İnsan Kaynakları İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMüşteri memnuniyeti adına ilgili analizleri yapmak ve raporlamalarını gerçekleştirmek, Müşteri taleplerine uygun fiyat tekliflerinin- siparişlerin zamanında ve doğru şekilde verilmesi, Sorumlu olduğu bölge  ile ilgili gerekli pazar araştırmalarını yapmak ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, Müşterinin teknik sorunlarının çözülmeye çalışılması, Satış ile ilgili ön görülen raporların hazırlanmasında ekibe destek olunması.

  Aranan NiteliklerKimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşteri firmamız için "Satış Destek Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl sektör tecrübesine sahip, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı.

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıOur client is one of the leading firm in global market about Automotive sector. Following up the administrative roles and duties, Fully responsible of the department budget and presenting the expense budget & investment budget, Planning the trainings of administrative personnel and follow-up, Realizing the expense analysis and conducting cost down projects, Conducting the relations with subcontractors and auditing the service procurement, Managing the services of transportations, canteen & lunch area, utilities etc. Increasing the efficiency of administrative affairs processes.

  Aranan NiteliklerBachelor's Degree in a relevant field from a reputable university, Min. 5 years of experience in Administrative Affairs Department, Advanced level of English (interviews will be conducted in English) Strong verbal and written communication skills and drive for results, Advanced Microsoft Excel and PowerPoint skills, Military service completed for male candidates. Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması5*Yıldızlı Otelimizde İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Şefi olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İnsan Kaynaklarının çeşitli fonksiyonlarında en az 6 yıl deneyimli, şef olarak en az 2 yıl deneyime sahip olan, Turizm-Otelcilik alanında tecrübesi bulunan, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Mevzuatını ve İş Hukuku vb. konularda bilgi sahibi, Personel özlük işlemleri, dokümantasyon, kayıt, arşiv ve dosyalama işlemlerinde tecrübeli, Personel işlemleri ( giriş-çıkış işlemleri, yasal bildirimler vb. ) puantaj ve bordro süreçlerinde tecrübeli, İşe Alım,Oryantasyon, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma gerçekleştirebilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Balıkesir Edremit, Akçay ve Altınoluk'ta ikamet eden ve ya ikamet etmeye istekli olan,

  Sektör: Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBiz Net Danışmanlık olarak yerli ve yabancı firmalara tüm insan kaynakları süreçlerine destek vermekteyiz. Firmamız bünyesinde görev almak üzere Yönetici ve Ofis Asistanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBağlı olacağı Genel Müdürümüzün takvimini oluşturup takibini yapabilecek, Ofis araçlarını etkin bir şekilde kullanabilecek, İnsan kaynakları süreçlerine destek verebilecek, Santral ve ön büro süreçlerini yönetebilecek, Ön muhasebe bilgisi olan, Benzer pozisyonda deneyim sahibi,

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için “KIDEMLİ PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun, En az 4 yıl PHP ve MySQL konularında tecrübe sahibi olan, Nesne yönelimli programlama konusunda deneyimli, SOAP & RESTful Web Servisleri, istemci taraflı (HTML, CSS, XML, XHTML, Ajax, JavaScript, jQuery vs.) teknolojilerini kullanabilen, Solr veya ElasticSearch tecrübesi olan, Linux, Apache, Memcached, Git, Nginx, Redis, MVC Frameworkleri konularında deneyimli, Java Core, Hibernate, Spring Framework yazılımlarına hakim, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Mühendis, Bilgisayar Mühendisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için '’KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ'’ arıyoruz.   Farklı sektörlerde potansiyel müşterileri belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, Satış stratejileri oluşturmak, Pazar dinamiklerini takip etmek ve sektörel araştırmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen kurumsal satış alanında 1 yıl deneyime sahip, Satış alanında kariyer hedefleyen, Müşteri portföyünün geliştirilmesini teminen yoğun kurumsal müşteri ziyaretinde bulunacak, Etkin dinlemeyi bilen ve kurumların ihtiyaçlarını anlamaya yönelik doğru soruları sorabilen, Özgüveni yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Piyasayı, trendleri takip etmeye meraklı, hedefler doğrultusunda çalışma konusunda istekli, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. 

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temsilci, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için "JUNIOR ART DIRECTOR" arıyoruz. Sosyal medya departmanında yer alacak pozisyon, dijital uygulamaların tasarımından ve operasyonel süreçlerin takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans Eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programları konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Adobe After Effects ve Premiere programlarını kullanabilen, Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Çalıştığı markaların konseptine uygun şekilde tasarımlarını şekillendirebilecek, Yaptığı işin sürecini takip eden ve sorumluluğunu alan, Hızlı ve efektif ve çözüm odaklı çalışan, Güncel tasarım trendlerini, deadlineları takip eden, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıBAŞAKŞEHİR'DE SICAK BİR AİLE ORTAMINDA DÜZEYLİ VE GÜVENİLİR, EV HANIMINA YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerPAZAR GÜNÜ HARİÇ HERGÜN ÇALIŞABİLİCEK, SOSYAL GÜVENCESİ (MAAŞ VE SİGORTA) OLUCAKTIR, 30 YAŞINI AŞMIŞ BAYAN, POZİTİF,GÜLERYÜZLÜ,KENDİNDEN EMİN VE REFERANSLARI İYİ OLMALIDIR. ÇOCUK BAKMADA VE EV İŞLERİNDE MÜKEMMELİYETÇİ, EVİN BULUNDUĞU SEMT: BAŞAKŞEHİR 4.ETAP ADAYLARIMIZIN,ULAŞIMDAN DOLAYI SORUNU OLMAYAN SEMTLER TERCİH EDİLECEKDİR. (BAŞAKŞEHİR,BAĞCILAR,ESENLER,SEFAKÖY,İKİTELLİ ,HALKALI GİBİ)

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan, Temizlikçi

 • İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz global ölçekte, gıda sektöründe yer alan firmamızın insan kaynakları süreçlerini yürürebilecek "İşkur Kapsamında İnsan Kaynakları Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, İnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, MS Office programlarını, özellikle Excel'i iyi derecede kullanabilen, Son 3 ay herhangi bir sigorta girişi bulunmayan, Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Acıbadem lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için ‘’SOSYAL MEDYA UZMANI’’ arıyoruz. Facebook, LinkedIn, Instagram gibi mecralarda, ajansın temsilcisi olduğu markaların hesaplarının yönetilmesi, Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi, Aylık ya da haftalık içerik planlarının hazırlanması, Sosyal medya hesaplarında moderasyon yapılması, Firma ile iletişimin sürdürülmesi, Düzenli raporlama ve analiz yapılması, Dijital trendler takip edilerek yeni içerik türleri ve paylaşım formatları geliştirilmesi, Sorumlu olunan markalara ilişkin dönemsel iletişim projelerinin hazırlanması ve uygulanması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Dijital medya / sosyal medya konularında min. 2 yıl deneyimli, Sosyal medya gündemine hakim, gelişmeleri takip eden, Tercihen başlangıç seviyesinde ya da orta seviyede Adobe Photoshop programına hakim, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, gelişmeleri takip eden, sosyal ağlarda aktif olarak yer alan, Yaratıcı düşünme becerisi gelişmiş, İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için ''SATIŞ DESTEK VE OPERASYON UZMANI'' arıyoruz. Kurumsal Satış departmanının randevu trafiğinin koordine edilmesi, Satış amaçlı randevularının planlanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Müşteri ve satış ekibi arasında iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Operasyonel faaliyetlerin desteklenmesi, Bölgesel sektör araştırmaları aktivitelerine destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen benzer bir görevde deneyimi olan, Satış ekipleri ile iyi diyalog kurabilecek, Telefonda iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın ve iş disiplinine sahip, MS Office programlarına ve Internet kullanımına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıZemzem Grup bünyesindeki Kariyer Şirketi'nin tüm faaliyetlerinin işletilmesinde görev yapmak üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip İnsan Kaynakları Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları sistem ve süreçlerinin uygulanmasında minimum 3yıl yöneticilik deneyimi olan, Tercihen Logo Programını kullanabilen, Sgk Mevzuatı, İşkur, İsg ve çalışma hayatı ile ilgili hukuki mevzuat ile uygulamalar hakkında uzmanlık sahibi, Şirketimize artı değer katacağına inanan, Özel İstihdam Bürosu resmi prosedürlerine ve uygulamasına hakim, Organizasyon yeteneği gelişmiş,

  Sektör: Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPort VALE & Port ASSİST grubu olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere deneyimli " İŞE ALIM UZMANI ” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen danışmanlık firması tecrübesi olan ve hizmet & perakende sektöründe yoğun işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmiş,  İşe alım projelerinde kurum ihtiyacına özel personel işe alımı ve özel müşteri yönetimi sağlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal – sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde işe alım gerçekleştirilen personellere, mesleki eğitimleri verecebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Savunma/Güvenlik, Turizm

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Proworkistİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz modüler sistemde mobilya üretiminde öncü olan firmada çalışmak üzere; Beylikdüzü bölgesinde bulunan konut projeleri içerisinde bulunan satış ofislerimizde görevlendirilmek üzere yeni mezun iç mimar veya çizim konusunda deneyimli "satış danışmanı" aramaktayız. Müşteri karşılaması ve satış Boş zamanlarda da 3d veya diğer programlar ile iç mekan sunum hazırlama

  Aranan Nitelikler3D Max ve/veya Autocad iyi seviyede kullanımı, Mobilya sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Giyimine özen gösteren, İletişimi güçlü

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, İç Mimar, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıTelefonla arayan müşterilere bilgi aktarımında bulunmak, Telefonda müşteri memnuniyetini sağlamak ve şikayetleri yönetmek, Bağlı bulunduğu projenin sosyal medya hesaplarını yönetmek,

  Aranan NiteliklerMin. Lisans Mezunu, En az 6 ay çağrı merkezi şikayet yönetimi tarafında görev almış, Sosyal medya ve teknik konulara ilgi duyan, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, MS Office programlarına hakim, 35 Yaşını aşmamış,

  Sektör: İnsan Kaynakları, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "Tele-Satış Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise veya üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketimizde Görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. Tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Aktif Araç Kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı, Koordinatör, Lider, Asistan, İkinci Müdür

 • İş AçıklamasıPort VALE & Port ASSİST grubu olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere deneyimli " İŞE ALIM UZMANI ” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen danışmanlık firması tecrübesi olan ve hizmet & perakende sektöründe yoğun işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmiş, İşe alım projelerinde kurum ihtiyacına özel personel işe alımı ve özel müşteri yönetimi sağlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal – sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde işe alım gerçekleştirilen personellere, mesleki eğitimleri verecebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İNKABolu, Düzce, Sakarya, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Yürüttüğümüz mevcut projeler için mevcut ağımızı daha güçlü kılmak adına freelance hizmet verebilecek, iletişimi ve network'ü iyi olan çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite 2. veya 3 sınıf öğrencisi, Eğitimi esnasında herhangi bir kulüpte ya da sosyal faaliyette yer almış, Dahil olduğu kulübün sponsorluğuyla ilgili çalışmalarda bulunmuş, Mevcut / potansiyel projelerin sorumluluğunu göğüsleyebilecek, Sakarya, Düzce ya da Bolu’da ikâmet eden, İşe alınan personel, network'le ilgili yeterli seviyeye ulaşması, Lisans eğitimini tamamlaması durumunda merkez kadro eksiğimiz olması halinde bünyemize dahil edilecektir. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıALMİLA GRUP şirketleri bünyesinde gelişen ve artan iş hacmimizle doğru orantılı olarak İsan Kaynakları departmanı ve insan kaynakları süreçlerini yönetebilecek bilgi, beceri, donanım yeteneğe sahip, YÖNETİCİ posizyonunda çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. ALMİLA GRUP Ankara'nın yükselen değeri olarak çalışmalarına sunduğu ayrıcalıklar ve aynı zamanda bireylerin eğitim süreçlerine katkı yapma konusunda kurmuş olduğu ALMİLA AKADEMİ ile fark yaratmaktadır. Her çalışanımıza mesleki ve aynı zamanda bireysel gelişim alanında konusunda seçkin uzmanlar ile eğitimler verilmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversite/Yüksekokulların İ.K. Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, İletişim, Eğitim Fakültesi PDR uzmanlığı bölümlerinden mezun olmak, Maaş, bordro, SGK mevzuatlarına ve işleyişlerine hakim olmak, İşe alım, mülakat ve personel özlük süreçlerine hakim, Çalışan ve müşteri memnuniyeti çalışmalarını ölçümleyebilen ve raporlama yapabilen, En az 2 yıl İnsan Kaynakları departmanlarında yöneticilik yapmış olan, MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Ekip kurma ve yönetebilme bilgi ve becerilere sahip olan, Çorum'da ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıÇalışanların tüm bordro ve tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal bildirgelerin yapılmasının sağlanması, Maaş ödemelerinin ve ay içerisinde işten ayrılan çalışanlara yönelik ödemelerin gerçekleştirilmesi ve bordro işlemlerinin yürütülmesi, İK sistemi üzerindeki personel ve organizasyon bilgilerinin zamanında ve eksiksiz olarak güncellenmesi, personel dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Resmi kurum ve kuruluşlar ile personel operasyonlarına yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Yan menfaatlerin takip edilmesi, Personel bütçesi hazırlık ve takibinin yapılması, İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin mağaza genelinde takibinin sağlanması, Aylık ve yıllık raporların oluşturulması ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerAnkara Mağaza İnsan Kaynakları departmanı içerisinde değerlendirilmek üzere Personel ve Özlük İşleri Uzmanı adaylarında aranan özellikler aşağıdaki gibidir: Personel ve özlük işleri konusunda en az 2 yıllık benzer deneyime sahip Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim MS Office programlarına hakim, özellikle ileri seviye Excel bilgisine sahip Analitik düşünebilen Dikkatli ve titiz çalışan İletişimi kuvvetli, planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması24 saatlik hizmet veren işletme yapısında,alışveriş merkezi,otel,hastane,müze hizmet operasyonlarına vakıf olacak, yurt içi ve yurt dışı turizm rezervasyonları yapısı kurmayı hedefleyen,uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing, araç ve tekne kiralama, vize işlemleri gibi konularda hizmet departmanı oluşturmak isteyen şirketin genel yönetiminden sorumlu olmak, Şirket hedef ve kalite politikalarına uygun bir yönetim sistemi oluşturmak, sürdürülmesini ve iyileştirmesini sağlamak, İşletmenin gelişimini ve büyümesini sağlamak için belirlenen hedefler doğrultusunda ekiplerin sevk ve idaresini sağlamak, Şirket misyonu doğrultusunda, saptanan şirket vizyonunun uygulanabilmesi için gereken araçları tespit etmek, Şirket içi kendisine bağlı çalışmaların kontrol, düzenleme, düzeltme, iptal, denetleme, değerlendirmelerini yaptırmak veya yapılmasını sağlamak, Şirket dışında firmayı firma menfaatleri doğrultusunda temsil etmek, Kararların sağlıklı ve şirket menfaatleri paralelinde alınması açısından Yönetim kuruluna önerilerde bulunmak,yönlendirmek, İşletmenin kısa ve uzun vadede bölümünün politikalarının belirlenmesi ve Y.K.' na sunulması, onaylatılması, gerekli görüldüğü hallerde revize edilmesinin talep edilmesi, Şirket politikaları doğrultusunda şirket içinde veya dışında yapılacak uygulamaların takip edilmesi ve sorumlulukların değerlendirilmesi, Kendisine bağlı birimlerin genel müdür'ün işletme hakkında periyodik olarak bilgilendirilmesinin yapılması ve ilgili raporlamaların oluşturulmasını sağlamak, Kendisini bağlı şirket personelinin sevk ve idaresi, üst ve/veya orta kademe yöneticilerle iletişiminin düzenli periyotlarda sağlanması ve koordinasyonunun oluşmasını sağlamak, Şirket varlıklarının en iyi şekilde değerlendirilmesi için yapılan çalışmaları yönlendirmek ve periyodik raporlamalarla Y.K. ' na bilgi aktarılmasını sağlamak Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi resmi muhasebenin takibini yapmak, Şirketin güncel finans ve nakit akışını takip etmek ve iyileştirmek, Bankalar, finans kuruluşları, resmi kurumlar, iç müşteri ve dış müşteriler ile ilişkileri yürütmek, Mali İşleri ilgilendiren sistemlerinin revizyonu ve maliyet sisteminin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, Mali İşler departmanının sistem kurulumunu geliştirmek kendisine uygun prosedürleri oluşturmak, Şirketin hukuki süreçlerinin takibi ve hukuksal anlamda alınan hizmetlerin koordinasyonunu gerçekleştirmek, Hata ve suistimallerden kaynaklanan kayıpların önlenmesine yönelik çalışmalar yaparak süreçleri gerçekleştirmek, Öngörülmeyen ve şirket açısından olumsuz sonuçlar doğurabilecek olayların erken tespiti ve önleme çalışılması, bu tür olayların yaratabileceği hasarların minimize edilmesi.

  Aranan NiteliklerTurizm,oetelcilik, perakende veya hizmet işletmeleri " SAHA " kökenli, 24 saat aktif olan,işletmenin yönetiminden sorumlu olacak, Üniversitelerin (İşletme, İktisadi ve İdari Birimler, Finans, Maliye, bölümlerinden mezun) , Lisans, tercihen yüksek lisans yapmış, İşletme yönetimi yanı sıra finans konularında en az 10 yıllık iş deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, yurt dışı iş bağlantıları olan, Üst düzey yönetim tecrübesine sahip, Sistem kurma ve yönetme becerisine sahip, Ms Office proğramlarını etkin kullanan, Ekip yönetebilen niteliğe sahip, Bay / 40 yaş üstü SAHA kökenli YÖNETİCİ aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Otelcilik, Savunma/Güvenlik, Turizm

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Genel Müdür Yrd, Genel Müdür

 • SEVİL PARFÜMERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıPerakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimize İnsan Kaynakları Departmanını sevk ve idare edecek İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler * İnsan Kaynakları sürecini sevk ve idare edecek * Bordrolama süreçlerine hakim * Yasal mevzuatı yakından takip eden (SGK,İş Kanunu,İşkur,vs.) * İnsan ilişkileri kuvvetli · Etkili ve hızlı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, etkin iletişime sahip, · Prezentabl, güler yüzlü ve kişisel motivasyonu yüksek, · MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Şirketin İnsan Kaynakları politikalarını oluşturup, gerekli doküman ve raporları yönetebilecek, Analitik ve çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıYenisahra Ataşehir'de bulunan Merkez İnsan Kaynakları Departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız.   *Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan Nitelikler- Mağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, - İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, - Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, - Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, - En az 6 ay staj zorunluluğunuz var ise, Bimeks Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıİK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, organizasyonel yapılanma, kariyer planlama, eleman seçme ve yerleştirme, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme süreçlerinin yürütülmesi ve yönetilmesi, Çalışanların motivasyon düzeyinin izlenerek, motivasyon ve verimi düşüren olumsuz durumların ortadan kaldırılması ya da önlemek için çalışmaların yapılması, motivasyonu artırmak için öneriler geliştirilmesi, İK strateji ve politikalarının uygulanmasını ve ihtiyaçlar çerçevesinde güncellenmesinin sağlanması, İş gücü ihtiyacı ile yetkinlik ihtiyaçlarının belirlenmesi, Kadrolaşma çalışmalarını yapılandırmak üzere iş analizleri, iş sınıflandırması süreçlerini kurgulanması ve iş tanımlarının oluşturulması, Grubun organizasyonel gelişim ihtiyaçları ve öncelikleri çerçevesinde eğitim sisteminin yönetilmesi ve sürekli eğitim ve gelişim programlarının uygulanmasının sağlanması, Çalışan sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli çalışmaların yürütülmesi,

  Aranan Niteliklerİstanbul'da faaliyet gösteren ,perakende mağazaları bulunan LOYA MAĞAZACILIK A.Ş. firmamızın bünyesinde görev alacak ‘İnsan Kaynakları Müdürü' aramaktayız.      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ve/veya yüksek lisans mezunu, İnsan Kaynakları bölüm yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Personel Özlük işlemleri, Bordrolama, Puantaj, İş Hukuku ve Sgk konularında tecrübeli,  Yeniden yapılandırma ve değişim yönetimi konusunda deneyimli, Şirket bünyesinde insan kaynakları uygulamalarının geliştirilmesi, kurumsallaştırılması, uygulanması aşamalarında aktif rol üstlenip katkı sağlayabilecek bilgi ve deneyime sahip, Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, her düzeydeki çalışan ile iletişim kurabilecek, takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hâkim, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan, İyi derecede İngilizce bilen

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • İş AçıklamasıGenel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı projelerinde organizasyon, tarama vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçlerde rol alacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinde okuyan, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, güleryüzlü, Microsoft Office yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "İşe Alım Stajyeri" aramaktayız. İşe alım projelerine destek verilmesi ve süreç takibi, Veritabanı ve kariyer portalları üzerinde CV search yapılması, Aday mülakat organizasyonları, aday karşılama ve yönlendirmeleri, Telefon mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Database ve CRM girişlerinin yapılması, CV ve rapor hazırlama süreçleri, Aday ilişkilerinin yürütülmesi ve geri dönüşlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4.sınıf, yüksek lisans öğrencisi ya da yeni mezun, Tercihen seçme ve yerleştirme alanında staj deneyimi olan, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen, Windows ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Öğrenmeye açık, analitik ve sorumluluk almaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Shumixİstanbul Anadolu 7 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana 11 mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro ve özlük işlerinde en az 2 yıllık deneyim sahibi, SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Bordro ve Özlük İşleri Uzmanımız ol!

  Sektör: Danışmanlık, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 6 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki genel ofis temizliğinden sorumlu olacak, çay servisine destek verecek "Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Tercihen ofis içi temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, Kişisel hijyenine özen gösteren, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Ofis Elemanı

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?