Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Eğitim İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Eğitim
 • İş AçıklamasıSanat eğitimi alanında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Bakırköy İstanbul caddesinde faliyet gösteren kurumumuza bayan temizlik görevlisi aramaktayız. Hafta içi yarı zamanlı, hafta sonu tam zamanlı çalışmak üzere (izin günü hafta içi 1 gün olmak üzere belirlenecektir

  Aranan Niteliklerİşini severek yapmak, iş ahlakına etik bilince sahip olmak. En az lise mezunu. 25 - 50 yaş arası. Sigara kullanmayan. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Ataşehircivarı ve semtleri). önemli not: fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıAmerican Life Language Institute, Ataşehir branch is looking for native English teachers as full-time or part-time.

  Aranan Nitelikler- University Degree in related field, - Teaching English Certificate ( TEFL, TESOL, CELTA etc.) - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıKocaeli / Gebze bölgesinde faaliyet gösteren Eğitim Kurumumuzda çalıştırılmak üzere aşağıdaki koşullara uygun Aktif Satış Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya yüksekokul mezunu Eğitim sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan Tercihen İngilizce bilen, Dış görünüşe önem veren, diksiyonu düzgün Takım çalışmasına uyumlu sorumluluk sahibi İnsan ilişkileri ve iletişim gücü kuvvetli olan B Sınıfı Ehliyetli, Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Liderlik becerisi yüksek, yönetim ve denetim konularında uzman, Müşteri memnuniyeti odaklı ve çözüm üretme yetkinlikleri gelişmiş, Analitik, stratejik ve inovatif düşünebilen, Sigara Kullanmayan, İŞ TANIMI Pazar Araştırması yapılması ve yeni kanalların bulunması, Müşteri ziyaretlerinin yapılması, Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerin kalıcı olması için süreçleri yönetmek, Müşteri randevu ve ziyaret planlaması,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAmerican Life Language Institute, Kocaeli branch is looking for native English teachers as full-time or part-time.

  Aranan Nitelikler- University Degree in related field, - Teaching English Certificate ( TEFL, TESOL, CELTA etc.) - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıDemetevler Kurs Merkezimize Fizik Etüt Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıHakkımızda; Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur. Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi Kurumsal Eğitim Partneriniz Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise! Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere 3dsMax ve Revit Eğitmeni aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İç mimarlık bölümlerinden mezun 3dsmax ve Revit programlarına, eğitimini verebilecek düzeyde hakim Eskişehir’de ikamet eden Alanında eğitmenlik tecrübesi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Yaratıcı ve özgüveni yüksek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıAutodesk Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumumuz bünyesinde AutoCAD,Catia,SolidWorks Eğitmeni aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Solidworks ,Catia ve Autocad programlarına eğitimini verebilecek düzeyde hakim Eskişehir’de ikamet eden Alanında eğitmenlik tecrübesi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Yaratıcı ve özgüveni yüksek

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıHatay Montessori Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümlerinden mezun olan

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümlerinden mezun olan - İnsan ilişkileri kuvvetli, - İletişim becerileri güçlü, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek, -Güleryüzlü,iletişim becerilerine sahip Çocukları seven ve yaptığı işi benimzeyen Takım ruhuna sahip,kendini güncelleyen Araştırmacı,çözüm odaklaklı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıKocaeli / Gebze bölgesinde faaliyet gösteren Eğitim Kurumumuzda çalıştırılmak üzere aşağıdaki koşullara uygun Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMYO veya lisans mezunu (tercihen büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler veya iletişim bölümlerinden mezun), İletişimi kuvvetli, zaman yönetimi, planlama, organizasyon ve iş takibi konularında başarılı, Problem çözme becerisi yüksek, pratik, hızlı düşünen ve dikkatli, Detaylı, sistemli, düzenli ve disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip, Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, B Sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen İş Tanımı, Kurucu Müdür’ün günlük iş akşının ve çalışmalarının takip edilmesi, Gelen giden evrakların takibinin yapılması, dosyalanması, yöneticinin ajandasının takip edilmesi ve güncel tutulması, e-mail takibinin yapılması ve cevaplandırılması. Gerekli araştırma doküman sunum ve raporların şirket içi ve dış veri kaynaklarının kullanılarak hazırlanması, Toplantı organizasyon ve rezervasyon işlerinin takibinin, kontrolünün yapılması, Bağlı çalıştığı yöneticinin katılacağı iç ve dış toplantı ve benzeri organizasyonların doğru zaman yönetimi ile planlanması, eksiksiz işlenmesi için verilen görevlerin yerine getirilmesi, notların düzenlenerek ilgililere duyurulması.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıAmerican life language institute , Kavacık is looking for English teachers full-time or part-time.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in related field, Teaching English certificate (TEFL, TESOL or CELTA) - Experienced in the latest techniques and approaches, - Teaching experience in student-centered and active learning, - High communication skills, - Proficient using technology to supplement their lessons, - Willing to work flexible working hours.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE Dil Okulları Kocaeli-İzmit Şubemizde 'Eğitim Satış Temsilcisi' olarak Görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler- Satış ve hizmet sektöründe kariyer yapmak isteyen, - İleri düzey İngilice bilen, - Minimum üniversite mezunu (Ön lisans ya da lisans) - MS Office ve dengi bilgisayar programlarını kullanabilen, - Tercihen daha önce satış pozisyonunda çalışmış, - Diksiyonu düzgün, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Problem çözme/Karşılama yetisine sahip, sonuç odaklı ve düzenli çalışabilen en önemlisi takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAmeican LIFE Dil Okulları Çanakkale Şubemizde Görev Almak Üzere İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ Alınacaktır...

  Aranan Nitelikler- İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Tercihen Çanakkale Merkez'de ikamet edenler, -Full time ve part time çalışacak ingilizce öğretmeni arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıAMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE YALOVA ŞUBEMİZDE görevlendirilmek üzere part-time ve full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *İngilizce Öğretmenliği veya İlgili Alanlardan mezun, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklamasıİstanbul Göztepe/ Kadıköy şubemizde çalışacak anaokulu öğretmenleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÇocuklarla çalışmayı seven sabırlı ve sevgi dolu İletişim becerileri yüksek, paylaşan ve anlayışlı Değişime açık, üretken ve yaratıcı Çocuk gelişimi veya okul öncesi eğitimi almış 4 yıllık lisans veya 2 yıl ön lisans diploması En az 2 yıl tecrübeli istanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bayan öğretmen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sorumlu, Öğretmen, Görevli, Eğitmen

 • İş Açıklamasıalanya americanLİFE bünyesinde İspanyolca dersi vermek üzere part time öğretmen aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerDakik Düzenli Tercihen tecrübeli

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıFaaliyet alanı olarak dil kursu, tercüme, eğitim danışmanlığı hizmeti veren kurumumuzda; tanıtım, kayıt işleri ve genel organizasyonla ilgilenecek tercihen kurs veya dershane tecrübeli bayan arkadaş alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSatış tecrübesi olan, Görev bilinci ve iş disiplini yüksek Planlı çalışabilen Uzun süreli çalışmaya talip

  Sektör: Eğitim, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFood and Agriculture Organization of the United Nations CALL FOR EXPRESSIONS OF INTEREST - VACANCY ANNOUNCEMENT NO: IRC4619 Issued on: 11 September 2017 Deadline For Application: 19 October 2017 JOB TITLE: Training Specialist TYPE OF CONTRACT: PSA.NAT DUTY STATION: Ankara, Turkey (with travel to provinces) ORGANIZATIONAL UNIT: FAO Representation in Turkey DURATION: 140 days (WAE) until 30 June 2019 FAO seeks gender, geographical and linguistic diversity to best serve FAO Members in all regions. Qualified female are encouraged to apply. Persons with disabilities are equally encouraged to apply. All applications will be treated with the strictest confidence. Organizational Setting FAO Turkey is implementing a TCP project on ‘Strengthening Agricultural Extension and Advisory Services’. The implementing partner of the project is the Ministry of Food Agriculture and Livestock of Turkey. The project aims to strengthen the national extension system to be able to provide effective advisory support to women and men farmers and rural communities, and to contribute to increased productivity and food security. Reporting Lines Under the overall supervision of the FAO Representative in Turkey , the technical supervision of the Agricultural Officer of the Plant Production and Protection Division (AGPM), FAO-SEC Programme Officer (LTO) and guidance provided by the FAO REU Gender Team, in close coordination with the national counterparts and the national project coordinator (NPC). Technical Focus Training and Capacity Development Tasks and responsibilities - Coordinate with MFAL and other stakeholders to identify training needs of extension personnel; - Prepare comprehensive and gender-sensitive ToT modules for: (1) extension personnel, based on the gender and rural advisory service assessment tool (GRAST) and other FAO-developed methodological tools as necessary; (2) farmers, and specifically for women farmers, based on the findings of the rapid needs assessment; - Organize and conduct the training programme for extension personnel, farmers and women farmers throughout the project course, as per the agreed schedule; - Act as a training instructor and resource person for the training programme; - Prepare quarterly reports summarizing experience and results of all training programmes, describing training content, attendance and training results, with sex-disaggregated data. Analyse lessons learned and provide recommendations for future steps; - Any other related activities.

  Aranan NiteliklerCANDIDATES WILL BE ASSESSED AGAINST THE FOLLOWING Minimum Requirements - Advanced university degree in Agriculture, with 8-10 years of experience in conducting training and developing training and extension materials; gender awareness and competency - Excellent oral and written communication and presentation skills - Relevant experience and knowledge designing training programs and extension services for different target groups in rural areas - Working knowledge of Turkish and English Other: National of the country of assignment FAO Core Competencies · Results Focus · Teamwork · Communication · Building Effective Relationships · Knowledge Sharing and Continuous Improvement Please note that all candidates should adhere to FAO Values of Commitment to FAO, Respect for All and Integrity and Transparency. ADDITIONAL INFORMATION · All applications will be reviewed and qualified applicants will be contacted for interviews. · FAO does not charge a fee at any stage of the recruitment process (application, interview meeting, processing). · Incomplete applications will not be considered. If you need help, or have queries, please contact: iRecruitment@fao.org · Applications received after the closing date will not be accepted. · Only language proficiency certificates from UN accredited external providers and/or FAO language official examinations (LPE, ILE, LRT) will be accepted as proof of the level of knowledge of languages indicated in the online applications. · For other issues, visit the FAO employment website: http://www.fao.org/employment/home/en/ HOW TO APPLY To apply, visit the iRecruitment website at http://www.fao.org/employment/irecruitment-access/en/ and complete your online profile. Only applications received through iRecruitment will be considered. Candidates are requested to attach a letter of motivation to the online profile. Vacancies will be removed from iRecruitment at 23:59 Central European Time (CET) on the deadline for applications date. We encourage applicants to submit the application well before the deadline date. If you need help, or have queries, please contact: iRecruitment@fao.org FAO IS A NON-SMOKING ENVIRONMENT

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıDo you want to work in an institute that is friendly, supportive and close-knit, but whose ambitions for its students are not limited by its size? Are you excited by the opportunity to help an institute move from being a Good, widely praised in Kartal, to one that is recognised as Outstanding? If so, AmericanLIFE Kartal Language Institute is the English course for you. We are situated in the heart of Kartal, a spectacular place to live and work. We are not just looking for an individual who can inspire in the classroom, but someone who can add to our strong sense of community by embracing the possibilities we offer. If you are an exciting and dynamic teacher who will deliver lively, interesting lessons then we would like to hear from you. In return, our desire for the very best for our students is mirrored by our desire to support our staff. We offer: Enhanced personal professional development The opportunity to fast track your career Approachable and helpful colleagues Above all, the key reason staff stay at Kartal is our students. They are the key factor in making the institute a welcoming and friendly learning environment, and they are committed to adhering and respecting the three key behaviours that shape the course’s mission and ethos: hardworking, positive and respectful. If you are interested, then please do come and visit our institute before making an application. We hope that you will find it both enjoyable and inspiring.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Native German Teacher / Deutschlehrer / -İn

  New York Studio Dil Okullarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıNew York Studio of Languages sucht Deutschlehrer für sein Team Wir suchen, deutsche Muttersprachler m / w ; mit (min. 2 jähriger) Berufserfahrung als Deutsch- oder DaF-Lehrer ; mit Studienabschluss Deutsch-DaF (Lehramt) oder mit einer abgeschlossenen Ausbildung zum Deutschlehrer ( Lehramt – Zertifikat ); für Erwachsene und Kinder. Bewerber, die über gute Kommunikations,- und - Organisationsfähigkeiten verfügen; mit denen wir min. einen 1 jährigen Vertag abschließen können ; (bei uns bekommen Sie bei Bedarf Arbeits,- und Aufenthaltserlaubnisse ); die mit den neuesten Lehrwerken arbeiten können, die Erwachsene und Kinder unterrichten können. Wenn Sie auch als profesioneller Deutschlehrer/-in, Mitglied des Teams mit Qualität und professionellen Lehrmaterialien werden wollen, treten Sie uns bei! Want To Teach German in Istanbul ? We are welcoming our 19th year in language teaching business, with our new brand name “New York Studio of Languages”. We were the franchisee of the Berlitz in Istanbul for the past 15 years. We have been providing quality education in all languages over 18 years with more than 120 experienced native speaking teachers and Turkish personnel. Now, as New York Studio of Languages we are seeking instructors for our teaching team. Candidates will ; have a university degree be a native speaker of the German have professional maturity have cultural sensitivity have excellent organizational and communication skills Experience of teaching business German and/or a business background If you want to be a part of Professional teachers team, learn and practice world renown communicative method, world quality education and teach the language with new materials, join us!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıDemetevler Kurs Merkezimize İngilizce Etüt Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerican LIFE Isparta Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Full Time - Part Time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır. Başvuru yapacak adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı) ve Formasyon eğitimi almış olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, prezentabl, - Tercihen daha önce kurs ya da dershanelerde çalışmış, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Bay- Bayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu'nda görevlendirilmek üzere Matematik ve Geometri Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Planlama Asistanı

  Pca Sertifikasyon Hizmetleriİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği YönetimSistemi belgelendirme hizmetleri veren kuruluşumuz için Planlama Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri ve diğer sistemlerde bilgi sahibi, Tercihen 20-30 yaş arasında, BAY İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Bilgisayar kullanmayı bilen, Planlama birimine bağlı olarak denetim planlamalarını yapabilecek, Müşteriler ile iletişimi sağlayacak, gerekli durumlarda müşteri ziyaretleri yapacak, Gerekli durumlarda ofisin dışarıdaki evrak işleri ile ilgilenecek, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Çalışkan, dürüst BAY çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yetkili, Uzman Yard, Sorumlu, Yönetici Asistanı

 • Sınıf Öğretmeni

  ESER KOLEJİİstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıIstanbul Anadolu Yakası Eser Kolejinde görevlendirilmek üzere Tecrübeli Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun olmuş, atama engeli bulunmayan, Alan yeterliliğine sahip, en az bir kez 1-4 okutmuş, Hizmet kalitesine önem veren, kurumsal yapıya uygun Dış görünüşüne dikkat eden, takım arkadaşlığına önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAmerican Life Dil Okullarında görevlendirilmek üzere Bilgisayar Öğretmeni alınacaktır. Başvuru yapacak adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Öğretmenliği, vb.) ve Formasyon eğitimi almış olması gerekmektedir. İlgilenen adayların fotoğraflı özgeçmişleriyle birlikte başvurmaları esastır.

  Aranan Nitelikler- Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, prezentabl, - Tercihen daha önce kurs ya da dershanelerde çalışmış, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Bay- Bayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıFİZİK ÖĞRETMENİ OLARAK YAŞAMKENT VE ÇAKIRLAR ANADOLU LİSELERİ VE BATIKENT SEVİYE TEMEL LİSESİNDE GÖREV YAPMAK

  Aranan NiteliklerATANABİLECEK ÖZEL VE GENEL KOŞULLARI TAŞIMAK

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıAMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE ORHANGAZİ/BURSA TEMSİLCİLİĞİ'nde görevlendirilmek üzere part-time ve full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler : *Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • İş AçıklamasıÇENGELKÖYDE BULUNAN KURSUMUZA DAHA ÖNCE OKUL YA DA KURS MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMIŞ ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN KURS MÜDÜRÜ

  Aranan NiteliklerTERCİHEN ÜSKÜDAR ÜMRANİYE CİVARINDA İKAMET EDEN İLETİŞİMİ GÜÇLÜ ÖĞRETMEN ÖĞRENCİ VELİ GÖRÜŞMELERİNE HAKİM TERCİHEN MATEMATİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMUŞ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıÇENGELKÖYDE BULUNAN ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZA ALANINDA TECRÜBELİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİ İYİ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen

 • IT Responsible

  New York Studio Dil Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıWe're looking for Head of IT. Manage IT projects Keeping an eye on new technologies,doing research on best practies Has knowledge on Network, Firewall,WAN, System Security, Back Up, MS Windows & Server OS Experienced in computer setup, hardware & software, defining issues, implementing solutions Using & keep tracking on Google Analytics, Google Adwords, Google Webmaster Tools, Yahoo site Explorer, SEO (Serach Engine Optimization) reporting is a plus Reports to Managing Director

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

/9

İş Habercisi - Eğitim İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?