Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Madencilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Madencilik
 • İş AçıklamasıWe are seeking for a "Field Service Engineer / Technician " for our multinational client which is performing at mining industry ; Provides technical support and service to customers for curshing, screening and process equipment in the mining and quarry industry. Supports customers by providing troubleshooting and problem solving for equipment. Responsible for assisting with or completion of all assigned projects and field jobs as to design, specifications, and equipment requirements as required, Ensures that the equipment, tools, and company property are adequately maintained to provide length of service, Recommend procedures, parts and equipment for long-term operation of equipment to customers, Demonstrates cooperative team spirit, works effectively with other groups and demonstrates respect for others, Participates in internal and external meetings to support customer project requirements, In collaboration with department, help determine need for emergency on-site service versus scheduled service for customer concerns and issues. Assist in resolving problems and concerns of clients and customers, Provides emergency on-site service for customers when required, Shows commitment to professional ethics and focuses on meeting the needs and expectations of both internal and external customers, Creates, edits and submits Field Service reports on time and with proper content as defined by your manager, Submits weekly time sheets and expenses on time, accurately logging parts and labor, Performs other duties/special projects as required or requested

  Aranan NiteliklerGraduate degree in Engineering or Technical High School, Minimum of 3 years’ experience in a field service technical role for industrial equipment which includes hydraulic and mechanical equipment, Detailed understanding of hydraulic, mechanical and electrical operations of large industrial equipment, Ability to read and understand electrical and hydraulic engineering drawings and schematics, Ability to work within strict time frames and resolute deadlines, Must be able to function effectively both as a member of a team and as an individual contributor, Highly motivated team player, Fluent English language, verbal and written, Flexibility and willingness to travel, Must have a valid driving license and be an active driver, Completed military service.

  Sektör: Metal Sanayi, Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

 • Maden Mühendisi

  ÖzkaymakKonya 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFabrikamız da çalıştırılmak üzere Maden Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İhracat Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  DN Mermerİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMermer blok satışımızda görev alacak Satış ve Pazarlama sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız

  Aranan Niteliklerİstanbul veya Deniz'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, İngilizce ve/veya Çince bilen Ehliyetli Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan Tercihen, satış pazarlama konusunda deneyimli, Bay veya Bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Dış Ticaret, Madencilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Tamirci

  Eti Krom A.ŞElazığ 29 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİş Makinaları ve Kamyon araçları genel organları tamiri hakkında yeterli donanıma sahip olmak. Eti Krom A.Ş. bünyesinde bulunan tüm İş Makinelerinin ve Araçların periyodik bakım işlerini yapar, arızalarını takip ederek İş Makinelerinin ve Araçların her zaman hazır halde tutulmasını sağlar. Tamir ve bakım için gelen İş Makineleri ve Araçları önem durumuna göre sıraya koyarak tamir ve bakım işlerinin en kısa sürede bitirilmesini sağlar. Çalışma alanındaki araç ve dokümanların sağlam ve temiz bir şekilde korunmalarını sağlar. Tamir ve Bakımı yapılan İş Makinelerinin, Araçların ve ekipmanın kontrollerini yaparak sicil kartlarına işler. Diğer birimlerinden gelen iş taleplerinde; imalat, bakım, onarım ve sevkiyat işlemleri için yöneticilerine yardımcı olur. Amirlerince verilen iş planındaki işleri planda öngörülen süreler içinde yerine getirmeye çalışır, plan hedeflerine ulaşılamadığı takdirde nedenlerini amirine bildirir. Kullanılamaz duruma gelen takımların yenilenmesi için amirine bilgi verir. İşlerini yaparken ‘Çevre Kanunu ve Mevzuatı’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar. İşlerini yaparken ‘İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar.

  Aranan Niteliklerİşini yapmaya engel durumu bulunmamak. Meslek Lisesi Motor Bölümü mezunu olmak, En az bir yıllık deneyim sahibi olmak. Motor Tamirciliği ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesine veya MEB Ustalık Belgesine sahip olmak, Seyahat engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Usta

 • Mekanik Bakımcı

  Eti Krom A.ŞElazığ 26 Kasım 2017

  İş AçıklamasıVardiyayı teslim alır, kayıtları tutar ve vardiyayı teslim eder. Vardiya kayıtlarını inceleyerek arızanın olduğu yere gider ve onarım faaliyetlerinin olduğu yerde bulunur. Vardiyada gerektiği takdirde, vardiya mühendislerinin talimatları doğrultusunda üretime yardımcı olur. Verilen talimatlar doğrultusunda, mekanik bakım ve onarım işlerini yürütür, sonuçlarını takip eder ve teknisyenlerine kontrol ettirir. Bölümündeki makine ve makine gruplarından oluşan mekanik arızaların nedenlerini belirler, giderilmesi için gerekli önlemleri alır. Bölümü ile ilgili montaj, demontaj ve proje değişikliği faaliyetlerini yürütür. Bölümünde bulunan ekipman ve el aletlerinin bakım-onarımını ve çalışma yerlerinin temizliğini yapar. Zimmetindeki malzemelerin muhafaza ve bakımlarından sorumludur. Kaliteli ve tam zamanında üretim yapılabilmesi için; diğer birimlerden gelen talepleri talimatlar doğrultusunda yerine getirir. Diğer birimlerinden gelen iş taleplerinde; imalat, bakım, onarım ve sevkiyat işlemleri için yöneticilerine yardımcı olur. Amirlerince verilen iş planındaki işleri planda öngörülen süreler içinde yerine getirmeye çalışır, plan hedeflerine ulaşılamadığı takdirde nedenlerini amirine bildirir. Kullanılamaz duruma gelen takımların yenilenmesi için amirine bilgi verir. İşlerini yaparken ‘Çevre Kanunu ve Mevzuatı’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar. İşlerini yaparken ‘İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar.

  Aranan Niteliklerİşini yapmaya engel durumu bulunmamak. Meslek Lisesi Makina Bölümü mezunu olmak, En az bir yıllık deneyim sahibi olmak. Mekanik Bakım ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesine veya MEB Ustalık Belgesine sahip olmak, Seyahat engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Kaynak

  Eti Krom A.ŞElazığ 26 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMetalleri oksiasetilen, elektrik arkı ve gaz alevi ile çeşitli şekillerde keser, parçaları aynı şekilde ergiterek birleştirmelerini yapar. Vardiya kayıtlarını inceleyerek arızanın olduğu yere gider ve onarım faaliyetlerinin olduğu yerde bulunur. Arıza giderildikten sonra işlerine kaldığı yerden devam eder. Vardiyada gerektiği takdirde, vardiya mühendislerinin talimatları doğrultusunda üretime yardımcı olur. Verilen talimatlar doğrultusunda, kaynak işlerini yürütür, sonuçlarını takip eder ve Birim Teknisyenlerine kontrol ettirir. Bölümündeki makine ve makine gruplarından oluşan mekanik arızaların nedenlerini belirler, giderilmesi için gerekli önlemleri alır. Zimmetindeki malzemelerin muhafaza ve bakımlarından sorumludur. Diğer birimlerinden gelen iş taleplerinde; imalat, bakım, onarım ve sevkiyat işlemleri için yöneticilerine yardımcı olur. Kaliteli ve tam zamanında üretim yapılabilmesi için; diğer birimlerden gelen talepleri talimatlar doğrultusunda yerine getirir. Amirlerince verilen iş planındaki işleri planda öngörülen süreler içinde yerine getirmeye çalışır, plan hedeflerine ulaşılamadığı takdirde nedenlerini amirine bildirir. İşlerini yaparken ‘Çevre Kanunu ve Mevzuatı’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar. İşlerini yaparken ‘İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu’ ile ilgili hükümlerin uygulanmasını ve uygulatılmasını sağlar.

  Aranan Niteliklerİşini yapmaya engel durumu bulunmamak. Meslek Lisesi Metal Bölümü mezunu olmak, En az bir yıllık deneyim sahibi olmak. Kaynakçılık ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesine veya MEB Ustalık Belgesine sahip olmak, Seyahat engeli bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı, Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıSirmersan ailesine Tecrübeli yeni üyelerler arıyoruz. Hedefleri olan, İstekli, Mesleğini seven, Vizyon sahibi , Çalışma arkadaşlarımız ile daha ileriye gitmek istiyoruz, ### Gelin sizde yeni kurulan ekibimize katılın... ###

  Aranan NiteliklerŞEHİRLER ARASI YOLCULUK KONUSUNDA EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN, DENİZLİ'DE İKAMET EDEN, ### NOT - 1: ADAYLARA POZİSYON İLE İLGİLİ DETAYLAR MÜLAKAT ESNASINDA PAYLAŞILACAKTIR. ### ### NOT - 2: TIR-KAMYON ŞOFÖRLERİNİN BAŞVURULARI KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR. ###

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Sales Engineer

  Labris MadencilikAnkara 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıLabris has been supplying machinery & equipment, turn-key projects, spare parts, consumables and providing services as a main Contractor or Representative Agent of various world leading vendors for Turkish Mining & Mineral Processing and other heavy industry sectors since 1995. Parallel to our accelerating business volume, we are looking for the team mate having above qualifications to be recruited a Sales Engineer in our Material Handling Department for Adana area and a Sales Support Engineer for Mining Department for İzmir area. In this positions, the successful candidate will be responsible for; Aggressively exploit the related territories to identify new target customers and new sales opportunities. Regularly visiting the customers to establish a strong relationship Coordinate marketing activities / be present at exhibitions and other marketing events Develop and propose sales strategies based on market intelligence, Create customer pricing , quotations and business plans, Developing long-term relationships with clients through managing and interpreting their requirements; Preparing commercial offers for the opportunities / inquiries received by the Underground Department. Following up the Orders / Contracts at all steps. Communicating with Engineering and/or Supplier Companies in terms of basic and detailed design for the awarded Contract. Coordinating site activities; installation, erection, commissioning and start-up. Participating in commissioning and training on site and provide necessary translation for foreign supervisors on site. Supporting the clients / end-users after sales.

  Aranan NiteliklerBachelor degree from Mining Engineering or Mechanical Engineering of reputable universities, Excellent command of English, both written and spoken, Able to travel and stay on site extensively domestic / international, Able to visit underground working area of the customers, Good communication, multitasking, interpersonal and persuasive skills both for clients and vendors, Analytical skills for comprehending client’s business on solution oriented basis, Valid driving license – class B and able to drive actively, No military service obligation, Minimum 2 years experience in similar position. More than 2 years of experience Resident in Adana and İzmir.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması1- Levent – Arnavutköy - Yeniköy de çalışan personelın ozluk hakları yonetımının koordinasyonu mevcut işyeri ve şantiyelerde bulunan şef ve sorumlu düzeyinde yetkililerle faaliyetlerin koordinasyonu 2- Personel Özlük hakları puantaj bordro işlemlerinin yönetimi her ay bordro ve ödemelerin zamanında gecıkmeden gerçekleşmesi 3- IK sisteminin kurulması ve PKS sistmei yönetimi 4-Norm Kadronun belirlenmesi 5-İş analizlerinin yapılması 6-Personel seçme yerleştirme ayrılıs ıslemlerı 7-Oryantasyon eğitimi 8-Personel eğitim Planı yapılması 9-Kariyer Yönetimi 10-Performans değerlendirme 11-Ücret Yönetimi 12-Disiplin 13-Hukuki Süreç Yönetimi 14-Kurum Kurumsal yerlerle destek teşvik hibe yardım onuları takip ve yönetimi 15- İş Sağlığı Yönetmeliği Mevzuatı ve uygulama

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Çalışma yeri : İstanbul Esentepe Metrobus duragı yanı ( 600 -700 metre yakınında ) : Yaş Aralığı : 27 – 35 Deneyim ( Sektör, Görev, Süre ) : Minumum 8 yıl en az 4 yıl yonetım deneyımı Eğitim Düzeyi Üniversite Tercih Edilen Okul ve Bölümler) : IK Kaynakları –Sosyal Bilimler Cinsiyet □ Fark etmez Askerlik Durumu : • Tamamlamış/Muaf Bilgisayar Yazılım Bilgisi : LOGO BORDRO – PDKS diğer personel IK programları Özel Nitelikler : IK ve personel ozluk hakları Konusunda Deneyimli Prezantabl - IK ve personel ozluk ıslerını yönetebilecek yeterlilikte

  Sektör: Madencilik, İnşaat, Turizm

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Körfez’de bulunan iş yerimizde Bilgisayar Teknikeri işinde görevlendirilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite ve Liselerin ilgili bölümünden mezun, Microsoft Server ve ürün ailesine hakim, kurulumları ve yönetimi konusunda bilgili, PC donanım, network ve Windows iletişim sistemleri Windows ağları hakkında teknik bilgi sahibi, Son kullanıcı desteği verebilecek, IP kamera ve montajı, kablo yerleştirmesi, kayıt cihazı kurulumu, bakımı, izleme yazılımı kurulumu ve takibi, Gelişime açık, araştırmacı, En az 2 yıl deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Güler yüzlü ve sorumluluk sahibi, B Sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif olarak araç kullanabilen, Genç, dinamik & takım ruhuna uygun, Esnek çalışma saatlerine uygun, Askerlik görevini tamamlamış, Çalışma arkadaşı aranmaktadır. Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı Eğitim Seviyesi: Tercihen Üniversite veya lise mezunu Ehliyet: B Cinsiyet: Erkek Askerlik Durumu: Yapıldı Yaş Durumu: - İrtibat Tel:

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Firmamızın Esenler de bulunan(KOZA PLAZA) Genel Merkezinde, Satın alma Departmanında istihdam edilmek üzere Satın alma Asistanı alınacaktır. Siparişin oluşumundan başlayıp, sevkiyat ve tahsilat takibine dek tüm detaylara hâkim olup Satın alma surecini takip edecek. Müşteri talepleri ile üretim, Lojistik, muhasebe departmanları arasında köprü olup, operasyonel sureci hızlı ve hatasız bir şekilde yönetecek. Düzenle geri bildirim ve raporlama yapacak.Satın alma Müdürüne bağlı olarak çalışacak takım arkadaşı.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; * Lisans veya Ön lisans diploması olan, *Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip veya basit ingilizce(Satın alma mevzuatına) hakim olan * Satın alma (Satın alma mevzuatına) hâkim, minimum 5 yıl tecrübeli * Sadece operasyonel süreci takip edecek * MS Office uygulamalarına hâkim, * Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, * Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, * Strese dayanıklı, zaman yönetiminde başarılı * İstanbul Avrupa yakasında( Bağcılar, Küçükçekmece , Avcılar,Beylikdüzü) ikamet eden,

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklamasıİşin Amacı ve Tanımı: Mali işler departmanı bünyesinde ilgili sorumlulukları yerine getirerek aktif olarak çalışmaktadır. Sorumluluklar: İş tanımında, iş sözleşmesinde, işyerinde belirtilen ve dikey ilişki içerisinde işveren ve amirleri tarafından verilecek her türlü görev ve talimatı yerine getirmek. Kalite sistemlerini uygulamak ve uygulatmak. Personel yönetmeliğini uygulamak ve uygulatmak. Gelen evrakların ön muhasebe kaydını yapmalı kontrol ve entegre edilmek üzere teslim etmelidir. Migem ve Migem’e ait tüm işler tüm muhasebe işlemlerini yapmalı ve diğer muhasebe elemanları ile bilgi akışını sağlamalıdır. Nakliye hesaplarını oluşturmalı ve diğer muhasebe elemanlarına bu konuda destek olmalıdır. Kanunlar çerçevesinde düzenlenecek beyannamelerin hazırlanması çalışmalarına destek verilmelidir. E_Fatura ve E_Defter uygulamalarına destek vermelidir. Yasal defterlerin zamanında doğru olarak raporlanmasını sağlamalıdır. Cari hesap mutabakatı, BA-BS mutabakatlarının yapılmasını sağlamalıdır. İrsaliye ve sözleşmelere istinaden faturaları düzenlemelidir. Ödeme listelerini oluşturmalıdır. Şirket kasa işlemlerinin takibi ve muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi İdari ve mali belgelerin dosyalanma ve arşiv sistemini sürdürmelidir. Hesap kontrollerinin gerçekleştirilmesi Muhasebe şefi ve şef yardımcısının vereceği diğer görevler

  Aranan NiteliklerÖğrenim Düzeyi: Muhasebe / İktisat / İşletme / Maliye vb… Bölüm Mezunu Cinsiyet: Bay / Bayan Bilgisayar Bilgisi: Temel ofis programları (Word, Excel), Bumerang İşin Gerektirdiği Bilgi/Beceri Alanları ve Seviyeleri: Muhasebe ve evrak takibi gibi konularda temel bilgilere sahip olmak, ofis prosedürleri ve mali düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olma, raporlandırma ve dosyalama sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak, Türk Vergi mevzuatına hakim, insani ilişkileri ve iletişimi güçlü Deneyim Süresi: 0 - 2 yıl Askerlik: Erkek Adaylar İçin Tamamlamış

  Sektör: Madencilik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBursa Nilüfer'de bulunan Kayapa Taş Ocağı şubemizde, Agreganın ilgili standartlarda üretimi için Taş ocağı içerisinde yeralan kırma - eleme tesisi ve ekipmanlarının şirketin genel calışma prensiplerinde kullanılması.

  Aranan Nitelikler- En az ortaokul mezunu, - Tercihen mesleki yeterlilik belgesine sahip olan,  - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bursa Nilüfer' de ikamet eden yada ikamet edebilecek olan, - Tesis lojmanlarında kalabilecek - 45 yaşını aşmamış  

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıBandırma'da bulunan Yeşilçomlu Taş Ocağı Şubemizde, tam zamanlı rok kullanabilecek ve periyodik bakım ve yağlamasında görev alacaktır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bandırma veya Yeşilçomlu'da ikamet eden / edebilecek, 30 yaşını aşmamış Tesis lojmanlarında kalabilecek  

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Operatör

İş Habercisi - Madencilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?