Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Reed Türkiye İzmir 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için merkezi satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma Mühendisi' arayışı içerisindeyiz. Mevcut ve potansiyel tedarikçilerden, belirlenen standartlar ve prosedürler dahilinde teklifler almak, teklif analizi yapmak, değerlendirmek ve/veya değerlendirme süreçlerinde yer alarak, tedarikçi seçimi konusunda yöneticilerine önerilerde bulunmak. Satın alma ihalelerinde yer almak, ihale yönetiminde bulunmak, temsil etmek, ihale şartnamelerinin hazırlanmasında liderlik etmek. Tedarikçi seçim süreçlerinde yer almak, yönetmek. Konusu ile ilgili alanda faaliyet gösteren mevcut ya da potansiyel onaylı tedarikçiler yaratmak, takip etmek, onaylı tedarikçiler arasına yeni alınan firmaların sistem kayıtlarını yapmak. Anlaşma sağlanan tedarikçiler ile sözleşmelerin hazırlanmasını ve imzalanmasını sağlamak, imzalanan sözleşmelerin dağıtımını yapmak, takip etmek, süreç ilgililerine sözleşme ve alım şartları ile bilgilendirmeleri yapmak, sözleşme sürelerini takip etmek. Anlaşma sağlanan mal ve hizmetlere ait tedarikçi fiyatlarını, fiyat listelerini hazırlamak, yöneticilerine ve süreç ilgililerine bildirimini ve dağıtımını yapmak. Uzmanlık konusu ile ilgili iş alanındaki tedarikçiler ile grup şirketleri arasında koordinasyonu sağlamak, anlaşmazlıkları sözleşme şartları dahilinde çözmek. Yeni tedarikçiler bulmak, tedarikçi ziyaretlerinde bulunmak, mevcut ve potansiyel tedarikçi firmalarla görüşerek piyasa analizi yapmak, alternatif ya da ikame ürün/hizmet’leri araştırmak. Yeni ürün denemeleri için tedarikçilerden numune talebinde bulunmak, operasyonel ve sistem üzerinde takibini yapmak, sonuçlarını analiz etmek. Tedarikçi değerlendirme süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minimum 2-3 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. Tercihen ambalaj sektöründe deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Reed Türkiye İzmir 26 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için  'Metot Takım Lideri' aramaktayiz. Birim standart işlem zamanlarının, işçilik maliyetlerinin hesaplanması. Üretim akışlarının sistemselleştirilmesi ve rotaların hazırlanması. İş güvenliği, kalite ve verimliliği garanti altına alacak şekilde direkt çalışmaların standartlarının tanımlanması ve bunların kayıt altına alınması. İşçilik verimliliği ile ilgili raporların hazırlanması ve yayılımının yapılması. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde takım üyesi ya da lideri olarak yer alma. Makine OEE lerini takip etmek ve ilgili raporlamaları hazırlama. Maliyet azaltma projelerinde lider ya da takım üyesi olarak yer alma. Oluşturulan direkt çalışma standartları ile ilgili olarak mavi yakalı çalışanları eğitme, standartlara uyumu garanti altına alma. Direkt çalışma alanlarının ergonomik kurallara uygun olarak tasarlanmasını sağlama. Kendisine bağlı metot ekibinin yönetilmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun. Endüstriyel işletmelerin mühendislik/metot/süreç iyileştirme/sürekli geliştirme bölümlerinde minimum 2 yılı yöneticilik olmak üzere toplam 7 yıl deneyimli. REFA, MTM, iş örnekleme, KPI geliştirme ve takip etme, değer akış haritalama, proje yönetimi konularında bilgi ve deneyime sahip. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Zaman ve metot analizi bilgisine sahip. Planlama-organizasyon, iletişim, takım çalışması ve analitik düşünme yetkinlikleri güçlü. Gelişme ve geliştirme odaklı, ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Telefonlara cevap vermek ve ofisin telefon trafiğini yönetebilecek Ofisin idari ihtiyaçlarına (dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vs) cevap vermek, Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olmak, Ofis işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak, Yazışmalar, raporlama ve dosyalamadan sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, En az 1 – 3 yıl şirket sekreterliği tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hâkim, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri güçlü, kolay iletişim kurabilen, sosyal, öğrenmeye açık, araştırmacı, girişken, titiz, takipçi ve dinamik, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 20 - 30 yaş aralığında Bayan, Anadolu yakasında ikamet eden (Sancaktepe, Kartal, Maltepe)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Haftalık üretim planına göre üretim başlamadan önce malzeme,makine ve kalıpla ilgili proses akışını takip etmek, eksiklerin giderilmesini sağlamak, - Deneme yapılması için firmaya teslim edilen kalıpların, deneme öncesi hammadde ,soğutma bilgisi,kalıp çalışma sistemi ve  parametre bilgilerini edinmek ve planlama departmanına bilgi vermek, - Üretim için gerekli malzemeleri ihtiyaç talep formu ile depodan almak, - Firma bünyesinde enjeksiyon işlemi yapılan tüm parçaların son baskılarını kodlama talimatına uygun bir şekilde parça üzerine yazarak kalıp üzerinde konumlandırılmasını sağlamak, - Kalıp stok alanının dışında kalıp bulundurulmamasını sağlamak, - Vardiyalardaki üretim durumlarının sonuçlarını Yöneticisine raporlamak, - Üretilen malın final kalite kontrol bekleme sahasına teslimini sağlamak, - Kendi bölgesinde bulunan makinaların ve üretimde kullanılmak üzere aldığı kalıplar ile elemanların performans, iş disiplinine uygunluk vb. gibi konularla ilgili görüşlerini Yöneticisine bildirmek, - Üretim alanı içerisindeki düzen ve temizlikten sorumlu olmak, - Üretim bünyesinde gerçekleşebilecek olası kazalara karşı önlemleri belirlemek, uygulanmasını sağlamak ve gerekli gördüğünde düzeltici faaliyet açılması için Yöneticisine bildirmek, - Yaşanan tüm kazalarla ilgili, kaza raporunu tutmak ve İnsan Kaynakları departmanına iletmek, - Bölümü ile ilgili kalite kayıtlarının tutulmasını, tespit edilen saklama süresi boyunca saklanmasını, dokümantasyon tablosunda belirtilen dokümanları hazırlanmasını sağlamak,        

  Aranan Nitelikler  * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve / veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu ve plastik sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, * Plastik sektöründe deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere, * 24 - 35 yaşlar aralığında, * Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay,  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Yerli ve yabancı sektörel yayın ve dokümanları takip etmek, üreticileriyle temasa geçerek numune ya da bilgi toplamak ve verileri arşivlemek, - Yurt içi ve yurt dışı fuarlara ktılım göstererek yeni müşteri portföyünün firma bünyesine kazandırılması, - Yurt içi ve yurt dışı yeni müşteri portföyü oluştururak satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi aynı zamanda var olan müşteri portföyünün korunması, - Yurtiçi ve yurt dışı fuar ziyaretleri, katalog araştırması, sektörel web sayfası ziyaretleri, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerini araştırmak ve yöneticisine rapor sunmak, - Yeni pazar araştırmaları için, sektör toplantı ve çalışmalarına katılmak, - Firmanın tanıtımı için, yurtiçi ve yurt dışı fuar katılımı, web sayfası, cd ve katalog hazırlama, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerinin hazırlık çalışmalarına katılmak, - Müşteriye gönderilen fiyat tekliflerinin hedef doğrultusunda siparişe dönüşmesi için müşterilerle bilgi alışverişinde bulunmak, - Tüm müşteri ve/veya müşteri adayı firma temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri öncesi veya sonrası ulaşım, konaklama ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için Müşteri Temsilcileri ile birlikte gerekli organizasyonu yapmak, - Yurt içi ve yurt dışı fuarda sergilenecek ürünlerin hazırlığını ve sevkiyatını yapmak. Fuar süresince stant ihtiyaçlarını karşılamak. Stant kurulunca standın fotoğraflarını çekmek, - Sözleşmesi yapılmış siparişlere ait, müşteriden gelen Data ve/veya Teknik Dokümanların en kısa zamanda Kalite Güvence Yöneticisi’ne iletmek,      

  Aranan Nitelikler   * Minimum Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, * Minimum 1 yıl üretici firmalarda satış ve pazarlama alanında deneyimli, * İyi derecede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin Antalya Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler   En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanımı B sınıfı ehliyeti olan Antalya’da ikamet eden Erkek   SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. -  İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak, -  Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak, - Ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek, - İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek, - Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek, - Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek, - İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak, - Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek, - Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak, - Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek,        

  Aranan Nitelikler   * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu, * Planlama alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz, yetiştirilmek üzere, * 25 - 35 yaşlar aralığında, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " PLANLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İstanbul  BaskıTesislerimizde çalışacak,  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL  SORUMLULARI  aranmaktadır. Kalite standartları gereği; devam eden süreç ve çıkış kalite kontrollerinin yapılması,  kalite kontrol işlemleri sonucunda elde edilen verilerin raporlanması ve   ürünün izlenmesi  sürecinden sorumludur. Kalite kontrol faaliyetini üretim sahasında ve son kontrol noktalarında bizzat yaparak  sonuçları raporlar.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Erkek ( Askerliğini yapmış) En az matbaacılık alanında meslek lisesi  ve/veya  teknik eğitim veren okullardan ön lisans  (matbaacılık meslek yüksek okulu, matbaa öğretmenliği vb. )mezunu  Matbaacılık sektöründe benzer deneyimle  az 3 yıl çalışmış Ürün/hizmet (web, ofset baskı,  ciltleme teknikleri ve  renk vs. )   bilgi ve deneyimi olan Kullanıcı düzeyinde MS Ofis Programlarını (özellikle Exceli) kullanan  Detaycı, dikkatli İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Not: Vardiya ve Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.   Şirketimizin Üretim departmanlarından PFL Kumaş Baskı  bölümünde  görev alacak, deneyimli "Kumaş Baskı Operatörü" çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Etiket sektöründe min. 1-2 yıl kumaş baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Formen, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Firmamız dünyanın birçok yerinden A4 fotokopi ithalatı yapmakta olup,Marmara Böllgesi'nde aktif çalışarak birçok hastaneller,ozalitler,okullar,noterler,kırtasiyeler ve kurumsal firmalar gibi kurumlara İstanbul İkitelli depsoundan 30 araçla hizmet ve satış yapmaktadır.Aynı zamanda firmamız çeşitli limanlardan ithal ettiği ürünleri iç ve dış piyasaya satarak ithalat ve dış ticaret hacmini daha da iyi bir konuma çıkarmayı hedeflemektedir. İthalatını yapmış olduğumuz A4 fotokopi kağıtları için pazar geliştirecek , masa başında takılmayıp sürekli piyasada olacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen kırtasiye ve kağıt sektörlerinde pazarlamacı olarak deneyim sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi ,

  Sektör: Kırtasiyecilik, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizli İzmir 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamızda görev alacak Grafiker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya matbaa bölümünden mezun Tercihen İngilizce bilen, Tercihen en az 3-5 yıl matbaa veya flexo baskı deneyimine sahip, Photoshop, PackEdge (tercihen), Adobe Illustrator programlarına hakim, Ambalaj tasarım ve görsel tasarım konusunda deneyimli, Renk bilgisi, önrepro ,renk ayrımı alanlarında eğitim almış, Müşteri odaklı, Dikkatli, Sakin ve İtinalı çalışma düzenine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması İhracat departmanımız için yetiştirilmek üzere Satış personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Çok iyi İngilizce bilen Üniversite mezunu ( Dış Ticaret ) 25-30 yaş arası Erkek Askerliğini yapmış Tercihen esnek ambalaj sektöründe tecrübeli İzmir veya Manisa'da ikamet eden Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizde Üretim departmanlarının Kalite bölümünde çalışmak üzere, 'Kalite Kontrol Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız. Üretimin periyodik kontrolünü yapmak, tutulması zorunlu kayıtlarını/formları eksiksiz tutmak, Üretim ve sonrasında tespit edilen uygunsuzlukları bildirmek ve raporlamak, Kontrol sırasında uygun olmayan ürün tespit edildiğinde hata riski olan ürünleri bloke edip karantina sahasına götürerek üretime karışmasını engellemek,  Kontrol sonucu hazırlanan rapor, gerekli evrak ve numuneleri eksiksiz olarak arşivlenmesini sağlamak, Bölümünden diğer bölümlere veya tedarikçiye gidecek olan yarımamülleri kontrol ederek proses kontrol formunun doldurulmasını sağlamak, İstatistiki proses kontrol çalışmaları kapsamında ölçümleri yapmak ve sonuçları raporlamak,  

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Üretim firmalarında bu alanda Min. 1-2 yıl deneyimli, • Yoğun iş temposuna uyumlu, • İletişim yeteneği yüksek, dikkatli ve titiz, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Tekniker

 • İş Açıklaması İnsan Kaynakları tarafından gerçekleştirilen organizasyon ve projelerde aktif rol almak. Eğitim Sisteminin yönetilmesi ve sürekli eğitim ve gelişim programlarının yapılmasının sağlanması, İç müşteri memnuniyetinin ölçümlenmesi ve şirkete bağlılığı arttıracak uygulamaların hayata geçirilmesi Aylık insan kaynakları raporlamalarının ve istatistiklerinin hazırlanması, analizlerin yapılarak gerekli aksiyonların alınması. İşe alım sürecinde aday havuzunu oluşturmak, yeterli nitelik ve nicelikte adaya ulaşmak. Aday mülakatlarını organize etmek ve ön görüşmeleri yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin;  Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları Bölümlerinden mezun, Seçme ve yerleştirme, Eğitim ve Gelişim, Organizasyonel gelişim, Performans yönetimi ve değerlendirilmesi, Yetenek yönetimi konularında  en az 2 yıl tecrübe edinmiş, 4857 sayılı İş kanunu başta olmak üzere iş süreçlerinde karşılaşılan yasal zorunluluklara hakim ve takip eden, Temsil yeteneği güçlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sunum, raporlama, iletişim, iş takibi,  hız ve sonuç odaklılık becerilerine sahip, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Hayvancılık, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Yıldız Gıda Yapı A.Ş İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Plastik Gıda Ambalajı seköründe  faaliyet gösteren şirketimiz için , PLASTİK GIDA AMBALAJLARI, SALAM ,SUCUK VB SUNI KILIF AMBALAJLARI , TERMOFİLM MAKİNA AMBALAJLARI , OPA, PA/PE VB. FİLM VE POŞET, ET VE SÜT ÜRÜNLERİ AMBALAJLARI , TASARIM, FLEKSO BASKI HAZIRLIK, BASKI KONTROL , Konularında deneyimli , ufku ve vizyonu olan takım arkadaşı arıyoruz. •Ürünün müşteriye sunulabilir duruma getirecek, bu ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek, •Gıda ambalajı konusunda mevzuatı takip edip müşterilerimizi yönlendirebilecek,  ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek,  

  Aranan Nitelikler •(Tercihen) üniversitelerin ilgili dört yıllık lisans veya iki yıllık ön-lisans bölümlerinden/programlarından mezun, •İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, •Kendini geliştirmeye açık, pozitif yaklaşım sahibi, •Dinamik, kararlı ve sorumluluk sahibi,ikna kabiliyeti yüksek, •Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Adobe, Freehand, Ilustrator , Photoshop vb grafik programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Askerlik yükümlülüğü ile ilgisi olmayan (erkek adaylar için), •B sınıfı sürücü belgesi sahibi olup, aktif araç kullanabilen. •İstanbul-Anadolu yakası - Ümraniye civarında ikamet eden ya da edebilecek olan,  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Plastik Gıda Ambalajı seköründe  faaliyet gösteren şirketimiz için , SUCUK SALAM KILIFLARI , SUNİ BAĞIRSAK , PLASTİK GIDA AMBALAJLARI, TERMOFİLM MAKİNA AMBALAJLARI , OPA, PA/PE VB. FİLM VE POŞET, ET VE SÜT ÜRÜNLERİ AMBALAJLARI KONULARINDA DENEYİMLİ, UFKU VE VİZYONU OLAN takım arkadaşı arıyoruz. •Gıda ambalajı imalatı ve flekso baskı işlemlerini takip edecek , •İmalat ile ilgili tüm faaliyetlerin geliştirilmesi, planlaması, raporlaması, analizi, yürütülmesi ve kontrol edilmesi hususlarını takip edecek, •Yeni ve etkin imalat tekniklerini uygulayabilecek, •Ürünü müşteriye sunulabilir duruma getirecek, bu ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek, •ISO ve kalite konularında gerekli desteği sağlayacak ve takip edecek. adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden/programlarından mezun, Gıda Mühendisi, Kimya Mühendisi, •Flekso baskı ve imalat konularında iş tecrübesi olan (Özellikle ET ve SÜT ürünleri , SUCUK SALAM KILIFLARI ,ÇOK KATLI FİLM ambalajı konusunda tecrübeli) •İstanbul-Anadolu yakası - Ümraniye civarında ikamet eden ya da edebilecek olan, •İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, •İngilizceyi yazışma ve görüşemeler yapabilecek, •Kendini geliştirmeye açık, pozitif yaklaşım sahibi, •Dinamik, kararlı ve sorumluluk sahibi,ikna kabiliyeti yüksek, •Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, •Kariyer çizgisini şirketimiz bünyesinde geliştirmek isteyen, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Askerlik yükümlülüğü ile ilgisi olmayan (erkek adaylar için), •Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, •B sınıfı sürücü belgesi sahibi olup, aktif araç kullanabilen.  

  Sektör: Gıda, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren %100 Amerikan sermayeli firmamız için ''SATINALMA MÜHENDİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine, Endüstri yada Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satınalma süreçlerinde 1-2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satınalma Müdürüne bağlı olarak ilgili süreçlere destek verecek, tedarikçi araştırması yaparak mevcut maliyet iyileştirme çalışmalarına destek verecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, sonuç odaklı, hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için ısrarcı olan, Askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek BAY çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Yömser Ambalaj Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Plastik Ambalaj ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda  Kimya Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;** Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, ** MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, ** Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, insan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, ** Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, ** Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, ** Genel üretim programının uygulanması ve geliştirilmesi, maliyetleri azaltıcı proses ve uygulamalara katkıda bulunarak sürekli iyileştirme çalışmalarında aktif rol oynayabilecek yeteneğe sahip olan, ** Bay ( Askerlik görevini tamamlamış )  ve Bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ekip yönetme yetkinliğine sahip Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık Aktif araç kullanabilen Gebze,Darıca (İstasyon),Pendik,Kurtköy civarlarında ikamet eden

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Potansiyel müşterileri tespit ederek, müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Gerçekleştirilen müşteri ziyaretlerinde müşteri istek ve ihtiyaçlarının doğru bir şekilde tespit edilmesi Yeni müşterilerin bulunması Üst yönetime süreçlerle ilgili rapor verilmesi

  Aranan Nitelikler Satış ve Müşteri Yönetimi Pozisyonunda en az 3 Yıl Deneyime Sahip Üniversite Mezunu Yurt içi yurt dışı müşteri trafiğini yönetebilecek, İngilizce bilen MS Office Programlarının Kullanımına Hakim Firmayı Temsil Yeteneğine Sahip Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün Erkek Adayların Askerlik Görevini Tamamlamış Olan Avrupa Yakasında İkamet Eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Görevli, Müşteri Temsilcisi

 • KYOCERA BİLGİTAŞ TURKEY DOKÜMAN ÇÖZÜMLERİ İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Global KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye fotokopi pazar lideri olan merkez ofisi KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş., sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmettedir. Kyocera doküman çözümleri ürünleri her ölçekteki ofisler için gelişmiş, çevre dostu renkli dahil olmak üzere çok fonksiyonlu ürünlerle, sayfa yazıcılar arasında değişen toplam belge çözümleri sunmaktadır. İstanbul'da görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aramaktayız. Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek, Siparişi alınan malzemelerin, müşterilere dağıtımını yapmak, İş planı doğrultusunda, sevke hazır ürünleri, müşterilere tam ve zamanında dağıtmak, Sevke hazır ürünleri sevkiyat aracına yüklemek, Araçların bakım, onarım ve temizlik işlerini yürütmek,

  Aranan Nitelikler Rut sistemi ile ürün dağıtımı konusunda deneyimli, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen Askerlik ile ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Stok takibi mantığına hakim,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Liquatrans İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması In our company, which is active in industrial packaging market;   To be employed in R&D department. To be responsible for product development and project follow up.

  Aranan Nitelikler Univertsity graduate, Military Service completed for male candidates, To be trained in R&D, Knowledge on hydrodynamics and hydraulics, Have good command of English, No obstacle for freguent travelling, Good command of computer and drawing programs, New graduated - to be trained.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • ATES GROUP Kocaeli 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Üniversite mezunu, Makina bilgisi ve tecrübesi olan, Makina Satışını ve Danışmanlığını yapabilecek, tercihen sektör tecrübesi olan, Pazarlama ve Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, Enerjisi yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, temsil gücü yüksek, Saha Satış alanında tecrübeli, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünüşüne özen gösteren iletişim becerileri gelişmiş, Bay-Bayan Satış Uzmanları aramaktayız. Net maaş +  Prim sistemi ve yemek mevcut olup, satış uzmanına şirket aracı tahsis edilecektir.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama ekibinin tüm operasyonel faaliyetlerinde görev almak, Sorumlu olduğu bölgede düzenli rut planında satış ve pazarlama görevini yerine getirmek, Hedef ve müşteri odaklı çalışmak, Pazardaki gelişmeleri düzenli olarak takip ederek raporlamak ( CRM-Sistem ), Satış kanallarının ve müşteri portföyünün gelişmesini sağlamak  Ates Group Pazarlama ve Satış Stratejisi ve Politikaları Ates Group Pazarlama ve Satış Bölümünün amacı ve temel çalışma alanları, Ates Group ana stratejisi ve politikaları ile müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda; Ates Group pazarlama ve satış stratejisini oluşturmak, satış planlarını hazırlamak, Ates Group ürün ve hizmetlerindeki piyasa payının ve müşteri memnuniyeti artırılmasına ve Ates Group yeni müşterilerin kazandırılmasına yönelik olarak Özel Ates Group İş Birimi altında tanımlanmış müşteri gruplarının beklenti ve ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri gruplarına özel fayda önerilerini ve sunum kanallarını belirleyerek Ates Group alanındaki etkinliğin arttırılmasını sağlamak; Ates Group marka politikalarını Ates Group temel marka stratejisiyle de uyumlu olacak şekilde uygulamak ve yönetmek; Satış faaliyetlerinin Ates Group ve İş Birimi genel stratejileri doğrultusunda kalite, risk ve standartlarıyla uyum içinde yürütülmesini, Ates Group ağı içerisinde ulaşılmak istenen müşteri odaklı satış kültürünün geliştirilmesini sağlamak;

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Otomotiv

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • Görsel Sanatlar Matbaacılık İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Müşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek Orta düzeyde İngilizce bilen Tercihen matbaacılık sektöründe ambalaj konusunda deneyimli Indesign, Photoshop, AI, vb sektörel programlarına hakim MS Office programlarını etkili şekilde kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Bursa Pazarı İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması HORECA tüketim malzemeleri üretim ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere; Tedarikçilerden gelen ürünlerin sayımını, kabulünü, sipariş kontrolünü sağlayacak, Sevkiyat evraklarının giriş ve raporlamalarını organize edecek, Tedarikçiler, noktalar ve mağazalar arası sevk ve lojistik operasyonlarını istenen standartlarda gerçekleştirecek, Depo düzenini sağlayacak, Kendisine bağlı ekibi verimli ve etkin bir şekilde yönetecek, Kargo firmaları ile olan ilişkileri koordine edip denetleyecek, Talep edilen ve sevkiyatı onaylanan ürünlerin, zamanında ve istenildiği kadar bulunurluğunun temin edilmesi için satınalma bölümü ile koordinasyon halinde olup, lojistik operasyonunu yürütüp raporlayacak, Verimli ve güvenli bir lojistik sistemi için sürekli arge yapacak,

  Aranan Nitelikler Tüm lojistik ve depolama süreçlerinden sorumlu, Tercihen Üniversite mezunu, Depo ve Lojistik alanında tercihen en az 5 yıl deneyimli, Planlama, Organize etme ve Koordinasyon becerisi yüksek, Detaylara hakim analiz yeteneğine sahip, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, Tercihen IAS ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden /edebilecek, DEPO MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müdür

 • Sespack Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “Matbaa Görevlisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Lise mezunu, tercihen ön lisans mezunu, Photoshop programına hakim, Dijital baskı makinelerinin kullanımında tecrübeli, teknik bilgi sahibi, Renk ve malzeme bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Baskı alanında deneyimli veya eğitim almış, gelişmeye açık, Yeni teknoloji ile kendini geliştirecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik Mamülleri Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması  -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Bordro ve puantaj uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen -İş Kanunu ile ilgili bilgi sahibi ve tüm süreçlere hakim -Detaylara önem veren, takip yönü kuvvetli -35-40 yaş aralığında -Minimum 5 yıl bu alanda tecrübeli  Logo Programını kullanabilen, -Bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik Mamülleri Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Personel ve Özlük İşleri bölümünde daha önce çalışmış -Personel seçme ve yerleştirme süreçleri ile bilgi sahibi -PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) bilen – (Personelin puantaj kayıtlarının kaydedildiği programlar)  -İş kanununu hakkında genel bilgi sahibi -Bordro yapmayı bilen,  -Logo Programını kullanabilen, - Minimum  2 yıl bu alanda tecrübeli -Bayan  ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • Sespack Antalya 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “ŞOFÖR” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SRC ve Psikoteknik Belgesi olan, B sınıfı ehliyeti bulunan, Sektörde en az 5 yıllık tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen evli, 25-50 yaş arası, Askerliğini yapmış.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • BARIŞ KUTU ÜRÜNLERİ İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı               Çatalca bölgesinde Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere "MEKANİK BÖLÜMÜ USTASI" aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler Makinaların periyodik bakımlarını yapabilecek, * Arızalara kısa sürede müdahale ederek çözüm bulabilecek, * Tercihen Torna,Freze ve Kaynak Bilgisi olan, * Sorumluluk sahibi problem görme ve çözme yeteneğine sahip, * Askerliğini tamamlamış. *Çatalca, beylikdüzü ve esenyurt servislerimiz bulunmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?