LOGO DESTEK SORUMLUSU " aranmaktadır. Pozisyonla ile ilgili olarak görev tanımı ve aranılan özellikler aşağıda yer almaktadır. Mevcut Bilgi İşlem ve Telekomünikasyon sistemlerinin bakım ve onarım problemlerini takip edecek Çalışanlara kullanılan programlarla ilgili olarak gerektiğinde eğitim verebilecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojileri alanında Min. 3 yıllık tecrübeye sahip, Vmware ESX üzerinde sanallaştırma deneyimi olan Vmware view Horizon Client üzerinde bilgili Network Print management Datacenter management konusunda bilgi sahibi Fortigate firewall sistemleri konusunda tecrübeli Forti Analyzer Management Veeam backup ve tape backup konularına hakim Tercihen MCSA sertifikası sahibi Microsoft Exchange Server, File Server ,Terminal Server ,SQL Server, Windows Server ve Active Directory sistemlerinin kurulum, yapılandırma, geliştirme, bakım, yönetim ve denetim faaliyetleri konusunda  tecrübeli, Routing, LAN Switching, WAN ve VPN konularında deneyimli, Trend Micro Antivirus konularında bilgi sahibi, Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek, DNS, DHCP, gibi network servisleri konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Web sayfası dizaynı ve kullanıcı dostu ekran tasarlama konusunda deneyimli ve yaratıcı olan, Tiger Enterprise kurulumu ve geliştirme süreçlerinde aktif rol almış ve projelerinde çalışmış olmak, Çoklu sistem ve çoklu şube projelerinde deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişim becerileri, sonuç odaklı, çözüm üretebilen, Takım çalışmasına uyumlu, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Şirketimize ait, 12 Tankerlik filo ile toplam 25-30 araçlık filoyu yönetmek üzere, aşağıdaki "GÖREV TARİFİ"ndeki işleri yapabilecek, Tekirdağ Merkez'de ikamet eden veya edebilecek, iş ünvanı; NAKLİYE OPERASYON YÖNETİCİSİ olarak çalışacak bir eleman arıyoruz. NOT:  Lütfen araçtan teknik olarak anlayan, araç ve şoförlere ait belgeleri bilen, araç takip sistemi nedir bilen, haritada şehir, kasaba ve mevkii bulma bilgisi olanlar müracaat etsin.           NAKLİYE OPERASYON YÖNETİCİSİ GÖREV TARİFLERİ 1. TANKERLERİN SEYİR MOBİL ÜZERİNDEN GÜNLÜK TAKİBİ VE KONTROLÜ Tankerlerin, günlük yaptığı rotaların doğruluğunun kontrolü, Vananın ve pompanın açıldığı yerlerin doğru/yanlış takibi, Maksimum sürat, ortalama yakıt oranlarının kontrol altına alınması, Tankerlerin Seyir Mobil üzerinden oluşturulacak raporların hazırlanması, 2. TANKERLERİN GÜNLÜK ROTALARININ PLANLANMASI Müşteriden gelen siparişlere göre doğru tanker ve doğru rota ile planlanması, Planlanan siparişlerin, Finans’tan onayının alınması, Onaylanan siparişlerin Total’e ve BP’ye bildirilmesi, Siparişlerin, Şoförlere rotası ve teslimat süresi ile birlikte iletilmesi, Siparişleri zamanında, doğru rotadan ve doğru adrese ulaşmasının kontrolü, Müşterilere eş zamanlı SMS, mail ve telefonla bilgi verilmesi. 3. TANKERLERİN FİZİKSEL KONTROLÜ Tankerlerin, periyodik bakımlarının planlanması, Tankerlerin, arıza durumlarının kontrolü ve tamirinin organizasyonu, Lastik, takometre ve sayaç mührü vb. donanımların kontrolü ve zamanında yenilenmelerinin sağlanması, Yıllık periyodik muayenelerinin zamanında yapılması, Tüm donanımların kontrolü eksiklerin tespiti ve tamamlanması, Trafik ve kasko sigortalarının süresinin takibi ve yenilenmesinin sağlanması, Tankerinin T 9 belgelerinin, ADR Sertifikalarının zamanında yapılmasının sağlanması, Her aracın fiziksel durumlarının periyodik kontrolü ve yönetime raporlanması, Her aracın takometre raporlarının 28 günde bir alınmasının organizasyonu. 4. TANKER AYLIK RAPORLARI Her aracın ayrı olarak aylık kârlılık raporlarının oluşturulması, Her aracın aylık taşıma miktarları, km, ortalama yakıt tüketimi gibi değerlerinin rapor halinde yönetime sunulması, 5. ŞOFÖRLER İLE İLGİLİ MUHTELİF İŞLER Şoförlerin, SRC5, Psikoteknik vb. belgelerinin periyodik kontrolü, Şoförlerin, takometre üzerinden çalışma saatlerinin kontrolü, Şoförlerin, aylık primlerinin hesaplanması ve IK’ya bildirilmesi, 6. TANKER HARİCİ TAŞITLARIN KONTROLÜ Satış Ekibi, İstasyon, Yönetimin araçları ve diğer araçların periyodik bakım, muayene, sigorta vb. durumlarının kontrolü ve eksiklerinin giderilmesi, Seyir Mobil takılı araçların rota, saat, gün vb. kontrolü ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler ​- TEKİRDAĞ. MERKEZ (SÜLEYMANPAŞA) da ikâmet etmek, - Enaz Teknik MYO vb. bölümden mezun olmak, - Büyük ve küçük araçlarla ilgili teknik ve fiziki bilgilere sahip olmak, - Tehlikel Madde Taşımacılığı, ADR ve Trafik Mevzuatını bilmek, - Excell bilgisi çok iyi olmak ve excell de her türlü fomül oluşturup rapor hazılayabilmek, - Enaz kamyonet kullanabilecek sürücü ehliyetine sahip olmak, - Askelik ile ilişiği bulnmamak, - Seyahat ve mesai yapabilecek, bu konuda sıkıntı yaratmamak, - Enaz 5 yıllık iş tecrübesi olmak, NOT: Yeni mezunlar ve ilk defa işe girecekler lütfen başvurmasınlar.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Akaryakıt ve Petrol Ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza taşıt tanıma sistemi ve toptan akaryakıt satışı için 'Coll Center satış elemanı ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Fotograflı başvurular dikkate alınacaktır. -Telefonda satış görevini temsil edebilecek -Kendine güvenen, -İletişim yeteneğine güvenen, -Diksiyonu ve ifade gücü yüksek, -Enerjisi yüksek, -Prezantabl, -İş disiplini olan, sorumluluk sahibi, -Takım çalışmasına yatkın, bay veya bayan eleman aranıyor.  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması ‘’SAHA MÜDÜRÜ’’ Unvanıyla Ege Bölge Müdürlüğü’nde görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.   Sahası içinde bulunan istasyonların ticari kurallar ve sözleşme şartlarına göre şirket ile olan ilişkilerinin yönetilmesi, Sorumluluğu altındaki bölgede, şirket politikası doğrultusunda rutin bayi ziyaretlerini gerçekleştirmek ve hedeflenen tonaj, karlılık, pazar payına ulaşmak için gerekli aksiyonları almak, Yeni bayilik ve yatırım olanaklarının araştırılması, sözleşmesi bitecek olan bayilerle yenileme sürecine destek olunması, Pazar ve rekabet koşullarının takip edilmesi ve raporlanması, Sektör, bölge şehirleri ile ilgili gelişmeleri, yayınları, yasa ve yönetmelikleri takip edecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Ekonomi bölümlerinden mezun, Akaryakıt dağıtım sektöründe en az 3 yıllık mesleki deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve etkin iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına ve takım ruhuna inanmış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarına hakim, 40 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Bölge Müdürü

 • İş Açıklaması Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler En az endüstri meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Akaryakıt / Madeni yağlar, Otomotiv/Yedek parça veya FMCG sektöründe soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, Kayseri'de ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji, Otomotiv

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Plasiyer

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Genel muhasebe, Maliyet muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, finansal planlama, bankacılık işlemleri ve farklı kredi enstrümanları hakkında ileri düzeyde deneyim sahibi, Bütçe, raporlama, bilanço ve gelir tabloları konularına hakim, Vergi, Ticaret ve SGK mevzuatlarını düzenli takip ederek, şirket uygulamalarına adapte edebilecek, Mali tabloları yorumlayan ve yönetim raporlamalarında deneyimli, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilecek, Muhasebe ve finans ekibini koordine edip, yönlendirebilecek,

  Aranan Nitelikler Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesine sahip, Üniversitelerin iktisadi ve idari bölümlerinden mezun, Tercihen akaryakıt sektöründe çalışmış, Mali İşler alanında en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını, Logo ve Logo Tiger programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, 30 ile 40 yaş aralığında olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Üniversite MYO makine bölümü mezununu , teknik lise makine bölümü mezunu Tercihen en az 2 yıl iş ve satış deneyimine sahip, MS Office programlarını kullanabilen Müşteri ve sonuç odaklı, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Planlama ve organizasyon becerisi güçlü, Araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu İletişim becerileri yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Konya 'da ikamet eden, Bay,

  Sektör: Otomotiv, Hızlı Tüketim Malları, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Plasiyer, Temsilci, Süpervizör, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Akaryakıt ve Petrol Ürünlerinde faaliyet gösteren firmamıza taşıt tanıma sistemi ve toptan akaryakıt satışı için saha satış temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Bay/Bayan -Satışa Yatkın,Analitik Düşünebilen,Güçlü İletişim Becerisine Sahip -Saha Satış pozisyonlarında deneyim sahibi ve satış alanında kariyer hedefleyen -İnsan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli -B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen -Seyahat engeli olmayan -Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış -Minimum Lise Mezunu  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması • Firmanın müşteri portföyünün ve Pazar payının artırılmasına yönelik endüstriyel ürün grubunda teknik çalışmaları yapacak, • Endüstriyel yağlar konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi ve müşterilerin teknik gereksinimlerini analiz edip firmaya bildirmek, teknik yorumlar yapmak, • Hazırlayacağı raporları belirli dönemlerde firma ile de paylaşarak, alınması gereken aksiyonları belirleyip takibini sağlamak, • Ürünler ile ilgili teknik eğitimlere katılmak ve gerektiğinde müşterilere teknik eğitimler vermek, • Satış noktasında teknik hizmet vermek ve gerektiğinde müşteriden numune almak, • Firma, Tedarikçi ve ziyaret edilen müşteri tesislerinin iş güvenliği uygulamalarına uymak, bu kurallardan eğer firma iş güvenliği uygulamaları daha ağır kurallar içeriyorsa bu kuralları esas almak, 

  Aranan Nitelikler • Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu (MYO) tercihen makine, kimya, otomotiv ve mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen madeni yağ, metal işleme veya CNC tezgâh konusunda sektör tecrübesi olan, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Problem çözme ve hızlı karar alma becerisine sahip, • Etkin iletişim becerilerine sahip olan, • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknisyen, Kimyager, Satış Temsilcisi, Tekniker

 • İş Açıklaması Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin arttırılmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Akaryakıt / Madeni yağlar, Otomotiv/Yedek parça veya FMCG sektöründe soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İstanbul Avrupa yakasında İkitelli ve civarında ikamet eden, 40 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,    

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Enerji, Otomotiv

  Pozisyon: Plasiyer, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması -Müşteri portföyünün ve pazar payının genişletilmesine yönelik çalışmaların yapılması, -Ürün numune alımlarının yapılarak,deneme faaliyetlerinin takip edilmesi ve raporlanması, -Müşterilerin bilgilendirilmesi ve müşteri ihtiyaç analizlerinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler En az Meslek yüksek okullarının Makine veya Kimya bölümlerinden mezun, Endüstriyel alanda (tercihen petrokimya/madeni yağ yada endüstriyel temizlik ürünleri) soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İstanbul Hadımköy civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Bay - Bayan  

  Sektör: Kimya, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Plasiyer, Kimyager

 • NWG Services Tüm Türkiye 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması Satış ve iş geliştirme aktivitelerinin idaresinden ve geliştirilmesinden sorumludur. Sürekli müşteri gelişimi için planlama yapar ve uygular.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl satış alanında yöneticilik tecrübesi bulunan, Akaryakıt/Madeni yağlar veya Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda görev almış. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünerek, planlama ve organizasyon yapabilecek, İletişim becerileri kuvvetli,pozitif, Dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Diyarbakır'da ikamet eden, 45 yaşını aşmamış BAY,

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Yönetici, Sorumlu, Müdür

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz akaryakıt ve petrol ürünleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için İzmir Bölgesi'nde görevlendirilecek ''MUHASEBE MÜDÜRÜ'' arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 5 yıl deneyimli, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek düzen hesap Planı, Bilanço, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, SMMM belgesi olan,  Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, iletişim yönü kuvvetli,çözüm odaklı,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan. 

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür

 • İş Açıklaması Manage foreign trade processes. Handle import and export transactions. Prepare transportation documents based on the contract terms and conditions. Interacting with the customs broker on the customs clearance of cargoes incoming and outgoing shipments. Increasing sales and reaching out annual sales targets. Reporting all activities directly to the manager. Generating new contacts in related regions.

  Aranan Nitelikler We are looking for “Foreign Trade Specialist” with the following qualifications: University degree in departments of Economics, Business Administration, Engineering or related fields. Minimum 2 years experience of purchasing, supply chain management, subcontractor management and foreign trade. At least 2 years experience in sales and marketing preferred. Fluency in English is a must. (Russian language is preferred). Very good knowledge of import/export regulations. Experienced for financial knowledge and prepared budgets, L/C payment, banking and device & material operational costs. Strong teamwork, and communicational skills. Ability to travel and work internationally. High sense of responsibility. Driving License: B Proficiency in Microsoft, MS Office, E-mail and others. Ability to develop and implement business strategies, new markets and customers. Military service must be completed.

  Sektör: Gıda, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Dış Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kavuklar Akaryakıt 40 yılı aşkın süredir akaryakıt istasyonu işletmeciliği yapmaktadır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğu iş ortaklıkları ile bünyesinde bulunan 8 adet Shell ve 1 adet Petrol Ofisi markalı istasyonları ile günde 10.000 adet üzeri müşteriye 7/24 akaryakıt-LPG ve market satışı yanı sıra madeni yağ değişim ve yıkama hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Premium Bayi Club üyesi olarak Taşıt Tanıma Sistemi ve filo yönetimi ile firmalara akaryakıt ikmali ve araç takibi konularında çözümler sunmaktadır. Firmamızın Şemikler de bulunan Shell markalı akaryakıt istasyonlarında satış elemanı olarak görevlendirilmek üzere ön saha satış ve market satış görevlileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışma düzenine uyabilecek bay Gündüz saatlerinde çalışacak bayan İnsan ilişkileri yüksek, güleryüzlü Müşteri memnuniyeti bilinci yerleşmiş Eğitime açık Ekip çalışmasına inanan dinamik Askerliğini yapmış ya da tecilli 35 yaşını aşmamış  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Kasiyer, Görevli, Eleman, Akaryakıt Pompacısı

 • Suptex İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Mühendislik bünyesindeki ürün projelerini resimlendirmek • Her türlü mekanik parçanın (kalıp, aparat, fikstür vb.) teknik resmini çizmek

  Aranan Nitelikler • Tercihen 2 yıllık makine resim ve konstrüksiyon ya da teknik lise mezunu olmak • AutoCAD ve/veya SolidWorks yazılımlarını en az orta derecede bilmek • MS Windows ve Office yazılımlarına makul seviyede aşina olmak • Beyaz yaka ve mavi yaka personel ile takım çalışmasına yatkın olmak • İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak • Sigara kullanmıyor olmak

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması PETROL  OFİSİ AKARYAKIT İSTASYONU MARKETİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;  

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Tercihen Perakende sektöründe deneyim sahibi,  20-27 yaş aralığında,  Vardiya sisteminde çalışabilecek,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  Güler yüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, BAY-BAYAN  Market Görevlileri arıyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Hedef Petrol Ltd. Şti. Tekirdağ 20 Ağustos 2016

  İş Açıklaması KINAY Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanın makam aracını ve zaman zaman diğer aile araçlarını kullanmak üzere şoför aranmaktadır. Tekirdağ'dan hareket ederek İstanbul ve Trakya'nın çeşitli yerlerine günibirlik gidiş gelişlerde Mercedes S 350 L modeli aracı kullanılacaktır. Çalışma saatleri düzenli değildir. Sabah erken saatlerde hareket edilebileceği gibi, alşam üstü özellikle İstanbul'da çeşitli toplantı, davet veya kültürel aktiviteler için gidilecektir. Haftanın birkaç gününde maksimum 8 saat araç kullanılacaktır. Boş günlerde Tekirdağ içinde şirket veya aile işleri için görev yapılacaktır. Ayrıca makam aracı ve aile araçlarının bakım onarım ileri ve temizlik işlerini sağlayacaktır.  

  Aranan Nitelikler - TEKİRDAĞ, Merkez'de ikamet etmek, - En az Lise mezunu olmak, - Otomobil, 4x4 ve kamyonet kullanabilecek ehliyete sahip olmak, - En az 10 yıllık aktif şoförlük ve 3 yıllık özel (makam) şoförlük tecrübesi sahibi olmak, - Navigasyon kullanmayı ve akıllı telefon kullanmayı bilmek, - Navigasyon ile verilen adresleri yolları şaşırmadan bulabilmek, - Prezantabıl olmak için; temiz giyimli ve günlük olarak sakal traşı olmak, - Düzgün bir diksiyona (konuşmaya) sahip olmak, - İş ahlakı ve mahremiyet kurallarını bilmek ve uymak. Aranan niteliklerdir.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Adecco Gaziantep 16 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ·         Randevu ve ziyaret yöntemiyle müşteri görüşmeleri yaparak portföyü genişletmek, ·         Satış süreçlerini takip etmek ve sonuçlandırmak, ·         Yeni potansiyel müşteriler bulmak, taleplerini değerlendirmek, tekliflerini hazırlamak, takip etmek ve sonuçlandırmak, ·         Mevcut müşterilerin sadakatini sağlamak ve müşteri bilgilerini güncel tutmak, ·         Bağlı olduğu yöneticisine düzenli olarak satış ve aktivite raporlarını iletmek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Akü/Petrol sektöründe faaliet gösteren sektörünün önde gelen firmalarından olan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Saha Satış Temsilcisi" aramaktayız; ·         Minimum Lise mezunu, ·         Tercihen Akü, Madeni Yağ, Filtre, Lastik konusunda minimum 2 yıl deneyimli olmak, ·         Tercihen kurumsal müşteri yönetiminde deneyimli, ·         Müşteri ziyareti ve randevu alma konusunda deneyimli, ·         Otomotiv sektörünü takip eden, ·         MS Office uygulamalarına hâkim, ·         Takım çalışmasına yatkın, ikna ve müzakere kabiliyeti yüksek, ·         Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve sonuç odaklı, ·         İletişim becerisi yüksek, proaktif, ·         Müşteri odaklı çalışabilen ve iş disiplini yüksek, ·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  ·         Tercihen SRC belgesine sahip, ·         Askerlik görevini tamamlamış   Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • Adecco Ankara Adana 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren öncü firmamız için Adana 'da görev almak üzere Eğitim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Sorumlu olduğu bölge ve lokasyonlarda istasyon ekipleri için belirlenmiş tüm eğitimlerin yıl boyunca verilmesi ve tamamlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu  (tercihen Eğitim Fakültesi), Tercihen Akaryakıt İstasyonunda yönetici pozisyonunda çalışmış, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, Güçlü planlama ve raporlama becerisi olan, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek, Diksiyonu düzgün, İletişim ve sunum becerileri güçlü, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Akaryakıt/Petrol ve ürünleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?