İnsan Kaynakları İş İlanları

Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstihdamını sağladığımız müşterimizin saha ekibinde görev alacak. Yazılı Basın alanında portföy katılımı sağlayacak arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası Sahada görev alacak Yeni müşteri ve portföy oluşumunda arayış ve katkıda bulunacak En az 5 senelik B ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Müşteri ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uygun En az Lise mezunu Takım çalışmasın yatkın Bay-bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Yayıncılık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Antalya içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Antalya'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Ankara içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstihdam sağlamış olduğumuz müşterimizin İstanbul ofisinde görev almak üzere Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Yazılı Basın alanında hizmet veren firma için çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası En az Lise Mezunu Haftada 5 gün çalışacak Telefon ile yeni portföy bulmak için randevu alacak Müşteri ilişkilerini yönetecek En az 1 sene tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine yatkın Dış görünüşüne özen gösteren MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim bilgisi yüksek Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Reklamcılık

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; İnsan Kaynakları süreçlerinin düzenli olarak yürütülmesi ve takibinde bulunarak, seçme ve yerleştirme sürecinden sorumlu olacak; Özlük evrak işlerini yürütecek; İNSAN KAYNAKLARI PERSONELİ aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli Problem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Çalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecek Seçme yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecek Farklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecek Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü Dinamik, sorumluluk sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması 03-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Devlet Zirvesinde çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Ülkemiz açısından son derece önemli olan organizasyon bay bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arasında İngilizce dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine Takım çalışmasına yatkın Tercihen toplantı sektöründe tecrübeli Toplantı organizasyonlarında kariyer hedefleyen Bay- Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Hostes, Host, Eleman

 • Manpower Gayrettepe İstanbul Avrupa 17 Eylül 2016

  İş Açıklaması Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için  "Mutfak Servis Personeli"arıyoruz. Mufak işleriyle ilgili hertürlü malzeme ve demirbaşın yönetilmesi ile ilgili idari işlere bilgi vermek, ve takibini yapmak. Personelin içecek servisini yapmak, gelen misafirlerin içecek servisini yapmak ve organize etmek Dışarıdan gelen misafirlerin ağırlanmasında resepsiyon görevlisi ile koordineli çalışmak Toplantı salonlarının temiz tutulması ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler En az İlkokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik, İletişimi kuvvetli,titiz ve planlı çalışan, Ofis ortamında çalışmaya istekli,

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Reed Türkiye İstanbul Anadolu 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Conduct research via recruitment tools/career portals Generate new research methodology to approach ideal candidates Provide guidance to the client/Consultant to determine ideal candidate for assigned projects Conduct telephone interviews & prepare candidate reporting Manage communication among client and candidate regarding candidate agenda Manage CV database Display strong follow-up skills Eager to get involved in A-Z project management  Able to work in a fast paced environment Capability to take proactive action for possible client needs

  Aranan Nitelikler University degree, Masters in HR field will be an asset 1-2 years of experience in recruitment (preferably on consultancy side) Advanced level of English Advanced MS Office Skills Military service accomplished for male candidates Residient at Anatolian Side of Istanbul

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde  müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir.HRT ; ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.    

  Aranan Nitelikler Kadıköy-Koşuyolu Ofisimizde görevlendirilmek üzere;  Minimum İlköğretim mezunu, 22 - 35 yaşlar aralığında, Temizlik işlerinde ve benzer görevde daha önce çalışmış, deneyimli İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • ANT İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar, proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda yer alabilecek Yabancı dil bilen (Arapça, İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca) host-hostes arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-26 yaş aralığında İş Disiplinine Sahip Güler yüzlü-Aktif-Girişken Temsil yeteneği kuvvetli Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, Bay/Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

  Sektör: Turizm, İnsan Kaynakları, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Host, Hostes, Tercüman, Eleman

 • ANT İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Konser, Toplantı, Event, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar,proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen Bay-Bayan ekip arkadaşı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler - 18-26 yaş aralığında, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Dış görünümüne özen gösteren, - İletişim yönü kuvvetli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bay/Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

  Sektör: Turizm, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Köklü Eğitim ve Yazılım şirketimize Yönetici Asistanlığı ve Eğitim Departmanı Asistanlığını birlikte yürütebilecek bayan eleman arıyoruz. Üstleneceği İşler: Yöneticinin asiste edilmesi, ajandasının takibi ve telefon trafiğinin yönetilerek randevu takibinin yapılması Yöneticinin dahil olmasını istediği toplantılara ve  görüşmelere katılarak not alınması, kurumsal formatta arşivlenmesi ve ilgili kişilere yönlendirilmesi Yöneticinin ve şirket çalışanlarının yurt içi ve yurt dışı seyahat planlamasının yapılıp organize edilmesi İK İşe alım görüşmeleri için adayların aranması ve randevu verilmesi Toplantı, otel, yemek ve ulaşım organizasyonlarının sağlanması, Şirketin iç ve dış toplantılarının ve ogranizasyonlarını planlamak Yöneticinin görevlendirdiği diğer konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması Yöneticinin misafirlerinin karşılanması ve yönlendirilmesi Yönetici ve misafirlerine içecek ikramı yapılması Yöneticinin oda, masa ve dolaplarının tertip ve düzeninin sağlanması Eğitim biriminin eğitimlerini planlanması Hazır müşterilerimize eğitimlerin satışı konusunda çalışmalar yapılması Yönetici ile beraber eğitim biriminin sevk ve idaresinin yürütülmesi Eğitim birimine dışarıdan gelen öğretmenler ile görüşmelerin organize edilmesi, öğretmenlerle ilgili planlama ve organizasyonların yapılması Eğitim ve seminerlerde kalite geliştirme çalışmalarının yapılması Eğitim içeriklerinin kurumsal formata uygun olarak düzenlemesi ve geliştirilmesinde eğitmenleri n yönlendirilmesi ve katkıda bulunulması Düzenlenen eğitimlerde kurumsal kimliğin korunması için gerekli görsel çalışmaların ve denetlemelerin yapılması Eğitim biriminin dönemsel hedeflerinin gerçekleşme durumu hakkında üst yönetime raporlar hazırlanması Eğitim, Seminer ve Lansman çalışmalarının yürütülmesi Öngörülen zamanlarda şirketin müşteri memnuniyetini ölçme ve değerlendirme amaçlı belirlenen müşterileri aramak. Yöneticinin talimatları doğrultusunda hazırlanmış soru cetvellerini kullanarak müşteri memnuniyetini ölçme amaçlı veri toplamak bu verileri istatistiksel raporlar haline getirmek. Gerekli soru cetvellerini sürekli revize ederek güncel kalmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen eğitim veya yazılım sektöründe deneyimli MS Office programlarına hakim, raporlama sistemleri konusunda deneyimli Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, yaratıcı, çalışkan İletişim becerisi yüksek, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, prezantabl Zamanı etkin kullanan Kalite odaklı çalışan, disiplinli, titiz ve düzenli Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, takip gücü yüksek Teknik ve İdari işleri takip edip raporlayabilen Telefon,mail trafiğini , randevuları, toplantıları etkin bir  şekilde organize edebilen Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Mesai saatlerinde sigara içmeyen Kadıköy Şubemizde çalışabilecek,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Eğitmen, Danışman, Asistan

 • İş Açıklaması Sektöründe lider markalardan birinin; İnsan Kaynakları Havuzu için aday cv'leri tarıyabilecek, Adayları arıyarak mülakat davetleri oluşturabilecek, • Raporlamalarını belirlenen süre ve kriterlere uygun olarak hazırlayacak, • Raporlamaya ilişkin verilerin doğruluğunu ve tutarlılığını takip edecek ve yönetimi bilgilendirecek, • Yönetim süreçlerinde kullanılacak olan analizleri gerçekleştirecek ve raporlanmasını sağlayacak, • Telefon ve telefon hattı gibi küçük demirbaşların zimmet takibini yapacak, • Hazırlanan raporların grafiklerle daha anlaşılır duruma getirerek sunumlar hazırlayacak, • Diğer kadrolarla koordineli çalışacak, • Süreç ve evrak takibi yapacak  

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin bilgisayar ve istatistik bölümlerinden mezun, • Raporlama konusunda deneyime sahip, • İyi düzeyde MS Office programlarını kullanabilen (İleri düzeyde Excel ve Powerpoint bilgisi olan), • Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli, • Ekip çalışmasına yatkın, • Analitik düşünebilen, • Problem çözme yeteneğine sahip  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Eleman

 • Century 21 Ece Emlak İzmir, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Amerika dan tüm dünyaya yayılan Dünya nın en bilinen Gayrimenkul markası Century21 de çalışmak üzere ; - En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan - Telefon trafiğini yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren - Diksiyonu iyi olan - Tercihen lise ya da üniversite mezunu - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven - Düzenli ve disiplinli çalışan  - Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb) - Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, tarayıcı, yazıcı vb)  - Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü - Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli - Anadolu yakasında ( veya İzmir de İzmir ofisi için )  ikamet eden, Ofis Asistanı arıyoruz

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya  İzmir de ikamet etmek , en az 26 yaşında olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

  Sektör: İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler, Gayrimenkul

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Eleman, Asistan

 • Happy İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Happy İnsan Kaynakları; Seçme & Yerleştirme, Ölçme & Değerlendirme Sistemleri, Özlük & Bordrolama, Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, İnsan Kaynakları Teknik & Mesleki Eğitimleri ve İnsan Kaynakları Süreç Danışmanlığı alanlarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına ve stratejik önceliklerine göre iş planlarını hazırlayarak bunlara hızlı, kaliteli ve etkin biçimde ulaşmalarına katkı sağlar. İnsan ve sonuç odaklı yaklaşımıyla fark yaratarak uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedefler.   Kendi bünyemizde değerlendirilmek üzere Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde görev alacak “Kurumsal Satış Uzmanı” ihtiyacımız bulunmaktadır. Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapacak, Hizmetlerimizin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirecek, Gerekli raporlamaların yapılmasını sağlayacak,  Sorun ve fırsat alanlarını rakamsal olarak belirleyecek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Kurumsal satış ve iş geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli, İnsan Kaynakları hizmetleri satışında deneyimli, İnsan Kaynakları Müdürü/Yöneticisi vb pozisyonlarda müşteri portföyü olan, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, dinamik, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken, Öz güveni gelişmiş, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı ve analitik, Dış görünüşüne önem veren, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul / Avrupa Yakası , Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması İnsan Kaynakları Danışmanlık hizmeti ile ilgili müşteri portfoyu oluşturulması

  Aranan Nitelikler Tercihen sektörde 2 yıl deneyime sahip, Giyimine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Sunum kabiliyeti gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Firma Haramidere E5 üzerindendir.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kariyer yönetim sisteminin kurulması Firmanın İnsan Kaynakları yapısının iyileştirilmesi ve firma gelişimine bağlı olarak organizasyonel ihtiyaçların karşılanması İK fonksiyonlarının düzenlenmesi ve buna bağlı İnsan Kaynakları anlayışının korunması Yeni oluşumlarla süre gelen görev tanımlarının, organizasyonel yapının ISO Kalite standartları çerçevesinde şirket organizasyon el kitabının sürekliliğinin sağlanması ve güncellenmesi Prosedür, talimat ve İK yönetmeliklerinin şirket genel kuralları ve günün şartlarına göre düzenlenmesi İK personelinin seçimi, yerleştirilmesi ve uyum eğitiminin takibi Performans değerlendirme sisteminin uygulanarak verimliliği arttıracak önlemler alınması ve personel istihdam yeterliliği analizinin yapılması İş Kanunu ve iş güvence hükümlerine göre yapılanmanın ve sürekliliğin sağlanması, iş mevzuatı ve iş güvencesi hükümlerine göre çalışma ortamlarının, personel işleyişinin gözlemlenmesi ve kanuna uygun hale getirilmesi Denetim ve bilgi sistemi için personel ile ilgili yasal yükümlülüklerin ve işçilik kayıtlarının mevzuat açısından ve yönetsel açıdan hazır tutulması için alınması gereken tedbirler ile ilgili raporlama sisteminin kurulması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yapmış SSK mevzuatlarına hâkim, 4857 Sayılı İş Yasası, İş Güvencesi ve İşçi Sağlığı Mevzuat ve uygulamalarında deneyimli Personel seçimi ve eğitimleri konusunda tecrübeli Proje yazım ve yönetim tecrübesi olan Konusunda en az 2 yıl tecrübeli ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sertifikası olan Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve internet araştırması yapabilen Kendini ifade ve iletişim gücü kuvvetli Üretken, dinamik Analitik ve pozitif düşünce yapısına sahip 40 yaşını aşmamış Tercihen İngilizce bilen Malatya'da ikamet eden İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde  müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir.HRT ; ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.   GENEL NİTELİKLER  Kadıköy-Koşuyolu Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon, e-mail ve faks trafiğini yönetmek Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak  Her türlü evrakın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması  Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için otel, uçak bileti ve araç kiralama ile ilgili rezervasyonların yapılması  Genel ofis düzeninin yönetimi, ofis kırtasiye ihtiyaçlarının kontrolü, planlanması Ofis ekipmanlarının bakım- onarım takibi  Matbaa işlerinin yöneticilerin kontrolünde koordine edilmesi

  Aranan Nitelikler Koşuyolu Ofisimizde görevlendirilmek üzere; Lise veya Üniversite mezunu  En az 1 yıl aktif olarak benzer iş konusunda deneyim sahibi İyi düzeyde bilgisayar kullanan ve özellikle Outlook, Excel ve Word olmak üzere MS Office uygulamalarını iyi düzeyde ve hızlı kullanabilen Diksiyonu ve konuşması düzgün, prezentabl Mesleki ahlak ve yetkinlik sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü ve gelişime açık Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip  Sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Sorumluluk sahibi, takipçi  Recepsionist aramaktayız!

  Sektör: İnsan Kaynakları, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Görevli

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Port VALE & Port ASSİST grubu olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere deneyimli " İŞE ALIM UZMANI ” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İşe alım süreçleri konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Tercihen danışmanlık firması tecrübesi olan ve hizmet & perakende sektöründe yoğun işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmiş,  İşe alım projelerinde kurum ihtiyacına özel personel işe alımı ve özel müşteri yönetimi sağlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri uygulamaları, grup çalışmaları, sınav organizasyonları, sayısal – sözel testlerin uygulanması gibi değerlendirme merkezi araçları kullanımı konusunda deneyimli, Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik ve detay odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözel ve yazılı iletişimi güçlü ve insan ilişkileri kuvvetli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Gerektiğinde işe alım gerçekleştirilen personellere, mesleki eğitimleri verecebilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Turizm, Savunma/Güvenlik, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Eğitim, Danışmanlık

  Pozisyon: Yetkili, Ücretlendirme Uzmanı, Uzman Yard, Uzman, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Yönetim Danışmanlığı projelerinde organizasyon, analiz vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçleri yürütecek, İşi ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek süreç geliştirme çalışmaları ile kurumumuza katkı sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İİBF bölümlerinde okuyan, tercihen 3. veya 4. sınıf, Proje, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, sabırlı ve güleryüzlü, Microsoft Office yazılımlarından etkin ve hızlı bir şekilde yararlanabilen, Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Eğitim, Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri Samsun, Kocaeli, İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız " ZORLU CENTER " projesi ve Etiler " NİSPETİYE ON " projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  ( Ayrıca, sadece hafta sonları çalışacak BAYAN PART TİME şoförler de başvuru yapabilir. Mulakat anında,belirtmeleri önemli rica olunur ) * Ödemeler haftalık yapılmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş merkezi, Kongre merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Halkla İlişkiler, Sağlık/Hastane, Turizm, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Satış Temsilcisi, Resepsiyonist, Kasiyer, Hostes, Danışma Memurluğu

 • İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde dönemsel olarak görev alabilecek iyi düzeyde İngilizce bilen İnsan Kaynakları Elemanı aramaktayız.   Dönemsel olarak görev alınacak tarihler : Eylül ve Ekim ( ( Performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir). Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00  ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )  İş Açıklaması: Personel işe giriş ve çıkış işlemleri yapmak, Personel Özlük Dosyalarının düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak, Tüm idari işler faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibi, Personel ve özlük işlemlerinin tüm süreçlerinin ve bildirimlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yerine getirilmesi, İnsan kaynaklarına bağlı olarak ofis içerisinde arşiv, evrak takip,veri girişi ve dosyalanması işleri Mülakat randevularının organizasyonu, Görüşülen tüm adayların bilgilendirilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İdari Bilimler, Ekonomi, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun veya eğitimine devam eden, İnsan Kaynakları alanında en az 1 veya 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisi olan MS Office programlarına hakim İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Zaman baskısı altında çalışabilen, takipçi ve sonuç odaklı Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Asistan, Danışman, İşe Alma Uzmanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ PERSONELİ aranmaktadır. Tüm personel özlük ve bordrolama, tahakkuk işlemlerinin yürütülmesi, Personel özlük dosyalarının takibi ve sorumluluğunun alınması, İşe girişi ve çıkış yasal süreçlerin gerçekleşmesi, Sisteme personel bilgilerin girilmesi ve güncelliğinin sağlanması, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yasal süreler dahilinde yapılması, SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla yazışmaların yapılması, Personel özlük ve bordro süreçleri ile ilgili istenen raporların hazırlanması, Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması, Resmi kurum ve kuruluşlara yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul, Üniversite mezunu, 25-35 yaşları aralığında, Bordro ve Özlük İşleri alanında minimum 3 yıl tecrübeli, Puantaj hesaplama konularına hakim 4857 sayılı İş Kanunu, İşkur, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını aktif kullanan, özellikle Excel programına hakim, Netsis İnsan Kaynakları programına hakim, Personel Devam Kontrol Programı kullanabilen, Analitik düşünebilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, Bay, Bayan " BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ PERSONELİ " aranmaktadır.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yardımcı

 • Secretcv.com İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Secretcv.com Kurumsal Satış departmanında görev alacak " SATIŞ DESTEK STAJYERİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO / Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun/öğrenci, Hafta içi 5 gün ofiste görev alabilecek, Etkin iletişim becerilerine sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz şubeler ( İstanbul ) ;  Zorlu Center - Astoria AVM - Nispetiye On - Capacity Avm - Mall Off İstanbul AVM - Torium AVM - Arenapark AVM - Sakıp Sabancı Müzesi- Hilton Hotel - Raffles Hotel - Starcity AVM - Maçka Residences - Movenpick Hotel - Metroport Busidence Korupark AVM ( Bursa ) - Forum Bornova AVM ( İzmir ) Point Bornova AVM ( İzmir )  Alışveriş Merkezi ,Otel ,Müze ve Residence projelerimizde sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetmek, performansını geliştirmek ve motivasyonunu sağlamak, müşterileri karşılamak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirmek, istekleri konusunda yardımcı olmak, ekibi ile koordineli çalışmak, gereken kontrolleri yapmak, evrakları doldurmak ve istenen raporları yöneticisine hazırlamak.  

  Aranan Nitelikler HİZMET SEKTÖRÜ VEYA PERSONEL & PROJE YÖNETİMİ TECRÜBESİ OLAN    · Ekip çalışmasına uygun, · İletişim kabiliyeti yüksek, · Saha sorunlarında tecrübeli, · Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilecek, · Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, · % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , · Planlama ve organizasyon yeteneği olan, · Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Projelerimiz 24 saat faaliyet göstermektedir ) Zaman problemi olmayan, · Cinsiyet: Bay - Bayan ,  · Yüksek okul veya Üniversite mezunu, · Askerlik problemi olmayan, · Yaş: 35 ile 48 yaş arasında dinamik, Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) , Vardiya : Gerektiğinde gece çalışabilecek ( esnek çalışma ve yoğun iş programını bilen ), · Yabancı dil ve teknik beceriler: İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen, Sigara kullanmayan,idareci kökenli SAHA MÜDÜRLERİ adayları aranmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Müşteri ilişkileri, Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Yönetici, Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür, Direktör, Bölge Müdürü

 • Team Fores HR İstanbul Anadolu 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ülkemizin 31 İlinde Faaliyet Gösteren ve Perakende Sektörünün En Büyük Destekçisi Olan Firmamızda Görevlendirilmek Üzere,

  Aranan Nitelikler * Alanında En Az 5 yıl Deneyimli, * Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu, * Personel Özlük, İşe Giriş, Puantaj işlemlerini Yapacak, * İş kanunu, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, SGK Mevzuatına Hakim, * İK ve Bordrolama Sorumluluklarını üstlenebilecek, * Ms Office Programlarına Hakim, * Ekip Çalışmasına Yatkın, * Yoğun İş Temposuna Uyum Sağlayabilecek, * Sorumluluk Sahibi, Takipçi ve Sistematik Çalışan, * Erkek Adaylar İçin Askerliğini Yapmış, * Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz.   Martı Kurumsal Hizmetler bünyesinde oluşan projeler dahilinde değerlendirilmek üzere  "İnsan Kaynakları Personeli" arayışımız bulunmaktadır. .

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan Kaynakları alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Raporlama, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Seyahat engeli bulunmayan, Sigara kullanmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Bayan NOT: Adaylar İŞKUR İş Başı Eğitim programı kapsamında değerlendirilecektir.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması 24 saatlik hizmet veren işletme yapısında,alışveriş merkezi,otel,hastane,müze hizmet operasyonlarına vakıf olacak, yurt içi ve yurt dışı turizm rezervasyonları yapısı kurmayı hedefleyen,uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing, araç ve tekne kiralama, vize işlemleri gibi konularda hizmet departmanı oluşturmak isteyen şirketin genel yönetiminden sorumlu olmak, Şirket hedef ve kalite politikalarına uygun bir yönetim sistemi oluşturmak, sürdürülmesini ve iyileştirmesini sağlamak, İşletmenin gelişimini ve büyümesini sağlamak için belirlenen hedefler doğrultusunda ekiplerin sevk ve idaresini sağlamak, Şirket misyonu doğrultusunda, saptanan şirket vizyonunun uygulanabilmesi için gereken araçları tespit etmek, Şirket içi kendisine bağlı çalışmaların kontrol, düzenleme, düzeltme, iptal, denetleme, değerlendirmelerini yaptırmak veya yapılmasını sağlamak, Şirket dışında firmayı firma menfaatleri doğrultusunda temsil etmek, Kararların sağlıklı ve şirket menfaatleri paralelinde alınması açısından Yönetim kuruluna önerilerde bulunmak,yönlendirmek, İşletmenin kısa ve uzun vadede bölümünün politikalarının belirlenmesi ve Y.K.' na sunulması, onaylatılması, gerekli görüldüğü hallerde revize edilmesinin talep edilmesi, Şirket politikaları doğrultusunda şirket içinde veya dışında yapılacak uygulamaların takip edilmesi ve sorumlulukların değerlendirilmesi, Kendisine bağlı birimlerin genel müdür'ün işletme hakkında periyodik olarak bilgilendirilmesinin yapılması ve ilgili raporlamaların oluşturulmasını sağlamak, Kendisini bağlı şirket personelinin sevk ve idaresi, üst ve/veya orta kademe yöneticilerle iletişiminin düzenli periyotlarda sağlanması ve koordinasyonunun oluşmasını sağlamak, Şirket varlıklarının en iyi şekilde değerlendirilmesi için yapılan çalışmaları yönlendirmek ve periyodik raporlamalarla Y.K. ' na bilgi aktarılmasını sağlamak Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi resmi muhasebenin takibini yapmak, Şirketin güncel finans ve nakit akışını takip etmek ve iyileştirmek, Bankalar, finans kuruluşları, resmi kurumlar, iç müşteri ve dış müşteriler ile ilişkileri yürütmek, Mali İşleri ilgilendiren sistemlerinin revizyonu ve maliyet sisteminin geliştirilmesinde etkin rol oynamak, Mali İşler departmanının sistem kurulumunu geliştirmek kendisine uygun prosedürleri oluşturmak, Şirketin hukuki süreçlerinin takibi ve hukuksal anlamda alınan hizmetlerin koordinasyonunu gerçekleştirmek, Hata ve suistimallerden kaynaklanan kayıpların önlenmesine yönelik çalışmalar yaparak süreçleri gerçekleştirmek, Öngörülmeyen ve şirket açısından olumsuz sonuçlar doğurabilecek olayların erken tespiti ve önleme çalışılması, bu tür olayların yaratabileceği hasarların minimize edilmesi.    

  Aranan Nitelikler Turizm,oetelcilik, perakende veya hizmet işletmeleri kökenli, 24 saat aktif olan,işletmenin yönetiminden sorumlu olacak, Üniversitelerin (İşletme, İktisadi ve İdari Birimler, Finans, Maliye,  bölümlerinden mezun) , Lisans, tercihen yüksek lisans yapmış, İşletme yönetimi yanı sıra finans konularında en az 10 yıllık iş deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, yurt dışı iş bağlantıları olan, Üst düzey yönetim tecrübesine sahip, Sistem kurma ve yönetme becerisine sahip,  Ms Office proğramlarını etkin kullanan, Ekip yönetebilen niteliğe sahip, Bay / 40 yaş üstü " Genel Müdür " ve " Genel Müdür Yardımcısı " aranmaktadır.  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Otelcilik, Savunma/Güvenlik, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Koordinatör, Genel Müdür Yrd, Genel Müdür, Direktör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması BAŞAKŞEHİR'DE SICAK BİR AİLE ORTAMINDA DÜZEYLİ VE GÜVENİLİR, EV HANIMINA YARDIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler PAZAR GÜNÜ HARİÇ HERGÜN ÇALIŞABİLİCEK,   SOSYAL GÜVENCESİ (MAAŞ VE SİGORTA) OLUCAKTIR,  30 YAŞINI AŞMIŞ BAYAN,  POZİTİF,GÜLERYÜZLÜ,KENDİNDEN EMİN VE REFERANSLARI İYİ OLMALIDIR.  ÇOCUK BAKMADA VE EV İŞLERİNDE MÜKEMMELİYETÇİ,  EVİN BULUNDUĞU SEMT: BAŞAKŞEHİR 4.ETAP   ADAYLARIMIZIN,ULAŞIMDAN DOLAYI SORUNU OLMAYAN SEMTLER TERCİH EDİLECEKDİR. (BAŞAKŞEHİR,BAĞCILAR,ESENLER,SEFAKÖY,İKİTELLİ ,HALKALI GİBİ) 

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Catering

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan, Temizlikçi

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde dönemsel olarak görev alabilecek iyi düzeyde İngilizce bilen İnsan Kaynakları Elemanı aramaktayız.   Dönemsel olarak görev alınacak tarihler : Eylül ve Ekim ( ( Performans ve ihtiyaca istinaden bu süre uzayabilmektedir). Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00  ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )  İş Açıklaması: Personel işe giriş ve çıkış işlemleri yapmak, Personel Özlük Dosyalarının düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak, Tüm idari işler faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibi, Personel ve özlük işlemlerinin tüm süreçlerinin ve bildirimlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yerine getirilmesi, İnsan kaynaklarına bağlı olarak ofis içerisinde arşiv, evrak takip,veri girişi ve dosyalanması işleri Mülakat randevularının organizasyonu, Görüşülen tüm adayların bilgilendirilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İdari Bilimler, Ekonomi, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi vb. bölümlerinden mezun veya eğitimine devam eden, İnsan Kaynakları alanında en az 1 veya 2 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisi olan MS Office programlarına hakim İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Zaman baskısı altında çalışabilen, takipçi ve sonuç odaklı Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Asistan, İşe Alma Uzmanı, Temsilci, Yönetici Asistanı, Danışman

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?