Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Lojistik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Lojistik
 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 7 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a "Planning Supervisor" for our multinational client which in logictic sector;

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Engineering departments, Min. 3 years work experience in logistic sector, Very good command of written and spoken English, Completed military service for male applicants.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 3 Haziran 2017

  İş Açıklaması· Proje taşımalarında denizyolu, karayolu ve havayolu olarak yeni müşteri ve proje ihalelerinin kazanılması adına; ithalat veya ihracat olmak üzere tüm maliyet çalışmalarını hassas ve özenli olarak yapmak. · Uygun maliyetlerle ve koşullarla, şirketimiz hizmet kalitesine uygun hizmet alınmasını sağlamak. · Şirketimiz hizmet kalitesi standartlarına uygun hizmet sunabilecek yeni tedarikçiler bulmak, mevcut tedarikçi firmalar ile temas içerisinde olmak ve ilişkileri geliştirmek. · Farklı güzergah, farklı taşıma şekli, multimodal gibi alternatifleri bulmak ve uygun taşımalarda alternatif olarak değerlendirilmek üzere sunmak. · Proje taşımaları için aktif müşteri ziyaretleri yapmak. · Pazar araştırması yapmak.

  Aranan NiteliklerLojistik alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için 'Proje Müdürü' arıyoruz. · Proje, iş geliştirme ve fiyatlandırma tarafında en az 5 yıl deneyimli, · Tedarikçi portföyüne sahip, · Tercihen; üniversitelerin Lojistik, Endustri Muhendisligi, Işletme bölümlerinden mezun, · İleri derecede İngilizce bilgisine sahip (okuma/yazma/konuşma), · MS Office programlarının kullanımına hakim, · İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, · Analitik düşünme yeteneğine sahip, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür

 • ManpowerAdana, Mersin(İçel), Gaziantep 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBağlı bulunduğu bölgede müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, yeni müşteriler kazanıp, mevcut müşteri portföyünü korumak, Ürünlerin ve hizmetlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri ihtiyaç analizi ve satış tahminleri yaparak, satış stratejilerinin geliştirilmesine destek olmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak ve devamlılığını takip etmek, Müşteri ve sektör trendlerini takip etmek, rakip ve pazar analizi yapmak.

  Aranan NiteliklerHizmet alanında sektör lideri olan global bir müşterimiz için Adana, Mersin veya Gaziantep illerinden birinde görevlendirilmek üzere 'Bölge Satış Müdürü' arıyoruz. Üniversite mezunu Kurumsal satış alanında deneyimli Planlama ve takip becerileri güçlü, sonuç odaklı Analitik, rapor hazırlama ve analiz konularında deneyimli Müşteri talep ve beklentilerini dikkate alarak kalıcı ve memnuniyet yaratan çözümler üretebilen MS programlarına hakim B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Adana, Mersin ve Gaziantep illerinden birinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Müdür, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıTCI, Turkish Cabin Interior Inc., the joint venture of three major companies of aviation; Turkish Airlines, Turkish Technic and Turkish Aerospace Industries, was established in December 2010. The headquarters and manufacturing sites are located in Europe’s largest MRO Center, next to Sabiha Gokcen International Airport; Habom Facility in Istanbul, Turkey. TCI currently design and manufacture both narrow and wide body commercial aircraft galleys and stowages, VIP galleys, aircraft equipments, provide retrofitting and reparing services for Boeing, Airbus and world’s leading airlines. The Logistics and Procurement Specialist will be responsible; Manage , monitor and publish KPIs by dealing with customs and logistics firms for logistics costs, Responsible for preparing import and export documentations, transactions, analytics and reports, Logistics service provider selection, performance and cost control, Organizing and following all logiistics operations door to door, Controlling transportation and lead times in accordance with buyers and plannig departments requirements, All kind of required documentation and procedure actions controll till Customs Clearance operations finish in cloose cooperation with Customs Brokerage company, Preparing and follow up purchase orders (PO) , Managing the parts supply for production in accordance with company procedures, Responsible of achieving departmental business plan and budget targets, Market researches for finding alternative suppliers,

  Aranan NiteliklerUniversity degree (BS/MS) in one of the related disciplines, Min 2 years of experience in logistics/customs and/or procurement positions, Having a knowledge of foreign trade legislation and customs procedures, Good command of English, both written and spoken, Completion of military services for male candidates is mandatory, No restriction for travel in and out of Turkey, Ability to establish priorities and meet deadlines, Result and solution oriented attitude, Microsoft Dynamics Ax knowledge is preferred, Proficient in Microsoft Office (strong skills in Microsoft Excel required), Residency in Gebze or Istanbul Asian side, Having a valid driving license and active driver,

  Sektör: Havacılık, Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMUĞLA'DA İKAMET EDEN, ULUSAL ZİNCİR MAĞAZALARINA KENDİ FRİGOLU ARACI İLE HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNİN SICAK DAĞITIMINI YAPABİLECEK TÜCCAR PLASİYER ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Çalışma disiplini -Termoking kasalı araç

  Sektör: Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Plasiyer

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere, ÇAYIROVA şubemizde depo birimine bağlı olarak çalışacak 'Toplama Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMinimum lise mezunu, Daha önce el terminali kullanmış, Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, Depolama süreçlerine hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan , Vardiyalı çalışma düzenine uyumlu, Kartal-Pendik-Maltepe- lokasyonları E/5 üzerinden ve Çayırova lokasyonları servis imkanı mevcuttur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • NWG ServicesKocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıLojistik depomuza paletler arası ürün aktarma, streçleme ve etiket yapıştırma yapabilecek eleman alınacaktır. GEBZE - DARICA bölgesinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler18-40 yaş arası bay, Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıka kaydı bulunmayan, Topal vardiya şeklinde 3 vardiya çalışabilecek Sorumluluk sahibi, Lojistik sektöründe tecrübeli​

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıUluslararası Nakliye firmamız kendi özmal araçlarımızla İngiltere - Türkiye - İngiltere arası komple ve parsiyel taşımacılık yapmaktadır, firmamazın bünyesinde ki araçlarıun sevk ve iadreslerini yapma, Şoförlerden alınan bilgileri müşteriye iletme müşteriden alınan talimatları, şoförtalimat halinde iletme; dökümantasyon ; bilgi akışını sağlama Avrupa limanlarından Araçlar için rezervasyon yapma, Telefon trafiği ile sürücülerin yollarda, yükleme ve boşaltma yerlerinde veya yolda güvenlik birimleri tarafından durdurlması ile ilgili İnglizce görüşme yapma Şoföre verilen talimatları bildirme. Yine İngilternin Dover de bulunan Ofisimizde çalışan İngiliz arkadaşlarımızla günlük SKYPE - TELEFON görüşmeleri yapma Yazılı talimatları geçme.

  Aranan NiteliklerÇiğili veya Karşıyaka Bölgesinde oturan ÇOK iyi derecede İnglizce bilen ve konuşabilen ; BAY elemanlarda Askerliğini yapmış. Bay veya bayan elemanlarda Cumartesi çalışma şartı aranmaktadır. Ücret ve diğer şartlar mülakatta konuşulacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • Ekol Lojistikİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBaşvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Bu bir genel başvuru ilanı olup belirli bir pozisyonla ilgili yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, En az lise mezunu, İş-kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek ( en az %40 raporu olan), Sancaktepe, Sultanbeyli ve çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Osmaniye 328 AVM' de bulunan mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan mağaza depo personeli olarak çalışacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler18 yaş ve üzeri Lise mezunu Tercihen mağazacılıkta en az 1 yıl ve üzeri deneyimi olan Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen Mağazacılıkta kariyer hedefleyen Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Erkek adaylar için tercihten askerlik görevini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kargo-Kurye, Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıHadımköy depomuzda çalıştırılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Gelen ürünlerin saha içerisinde yerleşmesi, revizyonu Yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması Sevkiyata hazır hale gelmesi

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu Forklift ehliyetine sahip Forklift kullanmada en az 3 yıl deneyimli Dikkatli, takım çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış 25 – 35 yaş arası Hadımköy civarı ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Arkas Lojistik A.Ş.Mersin(İçel) 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıReefer soğutma konusunda tipik saha ve ofis işlerini (SAP-SRM-armatör sistemleri) öğrenmek ve ilişkilendirerek çözüm sağlayacak. Görev tanımı kapsamındaki tüm sorumlulukları yerine getirebilecek.

  Aranan NiteliklerMYO veya Meslek Lisesi İklimlendirme-Soğutma, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen reefer konteyner sistemleri hakkında bilgi sahibi, İklimlendirme-soğutma alanında tecrübeli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Mersin'de ikamet eden.

  Sektör: Holding, Lojistik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Proworkistİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz mobilya sektöründe yer alan firmamız için; Ürün giriş çıkışlarını takip ederek fatura düzenlemeleri yapabilecek, Ürün toplama, paketleme, yükleme konularında tecrübeli, Depo düzenini sağlayacak, DEPO SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndustri Meslek Lisesi veya Meslek lisesi mezunu, Logo ve ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Detaylı ve titiz çalışmayı prensip edinmiş çalışma arkadaşı arıyoruz. ÇALIŞMA YERİ: ESENYURT/KIRAÇ

  Sektör: Lojistik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTrack shipments Manage customs clearance Communication with 3rd part customs clearance broker Obtain missing shipment documents Tracking the Delivery process from customs to the 3rd parties Inform finance about cashflow management Compliance with the laws and the regulations

  Aranan NiteliklerMinimum 2-3 years of logistics operations experience Experience in Turkey customs operations Experience in Turkey electronic devices regulations Experience in Turkey IMEI registration regulations Proficient English both oral and written Advanced knowledge of MS Excel Self-starter, results-oriented with a positive outlook, and a clear focus on high quality Mature, credible, and comfortable in dealing with other business functions. Keen for new experience, responsibility and accountability. Able to get on with others and be a team-player. Highly organized and able to multi-task Positive and flexible attitude to work

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Lojistik

  Pozisyon: Denetçi

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDudullu O.S.B deki işyerimizde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler*Genel muhasebe ve e-fatura konusunda bilgisi olan *Gelen e faturaları ilgili şubelere iletecek şubeleri e faturaları gönderim ve takibini yapacak *Micro Muhasebe Programını ve MS Office programlarını (Word, Excell) kullanabilen, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek *Askerlikle ilişiği olmayan *İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden *B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen

  Sektör: Gıda, Lojistik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük ve hızlı büyüyen gruplarından Yıldız Holding bünyesinde bulunan Şok Marketler T.A.Ş. Ankara Şube Müdürlüğü Kazan ve Akyurt Depolarında görevlendirmek üzere Forklift Operatörü aramaktadır. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Depoda sistem üzerinden gelen siparişleri RF el terminali ile takip ederek forklift ile taşımasını yapmak, makine ile taşıma yapmak.  

  Aranan NiteliklerÖn Lisans veya Lise mezunu, Forklift kullanım ehliyetine sahip Forklift kullanımı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl depo tecrübesine sahip, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu, iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Servis güzergahımızda bulunan Sincan, Etimesgut, Batıkent, Yenimahalle, Keçiören, Pursaklar, Akyurt bölgelerinde ikamet eden ya da edebilecek olan

  Sektör: Lojistik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • AdeccoBursa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Engelli Personel' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBursa'da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, En az % 40 engelli raporuna sahip. Adecco, İşkur’un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • NWG ServicesKocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıLojistik aktarma merkezimizde yükleme-boşaltma yapacak Forklift Operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası BAY Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek Sağlık sorunu ve sabıkası olmayan Yoğun tempoda çalışabilecek Tercihen 2 yıllık belge ve tecrübesi olan Gebze-Darıca bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin grup şirketi AGROMAK bünyesinde değerlendirilmek üzere "Ziraat Teknikeri" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Ziraat Fakültesi bölümlerinden,yada 2 yıllık Ziraat teknikeri · Batı Karadeniz Bölgesinde satış ve pazarlama yapabilecek · Konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan · Satış tekniklerini iyi bilen, pazarlamada deneyimli, · Arazi çalışma şartlarına ayak uydurabilecek, · İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, · Firmasını en iyi şekilde temsil edebilecek, · Dinamik,güler yüzlü,öğrenmeye ve değişime açık,iyi iletişim becerisine sahip, · Seyahat engeli bulunmayan, · B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, · Askerliğini tamamlamış Bay adaylar Çalışma yeri İstanbul - Büyükçekmece olacaktır.

  Sektör: Makine, Lojistik, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Ege Ulaşımİzmir 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMerkezimizdeki Sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere;​ Görev bölgesine ait sistemde ambar tesellüm fişini oluşturmak Müşteri talebi doğrultusunda araç sevki için ilgili birime bilgi vermek Merkeze gelen araçların eksik veya fazla malzeme kontrolünü yapmak

  Aranan NiteliklerTelefon ile etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, 23-30 yaş arasında, En az lise mezunu, İyi derecede klavye kullanabilen Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek Bilgisayar Operatörleri alınacaktır.

  Sektör: Kargo-Kurye, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Arkas Lojistik A.Ş.İstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHadımköy'de bulunan konteyner sahamızda, konteyner bakım-onarım faaliyetlerinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya kaynak eğitimi almış, Gazaltı kaynak kullanım tecrübesi olan ya da bu alanda kendisini geliştirmek isteyen, İstanbul Avrupa yakasında (Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Sefaköy) ikamet eden.

  Sektör: Holding, Lojistik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Gaz Altı Kaynakçısı, Bakım Onarım Teknikeri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDağıtım hizmeti sunan işyerimize "Bilgi İşlem Sorumlusu "aramaktayız. Şirkette Kullanılan Muhasebe paket programı ve sahada kullanılan diğer paket programlara hakim olma- ilgili problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Paket Proğramların varsa yazılımların işler halde tutulmasını sağlamak, kullanıcılara gerekli destek verilmesi, İşletmede kullanılan veri tabanı ortamlarının bakımını, güvenliğini, yedeklemesini ve işler halde tutulmasını sağlamak, veri tabanı ortamlarını incelemek ve işletme bünyesine en uygun olanlarının seçilmesi ve uygulanması, İhtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda yeni yazılımlar üretilmesi, geliştirilmesi ve uygulanması. Kişisel bilgisayarlar, serverlar iş istasyonları, yazıcılar, fotokopi makineleri ve tüm bilgisayar, sahada kullanılan el terminallerinin işler halde tutulmasını sağlamak, kullanıcılara gerekli desteğin verilmesi, Yeni ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda gerekli donanım ve yazılım araştırmalarının yapılması, uygulanabilir olanların önerilmesi, Firmanın teknolojik alanda yenilikleri takip etmesi için eğitim, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunulması, Sistemi izlemek, güvenilirliğinin denetlenmesi, güncel yedeklemesinin sağlanması, Yeni alınacak bilgisayar, yazıcı, çevre birimleri (tarayıcı, barkod okuyucu gibi) ve program alımları için piyasa araştırmasın yapılıp, teklif alınması, UPS (kesintisiz güç kaynağı) cihazının bakımının yapılmasının sağlanması, Program değişikliğinin veya update edilmesinin gerekliliğini belirlenmesi ve yapılması Muhasebe işlemlerine ilişkin Back-up günlük ve haftalık bazda serverdan alınması, Günlük ve haftalık bazda anti virüs programlarını kontrol ve update edilmesi, Şirket maillerinin yönetimi ve sorunlarının giderilmesi, Yeni bölge açılışlarında BT alt yapısı hazırlanması, Yönetimin ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen raporların hazırlanması

  Aranan NiteliklerBilgi Teknolojileri alanında mesleki deneyime sahip, Alanında tecrübesi bulunan, Sistemin sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alacak bilgi ve tecrübeye sahip Analiz etme ve optimizasyon konularında yetkin , problem çözme , yaratıcı planlama ve raporlama konularında yetenekli , sonuç odaklı İhtiyaçlar Doğrultusunda Son kullanıcı Donanım Desteğini verebilecek istanbul Maltepe civarında ikamet eden

  Sektör: Dağıtım, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBURSA MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU İYİ DERECEDE İNGİLİZE YA DA FRANSIZCA BİLEN LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ BAY & BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Bomi Groupİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a “Quality Assurance Manager”, in charge of · Developing, implementing, communicating and maintaining the Local Quality Management System according to the defined Corporate Quality strategy in accordance with Standard of reference (ISO 9001 / ISO 13485), · Ensuring the compliance with national and international norms and legislation, · Defining and managing the development and implementation of local quality objectives, local procedures; monitoring the local specific quality objectives, · Setting kpi (key performance indicators) and ensuring that targets are achieved, · Setting up and maintaining quality documentation control, · Establishing standards of service for customers and act as quality expert towards the customer, · Developing relevant quality reports covering complaints, · Acting as Quality Assistant for Asia region, · Planning, organizing and conducting internal local audits; coordinating external audits with Corporate Quality to ensure ISO certifications are maintained; reporting internal and external audit results to Corporate Quality, · Preparing the local Management Reviews in accordance with the relevant standards.

  Aranan NiteliklerBachelor degree in Chemistry, Chemistry Engineering or other relevant disciplines, Previous experience in health-care, medical devices or logistics sector is preferable, Previous experience in Quality Systems’ audits (2nd party- 3rd party), Excellent command of English, Advance MS Office applications, Team leadership skills, Strong problem solving and analytical skills, with the ability to work in a structured and methodical manner,

  Sektör: Lojistik, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE DENEYİMLİ DEPO SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ 5 YIL TECRUBELİ OLMAK İŞ AHLAK VE DİSİPLİNİNE SAHİP OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMAK

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Yardımcı, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Prezantabl, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Altunizade'de bulunan merkez ofisinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat ve Maliye bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen lojistik sektöründe deneyimli, Çok İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen ve tercihen ERP programlarını bilen, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Pratik, hızlı düşünebilen, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Resmi kurum ve kuruluşlara verilmesi gereken beyannameleri hazırlayıp ve verebilecek, Mali Mevzuattaki tüm değişiklikleri ve düzenlemeleri takip ederek şirket profiline uyarlayabilecek,

  Sektör: Demir-Çelik, Lojistik

  Pozisyon: Uzman

 • Proworkistİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz sektöründe lider lojistik firmalarından biri için "Operasyon Personeli" arayışımız bulunmaktadır. Sorumlu olduğu bölgedeki sevkiyatları sorunsuz bir şekilde yöneterek teslimatların yapılmasının sağlanması, Teslimatlar ile ilgili problemlere çözüm getirilmesi, Ürün iade ve ileri teslim sürecinin yönetilmesi Müşteri ile her zaman diyalog içerisinde olup düzenli bilgi akışının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen en az ön lisans mezunu, İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, Lojistik sektöründe minimum 3 yıllık deneyime sahip, Yurt dışı lojistik operasyonları alanında görev almış, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, sorumluluk bilinci taşıyan, kendini iyi ifade eden ve liderlik vasıflarına sahip, Askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden personel aramaktayız. İŞYERİ : HADIMKÖY'DEDİR.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıUluslararası Tasımacılık sektorunde Deneyımlı Musterı portvoyu olan satıs uzmanı ekıp arkadası alınacaktır

  Aranan NiteliklerEn Az 2 Yıllık tecube Referans Verebılecek Erkek Adaylar ıcın Askerlıgını tamamlamıs Insan ılıskılerı ve dıksıyonu duzgun

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?