İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • Secretcv.com İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Secretcv.com  Muhasebe departmanında görev alacak "STAJYER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun/öğrenci, Hafta içi 5 gün ofiste görev alabilecek (tercihen esnek çalışma saatlerine uyumlu), Muhasebe alanında kariyer hedefleyen,  Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, iletişimi kuvvetli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.com İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Secretcv.com büyüyen Telesatış ekibinde görev alacak "Telesatış Temsilcileri" aramaktayız.   İşin Tanımı: Belirlenen hedefler doğrultusunda, firmalara/kurumlara, Secretcv ürünlerinin telefonda tanıtımı ve satışının gerçekleştirilmesi.  

  Aranan Nitelikler Lise / MYO ve/veya Üniversite mezunu, MS Office programlarına ve Internet kullanımına hakim, Çağrı Merkezinde Telesatış, Müşteri Yönetimi konusunda deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Satış odaklı bir kariyer hedefleyen, Diksiyonu akıcı ve düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, İçerenköy'de yer alan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan.  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi

 • Secretcv.com İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Secretcv.com büyüyen Kurumsal Satış ekibinde görev alacak, "Özel Müşteriler Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Aktif Satış/Kurumsal Satış, Müşteri Yönetimi ve İş Geliştirme konusunda en az 4 yıl deneyime sahip, Tercihen sektörel deneyimi olan, Satış stratejilerine bağlı hedefler doğrultusunda yoğun kurumsal müşteri ziyaretinde bulunacak, Satış yönetimi faaliyelerinde aktif rol alacak, İş ve süreç takibi, sonuçlandırması konusunda başarılı, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, Prezentable, diksiyonu düzgün; güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek, Bay/Bayan.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Yönetici

 • İş Açıklaması   Secretcv.com Bursa Bölge Müdürlüğümüzde görev alacak, "Kurumsal Satış Yetkilisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Aktif Satış/Kurumsal Satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda en az 1 yıl deneyimli, Kendisine verilen hedefler doğrultusunda yoğun kurumsal müşteri ziyaretinde bulunacak, İş takibi yapıp, fırsatları satışa dönüştürmek için gerekli aksiyonları alacak, MS Office programlarına hakim, Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Prezentable, diksiyonu düzgün; güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden, Bay/Bayan.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen “Dünya Botanik Fuarı 2016 yılında Antalya da gerçekleşecektir. Bu önemli uluslararası organizasyonda 1 Mart-1 Kasım tarihleri arasında çalışacak. Bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Antalya'da ikamet eden İngilizce ve/veya başka yabancı dil bilgisi olan İletişim yönü kuvvetli 18-40 yaş aralığında  Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Manpower İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Manpower Türkiye organizasyonumuza katılmak ister misin?  Manpower Genel Müdürlük'te görev alacak 'Resepsiyonist' arıyoruz.  En az lise mezunu,  Benzer pozisyonlarda tercihen deneyimli, Mecidiyeköy lokasyonuna ulaşım problemi olmayan,  MS Office programlarına hakim, Organizasyon becerisi yüksek İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, güler yüzlü.  Proaktif hareket edebilen Enerjik, girişken Gelen misafirlerin   

  Aranan Nitelikler Ofise gelen misafilerin karşılanması, ağırlanması ve ilgili birime yönlendirilmesi, Resepsiyonda bulunan görsel ajandanın doldurulması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, ilgili kişi yerinde olmadığında varsa arayanın notunun mail yoluyla ilgili kişiye bildirilmesi, Toplantı odaların haftalık programlarını takip edilmesi ve güncellenmesi, Anlık toplantı taleplerini, odaların müsaitlik durumunu kontrol ederek yönetilmesi ve gerektiğinde talepleri gerçekleştirenlerle sürecin yönetilmesi.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sekreter

 • Reed Türkiye İstanbul Anadolu 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Conduct research via recruitment tools/career portals Generate new research methodology to approach ideal candidates Provide guidance to the client/Consultant to determine ideal candidate for assigned projects Conduct telephone interviews & prepare candidate reporting Manage communication among client and candidate regarding candidate agenda Manage CV database Display strong follow-up skills Eager to get involved in A-Z project management  Able to work in a fast paced environment Capability to take proactive action for possible client needs

  Aranan Nitelikler University degree, Masters in HR field will be an asset 1-2 years of experience in recruitment (preferably on consultancy side) Advanced level of English Advanced MS Office Skills Military service accomplished for male candidates Residient at Anatolian Side of Istanbul

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bakırköy ve Kadıköy'deki Şubelerimizde Mesleki Eğitim Uzmanı olarak değerlendirilmek üzere personel alınacaktır. Başvuru niteliklerini taşımayan adayların öz geçmişleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi Bölümlerinden mezun Mezuniyet tarihi itibariyle en az 4 yıllık ödenmiş SGK hizmetinin bulunması (SGK hizmet dökümünden kontrol edilecektir.) Tercihen Personel Eğitimi, Hizmet İçi Eğitim ya da İnsan Kaynakları konularında bilgi ve deneyim sahibi

  Sektör: Eğitim, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Happy İnsan Kaynakları; Seçme & Yerleştirme, Ölçme & Değerlendirme Sistemleri, Özlük & Bordrolama, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, İnsan Kaynakları Teknik & Mesleki Eğitimleri ve İnsan Kaynakları Süreç Danışmanlığı alanlarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına ve stratejik önceliklerine göre iş planlarını hazırlayarak bunlara hızlı, kaliteli ve etkin biçimde ulaşmalarına katkı sağlar. İnsan ve sonuç odaklı yaklaşımıyla fark yaratarak uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedefler.   Kendi bünyemizde değerlendirilmek üzere Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde görev alacak “Kurumsal Satış Uzmanı” ihtiyacımız bulunmaktadır. Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapacak, Hizmetlerimizin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirecek, Gerekli raporlamaların yapılmasını sağlayacak,  Sorun ve fırsat alanlarını rakamsal olarak belirleyecek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Kurumsal satış ve iş geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli, İnsan Kaynakları hizmetleri satışında deneyimli, İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi vb pozisyonlarda müşteri portföyü olan, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, dinamik, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken, Öz güveni gelişmiş, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı ve analitik, Dış görünüşüne önem veren, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası , Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • CRM Tanıtım Hizmetleri İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Mağazacılık konusunda faaliyet gösteren ajansımızın İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilecek üzere  STAJYER arıyoruz. Ofisimiz Kozyatağı'ndadır.  

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden BAYAN stajyer,   Lise öğrencisi, Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan, Haftanın 3 günü devam edebilecek, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın. Araştırmacı ve kendini sürekli geliştirebilen,

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Faturaları sisteme işleyecek, Mutabakat yapacak, SGK işe giriş ve çıkış işlemlerini yürütecek, Puantaj girişi ve bordro hazırlama sürecine destek olacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun, Tercihen SMMM stajı yapan, ya da SMMM belgesine sahip, Bordro ve muhasebe programı olarak ORKA kullanmış, En az 2 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Kim Grup İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İnsan Kaynakları seçme yerleştirme ve mülakat süreçlerinde fiilen bulunmuş, Zincir mağazacılık tecrübesi olan, Data tarama ve aday davetleri gerçekleştirmek, Adayların görüşme organizasyonlarını yapmak, Adaylar ile teklif görüşmelerinin gerçekleştirmek, teklif görüşmesini kabul eden adayların işe giriş evrak takipleri yapmak, Adayların referans kontrollerini yapmak, Üye olunan kariyer portallarında varolan ilanların güncel olmasını sağlamak ve yeni ilan oluşturmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri,iktisat, Sosyoloji, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları ve İşletme bölümlerinden mezun, 2-5 yıl deneyimli, Alanında üniversitelerin lisans bölümlerinden (işletme-iktisat-insan kaynakları-endüstri mühendisliği-çalışma ekonomisi ve uluslararası ilişkiler) mezunu, İletişim ve ikna gücü yüksek,diksiyonu düzgün,Türkçe'yi çok iyi kullanabilen, Avrupa/Anadolu yakasında ikamet  eden, Erkek,         İşe Alım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır .

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması BAŞAKŞEHİR'DE SICAK BİR AİLE ORTAMINDA DÜZEYLİ VE GÜVENİLİR, EV HANIMINA YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler PAZAR GÜNÜ HARİÇ HERGÜN ÇALIŞABİLİCEK,   SOSYAL GÜVENCESİ (MAAŞ VE SİGORTA) OLUCAKTIR,  30 YAŞINI AŞMIŞ BAYAN,  POZİTİF,GÜLERYÜZLÜ,KENDİNDEN EMİN VE REFERANSLARI İYİ OLMALIDIR.  ÇOCUK BAKMADA VE EV İŞLERİNDE MÜKEMMELİYETÇİ,  EVİN BULUNDUĞU SEMT: BAŞAKŞEHİR 4.ETAP   ADAYLARIMIZIN,ULAŞIMDAN DOLAYI SORUNU OLMAYAN SEMTLER TERCİH EDİLECEKDİR. (BAŞAKŞEHİR,BAĞCILAR,ESENLER,SEFAKÖY,İKİTELLİ ,HALKALI GİBİ) 

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan, Temizlikçi

 • İş Açıklaması *Şirketimizin Hadımköy Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere, *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Alanında 2-5 yıl deneyimli, *İnsan İlişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, *Gelişmeye ve öğrenme fırsatlarına açık, *MS Office uygulamalarına ileri derecede  hakim, *Yoğun iş temposunda çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler *Ücretlendirme ve Özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, *Tahakkuk ,bordro işlemlerini yapılması, *4857 Sayılı İş kanununa göre yasal yazışmaları yapabilecek, *İcra işlemleri takibini sağlayabilecek, *Gerektiğinde yapılan uygulamalar ile ilgili üst amirine rapor hazırlamak, *Askerliğini yapmış(Erkek adaylar için), *Daha önce sigorta işe giriş ve çıkış işlemleri yapmış.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Mağazacılık konusunda faaliyet gösteren ajansımızın İnsan kaynakları bölümünde görevlendirilecek, personel bulma ve yerleştirme işlerini yapabilecek, her ay yoğun işe giriş çıkışların olduğu tempoya ayak uydurabilecek deneyimli veya yetiştirilmek üzere bayan adayların cv lerini bekliyoruz. Ofisimiz Kozyatağı'ndadır

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, iletişimi güçlü, İş takibi yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye istekli, planlı ve titiz çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden BAYAN personel,

  Sektör: Halkla İlişkiler, Müşteri ilişkileri, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş Açıklaması Operasyon, Organizasyon ve Tüketici odaklı iş kollarında faaliyet gösteren DOĞRUDAN PAZARLAMA AJANSI olarak devam eden A Grup 65 kişilik tam zamanlı ve Türkiye genelinde yaklaşık 1500 kişilik yarı zamanlı kadrosuyla hizmet vermektedir. İstanbul’da 2 noktada, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve Antalya Bölge Ofisleri ve 10 ildeki irtibat büroları aracılığıyla müşterilerine doğrudan pazarlama hizmetleri ve satış destekleyici aktiviteler konusunda hizmet vermektedir. AGRUP İzmir Bölge Ofisimizde; Marketing, İnstore, Outdoor, Özel aktiviteler, Fuar vb. aktiviteleri yönetecek, "PROJE YÖNETİCİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-30 yaş aralığında En az 2 yıl Doğrudan Pazarlama ve Market İçi Aktivite deneyimi olan İzmir'de Ulusal ve Yerel Marketlerde görev alacak hostes portföyü olan ve yeni portföy oluşturabilecek Ekip kurma, yönetme ve koordinasyon yetkinliğine sahip Kendi bölgesindeki hostesler için gerekli evrakları (Sgk, sağlık belgesi, hijyen belgesi, iş güvenlik vb.) hazırlayıp marketlere teslim edilmesini organize edebilecek Ekibinin motivasyonunu sağlayıp, performans sürecini yönetebilecek Kendi bölgesine bağlı Lojistik Departmanının Rut ve dağıtım planlamasını yönetebilecek Bölgesinde yapılacak olan tüm aktivitelerin AGRUP kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlayacak ve ilgili raporları İstanbul Merkez ofisimize yapacak, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bay/Bayan

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Süpervizör, Sorumlu, Uzman, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi,  Açık pozisyonların kapatılması, İşe giriş-çıkış, yasal bildirimler ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Diğer departman yöneticileri ile etkileşimde olarak sorunların çözülmesi,

  Aranan Nitelikler Etkin yöneticilik vasıflarına, yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Planlama ve organizasyon, problem çözme becerileri gelişmiş,  Kişisel motivasyonu yüksek, Ms office uygulamalarını iyi derecede bilen,  İşe Alım, Performans Yönetimi, Çalışan İlişkileri gibi temel İnsan Kaynakları süreçlerine hakim Personel bordrolama ve özlük işleri konularında  tecrübeye sahip, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Kariyer yönetim sisteminin kurulması Firmanın İnsan Kaynakları yapısının iyileştirilmesi ve firma gelişimine bağlı olarak organizasyonel ihtiyaçların karşılanması İK fonksiyonlarının düzenlenmesi ve buna bağlı İnsan Kaynakları anlayışının korunması Yeni oluşumlarla süre gelen görev tanımlarının, organizasyonel yapının ISO Kalite standartları çerçevesinde şirket organizasyon el kitabının sürekliliğinin sağlanması ve güncellenmesi Prosedür, talimat ve İK yönetmeliklerinin şirket genel kuralları ve günün şartlarına göre düzenlenmesi İK personelinin seçimi, yerleştirilmesi ve uyum eğitiminin takibi Performans değerlendirme sisteminin uygulanarak verimliliği arttıracak önlemler alınması ve personel istihdam yeterliliği analizinin yapılması İş Kanunu ve iş güvence hükümlerine göre yapılanmanın ve sürekliliğin sağlanması, iş mevzuatı ve iş güvencesi hükümlerine göre çalışma ortamlarının, personel işleyişinin gözlemlenmesi ve kanuna uygun hale getirilmesi Denetim ve bilgi sistemi için personel ile ilgili yasal yükümlülüklerin ve işçilik kayıtlarının mevzuat açısından ve yönetsel açıdan hazır tutulması için alınması gereken tedbirler ile ilgili raporlama sisteminin kurulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmış SSK mevzuatlarına hâkim, 4857 Sayılı İş Yasası, İş Güvencesi ve İşçi Sağlığı Mevzuat ve uygulamalarında deneyimli Personel seçimi ve eğitimleri konusunda tecrübeli Proje yazım ve yönetim tecrübesi olan Konusunda en az 2 yıl tecrübeli ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikası olan Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve internet araştırması yapabilen Kendini ifade ve iletişim gücü kuvvetli Üretken, dinamik Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip 40 yaşını aşmamış Tercihen İngilizce bilen Malatya'da ikamet eden İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • İş Açıklaması Logo Yazılım A.Ş.'nin "Çözüm Ortağı" ve "Tiger Premier Yetkinlik Merkezi" olan firmamız, Logo Destek ve Eğitim departmanı için tecrübeli, askerlik ile ilişkisi olmayan takım arkadaşları aramaktadır. İşyerimiz Kadıköy Moda'da dır.  Artı Sinerji Bilişim, Logo Yazılım'ın aşağıdaki ürünlerine Destek, Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermektedir;  - Logo Tiger Ürün Ailesi  - Logo Bordro Plus  - Logo Tiger HR  - J Guar İnsan Kaynakları  - J Guar/Jeetah ERP (Java) - Navigator Raporlama - Logo Mind BI Raporlama

  Aranan Nitelikler Muhasebe ve Bordro işlemlerine hakim Tercihen Logo ürünlerini bilen Seyahat engeli olmayan (Yurtiçi & Yurtdışı) Askerlik ile ilişkisi bulunmayan İngilizce bilmek tercih nedenidir Bay veya Bayan

  Sektör: Mali Müşavirlik, İnsan Kaynakları, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Finansal Analist, Danışman

 • İş Açıklaması 2009 Yılından itibaren değerli Kargo, Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet gösteren, sektörde lider kuruluşumuzda İnsan Kaynakları fonksiyonlarında destek verebilecek Stajyer adayları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat,Sosyoloji, Psikoloji vb. bölümlerinde  3. veya 4. sınıfları ile MYO’nun İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde eğitimine devam eden , • Yaz dönemi için zorunlu stajı olan, • MS Office programlarına hakim, • İletişim becerileri kuvvetli, • İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen, • Haftada 5 gün devam edebilecek adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Lojistik, Bankacılık / Finans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Net Danışmanlık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Müşterimiz, başka yatırımları büyük ses getirmiş ve başarıdan başarıya koşan yatırımcıların ortaklığında kurulmuş bir mobil teknoloji şirketidir. Genel Müdür'e bağlı olarak çalışacak “İnsan Kaynakları Müdürü” arayışı içindeyiz. ROL  Nitelikli insan kaynaklarına ulaşılması için gereken süreçlerin koordinasyonu. İnsan kaynaklarının etkin işleyişi için gereken tüm sistemlerinin kurulması ve güncel tutulması Operasyonel proseslerin oluşturulması ve güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler •Üniversite mezunu, •Benzer bir görevde en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan, •Teknoloji ve yenilikleri takip eden, mobil teknoloji ve yeni iş modelleri ile ilgili, •Problem çözme, analiz, planlama ve raporlama yeteneği olan, •Analitik bakış açısı ve aynı anda birden çok projeyi takip edip, üzerinde çalışabilme becerisine sahip, •İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyetine sahip, dinamik, •İngilizce bilen,  

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN      

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Eleman, Görevli, Lider, Asistan

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreçleri yönetecek İNSAN KAYNAKLARI UZMANI alınacaktır.   İşe alım-Performans Değerlendirme-Performans Artırma Şirket Gelişimi Konularında Sorumluluk Üstlenebilecek Hizmet İçi Eğitimleri Yönlendirecek ve Koordine edecek

  Aranan Nitelikler İŞİNİ SEVEREK YAPABİLECEK TERCİHEN OTO EHLİYETLİ(Aktif Kullanıcı) DİKSİYONU DÜZGÜN VE PREZANTABL, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI,  İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, İŞ AKIŞ SÜREÇLERİNİ KOORDİNE VE TAKİP EDEBİLECEK, DİNAMİK VE VİZYON SAHİBİ, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK,  PRATİK, YARATICI, POZİTİF VE ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, ÜNİVERSİTE MEZUNU, TERCİHEN İŞE ALIM KONUSUNDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ  

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışman, Koordinatör, Sorumlu, Uzman

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CVPlus Search & Selection olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere "İŞE ALIM DANIŞMANI” arıyoruz. GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İşe alım süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen danışmanlık tecrübesi olan ve bilişim teknolojileri sektöründe yoğun işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmiş,  İşe alım projelerinde özel müşteri yönetimi sağlamış, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal – sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,        

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman

 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, İngiltere, Almanya 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İyi  insan ilişkileri . Gayrimenkul sektörü ile ilgili gerekli araştırmaları yapmak ; Gayrimenkul sahipleri ile düzenli görüşmeler yapmak ; Portföy çalışmaları yaparak bunlarla ilgili pazarlama faaliyetlerinde bulunmak ; Gayrimenkul  Değerleme / Ekspertiz yapmak ve raporlar hazırlamak  ;  Tanıtım toplantıları düzenlemek ; Portföy sunum dosyası hazırlamak . Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapmak .

  Aranan Nitelikler Günümüzde kariyer yapmak için en gözde meslek haline gelen '' Gayrimenkul Danışmanı '' olarak Dünyanın en tanınmış  emlak markası , Century21 ailesinde , çalışmaya ne dersiniz ?   1. En az yüksekokul mezunu ( erkek adayların askerliğini yapmış olması )   2. Girişimci ruha sahip , satışı seven , prezentabl   Century21 sistemi içinde çalışmanın ve koşullarının ne kadar iyi olduğunu görünce şaşıracaksınız . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Sinerji katacak çalışkan , azimli  ve dürüst adaylarla  tanışmak istiyoruz .

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, İnsan Kaynakları, Gayrimenkul

  Pozisyon: Direktör, Müşteri Temsilcisi, Yönetici

 • Çetinkaya İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul’daki Genel Müdürlüğün'de görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne bağlı olarak çalışacak EĞİTİM UZMANI  takım arkadaşı arıyoruz.   Üniversitelerin Eğitim Fakültesi, İnsan Kaynakları, Piskoloji, Sosyoloji bölümlerinden mezun, Eğitim programları hazırlama, geliştirme ve yönetimi konularında en az 5 yıl deneyimli, Tercihen mağazacılık sektöründe eğitim yönetimi ve eğitimcilik tecrübesi olan, Eğitim ve gelişim ölçme ve değerlendirme konusunda tecrübeli, Microsoft Office programlarını çok iyi düzeyde bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Aktif olarak eğitim de verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek, Sigara kullanmayan,

  Aranan Nitelikler Belirlenmiş olan insan kaynakları politikaları çerçevesinde eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması ve planlamasının yürütülmesi, Eğitim operasyon sürecinin planlanması ve yönetilmesi, Kariyer planlama çalışmaları ile entegre olarak yürütülecek eğitim planlaması ve yönetimi (Yurt içindeki mağaza eğitim ihtiyaçlarının saptanması, iç ve dış kaynaklardan karşılanması) , Eğiticilerin eğitimi konusunun planlanması ve yürütülmesi, Konusu ile ilgili olarak insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Şişli Esentepe'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere bayan resepsiyon görevlisi alınacakır. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli , Orta düzeyde ingilizce bilen , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Lise veya Önlisans mezunu, Avrupa yakasında ikamet eden , 40 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yetkili, Sorumlu, Operatör

 • Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa yakası Şişli Esentepe'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere bayan resepsiyon görevlisi alınacakır. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Genel olarak faks, posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetmek, Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek,

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 1 yıl deneyimli , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) iyi derecede kullanabilen, Lise veya Önlisans mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Yetkili, Sorumlu, Operatör

 • Core Marketing Group İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Uzun yıllardır OPERASYON, ORGANİZASYON ve TÜKETİCİ odaklı iş kollarında faaliyet gösteren ve 2003 yılında faaliyetlerine DOĞRUDAN PAZARLAMA AJANSI olarak devam eden CORE MARKETİNG GROUP , 1400 kişilik tam zamanlı ve Türkiye genelinde yaklaşık 3000 kişilik yarı zamanlı kadrosuyla hizmet vermektedir. İstanbul’da 2 ofis 3 depo, Ankara, İzmir, Adana, Bursa,Eskişehir ,Gaziantep ,Antalya ve Sivas Bölge Ofisleri ve 9 ildeki irtibat büroları aracılığıyla müşterilerine doğrudan pazarlama hizmetleri ve satış destekleyici aktiviteler konusunda hizmet vermektedir.          Büyüyen ve gelişen yapımızda,, Başta pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili yönetsel pozisyonlarda en az 5yıl deneyim sahibi, ·   Tercihen Üniversitelerin işletme Fakülteleri mezunu,      İngilizce bilen, ·   Marka/ürün yönetimi ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması, müşteri ilişkileri yönetimi, pazar araştırma konularında ileri düzeyde birikim ve deneyim sahibi, ·   Yurt içi yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, ·   Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı, dinamik, sonuç ve süreç odaklı,liderlik becererileri gelişmiş ·   Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  

  Aranan Nitelikler  Pazarlama operasyonlarını şirket hedef ve stratejilerine uygun olarak yönetmek ve koordinasyonunu sağlamak, · Şirketin pazarlama faaliyetlerini organize etmek müşteri toplantılarını organize edip , resmi ve özel kuruluşlar, basın ve çevre ilişkilerini düzenlemek, · Pazarlama ekibinin, eğitim, gelişim, ziyaret planlamaları, hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan desteği sağlamak, · Pazar araştırmaları ve müşteri odaklı ürün yönetimi süreçlerinin gerçekleştirilmesi, · Satış organizasyonu ile koordineli biçimde pazarlama politikalarının tayini ve uygulanması    

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık, Ajans

  Pozisyon: Uzman Yard, Müdür Yrd, Koordinatör, İkinci Müdür

 • ANT İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Konser, Toplantı, Event, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar,proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen Bay-Bayan ekip arkadaşı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler - 18-26 yaş aralığında, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Dış görünümüne özen gösteren, - İletişim yönü kuvvetli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bay/Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Görevli

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?