Lojistik İş İlanları

Hepsini Temizle
Lojistik
 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Tedarik Zinciri Uzmanı
  Komşufırın
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız için"TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere ( Lojistik Meslek Yüksek Okulu yada 4 yıllık bir üniversite mezunu ) Tedarikçi siparişleri ve stok takiplerinde görev alacak, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Depo süreç yönetimi ve Lojistik Planlamaya destek verebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ehliyeti olan – Aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Depo Elemanı
  İstanbul Bilişim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Bay personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması Kınay Nakliyat, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetlerini, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık olarak sürdürmektedir. Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel olarak çalışan ekibi sayesinde Kınay Nakliyat en kaliteli lojistik hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Kınay Nakliyat olarak, firmanızın ürünlerini müşterinize eksiksiz olarak zamanında teslim etmekteyiz. Kınay Nakliyat son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu sayesinde her türlü lojistik işleminizi rahatça gerçekleştirebilmektedir. Her zaman kaliteyi bünyesinde barındıran firmamız nakliyat alanında sunmuş olduğu yeni imkânlarla sektörde fark yaratmaktadır. İşte bu sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak Manisa’da yer alan firmamızda çalışabilecek ‘’ SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 23 – 35 Yaş Arasında, Firmadaki ilgili birimler ile işbirliği halinde çalışabilecek ve gerektiğinde destek verebilecek, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, BAYAN.

 • Bütçe ve Kontrol Uzman Yardımcısı
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve sektör lideri organizasyonlardan olan müşterimiz için ‘’BÜTÇE VE KONTROL UZMAN YARDIMCISI’’ arıyoruz. Finansal ve operasyonel raporların hazırlanması, Bütçe hazırlama ve düzenleme süreçlerine destek sağlanması, Genel gider analizlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında min. 1 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen SAP konusunda bilgi sahibi olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve stres altında çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşterimiz için ‘’GENEL MÜDÜR ASİSTANI’’ arıyoruz. Yöneticinin seyahat organizasyonlarının sağlanması, Bağlı bulunduğu yöneticinin ajandasının takip edilmesi, planlama ve koordinasyonun sağlanması, Tüm birimlerle iletişim ve koordinasyonun gerçekleştirilmesi, Bölge sunumlarının ve gerekli raporlamaların yapılması, Yöneticinin telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Yönetici ile birlikte toplantılara iştirak edilmesi ve toplantı notlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda min. 4 yıl deneyimli, İyi seviyede Fransızca ve İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Takipçi ve detaylara önem veren, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Depo Elemanı
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip DEPO ELEMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Depoculuk konusunda deneyimli, (tercihen Perakende sektöründe) Barkod uygulamalarına hakim, Faturalama, adresleme, paketleme ve gönderi yapabilecek, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Esenyurt ve çevresinde ikamet eden.

 • Motor Kurye
  Team Fores HR
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösterecek olan firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip MOTORLU KURYE arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *A2 sınıfı sürücü ehliyeti, *Aktif motorsiklet kullanabilen, *İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, *Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Şoför
  Team Fores HR
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *B sınıfı sürücü ehliyeti olan, *Aktif araç kullanabilen, *SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, *İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, *Uyumlu, takım çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Damimarka kökenli uluslararası bir lojistik firması için Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı Sorumlu olduğu taşımalar ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışı iletişimi sağmak, Operasyonu gerçekleştirdiği müşteriyi yüklemesinin durumu ile ilgili düzenli ve vaktinde bilgilendirmek, Yurt dışı ofisleri ile yükün tahliyesi ve/veya sevkine yönelik işlemleri yönetmek, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesine yönelik ziyaret planlaması yapmak, Gerekli ön iletişim, tanışma sonrası ve yeni müşterilerle gerçekleşecek hizmetlerde destek vermek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Deniz Operasyon ve Uluslararası Deniz Taşımacılığı konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, Organizasyon kabiliyeti yüksek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Engelli Personel- Resepsiyonist
  İnka
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün lider lojistik firmalarından biri için engelli kadrosunda görevlendirilecek “Resepsiyonist” arayışımız bulanmaktadır.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • İş Açıklaması • Designing appropriate solutions to support the business development teams in the pursuit of new business • Supporting the country operations teams in the implementation of new business • Supporting the country operations in the improvement of existing operations through the application of Solutions Design and Operational Process knowledge. • Prepare models, including cost models. • Size operational requirements through the use of appropriate modelling tools. • Undertake data analysis to identify key operational characteristics of new and existing operations. • Scope the analysis/modelling required to formulate accurate, detailed solutions including costs. • Support the development of tools and models to improve efficiency of use and robustness in terms of costs.

  Aranan Nitelikler Analytical thinking and problem solving attributes, Strategic Thinking, Fluent English, Strong communication, Team-minded, Analysis of customer requirements, Create technical solution design, Provide technical support in transition and transformation phase concerning the customer solution, Present the solution to the customer, Understanding of business structures, influences and requirements of customers, Experience in the international business environment

 • İş Açıklaması Execute all matters pertaining to personnel for hiring and exiting process of employees and maintaining and updating personnel files, Supporting all business functions in terms of human resources management (performance management, recruitment, training&development) Ensuring the necessary communication with official institutions and goverment. Provide support and guidance to operations and functions about learning, development, career management,performance evaluation,recruitment Take an active role at developing career management process of the company, provide guidance about forming talent pool, realizing career and development plans, implementing succession plans and career development activities Organize training modules and orientation training for new starters Conduct monthly HR Metrics reports Take an active part at projects that are aimed to enhance employee engagement Prepare/update, announce and keep track of implementation of HR procedures, policies, guides and forms

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration and Industrial Engineering. Minimum 4 years experience in all areas of HR functions such as performance management,traning&development,recruitment,employee relations Preferably blue collar workers dominate the relationship Willing to work cooperatively as a team member Self disciplined and motivated Good knowledge of English, Use MS Office programs can be effective, No military obligation for male candidates. Resident in Asian side(especially Gebze) Class B driving license,

 • Security Manager
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Apply national and international laws and procedures inline with Regional Security Standards. To supply the physical safety and security applications/equipments in all service centers inline with Regional Security Standards. To make all staff conscious about shipment, information and general security and safety. To cooperate with After Sales Department to decrease the total amount of lost shipments. To avoid any kind of loss in case of local or international illegal activities and cooperate with other countries if/when necessary. To apply security and safety procedures and supply local applications according to the Regional Security Department. Support service centres and departments about the security and safety applications. To audit service centres and departments. To initiate security investigations if/when necessary and inform relevant units/departments about the precaution. To establish polite and nice relations with the legal authorities. Support international security investigations locally.

  Aranan Nitelikler Bachelor Degree Have private Security Administrator's Id Card (Armed and Unarmed), Successful in human relations, communication skills, strong follow-up and persuasive, Self-confidence, responsibility, initiative, can use a verbal , Analytical thinking, proactive,acting Risk assessments, making the appropriate alternative solutions, English speaking( preferred), MS Office applications, Emphasis on personal development Organization and planning ability

 • İş Açıklaması * Bakanlık Yönetmelikleri, GMP/GDP uyum aktivitelerini yönetmek, işletmede uygulandığını kontrol etmek * ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri şartları çerçevesinde oluşturulan Kalite Yönetim Sistemini uygulamak, güncellemek ve sürekliliğinin sağlanmasında yer almak * Mevcut ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin işletmede uygulanması ve geliştirilmesini sağlamak * Validasyon planı doğrultusunda, validasyon faaliyetlerini yürütmek ve raporlamak * Kalibrasyon takibini yapmak * Sapma, müşteri şikayeti,düzeltici/önleyici faaliyetleri takip etmek * Kalite Yönetim Sistemi içerisinde dökumanların hazırlanması,yayımlanması faaliyetlerini yürütmek * Çalışanlara eğitim vermek,eğitim değerlendirmesi yapmak ve raporlamak * Kuruluş içi tetkik planı oluşturmak, tetkik yapmak, raporlamak * Yönetimin Gözden Geçirmesi toplantısı yapmak, raporlamak * Firma, tedarikçiler, müşteriler ve belgelendirme kuruluşlarının yaptığı denetimlerde firmayı temsil etmek, tespit edilen uygunsuzluklar için aksiyon planı belirlemek ve takip etmek * Tedarikçi denetimlerini gerçekleştirmek, raporlamak ve takip etmek

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun * Sağlık sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip * Kalite Yönetim Sistemi, GMP, GDP konularında bilgi sahibi * Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen * Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli; analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, sonuç odaklı çalışabilen * Problem çözme ve organizasyon yeteneği, hızlı ve doğru karar verme becerisine sahip * Kişisel ilişki yönetimi konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın * Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, * iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış * Tercihen Esenyurt/ Avcılar/ Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden

 • İş Açıklaması Execute all matters pertaining to personnel for hiring and exiting process of employees and maintaining and updating personnel files, Supporting all business functions in terms of human resources management (performance management, recruitment, training&development) Ensuring the necessary communication with official institutions and goverment. Provide support and guidance to operations and functions about learning, development, career management,performance evaluation,recruitment Take an active role at developing career management process of the company, provide guidance about forming talent pool, realizing career and development plans, implementing succession plans and career development activities Organize training modules and orientation training for new starters Conduct monthly HR Metrics reports Take an active part at projects that are aimed to enhance employee engagement Prepare/update, announce and keep track of implementation of HR procedures, policies, guides and forms

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration and Industrial Engineering. Minimum 3 years experience in all areas of HR functions such as performance management,traning&development,recruitment,employee relations Preferably blue collar workers dominate the relationship Willing to work cooperatively as a team member Self disciplined and motivated Good knowledge of English, Use MS Office programs can be effective, No military obligation for male candidates. Resident in Asian side(especially Gebze) Class B driving license,

 • İş Açıklaması Yeni müşteri projelerinde uygulama özelleştirmelerinin ve testlerin yapılması, Uygulama tedarikçileri ile koordineli çalışarak oluşabilecek sorunların giderilmesi, Uygulama envanterinin takip edilmesi, Uygulama sorunlarının giderilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında minimum 2 yıl tecrübeli, SQL bilgsine sahip, Tercihen WMS (Warehouse Management System - Depo Yönetim Sistemi) konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak,

 • İş Açıklaması Fatura giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Kasa ve banka ile ilgili muhasebe işlemlerinin yapılması, Muhasebeye evrak girişi ile ilişkili diğer tüm işlemlerin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 4 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Vergi mevzuatına hakim, İleri derecede Microsoft Office ve Logo Tiger muhasebe programı bilgisine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden(Tercihen Gebze bölgesinde), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

 • Operasyon Planlama Uzmanı
  Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması -Operasyona ait uluslaraarası nakliye araçlarını takip etmek ve oluşan sorunları müşteri ile paylaşmak -Nakliye departmanı tarafından gönderilen araçkonum raporunun kontrolü -Kalite standartlarına uygunluğun sağlanması için uygun bir kalite kontrol sisteminin uygulanmasını sağlamak -Fatura gönderim takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -İyi derecede Fransızca bilen -Tercihen lojistik sektöründe uluslararası nakliye takibi yapmış -Etkin iletişim becerileri olan

 • İş Açıklaması Taşımacılık ve Catering Hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamızın Giyimkent Merkez ofisinde görev alacak, Satınalma ve Lojistik Operasyon birimlerine destek verebilecek, Tercihen Deneyimli, Kendini geliştirmeyi hedef edinmiş, Sorumluluk alabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama ve İletişim becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, Esenler ve çevresinde ikamet eden, Bay,

 • İş Açıklaması Satış ve Tedarik Destek Uzmanı, Lojistik departmanın bir üyesi olarak, satış tahmini yönetimi ve tedarik sürecinden sorumlu olacaktır. Bu rolde Satış ve Tedarik Destek Grup Lideri’ne raporlayacaktır. • Ürün bulunurluğunu üst seviyede tutmak için Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanları ile işbirliği içinde çalışıp gerekli aksiyonları almak • Stoksuz kalmayı ve overstok olmasını engellemek için satış dalgalanmalarını analiz etmek ve değerlendirmek • Gerçekleşecek olan stoksuz kalma durumunu Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanlarıyla paylaşmak, öncesinde önlemlerin alınmasını sağlamak • Haftalık satış tahmin raporlarını satış ekibi ile paylaşarak gerekli düzeltmeleri yapmak • Ticari aktivitelerde, ilgili olduğu departmanın ürünlerinin zamanında gelmesini sağlamak • Ürün değişim tarihlerinde yeni ürünlerin satış başlangıç tarihinde mağazada olmasını sağlayıp son satış tarihi gelen ürünlerin zamanında tükenmesini sağlamak • Fiziksel stok hareketlerinin doğru ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, tercihen mühendislik bölümlerinden mezun olmak • İyi düzeyde ingilizce bilmek • Tercihen 1-2 yıllık lojistik deneyimine sahip olmak • MS Office programlarına hakim olmak • Güçlü analitik düşünme yeteneğine sahip olmak • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak • Tercihen Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • İş Açıklaması Büyümekte olan Gümrük Müşavirliği Şirketi'mizde gerçekleşen gümrük ihracat operasyonlarının, evrak hazırlık aşamasından, süreç sonuçlandırma aşamasına kadar, iş takibini yapmak, müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenlemek için Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. Gümrük ihracat operasyon işlemlerini organize etmek, etkin hızlı ve sistematik bir şekilde yürütmek ve sonlandırmak, Düzenli olarak müşteri bilgilendirmesi ve operasyonel raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 4 yıl Gümrük ihracat Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmış, Gümrük mevzuatı, İthalat ve İhracat ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklerindeki güncel bilgilere sahip, Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Evrim Dış Ticaret Programını etkin kullanabilen takım arkadaşları arıyoruz.

 • Muhasebe Elemanı (Ref:me)
  Öykü Lojistik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Büyümekte olan Lojistik firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır. - Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, ve diğer yasal sorumlulukların zamanında, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme Fakülteleri’nden mezun, - Lojistik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, - Tekdüzen Hesap Planına ve vergi/SSK uygulamalarına hakim, - Muhasebe paket programlarından birini kullanmış, deneyimli, - Ms Office Programları ve internet uygulamalarına hakim, - Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - Takım Çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, - Tercihen sigara kullanmayan, - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuz dahilinde bulunan Gümrük Müşavirliği Şirketi'nde gerçekleşen gümrük ithalat ve ihracat operasyonlarının, evrak hazırlık aşamasından, süreç sonuçlandırma aşamasına kadar, iş takibini yapmak, müşteri ilişkilerini yönetmek ve düzenlemek için Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. •Gümrük ithalat operasyon işlemlerini organize etmek, etkin hızlı ve sistematik bir şekilde yürütmek ve sonlandırmak •Ürünlerin gümrük işlemlerinin tamamlanmasına müteakip nakliyeciye teslimatı ve müşterinin deposuna girene kadar ki tüm süreçleri takip ve kontrol etmek •Düzenli olarak müşteri bilgilendirmesi ve operasyonel raporlama yapmak

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun •En az 4 yıl gümrük ithalat müşteri temsilcisi olarak görev yapmış •Gümrük mevzuatı, İthalat ve İhracat ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklerindeki güncel bilgilere sahip, •Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, başarı odaklı, •İnsan ilişkileri kuvvetli, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, •Müşteri odaklı çalışabilen, •Microsoft Ofis programlarına ve tercihen Evrim Dış Ticaret Programına hakim.

 • İş Açıklaması İstanbul'da lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bulgaristan Plovdiv'de bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Şirket yönetimi,ticari ve hukuksal konularda tecrübeli, * Bulgarca ve Türkçe bilen, * Bulgaristan'da ikamet edip, seyahat engeli bulunmayan, * 30-50 yaş aralığında, * Bay/Bayan "İdari İşler Yöneticisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde görevlendirilmekte üzere,

  Aranan Nitelikler * Demiryolu Lojistik operasyonları konusunda en az 10 yıl deneyimli, * Yurtiçi ve Yurtdışı Demiryolu mevzuatına hakim, * T.C.D.D. ile ilişkileri yürütecek, * Şirket yatırımlarının verimlilik analizlerini yapacak, * Satış odaklı çalışacak, * Üniversite mezunu, * Anadolu yakasında ikamet eden, * İyi derecede İngilizce bilen, * Seyahate engeli olmayan, * Bay, Demiryolu Operasyon Müdürü çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen lojistik sektöründe 1-2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze veya Darıca'da ikamet eden, "Endüstri Mühendisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama konularında tercihen Lojistik Sektöründe en az 15 yıl deneyim sahibi, * Yeni müşteri edinimi ve mevcut müşteriler ile ilişkilerin devamı için görüşmeler yapacak, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * MS Office Programlarını etkin kullanabilen, * Analitik düşünen,iletişimi güçlü, sonuç odaklı çalışan, * Organizasyon, Planlama, Takip ve Raporlama yönü kuvvetli, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahate engeli olmayan, * Aktif araç kullanabilen, "İş Geliştirme Direktörü " arıyoruz.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimiz bünyesinde, tüm depo ve binalarımızın yangın ikaz sistemleri, yangın makina daireleri ve tüm yangın emniyet sistemlerinin faal olarak tutulması ve bakım, onarım takibi ile risk analizlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Mühendislik fakültelerinden mezun, * Yangın emniyet alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, (itfaiye deneyimli olması tercih sebebidir) * Organizasyon yeteneği gelişmiş, çözüm odaklı, * Gebze veya çevresinde ikamet eden, * Bay, "Yangın Güvenlik Sistemleri Şefi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Avukat
  Reysaş Logistics
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin hukuk departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, * Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında en az 7-8 yıl deneyimli, * Adliye ve duruşma tecrübesi olan, * Sözleşme inceleme konusunda bilgi sahibi, * Resmi kurumlardan gelen yazılara cevap verebilecek, * Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, "AVUKAT" çalışma arkadaşı arıyoruz.

/
12
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?