Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu kağıt,karton üretimi yapan fabrikamızın Satış&İhracat Müdürlüğü kadrosunda görev alacak İhracat Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yabancı dilde eğitim veren Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun İngilizce dilini ve yazışmasını iyi derecede bilen.İkinci yabancı dil tercih sebebidir. Dış ticaret,dökümantasyon ve İhracat konusunda tecrübeli Ms Office programları kullanabilen Tercihen Temizlik Kağıtları konusunda ihracat tecrübesi olan Sık ve düzenli Yurt dışı pazarlama seyehatlerine çıkabilecek Erkek,Askerliğini yapmış,35 yaşını aşmamış,B sınıfı sürücü belgesi sahibi İzmir İlinde ikamet eden/edebilecek

 • Finans Uzmanı (Sap)
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için FİNANS UZMANI arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Beylikdüzü FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Kasa,Banka,Cari ve Kredi hesaplarının takibini ve mutabakatını yapabilecek, Müşterilerin ve İşletmenin Çek/Senetlerinin takibinde uzman, SAP (FI) Modulünün ilgili konularında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarına çok iyi derecede hakim, İşinde titiz,özenli,disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl çalışmış olan, Beylikdüzü civarinda oturan Sigara kullanmayan, TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Depo Sevkiyat Personeli
  Elif Ambalaj
  İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İkitelli-Başakşehir deki oluklu mukavva ambalaj fabrikamızın sevkiyat bölümünde sevkiyat organizasyonunu yapabilecek , ürün sayımı ve araçlara sevkini sağlayabilecek kabiliyete sahip sevkiyat personeli

  Aranan Nitelikler * Asgari lise mezunu *Dikkatli, pratik, dürüst ve çalışkan *Askerlik sorunu olmayan *Sayısal zekası güçlü (matematik) *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek *Sigara içmeyen 40 yaşını aşmamış bay elemanlar alınacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 yabancı sermayeli, sektöründe öncü firmamız için "KALİTE KONTROL ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Kalite kontrol proseslerinde en az 1 yıl deneyimli (tercihen ambalaj sektöründe), Laboratuvar cihazları ve kullanışları hakkında bilgi sahibi olan, Ürün kalite standartları konusunda donanımlı, MS Office programlarını etkin kullanan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 yabancı sermayeli, sektöründe öncü firmamız için "MEKANİK BAKIM ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (Tercihen MYO) Makina Bölümü mezunu, Mekanik Bakım konusunda en az 1 yıl deneyimli, İşletmede çıkacak her türlü mekanik arızaya müdahale edebilecek, Planlı/periyodik ve plan dışı bakımları yapabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ambalaj Ürünlerinin yurtdışı ithalat - ihracat faaliyetlerini yürütmek,'' Uluslararası sevkiyat süreçlerinin yürütülmesi'' ,gerekli yazışmaları İngilizce yapabilmek , yabancı firmalar ile ilişkileri yönetebilecek, müşteri temsilcisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren ihracatçı firmamız , Avrupa’da ki küçük ve orta ölçekli şirketlere ambalaj malzemesi tedariği sağlamaktadır. İyi seviyede İngilizce bilen, yazılı ve sözlü olarak Yurtdışındaki imalatçı firmalara siparişleri geçmek, ve ürün tedariği sağlamak ve ürünlerin müşteriye sevkiyatını ayarlayıp organize etmek. Yeni imalatçı bulmak, fiyat araştırması yapmak MS Office Programlarına hakim, Mevcut müşterilere fiyat teklifleri geçmek, ve alınan siparişleri takip etmek Daha önce iş deneyimi olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan kağıt,karton Fabrikamızın güç merkezinde görev alacak Kazancı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi veya Meslek yüksek okullarının,Makina,Motor veya Elektrik bölümlerinden mezun Erkek,Askerliğini tamamlamış,35 yaşını aşmamış,Vardiyalı çalışabilecek Skoç tipi kazanlarda çalışmış Makina mühendisleri odası tarafından verilen Sanayi tipi kazancılık belgesi olan Kompresör bakımları,Doğalgaz işletimi ve bakımları konusunda tecrübesi olan

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır İnsan Kaynakları alanında seçme & yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlığını yaptığımız, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kendinden yapışkanlı etiketlik ve kimyasalların önde gelen üreticilerinden biri olan müşterimiz için Yurt Dışı Satış Asistanı arıyoruz. Çalışma Lokasyonu; Beylikdüzü'dür. Yakın lokasyonda ikamet eden ve İngilizce bilen adaylar değerlendirilecektir. Satış ekibinin seyahat ve ziyaretlerini destekleyecek, ofis işlerinin takibi Sipariş almak ve siparişlerin zamanında sevk edilebilmesi için planlama departmanı ile etkin iletişim kurmak Gerekli durumlarda, siparişlerin durumu hakkında müşteri ile iletişim kurmak İlgili departmanlar ile iletişim kurarak, müşteri ihtiyaçlarının ve sorunlarının hızla giderilmesini sağlamak Satış sürecinin öncesinde ve sonrasında, satışı destekleyecek, müşteri servisini güçlendirecek, müşteri riskini azaltmaya dönük tüm çalışmalarda aktif görev alınması, ​FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat satış bölümlerinde, müşteri hizmetleri görevinde, en az 1-2 yıl deneyimli, İngilizce (önemli) ve Türkçe dillerinde, iyi yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti olan, Müşteri odaklı zihniyet sahibi, Çalışkan, takım ortamında aktif ve etkin, iş disiplini ve iş takip kabiliyeti yüksek, Office programlarını kullanabilen, SAP programı bilen,

 • Üretim Mühendisi
  Adecco
  İzmir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Üretim Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Söz konusu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı karar verebilen, Sayısal verilere hâkim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Makine Operatörü
  Adecco
  İzmir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ‘Makine Operatörleri’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az teknik lise mezunu, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Vıp Çağrı Merkezi Temsilcisi- Ben İyiyim Diyenler
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması BEN BU PİYASININ EN İYİ ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞÇISIYIM DİYENLER!! Sizi bekliyoruz.. 5.000 TL, 10.000 TL prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • Pazarlama Direktörü
  Optimum Danışmanlık Hizmetleri
  İzmir, Manisa, Uşak 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ambalaj sanayi alanında faaliyet gösteren ve üretim tesisi MANISA'da bulunan firmamıza "PAZARLAMA DİREKTÖRÜ" aranmaktadır. İş tanımı Kurumsal pazarlama stratejileri ile uyumlu bir şekilde şirketin pazarlama planının tanımlanması, oluşturulması ve uygulanmasını sağlamak, Şirketin hizmet ve/veya ürün portföyü için pazarlama plan ve stratejilerinin hazırlanmasını sağlamak, Şirketin çıkarları doğrultusunda departmanın bütçesinin hazırlanması, gözlemlenmesi ve yürütülmesini sağlamak, Kendi sorumluluğundaki ekibin ve ekipmanların yönetimini sağlamak, Pazarlama faaliyetlerinin karlılık analizini yapmak ve kontrol etmek; Şirketin diğer birimleri ile faaliyetlerini koordine etmek. Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek, Marka bütçelerinin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlamak, ajans ilişkilerini koordine etmek, reklam ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri yönetmek, Hedefler doğrultusunda pazarlama bütçesinin oluşturulmasını sağlamak, tüm pazarlama aktivitelerini bütçe çerçevesinde yönetmek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme, İktisat gibi yönetim bilimleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Pazarlama yönetimi konusunda reel hızlı tüketim sektöründe paralel görevde en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi Pazarlama tecrübeleri sırasında gerek geleneksel kanal, gerekse modern kanalı yönetmiş Mesleki trendleri ve güncel global gelişmeleri takip eden, Liderlik vasfına sahip, yönetsel becerileri gelişmiş, etki alanı güçlü Stratejik ve Vizyoner Manisa ve /veya İzmir'de ikamet eden, edebilecek,

 • Bakım Mühendisi
  Adecco İzmir
  İzmir 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.·

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· Tercihen Almanca bilgisine sahip İstekli, azimli, teknik anlamda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Depo Sorumlusu
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'DEPO SORUMLUSU' arıyoruz. Depoya gelen ve çıkan malzemelerin bilgisayar ortamında kayıtlarını tutmak. Gelen malzemelerin irsaliye kayıtlarını depo kayıtlarına girmek. Gelen malzeme faturalarını satın almaya sevk etmek. Üretim talepleri doğrultusunda malzeme hazırlamak ve malzemeleri üretime sevk etmek. Sevk irsaliyelerini kesmek ve sisteme girişini yapmak. İade malzemeleri hazırlamak ve ilgili firmaya sevk etmek. Asgari stok seviyelerini takip ederek, malzeme talebi için ilgili birimi bilgilendirmek. Depo tertip, düzen ve temizliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Depoculuk ve stok yönetimi sistemlerini bilen. Depo faaliyetlerinde min. 8-10 yıl tecrübeli. Bilgisayar ve ofis programlarını aktif kullanabilen. İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş.

 • Dönemsel Grafik Tasarımcı
  Manpower Bakırköy
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şekerleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere 3 ay süre ile çalışacak 'Dönemsel Grafik Tasarımcı' arayışımız mevcuttur. Ambalaj çalışması Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası uygulamaların takibi Sorumluluğunu aldığı işin her aşamasının takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun 21-30 yaş arasında, Tercihen ambalaj konusunda deneyimli, En az 2 yılık tecrübe sahibi, Macintosh bilgisayar kullanabilen, Adobe IIIustrator,Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Flash, Microsoft Ofis programlarında deneyimli, Genel web tasarımı bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun.

 • İş Açıklaması Firmamız ürünlerinin Satış ve Pazarlamasını yürütecek ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ ve Satış Temsilcisi aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * Zincir Marketler ve Toptan kanalında deneyimli, * Ekip yönetiminde tecrübeli, Bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, Perakende sektöründe ve gıda dışı ambalaj ürünlerinde(tercih sebebi) tecrübeli, Koordinasyon, organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, * Aktif araç kullanabilebilen, ANKARA İlinde ikamet eden * Bay veya Bayan

  Aranan Nitelikler Birlikte çalıştığı ekibi şirketin hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, Periyodik müşteri ziyaretleri yapmak ve raporlamak, Şubelerin satış arttırıcı faaliyetlerin planlanması ve uygulanmasını sağlamak, Bölge ile merkez arasındaki koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak

 • Muhasebe Şefi
  As Plastik ve Ambalaj
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Plastik ve ambalaj sektöründeki fabrikamızda görev almak üzere "MUHASEBE ŞEFİ " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Mesleğinde en az 5 yıl ve üzeri deneyim sahibi, · Genel muhasebe ve cari hesap bilgisine sahip, · Maliyet muhasebesine hakim, · Vergi usül kanununa hakim, · Şirket üst yönetimine finansal, maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, · İmalat, İthalat-ihracat ve KDV iadesi uygulamalarında tecrübeli, · Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Mali Mevzuat uygulamalarına hâkim, güncel değişiklikleri düzenli takip edebilecek, · Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi ve Finansman konularında deneyim sahibi · MS Office uygulamalarına hakim ve etkin biçimde kullanabilen, · Tercihen MİCRO muhasebe programını bilen · Ekip çalışmasına önem veren, · Askerlik görevini tamamlamış, · İstanbul Beylikdüzü Esenyurt ve Avcılar civarında ikamet eden · BAY PERSONEL

 • İhracat & Satış Uzmanı
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması · Mevcut portföyümüzdeki müşterilerimizle ilişkileri şirket vizyonu ve ilkelerine göre sürdürmek; · Yurtdışı ve Yurtiçi'nde potansiyel müşteri araştırması yapmak, uygun olanları ile teknik ve ticari ilişki geliştirmek; · Sorumlu olduğu portföyle ilgili siparişten tahsilata kadar lojistik,finansal ve tüm operasyonları yönetmek; . Sıcak satış yapmak. . Faaliyetleri yöneticiye düzenli raporlamak ve analiz etmek.

  Aranan Nitelikler . B2B ve Dijital Satış Pazarlama konularında temel bilgi ve en az 3 yıl tecrübe sahibi ; · Tercihen ambalaj sektöründe tecrübeli ; · Üniversitelerin Mühendislik (Endüstri,Makine,Kimya,Gıda) ya da İşletme,Ekonomi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun ; . İyi derecede (Okuma,Konuşma,Yazma) İngilizce bilen ; . Seyahat engeli olmayan ; . Askerlikle ilişiği olmayan ; · Beylikdüzü – Çorlu arasında ikamet eden; Adayların info@palplastik.com e-mail adresimize cv göndermeleri gerekmektedir.

 • Üretim Mühendisi
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması -Plastik Ambalaj üretiminde, hammaddeden sevkiyata, tüm üretim proses (ekstruder,matbaa,laminasyon,dilimleme,kesme) faaliyetlerinin kontrolü, yürütülmesi ve yönetilmesi. -İlgili personelin sevk ve yönetimi. -Teknik bakım onarım, revizyon, iyileştirme çalışmalarının yapılması ve yönetilmesi. -Tüm bu faaliyetlerin üst yönetime raporlanıp, analiz edilmesi.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine,Endüstri,Kimya,Mekatronik Bölümlerinden mezun. -İyi derecede İngilizce,excel,powerpoint bilen. -Çözüm odaklı ve pozitif düşünen. -Tercihen minimum 2 yıl iş tecrübeli. -Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adayların). -Beylikdüzü-Çorlu E-5 güzegahında ikamet eden. Aranan niteliklere uygun adaylar, özgeçmişlerini info@palplastik.com elektronik posta adresine gönderebilirler.

 • İş Açıklaması Müşterilerimize Sevk Edilecek Malzemeleri Hazırlanmasını Ve Sevkiyatını Yapacak,

  Aranan Nitelikler SRC2-SRC4 ve Psikoteknik Belgeli, En Az B Sınıfı Ehliyete Sahip Deneyimli Takım Arkadaşları Alınacaktır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU, LOGO VE THREECOLOR PROGRAMLARINA HAKİM NOSAB VE NİLTİM MAGAZA CARİ TAKİPLERİNİ YAPABİLECEK MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, GÜLERYÜZLÜ, DİSİPLİNLİ, ÇALIŞKAN, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

 • Kalite Güvence Sorumlusu
  Zet Farma Lojistik
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider Firmamızın Kıraç lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Mümessil Ecza Depoları ile ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak ilacın üretiminden tüketiciye ulaşmasına kadar gerekli Kalite Güvence Sistemlerinin yasa ve yönetmeliklere uyumunu sağlayacak, Sorumluluk alanıyla ilgili raporlamaları yapacak, Ürün kalitesiyle ilgili müşteri şikayetlerini cevaplandıracak ve hataları önlemeye yönelik çalışmaları yapacak, Göreviyle ilgili dokümantasyonların tam ve eksiksiz olmasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Kimya, Biyoloji veya Eczacılık bölümlerinden mezun, İlaç Deposu / Mümessil Ecza Deposu bürokrasisine hakim, Alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, "Kalite Güvence Sorumlusu" aramaktayız.

 • Mavi Yaka Personel
  Zet Farma Lojistik
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İlaç Ambalajlama ve Depolama Alanında faaliyet gösteren firmamızın Esenyurt- Kıraç lokasyonlarında farklı görevlerde görevlendirilmek üzere; * İlaç Ambalajlama işinde çalışacak Ambalaj Personeli (bay- bayan), * Depo Birimi'nde görev alacak Depo Elemanı (bay), * Sevkiyat Birimi'nde çalışacak E sınıfı ehliyeti olan Şoför (bay),

  Aranan Nitelikler * Ekip çalışmasına uyumlu, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Tercihen en az lise mezunu, takım arkadaşları alınacaktır.

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamızda “YALIN ÜRETİM MÜHENDİSİ” pozisyonunda ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden (tercihen Makine Mühendisliği) mezun, Üretim ve süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen, Yalın üretim sistemi ve teknikleri hakkında geniş bilgi sahibi, Üretim sahasında çalışmayı seven, iletişim ve ikna becerisi yüksek, Yönetim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Yüksek derecede sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Güçlü proje yönetimi ve raporlama becerilerine sahip, sunum kabiliyeti yüksek, Sonuç odaklı, sistematik ve analitik düşünce sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Bölümünde sürekli iyileştirme için Yalın Üretim, Kaizen projelerini koordine etmek, Üretim akışının sağlanması ve ilgili personelin sevk ve idaresini sağlamak, Verimlilik çalışmalarında verilen toplanması ve takibinde aktif rol oynamak, Yalın üretim tekniklerinin etkin bir şekilde uygulanmasında aktif rol almak, Yalın üretim tekniklerinin eğitimini vermek ( 5S, TPM, SMED, VSM, KANBAN vb.) ve sahada uygulamak, Üretim yöneticiliklerinden gelecek talepler doğrultusunda üretim süreçlerinde verilerin toplanması, analiz edilmesinde destek olmak, Üretim faaliyetlerini iş sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun gerçekleştirmek.

 • Finans Elemanı
  Mayaform
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Avcılar'da Karton Bardak ve Plastik Gıda Ambalajı imalatı yapan firmamıza "FİNANS ELEMANI" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı Gerçekleşen tüm banka işlemlerinin takibi, Günlük, Haftalık ve Aylık nakit akışlarının takibi, Banka Kredilerinin takibi ve ödemleri, Banka ve Çek-Senet ödemelerinin takibi, Ödeme tablolarının oluşturulması ve takibini sağlamak, Vade Kontrollerinin yapılması, Ödeme Performanslarının çıkartılması, Finansal Raporlamaların yapılması

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Tercihen Netsis programını bilen, Temel muhasebe bilgisi ve finans alanında deneyimli, İş planı, evrak takibi ve dosyalama konusunda özenli çalışma prensibine sahip, İyi derecede Microsoft Ofis Programı Kullanabilen ( Tercihen Excel ve Word) Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Avcılar bölgesinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için MUHASEBE UZMANI arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Beylikdüzü FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler ​ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derece SAP bilgisi olan, Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, Genel & Maliyet muhasebesinde sorumluluk alabilecek, Yurtdışı firmalarımızın tüm muhasebe işlerini İstanbul ofisten takip edecek, Gerektiğinde yurt dışı firmamıza da gideceği için seyahat engeli olmayacak, Mali müşavirlik belgesi olursa çok iyi olur, 25-35 yaşlarında, Aktif bir görev üstlenecek, Disiplinli, pratik, düzenli, girişken

 • İş Açıklaması Türkiye’nin kimya sektöründeki ilk 100 ihracatçısından biri olan ve küresel pazarın farklı endüstrilerine hizmet eden UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş., dünyanın lider Sodyum Karboksimetil Selüloz ve Polianyonik Selüloz üreticilerinden biridir. Sektöründe lider şirketimizin gelişen organizasyonunu daha da büyütmek için, Müşterilere teknik çözümler sunabilecek, Üretim, satış ve Ar-Ge departmanlarına destek sağlayabilecek, Ürün uygulamasını destekleyici müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Kağıt prosesi ve/veya kağıt proses kimyasalları konusunda deneyimli, Üniversite mezunu, Aydın’da ikamet edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayıp, sık sık seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Aktif araç kullanabilen ve İngilizce'ye son derece hakim adaylar tercih sebebi olacaktır. Başvuruda bulunacak adayların, "ilgili kriterleri sağladığını açıkça belirten" bir ön yazı ile başvuru yapmasını rica ederiz.

 • Makine Operatörü
  Karali Çay
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması FİRMAMIZIN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE EYÜP İLÇESİNDE BULUNAN ÜRETİM TESİSİMİZDE, OTOMATİK ÇAY DOLUM (TEA BAG MAKİNESİ) MAKİNESİNİN ÇALIŞABİLİRLİĞİNİ SAĞLAYABİLECEK, ORTAYA ÇIKAN ARIZALARA HIZLI VE DOĞRU MÜDAHALE EDEBİLECEK, ÇÖZÜLMEYECEK SORUNLARDA YETKİLİ SERVİS İLE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İLGİLİ BÖLÜMLERDEN EN AZ LİSE MEZUNU OLMAK İŞ AHLAK VE DİSİPLİNİNE SAHİP OLMAK VARDİYALI ÇALIŞMAYA UYGUN OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMAK

 • Satış ve Pazarlama Temsilcisi
  İzpak Gıda Ambalaj
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Mersin(İçel) 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İZPak Gıda Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Yerini Almış. Baskılı ambalaj sektöründe çalışacak kendine güvenen aktif ve iş planlaması yapabilen cefa, Restaurant, Otel ve benzeri müşterilere baskılı ürünlerin Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil, satışı yapabilecek Bay ve Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil, Satışı Konusunda tecrübeli Gıda Ambalaj ve Paketleme konusunda bilgili Müşteri portföyünü geliştirmeyi hedefleyen Sektörle ilgili fiyat teklifi verip satış yapabilen En az 2 Yıl tecrübeli Sektörde işte çalışmış Müşteri ziyaretlerinden galibiyetle ayrılmaya odaklı Şirket hedeflerini 12’den vurma konusunda kararlı olan Bahaneleri ile değil, şahane işleri ile fark yaratan Sürücü ehliyeti olan Seyahat engeli olmayan Problem çözme ve verimlilik artırıcı çalışmalara ilgi gösterip, gelişmeye ve öğrenmeye açık İnsan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, iş konusunda takipçi, ekip çalışmasına yatkın Hızlı problem çözebilen, İnisiyatif kullanabilen, sistematik çalışma tarzını benimsemiş Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan Bay-bayan

 • İş Açıklaması Haftanın 5 günü 08:00-17:30 mesai saatleri arasında firmanın Hadımköy'deki ofisinde 6 ay dönemsel süreyle görev yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ KARTON AMBALAJ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN 'DÖNEMSEL OFİS ASİSTANI' ARAMAKTAYIZ. En az lise mezunu, 25-30 yaşları arasında, Min. 1-2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, presentable, Bayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?