Rossmann

Firma Detay

Rossmann Hakkında

Merkezi Almanya Hannover'de yer alan Rossmann, 1972 yılında kurulmuş, Drogeriemarkt konseptine sahip mağazalar zinciridir. Almanya’nın perakende devlerinden biri olan firmamız,  kuruluşundan itibaren büyüme stratejisini istikrarlı şekilde sürdürmüş; açtığı yeni mağazaların yanı sıra şirket alımlarıyla da bu stratejisini desteklemiştir.

Bugün Almanya dışında Polonya, Macaristan, Çekya, Arnavutluk, İspanya ve Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Rossmann, Türkiye’ye 2010 yılında yatırım kararı almış; İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere farklı illerde yüzden fazla mağaza ile faaliyet göstermektedir.

Kendine has konsepte sahip olan mağazalarımızda; cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorileri mevcuttur.Tanınmış marka ve ürünleri müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Rossmann, Rossmann Kalite Markaları (RQM) diye tanımladığı, kendisine ait 30'un üzerinde marka ve bu markalara bağlı 3.000 civarında ürünü de tüketicinin kullanımına sunmaktadır. 

Şirketimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.rossmann.com.tr’den ulaşabilirsiniz. 

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 10:00 - 22:00 Cumartesi: 10:00 - 22:00 Pazar: 10:00 - 22:00

Rossmann İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim