Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mühendislik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mühendislik
 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimizin; AR-GE departmanında çalışacak Arge Asistanı arayışı bulunmaktadır. Arge Mühendisleri ile koordineli çalışacak, Dokümantasyon ve kayıtların tutulmasını sağlayacak, Toplantı notlarını kayıt altına alacak, mail ortamında iletecek, Talimatların oluşturulması işlerini takip edecek, Çeşitli süreçlerde Arge Mühendislerine destek verecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik veya Mühendislik tarafında faaliyet gösteren firmalarda Asistanlık yapmış, İyi düzeyde Autocad bilen, Dinamik, Gelişime açık.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıIsparta da Demir Çelik tesisleri için Makina üreten tesislerimizde görevlendirmek üzere Kalite Sistem Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Kalite yöneticiliği konusunda deneyimli, -Makina veya Endüstri Mühendisi -Tercihen İyi derecede İngilizce Bilgisi, -Askerliğini tamamlamış -ISO kalite Sistemlerine Vakıf

  Sektör: Makine, İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Grup Müdürü, Müdür, Mühendis, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıŞİRKETİMİZ BARTIN İLİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP 30 YILDIR İNŞAAT PROJE VE MÜTEAHHİTLİK İŞLERİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR. Her tür inşaat işleri ile plan proje uygulama alanı ve müteahhitlik işleri,kat karşılığı inşaat yapımı ile ısı yalıtımı uygulama alanlarında çalışmaktayız.

  Aranan NiteliklerBartın ilindeki mimarlık büromuzda ve şantiyelerimizde çalışacak BAYAN MİMAR ; MİMARİ ÇİZİM Programlarını kullanabilen,öğrenmeye yatkın ve Ekip çalışmasına önem veren ŞANTİYE VE OFİS Ortamlarında çalışmayı sürdürebilecek mesleki niteliklere haiz, Kısa zaman dilimi olarak şirketimizde çalışma anlaşında olmayacak; İşi öğrenip yeterli tecrübeyi edindiğini zannederek şirketimizden ayrılmayı düşünmeyen BAYAN MİMAR aranmaktadır.

  Sektör: Çevre, Mühendislik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklamasıİş Tanımı; · Ürün ve hizmet kalitesi geliştirme amaçlı proses ve ürün geliştirme faaliyetlerine katılmak, · Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin takibi, · Proses denetimleri yapmak, · Üretim, süreklilik, günlük idari faaliyetleri de kapsayan tüm üretim fonksiyonlarını yönetmek, · Vardiya amirleri ile birlikte vardiya bazlı üretim organizasyonu yönlendirmek, · Verimlilik, kapasite aygıtları, devamsızlık ve aksama gibi operasyonel göstergeleri raporlamak, · Operasyonel gösterge sonuçları ve tesis ihtiyaçları, temelli sahalarda devamlı iyileştirme projelerinin koordinasyonunu ve yönetimini sağlamak, · Ürünlerin arzulanan kalite, zaman, kapasite verimi ve maliyette üretimini sağlamak, · Faaliyetleri iç ve dış müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirmek, · Tüm bunların sağlanması için gerekli süreç(lerin) ve bu hizmet ve ürünlerin üretimi sırasında gerekli olan iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin planlanması, kontrolü ve yönetimi ile ilgili bilgi aktarımını ve raporlamayı yapmak.

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz Coşkun Group, 1983 yılında demir çelik ticaretine adım atmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini arttırmak amacı ile 1990 yılında ithalata başlamış ve edindiği ticari birikimi sürekli ve doğru yatırımlarla artırarak günümüz demir çelik sektörünün önde gelen firmaları arasına girme başarısını göstermiştir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız bugün başta makine, otomotiv, savunma sanayi ,inşaat, beyaz eşya, çelik konstrüksiyon ve imalat olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine, kendi üretimi olan ürünleri yanı sıra iç ve dış piyasadan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır. Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için Kocaeli-Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "ÜRETİM ve KALİTE MÜHENDİSİ " alınacaktır. Genel Nitelikler; Üniversitelerin Makina, Metalurji, Malzeme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Dinamik, esnek çalışma ortamlarına uyum sağlayabilecek Üretimsel süreçlerde proaktif yaklaşımı benimseyen, Analiz ve Raporlama yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk alabilen, sistematik çalışan, İş ahlakı olan, iletişim becerileri güçlü Üretim veya Kalite konusunda tecrübeli veya tecrübesiz

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamızın Ankara ofisinde, Java tabanlı web projelerimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. İş tanımı Java teknolojilerinin kullanıldığı projelerde front-end ve back-end yazılım geliştirmedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun, 1-3 yıl iş deneyimine sahip, Maven, Spring MVC, Hibernate, JSP, JavaScript/JQuery bilgi ve deneyimi olan, İlişkisel veritabanı bilgi ve deneyimine sahip, İlgili teknolojileri en az bir projede kullanmış olan, Araştırmacı ve yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli, İngilizce bilen, Erkek adaylar için; en az 1 yıl askerlikle ilişiği olmayan, İşini seven ve işi ile ilgili tamamlayıcı inisiyatif alabilen, Sorumluluk disiplin ve özgüven sahibi, Güçlü iletişim ve takım çalışması yetkinliği.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıArtemis Asansör, kumanda sistemleri ve seri haberleşmeli butonyer imalatı yapan mühendislik firmasıdır. ASANSÖR KUMANDA PANOSU İMALATINDA ÇALIŞACAK PERSONEL ALINACAKTIR. yol+yemek+sigorta mevcuttur. cumartesi-pazar mesaimiz yoktur. servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler*MESLEK LİSESİ MEZUNU *ELEKTRONİK PANO İMALATINDA TECRÜBELİ *ELEKTRONİK ÇİZİMLERİ OKUYABİLEN *18-35 YAŞ ARALIĞINDA

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFirmamız "Ankara / Mustafa Kemal Mahallesinde yer alan Merkez Ofisimiz" ve mevcut teknik kadromuzla uyum içerisinde çalışabilecek, şehir dışı ve içi şantiyelerimizin gerekli organizasyonunu sağlayabilecek, keşif, metraj ve teklif hazırlama konularında deneyimli firmamıza yenilik sağlayabilecek , Elektrik Mühendisi veya Elektrik-Elektronik Mühendisi

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Orta gerilim, kuvvetli akım ve zayıf akım konularında tecrübe sahibi, *İyi derece AUTOCAD ve Microsoft Office Programları kullanabilen, *Keşif ve Metraj konularında tecrübeli, *İhale ve Teklif hazırlama konularına hakim, *Şantiye tecrübesi bulunan, *En az 5 yıl deneyimli, *Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, *Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklamasıİos ve Android uygulama konusunda çok tecrübeli, uygulama tasarımlarını tasarımcıdan eksiksiz teslim alacak, yazılım konusunda eksiksiz bir şekilde uygulama sonlandıracak takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler20-35 yaş arasında B sınıfıı ehliyet sahibi, Seyahat engeli olmayan, Hızlı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İnsani ilişkileri kuvvetli, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, sorumluluk sahibi,takım çalışmasına yatkın, zaman yönetiminde başarılı, yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZDA ŞUBE EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE TAM ZAMANLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK, HEM ETÜTLERE GİRİP HEM DE EĞİTİMİ ORGANİZE EDEBİLECEK EĞİTİM ASİSTANI ALINACAKTIR.. BU POZİSYONDA ÇALIŞMA SAATLERİ CUMARTESİ+PAZAR 08:30-19:00 SALI+ÇARŞ+PERŞ+CUMA 10:00-20:30 PAZARTESİ İZİN GÜNÜ OLUP HAFTAİÇİ BİR GÜN DE SAAT 14.00TEN SONRA İŞBAŞI YAPILACAKTIR.. YANİ HAFTALIK 1,5 GÜN İZİN OLACAKTIR.. NOT: ÜMRANİYE ŞUBEMİZE ULAŞIMDA SORUN YAŞAYACAKSANIZ VEYA KISA BİR DÖNEM İÇİN İŞ ARIYORSANIZ BU POZİSYONUMUZ SİZE UYGUN DEĞİLDİR..

  Aranan Nitelikler- LİSE DÜZEYİNDE SAYISAL DERSLERİN TAMAMINDAN (SADECE BİR BRANŞTAN DEĞİL SAYISAL DERSLERİN TAMAMINDAN) ETÜT VEREBİLECEK VEYA - HER SEVİYEDE İNGİLİZCE KONUŞMA DERSLERİ VEREBİLECEK - DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN - SİGARA KULLANMAYAN - MS EXCEL PROGRAMINI PRATİK ŞEKİLDE KULLANABİLEN - YETİŞMEYE - GELİŞMEYE AÇIK - ÜMRANİYE VEYA ÇEVRE İLÇELERİNDE İKAMET EDEN - TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK VE HAFTASONLARI ÇALIŞIP PAZARTESİ GÜNÜ İZİN YAPABİLECEK - BAY- BAYAN EĞİTİM ASİSTANI ALINACAKTIR..

  Sektör: Eğitim, Mühendislik, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Öğretmen, Mühendis, Tercüman, Kurs Öğretmeni, Danışman

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve Otomobil Anahtarları Programlama - Transponder kopyalama cihaz ve modülleri (RFID uygulamaları) üretip bunların yurtiçi ve yurtdışı satışlarını yapan firmamız bünyesinde AR-GE departmanında çalışacak, C ile mikrodenetleyici programlamaya hakim, PCB çizimi ve devre tasarımları yapabilecek, İngilizce bilen Elektrik-Elektronik Mühendisi arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler1- Devre tasarımları ve PCB çizimleri yapabilecek. 2- C ile mikrodenetleyici programlama yapabilecek 3- Datasheet ve teknik dökümanları anlayıp yorumlayabilecek seviyede İngilizce bilen 4- Askerliğini yapmış - Tam Zamanlı çalışabilecek 5- Tercihen firmamıza yakın ikamet eden ve sigara içmeyen 6- Bay 7- Takım çalışması içerisinde görev alabilecek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde ALTYAPI PROJELERİ hazırlayacak DENEYİMLİ,DAHA ÖNCE ALTYAPI PROJELERİ HAZIRLAMIŞ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAltyapı Projeleri hazırlanmasında çalışmak üzere, Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad-autocad civil 3d vb. program ve/veya programlarına hakim inşaat mühendisleri. Altyapı projelerinde (atıksu, yağmur suyu, yol, içme suyu projeleri) deneyimli,autocad programına hakim teknik ressamlar

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıEnerji,Proses ve Makine Otomasyonunda yurtiçi ve yurtdışı birçok projeyi tamamlamış ve emin adımlarla sürekli büyüyen firmamız için; Otomasyon projelerinde PLC, Operatör Panel ve SCADA yazılımlarını hazırlayıp, sahada devreye alım çalışmalarına katılabilecek, yeni bir takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun Otomasyon projelerinde çalışmaya istekli Tercihen PLC-SCADA yazılımlarında proje deneyimi olan Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 3 yıl tecilli Seyehat engeli olmayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek Disiplinli bir şekilde takım çalışmalarına uyumlu olabilecek Aktif Sürücü İyi derecede ingilizce bilen

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıYönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır. Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir

  Aranan NiteliklerMüşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere; Proje inceleme, planlama, sunum ve raporlama yapabilen, Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan mimarlar aramaktayız

  Sektör: Mimarlık, Reklamcılık, Mühendislik

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Backend & Frontend * Grubumuza ait özel yazılım uygulamalarını ve web sitelerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * Backend, Frontend, Wep Developer ve System Admin, * Arama motorları Seo Çalışmaları

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Yazılım Geliştirme konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Algoritma yeteneğine ve matematiksel zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - C, Php, Symfony, MySql, C++, C#, Sql, Html, XHtml, Html5, Css, Javascript, Java, Swift, Asp, .Net, Ajax, JSon, Xml, Word Press, Bootstrap v.b. yazılım geliştime dillerine hakim, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takıum arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Web Master, Bilgisayar Programcısı, Web Developer, Arama Moturu Optimizasyonu (SEO) Mühendisi

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde, -Mimari projeleri ve detayları hazırlayabilecek "PROJE" konusunda deneyimli Mimar ve Mimari Ressam çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerProje yapımında çalışmak üzere; İş konusunda paylaşımcı ve ekip çalışmasına uygun,uzun süreli çalışmak isteyen mimari projelerde deneyimli,bilgisayar programlarına hakim,autocad programında uzman mimarlar ve mimari ressamlar.

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması800 konutlu projemiz Tuzla Lokum Evler şantiyemizde görevlendirilmek üzere; Proje Yönetimi, Planlama, Metraj Kontrol, Mukayeseli Keşif, As-Built ve Shop Drawing çizimlerine vakıf, AG/OG projelerinin saha uygulanmalarında tecrübeli Zayıf akım konusunda deneyimli Gerekli saha raporlamalarının tanzimini sağlayıp, ilerleme analiz ve kontrollerini yapacak, Malzeme seçim, sunum ve uygulamasında deneyimli, Hakediş hazırlanması ve taşeron hakedişlerinin kontrol edilmesi konularına vakıf, Taşeron ekibini yönetebilecek, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve teknik şartnamelere uygun şekilde yapılmasını sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik/Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl şantiye ve saha tecrübesi olan, (Tercihen konut projelerinde tecrübeli) Autocad ve Office Programlarını etkin kullanabilen, Kesin hesap, hakkediş, keşif ve metraj hazırlama konularında tecrübeli, Şantiye yönetimi, sevk ve organizasyonunun sağlanması, takibin ve işleyişin yerinde sağlanmasını yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Ekip çalışması ve iş birliğine yatkın,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Eriş Makinaİzmir 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıElinde bulundurduğu CNC Takım Tezgahı temsilcilikleri satışı ve servisini yapan ayrıca ağırlıklı talaşlı imalat sektörüne Robot Uygulama yapan firmamızda, Robot Uygulama bölümü için Tasarım ve Teknik Çizim bölümünde çalışacak, Solidworks'de makina parçalarının teknik resimlerini tasarlayıp çizebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Askerlikle ilişiği olmayan, İzmirde ikamet eden veya edebilecek, MS Office programlarını kullanabilen, Autocad kullanabilen, İleri düzeyde Solidworks kullanabilen, Makina imalatında veya tasarımında çalışmış, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, (Tercihen tasarımda çalışmış), Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Tasarım ve Teknik Çizim bölümünde çalışacak, Bayan/Bay arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemlerin ve yeni fikirlerin geliştirilmesi, araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretilmesi için incelemelerin ve testlerin yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması.

  Aranan NiteliklerTercihen iyi derecede Native Android (Android Studio) veya Native IOS (Objective C, Swift) veya Cross Platform IDE/SDK (Phone Gap, Cordova, Ionic, Unity3D, Xamarin) geliştirme ortamlarından en az birine hakim, Tercihen Net Winform veya WPF ile uygulama geliştime deneyimine sahip, ASP.Net MVC veya Single Page Application (AngularJS, KnockoutJS) deneyimlerine sahip, T-SQL ve NoSQL veritabanlarına aşina, Web servisleri/REST APIleri hakkında bilgi sahibi, (tercihen restful API'lerle çalışma deneyimi olan) Tercihen geliştirilmiş Android/IOS mobil uygulama projesi bulunan, Takım arkadaşları ile pozitif ilişki geliştirebilen, Yeni teknolojilere meraklı, analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, araştırmacı, işini sahiplenen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemlerin ve yeni fikirlerin geliştirilmesi, araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretilmesi için incelemelerin ve testlerin yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması.

  Aranan NiteliklerTercihen İyi derecede Native Android (Android Studio) veya Native IOS (Objective C, Swift) veya Cross Platform IDE/SDK (Phone Gap, Cordova, Ionic, Unity3D, Xamarin) geliştirme ortamlarından en az birine hakim, Tercihen Net Winform veya WPF ile uygulama geliştime deneyimine sahip, ASP.Net MVC veya Single Page Application (AngularJS, KnockoutJS) deneyimlerine sahip, T-SQL ve NoSQL veritabanlarına aşina, Web servisleri/REST APIleri hakkında bilgi sahibi, (tercihen restful API'lerle çalışma deneyimi olan) Tercihen geliştirilmiş Android/IOS mobil uygulama projesi bulunan, Takım arkadaşları ile pozitif ilişki geliştirebilen, Yeni teknolojilere meraklı, analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, araştırmacı, işini sahiplenen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş AçıklamasıYazılım şirketimizin bilgi işlem departmanında sistem kurulumlarının yanı sıra geliştirmiş olduğumuz yazılımların kurulumlarını yapacak ve gerektiğinde müşterilerle telefonda görüşerek teknik destek hizmeti verecek takım arkadaşları arıyoruz. Işıl Soft yazılım geliştirme ve robot teknolojileri. www.isilsoft.com

  Aranan Nitelikler* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. Tercihen (Kartal,Pendik,Tuzla,Maltepe) ve çevreleri * 25-40 yaş aralığında, * Askerlik görevini tamamlamış, * Aktif araç kullanabilen, * Ağ yapılandırma ve donanım konularında tecrübeli, * Active Directory ve sunucu yönetimi konusunda bilgili, *Veri tabanı kurulumlarında bilgisi olan (MySql, Ms Sql) gibi, * Şirket bünyesinde kullanılan yazılım ve donanımların lisanslama sürecini takip edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • Himtek Mühendislikİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm faaliyetlerinde görev alacak. Hak sahipleri ve Kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kentsel dönüşüm uygulamalarında deneyimli, İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim, mevzuatı çok iyi bilen, Netcad, Autocad ve GIS programlarından en az birini etkin kullanabilen, Kurumsal temsil yönü güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Genel Müdürüne bağlı olarak çalışacak ve aşağıdaki sorumlulukları üstlenecek bir takım arkadaşı arıyoruz: SORUMLULUKLARI : Yöneticisinin randevu düzenini ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, yönetici ve ziyaretçi arasındaki randevuların düzenlemesini yapmak Yöneticinin işle ilgili ve özel seyahatlerini, biletlerini, toplantılarını, seminerlerini ve çeşitli davetlerini organize etmek, ajandasını yönetmek Yönetici ile iletişime geçmek isteyen herkesin, yönetici ile arasında iletişimi sağlamak ve önemli görüşmeleri kayıt altına almak. Yöneticinin dosyalarını arşivlemek, günü gelen evrak ve randevuları hatırlatmak Organizasyonların veya toplantıların düzenlenmesini sağlamak Yöneticisine bağlı olarak şirkette idari işlerin organizasyonunu ve düzenini sağlamak Yöneticisini şirket işleyişi, iş düzeni, iş güvenliği gibi birçok konuda bilgilendirmek İdari işler kapsamında satın almaları yönetmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen işletme, iktisat, vb. bölümünden mezun olmak Bakımlı ve iyi görünümlü Bayan olmak Yönetici Asistanı ve İdari pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilmek, Yenilikçi, gelişime açık ve sorumluluk alabilecek kişiliğe sahip olmak, Tempolu çalışma hayatına uyum sağlayabilmek, Sorumluluk alabilen, titiz ve düzenli iş takibi yapabilen

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetici

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Bursa Hastane Şantiyemiz de ve Bursa Kestel Altyapı İnşaatı projesinde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, · Büyük ölçekli Altyapı ve çevre düzenlemesi pozisyonunda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, · Sahada çalışacak firma ekibini ve taşeronları organize edip yönetebilecek, · MS Office ve Autocad programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, ‘Saha Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Sorumlu olduğu işlerin zamanında ve projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, · Montaj projeleri incelenerek malzeme hesaplarının yapılması, gereken malzeme için sipariş hazırlanması, · Günlük montaj için gereken makina ekipman ihtiyacının saptanarak sağlanması için çalışmalar yapılması, · Biten işlerin kontrolünün yapılması ve ilgili kayıtların oluşturulması, · Uygulama öncesi ve sonrası teknik kontrollerin yapılması ve gereken önlemlerin alınması, · İş kontrol verilerinin ilgili formlarda tam olarak hazırlanması, · Sorumlu olduğu sahada çalışanların puantaj kontrollerinin yapılması.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıYazılım firmasının planlama bölümünde, proje takibini ve bu doğrultuda yazılım elemanlarının iş planlamasını, saha ekibinin program planlamasını yapabilecek takım arkadaşı aranmaktadır. Bu pozisyon ile; Müşteri hizmet verimliliğinin artırılması, Personel verimlilik analizlerinin yapılması, Ürün geliştirme çalışmalarının yapılması amaçlanmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl tecrübeli, 20-35 yaş arasında B sınıfıı ehliyet sahibi, Seyahat engeli olmayan, Hızlı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İnsani ilişkileri kuvvetli, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, sorumluluk sahibi,takım çalışmasına yatkın, zaman yönetiminde başarılı, yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm faaliyetlerinde görev alacak. Hak sahipleri ve Kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kentsel dönüşüm uygulamalarında deneyimli, İmar planlamalarına ve raporlamalarına hakim, mevzuatı çok iyi bilen, Netcad, Autocad ve GIS programlarından en az birini etkin kullanabilen, Kurumsal temsil yönü güçlü, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, yaklaşık 20 senelik geçmişi olan, dünya çapındaki müşterilerine modern yapılar ve akıllı binalarda elektromekanik projelerle özel hizmet veren, kendi alanında Türkiye’deki ilk ve tek üretici şirket olan müşterimiz için yurtdışı satışlardan sorumlu olacak Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. -Müşterilerinin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmet gamı içerisinden satışını yapmak, -Yeni yatırımları araştırmak, periyodik olarak ziyaret etmek, satışı gerçekleştirmek, -Pazarlama amaçlı ziyaret ve etkinlikler gerçekleştirmek, -Müşteri siparişlerinin takibi ve sürecin doğru yürütülmesi için gerektiğinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak, -Gelen siparişin verilen teklif ile uyumunun kontrol edilerek satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, -Müşteri memnuniyetini sağlamak, -Gerçekleşmiş satışların tahsilatında ilgili birimlere destek olmak, -Sorumluluk alanındaki faaliyetleri periyodik olarak raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Teklif hazırlığı yapabilecek, Satış becerisi ve en az 3 yıl deneyimi bulunan, Autocad programını ve çizim okumasını bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Mühendislik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kırşehir' de bulunan Döküm ve Talaşlı İmalat Fabrikası bünyesinde görevlendirilmek üzere, iletişim ve organizasyon becerisi güçlü,ekip çalışması ve yoğun iş ortamına uyumlu çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Konusunda en az 5 yıl iş tecrübesi (tercihen döküm sektöründe) olan İyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ SAYISAL DERSLERİNİN (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) TAMAMINDAN YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.. NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTE ÖĞRENİMİ TAMAMLANMIŞ VEYA DEVAM EDEN, * ÖĞRETMEKTEN ZEVK ALAN, * SADECE DERSİN İÇİNDE DEĞİL, DIŞINDA DA ÖĞRENCİ VE VELİLERLE AKTİF İLETİŞİM KURABİLECEK, * YENİ ÖĞRETME TEKNİKLERİNE VE GELİŞMEYE AÇIK, * GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN * CUMARTESİ-PAZAR TAM GÜN + HAFTA İÇİ 15:00-20:30 ARASI ÇALIŞABİLECEK * BAY VE BAYAN EĞİTİM PERSONELİ ALINACAKTIR..

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • Teknik Muayeneİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTS EN ISO/IEC 17020 standardı kapsamında Akredite olan, A Tipi Muayene Kuruluşumuzda , teknik ölçüm ve denetim alanlarında görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi / Elektrik-Elektronik Mühendisi aranmaktadır. Denetim ve ölçüm alanlarımız ; Elektrik Tesisatı Kontrol ve Ölçümleri Topraklama ve Paratoner Ölçümleri Enerji Analizi ve Harmonik Ölçümleri Katodik Koruma Ölçümleri Elektromanyetik Alan Ölçümleri Kompanzasyon Sistemi Kontrolleri Yalıtım Direnci Ölçümleri

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, (Elektrik- Elektronik Mühendisliği mezunlarının yüksek gerilim fark derslerini almış olması) MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyeti sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş İstanbul 'da ikamet eden Tercihen aşağıda yer alan eğitimleri almış ve belge sahibi olmak; Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi, Elektrik İç Tesislerinin Denetimi ve Raporlama Eğitimi Tercihen deneyimli veya yetiştirilmek üzere mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen elektrik departmanımız da görev alacak kontrol mühendisleri aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Mühendislik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?