Mühendislik İş İlanları

Hepsini Temizle
Mühendislik
 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata süreçleri takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Meslek liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, · SolidWorks programında uzman en az 3 yıl tecrübe sahibi, · Tercihen AutoCAD kullanabilen, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve sorumluluk alabilecek, · Teknik resim okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip, · Makine parça tasarımında tecrübeli, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman

 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Planlı müşteri ziyaretleri ile hedef projelere ulaşarak, projelere uygun ürünlerle ilgili teklifler sunarak satış sözleşmesi ve projenin tamamlanma sürecini ilgili birimler ile çalışarak yönetecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık bölümlerinden mezun, 1 yıl satış deneyimi olan, İthalat ve İhracat tecrübesi olan, Autocad programını kullanabilen, İyi derecede İngilizcesi olan, Office programları ve web uygulamaları ile müşteri sunumu yapabilecek, Projelere; teklif, şartname hazırlayabilecek, satış sürecini yönetebilecek, Proje yönetiminde deneyimli, hedef odaklı, kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Aktif araç kullanabilen, Yurt dışı ve yut içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Temsilci

 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Yalova 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında yeni ürünler tasarlayacak, Ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata tüm süreçleri takip edecek, TÜBİTAK ile yürütülen AR-GE desteği alan projelerimizde ilgili süreçleri yürütecektir. Yeni tasarlanan ürünlerin tüm imalat süreçlerini takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen en az 5 yıllık AR-GE mühendisliği tecrübesi olan, SolidWorks Programını uzman derecesinde kullanabilen AutoCAD bilgisi olan, Makine konstrüksiyonu tasarım ve imalatında deneyimli, Tasarımdan imalat resimlerine kadar iş emirleri oluşturabilen, Tedarikçiler ve yan imalatçılar ile çalışma deneyimi sahibi, Tercihen otomasyon sistemleri, kaldırma ve taşıma makineleri konusunda bilgi ve deneyimli, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Otomatik Otopark Sistemleri Yalova, İstanbul Anadolu 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Üretim sürecinde kapasite ve ihtiyaç planlama faaliyetlerinin geliştirmek, İş emirlerinin oluşturulması ve üretim birimlerine iletmek, Sipariş miktarı ve bütçe gerçekleşmesinin takibine ve raporlanmasına destek vermek, Planlama raporlarının hazırlamak, Planlama sürecine, ortaya çıkan aksaklık ve sapmaların giderilmesi amacıyla gerekli iyileştirme çalışmalarını yapmak, Hammaddelerin, yarı mamullerin depo stok seviyelerini, Siparişlerin terminlendirilmesi ve gerekli satın alma talebinin ilgili birimle koordineli yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim yapan bir firmada en az 3 yıl üretim planlama, malzeme planlama ve siparişe göre ürün planlama süreçlerinde deneyimi olan, ERP uygulamalarında deneyim sahibi (Tercihen LOGO Enterprise), Satış ve pazarlama, satınalma, üretim parametreleri ve bütçe raporlama konularında bilgi sahibi, Proje bazlı bütçeleme, bütçe esaslı üretim planlama, malzeme ihtiyaç planlaması konularında sistem oluşturabilecek ve gerekli analizleri yapabilecek tecrübeye sahip, Saha ekibiyle koordineli çalışabilecek, prosedürleri takip edebilecek, Üretim hedefinin gerçekleşmesine imkân verecek şekilde yıllık, aylık, haftalık ve günlük üretim planının oluşturabilecek, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, Access) kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti, ve iletişim becerileri güçlü, Vizyonel, hedef odaklı, değişime gelişime açık, İyi derecede İngilizce seviyesi olan, İstanbul Anadolu Yakası, İzmit veya Yalova’da ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Yalova 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması Şirketin tüm bilgisayar donanım, yazılım ve ağ alt yapısının şirket politika prosedür ve standartlarına uygun bir şekilde kurulması, genişletilmesi, yönetilmesi, yedekleme işlemleri, program güncellemeleri gibi işlevlerin yerine getirilmesi, şirket verilerinin güvenliğini ve sürekliliğini sağlamak için güvenlik tedbir ve yöntemlerinin kullanılması, bilgisayar ekipmanları ve programları ile ilgili arıza, problem ve tamir işlemlerinin takip edilmesi, güncel teknolojileri takip ederek şirket için uygun olanların kullanıma alınmasını sağlamak iş tanımıdır.

  Aranan Nitelikler - Network ve sunucu yapılandırmalarında bilgili. - Seyahat engeli bulunmayan. - İstanbul dışındaki sahalarımıza IT desteği sunabilecek gerekli olduğu hallerde gidebilecek. - Yazılım ve donanım kurulumlarını üstlenebilecek, bakım ve onarımına destek verebilecek. - İşletim sistemleri ve donanım çevre birimlerinin kurulumu işletilmesi konusunda bilgili. - Sonuç odaklı , pratik , takipçi ve dikkatli. - Askerlikle görevini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Uzman

 • Manpower Maltepe İstanbul Anadolu 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Responsible to make sure calibration LAB is according to approved standards. Responsible to handling regular audits and yearly equipment certifications. Work independently for daily service tasks as workshop and field calibration and quality assurance diagnostic. Providing calibration documents, KPI’s and Reports. Work with field team regarding calibration and quality assurance tasks to make sure products will deliver according to quality policies. Responsible to improve calibration planning and pre information to customers in cooperation with service sales team.    Be responsible for customer’s call back, technical support and problem solving in quality assurance. Responsible to regular training of service team for quality assurance. Cooperate and assist service sales in quotation / service contract preparation process Working closely with workshop, onsite and Field team to ensure services will be delivered on time. Provide technical and quality feedback to the product specialist according to customer’s feedback; Works closely with project team to meet customer’s needs regarding to quality assurance during commissioning and delivery of projects.

  Aranan Nitelikler We are seeking for a 'Calibration Field Engineer'  for our multinational client operating in industrial products. University degree in in mechatronics or mechanical engineering At least 1 year experience as a calibration engineer  Excellent knowledge of English both in speaking & writing Have a valid driving licence No restrictions to travel frequently Military service must be completed for male candidates Able to live in İstanbul (Asia)

  Sektör: Endüstri, Mühendislik, Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.     

  Aranan Nitelikler   Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  İzmir Bölgesinde görev yapabilecek, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın üretim bölümünde çalışacak fason üretim operatörü aranmaktadır. Fason parçalarının birleştirilme işlemlerinin yapılması, Fire ve hurda malzeme takibinin yapılması, Sistem üzerinden üretim takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen üretim firmasında benzer bir pozisyonda en az 1 çalışmış, Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ( tevsiye, makine , motor vb.) Ms Office ve bilgisayar kullanmayı bilen, Pratik , gelişime açık, dürüst ve güvenilir, Tercihen Gebze- Tuzla- Pendik - Maltepe -Sultanbeyli-Beyloz - Kartal da ikamet eden edebilecek olan Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması ARTNİVO bünyesindeki tüm uygulama projelerinde; Şantiyede yapılan ve yapılacak çalışmaların İSG ve Çevre mevzuatına, teknik şartnamelere ve ilgili standartlara uygun olarak sürdürülmesinin sağlanması, denetlenmesi Sıfır kaza hedefleri doğrultusunda sahanın sürekli aktif olarak denetlenmesi, çalışanların yönlendirilmesi, çalışma metotlarının dizayn edilmesi, tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, Denetimlere dair periyodik raporların ve ilgili tüm dokümantasyonun hazırlanması, sunulması Proje öncesi ve sonrası gerekli etüdlerin yapılması ve raporlanması Uygulamada çıkan sorunların incelenerek çözüm getirilmesi, gerekli düzeltici önleyici faaliyetler hususunda şantiye şefinin bilgilendirilmesi Bunlar haricinde şantiye şefinin vereceği diğer idari görevlerin yapılması   amacıyla İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı kadrosu kurulmuştur.      

  Aranan Nitelikler   A.Eğitim;      İSG MYO mezunu olmalı veya C sınıfı uzmanlık sertifikasına sahip olmalıdır. B.Deneyim;      En az iki yıllık şantiye deneyimine sahip olması gereklidir.  C.Diğer;          Bilgisayarla çalışmaya (Office, vs.) aşina olmalıdır. Kişilik özellikleri itibariyle; insan ilişkilerinde dikkatli, etkileyici, kolay iletişim kurabilen, duygu mantık dengesini iyi kurmuş, özgüvenli, pratik zekaya ve analitik düşünce yapısına sahip olması beklenmektedir.    NOT: İlk etapta Lüleburgaz/Kırklareli'nde devam eden projemizde görevlendirilecektir

  Sektör: Enerji, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Denetçi

 • Cevdet Albayrak İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Genel Muhasebe uygulamalarını takip edecek, Cari hesapların takip ve raporlamasını yapacak, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapacak, Stok takibini yapacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Taşeron hakedişlerinin ve hesaplarının kontrolünü, kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Kesinlikle sigara kullanmayan, İnşaat-taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden bay muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Tercihen inşaat muhasebesi konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Logo LKS, ORKA ve LUCA programlarından en az birisine hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.     

  Aranan Nitelikler   Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli,  Tercihen işletme deneyimine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı, Uzman

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın ysatış ve pazarlama bölümünde görevlendirilecek Sektör Satış Sorumlusu aranmaktadır. Müşteri görüşmelerinde elde edilen bilgileri CRM’e kaydetmek Potansiyel müşterilerin belirlenmesi ve portföye kazandırılması için çalışmalar yapmak. Müşteri ilişkilerini geliştirmek ve yönetmek. Müşteri tekliflerini sistem üzerinden hazırlamak, Teklif ve Sipariş Yöneticisinin onayını aldıktan sonra müşteriye iletmek ve siparişin onaylanması için takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması Elektrik Taahhüt sektöründeki firmamızın  "Şehir Dışı Şantiyelerinde (DENİZLİ ve ARTVİN HOPA)" çalışmak üzere deneyimli Şantiye Şefi Elektrik Mühendisleri veya Elektrik-Elektronik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Orta gerilim, kuvvetli akım ve zayıf akım konularında tecrübe sahibi, *İyi derece AUTOCAD ve Microsoft Office Programları kullanabilen, *Seyahat engeli olmayan, *En az 5 yıl şantiye deneyimli, *Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, *45 yaşını aşmamış, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • Öznesil Entegre Tavukçuluk ve Yem Malatya, Elazığ, Adıyaman, Sivas, K.Maraş Bugün

  İş Açıklaması Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ve ya bu tür işlerde tecrübesi olan, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, yakıtlı kazan bakımı ve mekanik işlerinden anlayan, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Malatya ve ya yakın illerde ikamet eden,

  Sektör: Gıda, Mühendislik, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen, Kazancı, Tamirci

 • Netaş İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşteri lokasyonunda, müşteri talepleri doğrultusunda yazılım geliştirme projelerinde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler WebLogic uygulama sunucular üzerinde ile intranet uygulama geliştirme, Oracle ilişkisel veritabanı üzerinde geliştirilen uygulamaların veritabanı tasarımı, geliştirilmesi, yönetimi, Bu veritabanlarında PL/SQL (versiyon 10g ve üzeri) dili ile iş mantığı programlaması, hata ayıklama ve diğer işlemler, Sistemler arasında entegrasyon tasarımı, DWH ETL (extract-transform-load) sürecinde sorumlu kişiye destek, veri diyagramını ve ETL entegrasyon tasarımını sunma, Java/J2EE; Web Services(Restful, SOAP), JPA, JMS, XML bilgisi, JSP /JSF (+ Primefaces)/ JavaScript ve Spring ile dinamik web uygulaması geliştirme tecrübesi, Eclipse IDE, SVN, Maven, Jenkins tecrübesi, Tercihen ESB ya da SOA tecrübesi, Kurumsal uygulama tasarım, implemantasyon, test, performans izleme, dokümantasyon tecrübesi, Güvenli ve test kontrollü kod geliştirme bilgisi. Minimum 2 sene JAVA tabanlı uygulama geliştirme tecrübesi Sorun çözme odaklı ve müşteri odaklı yaklaşım sahibi. Bir takım oyuncusu olup iç ve dış müşteriler ile uyum içinde sorun çözme konusunda istekli ve motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak İletişim yönü güçlü Değişime, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilecek Satış Destek Elemanları aranmaktadır. Müşterilerden gelen siparişleri zamanında ve doğru olarak sisteme işlemek, Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Siparişlerin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreci takip etmek, Tahsilatların zamanında yapılmasını takip etmek, Müşteri memnuniyet çalışmalarını yürütmek

  Aranan Nitelikler İngilizce veya Almanca bilen Tercihen MYO veya Meslek liseslerin Makine, tesviye, motor vb. teknik bölümlerinden meuzn olmuş, Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızda görevlendirilecek Proje Yöneticisi aranmaktadır. Otomotiv devreye alma projelerinin ntüm süreçlerinin yönetimini sağlamak, İç müşteri paydaşların koordinasyonunu sağlamak, Sipariş ve iş emri takibini yapmak, Yeni ürün devreye alma projelerinde müşteri ilişkilerinin yönetimini yapmak

  Aranan Nitelikler Tercihen Otomotiv konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce veya Almanca bilen, Benzer pozisyonda iş deneyimine sahip Dinamik, süreç takibi , insan ve zaman yönetimi konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla-Pendik-Kartal-Sultanbeyli-Beykoz ve Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Uzman

 • İş Açıklaması Yüksek gerilim & Orta gerilim & alçak gerilim şalt tesislerinin montaj, test ve devreye alma işlerinin yapılması Enerji santrallerinde saha elektrik montaj, testlerinin, devreye alma ve bakımlarının yapılması Endüstriyel tesislerin enerji dağıtım sistemlerinin test ve bakımlarının yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik /Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya Teknik liselerin Elektrik bölümlerinden mezun Askerliğini yapmış Yurt içi-yurt dışı yoğun seyehat engeli bulunmayan Oto ehliyeti olan (zorunludur) Benzer iş alanında en az 3 yıllık iş tecrübesi (zorunludur) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Tasarladığımız 4.5G / LTE-Advanced Baz İstasyonu gömülü platformunda MultiCore ARM ve DSP işlemcilerde, CCS(Code Composer Studio) yazılım geliştirme ortamında ‘C’ programlama dili ile aşağıdaki çeşitli konularda yazılım geliştirme PROTOKOL GELİŞTİRME YAZILIM MÜHENDİSİ : MAC / Scheduler / Diffserv QoS / CoS / VoLTE / Optimizasyon yazılım tasarımı IPSEC / AES / Snow3G / RLC / PDCP / SCTP / eGTP / RoHC Protokol yazılım tasarımı IPv4 , IPv6, ETHERNET, VLAN / IEEE1588 / SynchE Paket Anahtarlama ve IP Networking Protokol yazılım tasarımı L3 Control Plane protokolleri (RRC, S1AP, X2AP) yazılım tasarımı RRM katmanı yazılım tasarımı Hücresel haberleşme kaynak yönetimi yazılım tasarımı ( PUCCH resource, SPS, TTI bundling, TPC, SRS ) Carrier Aggregation RRC prosedürleri ve dinamik Component Carrier yönetimi yazılım tasarımı MIMO RRC prosedürleri ve dinamik Transmission Mode yönetimi yazılım tasarımı Inter - RAT yazılım tasarımı (Inter - RAT HO UTRAN / GERAN, GERAN CCO) Circuit Switch Fallback yazılım tasarımı (CSFB to UTRAN / GERAN) Hava arayüzü ölçüm ve performans parametreleri (RSRP, RSRQ, CQI, SINR, DL&UL throughput, Pathloss, mobility estimation, Time Advance) ile hücre/sektör/baz istasyonu gereksinimlerine göre hücresel haberleşme kaynaklarının dinamik olarak yönetimi, algoritma geliştirme ve optimizasyon yazılım tasarımı (Dynamic PUCCH resource allocation, Radio Link Monitoring, Dynamic C-DRX, UE region decision, Radio Link Failure) SRVCC ve bearer temelli HandOver yazılım tasarımı ICIC / eICIC / feICIC yazılım tasarımı SAYISAL SİNYAL İŞLEME YAZILIM MÜHENDİSİ : OFDM, SC-FDMA, MIMO, TX/RX Diversity, Beamforming, Turbo / Viterbi Kanal Kodlama vb LTE sinyal zincirindeki bloklarda yazılım geliştirme yapacaktır. LTE standartlarını okuyup anlayacak, konuyla ilgili akademik çalışmaları, makaleleri ve kitapları inceleyecek ve algoritmaların MATLAB ortamında simülasyonunu yapacaktır. Yaptığı bu simülasyonlar sonucu belirlediği optimum algoritmaları DSP yongasında koşacak şekilde ‘C’ dilinde gerçekleyecektir. DSP’nin sınırlı işlem gücünü en verimli şekilde kullanabilmek üzere yonganın dokümanlarını ve mimarisini çalışacak, kavrayacak ve sonrasında uygulamaya geçecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar / Telekomünikasyon / Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Tercihen hücresel haberleşme sistemlerinde yazılım tasarım geliştirme tecrübesi olan Tercihen MultiCore CPU veya DSP İşlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olan Tercihen 3GPP standartlarında OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, 2G, 3G sistemlerinde yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmış Tercihen Haberleşme ve Optimizasyon Problemleri teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahip Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın Sıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecek Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm ve ürün odaklı Ürün geliştirmekten keyif alacak takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Teknopalas ( www.teknopalas.com.tr ),  RFID/IOT teknolojileri alanında faaliyet gösteren sektörünün öncü firmalarındandır. Kamu ve özel sektörde RFID teknolojisi ile ilk kez gerçekleştirilen bir çok projeyi başarılı şekilde hayata geçirmiştir. Yapmış olduğu ARGE çalışmaları neticesinde Personel, Araç İzleme ve güvenlik sistemlerinde uluslararası patentler almıştır. Aynı zamanda ana temsilcisi olduğu otomasyon ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu bölgesi kapsamında destek ve satışını gerçekleştirmektedir.  Firmamızın geliştirmiş olduğu otomasyonlarla beraber Kartlı Geçiş, Personel izleme, HGS ,Plaka Tanıma temelli Otopark vb. Zayıf akım otomasyon Projelerinin tasarımı, yönetimi, malzeme ekipman seçimi ve bütçelemesi, satınalma sürecinde teknik destek, uygulama sürecinin kontrolü, test ve devreye alma süreçlerinin yönetimi. Firmamız, ARGE neticesinde geliştirdiği Otomasyonlarını hayata geçirmek amacıyla Kartlı Geçiş, CCTV, HGS Plaka Tanıma, Otopark vb bina otomasyon uygulamalarında tecrübeli UZMAN’lar aramaktadır. NOT : Firmamıza ait otomasyonların kapsamlı eğitimleri verilecektir

  Aranan Nitelikler Bina otomasyonlarında Kartlı geçiş sistemleri, CCTV sistemleri, IP kamera uygulamaları vb zayıf akım projelerinde proje çizimini yapacak, sorumluluğunu alacak, gereğinde teknik servise uygulama projesini anlatacak, Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce konuşabilen, İnşaat Projeleri uygulamalarında tecrübeli, Konut, AVM, Ofis ve Karma Yapı konularında tecrübeli, CCTV, Kartlı Geçiş, vb. zayıf akım sistemlerinde tecrübe sahibi, Tercihen Autocad kullanabilen, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, Teknik bilgi, beceri ve Montaj tecrübesi olan, Takım çalışmasına açık, Saha teknisyenlerine eğitim ve destek verebilecek, öğretmeye açık, Sahada yüklenici faaliyetlerini kontrol edebilecek ve yönlendirebilecek, Aktif araç kullanabilen.  

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis, Koordinatör

 • İş Açıklaması Aylık süreli yurtdışı seyahatleri yapabilecek, Konuşma ve anlaşma seviyesinde Frankofon, Teknik seviyede İngilizce bilen, Bilgisayar / Elektronik / Haberleşme Mühendisleri aranıyor. Tercihen aşağıdaki özelliklere sahip adayların detaylı CV leri ile müracaatları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Haberleşme temelli tasarladığımız cihazlar konusunda donanımsal ve/veya yazılımsal olarak gömülü tasarımlar konusunda meraklı, özveri ile çalışacak, hızlı öğrenecek, İnsan ilişkileri ve sunumu kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Analiz ve sentez tarafı güçlü, Teknik ve müşteri odaklı, ARM Tabanlı İşlemciler, Integrity gibi gerçek zamanlı işletim sistemleri (RTOS), C (gibi gömülü programlama dilleri), dokunmatik ekran gibi GUI tasarımları, Sürücü tasarımları, SIP, IP Protokolleri gibi Ürün Tasarımı konularında çalışmaya istekli, Cadence, Clearcase, Multi Integrated Development Environment, Compiler, Debugger gibi tasarım araçları konusunda bilgili/meraklı, Bizimle en az 3 sene çalışma niyeti ve Askerlik durumu uygun olan.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın satış pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere "Otomotiv Sektör Satış Sorumlusu" aranmaktadır. Otomotiv satış ve sipariş süreçlerinin yönetimi, Otomotiv ve OEM satış raporlamasının yapılması, Üretim ve sevkiyat süreçlerinin takibi, Otomotiv müşteri ilişkilerinin yönetilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Makine veya Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen otomotiv sektörü konusunda deneyime sahip, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda görev yapmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla-Pendik-Maltepe-Sultanbeyli-Beykoz ve Gebze güzergahında ikamet eden/ edebilecek olan Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilecek Yetiştirilmek Üzere Satış Elemanları aranmaktadır.(Çalışma lokasyonu Orhanlı veya İmes olacaktır.) Müşterilerden gelen siparişleri zamanında ve doğru olarak sisteme işlemek, Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Siparişlerin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreci takip etmek, Tahsilatların zamanında yapılmasını takip etmek, Müşteri memnuniyet çalışmalarını yürütmek

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya Meslek liseslerin Makine, tesviye, motor vb. teknik bölümlerinden meuzn olmuş, Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu, araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş Proje Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Potansiyel müşterileri belirleyip, gerekli iletişimi kurarak ziyaret, sunum ve toplantıların yapılması, Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması, Mevcut müşteri portföyü ile ilişkilerin sürdürülmesi, Müşteri bilgilerinin güncellenmesi ve sorumluluklar kapsamında ki tüm raporlama ve geribildirimlerin yapılması, Merkezimiz Sancaktepe bölgesindedir. ·      

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış ve Pazarlama pozisyonlarında en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İletişim becerisi yüksek ve özel müşterileri yönetebilen, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Müşteri ilişkileri, Mühendislik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın üretim bölümünde çalışacak depo teslim elemanı aranmaktadır. Depadan üretim bölümüne sevki yapılan ürünlerin iş emirleri ile karşılaştırılması Depodan gelen ürünlerin sayımının yapılması ve kontrol edilmesi Depodan gelen sayımı ve kontrolü yapılan malzemelerin üretim hattına dağıtılması

  Aranan Nitelikler Ms Office ve bilgisayar kullanmayı bilen, Pratik , gelişime açık, dürüst ve güvenilir, Tercihen Gebze- Tuzla- Pendik - Maltepe -Sultanbeyli-Beyloz - Kartal da ikamet eden edebilecek olan Askerliğini tamamlamış Depo ve sevliyat alanında en az 1 yıl tecrübesi olan

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Operatör

 • Altan Hidrolik Mühendislik Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın Planlama bölümünde çalışacak Planlama Uzmanı aranmaktadır. Pazarlama ve satış bölümünden gelen müşteri siparişlerine göre malzeme ihtiyaç planlarının oluşturulması ve satın alma bölümüne iletilmesi, Dönemsel olarak satış planlarına göre kısa ve uzun vadeli malzeme ihtiyaç planlarını düzenlenmesi, Üretim iş emirlerinin sistemsel olarak kontrol edilmesi ve başlatılması, Üretim iş emirlerinde alternatif malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sisteme girilmesi, Malzemelerin zamında ve uygun adette tedarik edilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir pozisyonda görev yapmış, Word ve Excel Konusunda tercihen iyi Derecede bilgi sahibi,(MS Office Programlarına iyi Derecede Hakim) ERP uygulamalarına tercihen Canias programını bilen, Problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, Analitik düşünen, esnek, yaratıcı, insiyatif kullanabilen, Detaycı ve dikkatli olan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Takım ruhuna sahip, iletişim becerisi yüksek olan, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip İstanbul Tuzla-Pendik-Maltepe-Sultanbeyli - Beykoz-İçerenköy ve Gebze de ikamet eden Bayan adaylar

  Sektör: Makine, Mühendislik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın İzmir şubesinde ( 4. sanayide faaliyet gösteren ) görevlendirilmek üzere Şube Satış Sorumlusu aranmaktadır. Müşterilerden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, gerektiğinde raporlamak, Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılmasını sağlamak.Oluşabilecek geçikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen satış deneyimi olan, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İzmir Bornova ve çevresinde ikamet eden Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemlerin ve yeni fikirlerin geliştirilmesi, araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretilmesi için incelemelerin ve testlerin yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması.

  Aranan Nitelikler İyi derecede Native Android (Android Studio) veya Native IOS (Objective C, Swift) veya Cross Platform IDE/SDK (Phone Gap, Cordova, Ionic, Unity3D, Xamarin) geliştirme ortamlarından en az birine hakim, Terchinen .Net Winform veya WPF ile uygulama geliştime deneyimine sahip, ASP.Net MVC veya Single Page Application (AngularJS, KnockoutJS) deneyimlerine sahip, T-SQL ve NoSQL veritabanlarına aşina, Web servisleri/REST APIleri hakkında bilgi sahibi, (tercihen restful API'lerle çalışma deneyimi olan) Tercihen geliştirilmiş Android/IOS mobil uygulama projesi bulunan, Takım arkadaşları ile pozitif ilişki geliştirebilen, Yeni teknolojilere meraklı, analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, araştırmacı, işini sahiplenen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş Açıklaması Yenilenebilir Enerji sektöründe proje, mühendislik, tedarik ve uygulama alanında faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Ofis Proje Departmanında, proje tasarım ve çizim konularında görevlendirilmek üzere belirtilen özelliklere sahip tecrübeli ekip arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ankara Mustafa Kemal Mahallesi 'nde yeralan firmamız da görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Mezun M.Y.O Elektrik bölümü mezunu, Güneş Enerjisi proje tasarım ve çiziminde en az 2 yıl tecrübeli, Özellikle Autocad , Pvsyst ve Microsoft Office( Word, Excel, Outlook ) programlarını iyi derecede kullanabilen, Lisanslı-Lisanssız Güneş Enerjisi mevzuatına hakim, Tedaş projelendirme konusunda deneyimli, Ofis içi ve saha uygulamalarını takip konusunda becerikli, Disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için),        Elektrik Mühendisi / Elektrik Teknikeri çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Enerji

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis

 • İş Açıklaması Salkım Ar-Ge Çözüm Evi, ağırlıklı olarak odağında insan olan sosyal etkileşimli projeler geliştirme amacıyla kurulmuş bir yazılım ve teknoloji firmasıdır. Mühendislik Fakültesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu, aşağıdaki konularda deneyim sahibi çalışma arkadaşları ile öncelikle tanışmak istiyoruz. Hybrid ve/veya native mobil uygulama geliştirme Web ara yüzü geliştirme Yukarıda belirtilen alanlarla ilgili bilgi ve tecrübenizi, yaptığınız projeleri veya yayınladığınız makaleleri açıklamanız bizim için oldukça önemlidir. Başvurunuzda buna özellikle yer vermenizi istiyoruz. Ayrıca Asp.Net, MVC, MSSQL konularında sahip olduğunuz deneyimlerden de bahsedebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Başvurunuzla beraber; kişilik özelliklerinizden, kariyer hedefinizden ve işyeri ile ilgili beklentilerinizden bahsetmenizi istiyoruz. Aşağıdaki başlıkları değerlendirebilirsiniz; kendini geliştirme, problem çözme, zaman planlaması, disiplin, dikkat, teknolojiye ayak uydurma, ekip çalışmasına ve ortama uyum sağlama, kendini yazılı veya sözlü ifade etme, inisiyatif kullanma, sorumluluk alma, başarma, değer katma, kalite, sigara kullanımı, ücret, çalışma ortamı, sosyal haklar, vs. Yukarıdaki konulara açıklık getiren önyazınız ile birlikte iş başvurunuzu bekliyoruz. Kendinizi yazılı olarak ifade etmeniz bizim için çok önemli, bu yüzden ön yazısız başvuruların değerlendirilemeyeceğini üzülerek bildirmek isteriz. Firmamız Pendik Kurtköy'dedir, başvurularınızda bunu dikkate almanızı rica ederiz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

İş Habercisi - Mühendislik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?