Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnsan Kaynakları İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • İş AçıklamasıListede belirtilen ürünlerin paketlenmesi, Paketlenen ürünlerin ilgili kolilere konulması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da tecillilik yılı 2020 ve üstü olan.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Vasıfsız Eleman

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÜretim sektörlerinde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için dönemsel çalışabilecek “Vasıfsız Eleman” arıyoruz. Üretimde makine başında görev alacak, Ambalaj/Paketleme tarafında ürünün paketlenmesi ve kolilenmesini sağlayacak.

  Aranan NiteliklerÜretim, ambalaj ve paketleme alanında deneyim sahibi veya deneyimsiz, Vardiyalı sistemde çalışabilecek (erkek adaylar için), Çalışmaya istekli ve aktif, Beylikdüzü, Esenyurt civarında oturan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecillilik yılı 2020 ve üzeri olan,

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Bordro Uzmanı

  İNKAKocaeli Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Bordro Uzmanı" aday arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az lisans mezunu, Bordro alanında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen daha öncesinde büyük ölçekli firmaların Bordro Departmanında görev almış, Meyer ve HR Web programlarına hakim, 30 yaşını aşmamış, Kocaeli bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için “KIDEMLİ PHP YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun, En az 5 yıl PHP ve MySQL konularında tecrübe sahibi olan, Nesne yönelimli programlama konusunda deneyimli, SOAP & RESTful Web Servisleri, istemci taraflı (HTML, CSS, XML, JavaScript, jQuery vs.) teknolojilerini kullanabilen, Linux, Apache, Git, Nginx, Redis, MVC Frameworkleri konularında deneyimli, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, İnsan Kaynakları, Holding

  Pozisyon: Uzman, Takım Lideri, Mühendis, Bilgisayar Mühendisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması5*Yıldızlı Otelimizde İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTurizm-Otelcilik alanında tecrübesi bulunan adaylar tercih sebebidir. İnsan Kaynaklarının çeşitli fonksiyonlarında en az 4 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Mevzuatını ve İş Hukuku vb. konularda bilgi sahibi, Personel özlük işlemleri, dokümantasyon, kayıt, arşiv ve dosyalama işlemlerinde tecrübeli, Personel işlemleri ( giriş-çıkış işlemleri, yasal bildirimler vb. ) puantaj ve bordro süreçlerinde tecrübeli, İşe Alım,Oryantasyon, Performans ve Yetenek Yönetimi, Kariyer Planlama, Ücret Yönetimi ve Eğitim fonksiyonlarının yürütülmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma gerçekleştirebilecek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Balıkesir Edremit, Akçay ve Altınoluk'ta ikamet eden ve ya ikamet etmeye istekli olan,

  Sektör: Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • Kurumsal Satış Danışmanı

  Emr Akademiİstanbul Anadolu 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKamu kurumları, Belediyeler ve özel sektöre yönelik eğitim, organizasyon satışını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÖn Lisans veya Lisans Mezunu Eğitim satışı konusunda veya organizasyon satışı konusunda tecrübeli İstanbul trafiğinde sorunsuz araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerliğini yapmış İletişimi güçlü, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve kişisel bakımına özen gösteren, Kurumsal satış süreçlerini bilen Kobi üstü ve Kamu kurumsal satış süreçlerini bilen adaylar tercih edilecektir. Yüksek prime dayalı bir çalışma sistemi içerisinde yer almak isteyen,

  Sektör: Eğitim, İnsan Kaynakları, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimizin Bilgi İşlem Departmanında görevlendirilecek “YAZILIM GELİŞTİRME STAJYERİ” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi, PHP veya .Net yazılım geliştirme dillerinden birisine hakim, HTML, CSS, SQL bilgisi olan, Tercihen nesneye yönelik programlama bilen, Pozitif, motivasyonu yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Holding, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıŞirketimiz, stratejik hedeflerine ulaşabilmek, değişen rekabet koşullarında konumunu geliştirmek adına mesleğinde uzman, şirkete ve çalıştığı alana yönelik motivasyonu yüksek, öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve katma değer yaratmaya istekli çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Ana hedefimiz, çalışanlarımıza kendilerini en üst düzeyde geliştirebilecekleri, şirketin başarısına sürekli ve artan biçimde katkıda bulunabilecekleri çağdaş bir çalışma anlayışı sunmaktır. İnsan kaynakları süreçlerinde ekibe destek verilmesi Mülakat organizasyonu yapılması Adayların karşılanması ve yönlendirilmesi İnsan kaynakları bölümünde istenen tüm desteğin sağlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden Üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen Analitik düşünce yapısa sahip, takım çalışmasına yatkın Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş *SADECE ZORUNLU STAJI OLAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

  Sektör: Diğer, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Makam Şöförü

  Desa Deriİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKuruluşumuzda görevlendirmek üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa bölgesini iyi derecede bilen ve her türlü aracı kullanabilen MAKAM ŞÖFÖRÜ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl makam şöförlüğü yapmış, Otomatik araç kullanabilen, Esnek saatler ile çalışabilen, İstanbul Esenyurt, Kıraç veya Hadımköy civarında oturan, Referans verebilecek.

  Sektör: Sosyal Servisler, Ulaşım, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Dönemsel İşe Alım Uzmanı

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İnka İnsan Kaynakları bünyesinde değerlendirilmek üzere "Dönemsel İşe Alım Uzmanı" aday arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az MYO mezunu, İşe Alım alanında en az 2 yıl deneyimli, Kariyerine işe alım alanında devam etmek isteyen, MS Office Excel programını iyi seviyede kullanabilen, Şişli lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMavi yaka insan kaynakları şirketimiz'de çalışacak Satış-Pazarlama ve Operasyon alanında deneyimli Yönetici alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Hizmet Sektöründe Çalışmış -Satış-pazarlama ve Operasyon alanında tecrübeli -Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun -B sınıfı sürücü belgesine sahip -Seyahat engeli olmayan -Bay / Bayan Yönetici Alınacaktır.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Güvenlik Hizmetleri, Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici

 • Muhasebe Uzmanı

  Mayem Alüminyum Yapı Sistemleriİstanbul Anadolu 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Kuruluşun genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara temel oluşturacak şekilde gerçekleştirmek, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasını yapmak, İlgili departmanlar tarafından onaylanan faturaların kontrolü ve sisteme kaydını yapmak, Resmi kurumlarca istenen Damga Vergisi hesaplamaları, KDV, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlamak, tüm ilgili belgeleri dosyalamak ve arşivlemek, Resmi kurumlarca istenen; tam tasdik denetim firmaları ve bağımsız denetim firmalarınca talep edilen raporları hazırlamak, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlamak, Kasa, Banka, Cari Hesapların Kontrolünün yapmak.

  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI Kuruluşun genel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve kuruluş prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara temel oluşturacak şekilde gerçekleştirmek, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasını yapmak, İlgili departmanlar tarafından onaylanan faturaların kontrolü ve sisteme kaydını yapmak, Resmi kurumlarca istenen Damga Vergisi hesaplamaları, KDV, muhtasar, geçici vergi, kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlamak, tüm ilgili belgeleri dosyalamak ve arşivlemek, Resmi kurumlarca istenen; tam tasdik denetim firmaları ve bağımsız denetim firmalarınca talep edilen raporları hazırlamak, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlamak, Kasa, Banka, Cari Hesapların Kontrolünün yapmak.

  Sektör: İnşaat, İnsan Kaynakları, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSaha Satış Kadrolarımıza Güç Katacak ” yeni takım arkadaşları arıyoruz. Sorumlu olduğu bölgede aktif iş yeri ziyaretleri, aktiviteler yapan satış ekibine destek olmak Tarafına bağlı olan temsilci ve uzmanların satış hedeflerinin gerçekleştirilme durumunu Satış Müdürü’ne raporlamak Gerektiğinde saha satış ekiplerine sahada destek vermek Saha Satış Ekibinin iş performansını takip etmek, geliştirmek, motivasyonunu sağlayıp koçluk yapmak Saha satış ekibinin günlük satış raporlarını ve faaliyetlerini kontrol etmek, üst yönetime raporlamak Pazarlama çalışmalarına katılmak, yeni pazar ve müşteri kaynaklarını bulmak ve geliştirmek Satışı arttıracak faaliyetler, satış kotasının yönetimi ve kampanya yönetimi ile ilgili şirkete rekabet avantajı sağlayacak öneriler geliştirmek

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu Satış konusunda minimum 5 yıl deneyimli, saha satış ekip yönetimi konusunda tercihen minimum 3 yıl deneyimli Ekibin satış hedeflerine ulaşması konusunda gerekli yönlendirme, takip, eğitim ve koordinasyonunu sağlayan Saha satış alanında kariyer hedefi bulunan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ekip motivasyonunu sağlama konusunda başarılı İletişimi yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışan Organizasyon ve planlama yeteneklerine sahip Sürücü ehliyeti bulunan Takım çalışmasına yatkın Kurum aidiyet kültürüne sahip

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Görsel Düzenleme Sunum Tasarım Uzmanı

  Enplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun, 20-25 Yaş aralığında, En az 2 yıl deneyimli, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan Mağaza Görsel Düzenleme Personeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜrünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak,

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • Bordro Uzmanı

  Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group bünyesinde Kozyatağı Genel Müdürlüğümüz'de aşağıdaki niteliklere sahip Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesi, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Disiplin süreçleri ile ilgili evrakların hazırlanması ve takip edilmesi, SGK, İş Kurumu vb. resmi kurumlarla iletişimin yürütülmesi. Yasal sürece uygun olarak müşterilerin yönlendirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4-5 yıl deneyimli, SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • Etkinlik Görevlisi-Yeni Mezun,Yetiştirilmek Üzere

  İNKAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Bünyemizde istihdam edilmek üzere, İŞKUR-İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI kapsamında İstanbul'un önde gelen etkinlik mekanlarında ( ULUSAL VE ULUSLARARASI KONGRE, DEVLET ZİRVESİ, FUAR, KONSER MERKEZLERİNDE) görev alacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSON 1 AY İÇİNDE ÇALIŞMAMIŞ OLMAK, (SGK primi ödenmemiş olması) 18-27 yaş aralığında, En az lise mezunu, İstanbul'da ikamet eden, Tercihen İngilizcesi yönlendirme seviyesinde, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli , "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Görevli

 • E-Ticaret Yöneticisi

  Proworkistİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHazırlanmış olan panel üzerinden ürün seçimi, sipariş takibi, E-ticaret panelinin yönetim işleminin bütün süreçlerinin yapılaması.

  Aranan NiteliklerDaha önce e-ticaret yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen Opencard kullanabilen, İstekli,güvenilir çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş Açıklamasıİnsan Kaynakları Konusunda Prosedür ve Süreç Yönetimini Sağlamak. Organizasyon Çalışmalarını Gerçekleştirmek ve Uygulanmasını sağlamak, Aylık Personel Puantajlarının Hazırlanması ve bordro süreçlerinin Gerçekleştirilmesi Şirketin Hedefleri ve Projelerine, Eğitim Yönetimi, Seçme ve yerleştirme, Performans Değerlendirme, Ücret Yönetimi, Öneri ve Ödüllendirme Sistemlerinin Düzenlenmesi ve Yönetilmesi, Çalışanlar ile İlgili İşletme İçi Motivasyon Arttırıcı Çalışmaların Yapılması, İnsan Kaynakları Süreçlerinin İyileştirilmesi, İdari Satın alma İşlerinin Prosedürlere Uygun Şekilde Yürütülmesi, Firmanın Tüm İdari İşleri ile İlgili Organizasyonunun Gerçekleştirilmesi ve Yönetilmesi

  Aranan NiteliklerDDI Teknoloji Bilişim Çözümleri, 2003 yılından bu yana Kurumsal İçerik Yönetimi konusunda hizmet veren, Ankara ve Edirne Teknokent ofisleriyle teknolojiye değer katmaktadır. DDI ailesine katılmak isteyen, “İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzmanı “ olarak çalışacak Takım Arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, İnsan Kaynakları, İş Kanunu, İSG, İşkur Ve SGK Uygulamalarında En Az 5-10 Yıl İş Tecrübesi Olan, Performans Değerlendirme, Ücretlendirme, İnsan Kaynakları Planlaması vb. İnsan Kaynakları Süreçlerinde Deneyim Sahibi, İdari Satın Alma ve Firmanın İdari Süreçlerini Yönetebilecek Sözel ve Yazılı İletişim Becerileri Gelişmiş, Planlama ve Organizasyon Becerisi Yüksek İnsan İlişkilerinde Başarılı, Analitik Düşünebilen, Takım Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, Erkek Adaylar İçin Askerlik Hizmetini Tamamlamış.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu, Yönetici

 • Satış Müdürü

  TORCH CONSULTANCYİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması• Şirketin özel marka satış faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürerek, hedefleri gerçekleştirecek, • Marka değerini artırmaya yönelik çalışmalar yapabilecek, • Yurt içi ve yurt dışı satış faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilecek, • Kendisine bağlı çalışan ekibin müşteriler ile doğru iş yapacak şekilde organize edilmesi, • Satış hedefleri doğrultusunda operasyon ve birim bütçesinden sorumlu olmak,

  Aranan NiteliklerPozisyon: Private Label Satış Müdürü Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe lider olan firmamız için İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Müdürlük ’te çalışacak Private Label Satış Müdürü aranmaktadır. • Üniversitelerin Lisans programlarından mezun, • Tercihen FMCG gıda sektör deneyimi olan, • Satış alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, • İhracat alanında en az 5 yıl deneyimli, • Özel marka fason üretim satışı ve kontratlı satışlar konusunda tecrübeli, • Yurt içi ve yurt dışı satış sürecini iyi bilen, operasyon yönetimine hakim, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen, • MS Office Programlarına çok iyi düzeyde hâkim, • Dikkatli, titiz, sonuç odaklı düşünebilen, • Araştırmacı, kalite ve müşteri odaklı düşünebilen, • Temsil yeteneği güçlü, ekip yönetimine hakim • Seyahat engeli bulunmayan, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, • Tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Direktör, Koordinatör, Müdür

 • İş AçıklamasıKurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Eleman, Görevli, Lider, Asistan

 • İş AçıklamasıÖzel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe ülkemizin yüz akı olan merkezimizde kurucu makamında görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı / Sekreteri alınacaktır • Kurucunun iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlama yapmak • Kurucunun programı doğrultusunda tüm toplantı ve görüşmelerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, • Kurucunun şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, • Kurucun talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında zamanında çözümlemek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasını saglamak, • İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler• Tercihen Üniversitelerin veya M.Y. Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde kullanabilen, • Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, • Temsil yeteneği olan,dikkatli ve detaylara önem veren • Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • 30 Yaşını aşmamış,tercihen sigara kullanmayan • Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmek veya beylikdüzü"ne ulaşım problemi olmayan • Mesleğini severek icra edebilecek,seyahat engeli bulunmayan • Düzenli ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş • Sonuç odaklı ve zamanında iş yapmayi ilke edinmiş • Bayan Yönetici Asistanı adaylarının başvurularını beklemekteyiz. ADAYLARIN DİKKATİNE : Beylikdüzü ve yakın ilçelerde ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Eğitim, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Sosyolog, Öğretmen

 • Bordro Uzmanı

  STAFF AKADEMİİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi. İnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi. İnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması25 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Danışmanlığını yaptığımız kurumların, belirlemiş olduğu kriterlerdeki orta ve üst düzey pozisyonlarda seçme ve yerleştirme süreçlerinde sorumluluk üstlenecek, Kariyer portalları ve sosyal medya üzerinden ihtiyaç duyulan pozisyonlarla ilgili İK ilanlarını yayınlayacak ve aday araştıracak, Aday mülakatlarını yapacak, referans kontrollerini gerçekleştirecek, günlük ve aylık mülakat raporlamalarını hazırlayacak, İşi ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek süreç geliştirme çalışmaları ile kurumumuza katkı sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış, İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe beyaz yaka işe alım ve yönetici araştırma konularında asgari 3-4 yıl deneyimli, Hedef ve sonuç odaklı çalışma felsefesine sahip, Kariyer portallarını ve LinkedIn’i etkin bir şekilde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, sabırlı ve güler yüzlü, Detaylara hâkim, araştırmacı, çalışkan ve özverili, Microsoft Office yazılımlarından etkin ve hızlı bir şekilde yararlanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Danışman

 • İnsan Kaynakları Uzmanı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların incelenerek görüşme organizasyonunun yapılması, Olumlu adaylar için referans kontrollerinin yapılması, İş Kanunu ve SGK mevzuatına hakim, İşe giriş/çıkış işlemleri ve diğer personel özlük süreçlerinin yapılması, Bordroların hazırlanması, İşkur ve E-Bildirge girişlerinin yapılması, Personel raporlarının sistem üzerinden onaylanması, Yöneticisinin talep etmiş olduğu Personel ile ilgili tüm raporların hazırlanması, Mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnsan kaynakları alanında en az 1 yıl tecrübeli, Tercihen perakende sektöründe deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Logo Bordro ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ataşehir’e ulaşımı kolay olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları, Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimizde Görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. Tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Aktif Araç Kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı, Koordinatör, Lider, Asistan, İkinci Müdür

 • İş AçıklamasıTeam Fores HR İnsan Kaynakları Ekibi 25 yıllık Yerel ve Uluslararası iş tecrübesine sahip olup, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir. Team Fores HR danışmanlık ve Eğitim birimi, uluslararası proje yönetimi tecrübesine ve “daha iyisi için sürekli gelişim” felsefesine sahip danışmanları ile insan faktörüne odaklanan değişim ve gelişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına katkıda bulunur. Perakende sektöründeki marka bilinirliği yüksek müşterimiz için ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız. Gelen çağrıların karşılanması, kayıtlarının açılması, ilgili birim ve birimlere aktarılması Müşteri portföyündeki müşterilerin aranarak bilgilerinin güncellenmesi Bilgilerin ve kayıtların sisteme girilmesine ilişkin hizmetleri kendilerine verilen yetki ve sorumluluk doğrultusunda yerine getirilmesi

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen çağrı merkezi deneyimli / Yetiştirilmek üzere, Hizmet kalitesine ve müşteri sadakatine önem veren, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, iletişim yetenekleri yüksek, Avrupa yakasında ikamet eden, Part - Time / Full Time çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Küçükçekmece, Şirinevler lokasyonlarına yakın ikamet eden; 212 Avm ulaşım sorunu olmayan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınacaktır. ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev yapabilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıCarrefourSA Güney Doğu Anadolu bölgemize bağlı olan mağazalarımızın,İnsan Kaynakları Uygulamalarını yürütmek üzere (Diyarbakır ikametli) takım arkadaşı aramaktayız. - Personel işe alımlarının gerçekleştirilmesi, - SGK girişlerinin yapılması ve takibi, - Özlük dosyalarının hazırlanması ve takibi, - Puantaj ve bordro hazırlanması, - Aylık raporlamaların yapılması, - Resmi Kurumlar ile iletişim sağlanması, - Eğitimlerin organizasyonu,takibi ve değerlendirilmesi, - İdari işler organizasyonu, - Mağaza ziyaretlerininin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler- Yüksek okul ve/veya lisans mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - MS Office programlarını kullanabilen, - Ofis işlerinde organizasyon yeteneğine sahip, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, - Erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Puantaj ve bordrolama uygulamalarını aktif olarak kullanabilen, - Başta personel özlük işlemleri, bordro ve tahakkuk işlemleri olmak üzere İnsan Kaynakları fonksiyonlarında deneyimli, - İş Kanunu, SGK mevzuatları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hâkim, - İşe alım, Seçme-Yerleştirme ve Eğitim konularında deneyimli, - Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, - İletişim becerisi güçlü, girişken, sabırlı ve olaylara objektif bakabilen - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - Erkek adayları için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler- İş kanunu hükümleri ve ilgili diğer kanun, tüzük, yönetmelik ve ilgili prosedürlere göre, personelin tahakkuk ve bordro işlemlerini yapmak, - İlgili personel dosyalarını ve evraklarını hazırlamak, izin, fazla mesai, devamsızlık, ise geliş-gidiş saatleri vb. takibini uygun otomasyon ve yazılımları kullanarak yapmak, - Sigorta işlemleri, e-bildirge, işe giriş ve çıkış işlemleri, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimlerin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesin sağlamak, - Şirket genelinde uygulanan İK yönetmelik ve talimatların etkin bir şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olmak, - Birim yöneticisiyle sürekli iletişimde kalarak İnsan Kaynakları alanındaki tüm stratejik süreçlerin yürütülmesini sağlamak, - Organizasyon yapısındaki görevlerin tanımları, personel yetkinlikleri ve maaş konularını gözden geçirmek, raporlamak; personel arayışı ve performans değerlendirme dönemlerinde iş süreçlerini bu raporlara göre gerçekleştirmek, - Kariyer portallarında ilan hazırlama, yayınlama, aday tarama, mülakatları gerçekleştirme, raporlama ve takip gibi süreçlerin etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak, - Mavi ve Beyaz yaka işe alım ve oryantasyon süreçlerini sağlıklı işlemesinden sorumlu olmak,

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için '’KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ'’ arıyoruz.   Farklı sektörlerde potansiyel müşterileri belirlemek ve müşteri portföyünü genişletmek, Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, Satış stratejileri oluşturmak, Pazar dinamiklerini takip etmek ve sektörel araştırmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen kurumsal satış alanında 1 yıl deneyime sahip, Satış alanında kariyer hedefleyen, Müşteri portföyünün geliştirilmesini teminen yoğun kurumsal müşteri ziyaretinde bulunacak, Etkin dinlemeyi bilen ve kurumların ihtiyaçlarını anlamaya yönelik doğru soruları sorabilen, Özgüveni yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Piyasayı, trendleri takip etmeye meraklı, hedefler doğrultusunda çalışma konusunda istekli, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. 

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temsilci, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİhtiyaç duyulan personel kadrosu Personel ve İnsan kaynakları yönetimine yönelik tüm süreçlerde görev alacakTakım Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİnsan Kaynakları Departmanımızda Görevlendirilmek Üzere, *Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi Bölümünden mezun, *İnsan Kaynakları ,personel Yönetimi Konularında en az 1 yıllık deneyime sahip, *Microsoft Office ,Netsis İnsan Kaynaklarını programlarını bilen, *Personel giriş -çıkış işlemleri yürütebilecek, *Pozitif İnsan ilişkileri ve iletişim becerisine sahip,takım çalışmasını özümsemiş,dinamik,disiplinli, *Araştırmacı,gelişime açık ve sorumluluk sahibi, *Organizasyon ,iş takip, yetenek ve deneyimine sahip, *Sorumluluk almaktan kaçınmayan *Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek özellikte, *30 yaşını aşmamış *Erkek adaylar içi Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?