Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Üretim Mühendisi
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması -Plastik Ambalaj üretiminde, hammaddeden sevkiyata, tüm üretim proses (ekstruder,matbaa,laminasyon,dilimleme,kesme) faaliyetlerinin kontrolü, yürütülmesi ve yönetilmesi. -İlgili personelin sevk ve yönetimi. -Teknik bakım onarım, revizyon, iyileştirme çalışmalarının yapılması ve yönetilmesi. -Tüm bu faaliyetlerin üst yönetime raporlanıp, analiz edilmesi.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine,Endüstri,Kimya,Mekatronik Bölümlerinden mezun. -İyi derecede İngilizce,excel,powerpoint bilen. -Çözüm odaklı ve pozitif düşünen. -Tercihen minimum 2 yıl iş tecrübeli. -Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adayların). -Beylikdüzü-Çorlu E-5 güzegahında ikamet eden. Aranan niteliklere uygun adaylar, özgeçmişlerini info@palplastik.com elektronik posta adresine gönderebilirler.

 • İhracat & Satış Uzmanı
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması · Mevcut portföyümüzdeki müşterilerimizle ilişkileri şirket vizyonu ve ilkelerine göre sürdürmek; · Yurtdışı ve Yurtiçi'nde potansiyel müşteri araştırması yapmak, uygun olanları ile teknik ve ticari ilişki geliştirmek; · Sorumlu olduğu portföyle ilgili siparişten tahsilata kadar lojistik,finansal ve tüm operasyonları yönetmek; . Sıcak satış yapmak. . Faaliyetleri yöneticiye düzenli raporlamak ve analiz etmek.

  Aranan Nitelikler . B2B ve Dijital Satış Pazarlama konularında temel bilgi ve en az 3 yıl tecrübe sahibi ; · Tercihen ambalaj sektöründe tecrübeli ; · Üniversitelerin Mühendislik (Endüstri,Makine,Kimya,Gıda) ya da İşletme,Ekonomi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun ; . İyi derecede (Okuma,Konuşma,Yazma) İngilizce bilen ; . Seyahat engeli olmayan ; . Askerlikle ilişiği olmayan ; · Beylikdüzü – Çorlu arasında ikamet eden; Adayların info@palplastik.com e-mail adresimize cv göndermeleri gerekmektedir.

 • İş Açıklaması İlaç Ambalajlama ve Depolama Alanında faaliyet gösteren firmamızın Esenyurt- Kıraç lokasyonlarında farklı görevlerde görevlendirilmek üzere; * İlaç Ambalajlama işinde çalışacak Ambalaj Personeli (bay- bayan), * Depo Birimi'nde görev alacak Depo Elemanı (bay), * Sevkiyat Birimi'nde çalışacak E sınıfı ehliyeti olan Şoför (bay),

  Aranan Nitelikler * Ekip çalışmasına uyumlu, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Tercihen en az lise mezunu, takım arkadaşları alınacaktır.

 • İş Açıklaması İzmir'de yer alan ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamızda "Bakım Onarım Teknisyeni” pozisyonu için arayışımız bulunmaktadır. Talimatlar doğrultusunda ekipmanların ve yardımcı işletmelerin periyodik ve yıllık bakımlarını yapılması, Bildirilen mekanik arızaların tamir edilmesi, arıza kaydı ve parça değişimlerinin not edilmesi, Tamir ya da bakım operasyonu yürütülen makinanın kapatılmasını ve güvenliğe alınması, Bakım süreçlerinin iyileştirme süreçlerine destek verilmesi, Makinelerde oluşan arızalara gerekli müdahaleleri yapacak ve tekrar oluşmaması için gerekli önlemleri alacak, Gerekli bakım prosedürlerini planlayacak, planlı bakımları uygulayacak ve/veya uygulanmasını sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen MYO mezunu Mekanik bakım üzerine en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen talaşlı imalat tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına ve anlık sorun çözebilme yetkinliğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için MUHASEBE UZMANI arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Beylikdüzü FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler ​ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derece SAP bilgisi olan, Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, Genel & Maliyet muhasebesinde sorumluluk alabilecek, Yurtdışı firmalarımızın tüm muhasebe işlerini İstanbul ofisten takip edecek, Gerektiğinde yurt dışı firmamıza da gideceği için seyahat engeli olmayacak, Mali müşavirlik belgesi olursa çok iyi olur, 25-35 yaşlarında, Aktif bir görev üstlenecek, Disiplinli, pratik, düzenli, girişken

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ambalaj sanayi alanında faaliyet gösteren ve üretim tesisi MANISA'da bulunan firmamıza "PAZARLAMA DİREKTÖRÜ" aranmaktadır. İş tanımı Kurumsal pazarlama stratejileri ile uyumlu bir şekilde şirketin pazarlama planının tanımlanması, oluşturulması ve uygulanmasını sağlamak, Şirketin hizmet ve/veya ürün portföyü için pazarlama plan ve stratejilerinin hazırlanmasını sağlamak, Şirketin çıkarları doğrultusunda departmanın bütçesinin hazırlanması, gözlemlenmesi ve yürütülmesini sağlamak, Kendi sorumluluğundaki ekibin ve ekipmanların yönetimini sağlamak, Pazarlama faaliyetlerinin karlılık analizini yapmak ve kontrol etmek; Şirketin diğer birimleri ile faaliyetlerini koordine etmek. Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek, Marka bütçelerinin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlamak, ajans ilişkilerini koordine etmek, reklam ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri yönetmek, Hedefler doğrultusunda pazarlama bütçesinin oluşturulmasını sağlamak, tüm pazarlama aktivitelerini bütçe çerçevesinde yönetmek

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İşletme, İktisat gibi yönetim bilimleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Pazarlama yönetimi konusunda reel hızlı tüketim sektöründe paralel görevde en az 8 - 10 yıl deneyim sahibi Pazarlama tecrübeleri sırasında gerek geleneksel kanal, gerekse modern kanalı yönetmiş Mesleki trendleri ve güncel global gelişmeleri takip eden, Liderlik vasfına sahip, yönetsel becerileri gelişmiş, etki alanı güçlü Stratejik ve Vizyoner Manisa ve /veya İzmir'de ikamet eden, edebilecek,

 • Sekreter
  Ünirep Kimya ve Kağıt
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması * Şirketin telefon trafiğini yönetmek, * Gelen kargoların kayıt altına alınarak ilgili kişilere teslim edilmesini sağlamak, * Postaya verilecek zarfları ayarlamak ve PTT'ye gönderilmesini sağlamak, * Ofisteki arkadaşların istekleri doğrultusunda faks, scan ve fotokopi işlerini takip etmek, * Yurtiçi uçak rezervasyonu yapmak, * Seyahate gidecek arkadaşların havalimanından araç kiralama işlemlerini yaparak ve kendisine bilgi vermek, * İşe geliş ve çıkışların yer aldığı günlük imza cetvelinin takibini yapmak

  Aranan Nitelikler * Office programlarına hakim, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Diksiyonu düzgün, prezantabl, * Dış görünümüne özen gösteren, * Avrupa Yakasında ikamet eden BAYAN SEKRETER aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Üretim Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Söz konusu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı karar verebilen, Sayısal verilere hâkim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Kalite Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Söz konusu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı karar verebilen, Sayısal verilere hâkim, BRC sürecine hâkim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Grup şirketlerimizden, ambalaj sektöründe Tuzla'da faaliyet gösteren firmamıza Satış ve Pazarlama personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, Reklam ve İletişim bölümlerinden mezun Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik Detaycı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay / Bayan çalışma arkadaşı aranıyor.

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Ürün ve malzemelerin sevkiyatı, teslimi

  Aranan Nitelikler B ehliyeti, SRC ve Psikoteknik belgesi olan En az 3 yıl benzer deneyime sahip İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 30- 40 yaş civarında Vardiyalı çalışabilecek İstanbul özellikle Avrupa Yakası güzergahları iyi bilen SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz ambalaj makineleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'DEPO SORUMLUSU' arıyoruz. Depoya gelen ve çıkan malzemelerin bilgisayar ortamında kayıtlarını tutmak. Gelen malzemelerin irsaliye kayıtlarını depo kayıtlarına girmek. Gelen malzeme faturalarını satın almaya sevk etmek. Üretim talepleri doğrultusunda malzeme hazırlamak ve malzemeleri üretime sevk etmek. Sevk irsaliyelerini kesmek ve sisteme girişini yapmak. İade malzemeleri hazırlamak ve ilgili firmaya sevk etmek. Asgari stok seviyelerini takip ederek, malzeme talebi için ilgili birimi bilgilendirmek. Depo tertip, düzen ve temizliğini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Depoculuk ve stok yönetimi sistemlerini bilen. Depo faaliyetlerinde min. 8-10 yıl tecrübeli. Bilgisayar ve ofis programlarını aktif kullanabilen. İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş.

 • Ar-Ge Yöneticisi
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, 40 yılı aşkın bir süredir ambalaj makineleri üretimi gerçekleştiren ve farklı ülkelerde de temsilcilikleri bulunan müşterimiz için ‘’AR-GE YÖNETİCİSİ’’ arıyoruz. Teknik ressamlardan oluşan ekibin yönlendirilmesi ve iş kontrollerinin yapılması, Gerektiğinde teknik çizimlerin yapılması, Üretim departmanı ile koordinasyon sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümleri veya Makine Teknik Yüksek Okulundan mezun, Üretim veya ambalaj sektöründe en az 4 yıl deneyimli, Ekip yönetim tecrübesine sahip, Solidworks, Autocad çizim programlarına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Takip yeteneği gelişmiş, inisiyatif sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Teknik Şef
  Bilkay Grup
  Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Plastik şişe, kapak ve damacana üretiminde hizmet veren firmamız için Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerinde görev alacak Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine, Elektrik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik ve Enjeksiyon, bakım-onarım konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite güvence sistemleri ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetiminde tecrübeli, Gerekli durumlarda insiyatif alabilecek, İyi derecede ingilizce bilen, 35 yaşını geçmemiş,

 • İş Açıklaması Plastik şişe, kapak ve damacana üretiminde hizmet veren firmamız için Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerinde görev alacak Üretim Şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine, Elektrik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik ve Enjeksiyon konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite güvence sistemleri ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetiminde tecrübeli, Gerekli durumlarda insiyatif alabilecek, İyi derecede ingilizce bilen, 35 yaşını geçmemiş,

 • İş Açıklaması Türkiye’nin kimya sektöründeki ilk 100 ihracatçısından biri olan ve küresel pazarın farklı endüstrilerine hizmet eden UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş., dünyanın lider Sodyum Karboksimetil Selüloz ve Polianyonik Selüloz üreticilerinden biridir. Sektöründe lider şirketimizin gelişen organizasyonunu daha da büyütmek için, Müşterilere teknik çözümler sunabilecek, Üretim, satış ve Ar-Ge departmanlarına destek sağlayabilecek, Ürün uygulamasını destekleyici müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Kağıt prosesi ve/veya kağıt proses kimyasalları konusunda deneyimli, Üniversite mezunu, Aydın’da ikamet edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayıp, sık sık seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Aktif araç kullanabilen ve İngilizce'ye son derece hakim adaylar tercih sebebi olacaktır. Başvuruda bulunacak adayların, "ilgili kriterleri sağladığını açıkça belirten" bir ön yazı ile başvuru yapmasını rica ederiz.

 • Process Engineer
  Reed Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an "Process Engineer"for it's multinational company that operates in packaging sector in İstanbul. Responsible from coordination of Production Team and Sales Team.

  Aranan Nitelikler Bachelors Degree in Food Engineering or Chemical Engineering 3-5 years similar experience especially food, dairy or liquid sector. Fluency in English Autocad knowledge No military obligation for male candidates No travel obstacle Excellent communication skills

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj alaninda hizmet veren yabanci menseili firmamiz için 'Mekatronik Bakım Mühendisi' aramaktayiz. İşletmede bulunan elektrik makine ve tesisatının sağlıklı ve en yüksek verimle çalıştırılabilmesi için gereken bakım ve onarımlarının yapılması, Üretim ve yönetim binalarındaki tüm elektriksel ekipmanların bakımı, tamiri ve ihtiyaç planlamasının yapılması, Periyodik (önleyici) bakım, arızaların çözümü, gerekli altyapı ve enerji ihtiyacının temin çalışmalarının yürütülmesi, Sistemlerdeki elektriksel ekipmanların bakımlarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik-Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği mezunu, 4-5 yıl üretim yapan bir firmada bakım, proje veya üretim sorumluluğu almış, PLC ve Makine Kontrol ekipmanları üzerine tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış

 • Satış Danışmanı
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz fason mal satışı gerçekleştiren alüminyum firması için “Satış Danışmanı ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinden başarılı, iletişim becerisi yüksek, Tercihen hizmet sektöründe satış deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, En az lise mezunu, Satış odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasını seven ve etkin iletişim kurabilen. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Resmi kurumlara ve ilişkili şirket bölümlerine karşı firmanın tüm İnsan Kaynakları, Sosyal Hizmetler, İdari İşler, Tesis Bakım ve Güvenlik faaliyetlerinin; Sosyal Sigortalar Kanunu, İş Kanunu, İş Hukuku mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun yapılmasını sağlayacak, Yönetim tarafından, personeli ilgilendiren konularda alınan kararları, tüm personele benimsetip şirket politikasına uygun çalışmasını sağlamak, Personel alınmasını ve sözleşme yapılmasını, personelin eğitiminin ve performansının izlenmesini, idari ve sosyal ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak, Personel maaş bordrolarına esas teşkil edecek puantaj kayıtlarının eksiksiz tutulmasını ve muhasebeleştirilmesini sağlamak, personel çalışma saatlerini kontrol ederek ödenecek ücret tespiti ile ilgili muhasebe'yi yönlendirmek, Periyodik zamanlarda bütün personelin davranışsal ve teknik gelişim kişisel performanslarını değerlendirmek,

  Aranan Nitelikler * En az Ön Lisans mezunu, * İnsan Kaynakları yönetiminde deneyimli, * İş Kanunu, İş sağlığı ve iş güvenliği yasalarını bilen ve bu alanda çalışma tecrübesi olan, * İnsan Kaynakları yönetiminde bilgi ve deneyim sahibi olan, * MS Office programları iyi derece bilen, * Güler yüzlü, * İnsan davranışlarını anlama ve yönetebilme becerisine sahip, * İletişim yönü kuvvetli, * Firmayı 3.şahıslara karşı en iyi şekilde temsil edecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, Bayan " İNSAN KAYNAKLARI VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası kağıt ve ambalaj sektöründe lider firmalardan olan müşterimiz için aşağıdaki görev tanımına sahip "İhracat Satış Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında , belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Mevcut Müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması, Gerekli durumlarda yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi, geliştirilmesine destek verilmesi, Yurtdışı fuar katılımlarının gerçekleştirilmesi, İhracat operasyon süreçlerinin takibinin yapılması, gerekli kurumlarla yazışmaların yapılması, Satış sonrası üretimin koordine edilmesi ve ürünlerin müşteriye zamanında teslimatının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış süreçleri içerisinde görev almış, satış, ihracat operasyonları konularında min. 5 sene deneyimli, Tercihen ambalaj sektöründe tecrübesi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Organizasyon,koordinasyon ve raporlama becerisi yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İnsan Kaynakları Uzmanı
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Firmanın işe alım, ücretlendirme, performans değerleme, işgücü planlama, eğitim planlama, personel özlük işlemleri vb. insan kaynakları faaliyetlerini yürütecek, Kurum çalışanlarına ait tüm SGK bildirimlerini ve devam sürecini takip edecek, Sistem kurma ve geliştirme konularındaki çalışmaları gerçekleştirecek, Yönetim sistemi dokümanlarının etkin kullanılmasının sağlayacak, gerekli revizyon ve iyileştirme çalışmalarını yapacak, Kurum içerisinde gerçekleşen Kurumsal Gelişim çalışmalarını danışma firma ile birlikte yürütecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İİBF bölümlerinden veya diğer ilgili lisans bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları uygulamalarında yer almış, alanında asgari 2 yıl deneyimli, Yönetim Sistemi kurma, yönetme ve geliştirme konusunda danışmanlık kanalı ile birlikte çalışmaları yürütebilecek, İş Kanunu, SGK ve Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım, eğitim performans değerlendirme ve ücret / bordo sistemleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamız için Grafik departmanımızda çalıştırılmak üzere "Grafiker” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen ilgili bölümlerinden mezun (Grafik Tasarım, Matbaacılık...vs.), Tercihen baskı sektöründe; Rotogravür ve flekso baskı teknikleri konusunda min. 3 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Illustrator ve Art-Pro programlarını kullanabilen, Macintosh kullanmasını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İzmirde bulunan 100% yabancı sermayeli firmamız için makine operatörü arayışımız bulunmaktadır. - Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, - Tercihen CFM tezgahı kullanmayı bilen, - Torna işlemi bilgisi olan - Askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması 100% yabancı sermayeli firmamızın İzmirdeki fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Teknisyeni aranmaktadır, Meslek Liselerinin veya tercihen Meslek Yüksek Okullarının İlgili bölümlerinden mezun Tercihen ambalaj sektörü kalite kontrol tecrübesi olan Ölçüm Ekipmanları kullanımında (kumpas,Mikrometre vb.) tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • Bakım Mühendisi
  Adecco İzmir
  İzmir 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.·

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· Tercihen Almanca bilgisine sahip İstekli, azimli, teknik anlamda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Kimya Mühendisi
  Foil Ambalaj
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Baskı ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt üretimi yapan şirketimizin ar-ge ve üretim birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Kimya Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Mühendislik Fakültesi mezunu - Tercihen kağıt, ambalaj veya boya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli - Ar-ge konusunda bilgili ve deneyimli - İleri düzeyde İngilizce bilen - Esnek çalışma saatlerine uyumlu - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Makine Mühendisi
  Foil Ambalaj
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Baskı ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt üretimi yapan şirketimizin üretim biriminde makinelerin tamir ve bakımı, operatörlerin eğitimi, sevk ve idaresi görevlerini alacak aşağıdaki niteliklere uygun Makine Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Mühendislik Fakültesi mezunu - Tercihen kağıt, ambalaj veya baskı sektöründe en az 2 yıl tecrübeli - Tercihen İngilizce bilen - Esnek çalışma saatlerine uyumlu - Askerliğini tamamlamış

 • Rusça Pazarlama İhracat Personeli
  Foil Ambalaj
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Baskı ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt üretimi yapan şirketimizin İhracat Departmanı'nda görev alarak eski Sovyetler Birliği ülkelerine ürünlerimizi pazarlayacak aşağıdaki niteliklere uygun personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Tercihen kağıt, ambalaj veya baskı sektörlerinde en az 2 yıl dış ticaret tecrübesi olan, - İleri düzeyde Rusca bilen, - Tercihen İngilizce bilen, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?