Kimya İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimya
 • Muhasebe Sorumlusu
  Mercan Kimya
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Cosmer Kimya, 1977 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk parafin üreticisi olan Mercan Kimya San. Tic. A.Ş’nin bir kuruluşudur. 37 yılda pazarda kazanılan tecrübe ve müşterilerimiz nezdinde firmamız içinde oluşan, saygınlık ve güven , hızla gelişip büyüyen kozmetik, deterjan, endüstriyel ürün pazarında da başarımızın temelini oluşturmaktadır. Şirketimizin Muhasebe Departmanında çalışmak üzere Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun Şirket Muhasebesinde en az 5 yıl deneyimine sahip Yasal mevzuatı ve kanunları yakından takip eden Vergi, SGK ve Beyanname Sürecine (KDV, Muhtasar, Damga, Kurumlar Vergisi, Geçici Vergi vb.) hâkim Mali tabloları hazırlama konusunda tecrübeli Maliyet muhasebesi yapabilen Bilgisayar uygulamalarını etkin kullanabilen (Ms. OFFICE ve MİCRO, LOGO,VS..) İş takibi konusunda duyarlı; insani ilişkileri ve iletişimi güçlü Mesleğinin önem ve ciddiyetine inanan; sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış Kamu ve özel kurumlarda şirketimizi temsil edecek Yoğun çalışma temposuna uyumlu, Yönetsel ve organizasyonel becerileri gelişmiş Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Üretim Mühendisi
  Mercan Kimya
  Denizli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Planlanmış olan üretimin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretilmiş olan mamullerin Kalite Kontrol departmanı ile iletişime geçerek, kontrollerini yaptırmak, Üretim departmanında çalışan personelin, sevk ve idaresini sağlamak, Üretim için gerekli olan hammadde, yardımcı malzemelerin stok takibini yapmak, Üretimde kullanılan ekipmanların kontrolünü yapmak, Üretim raporlarının hazırlanmasına yardımcı olmak, bağlı olduğu birim amirine gerekli raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üretim departmanında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Bölümü, Kimya teknikerliği bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, İngilizce bilen (Tercih sebebidir.) Araştırmayı seven ve gelişime açık, Gerektiği durumlarda vardiyalı çalışabilecek, En az 2 yıllık iş tecrübesi olan (üretim departmanında tecrübesi olması tercih sebebidir), İletişim ve yönetim tecrübeleri bulunan Bay adaylar değerlendirmeye alınacaktır. 

 • Satış Personeli
  Federal Kimya
  İstanbul Avrupa, İzmir, Manisa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Satışı bir meslek olarak benimseyen, İkili ilişkilerde başarılı, İç motivasyonu yüksek, Diksiyonu düzgün, Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan, 23-35 yaş arası Bay ve Bayan "Satış Personeli" alınacaktır.

 • İş Açıklaması İba.Valresa Boya ve San. Tic. A.Ş. bünyesinde yurtiçi satış departmanında görevlendirilmek üzere 'Teknik Satış ve Pazar Geliştirme Sorumlusu' aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden, tercihen Kimya/Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen, Tercihen satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, İş takibi, işin sonuçlandırılması ve raporlanması konusunda başarılı, ekip çalışmasına yatkın Disiplinli, çalışkan, motivasyonu yüksek, yurt içi seyahat edebilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Bay adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olanların başvurularını bekliyoruz.

 • Ehs Executive
  Reed Türkiye
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism.  We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.    Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a EHS Executive for it's multinational company that operates in chemicals sector. Ensure full compliance with company's EHS policy, standards and procedures and all applicable local EHS legal requirements. Monitor changes to EHS legislation, standards and codes and implement action to ensure full legal compliance. Develop and maintain a EHS/Process Safety Management System to ensure systems and procedures are in place to effectively manage and mitigate EHS and Process Safety risks. Effectively support and coach line management for implementation of EHS risk assessments, EHS requirements and in developing a positive culture for continuous improvement, performance and behavior. Identify training needs, develop and implement training programs to meet legal requirements, raise awareness, transfer best practice and build EHS competency among associates and contractors. Develop and ensure Emergency Response Plans and Business Continuity Plans; organize the team and participate in leading regular emergency exercises. Maintain EHS management information, track and report performance, analyse trends and gaps and develop action plans to improve performance. Ensure all EHS monitoring and testing is completed and reported in.

  Aranan Nitelikler University degree in Chemistry, Chemical Engineering or Environmental Health and Safety Holding a Health and Safety certification Minimum 5 years of EHS and operational experience in chemical industry Knowledge in EHS and Process Safety Management Systems, Turkish EHS regulations, risk assessment  and incident investigation Strong leadership, organizational and communication skills Fluency in English No military obligation for male candidates No travel restriction

 • Muhasebe Sorumlusu
  Reed Türkiye
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz kimya sektöründe hizmet veren firmamiz adına  "Muhasebe Sorumlusu' aramaktayiz.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Genel Muhasebe işlemlerinde en az 9 yıl tecrübe sahibi, Cari işlemlerin takibi, tahakkuk ve beyanname hazırlamada bilgi sahibi, Tercihen Logo Tiger kullanmış ve Excel'i çok iyi derecede kullanabilen Sigorta, poliçeler, kur farkı hesaplamaları konusunda tecrübeli Tercihen SMMM belgesi olan Muhasebenin mantığına ve kodlarına hakim olan Gelir tablosu, bilanço çıkartmak ve mizan tablosu konusunda çok iyi derecede bilgi sahibi  Şirket tecrübesi olan, Stok raporlaması ve maliyeti konusunda tecrübeli Analitik, yaratıcı, iletişimi kuvvetli ve yorum yapma yeteneğine sahip İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden

 • İş Açıklaması KİMYA SEKTÖRÜNDE SATEŞ DESTEK ELEMANI OLARAK GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR. Saha satış personelini destelemek adına yapılabilecek tüm faaliyetler, Alınan siparişlerin muhasebe programına aktarılması, Sözlü olarak, telefonla yada email İle gelen tekliflerin hazırlanması, Satış ekibi yada müşterilerle stok ve/veya fiyat bilgisi paylaşımı,  

  Aranan Nitelikler Müşteri odaklı, birebir iletişim ve telefonda iletişim konusunda yetenekli, Diksiyonu düzgün ve sosyal iletişim becerileri yüksek, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, takip yönü kuvvetli, Özellikle Microsoft Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, ekip içinde uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Düzenli ve sistemli çalışma kabiliyeti yüksek, En az lise  ( tercihen üniversite ) mezunu TUZLA, PENDİK, KURTKÖY civarında ikamet eden.

 • Su Şartlandırma Kimyasalları Satış Sorumlusu
  Baugen
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Baugen, kimya ve biyoteknoloji alanlarına entegre ve bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşan ve arkasında kimya ve biyoteknoloji sektörlerinde yıllardır faaliyet gösteren iki vizyoner bilimadamı ve sanayicinin olduğu bir markadır. Kimyadaki ana üretim kollarımızdan biri endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasallarıdır. Bakış açımızdaki farkla sektörün en gözde başarı hikayesine birlikte imza atmak istiyoruz. Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru yönlendirme yapabilecek bir Su Şartlandırma Sistemleri/ Kimyasalları Satış Sorumlusu arıyoruz. İş Açıklaması •  Şirketin kısa / uzun dönem müşteri geliştirme hedeflerine ve stratejilerine yönelik katkıda bulunmak • Firmanın Su Şartlandırma Sistemleri/ Kimyasalları alanındaki müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek, mevcut satışın devamlılığını sağlamak ve firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak • Ürün demolarını yaparak ürünlerimizi tanıtmak ve müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru yönlendirmeleri yapmak • Müşterilerin teknik sorunlarını ve taleplerini anlayarak onlara çözüm önerileri sunmak • Sorumlu olduğu müşterilerden zamanında tahsilat yapılmasını sağlamak • Bölgesine ait haftalık, aylık, yıllık raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun • Havuz Kimyasalları ve Su Şartlandırma Sistemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli • Bölgeyi ve ürünleri iyi tanıyan ve sektöründe takipçi, • Dinamik, sonuç ve çözüm odaklı çalışmaya yatkın • İletişim ve ikna becerisi güçlü • Ekip çalışmasına yatkın • Tercihen İngilizce bilen • Aktif araç kullanabilen • Avrupa Yakası' nda Beylikdüzü, Hadımköy, Başakşehir, Halkalı, İkitelli sanayi bölgeleri ve civarında ikamet eden,  

 • Grafik Tasarım Uzmanı
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere, • Firmaya ait broşür, afiş, tanıtım kataloğu, basın bülteni vb. tanıtım materyallerinin grafik tasarımlarını yapacak, • Firma bünyesinde üretilen ürünlerin gerekli teknik özelliklerini içeren spektlerini hazırlayabilecek, • Satış departmanı için firma bünyesinde bulunan ürünlerin kataloğun hazırlanması ve güncelliğinin korunmasını sağlayacak,                                                                                                                                                                                          • Firmaya ait yazılı ve görsel medyada çıkacak olan reklam ve ilanlarının grafik tasarımlarını hazırlayacak, • Firmanın katılım göstereceği fuarlarda kullanılacak tüm tanıtım görsellerini tasarlayacak, • Fuarlar vb. halkla ilişkiler ve tanıtım organizasyonlarında kullanılacak dokümanları hazırlayacak, • Fuar vb. faaliyetlerin takibinin ve gerekli organizasyonların sağlanması.     

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinde tercihen Grafik Tasarım bölümünden mezun, • Tercihen Kimya sektöründe grafik / tasarım konusunda asgari 5 yıllık iş tecrübesine sahip, • Indesign, Freehand, Photoshop, Illustrator grafik programlarına hâkim, • Sosyal medyayı aktif olarak kullanabilen, • Yeni ve farklı fikirlere açık, • İletişim ve raporlama becerileri kuvvetli, • Disiplinli ve hızlı çalışmayı ilke edinmiş, • Dikkatli ve detaylara önem veren, • Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Kimya sektöründe, PVC katkı malzemeleri üretiminde dünyadaki öncü firmalardan biri olan şirketimiz AKDENİZ KİMYA SAN.TİC. A.Ş. Yurtiçi Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere "Teknik Satış Mühendisleri" aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden, tercihen Kimya/kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilen, yurt içi ve yurtdışı seyahat edebilen, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış Bay adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olanların başvurularını bekliyoruz.  

 • İş Açıklaması Kimya sektöründe, PVC katkı malzemeleri üretiminde dünyadaki öncü firmalardan biri olan şirketimiz AKDENİZ KİMYA SAN.TİC. A.Ş. İhracat Satış Departmanı’nda görevlendirilmek üzere "İhracat Satış Temsilcileri" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen yurt dışı satış alanında 1-2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilen, yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış, Bay adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olanların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması PVC katkı maddeleri sektöründe lider firmalardan Akdeniz Kimya A.Ş. İzmir Kemalpaşa OSB’deki Genel Müdürlüğünde 'İç Denetim Uzmanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyor.

  Aranan Nitelikler İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk ya da Mühendislik fakültelerinden mezun. Tercihen yazılı ve sözlü iyi derecede İngilizce bilen. Türk Muhasebe standartları ve UFRS konularında bilgi sahibi. Uluslararası denetim standartlarına hakim ve risk odaklı denetim yaklaşımına sahip. Finansal ve operasyonel denetim yapmış. Sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, rahat iletişim kurabilen. Analitik düşünebilen, detaylarla uğraşmayı seven. İnsiyatif alabilecek ve tek başına denetim yapabilecek sorumluluk ve bilgi düzeyine sahip. İç Denetim alanında 2-3 yıl deneyimi olan. Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Bu pozisyonda işe alınacak olan aday, Mekanik Bakım Onarım Biriminde görevlendirilecektir. Başlıca görevleri ise: Üretim tesislerinin mekanik arızalarının giderilmesi ve bakım işlerinin yapılması, Makine Montaj işlerinin yapılması, Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, Planlı bakım uygulamalarında görev alınması,

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Makine, Motor, Tesisat, Mekatronik, vb. bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 5 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışacak, Takım çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış, Bay adaylar.

 • Proses İşçisi
  Akdeniz Kimya
  İzmir 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Bu pozisyonda işe alınacak olan adaylar, Üretim Birimizde çeşitli bölümlerde görevlendirileceklerdir. Üretim için; makine ve ekipmanları tekniğine uygun olarak kullanmak, standartlara uygun olarak üretim gerçekleştirmek. 

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Vardiyalı çalışacak, Takım çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış, Bay adaylar.

 • İş Açıklaması Bu pozisyonda işe alınacak olan aday, Mekanik Bakım Onarım Biriminde görevlendirilecek olup; işi ile ilgili makine ve ekipmanları tekniğine uygun olarak kullanmak, standartlara uygun olarak imalat gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kalıpçılık, Makine veya Torna Tesviye bölümlerinden mezun, Talaşlı imalat konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışacak, Takım çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış, Bay adaylar.

 • Ön Muhasebe/Sekreterya
  Tirio Kimya
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Gemi kimyasalları ve Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, ÖN MUHASEBE elemanı alınacaktır.                

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim,(MS Office, Excel, Word) Logo muhasebe programı bilen Anadolu yakasında ikamet eden,(Tercihen Tuzla ve Pendik Civarında oturan) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Satış Sorumluları
  Tirio Kimya
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri, Su Şartlandırma Sistemleri/ Kimyasalları alanında mevcut müşterilerin takibi ve yeni müşteri kazandırılması alanında firmanın ürünlerine hakim olacak ve sektöründe takipçi olacak "Satış Sorumluları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, Tercihen kimyasal sektöründe satış deneyimi olan,  Satış alanında en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanıcısı, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, Satış alanında kariyer hedefi olan, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, (Tercihen Pendik , Tuzla civarı) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf, Bayan - Bay  çalışma arkadaşı aranmaktadır.  

 • Ofis ve Satış Destek Elemanı
  Tirio Kimya
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması  Tirio Kimya olarak Gemi Kimyasalları ve Endüstriyel Kimyasallar üreten firmamıza; Ofis içi "Yönetici Asistanı" pozisyonunda  teklif verip takip edebilecek, Yazışma yapabilecek (Türkçe-ingilizce), Ofis programlarını ve interneti iyi kullanabilen, Üretim ve satış arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek, Yurt dışı seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezantabl, Planlama, organizasyon becerisi yüksek, Bölümler arası bilgi ve belge akışını sağlayabilecek, Benzer pozisyonda minumum 1 yıl deneyimi olan, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, 25-35 yaş aralığında, Bayan, Kartal-Pendik-Tuzla çevresinde ikamet eden

 • İş Açıklaması Kimya sektöründe dünyadaki öncü firmalardan biri ve sürekli yatırım içinde olan şirketimiz AKDENİZ KİMYA SAN. TİC. A.Ş. İzmir Kemalpaşa'daki tesislerinde görevlendirilmek üzere "PROJE UYGULAMA YÖNETİCİSİ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Yatırım çalışmalarında genel ve detay projeleri yapacak, Ekipman seçimini yapıp, tedariği için teknik şartnamelerini hazırlayacak, satınalma detaylarını oluşturacak, Ekipman demontaj/montaj ile devreye alma çalışmalarını yürütebilecek, Yatırım çalışmalarında ihtiyaç duyulacak inşaat ön bilgisine sahip, Çelik konstrüksiyon, imalat montaj işlerinde deneyimli, Mekanik tesisat, izolasyon uygulamaları ve hak ediş düzenlemesinde tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Kalite Sistemleri hakkında bilgi sahibi Yaratıcı, analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İşinde titiz, özenli ve disiplinli Benzeri bir alanda ve sorumlulukta en az 5 yıl deneyimli MS Office, Auto Cad ve Solid Work uygulamalarına hakim Askerliğini yapmış

 • Satınalma Sorumlusu
  Enkimteks A.Ş.
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Kimya sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzda satınalma bölümü sorumlusu olarak görevlendirmek üzere dinamik, gelişime açık, analitik düşünen ve çözüm odaklı, araştırmacı eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunu 25-35 yaş  aralığında İyi derecede İngilizce bilen MS office yazılım sistemlerine hakim Tercihen netsis yazılımı tecrübesi olan Kimya sektöründe tecrübeli Yurt içi ve yurt dışı satın alma'nın gerektirdiği disiplin, süreç, zaman yönetimi, koordinasyon, insan ilişkileri, yeni tedarikçi araştırma ve değerlendirme gibi konulara vakıf, sorumluluk sahibi, takipçi Stok kontrolünü düzenli takip edebilen Raporlama yapabilen Şirket bünyesinde yürütülen ISO 9001 ve 14001sistemlerinde aktif görev alabilecek nitelikte olan İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan Erkek adaylar için,askerlik görevini tamamlamış olan

 • Satış Sorumlusu
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, kimya alanında faaliyet gösteren, Tuzla'da bulunan müşterimiz için, yurt içi ve yurt dışı müşterilere satış sürecinde yer alacak Satış Sorumlusu arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik Bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, İletişim ve ikna becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul-Tuzla'ya yakın bölgede ikamet eden.  

 • Dönemsel Veri Girişi ve Sayım Personelleri
  Fas Firma Destek Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması   İstanbul - Avrupa ve Anadolu yakası , Gebze ve  Bursa lokasyonlu Müşterilerimizdeki projelerimizde çalışmak üzere ; Veri Girişi , dosyalama yapacak personeller , Demirbaş - Stok sayımı  yapacak  olan  aşağıdaki niteliklere sahip personel arayışlarımız  bulunmaktadır. -Üniversite öğrencisi veya mezunu (tercihen Ekonomi, İşletme dalları) -İyi derecede Excel kullanabileb, -Dönemsel veya proje bazlı çalışabilecek, -Dikkatli ve takım çalışmasına yatkın,      

  Aranan Nitelikler

 • Ar-Ge Sorumlusu
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Yeni Ürün Geliştirme, mevcut formüllerde revizyon çalışmalarını yapmak. Yapılan çalışmaların stabilite kontrollerini yapmak ve raporlamak. Gerek iç gerekse dış piyasadaki ürün yeniliklerini takip etmek. Sağlık Bakanlığı ürün bildirimlerini ve takibini yapmak. Kozmetik Mevzuatına uygun olarak Ürün Güvenlik Bilgi Dosyasını hazırlanması, saklanması ve güncellenmesinden sorumlu olmak. Ambalajlarda yer alan iddiaların oluşturulmasında destek vermek ve ambalaj taslaklarının kontrolünü yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen kozmetik sektöründe en az 3 yıl çalışmış, İngilizce bilen, MS office programlarına hâkim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek olan Erkek adaylar içim Askerlik görevini yapmış

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BİYOLOJİK ÇEVRECİ ÜRÜNLERİN SATIŞ VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Biyolojik çevreci ürünlerin, projeler dahilindeki müşterilerde (otel, hastane, restoran vb.) uygulanarak temizlik uygulama işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaşlar aralığında, Tercihen temizlik işlerinde tecrübeli, tecrübesiz ise yetiştirilmek üzere, Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal bir bünyede çalışabilecek yeterliliğe sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay " TEMİZLİK UYGULAMA ELEMANI " aranmaktadır.     www.maviyakaik.com

 • Pest Teknisyeni
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve alanının öncüsü olan müşterimizin  kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Aylık program dahilinde müşterilere rutin haşere kontrol hizmeti verecek ve ilaçlamanın yapılmasını sağlayacak, Müşteri alanlarında görülen yalıtım ve hijyen eksikliklerini raporlayacak, Müşterilerle iyi iletişim kurabilecek,

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, 24-35 yaşında, Tercihen beden işgücü gerektiren işlerde çalışmış, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Bay, "PEST TEKNİSYENİ" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • Üretim İşçileri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve alanının öncüsü olan müşterimizin  kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim içerisindeki prosedür ve talimatlara uyarak, ürünleirn belirlenen standartlarda üretilmesi için üretim genelinde amiri tarafından görevlendiren işlerde görev alacak,   Ürün tanker ve fıçılaının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Hammadde tanker ve fıçılarının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Kazanlara beslenecek çözeltilerin hazırlanmasında görev alacak, Tesiste ve kontrol odasında üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak,        

  Aranan Nitelikler Minimu Lise mezunu, tercihen Teknik ve/veya Meslek Lisesi yada MYO mezunu, 20-40 yaşında, Tercihen üretim alanında ve kimya sektöründe tecrübeli, MS Office bilgisayar programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Tuzla, Kartal, Kaynarca, Gebze, İstasyon, Bayramoğlu, Dilovası, Darıca ve Çayırova lokasyonlarına servis imkanı olduğu için bu bölgelerde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. ) Tercihen Forklift Ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Bay, NOT: Çalışma sistemi vardiyalı değildir, çalışma saatleri 08:00 / 18:00 olarak 5 gün ve haftasonu çalışma yoktur. " ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com  

 • Satış Sorumlusu / Yöneticisi
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve yeniden yapılanan satış ekibinde değerlendirilmek üzere; Hedef pazara yönelik satış stratejileri oluşturacak, Pazarı ve rakip firmaları takip edecek, yeni satı kanallarını bulacak, Bölge ve bayi müşteri ziyaretlerini planlayacak, Alanıyla ilgili fuar ve tanıtım organizasyonlarını takip edecek, Yeni pazarlar bulunması, iş geliştirme noktasında fizibilite çalışmalarını yapacak, Satış faaliyetlerinin artırılması yönünde çalışmalar gerçekleştirecek, Ekibine ait satış ve tahsilatların hedef ve performans sonuçlarını takip edecek, konuyla ilgili raporlamaları yapacak, Ekibinin rut planları da dahil olmak üzere departmanına ilişkin tüm denetleme ve takip çalışmalarını yapacak, Satışı yapılan ürünlere ait Ar-Ge çalışmaları takip edecek ve her düzeyde görev alabilecek adaylar (Asistan, sorumlu, şef ve yönetici)  

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin en az lisans bölümlerinden mezun olmuş, tercihen kimya bölümlerinden mezun, Satış konusunda tercihen kimya veya makina üretimi yapan firmalarda asgari 2 - 5 yıl tecrübeli. Satış süreçleri ve ekip yönetimi tecrübesi olan, Satış tekniklerine haiz, müşteri ihtiyaç analizi yapabilen, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Yönetim becerileri gelişmiş, Raporlama ve analiz becerileri gelişmiş, Tercihen Rusça bilen, Dış görünüşüne önem veren, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Personel giriş-çıkışlarını  (PDKS ) takip edecek, Güvenlik, yemek, temizlik, personel taşıma hizmetleri ve şirket araçları gibi idari işler hususunda  tüm süreçlerin takip ve kontrolünü  yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinden mezun, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme veya İktisat Fakültelerinden mezun, İdari işler konusunda özellikle fabrika idari işler süreçlerinde tecrübeli. İş kanunu SGK mevzuatına hakim, Personelin yemek, ulaşım, temizlik, güvenlik v.b. organizasyon konularında deneyimli, Raporlama ve arşivleme konularında yetkin Organizasyonel ve yönetsel becerileri olan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Avrupa Yakası’nda ikamet eden / edebilecek. Ehliyeti olan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.  

 • Satınalma Yöneticisi
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Avrupa 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Şirketin hedef ve prosedürleri doğrultusunda, tedarikçilerin seçiminden sorumlu olacak, Alınan teklifleri değerlendirip, maliyet azaltıcı faaliyetlerde bulunacak, Üretim talepleri doğrultusunda satınalımları gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Endüstri Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun, Satınalma alanında tercihen kimyasal üretim veya makine üretimi yapan firmalar bünyesinde asgari 7 yıl tecrübeli, Satınalma- sözleşme bağlamında gerekli teknik ve hukuki bilgiye sahip, İletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına önem veren, Analitik düşünebilen ve Sonuç odaklı çalışan, Problem çözme, takip ve planlama yeteneğine sahip, MS Office ve Logo Tiger programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen Sürücü ehliyetine sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Bakım Onarım Teknisyeni
  Şeffafiyet
  İstanbul Anadolu 1 Aralık 2015

  İş Açıklaması Hızla büyüyen organizasyonumuzun Teknik Bölümü'nde görev alacak;  

  Aranan Nitelikler ·         Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerinden mezun, ·         Mekanik Bakım Teknisyeni olarak minimum 3 yıl tecrübesi olan, ·         Üretim yapan fabrikada, üretimdeki makinelerin arıza ve bakımlarını hızla yapacak mekanik bakım tecrübesi olan, ·         Sorumluluk bilinciyle arızalar konusunda özveriyle çalışma bilincine sahip, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, ·         Tüm işletmenin mekanik arıza, planlı bakım, kestirimci bakım faaliyetlerinde aktif ve etkin bir şekilde çalışabilecek,  ·         Fabrika çalışma kültürüne sahip titiz ve disiplinli çalışan, ·         Aktif atölye Bakım Onarım Ekibiyle uyumlu çalışabilen bir yapıya sahip, ·         Deri fabrikasında çalışabilecek istekliliğe sahip, ·         Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.

İş Habercisi - Kimya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?