Mühendislik İş İlanları

Hepsini Temizle
Mühendislik
 • İş Açıklaması Entegre Satek Electronic has more than 20 years’ experience in the field of Electronic Security Systems, Low Voltage Technologies, Information and Communication Systems, Automatic Control and Building Systems which proceeds on its way with self-confidence of having completed hundreds of reference projects such as Modern Residences, Industrial Facilities, Shopping Malls and Trade Centers, Public and Private Industry Buildings, Education, Health and Tourism Facilities, Hotels, Airports, Metro Stations and Stadiums in different countries around the world with prudence and devotion. Along with the identity of project consultants, project integrations and product distributions, Providing very effective and high quality service and support to its end user customers and dealers inside and outside the country, Entegre Satek Electronic looks candidate for Sales Department which have below qualifications as Project Design and Proposal Engineer. Job Description: According to requirements of project, electronic weak current and building otomation project drawing, scout creating, Specification writing, and giving proposal to customer in optimum solutions, If necessary, make project meetings by going to customer, After acceptance of sales, transferring the project to technical team,

  Aranan Nitelikler Gradurated from Electric, Electric and Electronic Engineering, or similar Engineering faculties, Good command in English Language, Having a good command in MS Office and Autocad applications, Experienced in weak current systems (preferably) Successful in human relationships, having high convincing ability, Strong analytical aspects, focusing on solution and result, Compatible with teamwork, dynamic, Having self-confidence and responsibility, Have no obstacle to travel, Capable of adapting to flexible working hours, Experienced in customer relations management, having strong representation ability, Planned, tend to reported and Project-based sales working, Having driving license, No military obligation for male candidates,

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik' in Servis Bakım departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Servis Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Müh. vb. mühendislik fakültelerinden mezun, Güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri konularında en az 2 yıl deneyim sahibi, Autocad - Autocad LT, Word, Excel bilgisi olan, Bilgisayar üzerinde yapılacak ilgili sistem kurulumları ve devreye almaları gerçekleştirebilecek, Ürün kataloglarını okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, CCTV, Yangın algılama, Kartlı Geçiş Sistemleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Network ve TCP/IP konularında bilgisi olan, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Sabırlı ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında oturan,

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik Satınalma ve Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Satınalma ve Lojistik Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. ( İlan ile ilgilenen adaylarımızın ön yazılarında, raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini ve eğer var ise çalışmalarına engel olabilecek özel durumları belirtmelerini rica ederiz). Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Endüstri Mühendisliği) Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Organizasyon, Planlama ve Problem çözme becerisi gelişmiş, İletişimi kuvvetli, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede excel kullanabilen, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Tedarikçi değerlendirme ve geliştirme süreçlerinde görev almak, Stok takibi, Depo kontrol ve yönetimi süreçlerine destek olmak, Satın Alma Bölümü'nün diğer departman ve / veya bölümler ile beraber çalışması gereken projelerde görev almak, Departman raporlamalarına destek vermek.

 • Temizlik Personeli
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Esenyurt Arda Grup Merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde ÇAYCI aranmaktadır, Temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, Titiz, hijyen kurallarına uyan, İlköğretim veya Lise mezunu, Güler yüzlü, kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Servis sunum yeteneği olan, pratik ve aktif olan, Benzer görevde tecrübe edinmiş, 30 - 45 yaş arası Tercihen Bay ESENYURT NAMIK KEMAL MAHELLESİ TORIUM CİVARI OTURMASI KUVVETLİ TERCİHTİR.

  Aranan Nitelikler Binanın bakım ve temizliğini yapabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek.

 • Teknik Ressam
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Model, maça ve işleme resimlerinin 2D ve/veya 3D olarak hazırlanması, Gelen teknik resimlerin incelenmesi veya numune üzerinden alınan ölçülerle teknik resimlerin oluşturulması, Model imalatı esnasında gerçekleştirilen revizyonların projelere işlenmesi, Hazırlanan teknik resimlerin prosedürlere uygun şekilde dokümantasyonunun, dağıtımının ve arşivlenmesinin yapılması, Diğer departmanlardan gelebilecek teknik resim ihtiyaçlarının karşılanması.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları/Meslek Liseleri'nin Makina Resim Konstrüksiyon veya ilgili bölüm/proğramlarından mezun. Solid Works 2015 Bilgisayar destekli çizim /tasarım proğramlarını çok iyi seviyede kullana bilen (yada benzer proğramları kullanabilen). Bilgisayar destekli imalat proğramları hakkında bilgili. Teknik resim geometrik toleranslandırma,okuma,anlama ve yorumlama becerisine sahip. Mekanik tasarım ile ilgili malzeme ve standartlar konusunda bilgili. Modelcilik konusunda deneyimli . MS-Office proğramını iyi derecede kulanabilen. Yaratıcı,çözüm odaklı,disiplinli ve Özenli Kendini geliştirmeye ve devamlı öğrenmeye istekli. Erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonuna yakın ikamet eden,

 • Depo Sorumlusu
  Arda Mühendislik
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması *Üretim depomuzda Depo Giriş ve çıkış malzemelerinin kontrol edilmesi Giriş Çıkış İşlemlerinin proğramda tam ve doğru şekilde yapılması * Gelen malzemelerin depo talimatı dogrultusunda yerlestirilmesi ve korunması * Depo Malzemelerin belirli aralıklarla kontrol ederek sayımları gerçekleştirmek ve stokları takip etmek

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, *Depo giriş çıkışı,stok kontrolü ve depo sayımı, *MS Office programı kullanabilen, *üretim sorumlusu ile koordineli çalışabilecek, *Takım çalışmasına yatkın, *Raporlama yapacağı yönetim grubuyla koordineli çalışabilecek, *Askerlik hizmetini tamamlamış, *Sorumluluk alabilecek, *Bay *Tercihen Avrupa Yakası Esenyurt Lokasyonuna yakın ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi'nde Teknik Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanmasını, geliştirilmesini ve koordinasyonunu sağlayacak, Proje geliştirme aşamasında mekanik sistem kararlarının fizibilitelerini yaparak raporlayacak, Uygulama esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak, "Elektrik İşler Yöneticisi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yürürlükteki şartname ve yönetmeliklere hakim, Elektrik tesisat proje uygulamaları ve mekanik altyapı işleri konusunda en az 8 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Saha imalatlarını takip ve kontrol edebilecek, MS Office programlarını ve Autocad programını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi'nde Teknik Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanmasını, geliştirilmesini ve koordinasyonunu sağlayacak, Proje geliştirme aşamasında mekanik sistem kararlarının fizibilitelerini yaparak raporlayacak, Uygulama esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak, "Mekanik İşler Yöneticisi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yürürlükteki şartname ve yönetmeliklere hakim, Mekanik tesisat proje uygulamaları ve mekanik altyapı işleri konusunda en az 8 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Saha imalatlarını takip ve kontrol edebilecek, MS Office programlarını ve Autocad programını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin şantiyesinde görevlendirilmek üzere, şantiyelerdeki mekanik işlerin takibini ve yönlendirilmesini yapacak "MEKANİK İŞLER YÖNETİCİ " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yılı merkezi sistem ısıtma projelerinde olmak üzere, mekanik tesisat proje uygulamaları ve mekanik altyapı işleri konusunda en az 8 yıl deneyimli, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Saha imalatlarını takip ve kontrol edebilecek, MS Office programlarını ve Autocad programını çok iyi kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, takımı yönetebilecek yetkinliklere sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Ofis Asistanı
  Yeşilyurt İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • Teknik Hizmetler Mühendisi
  Set Teknik
  İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN SATMIŞ OLDUĞU CİHAZLARIN SAHADA GENEL BAKIM VE KALİBRASYONLARININ YAPILMASI SERVİSE GELEN CİHAZLARIN ARIZA TESPİT VE ONARIMLARININ YAPILMASI YENİ SATILAN SİSTEMLERİN MONTAJI VE DEVREYE ALINMASI PROJENİN NİTELİĞİNE GÖRE SAHA ETÜDLERİNİN YAPILMASI TAKIM LİDERİ OLARAK PERSONELİN ORGANİZASYONU YURTDIŞI EĞİTİMLERİNİN ALINMASI VE SERVİS PERSONELİNE AKTARILMASI SORUMLUSU OLDUĞU PROJELERİN SATIŞ AŞAMASINDAN DEVREYE ALMA AŞAMASINA KADAR HER TÜRLÜ OPERASYONEL İŞLERİN SEVK VE İDARESİ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRONİK/ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN , İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, EHLİYETLİ İYİ SEVİYEDE İNGİLİZCESİ OLAN MS OFFİCE VE MESLEĞİ İLE İLGİLİ PROGRAMLARI KULLANABİLEN (AUTOCAD, EPLAN) ÖZELLİKLE ELEKTRONİK ÖLÇÜ KONTROL CİHAZLARI TEKNİK SERVİSİ KONUSUNDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ İŞ TAKİBİ VE SONUÇLANDIRMA BECERİSİNE SAHİP,TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN YÖNETİCİ ADAYI

 • İş Açıklaması AKREDİTE MUAYENE kuruluşu olan UZMAN MUAYENE şti. bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda yazılı niteliklere sahip MAKİNE TEKNİKERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler M.Y.O 2 Yıllık Makine Bölümlerinden mezun, Askerliği tamamlamış, Kaldırma araçları muayene bakım onarım ve montaj işlerinden en az 1 yıl tecrübeli, Basınçlı Kapların muayene bakım onarım ve montaj işlerinden en az 1 yıl tecrübeli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen Dinamik, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, MS Office prmogramlarını iyi seviyede kullanabilen Bay İnsan ilişkileri iyi

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KAMERA ÇÖZÜMLERİ TEKNİSYENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler CCTV cihazları (Kamera, DVR, NVR, NAS) montajı ve devreye alınması konusunda tecrübeli Daha önce IP kamera montaj ve devreye alma tecrübesi olan VMS kurulumunda ve devreye alma konusunda tecrübeli Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli Meslek Yüksek Okulu Elektrik veya Elektronik veya Bilgisayar Bölümlerinden birinden mezun Tercihen Elektrik ve/veya zayıf akım tecrübesi olan (Data, Network, Fiber Optik, Telefon santrali, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Kurulum esnasında hızlı karar verebilen ve hızlı çözüm oluşturan Tercihen SRC belgesi olan, Aktif araç kullanabilen, B Sınıfı ehliyetli Takım çalışmasına yatkın, işini seven İzmirde ikamet eden ve gerektiğinde proje bazlı şehir dışında konaklayabilecek Seyahat engeli olmayan Askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, Hidrolik alanında tecrübeli aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Şubeleri ziyaret eden müşterilerin taleplerini anlamak,ürünleri tanıtmak,fiyatlandırma yapmak, Siparişin müşteriye teslim edilmesine kadar ki süreci yönetmek, Rakip uygulamaları takip etmek ve yönetime raporlamak, Şube uygulamaları,ürün teşhirleri gibi kurumsal tanıtım faaliyetlerini yönetmek, Tahsilatların tam ve zamanında yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu, Analitik düşünce yapısına sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, Takım yönetimi konusunda başarılı, Bilgisayar uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Aktif olarak araç kullanabilen,

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, aşağıdaki özelliklere sahip "Şube Satış Temsilcisi" olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. Müşterilerden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, gerektiğinde raporlamak, Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılmasını sağlamak.Oluşabilecek geçikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütmek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış. 30 yaşını aşmamış.

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklere sahip ''Ar-ge Teknik Uzmanı" aramaktayız. Saha çalışmalarında ürüne ait teknik data ve ölçümlemeleri almak, Montaj çalışmaları yapmak, Yeni ürün tasarım faaliyetlerini karşılamak için müşteri ziyaretleri yapmak, Ürünün teknik tasarımı ve malzeme listesi hazırlanması çalışmalarına katılmak, Satış ekibine geliştirilen yeni ürünlerle ilgili olarak teknik destek vermek, Saha çalışmalarında montaj işlemlerini yapmak,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, En az 1 yıl sektör tecrübesi olan, Tercihen orta seviye ingilizce bilgisine sahip, MS Office program, Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, Mutlak suretle Solidworks bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olmak, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, aşağıdaki özelliklerde "Sektör Satış Sorumlusu" aramaktayız. Bağlı bulunduğu sektör müşterilerinden gelen siparişleri sisteme zamanında ve doğru olarak işlemek. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, gerektiğinde raporlamak, Siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar ki tüm süreçleri kontrol etmek. Tahsilatların zamanında yapılması konusunda Mali İşler bölümü ile koordinasyon içinde olmak ve oluşabilecek gecikmelerde gerekli birimleri haberdar etmek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütmek. Müşteri ziyaretleride yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler), Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış. 30 yaşını aşmamış.

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklere sahip ''Temizlik Personeli" aramaktayız. Ofis temizliği, Şubelerin temizliği, Üretimin ve depoların makine ile temizliği, Bahçe temizliği gibi işlerden sorumlu olmak,

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Çalışkan azimli ve takım çalışmasına yatkın, 25-37 yaş aralığında, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden(Tuzla ve yakın çevreler tercih sebebidir) ''BAY''adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimizde görev alacak aşağıdaki özelliklerde''Üretim Elemanı" aramaktayız. Firmamızın üretim bölümünde görev alacak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Üretim tecrübesi olan, (tercih nedenidir) Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,(Tuzla,Kartal,Pendik ve çevresi) Mutlak suretle askerlikle ilişiği olmayan, 30 yaşını aşmamış

 • İş Açıklaması İnsan kaynağını, en değerli varlığı olarak gören ve sürekli geliştirmeyi öncelik bilen, ana faaliyet alanı imalat olan şirketimizin Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Kullanıcı desteği verebilecek, güvenlik kamera sistemi, pc ve yazıcı kurulumu yapabilecek, pc ve yazıcılarının periyodik bakımlarını yapabilecek, Kullanılan bütün yazılımların Lisanslı olması konusunda güvenliği sağlamak, personelin bilgisayar kullanımında güvenlik önlemlerini almak, Sistem yönetimi, network çözümleri donanımı konusunda çözüm üretebilecek, Bilişim sisteminin bilgi yedeklerinin her gün/ayrıca gerektiğinde alınmasını sağlamak, alındığından sorumlu olmak, bu bilgilerin teknik olarak güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlamak, Yazıcı, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize, aşağıdaki özelliklerde "Kalite Kontrol Elemanı" aramaktayız. - Nihai mamullerinin kalite kontrollerini kalite spektlerini kullanarak yapmak. -Kalite Kontrol süreci içerisinde uygun olmadığı tespit edilen ürün ile ilgili prosedür ve talimatlara göre işlem yapmak. -Kalite standartlarına uymayan ürünün sevkiyatının yapılmamasını sağlamak. -Mamul kalite kontrol sonuçlarının kayıtlarını oluşturmak -Çıkış kalite kontrolde tespit edilen veya müşteriden iadesi gerçekleştirilen ürünlerin kayıtlarını oluşturarak gerekli inceleme çalışmalarını yaparak amirine rapor etmek -Gerekli durumlarda tahribatlı / tahtibatsız testleri gerçekleştirmek -Bölümündeki kontrol araçlarının periyodik bakımını yapmak

  Aranan Nitelikler -Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu -Kumpas, Mihengir gibi ölçü aletlerini kullanabilen -Teknik Resim okuyabilen -Süreçlere ve iş talimatlarına bağlı kalarak çalışabilecek -Problem çözmeye ilgili -Gerektiğinde yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek -Başlangıç seviyesinde Word / Excel kullanabilen -Başta otomotiv yan sanayi olmak üzere tercihen kalite kontrol süreçlerinde görev almış -35 yaşını aşmamış -Bay

 • İş Açıklaması British Town ANKARA KIZILAY Temsilciliğimizde görev alacak SolidWorks eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sketcher, Part Desing, Generative Shape Desing, Weld Desing, Assembly, Drafting konularında ileri bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden, Zamanını çok iyi planlayabilme özelliklerine sahip olmalıdır.

 • İş Açıklaması British Town ANKARA KIZILAY Temsilciliğimizde görev alacak AutoCAD eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İleri düzey AutoCAD bilgisine sahip, 2D-3D teknik çizim konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve yaratıcı yönü güçlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sınıf içi düzeni sağlayabilecek, Sınıf içerisinde düzeni sağlayacak Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, Tasarım konusunda iddialı, yetenekli ve yaratıcı, Zamanını çok iyi planlayabilen, Çözüm üretebilen, yenilikleri düzenli takip eden özellikler aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Endüstriyel Mekanik tesisat konusunda proje ve taahhüt ile ilgili çalışmaları (Proje Çizim-Keşif-Metraj ve Teklif Hazırlama) yapabilecek Makine Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun · Endüstriyel Mekanik Tesisat Sektöründe en az 3 yıl tecrübe sahibi · Proje ve keşif hazırlayabilecek · Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Isıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, sıhhi tesisat ve uygulamalarına hakim, · Proje-Mekanik tesisatın hesap, detay ve uygulamasında, keşif, metraj, teklif hazırlama konularında deneyimli, · Aktif araç kullanabilen · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Mekanik işlerin - taşeronların sahadaki işlerini, teknik şartnamelere uygunluğunu denetleyecek, · Şehir içi, şehir dışı şantiyelerde görev yapabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · BURSA'DA ikamet eden veya edebilecek olan

 • Ziraat Mühendisi
  Emin Şirketler Grubu
  Konya, Niğde, Yalova Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Bölümünden mezun, Meyve Fidan dikiminde tecrübeli (Özellikle Elma Fidanı) Konya - Niğde veya Yalova civarında çalışabilecek, Planlama ve organizasyon becerisi olan, Minimum 5 yıl deneyimli, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Yenilenebilir Enerji Sistemleri Satış Sorumlusu (Bu ilana sadece, ücret beklentisi 1700 TL'nin altında olan; Makine, Elektrik, Enerji Sistemleri Mühendislerinin başvuruları kabul edilir) Bu ilan sadece BAY adaylar için geçerlidir. 1991 yılında kurulmuş olan ve güncel olarak 274 SGK-lı kalifiye personeli bünyesinde barındıran şirketimizde istihdam edilmek üzere Satış Mühendisi arkadaşlar aranmaktadır. Görev tanımı: Bağlı olduğu Yöneticisine geçmiş dönem ve gelecek dönem için "haftalık" raporlama yapar. Internet araştırmaları yaparak hedef müşteri kitlesini tespit eder, yöneticisine bilgi verip onay alarak ziyaret planını gerçekleştirir. Rüzgar, Hidro, Güneş, Jeo Enerji Santralleri'ni ziyaret eder, bu santrallerin sahibi olan yatırımcıları merkez ofislerinde ziyaret eder-tanışır, yetki ve yeteneklerimizi anlatarak şirket tanıtımı yapar, söz konusu ürün/makina/aksam imal eden imalatçı fabrikaları ziyaret eder-tanışır. Projenin alınması veya olgunlaşması durumunda sahip olduğu teknik bilgi ve mühendisliğini projede çalışan/çalışacak olan diğer Inspectorlerimize/Teknikerlerimize aktarır destek olur. Yenilenebilir Enerji santrallerinde kullanılan ve yurtiçinde imal edilen aksamların BELGELENDİRİLMESİ hizmeti ana satış konusu ve odak noktası olacaktır. (üretilen ürünün ilgili standardına uygunluğu, teknik şartnameye uygunluğu değerlendirilir ve Akredite olan ve bu alanda yetkilendirilmiş olan şirketimizce sertifikalandırılır)

  Aranan Nitelikler -Askerliğini tamamlamış BAY -En az 4 yıl benzer iş deneyimi -Mühendislik Fakültelerinden Üniversite Mezunu (Makina, Endüstri, Enerji) -24~35 Yaş aralığında -B-Sınıfı Ehliyet sahibi, Araç Kullanabilen (en az 5 yıllık ehliyet) -İngilizce bilen (Başlangıç seviyesi kabul edilemez, Mülakat İngilizce olacaktır) -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Perakende ürün satışından çok farklı olan, Proje satışının gereği olan sabırı, kontrolü, hakimiyeti ve takibi bilen -Yönetim sistemleri bilgisi olan (9001,14001,18001) -Yönetim sistemlerine ait form ve dökümanları bilen veya daha önce böyle bir konuda çalışmış -Ürün Belgelendirme bilgisi olan (CE veya 17065) -Şantiye deneyimi olan -Saha montajı, Fabrika imalat kontrolü/denetimi bilen -Seyahat Engeli bulunmayan (Evinden uzak kalabilecek ve bu durumu sorun etmeyecek olan adaylar) -Türkiye içi, Istanbul dışı görevlere gidebilecek (kara veya hava yolculuğu) -Deneme süresinde (2 Ay) başarı göstermesi, işe uygunluğunu ispat etmesi halinde adayla sözleşme imzalanacaktır. Yenilenebilir Enerji Santralleri/Sistemleri hakkında iş deneyimi veya bilgi veya tecrübe sahibi olan Mühendis arkadaşları arıyoruz. (Rüzgar, Hidro, Solar, Jeo, Bio) (Bu ilana sadece, ücret beklentisi 1700 TL'nin altında olan; Makine, Elektrik, Enerji Sistemleri Mühendislerinin başvuruları kabul edilir)

 • İş Açıklaması Entegre Satek Electronic has more than 20 years’ experience in the field of Electronic Security Systems, Low Voltage Technologies, Information and Communication Systems, Automatic Control and Building Systems which proceeds on its way with self-confidence of having completed hundreds of reference projects such as Modern Residences, Industrial Facilities, Shopping Malls and Trade Centers, Public and Private Industry Buildings, Education, Health and Tourism Facilities, Hotels, Airports, Metro Stations and Stadiums in different countries around the world with prudence and devotion. Along with the identity of project consultants, project integrations and product distributions, Providing very effective and high quality service and support to its end user customers and dealers inside and outside the country, Entegre Satek Electronic looks candidate for Project Execution Department which have below qualifications as Project Execution Supervisor.

  Aranan Nitelikler Gradurated from Electric, Electric and Electronic Engineering, or similar Engineering faculties, Similar field experience in weak current and/or automation system(preferable) at least 3 years, Good level English knowledge, Working systematically and properly, Successful in human realationships and communicate effectively, PMI certification would be preferable, Have no obstacle to travel, No military obligation for male candidates,

 • İş Açıklaması Şirketimizin yurtiçi ve özellikle yurtdışı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler --En az C sınıfı veya uluslararası geçerliliği olan sertifika sahibi --en az 1 yıl iş tecrübesi olan --yurtdışında yaşayabilmesine engeli olmayan --iyi derecede ingilizce (okuma-yazma-konuşma)bilen İş Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması 2000 yılında Doğalgaz Mühendislik firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; ısı yalıtım ve izolasyon, taahhüt, mekanik, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. •Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan birçok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir. •Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak sektörde kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız, hızla büyüyen kadrosuna dahil edilmek üzere, dinamik, hırslı, satış ruhunu benimsemiş ve eğitimler dahilinde işin niteliklerine u-uygun çalışabilecek, yoğun ,iş temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye çapında faaliyet gösteren Doğalgaz sektörün de lider firmamızın Makine Mühendisi pozisyonu için; Doğalgaz sektöründe çalışmış İnsan ilişkileri yüksek B sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen 30 Yaşını aşmamış Bay personeller

 • Air Conditioner (Hvac) Development Engineer
  Sattelo
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Project is covering complete HVAC unit / system development from early stage to mass production, application is TRUCK. Priority role – next 2 years: Candidate will work in a team of 4 people, leading design and being permanent and key customer contact. Another 3 colleagues will be all citizens of CHINA and will be working on CAD, calculation etc. as support to a leader. There will be also Chinese translator and coordinator to make sure smooth communication back to CHINA. NEXT STEPS: Based on such opening project, candidate will be involved in other future projects and developments and considered for long term relation.

  Aranan Nitelikler Requirements: - Engineering degree - Fluent English - No travelling restrictions (China, Turkey, EU) - Excellent communication skills - Proactive personality - Three or more years experience in design and development of mobile machinery HVAC units - Ability to lead design and small team of CAD, electrical and test engineer - APQP / PPAP (Ford / GM experience will be an added value) Our offer: - Position in a young and fast growing team - Long-term position - Motivational salary with benefits - Access to technologies, know-how expansion and presence at a major automobile OEM

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mühendislik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?