Kimyager İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimyager
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Kimya bölümü mezunu, Bilgisayar, ofis programlarını ve ofis cihazlarını rahatlıkla kullanabilen, Bay/bayan Askerlik  görevini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze bölgesinde ikamet eden (görev yeri Tuzla’dır.) 27 Yaşını aşmamış, Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde başarılı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Zamanını programlayabilen aynı anda birden fazla çalışmayı takip edebilen, Öğrenme motivasyonu yüksek, Hızlı, pratik, çözüm odaklı düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Vardiyalı/vardiyasız çalışabilecek.  

 • İş Açıklaması YENİ ÜRETİMİNE BAŞLAYACAĞIMIZ İNORGANİC MELZEMELERDEN OLUŞAN ÜRÜNÜMÜZÜN GELİŞTİRİLMESİ, ÜRETİMİ SIRASINDA GÖREV ALABİLECEK MALZEME, FIRIN VE ÜRETİM KONUSUNDA DENEYİMLİ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN , MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN 

 • Kimyager
  Gns Kimya
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması  1996 yılından bugune faaliyette olan GNS Kimya deterjan üretimi yapmakta olup  yerel ve ulusal marketlere, temizlik firmalarına hizmet vermektedir. Bu doğrultuda bizlerle bu yolda özveri ile çalışacak, işine önem veren, formülleri ve reçeteleri olan Kimyager arayışımız  bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının Kimya ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen  en az 1 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, İkitelli ve yakın çevrede  ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Şakran’da bulunan Anaç Tesisimizde üretimde görev almak üzere Su Ürünleri Mühendisi, Kimyager ve Biyolog işe alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Su Ürünleri Mühendisliği, Kimya veya Biyoloji bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Raporlamaları düzenli olarak yapabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi, İletişim becerileri yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Şakran ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde  "Otomotiv" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için; Metal kaplama hatlarının, üretim şartlarının ve çıktısının uygunluğunun sağlanmasından sorumlu olacak aşağıdaki niteliklere sahip  "PROSES MÜHENDİSİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Makina,Kimya veya Metalurji mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe çalışmış veya üretim tecrübesi bulunan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Kemalpaşa,Bornova veya Bozyaka ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmeti tamamlanmış erkek adaylar

 • Müşteri Temsilcisi
  İba Kimya
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması İBA KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1977 yılında Ankara'da kuruldu.İzolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler ile başlayan üretim ilerleyen yıllarda artarak devam etti. 1995 yılı itibariyle çevreye ve insana saygılı elektrostatik toz boya üretimine başlandı. İnsana ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla marka değerini ve pazar payını sürekli artıran lider üretici İba Kimya A.Ş. elektrostatik toz boya sektöründe kariyer yapmak isteyen, tecrübeli ya da tecrübesiz Kimyager veya Kimya Mühendisleri arıyor.  Görev Tanımı :  İBA KİMYA A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde satış ve pazarlama faaliyetleri. Çalışma Yeri  : İstanbul / Avrupa

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans bölümleri mezunları İstanbul -Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Seyahate engeli olmayan Öğrenmeye açık, araştırmacı,analitik, yeniliklere açık,takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Microsoft Office programlarına hakim Düzenli olarak raporlama yapabilecek

 • İş Açıklaması Şirketimizde farklı pozisyonlarda değerlendirilerek, teknik raporlamalar üzerine çalışabilecek yetiştirilmek üzere Yeni Mezunlar aramaktayız. Çalışmak istediğiniz pozisyonu belirten bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuz oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans, Lisans ya da Yüksek Lisans mezunu, İngilizce bilgisine sahip, Office programlarını kullanabilen, Analitik yönü gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Yapılan işlerle ilgili  sorunları gidermek,  Geliştirme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarını gerçekleştirme Kozmetik ve tıbbi cihaz yönetmeliği ilgili yayın ve prosodürleri takip etmek, Ürünlerin bakanlıklarla ilgi gerekli yazışmalarını  yapabilecek ve takip edebiecek. Marka patent takibi yapmak ve oluşabilecek marka yayın,itiraz durumlarını kontrol etmek. Yöneticinin vereceği diğer raporlama ve işlemleri takip etmek.

  Aranan Nitelikler Firmamızın merkez ofisinde çalışacak bay veya bayan; Kimya Mühendisliği bölümünden mezun MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden dinamik ve çalışma tempomuza ayak uydurabilecek analitik düşünebilen ve çözümcül, İyi derecede ingilizce bilen Tercihen 2 yıl dermokozmatik alanında deneyimli Kimyager aramaktayız

 • İş Açıklaması Gaziantep ilinde çalışacak seyahat engeli olmayan Veteriner, Kimyager, Kimya mühendisi, Ziraat mühendisi, Biyolog alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Çevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerliğini tamamlamış olan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

 • Analiz Sorumlusu
  Ekoçed Group
  Bursa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması laboratuvarın enstrümental ve yaş kimya bölümlerinde analiz yapılması

  Aranan Nitelikler üniversitelerin kimya bölümünden mezun -İngilizce bilen -laboratuarda yaş kimya ve/veya enstrümantal analiz tecrübesi olan -tercihen GC ve spektrofotometre cihazlarını kullanabilen -yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek -bayan eleman alınacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamız 35 seneyi aşkın  sektör tecrübesi ile sektöründe lider bir Amerikan firmasının distrübütörlüğünü yapmaktadır. Hali hazırda yine sektörlerinde lider üst düzey sanayii firmalarına hizmet sunmaktadır. Firmamızın merkez ofis  Teknik Laboratuvarında görev alacak, BAYAN laboratuvar çalışma arkadaşı alınacaktır.  Yeni çalışma arkadaşımıza aşağıdaki görevler ve sorumluluklar verilecektir: Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen analizlerin yapılması sonuçlarının değerlendirilmesi ve teknik satış ekibindeki arkadaşlara destek verilmesi Test sonuçlarını firma imajını yansıtacak şekilde müşterilere sunulur hale getirmek, ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi gereği raporlamak Yapılan testlerin 3 aylık periyotlarda raporlamalarının hazırlanması Gerekli olduğu durumlarda yasal mevzuatların takibini yapabilmek Teknik satış ekibinden ve müşterilerden gelecek soruların çözümünde destek vermek. Aldığı iç ve dış eğitimlerle kendini sürekli geliştirmek    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya İle ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun  Tercihen iyi derecede İngilizce bilmesi Takım çalışmasına yatkın olması, yoğun ve hızlı çalışma temposuna uyum sağlayabilmesi, pozitif düşünce yapısına sahip olması,  Disiplinli, düzenli , detaylara dikkat eden, takipçi ve kendini sürekli olarak geliştirmeye açık olması İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmesi Tüm MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilmesi Bayan çalışma arkadaşı aranan  niteliklerdir.

 • İş Açıklaması Lima Galvaniz sektöründe öncü ,çalışanlarına değer veren ve onlarla birlikte büyümeyi hedefleyen kurumsal bir firmadır. Şirketimizin Manisa lokasyonunda üretimde görevlendirilmek üzere KİMYAGER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya bölümünden mezun, Tercihen en az üç yıl kaplama sektöründe deneyimli , Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de metro yakınında ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, Araştırmacı, öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven, 35 yaşını aşmamış, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması DNG Test Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı olarak; Çevre Ölçüm/Analiz ve İş Hijyeni Ölçüm/Analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın  Emisyon Ölçümleri ve İş Hijyeni Ölçümleri hizmetlerinde görevlendirilmek üzere  Saha Ölçüm Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Bursa merkez olmak üzere tüm Türkiye’de görev alabilecek, Emisyon/İSG ölçümlerinin saha uygulamalarında çalışacak, Emisyon/İSG İlgili metotları ve mevzuatlara hakim( Tercih Sebebidir), Emisyon/İSG ölçümü ilgili cihazların kullanımını ve bakımını yapabilecek( Tercih Sebebidir), Akreditasyon ve İlgili bakanlık denetlemelerine katılabilecek, Üniversitelerin; Mühendislik, Fen Fakültelerinin Fizik Kimya Biyoloji Bölümlerinden, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı, Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan ya da Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Bursa da ikamet ediyor veya edebilecek durumda olmak, Sık seyahat edebiliyor olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Yetkili Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli Belgesine sahip olmak ( Tercih Sebebidir) Aktif Olarak Araç Kullanabilen SRC Belgesine sahip olmak ( Tercih Sebebidir) Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar

 • Kimyager
  Faveo Danışmanlık
  Bursa 22 Ocak 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'KİMYAGER' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının Kimya ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe olmak üzere en az 2 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Bursa'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • Bayan Kozmetik Kimyageri
  Natura Keratin
  İstanbul Avrupa 21 Ocak 2016

  İş Açıklaması Firmamız Natura keratin saç bakım ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. Firmamıza kozmetik sektöründe çalışmış sorumlu teknik personel alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00 Resmi internet sitemiz: www.naturakeratin.com.tr Kimler sorumlu teknik personel olabilir,   Kozmetik alanında iki yıl fiilen çalışmış olduğunu sigorta dökümü ile belgelemek kaydıyla kimyager, kimya mühendisi, biyokimyager, biyolog ve mikrobiyologlar sorumlu teknik eleman olabilirler.

  Aranan Nitelikler Kozmetik sektöründe en az 2 yıl sigortalı olarak çalışmış. 4 yıllık üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyokimya, Biyoloji ve Mikrobiyoloji Bölümü mezunu. Ofis programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen ingilizce bilen 20-35 yaş arası Bayan,

 • İş Açıklaması FİRMA GENEL TANIMI  AEM Çevre Laboratuvar Analiz Tic. A.Ş. Laboratuvarımız 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren oluşturduğu uzman kadrosu ile ölçüm ve analiz hizmetleri için akreditasyon ve yeterlilik çalışmalarına başlamıştır. 2007 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığın'dan ön yeterlilik almaya hak kazanmış, sektöre dahil olmuştur. 2008 yılında ise Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur. 2009 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ön yeterlilik belgesini, yeterlilik belgesine çevirerek sektördeki yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Günümüzde, çevre laboratuvarları arasında seçkin bir konuma sahip olan laboratuvarımız büyüyen kadrosu için çalışma arkadaşları aramaktadır.   ÇALIŞILACAK İŞİN TANIMI  Çevre ve İş Güvenliği ölçüm ve analizleri hizmetini veren laboratuvarımızda GC/FID/ECD/MS cihazlarında analiz hizmetleri konusunda görevlendirilecek, analizlerle paralel kalite kontrolleri, ölçüm belirsizlikleri ve diğer çalışmaları yürütmek, TS EN ISO IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardı doğrultusunda birimi ile ilgili her dokümanın işlenmesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen/Edebiyat Fakültelerinin Kimya Bölümlerinden Mezun,   Laboratuvar Tecrübesi Olan,  GC/FID/ECD/MS Cihazı Kullanımı Konusunda Tecrübeli  İyi Derecede İngilizce Bilgisi Olan,  İleri Düzeyde Ms Office Programlarına Hakim,   Hızlı ve Hatasız Çalışmaya Özen Gösteren,   Zamanı İyi Yönetebilen,   Planlı ve Disiplinli,   Sorumluluk Sahibi,   Anadolu Yakasında İkamet Eden,   Tercihen Kalite Yönetim Sistemi Konusunda Bilgi Sahibi,   Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri Güçlü,   Takım Çalışmasına Yatkın,   Erkek adaylar için Askerlik ile İlişiği Olmayan Bay/Bayan Personel İstihdam Edilecektir.

 • İş Açıklaması Endüstriyel temizlik kimyasallarını, yabancı lisans ve ISO belgeleri altında Türkiye/İzmir'de üreterek yurt içi ve yurt dışında pazarlayan firmamız, hizmet kalitesini arttırmak ve gelişen piyasasına güç katmak amacıyla, İZMİR fabrikasında görev yapacak takım arkadaşları aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler Yüksek Lisans veya Lisans sahibi, Temizlik Kimyasalları üretim ve labaratuvarında en az 3 yıl AR-GE tecrübesi olan, (Tercih sebebidir.) İyi derecede İngilizce bilen, Yeni ürün geliştirme yetkinliğine sahip, Analitik düşünen, yaratıcı ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve tecrübesine sahip, MS office ve Netsis programlarını iyi kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Bay/ Bayan Baylar için askerliğini bitirmiş olması gereklidir.

 • İş Açıklaması  KEMOTERAPİ ÜNİTESİNDE ÇALIŞABİLECEK  BİYOLOJİ KİMYA  ve LABORATUAR BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN  EKİP ÇALIŞMASINA ELVERİŞLİ, DİSİPLİNLİ VE SOSYAL İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, VERİLECEK OLAN EĞİTİMLER DOĞRULTUSUNDA BİYOMEDİKAL CİHAZLARINI KULLANABİLECEK,  TEMİZ ODANIN (ÜNİTENİN) BASINÇ, NEM VE SICAKLIK KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK VE KAYIT ALTINA ALABİLECEK.

  Aranan Nitelikler TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  HASTANESİ'NDE KURULU OLAN ÜNİTEMİZDE KEMOTERAPİ İLAÇLARININ HAZIRLANMASI.

 • Kimya Teknikeri (İzmir,Antalya,Denizli)
  Nwg Services
  Antalya, İzmir, Denizli 11 Kasım 2015

  İş Açıklaması Satış hacminin arttırılmasından, Talep ve şikayetler doğrultulsunda ürün numunesi alarak,analizinden ve analiz sonuçlarının raporlamasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Kimya Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya bölümlerinden mezun, Akaryakıt / Madeni yağlar - Petrol ve petrol ürünleri serktöründe çalışmış, El kitleri ile numune alarak, basit analizler yapabilecek, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, Satışta kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İzmir,Antalya ve Denizli illerinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,

İş Habercisi - Kimyager İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?