Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çağrı Merkezi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Çağrı Merkezi
 • Tele-Satış Uzmanı

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPronet Alarm ve Kamera sistemlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek Şirket satış hedeflerine katkı sağlamak adına yeni abone kazandırmak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 1 yıl, Çağrı Merkezi alanında telefonda satış veya sahada sıcak satış konusunda deneyimli, Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Portföy yönetebilecek "Tele-Satış Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSatış hedefi olmadan inbound ve outbound çağrı kapsamında; Borç bilgilendirmesi için gerekli çağrıların ilgili kişilere yapılması, Müşterilerle en kısa sürede iletişim sağlanıp yeterli bilginin paylaşılması, Müşterilerden gelen çağrıların karşılanması

  Aranan Niteliklerİnşaat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için ''Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ''arıyoruz. En az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Sabırlı ve titiz, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olan, MS Office programlarına hakim,

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi, İnşaat

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Danışman

 • İş AçıklamasıSağlık turizminde öncü firmamızda Flemenkçe\Hollandaca arama yapacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, Tercihen çağrı merkezi sektöründe deneyimi olan veya bu alanda kariyer hedefleyen, Ana dili gibi Flemenkçe\Hollandaca bilen, İletişim becerileri gelişmiş,müşteri ile iyi iletişim kurabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren, 35 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıTürk Telekom Grubu Kurumsal Bayimizde müşterilerimizle telefon ile iletişime geçip GSM/ SABİT HAT/ADSL ürünlerimizi en iyi şekilde sunabilecek ve saha satış ekibine randevu alımı yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Kendisine verilen veriler üzerinden kurumsal firmaları arayarak satış ekibi için randevu almak,

  Aranan NiteliklerÖzellikle outbound çağrıları konusunda tecrübeli, Tercihen operatörlerin çağrı merkezi tecrübesi olan, Müşteri odaklı,müşteri sadakatine önem veren, Telefonda iletişim ve ikna konusunda kendine güvenen, Tercihen ön lisans ve üstü mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Ms ofis programlarına hakim, Hedef odaklı çalışabilen, İş takibini mükemmel şekilde yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Dağıtım, Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Arabic Digital Marketing Sales Expert

  Competence Call Centerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş Açıklaması“Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?” We are looking for Digital Marketing Sales Expert for our Istanbul hub with excellent communication skills to work in a dynamic environment and promote Google products in MENA countries. Minimum Qualifications: 1-2 years online experience selling video, rich media, or custom branded solutions or equivalent practical experience Proven technical ability with customer-relationship management programs (salesforce.com) Preferred Qualifications: Bachelor degree or equivalent Native Arabic speaker Fluency in written and spoken English Revenue focus, confident tenacious approach and hardworking Excellent communication and relationship building skills 2+ years of professional experience preferably in an advertising sales/business development and/or online media environment

  Aranan NiteliklerDevelop new business and secure new AdWords clients by presenting integrated marketing solutions on the phone and face-to-face Plan and strategically prospect, call, meet and close best opportunities Communicate with Customers proactively, via phone and email as well as in 1:1 meetings, engaging decision makers Identify and develop a strong understanding of client's core objectives and challenges Consistently deliver against assigned target, while prioritizing and delivering outstanding customer sales experience

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. Sigorta + Yemek + Prim Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıEğer siz de gün geçtikçe büyüyen T. İş Bankası kuruluşu olan Erişim Müşteri Hizmetleri’nde kariyeriniz için doğru bir başlangıç yapıp, müşteri ilişkileri konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmak için sizleri davet ediyoruz. T. İş Bankasına 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan Şirketimizde çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerÖnlisans / Lisans Önlisans / Lisans mezunu Açık Öğretim Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri (2. sınıftan ders olmaması gerekmektedir.) 30 yaşından gün almamış 7/24 Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı Hayata pozitif bakabilen Fotoğraflı başvurularınız değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Takım Lideri(Almanca)

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Çağrı Merkezi sektöründe hizmet veren kurumsal müşterimiz için İnbound operasyonunda görev almak üzere '' Almanca Bilen Takım Lideri'' arayışımız bulunmaktadır. • Verimlilik ve performans analizlerini gerçekleştirmek, • Kendisine bağlı ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlamak, • Çalışma arkadaşları ile takım ruhu içinde çalışılması ve motive edici çalışma ortamının oluşturulması. • Sorumlu olduğu alanlarla ilgili raporlamaları gerçekleştirmek ve aksiyon planlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler• Üniversite veya yüksekokul mezunu, • Ana dil seviyesinde Almanca bilen, • Tercihen İngilizce bilen, • Çağrı merkezinde minimum 2 yıl takım lideri olarak çalışmış, • Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli, • Raporlama becerileri gelişmiş, • Hedef odaklı çalışabilen, • İkna kabiliyeti yüksek, • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, • Kurum kültürüne önem veren ve insan ilişkilerinde başarılı, • Dinamik ve yoğun tempoda çalışabilecek, "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Felemenkçe Bilen Müşteri Temsilcisi

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çağrı Merkezi sektöründe uluslararası alanda hizmet veren, alanında lider kurumsal müşterimiz için "Felemenkçe Bilen Backoffice Yetkilisi" arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİstanbul'da ikamet eden, İleri derecede Hollandaca bilen ve iyi derecede İngilizce bilen, İletişimi güçlü, analitik düşünceye sahip, Çağrı Merkezi dinamiğinde çalışabilecek, Kurum temsiliyetine sahip, prezantabl.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıALGEMENE KENMERKEN Competence Call Center is een van de toonaangevende call centra van Europa. Meer dan 5.500 vertegenwoordigers van de klant, het verstrekken van de hoogste niveaus van klanttevredenheid en 18 locaties in acht verschillende landen. Bekend om de kwaliteit oplossingen die wij aanbieden, maken we de eerste voorkeuren op het gebied van nationaal en internationaal communicatie bedrijf. CCC wordt als een van de meest succesvolle Outsource bedrijven geaccepteerd en heeft tot doel om geleidelijk te groeien in de toekomst. Op deze manier kunnen onze medewerkers hun belangen delen in een positieve groei onderneming. TAKEN Voor een leider op het gebied van e-commerce activiteiten in een internationale retail groep, zijn we op zoek naar gemotiveerde collega’s. Inzicht in de behoeften van de klant en het verstrekken van een naadloze klantervaring Oplossingsgerichte aanpak met klanten en voldoen aan hun klachten bij de chatfunctie Communiceren met klanten via verschillende communicatiekanalen Je bent het eerste aanspreekpunt voor klanten en de winkels Klantvragen beantwoorden rondom bestellingen en producten en de opvolging hiervan Intern vragen uitzetten en opvolgen Het zorgen voor een optimale klanttevredenheid

  Aranan NiteliklerHeb je een passie voor mode? Is het antwoord ja? Dan ben jij misschien wel de kandidaat die wij zoeken! Je bent 19 jaar of ouder Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en op basisniveau beheersing van de Engelse taal Je werkt vlot met MS Office-programma's Bij voorkeur mode, winkel en callcenter ervaring Je bent communicatief vaardig en beschikt over een klantgerichte instelling Je bent vlot aan de telefoon, met een goede en duidelijke telefoonstem Werken in teamverband en flexibele werktijden Je bent dynamisch, gemotiveerd en hebt oog voor detail Doelgericht en kwaliteitsgericht

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezi ekibinde görev alarak müşteri taleplerini karşılamak, Ürün ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunmak, Güncel kampanya ve hizmetlerle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak, Müşteri problemlerini çözmek, yönlendirmek ve memniniyeti sağlamak.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız kendi sektörlerinde lider havayolu, finans, otomotiv, turizm ve enerji alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimiz için ana dil düzeyinde Almanca bilen "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz; En az lise mezunu, 35 Yaşını aşmamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezi Satış sektörü İzmir Konak ta hizmet vermekte olduğumuz kurumsal kimliğe sahip firmamıza satış temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız. Huzurlu ve motivasyonu yüksek çalışma alanında; Yüksek gelir hedefin varsa seni de takımımızın bir parçası olarak görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerÇağrı merkezi deneyimim var, veya çabuk öğrenirim diyorsan; Diksiyonun düzgün insan ilişkilerin kuvvetli ise, Çağrı merkezi sektöründe kariyer hedefin var, takım çalışmasına yatkın isen telefonda konuşmayı seviyor ifade ve ikna kabiliyetin yüksek ise haydi senin de başvurunu bekliyoruz. Maaş+ Yüksek Prim+ Sgk+Yemek

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Tecrübeli Avukat

  SAĞ HUKUK BÜROSUİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSAĞ HUKUK BÜROSU, Kozyatağı Metro İstasyonu çıkışında, ulaşımı kolay bir konumda yer almaktadır. 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren büromuzun Dava Departmanına tecrübeli AVUKAT alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az üç yıllık deneyimli Tercihen çeviri düzeyinde İngilizce bilen Sözleşme inceleme ve hazırlama konusunda tecrübeli Duruşma ve dilekçe yazma konularında sorunsuz Sonuç odaklı, hızlı ve hatasız çalışabilen Birlikte iş yapma yeteneğine sahip, uyumlu Erkek adaylar için askerlikle ilişiğin olmaması

  Sektör: Hukuk, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıSizi KPI Teknoloji’nin Eskişehir’de açılan yeni lokasyonunda ekibimize katılarak dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmaya davet ediyoruz. 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan şirketimize Bilgi İşlem Uzmanı olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler18-35 yaşları arasında Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen İç motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas Diksiyonu düzgün, pozitif ve enerjik Pc ve çevre donanımları konusunda tecrübeli Network ve ağ yönetimi bilgisi olan Tercihen çağrı merkezi ya da farklı firmalarda IT görevinde bulunmuş Son kullanıcı desteği verebilecek

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Yetkili, Uzman, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirketimize; Teknik servis ekiplerinin günlük rut planını oluşturmak, Operasyon takibi, Raporlama konularında deneyimli olan, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİK DESTEK ve OPERASYON SORUMLUSU '' ekip arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerRaporlama konusunda deneyimli, Çağrı merkezi deneyimi olan, Aktif,dinamik,çözüm odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu Organizasyon yeteneği olan Bodrum veya milas da ikamet eden. ## BODRUM ve MİLAS DIŞINDAN GELECEK BAŞVURULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. ##

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Yetkili

 • Senior Agent

  Happy İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Çağrı Merkezi sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için İngilizce Bilen "Senior Agent" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Müşteri taleplerini karşılamak, çözüm üretmek, Kurum ilkeleri doğrultusunda gerekli müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.

  Aranan Niteliklerİleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, İletişim yeteneği güçlü, Çağrı merkezi müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, takım çalışmasına yatkın, Tercihen Takım Lideri pozisyonunda deneyimli, Vardiya düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl tecilli veya tamamlanmış. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklamasıİşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük çağrı merkezlerinden birinin İletişim merkezi için, Banka projelerinde Müşteri Hizmetleri Yetkilisi pozisyonunda görev alabilecek, Banka müşterilerinin öneri, istek, şikayet ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilecek,  

  Aranan NiteliklerLise mezunu , İstanbul'da ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek , 20 / 32 yaş aralığında Diksiyonu düzgün, Telefonla iletişim yeteneği güçlü, İkna kabiliyeti olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli,   Telefon Bankacılığı Yetkilileri arıyoruz.             "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Sektör: Sigortacılık, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Operatör

 • Müşteri Temsilcileri

  NUH DENİZCİLİKMersin(İçel) 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Target İletişim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş ‘ de bulunan portföylerin telefonda tahsilatını sağlayan ekibin bir üyesi olarak ; · Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirebilecek · Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alabilecek · Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgiyi aktararak tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilecek ve ödeme planına bağlı olarak ödemeleri takip edebilecek · Hedef ve performans doğrultusunda borç tahsilatını yapabilecek ve tahsilat oranına bağlı yüksek performans primi ile çalışabilecek deneyimli ‘Tahsilat Uzmanları’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Ön Lisans, Lisans mezunu veya öğrencisi olan, · MS Office programlarına hakim · 21 – 40 yaşları arasında · Minimum 1 yıl Hukuk Bürolarında; Bankaların Risk İzleme, Kredi Takip veya Tahsilata Yönelik Çağrı Merkezlerinde çalışmış · Borçlu dosyalarının yasal takibi ve tahsilatı konusunda tecrübeli, · Önceki çalıştığı kurumda performans açısından grubunda ilk üç içinde yer alan · Tercihen Yasal Takip Sistemi tecrübesi olan · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı/doğru konuşabilen, · İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri ilişkilerinde başarılı olabilecek, · Takım çalışmasına yatkın · Rekabet ortamında, hedef odaklı ve enerjik çalışmaya hazır olan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayan adaylara; Telefonda Etkin İletişim, Bankacılık ve Yasal Mevzuat konularında ve Tahsilat Teknikleri alanında eğitimler verilecektir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Resepsiyonist, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıEğer siz de gün geçtikçe büyüyen T. İş Bankası kuruluşu olan Erişim Müşteri Hizmetleri’nde kariyeriniz için doğru bir başlangıç yapıp, müşteri ilişkileri konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız dinamik ve enerji dolu bir ortamda çalışmak için sizleri davet ediyoruz. T. İş Bankasına 7/24 inbound çağrı merkezi hizmeti vermekte olan Şirketimizde çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerÖnlisans / Lisans mezunu Açık Öğretim Fakültesi 3. ve 4. sınıf öğrencileri 30 yaşından gün almamış 7/24 Vardiyalı çalışmanın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli Telefonda iletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ilişkilerinde başarılı Hayata pozitif bakabilen Servis imkanı bulunmaktadır. Fotoğraflı başvurularınız değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Danışman

 • Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi

  Competence Call Centerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCCC ist eines der führenden Unternehmen für professionelle Customer Care Dienstleistungen in Europa. Mehr als 5.500 Service Professionals bieten an 18 Standorten in 8 Ländern internationale Kundenservice-Lösungen auf höchstem Niveau. Wir suchen für unseren Standort Istanbul ab sofort eine/n deutschsprachige/n Kundenbetreuer/in für Telekommunikationsunternehmen Wenn Kunden und Kundinnen noch lange nach deinem Service von deiner Kompetenz und Freundlichkeit begeistert sind, dann bist du im Competence Call Center genau richtig. Es ist ein besonderes Talent, Menschen am Telefon das Gefühl zu geben, in den besten Händen zu sein. Wir suchen begeisterungsfähige Kundenberater/innen, die Kundenservice in bester Qualität leben möchten Was wir erwarten: Sehr gute Deutschkenntnisse Ein sicheres und freundliches Auftreten Kommunikationsfreude und Spaß am Verkauf Zielorientierte und strukturierte Arbeitsweise Begeisterung für Telekommunikation und die Produkte rundherum Technikaffinität (Umgang mit Smartphone) Fundierte Kenntnisse im Umgang mit den gängigen PC- Anwendungen Interesse an abwechslungsreicher und anspruchsvoller Arbeit Flexibilität, Verlässlichkeit, Einsatzbereitschaft und Teamfähigkeit

  Aranan NiteliklerWas wir bieten: Fixum pro Monat, sehr hohe Verkaufsprämien und Qualitätsbonus Catering & Shuttle Services Umfeld eines international tätigen österreichischen Dienstleistungsunternehmens Ein tolles Office mit modernsten Arbeitsplätzen Ein hochmotiviertes und engagiertes Team Top-Auftraggeber Anspruchsvolle und abwechslungsreiche Inbound-Tätigkeit Begleitung in den beruflichen Alltag mit Weiterbildungen, Workshops und Coachings Aufstiegschancen in unserem international tätigen Unternehmen Die Chance, sich zu einem Top-Dienstleistungsprofi weiterzuentwickeln

  Sektör: Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen kuruluşlarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızın projesinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aranmaktadır. Adayların ön yazılarında engel durumlarını tam olarak açıklamasını ve heyet raporlarında yazan engel derecelerini yüzdesel olarak belirtmelerini rica ederiz. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolu üzerindedir. Servis imkanı mevcuttur.

  Aranan NiteliklerLise, önlisans veya üniversite mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Ekip ruhuna sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tercihen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciliği deneyimi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki sene süreyle tecilli, İstanbul Anadolu yakasında oturan Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Network Marketing

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Temsilci

 • Asistan

  Pro Çözüm Merkeziİstanbul Anadolu 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz,Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatini prensip edinmiş, faaliyette bulunduğu sektörlerde 27 yıllık deneyime sahiptir. İlklere imza atan ProÇözüm Grup Şirketi bünyesinde Yönetim Kurulu Başkanı'nı asiste ederek Yönetici Asistanı görevini yerine getirmek.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de bulunan Genel Müdürlüğümüz de, Üniversite Mezunu, Tercihen Çağrı Merkezi dinamiklerine vakıf, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, MS Office uygulamalarına (CRM) hakim, 22-34 yaş aralığında, Büro Yönetimi ve Benzeri okullardan mezun Telefon ve e-posta trafiğini yöneterek randevu süreçlerini takip edecek Güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Yöneticisinin verdiği görevleri başarı ve istekle yerine getirebilecek Sık olmamakla birlikte seyahat sorunu olmayan İlanı okuyarak başvurduğunuzun anlaşılması adına bir ÖNYAZI ile başvurmanızı rica ederiz.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Asistan

 • Deutsche Kundenbetreuer

  Direct Scouts İstanbul Telekomünikasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCall Center Arbeit langweilig? Perspektivlos? Niedriges Gehalt? NICHT BEI UNS!! Das Direct Scouts Istanbul Team bietet Ihnen die Möglichkeit mehr als nur ein langweiliger Agent in der Call Center Branche zu sein! -- Wir legen Wert auf IHRE PERSÖNLICHKEIT – Alles was Sie bei uns brauchen ist der Spaß an Kommunikation und am Verkauf. Denn DAS ist unsere Unternehmensphilosophie: Bei uns macht es Spaß!

  Aranan NiteliklerAls Agent erhalten Sie bei uns nicht nur eine entspannte und vertrauliche Arbeitsatmosphäre mit spannenden und abwechslungsreichen Aufgaben, sondern auch Tolle Aufstiegs- und Karrieremöglichkeiten, die Sie sonst bei anderen Call Centern nicht finden! Deswegen zögern Sie nicht länger und bewerben Sie sich jetzt bei uns als deutsche Kundenbetreuer! Wenn Sie Spaß daran haben im Team zu arbeiten und sich über den Erfolg anderer freuen, dann kommen Sie zu uns! Mehr verlangen wir nicht, denn den Rest bringen WIR Ihnen bei! Wir bieten Ihnen neben einem angenehmen Arbeitsklima einen langfristigen Arbeitsplatz mit Perspektive an. Durch professionelle und praxisorientierte Schulungen und Trainings haben Sie bei uns stets die Möglichkeit sich zu verbessern. Des Weiteren erhalten Sie bei uns gute Verdienstmöglichkeiten, attraktive Provisionseinkommen und eine private Krankenversicherung. Also, worauf warten Sie noch? Bei uns ist jeder Einzelne eine Bereicherung für unser junges und dynamisches Unternehmen! Nutzen Sie diese tolle Möglichkeit! Wir beweisen Ihnen gerne, dass man in der Call Center Branche eine super Karriere starten kann. Wir freuen uns auf Sie! Ihr Direct Scouts Istanbul Team

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞişli 'de bulunan hukuk buromuzun Sözleşme Departmanında görev almak üzere uygun niteliklerde sözleşme avukatı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Ticaret Hukuku, şirket birleşme devralmaları ve sözleşmeler hukuku alanlarında 1- 3 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, İletişime açık, dinamik ve takipçi, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünebilme yetisine sahip, çözüm üretebilen, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) aktif olarak kullanabilen.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Avukat, Yönetici Asistanı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

İş Habercisi - Çağrı Merkezi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?