Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • İş AçıklamasıKıraç - ESENYURT' taki koli fabrikamızın kurulu olan Arıtma Tesisinin İşlerini yürütebilecek, sorumluluğunu alabilecek Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Arıtma Tesisi Deneyimli, * Minimum Meslek Lisesi veya MYO Mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Kıraç, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü lokasyonlarında ikamet eden, * 22 - 35 yaş aralığında, * Bay Adaylar.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMüşteri portföyümüzü geliştirmek ve firmamızın tanıtımını yapmak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması için tüm potansiyelini kullanmak, Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak, Müşteri satışlarının takibini yapmak, üretim birimleri ile koordinasyonlu çalışmak, Gerekli raporları periyodik olarak hazırlayıp, sunmak.

  Aranan NiteliklerBeylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde kutu üretimi yapan şirketimiz için Satış Temsilcisi aramaktayız. İletişim ve koordinasyon becerilerinde kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, güler yüzlü, MS Office programlarına hakim, (Word, Excel, Powerpoint), Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Aktif B tipi sürücü ehliyetli.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Hızlı Tüketim Malları, Otomotiv

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Yönetici

 • İş AçıklamasıAMBALAJ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA BAYAN SAHA SATIŞ- PAZARLAMA ve TAHSİLAT TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerKendine güvenen, sorumluluk sahibi, İletişim becerisi güçlü, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, En az lise mezunu, Tercihen 25-45 yaş arası Kariyer hedefini satış alanında geliştirmek isteyen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dışa dönük, pozitif bakış açısına sahip, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Bayan "Satış - Pazarlama ve Tahsilat Temsilcileri" aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu kağıt fabrikamızda görevlendirilmek üzere Fabrika üretim birimlerinin her görev aşamasında bakım onarım ve revizyon çalışmalarını sürdürmek , İşletmenin devamlılığı için ekip olarak hizmet vermek .

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun Fabrikaların Elektrik-Elektronik bakım bölümlerinde en az 5 yıl çalışmış Otomatik kumanda devreleri konusunda deneyimli S7300-400 ve PLC sistemleri konusunda deneyimli AC / DC / SERVO motor sürücüleri devreye alma konusunda tecrübeli. Vardiyalı sistemde çalışabilecek Askerliğini tamamlamış 35 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden, edebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Eleman, Usta

 • CVPLUS Search & SelectionKonya, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Bakım Mühendisi'' arıyoruz.   Makine, ekipman ve yardımcı ünitelerin bakım faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesini sağlamak, Arıza durumlarında, üretim kaybına yol açmayacak şekilde müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak, Arıza kök neden analizi yaparak arızanın tekrarlamaması konusunda tedbirler almak, Teknik malzeme tedarik ve makine/ekipman alımlarında satın alma süreçlerine destek vermek, İş güvenliği ve işçi sağlığı açısından makina/tesis/ekipman ve otomasyonların güvenilirliğini denetlemek ve ilgili güvenlik standartlarında olmasını sağlamak, Maliyet düşürücü, verimliliği arttırıcı çalışmalarda yer almak, Bakım ekibini yönlendirmek ve yönetmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, Tercihen minimum 1 yıl deneyimli, Kalite sistemleri ( ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Mayaformİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıAvcılar'da Gıda ambalajı sektöründe karton bardak üretimi yapan firmamız için, üretimde aktif olarak görev alabilecek, Fabrikadaki ünitelerin, ekiplerin etkin ve verimli çalışmalarını sağlamak, izlemek ve takip edip raporlanmasını yapmak, Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerini yürütmek, Belirlenen üretim planına uyup üretimin devamlılığını sağlamak, Vardiyalarda oluşan arıza ve duruşların en aza indirilmesi için düzenleyici ve önleyici faaliyetlerin geliştirilmesini sağlamak, Vardiyadaki personellerin idaresinden sorumlu olarak İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun bir şekilde işlerin düzgün yapılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerLise ve/veya Meslek Yüksek Okul Teknik Bölümleri’nden mezun ( Makine-Mekanik- Mekatronik- vb bölümlerden mezun ) Yetiştirilmek üzere, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Avrupa yakasında Avcılar bölgesinde ikamet eden, Bay, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri, Şef / Amir, Usta Yardımcısı

 • CVPLUS Search & SelectionKonya, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz. Firmamızın sahip olduğu yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığı sağlamak ve yeni sistemlerin kurulmasında görev almak, Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek, Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini sağlamak, Fabrikada üretim, ürün ve tedarik edilen ürünlerde kalite süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirebilecek BRC, ISO / DIS 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin kurulmasına yardımcı olacak, İngilizce bilen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Konya’da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • CVPLUS Search & SelectionKonya, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Üretim Mühendisi'' arıyoruz. Üretim planı hazırlama çalışmalarında sorumluluk almak, Üretim planı doğrultusunda ön hazırlık çalışmaları yürütmek, Üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirme konularında öneriler getirmek, Üretim personelinin sevk ve idaresinde görev almak, Üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanması ve değerlendirilmesinde görev almak, Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksiklikleri takip ederek çözüm sağlamak, Tanımlanmış olan proseslerin standartlarını korumak, Üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesinde görev almak, Kalite standartlarını yerine getirmek, İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonları almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen minimum 1 yıl deneyimli, Kalite sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerBasım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • ATES GROUPKocaeli 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıHİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ İŞLETMELERDE Sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde dekoratif işlemlerinde çalışacak adaylar arıyoruz. Endüstriyel Temizlik yapabilecek personel gerekmektedir. Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group veya https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması''Gürsa Oluklu Mukavva Ve Ambalaj A.Ş. '' oluklu mukavva & koli üretimi yapmakta olan fabrikamızın planlama departmanında görevlendirilmek üzere, * Sipariş girişlerini yapabilecek, * Müşterilerimize siparişleri hakkında telefon ile bilgi aktarımı yapabilecek, * Üretimde bulunan siparişlerin üretim aşamalarını kontrol edebilecek, * Üretim kombine planlama yapabilecek, çalışma arkadaşı aramaktayız....

  Aranan Nitelikler* 4 Yıllık üniversite veya yüksek okul mezunu, * Oluklu Mukavva Sektöründe deneyimli, * Kombine Planlama Deneyimi olan, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Hızlı ve doğru kararlar alabileceğine inanan, * İlgili pozisyonda minimum 3 yıl iş deneyimi olan, * Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Avcılar bölgelerinde ikamet eden, * Bay veya Bayan Üretim Planlama Elemanı,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKendisine müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri taleplerine kısa zamanda etkin çözümler bulmak, Planlama, Üretim, Arge ve Sevkiyat bölümleri ile koordineli çalışarak süreci takip etmek, Fiyatlandırma ve satış raporları hazırlamak, Müşteri memnuniyeti sağlamak, Pazar geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik veya idari bilimler fakültelerinden mezun, En az 3 yıllık İhracat tecrübesi olan (tercihen AMBALAJ sektöründe tecrübeli), Çok iyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil tercih sebebi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, diksiyonu düzgün, prezantabl, Planlama ve koordinasyon becerisi olan, Erkek, Askerliğini yapmış İzmir veya Manisa’da ikamet eden. Yurt dışı seyahat engeli olmayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÜretim tesisleri İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alanMetal Sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun kursiyerler alınacaktır. İşbaşı Eğitim Programı,mesleki deneyimi ve fazla iş tecrübesi olmayan kişilere deneyim ve iş tecrübesi kazandırılarak bu kişilerin istihdam edilebilirliklerinin artırılmasına yönelik bir programdırÜç veya 6 ay sürecek kurs süresince günlük kursiyerlere 54 TL üzerinden maaş ödemesi yapılacak, kurs sonunda ise kursiyerlere mesleki yeterlilik sertifikası verilerek istihdam edileceklerdir.

  Aranan NiteliklerOrtaöğretim, lise veya açık lise öğrenimine devam eden, 18 – 29 yaş arasında, Son 3 ay içerisinde aktif olarak herhangi bir firmada çalışmamış, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Tercihen Karşıyaka, Çiğli ve Bayraklı civarında ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Ustabaşı, Usta

 • Işıklar Ambalaj Pazarlama A.ŞKonya, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş Açıklaması• Işıklar Holding bünyesinde yer alan Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş. Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere  Bakım Mühendisi aranmaktadır. • Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. •  Makine,ekipman ve yardımcı ünitelerin bakım faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesini sağlamak • Arıza durumlarında, üretim kaybına yol açmayacak şekilde müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak • Arıza kök neden analizi yaparak arızanın tekrarlamaması konusunda tedbirler almak • Teknik malzeme tedarik ve makine/ekipman alımlarında satın alma süreçlerine destek vermek • İş güvenliği ve işçi sağlığı açısından makina/tesis/ekipman ve otomasyonların güvenilirliğini denetlemek ve ilgili güvenlik standartlarında olmasını sağlamak • Maliyet düşürücü, verimliliği arttırıcı çalışmalarda yer almak • Bakım ekibini yönlendirmek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, *Tercihen en az 1 yıl deneyimli, *Kalite sistemleri( ISO 9001, ISO 22000,OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, *İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, *MS Office (Word, Excel , Power Point v.b.) programlarını kullanabilen, *Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, *İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, *İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÇEKMEKÖY/ ÖMERLİ DE BULUNAN FABRİKAMIZIN KAĞIT ÜRETİM BÖLÜMÜ MAKİNA OPERATÖRÜ

  Aranan NiteliklerKAĞIT ÜRETİM FABRİKASINDA ÇALIŞACAK; MESLEK LİSESİ MEZUNU EN AZ ALANINDA 3 YIL OPERATÖRLÜK YAPMIŞ ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ. ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSatış temsilcisi ile koordineli olarak siparişlerin sisteme girilmesinden, müşterilere teslimatına kadar tüm sürecin koordinasyonundan sorumlu olmak, İlgili sevkiyat evraklarını (gümrük beyannamesi, çeki listesi, ATR vb.) hazırlamak, ihracat operasyonu gerçekleştirmek, Raporlamaları yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil tercih sebebi, Ambalaj Sektöründe, satış destek alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına ileri derecede hakim, Takım çalışmasına yatkın, yeniliğe ve değişime açık, İş takip ve iletişim yeteneği gelişmiş, Hedef ve sonuç odaklı, pozitif, motive ve enerjik çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa ya da İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklaması* Oluklu Mukavva Üretimi Hakkında Bilgi Sahibi, * Vardiya düzenini sağlayabilecek, * Personel sorumluluğunu alabilecek, * Üretimin aksamadan işleyişini sürdürecek, * Üretimle alakalı aksamaları raporlayıp, üst yönetime iletecek.

  Aranan Nitelikler* Oluklu Mukavva sektöründe tecrübeli, * En az 5 yıl üretim sorumluluğu yapmış, * Sorumluluk alabilecek, * Problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, söktörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerVarak Yaldız Kesim makinesinde deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışablecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) Bobst Kesim Ustası arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta

 • KURŞUN AMBALAJİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş Açıklaması​Müşteriden gelen talepler doğrultusunda Ambalaj tasarımını yapmak, Çözüm odaklı müşteriyi yönlendirmek, Onay süreçlerini yönetmek ve onaylanan tasarımı baskı için uygun proseslerden geçirerek sonuçlandırmak. Firmamız Şuanda BAŞAKŞEHİRDEDİR Mayıs Ayından itibaren BEYLİKDÜZÜNE TAŞINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator, Adobe Photoshop ve MS Office Programlarına hakim. - Tasarım yönü güçlü ve yeni fikirler üretebilecek, kaliteye ve ayrıntıya önem veren, - Baskı öncesi konusunda bilgi sahibi olan, - İşin tasarım ve uygulamasından matbaa aşamasına kadar takibinin sağlanması, matbaa ile koordinasyonun sağlanarak gerekli süreçlerin doğru işleyişinin kontrol edilmesi, - İş takibi becerisine sahip, - Dikkatli ve hızlı çalışabilen, motivasyonu yüksek, - Kendini geliştirebilen, mesleği ile ilgili yenilikleri takip eden, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıHadımköy Bölgesinde faaliyet gösteren Plastik Ambalaj Fabrikamıza Fabrika Müdürü alınacaktır. Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen Kimya Mühendisi bölümünden mezun, Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Benzer görevde en az 10 yıl çalışmış, Üretim ile ilgili tüm proseslere hakim, PE ve PP ambalajlama konusunda tecrübeli, B veya E sınıfı ehliyeti olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik

  Pozisyon: Müdür

 • İkon Ambalajİzmir, Manisa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıEsnek ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Manisa fabrikasında çalışacak laminasyon operatörü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler*İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli *Askerlik görevini tamamlamış *Vardiyalı düzende çalışan *İzmir/Manisa illerinde ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklamasıİzmir/Kemalpaşa fabrikamızda Mekanik Bakım Onarım bölümünde çalışmak üzere Torna & Freze Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerUniversal torna & freze tezgahlarında en az 3 yıl deyenimli Meslek Lisesi Tesviye ve/veya M.Y.O makina mezunu ve/veya torna-tesviye alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, BAY.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • Mayaformİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıAvcılar'da Kağıt ve Plastik Gıda Ambalajı / IML Ürünler imalatı yapan firmamıza ilgili pozisyonda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. · Satış faaliyetleri projelendirmek ve pazarlama operasyon süreçlerini yönetmek ve koordinasyonlarını sağlamak, · Satışa yönelik faaliyetleri koordine etmek, uygulamak, · Sahada çalışmaya alışkın, · Sık Müşteri ziyareti ile Müşteri / Firmamız arasındaki ilişkileri sıcak tutmak,

  Aranan Nitelikler· Satış-Pazarlama konusunda deneyimli, · Üretim sektöründe pazarlama süreçlerinin yönetilmesinde deneyimli, · İletişim becerileri gelişmiş, Prezentabl ve Liderlik vasıflarına sahip, · İş Takibi Yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · MS Office programlarına hakim, · Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli Olmayan, · Tercihen IML Enjeksiyon ürünlere bilgisi olan / Gıda üreticilerine Satışa hakim, · Bay, Bayan, Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Plasiyer, Uzman

 • Mayaformİstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıAvcılar'da Gıda Ambalajı ve kağıt bardak imalatı yapan firmamıza İhracat Satış Sorumlusu pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Yurtdışı siparişleri ile ilgili süreçleri takip edecek, Sevkiyat/Nakliye organizasyonunun takibini sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Dış Ticaret bölümlerinden mezun, İhracat Operasyon süreçlerinde deneyimli, İletişim ve kurumsal temsil yeteneği kuvvetli, Yurtdışı yeni müşteri potansiyeli edinebilecek, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve titiz çalışan; detaylara hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, tercihen ikinci bir dil bilgisi olan, Müşteri portföyü olan, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay/Bayan,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir/Kemalpaşa fabrikamızda Mekanik Bakım Onarım bölümünde çalışmak üzere Mekanik Bakım Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel bakım konusunda en az 3 yıl deneyimli (tercihen kağıt sektöründe deneyimli) İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek 30 yaşını aşmamış İzmir’de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, bay.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • Işıklar Ambalaj Pazarlama A.ŞKonya, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş Açıklaması*Üretim planı hazırlama çalışmalarında sorumluluk alması, *Üretim planı doğrultusunda ön hazırlık çalışmaların yürütülmesi, *Üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirme konularında öneriler getirilmesi, *Üretim personelinin sevk ve idaresinde görev alması, *Üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanması ve değerlendirilmesinde görev alması, *Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksiklikleri takip ederek çözüm sağlaması, *Tanımlanmış olan proseslerin standartlarının korunması, *Üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesinde görev alması, *Kalite standartlarının yerine getirilmesi, *İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonların alınması.  

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olan, *Tercihen en az 1 yıl deneyimli, *Kalite sistemleri( ISO 9001, ISO 22000,OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, *İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, *MS Office (Word, Excel , Power Point v.b.) programlarını kullanabilen, *Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, *İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, *İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu Türkiyenin en büyük Kağıt-Karton üreticisi olan Fabrikamıza güvenlik elemanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu Askerliğini tamamlamış Güvenlik konusunda 2-3 yıl tecrübesi olan 25-30 yaş aralığında Silahlı/Silahsız Güvenlik sertifikası olan Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Fabrika güvenliğinde çalışmış,Kantar bilgisi olan Ms.Office programlarını kullanabilen Kemalpaşa-Bornova civarında ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıEsnek Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Manisa fabrikasında laminasyon ve baskıda çalışacak Bay elemanlar alınacaktır

  Aranan NiteliklerAmbalaj firmamızda çalışmak üzere · Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu Mezunu · Vardiyalı Çalışabilecek, · Takım Çalışmasına Yatkın, · Askerliğini Tamamlamış

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • As Plastik ve Ambalajİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş Açıklamasıİhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat ile alakalı tüm operasyonel işlerde destek olmak. İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci takip etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye açık, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • İkon AmbalajManisa, İzmir 27 Mart 2017

  İş Açıklaması· Gelen siparişlere uygun olarak gerekli hammadde planlamasını yapmak, · Üretim süreçlerini planlamak ve kontrol etmek, · Rapor takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Tercihen mühendislik fakültesi ve MMO okullarından mezun, · 25-30 yaşları arasında, · En az 1-3 yıl iş tecrübesi olan, · Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, · MS Office programlarını etkin kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Çözüm odaklı çalışabilen, · Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, · Bay – Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tekniker

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?