Lojistik İş İlanları

Hepsini Temizle
Lojistik
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bursa Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; Ağır vasıta araçların tamir ve bakımlarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Motor Bölümü’nden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl mekanik teknisyeni pozisyonunda deneyimli, Diagnostik cihaz ile arıza teşhisi yapabilen, Ticari araç ( özellikle ağır vasıta) bakım onarım tecrübesi olan, Src ve Psikoteknik belgelerine sahip, Mesleki yeterlilik belgesi olan, 25-40 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf, Bursa / Osmangazi'de ikamet eden “OTO TAMİRCİSİ” aranmaktadır.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DAĞITIM VE LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN Depo stoklarının takibini yapmak, Sevkiyatın tüm rut planını düzenlemek ve performansını kontrol etmek, Deponun genel işleyişini ve düzenini sağlamak, Deponun diğer departmanlarla koordinasyonunu sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, Depo Yöneticiliği yapmış, Depo yalanında en az 10 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden, Bay, "DEPO ŞEFİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Yükleme-Boşaltma Elemanı
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tuzla-Tepeören bölgesinde de hizmet verdiğimiz lojistik firmasında görevlendirilmek üzere ; Gece vardiyasında çalışabilecek, Yükleme ve boşaltma hizmetine engel olacak sağlık sorunu bulunmayan, Askerlik ile ilişiği kalmamış, 40 yaşını aşmamış bay çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Sevkiyat Personeli
  Yiğit Mağazacılık
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın , Sevkiyat Departmanında görevlendirilecek Sevkiyat Görevlileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Sevkiyat öncesi ürünlerin ambalajlanması ve etiketlenmesini yapacak, Sevk edilecek ürünlerin irsaliyeye uygun olarak hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilen. -Mobilya montaj konusunda deneyimli -Askerlik ilişkisi olmayan erkek adaylar -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen -Takım çalışmasına yatkın -Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • Kurye/Depo Elemanı
  Nwg Services
  Denizli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Depoya gelen ürünlerin araçlara yükleme, boşaltma ve dağıtım operasyonunda teslim etme işlemlerini yerine getirmek. Ev teslimatı araçları ile evlere ürün teslimatı yapmak.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 18-35 yaş arası, Denizli'de ikamet eden, Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • Depo Sorumlusu
  Puledro
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi mağazalar, yurtdışı bayiler ve online satış kanallarından gelen taleplerin hazırlanması ve sistemi aktif olarak yönetmek. Kumaş deposunun sevk ve idaresini sağlamak. Ürün ve kumaş depo envanterlerini periyodik olarak kontrol etmek, depo kapasite planlamasını yapmak ve yönetime raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl tecrübesi olan, Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, MS Office Programlarına hakim, Analitik düşünebilen,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Erkek Depo Elemanı alınacaktır İŞ YERİMİZ SANCAKTEPEDEDİR

 • Tır Şoförü
  Kervan Tekstil San. ve Dış…
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tır Şoförü – Sancaktepe/İstanbul Mağazacılık Perakende satış ev ve bahçe mobilyaları ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Sancaktepe Merkez Depomuz için "Tır Şoförü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya Lise mezunu, D, E sınıfı ehliyetli, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Şeytan Dingil araç kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, Şehirler arası yol deneyimi olan ve şehir içini iyi bilen, Merkez depodan mağazalara nakliye işlemlerini gerçekleştirebilecek, Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 30-35 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul – Anadolu yakası Sancaktepe, Ümraniye civarında ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ön Muhasebe
  Orkun Group
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren İstanbul / Büyükçekmece / Tepecik'te ‘bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ERKEK ‘ÖN MUHASEBE PERSONELİ' aranmaktadır. Tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Mimaroba ve Çatalca semtlerinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe alanında deneyim sahibi, Tercihen Uluslararası nakliye sektöründe deneyimli, Tercihen ‘Soft’ programı kullanabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yurtdışından gelen faturaların kaydını yapabilecek, Analitik düşünce becerilerine sahip, Değişim yönetimi, müzakere becerileri ve sürekli performans geliştirmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış, Pratik çözümler üretebilen dikkatli ve takipçi, Evrakların dosyalamasını yapabilecek, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Forwarding deniz taşımacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, MS Office uyğulamalarınıda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve hedef odaklı.

 • Muhasebe Uzman Yardımcısı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tüm muhasebe kayıtlarının tutulması Beyanname, gelir tablosu, bilanço vb. evrakların düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi, tercihen Üniversite mezunu, Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl mesleki deneyime sahip, MS Office programlarına iyi derece hâkim, Muhasebe programlarını iyi derece kullanabilen,tercihen SAP bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Seyahat etmesine engel durumu olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Lojistik Depo Personeli
  Dinamik Otomotiv
  Türkiye Geneli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye çapında şubeleri olan,otomotiv toptan yedek-parça sektöründe lider durumda olan firmamıza "Lojistik Depo Personeli” olarak görevlendirilmek üzere Her türlü mal kabul ve mal çıkış işlemlerini gerçekleştirecek Depoya gelen siparişleri ayıracak Depo operasyon süreçlerine yardımcı olacak Depo stoklarının takibini yapacak Depo düzeninin sağlanmasına yardımcı olacak

  Aranan Nitelikler En az İlköğretim, tercihen Lise/Yüksekokul mezunu Tercihen Depolama/lojistik konusunda deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek 22-35 yaş aralığında Askerlik hizmetini tamamlamış Bay takım arkadaşları arıyoruz.

 • Romanya Karayolu Operasyon Sorumlusu
  Logitrans Lojistik ve Taşımacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Romanya hattinda calisan öz varlik araclarimizin takibini yapabilecek Tum operasyonu ve dokumantasyonu yurutebilecek Arac soforleri ile kontak halinde olacak ve onlari yonlendirebilecek Romanya ofisimiz ile koordinasyonu saglayabilecek Full ve parsiyel yüklemelerimizi organize edebilecek Musteri kazanimi icin de faaliyet gösterecek (Musteri portfoyu olanlar tercih sebebidir.)

  Aranan Nitelikler Bay veya Bayan Ingilizce ve Romence bilen Universite veya Yuksekokul mezunu Romanya Karayolu Operasyonda konusunda tecrubeli Yogun calisma temposuna alisik ve esnek mesai saatlerine uyum saglayacak Takim calismasina yatkin ve iletisim becerileri yuksek Anadolu yakasinda ikamet eden (Isyerimiz Orhanli/Tuzla'dadir) Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen SIBER paket programini kullanabilen

 • İş Açıklaması Uluslararası lojistik sektöründe hizmet veren firmamıza denizyolu ihracat / ithalat bölümünde , FCL ve LCL operasyon süreçlerini yürütecek, gerekli dokümantasyon işlemlerini ve günlük yük takibini yapacak Operasyon Sorumluları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Denizyolu konteyner taşımacılığında minimum iki yıl çalışmış, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık olan, Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip, Takipçilik yeteneği güçlü ,hızlı ve pratik düşünme yeteneğine sahip, Raporlama yapabilen ,dikkatli ve titiz çalışabilecek, MS Ofis programlarına hakim, 30 yaşından büyük olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Operasyon Elemanı
  Go Group Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Taşıma türüne uygun ulaşım organizasyonlarını planlamak. İthalat-İhracat konusundaki tüm verilerin sisteme girişini yapmak. Bilgi akışını sağlamak ve pratik olmak.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Lojistik Sektöründe Faaliyet Gösteren Global Kökenli Firmamız İçin; Üniversite mezunu Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca, tercih sebebi olacaktır) Lojistik sektöründe benzer pozisyonda deneyimli MS Ofis programlarına hakim İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Sistemli, düzenli çalışabilen ve dikkatli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Büyükçekmece’ye kolay ulaşım sağlayabilen Operasyon Elemanı Aramaktayız.

 • Satış Pazarlama Sorumlusu
  Go Group Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Satış faaliyetleri ile mevcut müşteri portföyünü korumak ve geliştirmek. Yeni müşteriler kazandırmak, müşteri memnuniyeti ve devamlılığına özen göstermek. Bölümünün genel hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak. Düzenli raporlama yapabilmek.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Lojistik Sektöründe Faaliyet Gösteren Global Kökenli Firmamız İçin; Üniversite mezunu Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca, tercih sebebi olacaktır) Satış ve pazarlama alanında tecrübeli ve tercihen portföy sahibi olan Lojistik sektöründe benzer pozisyonda deneyimli MS Ofis programlarına hakim İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Sonuç ve çözüm odaklı düşünce yapısına sahip Seyahat engeli olmayan Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Büyükçekmece’ye kolay ulaşım sağlayabilen Satış Pazarlama Sorumlusu Aramaktayız.

 • İş Açıklaması Uluslararası deniz taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmamıza "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli , İngilizce dil bilgisine hakim, Prezentabl, Bayan. Cumartesi-Pazar mesaimiz yoktur.

 • Operasyon Uzmanı
  Viptaş Uluslararası Lojistik…
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Forwarding deniz taşımacılık konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, MS Office uygulamalarında deneyimli, Operasyon süreçlerini takip edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve hedef odaklı.

 • Tedarik Zinciri Uzmanı
  Komşufırın
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız için"TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilmek üzere ( Lojistik Meslek Yüksek Okulu yada 4 yıllık bir üniversite mezunu ) Tedarikçi siparişleri ve stok takiplerinde görev alacak, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Depo süreç yönetimi ve Lojistik Planlamaya destek verebilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ehliyeti olan – Aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Depo Elemanı
  Gratis
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Depoya gelen ürünleri teslim almak, ürünlerin sayım mutabakatını ve evrak kontrolünü yapmak, Ürünlerin depo yerleşimini ve düzenini sağlamak.Mağazalara yapılacak sevkiyatları hazırlamak Ürünlerin depolama, düzen ve işleyişini sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Yoğun iş yükünü kaldırabilecek, Mal sevkiyatını yapabilecek, Kartal-Gebze E-5 otoyolu civarı ikamet eden, En az Lise Mezunu, Tercihen Depo ve stok yönetiminde tecrübeli , Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay eleman aranmaktadır.

 • Satış ve Pazarlama
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Denizyolu konteyner taşımacılığı

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, İngilizce bilen, Denizyolu konteyner taşımacılığına hakim BAYAN personel alınacaktır.

 • Mal Kabul Görevlisi - Kalite
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gebze Balçık'ta bulunan depomuzda Kalite Kontrol Uzmanı'na destek olarak mal kabulünde ürün kontrollerini yapacak 'Mal Kabul Görevlisi' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Gebze civarında ya da E-5e çok yakın lokasyonlarda ikamet eden - Daha önce mal kabul ve depo kalite süreçlerinde yer almış - Dikkatli, hızlı ve lojistik alanında kariyerine devam etmek isteyen - Tercihen E-Ticaret deneyimi olan - 30 yaşını aşmamış

 • Operasyon Planlama Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Otomotiv lojistiğinde faaliyet gösteren firmamızda görev almak üzere Operasyon - Sevkiyat Planlama Uzmanı aramaktayız. Uluslararası müşterilerden siparişlerin alınması, sisteme girilmesi ve takip edilmesi, Diğer operasyon uzmanları ile tır ve yük planlamasının yapılması, Planlanan yüklemelerin sistemden takip ve kontrol edilmesi, Nakliye ile ilgili gümrük işlemlerinin takibi, Tır karnesi gibi önemli evrakların takip edilmesi, Müşteri firma yetkililerine düzenli bilgi akışının sağlanması, Yüklemelerin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerin takibi, ilgili tarafların bilgilendirilmesi, Faturaların kesilmesi, dosyalanması ve raporlanması, Ay sonu sevkiyat raporlamasının yapılması, Sevkiyat planlamasının en verimli şekilde yapılabilmesi için müşterilerle irtibatta kalarak yeni yük bulunması, KPI’ların belirlenmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması, Operasyonel süreçlerin en etkin ve verimli yönetimi için gerekli sistem ve süreç geliştirmelerinde sorumluluk alınması, Şirket içindeki diğer departmanlarla etkin koordinasyonun sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme, Lojistik veya uluslararası ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik sektöründe operasyon tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, ERP sistemlerinde tecrübe sahibi olan (AS400 ve benzeri) Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Saha Yöneticisi
  Firma Adı Gizli
  Kocaeli 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Zamanında ve hasarsız yükleme yapılması için, iş ve iş gücü planlaması Saha stoklama kapasitesinin verimli kullanılmasının sağlanması ve efektif yükleme planı oluşturulması Ürün hasar takibinin yapılması, raporlanması, hasar oranlarını düşürmek üzere önlemler geliştirilmesi Saha işgücünün çalışma saatlerinin, ve günlük iş takiplerinin kontrolü, mesai takibi ve raporlamasının yapılması. Şirket standart güvenlik ve kalite prosedürlerinin uygulanmasını sağlamak için gerekli eğitimlerin verilmesi, denetimlerin yapılması Saha ekibinin performans değerlendirmesinin yapılması ve gelişim süreçlerini planlanması ve aksiyon alınması Sahada gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin alınması Müşteri taleplerine istinaden gerekli kararların alınması, yönetim ile aksiyon planı oluşturulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (en az ön lisans) mezun, Tercihen lojistik sektöründe benzer görevde en az 3 yıllık deneyime sahip, Maviyaka yönetiminde tecrübe sahibi, Tercihen orta düzeyde ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Ekip yönetimi, vardiya takibi ve koordinasyon konularında tecrübeli, Stok yönetimi, takibi ve raporlama yapabilen, Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünen, Sonuç ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen,

 • Hasar ve Sigorta Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bitmiş araç taşıma sektöründe kalite odaklı lojistik hizmeti veren şirketimizin operasyon departmanında görev almak üzere Hasar ve Sigorta Uzmanı aranmaktadır. Hasar verilerini ve maliyet tahminlerini araştırmak, sisteme girmek ve istenilen raporlamaları hazırlamak, Müşteriden gelen hasar taleplerini, şirket verileriyle karşılaştırmak, gerekli soruşturmaları yaparak zamanında ve doğru aksiyon almak, Hasarlar ile ilgili müşteriden gelen faturaları kontrol etmek, sisteme girmek ve analiz sonucu çıkan durumu raporlamak, Nefaset bildirimlerini incelemek ve şirket verileriyle karşılaştırmak, müşteriye gerekli geri bildirimi vermek, İlgili tüm belgeleri dosyalamak, hasarlar ile ilgili tüm süreçleri takip etmek, Departman yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans veya MYO bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Sigorta - Hasar Bölümünde en az 2 yıl deneyimi olan, Tercihen araç hasarları konusunda bilgisi olan, Tercihen ERP sistemi tecrübesi olan, Müşteri ve sonuç odaklı, Mükemmel iletişim ve ikna becerilerine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve insiyatif kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Kocaeli sahamızı düzenli olarak ziyaret edebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için),

 • İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Lojistik sektöründe personel ve özlük işleri konusunda en az 5-6 yıl yöneticilik pozisyonu olmak üzere, asgari 10 yıl deneyimli Yasal mevzuatlara hakim Sonuç odaklı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Dikkatli ve titiz İletişim yeteneği kuvvetli Anadolu yakasında ikamet eden Ms Office programlarını etkin kullanabilen "Personel ve Özlük İşleri Müdürü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Muhasebe Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * SMMM belgesine sahip, * Kurumsal şirketlerde 5 yılı yönetici olmak üzere en az 15 yıl tecrübe sahibi, * Tercihen halka açık şirket deneyimi bulunan, * Muhasebe paket programlarını etkin kullanan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MUHASEBE MÜDÜRÜ çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Mali İşler Denetim Müdürü
  Reysaş Logistics
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Mali İşler ve Finans süreçlerine hakim, * Denetim alanında tercihen lojistik sektöründe finansal ve operasyonel süreçlerin kontrolü konularında en az 5-7 yıl deneyimi olan, * Tercihen SMMM belgesi olan, * Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, * Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı çalışan, * Dikkatli ve titiz, * Anadolu yakasında ikamet eden, * "Mali İşler Denetim Müdürü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa,Balkanlar ve Ortadoğu ile Asya Ülkelerine yönelik komple ve parsiyel ihracat, ithalat taşımaları ile gabari dışı taşımalar konusunda pazarlama ve satış yetkilisine yardımcı olmak,satış yapmak.

  Aranan Nitelikler - Uluslararası taşımacılık,lojistik,ağır taşıma veya forwarding pazarla ve satış konularında yetiştirilmek üzere kısa sürede satış deneyimi sahibi olabilecek yada halrn pazarlama satış deneyimi olmak(tercihen). - Satış enstrümanlarının (sıcak saha satışı,e-satış,tele-satış,vs.) tamamını kullanmak - Yüksek Okul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak(tercihen) - Satış ve müşteri ilişkileri güçlü,prezantabl,dinamik,araştırmacı,öğrenmey açık ve girişken olmak - Kendiyle barışık,pozitif ve yüksek motivasyona sahip olmak - Aktif oto sürücüsü olmak(trecihen) - Sıcak saha satışı yapmaya engel bir durumu olmamak - Yabancı dil (ingilizce) bilmek (tercihen) - Erkek adaylar için askerlik sorunu bulunmamak - Çalışmayı sevmek ve kısa sürede yeni müşteriler kazandırabilmek -Bayan yada Bay -İşyeri Beylikdüzü'ndedir.

 • İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı
  Alc Lojistik
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Başta İtalya olmak üzere diğer Avrupa ve Ortadoğu Ülkelerine Karayolu ağırlıklı ihracat taşımaları yapan firmanın İhracat Operasyon Yetkilisine yardımcı olmak,operasyon süreçlerinin başından sonuna kadar tüm süreceinde İhracat Yetkilisini asiste etmek,ihracat operasyon uzmanı yetiştirilmek üzere çalışmak.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, -Yeterli düzeyde İngilizceye sahip olmak (konuşma ve yazma) -Öğrenmeye açık,girişken ve lojistik işinde ilerlemek isteyen -Ekip çalışmasına yatkın,pozitif kişiliğe sahip olmak -Kendiyle ve çevresiyle barışık,çalışmayı seven ve öfkesini kontrol edebilen -Erkekler için askerliğini yapmış yada uzun süreli tecilli olmak -İşyeri Beylikdüzü'ndedir.

 • Depo Elemanı (Gebze)
  Kiğılı
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketin politikalarına ve önceliklerine uygun olarak hareket edip, ekip arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışarak, görevli olduğu bölümün tertip ve düzenini sağlamak. Buna ek olarak hizmet performansımızın sürekli gelişmesine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler Gebze Lojistik Merkezimizde çalışmak üzere; En az lise mezunu, Tercihen Lojistik/Depo alanında deneyimli, 18-30 yaşları arasında, Askerliğini tamamlamış, Gebze, Çayırova, Pendik veya E-5 güzergahı üzerinde ikamet eden, Depo Elemanları aranmaktadır.

/
11
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Lojistik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?