Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPlanning and prioritizing personal sales activities and customer/prospect contact towards achieving agreed business aims, including costs and sales Planning and managing personal business portfolio/territory/business according to an agreed market development strategy. Managing product/service mix, pricing and margins according to agreed aims. Maintaining and developing existing and new customers through appropriate propositions and ethical sales methods, and relevant internal liaison, to optimize quality of service, business growth, and customer and satisfaction. Using customer and prospect contact activities tools and systems, and updating relevant information held in these systems. Planning/carrying out/supporting local marketing activities to agreed budgets and timescales, and integrating personal sales efforts with other organized marketing activities, e.g., product launches, promotions, advertising, exhibitions and telemarketing. Responding to and following up sales enquiries using appropriate methods. Monitoring and reporting on market and competitor activities and providing relevant reports and information. Recording, analyzing, reporting and administering according to systems and requirements. Communicating, liaising, and negotiating internally and externally using appropriate methods to facilitate the development of profitable business and sustainable relationships. Attending and presenting at external customer meetings and internal meetings with other company functions necessary to perform duties and aid business development. Develop Packaging, Labeling, RF and RFID business ,finding the systems solutions, for supporting business changes and increase our sales numbers.

  Aranan NiteliklerFor our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a"Sales Executive" who ideally is/has : Bachelor’s degree İn related majors , BA, economics, sales , marketing Good business communication skills in English, Excellent communications skills High level of negotiation skills Good capability in use of MS Office programs, Customer-oriented, service and quality minded Strong written and verbal communication skills Strong in organisation and planning skills Strong in analytic thinking, decision making Result oriented, proactive and reliable personality High problem-solving skills Compatible in teamwork Has 'B' class driving licience and actively driving Completed military service for men candidates.

  Sektör: Danışmanlık, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKıraç - ESENYURT' taki oluklu mukavva fabrikamıza Ondüle Operatörü ve Kalfaları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSektörde tecrübeli, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör, Kalfa

 • İş AçıklamasıTahsilatların düzenli ve zamanında yapılması kapsamında müşterilerimizle irtibata geçmek, Vadesi gelen/geçen müşteri bakiyelerinin takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak, (olası gecikmelerde müşteriler ile bire bir iletişime geçerek ve etkin bir iletişim kurarak tahsilat takibini yürütmek) Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak, Satışlara istinaden müşterilerden alınan çek ve senetlerin sisteme girilmesi, Günlük olarak banka bakiyelerinin dökümünü almak kontrolünü yapmak, Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların hukuksal süreçlerinin takip edilmesi, Tahsilatçıları günlük programa göre yönlendirmek, Amirleri tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Mali İşler, Denetim, Finans veya benzer alanlarda deneyimli, Tahsilat konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Müzakere yetkinlikleri gelişmiş, En az bir muhasebe programını kullanabilen, İletişim ve temsil yeteneğine sahip, İleri seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen Analitik/sistematik düşünebilen, raporlama yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç civarında ikamet eden,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBaskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan Kalıphane Elemanları aranmaktır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaşları aralığında, Vardiyalı çalışabilecek, BasysPrint, Fuji Luxel ve Krause Ctp makinelerini kullanabilecek, Yoğun mesai şartlarına ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz ve sorumluluk alabilecek, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Baskı tekniklerini iyi bilen matbaa süreçlerini takip edebilecek, Uzun süreli çalışma düşüncesi taşıyan, Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, En az lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Erkek (askerliğini yapmış)

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren 2 farklı firma için, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça süreçlerini yönetecek, Tüm Teknik Periyodik Bakım ve Onarım İşleri, Makine Devreye Alma ve Konumlandırma vb. işlemlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Elektrik / ElektronikMühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Bakım-Onarım Yöneticileri aranmaktadır. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür Yardımcısı

 • İş Açıklaması* Günlük olarak çay paydoslarında üretim personelinin çayını hazırlamak, (saat 10:00 ve 16:00) * Günlük olarak belirlenen saatlerde ofislere çay ve kahve servisi yapmak, * Çay ocağındaki malzemelerin takibini yapmak, * Sabit gündüz çalışacak,

  Aranan Nitelikler* En az ilköğretim mezunu, * En az 3 yıl tecrübeli, * Kıraç, Esenyurt civarında ikamet eden, * 28 - 40 yaş aralığında, * Bayan personel alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Çaycı

 • İş Açıklamasıİdari binamıza gelen misafirlerimiz ve Yöneticilere Çay servisi ve İdari bina temizliği

  Aranan Nitelikler- Kişisel hijyene önem veren, - Güleryüzlü ve pozitif, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, - Sigara kullanmayan, - HOSAB Binada görev alacak, - Tercihen benzer bir görevde çalışmış, Bayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAmbalaj sektöründe hizmet veren firmamızda, ambalaj üretimini yaptığımız firmaların ürünlerinin görsel ve açıklamalarının hazırlanması, Görsellerinin kendimiz tarafından hazırlandığı projelerde yeni ürünlerin 3D, ilistratör ile tasarım çalışmalarını yapmak, Pazarlama Departmanı ile ortak çalışmalar yürüterek satışa yönelik yeni ürünler geliştirmek, Oluşan fikirleri projelendirmek ve raporlamak, Ar-ge iş planına göre mevcut ürünlerin tasarımlarının revizyonunu yapmak, Sunumlar hazırlamak ve aktarmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya Endüstri Ürünleri Tasarım bölümlerinden mezun, 3D modelleme yapmayı bilen, En az İlistratör veya Freehand kullanabilen Tasarım yönü kuvvetli, modern ve yenilikçi bakış açısına sahip, ürün tasarımı yapabilen B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Girişken, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Mesleki eğitimini satış ile ilişkilendirebilen, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Düzenli çalışma prensiplerine sahip, Üretim ve malzeme bilgisine sahip, Tasarımların teknik çizimlerini hazırlayabilecek ve render alabilecek. Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • KARECUP AMBALAJİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKARTAL'DAKİ FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE LOGO BİLEN DENEYİMLİ BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerFABRİKAMIZIN MUHASEBE BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE 25 - 40 YAŞ ARASI ÖN MUHASEBE TUTACAK GENEL MUHASEBE BİLGİSİ DE OLAN DENEYİMLİ , TERCİHEN LOGO BİLEN KARTAL VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN LİSE VEYA YÜKSEK OKUL MEZUNU BAYAN MUHASEBE ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Görevli

 • GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKıraç / ESENYURT' taki koli fabrikamıza ağır vasıta ehliyetli, Src ve psikoteknik belgeleri olan tecrübeli Kamyon Şoförleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyet sahibi, * En az 5 yıl ağır vasıta tecrübeli, * Src ve Psikoteknik belgeleri olan, * Askerlik Hizmetini tamamlamış, * 30 - 45 yaş aralığında, * Bay personel

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKıraç - ESENYURT' taki oluklu mukavva fabrikamızda çalıştırılmak üzere forklift sertifikası bulunan operatörler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* En az Ortaokul mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * En az 5 yıl forklift kullanmada tecrübeli, * 25 - 40 yaş arasında, * Kıraç, Esenyurt bölgesinde ikamet eden, * Vardiyalı çalışabilecek, * Bay forklift operatörleri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Maya AmbalajKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamız arge tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere "kağıt viyol Kalıp Tasarım Uzmanı" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, Solidworks 3D programına hakim, El çizim yeteneği gelişmiş ve çizdiğini dijital ortama aktarabilen Tasarım konusunda estetik dokunuşlar yaparak fark yaratabilecek, Üç boyutta düşünebilme ve düşündüklerini teknik çizim haline getirebilme yeteneğine sahip, Teknik konuları çabuk kavrayabilen, Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Kreatif yeniliklere, değişikliklere ve gelişime açık, kendini güncelleyen, trendleri takip edebilen Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek Süreç yönetimi, iyileştirme, analiz ve takip yeteneği olan, Sadece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, sorumluluk sahibi, yaratıcı ve yenilikçi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Elektrik ve Elektronik, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıEsenyurt' taki oluklu mukavva fabrikamıza Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÖnlisans veya Lisans mezunu, Kalite yönetim sistemleri ve dökümantasyonu konusunda bilgi sahibi, 1-2 yıl üretim yapan bir firmada "üretim kalite kontrol" konularıyla ilgili bir görevde çalışmış olmak, Ms-Office programlarını kullanma becerisine sahip olmak, Vardiyalı çalışabilecek, Strese dayanıklı ve esnek çalışma koşullarına uyumlu olmak, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişimi güçlü olmak, Takım çalışmasına yatkın, müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışabilmek, Beylikdüzü,Esenyurt,Hadımköy civarında ikamet eden/edebilecek olan Askerlik görevini tamamlamış bay.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİhracat ve satış faaliyetlerinin kapsamında yer alan operasyon süreçlerini yürütmek Gerçekleştirdiği faaliyetlerle ilgili düzenli raporları amirine sunarak müşteri memnuniyeti çalışmalarında aktif rol almak İhracat ile ilgili operasyonlarda; ihracat evraklarının hazırlanması, nakliye organizasyonu, gümrük operasyonları, yurt dışı tahsilatların takibi süreçlerini yönetmek İhracat ve satış dokümanlarının düzenli olarak arşivlenmesinden sorumlu olmak Satış ekibine tüm operasyonel konularda destek vermek Müşteriden telefon, faks ya da mail ile gelen ürün taleplerini değerlendirmeye almak Müşteri siparişlerini mikro sistemine girişini yapmak ve süreçlerinin takibini yapmak Fuar organizasyonu ve evraklarının hazırlanmasına yardımcı olmak

  Aranan NiteliklerÜniversite veya ön lisans mezunu (Tercihen Dış Ticaret), İngilizce bilen, Dış ticarette ihracat işlemleri konusunda minimum 1 - 2 yıl deneyimli, İhracat ve Gümrük Mevzuatı bilgisine sahip, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, sunum ve ikna becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, detaylara önem veren, iş disiplini yüksek, Silivri'ye ulaşım sorunu olmayan (Çorlu ve Merter istikametine servisimiz mevcuttur)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Asistan

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Bakım Mühendisi'' arıyoruz.   Makine, ekipman ve yardımcı ünitelerin bakım faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesini sağlamak, Arıza durumlarında, üretim kaybına yol açmayacak şekilde müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak, Arıza kök neden analizi yaparak arızanın tekrarlamaması konusunda tedbirler almak, Teknik malzeme tedarik ve makine/ekipman alımlarında satın alma süreçlerine destek vermek, İş güvenliği ve işçi sağlığı açısından makina/tesis/ekipman ve otomasyonların güvenilirliğini denetlemek ve ilgili güvenlik standartlarında olmasını sağlamak, Maliyet düşürücü, verimliliği arttırıcı çalışmalarda yer almak, Bakım ekibini yönlendirmek ve yönetmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen minimum 1 yıl deneyimli, Kalite sistemleri ( ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Acar Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBasım sanayi sektöründe edindiği deneyimleriyle farklı bir alana yatırım yaparak Acar Vipbox’ı faaliyete geçiren Acar Grup, özgün kutu tasarımlarıyla ürünlere değer katıyor. Her firma için özel tasarım kutular üretebilen Acar Vipbox, müşterilerine ürün kalitesini yansıtmanın etkileyici çözümünü sunuyor. Siz de bu ekibin bir parçası olmaya ne dersiniz ?

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Kutu sektöründe en az 3 yıl deneyimli Aktif araç kullanabilen , İletişim becerisi yüksek, Kalite bilinci olan , İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İşin takibini yapıp yönetime rapor sunabilecek , Üretim takip sorumlusu alınacaktır. Lokasyon , Mecidiyeköy'dür.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL/YENİBOSNA Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müdür, Yönetici, Yetkili, Sorumlu

 • Net Danışmanlıkİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik ve Ambalaj Mamülleri Sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün en ileri gelen firmalarından biri olan müşterimiz için; Maliyet Muhasebesi Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Maliyet muhasebesi işlemleri ve muhasebeye entegrasyonu Dağıtım anahtarlarının takip ve güncellenmesi ve ürün maliyet analizlerinin yapılması, Gerektiğinde Fabrikada üretim hatlarında bulunarak gerekli analizlerin yapılması, Yeni ürün maliyet / fiyat çalışmalarının yapılması, Üretim maliyetlerinin hesaplanması, kontrolü, analizleri, raporlanması ve muhasebeleştirilmesi, Ürün bazlı maliyet ve safha maliyet raporlarının hazırlanması, Maliyet Muhasebesi kontrol süreçlerinin tasarlanması, periyodik olarak sürdürülmesi ve raporlanması, Aylık tahmini ve fiili maliyet çalışmalarının yürütülmesi, Stok kontrol ve stok maliyetlerinin takibi ve raporlanması, Tek düzen hesap planı çerçevesinde SMM/Stok değerlemeleri/mali tablo detay analizlerinin yapılması, Dönem sonu maliyet muhasebesi ve envanter işlemlerinin yürütülmesi, raporlanması ve analiz edilmesi, Diğer departmanlarla iletişim halinde çalışarak maliyet ve ürün karlılık analiz raporlarının hazırlanması, Yıllık maliyet bütçesinin hazırlanması ve analizi, Bütçe ve gerçekleşen maliyet verilerinin karşılaştırılması, analiz edilmesi ve raporlanması, Genel mizana uygun tüm kayıtların kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Pal Plastik Ambalajİstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  İş AçıklamasıŞirketin kalite politikası ve kalite hedefleri doğrultusunda, üretilen malzemeleri müşteri istekleri ve yasal şartlara uygun yapılabilmesi için, gerekli çalışmaları yapmak, Üst yönetim ile birlikte kalite hedeflerini belirlemek, yol haritalarını oluşturulmak, takip etmek ve iyileştirilme çalışmalarında bulunmak, Şirket içerisinde yapılan “Best Practice/En iyi uygulama” çalışmalarının grup şirketlerine yayılması çalışmalarının yürütülmesi ve ortak bir kalite bilinci oluşturulması, Kalite yönetim süreçlerinin şirket hedeflerine göre yürütülmesini sağlamak, sürekli iyileştirme çalışmalarında bulunmak, Kalite sisteminin uygulanması ve olası sorunların ortadan kaldırılması amacıyla tüm bölümlerle koordinasyon ve iletişim halinde olmak, Kalitesizlik maliyetlerinin ortadan kalması için bölümlere liderlik yapmak, İyileştirme maliyetlerine yön vermek, Üretim süreçlerini takip etmek, kontrol etmek ve süreçteki aksaklıkları tespit ederek çözüm üretmek, üretkenliği arttırmak, Üretim ve kontrol faaliyetlerine yönelik kural, standart ve norm oluşturulması çalışmalarına katkıda bulunulması, Ölçü aletleri ve analiz aygıtlarının periyodik olarak kontrollerinin ve kalibrasyonlarının yapılmasının sağlanması, İç denetimlerde görev almak, alınması gereken aksiyonları belirlemek ve raporlanması, Çalışanlara, kalite, önleme, düzeltme ve doğrulama konularında eğitim vermek ve/veya verilmesinin sağlanması, Kaliteyi güvence altına alarak sürekli gelişimini sağlamak için çalışmalar yürütmek.(Kaizen,6Sigma, 5S, FMEA, Fishbone, SPC, DÖF, vb sistemler kullanılarak geliştirme faaliyetlerinde bulunmak), Haftalık, aylık kalite kontrol raporlarının hazırlanması ve sunulması, İç ve Dış Müşteri Şikayetlerini inceleyerek, Düzeltici ve Önleyici tedbirleri almak ve/veya organize ederek sorunun ortadan kalkmasını sağlamak. Alınan Düzeltici önlemlerin doğrulamasını yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Ambalaj, paketleme sektöründe deneyimli, Üretim teknikleri ve 5S, 6 Sigma gibi yalın üretim çalışmalarında bulunmuş, BRC, GMP ve Kalite Yönetim Sistemleri ve üretim sertifikaları bilgisi olan, Ölçme Tekniği, Kalibrasyon, Deney, Test, giriş, proses ve son kontrol konularında tecrübe sahibi, Müşteri odaklı düşünebilen, süreç yönetimi, kalite yönetimi bilgisi olan, İç ve dış müşteri şikâyetleri yönetimi konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Liderlik vasıflarına sahip, Raporlama becerisi yüksek, Ekip çalışmasını benimsemiş, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik, İlaç

  Pozisyon: Müdür

 • ATES GROUPKocaeli 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıOperatör ve Makina Bakım Onarım Sorumlusu Sanayi Sektöründe Hizmet Vermekte Olduğumuz İşletmelerde Sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde dekoratif işlemlerinde çalışacak adaylar arıyoruz. Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, Personel servislerimiz mevcuttur. Endüstriyel Temizlik yapabilecek Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz. Firmamızın sahip olduğu yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığı sağlamak ve yeni sistemlerin kurulmasında görev almak, Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek, Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini sağlamak, Fabrikada üretim, ürün ve tedarik edilen ürünlerde kalite süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirebilecek BRC, ISO / DIS 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin kurulmasına yardımcı olacak, İngilizce bilen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Konya’da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik Mamülleri Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş Açıklaması -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Bordro ve puantaj uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen -İş Kanunu ile ilgili bilgi sahibi ve tüm süreçlere hakim -Detaylara önem veren, takip yönü kuvvetli -35-40 yaş aralığında -Minimum 5 yıl bu alanda tecrübeli Logo Programını kullanabilen, ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Bursa Pazarıİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj sektörünün lideri firmamızda görevlendirmek üzere PAZARLAMA YÖNETİCİSİ aramaktayız. Reklam çalışmalarının kreatif düzenlemelerin hazırlanmasının takip edilmesi ve denetlenmesi, Yapılan kreatif çalışmaların ilgili mecralarda, zincir mağazalarda ve diğer iletişim noktalarında uygulanmasının sağlaması ve denetlenmesi, Sezonluk görsel değişimlerin, dönemsel promosyon çalışmalarının, kampanya çalışmalarının araştırılması ve doğru brief ile ekibi ile creative çalışmaların hazırlanması ve sipariş baskı süreçlerinin takibinin yapılarak belirlenen termine uygun iş planını sağlayacak şekilde yürütülmesi, Rakip markalar ve trendler doğrultusunda iletişim konusundaki yenilikleri takip etmek, Katalog, el brosürü çekimi için bütçelerin hazırlanması, onay sonrası operasyonel tüm koordinasyonun sağlanması, Hedef kitleye ve kurumsal kimliğe uygun ürün modeli alternatiflerinin araştırılması ve üst yönetime sunulması, Şirketin maddi/manevi menfaatini gözeterek iletişim-tanıtım, fuar-sergi faaliyetlerinin planlanması, iş süreçlerinin yönetilmesi ve sonuçlarının hayata geçirilmesi, bu konudaki bütçenin oluşturulması, onaya sunulması, onayın ardından gerekli satın alımların yapılması için iletişimin ve koordinasyonun ilgili departman ile sağlanması, Tasarımların, görsellerin onay süreçlerinin yönetilmesi, Tasarımların, görsellerin arşiv sisteminin oluşturulup, güncelliğinin sağlanması, Görsellerin ve yapılan iletişim faaliyetlerinin raporlanması, Sms ve e-mailing gönderimi için koordinasyonun sağlanması ve raporlanması, Operatörler, bankalar gibi 3. Partnerler ile ilişkilerin devamlılığının sağlanması ve pazarlama faaliyet / bütçe taleplerinin yönetilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi gibi bölümlerinden mezun, Bu pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Ambalaj veya Perakende sektöründe ilgili kategoride deneyimli, Tercihen sektöre ait ürün, rakip, müşteri, marka bilgisine sahip, Pazarlama iletişim stratejileri ve araştırmaları hakkında deneyimli, analitik düşünme ve raporlama analiz yapma beceresine sahip, Ekip yönetecek, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen (Excel ve PPT özellikle), İngilizce bilen, Firma içi diğer bölümlerle koordinasyonu sağlayarak proje yönetimini gerçekleştirecek, Ekip çalışmasına yatkın, Pratik ve sonuç odaklı, Yoğun iş temposuna, stresli ortamlarda çalışmaya alışkın ekip çalışmasına ayak uydurabilecek adayları bünyemizde istihdam edeceğiz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıSeyrantepe – İstanbul’da yer alan fabrikamızın, pazarlama departmanında "Grafik Tasarım Uzmanı" olarak ekibimize katılacak, yaptığı işten keyif alan, yeniliklere açık, hayal dünyası geniş, genç ve dinamik bir ekiple çalışacak takım arkadaşı arıyoruz; Müşterilerimiz için tasarımlar yapacak Yapılan tasarımların baskı öncesi hazırlıklarını yapacak Web sitesinin grafik güncellenmesini yapacak Fotoğraf çekip sosyal medya uzmanımıza iletecek Katalog çalışmaları yapacak Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi konuları çalışmalarında yazılı, görsel ve dijital mecralarda yer alacak basılı ve görsel tanıtım materyallerinin hazırlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Grafik Tasarım Bölümü) 25-35 yaşları arasında Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli İngilizce bilen Photoshop, Illustrator, Indesign, dreamviewer gibi Adobe programlarına hakim MAC ve PC kullanan Web tasarım ile ilgili HTML, Joomla gibi teknolojileri uygulamış Fotoğraf çekmeyi ve editlemeyi bilen Yaratıcı fikir oluşturup, uygulayabilen Gerek elektronik gerek ofis ortamda düzgün bir çalışma düzenine sahip Müşterilerle görüşerek satış destek yapacak Fuar organizasyonlarında görev alacak Yaptığı işleri referans sunabilecek Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Ehliyeti bulunan (aktif araç kullanabilen – B sınıfı)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Me-Be-SaBursa 18 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHASANAĞA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan NiteliklerTERCİHEN ÜNİVERSİTE MEZUNU, DAHA ÖNCE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI TECRÜBESİ OLAN, RUSÇA YA DA İNGİLİZCE BİLEN İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sekreter

 • MESUT MAKİNA AMBALAJİstanbul Anadolu 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıVardiya Sorumlusu olarak üretim süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerPendik ve civarında ikamet eden Tercihen En az Meslek Lisesi Mezunu Tercihen bir sanayi kuruluşunda benzer pozisyonda 2 yıl deneyim sahibi Çözüm odaklı çalışabilen Vardiya Sorumlusu Olabilecek Askerliğini tamamlamış Aktif araç kullanabilen

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • Maya AmbalajKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGebze'de bulunan fabrakimizin, hammadde ve urun sevkiyatini yapacak, tercihen Gebze, Tuzla, Sultanbeyli, cevresinde oturan, is takibini yapabilecek şoför aranmaktadir.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve İletişimi güçlü, En az 5 yıldır aktif araç kullanan Askeliğini tamamlamış

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • Maya AmbalajKocaeli, İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKalite Yönetim Sistemi Departmanına karşı sorumlu olarak, tedarikçilerden ve fasondan gelen, hammadde ve ürünlerin belirlenen standartlara göre kontrolünü sağlamak ve gerektiğinde , ölçü cihaz ve aletleri ile test etmek, ilgili birime raporlamak Üretilen ürünlerin kontrolünü yapmak ,gerektiğinde ölçü cihaz aletleri ile test etmek Üretimi tamamlanmış ürünlerin sevkiyat aşamasına kadar kontrolünü sağlayıp, siparişe uygunluğunu kontrol edip, uygunsuz durumda rapor etmek. · ISO kalite yönetim sistemleri gerekliliklerini takip etmek, uygulamak, geliştirmek, Düzeltici/önleyici faaliyetleri düzenlemek ve takip etmek, Müşteri şikâyet ve iadeleri için gerekli analizlerin ve raporların hazırlanması ve takibi

  Aranan NiteliklerTecrübeli veya yetiştirilmek üzere Kalite kontrol yapabilecek Elektrik ve mekanik cihazlar hakkında teorik bilgisi olan Elektronik ve mekanik ölçü/ayar cihazlarını etkin olarak kullanabilen Teknik resim okuyup, yorumlayabilen Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi Anadolu yakasında ikamet eden Yönetim Sistemleri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi Raporlama ve analiz becerisi yüksek, Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Mühendislik, Diğer

  Pozisyon: Mühendis, Müdür, Sorumlu

 • As Plastik ve Ambalajİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat ile alakalı tüm operasyonel işlerde destek olmak. İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci takip etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye açık, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?