Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Üretim Elemanı
  Mesut Makina Ambalaj
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Endüstriyel Ambalaj sektörünün önde gelen firmasında Pendik'de yer alan 3000m2'lik fabrikamızda, üretim kısmında vardiyalı olarak çalışmak üzere becerikli, aktif, kendini geliştirmek ve ileriye dönük meslek edinmek isteyen adaylara ihtiyaç vardır. %70 ihracat ağırlıklı çalışan firmamızda kişisel gelişimini arttırmak ve üretim alanında kariyer yapmak isteyen kişilere fırsatlar sunan firmamızda, gerek mekanik gerekse teknik gelişime katkı sağlayacak bir pozisyona beceri ve yetkinliklerine göre konumlandırma yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler * 21-35 yaş aralığında * Vardiyalı çalışacak * Mevcut yeteneklerine mekanik, elektrik, bakım ve onarım alanlarında yeni yetenekler eklemek isteyen * Aktif ve çözüm odaklı * Belirlenen talimatlar doğrultusunda disiplinli ve programlı çalışacak * Askerliğini tamamlamış * Ehliyeti olan ( SRC ve Forklift Ehliyeti olması tercih sebebidir) * Kendini geliştirmek isteyen * Dolgun maaş ve ilave yan haklar ile çalışmak isteyen * Erkek ve Bayan adaylar

 • İş Açıklaması Sektörün lider firmalarından Mesut Makine Ambalaj firmasında Ön Muhasebe ve Satış Destek Personeli olarak çalışacak. Yurtdışı ve Yurtiçi satışlarda sipariş sonrası organizasyonda aktif rol oynayacak ve satış sonrası takibi gerçekleştirecek. İhtiyaç doğrultusunda hem şirket içi hem de müşteri ile yazışma ve görüşmeleri takip edebilecek erkek ve bayan adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 22-32 Yaş Aralığında Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Benzer posizyonda 1 veya daha fazla sene çalışma deneyimine sahip MS Office programlarına hakim Tercihen ERP programı kullanmış (Logo, Micro, SAP v.s.) Müşteri odaklı çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın Kendini satış ve pazarlama alanında geliştirmek isteyen Pendik ve çevresinde ikamet eden Sosyal, hareketli ve çözüm odaklı çalışacak Gerektiğinde firmanın menfaatleri doğrultusunda süreç iyileştirme önerileri sunabilecek Bay/Bayan    

 • Sevkiyat Elemanı
  Kyocera Bilgitaş Turkey…
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Plasiyer / Şoför aramaktayız.   Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek, Siparişi alınan malzemelerin, müşterilere dağıtımını yapmak, İş planı doğrultusunda, sevke hazır ürünleri,  müşterilere tam ve zamanında dağıtmak, Sevke hazır ürünleri sevkiyat aracına yüklemek, Araçların bakım, onarım ve temizlik işlerini yürütmek,      

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Rut sistemi ile ürün dağıtımı konusunda deneyimli, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Stok takibi mantığına hakim,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “PROJE ASİSTANI (MÜTERCİM-TERCÜMAN)” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun (İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık vb.) Çok iyi derecede İngilizce bilgisi İkinci yabancı dil Almanca veya Fransızca Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız ambalaj sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için 'BAKIM TEKNİSYENİ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu En az 3 yıl fabrika mekanik bakım ve elektrik bakım tecrübesi bulunan Askerlik görevini tamamlamış    İş tanımı:   Tüm fabrika elektrik tesisatı kontrol, bakım ve güvenliğinden sorumludur. Makina cihaz ekipmanlarının elektrik bakımlarını düzenli şekilde yapar. Tüm fabrika aydınlatmalarının bakımını yapar ve eksikleri kontrol ederek tamamlar. Elektrik arızasına müdahale eder. Acil durum organizasyonunda emniyet ekibinde görevlidir. Gerekli eğitim ve dokümantasyona sahip ise, şirketin doğalgaz ile ilgili bakımlarını yapmaya ve problemlerine müdehale etmeye yetkilidir. Gerekli eğitim ve dokümantasyona sahip ise, şirketin kazanla ilgili ariza giderimi ve bakımından sorumludur. Mekanik bakım ve arıza çalışmaları yapar.

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Senior Quality Assurance Leader' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Customer Claims Management, Close follow-up the external & local customer issues by customer visits, The key interface between quality team and production processes to drive improvement teams in claims reduction, Management representative and responsible for the integrated management systems comprising of ISO 9001 and global standards for packaging materials Drive the Food Safety and Hygiene program by conduction risk analysis and implementing preventive actions Drive the review and implementation of Quality matrices and Statistical Process Control to improve on the Maintenance Loop. Lead in sharing and implementation of best practices / lessons from and to other factories. Responsible for maintaining supplier quality reports, supplier claims, supplier audits and periodic supplier performance evaluation.

  Aranan Nitelikler Diploma / Bachelor degree in Engineering with minimum 6 years experience in manufacturing environment of strong continuous improvement culture. Quality assurance background will be preferred, Experience to work with Customer issue management, Good communication & Interpersonal skills with ability to influence others at different levels of the organization, Commitment to quality with high personal drive to performance, Self driven and have a pro-active approach, strong analytical and logical skills, Demonstrate leadership to lead and motivate teams that do not directly report to you, Knowledge of Statistical Process control principles, Fluency is spoken and written English. French or Arabic is preferred.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çiğli Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren müşterimiz için  aşağıdaki özelliklere sahip ' Resepsiyonist/Ön Büro Elemanı ' aramaktayız. Dönemsel bir pozisyondur.

  Aranan Nitelikler Tercihen Resepsiyon-Ön büro alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Güleryüzlü, prezentabl ve iletişim gücü yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,

 • Baskı Operatörü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AMBALAJ SANAYİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Ambalaj sektöründe deneyimli, * Rotogravure veya ofset baskı makinelerinde usta seviyesinde operatörlük yapmış,  

  Aranan Nitelikler * 30 - 40 yaşları arasında, * Benzer pozisyonda tercihen en az 10 yıl tecrübeli, * Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Tercihen Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç, Küçükçekmece ), * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay ' BASKI OPERATÖRÜ ' aranmaktadır.

 • Satış Mühendisi
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, 40 yılı aşkın bir süredir ambalaj makineleri üretimi gerçekleştiren ve farklı ülkelerde de temsilcilikleri bulunan müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen makine sektöründe satış tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, insiyatif alabilen, çözüm odaklı, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan. 

 • Üretim Müdürü
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, 40 yılı aşkın bir süredir ambalaj makineleri üretimi gerçekleştiren ve farklı ülkelerde de temsilcilikleri bulunan müşterimiz için ‘’ÜRETİM MÜDÜRÜ’’ arıyoruz.   Tüm bölümlerin sevk ve idaresini sağlamak, Üretimin verimli bir şekilde gerçekleşmesinden sorumlu olmak, Üretim performans raporlarının hazırlanmasını sağlamak, alınması gereken aksiyonları tespit ederek uygulamak, İyileştirme ve geliştirme çalışmalarında aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl görev almış, Tercihen ambalaj makinesi sektöründe üretim süreçlerine hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Ekip yönetim tecrübesine sahip, Solidworks, Autocad çizim programlarına hakim, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, insiyatif alabilen, çözüm odaklı, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan. 

 • İn-Proses Kontrol Personeli
  Zet Farma Lojistik
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamızın Hadımköy lokasyonu, Kalite Güvence Departmanı'nda "İn-Proses Kontrol Personeli" olarak görevlendirilmek üzere; Sekonder Ambalajlama işlemi görecek ürünlerin tüm proses sürecinin kontrolünü sağlayacak,  Olası sapmalarla ilgili düzenleyici ve önleyici faaliyet raporlarını düzenleyecek, Proses validasyonlarında kontrol kayıtlarının tutacak, Alanda çalışan personelin eğitimlerinin takibini yapacak, 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu, Kimya Bölümü mezunu, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Titiz ve dikkatli çalışan, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Güres AŞ.bünyesinde viyol sektöründe faaliyet gösteren Saruhanlı da kurulu bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere Üretim Sorumlusu aranmaktadır. Günlük üretim faaliyetlerinin planlamak Üretim için gerekli olan hamurun istenilen spesifikasyonlarda hazırlanmasını sağlamak. Ekibine iş tarifi ve dağılımını yapacak, İş bitim kontrollerini yapacak,  

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu : Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Makine, Elektrik, Kimya vb bölümlerinden mezun Daha önce fabrika ortamında en az 5 yıl üretimde çalışmış, İş deneyiminin en az 3 yılında sorumluluk yapmış Personel sevk ve idaresinde tecrübeli Bakım onarımların planlamasını, takibini ve elemanların yönetimini yapabilecek. Planlı ve koruyucu bakım konusunda en az 5 yıl tecrübeli ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ 40 yaşını aşmamış Tercihen Manisa Merkez, Saruhanlı, Akhisar çevresinde ikamet eden,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Firmanın işe alım, ücretlendirme, performans değerleme, işgücü planlama, eğitim planlama, personel özlük işlemleri vb. insan kaynakları faaliyetlerini yürütecek, Sistem kurma ve geliştirme konularındaki çalışmaları gerçekleştirecek, Yönetim sistemi dokümanlarının etkin kullanılmasının sağlayacak, gerekli revizyon ve iyileştirme çalışmalarını yapacak, Kurum içerisinde gerçekleşen Kurumsal Gelişim çalışmalarını danışman firma ile birlikte yürütecek  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İİBF bölümlerinden veya diğer ilgili lisans bölümlerinden mezun, İK ve Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarında yer almış, alanında asgari 2 yıl deneyimli, Yönetim Sistemi kurma, yönetme ve geliştirme konusunda danışmanlık kanalı ile birlikte çalışmaları yürütebilecek, İş Kanunu, SGK ve Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım, eğitim performans değerlendirme ve ücret / bordo sistemleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek bay adayların başvurmaları rica olunur.     Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen  adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Geri dönüşüm firmamızın  satın  alma ve pazarlama bölümünde çalıştırılmak üzere,  kimya sektöründe çalışmış olup geri dönüşüm ürünlerimiz hakkında bilgiye sahip olması tercihiyle çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tercihen kimya sektöründe çalışmış, - 30-45 yaş arasında, İstanbul (Anadolu Yakası ) ve Gebze civarında ikamet eden, - Satış ve pazarlama sektöründe  en az 2 yıl tecrübeli, -  Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, - Randevu ve referans  yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - İş takibi yüksek  ve sonuç odaklı, - İletişim ve problem çözme becerisi yüksek, dinamik, girişken, araştımacı,  - Prezentabl ,diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,      

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Plastik Enjeksiyon Makina Operatörü " aramaktayız. Kamerasız makinelerde tek tek ürünleri kontrol etmek Ürünlerin kontrol edildikten sonra kolilere yerleştirmek Paletlerin barkodlarını okutmak Makine etrafının düzeninin ve temizliğini sağlamak IML etiketi azaldıkça tamamlamak Fire adetlerinin doğru bir şekilde infora girmek

  Aranan Nitelikler Gece çalışma problemi olmayan Vardiya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Tercihen sigara kullanmayan Gebze , Darıca , Çayırova ve çevresinde ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Vıp Çağrı Merkezi Temsilcisi- Ben İyiyim Diyenler
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması BEN BU PİYASININ EN İYİ ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞÇISIYIM DİYENLER!! Sizi bekliyoruz.. 5.000 TL, 10.000 TL prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • Makine Mühendisi
  Foil Ambalaj
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Baskı ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt üretimi yapan şirketimizin üretim biriminde makinelerin tamir ve bakımı, operatörlerin eğitimi, sevk ve idaresi görevlerini alacak aşağıdaki niteliklere uygun Makine Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Mühendislik Fakültesi mezunu - Tercihen kağıt, ambalaj veya baskı sektöründe en az 2 yıl tecrübeli - Tercihen İngilizce bilen - Esnek çalışma saatlerine uyumlu - Askerliğini tamamlamış  

 • Kimya Mühendisi
  Foil Ambalaj
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Baskı ve ambalaj sektörlerine yönelik kağıt üretimi yapan şirketimizin ar-ge ve üretim birimlerinde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Kimya Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Mühendislik Fakültesi mezunu - Tercihen kağıt, ambalaj veya boya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli - Ar-ge konusunda bilgili ve deneyimli - İleri düzeyde İngilizce bilen - Esnek çalışma saatlerine uyumlu - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  

 • Genel Başvuru
  Kahramanmaraş Kağıt
  Türkiye Geneli 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde yer alan KMK Kağıt San. ve TİC. A.Ş., 1988 yılında temeli atılan ilk fabrikasından sonra 2010 yılında ikinci fabrikasını Kütahya’da işletmeye almıştır. KMK Kağıt, dünya küresel ekonomisindeki rekabet koşullarında üstünlüğü yakalamak ve büyümesini sürdürebilir kılmak amacı ile kurumsal yönetim ilkeleri anlayışında önemli aşamalar kaydetmiş olup, Grup genelinde kâğıt ve ambalaj sektörlerinin yanı sıra İnşaat, Dış Ticaret, Kurumsal Filo Yönetimi, Tarım, Deniz Taşımacılığı, Geri Dönüşüm ve Enerji yatırımlarına devam etmektedir.  

  Aranan Nitelikler Büyümekte olan kadrolarımız için; İstanbul Merkez Ofis ve tüm diğer lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere; • Değişim ve gelişim odaklı düşünebilen • İş ve yaşam kalitesini hedefleyen • Bilgi teknolojilerini etkin kullanabilen • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf • Beyaz yaka pozisyonlar için tercihen bir yabancı dil bilen Adaylar için Genel Başvuru ilanıdır. Başvurunuzu yaparken şirketimizde çalışmak istediğiniz bölümü, pozisyonu ve çalışmak istediğiniz illeri “ÖNYAZI” ile belirtmenizi rica ederiz. Tüm başvurular aday veri tabanımızda kayıt altına alınacak olup, mevcut veya ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için İnsan Kaynakları Bölümümüz tarafından değerlendirilecektir.  

 • Kamyon Şoförü
  Elif Ambalaj
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması İkitelli -Başakşehirdeki Ambalaj Fabrikamızın nakliye (kamyon) araç filomuzda istihdam edilmek üzere Üretimini yaptığımız koli kutu ambalaj ürünlerinin istanbul içi fabrikalara günlük dağıtımının yapılması ​

  Aranan Nitelikler E sınıfı sürücü ehliyeti olan SRC ve psikoteknik belgesi olan Alkol ve sigara kullanmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi güçlü olan Titiz ve disiplinli çalışmayı seven Tercihen Başakşehir veya yakınlarında ikamet eden 45 yaşını geçmemiş alanında tecrübeli Bay personel​

 • Satış Temsilcisi
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı sermayeli müşterimiz için "SATIŞ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. Ürünlerin müşterilere tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde Almanca veya İngilizce bilen, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, Yurtdışı seyahat edebilecek, Güleryüzlü ve müşteri odaklı satışta aktif rol alabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda veya Kocaeli'nde ikamet eden. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Hammadde Yükleme Operatörü / Forklift Operatörü " aramaktayız Gelen hammddeleri hammadde stok alanına boşaltmak Üretim planına göre silolara hammdde yüklemesi yapmak Hammdde sayımı yapmak ve takibini sağlamak Gerekli durumlarda üretim sahasına malzeme taşımak Hammadde stok alanının düzenden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler  2-5 yıl forklift kullanım tecrübesi olması Gebze , Çayırova , Darıca ve çevresinde ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Baskı Operatörü
  Elif Ambalaj
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Başakşehir deki Oluklu mukavva fabrikamızda koli-kutu konfeksiyon bölümünde koli baskı makinalarında çalışacak ustalar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Asgari lise mezunu *Dikkatli, pratik, dürüst ve çalışkan *Askerlik sorunu olmayan *Daha önce asgari 2 yıl ambalaj baskı operatörlüğü yapmış *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek *Sigara içmeyen 20-45 yaş arası bay elemanlar alınacaktır.

 • Satış Müdürü / Satış Temsilci
  Mayaform
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Avcılar'da  Plastik Gıda Ambalajı / IML Ürünler  imalatı yapan firmamıza Satış Sorumlusu  pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Satış faaliyetleri projelendirmek ve pazarlama operasyon süreçlerini yönetmek ve koordinasyonlarını sağlamak, Satışa yönelik faaliyetleri koordine etmek, uygulamak Sahada çalışmaya alışkın, Sık Müşteri ziyareti ile Müşteri / Firmamız arasındaki ilişkileri sıcak tutmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Tercihen İşletme ve/veya Satış-Pazarlama konusunda deneyimli, Üretim sektöründe pazarlama süreçlerinin yönetilmesinde deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Prezentabl ve Liderlik vasıflarına sahip, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli Olmayan, Tercihen IML Enjeksiyon ürünlere bilgisi olan / Gıda üreticilerine Satışa hakim, Bay, Bayan,

 • İş Açıklaması Flexible ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızda ekstruzyon, baskı, dilimleme ve kesim bölümlerinin üretimini kalite standartlarına uygun şekilde yönlendirmek, üretim sürecinde gerekli tüm kontrolleri ve ölçümleri yapmak, olası hataları engellemek ve / veya tespit etmek, gerekli son kontrollerin yapılarak, kalite belgeleri ile birlikte müşteriye sorunsuz bir şekilde sevkini sağlamak.

  Aranan Nitelikler * Tecihen meslek yüksek okullarının ya da meslek liselerinin kimya bölümlerinden mezun, * Tercihen Ambalaj sektöründe deneyimli, * Askerliğini tamamlamış, * Vardiyeli çalışabilecek, * Ekip çalışmasın da uyumlu, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, * Disiplinli ve takip yeteneği olan.    

 • Satış ve Pazarlama Temsilcisi
  İzpak Gıda Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Mersin(İçel) 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması İZPak Gıda Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Yerini Almış. Baskılı ambalaj sektöründe çalışacak kendine güvenen aktif ve iş planlaması yapabilen cefa, Restaurant, Otel ve benzeri müşterilere baskılı ürünlerin Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil, satışı yapabilecek Bay ve Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil, Satışı Konusunda tecrübeli Gıda Ambalaj ve Paketleme konusunda bilgili Müşteri portföyünü geliştirmeyi hedefleyen Sektörle ilgili fiyat teklifi verip satış yapabilen En az 2 Yıl tecrübeli Sektörde işte çalışmış Müşteri ziyaretlerinden galibiyetle ayrılmaya odaklı Şirket hedeflerini 12’den vurma konusunda kararlı olan Bahaneleri ile değil, şahane işleri ile fark yaratan Sürücü ehliyeti olan Seyahat engeli olmayan Problem çözme ve verimlilik artırıcı çalışmalara ilgi gösterip, gelişmeye ve öğrenmeye açık İnsan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, iş konusunda takipçi, ekip çalışmasına yatkın Hızlı problem çözebilen, İnisiyatif kullanabilen, sistematik çalışma tarzını benimsemiş Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan Bay-bayan

 • Vıp Çağrı Merkezi Temsilcisi- Ben İyiyim Diyenler
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması BEN BU PİYASININ EN İYİ ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞÇISIYIM DİYENLER!! Sizi bekliyoruz.. 5.000 TL, 10.000 TL prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • İş Açıklaması Avcılar'da Gıda ambalajı sektöründe karton bardak üretimi yapan firmamız için, üretimde aktif olarak görev alabilecek, * Makinelerin bakım/onarım/problem takibini yapabilecek, * Kendisine bağlı organizasyonların koordinasyonunu başarıyla yürütebilecek, * Genel üretim programının uygulanması ve geliştirilmesi, maliyetleri azaltıcı proses ve uygulamalara katkıda bulunarak sürekli iyileştirme çalışmalarında aktif rol oynayabilecek yeteneğe sahip,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, * Üretim bölümünün teknik ve personel sorumluluğunu yapabilecek, * Analitik düşünce yapısına sahip, * Sonuç odaklı, * İnsan ilişkileri ve yöneticilik becerileri güçlü, * Takım çalışmasına yatkın, * 25-35 yaşları arasında, * Avcılar civarında oturan, * Tercihen en az 2 yıl üretim deneyimine sahip, * Askerlik görevini tamamlamış, * Bay

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 20 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketimiz Gaziemir Lokasyonunda Görev Almak Üzere Üretim Operatörü Alacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce ambalaj sektöründe çalışmış matbaa ve mücellit tecrübesi olan Kutu katlama,yapıştırma makinalarında ve işlerinde çalışmış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yapıştırma ve Katlama makinaları için Bay-Bayan (yetiştirilmek üzere) makina operatörleri alınacaktır.

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?