Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.   Şirketimizin Üretim departmanlarından PFL Kumaş Baskı  bölümünde  görev alacak, deneyimli "Kumaş Baskı Operatörü" çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Etiket sektöründe min. 1-2 yıl kumaş baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Operatör, Usta Yardımcısı, Formen, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “Matbaa Görevlisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Lise mezunu, tercihen ön lisans mezunu, Photoshop programına hakim, Dijital baskı makinelerinin kullanımında tecrübeli, teknik bilgi sahibi, Renk ve malzeme bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Baskı alanında deneyimli veya eğitim almış, gelişmeye açık, Yeni teknoloji ile kendini geliştirecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması Ambalaj, Kağıt Çanta ve Kutusektörünün  önde gelen ve  İzmir Ege Serbest Bölge’de yerleşik  firmamızın Bobst-Kesim bölümünde çalışabilecek operatör istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Ambalaj sektöründe çalışmış , matbaa tecrübesi olan Bobst-Kesim makinasında en az 2- 3 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  25-40 yaşları arasında dinamik Askerliğini tamamlamış Diksiyonu düzgün ve prezentabl İzmir’de ikamet eden veya edebilecek Bobst – Kesim Operatörü alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, alanında öncü olan müşterimiz için  ‘ Flekso Baskı Operatörü ’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi ya da Teknik Lise bölümü mezunu, Flekso baskı alanında minimum bir yıl tecrübeli, 20 - 35 yaş arası, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir veya Manisa'da ikamet eden/ edebilecek, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFIDçözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimiz Finans-Muhasebe departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip nel 'Maliyet Kontrol Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız. • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. • Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, (Özellikle Excel) • Üretim firmalarında bu alanda Min. 2 yıl deneyimli, • Tek düzen Muhasebe sistemine hakim, • Ay sonunda yoğun iş temposuna uyumlu, • İletişimi ve organizasyon yeteneği yüksek, dikkatli ve titiz, • Yazışma düzeyinde İngilizce bilgisi (iyi düzeyde), • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler • 7A Maliyet sistemine göre maliyet kayıtlarını yapmak, • Satış ve Maliyet analizleri yapmak, • Ay sonu sayım organizasyonu ve kontrolünü gerçekleştirmek, • Masraf merkezlerine göre gider dağılımlarını yapmak, • Depolar arasındaki malzeme kontrollerini yaparak, kullanım raporlarını incelemek, • Alanıyla ilgili tüm raporlamaları hazırlamak.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Analist, Uzman Yard

 • Sekreter Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ataşehirde bulunan firmamıza Gelen telefonları cevaplayacak, Üretim ve sevkiyat süreçlerinin takibinde görev alacak, Faturaları kesip, tahsilatların takibini yapacak Bayan sekreter arıyoruz. Çalışma saatlerimiz pazartesiden cumaya 08.30-18.00 arasındadır.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Microsoft ofis (word, excel)  programlarına hakim, Tercihen Logo programını kullanmayı bilen, Takım çalışmasına uyumlu  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   - Haftalık üretim planına göre üretim başlamadan önce malzeme,makine ve kalıpla ilgili proses akışını takip etmek, eksiklerin giderilmesini sağlamak, - Deneme yapılması için firmaya teslim edilen kalıpların, deneme öncesi hammadde ,soğutma bilgisi,kalıp çalışma sistemi ve  parametre bilgilerini edinmek ve planlama departmanına bilgi vermek, - Üretim için gerekli malzemeleri ihtiyaç talep formu ile depodan almak, - Firma bünyesinde enjeksiyon işlemi yapılan tüm parçaların son baskılarını kodlama talimatına uygun bir şekilde parça üzerine yazarak kalıp üzerinde konumlandırılmasını sağlamak, - Kalıp stok alanının dışında kalıp bulundurulmamasını sağlamak, - Vardiyalardaki üretim durumlarının sonuçlarını Yöneticisine raporlamak, - Üretilen malın final kalite kontrol bekleme sahasına teslimini sağlamak, - Kendi bölgesinde bulunan makinaların ve üretimde kullanılmak üzere aldığı kalıplar ile elemanların performans, iş disiplinine uygunluk vb. gibi konularla ilgili görüşlerini Yöneticisine bildirmek, - Üretim alanı içerisindeki düzen ve temizlikten sorumlu olmak, - Üretim bünyesinde gerçekleşebilecek olası kazalara karşı önlemleri belirlemek, uygulanmasını sağlamak ve gerekli gördüğünde düzeltici faaliyet açılması için Yöneticisine bildirmek, - Yaşanan tüm kazalarla ilgili, kaza raporunu tutmak ve İnsan Kaynakları departmanına iletmek, - Bölümü ile ilgili kalite kayıtlarının tutulmasını, tespit edilen saklama süresi boyunca saklanmasını, dokümantasyon tablosunda belirtilen dokümanları hazırlanmasını sağlamak,        

  Aranan Nitelikler   * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve / veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu ve plastik sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, * Plastik sektöründe deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere, * 24 - 35 yaşlar aralığında, * Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay,  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş. Konya/ Çumra'da bulunan fabrikamızda çalışmak üzere Üretim Şefinin yönetimi ve kontrolünde üretim sürecine katkıda bulunarak verimliliğin artmasına sağlayacak yetiştirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Mühendisliği Mezunu veya Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmış, - MS Office programlarına hakim, - Ekip çalışmasına uyumlu yapıda olması, - İyi derecede İngilizce bilen, - Askerliğini fiilen yapmış, - Konya'da ikamet eden veya edebilecek, - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   - Yerli ve yabancı sektörel yayın ve dokümanları takip etmek, üreticileriyle temasa geçerek numune ya da bilgi toplamak ve verileri arşivlemek, - Yurt içi ve yurt dışı fuarlara ktılım göstererek yeni müşteri portföyünün firma bünyesine kazandırılması, - Yurt içi ve yurt dışı yeni müşteri portföyü oluştururak satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi aynı zamanda var olan müşteri portföyünün korunması, - Yurtiçi ve yurt dışı fuar ziyaretleri, katalog araştırması, sektörel web sayfası ziyaretleri, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerini araştırmak ve yöneticisine rapor sunmak, - Yeni pazar araştırmaları için, sektör toplantı ve çalışmalarına katılmak, - Firmanın tanıtımı için, yurtiçi ve yurt dışı fuar katılımı, web sayfası, cd ve katalog hazırlama, promosyon ve benzeri tanıtım sistemlerinin hazırlık çalışmalarına katılmak, - Müşteriye gönderilen fiyat tekliflerinin hedef doğrultusunda siparişe dönüşmesi için müşterilerle bilgi alışverişinde bulunmak, - Tüm müşteri ve/veya müşteri adayı firma temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri öncesi veya sonrası ulaşım, konaklama ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için Müşteri Temsilcileri ile birlikte gerekli organizasyonu yapmak, - Yurt içi ve yurt dışı fuarda sergilenecek ürünlerin hazırlığını ve sevkiyatını yapmak. Fuar süresince stant ihtiyaçlarını karşılamak. Stant kurulunca standın fotoğraflarını çekmek, - Sözleşmesi yapılmış siparişlere ait, müşteriden gelen Data ve/veya Teknik Dokümanların en kısa zamanda Kalite Güvence Yöneticisi’ne iletmek,      

  Aranan Nitelikler   * Minimum Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, * Minimum 1 yıl üretici firmalarda satış ve pazarlama alanında deneyimli, * İyi derecede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizde Üretim departmanlarının Kalite bölümünde çalışmak üzere, 'Kalite Kontrol Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız. Üretimin periyodik kontrolünü yapmak, tutulması zorunlu kayıtlarını/formları eksiksiz tutmak, Üretim ve sonrasında tespit edilen uygunsuzlukları bildirmek ve raporlamak, Kontrol sırasında uygun olmayan ürün tespit edildiğinde hata riski olan ürünleri bloke edip karantina sahasına götürerek üretime karışmasını engellemek,  Kontrol sonucu hazırlanan rapor, gerekli evrak ve numuneleri eksiksiz olarak arşivlenmesini sağlamak, Bölümünden diğer bölümlere veya tedarikçiye gidecek olan yarımamülleri kontrol ederek proses kontrol formunun doldurulmasını sağlamak, İstatistiki proses kontrol çalışmaları kapsamında ölçümleri yapmak ve sonuçları raporlamak,  

  Aranan Nitelikler • En az Lise mezunu, • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Üretim firmalarında bu alanda Min. 1-2 yıl deneyimli, • Yoğun iş temposuna uyumlu, • İletişim yeteneği yüksek, dikkatli ve titiz, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması * Satış ve sevkiyat organizasyonunun gerçekleştirilmesi, * Müşteri siparişlerinin sisteme aktarılması, * Saha satış ekibinin desteklenmesi, * İmalat ve sevk takibinin düzenli yapılması, * Tekliflerin hazırlanması, * Faturalandırma yapılması, * Stok kartlarının düzenlenmesi, * E-Fatura işlemlerinin yapılması,      

  Aranan Nitelikler * KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında ikamet eden * En az ticaret lisesi mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, * Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın, * Logo Go Plus ve Ms Office programlarını etkin kullanabilen, * En az 3 yıl deneyimli, Sefaköydeki işyerimizde çalışacak ‘Satış Destek ve Stok takibi’ yapacak aranmaktadır.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Şoför Sespack Antalya Bugün

  İş Açıklaması Sespack Antalya’da 2011 yılında kurulmuş 05.06.2011 de üretim izin belgelerini almış ve Antalya bölgesin de üretimini yapmış olduğu gıda ve gıda dışı ürünleri ağırlığı otel ve tatil köyleri olmak üzere havalimanı, restoran, cafe gibi noktalara direk ve bayii kanalı ile pazarlama ve dağıtıma başlamıştır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünler müşterilerimizin isteği doğrultusunda grafik tasarım çalışmaları matbaacılık kendi bünyemizde yapılmakta olup baskısını yaptığımız ürünler otomatik dolum makinalarımızda gıda tüzüğüne uygun bir şekilde paketlenmektedir. Bu başarıya ortak olmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip “SESPACK” bünyesinde çalıştırılmak üzere “ŞOFÖR” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler SRC ve Psikoteknik Belgesi olan, B sınıfı ehliyeti bulunan, Sektörde en az 5 yıllık tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen evli, 25-50 yaş arası, Askerliğini yapmış.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,   - Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. -  İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak, -  Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak, - Ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek, - İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek, - Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek, - Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek, - İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak, - Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek, - Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak, - Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek,        

  Aranan Nitelikler   * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu, * Planlama alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz, yetiştirilmek üzere, * 25 - 35 yaşlar aralığında, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " PLANLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Muhasebe Uzmanı MESUT MAKİNA AMBALAJ İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Endüstriyel Ambalaj Ürünleri üretimi imalatı ile Türkiye’nin kendi alanında liderleri arasında yer alan firmamızın Muhasebe Bölümünde görevlendirilmek üzere iş tanımına ve aranan niteliklere sahip Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Tercihen Mikro Bilen, Muhasebe belgelerinin muhasebe sistemine işlenmesi, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici Vergi Beyannameleri, Kurumlar Vergisi Beyannamesi,  SGK Bildirgeleri, BA, BS formlarının hazırlanması başta olmak üzere tüm yasal beyanname ve bildirimlerin zamanında, tam ve doğru olarak düzenlenmesi, ödemelerinin takip edilmesi, Resmi kurumlar nezdinde gerekli  takiplerin yapılması, Mali işler ile ilgili tüm raporlamalar ve arşiv işlerinin yapılması ve takip edilmesi, Denetim firmamızın talep edeceği çalışmaların hazırlanması, Üst yönetime gerekli raporlamaların yapılması konusunda yukarıdaki nitelikleri haiz, Anadolu yakasında ikamet eden Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Pendik ve yakınlarında ikamet eden ( Aksi taktirde başvuru yapmayınız) Üniversite Mezunu (İşletme, İktisat, Maliye v.b.) 4-5 sene kurumsal bir firmada muhasebe tecrübesi olan, Yazılı ve Sözlü olarak yabancı müşterilerimizle iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, İş disiplini ve kurallara uygunluğa önem veren, Titiz ve detaycı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Muhasebe Uzmanı çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Makine, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Uzman

 • Ön Satış Temsilcisi Gelbul Kağıtçılık İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Pazarlama ekibi tarafından merkeze gönderilen siparişlerin sisteme girilerek siparişin oluşturulması. Siparişlerin oluşturulmasından ürünlerin teslimine kadar olan sürecin takip edilmesi. 

  Aranan Nitelikler Topkapı civarında ikamet eden 30 yaşını aşmamış, Satış konusunda tecrübeli, Bayan, İyi derecede bilgisayar bilgisi olan,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Temsilci

 • Genel Müdür Asistanı (Almanca Bilen) Fortune Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pekçok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir seçme&yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız, dünya çapında öncü bir dekor baskıcısı olan ve yedi kıtada ticari temsilcilikleri bulunan müşterimiz için Beşiktaş Lokasyonunda görevlendirilmek üzere   ''Genel Müdür Asistanı'  arayışındayız.   Günlük ajanda takibi ,  Toplantı ve seyahat planlarınıı organizasyonu, Toplantı notlarının hazırlanması Müşteri ziyaretleri koordinasyonu ve müşteri bilgilerinin güncellenmesi Ofis içi genel koordinasyon, bilet rezervasyonları ve yolculuk planlaması Satış ve performans raporları ve analizleri çıkarımı ( SAP sistemi ) Gerekli olduğu hallerde önemli sipariş emirlerinin sisteme girilmesi ( SAP sistemi ) Ofis içi telefon ve iletişim koordinasyonu Harcamalar kontrolü ve aylık rapor hazırlanması FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl deneyimli Almanca bilgisi Üniversite mezunu Seyahat engeli olmamalı

  Sektör: Diğer, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Uzman, Asistan

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Üst düzey kararların verildiği ve izlenecek politikanın saptandığı Üst Yönetim bölümünde; - Pozisyonun gerektirdiği görev ve sorumluluklarını eksiksiz yerine getirebilecek, - Diğer bölüm çalışanlarıyla işlerin işleyişi hakkında iletişim kurabilecek, gerekli yönlendirmeleri yapabilecek, - Yönetim Kurulu Başkanının tüm iş akışını, görüşmelerini, yazışmalarını, raporlamalarını, randevularını, toplantılarını, bilgilendirmelerini, seyahatlerini organize edebilecek, - Dokümantasyon ve evrak trafiği ile telefon ve mail trafğinin eksiksiz işlemesini ve tamamlanmasını sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler * 20 - 35 yaş aralağında, * En az Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, * Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 1 yıl deneyimli, * Ms Office programları iyi derecede kullanabilen, * B sınıfı ehliyeti olan, * İletişim yönü kuvvetli ve güler yüzlü, * İyi derece İngilizce bilen, ( ikinci dil olarak Almanca tercih sebebidir ) * Çözüm odaklı, planlama, iş takibi ve organizasyon konularında tecrübe sahibi, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Bayan,  " YÖNETİCİ ASİSTANI " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Hammadde Depo Sorumluluğunu üstlenecek, Depo Düzeni, Disiplini ve Genel İşleyişinin sürekliliğinden sorumlu olacak, Planlama ve Üretimle uyum içerisinde  çalışabilecek, Stok Raporlarını hazırlayacak, Günlük Giriş ve Çıkışları kontrol edecek, raporlayacak Haftalık ve Aylık Sayım yapacak, raporlayacak                                    Depo içinde ürünlerin stoklama sisteminin verimli şekilde uygulanması, görevlerinde bulunabilecek '' DEPO SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Depo Yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Excel Programlarını iyi derecede kullanabilen,         Netsis Programını iyi derecede kullanabilen,    Analitik düşünebilen  Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Sorumluluk sahibi, dikkatli Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, dengeli ve kararlı, Askerlikle ilişiği olamayan erkek adaylar. Bornova ve Turgutlu çevresinde ikamet eden.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı

 • İş Açıklaması Dış Ticaret Departmanında en az 3 yıl tecrübeli, iyi derecede ingilizce bilen, ithalat-ihracat işlemlerinde bilgi sahibi, 35 yaş altı askerliğini yapmış erkek eleman ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Firma temsili yeterliliği İyi derecede ingilizce bilgisi Sigara kullanmaması Avrupa yakasında ikamet ediyor olması Departman müdürü ve iş arkadaşları ile uyumlu olması

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir Seçme & Yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için Muhasebe Uzmanı arayışımız söz konusudur.   4 yıllık Örgün eğitim almış üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtdışı lokasyonların muhasebe denetimlerini yapacak, Muhasebe denetimlerini Merkezden yürütecek , gerektiğinde yurtdışına da gidecek. Seyahat engeli olmayacak, İthalat dosya muhasebeleştirmesini yapacak, İyi derecede İngilizce bilecek, Tercihen smmm belgeli, Tek düzen muhasebeye vakıf ve üretim muhasebesi yapmış, Sap programını bilen, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, K.Çekmece, Gürpınar  Güzergahlarında ikamet eden, Erkek adayların Askerlik görevini tamamlamış,    Takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler FORTUNE DANIŞMANLIK;  İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Depo Personeli Gelbul Kağıtçılık İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Topkapı'daki ardiyemizde Sevkiyat-MalKabul-Üretim bölümlerinde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Topkapı civarında ikamet eden, 25 yaşını aşmamış En az lise mezunu, Aktif olarak bilgisayar kullanan, Askerliğini tamamlamış Tercihen Kağıt-Matbaa sektöründe çalışmış

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Çeşitli gıda, pastacılık ve ambalaj ürünleri üreten firmamız için kalite Sorumlusu aranıyor: İş Açıklaması: ISO 9001, 14001, 18001, 22000, SA 8000, BRC yönetim sistemlerini yürütebilecek, · Belgeleme, Arşivleme ve detaylı raporlama yapabilecek, · Proses kontrollerine hakim olabilecek, · Kalite süreçlerini yönetebilecek, · Ürün ve proses kalitesinin iyileştirilmesine yönelik projelerin yürütebilecek, · Hammadde ve yardımcı malzemelerin düzenli kontrollerinin sağlayabilecek, · Müşteri istek ve şikayetlerinin takibini yapacak, · Yeni ürün ve proje devreye alma çalışmalarında kalite sistemi uygulamalarının yapacak,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Gıda Teknolojisi ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim deneyimi olan, ·Tercihen Gıda, Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen sektör deneyimli. Ofis programlarını kullanmasını iyi bilen 25 - 40 yaşları arası Gıda, pastacılık, çikolatacılık sektörlerinde deneyimli olması Tercihen üniversite mezunu, en az lise mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmamalı Pozitif ve çalışkan olmak İkna ve yönetim kabiliyeti yüksek, insan ilişkileri iyi, Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Kariyer hedefleri ve beklentileri olan Tercihen sektör tecrübesi olan Kişisel bakımına özen gösteren Disiplinli iş koşullarımıza uyum sağlaycak

  Sektör: Gıda, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamız için Satınalma departmanımızda çalıştırılmak üzere “Satınalma Grup Lideri” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Makina Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun, Satınalma konusunda en az 6 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İletişim ve koordinasyonda başarılı, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Takım çalışmasını destekleyen, ekip yönetimi konusunda tecrübeli Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden/edebilecek,

  Aranan Nitelikler Tedarikçi görüşmeleri, sözleşmelerinin düzenlenmesi ve takibinin yapılması, Satınalma ile ilgili süreçlerinin malzeme planlama, üretim ve kalite planlarına uygun olarak yürütülmesi, Şirketlerimizin ihtiyacı olan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması  ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılması.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe hizmet veren %100 yabancı sermayeli firmamız için Satınalma departmanımızda çalıştırılmak üzere “Satınalma Sorumlusu” pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin tercihen Makina Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun, Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office programlarını, özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İletişim ve koordinasyonda başarılı, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir' de ikamet eden/edebilecek,

  Aranan Nitelikler Tedarikçi görüşmeleri, sözleşmelerinin düzenlenmesi ve takibinin yapılması, Satınalma ile ilgili süreçlerinin malzeme planlama, üretim ve kalite planlarına uygun olarak yürütülmesi, Şirketlerimizin ihtiyacı olan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması  ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılması.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Yetkili

 • Kalite Güvence Şefi As Plastik ve Ambalaj İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Üretim yapan firmamızda Kalite Güvence Şefi olarak çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya bölümü mezunu (Mühendislik, Kimyager) Birimi ilgilendiren yasal süreci takip edecek ve ilgili dökümantasyonları sağlayacak. İş takibinde titiz, MS Ofis programlarını aktif kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, Askerlikle ilişiği olmayan, Üretim ile ilgili gerekli tüm kalite kontrol işlemlerini yapabilecek, Bölümle ilgili tüm raporları düzenli tutabilecek, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve çevresinde ikamet eden BAY personel alınacaktır. (Kimya Meslek Yüksek Okulu mezunları da değerlendirilecektir)

  Sektör: Plastik, İmalat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu

 • İş Açıklaması 35 yıldan uzun süredir faaliyet gösterdiği sektörün gelişmesinde vizyonu ve kalite anlayışı ile aktif rol oynayan; 410'a yakın çalışanı olan, üretim tesisleri İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan, ihracatını sürekli arttıran, müşterileri ve tedarikçileri arasında Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşları içinde yer alan şirketimizin; gelişen ve büyüyen organizasyonu içerisinde İnsan Kaynakları bölümünde şirket kültürümüzü benimseyecek ve sahip çıkacak; güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedeflediğimiz, şirketimize değer katacak İnsan Kaynakları Sorumlusu arıyoruz. PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) günlük takibini yapmak,kayıtları  sistemde güncel tutmak, Mevzuat dahilin’de personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapmak, Personelin Bordrolama ve  SGK tahakkuk  süreçlerini takip etmek, İş kazası ve emniyet bildirimlerini  yasal süreçlere uygun takip etmek, Personelin maaş yazıları, zimmet tutanakları, ihtarlar vb. ile ilgili bütün dökümanları  hazırlamak, Yıllık izin planlarının güncel takibini yapmak, Özlük dosyalarının kanuna uygun düzenlenmesini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi,İşletme vs. bölümlerinden mezun, Üretim sektöründe Bordrolama, SGK Tahakkuk ve Puantaj süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli, MsOffice,özellikle Excel uygulamalarına hakim, Netsis ve PDKS programlarını  iyi derecede kullanabilen, SGK, İş Kanunu ve ilgili mevzuatlar hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünebilen, baştan sona süreç yönetebilen, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, İletişimi ve bireysel ilişkileri güçlü, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Karşıyaka Civarında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Satış Temsilcisi Ayhan ambalaj İzmir, Manisa 22 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Aşağıdaki aranan niteliklerde plastik ambalaj fabrikamızda, endüstriyel plastik ambalaj ürünleri satışında görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi alınacaktır. Mevcut ve potansiyel müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak  tespit edip,eksiksiz karşılanmasını sağlamak. Müşterilerimizden alınan siparişlerin üretiminden,sevkiyatından ve tahsilatına kadar olan süreci kontrol altında tutmak. Periyodik ziyaret planlarını hazırlamak,uygulamak. Pazar ve müşteri bilgisine sahip olmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu En az üç yıl fabrikalara yönelik satış pazarlama  bölümünde çalışmış İletişim becerisi yüksek,takım çalışmasına yatkın Askerilik hizmetini yapmış bay eleman  Tercihen İngilizce bilen 25-35 yaşları arasında Ms Office uygulamalarına hakim Sürücü ehliyetine sahip,aktif kullanan İzmir ya da Manisa’da ikamet eden  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • İhracat Elemanı As Plastik ve Ambalaj İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci kontrol etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Yurtiçi/yurtdışı fuar katılımlarını organize etmek ve katılım göstermek, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış  İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Kompozit Silindirik Karton Ambalaj üretiminde sektör lideri konumlu firmamızın Sarnıç / İzmir tesislerinde yetiştirilmek ve görevlendirilmek üzere GRAFİK TASARIM SORUMLUSU takım arkadaşı aramaktayız.  Baskıya alınacak dizayn çalışmalarının müşterilerin talepleri doğrultusunda gerekli görsel ve tipografik revizyonlarını sağlayıp onay aşamasına getirmek Baskıya alınacak dizayn çalışmalarının kağıt ebatları doğrultusunda montajlarını sağlayıp miktar planlaması yapmak Baskı tedarikçisindeki baskıya nezaret etmek ve baskıya onay verebilecek duruma gelmek Basılan ürün örneklerini tarih ve kayıt numaraları doğrultusunda arşivlemek  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı, Güzel Sanatlar veya Matbaa Öğretmenliği bölümlerinden mezun, 25-35 yaşları arasında, Adobe Illustrator, Photoshop, Freehand programlarını etkin kullanabilen,  Ofset baskı tekniklerine hakim, İyi derecede MS Office programlarına hakim, Tercihen matbaa grafikerliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen B sınıfı Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Tasarım yeteneği gelişmiş ve yaratıcı, Detaya önem veren, sorumluluk üstlenebilen ve sonuç odaklı, İletişim ve problem çözme becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Bay/Bayan. (Askerlik hizmetini tamamlamış) Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Buca - Şirinyer -  Karabağlar - Gaziemir semtleri civarında ikamet eden.  **Servisimiz bulunmamakta olup, yol ücreti ödenmektedir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Tasarımcı, Sorumlu, Grafiker

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?