Lojistik İş İlanları

Hepsini Temizle
Lojistik
 • Manpower İstanbul Anadolu 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması Medikal depolama alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Mesul Müdür" arayışımız bulunmaktadır; Depoların çalışma şart ve ilkelerini düzenleyen Yasal Mevzuat doğrultusunda ilaç saklama ve dağıtım işlevini yerine getirme, Kalite, iyi dağıtım ve saklama  prosedürlerini uygulamak ve takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Eczacılık Fakülteleri’nden mezun, Medikal depolarda Mesul Müdür pozisyonunda deneyim sahibi, Planlama ve organizasyon yetkinliklerine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Eylül 2016

  İş Açıklaması Lojistik alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde "Satış Sorumlusu" aramaktayız. Satış fırsatları geliştirmek ve yeni müşteriler kazanmak, Sahada sıcak satış aktivitelerini sürdürmek, Uluslarası ticaret yapan firmaların haftalık düzenli ziyareti, Pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturmak, Firmaya yeni müşteri kazandırılması için açılan ihalelerin takibi, Müşterilerle ilişkileri yönetmek, İlgili firmaların nakliye fiyatlarının iletilmesi, Müşterilere fiyat tekliflerini hazırlayıp sunmak, Firma iletişim bilgilerinin ve görüşmelerin haftalık raporlanması, raporların haftalık toplantılarda sunumu.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Uluslararası nakliye satışında en az 3 yıl satış deneyimi olan, Forwarder firmalarda deniz, hava ve tercihen kara nakliye konusunda satış tecrübesi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Temsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi ve ikna kabiliyeti olan ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Yönetici

 • Manpower Maltepe İstanbul Anadolu 12 Eylül 2016

  İş Açıklaması Depoya gelen ürünlerin kontrolü, sayımı, teslim alınması, etiketlenmesi ve depoya girişinin yapılması, Sevkiyat planı doğrultusunda, depodan çıkışı yapılacak ürünlerin hazırlanması ve çıkışının yapılması, Kendisine bağlı personelin sevk ve organizasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için start-up fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Depo Elemanı" aramaktayız; Minimum MYO mezunu, tercihen lisans eğitimini tamamlamış, Depo yönetimi süreçlerinde minimum 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi bulunan, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, SAP, MS Office programlarına hakim, raporlama yönü güçlü, Çözüm odaklı, yönetsel yetkinlikleri yüksek ve iletişimi kuvvetli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası ve/veya Gebze'de ikamet eden-edebilecek olan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Maltepe İstanbul Anadolu 12 Eylül 2016

  İş Açıklaması Manage and follow up daily return metarial process, Being in a communication with customer and Inform customers about daily process, Analysis and reporting warehouse KPIs , employee KPI.

  Aranan Nitelikler We are looking for a "Warehouse Coordinator" for our multinational client operating in logistics sector; Barchelor degree, Min 3 or 4 years experiences in logistics sector, Fluent in both written and spoken English, Excellent communication and presentation skills, Good command of computer skills,SAP , No military obligation, Residing in İstanbul Anatolian side.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Tasarım süreçlerinde, tasarım çalışmalarında görev alınması, Yeni ürün geliştirme ve mevcut  ürünü iyileştirme kapsamındaki bütün süreçlerde rol alınması, Ar-Ge Projelerinin hazırlanması, takibi ve düzenli raporlanması, Teknolojik gelişmeleri takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Küçük ev aletleri üretimi gerçekleştiren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip  "AR-GE Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır; AR-GE  alanında en az 3 yıl deneyimli, Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, Tasarım deneyimi olan ve özellikle proje yönetimi yapabilecek, Catia veya Solid Works porgramına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası/Gebze'de ikamet eden / edebilecek olan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Koordinatör

 • Reed Türkiye Tüm Türkiye 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması ​Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism.  We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level.    Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Reed Turkey is looking for a Logistics Director for one of it's clients. Lead logistics, warehouse, international shipping and customs operation Follow costs,  stock levels, delivery deadlines, return operation and costs Manage shipments based on the available stock levels, lead times, sales forecasts and market dynamics to optimise inventory levels and working capital Manage relationships with third parties/outsources Act in coordination with internal clients Follow timely, accurate, effective execution of import/export operations Lead warehouse white/blue collar members Stay in line with company goals and local/international legislations/regulations

  Aranan Nitelikler University Degree At least 7 years of experience in logistics management in fast-paced industry, preferably retail and/or e-commerce Exposure to B2C business environment Excellent command of both written and spoken English Good command of MS Office Military service completed for male candidates  

  Sektör: E-Ticaret, Lojistik, Tekstil

  Pozisyon: Direktör

 • İş Açıklaması Arkas Holding şirketlerinden İstanbul Ambarlı bölgesinde yer alan Marport Liman İşletmeleri bünyesinde görev alacak Engelli Eleman aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen MS Ofis Programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif iş ortamına ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, En az % 40 ve üzeri Özür derecesi ile Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı olan veya olabilecek.

  Sektör: Denizcilik, Holding, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklaması Hareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...    

  Aranan Nitelikler Makine mühendisliği bölümünden mezun, İleri derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, Autocad kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.(SANCAKTEPE,ÜMRANİYE,MALTEPE,KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI)   NOT : ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMAMIŞ VE SEYAHAT ENGELİ OLAN KİŞİLERİN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR.  

  Sektör: Mühendislik, Lojistik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Dağıtım sektöründe önde gelen firmamızın müşterileri için, Müşterilerin isteklerine yardımcı olacak, Müşterilerin istemiş olduğu dataları hazırlayacak, Dağıtılacak olan evrakların ön hazırlığını tamamlayacak, Dağıtılan evrakların takibini sağlayıp, müşteriye rapor verecek, Müşteri tarafından oluşturulacak sorunları takip edip, çözüm üretebilecek, Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, En az lise , tercihen lisans veya önlisans mezunu İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (Proje bazlı ihtiyaç duyulmaktadır), Sorunlara hızlı çözüm üretebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve takipçi, Dinamik, girişken, tempolu çalışmaya ayak uydurabilen, Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip Takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye, Dağıtım

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman, Uzman

 • İNKA İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz adına "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lojistik bölümlerinden mezun, Lojistik departmanında en az 3 ay staj yapmış ya da 2-3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce konuşabilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Hedef odaklı çalışabilen, Aktif araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye Merkezde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve mutabakatlarını yapabilecek ,banka, çek senet kayıtları ve raporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Muhasebe Paket programlarını kullanmış (Micro)

  Sektör: Gıda, Dağıtım, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Hareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...   İstanbul Sancaktepe merkez ofisimizde görevlendirmek üzere “Sekreter” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksek okul / Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen Ms-Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Yönetici asistanlığı ve sekreterlik pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli Profesyonel olarak yönetici asistanlığı yapmış Hızlı, dinamik ve pratik çalışan Güleryüzlü, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Sigara kulllanmayan. İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bayan personel alınacaktır.(SANCAKTEPE,ÜMRANİYE,MALTEPE,KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • LAM Şirketler Grubu İstanbul Avrupa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması 1944'den beri acentalık ve denizcilik hizmetlerinin yanında her türlü lojistik ve taşımacılık hizmetini de sunan LAM Grup İstanbul'daki ofislerinde görevlendirmek üzere üniversitelerin veya liselerin ilgili bölümlerinde okumakta olan ve zorunlu stajı olan acente departmanının günlük operasyonel işlerine destek olacak genç ekip arkadaşları aramaktadır. Not: Sadece staj zorunluğu bulunan ve staj zorunluluğunu belgeleyebilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan, Tercihen haftanın 5 günü staja devam edebilen (min. 3 gün) Zorunlu stajı olan (veya SGK’sı üniversitesi tarafından ödenen) Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Ms Office uygulamalarına hakim, Lojistik ve Taşımacılık alanlarında tecrübe sahibi olmak isteyen, Ağırlıklı dökümantasyon faaliyetlerini yürütebilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye istekli, Prezentable, iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Adayların başvurularını beklemekteyiz...  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • Ege Ulaşım Ankara, Bursa Bugün

  İş Açıklaması   Şirketimizin muhasebe departmanında ön muhasebe işlemlerini yapabilecek, amirlerine ve müdürlerine raporlama yapabilecek bay elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Ön muhasebeye tutabilecek, Kargo sektöründe deneyime sahip olan, Müşteri mutabakatı yapabilecek, Tahsilatları takip edebilecek, Tercihen logo muhasebe programını bilen, Hızlı ve analitik düşünebilen, Raporlama yapabilecek, Tercihen Bay, Askerliğini tamamlamış. Muhasebe personelleri alınacaktır.

  Sektör: Kargo-Kurye, Lojistik, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Memur

 • İş Açıklaması Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi - İstanbul Pendik İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Pendik'te bulunan şubemizde silahlı güvenlik görevlisi olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, • Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.          

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Turizm sektöründe hizmet veren firmamızda çalışacak esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Ataturk Havalimanına yakın ikamet edecek YABANCI DİL BİLGİSİ olan VIP BAYAN araç sürücüleri

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş aralığı BAYAN Şöförlük deneyimi. VIP araç kullanabilecek. İstanbulu iyi bilen. B sınıfı ehliyet. SRC 2 ve Psikoteknik belgesi. İngilizce dil bilgisine sahip Bakımlı ve özenli. Esnek saatlere ayak uydurabilecek ( Zaman zaman uzun vardiya çalışılmaktadır )

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Grupaj Servis Lojistik Kocaeli, İstanbul Anadolu 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Orhanlı,Aydınlı,Tepeören/Tuzla civarında ikamet eden, Kaynak işlerinden anlayan, Askerliğini yapmış, En az ilköğretim mezunu, 45 yaşını aşmamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Tamirci, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi - İstanbul Kozyatağı İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Kozyatağı'nda bulunan şubemizde silahlı güvenlik görevlisi olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi, • Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.          

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur

 • İş Açıklaması Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Tahsildar Şoför - İstanbul Pendik İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Pendik'te bulunan şubemizde Tahsildar Şoför olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler • Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför

 • İş Açıklaması Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Engelli İnsan Kaynakları Memuru - İstanbul Beykoz İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İstanbul Beykoz’da bulunan Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanında görev alacak ekip arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Lise Mezunu, (Tercihen Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu) • MS Office uygulamalarına hakim, • Yasa kapsamında Engelli kadrosunda çalışmaya uygun, • Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek.  

  Sektör: Lojistik, İnsan Kaynakları, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Memur

 • İş Açıklaması Uluslararası Nakliye hizmeti sunan şirketimizin Anadolu yakasındaki satış yapılanmasında görev alacak, hedef müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek mevcut pazar payını ve müşteri portföyünü genişletecek Bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ​ Üniversite mezunu, Uluslararası Karayolu nakliye satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İletişimde ve insan ilişkilerinde yetkin, dinamik, girişimci, sonuç odaklı İkna kabiliyeti gelişmiş Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan(düz vites), Anadolu yakasında ikamet eden, Saha satış deneyimi olan Tercihen yabancı dil bilgisi olan (İngilizce)

  Sektör: Lojistik, Ulaşım, Diğer

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Yetkili

 • İş Açıklaması Pendik Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere; OPERASYON UZMANI Yurt içi komple nakliye operasyonlarında en az 2 yıl deneyimli Yurtiçi operasyonlarda araç tedarik görevlerini üstlenmiş Analitik düşünebilen, disiplinli, takipçi Ms Office programlarına hakim Tercihen B Sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası, tercihen Pendik civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ekip arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Sistem tarafından kendisine atanan araçların uygun zamanda temini, Tedarik ettiği araçların takibini yapmak Mobil sistem üzerinden iş alan tedarikçilerimizin yönlendirme ve sistem kontrollerini yapmak Tedarik edilen araçların gerekli tüm evrakların temini, kontrollerinin yapılması, teslimatın ardından irsaliye dönüşlerinin takibi, Kendisinden istenilen raporların günlük, haftalık ve aylık olarak hazırlanması.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması Bantaş Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Tahsildar Şoför - İstanbul Kozyatağı İş Açıklaması Denizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Kozyatağı'nda bulunan şubemizde Tahsildar Şoför olarak görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler • Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, • Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, • En az Lise mezunu, • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Güvenlik Hizmetleri, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Uluslararası Nakliye hizmeti sunan şirketimizin Anadolu yakasındaki satış yapılanmasında görev alacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen uluslararası taşımacılık operasyon bilgisine sahip, Üniversite mezunu, İngilizce ve Almanca dillerinden en az birini iyi derecede bilen, Stres yönetimini bilen, Müşteri ilişkilerinde etkin iletişime sahip, Prezantabl, Sorunlara çözüm odaklı yaklaşabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Kendisine bağlı ekibi yönetebilecek, Raporlama ve bilgi akışı sağlayabilecek Çözüm odaklı Erkek adaylarda Askerliğini yapmış, Aktif araç kullanabilen aday arıyoruz

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Müdür Yrd, Bölge Müdürü, Müdür, Grup Müdürü, İkinci Müdür

 • Lam İstanbul Avrupa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketin vizyon ve hedefleri doğrultusunda markaların pazarlama ve ürün geliştirme aktivitelerin uygulanmasına destek vermek, Pazarlama departmanı altındaki belirli planları ve eylemleri yürütmek, desteklemek, Pazardaki rakip aktiviteleri düzenli olarak takip etmek, aksiyon önerileri hazırlamak, Satış faaliyetleri ve saha pazarlama aktivitelerinin genel marka stratejisi ve entegre kampanyalar ile uyumlu olmasını sağlamak, Sorumlu olunan markalar, firmalar ile ilgili aylık raporların hazırlanması, Önceden belirlenen stok, pazarlama ölçüm ve analizlerine yardımcı olmak, Diğer bölümler ile şirketin hizmet faaliyetlerini koordine ve kontrol etmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İktisat, İşletme veya Pazarlama fakültelerinden mezun; Master artıdır, Pazarlama alanında 2-3 yıl deneyimli, tercihen hizmet sektöründe, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim becerileri olan, MS Office uygulamalarına ve bilgisayar bilgisine hakim, Sonuç odaklı yönetim tarzına ve sahiplenme duygusuna sahip, Planlama, koordinasyon yönü güçlü ve ekip yönetimi becerisine sahip, Güçlü sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Stratejileri belirleme ve planları uygulamak için güçlü analitik beceriler ile yaratıcı, dinamik ve proaktif kişiliğe sahip, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Dış Ticaret, Halkla İlişkiler, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği Sakarya, Kocaeli, Bursa, Bolu, Adana, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması    Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza Vinç Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Teleskopik  vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen  Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Makine, Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • Smile İstanbul Avrupa 29 Eylül 2016

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merter'de bulunan merkez ürün mamül ve iplik depolarında görevlendirilmek üzere Depo Elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaşları arasında Lise mezunu Deponun gerektirdiği çeşitli işleri yapabilecek Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Hızlı, çalışkan, öğrenmeye açık Tercihen İstanbul Merter, Güngören, Esenler bölgelerinde ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli Erkek

  Sektör: Lojistik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması Uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyette bulunan firmamıza ithalat operasyonda dispozisyon konusunda sorumluluk alabilecek, takım ruhuna inanan, dinamik ekip arkadaşı aranmaktadır. Avrupa’dan ve Yurt dışından yapılacak taşımalarda; boş olan araçlara, hazır olan siparişlerin en uygun güzergâhlar üzerinden en çabuk ve verimli bir şekilde yüklemesini planlamak, planlanan yüklemeleri organize etmek, Tüm planlamalarda, yükleme sürelerini en aza indirecek çözümler bulmak. Sevkiyatta temel yükleme ve boşaltma kurallarını yerine getirmek, Yüklerin iş sağlığı ve güvenliği açışından yerleştirilme durumları, özellikle kimyasal maddelerin reaksiyona girme ve depolanma koşulları ile ilgili planlamalar yapmak, Yurtdışı depolarda ve gönderici firmalarda hazır olarak bekleyen yüklerin, planlanan araca aktarılması ile ilgili gerekli organizasyonu yapmak, Yüklemesi planlanmış araçların şoförlerine, telefon mesajı ile, şoför depoda ise depolara faks ile yükleme adreslerini bildirmek ve siparişlerin mümkün olan en kısa zamanda alınmasını sağlamak, Sürücülerle sürekli irtibatta kalarak, süreç takibi yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Tercihen "Uluslararası kara nakliyesi ihracat, ithalat operasyonunda dispozisyon konusunda deneyimli" İleri düzeyde İngilizce ve Almanca bilen MS Office uygulamalarına hakim Anadolu yakasında ikamet eden Aktif araç kullanabilen Tercihen Sigara kullanmayan Bay personel aranmaktadır.

  Sektör: Dış Ticaret, Lojistik, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması Denizbank, Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Bantaş, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri veren sektöründe lider bir firmadır. Şirketimizin faaliyetlerini geliştirmek ve onlara değer katmak amacını güden, bağımsız ve objektif bir güvence ve danışmanlığını yürüten İç Denetim birimimizde görev almak üzere; risk yönetimi, kontrol ve yönetişim süreçlerinin etkinliğini değerlendirmek ve geliştirmek amacına yönelik, sistemli ve disiplinli bir yaklaşım ile çalışmalarını yürütebilecek, şirketimizin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olmak üzere sorumlulukları üstlenebilecek, İç Denetim Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın Yasal Uyum, İç Kontrol ve Denetim Birimi'nde görev almak üzere ;  -          Üniversitelerin İşletme – İktisat bölümlerinden mezun, -          Tercihen denetim firmalarında en az bir yıl deneyimi olan, -          Tercihen banka teftiş kurullarında, iç kontrol birimlerinde çalışmış, -          Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, -          Seyahat engeli olmayan, -          Askerliğini tamamlamış ya da ilişiği olmayan, -          En az B sınıfı ehliyet sahibi, nitelikleri ile İç Denetim Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Değerli Kargo, Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet gösteren, sektörde lider kuruluşumuzda aşağıda belirtilen özelliklere sahip Bütçe ve Raporlama Uzmanı ünvanında görevlendirilebilecek adaylar ile tanışmak istiyoruz. Şirketin hedef, strateji ve bütçe gerçekleşmelerinin analiz edilmesi, hedefler doğrultusunda aylık,yıllık bütçe planlarının hazırlanması ve takibinin yapılması, Şirketin iç ve dış müşterilerine yönelik aylık kar/zarar (P&L) raporlamaları,  bütçe/fiili karşılaştırmaları ile ilgili raporlamaların hazırlanması, Yıllık  veya dönemsel revize bütçelerin hazırlanması,fizibilite analizleri yaparak şirketin karar alma sürecinde aktif rol almak, Finansal süreçlerde oluşabilecek iyileştirme çalışmalarını yürütmek, Raporlama sisteminin iyileştirilmesinde aktif rol üstlenilmesi ve yeni raporlama metodolojilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, Mali tablolar ile ilgili kontrol ve analizlerin yapılması,

  Aranan Nitelikler 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik, Ekonometri, vb. bölümlerinden mezun olan, Benzer pozisyonda 1-3 yıl tecrübeli, Tercihen Bankacılık sektöründe tecrübeli, Tercihen Mali tabloları IFRS’e uygun olarak hazırlanması ile ilgili tecrübe sahibi, Nakit akışı, risk yönetimi, mali ve finansal tablolar, gelir tabloları ve belirli periyotlarda kar&zarar bilanço bütçelerinin hazırlanması, vergi mevzuatı, temel muhasebe standartları konusunda bilgi sahibi, Gerekli olunan durumlarda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sayısal Analiz, Raporlama ve Sunum becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen (özellikle İyi düzeyde excel kullanabilen), Mali Tabloların analizinde tecrübeli, Etkili iletişim becerisine sahip, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan, Planlama ve organizasyon yeteneği olan  adaylar değerlendirilebilecektir.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Lojistik, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı, Finansal Analist

/
7

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?