Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 16 Eylül 2016

  İş Açıklaması Providing ongoing support for Company initiatives, this to include training and new system implementation as necessary. Creating initial sample brief in consultation with host Company country of respective Client Vendor Company orientation and training to ensure smooth adoption of all Company order processing systems for both new and existing Vendors Acting as main point of contact for all local Vendor Company queries, ensuring rapid/untroubled resolving of any issues that may arise Providing backup training for all new elements of Company as they come online both internally and externally Developing strong relations with all local Client contacts, to improve Company profile/opportunities Managing and policing the Client brand at all times in support of other Company locations Provide in-site communications and support on all Company Oneworld developments and improvements Providing reports on stock consumption and forecasts, as apply, to assist the Client Team leaders in other Company locations make informed decisions Providing reports and information as apply in relation to Company Oneworld project.

  Aranan Nitelikler For our multinational client which is a global leader in apparel labeling solutions, we are currently looking for a 'Account Coordinator’ who ideally is/has :   Demonstrable experience of project management in a design/print environment. Experience of working in a fast moving, deadline driven environment with a solid understanding of the range of print processes available. Good working knowledge of Company top Retailers Worked for at least 1 year in a customer facing role Good English command both written and verbal Multitasking Good Team Player Good at communication skills Good at Excel and Sap Knowledge is a plus

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması We are seeking for an 'Auto Sales Engineer' for our multinational client. Be responsible for sales in selected Auto manufacturers and supplier, Have overall responsibility for all aspects within the division, Define and implement sales strategy, plans and forecasts to meet sales targets (Sales & Margin), Contribute to the company through winning new business, Market search for new business generation, Will report to Auto Sales Manager.

  Aranan Nitelikler Engineering degree from a reputable university, A proven sales experience of minimum 1-2 years within Industry, Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading), Good PC skills, Well-developed communication and interpersonel skills, Dynamic, credible, mature, well motivated and with the ability to "make a difference", Have a valid driving license, Free for travel locally & internationally, Preferably non-smoker, No military obligation for male candidates, Preferably Residency in Asian side.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • Reed Türkiye İzmir 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danışmanlık hizmeti verdiğimiz lider bir şirketler grubu için merkezi satınalma organizasyonunda görev alacak bir 'Satınalma Mühendisi' arayışı içerisindeyiz. Mevcut ve potansiyel tedarikçilerden, belirlenen standartlar ve prosedürler dahilinde teklifler almak, teklif analizi yapmak, değerlendirmek ve/veya değerlendirme süreçlerinde yer alarak, tedarikçi seçimi konusunda yöneticilerine önerilerde bulunmak. Satın alma ihalelerinde yer almak, ihale yönetiminde bulunmak, temsil etmek, ihale şartnamelerinin hazırlanmasında liderlik etmek. Tedarikçi seçim süreçlerinde yer almak, yönetmek. Konusu ile ilgili alanda faaliyet gösteren mevcut ya da potansiyel onaylı tedarikçiler yaratmak, takip etmek, onaylı tedarikçiler arasına yeni alınan firmaların sistem kayıtlarını yapmak. Anlaşma sağlanan tedarikçiler ile sözleşmelerin hazırlanmasını ve imzalanmasını sağlamak, imzalanan sözleşmelerin dağıtımını yapmak, takip etmek, süreç ilgililerine sözleşme ve alım şartları ile bilgilendirmeleri yapmak, sözleşme sürelerini takip etmek. Anlaşma sağlanan mal ve hizmetlere ait tedarikçi fiyatlarını, fiyat listelerini hazırlamak, yöneticilerine ve süreç ilgililerine bildirimini ve dağıtımını yapmak. Uzmanlık konusu ile ilgili iş alanındaki tedarikçiler ile grup şirketleri arasında koordinasyonu sağlamak, anlaşmazlıkları sözleşme şartları dahilinde çözmek. Yeni tedarikçiler bulmak, tedarikçi ziyaretlerinde bulunmak, mevcut ve potansiyel tedarikçi firmalarla görüşerek piyasa analizi yapmak, alternatif ya da ikame ürün/hizmet’leri araştırmak. Yeni ürün denemeleri için tedarikçilerden numune talebinde bulunmak, operasyonel ve sistem üzerinde takibini yapmak, sonuçlarını analiz etmek. Tedarikçi değerlendirme süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun. Minimum 2-3 yıl satınalma operasyonlarında deneyim sahibi. Tercihen ambalaj sektöründe deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Reed Türkiye İzmir 26 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için  'Metot Takım Lideri' aramaktayiz. Birim standart işlem zamanlarının, işçilik maliyetlerinin hesaplanması. Üretim akışlarının sistemselleştirilmesi ve rotaların hazırlanması. İş güvenliği, kalite ve verimliliği garanti altına alacak şekilde direkt çalışmaların standartlarının tanımlanması ve bunların kayıt altına alınması. İşçilik verimliliği ile ilgili raporların hazırlanması ve yayılımının yapılması. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde takım üyesi ya da lideri olarak yer alma. Makine OEE lerini takip etmek ve ilgili raporlamaları hazırlama. Maliyet azaltma projelerinde lider ya da takım üyesi olarak yer alma. Oluşturulan direkt çalışma standartları ile ilgili olarak mavi yakalı çalışanları eğitme, standartlara uyumu garanti altına alma. Direkt çalışma alanlarının ergonomik kurallara uygun olarak tasarlanmasını sağlama. Kendisine bağlı metot ekibinin yönetilmesi ve geliştirilmesi süreçlerinde görev alacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun. Endüstriyel işletmelerin mühendislik/metot/süreç iyileştirme/sürekli geliştirme bölümlerinde minimum 2 yılı yöneticilik olmak üzere toplam 7 yıl deneyimli. REFA, MTM, iş örnekleme, KPI geliştirme ve takip etme, değer akış haritalama, proje yönetimi konularında bilgi ve deneyime sahip. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Zaman ve metot analizi bilgisine sahip. Planlama-organizasyon, iletişim, takım çalışması ve analitik düşünme yetkinlikleri güçlü. Gelişme ve geliştirme odaklı, ekip yönetimi konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Introducing and selling food processing and packaging machines. Maintaining regular contact with all customers, demonstrations and negotiations to achieve the targets Analyzing customer needs and creating solutions to their needs Monitoring current and potential customers to indentify the opportunities, move them along the process and take the necessary actions to increase annual targets

  Aranan Nitelikler University degree from Business Administration Min. 2 years of sales experience is an asset Advanced level of written and verbal English Good command of MS Office programs Valid driving licence(B) and active driving experience Good interpersonal relations skills and sales ability With strong communication and teamwork skills No military obligation for male candidates

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Dış Ticaret, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu    Erkek,Askerliğini Tamamlamış   Tercihen 35 Yaşını aşmamış   Vardiyalı çalışabilecek   Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden        

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Haftalık üretim planına göre üretim başlamadan önce malzeme,makine ve kalıpla ilgili proses akışını takip etmek, eksiklerin giderilmesini sağlamak, - Deneme yapılması için firmaya teslim edilen kalıpların, deneme öncesi hammadde ,soğutma bilgisi,kalıp çalışma sistemi ve  parametre bilgilerini edinmek ve planlama departmanına bilgi vermek, - Üretim için gerekli malzemeleri ihtiyaç talep formu ile depodan almak, - Firma bünyesinde enjeksiyon işlemi yapılan tüm parçaların son baskılarını kodlama talimatına uygun bir şekilde parça üzerine yazarak kalıp üzerinde konumlandırılmasını sağlamak, - Kalıp stok alanının dışında kalıp bulundurulmamasını sağlamak, - Vardiyalardaki üretim durumlarının sonuçlarını Yöneticisine raporlamak, - Üretilen malın final kalite kontrol bekleme sahasına teslimini sağlamak, - Kendi bölgesinde bulunan makinaların ve üretimde kullanılmak üzere aldığı kalıplar ile elemanların performans, iş disiplinine uygunluk vb. gibi konularla ilgili görüşlerini Yöneticisine bildirmek, - Üretim alanı içerisindeki düzen ve temizlikten sorumlu olmak, - Üretim bünyesinde gerçekleşebilecek olası kazalara karşı önlemleri belirlemek, uygulanmasını sağlamak ve gerekli gördüğünde düzeltici faaliyet açılması için Yöneticisine bildirmek, - Yaşanan tüm kazalarla ilgili, kaza raporunu tutmak ve İnsan Kaynakları departmanına iletmek, - Bölümü ile ilgili kalite kayıtlarının tutulmasını, tespit edilen saklama süresi boyunca saklanmasını, dokümantasyon tablosunda belirtilen dokümanları hazırlanmasını sağlamak,

  Aranan Nitelikler  * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve / veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu ve plastik sektöründe minimum 5 yıl deneyimli, * Plastik sektöründe deneyimli ve / veya deneyimsiz yetiştirilmek üzere, * 24 - 35 yaşlar aralığında, * Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 ) * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay,  " SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Matbaa ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Matbaa sektöründe en az 3 yıl deneyimli, OPP, CPP, PP Ambalaj malzemeleriyle çalışmış, Askerliğini tamamlamış, Problem çözme, motive etme ve yoğun iş temposunda çalışabilen.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Usta

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Holdingimiz bünyesinde yer alan ambalaj firmamız için, Pazarlama Uzmanı arayışımız mevcuttur. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Matbaa sektöründe pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, pozitif yapıya sahip, İkna kabiliyeti olan, Yoğun çalışma ortamına uyumlu, Portföyü olan /geliştirebilecek olan, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA BAŞTA OLMAK ÜZERE GLOBAL FİRMALARA PLASTİK ENJEKSİYON KALIP İMALATI ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. -  İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak, -  Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak, - Ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek, - İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek, - Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek, - Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek, - İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak, - Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek, - Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak, - Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek,

  Aranan Nitelikler  * Deneyimsiz ve yetiştirilmek üzere olan adaylar için; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Deneyimli adaylar için; Lisans mezunu, * Planlama alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz, yetiştirilmek üzere, * 25 - 35 yaşlar aralığında, * Ms Office programları kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakasında ikamete eden, * Bay, Bayan  " PLANLAMA SORUMLUSU " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, İmalat, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler - Kişisel hijyene önem veren, - Güleryüzlü ve pozitif, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, - Sigara kullanmayan, - HOSAB Binada görev alacak, - Tercihen benzer bir görevde çalışmış, Bayan.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ambalaj Sistemleri konusunda sektörünün öncü firmalarından olan müşterimiz için "LOJİSTİK ŞEFİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Planlama, Stok yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok uluslu şirket deneyimine sahip, Dürüst, çalışkan, uyumlu, takım oyuncusu, özverili, disiplinli, iletişim yeteneği kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek, İyi derecede İngilizce bilen, ERP programları bilgisi olan, Şirketin lojistik süreçlerinin yönetilmesi, sistem kayıtlarının oluşturulması, günlük, haftalık, aylık raporların hazırlanması, gerektiğinde müşteri ziyaretleri yapılması işlerinden sorumlu olacak, Bursa İNEGÖL'de çalışmak üzere, Askerliğini tamamlamış BAY çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik Mamülleri Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.    

  Aranan Nitelikler İş Açıklaması  -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Bordro ve puantaj uygulamalarını çok iyi düzeyde bilen -İş Kanunu ile ilgili bilgi sahibi ve tüm süreçlere hakim -Detaylara önem veren, takip yönü kuvvetli -35-40 yaş aralığında -Minimum 5 yıl bu alanda tecrübeli  Logo Programını kullanabilen, -Bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin Antalya Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler   En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanımı Antalya’da ikamet eden   SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • İş Açıklaması İstanbul  BaskıTesislerimizde çalışacak,  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL  SORUMLULARI  aranmaktadır. Kalite standartları gereği; devam eden süreç ve çıkış kalite kontrollerinin yapılması,  kalite kontrol işlemleri sonucunda elde edilen verilerin raporlanması ve   ürünün izlenmesi  sürecinden sorumludur. Kalite kontrol faaliyetini üretim sahasında ve son kontrol noktalarında bizzat yaparak  sonuçları raporlar.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Erkek ( Askerliğini yapmış) En az matbaacılık alanında meslek lisesi  ve/veya  teknik eğitim veren okullardan ön lisans  (matbaacılık meslek yüksek okulu, matbaa öğretmenliği vb. )mezunu  Matbaacılık sektöründe benzer deneyimle  az 3 yıl çalışmış Ürün/hizmet (web, ofset baskı,  ciltleme teknikleri ve  renk vs. )   bilgi ve deneyimi olan Kullanıcı düzeyinde MS Ofis Programlarını (özellikle Exceli) kullanan  Detaycı, dikkatli İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Not: Vardiya ve Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Üniversite mezunu, Makina bilgisi ve tecrübesi olan, Makina Satışını ve Danışmanlığını yapabilecek, tercihen sektör tecrübesi olan, Pazarlama ve Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, Enerjisi yüksek ve müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, temsil gücü yüksek, Saha Satış alanında tecrübeli, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Dış görünüşüne özen gösteren iletişim becerileri gelişmiş, Bay-Bayan Satış Uzmanları aramaktayız. Net maaş +  Prim sistemi ve yemek mevcut olup, satış uzmanına şirket aracı tahsis edilecektir.  

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama ekibinin tüm operasyonel faaliyetlerinde görev almak, Sorumlu olduğu bölgede düzenli rut planında satış ve pazarlama görevini yerine getirmek, Hedef ve müşteri odaklı çalışmak, Pazardaki gelişmeleri düzenli olarak takip ederek raporlamak ( CRM-Sistem ), Satış kanallarının ve müşteri portföyünün gelişmesini sağlamak  Ates Group Pazarlama ve Satış Stratejisi ve Politikaları Ates Group Pazarlama ve Satış Bölümünün amacı ve temel çalışma alanları, Ates Group ana stratejisi ve politikaları ile müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda; Ates Group pazarlama ve satış stratejisini oluşturmak, satış planlarını hazırlamak, Ates Group ürün ve hizmetlerindeki piyasa payının ve müşteri memnuniyeti artırılmasına ve Ates Group yeni müşterilerin kazandırılmasına yönelik olarak Özel Ates Group İş Birimi altında tanımlanmış müşteri gruplarının beklenti ve ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri gruplarına özel fayda önerilerini ve sunum kanallarını belirleyerek Ates Group alanındaki etkinliğin arttırılmasını sağlamak; Ates Group marka politikalarını Ates Group temel marka stratejisiyle de uyumlu olacak şekilde uygulamak ve yönetmek; Satış faaliyetlerinin Ates Group ve İş Birimi genel stratejileri doğrultusunda kalite, risk ve standartlarıyla uyum içinde yürütülmesini, Ates Group ağı içerisinde ulaşılmak istenen müşteri odaklı satış kültürünün geliştirilmesini sağlamak;

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik Mamülleri Sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve sektörün ileri gelen yerli firmalarından biri olan müşterimiz için; Personel ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler -Tercihen en az lisans düzeyinde mezun -Personel ve Özlük İşleri bölümünde daha önce çalışmış -Personel seçme ve yerleştirme süreçleri ile bilgi sahibi -PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemi) bilen – (Personelin puantaj kayıtlarının kaydedildiği programlar)  -İş kanununu hakkında genel bilgi sahibi -Bordro yapmayı bilen,  -Logo Programını kullanabilen, - Minimum  2 yıl bu alanda tecrübeli -Bayan  ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul'daki satış-pazarlama organizasyonumuzda yer alacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler   Kağıt,matbaa veya kırtasiye sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İstanbul kağıt-matbaa sektörüne hakim, Bay,Bayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan, Seyahat engelli bulunmayan, Tercihen İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Tercihen üniversite mezunu.          

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Plasiyer, Sorumlu

 • Elif Ambalaj İstanbul Avrupa 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması Oluklu Mukavva Ambalaj fabrikamızın muhasebe departmanında görev alacak, Cari hesap takibi, Müşteri-tedarikçi mütabakatları, Fatura -İrsaliye işlemleri, Tekdüzen Hesap Plan, Beyanname Çalışmaları, Genel muhasebe işlemleri, ile ilgili işleri yürütebilecek  "Muhasebe Personeli"  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen MS Office ve Eta SQL programlarına hakim 2 yıl muhasebe ile ilgili departmanlarda çalışmış deneyimli Tercihen 30 yaşını aşmamış uzun süreçli çalışabileceğimiz bay personel aramaktayız Fabrikamız İkitelli Organize San.Bölgesindedir (Masko).Başvurularda yakın çevrede ikamet eden personel tercih sebebimizdir. 

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması Potansiyel müşterileri tespit ederek, müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Gerçekleştirilen müşteri ziyaretlerinde müşteri istek ve ihtiyaçlarının doğru bir şekilde tespit edilmesi Yeni müşterilerin bulunması Üst yönetime süreçlerle ilgili rapor verilmesi

  Aranan Nitelikler Satış ve Müşteri Yönetimi Pozisyonunda en az 3 Yıl Deneyime Sahip Üniversite Mezunu Yurt içi yurt dışı müşteri trafiğini yönetebilecek, İngilizce bilen MS Office Programlarının Kullanımına Hakim Firmayı Temsil Yeteneğine Sahip Dış Görünüşüne Özen Gösteren, Diksiyonu Düzgün Erkek Adayların Askerlik Görevini Tamamlamış Olan Avrupa Yakasında İkamet Eden B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • Firma Adı Gizli İzmir 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmamızda görev alacak Grafiker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya matbaa bölümünden mezun Tercihen İngilizce bilen, Tercihen en az 3-5 yıl matbaa veya flexo baskı deneyimine sahip, Photoshop, PackEdge (tercihen), Adobe Illustrator programlarına hakim, Ambalaj tasarım ve görsel tasarım konusunda deneyimli, Renk bilgisi, önrepro ,renk ayrımı alanlarında eğitim almış, Müşteri odaklı, Dikkatli, Sakin ve İtinalı çalışma düzenine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması matbaa departmanına tecrübeli planlama yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler avrupa yakası tercihimizdir.Bay adayların askerliğini yapmış olması gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Üretim ve Kalite Departmanlarımızdaki iş akışlarına yardımcı olacak ve Depo, Nakliye vb işlerde görevlendirilecek Üretim Makinaları için operatör yardımcıları

  Aranan Nitelikler Bedenen çalışmaya engeli olmayan, aktif araç kullanan, tercihen sigara içmeyen, mesai saatleri dışında da çalışabilecek, seyahat etmeye engeli olmayan, askerliğini yapmış erkek Operatör yardımcıları için deneyim şarttır.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Firmamıza yeni müşteriler kazandırmak, Müşteri portföyüne katkıda bulunmak, Gün içerisinde firma ziyaretlerinde bulunmak amaçlı, Satış Ve Pazarlama Elemanı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, · Daha önce Ambalaj ve Etiket sektöründe çalışmış, · Vizyonu yüksek, öncelikle işine inanan, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Ms Office programlarını etkin kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, · Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık, · Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş, · Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen· Bay / Bayan

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili

 • Görsel Sanatlar Matbaacılık İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Müşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek Orta düzeyde İngilizce bilen Tercihen matbaacılık sektöründe ambalaj konusunda deneyimli Indesign, Photoshop, AI, vb sektörel programlarına hakim MS Office programlarını etkili şekilde kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması   "MÜCELLİT Usta ve Kalfaları"     arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Matbaa alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,  Giyotin, kırma ,kapaktakma, vs. makinelerinde çalışacak,   "Mücellit   Usta   ve    Kalfaları"     arıyoruz.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektöründe faaliyet gösteren Matbaamızın Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere,  Tercihen Matbaa Meslek Lisesi veya Fakültelerin Basım-Yayın alanlarından mezun, Matbaa alanında Vardiya Amiri vb. pozisyonlarda görev almış,  Vardiyali çalılabilecek,   Askerliğini yapmış,  Sorumlukuk sahibi,  Dikkatli ve Titiz,   İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) Vardiya Amiri aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Yayıncılık

  Pozisyon: Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması   To work in sales department for local and international markets To develop new customer portfolio with market research To prepare product/freight offers for the potential customers To follow up all work processes starting from order confirmation until the delivery, with coordination of all related departments. To coordinate relations with the agents and customers abroad. To make all commercial correspondances with good command of English

  Aranan Nitelikler University graduate Advanced level of English  (preferably a second language) Windows Office knowledge. High and clear communication skills Strong presentation skills No obstacle to travel Can drive actively Creative thinking and problem solving, result oriented Self-esteem, motivation, and goal setting Interpersonal/negotiation skills able to work own your own initiative and as part of a team Organizing or managing projects Istanbul Asian side resident to be employed in our logistics company

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • Yıldız Gıda Yapı A.Ş İstanbul Anadolu 19 Eylül 2016

  İş Açıklaması Plastik Gıda Ambalajı seköründe  faaliyet gösteren şirketimiz için , PLASTİK GIDA AMBALAJLARI, SALAM ,SUCUK VB SUNI KILIF AMBALAJLARI , TERMOFİLM MAKİNA AMBALAJLARI , OPA, PA/PE VB. FİLM VE POŞET, ET VE SÜT ÜRÜNLERİ AMBALAJLARI , TASARIM, FLEKSO BASKI HAZIRLIK, BASKI KONTROL , Konularında deneyimli , ufku ve vizyonu olan takım arkadaşı arıyoruz. •Ürünün müşteriye sunulabilir duruma getirecek, bu ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek, •Gıda ambalajı konusunda mevzuatı takip edip müşterilerimizi yönlendirebilecek,  ürünle ilgili tanıtımı ve bilgilendirmeyi etkin bir biçimde yapabilecek,  

  Aranan Nitelikler •(Tercihen) üniversitelerin ilgili dört yıllık lisans veya iki yıllık ön-lisans bölümlerinden/programlarından mezun, •İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, •Kendini geliştirmeye açık, pozitif yaklaşım sahibi, •Dinamik, kararlı ve sorumluluk sahibi,ikna kabiliyeti yüksek, •Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, •MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Adobe, Freehand, Ilustrator , Photoshop vb grafik programlarını iyi seviyede kullanabilen, •Askerlik yükümlülüğü ile ilgisi olmayan (erkek adaylar için), •B sınıfı sürücü belgesi sahibi olup, aktif araç kullanabilen. •İstanbul-Anadolu yakası - Ümraniye civarında ikamet eden ya da edebilecek olan,  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Grafiker

 • Setag Group İzmir 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması İş Açıklaması Kurumumuz da Genel Müdür’e Executive Asistanlık yapacak, üst yönetimi her konuda asiste ederek, departmanlar arasındaki koordinasyonu sağlayacak, düzenleyecek ve aynı zamanda 3.şahıs ve kurumlarla ilişkilerini en üst kalitede yönetecek, iletişim, ikna, yönetim ve organizasyon yönü gelişmiş, işine ve kendine özenli, sorumluluk alabilecek, insiyatif kullanabilecek, temsil ettiği kurumun ve görevin gerektirdiği sorumluluğun bilinciyle hareket edecek, Bayan Executive Yönetici Asistanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - En az 3 sene deneyimli, - Üniversite Mezunu, - İyi derecede İngilizce bilen, - MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, - Analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli, - Pozitif İletişime yatkın ve İnsan İlişkileri güçlü, - Diksiyonu düzgün, Vücut lisanını da kullanabilen, - Özgüven ve sorumluluk sahibi, - Güler yüzlü, aktif, dinamik - Öğrenmeye ve gelişmeye açık, - 35 yaşını aşmamış,

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Asistan

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?