Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İnsan Kaynakları İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İnsan Kaynakları
 • İş AçıklamasıListede belirtilen ürünlerin paketlenmesi, Paketlenen ürünlerin ilgili kolilere konulması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • Proje Asistanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMICE Sektöründe istihdam sağladığımız müşterimizin Kadıköy de bulunan ofisinde bProje Asistanı pozisyonunda çalışacak bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20 - 30 yaş arası, İngilizce konuşabilen ve yazışabilen, MS Office programlarına hakim, Haftada 6 gün çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uygun MICE Sektöründe kariyer hedefleyen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Organizasyon becerisi yüksek Dosya takibi yapabilecek Organizasyon bitiminde faturalandırma sürecini takip edecek Takım çalışmasına yatkın Bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Incoming Elemanı

 • Bordro Uzmanı

  Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAdecco Group bünyesinde Kozyatağı Genel Müdürlüğümüz'de aşağıdaki niteliklere sahip Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesi, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm yasal mevzuatların takibinin yapılması, süreçlerin mevzuatlara uygun olarak yürütülmesi, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimlerin yapılması ve takip edilmesi, Bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Disiplin süreçleri ile ilgili evrakların hazırlanması ve takip edilmesi, SGK, İş Kurumu vb. resmi kurumlarla iletişimin yürütülmesi. Yasal sürece uygun olarak müşterilerin yönlendirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Personel Özlük İşleri, Ücretlendirme ve Yan Haklar alanında en az 4-5 yıl deneyimli, SGK Mevzuatı, İş Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki bordrolama, işe alım / mülakat yönetimi ,iş hukuku, işe alım mevzuatı, işçi hakları ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer insan kaynakları mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Bulgaristan fabrikası için tüm işe alım süreçlerini yönetecek etkinlik ve yetkinlikte olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Endüstri Mühendsiliği İşletme Mühendisliği İnsan Kaynakları Yönetimi İşletme -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklamasıİhtiyaç duyulan personel kadrosu Personel ve İnsan kaynakları yönetimine yönelik tüm süreçlerde görev alacakTakım Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİnsan Kaynakları Departmanımızda Görevlendirilmek Üzere, *Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi Bölümünden mezun, *İnsan Kaynakları ,personel Yönetimi Konularında en az 1 yıllık deneyime sahip, *Microsoft Office ,Netsis İnsan Kaynaklarını programlarını bilen, *Personel giriş -çıkış işlemleri yürütebilecek, *Pozitif İnsan ilişkileri ve iletişim becerisine sahip,takım çalışmasını özümsemiş,dinamik,disiplinli, *Araştırmacı,gelişime açık ve sorumluluk sahibi, *Organizasyon ,iş takip, yetenek ve deneyimine sahip, *Sorumluluk almaktan kaçınmayan *Tempolu ve yoğun iş ortamına uyum sağlayabilecek özellikte, *30 yaşını aşmamış *Erkek adaylar içi Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Danışmanlık, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • Görsel Düzenleme Sunum Tasarım Uzmanı

  Enplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun, 20-25 Yaş aralığında, En az 2 yıl deneyimli, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan Mağaza Görsel Düzenleme Personeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜrünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak,

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıTercihen üniversitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi vb.), Tercihen LUCA personel modülünü kullanmasını bilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, Personel özlük dosyalarının oluşturulması konusunda tecrübe sahibi, Maaş hesaplama ve bordrolama konularında tecrübe sahibi, Personelin e- bildirge sigorta işlemleri, işe giriş- çıkış işlemleri, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve diğer işlemler konusunda tecrübe sahibi, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı kanun, SGK Kanunu ve İş Sağlığı Güvenliği konularında mevzuatı uygulama düzeyinde tecrübe sahibi, SGK, İŞKUR,TÜİK ve tüm ilgili resmi kuruluşlarla ilgili yazışmaların ve gereken bildirimlerinin yasal süresi içinde yapılması, Personel Özlük dosyalarının mevzuata göre güncellenip, devamlı olarak takip edilmesi, Yeni personel bilgilerinin sisteme girilmesi, gerekli hallerde eksiksiz olarak güncellenmesi, Çalışanların ücret hesap pusulalarının aylık olarak hazırlanması, Her türlü izin, devamsızlık, iş göremezlik takiplerinin yapılması, Mağazalardan gelen aylık puantaj bilgilerinin toparlanmasının ve raporlanmasının yapılması, Perkotek parmak izi programından raporlama yapıp işe giriş-çıkış saatlerinin kontrol edilmesi, Aylık verilen yemek paralarının takibi ve kartlara yatırılması, Şirket içi iletişimin sağlanması, Detaylara önem vereni dikkatli, disiplinli ve sonuç odaklı, Gelişme ve öğrenmeye istekli, planlı ve titiz çalışabilecek, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, kişisel motivasyonu yüksek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Derince, İzmit, Körfez ilçelerinde ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıTeam Fores HR İnsan Kaynakları Ekibi 25 yıllık Yerel ve Uluslararası iş tecrübesine sahip olup, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir. Team Fores HR danışmanlık ve Eğitim birimi, uluslararası proje yönetimi tecrübesine ve “daha iyisi için sürekli gelişim” felsefesine sahip danışmanları ile insan faktörüne odaklanan değişim ve gelişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına katkıda bulunur. İnşaat sektöründeki marka bilinirliği yüksek müşterimiz için ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız. Gelen çağrıların karşılanması,kayıtlarının açılması,ilgili birim ve birimlere aktarılması Müşteri portföyündeki müşterilerin aranarak bilgilerinin güncellenmesi Bilgilerin ve kayıtların sisteme girilmesine ilişkin hizmetleri kendilerine verilen yetki ve sorumluluk doğrultusunda yerine getirilmesi

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen 6 ay/1 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hizmet kalitesine ve müşteri sadakatine önem veren, Çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, iletişim yetenekleri yüksek, Anadolu yakasında ikamet eden, KAVACIK'A rahat ulaşımı olan,

  Sektör: İnsan Kaynakları, İnşaat, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması· Şirketimiz bünyesinde geliştirmiş olduğumuz projelerin devamı ve ihtiyaç duyulanların yeniden geliştirilmesi. · Tam zamanlı kod yazılması. · Genellikle web tabanlı yazılımların geliştirilmesi. · Yeni projeler için uygun teknolojilerin seçilmesi. · Yazılımların farklı kurumlarla entegrasyonu. · Mobil uygulamaların planlanması/yazılması. · Sanal pos entegrasyonları. · İhtiyaç halinde outsource edilen işlerin kontrolü ve desteğinin verilmesi. · Şirket yönetimine haftalık raporların sunulması. · İş takibinin yapılması. · Müşteri görüşmelerine katılım.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mühendislik veya ilgili bölümlerinden mezun. · Üniversiteden sonra en az 2 yıl deneyimli. · Front-end ve Back-end kod yazabilecek (Full Stack) · Analitik düşünebilen, hızlı karar alan. . Çok boyutlu proje mimarisine hakim. · .NET platformu ve C# dilinde uzman. · HTML5, CSS3, ASP.NET, MVC Pattern ve Web Servis konularında uzman · ADO.NET, LINQ, WebAPI gibi teknolojilere hakim, · JQuery kullanabilen. . Tercihen Angular JS'e hakim. · MSSQL Server veri tabanı kullanımı ve veri tabanı tasarımı konusunda tecrübeli. · IIS 6.5 ve üzeri sunuculara hakim. · OOP tasarım ve modelleme konusunda uzman · Mobil uygulama geliştirmiş olmak tercih sebebidir. · Proje Yönetim araçlarını kullanabilen. JIRA, ASANA · Scrum ve Agile konusunda Tecrübeli · Versiyon Yönetim sistemi kullanmış, TFS tecrübesi olan. · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek. · Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans tercih sebebidir. · Seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Mühendis, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman, Web Developer

 • E-Ticaret Yöneticisi

  Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHazırlanmış olan panel üzerinden ürün seçimi, sipariş takibi, E-ticaret panelinin yönetim işleminin bütün süreçlerinin yapılaması.

  Aranan NiteliklerDaha önce e-ticaret yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen Opencard kullanabilen, İstekli,güvenilir çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren Merkezi Güneşli-Bağcılarda bulunan müşteri firmamız için Marka Müdürü pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Tüm Pazarlama ve Marka Yönetimi süreçlerini yönetmek, Sorumlu olacağı yeni perakende oluşumu ile ilgili pazarlama stratejileri oluşturmak, bu stratejileri hayata geçirecek iş, büyüme ve karlılık planlarını geliştirmek, Şirket stratejileri çerçevesinde marka planları ve iletişim stratejileri geliştirip uygulamak, Pazar dinamiklerini takip etmek, Yıllık pazarlama planı ve bütçesi oluşturmak, Ajans ilişkilerini yönetmek, Marka konumlandırma ve bilinirlik süreçlerini yönetmek, Şirketin yurt içi ve yurt dışı büyüme planlarının oluşturulmasını sağlamak, Pazar geliştirme ve satış kanallarının geliştirilmesi süreçlerini yönetmek, Pazar araştırmaları yapmak, rakip analizleri ve müşteri analizlerini gerçekleştirmek, Şirket vizyonuna uygun olarak kurumsal anlamda pazarlama iletişimini yönetmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tekstil sektöründe Pazarlama yönetimi, Pazar analizi ve araştırmaları, marka geliştirme ve reklam konularında deneyimli Marka ve Pazarlama alanında yönetici olarak en az 5 yıl çalışmış İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Güçlü liderlik, yaratıcılık, iletişim ve stratejik analiz becerilerine sahip İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden İlişki yönetiminde başarılı

  Sektör: İnsan Kaynakları, Tekstil

  Pozisyon: Müdür

 • Karşılama Personeli

  Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBüyükçekmece Yakuplu Limanı'nda bulunan nezih bir restaurant'ta çalışmak üzere deneyimli / deneyimsiz bayan karşılama personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİnsan İlişikileri güçlü, Güler yüzlü, pozitif, çalışmayı seven Çalışma saatleri: Hafta içi ve cumartesi günü öğlen 15:00 ile 23:00 saatleri arasında, pazar günü ise 09:00 ile 18:00 Haftaiçi bir gün izin

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Hostes

 • Türkiye Denizcilik İş İlanları

  Zirve DenizcilikTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bartın, Ankara, Hatay, Bursa Bugün

  İş AçıklamasıDenizcilik sektörü Türkiye ve Dünyadaki En Büyük Sektörlerden Biri Haline Geldikten Sonra Türkiye’deki hemen hemen birçok vatandaş gemi adamı cüzdanı alarak firmamıza başvuruda bulunmuş ve gemilerde çalışmaya başlamıştır. Gemilerdeki iş imkanları süreklilik halinde olsada YAT sezonu 16 mayısta tam olarak faaliyete geçmiştir. Kıyı ve Tatil bölgelerindeki turistlik yatlarda çalışmak isteyen gemici ve gemici adayları aranmaktadır. Gemilerin ve Yatların Mutfak bölümlerinde ; Aşçı – Aşçı Yardımcısı – Garson bölümlerinde çalışabilirler, Gemilerin ve Yatların Güverte bölümünde ; Güverte Personeli olarak çalışabilirler, Gemilerin ve Yatların Makine Bölümünde ; Yağcı ve Elektirikçi olarak çalışabilirler, Uluslararası / Yurtiçi Yük ve Yolcu Gemilerinde Tatil ve Kıyı Bölgelerindeki Turistlik Yatlarda Yüksek Maaş ve LYS’siz kariyer hedefleyen Denizciler ve Denizci Adaylarına duyrulur. İrtibat Numaralarımızdan Bizi Arayarak Detaylı Bilgi ve Randevu Alabilirsiniz. Zirve Denizcilik İnsan Kaynakları Acente ve Danışmanlık Hizmetleri İletişim Bilgilerimiz ; Sabit : 0216 999 38 84 GSM : 0541 832 82 15 GSM 2 : 0541 832 82 16 Email : info@zirvedenizcilik.net www.zirvedenizcilik.net/turkiye-denizcilik-is-ilanlari/ www.zirvedenizcilik.net

  Aranan Niteliklerwww.zirvedenizcilik.net www.zirvedenizcilik.net/bayan-hostes-ve-resepsiyonistler/

  Sektör: Denizcilik, İnsan Kaynakları, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Garson, Eleman, Kamarot

 • Stajyer

  LAM Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kabataş'da yer alana ofisimiz için haftanın her gunu çalışabilecek * İş yoğunluğumuzda bize destek verebilecek * Aday veri girişi / CV girişi yapabilecek * Okul devam zorunluluğu olmayan Genç arkadaşlar arıyoruz

  Aranan Nitelikler* Üniversite öğrencisi * Haftada 5 gun çalışabilecek * İngilizce bilen * Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer, Asistan

 • Bordro Uzmanı

  STAFF AKADEMİİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi. İnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi. İnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici

 • Elektronik Bakım Teknisyeni

  Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz AR-GE makine ithalat sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için Elektronik Bakım Teknisyeni pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Makinaların periyodik bakımlarını sağlamak, Makina eğitimlerini vermek, Makina bakım-onarımlarını gerçekleştirmek, Satışı yapılan makinaların kurulumunu sağlamak. Servis ve bakım hizmetlerinin eksiksiz yerine getirilmesi, Müşterilerde bulunan cihazların periyodik bakım ve onarımlarının yapılması, Yeni kurulacak olan cihazların montajlarının yapılması, Firmalardaki personellere gerekli kullanım eğitimlerinin verilmesi, Yapılan işlemlerin gün sonunda raporlanması

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ve Meslek yüksek okullarının Bilgisayar Programcılığı, Elektronik veya Benzeri bölümlerinden mezun, MS Kullanıcı İşletim Sistemlerine hakim Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın Elektrik bilgisine sahip, İyi seviyede Donanım Bilgisine sahip Minimum B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Şehirdışı ve özellikle yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip. Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: İnsan Kaynakları, Makine, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması25 yıldır Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Danışmanlığını yaptığımız kurumların, belirlemiş olduğu kriterlerdeki orta ve üst düzey pozisyonlarda seçme ve yerleştirme süreçlerinde sorumluluk üstlenecek, Kariyer portalları ve sosyal medya üzerinden ihtiyaç duyulan pozisyonlarla ilgili İK ilanlarını yayınlayacak ve aday araştıracak, Aday mülakatlarını yapacak, referans kontrollerini gerçekleştirecek, günlük ve aylık mülakat raporlamalarını hazırlayacak, İşi ile ilgili güncel gelişmeleri takip ederek süreç geliştirme çalışmaları ile kurumumuza katkı sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış, İnsan Kaynakları Danışmanlığı sektöründe beyaz yaka işe alım ve yönetici araştırma konularında asgari 3-4 yıl deneyimli, Hedef ve sonuç odaklı çalışma felsefesine sahip, Kariyer portallarını ve LinkedIn’i etkin bir şekilde kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, sabırlı ve güler yüzlü, Detaylara hâkim, araştırmacı, çalışkan ve özverili, Microsoft Office yazılımlarından etkin ve hızlı bir şekilde yararlanabilen, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Danışman

 • Satış Müdürü

  TORCH CONSULTANCYİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması• Şirketin özel marka satış faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdürerek, hedefleri gerçekleştirecek, • Marka değerini artırmaya yönelik çalışmalar yapabilecek, • Yurt içi ve yurt dışı satış faaliyetlerini etkin şekilde yürütebilecek, • Kendisine bağlı çalışan ekibin müşteriler ile doğru iş yapacak şekilde organize edilmesi, • Satış hedefleri doğrultusunda operasyon ve birim bütçesinden sorumlu olmak,

  Aranan NiteliklerPozisyon: Private Label Satış Müdürü Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe lider olan firmamız için İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Müdürlük ’te çalışacak Private Label Satış Müdürü aranmaktadır. • Üniversitelerin Lisans programlarından mezun, • Tercihen FMCG gıda sektör deneyimi olan, • Satış alanında en az 10 yıl tecrübesi bulunan, • İhracat alanında en az 5 yıl deneyimli, • Özel marka fason üretim satışı ve kontratlı satışlar konusunda tecrübeli, • Yurt içi ve yurt dışı satış sürecini iyi bilen, operasyon yönetimine hakim, • Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil bilen, • MS Office Programlarına çok iyi düzeyde hâkim, • Dikkatli, titiz, sonuç odaklı düşünebilen, • Araştırmacı, kalite ve müşteri odaklı düşünebilen, • Temsil yeteneği güçlü, ekip yönetimine hakim • Seyahat engeli bulunmayan, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, • Tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müdür, Direktör, Koordinatör

 • İş AçıklamasıŞirketimizde Görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. Tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite mezunu, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Aktif Araç Kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Halkla İlişkiler, Müşteri ilişkileri, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı, Koordinatör, Lider, Asistan, İkinci Müdür

 • İnsan Kaynakları Stajyeri (Zorunlu Staj)

  Mobilisİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBU BİR STAJ İLANIDIR HAKKIMIZDA 1944 yılında İskenderun’da kurulan ve yıllar içerisinde sahibi ve ortağı olduğu şirketlerle bir gemi acenteliği ve taşımacılık şirketleri grubuna dönüşen LAM Lyonel A. Makzume Vapur Acenteliği A.Ş., acentelik ve denizcilik hizmetlerinin yanı sıra her türlü taşımacılık ve lojistik hizmetini de sunmaktadır. LAM, aynı profesyonel ve toplumsal değerleri paylaşan şirketler ve gruplarla stratejik ortaklıklar kurma kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği ile LAM kendi alanında ulusal bir lider olmakla kalmamış, 1996 yılından beri civardaki ülkelerde açtığı ofislerle bölgesel çapta bir oyuncu olmayı başarmıştır. Tüm bölgeye yayılmış ve aynı iş ahlakını paylaşan dinamik ve profesyonel ekibimiz sayesinde, uluslararası ve bölgesel düzeyde tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunabilmenin gururu içindeyiz. Bir aile şirketi olan LAM’da her bir çalışanımız, gündelik işlerini eğlenceli hale getiren bu aile ortamı ile günlük hayatlarına değer katan kurumsal değerleri bir arada yaşamaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Üniversitelerin insan kaynakları bölümlerinde ZORUNLU STAJINI yapacak, İyi seviyede İngilizcesi olan, Haftada en az 3 gün gelebilecek, Kabataş a ulaşımı kolay olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Öğrenmeye hevesli adayları bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Denizcilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Stajyer

  CRM Tanıtım Hizmetleriİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMağazacılık konusunda faaliyet gösteren ajansımızın İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilecek üzere  STAJYER arıyoruz. Ofisimiz Kozyatağı'ndadır.  

  Aranan NiteliklerAnadolu yakasında ikamet eden BAYAN stajyer,   Lise öğrencisi, Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan, Haftanın 3 günü devam edebilecek, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın. Araştırmacı ve kendini sürekli geliştirebilen,

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Depo Personeli

  Team Fores HRİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız "Tekstil Sektörünün öncü Holdinglerinden" Dünya markalarının internetten satışının yapıldığı organizasyonun Depo bölümünde ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz 212 AVM (Basın Expres Yolu Üzeri) yanında bulunan Hazır Giyim ve perakende sektörünün en önemli markalarının bir arada olduğu modern mağazamızın deposunda 01 Ağustos – 30 Ekim tarihleri arası görev almak üzere,

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversite Öğrencisi Part - Time / Full Time çalışabilecek Takım çalışmasını benimseyen, İnternetten gelen siparişlerin sevk ve paketleme düzenini takip edecek, Motivasyonu yüksek, tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, Güler yüzlü, çalışkan, dinamik, İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Küçükçekmece, Şirinevler lokasyonlarına yakın ikamet eden; 212 Avm ulaşım sorunu olmayan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınacaktır. Depo Personeli olarak görev yapabilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıPerakende sektörünün hazır giyim alanındaki en büyük iş gücü destek şirketi olan Team Fores HR’ın, dönemsel Full Time projesinde çalıştırılmak üzere, SATIŞ DESTEK ELEMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHazırlık, MYO veya Lisans öğrencisi ve/veya Mezun - İstanbul Anadolu Yakasın'da ikamet eden, - Markamızın İÇERENKÖY CARREFOUR temsilciliğinde çalışabilecek, - Perakende mağazacılık konusunda daha önce "Satış Destek” konusunda tecrübe edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, - Ekip çalışmasına uyumlu, - İletişimi ve motivasyonu yüksek, dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş Açıklaması- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Puantaj ve bordrolama uygulamalarını aktif olarak kullanabilen, - Başta personel özlük işlemleri, bordro ve tahakkuk işlemleri olmak üzere İnsan Kaynakları fonksiyonlarında deneyimli, - İş Kanunu, SGK mevzuatları, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hâkim, - İşe alım, Seçme-Yerleştirme ve Eğitim konularında deneyimli, - Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, - İletişim becerisi güçlü, girişken, sabırlı ve olaylara objektif bakabilen - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - Erkek adayları için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler- İş kanunu hükümleri ve ilgili diğer kanun, tüzük, yönetmelik ve ilgili prosedürlere göre, personelin tahakkuk ve bordro işlemlerini yapmak, - İlgili personel dosyalarını ve evraklarını hazırlamak, izin, fazla mesai, devamsızlık, ise geliş-gidiş saatleri vb. takibini uygun otomasyon ve yazılımları kullanarak yapmak, - Sigorta işlemleri, e-bildirge, işe giriş ve çıkış işlemleri, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimlerin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesin sağlamak, - Şirket genelinde uygulanan İK yönetmelik ve talimatların etkin bir şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olmak, - Birim yöneticisiyle sürekli iletişimde kalarak İnsan Kaynakları alanındaki tüm stratejik süreçlerin yürütülmesini sağlamak, - Organizasyon yapısındaki görevlerin tanımları, personel yetkinlikleri ve maaş konularını gözden geçirmek, raporlamak; personel arayışı ve performans değerlendirme dönemlerinde iş süreçlerini bu raporlara göre gerçekleştirmek, - Kariyer portallarında ilan hazırlama, yayınlama, aday tarama, mülakatları gerçekleştirme, raporlama ve takip gibi süreçlerin etkin bir şekilde uygulanmasını sağlamak, - Mavi ve Beyaz yaka işe alım ve oryantasyon süreçlerini sağlıklı işlemesinden sorumlu olmak,

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız "Tekstil Sektörünün Öncü Holdinglerinden" Dünya markalarının internetten satışının yapıldığı organizasyonun Çağrı Merkezi bölümünde ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz. Çağrı Merkezi sistemine gelen çağrıları cevaplamak ve ilgili bölümlere yönlendirmek, Çağrı Merkezi'ne gelen müşteri talepleri karşılamak ve gerekli organizasyonu yapmak. Müşterilerimizin ilettikleri önerileri, talepleri ve ihtiyaçlarını raporlamak. Satış ve pazarlama departmanlarıyla koordineli olarak çalışmak. 212 AVM (Basın Expres Yolu Üzeri) yanında bulunan Hazır Giyim ve perakende sektörünün en önemli markalarının bir arada olduğu modern mağazamızın Çağrı Merkezine 01 Eylül – 30 Ekim tarihleri arası görev almak üzere,

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversite Öğrencisi, Diksiyonu düzgün, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen deneyimli, deneyimsiz Takım çalışmasını benimseyen, Kişisel gelişimine önem veren, Temsil yeteneğine sahip, Part - Time / Full Time çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Halkalı, Yenibosna, Küçükçekmece, Şirinevler lokasyonlarına yakın ikamet eden; 212 Avm ulaşım sorunu olmayan adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınacaktır. ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ olarak görev yapabilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİnsan Kaynakları hizmeti veren şirketimizde Sosyal meydadan personel temin edecek ve yönlendirecek Sosyal medyada şirketimizi tanıtacak Personel datası oluşturacak Personellerin seçimlerini üstlenecek ve çalışmalarını takip edecek 2000-2500tl maaş

  Aranan NiteliklerSosyal medya uzmanı İnsan ilişkileri güçlü ve görünüşüne önem veren

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İşe Alım ve Bordro Uzmanı

  Enkay Groupİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSaha seçme ve yerleştirme süreçlerinin tüm adımlarını gerçekleştirmek Tüm bordro özlük işlemlerinin takibi Eğitimlerin düzenlenmesi ve raporlanması SGK, İŞKUR ve diğer resmi makamlarla iş süreçlerin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerYoğun iş ortamında planlı ve özenli çalışabilecek, Saha işe alımında en az 2 yıl deneyime sahip, Ekip çalışmasına uygun, Mikro Bordro programına ve yasal mevzuat süreçlerine hakim, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Bordroloma, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı

 • PHP Yazılım Uzmanı

  Secretcv.comİstanbul Anadolu 3 Ağustos 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur.  Secretcv.com olarak İstanbul merkez ofisimizde Bilgi Teknolojileri departmanında görevlendirilmek üzere "PHP Yazılım Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl PHP ve MySQL konularında tecrübe sahibi olan, MVC Frameworkleri konularında deneyimli (Laravel, Symfony vb.), Nesne yönelimli programlama konusunda tecrübeli, RESTful Web Servisleri, istemci taraflı (HTML, CSS, XML, Ajax, JavaScript vb.) teknolojilerini kullanabilen, Tercihen Linux, Apache, Memcached, Git, Nginx, Redis konularından en az birinde tecrübe sahibi olan,  Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

  Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv üretim sektöründe hizmet veren müşteri firmamız için "Bordro ve Özlük İşleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır Bordro süreçlerindeki işlemlerin tüm yerel mevzuatlara uygun olarak yapılması, Resmi kurumlarla yasal yazışmaların yürütülmesi ve yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi, Personelin e-bildirge sigorta işlemleri, işe giriş-çıkış, tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve işlemlerininin gerçekleştirilmesi, Personel özlük dosyalarınının oluşturulması, güncellenmesi, takibinin sağlanması, Şirketin, yıllık izin, kıdem ve ihbar tazminat yükünün hesaplanması, personel bütçesi çalışmasının yapılması ve raporlanması, Maaş hesaplaması, avans, diğer yan hakların tahakkuklarının yapılması, Ücretlerin bankadan ödenmesi, banka kayıtlarının tutulması, banka ve muhasebe mutabakatlarının sağlanması.

  Aranan NiteliklerYetkinlikler; · Sürekli Öğrenme · Sürekli Gelişim · İletişim Teknikleri · Problem Çözme ve Karar Verme Özellikler; · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, · Bordro hesaplama konularında en az 5 yıl deneyimli olan, · İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, · MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Otomotiv

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Temizlik Elemanı

  Secretcv.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirket bünyesindeki genel ofis temizliğinden sorumlu olacak, çay servisine destek verecek "Temizlik Elemanı" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler30-40 yaş aralığında, Tercihen ofis içi temizlik hizmetlerinde deneyimli, İletişimi kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, Kişisel hijyenine özen gösteren, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı, Ofis Elemanı

İş Habercisi - İnsan Kaynakları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?