Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • İhracat Satış Yöneticisi

  Manpower MaltepeKocaeli, İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Kağıt ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Satış Yöneticisi" arıyoruz. Yeni müşteri portföyünün oluşturulması ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi, Siparişlerin takip edilmesi, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin yürütülmesi ve potansiyel müşterilerle yeni iş geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşteri ziyaretlerinin takip edilmesi ve düzenlenmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ambalaj sektöründe minimum 3-4 yıl ilgili pozisyonda tecrübe sahibi, B2B tecrübesi olan, İletişimi güçlü, analitik, satış ve müşteri odaklı, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ya da Gebze'de ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıOperatör ve Makina Bakım Onarım Sorumlusu Sanayi Sektöründe Hizmet Vermekte Olduğumuz İşletmelerde Sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde dekoratif işlemlerinde çalışacak adaylar arıyoruz. Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, Personel servislerimiz mevcuttur. Endüstriyel Temizlik yapabilecek Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıIşıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş. Konya Fabrikamız’a "Vardiya Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere, Üretim faaliyetlerinin aksamadan gerçekleşmesi için gerekli takipleri yaparak, üretim programının gerçekleşmesini sağlamak, Bölüm çalışanlarını yönetmek ve koordine etmek, Problemli ürünleri tespit edip, gerekli bölümlerle iletişimi sağlayarak çözüm üretmek, Makine, yardımcı sistemlerin ve ekipmanların verimli ve etkin çalışmalarını takip etmek, arıza/ bakım konularında ilgili bölüm ile koordine etmek, Vardiyasında disiplin ve iş uyumunu sağlamak, disiplin ve iş uyumunu bozacak davranışların tespit edip, raporlanmak ve İnsan Kaynaklarına bildirmek, Üretim raporlarının kontrol edilerek doğru şekilde sisteme kaydını yapmak, yapılan kayıtları kontrol etmek, ISO 9001, 14001, 22000 Kalite sistemlerine hakim olmak, İş ve işçi güvenliği konusuna ve ISG konularına hakim olmak, bunun gereksinimlerine göre çalışabilmek, çalışanları bu yönde yönetebilmek.

  Aranan NiteliklerTeknik branş alanlarında Önlisans Mezunu veya Mühendis olmak Konusuna hakim, en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkili bir şekilde kullanabilen, Vardiya ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü olmak, analitik düşünebiliyor olmak. Liderlik vasfına sahip olmak.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere Mücellithane Bölümünde çalışacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübeli - Tecrübesiz, (Tel dikiş,kapak takma çırak veya Kalfaları önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Mücellit Çırakları, Kalfaları '' arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş Açıklamasıİkitelli-Başakşehir deki oluklu mukavva ambalaj fabrikamızın imalat bölümünde çalışacak ,makinalarda yetiştirilmek üzere vasıfsız imalat personeli

  Aranan Nitelikler*Asgari ilkokul mezunu, *Dikkatli, pratik, dürüst ve çalışkan *Askerlik sorunu olmayan *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek *Sigara içmeyen 20-40 yaş arası bay elemanlar alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Meydancı, Çırak, Operatör

 • Kalıphane Elemanı

  Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBaskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan Kalıphane Elemanları aranmaktır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaşları aralığında, Vardiyalı çalışabilecek, BasysPrint, Fuji Luxel ve Krause Ctp makinelerini kullanabilecek, Yoğun mesai şartlarına ayak uydurabilecek, Dikkatli, titiz ve sorumluluk alabilecek, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Baskı tekniklerini iyi bilen matbaa süreçlerini takip edebilecek, Uzun süreli çalışma düşüncesi taşıyan, Takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, En az lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Erkek (askerliğini yapmış)

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Matbaa Üretim Personelleri

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 15 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübesiz ama genç, dinamik, ( Çırak veya Kalfalar önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Üretim Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş Açıklaması"Şirketimiz bünyesinde ambalaj atıklarının toplanması ve geri kazanımı konusunda çalışabilecek, Fabrikalardan çıkan ambalaj atıklarının alınması amacıyla yapılan görüşmeleri yürütebilecek, Bakanlığa yasal bildirimleri yapacak , ISO 14001&9001 uygulamalarını yönlendirebilecek adaylar aranmaktadır."

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun MS Office uygulamalarına hakim İletişim ve problem çözme becerisi yüksek Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen En az 1 yıl tecrübeli Çevre Görevlisi belgesine sahip Bayan yada Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar Manisa'da ikamet eden, ya da edebilecek olan ISO 9001&14001 konusunda bilgi sahibi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Çevre, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMüşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek Orta düzeyde İngilizce bilen Tercihen matbaacılık sektöründe ambalaj konusunda deneyimli Indesign, Photoshop, AI, vb sektörel programlarına hakim MS Office programlarını etkili şekilde kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Grafiker, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde değerlendirilmek üzere; Tedarikçilerle ilgili tüm ticari konuları sürdürecek, Uygun kaynak ve tedarikçi bulmak için çalışmalar yapacak, Alınan teklifleri değerlendirip, maliyet azaltıcı faaliyetlerde bulunacak, Üretim talepleri doğrultusunda satınalımları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen 3 veya 5 yıl satınalma deneyimli, Profesyonel anlamda kurumsal satış yönetimini yürütebilen, Girişken, Nitelikli, İletişimi güçlü, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Matbaa Vasıfsız Elemanlar

  Promat Basım Yayınİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Vasıfsız Elemanlar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübesiz Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Vasıfsız Elemanlar'' arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıön muhasebe ve finans konusunda bigili ,öğrenmeye açık,takım çalışmasına uyum sağlama,banka,çek,cari hesap takibi,gümrük detayları,stok, gibi konularda yetiştirilmek..

  Aranan Nitelikler25-35 yaş arası,Topkapı bölgesine ulaşım sorunu olmayan,referans verebilecek,logo programlarına hakim,word ,excel bilgisi olan,erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan,Bsınıfı ehliyeti olan,ciddi bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen istikrarlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • Grafiker

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜrünlerin tüm ambalaj tasarım süreçlerinden sorumlu olmak Yapılan tüm grafik/tasarım işlerinin kreatif hazırlığı ve boyut uyarlamasını hazırlamak Tasarımların baskı ve dijital mecralara uygun olarak hazırlanmasını sağlamak Teknoloji, dijital trendler ve yenilikleri takip etme

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik bölümlerinden mezun Minimum 5 yıl tecrübeli (ajans tecrübesi, şirket içi grafik tasarım uzmanlığı ve pazarlama departmanıyla çalışma tecrübesi) Adobe Photoshop, Adobe llustrator ve Freehand programlarını aktif olarak Dışa dönük, yaratıcı, temsil ve sunum yeteneği güçlü Problem çözme , analiz , planlama ve takip yeteneği kuvvetli İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü diksiyonu düzgün , dış görünüme özen gösteren, İkna kabiliyeti yüksek Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek MS Office programlarını bilen Sosyal Medya ve dijital trendleri takip eden Yaratıcı, yeniliklere açık, tasarım konsepti ve içerik görselleştirmesinde proaktif olarak geliştirmeler yapabilen Tasarım trendlerini yakından takip eden ve yetkinliklerini geliştiren Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi ve tercihen bayan eleman Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklamasıİntersoy Gıda ve Ambalaj Ltd.Şti. olarak; 20 yıla yakın süredir, tek kullanımlık ambalaj malzemeleri başta olmak üzere farklı ürün gruplarında, kaliteli, istikrarlı ve ekonomik ürünlerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Bizimle aynı heyecanı ve çalışma gayretini gösterecek, firma prensiplerine uygun hareket edecek, ekip arkadaşları arıyoruz. Satış konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen SRC ve psikoteknik belgesi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Aranan NiteliklerOtel, Resturant, Yemek Firmaları ve Süpermarket sektörlerinde tecrübe ve portföy sahibi, Sürekli müşteri ziyaretleri, sipariş takibi ve tahsilatı yapabilecek, Satış hedeflerini kalem ve genel manada gerçekleştirebilecek, Düzenli olarak yeni müşteri kazandıracak, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Temsil ve müzakere yeteneğine sahip, Karar alma ve uygulama becerisi yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Dikkatli ve titiz çalışabilen, MS Word ve MS Excel programlarına hakim, En az lise mezunu

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Catering, Gıda

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Üretim Elemanı

  MESUT MAKİNA AMBALAJİstanbul Anadolu 11 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel Ambalaj Ürünleri üretimi imalatı ile Türkiye’nin kendi alanında liderleri arasında yer alan firmamızın Üretim Bölümünde görevlendirilmek üzere iş tanımına ve aranan niteliklere sahip Üretim Elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler22-45 yaş aralığında Vardiyalı çalışacak Aktif ve çözüm odaklı Belirlenen talimatlar doğrultusunda disiplinli ve programlı çalışacak Tercihen Meslek Lisesi Mezunu Askerliğini tamamlamış Kendini geliştirmek isteyen Pendik ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıVitray, Ambalaj ve Gıda çeşitli pastacılık ve ambalaj ürünleri üretmektedir. Firmamızın vardiyalarına liderlik edecek. Vardiyaların güvenli, verimli ve planan şekilde akmasını sağlayacak. Makinaların verimliliğini kontrol edecek. Üretime açılan siparişlerin hızla, sağlıklı olarak üretilmesini kordine edecek. Fire, verimlilik, kalite takibini yapacak.

  Aranan Nitelikler• Teknik Lise veya Üniversite mezunu (tercihen Makine, Kimya Mühendisi), • Üretim bölümünde benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, • Üretim prosesleri ve teknolojileri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, • Toplam Kalite Yönetimi standartları ve proses uygulamaları (ISO EN 9001, OHSAS 18001, ISO 14001) hakkında bilgi ve deneyim sahibi, • Düzeltici faaliyet, önleyici faaliyet konularinda bilgi ve deneyim sahibi, • 5S sistemi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, • Süreç analizi ve iyileştirme çalışmalarında deneyimli, • İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına hakim, • Vardiyalı çalışabilen, • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, Enerjisi yüksek, pozitif çalışma arkadaşları.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Gıda

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman

 • İş AçıklamasıVitray, Ambalaj ve Gıda çeşitli pastacılık ve ambalaj ürünleri üretmektedir. Firmamızın satın almasını, deposunu, lojistiğini yönetecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Fason üretimlerimizin takibini yapacak. Müşteri Sipariş yönetimi süreçlerinin etkin şekilde yürütülmesini sağlayacak. Hammaddelerin yurtiçi ve/veya yurtdışından tedarik süreçlerini yönetecek. Şirketimizden yapılacak sevkiyatları takip edecek. Şirket araçlarının verimli idaresini sağlayacak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin 4 yıllık Fakültelerinden mezun, · İngilizce bilen, · İş Yönetim yazılımlarını kullanabilen, · MS Office programlarını etkin kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan, Oto ehliyetine sahip, aktif sürücü, · Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) · Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, · Sorgulayıcı bir bakış açısıyla sorumlu olduğu iş alanını geliştirebilecek, analitik düşünebilen

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Alanında görevlendirilmek üzere meslek sahibi olmak isteyen ve bunun için çabalayacak Üretim Personeli adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Matbaa sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde meslek sahibi olmak isteyen, Matbaanın üretim- saha kısmında çalışabilecek, Tecrübesiz ama genç, dinamik, ( Çırak veya Kalfalar önceliğimizdir.) Azimli, Vardiyalı çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Yetkinliklerine göre ilgili bölümlerimizde konumladıracağımız ''Üretim Personelleri'' arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta, Eleman, Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Tekstil ve Ambalaj sektörlerinde faaliyet gösteren 2 farklı firma için, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim- performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça süreçlerini yönetecek, Tüm Teknik Periyodik Bakım ve Onarım İşleri, Makine Devreye Alma ve Konumlandırma vb. işlemlerini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Elektrik / ElektronikMühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik-Elektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Bakım-Onarım Yöneticileri aranmaktadır. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların özgeçmişlerini ulaştırmaları rica olunur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür Yardımcısı

 • Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, Sakarya, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, kâğıt ve mukavva imalatı sektörünün önemli firmalarından biri için Doğu Marmara’da görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aramaktayız. • Bölgesindeki çalışılmakta olan müşterilerle ve potansiyel müşterilerle olan iş ilişkilerini sürdürmek/ürün ve hizmetlere yönelik pazar içinde yeni projeler üretmek, • Beklenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretleri mevcut ve potansiyel müşteriler için prezantasyonlarını hazırlamak, ihtiyaçlarını hazırlamak, çözüm yolları bulmak, müşteri memnuniyetinin şirket gelişim ve karlılık oranını maksimum seviyeye çekmek için uygun hizmetler vermek, • Müşteri araştırma stratejileri oluşturmak, potansiyel müşterileri araştırmak, bu müşterilerin sahip oldukları potansiyeli belirlemede aktif rol almak,

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, • Minimum 2-3 yıl kâğıt sektöründe tecrübe sahibi, • Satış ve Pazarlama konularında bilgili, • Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip olan, • Analitik düşünebilen , • Müşteri odaklı, • Sorumluluk sahibi, • İkna kabiliyeti yüksek, • Zaman yönetimi konusunda başarılı, • Ekip çalışmasına uygun hedef odaklı, her koşulda şirket satış prensipleri ve paralelinde sonuç alabilecek, • İletişim becerisi, problem çözme becerisi yüksek, • MS Office uygulamasını iyi derecede kullanma becerisi olan, • İstanbul(Asya) veya İzmit-Sakarya’da ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • B sınıfı sürücü belgesi sahibi, aktif araç kullanan, adaylar aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması**Pehlivanoğlu Ambalaj ve poşet üretimi yapan firmamız için deneyimli ve ya yetirştirilmek üzere poşet kesme makinalarında çalışacak operatorler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler**Poşet kesme makinalarında çalışabilecek operator , **Askerliğini yapmış, **Vardiyalı çalışabilecek Erkek adaylar aranıyor.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıOtel, kafe, restoran sektörüne endüstriyel temizlik kimyasalları, kağıt grubu, ambalaj, sarf malzemeleri ve Lavazza kahve satışını yapacak Satış Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen; - En az lise, tercihen üniversite mezunu; - 35 yaşını aşmamış; - Prezentabl; - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış; - Bay / Bayan personeller alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklamasıİhracat hedeflerinin tutturulmasında etkin rol oynamak, İhracat ile alakalı tüm operasyonel işlerde destek olmak. İhracat evraklarının hazırlanması, gümrük işlemleri ve nakliye organizasyonlarının yapılması, Müşterilerden sipariş alınması, siparişin ilgili şartlara uygun üretilmesi ve müşteriye tesliminin koordinasyonunu sağlamak, Siparişlerin, ödemelerin, yüklemelerin sağlıklı yürütülmesi amacıyla süreci takip etmek, Uluslararası nakliye firmaları ile yakın çalışmak, İlgili olduğu bölgelerde rakip ürün ve fiyatlarını araştırmak, düzenli olarak satış raporlarını ve analizleri hazırlamak, Potansiyel müşterileri tespit etmek, ihtiyaç analizi yaparak ihtiyaçlara alternatif çözümler geliştirmek,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen (konuşma, okuma,yazma) İhracat konusunda en az 1 yıl tecrübeli, İhracat mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye açık, Gümrük ve lojistik işlemlerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerliğini yapmış İstanbul’da ve tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden, Bay personel

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İthalat/İhracat, Plastik

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

  MESUT MAKİNA AMBALAJİstanbul Anadolu 11 Eylül 2017

  İş Açıklaması• En az 2 yıllık sevkiyat tecrübesi olan, • Dikkatli ve iş disiplinine sahip, • En az lise mezunu olan, • Tercihen SRC ve psikoteknik belgesi olan, • Takım çalışmasına uygun, • Pendik ve civarında ikamet eden, • Askerlik ile ilişiği kalmamış,

  Aranan NiteliklerAraç yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılması. Deponun gelen-giden tüm ürünlerinin sevkiyatının yapılması. Sevkiyatların zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilmesi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Üretim Mühendisi'' arıyoruz. Üretim planı hazırlama çalışmalarında sorumluluk almak, Üretim planı doğrultusunda ön hazırlık çalışmaları yürütmek, Üretim proseslerini geliştirmek ve iyileştirme konularında öneriler getirmek, Üretim personelinin sevk ve idaresinde görev almak, Üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanması ve değerlendirilmesinde görev almak, Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksiklikleri takip ederek çözüm sağlamak, Tanımlanmış olan proseslerin standartlarını korumak, Üretimin kaliteli, verimli ve güvenli biçimde yürütülmesinde görev almak, Kalite standartlarını yerine getirmek, İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonları almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen minimum 1 yıl deneyimli, Kalite sistemleri (ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001) uygulamalarında bilgi sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce diline sahip, MS Office programlarını kullanabilen, İyi düzeyde analiz ve raporlama yapabilen, Detaycı, analitik ve sonuç ve çözüm odaklı çalışabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Mühendis

 • Satış Destek Elemanı

  Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz satış departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere; ekip arkadaşlarıyla uyumlu, dinamik, disiplinli, ve sonuç odaklı çalışmayı seven çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ambalaj sektöründe, satış ve pazarlama desteği konularında en az 3 yıl tecrübeli Sipariş sonrası operasyonların ve lojistik operasyonların takibini gerçekleştirecek, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Netsis bilen, Çok İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Holding, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıFabrikamız için insan kaynakları süreçlerini yönetecek , insan kaynakları sorumlusu aramaktayız .

  Aranan Niteliklerİnsan Kaynakları süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Zirve Bordro programı bilen Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL/YENİBOSNA Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müdür, Yönetici, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması​Danışmanlığını üstlendiğimiz holding bünyesine bağlı Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Konya fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Kalite Mühendisi'' arıyoruz. Firmamızın sahip olduğu yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığı sağlamak ve yeni sistemlerin kurulmasında görev almak, Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek, Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini sağlamak, Fabrikada üretim, ürün ve tedarik edilen ürünlerde kalite süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Alanında minimum 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirebilecek BRC, ISO / DIS 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin kurulmasına yardımcı olacak, İngilizce bilen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Konya’da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • Çevre Mühendisi

  GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 11 Eylül 2017

  İş Açıklaması* Çevre kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında yapılması gereken işlemleri zamanında yapmak Tüm izin süreçlerinde çevre kanunu ve yönetmeliklerinde belirtilen izinlerin alınması için gerekli koordinasyonu sağlama ve takibi İzinler ile ilgili resmi kurumlara verilen evrakların takibini sağlamak ÇED Süreçlerinin takibi ve üst amire raporlanması İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerini yürütüp, yönetebilecek.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi belgesi bulunan, En az 2 yıl sektörel tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden ( Tercihen Esenyurt, Beylikdüzü ) Kendine güvenen ve insan ilişkileri kuvvetli Uzun soluklu çalışmayı,kendini ve firmayı geliştirmeyi hedefleyen İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi Bulunan, Bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?