Mühendislik İş İlanları

Hepsini Temizle
Mühendislik
 • Otomatik Otopark Sistemleri Kocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya, Yalova 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata süreçleri takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Meslek liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, · SolidWorks programında uzman en az 3 yıl tecrübe sahibi, · Tercihen AutoCAD kullanabilen, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve sorumluluk alabilecek, · Teknik resim okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip, · Makine parça tasarımında tecrübeli, · Yalova’da çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman

 • Otomatik Otopark Sistemleri Yalova, Kocaeli, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Logo modüllerine yönelik departmanlardan gelen sorunların takibini yapmak, Online olarak veya ihtiyaç halinde yerinde müdahale ederek kullanıcılara destek ve eğitim vermek, Yeni versiyonlarda yapılan düzeltme ve ek özellikleri kontrol etmek, Database özelliklerini kullanarak sorun tespiti yapmak ve çözüm süresini kısaltıcı faaliyetlerde bulunmak. Logo destek firması ile koordineli çalışmak,

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, Logo Destek Uzmanı olarak en az 2 yıl deneyimli, LOGO Projelerinde Görev Almış, ERP uygulamaları konusuna hakim, Tercihen Microsoft SQL Server bilgisine sahip, Tercihen Genel Muhasebe, Üretim, MRP ve Personel Konularında Deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Tercihen Gebze, Yalova, İzmit civarında oturan,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Otomatik Otopark Sistemleri Yalova, Kocaeli 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Yalova'da bulunan Fabrikamızda görevlendirmek üzere sekreter arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO muhasebe veya Ticaret lise mezunu, Tercihen Ön muhasebe bilen, Büro Yönetimi ve Seketerlik konusunda deneyimi, Ms Office programlarını işinde etkin kullanabilen, Çok hatlı telefon santrallerini yönetebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, sekreterlik konusunda en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi gelişmiş ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, güvenilir, disiplinli ve sorumluluk bilincine sahip, Sigara kullanmayan, 30 yaşını aşmamış.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sekreter

 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Planlı müşteri ziyaretleri ile hedef projelere ulaşarak, projelere uygun ürünlerle ilgili teklifler sunarak satış sözleşmesi ve projenin tamamlanma sürecini ilgili birimler ile çalışarak yönetecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Mimarlık bölümlerinden mezun, 1 yıl satış deneyimi olan, İthalat ve İhracat tecrübesi olan, Autocad programını kullanabilen, İyi derecede İngilizcesi olan, Office programları ve web uygulamaları ile müşteri sunumu yapabilecek, Projelere; teklif, şartname hazırlayabilecek, satış sürecini yönetebilecek, Proje yönetiminde deneyimli, hedef odaklı, kişisel gelişime ve öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Aktif araç kullanabilen, Yurt dışı ve yut içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Temsilci

 • Otomatik Otopark Sistemleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Yalova 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında yeni ürünler tasarlayacak, Ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata tüm süreçleri takip edecek, TÜBİTAK ile yürütülen AR-GE desteği alan projelerimizde ilgili süreçleri yürütecektir. Yeni tasarlanan ürünlerin tüm imalat süreçlerini takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen en az 5 yıllık AR-GE mühendisliği tecrübesi olan, SolidWorks Programını uzman derecesinde kullanabilen AutoCAD bilgisi olan, Makine konstrüksiyonu tasarım ve imalatında deneyimli, Tasarımdan imalat resimlerine kadar iş emirleri oluşturabilen, Tedarikçiler ve yan imalatçılar ile çalışma deneyimi sahibi, Tercihen otomasyon sistemleri, kaldırma ve taşıma makineleri konusunda bilgi ve deneyimli, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Otomasyon, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Otomatik Otopark Sistemleri Yalova, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Üretim sürecinde kapasite ve ihtiyaç planlama faaliyetlerinin geliştirmek, İş emirlerinin oluşturulması ve üretim birimlerine iletmek, Sipariş miktarı ve bütçe gerçekleşmesinin takibine ve raporlanmasına destek vermek, Planlama raporlarının hazırlamak, Planlama sürecine, ortaya çıkan aksaklık ve sapmaların giderilmesi amacıyla gerekli iyileştirme çalışmalarını yapmak, Hammaddelerin, yarı mamullerin depo stok seviyelerini, Siparişlerin terminlendirilmesi ve gerekli satın alma talebinin ilgili birimle koordineli yapmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim yapan bir firmada en az 3 yıl üretim planlama, malzeme planlama ve siparişe göre ürün planlama süreçlerinde deneyimi olan, ERP uygulamalarında deneyim sahibi (Tercihen LOGO Enterprise), Satış ve pazarlama, satınalma, üretim parametreleri ve bütçe raporlama konularında bilgi sahibi, Proje bazlı bütçeleme, bütçe esaslı üretim planlama, malzeme ihtiyaç planlaması konularında sistem oluşturabilecek ve gerekli analizleri yapabilecek tecrübeye sahip, Saha ekibiyle koordineli çalışabilecek, prosedürleri takip edebilecek, Üretim hedefinin gerçekleşmesine imkân verecek şekilde yıllık, aylık, haftalık ve günlük üretim planının oluşturabilecek, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, Access) kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri, ikna kabiliyeti, ve iletişim becerileri güçlü, Vizyonel, hedef odaklı, değişime gelişime açık, İyi derecede İngilizce seviyesi olan, İstanbul Anadolu Yakası, İzmit veya Yalova’da ikamet edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın satış ve pazarlama bölümünde çalışacak satış sorumlusu aranmaktadır. Bağlı bulunduğu sektör müşterilerinden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılmasını sağlamak.Oluşabilecek geçikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Makine Mühendisliği veya Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Tuzla - Pendik - Maltepe - Sultanbeyli-Beykoz ve Gebze de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Öznesil Entegre Tavukçuluk ve Yem Malatya, Elazığ, Adıyaman, Sivas, K.Maraş Bugün

  İş Açıklaması Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesindeki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Teknik Bakım Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ve ya bu tür işlerde tecrübesi olan, Tercihen gıda üretim sektörlerinde tecrübeli, Makina bakım ve onarımı, yakıtlı kazan bakımı ve mekanik işlerinden anlayan, Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, ekip çalışmasına yatkın ve disiplinli, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Malatya ve ya yakın illerde ikamet eden,

  Sektör: Gıda, Mühendislik, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen, Kazancı, Tamirci

 • İş Açıklaması Firmamız SIKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş. distribütör bayiidir. Bölgemiz dahilinde SIKA ürünlerinin şantiye ve bayilere satışı yapılmaktadır. Görevlendirilecek kişi bu satış süreçlerinin ve stokların takibinden sorumlu olup muhasebe işleri konusunda destek verecektir.

  Aranan Nitelikler   En az MYO (ön-lisans) mezunu, 25 - 40 yaş aralığında, Tercihen sektörde ve ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, MIKRO Muhasebe programına ileri düzeyde hakim, MICROSOFT OFFICE programlarını çok iyi kullanabilen, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerisi güçlü, Pozitif düşünce yapısına sahip, dinamik ve azimli, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcı, çözüm ve sonuç odaklı, İş süreçlerini düzenli olarak takip edebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Maltepe-Ümraniye-Üsküdar)   NOT: Ataşehir'de ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir. Avrupa Yakasında ve İstanbul dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • Altan Hidrolik Mühendislik Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın Planlama bölümünde çalışacak Planlama Uzmanı aranmaktadır. Pazarlama ve satış bölümünden gelen müşteri siparişlerine göre malzeme ihtiyaç planlarının oluşturulması ve satın alma bölümüne iletilmesi, Dönemsel olarak satış planlarına göre kısa ve uzun vadeli malzeme ihtiyaç planlarını düzenlenmesi, Üretim iş emirlerinin sistemsel olarak kontrol edilmesi ve başlatılması, Üretim iş emirlerinde alternatif malzeme ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sisteme girilmesi, Malzemelerin zamında ve uygun adette tedarik edilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir pozisyonda görev yapmış, Word ve Excel Konusunda tercihen iyi Derecede bilgi sahibi,(MS Office Programlarına iyi Derecede Hakim) ERP uygulamalarına tercihen Canias programını bilen, Problem çözme teknikleri konusunda bilgili ve tecrübeli, Analitik düşünen, esnek, yaratıcı, insiyatif kullanabilen, Detaycı ve dikkatli olan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Takım ruhuna sahip, iletişim becerisi yüksek olan, Planlama, organizasyon yeteneğine sahip İstanbul Tuzla-Pendik-Maltepe-Sultanbeyli - Beykoz-İçerenköy ve Gebze de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Makine, Mühendislik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İzoterm İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması     Firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere;  

  Aranan Nitelikler   M.Y.O makine,makine ressamlığı,İklimlendirme veya makine , mekatronik mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, M.S office ve autocad programlarını orta veya iyi derecede kullanabilen ısıtma-soğutma,yangın,havalandırma ve sıhhi tesisat işlerinde tercihen deneyimli, Yetiştirilmek üzere keşif ve hak ediş hazırlayabilecek güçlü iletişim yetisine ve yönetsel donanıma sahip , Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tekniker, teknisyen, mühendis iş arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Uzman, Şef Yardımcısı, Tekniker

 • İş Açıklaması TCS Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri, - TURKAK ve JAS-ANZ tarafından akredite yönetim sistemleri (ISO 9001 vb.) belgelendirme kuruluşudur. - TURKAK tarafından akredite Muayene kuruluşudur. - 2513 numaralı Onaylanmış kuruluştur. - 2A laboratuvarı sahibidir. Enerji ve Ortam Ölçümleri konularında yetkili bir kuruluştur. İş Geliştirme yapabilecek Müşteri portföyüne katkı sağlayabilmek Ürün ve muayene konusunda akreditasyon çalışmalarını yürütecek Bölüm bazında departmanlaşma konusunda iş planı geliştirecek Müşteri isteklerini dinleyerek müşterilere çözüm üretebilecek

  Aranan Nitelikler Makine veya Elektrik/Elektronik veya Mekatronik Mühendisi veya ilgili bölüm mezunu olmak Otomasyon konusunda bilgi sahibi olmak (Özellikle EN 13849, EN 13850 standartları). Tercihen CMSE sertifikasına sahip olunması Makine tasarım konusunda bilgi sahibi olmak ISO 17020, ISO 17021 ve/veya ISO 45011 konularında bilgi sahibi olmak En az 3 yıllık deneyime sahip olmak Kalite Yönetim Sistemlerinde bilgi ve deneyim sahibi olmak (Tercihen denetim veya sistem kurulumu deneyiminin olması) İyi derecede İngilizce bilmek Aktif araç kullanabilmek Askerlik görevini tamamlamış Anadolu Yakasında ikamet eden Seyahate engel teşkil edecek bir duruma sahip olmamak Takım çalışmasına yatkın olmak Esnek çalışma saatlerine uyabilmek

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın Ar-Ge bölümünde çalışacak Teknik Destek Uzmanı aranmaktadır. Saha çalışmalarında ürüne ait teknik data ve ölçümlemeleri almak, Montaj çalışmaları yapmak, Yeni ürün tasarım faaliyetlerini karşılamak için müşteri ziyaretleri yapmak, Ürünün teknik tasarımı ve malzeme listesi hazırlanması çalışmalarına katılmak, Satış ekibine geliştirilen yeni ürünlerle ilgili olarak teknik destek vermek, Saha çalışmalarında montaj işlemlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, MS Office program bilgisi olan, Tercihen Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olmak, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu yakası ve Kocaeli Gebze ve çevresinde ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın Ar-Ge bölümünde görevlendirilecek Teknik Ressam aranmaktadır. Müşteriden gelecek olan veriler doğrultusunda teknik resimlerin oluşturulması Gerektiğinde sahada hizmet verilmesi Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve yerinde çizim yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine Bölümünden mezun olan, Tercihen Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olan, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu Yakası , Kocaeli Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Endüstri, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın satış ve pazarlama bölümünde görevlendirilecek Otomotiv ve OEM Satış Sorumlusu aranmaktadır. Otokar ve diğer OEM siparişlerini takip edecek, Satış, arge, satın alma, üretim ve lojistik arasında bağlayıcı bir rol üstlenecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yeni mazun Makine Mühendisleri ( MYO Makine , Motor bölümü mezunlarıda değerlendirilecektir) İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek olan, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi kuvvetli, Dikkatli , detaycı ve titiz bir şekilde çalışacak, Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan,

  Sektör: Otomotiv, Mühendislik, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Bursa'da bulunan muhtelif şantiyelerimizde çalışmak üzere İNŞAAT TEKNİKERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler . Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümü'nden mezun, . En az 5 yıl şantiye deneyimi olan, . Bina inşaatı tercihen konut inşaatı projelerinde çalışmış, . Autocad ve MS Office programlarını yeterli düzeyde kullanabilen, . Tercihen ölçme grubu aletlerini kullanabilen, . Metraj çalışmalarına katılmış, . Askerliğini tamamlamış bay adaylar.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker

 • Arda Mühendislik İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Merkez Ofisimiz ESENYURT'da olan işyerimize Şantiye kalite yönetimi konusunda bilgi sahibi ve tercihen deneyimi olmak, İSO 9001:2008, OHSAS 18001, İSO 14001, İSO 27001 sistem süreçlerine hakim olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak İç tetkik uygulaması konusunda uygulama tecrübesi olmak, Tüm çalışanlara kalite ile ilgili eğitimlerin verilmesini sağlamak Belgelendirme ve danışman dış kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesini sağlamak, İç denetimlerde verilen görevleri yerine getirmek, tespit edilen bulgu ve diğer uygunsuzluklarla ilgili düzeltici ve/veya önleyici faaliyetlerin başlatılmasında görev almak veya başlatmak, genel değerlendirme raporlarını hazırlamak. Kurumsal prosedürler ve işlevler hakkında bilgi sahibi olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olmak ( Tercihen Endüstri veya Çevre Mühendisliği), Lisans mezunu olmak, Şantiye yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak, İç ve dış denetim süreçlerini bilen ve uygulamış olan, MS Office programları konusunda tecrübeli olmak, Raporlama ve analiz becerisine sahip olmak, Bay

  Sektör: İmalat, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Bias Mühendislik Ankara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Temsilciliğini yaptığımız Mentor Graphics ve AxStream gibi hesaplamalı akışkanlar dinamiği yazılımlarının ürün sorumlusu olacak çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: CFD yazılımlarının satış öncesi ve sonrası teknik desteğini verecek Örnek çalışmalar ve projelerde görev alacak Ürünler hakkında müşterilere teknik bilgi verecek, sunum yapacak Yurtdışı firmalarla ürünlerle ilgili irtibatta olacak

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler: Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun Akışkanlar dinamiği konusunda tecrübeli Tercihen Solidworks veya diğer CAD yazılımlarını bilen Tercihen FloEFD, Flowmaster yazılımlarını bilen İyi derecede İngilizce bilen İnsani ilişkileri iyi, takım çalışmasına uygun Askerlik görevini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan Ehliyet sahibi ve araba kullanabilen Ankara veya İstanbul'da ikamet eden Erkek

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • KSB Pompa Ankara 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması KSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş. , Türkiye’de kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar uzun yıllardır hizmet vermektedir. KSB Pompa Armatür Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, firmamızda görevlendirilecek, “Makine Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen alanında 2 yıl deneyim sahibi, Problem çözme, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,  Analitik düşünebilen, Ankara'da ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Voltes Elektrik Tüm Türkiye 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası şantiyemizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSİ takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Şantiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Hakediş, Metraj ve Proje konusunda tecrübeli, Autocad bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis, Denetçi

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın İzmir şubesinde ( 4. sanayide faaliyet gösteren ) görevlendirilmek üzere Şube Satış Sorumlusu aranmaktadır.  Müşterilerden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, gerektiğinde raporlamak, Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılmasını sağlamak.Oluşabilecek geçikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen satış deneyimi olan, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İzmir Bornova ve çevresinde ikamet eden Bay adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Aktif Mühendislik İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Elektrik Dağımı sistemlerinde Anahtarlama, Güneş Enerji Sistemleri, Raylı Sistemler, Ölçüm ve Güç kalitesi konularında üretim, mühendislik ve temsilcilik üzerine İstanbul ve Ankara'da faaliyet gösteren 150 personelden oluşan Türk - İtalyan ortaklı uluslararası grubun İstanbul’da ki servis departmanına Servisler Müdürü’ne yardımcı olarak servis süreçlerinin takibi, satış sonrası müşteri taleplerinin yönetilmesi ve servis hizmetleri verilmesi üzerine aktif görev ve sorumluluk alacak Elektrik&Elektronik Mühendisi veya Elektrik Öğretmeni olan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik&Elektronik Mühendisliği veya Elektrik Öğretmenliği bölümünden mezun Autocad, E-Plan, MS Office, vb. proje çizim programlarını orta düzeyde kullanabilen, İngilizce en az orta düzeyde aktif konuşan ve iletişim kuran, Tercihen satış sonrası destek pozisyonlarında en az 1 yıl çalışmış, Servis süreçlerini ve personel iş sürecini yönetebilecek, Satış sonrası destek kısmında müşteri taleplerini ve isteklerini yönetebilecek, Gerektiğinde mesai saatleri dışında da çalışabilecek, Öğrenmeye ve yeniliğe açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı ve yenilikçi, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • Cevdet Albayrak İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Genel Muhasebe uygulamalarını takip edecek, Cari hesapların takip ve raporlamasını yapacak, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek, Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapacak, Stok takibini yapacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Taşeron hakedişlerinin ve hesaplarının kontrolünü, kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Satınalma ve ilgili diğer birimler ile koordineli çalışacak, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, Kesinlikle sigara kullanmayan, İnşaat-taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden bay muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Muhasebe konusundaki tüm yasal mevzuata hakim, Tercihen inşaat muhasebesi konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, Ms Office programlarına hakim, Logo LKS, ORKA ve LUCA programlarından en az birisine hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • Aktif Mühendislik İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Aktif Mühendislik,1996 yılına Ölçme, Koruma ve Enerji Kalitesi alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş ve kuruluşundan beri enerji sektörüne kaliteden ödün vermeden ölçme ve koruma sistemleri için ürün ve sistem çözümleri sağlamıştır. 20 yıllık tecrübemiz ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında,Endüstri, Akıllı Binalar, Hastaneler, Ulaşım ve Güneş Enerjisi Sektörlerinde müşterilerimizin ihtiyaçların uygun kaliteli ürün ve çözümlerimizle mühendislik hizmeti sağlıyoruz. Satış departmanımızda görev alacak, teknik ve ticari olarak kendine güvenan, bizimle birlikte aynı heyecanı ve disiplini paylaşacak satış yapmaktan keyif alan takım arkadaşları arıyoruz: Teknik Satış Mühendisi Sorumlulukları: Satış yapabilmek için gerekli tüm aksiyonları eksizsiz takip etmek Müşteri talebinin siparişe dönüşmesi için en uygun çözümü oluşturmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, İşlerin teklif ve sipariş sürecinde Satış, Proje yönetimi, Satın Alma, imalat ve Ar-Ge departmanları ile uyum içinde koordineli çalışmak, Siparişin tamamlanabilmesi için gerekli departmanları teknik ve ticari olarak desteklemek, Fiyat ve Pazar stratejilerine uygun olarak teklifleri zamanında hazırlamak, sunmak ve takibini gerçekleştirmek Sözleşme ve tahsilat konularına hakim olmak, takip etmek. Üretilen ürünlere, ilgili standartlara ve yönetmeliklere hâkim olmak Bayi ve satış temcilerinin oryantasyonunu sağlamak için; eğitim vermek, gerekli dokümanları sağlamak Sektörü analiz edip pazar ve rakip analizi yapmak, taporlamak Reklam ve tanıtım faaliyetlerini desteklemek, Müşteri isteklerine uygun destekleyici dokümanları temin etmek, Ürün/rekabet verisini güncel tutmak,

  Aranan Nitelikler Elektrik sektöründe en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak, Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik & Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Askerlikle ilişiği olmamak. İyi derecede İngilizce bilmek, Dinamik, düzgün görünüşlü, inşan ilişkileri iyi olmak, Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip olmak, Konuşma diksiyonu, ifadeleri ve sunumu örnek alınabilecek düzeyde ve akıcı olmak Word, Excel Power point gibi MS Windows yazılımlarını iyi derecede kullanmak, Seyahat engeli bulunmamak, Ticari konulara ve finans verilerine hâkim olmak Temsil edebilme yeteneği ve güven verebilme becerisine sahip olmak, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip olmak Yüksek konsantrasyonla çalışmak, detaylara ve bütüne hâkim olmak Bayilere, ticaret ilkelerine, rakamlara, rekabete, ürün bilgisine ve stoklara hâkim olmak

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici, Mühendis, Lider

 • Aktif Mühendislik İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürüne bağlı olarak çalışacak ve aşağıdaki sorumlulukları üstlenecek bir takım arkadaşı arıyoruz: SORUMLULUKLARI : Yöneticisinin İngilizce yazışmalarını ve görüşmelerini yapmak Yöneticisinin randevu düzenini ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, yönetici ve ziyaretçi arasındaki randevuların düzenlemesini yapmak Yöneticinin işle ilgili ve özel seyahatlerini, biletlerini, toplantılarını, seminerlerini ve çeşitli davetlerini organize etmek, ajandasını yönetmek Yönetici ile iletişime geçmek isteyen herkesin, yönetici ile arasında iletişimi sağlamak ve önemli görüşmeleri kayıt altına almak. Yöneticinin dosyalarını arşivlemek, günü gelen evrak ve randevuları hatırlatmak Organizasyonların veya toplantıların düzenlenmesini sağlamak Yöneticisini, şirket işleyişi, iş düzeni, iş güvenliği gibi birçok konuda bilgilendirmek Yöneticisine bağlı olarak şirkette idari işlerin organizasyonunu ve düzenini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Orta Kademe Yöneticilik bölümünden mezun olmak Bakımlı ve iyi görünümlü Bayan olmak Yönetici Asistanı pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilmek, Yenilikçi, gelişime açık ve sorumluluk alabilecek kişiliğe sahip olmak, Tempolu çalışma hayatına uyum sağlayabilmek,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • Netes Mühendislik İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Test ve Ölçü Aletleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Koşuyolu Merkez Binasında, Kalibrasyon Laboratuvarında görevlendirilmek üzere; Elektronik Mühendisi, tercihen öncesinde Meslek Lisesi veya Teknik Lise mezunu, Elektriksel Kalibrasyon konusunda en az 5 yıl deneyimli, RF ve mikrodalga cihazlarının kalibrasyonu konusunda tecrübeli, Kalibrasyon Laboratuvar Sorumluluğu konusunda en az 3 yıl deneyimli, TSE EN ISO/IEC 17025 Standardına hakim, Kalite Sistemi konusunda bilgili, Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan '' Kalibrasyon Sorumlusu '’ aranmaktadır.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

 • Netes Mühendislik İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Test ve Ölçü Aletleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Koşuyolu Merkez Binasında görevlendirilmek üzere; İlgili üniversitelerin Biyomedikal Mühendisliği Bölümü mezunu (tercihen öncesinde teknik lise veya meslek lisesi mezunu), Çok iyi derecede ingilizce bilen, Biyomedikal konusunda en az 2 yıl hastane tecrübesi olan, İş konusunda takipçi, yeniliklere açık, araştırmacı ve ikna kabiliyeti yüksek,       İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü ehliyet sahibi '' Biyomedikal Satış Mühendisi '' aranmaktadır.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Alanya  Şubemizde görevlendirilecek havuz proje taahhüt birimimizde çalışacak Makine Mühendisi  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( Makine Mühendisliği )   Alanya 'da ikamet eden veya edebilecek,   Tercihen havuz konusunda tecrübeli,   İyi derecede bilgisayar kullanabilen,   İyi derecede ingilizce bilen,   B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,   Askerlik hizmetini tamamlamış,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,   Planlama, organizasyon, ve ikna yeteneği güçlü,

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması -Aydınlatma, kuvvet, topraklama, yangın algılama, haberleşme, güvenlik, seslendirme projelerinin hazırlanması, -Koruma sistemleri (yıldırımdan korunma, aşırı gerilimden korunma ) ile ilgili proje çalışmalarını yapmak, -Kuvvet tesisatı ve zayıf akım tesisatı projelerini hazırlamak, -Elektrik tesisatına ait malzemelerin keşif ve metrajlarını hazırlamak, -İlgili elektrik projelerinin tek hat şemalarını hazırlamak enerji ihtiyacını tespit etmek, -Gerektiğinde işveren ve idare ile olan proje yazışmalarını yapmak  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Proje ofisinde çalıştırılmak üzere;   -Üniversitelerin Elektrik ve Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun,   -Her türlü üst yapı projelerinde farklı aydınlatma, kuvvet, topraklama, yangın algılama, haberleşme, güvenlik, seslendirme sistemleri içerisinde yer alan tesisatların tasarımı ve projelendirmesi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,   -Autocad , MS Office ve Dialux programlarına ileri düzeyde hakim,   -İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,   -Ekip çalışmaları içerisinde yer alabilecek,   -Proje çözme ve farklılıklara uyum yönetimi özellikleri gelişmiş,   -Etkin iletişim, temsil ve müzakere yeteneği kuvvetli,   -Seyahat engeli bulunmayan,   -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,   -İstanbul’da ikamet eden/edebilecek kişiler aranıyor.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Adil Işık Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, "Mimari Uygulama Uzmanı" arıyor. Projelerin detaylandırılması, uygulanması takiplerini yapmak ve proje çalışmalarına katkı sağlamak, Sorumlu olduğu projede görevli teknik ekibi yönlendirmek ve denetlemek, Mimari proje ve çizimlerde ihtiyaç halinde sorumluluk almak, Mimari konseptlerin gelişimine, yenilenmesine yönelik araştırmalar yapmak, dünya mağazacılık trendlerini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektörüyle ilgili, Mağazacılık alanında konsept, detay, teknik çizim, uygulama ve malzeme bilgisine sahip, MS Office, Autocad programlarını bilen, Uygulama takibini yapabilecek, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Kendisine bağlı ekipleri yönetebilecek, Organizasyon becerisine sahip, Hakediş ve metraj konularında deneyimli, Tercihen ingilizce bilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Analitik yönü kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. mağazacılık trendlerini takip etmek. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Mühendislik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?