Kimyager İş İlanları

Hepsini Temizle
Kimyager
 • Üretim
  Altaş Alüminyum
  Sakarya 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , ÜNİVERSİTENİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN SAKARYA CİVARINDA İKAMET EDEN 

 • Analiz Sorumlusu
  İstanbul Altın Rafinerisi
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Laboratuarımızda görevlendirmek üzere ANALİZ SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin kimya bölümünden mezun, ·         Laboratuar cihazları ICP ve AAS kullanımı konusunda tecrübeli, ·         Fire Assay analizi yapabilecek, ·         30 yaşını aşmamış, ·         MS Office programlarını kullanabilen, ·         Askerliğini yapmış erkek adaylar.

 • Üretim Mühendisi
  Mercan Kimya
  Denizli 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Planlanmış olan üretimin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Üretilmiş olan mamullerin Kalite Kontrol departmanı ile iletişime geçerek, kontrollerini yaptırmak, Üretim departmanında çalışan personelin, sevk ve idaresini sağlamak, Üretim için gerekli olan hammadde, yardımcı malzemelerin stok takibini yapmak, Üretimde kullanılan ekipmanların kontrolünü yapmak, Üretim raporlarının hazırlanmasına yardımcı olmak, bağlı olduğu birim amirine gerekli raporlamaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Üretim departmanında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Bölümü, Kimya teknikerliği bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, İngilizce bilen (Tercih sebebidir.) Araştırmayı seven ve gelişime açık, Gerektiği durumlarda vardiyalı çalışabilecek, En az 2 yıllık iş tecrübesi olan (üretim departmanında tecrübesi olması tercih sebebidir), İletişim ve yönetim tecrübeleri bulunan Bay adaylar değerlendirmeye alınacaktır. 

 • Ar-Ge Sorumlusu
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yeni Ürün Geliştirme, mevcut formüllerde revizyon çalışmalarını yapmak. Yapılan çalışmaların stabilite kontrollerini yapmak ve raporlamak. Gerek iç gerekse dış piyasadaki ürün yeniliklerini takip etmek. Sağlık Bakanlığı ürün bildirimlerini ve takibini yapmak. Kozmetik Mevzuatına uygun olarak Ürün Güvenlik Bilgi Dosyasını hazırlanması, saklanması ve güncellenmesinden sorumlu olmak. Ambalajlarda yer alan iddiaların oluşturulmasında destek vermek ve ambalaj taslaklarının kontrolünü yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen kozmetik sektöründe en az 3 yıl çalışmış, İngilizce bilen, MS office programlarına hâkim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek olan Erkek adaylar içim Askerlik görevini yapmış

 • Kimyager
  Faveo Danışmanlık
  Bursa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 'KİMYAGER' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin yada Meslek Yüksek Okullarının Kimya ile ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe olmak üzere en az 2 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Bursa'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Çevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerliğini tamamlamış olan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

 • İş Açıklaması Plastik sektöründe öncü firmamızda "Kalite Kontrol Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Laboratuvar ortamında çalışmış ve Kalite Kontrol Sorumlusu olarak minimum 2 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, Aksaray’da ikamet eden veya edebilecek "Kalite Kontrol Sorumlusu" aramaktayız. Firma: Aksaray ilinde bulunmaktaK

 • Kimyager
  Testmer Ölçüm ve Test…
  İstanbul Anadolu 17 Kasım 2015

  İş Açıklaması TÜRKAK’tan 17025 akreditasyonuna sahip ve Çevre Bakanlığından Ölçüm Laboratuvarı konusunda yeterlilik belgesi almış laboratuvarımızda, laboratuvarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Kimya Bölümü mezunu, Gaz kromotografi (FID, ECD ) alanında tecrübeli, VOC, BTEX, PCB analizlerinde en az 1 yıl analiz tecrübesi olan Tercihen 17025 standardı konusunda bilgili, Takipçi ve sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek , Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden   çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Genel Başvuru
  Sgs Supervise Gözetme Etüd…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU niteliğinde olup herhangi bir pozisyonu içermemektedir. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için şimdiden teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler SGS, Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşudur. Kaliteli hizmeti ve dürüstlük ilkesi ile dünya çapında bilinen SGS, 1878’den günümüze, 150’den fazla ülkede 70.000’den fazla çalışanı 1.350’nin üzerinde ofis ve laboratuvarıyla hizmet vermektedir.

 • Laborant
  İpeker Tekstil
  Bursa 16 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1930'da beri, bayan giyimine yönelik kumaş üreten firmamızda istihdam edilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Kimya Bölümünden mezun, Düz Boya Laboratuvar Bölümünde görevlendirilmek üzere,   20 - 30 yaş arası,   Askerliğini yapmış, Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Kimya Teknikeri (İzmir,Antalya,Denizli)
  Nwg Services
  Antalya, İzmir, Denizli 11 Kasım 2015

  İş Açıklaması Satış hacminin arttırılmasından, Talep ve şikayetler doğrultulsunda ürün numunesi alarak,analizinden ve analiz sonuçlarının raporlamasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler Kimya Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya bölümlerinden mezun, Akaryakıt / Madeni yağlar - Petrol ve petrol ürünleri serktöründe çalışmış, El kitleri ile numune alarak, basit analizler yapabilecek, MS Ofis programlarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, Satışta kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli olan, İzmir,Antalya ve Denizli illerinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,

 • Kalite Kontrol
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 10 Kasım 2015

  İş Açıklaması Selimpaşa/Ortaköy’deki fabrikamızın Kalite Kontrol bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kimyager/Kimya Mühendisi arıyoruz.   Görev Tanımı: -Gelen hammaddelerin giriş kalite kontrolü. -Üretimden çıkan son ürünün kalite kontrolü. -Uygun olmayan ürünün tesbiti. -Reçetenin hazırlanması aşamasında kontrol.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden tercihen yeni mezun, İletişim ve analitik becerileri yüksek, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Beylikdüzü/Silivri arasında ikamet eden,

 • Kimyager
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Deterjan - Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''KİMYAGERLER'' arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler MYO/Üniversite Kimya bölümlerinden mezun · Üretim Teknolojilerine Hakim · Kozmetik ve Deterjan sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan · Çözüm odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip · Ekip çalışmasına ve hızlı iş temposuna ayak uydurabilecek · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · MS Office programlarına hakim · İletişim becerileri gelişmiş · İstanbul’da ikamet eden

 • Üretim Müdürü
  Baugen
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Baugen, kimya ve biyoteknoloji alanlarına entegre ve bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşan  ve arkasında kimya ve biyoteknoloji sektörlerinde yıllardır faaliyet gösteren iki vizyoner bilimadamı ve sanayicinin olduğu bir markadır. Değişime ve ilerlemeye yürekten inanan iki girişimci…Baugen bünyesinde bulunan kimya ve moleküler biyoloji laboratuvarları, entegre üretim tesisi, bu vizyonun güçlü birer kanıtı! Kimyadaki ana üretim kollarımızdan biri endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasallarıdır. Bakış açımızdaki farkla sektörün en gözde başarı hikayesine birlikte imza atmak istiyoruz. İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamızda araştırma/geliştirme ve üretim faaliyetlerine liderlik yapacak aşağıdaki özelliklere sahip “Üretim Müdürü” olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız. • Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans mezunu, • Endüstriyel temizleyici ve bakım ürünleri üretiminde en az  5 yıl deneyimli ve özellikle üretim sorumlusu olarak görev yapmış, • Yurt içi ve yurt dışı yönetmeliklerde bilgi sahibi olan, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, ekip yönetiminde tecrübeli, • Problem çözme becerisine sahip, çözüm odaklı, • Sorumluluk sahibi, analitik düşünen, analiz ve raporlama yapabilen, • Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip edebilecek ve yeni ürünler geliştirebilecek, • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, • Motivasyonu yüksek,  

  Aranan Nitelikler • Üretim planı çerçevesinde tüm üretim aşamalarını, malzeme hazırlamadan bitmiş ürüne kadar organize edip yönetmek, • Ürün geliştirme faaliyetlerini yakından takip ederek gerekli yönlendirmeleri ve koordinasyonu yapmak, • Görev alanıyla ilgili konularda Şirketin Üretim, Satınalma ve Pazarlama birimleri ile iş birliği yapmak, • Ürün tanıtım toplantıları, eğitim ve kurslarının organizasyonlarını gerçekleştirmek. • İlgili prosedür, talimat ve dokümanların hazırlanmasını sağlamak, • Oluşabilecek sorunlara karşı önceden gerekli önlemleri almak, yetkisi dahilinde çözmek veya çözüm adına yönlendirmek, • Problemleri analiz edip gereken bilgilendirmeyi ilgili bölümlere yapmak.  

 • İş Açıklaması Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızda  görevlendirilecek KİMYA veya ZİRAAT MÜHENDİSİ/KİMYAGER/VETERİNERarayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Kimya Mühendisliği,Ziraat Mühendisliği,Veterinerlik ve  Kimya/Kimyagerlik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Yenilikçi fikirlere açık ve araştırmacı.    

 • İş Açıklaması         UGUR SELULOZ KIMYA A.S. is a rapidly growing chemical manufacturing and exporting company, located in Turkey.         We are looking for new team members who want to be a part of our fast growing organization with following qualifications;  

  Aranan Nitelikler     A Chemistry background university graduate, Junior or experienced export sales coordinator to be trained at our plant offices located in Aydin, Excellent command of English both in writing & speaking and Russian as a second language is preferred, Being a productive team player, Free to travel abroad, Valid driving license, Military service obligation for male candidates are the musts.       The successful candidate must be reliable, detail oriented and able to demonstrate the ability to multi-task and to work with a high degree of accuracy.       The main duties will include facilitating and following up the foreign sales OPERATIONS from very beginning until the delivery, coordinating the delivery of orders between logistics and production departments, informing customers about progress of their order and eventually supporting as well as reporting to the Export Sales Team.        Candidates residing or willing to reside in Aydin or near cities are of preference. ### Your application should comprise of a cover letter, a "clear" statement addressing the selection criteria and showing your enthusiasm why you would like to work "with us”... ###        

 • İş Açıklaması Egetest Çevre Ölçüm Kalibrasyon ve Bilişim Hizmetleri olarak; Çevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın  İş Güvenliği Ölçümleri hizmetlerinde görevlendirilmek üzere  Saha Ölçüm Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ; Mühendislik, Fen, Veterinerlik, Ziraat, Çevre Sağlığı , Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan yada Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olan.   İzmir de İkamet eden, Sık seyahat edebilecek ve seyahat engeli olmayan, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, Ofis programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına uygun. Çalışma arkadaşları aranmaktadır. 

 • Ar Ge Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  Aksaray 26 Ekim 2015

  İş Açıklaması Kimya sektöründe öncü firmamızda "AR-GE Sorumlusu" pozisyonunda değerlendirilmek üzere minimum 2 yıl tecrübeli adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seri üretime odaklı tasarım tecrübesi olan, Tasarım ve geliştirme metedolojileri konusunda bilgili, Araştırmacı bilimsel konularla ilgilenmekten keyif alan ve teknolojik yenilikleri takip eden, Ar-ge departmanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Sorumluluk duygusu yüksek, analitik yönü kuvvetli olan, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, İyi derecede İngilizce bilen , Teknik fikirleri aktarmada beceri sahibi olan, Laboratuvar deneyimine sahip, Seyehat engeli olmayan, B sınıfı ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray ilinde ikamet eden ve ya edebilecek bay - bayan adaylar.

İş Habercisi - Kimyager İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?