Kimya İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kimya
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMüşteri memnuniyeti adına ilgili analizleri yapmak ve raporlamalarını gerçekleştirmek, Müşteri taleplerine uygun fiyat tekliflerinin- siparişlerin zamanında ve doğru şekilde verilmesi, Sorumlu olduğu bölge  ile ilgili gerekli pazar araştırmalarını yapmak ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, Müşterinin teknik sorunlarının çözülmeye çalışılması, Satış ile ilgili ön görülen raporların hazırlanmasında ekibe destek olunması.

  Aranan NiteliklerKimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşteri firmamız için "Satış Destek Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl sektör tecrübesine sahip, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı.

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÇalışanlara ait aylık maaş hesaplamalarının yapılması ve maaş bordrolarının düzenlenmesi, Aylık SGK bildirgelerinin ve listelerin hazırlanması; tahakkuklarının alınması, İşe giriş çıkış bildirimlerinin yapılması, İşten ayrılanlar için kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı' arıyoruz.    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Bordro, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim Çok iyi derecede Excel bilgisi olan, İyi derecede Logo Bordro Plus kullanabilen, İyi derecede PDKS sistemleri tecrübeli, Analitik yönü güçlü, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBitmiş ürün stabilite analizlerini GMP ve GLP'ye uygun olarak yapmak, Laboratuvar ortak işleyişi ile ilgili sorumlulukları yerine getirmek,  Gerekli dökümantasyonları tamamlamak,  Kullanılan cihazların kalibrasyonlarını gerektiğinde yapmak. 

  Aranan NiteliklerEn az Kimya Teknik Lise, tercihen Kimya önlisans mezunu,  Benzer bir alanda en az 1 sene deneyimli, (İlaç sektörü laboratuvar deneyimi tercih sebebidir),  Ekip çalışmasına yatkın, Titiz çalışabilen, detay odaklı,  HPLC, UV analizleri, GMP, GLP konularında bilgi sahibi,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 

  Sektör: Danışmanlık, İlaç, Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Gebze'de bulunan Narkoz üretim tesisini işletmek  Narkoz gazı tüp dolum faaliyetlerini gerçekleştirmek  Üretim tesisini verimli ve sürekli çalışmasını sağlamak  Tesisin bakım faaliyetlerini takip etmek ve bakımlarını yapmak  Tesise ait kayıtları tutmak ve periyodik raporlamaları yapmak  Tesis için gerekli satınalma faaliyetlerini gerçekleştirmek  Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu (tercihen elektrik, mekatronik)   Askerliğini tamamlamış   Office programlarını kullanabilen   Sigara kullanmayan (tercihen)   Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen   Yurtdışı/yurtiçi Seyahat engeli olmayan   Vardiyalı çalışma ortamında bulunabilecek Narkoz Üretim ve Tüp Dolum Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Aralık 2016

  İş AçıklamasıWe are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to work for our well known multinational client in pharmaceutical sector, at İstanbul head office.   Department Assistant will be responsbile for assisting Quality Operations and EHS Manager and providing administrative, logistic support to Quality Operations and EHS Department, Supporting Technical Registration Unit and sustaining archiving system, Provide the primary groups or key positions that this position will have interaction with as a regular part of the position responsibilities.  Include any external interactions as appropriate, Sustaining department assistant responsibilities for Quality Operations Manager, Providing the service and goods according to the Quality Operations Department's needs by using Oracle system, To make applications of the controlled chemical materials and preparing the dossiers of products for MOH application, Preparing the analysis certificates of exported products, To sustain archiving system, To support Technical Registration Unit.

  Aranan NiteliklerBachelor's degree in Chemical Engineering, Pharmacy, Chemistry  (or related fields) required, Satisfactory level of both written and spoken English, Excellent communication skills, Excellent planning & organization skills, Computer proficiency in MS Office Set.     

  Sektör: İlaç, Kimya

  Pozisyon: Asistan

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş AçıklamasıThe Linde Group is a world leading supplier of industrial, medical, speciality gases and is one of the leading engineering companies. Linde products and services can be found in nearly every industry, in more than 100 countries with 65.000 employees. Linde Gaz A.Ş. is member of the The Linde Group. The headquarter of Linde Gaz A.Ş. is located in Gebze and operation facilities are located in many cities with over 10 production, filling and distributing facilities in Turkey. To join our growing organization, we are looking for a Cylinder Filling Engineer for our Gebze Plant. Management of cylinder filling and testing operations Repair and maintenance operations of filling plant Production planning of cylinder filling and testing activities Coordinating plant spares and hardgoods warehouse Standardization of cylinder filling and test shop equipment Regular reporting of all plant activity Act compliant to Linde’s Integrity criterias  

  Aranan Nitelikler  University degree in an Engineering department (preferably Chemical Engineering, Mechanical Engineering, Metallurgical Engineering ) or Chemistry Prefarable experience in gas industry Excellent command of MS Office programs No military obligation for male candidates Have driving licence (class B) and currently active driver No restriction for travelling in and out of country Minimum 1 year of job experience Very good oral and written communication skills in English   Please note that ONLY ENGLISH CVs will be evaluated.

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Linde Gaz A.Ş.Ankara, Kocaeli 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Bulunduğu bölgede şirket stratejisi içinde satışla ilgili faaliyetleri düzenlemek, Ziyaretler yapmak, yeni kazanımlar elde etmek, Şirketi tanıtmak ve en iyi şekilde temsil etmek, İdari organizasyonlarda bulunmak. Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde merkez Ankara olmak üzere Ankara ve bağlı çevre illerde görevlendirilmek üzere;   Üniversite mezunu (tercihen İşletme, Ekonomi, Satış&Pazarlama, Mühendislik Bölümleri) Minimum 1 yıl satış deneyimi sahibi Minmum CEF A2 düzeyde İngilizce bilgisine sahip   MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Satış Temsilcisi aranmaktadır.  

  Sektör: Kimya, Diğer, Enerji

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Pazardaki gelişmeleri ve rakip faaliyetleri takip ederek pazarlama stratejilerinin geliştirilmesinde rol almak Pazar araştırma raporlarının hazırlanması Satış sözleşmeleri yönetiminin yapılması Satış&Pazarlama aktivite raporunun koordinasyonu ve hazırlanması Satış faaliyetlerinin analizlerinin yapılmasını sağlayacak raporların geliştirmesi Yeni ürün kodlarının satış raporları üzerinde gerekli tanımlamaların yapılarak ilgili birimlerle paylaşılması Satış bütçe çalışmalarının hazırlığı ve diğer birimler ile koordinasyonunun sağlanması Satış bölgeleri, satış mühendisleri bazında hedeflerin kontrolünün yapılması Şirket üst yönetimi ve yurt dışına hazırlanacak raporların hazırlanması Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Gebze bölgesinde, Pazarlama Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, İstatistik bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama, satış, finans veya benzer görevde en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen Özellikle ileri düzeyde Excel bilgisine sahip Sözlü ve yazılı iyi düzeyde İngilizce bilen (min.CEF level B1) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Analitik düşünebilme, problem çözme yeteneklerine sahip Pazarlama Analisti aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Sorumlu, Lider

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Şirket fiyatlandırma yönetimini sağlamak Yıllık fiyatlandırma stratejisini oluşturmak Ürün bazlı maliyet-fiyat analizlerinin yapılması Müşteri karlılık durumlarının düzenli olarak gözden geçirilerek, raporlanması, aksiyonların takibi Fiyat performanslarının analizi, satış ekibi ile risk ve fırsatların belirlenerek gerekli aksiyonların takibi Yurt dışıyla  düzenli olarak  yapılan fiyatlandırma toplantılarının organize edilerek, gelişmelerin sunulması İyi uygulama örneklerinin ve yeni fiyatlandırma araçlarının ülkeye uyarlanması Satış bütçe çalışmalarının hazırlığı ve diğer birimler ile koordinasyonunun sağlanması Aylık satış, şirket üst yönetimi ve yurt dışına hazırlanacak raporların hazırlanması Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Gebze bölgesinde, Pazarlama Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama, satış, finans veya benzer görevde ez an 3 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen Özellikle ileri düzeyde Excel bilgisine sahip Sözlü ve yazılı iyi düzeyde İngilizce bilen (min.CEF level B1) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Etkili iletişim, sunum teknikleri Analitik düşünebilme, problem çözme yeteneklerine sahip Proje ve Değişim Yönetimi yetkinliğine sahip Fiyatlandırma Yöneticisi aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Lider

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli, İzmir, Ankara, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş AçıklamasıThe Linde Group is a world leading supplier of industrial, medical, speciality gases and is one of the leading engineering companies. Linde products and services can be found in nearly every industry, in more than 100 countries with 65.000 employees. Linde Gaz A.Ş. is member of the The Linde Group. The headquarter of Linde Gaz A.Ş. is located in Gebze and operation facilities are located in many cities with over 10 production, filling and distributing facilities in Turkey. Promotes the Linde Group refrigerants products & services, in compliance with company’s procedures, maintaining and strengthening customer and supplier relationships, identifies potential business partners, monitors competition. Coordinates and offers support to  the sales regions  in order to achieve the established targets and increase the turnover. Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Gebze/Kocaeli, İzmir or Ankara we are looking for a Controller. University degree Minimum 3 years experience in Sales Good oral and written communication skills in English (min.CEF level B1) Knowledge of MS Office programs No military obligation for male candidates Driving license Ability to travel Analytical thinking Communication Skills - Able to use facilitation, presentation and communication techniques effectively across all levels of business Business intelligence  

  Sektör: Enerji, Diğer, Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Koordinatör, Şef / Amir, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli 8 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerinin, imalat, montaj ve ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre elektriki yıllık bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi Faaliyetler ile ilgili raporlamaların yapılması  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksek okullarının Elektrik/Elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli Elektrik projelerini okuyabilen, saha uygulama konusunda bilgi sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanım sertifikasına sahip  Seyahat engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Enerji, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Linde Gaz Aş’nin üretimde kullandığı gerekli hammadde ve ekipmanların Şirket prosedürleri, kanun ve yönetmeliklere göre ithalat ve ihracat işlemlerini yapmak İthal edilecek ürünlerin anlaşma yapılan nakliye firmaları ile taşınmasını organize etmek, lojistik süreçlerini yürütmek Gümrük müşavirleri ile koordinasyonu sağlamak ve yapılan işi kontrol etmek İthalat ve ihracat işlemleri için uygun gümrük müşavirlerini bulmak, iş gereği denetimlerini yapmak Gümrükleme işi ile ilgili diğer işlemleri yürütmek Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversite mezunu (lisans) Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen Tercihen satınalma ve ithalat-ihracat iş deneyimi sahibi MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Dürüst, sorumluluk sahibi, düzenli çalışabilen ve zamanını verimli kullanabilen Dış Ticaret Sorumlusu aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Linde Gaz A.Ş.İzmir, Bursa, Kocaeli 29 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Sorumluluğunda bulunan müşterilerin aranarak tahsilat programının hazırlanması, günlük tahsilat programına göre tahsilatın yapılması, tespit edilen sorunların çözülmesi, bildirimi İlgili tahsilat bordrolarının hazırlanması ve diğer evrakların ilgili birimlere ulaştırılması Belirlenen müşterilerin faturalarının müşteriye bırakılması (tahsilat için gidildiğinde yada uygun yol  güzergahında olduğu taktirde) İhaleli hastanelerde evrakların takibi Hukuki işlem başlatılan müşterilerin evraklarının hazırlanması Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Bursa ve ya İzmir bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Tercihen Yüksek Okulların İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun Temel düzeyde İngilizce bilgisi MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde muhasebe bilgisi Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Tahsilat Sorumlusu aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   İzmir bölgesinde satış faaliyetlerini koordine etmek, müşteri ilişkilerini yönetmek Şirketi tanıtmak ve en iyi şekilde temsil etmek.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İzmir Satış Ortağı Saygın Grup Ltd. Şti. bünyesinde İzmir bölgesinde görevlendirilmek üzere;    En az ön lisans mezunu, Diksiyonu düzgün, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Satış Destek Elemanı aranmaktadır.  

  Sektör: Diğer, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Linde Gaz A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 8 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Kısa ve uzun vadede üretim, dış alım ve dağıtım kaynaklarının müşteri talepleri, satış artışları ve pazar planları göz önüne alınarak güvence altına alınması Dış ve iç müşterilere maliyetçe optimize edilmiş, verimli ve güvenilir bir şekilde dökme ürünlerin dağıtılması Tedarik optimizasyon modülü üzerinden düşük maliyetli ve esnek mal sevkıyatının gerçekleştirilmesi, sonuçların takip edilmesi Tesis duruşları gibi acil durumların yönetilmesi ve gerekli organizasyonun planlanması Sevkıyat yapılan ürünlerin dağıtımının şirket standart ve prosedürlerine uygunluğunun sağlanması Kat edilen kilometre ve tedarikçi sözleşmelerinin kontrolünün yapılması,hakedişlerin hazırlanması, nakliye taşeron performanslarının takibi Dökme  dağıtım ile ilgili teknolojilerin yönetim ve geliştirilmesi (LCS, Telemetre, SOM) Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan Nitelikler  Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere;   Üniversite  mezunu (tercihen Lojistik, İşletme, Ekonomi veya  Endüstri Mühendisliği bölümleri) Tercihen lojistik sektöründe deneyimli Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Dağıtım Planlama Sorumlusu aranmaktadır.  

  Sektör: Enerji, Kimya, Diğer

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Linde Gaz A.Ş.İzmir 8 Aralık 2016

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   İzmir Bölgesi satış faaliyetlerini koordine etmek, müşteri ziyaretleri yapmak. Şirketi tanıtmak ve en iyi şekilde temsil etmek.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin İzmir Satış Ortağı Saygın Grup Tur.San.Tic.Ltd.Şti . bünyesinde İzmir  bölgesinde görevlendirilmek üzere;    En az Ön lisans mezunu   Tercihen satış konularında 2 yıl deneyimli,  MS Office programların etkin kullanabilen,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli olmayan, Satış Temsilcisi aranmaktadır.  

  Sektör: Enerji, Diğer, Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Fortune Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya alanında faaliyet gösteren, Tuzla'da bulunan müşterimiz için, yurt içi ve yurt dışı müşterilere satış sürecinde yer alacak Pazarlama ve Satış Sorumlusu arayışındayız. ***FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden (tercihen Makine Mühendisliği) mezun, · İyi düzeyde İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), · Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, · Tercihen, ilaç veya kimya sektöründe deneyimli, · İletişim ve ikna becerisi yüksek, · Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, · Aktif araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan, · İstanbul-Tuzla'ya yakın bölgede ikamet eden.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Kayalar KimyaKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması​Boya üretimi yapan firmamızın Mobilya Boyaları Üretim Bölümüne, "Alkid Üretim Ustası" alınacaktır. Yükleme yapılacak reaktör ve blenderin temizliğini ve hammaddelerinin eksiksiz alındığını kontrol edilmesi Reçete rotalarına göre reaksiyonu takip etmek ve sonlandırılması Ürün ara kontrolleri için numune alınmasını sağlanması K.K laboratuvarında testleri yaptırılması ve takip edilmesi Kendisine bağlı işçileri hazırlık, yükleme ve temizlik konularında yönlendirmesi Tamamlanmış üründen, K.K Laboratuvarına gidecek numunenin alınmasını sağlar ve zamanında gitmesini sağlaması K.K Laboratuvarından gelen sonuçları ünite amiri ile değerlendirir. Gerekli müdahalelerde bulunması

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerin veya Meslek Yüksek Okullarının Boya, Kimya Teknolojilerinden Mezun Tercihen Alkit ,Polyester, ester gibi üretimlerde çalışmış Reaktör, Reaksiyon bilgisi olan Bilgisayar kullanabilen Askerlik ilişiği bulunmayan İstanbul Tuzla lokasyon çalışabilecek

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu Toz Boya fabrikamızda Kalite Kontrol ve Laboratuvar bölümlerinde görev alacak aşağıdaki nitelikleri taşıyan çalışanları kadromuzda istihdam etmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, (Tercihen MYO Kimya Bölümü veya Kimya Meslek Lisesi mezunu.) Kalite Kontrol alanında 1 – 2 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamaları konusunda bilgili, Çerkezköy veya Kapaklı’da ikamet eden, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik, sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • Kayalar KimyaKocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSanayi Boyaları konusunda müşteri talepleri, teknolojik gelişmeler doğrultusunda, yeni ürün/ürün iyileştirme/geliştirme faaliyetlerini yürütmek, Yeni bir ürün geliştirme kapsamında laboratuar çalışmalarında sentez, karakterizasyon, test ve analiz gibi faaliyetlerde ekibi ile gerekli çalışmaları yürütmek, Sanayi Boyaları araştırma ve geliştirme konusunda yeni uygulamalar geliştirmek veya geliştirlmesi için ekibi yönlendirmek, Sanayi Boya üretimi için kullanılabilecek kimyasalların araştırmalarını yapmak.

  Aranan NiteliklerKayalar Noroo’nun büyüme stratejisinde yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisine sahip sanayi boyaları, yüksek performanslı boya ve kaplamaların öncü üreticisiGENC NOROO bünyesinde"Ar-Ge Müdürü" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen Alanında Yüksek Lisans yapmış, Sanayi Boyaları Ar-Ge konusunda en az 10 yıl deneyimli, Renk ve tercihen proses konusunda bilgili, Yeni ürün ve ürün geliştirme çalışmalarında bulunmuş, Teknolojiyi ve müşteri beklentilerini çok yakından takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Müdür, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Şef / Amir, Grup Müdürü

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Denizli'de faaliyet gösteren bayilerimizden İmtaş A.Ş. bünyesinde  görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. • Potansiyel müşterileri tespit etmek, • Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, • Stok ve siparişleri takip etmek, • Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, • Proje takibi ve raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu, • Tercihen boya ve yapı kimyasalları satışı konusunda deneyimli, • MS Office uygulamaları ve kullanımı konusunda bilgili, • Denizli'de ikamet eden, • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Temsilci

 • UNİFAB KİMYAİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıUNİFAB KİMYA PAZ. DIŞ. TİC. A.Ş. ENDÜSTRİYEL BAKIM, KORUMA KİMYASALLARI VE DEZENFEKTANI KAPSAYAN 200 ADET ÜRÜN ÇEŞİDİYLE TUZLA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ ÜRETİM TESİSİNDE 7000 KURUMSAL MÜŞTERİYE HİZMET VERMEKTEDİR. ŞİRKETİMİZİN, MERKEZ OFİSİNDE “MUHASEBE DEPARTMANINDA” GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Ticaret Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Ön muhasebe alanında daha önce sorumluluk almış ve deneyim sahibi, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Tercihen NETSİS paket program kullanmış, Rutin olarak raporlama yapabilen, Gerektiğinde inisiyatif alabilen, güvenilir, Analitik düşünce becerisi gelişmiş, Bireysel motivasyona önem veren, Takip yeteneğine güvenen ve dikkatli, Ekiple uyumlu çalışabilecek, Sonuç odaklı programlanabilen, İstanbul Tuzla ve çevre ilçelerinde ikamet eden, 25-35 yaş arası, Bayan “Ön Muhasebe Elemanı” ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerCari hesap takibi yapmak, Muhasebesel verileri ilgili programlara işlemek, Stok, Bayi, Fatura, Tahsilat, Kasa vb. gibi muhasebesel tüm işlemleri dengede tutmak, Evrakların arşivlenmesi ve doğru şeklide dosyalanmasını sağlamak, İlgili raporları istenildiğinde ve zamanında yönetime sunmak,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTekstil yardımcı kimyasalları üretimi ve pazarlaması yapılan firmamızda, Ürün Yönetiminde görevlendirilmek üzere Boya Katkı Kimyasalları Ürün Sorumlusu aramaktayız;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanında en az beş yıl deneyimli Tercihen Boya (Duvar boyası) üretimi, Ar-Ge’si veya additivleri konusunda bir şirkette pazarlama departmanında çalışmış İyi derecede İngilizce bilen Ms Office Programlarına hakim Organizasyon ve koordinasyon sağlama becerisine sahip İyi bir takım oyuncusu ve insan yönetiminde yetkin Sonuç odaklı Dikkatli, takip yeteneği kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünebilen Sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen.

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDerby Konveyör Bant olarak kauçuk kaplı tekstil karkas konveyör bant üretiminde uzman firmamızın yurt içi satış biriminde çalışacak yenilikçi yanı kuvvetli ve saha ziyaret engeli bulunmayan aktif satış uzmanı aramaktayız. İç piyasadaki müşterilerimizin sözlü ve yazılı iletişim sağlayacağı, zamanını düzgün planlayarak uygulamaya geçirecek, disiplinli bayan veya askerliğini tamamlamış bay elemanlar aranmaktadir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat,veya ilgili bölümlerinden mezun Satış departmanında minimum 2 sene deneyimli Yazili VE Sözlü olarak kendini rahatça ifade edebilen Iletişimi kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, prezentabl MS Ofiice programlarını çok iyi derecede kullanabilen Müşteri ile siparişin alımından sevkiyat takibine kadar iletişimi kurabilecek Haftalık olarak yurt içi müşteri ziyaretlerine katılma engeli bulunmayan, Takım arkadaşlarıyla uyumlu calışabilen Çerkezköy, Veliköy veya civarinda ikamet eden Tercihen 30 yaşını aşmamış, İş takibi, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip Siz de sıralanan özelliklere sahip iseniz ve satış konusunda hevesiniz ve kariyer hedefiniz var ise, Derby bünyemize katılmak üzere başvurularınızı bekleriz.

  Sektör: Kimya, Plastik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZIN KİMYA VE İNŞAAT BÖLÜMLERİ İÇİN SATIŞ VE PAZARLAMA SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ

  Aranan Nitelikler*İNŞAAT BÖLÜMÜ İÇİN 3D MAX KULLANABİLEN MİMAR VE/ VEYA TEKNİKER *KİMYA VE İNŞAAT ALANINDA SATIŞ VE PAZARLAMA DENEYİMLİ *SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN *AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN *TEMSİL YETENEĞİ OLAN *ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ *İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıIslak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 49. sırada olan SAPRO A.Ş., 2015 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 277. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Maliye, Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun, · En az 8 yıl mesleki deneyime sahip, · ERP işletim sistemleri konusunda tecrübeli · UFRS konusunda bilgi sahibi, Bağımsız denetim konusunda tecrübeli · Vergi mevzuatına hakim, · Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, E-Fatura, E-Defter uygulamaları, E-Bildirge ve E-Beyanname, KDV iadeleri, yatırım teşvik, ithalat- ihracat ve gümrük uygulamaları konularına hakim, · Analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, · Tercihen ingilizce bilen, · MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Küçükçekmece-Silivri güzergahında ikamet eden (Servisimiz mevcuttur)

  Sektör: İmalat, Kimya, Kozmetik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe, hızlı tüketim malzemeleri üretiminde dünya öncüsü olan firmamız için " Kilit Müşteriler Yöneticisi " arayışımız bulunmaktadır. Büyük Müşteriler ile iş ilişkililerini yönetmek, Temel müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerini tam olarak anlayabilmek, Hedeflerine uygun çözümleri sürekli önererek mevcut müşterileri ile olan ilişkilerini genişletmek ve geliştirmek, Müşterilere zamanında doğru ürün ve hizmetlerin verilmesini sağlamak, Müşteriler ile iç ekipler arasındaki iletişim bağlantısı olarak hizmet etmek, Müşterilerin karşılaştığı sorunları profesyonel bir şekilde ele alarak çözüm sağlamak, Uzun süreli verimlilik hedefi konulabilecek yeni projeler üretmek, Temel iş takip ve rapor tabloları tutmak, belirlenmiş raporları hazırlayarak zamanında yöneticileri ile paylaşmak, Mutabakat, toplantı, müşteri ziyareti düzenini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, 30 yaş ve üzeri, İleri derecede ingilizce bilen, (Okuma, yazma, konuşma) FMCG sektöründe benzer pozisyonlarda 5 yıl tecrübeye sahip, En az 3 yıllık Kilit Müşteriler Yöneticisi tecrübesine bulunan, Problem çözebilme, pazarlık ve iletişim konularında kabiliyet sahibi, Satış ve müşteri ihtiyaçlarına dayalı çözümler sunma konusunda deneyimli, Organizasyon şemasında belirtilmiş olan her seviyedeki profesyonelle ilişkiler kurma becerisine sahip, güçlü ve verimli iletişim kurabilme yetkinliği olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Beylikdüzü'ne yakın lokasyonlarda ikamet eden. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıDerby Konveyör Bant olarak kauçuk kaplı tekstil karkas konveyör bant üretiminde uzman firmamızın bakım/onarım şefi pozisyonu için deneyimli Makina Mühendisleri aramaktayız. İşin Tanımı: · İşletmede bulunan makına ve ekipmanların hidrolik, mekanik, motor ve kaynak işlerini organize etmek, planlamak ve yönetmek · Meydana gelen mekanik ve elektronik arızalarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için düzeltici faaliyetlerde bulunmak · Bakım faaliyetlerinin yapıldığı tüm çalışma alanlarında gerekli olan her türlü alet, edevat, ekipman, yedek parça ve sarf malzemesinin yerinde, uygun ve verimli bir şekilde kullanılmasını ve kullandırılmasını sağlamak · Malzeme ihtiyaçlarını Satın Alma Talep Formuyla Operasyon Müdürüne zamanında iletmek ve takip etmek · “Arıza Bildirim Formu” ile tüm işleri kabul ve organize etmek ve sonrasında ilgili formla Teknik Müdürüne bildirilmesini sağlamak · Değişen parçaların özelliklerini bilgisayar ortamında kayıt altına alınmasını sağlamak · Periyodik bakım (Günlük/Aylık/Yıllık) onarım faaliyetlerinin planlanması, iş gücü planlamalarının yapılması, yürütülmesi ve raporlanmasını yapmak, bu konu ile alakalı operatörlerin yeterli seviyeye gelmesi için eğitim planlaması yapmak

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun - Mekanik, elektrik, elektronik, pnömatik ve hidrolik sistemlerin bakım ve onarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, - Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, - Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünen, takip ve raporlama yeteneği gelişmiş, - Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, - MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Çerkezköy. Veliköy civarında ikamet eden/ikamet edebilecek, - Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Kimya, Plastik, Makine

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Taha Giyimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMerkez Laboratuvarımızda, haslık, fiziksel, boyutsal, yıkama test ve numune kabul bölümlerinde test işlemlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerLC Waikiki markası ile Türkiye’nin en değerli markalar sıralamasında “Hazır Giyim ve Mağazacılık” sektöründe 1. sırada yer alan şirketimiz, 34 ülkede, 32.500’ ü aşkın çalışanı ve yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplamda 700’ ün üzerinde mağazası ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olarak hızla büyüyor. 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı 3 giyim markasından biri olmayı hedefleyen grubumuza “Laboratuvar Test Personeli” olarak vardiyalı çalışabilecek ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (tekstil, kimya, laboratuvar, ayakkabı, deri bölümlerinden mezun), Tekstil test süreçlerinde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere istekli, gelişime açık, Düzenli, titiz ve dikkatli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden. Vardiyalı çalışma sistemi (08:00-16:30 / 16:30-00:30) ile çalışabilecek.

  Sektör: Tekstil, Kimya, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Laborant, Teknisyen, Tekniker

İş Habercisi - Kimya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?