Kimya İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimya
 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   İzmir Bölgesi satış faaliyetlerini koordine etmek, müşteri ziyaretleri yapmak. Şirketi tanıtmak ve en iyi şekilde temsil etmek.  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İzmir Satış Ortağı Saygın Grup Tur.San.Tic.Ltd.Şti . bünyesinde İzmir  bölgesinde görevlendirilmek üzere;    En az Ön lisans mezunu   Tercihen satış konularında 2 yıl deneyimli,  MS Office programların etkin kullanabilen,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Satış Temsilcisi aranmaktadır.  

  Sektör: Enerji, Diğer, Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Endüstriyel, medikal, özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması Kurubuz üretimi yapılması Tüp dolum, tüp bakım ve kurubuz üretimiyle ilgili her türlü ekipmanların kontol ve bakımının yapılması Tüp demetleri (MTP, KMTP, vb) montaj ve bakım yapılması Forklift ile tüp dağıtım araçları yüklem- boşaltma yapılması Tüp stok ve tasnif sahaların düzenlenmesi Müşteri taleplerine göre sevkiyata gidecek tüplerin hazırlanması Yapılan işlerin ERP programlarına kaydının yapılması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen MYO, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik liselerinin teknik bölümlerindem mezun Tüp dolum, forklift operatörü olarak en az 2 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Tercihen en az temel seviyede ingilizce bilgisine sahip Tüp Dolum ve Forklift Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Enerji, Kimya

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Tüm Kalite Kontrol analizlerinin yapılması Özel gaz dolum ve karışımlarının dolumunun yapılması Analiz cihazlarının bakımını ve kalibrasyonlarının yapılması

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik liselerinin kimya bölümlerindem mezun En az 1 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Tercihen en az temel seviyede İngilizce bilgisine sahip Laboratuvar Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Enerji, Kimya

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Mermer ve doğaltaş sektöründe, EPOKSİ bazlı ürünlerimizin teknik satışını yapabilecek, yoğunlukla sahada çalışmak üzere ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maden mühendisliği bölümlerinden mezun, min. 2 yıl sektör tecrübesi olan tercihen bay adaylar. Şirketin sektördeki Pazar payını arttırmaya yönelik stratejilerini belirleyip, bu stratejileri doğrultusunda faaliyetleri organize edebilecek, Kurumu temsil etme ve iletişim yetkinliği kuvvetli, Yenilikçi, stratejik, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, motivasyonu yüksek,  Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne ve giyimine özen gösteren, güler yüzlü, Müşteri ihtiyaçlarını analiz edip çözüm sunabilen, Telefonla veya yüz yüze gelecek müşteri taleplerine cevap verebilecek, Müşterilerin yönlendirmesi ve bilgilendirmesini sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden (Kurtköy bölgesine ulaşımı kolay), Ofis programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara kullanmayan NOT : Aranan kriterlere uygun olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Dünyanın önde gelen inşaat, sanayi, toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun, beş kıtada faaliyet göstererek 74 şirket, 39 fabrika, 9600 çalışan ve 2014 sonunda ulaştığı 17,542 milyon NOK cirosu ile dünya boya endüstrisine yön vermektedir. Jotun global olarak 7 bölge yönetimine sahiptir ve merkezi Sandefjord Norveç’tedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya olarak, bayilerimizden Işıksan satış ekibi kadrosunda görevlendirilmek üzere, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi, Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması,satışı, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Mevcut veya potansiyel müşterilerle olan ilişkileri yönetmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek,   Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Tercihen  inşaat sektöründe satış tecrübesine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, MS Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi, Çorlu ve/veya Tekirdağ'da ikamet eden.

  Sektör: Kimya, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mühendis, Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin 4 yıllık Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Laboratuar cihazları satış-pazarlama ve aplikasyon konusunda deneyimli İngilizce diline vakıf ve aktif kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Referans verebilecek bay eleman aramaktayız

  Sektör: Sağlık/Hastane, Kimya

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutma anlayışı ile Teknik Kimyasallar konusunda yeni bir yaklaşım sunan Molkim Endüstriyel Kimyasalları takım arkadaşları arıyor. Borer Deconex Temizleme Kimyasalları, DuPont Vertrel Temizleme Solventleri, RM2000T Kuru Bant Kaydırıcıları, LUBKO Kalıp Ayırıcıları, Intercept Korozyon Önleyici Ambalaj ve AFT FluClean Termal Temizleme Sistemlerinin distribütörlüğünü yürüten firmamızın, İstanbul Avrupa Yakası ve Gaziantep bölgeleri için 2 adet personel istihdam edilecektir;  Şirketin stratejik hedefleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda pazar koşullarına uygun teknik satış faaliyetlerini yürütmek, aktif satış yapmak, müşteri ziyaretlerinde bulunmak Yeni müşteri kazandırmak ve pazar araştırmaları yapmak, Sektördeki gelişmeleri takip etmek, müşteriler, pazarlar ve rakiplerle ilgili analiz ve raporlar hazırlamak, Satış teklifleri ve müşteri raporları hazırlamak ve sunmak.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu olmak,  tercihen üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji ve Fizik bölümlerinden mezun, Aktif Satışta Çalışmak isteyen, Satış ve Pazarlamada kariyer hedefleyen,  Satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B Sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan , Şirket temsil yeteneği güçlü, Teknik konular üzerine çalışmaya hevesli, İkna kabiliyeti yüksek ve takip becerisine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul başvuruları için İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,             Not: Önyazı yazmamış adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır. 4 yıllık üniversite mezunu olma zorunluluğu aranmaktadır.   İstanbul için 1 kişi, Gaziantep için 1 kişi istihdam edilecektir. Lütfen çalışmak istediğiniz ili belirtiniz.  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İthalat Elemanı Mercan Kimya İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Muhtelif sektörlere parafin, parafinik yağlar ve parafin emulsiyonları üreten firmamız da çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen niteliklerde İthalat Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İthalat departmanında görevlendirilmek üzere ; *   Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip ve akıcı bir şekilde konuşabilen, *  İş ile ilgili yazışmaları, görüşmeleri ve prezantasyonları İngilizce yapabilecek düzeyde dil seviyesine sahip, *  Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi iyi, temsil yeteneği güçlü, dış görünümüne önem veren, dinamik, dikkatli ve düzenli, * İthalat operasyonlarını iyi bilen,  * Planlama becerisi yüksek, * Tedarikçi ,gümrükçü ,nakliyeci koordinasyonunu sağlayabilecek  * Tercihen kimyasal ithalatında deneyimli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Memur, Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe, hızlı tüketim malzemeleri üretiminde dünya öncüsü olan firmamız için " İhracat Satış Uzmanı " arayışımız bulunmaktadır. Şirket hedeflerine bağlı olarak şirketin Private Label ve İç piyasa satışını planlamak ve yönetmek, Yıllık pazarlama planını hazırlamak ve uygulamak, Belirlenen satış hedeflerini haftalık, aylık, yıllık olarak raporlamak, Pazarın ihtiyaç duyduğu Ambalaj tasarım çalışmalarına katkıda bulunmak, Çalışılan bölge için ürün konumlandırma çalışmalarını gerçekleştirmek, Satıştan doğan şirket alacaklarının etkin takibini yapmak ve belirlenen tahsilat politikalarına uygun olarak zamanında tahsilatın yapılmasını sağlamak, Müşterilerden, siparişin alımından teslimine kadar olan tüm süreci yönetmek, çıkacak sorunlarla ilgili çözüm üretmek ve ilgili departmanlarla koordinasyonu sağlamak, Pazardaki rakiplerin bölge organizasyonunu, pazar payını, ürünlerini, pazardaki yöntemlerini takip etmek ve incelemek, Müşterilerin ihtiyaçlarını, faaliyet gösterdikleri pazarın eğilimlerini sürekli izlemek, Satış stratejileri geliştirerek pazar payını arttırmak ve ilgili raporları yönetime  sunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans eğitimi veren fakültelerinden mezun, Hızlı tüketim  (FMCG ) sektöründe ürün yönetimi ,satış ve pazarlama konularında  min. 5 yıl deneyimi olan, tercihen pazarı iyi bilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,       Rusça veya İngilizce'yi iyi derecede  bilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Planlama ve koordinasyon becerileri güçlü. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dış ticaret mevzuatına hakim, Uluslararası ticaret, sözleşmeler, akreditif v.b. konuları hakim, Dinamik, sonuç ve müşteri odaklı, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Üstlerine gerekli raporlamaları zamanında ve eksiksiz yapabilme becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda son derece hassas ve özenli, Verilen görevi tekrar hatırlatma olmaksızın takip etme ve amirlerine geri bildirimde bulunabilme özelliğine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz .

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması Satınalma Müdürüne bağlı olarak , satışın ve üretimin talep ettiği ,yurtiçi ve yurtdışındışından tedarik edilen malzemelerin temininde standartlara uygun olarak istenilen kalite, zaman ve fiyat bazlı satınalma sürecinin yönetilerek, planlanarak takip edilmesi Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların yapılması Onaylı tedarikçi listeleri hazırlamak Şirketin maliyetlerini düşürecek hedefler koymak ,kalite yönetimine katkıda bulunmak Periyodik raporlama yapacak,satınalma faaliyetlerine ait hertürlü kayıt,bilgi,rapor ve dokümanları muhafaza etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen kimya) Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyimli, ithalat konularında bilgi sahibi. Boya,yapı kimyasalları,sanayi ara hammaddeleri veya benzeri sektörlerde görev yapmış, Sorumluluk sahibi, etkin iletişim becerisine sahip, insan ilişkilerinde ve ekip çalışmasında başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş, araştırmacı, yenilikleri takip edebilen,hedef odaklı,matematiği kuvvetli Sözleşmeleri, teknik şartnameleri ve projeleri okuyup yorumlayabilecek teknik donanıma sahip Yazılı ve Sözlü Yurtdışı İrtibatlarını Sağlayabilecek derecede iyi İngilizce konuşup yazabilen, Dinamik,Titiz,Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Logo ve Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 35 yaşını aşmamış, Sigara içmeyen B sınıfı aktif sürücü ehliyetli İşyeri Gebze dedir.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu

 • Satış Mühendisi Arı Petrol Kimya İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması İş Açıklaması MADENİ YAĞ SEKTÖRÜNDE 40 YILDIR HİZMET VEREN FİRMAMIZIN; SATIŞ TEŞKİLATINDA YER ALACAK. FİRMANIN MEVCUT VE POTANSİYEL MÜŞTERİ ZİYARETLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ SATIŞ GÖREVİNDE; MÜŞTERİ BULMA AŞAMASINDAN TAHSİLAT AŞAMASINA KADAR HER AŞAMANIN SORUMLULUĞUNUNUN ALINMASI ÜST MERCİLERE DÖNEMSEL RAPORLAMALAR YAPILMASI

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNU VEYA KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN (AVRUPA YAKASI ÇALIŞMA YERİ BAYRAMPAŞA, ANADOLU YAKASI ÇALIŞMA YERİ TUZLA) EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ŞEKİLDE ARAÇ KULLANABİLEN PREZANTABL, GÜLER YÜZLÜ VE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN SATIŞI KARİYER HEDEFİ EDİNMİŞ UZUN SOLUKLU ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • Arge Mühendisi Sapro Temizlik Ürünleri İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Kozmetik sektöründe benzer bir görevde 2-3 yıl tecrübeli  ( Islak mendil sektörü deneyimi tercih sebebidir ) İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim,  Küçükçekmece-Silivri güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ), Yenilikçi, araştırmacı, dinamik, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • Üretim ve Sevkiyat Tirio Kimya İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Gemi kimyasalları ve Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere "Üretim ve Sevkiyat Elemanı" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Tuzla,Orhanlı,Aydınlı,Pendik ve çevresinde ikamet eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Tercihen SRC belgesi olan Maaş + Servis + SSK + Yemek + Mesai Bay adaylar

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması -Müşteri portföyünün ve pazar payının genişletilmesine yönelik çalışmaların yapılması, -Ürün numune alımlarının yapılarak,deneme faaliyetlerinin takip edilmesi ve raporlanması, -Müşterilerin bilgilendirilmesi ve müşteri ihtiyaç analizlerinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler En az Meslek yüksek okullarının Makine veya Kimya bölümlerinden mezun, Endüstriyel alanda (tercihen petrokimya/madeni yağ yada endüstriyel temizlik ürünleri) soğuk satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İstanbul Hadımköy civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Bay - Bayan  

  Sektör: Kimya, Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Plasiyer

 • Pazarlama Müdürü Happy İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe, hızlı tüketim malzemeleri üretiminde dünya öncüsü olan firmamız için " Pazarlama Müdürü " arayışımız bulunmaktadır. İhracat direktörüne bağlı, yıllık pazarlama bütçesini hazırlayabilecek, Marka yönetimi ve stratejisini oluşturacak, Ürün geliştirme ve konumlandırma faaliyetlerini yürütecek, Pazar ve rekabet analizi, fırsat ve tehditlerin tespiti ve raporlamasını yapabilecek, Fuar takip ve organizasyonların faaliyetlerini yürütecek, Devlet teşviklerini takip edecek.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, FMCG sektöründe ve tercihen kozmetik alanında tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Engeller karşısında kendini motive edebilecek kadar işini seven, Takım çalışmasına yatkın ve liderlik becerileri gelişmiş, İyi derecede Ingilizce bilen, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sunum becerileri gelişmiş. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması KİMYA SEKTÖRÜNDE SATEŞ DESTEK ELEMANI OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.   Saha satış personelini destelemek adına yapılabilecek tüm faaliyetler, Alınan siparişlerin muhasebe programına aktarılması, Sözlü olarak, telefonla yada email İle gelen tekliflerin hazırlanması, Satış ekibi yada müşterilerle stok ve/veya fiyat bilgisi paylaşımı, Satış ekibi için telefonla randevular oluşturmak ve bunların takibini yapmak,  

  Aranan Nitelikler Müşteri odaklı, birebir iletişim ve telefonda iletişim konusunda yetenekli, Diksiyonu düzgün ve sosyal iletişim becerileri yüksek, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, takip yönü kuvvetli, Özellikle Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, ekip içinde uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Düzenli ve sistemli çalışma kabiliyeti yüksek, En az lise  ( tercihen üniversite ) mezunu TUZLA, PENDİK, KURTKÖY civarında ikamet eden.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması ESKİŞEHİR Şubemizde görevlendirilecek Havuz ve kazan kule  kimyasalları , Endüstriyel Temizlik ürünleri  satışında çalışacak   Kimya   bölümü mezunu satış danışmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (  Kimya bölümü )   Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli,   Aktif satış yapabilecek,   B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,   Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • Kimya Teknisyeni Teknik Kimya İstanbul Avrupa 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Otomotiv, Ayakkabı Taban, Mobilya ve Gıda... Sektörlerine Kimyasal ürünler üretmekte olan firmamızın Teknik Servis Laboratuarında görevlendirilecek “Kimya Teknisyeni” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Kimya bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Kimya bölümü mezunu Tercihen Boya ve Renk konusunda deneyimli, MS Office  programlarına hakim, B Sınıfı sürücü ehliyetli, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,  Yurtiçi / Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması İnşaat malzemeleri (Çatı ve Yalıtım) sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren firmamız için;

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Satış operasyonlarının yönetimi, raporlanması konusunda bilgi sahibi, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Dış ticaret mevzuatı süreçlerine hâkim, Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekillerine vakıf, Uluslararası fuar tecrübesi bulunan, Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyon sahibi , Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Askerliğini tamamlamış(erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ve Gebze civarında ikamet eden,

  Sektör: Diğer, Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Yönetici, Müdür Yrd, Müdür, Koordinatör, Bölge Müdürü

 • İş Açıklaması Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın muhasebe departmanında görevlendirilecek; Bilanço - Gelir Tablosu ve Kar Zarar hesaplarına bakabilecek, İnsan kaynakları ve personel işlemleri süreçlerine hakim, Kdv  - Muhtasar ve SGK bildirgelerini düzenleyebilen, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Nakit akış tablosunun oluşturulması ve takibini gerçekleştirecek, Ay sonu işlemlerinin yapılması için çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlayacak, Genel muhasebe ve alacaklar muhasebesi ile ilgili işlemlerin yapılmasından sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Yönetimin istediği raporların hazırlanmasını gerçekleştirecek, Amortisman kayıtlarının düzenlenmesi ve takibinden sorumlu olacak

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe, Muhasebe ve Finans alanlarında tecrübeli, Office programlarına hakim, Muhasebenin temel konuları, Vergi Usul Kanunu, SGK mevzuatı ( personel mevzuatı) ve diğer mevzuatlar konusunda bilgi sahibi olan, Raporlama konusunda tecrübeli, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün. Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Kimyager Santek Ankara 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması ANKARA Şubemizde görevlendirilecek havuz kimyasalları ürünlerin satışında çalışacak Kimya Mühendisliği veya Kimya   bölümü mezunu satış danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (  Kimya bölümü )   Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Tercihen Satış konusunda tecrübeli,   Aktif satış yapabilecek,   B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,   Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Danışman

 • Satış Temsilcisi İlkom Bursa 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması     Kozmetik ve Gıda sektörünün öncü firmalarından biri olan İLKOM markalı kozmetik ürünlerinin;  Tanıtımı ,satışı, müsteri memnuniyeti ve tahsilatlarını gerçekleştirecek çalışma  arkadaşları aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler     ·        Kariyer hedefli, ·        Kozmetik ve/veya Gıda sektöründe deneyime sahip, ·        Bursa ve çevre illerde müşteri portföyü olan, ·        En az lise mezunu, ·        25-40 yaşlarında, ·        Seyahat engeli olmayan, ·        B sınıfı sürücü belgesine sahip, ·        Askerlik görevini tamamlamış, ·        BURSA da ikamet eden, ·        Bay bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.        

  Sektör: Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Finance Manager FAS Firma Destek Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması We are looking for a Finance Manager for one of our multinational client in Pharma Sector. Directly reporting to GM, managing a team of 2 people . Manage the day-to-day financial activities of the organization, control the financial resources and ensure that all financial transactions, systems and procedures comply with regulations, accounting principles and standards. Main activities will include, but not limited to; financial analysis and reporting, taxation, preparation of payroll, insurance, credit control, management of accounts payable and receivable, inventory and costs control, procurement and logistic, and budgeting and forecasting. To participate and advise in strategic review of the business by analysing financial information and predict future financial trends. To ensure the accounting, financial reporting are reliable, accurate and are reported in line with Group instructions and the required deadlines. To actively lead, support and participate in relevant projects and give guidance from a financial/legal/statutory view point to the business. 

  Aranan Nitelikler University degree in Economics, Business Administration, Accounting or equivalent, Min. 7 years of experience as a Finance Manager in an International company, Preferably CPA qualification, Excellent command of both written and spoken English, Having knowledge and experience of all accounting & finance functions and all governmental & tax regulations, Very good knowledge of IFRS , has experience in preparing P & L, Balance Sheet and Cash Flow, Experience of annual budget and strategic 3 year business plan preparation and implementation, Strong finance background, analytical and reporting skills, Knowledge on ERP system is a plus, Excellent knowledge of MS Excel, Strong communication and negotiation skills, Business & Solution orientated, ability to multi-task and meet deadlines, Team player and able to work collaboratively, No millitary obligation for male candidates.

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Kimya, İlaç

  Pozisyon: Koordinatör, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve ilgili bölümlerinden mezun  Personel özlük işlemlerinin tüm süreçlerine, iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatına hakim Benzer bir görevde en az 7 yıl deneyimli Resmi kurumlarla ilişkileri yürütebilecek ERP programlarını kullanabilen Ekip yönetimi deneyimine sahip Silivri - Küçükçekmece güzergahında ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Depo Elemanı NWG Services Kocaeli 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Üretime elle besleme, dolum, yükleme boşaltma, streçleme, etiketleme v.b. işleri yapmak.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Kocaeli'nin Gebze ve İzmit ilçelerinde ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek, 42 yaşını aşmamış, Bay. İrtibat No: 0532 623 70 54

  Sektör: Kimya, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " tüp  dolum operatörü" aramaktayız. Endüstriyel , medikal , özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması, Kurubuz üretimi ve ambalajlanması, Depo tanklarına ürün transferi yapılması, Tüp dolum , tüp bakım ve kurubuz üretimi ve tesis genel bakım faaliyetlerinin yapılması ve takibi, Sevkiyat işlemleriyle ilgili irsaliye hazırlama , kontrol edilmesi işlemleri,

  Aranan Nitelikler   Tercihen MYO , Endüstri Meslek Lisesi , Teknik liselerin teknik bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Gebze , İstasyon , Darıca , Beylikbağı ve Çayırova bölgesinde ikamet eden  Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • Proje Bakım Montaj Sorumlusu Yordam Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Proje Bakım Montaj Sorumlusu" aramaktayız. Sanayi tesislerinde kullanılan dezenfektanlarının uydu sistemleri, dozaj üniteleri vb. ekipmanlarının müşterilerde penetrasyonunun yapılması, projelendirilmesi, montajı ve bakımının organize edilmesi. Üretim tesisinin bakım faaliyetlerinin organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen endüstriyel hijyen ve kurumsal temizlik kimyasalları konusunda deneyimli, İş konusunda takipçi, dinamik, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Denizcilik sektöründe tecrübeli, Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri, Su Şartlandırma Sistemleri / Kimyasalları alanında mevcut müşterilerin takibi ve yeni müşteri kazandırılması alanında firmanın ürünlerine hakim olacak ve sektöründe takipçi olacak "Satış Sorumluları" aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, Tercihen denizcilik, tersane ve armatörlük sektöründe deneyimi olan Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanıcısı, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, Satış alanında kariyer hedefi olan, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, (Tercihen Pendik , Tuzla civarı) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Maaş + Prim Bayan - Bay  çalışma arkadaşı aranmaktadır.  

  Sektör: Kimya, Denizcilik

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci, Sorumlu

 • Satınalma Yöneticisi Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler .* Üniversite mezunu, • Fabrikanın Hammadde ve Sarf Malzeme satınalması konusunda en az 10 yıl tecrübeli   • İyi derecede İngilizce tercih sebebidir, • Planlama ,organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, • Tercihen Mikro programı konusunda tecrübeli,   • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamik, zamanı verimli kullanabilen • İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına inanan, analitik düşünebilen • Tercihen İstanbul Anadolu Yakası (Kartal-Pendik) ve Gebze bölgelerinde ikamet eden 

  Sektör: Diğer, Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Müdür Yrd, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Kaplanmış aşındırıcı (Zımpara) alanında üretim yapan ve 6 kıtada, 60 ülkede 200’ü aşkın müşteriye ihracat gerçekleştiren şirketimizin MOSB Manisa fabrikasında Bakım Onarım Mühendisi olarak görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen endüstriyel alanda en az 5 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen Autocad program bilgisine sahip, TPM, 5S gibi Yalın Üretim Teknikleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine bilen, Vardiyalı çalışabilecek, 30-40 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, İzmir (Çiğli-Bornova-Karşıyaka-Bayraklı) ve Manisa'da ikamet eden

  Sektör: Kimya, Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Kimya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?