Kimya İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimya
 • Cesa Kimya

  Kimya Sektöründe Deneyimi Olan Muhasebe Personeli Cesa Kimya

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin ön muhasebe işlerini yürütebilecek, idare kabiliyeti yüksek, aşağıdaki nitelikler doğrultusunda '' ÖN MUHASEBE / ÖN SATIŞ ELEMANI '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mikro muhasebe programını kullanabilen, Ofis işlerinde deneyimli, Tercihen Kimya sektöründe çalışmış Bayan.

 • Metay Kimyevi Ürünler Makina Arıtma

  Satış Mühendisi Metay Kimyevi Ürünler Makina Arıtma

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması METAY KİMYEVİ ÜRÜNLER MAKİNE ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak 2004 yılından beri Havuz Kimyasalları, Proses Kimyasalları, Arıtma sistemleri satışı ile ilgili faaliyette bulunan şirketimiz GREEN CHEMİCALS’ın bayiliğini yapmaktadır. Satış Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere, Bay /Bayan Çevre Mühendisi veya Kimya Mühendisleri alınacaktır. İşe alınacak adaylar, şirketimiz bünyesindeki kısa bir eğitim sürecinden sonra, yukarıda yazılı sektörlerdeki müşterilerimize su şartlandırma kimyasalları satışı ve satış sonrası teknik destek servisinde görevlendirilecek ve yeni müşterilere ulaşarak, giderek artmakta olan müşteri portföyümüzün daha da büyümesine yardımcı olacaklardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Çevre Mühendisliği,Kimya Bölümü veya Biyoloji Bölümü mezunu olmaları, Windows ve MS Office uygulamalarını kullanabilmeleri, Ehliyet sahibi olmaları, sorunsuz araba kullanmaları Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, Prezantabl, kendine güvenli ve motive bir kişilik yapısında olmaları, Takım çalışmasına yatkın olmaları, Sonuç odaklı düşünce yeteneğine sahip olmaları aranmaktadır.

 • Tuana Grup

  Türkiye Geneli Bölge Satış Sorumluları Tuana Grup

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Reed Türkiye

  Process Engineer Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an "Process Engineer"for it's multinational company that operates in packaging sector in İstanbul. Responsible from coordination of Production Team and Sales Team.

  Aranan Nitelikler Bachelors Degree in Food Engineering or Chemical Engineering 3-5 years similar experience especially food, dairy or liquid sector. Fluency in English Autocad knowledge No military obligation for male candidates No travel obstacle Excellent communication skills

 • Reed Türkiye

  Satış Mühendisi (Madeni Yağ) Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun -Madeni yağ sektöründemin 2 yıl satış veya ARGE tecrübesine sahip, -Tercihan iyi seviyede İngilizce bilen, -Takım çalışmasına yatkın, proaktif -Aktif olarak araç kullanabilen, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Satış Mühendisi" arıyoruz.

 • Adecco

  Administrative And Financial Executive Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Groupis a Fortune Global 500 company. We are looking for a "Administrative and Financial Executive" for our multinational client with the following skills and the qualifications; · Adminstration of all office related needs /purchasing , documantation, ,invoicing, order processing and communication the warehouse etc. · Coordinate the process import procedures and warehouse monitoring, · Execution of financial processes (Simple book keeping, Cash Flow monitoring, financial reporting and analysis)

  Aranan Nitelikler University degree(preferably economics), Minimum 5 years of experience in a similar position, Fluent in both written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications Strong interpersonal and effective communication skill, Capable of analizing and reporting process.

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İthalat Uzmanı Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPTIĞIMIZ KİMYA SEKTÖRÜNDEKİ YABANCI MÜŞTERİMİZ İÇİN İTHALAT UZMANI ARAMAKTAYIZ. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun İthalat ve ihracat operasyonlarında en az 3 yıl deneyimi olan Gümrük mevzuatını ve diğer dış ticaret süreçlerini bilen Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen MS Office programlarını kullanabilen SAP kullanımı konusunda deneyimli Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu, disiplinli ve analitik düşünebilen Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz

  Aranan Nitelikler Yurtdışından tedarik edilen ürünlerin ithalat planlaması Gümrük işlemlerinin takibi İthalat sürecinin zamanında ve doğru şekilde sonuçlandırılması

 • Şeffafiyet

  Bakım Onarım Ustası Şeffafiyet

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızla büyüyen organizasyonumuzun Bakım Onarım bölümünde görev alacak;

  Aranan Nitelikler · Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerinden mezun, · Mekanik Bakım Teknisyeni olarak minimum 3 yıl tecrübesi olan, · Üretim yapan fabrikada, üretimdeki makinelerin arıza ve bakımlarını hızla yapacak mekanik bakım tecrübesi olan, · Sorumluluk bilinciyle arızalar konusunda özveriyle çalışma bilincine sahip, · Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Tüm işletmenin mekanik arıza, planlı bakım, kestirimci bakım faaliyetlerinde aktif ve etkin bir şekilde çalışabilecek, · Fabrika çalışma kültürüne sahip titiz ve disiplinli çalışan, · Aktif atölye Bakım Onarım Ekibiyle uyumlu çalışabilen bir yapıya sahip, · Deri fabrikasında çalışabilecek istekliliğe sahip, · Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, Mekanik Bakım Onarım Ustası aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Satış Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin sektöründe öncü kuruluşlarından olan, Tarım Gıda Hayvancılık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ve TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, Gıda, Yem, Çevre Sağlığı Analiz ve Laboratuvar Hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere konusunda uzman ve tecrübeli "Teknik Satış Mühendisi" pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz. İş alanımız ile ilgili kuruluşları gıda, yem, çevre sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek, Şirketin pazarlama stratejileri ve ilgili prosedürlere uygun olarak verilecek hizmetin hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Çalışmalarını ilişkili birimler (Müşteri İlişkileri Birimi, Muhasebe ve İdari İşler, Kalite Birimi vb) ile bir arada etkin ve uyumlu olarak yürütmek, Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemek ve uygun çözümler sunmak, Pazar araştırması yapmak, potansiyel müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri konusunda bilgi toplamak ve üst birimlere raporlamak, Rakip firmaların faaliyetlerini izlemek ve raporlandırmak, Müşteri portföyünü geliştirmek için etkin satış görüşmeleri yapmak, Belirlenen aylık ve yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken genel nitelikler aşağıda yer almaktadır: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Gıda Mühendisliği, Kimya/Kimya Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Biyoloji, Biyokimya, Biyomühendislik ve Genetik bölümlerden mezun, Tercihen ISO 9001, ISO 17025, ISO 17020, ISO 22000, HACCP konularında eğitim almış, Temel düzeyde IFS, BRC, Global GAP, GMP, GLP ve GHP konularında bilgi sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B Sınıfı ehliyete sahip, Saha satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hâkim, Kişisel farkındalığı gelişmiş, pozitif ve çevresine ilham verebilen, Liderlik becerilerine sahip, takım odaklı çalışabilecek, İletişim odaklı birimlerde kariyer hedefi olan, İzmir'de ikamet eden.

 • Arı Petrol Kimya

  Satış Mühendisi Arı Petrol Kimya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Açıklaması MADENİ YAĞ SEKTÖRÜNDE 40 YILDIR HİZMET VEREN FİRMAMIZIN; SATIŞ TEŞKİLATINDA YER ALACAK. FİRMANIN MEVCUT VE POTANSİYEL MÜŞTERİ ZİYARETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK. SATIŞ GÖREVİNDE; MÜŞTERİ BULMA AŞAMASINDAN TAHSİLAT AŞAMASINA KADAR HER AŞAMANIN SORUMLULUĞUNU ALACAK. ÜST MERCİLERE DÖNEMSEL RAPORLAMALAR YAPACAK

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNU VEYA KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ŞEKİLDE ARAÇ KULLANABİLEN PREZANTABL, GÜLER YÜZLÜ VE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN SATIŞI KARİYER HEDEFİ EDİNMİŞ UZUN SOLUKLU ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • Arı Petrol Kimya

  Muhasebe Arı Petrol Kimya

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Madeni yağ üretimi ve satışını gerçekleştiren firmamızın muhasebe bölümünde görevlendirilmek üzere azimli ve çalışkan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun Maliyet muhasebesini bilen Takım çalışması ve disiplinine uyum sağlayabilecek Presantabl, genç ve dinamik Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ayrıntıya önem veren dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinen, sorumluluk sahibi, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden ( Çalışma yeri Bayrampaşa )

 • Deren Kimya

  Mikrobiyolog Deren Kimya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deren Kimya Çayırova Tesisi bünyesinde yer alan Mikrobiyoloji Laboratuvarı’nda görevlendirilmek üzere MİKROBİYOLOG aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Biyoloji bölümlerinden mezun, Tercihen Mikrobiyoloji alanında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerine önem veren, zamanını iyi kullanabilen ve düzenli çalışma alışkanlığı olan, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Anadolu yakasında Gebze - Tuzla - Pendik - Kartal - Maltepe ilçelerinde ikamet eden,

 • Deren Kimya

  Muhasebe Sorumlusu Deren Kimya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimya sektörünün lider firması DEREN GRUP bünyesindeki şirketlerin Muhasebe departmanında görevlendirilecek yenilikçi, enerjik ve yüksek motivasyonlu kişileri MUHASEBE SORUMLUSU olarak çalışmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul veya Üniversite Mezunu , Genel Muhasebe bilgisi ve tecrübesi olan, 5 yıl muhasebe konusunda deneyimli, Günlük bankacılık ve finans işlerini yürütebilecek ve her türlü finans kurumuyla ilişkilerini sürdürebilecek, Günlük muhasebe kayıtlarını yapabilecek , Her türlü yasal beyanname ve bildirimleri zamanında ve doğru bir şekilde düzenleyecek, Üretim maliyetlerini reçete bazlı hesaplayabilecek , aylık maliyet hesaplaması yapabilecek, Bütçe ve bütçe tahminleri hazırlayıp revize gerçekleştirebilecek ve bütçe analizi yapabilecek, Şirket yönetim kurulu ve genel kurul toplantısı , sermaye artırımı ve kâr dağıtımı işlemlerini organize edip yürütebilecek, İhracat - İthalat ve KDV iade işlemlerinin yapılıp mahsup işlemlerini yapabilecek, Başta Vergi Dairesi olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarında şirketi temsil edebilecek, İyi derecede MS Office programlarını ve Eta V.8 SQL muhasebe programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Gelişime açık, sorumluluk alabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay – Bayan DEREN KİMYA SAN.ve TİC.A.Ş.

 • Deren Kimya

  Ar - Ge Sorumlusu Deren Kimya

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Endüstriyel su şartlandırma kimyasalları üretimi yapan firmamızın Çayırova – Şekerpınar tesisinde görevlendirilecek,firmamızı temsil edebilecek,geleceği birlikte paylaşacağımız yetenekleri firmamızda çalışmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Uluslararası pazarda ürettiği kimyasallar ve sistem bilgisi ile kendini ispatlamış , Güçlü bilgi birikimi ve üretim kalitesiyle her geçen gün daha da büyüyüp gelişen yapımızı geleceğe daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde taşıyarak , inovatif ve analitik yönünü kullanabilen, AR – GE laboratuarlarımızda görev alacak , NMR , AAS , Spektrofotometre vs. kullanabilmesi tercih sebebidir , Çok iyi derecede İngilizce bilen , Bachelor diploması olan , Yüksek lisans /doktorasını polimer,korozyon,karbon veya su kimyasalları konusunda yapmış, İnsan ilişkilerine önem veren,zamanını iyi kullanabilen,düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, Sorumluluk taşıyabilecek , verilen hedeflere ulaşma konusunda istekli ve hırslı, Su ve atık kimyasalları konusunda tecrübeli olması tercih sebebidir, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden , Bay – Bayan DEREN KİMYA SAN.ve TİC.A.Ş.

 • Team Fores HR

  Yurtdışı İş Geliştirme Sorumlusu Team Fores HR

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beylikdüzü' nde faaliyet gösteren Kimya firması için Yurtdışı İş Geliştirme Sorumlusu arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans yapmış, Kozmetik, deterjan, kimya, alanlarından en az birinde çalışmış, Uluslararası pazarda daha önce deneyim kazanmış, En az 2 yıl yurtdışı bayii kanalında görev yapmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip yönetebilen sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli , Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma temposuna sahip, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  Bölge Satış Sorumluları Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa bölgelerinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Sorumluları" alınacaktır. Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, otel, hastane ve endüstriyel her türlü işletmeye kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı satış yapmak, Bölgesinde piyasa araştırması ve potansiyel müşterilerin tespitini yapmak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmak, verilen hedef bütçeleri tutturmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu Yakası'nda Gebze, Tuzla, Kurtköy, Ümraniye'de, Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında ikamet eden, İletişim becerisi ve öz güveni yüksek, İkna ve temsil yeteneği olan, Prezantabl, Müşteri ve satış odaklı çalışma yeteneğine sahip, Tercihen satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıcısı, Bayan.

 • Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  Analiz Sorumlusu Aem Çevre Laboratuvar Analiz

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMA GENEL TANIMI AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız büyüyen kadrosu için çalışma arkadaşları aramaktadır. ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda analiz hizmetleri konusunda görevlendirilecek, analizlerle paralel kalite kontrolleri, ölçüm belirsizlikleri ve diğer çalışmaları yürütmek, TS EN ISO IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardı doğrultusunda birimi ile ilgili her dokümanın işlenmesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen/Edebiyat Fakültelerinin Kimya Bölümlerinden Mezun, Laboratuvar Tecrübesi Olan, Tercihen Enstrümantal Cihaz Kullanımı Konusunda Tecrübeli, İyi Derecede İngilizce Bilgisi Olan, İleri Düzeyde Ms Office Programlarına Hakim, Hızlı ve Hatasız Çalışmaya Özen Gösteren, Zamanı İyi Yönetebilen, Planlı ve Disiplinli, Sorumluluk Sahibi, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Tercihen Kalite Yönetim Sistemi Konusunda Bilgi Sahibi, Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri Güçlü, Takım Çalışmasına Yatkın, Erkek adaylar için Askerlik ile İlişiği Olmayan Bay/Bayan Personel İstihdam Edilecektir.

 • Abc Deterjan

  Elektrik Elektronik Mühendisi Abc Deterjan

  Osmaniye

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim ünitelerinin plan ve programını aksatmayacak şekilde tüm ekipmanların elektriksel ve otomasyon bakımından koruyucu ve periyodik bakımlarının takibi, arızaların giderilmesi ve kendisine bağlı ekibin yönetimi, yönlendirilmesi ve eğitiminden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Elektrik proje, Elektro-Mekanik/Pnömatik ve Elektro-hidrolik sistemlerin bakım ve onarım işlerini yapabilecek, Enstrümantasyon ve otomasyon eğitimi almış, uygulamalı olarak bu sistemlerin bakım ve onarımında tecrübeli, PLC/SCADA programlama yapabilen, AC motorlar ve motor sürücüleri konusunda tecrübeli, Utility sistemlerde oluşabilecek bakım onarım ihtiyaçlarının uygulanması konusunda tecrübe sahibi olan, Proje, yatırım hesap ve uygulamaları konusunda tecrübeli, Tercihen enerji yöneticisi sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını ve AutoCad kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Abc Deterjan

  Satınalma Uzmanı Abc Deterjan

  Osmaniye

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Satınalma süreçleri için gerekli pazar araştırmalarını yapmak, • Satınalma yapılacak ürünlerin siparişlerini hazırlamak, sisteme girmek, ilgili yerlere teslimine kadar geçen süreçleri takip etmek, gereken rapor ve evrakları hazırlayıp ilgili yerlere iletmek, • Satınalmaların belirlenen kalite standartlarında ve zamanında yapılmasını sağlamak, • Tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler • Fabrikanın üretim tesisinin olduğu Bahçe Osmaniye’de görevlendirilmek üzere, • Üniversitelerin işletme, endüstri – makine – malzeme mühendisliği bölümlerinin birinden mezun, • Fabrika teknik işletme malzemesi satınalma süreçlerinde 3-5 yıl deneyim sahibi, • İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, • Office programlarını aktif olarak kullanabilen, • Planlama ve organizasyon becerilesine sahip, • Yazılı ve sözlü iletişimi,temsil yeteneği güçlü, • Müzakere yeteneğine sahip, • Takipçi ve çözüm odaklı, • Sürücü ehliyetine sahip, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Bay SATINALMA UZMANI arıyoruz.

 • Abc Deterjan

  İhracat Yönetici Adayı Abc Deterjan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Hedef ülkelerde satış geliştirici faaliyet düzleminde pazar araştırması yapacak, • Potansiyel müşterilere ulaşıp ve ilk irtibatı sağlayacak, • İhracat bölümü yöneticisine bu bağlamda düzenli raporlama yapacak, • Fuar,toplantı ve diğer organizasyonların planlanması ve seyahat işlemlerinin organizasyonlarında bulunulması • İhracat alanında yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin işletme, dış ticaret,uluslarası ticaret bölümlerinden mezun, • Yeni mezun yada ihracat konusunda tercihen FCMG sektöründe en az 1 yıl iş deneyimi olan, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, • MS Office uygulamalarına hâkim, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden İHRACAT YÖNETİCİ ADAYI arıyoruz.

 • Randstad Türkiye

  Head Of Sales Randstad Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. to develop business for our services in Turkey to do own sales activity for key-accounts and clients working all over Turkey to research and summarize market demand and competition all over Turkey to establish clear market-strategies for your sales-team to fix the service portfolio and pricing strategy together with central product management for Turkey to increase the sales-performance of your sales-team and business volume in Turkey to provide detailed forecast to central sales management to work together with central marketing on marketing strategy Turkey

  Aranan Nitelikler minimum 5 years of experience working in a comparable position good contacts in at least one of the business-lines (food/feed or environment) responsive problem solver and action oriented excellent interpersonal, communication and organizational skills beside Turkish you are able to communicate in English to travel up to 50 % of your working time in Turkey and partly in Europe

 • Randstad Türkiye

  Top Executive Assistant Randstad Türkiye

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. - assisting in planning of managers' agenda - scheduling appointments and coordinating arrangements for meetings - answering, screening and routing local and international phone calls - handling strictly confidential data and documents - coordinating travel arrangements, visa transactions, hotel and flight reservations - liaison between manager and all departments

  Aranan Nitelikler - university degree - at least three years of experience - good command of MS Office applications - very good command of written and spoken English - good communication and interpersonal skills - self-disciplined and motivated - strong presentation and facilitation skills * Randstad, Türkiye İş Kurumu'nun 17.10.2006 tarihli 191 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Halavet

  Vasıfsız İşçi Halavet

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikada ham madde ve ürün işleme süreçlerinde çalışacak; Çalışma öz disiplinine sahip, istekli ve kararlı, Üretim yapan fabrikada çalışabilecek güç ve enerjiye sahip, Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, Bay, (Bayan başvuruları dikkate alınmayacaktır.) Vasıfsız İşçi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Fabrika ham madde işleme, üretim bölümlerde çalışabilecek, istekli, kararlı ve çalışkan bir yapıda olmak.

 • Çukurova Yalıtım

  Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi Çukurova Yalıtım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat malzemeleri (Çatı ve Yalıtım) sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren firmamız için; Firmamızın stratejileri doğrultusunda büyüme projelerinin hayata geçirilmesine doğrudan destek vermek, Büyüme fırsatlarını araştırmak ve ilgili şirket ve kuruluşlarla görüşmeler gerçekleştirmek, Pazar dinamiklerini, müşteri ihtiyacını, mevcut sorunları ve olası fırsatları anlamaya yönelik saha çalışmalarında ve araştırmalarında aktif rol almak, Ürün ve hizmet modellerine ilişkin planların gözden geçirilmesi, takibi ve iyileştirilmesi, pazarlama etkinliklerinin takibinin yapılması, Müşteri iletişiminin sağlanması, Bayi çalışmalarını tanıtmak amacıyla hazırlanan ilan, basılı malzeme ve diğer tanıtım araçlarını Çukurova Yalıtım kurumsal kimliğine en uygun şekilde oluşturmak, Bayi temsil alanında bayinin ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla fuar, stand, tanıtım aktivitelerini hazırlamak, Pazarlama ve iş geliştirme etkinliklerinin bildirmek amacıyla belli aralıklarla toplantı ve eğitimler düzenlemek,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Pazar araştırması, pazar analizi, pazar geliştirme vb konularda en az 4 yıl deneyimli, · İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, · Sistemli,titiz ve sonuç odaklı çalışan, · Takım çalışmasına yatkın, · Yazılı ve sözlü etkin iletişim becerileri olan, · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan , · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Aktif olarak araç kullanan,

 • Yapı Teknik Grup

  Üretim Şefi Yapı Teknik Grup

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı ve Su Yalıtım malzemeleri üretimi yapan firmamızda Fabrika Müdürüne bağlı çalışmak üzere; * Üretim süreçlerini, hammadde hazırlığından, son ürün elde edilinceye kadar takip edecek ve raporlamasını sağlayacak., * Standartlara uygun üretim yapılmasını sağlamak * Üretim süreçlerindeki aksaklıkları tespit ederek, zamanında çözüm üretebilmek. * Üretim makinalarının gerekli bakım planlarını yapmak, arıza öncesi önlemler almak, * Ürün teslim tarihleri ve termin sürelerine uyulması konusunda gerekli koordinasyonu sağlayarak gerekli önlemleri almak * İşletmenin ihtiyacı olan malzemeleri tesbit etmek(hammadde,sarf malzeme vs..) ve talebini yapmak, * İş sağlığı ve güvenliği konularında yapılması gerekli faaliyetleri yürütmek, * Üretim raporlarının periyotlarına uygun olarak üst yönetime sunmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun En az 5 yıl tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli Tercihen İngilizce bilen Kalite Yönetim Sistemleri esaslarını bilen Bitüm Levha üretiminde tecrübeli Sakaryada ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  İhracat Bölge Satış Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat malzemeleri (Çatı ve Yalıtım) sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren firmamız için;

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Satış operasyonlarının yönetimi, raporlanması konusunda bilgi sahibi, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Dış ticaret mevzuatı süreçlerine hâkim Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf Uluslararası fuar tecrübesi bulunan Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyon sahibi , Seyahat engeli bulunmayan; Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Diksiyonu düzgün, prezantabl Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için) İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze civarında ikamet eden

 • Çukurova Yalıtım

  İdari İşler Sorumlusu Çukurova Yalıtım

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketin tüm idari işlerinden sorumlu olmak, Gerekli resmi kurumlar ile yazışmaları ve görüşmeleri gerçekleştirmek, arşivini oluşturup takibini yapmak, Müteahhit firmalar ile ilişkilerin yürütülmesinden sorumlu olmak, Şirket araçlarının sevk ve idari ile ilgili organizasyonunu yapmak, Demirbaşa eklenecek ürün ve sarf malzemelerin satın alınması ve stok yönetimini sağlamak, İdari İşler olarak alınan malzemelerin ve faturaların kontrolü Aylık puantaj hesaplamasının yapılması

  Aranan Nitelikler Önlisans veya lisans mezunu, Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Esnek ve yoğun iş temposuna uygun çalışabilecek, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve sonuç odaklı, İletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen sigara kullanmayan. Sakarya ve çevresinde ikamet eden

 • Jotun Group

  Showroom Personeli / İskenderun Jotun Group

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen inşaat, sanayi, toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun, beş kıtada faaliyet göstererek 74 şirket, 39 fabrika, 9600 çalışan ve 2014 sonunda ulaştığı 17,542 milyon NOK cirosu ile dünya boya endüstrisine yön vermektedir. Jotun global olarak 7 bölge yönetimine sahiptir ve merkezi Sandefjord Norveç’tedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya, İskenderun bayimiz Fedon Yapı' da iletişim becerileri kuvvetli, öğrenmeye ve gelişime açık, Showroom Personeli aramaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Boya sevkiyatı alanında deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, İskenderun veya Arsuz' da ikamet eden, Boya makinesini kullanabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi olup araç kullanabilen.

 • Fixegoiste / Dng Global Kozmetik

  Kalite Güvence Müdürü Fixegoiste / Dng Global Kozmetik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hammadde, ambalaj malzemeleri, yarı ürün, bitmiş ürün laboratuvar analizlerinin takip edilmesi, ekibin iş planlarının organize edilmesi, -Müşteri şikayetlerinin değerlendirilmesi, -Tedarikçi performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi, -İç ve dış denetimlerin gerçekleştirilmesi, -Arşiv sisteminin yönetilmesi, -ISO 9001:2008 sisteminin yönetilmesi, -Firma genelinde düzeltici ve önleyici faaliyetlerin ve gerekli iyileştirmelerin zamanında yapılmasının takip edilmesi, -Yönetim Temsilciliği görevinin yürütülmesi, -Tüm standartların ve dokümanların yenilenmesi/revize edilmesi, -Kalite sisteminde yapılan/yapılacak iyileştirmelerin üst yönetimle değerlendirildiği toplantılar organize etmek, -Tüm ürünlerin kontrol edilmesi ve serbest bırakılma süreçlerini yönetmek, -Ar&Ge departmanına gerekli analizlerin yapılması ve takip edilmesi konularında destek verilmesi, -Test ekipmanlarının Kalibrasyon durumlarının takip edilmesi, -Kalite Kontrol aksiyonları çerçevesinde Kalite Planlarının hazırlanması ve takip edilmesi, -Çevre ve ISG çalışmalarının yönetimi, -Bakanlık resmi bildirimler ve ruhsatlandırma işlemlerin yönetilmesi, -Safety Assessment dosya hazırlıklarının yönetilmesi, -Avrupa ülkelerine ihracat yapılabilmesi için yasal zorunluluk olan “Responsible Person” işlemleri için gerekli teknik dosya hazırlık süreçlerinin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ve benzer bölümlerden mezun Kozmetik,gıda veya ilaç konularında en az 3 yıl deneyimli, Kalite Kontrol laboratuvarı çalışma metodlarına hakim, Kalite Sistemi kurulumu ve sertifikalandırma projesinde bulunmuş, İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Ekip yönetme tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın iletişimi kuvvetli, Analitik ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Satış Destek Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat ve Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren firmamızda ‘Satış Destek Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler * Tercihen Lisans veya MYO, işletme veya satış-pazarlama bölümlerinden mezun, * 3 yıl deneyimli, * Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, diksiyonu düzgün, hızlı çalışabilen, * Satış Yöneticilerinden gelen siparişlerin işlenmesi, * Fatura ve irsaliyelerin kesilip kargolanması * Çok iyi derecede bilgisayar kullanabilen, * Kişisel iletişimde başarılı,ekip çalışmasına yatkın, * İstanbul Anadolu Yakası, Gebze ve civarında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, çalışma arkadaşları aramaktayız

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Kimya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?