Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bina ve Tesis Yönetimi İş İlanları

Hepsini Temizle
Bina ve Tesis Yönetimi
 • İş AçıklamasıBahçeşehir Esenyurt’da bulunan, yönetimini üstlendiğimiz bir Rezidans için, Otomasyon, Yangın, CCTV, Otopark Geçiş Sistemleri, Turnike, Kart Geçiş sistemleri gibi projemizde bulunan elektronik ekipmanları yönetebilecek IT bilgisine sahip eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek/Teknik Lise Elektrik/Elektronik bölümü mezunu Yangın algılama ve ihbar sistemlerinin test, montaj ve devreye alınması ve/veya işletmesi konusunda tecrübe sahibi Üst yapı projelerin (Residence, avm, hastane) proje aşamasında ve/veya işletmesinde çalışmış, elektrik arıza-bakım konularında tecrübeli Otomasyon ve zayıf akım güvenlik sistemleri (kartlı geçiş, turnike, bariyer vb) arıza-bakım konularında bilgi sahibi Vardiyalı sistemde çalışabilecek Otomasyon, Yangın, CCTV, Otopark Geçiş Sistemleri, Turnike, Kartlı Geçiş sistemleri v.b elektronik ekipmanları yönetebilecek tecrübeye sahip Esenyurt ve civarında ikamet eden B sınıfı ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış Sigara kullanmayan Ekip çalışmasında uyumlu **Esenyurt ve çevre ilçelerde ikamet eden Eleman aranmaktadır.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Eleman

 • Elektrik Teknikeri

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıYönetim hizmetinden sorumlu olduğumuz bir Residence’ da Teknik Şef’ e bağlı olarak çalışacak Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek/Teknik Lise veya Elektrik/Elektronik bölümü mezunu Yangın algılama ve ihbar sistemlerinin test, montaj ve devreye alınması ve/veya işletmesi konusunda tecrübe sahibi Üst yapı projelerin (Residence, avm, hastane) proje aşamasında ve/veya işletmesinde çalışmış, elektrik arıza-bakım konularında tecrübeli Otomasyon ve zayıf akım güvenlik sistemleri (kartlı geçiş, turnike, bariyer vb) arıza-bakım konularında bilgi sahibi Vardiyalı sistemde çalışabilecek Otomasyon, Yangın, CCTV, Otopark Geçiş Sistemleri, Turnike, Kartlı Geçiş sistemleri v.b elektronik ekipmanları yönetebilecek tecrübeye sahip B sınıfı ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış Sigara kullanmayan Ekip çalışmasında uyumlu **Esenyurt ve çevre ilçelerde ikamet eden "Elektrik Teknikeri" aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul, Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Aranan NiteliklerÜMRANİYEDEKİ DERSHANEMİZ İÇİN ORTA ÇAPLI ELEKTRİK, SU, TAMİR, BOYA GİBİ İŞLERDEN ANLAYAN, BAKIM ONARIM YAPABİLECEK, SİGARA KULLANMAYAN, TEKNİK ELEMAN ARIYORUZ..

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bina ve Tesis Yönetimi, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Usta Yardımcısı, Usta, Tekniker, Hizmetli

 • İş Açıklaması93.000 m2'nin yeşil alana ayrıldığı Innovia 2. Etap'ta yaşam 2011 yılında başladı. Göletler, şelaleler, geniş sosyal tesisler ve spor olanakları, açık-kapalı yüzme havuzları, fitness ve sauna, tenis, basket ve voleybol sahaları, çocuk oyun ve park alanları Innovia 2. Etap'ın vazgeçilmez özellikler arasında yer alıyor. Innovia 2. Etap 19 bloktan ve 3682 daireden oluşuyor. İSTANBUL ESENYURT'ta bulunan büyük aile sitemize görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı' na sahip, En az lise mezunu Esnek çalışmaya uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever. Erkek Adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış. İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Esenyurt Yeşilkent Mh. ne ulaşım engeli bulunmayan Site yönetimi projemizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • Blok Yapı/Toplu Yapı Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen sitesinde, yönetim ofisinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma alanında teknik, onarım, bakım, temizlik işlerinin periyodik olarak yapılmasını, arıza ve aksaklıkların çözümlenmesini koordine etmek, Bina Yönetimi, Teknik Hizmetler süreçlerinin planlamasını, denetlenmesini ve kontrolünü sağlamak, Konutların mekanik, tesisat, iklimlendirmelerinde bakım, onarım ve arıza müdahalesini doğru tanımlayabilmek ve ilgili yönlendirmeyi yapmak, Taşeron firmalar ile ilgilenmek ve koordinasyonu sağlamak, Site sakinlerinin şikayet-talep süreçlerini yönetmek ve çözmek, Kat Mülkiyeti Kanunu ve Site Yönetimi Planına göre yapı blokları yönetim faaliyetlerini ve toplantılarını planlamak, Site faaliyetlerinin düzenli yürümesini sağlanması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik, Teknik veya İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Tercihen Profesyonel Site Yönetimi konularında tecrübeli, teknik, peyzaj ve temizlik işlerinin yönetilmesi ve yürütülmesinde deneyimli, Kat Mülkiyeti Kanununa aşına, Mali konularda bilgi sahibi, Konut sakini istek, beklenti ve şikayetlerine cevap vererek, iş takibi, planlama ve organizasyonunu yapabilecek, Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Kağıthane, Göktürk, Eyüp ve Kemerburgaz çevresinde ikamet eden

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Turizm, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Peyzaj Mimarı, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFirma bünyemizde çalışacak ; Kablolama, Montaj ve Servis Teknisyenleri arıyoruz

  Aranan NiteliklerElektrik teknnisyenleri Kablolama teknisyen şef Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı , Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz Kablolamada deneyimli , Teknisyen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki tüm çalışmaları ve raporlamaları yapmak, denetimlerle gerekli müdahalelerde bulunmak, kayıtları tutmak, (Risk değerlendirmesi, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitim ihtiyaçlarının çıkartılması ,periyodik kontrollerin yapılması) İşveren ile koordineli çalışarak Risk Analizi gerçekleştirmek, gerekli görüldüğü takdirde alınacak tedbirler ile ilgili önerilerde bulunmak, mevcut iş güvenliği risklerinin önlenmesi için çalışmalar yapmak, İş Sağlığı Güvenliği kapsamında eğitim ihtiyaç analizini yapıp, Mevzuata uygun İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini planlamak ve uygulamak, İşe giriş eğitimi ve gerektiğinde saha işbaşı eğitimi verilmesi, Saha kontrollerinin yapılması ve ilgili uygunsuzlukların birim yöneticisine raporlanması, Yasal mevzuatı takip ederek, mevzuattaki yeniliklerin firmaya entegrasyonunu sağlamak, İş Sağlığı ve Güvenliği kurul toplantılarını organize etmek, İş yerinde İş Sağlığı ve Güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden veya Teknik bölümlerinden mezun, Çalışma Bakanlığı onaylı A veya B grubu İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi ve sunum yeteneği kuvvetli, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim yeteneğine sahip ve takım çalışmasını benimsemiş, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi, Hazop vb. gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip, Acil Durum Planı hazırlanması, kaza istatistiklerinin oluşturulması konularında bilgi ve tecrübe sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantılarına katılmış ve raportör olarak görev almış, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir ve Denizli bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Resepsiyonist

  Koza Yönetimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBina & Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş” ; yönetimini üstlendiği bir Residence' da görev almak üzere "Resepsiyonist” aramaktadır. * Gelen ziyaretçilerin karşılanması, * Ziyaret sebeplerinin öğrenilerek kişilere yardımcı olunması, * Ziyaretçilerin kayıtlarının tutularak raporlama yapılması,

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik Bölümü Mezunu, * Benzer görevlerde en az 2 yıllık deneyime sahip, * İyi seviyede İngilizce bilen, * Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, * Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, * 20-35 yaş arası, Bayan Aday, **Esenyurt ve çevre ilçelerde ikamet eden "Resepsiyonist" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Elektrik Teknisyeni-Teknikeri

  İş Merkezleri Yönetimi ve İşletimi A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGüçlü mali yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş. ; Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Data Center Kurulum Hizmetleri Taahhüt Hizmetleri ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri Bordro Düzenleme Hizmeti Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerMerkez Ofisimizde ve İçerenköy lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ‘Elektrik Teknisyeni/ Teknikeri ‘ aramaktayız. - Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü Mezunu, - İşletme & Bakım projelerinde 3 yıl tecrübeli, - Askerlik görevini tamamlamış, - Vardiyalı çalışmaya uygun, - İstanbul'da ikamet eden

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Elektrik ve Elektronik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıBina & Tesis Yönetimi ve Hizmetleri konusunda uzman, kurumsal ve lider kuruluş olan "Koza Yönetim ve Servis A.Ş”; yönetimini üstlendiği bir yaşam alanı için " Müşteri İlişkileri Yetkilisi” aramaktadır. • Gelen her türlü yazılı, sözlü istek ve şikâyetleri kaydederek uygun bölümlerle paylaşmak, çözüme ulaştırılması için gerekli çalışmaları koordine etmek. • Sitenin; temizlik, güvenlik, taşıma, yemek, vb. konularında hizmet alınan tedarikçi kuruluşlarla koordinasyonu yürütmek ve sağladıkları hizmetleri kontrol etmek. • Aidatları düzenli olarak toplamak, takip etmek ve raporlamak.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu, • Muhasebe ve/veya müşteri hizmetleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, düzenli ve etkin veri girişi yapabilecek, • Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, • Telefonda akıcı Türkçe konuşabilen, İkna ve iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • 25-35 yaş aralığında, **Esenyurt ve çevre ilçelerden ikamet eden "Müşteri İlişkileri Yetkilisi" aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Görevli, Sorumlu

 • Güvenlik Görevlisi

  İş Merkezleri Yönetimi ve İşletimi A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGüçlü malî yapısı ile tesis yönetimi sektörünün liderlerinden biri olan İş Merkezleri Yönetim ve İşletim A.Ş.; - Tesis Yönetimi ve İşletim Hizmetleri - Bakım Arıza ve Onarım Hizmetleri - Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri - Data Center Kurulum Hizmetleri - Taahhüt Hizmetleri - ATM Kurulum & Değişim ve Temizlik Hizmetleri - Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri - POS Saha & POP Merchandising Hizmetleri - Bordro Düzenleme Hizmeti - Otel Yönetimi ve İşletimi Hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere; - 5188 sayılı yasa gereği 'Güvenlik Görevlisi' kimliği bulunan, - Asgari lise mezunu, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, adaylar aranmaktadır. Güvenlik görevlileri proje bazlı istihdam edilmemekte olup Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş Açıklamasıİstanbul Maslak'ta yer alan ofisimizde Kasım 2017 - Nisan 2018 arası 6 aylık dönemde bizlerle birlikte çalışmak üzere; TURİZM MUHASEBE UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Önlisans veya Lisans mezunu, * Ön muhasebe konusunda 3-4 yıl tecrübeye sahip, * Turizm muhasebesi bilen, * Arkman programını aktif olarak kullanabilen, * MS Office programlarına hakim, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,ya da en az 2 yıl tecilli, * Yoğun tempo ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, * İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, * Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu ''Muhasebe Uzmanı'' adayları arıyoruz

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi, Turizm

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBİNA TESİS YÖNETİMİNDE UZMAN MÜDÜR

  Aranan NiteliklerBİNA TESİS YÖNETİMİ YAPMIŞ ,PRATİK DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP , WORD,EXCEL KULLANABİLEN ÜNİVERİSTE MEZUNU

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Müdür

 • Site Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 15 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜniversite veya MYO mezunu, Mekanik ve elektirik konularına vakıf, Kat malikleri ait şikayet ve talep yönetimi konusunda ikna ve temsil kabiliyeti yüksek, Sakin, güler yüzlü, pratik, Personel sevk ve idaresinde deneyimli, kendisine bağlı olan ekibi yönetip koordine edebilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, İşletme faaliyetlerinin aksaksız yürütülmesini sağlamak için gerekli takip ve kontrolleri yapabilecek, İletişim gücü yüksek, Temel muhasebe bilgisine vakıf, MS Office hakim, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Deliklikaya Arnavutköy bölgesine yakın oturan Site Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler​ Teknik bakım ve işletmesini yapmak, Sitenin idari işleri, personel yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik ve bahçe bakım organizasyonunun ve işin kontrolünü yapmak Site yönetim kurulu kararları, prosedürleri ve talimatları doğrultusunda tüm çalışmaların düzenli yürütülmesini sağlamak, Yıllık işletme bütçesinin takibini yapmak, Hizmet kalitesini geliştirmek ve devamlı olarak yüksek seviyede tutmak için iş planları oluşturmak, işlerin zamanında ve doğru yapılmasını sağlamak, Kat maliklerinin taleplerinin cevaplanması, iş takibi, plan ve organizasyonunu yapmak Taşeron firma çalışmalarını kontrol etmek,

  Sektör: Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Müdür

 • İnşaat Teknikeri

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSaha proje ve koordinasyonunu sağlamak, Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak, Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek, Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen Mimari iç mekan projelerinde görev almış) MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Eleman, Sorumlu, Tekniker

İş Habercisi - Bina ve Tesis Yönetimi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?