Lojistik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Lojistik
 • İş Açıklamasıİade,ürün kabul ve sipariş süreçlerinin sistemsel işlemlerini yürütecek Müşteri tarafından sisteme girilen siparişler hakkında ürün hazırlık ve ürün çıkış ekibine bilgi aktarımı yapabilecek, Girilen sipariş kayıtlarındaki detaylı bilgileri ekibe iletebilecek, ürünün çıkış noktasından teslimatın yapıldığı son noktaya kadar takibini yapabilecek, Yurt içi ve yurt dışı kontaklarla iletişim kurabilecek ve etkin bir şekilde yazışabilecek

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu Lojistik depolama tecrübesi olan, (Tercihen Sağlık/Medical) Microsoft Office programlarını kullanabilen SAP sistem bilgisi olan İngilizce bilgisi en az orta düzey olan Takım çalışmasına yatkın İletişimi yüksek Esenyurt ,Avcılar,Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Irak Bölgesindeki operasyonlardan sorumlu olacak ‘’Karayolu Operasyon Sorumlusu’’ arıyoruz. Nakliyeci firmalar ve alt acentalar ile koordinasyonun sağlanması, Yükleme evraklarının temin edilmesi ve hazırlanması, Müşterinin sevkiyat ile ilgili düzenli olarak bilgilendirilmesi, Yükleme evraklarının doğruluğunun kontrol edilmesi ve tesliminin sağlanması, Müşterilerin taleplerinin cevaplandırılması, Eksik veya hasarlı yüklemelerin belgelendirilmesi ve soruşturulması, Alt taşımacılarla koordinasyonun sağlanması ve fiyat pazarlığının yapılması.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi seviyede bilen, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik, insan ilişkileri kuvvetli, takipçi ve dikkatli, Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Genel Müdürlüğü Personel Departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı armaktayız. Personel özlük dosyalarının düzenlenmesi Personellerin SGK bordrolarını oluşturulması Yıllık İzinlerini takip etmek ve çizelgelerini oluşturmak SGK giriş çıkışlarını yasal sürelerde yerine getirmek Hak ediş cari hesaplarını günlük ve doğru bir şekilde kayıt altına almak ve takip etmek SGK dairelerine ve İşkur ‘a gerekli bildirim ve bildirgeleri hazırlamak Yeni işe başlayan personele zimmet karşılığı (araç, telefon,telefon hattı,bilgisayar kıyafet ve vs.) teslim eder. İşten ayrılan personelin üzerinde bulunan zimmetlerin tam ve eksiksiz olarak iadesini alır. Satın alma ve idari işler ile ilgili faturaların bölüm amirinin onayından sonra muhasebe departmanına fatura kabul formu ile iletir.

  Aranan NiteliklerBordrolama, Personel Özlük işlemleri ,harcırah sistemi ve cari hesap işlemlerinden deneyimli SSK mevzuatı ve iş kanuna hakim Yoğun çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Eta bodro (sql) ve Ms Office progrsamlarını etkin bir şekilde kullanabilen Aktif araç kullanabilen Dış görünümüne özen gösteren Diksiyonu düzgün Ünüversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bay-Bayan Personel Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Dilek Grupİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Gaziosmanpaşa'daki işyerimize "DEPO ELEMANI " aramaktayız

  Aranan Nitelikler* En az Lise mezunu, * Araç sevkiyatı hazırlama, depo düzenlemesi, depo mal kabulü, stok kontrol ve takip yapabilecek * Benzer sektör ve işte çalışmış 2-3 YIL deneyimli * Tüm depo mamul alım- sevk işlemlerinden yöneticisiyle birlikte sorumlu olabilecek Depo Elemanı aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliğiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan NiteliklerTeleskopik vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıAvrupanın en dinamik altyapısına sahip Outbound Çağrı Merkezi olarak kurulan QUALITY C.C şimdi Türkiye ve ANTALYA'da !! İş Tanımı; Doğan TV Holding bünyesinde faaliyet gösteren D-Smart, ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda içerik ve servislerini sürekli geliştiren D-Smart, tamamı HD kalitesinde Sinema ve Dizi kanalları, 14 farklı belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan yüzlerce uydu kanalı, 82'si HD, 280’den fazla kanal ile kullanıcılarına dijital içerik hizmetlerini sunmaktadır. D-SMART Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Tarafından; D-SMART Başvurusu Gerçekleştirilen Müşterilerin, Adreslerine Giderek, Verilen Hizmet Doğrultusunda, TurkSAT ya da EutelSAT Mantığı ile Çanaklı ya da Çanaksız olarak D-SMART KURULUM İŞLEMİNİ EKSİKSİZ GERÇEKLEŞTİRMEK.

  Aranan NiteliklerAlanında Tecrübeli, En Az Lise Mezunu, D-SMART SD-IQ-PVR Kutu Özelliklerine Hakim, Raporlama yapabilecek, Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan, Pozitif Enerjiye Sahip, Stres Yönetimi Olan, Sabırlı, Hedef, Satış ve Çözüm Odaklı, B Sınıfı Ehliyete Sahip, Aktif Araç Kullanabilen, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilen, Özgüveni ve Motivasyonu Yüksek, Analitik Düşünce Yapısına Sahip, Zaman Yönetimi Olan 18-29 Yaş Arası, BAY, BAYAN Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması yada tecilli olması gerekmektedir.

  Sektör: Medya, Lojistik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Tekniker

 • İş AçıklamasıİSKENDERUN'DA Bulunan Firmamıza Muhasebe Sorumlusu

  Aranan NiteliklerDenizcilik Sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz içim En az MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun olan, ETA ve LOGO Muhasebe programlarını etkin Kullanabilen Internet üzerindeki Vergi dairesi işlemlerini bilen Tercihan YMM yetkisi olan Muhasebe işlemlerinin tamamından sorumlu olacak MS Office programlarını kullanabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli, İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 45 yaşını aşmamış, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN ( OKUMA YAZMA KONUŞMA ) Muhasebe Yetkilisi aramaktayız. İngilizce bilmesi en önemli kriterimizdir.Cv si uygun olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTuzla Deri OSB'de bulunan lojistik depomuzda çalışacak, ürün toplama, sevkiyat, elleçleme-aktarma, yükleme vb görevleri yerine getirecek BAY personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası, Askerliğini yapmış yada 2 yıl tecilli, Sağlık sorunu ve sabıkası olmayan, Sabit gündüz (08.00-17:30) çalışacak (C.tesi 08:00-12:00) Gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Sorumluluk ve iş ahlakına sahip, En az ilkokul mezunu, Tercihen depo tecrübesi olan, Servis güzergahına uygun ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. Servis : Gebze-Darıca-Beylikbağı

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

 • Penta Grup Yapıİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFOKLİFT EHLİYETİ OLAN EL TERMİNALİ İLE DEPODA ÜRÜN TOPLAMA VE SEVKİ YAPILACAK ÜRÜNLERİN HAZIRLANMASINDA İSTİHDAM EDİLMEK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler<span style="\&quot;font-weight:" bold;\"="">*TERCİHEN SULTANBEYLİ-KARTAL-PENDİK CİVARINDA İKAMET EDEN

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu... İstanbul Sancaktepe merkez ofisimizde görevlendirmek üzere “Satış Pazarlama Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede ofis programlarını kullabilen, İş Makineleri ve Forklift sektöründe en az 3 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısında, Etkin iletişim kurabilen ve takım çalışmasına inanan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu

 • GratisKocaeli, İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEl terminaline düşen tüm iş emirlerini eksiksiz, hatasız ve zamanında yerine getirmek Ürünlerin depolama, düzen ve işleyişini sağlamak Depodaki tüm bölümlerde çalışabilmek Toplama, iade, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek

  Aranan Nitelikler  Gebze'de bulunan depomuzda çalışabilecek Yoğun iş yükünü kaldırabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye bakım hizmetleri vermektedir. Bu kapsamda aşağıda belirtilen özelliklere sahip “CCTV Operatörü” unvanında İzleme Merkezi’nde görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi (Silahlı/Silahsız), Vardiya sisteminde çalışabilecek, En az lise mezunu, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Gelişime açık, Tercihen CCTV, Alarm ve Access sistemleri konularında deneyimli, (İzleme Merkezi Kozyatağı’nda şubede olduğu için bulunduğundan İstanbul Anadolu yakası başvuruları tercihimizdir.) 

  Sektör: Lojistik, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıUluslararası Karayolu Lojistik faaliyetlerinin kapsamında belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirir, fiyat çalışmalarını yapar, müşteri taleplerini doğrultusunda teklif hazırlar.

  Aranan NiteliklerHoroz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. Şirketimizin Mahmutbey Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversite Mezunu Uluslararası Karayolu Taşımacılığı konusunda minimum 1 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Çalıştığı şirketlerde belirlenen hedefler üzerinde satış ve ciro gerçekleştirebilmiş, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik ile ilişiği olmayan ( erkek adaylar için) Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, "Satış Uzmanı" arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Tekzen Yapı Marketİstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş' nin grup şirket bünyesinde değerlendirilmek üzere Tuzla' da yer alan depo birimine bağlı olarak, mal kabul, stok takibi gibi süreçleri yönetecek, "Forklift Operatörü" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Minimum lise mezunu, *Forklift ehliyeti bulunan ve iyi derecede forklift kullanabilen *Depo biriminde en az 2 yıl tecrübeye sahip, *Depolama süreçlerine hakim, *Raporlama bilgi ve becerisine sahip, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Vardiya sistemi ile çalışabilecek, Tuzlada ikamet eden (Orhanlı,Aydınlı çevresi) *Tercihen askerlik görevini tamamlamış, evli erkek adaylar.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıKişisel ve Kurumsal Depolama hizmeti veren firmamızda görev alacak olan aradığımız ekip arkadaşımız genel olarak depoların müşteriye ulaştırılması, eşyaların boş depoya taşınması için ekip arkadaşlarına yardımcı olmaktan, ana depoya geri getirilmesi ve sahada müşterilerimiz ile iyi iletişim kurmaktan sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerKamyonet kullanabilen, E,B,C Sınıfı ehliyet sahibi, SRC 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Evden eve nakliye işinde çalışmış, Kamyonet ile müşteri adresine gidip, eşyaların araca yüklenmesine destek olacak, Eşya paketlemeyi bilen, Nakliye sırasında yük taşınmasını ve nakliye ekibini koordine edecek, yük taşıyabilecek, Müşteri ile karşılıklı konuşup, evrak işlerini yapabilecek, Bilgisayar, tablet gibi teknolojileri kullanmaya yatkın, 25-40 yaş arası, Kamyonet kullanmayı iyi bilen, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Dış görünümüne önem veren, Esnek çalışma koşullarına yatkın, dürüst, yaptığı işi benimseyen dinamik ve pozitif ekip arkadaşları arıyoruz. Askerliğini tamamlamış, Ekibimize güç katacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz Depomuz Gebze gişeler yakınındadır. Sadece Çayırova, Darıca, Dilovası, Gebze bölgelerinde oturan adayların CV leri değerlendirilecektir.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • Yurtiçi Kargoİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak, Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerÇayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasında, Tuzla, Kartal, Pendik,Maltepe ve Gebze çevresinde ikamet eden, Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Kurye

 • Sertel LojistikBalıkesir, Denizli 22 Şubat 2017

  İş Açıklaması* Balıkesir İli Bandırma İlçesinde ikamet eden/edebilecek, * En az Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu, * Bay (askerliğini yapmış), * Ekip çalışmasına yatkın, * İletişim becerileri yüksek, * Öğrenime ve yeniliklere açık olan, İnsan Kaynakları Sorumlusu mesai arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Tercihen İnsan Kaynakları konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, * Bilgisayar programlarını kullanmasını bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıScope: The District Sales Executive (DSE) position is our core "Sales Role", as part of an integrated sales team providing exceptional service to a diverse client base. The DSE is responsible for collaborating with an experienced management team in the development of client specific solutions while integrating leading edge technologies which will add value throughout the supply chain. Main Tasks & Responsibilities: (include but not limited to) • Visit company contacts at their offices. Drive or be driven to the customer’s locations • Manage an assigned territory and demonstrate extensive knowledge of potential customers and competitors in this area.  • Present/Explain value-added solutions to Target company contacts. • Orchestrate involvement of multiple people in the Sales process, so that new customer revenue is consistently secured for our district office and Expeditors network. • Assess assigned territory for industry trends and communicate them to the District Sales Manager. • Build and then maintain a good pipeline of 25 Target and 50 Prospect companies, and approximately 100 researched and qualified sales Leads. • Visit Target companies at least once per month, while maintaining an acceptable number of total visits.  Minimum expectation is 60 sales calls per month:  70% with Target companies, and 30% with Prospects, which includes first appointments with new Prospects.  Written pre-call planning is required. • Complete Sales record keeping in our CRM system according to published time and completion standards. • Support the Transition & Implementation phase of the Sales process through customer introductions, information transfer, and securing any necessary customer paperwork.  When needed, support AR collection. • Attend training & development sessions to continue developing selling skills and updating Expeditors Product and Service knowledge.

  Aranan Nitelikler• Oral and written proficiency in English language • Strong problem solving, organizational and interpersonal skills • Work productively both individually and in a team environment • Propensity to successfully manage priorities and respond to deadlines ahead of schedule • Strong influential skills • A University Degree or recognized professional qualification as a university equivalent is required  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Arkas Holding A.Ş.Konya, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıArkas Lojistik A.Ş. Konya ofisimizde görevlendirilmek üzere; mevcut ve potansiyel müşteri portföyünün takibi ve geliştirilmesi amacıyla, şirketin satış politikalarına paralel olarak belirlenmiş hedeflere ulaşmada tüm satış faaliyetlerini yerine getirecek ve pazardaki gelişmeleri yakından takip edecek bir takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Yurtiçi KargoAnkara, Çankırı, Kırıkkale, Kocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGöreve çıkmadan önce aracın bakımını gerçekleştirmek, Kargoların ilgili yerlere taşımasını sağlamak, Kargoların yükleme ve indirme işlemlerine yardımcı olmak, Araç ile ilgili her tür hasar, arıza ve kazayı zamanında ilgili yetkililere bildirmek, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerAnkara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ankara,Kırıkkale Çankırı ve çevresinde ikamet eden, Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıÇalışmakta olduğumuz Çerkezköy lokasyonlu uluslararası kurumsal üretici firma ile dış ticaret-mevzuat işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak “DIŞ TİCARET UZMANI” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinden veya dış ticaret ile ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3-4 yıl deneyim sahibi, Dış Ticaret mevzuatına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Uyumlu ve aktif çalışmayı seven, İletişim becerileri gelişmiş, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen. Çorlu, Çerkezköy bölgesinde ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Lojistik, Gümrükleme, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yardımcı

 • Yurtiçi Kargoİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGöreve çıkmadan önce aracın bakımını gerçekleştirmek, Kargoların ilgili yerlere taşımasını sağlamak, Kargoların yükleme ve indirme işlemlerine yardımcı olmak, Araç ile ilgili her tür hasar, arıza ve kazayı zamanında ilgili yetkililere bildirmek, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerÇayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasında, Tuzla, Kartal, Pendik,Maltepe ve Gebze çevresinde ikamet eden, Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTurizm sektöründe hizmet veren firmamızda çalışacak esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek  YABANCI DİL BİLGİSİ olan VIP araç sürücüleri

  Aranan Nitelikler25-45 yaş aralığı. Şöförlük deneyimi. VIP araç kullanabilecek. İstanbulu iyi bilen. B sınıfı ehliyet. SRC 2 ve Psikoteknik belgesi. İngilizce dil bilgisine sahip Bakımlı ve özenli. Esnek saatlere ayak uydurabilecek ( Zaman zaman uzun vardiya çalışılmaktadır )

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Otelcilik, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Yurtiçi Kargoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGelen müşterilerin karşılanmasını sağlamak, Gelen-giden kargo bilgilerinin eksiksiz sistem girişlerini gerçekleştirerek faturasını oluşturmak, Her türlü evrakın talimatlara uygun şekilde dosyalanmasını ve muhafaza edilmesini sağlamak, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerÇayırova Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu Yakasında, Tuzla, Kartal, Pendik,Maltepe ve Gebze çevresinde ikamet eden, Kargo Operatörü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • Yurtiçi KargoKars, Hakkari, Erzurum, Erzincan, Bitlis, Bingöl, Ardahan 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGöreve çıkmadan önce aracın bakımını gerçekleştirmek, Kargoların ilgili yerlere taşımasını sağlamak, Kargoların yükleme ve indirme işlemlerine yardımcı olmak, Araç ile ilgili her tür hasar, arıza ve kazayı zamanında ilgili yetkililere bildirmek, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerErzurum Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC4 belgesi ve Psikoteknik raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli, Van ve çevresinde ikamet eden, Sürücü pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSu İzolasyonu konusunda - İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Ümraniye'de bulunan deposunda görevlendirilmek üzere 'Depo Sevkiyat Sorumlusu' arıyoruz. Malzeme giriş-çıkış işlemlerinin bilgisayar ortamında kayıt yapılması Müşterilere sevk edilecek ürünlerin hazırlanması, Üretici firmalardan gelen ürünlerin ilgili raflarına yerleştirilmesi, Tedarikçilerden gelen ürünlerin irsaliye ve adet kontrolünün yapılması, Müşterilere gidecek ürünlerin irsaliyelerinin kesilmesi, Müşteriler tarafından talep edilen malzemelerin yüklenmesi ve sevkinin yapılması, Depo sayımlarının yapılması, Stokta azalan ürünlerin Satınalma birimine bilgisinin verilmesi,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Depo operasyonu / sevkiyat işlemlerinde en az 1 yıl tecrübe sahibi, Stok takip programını kullanabilecek düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Üretim, depolama ve malzeme sevkiyat faaliyetleri sürecini bilen dikkatli titiz enerjik Src belgesi olan, psikoteknik belgeli, ehliyetli aktif sürüş deneyimine sahip Tercihen aktif olarak forklift kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama yapabilen, takipçi, titiz, düzenli , ciddi ve sonuç odaklı, Tercihen Planlama, organize etme ve koordinasyon becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden (Ümraniye bölgesinde ikamet etmesi tercih sebebidir.)

  Sektör: İnşaat, Lojistik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şoför

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. İstanbul Giyimkent şubemizde, operasyon memuru olarak görev almak üzere aşağıdaki niteliklerdeki adaylarla tanışmak istiyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - Tercihen SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan ya da görevi itibariyle başvuru yaparak bu belgeleri alabilecek olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. - 20-38 Yaş arasında erkek adaylar,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bankacılık / Finans, Lojistik

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Memur, Şoför

 • Gacİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKabataş' ta yer alan ofisimizde görev alacak Acentelik konusunda ve gemi geliş kontrolleri konusunda tecrübeli "Gemi Acente Operasyon Sorumlusu" aramaktayız. Türk boğazlarından transit geçen ve Türk limanlarına uğrak yapacak gemilere acentalık servisi sağlanması, Boğazlardan geçen gemiler için sürekli bilgi akışı sağlanması, Boğazlardan geçen gemilerin kumanya, yedek parça, tayfa değişimi süreçlerinde servis vermek. Operatörlüğünü yaptığı gemilerin liman ve transit geçişlerinde oluşacak olan resmi ödemelerin takibi, Gerektiğinde limanlardaki gemileri ve transit geçen gemileri ziyaret edecek, Armatörlere/kiracılara bilgi akışının detaylı ve düzenli olarak sağlanması,

  Aranan NiteliklerTercihen ilgili bölümlerden mezun, İyi seviyede İngilizcesi olan (yazılı ve sözlü olarak kolaylıkla iletişim kurabilen), En az 5 senelik acente ve gemi üzerinde deneyimi olan, Office ve bilgisayar programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Takım çalışmasına yatkın, Aktif, dinamik, öğrenmeye açık ve sonuç odaklı adaylar arıyoruz.

  Sektör: Lojistik, Gemi/Yat/Tersane, Denizcilik

  Pozisyon: Gemici, Sorumlu

 • Yurtiçi Kargoİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak, Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak, Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek, Sosyal Haklar: Yemek, Servis veya Yol Yardımı, İkramiye

  Aranan NiteliklerBoğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; En az Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, İstanbul Avrupa Yakasında, Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Kağtıhane ve çevresinde ikamet eden, Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Kurye

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?