Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Delta Kağıtçılıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasışirketimizdeki 10 kişiye öğle yemeği (3 çeşit)yapmak,şirket ortak yaşam mahallerinin(bayan wc,şirket masaları,koridorlar,camlar) bakım-tutumunu yapmak. çalışma saatleri hafta içi sabah 09:00/15:00 hafta sonu mesai yok. maaş 1.000 tl -(sgk yok)

  Aranan Nitelikler25-40 yaşlarında ,bayan,TC uyruklu,yemek yapmasını bilen

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıTERCİHEN OLUKLU MUKAVVA KAĞIT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ, TERCİHEN ÇATALCA BÜYÜKÇEKMECE BEYLİKDÜZÜ AVCILAR VE ESENYURT BÖLGESİNDE İKAMET EDEN EN AZ LİSE MEZUNU İLETİŞİM VE İKNA BECERİLERİ GELİŞMİŞ,GÜLER YÜZLÜ AKICI VE DÜZGÜN DİKSİYONA SAHİP SATIŞ ALANINDA KARİYER HEDEFİ OLAN MÜŞTERİ ve VE ÇÖZÜM ODAKLI TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI BAY&BAYAN KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI ALINACAKTIR. AMBALAJ SEKTÖRÜNDE KOLİ VE KUTU ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA; KURUMSAL FİRMALARI TELEFONLA ARAYARAK VE ZİYARET EDEREK SATIŞ SÜRECİNDE AKTİF ROL ALABİLEN PORTFÖYDEKİ MEVCUT MÜŞTERİLER İLE İLETİŞİME GEÇEREK TÜM SÜREÇLERİN TAKİBİNDEN SORUMLU OLABİLECEK MEVCUT MÜŞTERİSİNİ VE YENİ MÜŞTERİLERİ FİRMAMIZA KAZANDIRMADA GÖREV ALABİLECEK PAZARLAMA MÜDÜRÜNE HAFTALIK VE AYLIK RAPORLAMA YAPABİLECEK, PAZARLAMA UZMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN OLUKLU MUKAVVA KAĞIT SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ DENEYİMLİ, TERCİHEN ÇATALCA BÜYÜKÇEKMECE BEYLİKDÜZÜ AVCILAR VE ESENYURT BÖLGESİNDE İKAMET EDEN EN AZ LİSE MEZUNU İLETİŞİM VE İKNA BECERİLERİ GELİŞMİŞ,GÜLER YÜZLÜ AKICI VE DÜZGÜN DİKSİYONA SAHİP SATIŞ ALANINDA KARİYER HEDEFİ OLAN MÜŞTERİ ve VE ÇÖZÜM ODAKLI TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI BAY&BAYAN KURUMSAL PAZARLAMA UZMANI ALINACAKTIR. AMBALAJ SEKTÖRÜNDE KOLİ VE KUTU ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA; KURUMSAL FİRMALARI TELEFONLA ARAYARAK VE ZİYARET EDEREK SATIŞ SÜRECİNDE AKTİF ROL ALABİLEN PORTFÖYDEKİ MEVCUT MÜŞTERİLER İLE İLETİŞİME GEÇEREK TÜM SÜREÇLERİN TAKİBİNDEN SORUMLU OLABİLECEK MEVCUT MÜŞTERİSİNİ VE YENİ MÜŞTERİLERİ FİRMAMIZA KAZANDIRMADA GÖREV ALABİLECEK PAZARLAMA MÜDÜRÜNE HAFTALIK VE AYLIK RAPORLAMA YAPABİLECEK, PAZARLAMA UZMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıPlastik ambalaj ve gıda ile temas eden ürün üretiminde görevlendirilmek üzere disiplinli, dikkatli, görev ve sorumluluk bilinci yüksek, kalite ve iş güvenliğine özen gösteren, Üretim müdürlüğünün belirlediği talimat ve prosüdürlere uygun olarak makina başında çalışacak, belirlenen çalışma saatlerine özen gösterecek ve en iyi üretimin yapılmasında destek olabilecek Tecrübeli yada tecrübesiz Üretim Operatörleri istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi mezunu (tercihen Motor, Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye ya da Elektrik bölümü), ya da MYO ilgili bölüm mezunu Tercihen 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış Takım çalışmasına yatkın ve el becerisi kuvvetli Vardiyalı sistemde çalışabilecek İstanbul Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar ve çevresinde ikamet eden BAY PERSONEL istihdam edilecektir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Ekstrüzyon Pres Operatörü, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıHaberleşmeyi zamanında, doğru ve etkin bir şekilde yapabilecek, e-mail, fax mesajlarını yazıp ve gönderebilecek ve ilgili bölümlere ulaştırabilecek, Telefon listesini güncel tutup,bağlanılması istenilen telefon numaralarına ulaşarak ilgili kişiye bağlayacak, telefonlara şirket imajına yakışır bir şekilde yanıt verebilecek, gelen mesajları/notları en kısa sürede ilgili kişiye ulaştırabilecek, Outlook ve Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilecek, Gelen misafirlere ziyaretçi deklarasyonu imzalatıp,ziyaretçi kartı verecek ve ziyaretçi trafiğini ayarlayabilecek, Büro kırtasiye ihtiyaçlarını saptayıp,bu konuda Mali ve İdari İşler bilgi verebilecek, Her türlü posta/kargo işlemlerinin yürütülmesinde İdari ve Mali İşler Birimi ile iş birliği yapabilecek, Gelen ve giden evrakları dosyalayıp, mevcut dosyalama ve arşiv sistemini işletip, arşivin düzenli ve temiz olması için gerekli önlemleri alabilecek, Mali ve İdari İşlerle işbirliği halinde şirketin yazışmalarını yapabilecek, gelen her türlü evrakı kaydedip ilgili bölüme ulaşmasını sağlayıp, imzalanan/onaylanan evrakın bir suretini dosyalayıp, diğer suretini kaydettikten sonra ilgili bölüme/yere gönderebilecek, Bölümlere fotokopi desteği sağlayabilecek, Bilgisayar, fotokopi, fax, santral makinesi vb. ofis ekipmanlarını düzenli çalışır durumda tutabilecek, periyodik bakımlarını ve tamirini takip edip ilgili kişiye iletecek, Görevi ile ilgili olarak gizlilik ilkesine bağlı kalabilecek, Görev, yetki ve sorumlulukları içine girebilecek konularda ilgili amirlerin kendisine vereceği diğer görevleri yapabilecek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 18-30 yaş arası, Giyimine özen gösteren, Diksiyonu düzgün,güler yüzlü ve dinamik, Gebze ve çevresinde oturan, Bayan, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, İmalat

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıAmbalaj, kesekağıdı ve matbaa sektöründe üretim yapan fabrikamız için Sıcak Saha Satış ve Pazarlama Elemanları aranıyor. Müşteriler ile birebir satış aktivitelerini yürütmek Yapılan satışları üretime ileterek, üretim sürecinden işin müşteriye iletilmesi sürecine kadar her aşamada işine hakim olmak, işini takip etmek. Bağlı olduğu satış müdürüne raporlamaları zamanında gerçekleştirmek, yeni satış alanları ile ilgili önerileri sunmak

  Aranan NiteliklerPAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI · Tecrübeli, sıcak saha satış konusunda deneyimli · Mümkünse portföyü olan · Hedef odaklı çalışabilen · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, · Kurumsal pazarlama ve satış konusunda deneyimli, · İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, · Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren · Diksiyonu düzgün, · Detayları gören, · Yapılan satışların takibi ve raporlama konusunda titiz çalışan, · İşini seven ve saygı duyan ciddi takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBased in Istanbul (home office) and employed by the Turkish subsidiary of a multinational distribution company, the Purchasing Consultant will have the following key responsibilities: · Assist the purchasing managers of Bunzl’s European subsidiaries in finding and maintaining relationships with local Turkish suppliers. · Carry out price and quality benchmarking exercises on all volume sourced from Turkey. · Keep up to date on important local developments such as pricing, legislation, availability etc. · Attend local trade fairs and relevant industry gatherings to share information on new suppliers/products. · Visit local factories to assess production capabilities. · Assist with communication between suppliers and Bunzl where language barriers exist. · Provide any support needed by European purchasing managers in their Turkey sourcing activities.

  Aranan Nitelikler· Educated to University level with strong English language skills (other languages eg German a plus). · Minimum 5 years purchasing experience dealing mainly with Turkish suppliers. · Knowledge or experience of food packaging supplies, foodservice or grocery retail industry a definite advantage. · Self-starter with proactive and entrepreneurial approach to work. · Skilled negotiator. · Excellent ability with spreadsheets and IT. · Highly ethical and transparent.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Simge Antalis Kağıt San.ve Tic. A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgelerde faaliyet göstererek, Yönetim tarafından belirlenen Viscom satış hedeflerine ulaşmak, Mevcut müşteri portföyünün korunması yanı sıra geliştirilmesi konusunda çalışmak, Müşterilerini ilk irtibat aşamasından satılan mal bedelinin tahsil edilmesine kadar takip etmek

  Aranan NiteliklerViscom Sektöründe en az 3 yıl deneyimli, En az 2 yıllık yüksekokul mezunu, Raporlama konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen (2. dil tercih nedenidir.) B sınıfı ehliyetli ve aktif sürücü, Seyahat engeli olmayan, 35 yaşın altında, Dış görünüşüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Akpack Ambalajİstanbul Anadolu 22 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSıvı dolum yapan firmamıza bay personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSıvı dolum yapan firmamıza aşağıdaki özelliklerde bay personel alınacaktır. firmamızda 2 ml-50 ml arası sıvı dolumlar yapılmaktadır. Pvc ham madde kullanılarak ambalaja şekil verilir ve thermoform makinada dolum işlemi yapılır. Üretim hattında çalışmış Thermeform makinede çalışacak Sıvı dolum makinasında tecrübeli Makinayı çalıştırabilecek,sorumlu pozisyonunda olabilecek Teknik lise mezunu veya teknik bilgisi olan Ümraniye-Şerifali bölgesine ulaşım sorunu olmayan Tercihen İngilizce bilen Tercihen sigara kullanmayan Sorumluluk sahibi uzun vadeli çalışmak isteyen Not : Cnc operatörlükle alakası olmayan bir iştir, Cnc, torna gibi bölümlerle ilgili olanlar lütfen başvurmayınız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Makine

  Pozisyon: Operatör, Usta, Yetkili

 • Adecco Leventİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıİK yönetim sisteminin oluşturulmasına destek vermek, İşe alım süreci ile ilgili faaliyetleri yürütmek, İşe alım sonrası faaliyetleri yürütmek, Eğitim çalışmalarını yürütmek, Mesleki gelişim faaliyetlerini yürütmek, Performans yönetim sistemini (PYS) uygulamak, Ücretlendirme sistemini yürütmek, İK sürecine ilişkin bilgi sistemlerinin yönetimini sağlamak, İK süreçlerine ilişkin bütçeleme ve raporlama faaliyetlerine destek vermek, Dış kaynaklardan alınacak hizmetleri koordine etmek, Organizasyon yapısı ile ilgili faaliyetlere destek vermek, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik ve koruyucu ambalaj  sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için İnsan Kaynakları Sorumlusu aramaktayız.  Üniversitelerin işletme, iktisat, halkla ilişkiler, iletişim, çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, psikoloji  ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İlgili pozisyonda minimum 3-5 yıl tecrübeli, Takipçi, proaktif ve çözüm odaklı, Microsoft office programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen Microsoft Dynamıcs NAV programını kullanmış olmak, İç müşteri odaklı, Stratejik bakabilecek yetkinliklere sahip, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Sarıyer, Kağıthane, Şişli ilçelerinde ikamet eden,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAmbalaj ve Kağıt Üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız  bünyesinde değerlendirilmek üzere "Paketleme Elemanı" aramaktayız .

  Aranan NiteliklerPaketleme işlemlerini gerçekleştirecek, Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan, İSTANBUL- ANADOLU (Sultanbeyli civarında) yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, BAYAN

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTemizlik kağıtları ve Oluklu mukavva üretimi yapan fabrikamızda periyodik bakım planlarını hazırlayarak tüm makine,tesisat ve binaların bakımlarını plana uygun şekilde yapmak.Bakım ihtiyacı gerektiren makine,techizat veya tesisatın üretimi aksatmaması için ilgili departmanlarla koordinasyon kurarak bakım planına almak ve arızayı giderici müdahalede bulunmak.Atölyede bulunan makine ve techizatın öngörülen nitelikte bakımlı ve çalışır vaziyette olmasını sağlamak.Fabrikanın atölye olanaklarından azami fayda sağlaması için ilgili departmanlarla gereken koordinasyonu kurmak.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin(Yurt içi veya Yurt dışı) Makine Mühendisliği Fakültelerinden mezun -Mekanik Bakım,Onarım konusunda En az 5 Yıl deneyimli -İyi derecede İngilizce bilen -Erkek,Askerliğini tamamlamış,40 Yaşını aşmamış,B Sınıfı Sürücü belgesi sahibi -Kağıt sektöründe veya 24 saat çalışan işletmelerde tecrübesi olan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamızın sahip olduğu yönetim sistemleri belgelerinin devamlılığı sağlama ve yeni sistemlerin kurulmasında görev almak. Yönetim sistemlerine ilişkin günlük, aylık ve yıllık raporları gerçekleştirmek. Müşteriden gelen istek ve şikayetlerin analizini ve değerlendirmesini sağlamak. Fabrikada üretim, ürün ve tedarik edilen ürünlerde kalite süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak. Alanında en az 2 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 yönetim sistemlerinin gereklerini yerine getirebilecek BRC, ISO / DIS 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerinin kurulmasına yardımcı olacak, İngilizce bilen, Raporlama ve analiz becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan Konya’da ikamet edebilecek

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAmbalaj malzemeleri üretim ve toptan satışını yapan firmamız için Şirket içerisinde görev alacak Satış ve Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip satış ve pazarlama konusunda deneyimli 35 yaşını aşmamış, Bağcılar ve civarında ikametgah eden, Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tüm satış organizasyonlarının koordinasyonu sağlayacak, Yeni satış kanallarının oluşturacak, Yıllık bölüm satış hedef ve bütçesinin oluşturup, yönetecek.

  Aranan NiteliklerSatış alanında özellikle hızlı tüketim sektöründe asgari 3 yıllık deneyim sahibi, Tercihen ambalaj sektör deneyim ve bilgisi olan, İletişim ve İnsan ilişkilerinde güçlü Microsoft office uygulamalarına hakim Çözüm odaklı, analitik düşünen B sınıfı ehliyeti olup, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAmbalaj ve Kağıt Üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere "Muhasebe'de görev alacak” BAYAN/BAY takım arkadaşı aramaktayız .

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi veya Muhasebe Bölümü mezunu, Şirket içi Ön Muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, Benzer pozisyonda en az 1 yıl iş deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, pratik yapısı bulunan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İSTANBUL-ANADOLU (Büyükbakkalköy civarında) yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıOluklu mukavva üretimi yapan firmamıza makinaların elektrik arızalarını giderebilecek internet ve telefon hatlarının arıza ve kontrollerini yapabilecek, tercihen forklift vb. iş makinalarının elektrik arızalarına müdahale edecek, periyodik olarak elektrik ve elektronik bakımını yapacaktır.

  Aranan NiteliklerÇatalca'da bulunan oluklu mukavva fabrikamızda çalıştırılmak üzere; Tercihen elektronik bilgisi olan, Servo motor makinaların elektrik ve elektronik arızalarını giderebilecek, Oluklu mukavva elektrik tesisatına hakim, Tercihen makinalarda mevcut otomasyon arızlarına müdahale edebilecek, Kamera montaj ve arızalarından anlayabilen Elektrik elektronik meslek liseleri veya yüksek okul bölümünden mezun en az 5 yıl deneyimli askerliğini yapmış bay elemenlar tercihimizdir. Çatalca, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt'a servisimiz var.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere;  deneyimli veya yetiştirilmek üzere  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya  meslek yüksek okulu  mezunu   İstanbul Avrupa Yakasında,  (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden  MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI  aranmaktadır.  

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıIZPak Gıda Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Yerini Almış İzmir De Faaliyet Gösteren Baskili ambalaj sektöründe çalişacak kendine güvenen aktif ve iş planlamasi yapabilen cafe, restaurant, otel ve benzeri müşterilere baskili ürünlerin Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil,satişi yapabilecek Bay ve Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Stick Şeker, Kup Şeker, Islak Mendil, Satışı Konusunda tercübeli Gıda Ambalaj ve Paketleme konusunda bilgili Müşteri portföyünü geliştirmeyi hedefliyen Sektörle ilgili fiyat teklifi verip satış yapabilen En az 2 Yıl tecrübeli Sektörde işte çalışmış Müşteri ziyaretlerinden galibiyetle ayrılmaya odaklı Şirket hedeflerini 12’den vurma konusunda kararlı olan Bahaneleri ile değil, şahane işleri ile fark yaratan Sürücü ehliyeti olan Seyahat engeli olmayan Problem çözme ve verimlilik artırıcı çalışmalara ilgi gösterip, gelişmeye ve öğrenmeye açık İnsan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, iş konusunda takipçi, ekip çalışmasına yatkın Hızlı problem çözebilen, İnisiyatif kullanabilen, sistematik çalışma tarzını benimsemiş Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olan Bay-bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıGürsa Oluklu Mukavva Ve Ambalaj A.Ş. oluklu mukavva & koli üretimi yapmakta olan Esenyurt / Kıraçtaki fabrikamıza ATAŞMANLI forklift ehliyeti olan forklift operatörleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Forklift ehliyeti veya belgesi olan, * ATAŞMANLI Forklift Kullanabilen, * Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Kıraç, Avcılar vb. bölgelerde ikamet eden, * Askerlik Hizmetini Tamamlamış, * 25 / 45 yaş arası bay forklift operatörü

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş Açıklaması-Araçlarımızın nakliye doluluk oranlarını takip etmek,raporlamak, -Müşterilerden gelen telefon taleplerine cevap vermek ve araçları takip etmek, -Müşterilerden alınacak iade paletlerin sistem üzerinden takip edilmesi, -Belirli aralıklarla sahada iade gelen paletlerin kontrolü,sayımı, -İade gelen paletlerin irsaliyelerinin kontrolü ve imzaya çıkarılması, -Araç günlük sevkiyatların raporlanması ve bilgisayara kaydedilmesi, -Şöför aylık performans takibi ve prim hesaplaması kaydı, -Prim hesap tablolarının oluşturularak İnsan Kaynakları bölümüne verilmesi, -Araç tamir bakım takibi, bakım için teklif ve randevu alınması, -Tüm araçların arventodan takip edilerek raporlanması, -Araç yakıt giderlerinin ay sonu raporlanması, -Araç muayene sürelerinin takibi ve randevularının alınması, -İhtiyaç halinde konfeksiyon bölümü palet etiketi alınması, -Günlük,haftalık ve aylık olarak sevk edilen ürünlerin bakiyelerinin kontrolü ve düzeltilmesi, -Sevkiyat amirine koordinasyonda yardım edilmesi,

  Aranan Nitelikler* M.Y.O veya Lisans Mezunu, * Sevkiyat Takip Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, * Office ve paket programları kullanabilen, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * Kıraç, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar lokasyonlarında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay çalışma arkaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef Yardımcısı

 • GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKıraç - ESENYURT' taki koli fabrikamızın kurulu olan Arıtma Tesisinin İşlerini yürütebilecek, sorumluluğunu alabilecek Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Arıtma Tesisi Deneyimli, * Minimum Meslek Lisesi veya MYO Mezunu, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Kıraç, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü lokasyonlarında ikamet eden, * 22 - 35 yaş aralığında, * Bay Adaylar.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYenibosna- İstanbul tesislerimizde çalışacak deneyimli veya yetiştirilmek üzere Yemek -Çay Servis Elemanları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Yetiştirilmek üzere veya deneyimli Erkek 24-40 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Güneşli, Sultançifliği,Halkalı, Küçükçekmece, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek  Yemek -Çay Servis Elemanları aranmaktadır

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Çaycı, Eleman, Garson, Görevli

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıMerkezi İzmir Kemalpaşa'da bulunan Türkiye'nin önde gelen temizlik kağıtları üreticilerinden birisi olan Fabrikamızın satış ve pazarlama departmanında görev alacak takım arkadaşı aranmaktadır. Başlıca Sorumluluklar Bölgesi için bütçelenen Temizlik ve Endüstriyel kağıtların satışını yapmak Yeni müşteriler bulmak Tahsilatları yapmak ve takip etmek Rakip faaliyetlerini takip etmek Program dahilinde müşteri ziyaretlerini gercekleştirmek ve faaliyetlerini izlemek Müşteri şikayetlerini incelemek ve müdürünü bilgilendirmek Pazar araştırması yapmak Satış koordinasyon toplantılarına katılmak

  Aranan NiteliklerFakültelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ve temizlik kağıtları satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli Marmara bölgesi kağıt pazarında müşteri ilişkileri olan İngilizce bilen Erkek 35 yaşını aşmamış,askerliğini tamamlamış B Sınıfı sürücü belgesi sahibi,aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi seyahat engeli olmayan Dış görünümüne önem veren,Prezantabl Tercihen İstanbulda ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıYurtdışı Satış Bölümündeki operasyonel işlerin takibi, Nakliye tekliflerinin alınması , Satış teklif taslaklarının hazırlanması, Müşteri temsilcisi tarafından alınan siparişlerin programa girilmesi, takibi , Planlama Departmanı - Sevkiyat Departmanı – Üretim arasındaki bilgi akışının sağlanması, Yüklemelerde , Gümrük firması - Sevkiyat Departmanı – Nakliye firması arasında bilgi ve evrak akışının sağlanması, Gerekli günlük - aylık raporların hazırlanması. Fatura kontrollerinin yapılması ve Mali İşler Departmanı’na teslim edilmesi, Müşteri ödemelerinin takibinin yapılması, Müşterilere numune gönderiminin yapılması.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı etkin takip ve koordinasyon sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve yetiştirilmeye açık, İhracat departmanında çalışmaya istekli, Dinamik, uyumlu, pratik, Lise, Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu MS Office programlarını etkili kullanabilen ve tercihen ERP uygulamalarında da tecrübeli, B Sınıfı Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Sigara kullanmayan. İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaptığı işteki değişen koşullara uyum sağlayabilecek, işi ile ilgili yöneticisi tarafından verilen görevleri yerine getirebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Asistan, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Marketgroupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj ve Kağıt Üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere "Yönetici Asistanı" aramaktayız .

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen daha önce sekreterlik yapmış veya banko görevlisi olarak çalışmış, Yöneticilerimizi asiste edebilecek, Ofisteki telefon trafiğini yönetebilecek, Kurye, kargo takibi yapabilecek, Market aktivitesinde görev alan bayan arkadaşlarla güleryüzlü iletişim kurabilecek, Ofise gelen müşterilerimizi güleryüzle karşılayabilecek, Toplantı vb. organizasyonları yapabilecek, Ofis düzeninden sorumlu olacak, İletişimi güçlü, güleryüzlü, sabırlı, 20-30 yaş aralığında bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıAvrupa’daki müşterilerimize baskılı ve baskısız koli banti üretimi yapıyoruz.MEVCUT müşterilierimizn lojistik ve gümrük operasyonları takip edebilecek İHRACAT MÜDÜRÜ aranmakta. İstanbul/Küçükçekmece – HALKALI / ATAKENT / BAŞAKŞEHİR / YEŞİLKÖY / FLORYA / BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE OTURANLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerBAYAN BAŞVURULAR TERÇİH SEBEBİDİR. Mevcut müşterileri yönetebilecek ve ziyaretlerini gerçekleştirebilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat konusunda 5 yıl deneyim sahibi olan, Pazar araştırmalarını yapacak, Ekibini yönetecek ve yönlendirecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan. MS Office programlarına hâkim, İngilizce dilbilgisi olan, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, çözüm odaklı, Organizasyon planlama ve analiz becerileri gelişmiş, İŞ TANIMI Yurtdışındakıi mevcut müşterileri yönetebilecek, Yabancı müşterilere yönelik pazarlama ve satış faaliyetlerinin yürütülmesinde, Yabancı müşteri portföyünün genişletilmesinde, Hedef pazarlarda potansiyel müşteri analizinin yapılmasında ve raporlanmasında, Yurtdışı organizasyonlarda kurumun temsil edilmesinde, Yurtdışı müşterilere ve acentelere yönelik olarak proje tanıtımından satış sonrası hizmetlere kadar olan tüm süreçlerin koordine edilmesinde görev alacaktır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıAvrupa’daki müşterilerimize baskılı ve baskısız koli banti üretimi yapıyoruz.Mevcut müşterilierimizn lojistik ve gümrük operasyonları takip edebilecek İHRACAT OPERASYON MÜDÜRÜ aranmakta. İstanbul/Küçükçekmece – HALKALI / ATAKENT / BAŞAKŞEHİR / YEŞİLKÖY / FLORYA / BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE OTURANLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerBAYAN BAŞVURULAR TERÇİH SEBEBİDİR. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat operasyonunda 5 yıl deneyim sahibi olan, Gümrük Mevzuatlarına hakim, MS Office programlarına hâkim, İngilizce dilbilgisi olan, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, çözüm odaklı, Organizasyon planlama ve analiz becerileri gelişmiş Yurtdışı stratejimize bağlı olarak ihracat operasyonunda görev almak, Lojistk ve Gümrük işlemleri için gerekli evrakları hazırlamak ve dosyalamak,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • KURŞUN AMBALAJİstanbul Avrupa 18 Ocak 2017

  İş Açıklaması​Müşteriden gelen talepler doğrultusunda Ambalaj tasarımını yapmak, Çözüm odaklı müşteriyi yönlendirmek, Onay süreçlerini yönetmek ve onaylanan tasarımı baskı için uygun proseslerden geçirerek sonuçlandırmak.

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator, Adobe Photoshop ve MS Office Programlarına hakim. - Tasarım yönü güçlü ve yeni fikirler üretebilecek, kaliteye ve ayrıntıya önem veren, - Renk ayrımı ve Baskı öncesi konusunda bilgi sahibi olan, - İşin tasarım ve uygulamasından matbaa aşamasına kadar takibinin sağlanması, matbaa ile koordinasyonun sağlanarak gerekli süreçlerin doğru işleyişinin kontrol edilmesi, - Planlama önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip, - Dikkatli ve hızlı çalışabilen, analitik düşünebilen, motivasyonu yüksek, - Kendini geliştirebilen, mesleği ile ilgili yenilikleri takip eden,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL 'daki merkezinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması, siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması vb. görevlerde çalışmak üzere SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR      

  Aranan NiteliklerEn az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. bölümlerden ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe ve pazarlama ve  satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi olan  35 yaşını aşmamış Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanan İstanbul’da ikamet eden B sınıfı sürücü ehliyeti ve olan ( aktif kullanan ) Gerektiğinde seyahat engeli olmayan  SATIŞ SORUMLULARI ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen temizlik kağıtları üreticilerinden birisi olan Fabrikamızın Marmara bölgesi satış ve pazarlama Sorumlusu olarak görev yapacak,takım arkadaşı aranmaktadır. Başlıca Sorumluluklar Bölgesi için bütçelenen Temizlik ve Endüstriyel kağıtların satışını yapmak Yeni müşteriler bulmak Tahsilatları yapmak ve takip etmek Rakip faaliyetlerini takip etmek Program dahilinde müşteri ziyaretlerini gercekleştirmek ve faaliyetlerini izlemek Müşteri şikayetlerini incelemek ve müdürünü bilgilendirmek Pazar araştırması yapmak Satış koordinasyon toplantılarına katılmak

  Aranan NiteliklerFakültelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ve temizlik kağıtları satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli Marmara bölgesi kağıt pazarında müşteri ilişkileri olan İngilizce bilen Erkek 35 yaşını aşmamış,askerliğini tamamlamış B Sınıfı sürücü belgesi sahibi,aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi seyahat engeli olmayan Dış görünümüne önem veren,Prezantabl

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?