Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Manpower Ümraniye İstanbul Anadolu 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Elektrik arızalarına ilk müdaheleyi yapmak, Arızaların bakımların kontrollerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Teknik Sistem Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Teknik ve Endüstri Meslek liselerinin 'Elektrik' bölümlerinden mezun, Üretim alanında 5 yıl çalışmış olmak, Bakım, arıza, elektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması We are seeking for an 'Auto Sales Engineer' for our multinational client. Be responsible for sales in selected Auto manufacturers and supplier, Have overall responsibility for all aspects within the division, Define and implement sales strategy, plans and forecasts to meet sales targets (Sales & Margin), Contribute to the company through winning new business, Market search for new business generation, Will report to Auto Sales Manager.

  Aranan Nitelikler Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Well-developed communication and interpersonel skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference", Have a valid driving license, Free for travel locally & internationally, Preferably non-smoker, No military obligation for male candidates, Preferably Residency in Asian side.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Reed Türkiye İzmir 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için merkezi satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma Mühendisi' arayışı içerisindeyiz. Mevcut ve potansiyel tedarikçilerden, belirlenen standartlar ve prosedürler dahilinde teklifler almak, teklif analizi yapmak, değerlendirmek ve/veya değerlendirme süreçlerinde yer alarak, tedarikçi seçimi konusunda yöneticilerine önerilerde bulunmak. Satın alma ihalelerinde yer almak, ihale yönetiminde bulunmak, temsil etmek, ihale şartnamelerinin hazırlanmasında liderlik etmek. Tedarikçi seçim süreçlerinde yer almak, yönetmek. Konusu ile ilgili alanda faaliyet gösteren mevcut ya da potansiyel onaylı tedarikçiler yaratmak, takip etmek, onaylı tedarikçiler arasına yeni alınan firmaların sistem kayıtlarını yapmak. Anlaşma sağlanan tedarikçiler ile sözleşmelerin hazırlanmasını ve imzalanmasını sağlamak, imzalanan sözleşmelerin dağıtımını yapmak, takip etmek, süreç ilgililerine sözleşme ve alım şartları ile bilgilendirmeleri yapmak, sözleşme sürelerini takip etmek. Anlaşma sağlanan mal ve hizmetlere ait tedarikçi fiyatlarını, fiyat listelerini hazırlamak, yöneticilerine ve süreç ilgililerine bildirimini ve dağıtımını yapmak. Uzmanlık konusu ile ilgili iş alanındaki tedarikçiler ile grup şirketleri arasında koordinasyonu sağlamak, anlaşmazlıkları sözleşme şartları dahilinde çözmek. Yeni tedarikçiler bulmak, tedarikçi ziyaretlerinde bulunmak, mevcut ve potansiyel tedarikçi firmalarla görüşerek piyasa analizi yapmak, alternatif ya da ikame ürün/hizmet’leri araştırmak. Yeni ürün denemeleri için tedarikçilerden numune talebinde bulunmak, operasyonel ve sistem üzerinde takibini yapmak, sonuçlarını analiz etmek. Tedarikçi değerlendirme süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minimum 2-3 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. Tercihen ambalaj sektöründe deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Reed Türkiye İzmir 26 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için  'Metot Takım Lideri' aramaktayiz. Birim standart işlem zamanlarının, işçilik maliyetlerinin hesaplanması. Üretim akışlarının sistemselleştirilmesi ve rotaların hazırlanması. İş güvenliği, kalite ve verimliliği garanti altına alacak şekilde direkt çalışmaların standartlarının tanımlanması ve bunların kayıt altına alınması. İşçilik verimliliği ile ilgili raporların hazırlanması ve yayılımının yapılması. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde takım üyesi ya da lideri olarak yer alma. Makine OEE lerini takip etmek ve ilgili raporlamaları hazırlama. Maliyet azaltma projelerinde lider ya da takım üyesi olarak yer alma. Oluşturulan direkt çalışma standartları ile ilgili olarak mavi yakalı çalışanları eğitme, standartlara uyumu garanti altına alma. Direkt çalışma alanlarının ergonomik kurallara uygun olarak tasarlanmasını sağlama. Kendisine bağlı metot ekibinin yönetilmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun. Endüstriyel işletmelerin mühendislik/metot/süreç iyileştirme/sürekli geliştirme bölümlerinde minimum 2 yılı yöneticilik olmak üzere toplam 7 yıl deneyimli. REFA, MTM, iş örnekleme, KPI geliştirme ve takip etme, değer akış haritalama, proje yönetimi konularında bilgi ve deneyime sahip. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Zaman ve metot analizi bilgisine sahip. Planlama-organizasyon, iletişim, takım çalışması ve analitik düşünme yetkinlikleri güçlü. Gelişme ve geliştirme odaklı, ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin TRABZON  Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi olan Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanan Trabzon’da ikamet eden 35 yaşını aşmamış Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir. SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürün ve makinelerin Satış Danışmanlığını yapabilecek; En az lise mezunu 35 Yaşını aşmamış Makina bilgisi ve tecrübesi olan, Pazarlama ve Satış konusunda Saha Satış alanında en az 3 yıl deneyimli, Enerjisi yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, temsil gücü yüksek, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, prezantabl Satış alanında kariyer hedefi olan Office programlarına hakim, çalışmalarını bilgisayar ortamında raporlayabilecek, Bölgesinde müşteri edinip yönetebilecek, müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyebilecek ve aktif satış yapabilecek Analitik düşünebilen, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın. Bay-Bayan Satış Uzmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama ekibinin tüm operasyonel faaliyetlerinde görev almak, Sorumlu olduğu bölgede düzenli rut planında satış ve pazarlama görevini yerine getirmek, Hedef ve müşteri odaklı çalışmak, Pazardaki gelişmeleri düzenli olarak takip ederek raporlamak ( CRM-Sistem ), Satış kanallarının ve müşteri portföyünün gelişmesini sağlamak Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yapmak Firmanın satış ve pazarlama ile ilgili faaliyetlerine katkıda bulunmak Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak Günlük, haftalık ve aylık raporlamalar yapmak Ürün tanıtımı, ürün bilgisi ve müşterilere teknik destek sağlayarak satış faaliyetlerinde bulunmak Pazarın değişen eğilimleri konusunda sürekli bilgi aktararak güncel bir ürün yelpazesinin yaratılmasına katkıda bulunmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak. Brüt Maaş + Prim sistemi ve yemek mevcut olup, satış uzmanına şirket aracı tahsis edilecektir. Ates Group Pazarlama ve Satış Stratejisi ve Politikaları Ates Group Pazarlama ve Satış Bölümünün amacı ve temel çalışma alanları, Ates Group ana stratejisi ve politikaları ile müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda; Ates Group pazarlama ve satış stratejisini oluşturmak, satış planlarını hazırlamak, Ates Group ürün ve hizmetlerindeki piyasa payının ve müşteri memnuniyeti artırılmasına ve Ates Group yeni müşterilerin kazandırılmasına yönelik olarak Özel Ates Group İş Birimi altında tanımlanmış müşteri gruplarının beklenti ve ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri gruplarına özel fayda önerilerini ve sunum kanallarını belirleyerek Ates Group alanındaki etkinliğin arttırılmasını sağlamak; Ates Group marka politikalarını Ates Group temel marka stratejisiyle de uyumlu olacak şekilde uygulamak ve yönetmek; Satış faaliyetlerinin Ates Group ve İş Birimi genel stratejileri doğrultusunda kalite, risk ve standartlarıyla uyum içinde yürütülmesini, Ates Group ağı içerisinde ulaşılmak istenen müşteri odaklı satış kültürünün geliştirilmesini sağlamak;

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL 'daki merkezinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması, siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması vb. görevlerde çalışmak üzere SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR      

  Aranan Nitelikler En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. bölümlerden ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe ve pazarlama ve  satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi olan  35 yaşını aşmamış Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanan İstanbul’da ikamet eden B sınıfı sürücü ehliyeti ve olan ( aktif kullanan ) Gerektiğinde seyahat engeli olmayan  SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe ki firmamız için Baskı Öncesi Hazırlık’ta görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFIKER'ler aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Adobe Programlarını profesyonel derece bilen (Adobe Photoshop & Adobe Illustrator) Flexo  baskı tekniğinde en az 3 yıl tecrübeli, Klişe, ambalaj ve etiket sektörlerinde çalışmış, Adayların askerlikle ilişkisinin olmaması (Erkek Adaylar), Müşteri ilişkilerinde hoşgörü ve saygı çerçevesinde hareket edecek, Firmamızın Kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilen, Bay/Bayan, Takım çalışmasına seven ve uyum sağlayan, Çalışmalarında titiz ve dikkatli olması 20-30 yaşları arasında,  Bay   

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker, Sorumlu, Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard

 • Adecco Eskişehir 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eskişehir'de ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için;  'Mekanik Bakım Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulundan mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek Tercihen forklift ehliyeti olan Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • Adecco Eskişehir 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için;  'Elektrik Bakım Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulundan mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek Tercihen forklift ehliyeti olan Adecco, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrutlusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin Antalya Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler   En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi olan Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanan Antalya’da ikamet eden 35 yaşını aşmamış Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir. SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Bölge Sorumlusu, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda KURUMSAL SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İlaç, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Ağırlıklı Olarak İhracata Yönelik Çalışan Ve Plastik Tek Kullanımlık Ürünler Üreten (Enjeksiyon ve Termoform) Beylikdüzü’ nde Kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere, İHRACAT SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU Arayışımız Bulunmaktadır. -Yeni Pazar araştırmaları yaparak, hedef müşterilere ulaşabilecek, -Fiyat teklifleri hazırlayıp, müşterilere ulaştıracak, -Müşteri portföyünü ve siparişlerini takip edecek, -Yurtiçi ve Yurt dışı fuarlarda şirketi temsil edecek, -Sorumluluğu altındaki çalışanların, Bütçe Hedefi doğrultusunda ve koordineli bir şekilde çalışmasını temin edecek, -Günlük, aylık, yıllık baz da Pazar ve Satış raporlarını hazırlayarak yönetime raporlayabilecek, Firmamızın Tüm Satış Bütçesi sorumluluğunu üstelenecek olup, bu sorumluluk çerçevesinde; -Satış Bütçesini hazırlayacak ve yönetimin onayına sunacak,

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -İyi düzeyde İngilizce (İkinci dil tercih sebebi olacaktır.) -Dış pazarlama ve operasyonlarında (Tercihen plastik sektöründe) deneyimli, -İnsan ilişkileri, temsil yeteneği ve sorumluluk bilinci yüksek, sonuç odaklı çalışan çalışkan, özverili ve azimli, -Sosyal ve insan ilişkilerinde güçlü, ikna yeteneği yüksek, kararlı, -Diksiyonu düzgün , prezantabl -Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, -Yoğun ve hareketli iş temposuna ayak uydurabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Yönetim ile tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına inanan ve hedefleri olan, -MS Office programlarını etkin olarak kullanan, ERP tecrübesi olan, -Misyonumuzu ve hedeflerimizi benimseyerek ve inanarak uzun yıllar firmamızda görev alabilecek, -Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan, -Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, -Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -25-35 yaş arasında olan ekip arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj ve Yalıtım Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması  -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Bordro ve puantaj uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen -İş Kanunu ile ilgili bilgi sahibi ve tüm süreçlere hakim -Detaylara önem veren, takip yönü kuvvetli -30-40 yaş aralığında -Minimum 5 yıl bu alanda tecrübeli  Logo Programını kullanabilen, -Bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SATIŞ UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya & İşletme & Ekonomi bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takipçi, çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın, planlama becerisi olan, Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler kazanımı, satış hedeflerini sağlayabilen, Mevcut müşteri memnuniyet ve sürekliliğini korumak/geliştirmek odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması PROMEGA AMBALAJ , ambalaj sektöründe yetenekli makinaları ile bobin etiket ve tekli ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Ambalaj Sektöründe üretim yapmakta olan firmamızda çalıştırılmak üzere "Saha Satış Temsilcileri" aramaktayız. Satış Temsilcisi, çalıştığı bölgesinde, yeme içme sektöründe yemeklerden sonra verilen tekli ıslak mendilin satışını yapacaktır. Herhangi bir ürün taşıma, sevkiyat , tahsilat yapmayacaktır. Sadece sipariş alma görevinde çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen saha satış tecrübesine sahip Düzenli çalışma saatleri ve prensipli çalışmaya uygun Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Saha satışında kariyer sahibi olmayı hedefleyen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, randevulu-randevusuz ziyaretler gerçekleştirebilecek İkna kabiliyeti ve iş takibi güçlü Performansı ile orantılı yüksek kazanç hedefleyen Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden , hedefleri olan,  Genç emeklilere uygun, 1350 TL Maaş + Yemek + Yol + Sigorta +  Yüksek Prim Sistemi ile çalışacak.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetmek, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Ambalaj malzemeleri üretim ve toptan satışını yapan firmamız için Şirket içerisinde görev alacak Satış ve Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip satış ve pazarlama konusunda deneyimli 35 yaşını aşmamış, Bağcılar ve civarında ikametgah eden, Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Yıldız Plastik Sanayi İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması FİRMAMIZ PLASTİK VE AMBALAJ MALZEMELERİ ÜRETİM VE TOPTAN YERİDİR. *YOĞUN TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDECEK * ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP *EN AZ LİSE MEZUNU * 20 YAŞINI DOLDURMUŞ OLAN BAYAN ARKADAŞA İHTİYACIMIZ VARDIR.BAĞCILAR CİVARI OTURANLAR TERCİHİMİZDİR.

  Aranan Nitelikler ​ 35 yaşını aşmamış, tercihen bayrampaşa ve civarında ikametgah eden, Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sekreter

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul'daki satış-pazarlama organizasyonumuzda yer alacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler   Kağıt,matbaa veya kırtasiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İstanbul kağıt-matbaa sektörüne hakim, Bay,Bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan, Seyahat engelli bulunmayan, Tercihen İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Tercihen üniversite mezunu.          

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Plasiyer, Sorumlu

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması • İnsan Kaynakları ve Toplam Kalite Yönetim Müdürüne bağlı olarak Kalite Güvence Sistemi çalışmalarından sorumlu olacak, • ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belge alım çalışmalarında  tüm sürecin içinde yer almış, ISO Standartlarına hakim, • Fabrikada var olan, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS1800 uygulamalarının sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, • Kendi konusu ile ilgili tedbirleri alarak Kalite Belgelerinin devamlılığını sağlayacak, • Kalite yönetim süreçlerinin şirket hedefleri doğrultusunda yürütülmesini sağlayacak, • Firma süreçlerini takip edip, süreçlere yönelik standart ve norm oluşturulması ya da revize edilmesi çalışmalarına katkıda bulunacak, • İç kalite denetimlerinde görev alacak, • Belgelendirme denetimlerinde firmamızı temsil edebilecek,    

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, • İleri derecede İngilizce bilen, • MS Office programlarına hakim • Ekip çalışmasını benimsemiş, • Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, • En az 3 yıl Kalite Güvence Yöneticiliği deneyimi olan, • Fabrika ortamında çalışmaya engel sağlık sorunları olmayan, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ilişki yönetimi kuvvetli, • Müşteri odaklı  düşünebilen, iç ve dış müşteri şikâyetleri yönetimi konusunda tecrübeli • İş takip yeteneği yüksek, • 35 yaşını aşmamış • Askerliğini tamamlamış, • Avrupa yakasında, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Şirinevler, Topkapı, Bağcılar güzergahında ikamet eden  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Alış ve satış faturalarının girilmesi, Muhasebe kayıtlarının, finansal verilerin raporlanması Çek ve banka kayıtlarının tutulması, stok ve sipariş takibinin yapılması, Cari hesap, borç ve alacak kayıtlarının tutulması, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapılması, Aylık periyotta genel muhasebe için evrakların hazırlanması, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarının tutulması. işlerini yapacak Bay/Bayan ''Ön Muhasebe Personeli'' aranmaktadır. Firmamız KARTAL bölgesindedir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olan (MYO yada ön-lisans muhesebe mezunu tercih sebebidir.) Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MIKRO XV Muhasebe programına hakim, Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız bir şekilde kayıt altına alabilecek, Sipariş, Cari, Fatura ve Stok takibi yapabilen, Banka işlemleri ve günlük kasa takibi yapabilecek. 25 - 35 yaş aralığında, MICROSOFT OFFICE programlarını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden ( Kartal civarı tercih sebebidir. ), Erkek adaylar için Askerliğini yapmış, Bay veya Bayan Muhasebe Elemanı arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Fabrikada, Bakım Müdürlüğüne bağlı olarak Mekanik Bakım ve Kazan Dairesinin verimli bir şekilde çalışmasından sorumlu olacak, Bakım-onarım (planlı, kestirimci ve arizi bakım) planlarını yapacak, Bakım onarım işlerinin sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, Kendi konusu ile ilgili olarak gereken tebirleri alıp, üretimin devamlılığını sağlayacak, Sistemin içinde ve gelecekte yapılması muhtemel revizyonlarda etkin rol alacak, Proje, ekip çalışması yapmaya uygun, Montaj ve demontaj işlerinin doğru ve zamanında yapılmasını sağlayacak, Bakım planlama konularında bilgili, Bakım ekibini etkin olarak yönetebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgisayar çizim programlarını kullanabilen, Bakım onarım için yeni sistemler dizayn edebilen, Fabrika ortamında çalışmaya engel sağlık sorunları olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İleri derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa yakasında; Küçükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Şirinevler, Merter, Bağcılar güzergahlarında ikamet eden,  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Ekim 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Fabrika Bakım Müdürlüğü bünyesinde, Elektrik Bakım Bölümünde çalışacak, Sistemin iyileşmesi ve performansının artırılması için tespitlerde bulunacak, Kendi konusuyla ilgili olarak gereken tedbirleri alarak üretimin devamlılığını sağlayacak, Sistemin içinde ve gelecekte yapılması muhtemel otomasyon ve enstrümanların seçimi, montajı ve işletilmesi işlerinin doğru yapılmasını sağlayacak, Elektronik programlama konularında yazılımların hazırlanmasını, gerekli yedeklerin alınmasını sağlayacak, Elektronik arıza izlemesi yaparak, ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri ve düzeltmeleri yapacak veya yaptıracak, Planlı bakım onarım konularında bilgili, Bakım ekbini etkin olarak yönetebilecek, Proje, ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomasyon ve tahrik sistemerinden anlayan, Siemens S5, S7 bilen, DCS ve QCS konularında bilgili, Hidrolik, pnömatik konularına hakim, Tercihen programlama, back-up alma, yedekleme ve arıza izleme konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Fabrika ortamında çalışmaya engel sağlık sorunları olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İleri derecede ingilizce bilen, Askerliğini yapmış, Avrupa yakasında; Küçükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Şirinevler, Merter, Bağcılar güzergahlarında ikamet eden      

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İNLİNE ve SLOTER USTASI (USTA-OPERATÖR) EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ BASKI VE KLİŞE AYARLARINI HIZLI ŞEKİLDE YAPAN ÜRETİM VE KALİTEYE ÖNEM VEREN FAZLA MESAİ YAPABİLECEK İNLİNE VE SLOTER BAKIMLARINI  ve KONTROLLERİNİ ZAMANINDA YAPIP İLGİLİ KİŞİLERE İLETECEK İŞ DİSİPLİNİNE ÖZEN GÖSTERİP DEVAMSIZLIK YAPMAYACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 2  BAY PERSONEL ALINACAKTIR.  

  Aranan Nitelikler EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ BASKI VE KLİŞE AYARLARINI HIZLI ŞEKİLDE YAPAN ÜRETİM VE KALİTEYE ÖNEM VEREN FAZLA MESAİ YAPABİLECEK İNLİNE VE SLOTER BAKIMLARINI  ve KONTROLLERİNİ ZAMANINDA YAPIP İLGİLİ KİŞİLERE İLETECEK İŞ DİSİPLİNİNE ÖZEN GÖSTERİP DEVAMSIZLIK YAPMAYACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 2  BAY PERSONEL ALINACAKTIR.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta, Operatör

 • İş Açıklaması OLUKLU USTASI (USTA-OPERATÖR)   EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜNDE UZUN SÜRE ÇALIŞAN ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN KONTROLU YAPABİLECEK GÜNLÜK ÜRETİMİ RAPOR EDEBİLECEK ÜRETİM PLANINDA İSTENİLEN ŞEKİLDE ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRECEK PERSONEL YÖNETİMİNE HAKİM OLUKLU MAKİNASININ ARIZALARINI RAPOR EDİP İLGİLİ KİŞİLERE İLETECEK NİŞASTA HAZIRLAMA VE KAZAN DAİRESİ BİLGİSİ OLAN İŞİ SAHİPLENİP GÜNLÜK TONAJI ARTIRACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY PERSONEL ALINACAKTIR   OLUKLU GRUPÇU (ELEMAN)   EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ ÜRETİM PLANINA GÖRE BOBİNLERİ MAKİNAYA YERLEŞTİRİP ÜRETİM AKIŞINI TAKİP EDEBİLECEK OLUKLU USTASININ TALİMATLARINA UYABİLECEK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK OLUKLU MUKKAVA SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 3 BAY PERSONEL ALINACAKTIR.  

  Aranan Nitelikler OLUKLU USTASI (USTA-OPERATÖR)   EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ OLUKLU MUKAVVA SEKTÖRÜNDE UZUN SÜRE ÇALIŞAN ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN KONTROLU YAPABİLECEK GÜNLÜK ÜRETİMİ RAPOR EDEBİLECEK ÜRETİM PLANINDA İSTENİLEN ŞEKİLDE ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRECEK PERSONEL YÖNETİMİNE HAKİM OLUKLU MAKİNASININ ARIZALARINI RAPOR EDİP İLGİLİ KİŞİLERE İLETECEK NİŞASTA HAZIRLAMA VE KAZAN DAİRESİ BİLGİSİ OLAN İŞİ SAHİPLENİP GÜNLÜK TONAJI ARTIRACAK ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY PERSONEL ALINACAKTIR   OLUKLU GRUPÇU (ELEMAN)   EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ ÜRETİM PLANINA GÖRE BOBİNLERİ MAKİNAYA YERLEŞTİRİP ÜRETİM AKIŞINI TAKİP EDEBİLECEK OLUKLU USTASININ TALİMATLARINA UYABİLECEK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK OLUKLU MUKKAVA SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 3 BAY PERSONEL ALINACAKTIR.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Usta, Operatör

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?