Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnsan Kaynakları İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • İşe Alım Uzmanı

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPerakende sektöründe doğrudan pazarlama hizmeti veren firmamız adına İnsan Kaynakları Departmanlığına bağlı olarak aşağıda belirtilen görev ve sorumluluklarda çalışabilecek "İşe Alım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Gerekli durumlarda sahada, gerekli durumlarda ofis içerisinde çalışabilecek, Projelerin saha ekibi işe alım süreçlerine destek olmak, İşe alım süreçlerinin verimli ve hızlı yürütülebilmesi adına dış kaynakların daha etkin kullanılmasını sağlamak, Satış noktası, üniversite gibi noktaların ziyaret edilmesi, alternatif dış kaynakların araştırılması ve geliştirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İstanbul'da ikamet eden (Tercihen Anadolu yakası), Şehir içi seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, En az 3 yıl işe alım süreçlerinde görev almış (Tercihen Perakende sektörü deneyimli), Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, Gelişime ve öğrenmeye açık, İletişim yönü kuvvetli, güler yüzlü ve empati yeteneği gelişmiş, Diksiyonu düzgün, prezantabl, Esnek çalışma koşullarına ayak uydurabilecek, gerektiğinde sahada çalışabilecek, adayların başvurularını bekilyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMy Staff İnsan Kaynakları, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Konser, Festival, Açılış, Outdoor Etkinlikler, vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektörün ileri gelen firmalarına çözüm ortağı olan lider bir insan kaynakları firmasıdır. Bünyemizde İnsan Kaynakları departmanında çalışacak, part time personel kaynaklarını bulup, ulaştığı part time çalışabilecek personellerin görüşmesini yapacak, uygun adayları seçip eğitimlerini verebilecek İnsan Kaynakları Müdürü aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans düzeyinde bölümlerinden,tercihen; İktisat,İşletme,Endüstri Mühendisliği,İşletme Mühendisliği,Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler,gibi bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve liderlik becerisine sahip, iş delegasyonunda deneyimli, İngilizce dil bilgisine sahip, İnsan ilişkileri yönetiminde başarılı, Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda İşe Alım ve Yerleştirme, PerformansYönetimi ve diğer İK süreç ve faaliyetlerinin etkin olarak yönetilmesinde yer alacak, İş Kanunu ve SGK mevzuatı başta olmak üzere alanıyla ilgili tüm hukuki / idari mevzuata hakim Ücretlendirme (Bordrolama-Özlük İşleri-PDKS-Yan Faydalar-Resmi Yazışmalar ve bildirgelerin hazırlanması ve takip edilmesi), İlgili yasalar hakkında bilgi sahibi olan (4857,506 vb.), Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Liderlik becerisi yüksek, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

 • İnsan Kaynakları Asistanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMy Staff İnsan Kaynakları, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, Konser, Festival, Açılış, Outdoor Etkinlikler, vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektörün ileri gelen firmalarına çözüm ortağı olan bir insan kaynakları firmasıdır. Bünyemizde İnsan Kaynakları departmanında çalışacak, part time personel kaynaklarını bulup, ulaştığı part time çalışabilecek personellerin görüşmesini yapacak, uygun adayları seçip eğitimlerini verebilecek İnsan Kaynakları Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Levent'e yakın ikamet eden, - MS Office programlarına hakim, -İnsan Kaynaları alanında en az bir yıl deneyim sahibi, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü, - Takım çalışmasına yatkın, - Takipçi ve sonuç odaklı, - Sorumluluk sahibi olan ve inisiyatif alabilen, - Bay&bayan

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İnka-Proje Uzmanı

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın personel süreçlerini yürütebilecek "Proje Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, En az 1-2 yıl tecrübe sahibi, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan, Microsoft Office programlarına hakim (özellikle excel), "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • Vardiya Müdürü

  İNKAİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "VARDİYA MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen perakende ve fast food sektöründe deneyimli, Benzer pozisyonda en az 6 ay tecrübesi olan, P&L hesaplarını bilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Şube Müdürü, Müdür

 • Lojistikten Sorumlu Genel Müdür

  İNKARusya Federasyonu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Grup Şirketi olan firmamız için "GENEL MÜDÜR" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 10 yıl sektör tecrübesi ve en az 5 yıl yönetici tecrübesi bulunan, Satınalma, kiralama, lojistik ve filo yönetimi süreçlerine hakim, Tercihen yurtdışı tecrübesi olan, İyi derecede Rusça ve İngilizce dil bilgisine sahip, Rusya'da ikamet edebilecek, Tercihen bayan, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Genel Müdür

 • Satış Destek Sorumlusu

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Almanya menşeli olan bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "SATIŞ DESTEK SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Satış destek alanında 2 yıl ve üzeri tecrübe sahibi, İyi derece SAP kullanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisi olan, Gaziosmanpaşa lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Satış Mühendisi

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Almanya menşeli olan bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "TEKNİK SATIŞ MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Teknik satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen inşaat projelerinde satışlar gerçekleştirmiş, Seyahat problemi olmayan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • Yönetici Asistanı

  HRWORKS CONSULTANCYİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHRWORKS CONSULTANCY, tercihen mühendislik temelli sektörlerin seçkin şirketlerine butik olarak hizmet sunan, İstanbul merkezli insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. 2011 yılından itibaren Türkiye ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren şirketlere orta ve orta üstü düzey yönetici araştırma ve yerleştirme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Görev Tanımı: Yöneticisinin takvimini yönetmek ve misafirlerine ilişkin temsil, karşılama ve ağırlamada bulunmak, Ofisin düzen, temizlik ve güvenlik gibi idari konularını yönetmek, Dosyalama ve arşivleme işlemlerini sistemli olarak yapmak, taslak raporları düzenlemek, Çalışılan projelere ilişkin, projelerin tarafları olan müşteri görüşmelerini ve aday davetlerini organize etmek gelişmeleri takip etmek, Çalıştığımız tüm projeleri uygun mecralarda (info mail, web sitesi, sosyal medya, portal vb.) güncellenmek, gerektiğinde sözlü/yazılı olarak yanıtlamak, İş geliştirme faaliyetlerine destek olmak, ziyaret randevularını almak ve teyit etmek, Planlama, organizasyon, araştırma, raporlama ve iş geliştirme konularında yöneticisi ile birlikte çalışmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun tercihen analitik düşünebilme becerisini yüksek, Benzer bir pozisyonda minumum 3 yıl deneyimi bulunan, Dışa dönük, ilk iletişimi başlatmada ve kendisini sözlü ifade edebilmede rahat ve profesyonel, Okuduğunu ve dinlediğini doğru anlayabilen, pratik ve hızlı hareket etmeyi isteyen, hizmet ve müşteri odaklı, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen. Lokasyon : Suadiye

  Sektör: Bankacılık / Finans, İnsan Kaynakları, Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ULUSLARARASI FUAR FİRMASININ OFİSİNDE HAFTA İÇİ çalışabilecek, fuar firmasının mevcut datası ile iletişime geçip süreci yürütebilecek, fuarların operasyon işleri ile ilgilenebilecek, DÖNEMSEL İNGİLİZCE BİLEN FUAR MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMezun veya üniversite öğrencisi(devam zorunluluğu olmayan), 18-25 yaş arası, AKICI BİR ŞEKİLDE İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, Dönemsel (2-4 ay) çalışabilecek, Fuar firmasının mevcut datası ile iletişime geçip süreci yürütebilecek, fuarların operasyon işleri ile ilgilenebilecek, İletişimi kuvvetli, Şişli Lokasyonunda hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında çalışabilecek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Geliştirme Müdürü

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Grup Şirketi olan firmamız için "İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl satış ve pazarlama deneyimi olan, Start-up projelerde görev almış, Sıfırdan süreç ve iş geliştirmiş olan, Türkiye pazarına hakim, tercihen yurtdışı pazarında deneyimi bulunan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Aktif araç kullanabilen, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür

 • HR Specialist

  Honda Türkiye A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıConducting the recruitment process from job posting step to the offer stage, Carrying out the recruitment process of both white & blue collar workers, Conducting interviews with candidates and carry out the whole process with managers & team leaders, Supporting the training and development activities, Planning and organizing HR social activities and events, Supporting other HR related duties and reporting as assigned.

  Aranan NiteliklerUniversity degree from a related department, Minimum 2 years of experience in HR, preferably in automotive sector, Good command of both spoken and written English, Good knowledge of MS Office applications, Strong communication and interpersonal skills.

  Sektör: Otomotiv, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • Kıdemli İşe Alım Uzmanı (Dönemsel)

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Dönemsel Kıdemli İşe Alım Uzmanı" aday arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az MYO mezunu, İşe Alım alanında en az 4 yıl deneyimli, MS Office Excel programını iyi seviyede kullanabilen, Şişli lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, İşe Alma Uzmanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için '’KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ'’ arıyoruz. Farklı sektörlerde potansiyel müşterileri belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, Satış stratejileri oluşturmak, Pazar dinamiklerini takip etmek ve sektörel araştırmalar yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen kurumsal satış alanında 1 yıl deneyime sahip, Satış alanında kariyer hedefleyen, Müşteri portföyünün geliştirilmesini teminen yoğun kurumsal müşteri ziyaretinde bulunacak, Etkin dinlemeyi bilen ve kurumların ihtiyaçlarını anlamaya yönelik doğru soruları sorabilen, Özgüveni yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Piyasayı, trendleri takip etmeye meraklı, hedefler doğrultusunda çalışma konusunda istekli, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temsilci, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Kahve Uzmanı

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "KAHVE UZMANI'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Perakende sektöründe 2 yıl tecrübesi olan veya olmayan, Kariyerini perakende alanında ilerletmek isteyen, Tercihen İngilizce dil bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, ürün tanıtımı yapabilecek ve satışını gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlik tecili olan, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için “KIDEMLİ PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun, En az 5 yıl PHP ve MySQL konularında tecrübe sahibi olan, Nesne yönelimli programlama konusunda deneyimli, SOAP & RESTful Web Servisleri, istemci taraflı (HTML, CSS, XML, JavaScript, jQuery vs.) teknolojilerini kullanabilen, Linux, Apache, Git, Nginx, Redis, MVC Frameworkleri konularında deneyimli, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, İnsan Kaynakları, Holding

  Pozisyon: Uzman, Takım Lideri, Mühendis, Bilgisayar Mühendisi, Sorumlu

 • Satış Direktörü

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "SATIŞ DİREKTÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksekokul mezunu, Satış sektöründe en az 7 yıl deneyimli, gayrimenkul satış alanında ise en az 3 yıl deneyimi olan, En az 3 kişilik ekip yönetimi yapmış, 32-40 yaş aralığında, İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Direktör

 • Pazarlama Direktörü

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "PAZARLAMA DİREKTÖRÜ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lisans mezunu, tercihen yurtdışı eğitimi almış, Pazarlama alanında 5 ve 8 yıl deneyimi bulunan, Tercihen gayrimenkul sektöründe deneyimli, En az 3 kişilik ekip yönetimi yapmış, Hem geleneksel hem de dijital pazarlama süreçlerini yönetebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Direktör

 • Proje Uzmanı

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın personel süreçlerini yürütebilecek "Proje Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (tercihen Kartal, Maltepe, Kadıköy) İşe alım alanında en az 1-2 yıl tecrübe sahibi, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan, Microsoft Office programlarına hakim (özellikle excel), "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıTercihen üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi vb.), Tercihen LUCA personel modülünü kullanmasını bilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Personel özlük dosyalarının oluşturulması konusunda tecrübe sahibi, Maaş hesaplama ve bordrolama konularında tecrübe sahibi, Personelin e- bildirge sigorta işlemleri, işe giriş- çıkış işlemleri, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve diğer işlemler konusunda tecrübe sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı kanun, SGK Kanunu ve İş Sağlığı Güvenliği konularında mevzuatı uygulama düzeyinde tecrübe sahibi, SGK, İŞKUR,TÜİK ve tüm ilgili resmi kuruluşlarla ilgili yazışmaların ve gereken bildirimlerinin yasal süresi içinde yapılması, Personel Özlük dosyalarının mevzuata göre güncellenip, devamlı olarak takip edilmesi, Yeni personel bilgilerinin sisteme girilmesi, gerekli hallerde eksiksiz olarak güncellenmesi, Çalışanların ücret hesap pusulalarının aylık olarak hazırlanması, Her türlü izin, devamsızlık, iş göremezlik takiplerinin yapılması, Mağazalardan gelen aylık puantaj bilgilerinin toparlanmasının ve raporlanmasının yapılması, Perkotek parmak izi programından raporlama yapıp işe giriş-çıkış saatlerinin kontrol edilmesi, Aylık verilen yemek paralarının takibi ve kartlara yatırılması, Şirket içi iletişimin sağlanması, Detaylara önem vereni dikkatli, disiplinli ve sonuç odaklı, Gelişme ve öğrenmeye istekli, planlı ve titiz çalışabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, kişisel motivasyonu yüksek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİnsan Kaynakları departmanında değerlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 1 yıllık deneyime sahip, İş Kanunu ve SSK Mevzuatı hakkında bilgi sahibi, 39 yaşını aşmamış, Raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim konusunda başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Bay adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMerkez İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTurizm-Otelcilik alanında tecrübesi bulunan adaylar tercih sebebidir. İnsan Kaynaklarının çeşitli fonksiyonlarında en az 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Mevzuatını ve İş Hukuku vb. konularda bilgi sahibi, Personel özlük işlemleri, dokümantasyon, kayıt, arşiv ve dosyalama işlemlerinde tecrübeli, Personel işlemleri ( giriş-çıkış işlemleri, yasal bildirimler vb. ) puantaj ve bordro süreçlerinde tecrübeli, İşe Alım,Oryantasyon, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma gerçekleştirebilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden,

  Sektör: Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Satış Asistanı

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, Satış destek alanında 1-3 yıl arasında tecrübesi bulunan, Müşteri analizi yapabilecek, Telefon ile radevu alma ve müşteriler ile ön görüşme yapma tecrübesi olan, Rapor hazırlama konusunda deneyimli, Tercihen fatura takip ve tahsilat deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, Şişli lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Asistan, Eleman

 • Etkinlik Görevlisi-Yeni Mezun/Yetiştirilmek Üzere

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İŞKUR-İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI kapsamında İstanbul'un önde gelen etkinlik mekanlarında ( ULUSAL VE ULUSLARARASI KONGRE, DEVLET ZİRVESİ, FUAR, KONSER MERKEZLERİNDE) görev alacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSON 1 AY İÇİNDE ÇALIŞMAMIŞ OLMAK, (SGK primi ödenmemiş olması) Yeni mezun, Tam zamanlı çalışabilecek, 18-27 yaş aralığında, En az lise mezunu, tercihen lisans veya önlisans mezunu İstanbul'da ikamet eden, Tercihen İngilizcesi yönlendirme seviyesinde, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli , "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Asistan

 • Yönetici Asistanı

  İNKAİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "YÖNETİCİ ASİSTANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Tercihen üst düzey yönetici asistanlığı tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Esenyurt lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıŞirketimizde Görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. Tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Aktif Araç Kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı, Koordinatör, Lider, Asistan, İkinci Müdür

 • Fuar Görevlisi Host, Hostes

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Hem para kazanıp hem de okul hayatında iş tecrübesi kazanmak ister misin? İstanbul'un önde gelen etkinlik mekanlarında (kongre, fuar ve konser merkezlerinde) kayıt, karşılama, salon yönlendirme bölümlerinde görev alacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Okul döneminde çalışabilirim diyorsan, başvurunu bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerEnerjim yüksek ve iletişim yönüm güçlü diyorsan, İngilizcem yönlendirme seviyesinde/ gayet akıcı konuşabiliyorum diyorsan, Esnek olmak kaydıyla haftada min 4 gün çalışabilirim müsaitim diyorsan(devam mecburiyetim yok diyorsan daha da güzel), 18-27 yaşları arasındaysan, Senide aramıza bekliyoruz... "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Host, Hostes

 • Bordro Uzmanı

  İNKAKocaeli 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Bordro Uzmanı" aday arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az lisans mezunu, Bordro alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen daha öncesinde büyük ölçekli firmaların Bordro Departmanında görev almış, Meyer ve HR Web programlarına hakim, 30 yaşını aşmamış, Kocaeli bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye ve dünya çapında telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır. Bu süreçte firmamızın İSTANBUL - KAVACIK' da bulunan lokasyonun da görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları ve Ön Muhasebe elemanı istihdam edilecektir. Şirkete ait ilanların belirli mecralarda yayınlanması, gelen başvuruların incelenmesi, mülakat organizasyonları ve referans araştırmaları gibi tüm işe alım faaliyetlerini yürütülmesi Mülakat ve test süreçlerini yönetilmesi Personel arayışın da farklı kanalların oluşturulması Mülakat raporlarını hazırlayarak işe alım ve onay sürecini tamamlanması İşe alım süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmaları da aktif rol üstlenme Personeller de aidiyet ( tutundurma ) duygusunun oluşturulmasına yönelik proje üretimi

  Aranan NiteliklerSeçme ve yerleştirme aşamalarında dikkate alınacak unsurlar şu şekildedir: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe programı (luca) kullanabilen, İnsan Kaynakları süreçlerinde deneyimi olan Aylık puantaj kayıdı tutabilen, İş kanunu ve bordrolamaya hakim, Sgk ve İşkur teşvik uygulamalarını takip eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen MS Office uygulamalarına hâkim (özellikle excel) Bayan Yukarıda yazanlara ek olarak Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı stratejiler geliştirebilen insanlar İnsan kaynaklarını ve insanı anlama konusun da her zaman başarılı olmuşlardır. ARADIĞIMIZ KİŞİ SİZ MİSİNİZ ?

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Sosyal Medya Stajyeri

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için "Sosyal Medya Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Görsel İletişim ve Tasarım, Reklam veya Halkla İlişkiler bölümlerinde öğrenci ya da yeni mezun, Sosyal medya alanında staj deneyimi olan ya da yetiştirilmek üzere görev alacak, İletişim kuvvetli, prezentabl, takım çalışmasına yatkın, Sosyal medya ve internet dinamiklerini takip eden, Yaratıcı, yeniliğe açık, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ajans, Medya, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?