Çağrı Merkezi İş İlanları

Hepsini Temizle
Çağrı Merkezi
 • İş Açıklaması Satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Takım Arkadaşları'' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. İstanbul ve Eskişehir Lokasyonlarında toplam 1,500 kişiyi aşan ekibi ile Türkiye’nin önde gelen Telekom , Finans sektörlerinde ki Kurumsal şirketlerine , katma değerli iletişim hizmetleri, teknoloji, tahsilat, satış ve destek hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu, kurumsal hizmet, teknoloji ve ürünlerin; satış ve tanıtımını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu, -İkna ve İletişim becerileri yüksek, Presentable, -Ekip çalışmalarına yatkın, -En az 3 yıllık iş geliştirme ve satış deneyimi olan, -Tercihen İngilizce bilen, -Teknoloji ve hizmet sektöründe çalışmayı arzulayan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,  

 • Tele Satış Müşteri Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni abonelik taleplerinde ve mevcut müşterilere telefon üzerinden satış yapmak Şirketin satış hedeflerinin arttırılmasına katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak 

  Aranan Nitelikler En az ön lisans tercihen lisans mezunu ve/veya açık öğretim fakültesi 3.ve 4. sınıf öğrencisi, En az 1 yıl çağrı merkezinde satış tecrübesi olan, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli    "Tele Satış Müşteri Temsilcisi’’ arayışımız bulunmaktadır.  

 • Kundenbetreuer/İn
  Teleperformance
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teleperformance, Weltmarktführer für Contact Center Services, unterhält über 100.000 computerausgestattete Arbeitsplätze, beschäftigt mehr als 182.000 Mitarbeiter in 274 Contact Center,  verteilt auf 62 Länder, und bietet seine Dienstleistungen in mehr als 75 Sprachen im Namen von internationalen Firmen aus allen Branchen an. Im Zuge unseres Wachstums suchen wir für Standort Istanbul für das eBay Inbound-Projekt unseres renommierten Auftraggebers im Telekommunikations- und Internetbereich mehrere Mitarbeiter.   Ihre Aufgaben: • Sie kommunizieren freundlich und serviceorientiert mit unseren Kunden telefonisch und per E-Mail • Sie geben Auskünfte zu Verträgen, Rechnungen und klären souverän Reklamationen • Sie bearbeiten die Vorgänge sorgfältig und prozessgetreu und halten diese in einer Datenbank fest • Sie arbeiten im Schichtsystem in Teil- oder Vollzeit im Zeitraum Montag bis Sonntag   

  Aranan Nitelikler Ihr Profil:  Sie sprechen fließend und akzentfrei Deutsch, Sie sind stressresistent und lassen sich nicht so schnell aus der Ruhe bringen, Sie haben einen ausgeprägten Servicegedanken und lieben es Probleme für Ihre Kunden zu lösen, Sie fühlen sich im Gespräch mit Privat- und Geschäftskunden gleichermaßen wohl Sie verfügen über sichere PC Kenntnisse und einen routinierten Umgang mit dem Internet, Wir bieten: Einen Arbeitsplatz in einem innovativen und weltweit operierenden Unternehmen, Vollzeitstelle und unbefristeter Arbeitsvertrag, Gesetzliche und private Versicherung, Jeden Tag warme Mahlzeit, Tolles Arbeitsklima, Deutsch-Türkische Kultur, Soziale Aktivitäten, Sie können gerne unsere Seite auf Facebook.com/TeleperformanceTurkey besuchen. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

 • İş Açıklaması 60 Yıl boyunca GÜVENLİK kelimesi ile bütünleşmiş, hayatımızın her alanında bizlere huzuru sunan, Sektörünün lider markası KALE, Elektronik Güvenlik Sektöründe yenilikçi ve lider marka olama yolunda hızla büyümekte, TAM KAPSAM GÜVENLİK anlayışı ile büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi inbound / outbound  ekibinde çalışmış Telefonda satış / ikna becerisi yüksek  Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Benzer alanda minimum 1 yıl tecrübeli İletişim becerileri kuvvetli, akıcı bir diksiyona sahip Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek Analiz ve problem çözme yetkinliğine sahip MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Programlı Vardiya Planına uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması TECRÜBELİ İSEN GEL Tüketiciye Uzaktan Satış Platformu  olarak şirketimiz, profesyonel kadrosuyla uzun zamandır faaliyette bulunan, DOĞRU ÜRÜN , MUTLU PERSONEL ve kalite odaklı bir yapı altında vb. birçok hizmet sağlayan , herkesin faydalanabileceği bir organizasyon yapısıdır. Çağrı merkezi Saış konusunda denimli iseniz...... Net 2,045 TL  + SSK + Yemek   •   17-28 yaş arası, •    En azlise mezunu, •    Tercihen (Telemarketing / Telesatış deneyimi ) bulunan,  •    Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, •    İnsan ilişkilerinde başarılı, •    İkna kabiliyeti yüksek •    Kendine Güvenen •    Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,  •    Neşeli ve Enerjisi yüksek, •    Başarmayı seven, •    Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, •    Pozitif düşünce yapısına sahip, temsil ve ikna gücüne güvenen, Çalışma Saatleri ; Hafta içi 09:00-19:00 arası , C.tesi 09:00-16:00 arası , Pazar tatil.                                           Çalışanlara sunulan İmkanlar ve ikramlar   ******TUSAP  çalışma ortamı içinde yer alan Teras cafe , Playstation odası , Langırt , Fast Food ikramları ve sıcak soğuk alkolsüz içecek barı****** Florya  Metrobüse 4 Dk Takım arkadaşları aramaktayız. ***Beşyol mah. Eski Londra asfaltı bulvarı soy yiğit iş merkezi no:16/1 k:5/9 ***0212 708 6 888 TUSAP MEDYA 

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Sizler de Telesatış konusunda uzmanlaşmaya, gelişen ve büyüyen Çağrı Merkezi sektöründeki kariyer fırsatlarından yararlanmaya hazır mısınız ? 2009 yılının Ocak ayında kurulan ve Merkezi İstanbul’da hizmet veren Speak Çağrı Merkezi’nin Sivas lokasyonunda "Meslek Edindirme Kursu” kapsamında "Satış Danışmanı Eğitim Programımıza” katılacak ve eğitim sonunda şirketimizde "Telesatış Danışmanı” olarak iş ortaklığı yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen şirketlerine ait ürünlerin telefon üzerinden tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler İkna becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunabilecek, Telefonda iletişim yetkinliğine sahip, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın,  Günlük ve aylık satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, En az Lise mezunu, tercihen MYO veya Üniversite Mezunu, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli (Erkek Adaylar için )

 • İş Açıklaması SATIŞ KONUSUNDA KENDİNE GÜVENİYORSAN GEL... Tüketiciye Uzaktan Satış Platformu  olarak şirketimiz, profesyonel kadrosuyla uzun zamandır faaliyette bulunan, DOĞRU ÜRÜN , MUTLU PERSONEL ve kalite odaklı bir yapı altında vb. birçok hizmet sağlayan , herkesin faydalanabileceği bir organizasyon yapısıdır. Çağrı merkezi Saış konusunda denimli iseniz...... Net 2,045 TL  + SSK + Yemek   •    17-28 yaş arası, •    En azlise mezunu, •    Tercihen (Telemarketing / Telesatış deneyimi ) bulunan,  •    Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, •    İnsan ilişkilerinde başarılı, •    İkna kabiliyeti yüksek •    Kendine Güvenen •    Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,  •    Neşeli ve Enerjisi yüksek, •    Başarmayı seven, •    Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, •    Pozitif düşünce yapısına sahip, temsil ve ikna gücüne güvenen, Çalışma Saatleri ; Hafta içi 09:00-19:00 arası , C.tesi 09:00-16:00 arası , Pazar tatil.                                           Çalışanlara sunulan İmkanlar ve ikramlar   ******TUSAP  çalışma ortamı içinde yer alan Teras cafe , Playstation odası , Langırt , Fast Food ikramları ve sıcak soğuk alkolsüz içecek barı****** Florya  Metrobüse 4 Dk Takım arkadaşları aramaktayız. ***Beşyol mah. Eski Londra asfaltı bulvarı soy yiğit iş merkezi no:16/1 k:5/9 ***0212 708 6 888 TUSAP MEDYA 

  Aranan Nitelikler

 • Alacak Takip Uzmanı
  Collecturk
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması COLLECTURK, bankaların, varlık yönetim şirketlerinin, GSM şirketlerinin ve diğer kurumların alacaklarının, gerek yasal takip öncesi idari takip olarak adladırılan süreçlerde, gerekse hukuki takip neticesinde sonuçlanmamış dosyalarının tahsilatına yönelik hizmet vermektedir. Kurumsal müşterilerin talep ettiği kriterler çerçevesinde; - Müşterilerin aranması, - Gelen çağrıların karşılanması ve arama türün göre bilgi verilmesi, - Müşteri bilgilerinin güncellenmesi ve/veya tahsilat çalışmalarının yapılması, - Problemli veya talepleri çözülmüş olan müşterilere geri dönüş gerekiyorsa en kısa sürede arayıp bilgilendirilmesi, işin takip edilmesi, - Arama amacına uygun olarak proje içeriği ve ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olması ALACAK TAKİP UZMANI'ndan beklenmektedir.  

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -Takım çalışmasına yatkın, -Zaman kısıtları ve kesin hedeflerle çalışabilecek, -Sonuç odaklı çalışabilen, -Yüksek dinleme becerisine sahip, telefonla iyi iletişim kurabilen, -Sabırlı, düzenli ve istekli, -Microsoft Ofis uygulamalarına ve internet kullanımına hakim, -30 yaşını aşmamış, -Şişli ve çevresinde ikamet eden takım arkadaşları aranmaktadır.

 • Kundenbetreuer/İn
  Teleperformance
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Teleperformance, Weltmarktführer für outgesourcte CRM and Contact Center Services, betreut namhafte Kunden auf der ganzen Welt und überzeugt seit Jahren mit herausragenden Ergebnissen im Bereich Customer Care, Technical Support oder Dept Management. Im Zuge unseres Wachstums suchen wir für Standort Istanbul für das Inbound-Projekt unseres renommierten Auftraggebers im Telekommunikations- und Internetbereich mehrere Mitarbeiter/in. Ihre Aufgaben: • Sie kommunizieren freundlich und serviceorientiert mit unseren Kunden telefonisch und per E-Mail • Sie geben Auskünfte zu Verträgen, Rechnungen und klären souverän Reklamationen • Sie bearbeiten die Vorgänge sorgfältig und prozessgetreu und halten diese in einer Datenbank fest • Sie arbeiten im Schichtsystem in Teil- oder Vollzeit im Zeitraum Montag bis Sonntag (5 Werktage die Woche) 08.00 – 24.00 Uhr  

  Aranan Nitelikler Ihr Profil:  Sie sprechen fließend und akzentfrei Deutsch, Sie sind stressresistent und lassen sich nicht so schnell aus der Ruhe bringen, Sie haben einen ausgeprägten Servicegedanken und lieben es Probleme für Ihre Kunden zu lösen, Sie fühlen sich im Gespräch mit Privat- und Geschäftskunden gleichermaßen wohl Sie verfügen über sichere PC Kenntnisse und einen routinierten Umgang mit dem Internet, Wir bieten: Einen Arbeitsplatz in einem innovativen und weltweit operierenden Unternehmen, Vollzeitstelle und unbefristeter Arbeitsvertrag, Gesetzliche und private Versicherung, Jeden Tag warme Mahlzeit, Tolles Arbeitsklima, Deutsch-Türkische Kultur, Soziale Aktivitäten, Sie können gerne unsere Seite auf Facebook.com/TeleperformanceTurkey besuchen. Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

 • İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Hedef potansiyel aboneler ile ön görüşmeleri sağlamak, Ön görüşmeler esnasında gerekli ürünler ve çözümler hakkında bilgi vermek, Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Mevcut aboneler ile ilişkileri yürütmek, Abone veritabanının güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler   Bayan, 20/35 yaş aralığında, KOCAELİ Merkez 'de ikamet eden, Minimum Lise ve dengi okul mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisi olan, Pozitif enerjiye sahip, özgüveni ve motivasyonu yüksek, eğitime ve gelişmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve kariyer hedefi olan, Müşteri memnuniyeti odaklı , Tercihen çağrı merkezi outbound operasyon ve TeleSatış deneyimli, Analitik düşünebilen ve çözümcü yaklaşımlar sunabilen,  Takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyet yüksek, Office programlarına hakim.   Fotoğrafsız ve Ayrıntısız Cv'ler dikkate alınmayacaktır !

 • İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE GÖREVLENDİRİLECEK BACK OFFİCE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30            

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Merkezi İstanbul'da hizmet veren Speak Çağrı Merkezi'nin yeni açılacak Sivas lokasyonunda görevlendiirilecek, iş ortaklığı yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen şirketlerine ait ürünlerin telefon üzerinden tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ekip arkadaşları arıyoruz. Sizlerde Telesatış konusunda uzmanlaşmaya,gelişen ve büyüyen Çağrı Merkezi sektöründeki kariyer fırsatlarından yararlanmaya hazır mısınız?

  Aranan Nitelikler İkna becerisi yüksek Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunabilecek Telefonda iletişim yetkinliğine sahip Diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın Günlük ve aylık satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek En az lise mezunu,tercihen MYO veya Üniversite mezunu Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli (Erkek adayları için)

 • Sekreter
  Galeri İrfan Home AVM
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN AVCILAR MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SEKRETER ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler Sekreter olarak konusunda enaz 2 yıl deneyimli, Ofis malzemelerini aktif kullanabilen Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, Avcılar civarında ikamet eden, SEKRETER alınacaktır.

 • İş Açıklaması ♥♥♥ YILDIZ OLMAK İSTİYORSAN GEL ♥♥♥ Huzurlu Mutlu ve de EĞLENCELİ bir iş arıyorsan eğlenerek para kazanamak isitiyorsan ÇAĞRI MERKEZİ ALANINDA KARİYER YAPMAK İÇİN doğru adres TUSAP MEDYA ☼  Tüketiciye Uzaktan Satış Platformu  olarak  şirketimiz, profesyonel kadrosuyla uzun zamandır faaliyette bulunan, DOĞRU ÜRÜN , MUTLU PERSONEL ve kalite odaklı bir yapı altında vb. birçok hizmet sağlayan , herkesin faydalanabileceği bir organizasyon yapısıdır. Çağrı merkezi Satış konusunda denimli deneyimsizzzz...... Net 2,045 TL  + SSK + Yemek   •    17-28  yaş arası, •    Tercihen (Telemarketing / Telesatış deneyimi ) bulunan,  •    Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, •    İnsan ilişkilerinde başarılı, •    İkna kabiliyeti yüksek •    Kendine Güvenen •    Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,  •    Neşeli ve Enerjisi yüksek, •    Başarmayı seven, •    Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, •    Pozitif düşünce yapısına sahip, temsil ve ikna gücüne güvenen, Çalışma Saatleri ; Hafta içi 09:00-19:00 arası , C.tesi 09:00-16:00 arası , Pazar tatil.                                           Çalışanlara sunulan İmkanlar ve ikramlar   ******TUSAP  çalışma ortamı içinde yer alan Teras cafe , Playstation odası , Langırt , Fast Food ikramları ve sıcak soğuk alkolsüz içecek barı****** Florya  Metrobüse 4 Dk Takım arkadaşları aramaktayız. ***Beşyol mah. Eski Londra asfaltı bulvarı soy yiğit iş merkezi no:16/1 k:5/9 ***0212 708 6 888 TUSAP MEDYA 

  Aranan Nitelikler

 • Forex Müşteri Temsilcisi
  Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Balıkesir Bugün

  İş Açıklaması Forex piyasalarında uluslararası SPK lisansı olan GCM Menkul Kıymetler A.Ş' ne yeni müşteriler kazandırmak GCM Menkul Kıymetler A.Ş portföyünde yer alan müşterilerle telefon aracılığı ile irtibata geçerek forex piyasasının tanımını yapmak. Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler GCM Menkul Kıymetler A.Ş , Hızla büyüyen Forex piyasalarında, gelişime katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyor.  Şirketimiz bünyesinde, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip müşteri temsilcileri istihdam edilecektir.  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Aracı Kurumda çalışmış,  Tercihen SPK Lisans Belgesi'ne sahip veya sınavlarına girmiş olan,  İleri düzeyde MS Office bilgisi olan,  Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olan Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek

 • Forex Müşteri Temsilcisi-Adana
  Gcm Menkul Kıymetler A.Ş.
  Adana, Hatay, K.Maraş, Kayseri, Mersin(İçel), Niğde Bugün

  İş Açıklaması Sektöründeki en büyük kurumlardan biri olan ve sürekli büyüyen organizasyonumuzda, potansiyel yatırımcılara ulaşarak kendilerini bilgilendirmek ve  onları GCM müşterisi yapmak, Müşteri portföyünü CRM üzerinden ayrıntılı olarak takip etmek gerekli notları almak ve düzenli olarak raporlamak

  Aranan Nitelikler GCM Forex & Menkul Kıymetler A.Ş. Adana İrtibat Ofisimizde, Kaldıraçlı Alım Satım (Forex) biriminde birlikte çalışacağımız aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin önlisans ve/veya lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen Aracı Kurumda çalışmış,  Tercihen SPK Lisans Belgesi'ne sahip veya sınavlarına girmiş olan,  Finans dünyası ve satışa ilgi duyan, Analitik düşünme yeteneğine sahip İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.  

 • İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması   Uluslararası firmamızın Beylikdüzü lokasyonundaki çağrı merkezinde çalışmak üzere;  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Satış odaklı çalışabilecek, Tercihen Beylikdüzü yakınlarında oturan, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Dikkatli, hızlı, güler yüzlü, sabırlı, Müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Müşteri Temsilcisi pozisyonu için takım arkadaşları arıyoruz.  

 • İş Açıklaması SARIYER - TARABYA'DAKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az LİSE mezunu Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı, pozitif tutum sergileyen, güler yüzlü,  Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı , 1170 TL NET MAAŞ + YEMEK + SİGORTA + YÜKSEK PRİM imkanları ile çalışacak 20-35 yaş BAYAN

 • İş Açıklaması Kurumsal firmamızın vodafonenet müşteri hizmetleri projesinde yer alacak inbound projemizde görev alacak müşteri temsilcileri alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 1 yıl tecrübeli *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın *En az lise mezunu (tercihen lisans ve önlisans mezunu) *18-28yaş arası *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

 • Bayi Satış Temsilcisi
  İdeaas Bilgisayar Sistemleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması Bayi satışına ilişkin, saha operasyon yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek Telefon ile  yeni bayi oluşturulması için müşteri ziyaret planlaması yapılması; gerekli müşterilerin aranıp aktif bayi ağına katılımlarının sağlanması Müşteri ziyaretleri Potansiyel müşteriler ile ilişkiler ve taleplerinin karşılanmasına yönelik koordinasyonu sağlamak Telefon ile aradığınız potansiyel bayileri bizlerlede çalışması için;  ürün alırken bizdende fiyat almasını sağlamaya çalışmak bu bayiler ziyaret edip çalışma potansiyelini arttırmak. temel iş tanımımızdır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış yönetimi alanında en az 2 sene aktif satış tecrübesine sahip, Müzakere becerileri ve ilişki yönetimi becerisi kuvvetli, İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Orta düzey bilgisayar kullanımı. Özellikle Temel ofis programlarına hakimiyet, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Askerliğini tamamlamış, Etkin iletişim yeteneğine sahip.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması 2009 yılından bu yana dış kaynak çağrı merkezi hizmetleri sunmakta olan şirketimiz, ileri teknolojik alt yapı ile donatılmış Çağrı Merkezinde 2000'i aşkın çalışanıyla; İstanbul Flatofis - Eskişehir Tepebaşı-Eskişehir Çarşı olmak üzere üç ayrı lokasyonda günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir. Win Bilgi, her biri ülkemiz iş dünyasında önemli çalışmalara imza atan ve geniş müşteri portföyüne sahip birçok iş ortağına; ileri teknolojik uygulamaları, vizyoner yaklaşımı, pratik ve esnek çözümleri ile doğan ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün yelpazesini genişleterek kaliteli hizmet sunmaktadır. Win Bilgi ailesi olarak; kariyer basamaklarını beraber tırmanabileceğimiz, işine ve kendisine değer katmak isteyen ve ailemizin bir parçası olmaya hazır adayların başvurularını beklemekteyiz!

  Aranan Nitelikler *İyi derecede Arapça bilen, *En Az Lise Mezunu, *18-35 Yaş Aralığında, *Müşteri odaklı, problem çözme becerisi gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı, *Bilgisayar Kullanabilen, *Akıcı ve Düzgün Diksiyona Sahip, *Telefonda Konuşmayı Seven, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Kariyerini bizimle yapılandırmak isteyen ve Türkiye’nin köklü operasyonlarında görev almaya hazır adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Tüketiciye Uzaktan Satış Platformu  olarak şirketimiz, profesyonel kadrosuyla uzun zamandır faaliyette bulunan, DOĞRU ÜRÜN , MUTLU PERSONEL ve kalite odaklı bir yapı altında vb. birçok hizmet sağlayan , herkesin faydalanabileceği bir organizasyon yapısıdır. Kurumsal firmamızın telemarketing departmanına deneyimli, deneyimsiz görevlendirilmek üzere satış temsilcileri aranmaktadır. 1300(maaş)+180(yol) + Prim + SSK + Yemek + Sosyal Aktiviteler •    17-28 yaş arası, •    En azlise mezunu, •    Tercihen (Telemarketing / Telesatış deneyimi ) bulunan,  •    Sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve diksiyonu düzgün, •    İnsan ilişkilerinde başarılı, •    İkna kabiliyeti yüksek •    Kendine Güvenen •    Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,  •    Neşeli ve Enerjisi yüksek, •    Başarmayı seven, •    Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, •    Pozitif düşünce yapısına sahip, temsil ve ikna gücüne güvenen, Çalışma Saatleri ; Hafta içi 09:00-19:00 arası , C.tesi 09:00-16:00 arası , Pazar tatil.                                           Çalışanlara sunulan İmkanlar ve ikramlar   ******TUSAP  çalışma ortamı içinde yer alan Teras cafe , Playstation odası , Langırt , Fast Food ikramları ve sıcak soğuk alkolsüz içecek barı****** Florya  Metrobüse 4 Dk Takım arkadaşları aramaktayız. ***Beşyol mah. Eski Londra asfaltı bulvarı soy yiğit iş merkezi no:16/1 k:5/9 ***0212 708 6 888 TUSAP MEDYA 

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Telefon üzerinden kurumsal firmalara kariyer portalının satışını gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş arası, En az lise mezunu, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.   Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek   ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması SARIYER - TARABYA'DAKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az LİSE mezunu Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, İletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı, pozitif tutum sergileyen, güler yüzlü,  Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı , 1170 TL NET MAAŞ + YEMEK + SİGORTA + YÜKSEK PRİM imkanları ile çalışacak 20-35 yaş BAYAN

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın İnbound / Outbound  projelerinde görevlendirilmek üzere "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz

  Aranan Nitelikler - Çağrı merkezinde yetiştirilmek üzere, - Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe’yi akıcı konuşabilen,  - İkna kabiliyeti yüksek,  - Telefonda iletişim yeteneği güçlü, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Pozitif, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, - Takım çalışmasına uygun, güler yüzlü, - Maaş + Yol + Yemek + SSK + Prim sistemi ile çalışabilecek,  -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden - Bayan/Bay takım arkadaşları arıyoruz. - Cumartesi ve Pazar Günü Tatil, Hafta içi 5 gün çalışmaktayız.  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara'nın önde gelen sağlık grubunun çağrı merkezi operasyonunda telefonda check-up tanıtımı için müşteri temsilcileri  arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezi sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Lise veya Universite mezunu, Prezantabl, Motivasyonu yüksek, Sabit maaş+prim(standartların üstünde), Ekip çalışmasına uyumlu, Değişime açık,gelişimi hedefleyen,iletişim becerileri gelişmiş Güler yüzlü ve pozitif, İkna kabiliyeti iyi, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kariyer yapmak isteyen, Bireysel satış hedeflerini  gerçekleştirebilen, Deneyimli/deneyimsiz   Çalışma saatlerimiz, Hafta içi 09:00-18:30Hafta sonu:Cumartesi isteğe bağlı ,Pazar off  

/
7

İş Habercisi - Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?