Lojistik İş İlanları

Hepsini Temizle
Lojistik
 • İş Açıklaması * Tercihen Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan, * Tercihen araç yönlendirmesi/takibi ve fatura/irsaliye kesimi konusunda deneyimi olan, * İyi derecede bilgisayar kullanmasını bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  

  Aranan Nitelikler * Bursa İlinde ikamet eden, * En az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu (Lojistik Bölümü), * Bay, askerliğini yapmış, * Tercihen 23 - 35 yaşlarında, * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Öğrenime ve yeniliklere açık olan,   Nakliye Operasyon Sorumlusu arıyoruz.

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL , BEYKOZ , ÇAVUŞBAŞINDA BULUNAN OFİSİNE ÇAY VE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN (TERCİHEN BEYKOZ CİVARI) TEMİZLİK VE HİJYENE ÖNEM VEREN OFİSİMİZİN TEMİZLİK VE ÇAY + KAHVE VS. SERVİS EDEBİLECEK ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ BULUNMAYAN OFİSLERİMİZİN TEMİZLİK , DÜZEN VE TERTİBİNDEN SORUMLU OLABİLECEK REFERANS VEREBİLECEK KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN GELEN MİSAFİRLERİMİZİN KARŞILANMASI VE İKRAMLARI İLE İLGİLENEBİLECEK.

 • İş Açıklaması ÖRME GRUBUNDA ÇALIŞMIŞ MALZEME DEPOSUNDA ÇALIŞACAK DENEYİMLİ BAY ve BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN İLKÖĞRETİM VEYA LİSE MEZUNU, MS OFFICE UYGULAMALARINI KULLANABİLEN, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ, YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLİCEK, DİKKATLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞABİLECEK, SORUMLULUK SAHİBİ, TERCİHEN ÜMRANİYE,SARIGAZİ, SULTANBEYLİ BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK.          

 • İş Açıklaması Dudulludaki fabrkamızda çalıştırılmak üzere Fason Takipçiler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler       YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLİCEK, DİKKATLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞABİLECEK, SORUMLULUK SAHİBİ, TERCİHEN ÜMRANİYE,SARIGAZİ,SULTANBEYLİ BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK.          

 • İş Açıklaması MALZEME DEPOSUNDA ÇALIŞACAK BAY ve BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN İLKÖĞRETİM VEYA LİSE MEZUNU, MS OFFICE UYGULAMALARINI KULLANABİLEN, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ, YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLİCEK, DİKKATLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞABİLECEK, SORUMLULUK SAHİBİ, TERCİHEN ÜMRANİYE,SARIGAZİ, SULTANBEYLİ BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK.          

 • Genel Başvuru
  Altaş Yapı Sanayi
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması - Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında faaliyet gösteren ve bünyesinde 6000 den fazla çalışanı, 700 den fazla araçlık filosuyla sektörde önemli bir konuma sahip firmamızın çeşitli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veri tabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Başvurularınızda; ilgilendiğiniz pozisyonu ve çalışmak istediğiniz şehri bir önyazıyla belirtmenizi rica ederiz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Erenköy mağazamızda görevlendirmek üzere; Mağazaya gelen ürünlerin teslim alınması, İrsaliye ve stok takibinin yapılması, Deponun ve ürünlerin sürekli düzenli tutulması ve temizliğinin muhafaza edilmesi, Ürünlerin reyonlara yerleşiminden sorumlu olacak,  "Mağaza Depo Elemanı" arıyoruz

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Mağazacılık sektöründe depo sorumlusu pozisyonunda deneyimli, Düzenli ve iş takibi kuvvetli olan, Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen) Bay / (emekli olabilir)

 • Kıdemli Mali İşler Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Değerli kargo taşımacılığı alanında lojistik ve güvenlik hizmetleri faaliyetleri gösteren, sektörde lider şirketimizde aşağıda belirtilen özelliklere sahip, Kıdemli Mali İşler Uzmanı ünvanında görevlendirilecek adaylar ile tanışmak istiyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Ekip yönetme tecrübesi olan, Tekdüzen hesap planı bilen, Mevzuata hakim, Vergi beyannameleri hazırlayacak, Sabit kıymet kayıtlarını yapacak, IFRS raporlaması yapmış E Fatura ve E defter uygulamalarında bilgi sahibi En az 5-7 yıl tecrübesi olan, Orta düzeyde İngilizce bilgisi olan, Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Logo Gold programını çok iyi bilen, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

 • İnsan Kaynakları Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket  Değerli kargo taşımacılığı alanında lojistik ve güvenlik hizmetleri faaliyetleri gösteren, sektörde lider şirketimizde aşağıda belirtilen özelliklere sahip, İnsan Kaynakları Müdürü ünvanında görevlendirilecek adaylar ile tanışmak istiyoruz.   İşin Tanımı: Güvenlik ve / veya bankacılık sektöründe tecrübeli, İnsan kaynakları fonksiyon ve süreçlerinde (Seçme ve yerleştirme süreçleri yönetimi, çıkış süreçleri,  performans  ve gelişim planlanması, eğitim ve kariyer planlama, organizasyonel gelişim, ücret yönetimi, teşvik ve ödüllendirme, disiplin yönetimi, çalışan memnuniyeti ve motivasyon, iş sağlığı ve güvenliği, bordro ve özlük işleri, idari fonksiyonlar vb.) mevcut faaliyetleri geliştirebilecek ve bu hususlarda organizasyon içinde gerekli koondinasyonu sağlayabilecek, Faaliyet alanıyla ilgili yıllık bütçe planlama ve yönetimini yapabilecek, Tüm raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayabilecek, Fazla mesai çalışma ve  uygulamalarında tecrübeli, İK performans yazılım sistemlerinin kurulmasını sağlayabilecek, Kalite uygulamalarını kurulmasını sağlayabilecek, Şirketin mevcut personel politikalarını geliştirilmesi ve uygulanmasınının yönetebilecek, Orta ve uzun vadeli oluşabilecek insan kaynağı ihtiyacına yönelik çalışmaları yapmaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun (Tercihen İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği, Psikoloji vb. alanlardan mezun),  Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi, minimum 5 yıl yöneticilik tecrübe ve bilgisi bulunan, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İş hukuku ile iş sağlığı ve güvenliği konularındaki tüm mevzuata hâkim, İSG uygulama ve denetimi konusunda tecrübeli, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, çalışan ve misafir memnuniyeti yüksek ve sonuç odaklı, kişisel motivasyonu yüksek, uyum sağlama yeteneğine sahip, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Etkin liderlik vasıflarına sahip, takım çalışmasına yatkın, motive eden, Analiz yapma, planlama ve organizasyon, koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiği olmayan niteliklerindeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

 • İş Açıklaması Aydın ,Salihli,Denizli,Uşak Mağazalarımız da ve İzmir depo da görevlendirmek üzere belirtilen nitelikler doğrultusunda Sevkiyat ve Montaj Elemanları alınacaktır. ·  Ürünlerin sevkiyat aracına göre hazırlanması , sevk aracı organize edilmesi, ·  Mağazalara gelen ürünlerin kurulum ve  montajının eksiksiz tamamlanması ·  Müşteriye ürünün eksiksik teslimi,montaj,kontrolü ve iletişiminin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Lojistik,sevkiyat ve montaj işlerinde en az 1 yıl deneyimli, • Mobilya ve teknik malzeme ,takım tezgahları bilgisine sahip, • Herhangi bir sağlık problemi olmayan,ağır çalışma şartlarına dirençli, • Müşteri memnuniyetini önemseyen, • Askerliğini tamamlamış, • Bay

 • İş Açıklaması Our company founded in 1948, in Switzerland and has been internationally active in grain and fertilizers. We employ more than 5000 people worldwide and annually sell ten million tons of fertilizers, ten million tons of grains and sizeable volumes of petrochemicals. We have regional offices on all five continents. Argentina Australia Austria Belarus Brazil Bulgaria Chile  China Croatia Egypt France Germany India Indonesia Italy Poland Romania Russia Serbia Singapore Slovenia South Africa South-Korea Spain Switzerland Turkey United Arab Emirates United Kingdom USA Vietnam Provide a high level of support to the General Manager and to the operational department. Provide total administrative and scheduling support while managing the day-to-day operations of the Manager.                                  Organizing and coordinating office operations and procedures in order to ensure organizational effectiveness and efficiency. Conducting business research and preparing presentations. Work with other members of the head office team to share and promote best practice and build strong sense of team.

  Aranan Nitelikler 4 years university degree ( Business Administration, International Relations,International Trade) New graduate,max 1 year relevant work experience, Excellent written and verbal communication skills in English Language, Good planning, organisational and administrative skills Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn, Competent and comprehensive knowledge of MS Office Good presentation and interpersonal skills No military obligation for male candidates.

 • Depo Şefi
  Tekzen Yapı Market
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tekzen Yapı Marketleri grup firması bünyesinde Büyükçekmece Mimarsinan ve Tuzla Tepeören'de bulunan depolarda görev alacak, Depo dahilindeki tüm lojistik faaliyetlerin prosedür ve talimatlara uygun bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, Depo stok takibini yapacak Depodaki ürünlerin toplama ve dağıtım planlarını yapacak Sevkiyatın tüm rut planını düzenleyecek Sistemsel girişlerin takibinden ve raporlanmasından sorumlu olacak, "Depo Şefi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum MYO mezunu, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen WMS programı bilen, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, İletişim becerisi kuvvetli ve problem çözme yeteneğine sahip, En az 25 kişilik ekip yönetimi yapmış, Stoklama ve depolama konusunda en az 5 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

 • Şoför
  Tekzen Yapı Market
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tekzen Yapı Marketleri grup firması bünyesinde Büyükçekmece Mimarsinan'da yer alan merkez ofisimizde görev alacak, Genel Müdür makam şoförlüğünü yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Minimum lise mezunu, * En az 5 yıllık tecrübeye sahip, * B sınıfı ehliyete, sürücü ve yetki belgelerine sahip, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Tercihen Üsküdar - Beykoz civarı oturan * Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

 • HR Busıness Partner
  Reed Türkiye
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an "HR Business Partner" for it's multinational company that operates in logistic sector. Graduates of Business Administration, Economics, Industrial Engineering or other relevant fields, Excellent command of written and spoken English and Turkish, Demonstrated success both as a team leader and player, Active driver.

  Aranan Nitelikler Take the lead in one or more Human Resources areas; Recruitment & Selection, Training & Development, Performance Management and Talent Management, Take initiative in diverse projects which would bring added value to both Human Resources and overall business, Work with the Senior Management Teams at times of change and transformation.

 • Satis Yöneticisi
  Collomb-Muret Auto Logıstıqe…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa Bugün

  İş Açıklaması Firmamizin Istanbul Güneşli ve Bursa Merkez ofislerinde  gorevlendirilmek uzere; Yeni müşteri kazanmak amacı ile  şirket  portföyünde  olmayan müşterilere ziyaretlerin yapılması ve sonuçlarının raporlanması Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacı ile, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda maliyet çalışmalarının gerçekleştirilmesi Mevcut müşterilerin işlerini analiz ederek çapraz satışların gerçekleştirilmesi.Müşterinin  farklı lojistik hizmet ihtiyaçlarının olması durumunda ilgili birimlerin müşteriye yönlendirilmesi Fiyat teklifini kabul eden müşterilere sunulacak hizmetlerle ilgili diğer  birimlerin bilgilendirilmesi , operasyon sürecinin sağlıklı şekilde başlaması amacı ile  koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler MYO tercihen Üniversite mezunu olan, İyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen, Lojistik sektorunde en az 2 yıl satış tecrübesi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Hedef ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç odaklı çalışabilen , İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisi yüksek, Ekip çalışmalarında başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Bay / Bayan, Satış Yönetici alinacaktır. Not: Yukarıda yazılı özeliklere uymayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Özellikle yabancı dil bilgisi çok önemlidir.

 • Depo Elemanı
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması  İlaç Deposunda ; Lokasyon' a gelen ambar kamyonlarının araca yüklenmesi ve kamyonlara yüklenecek ürünlerin sayımı, kontrolünü yapacak, Paletteki Ürünlerin Kontrolü, Ambarda'ki Dökme kolilerin Dökümü vb. görevlerde çalışacak, *Sabit Vardiya, ( 07:20 - 17:20 )   *Hafta tatili 2 Gün Cumartesi & Pazar, * Maaş+ Ssk+Yemek+Yol+ 2 ayı dolduran per.avan verilmakte+ 1 yılı dolduran personellere sosyal haklardan yararlanmaktadir, Servis Güzergahı : Darıca,Çayırova ve Gebze.  İrtibat Tel: 0533 961 63 70  

  Aranan Nitelikler *18-35 Yaş arası Bay personeller , *Lise veya ilk okul diploması bulunan, *RF ( Aref ) El terminali kullanabilecek, *Sabıka kaydının bulunmaması. * Fazla mesai ( gerektiğinde hafta içi ve hafta sonu ) yapabilecek, İrtibat Tel: 0533 961 63 70

 • İş Açıklaması Başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa,Balkanlar ve Ortadoğu ile Asya Ülkelerine yönelik komple ve parsiyel ihracat, ithalat taşımaları ile gabari dışı taşımalar konusunda pazarlama ve satış yapmak,pazarlama ve satış yetkilisine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler - Uluslararası taşımacılık,lojistik,ağır taşıma veya forwarding pazarlama ve satış konularında bilgili ve yetiştirilmek üzere, kısa sürede satış deneyimi sahibi olabilecek yada halen pazarlama satış deneyimi olmak(tercihen). - Satış enstrümanlarının (sıcak saha satışı,e-satış,tele-satış,vs.) tamamını kullanmak - Yüksek Okul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak(tercihen) - Satış ve müşteri ilişkileri güçlü,prezantabl,dinamik,araştırmacı,öğrenmeye açık  ve girişken olmak - Kendiyle barışık,pozitif ve yüksek motivasyona sahip olmak - Aktif oto sürücüsü olmak(tercihen) - Sıcak saha satışı yapmaya engel bir durumu olmamak - Yabancı dil (ingilizce) bilmek (tercihen) - Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmamak - Çalışmayı sevmek ve kısa sürede yeni müşteriler kazandırabilmek -Bayan yada Bay -İşyeri Beylikdüzü'ndedir.    

 • İş Açıklaması Karayolu ile ağırlıklı olarak İtalya'dan yapılan ithalat parsiyel ve komple taşımalarını planlamak,parsiyel yük ile komple ve parsiyel araç dispozisyonu yapmak,acenteler ve müşteriler ile gümrükçülerle iletişim ve koordinasyonu sağlamak,ithalat taşımaları ile ilgili operasyonel ve dökümantasyon sürecini başından sonuna kadar takip etmek ve yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden(tercihen Lojistik) mezun olmak, En az 3 yıl Karayolu Taşımacılığı ithalat operasyon işinde deneyimli olmak, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilmek (İtalyanca ek dil tercih nedenidir), Dinamik,pratik,zeki ve proaktif olmak, İnsan ilişkileri güçlü olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak, Çalışmayı sevmek ve yaşam tarzının bir parçası olarak benimsemiş olmak, 45 yaşını aşmamış olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak,kendisi ve çevresi ile barışık olmak, İşyeri Beylikdüzü'ndedir.    

 • İş Açıklaması Başta İtalya olmak üzere diğer Avrupa ve Ortadoğu Ülkelerine Karayolu ağırlıklı ihracat taşımaları yapan firmanın İhracat Operasyon Yetkilisine yardımcı olmak,operasyon süreçlerinin başından sonuna kadar tüm süreclerinde İhracat Yetkilisini asiste etmek,ihracat operasyon uzmanı yetiştirilmek üzere çalışmak.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -Tercihen daha önce benzer işte ve/veya sektör deneyimi olmak, -Yeterli düzeyde İngilizceye sahip olmak (konuşma ve yazma) -Öğrenmeye açık,girişken ve lojistik işinde ilerlemek isteyen -Ekip çalışmasına yatkın,pozitif kişiliğe sahip olmak -Kendiyle ve çevresiyle barışık,çalışmayı seven ve öfkesini kontrol edebilen -Erkekler için askerliğini yapmış yada uzun süreli tecilli olmak -İşyeri Beylikdüzü'ndedir.

 • İş Açıklaması Hazırlanan ürünlerin mağazalara sevki için personellerin koordine edilmesi, Mağazaların lojistik konusundaki ihtiyaçlarına cevap verilmesi, Evrakların düzenlenmesi ve arşivlenmesi, Günlük, haftalık ve aylık nakliye mutabakatlarının yapılması, Araç yükleme formlarını ve sevk irsaliyelerini düzenleyip araç sürücülerine imzalatmak, Ürünlerin mağazalara sevkiyatını yapmak üzere minimum maliyetle araç planlamalarının yapılabilmesi.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu,  Alanında 2 yıl tecrübeli,  Disiplinli, dinamik ve dikkatli,  Raporlama becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Lojistik Satış Yetkilisi
  Adecco
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Global bir Lojistik firması adına denizyolu taşımacılığı alanında tecrübeli  ''Lojistik Satış Yetkilisi'' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun Denizyolu Taşımacılık sektöründe Satış alanında tecrübe sahibi Denizyolu konteyner taşımacılığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olan Müşteri İlişkilerine önem veren  Pozitif ve İletişimi kuvvetli Hızlı ve gelişime açık Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • International Logistics Customer Representative
  Adecco
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.   Preparing suitable quotations for customer requests. Coordinate the overall resources of the department and work with customs brokers. Handle service requests from customers and maintain relationships with them. Liaise with airlines, handling agents, customs and airport authorities as required. Assist and support the Sales or other departments. Ensure pro-active communication internally and externally when dealing with operations and customers issues.

  Aranan Nitelikler   We are looking for a “International Logistics Customer Services Representative” for our client with the following skills and the qualifications;   University degree in Business, Logistics or Foreign Trade field Minimum 1 year of customer service and freight forwarding experience Fluent spoken and written English Proficient use of MS Office Working knowledge of IATA rules and regulations Working knowledge of customs rules and regulations Strong communication skills and ability to effectively utilize resources Problem solving skills and ability to handle crisis Customer focus oriented No military obligation for male candidates  ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Firmamız , Deniz , Hava , Kara , Vagon yolları ile Uluslararası Taşımacılık yapmaktadır. Firmamızın gelişen müşteri potansiyelini dikkate alarak mevcut Dok&Ops departmanımıza deneyimli yeni ekip üyeleri katmak istemekteyiz.

  Aranan Nitelikler   Üniversite lisans bölümlerinden mezun (Denizcilik İşletme ya da Lojistik bölümü mezunları ) - Lojistik sektöründe deneyimli (Hava kargo konusunda eneyimli adaylara öncelik verilecektir.) - İyi derecede İngilizce bilen - Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli - İkna kabiliyeti yüksek - Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı, - Ekip çalışmasına uyumlu, dinamik, pozitif - Özgüven ve sorumluluk sahibi - Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış - MS Ofis uygulamalarına hakim  

 • İş Açıklaması BAŞVURULAR İSTANBUL OFİSİMİZ İÇİNDİR Firmamız 2001 kuruluşlu bir firma olup Izmir merkezlidir.İstanbul'da şubelerimiz bulunmaktadır. Büyüyen ve gelişen firma yapımıza orantılı  artan müşteri potensiyelimize yanıt verbilmek adına , DENİZ , HAVA ,KARA ,İTHALAT & İHRACAT satış,ticaret deneyimi olan yeni ekip üyeleri aramaktayız. Girişimci ve farklılık yaratan arkadaşlarımıza firmamız maddi ve manevi olanaklar sağlamaktadır.Firmamız için ekip üyelerimiz birer üretim aracı değil , değerdir.- Tüm başvurlar son derece gizli tutulacaktır.    

  Aranan Nitelikler Üniversite lisans bölümlerinden mezun (Denizcilik İşletme ya da Lojistik bölümü mezunları ) Lojistik sektöründe en az  2 yıl  ihracat ve ithalat deniz, hava veya kara  taşıma satışında deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Sözlü ve yazılı iletisim becerisi kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, dinamik, pozitif Özgüven ve sorumluluk sahibi Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış MS Ofis uygulamalarına hakim

 • A2 Ehliyetli Paket Servis Elemanı
  Motohero
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu şirket adına sorumlu olduğu bölgedeki adreslere yapılacak paket servislerin içeriğini kontrol etmek ve zamanında teslim edecek A2 Ehliyetli sürücüler aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler A2 Ehliyet sahibi (Tercihen ayrıca B sınıfı ehliyete sahip) Aktif motosiklet ve araç kullanıcısı Güvenli sürüş tekniklerini bilen, Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine dikkat eden, En az lise mezunu Görünüşüne önem veren, müşteri ilişkileri güçlü Tercihen yiyecek / içecek sektöründe paket servis yada kurye operasyonu konusunda deneyimli Güler yüzlü, diksiyonu düzgün Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sisteme uyum sağlayabilen Ekip çalışmasına önem veren

 • İş Açıklaması Likit ve Enerji Direktörlüğü'ne bağlı olarak görev yapmak üzere; •Mevcut likit lojistik operasyonlarını verimlilik esasına göre yönetmek, •Yeni müşteriler kazandırma amaçlı projeler üretmek, •Satış ve pazarlama faaliyetlerine destek vermek ve operasyon takiplerini yapmak, •Lojistik hizmet teklifi hazırlamak, •Müşteriler ile iletişimi ve ilişkileri yönetmek, •Tüm süreçlerin raporlamasını yapmak.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe lider konumda yer alan müşterimizin  İstanbul Anadolu yakasında bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere; • Lisans mezunu (tercihen Kimya Müh., Endüstri Müh., Lojistik vb.) • Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, • Likit lojistik operasyon ve proje yönetiminde bilgi ve deneyim sahibi, • MS Office programlarına hakim, • İyi derecede İngilizce bilen, • Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, • Çözüm ve sonuç odaklı, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, 'PROJE VE OPERASYON MÜDÜR YARDIMCISI' arayışındayız.

 • İş Açıklaması Forklift ile yükleme, boşaltma ve istifleme işlemlerini yapacak;

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, En az 2-3 yıl deneyimli, Askerlik görevini tamamlamış, Gebze'de ikamet eden, Forklift Operatörleri arıyoruz.

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Depoların satış ve pazarlaması konusunda en az 5 yıl deneyimli, * Seyahate engeli olmayan, * Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, * İzmir Menderes civarında ikamet eden, * Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * "Satış ve Pazarlama Uzmanı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Avukat
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin hukuk departmanında görevlendirilmek üzere;    

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, * Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında en az 7-8 yıl deneyimli, * Adliye ve duruşma tecrübesi olan, * Sözleşme inceleme konusunda bilgi sahibi, * Resmi kurumlardan gelen yazılara cevap verebilecek, * Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, "AVUKAT" çalışma arkadaşı arıyoruz.  

 • Makam Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler * Kurumsal firmalarda Makam Şoförü olarak en az 5 yıl çalışmış, * Altunizade veya civarında ikamet eden, * İstanbul trafiğini iyi bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, * Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, * En az lise mezunu, * Askerlik görevini tamamlamış, * Bay, "Makam Şoförü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

/
12

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?