Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Hepsini Temizle
Ambalaj ve Kağıt
 • İş Açıklaması Sektöründe lider Firmamızın Kıraç lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Mümessil Ecza Depoları ile ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak ilacın üretiminden tüketiciye ulaşmasına kadar gerekli Kalite Güvence Sistemlerinin yasa ve yönetmeliklere uyumunu sağlayacak, Sorumluluk alanıyla ilgili raporlamaları yapacak, Ürün kalitesiyle ilgili müşteri şikayetlerini cevaplandıracak ve hataları önlemeye yönelik çalışmaları yapacak, Göreviyle ilgili dokümantasyonların tam ve eksiksiz olmasını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Kimya, Biyoloji veya Eczacılık bölümlerinden mezun, İlaç Deposu / Mümessil Ecza Deposu bürokrasisine hakim, Alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, "Kalite Güvence Sorumlusu" aramaktayız.

 • İş Açıklaması BEN BU PİYASININ EN İYİ ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞÇISIYIM DİYENLER!! Sizi bekliyoruz.. 5.000 TL, 10.000 TL prim kazanan takım üyelerinin yer aldığı ekiplerle yüksek prim kazanmak isteyen, 1200 net maaş + prim Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, hediyeler.. Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler İkna kabiliyetine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, başarı hikayesi olan, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğun önemli değil, Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00

 • Üretim Mühendisi
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 42 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk, Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; 

  Aranan Nitelikler Mühendislik fakültelerinin Makine, Kimya, Endüstri bölümlerinden mezun Tercihen fabrikaların üretim bölümlerinde 1-2 yıllık iş deneyimine sahip Üretim alanında kariyer hedefi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Üretim Mühendisleri arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlamış olan kurumsal ve sektörünün lideri firmamızda görevlendirilmek üzere; Full ve Inkmaker dispensing sistemlerini kullanabilen, Renk ve Pantone bilgisi olan, Renk okuyucu cihazı kullanabilen, Flekso ve/veya Tifdruk baskı tecrübesi olan, Dispensing Operatörü arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ofis programlarını kullanabilen, bilgisayara hakim, Çalışma azmi yüksek, Düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Yoğun ve ağır iş temposuna uygun, Vardiyalı çalışabilecek

 • Genel Başvuru
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerimize başladık, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermekteyiz. Yıllık 90.000 tonun üzerinde ambalaj üretimimizle, Orta Doğu ve Avrupa'nın en büyük tesislerinden birine sahibiz. Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticileri arasında yer aldık, 40 yıllık deneyime ve ileri teknolojiye sahip olarak daima yüksek kaliteyi hedefledik, sektördeki gelişmeleri sistemli olarak araştırdık, yenilikleri müşterilerimize sunduk,Türkiye'nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olarak, 50'yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla bir dünya markasıyız. İngiltere, Almanya, Fransa ve Türkiye'deki bölge ofisleri de dahil olmak üzere toplam 1.700 personelimiz ile her geçen gün büyüyoruz, büyümekte olan kadromuz için; Yeniliklere ve Değişime açık Kalite ve Müşteri odaklı Kendini ve İşini geliştirmeyi hedefleyen SAP ve Ms Office kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Tercihen bir yabancı dil bilen Bu ilan Şirketimize Genel Başvuru amaçlıdır. İleride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlenedirilecektir. Başvurularınızda Önyazı ile ilgilendiğiniz pozisyonu belirtmenizi rica ederiz.Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan Nitelikler

 • Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. (ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden (Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler, Altınşehir,Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Üretim Operatörü
  Korozo Ambalaj
  İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üretimde Makine Operatörü,Kalite kontrol, Stok Sevkiyat ve Makina Bakım bölümlerinde çalışan- çalışabilecek İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden( Kıraç , Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Altınşehir, Gürpınar, Hadımköy vb.) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Tercihen Ambalaj sektöründe deneyimli, Tercihen Bilgisayar bilen, Çalışmaya istekli ve aktif.

 • Bölge Satış Şefi
  Bursa Pazarı
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yemek Servisi tüketim malzemeleri (Gıdadışı) ve Kullanat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere ''Bölge Satış Şefi'' pozisyonunda bir arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Sektöründe özellikle Geleneksel Kanal (Toptancı) müşteri ve satış yönetimi alanında en az 4 yıl tecrübesi olan, İletişim yönü kuvvetli, dinamik, sonuç ve çözüm odaklı, analitik yönü güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Satış hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla işin yönetilmesi, Bölge satış stratejilerinin belirlenmesinde aktif sorumluluk alınması, Satışları artırıcı lokal aktiviteler planlanması ve uygulanmasının sağlanması, Bölgedeki rekabetin takip edilmesi ve gerekli aksiyonların alınması, Son tüketicide penetrasyonun arttırılmasına yönelik aktiviteler planlanması ve uygulamaya alınması, Tanımlanan raporları periyodik olarak gerçekleştirmek, Finansal risklerin yönetilmesi ve kontrol edilmesi. Satış hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla işin yönetilmesi, Bölge satış stratejilerinin belirlenmesinde aktif sorumluluk alınması, Satışları artırıcı lokal aktiviteler planlanması ve uygulanmasının sağlanması, Bölgedeki rekabetin takip edilmesi ve gerekli aksiyonların alınması, Son tüketicide penetrasyonun arttırılmasına yönelik aktiviteler planlanması ve uygulamaya alınması, Tanımlanan raporları periyodik olarak gerçekleştirmek, Finansal risklerin yönetilmesi ve kontrol edilmesi.

 • İş Açıklaması Şirketimiz Gaziemir Lokasyonunda Görev Almak Üzere Üretim Operatörü Alacaktır.

  Aranan Nitelikler Daha önce ambalaj sektöründe çalışmış matbaa ve mücellit tecrübesi olan Kutu katlama,yapıştırma makinalarında ve işlerinde çalışmış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yapıştırma ve Katlama makinaları için Bay-Bayan (yetiştirilmek üzere) makina operatörleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması   Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır İnsan Kaynakları alanında seçme & yerleştirme hizmeti sunmaktayız.  Danışmanlığını yaptığımız, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kendinden yapışkanlı etiketlik ve kimyasalların önde gelen üreticilerinden biri olan müşterimiz için Yurt Dışı Satış Asistanı arıyoruz.  Çalışma Lokasyonu; Beylikdüzü'dür. Yakın lokasyonda ikamet eden ve İngilizce bilen adaylar değerlendirilecektir.      Satış ekibinin seyahat ve ziyaretlerini destekleyecek, ofis işlerinin takibi Sipariş almak ve siparişlerin zamanında sevk edilebilmesi için planlama departmanı ile etkin iletişim kurmak Gerekli durumlarda, siparişlerin durumu hakkında müşteri ile iletişim kurmak İlgili departmanlar ile iletişim kurarak, müşteri ihtiyaçlarının ve sorunlarının hızla giderilmesini sağlamak Satış sürecinin öncesinde ve sonrasında, satışı destekleyecek, müşteri servisini güçlendirecek, müşteri riskini azaltmaya dönük tüm çalışmalarda aktif görev alınması,   ​FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İhracat satış bölümlerinde, müşteri hizmetleri görevinde, en az 1-2 yıl deneyimli, İngilizce (önemli) ve Türkçe dillerinde, iyi yazılı ve sözlü iletişim kabiliyeti olan, Müşteri odaklı zihniyet sahibi, Çalışkan, takım ortamında aktif ve etkin, iş disiplini ve iş takip kabiliyeti yüksek, Office programlarını kullanabilen, SAP programı bilen,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Üretim Mühendisi’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Söz konusu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Hızlı karar verebilen, Sayısal verilere hâkim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkânı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip ‘Makine Operatörleri’  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·         En az teknik lise mezunu, ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, ·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır farklı sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçları doğrultusunda adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz müşterimiz için FİNANS UZMANI arayışımız söz konusudur. ***Çalışma Lokasyonu: Beylikdüzü   FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler   Tercihen Üniversite veya Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,  Kasa,Banka,Cari ve Kredi hesaplarının takibini ve mutabakatını yapabilecek, Müşterilerin ve İşletmenin Çek/Senetlerinin takibinde uzman, SAP (FI) Modulünün ilgili konularında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office programlarına çok iyi derecede hakim, İşinde titiz,özenli,disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, Benzer pozisyonda en az 2-3 yıl çalışmış olan, Beylikdüzü civarinda oturan Sigara kullanmayan, TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AMBALAJ SANAYİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Ambalaj sektöründe deneyimli, * Rotogravure veya ofset baskı makinelerinde usta seviyesinde operatörlük yapmış,  

  Aranan Nitelikler * 30 - 40 yaşları arasında, * Benzer pozisyonda tercihen en az 10 yıl tecrübeli, * Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Tercihen Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç, Küçükçekmece ), * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay ' BASKI OPERATÖRÜ ' aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Karşıyaka çarşısındaki perakende mağazamızda çalışmak üzere, *Ofis programlarını kullanabilen, *Ön muhasebe bilgisine sahip, *Tercihen Logo Go Plus tecrübesi olan, *Depo düzenini sağlayabilecek, *Stok giriş ve çıkış hareketlerinin kayıtlarını tutabilecek, *Etiketleme ve barkodlama yapabilecek, *Satışa ve kasaya destek verebilecek, *Sigara kullanmayan, *Karşıyaka çevresinde ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Personel alınacaktır. Çalışma günleri Pazartesi – Cumartesi  ve saatler  08:30 -  19:00 arasındadır. Gerektiğinde Pazar günü çalışarak hafta içi izin kullanma esnekliği olmalıdır.

 • İş Açıklaması Firmamız ürünlerinin Satış ve Pazarlamasını yürütecek MARMARA BÖLGE MÜDÜRÜ ve Satış Temsilcisi aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar *Ulusal ve Yerel  Zincir Marketler ve Toptan kanalında deneyimli, * Ekip yönetiminde tecrübeli, Bölge satış yönetimi konusunda deneyim sahibi, Perakende sektöründe ve gıda dışı ambalaj ürünlerinde(tercih sebebi) tecrübeli, Koordinasyon, organizasyon becerisi yüksek, Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, * Aktif araç kullanabilebilen, İSTANBUL İlinde ikamet eden * Bay veya Bayan

  Aranan Nitelikler Birlikte çalıştığı ekibi şirketin hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, Periyodik müşteri ziyaretleri yapmak ve raporlamak, Şubelerin satış arttırıcı faaliyetlerin planlanması ve uygulanmasını sağlamak, Bölge ile merkez arasındaki koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Ürün ve malzemelerin sevkiyatı, teslimi

  Aranan Nitelikler B ehliyeti, SRC ve Psikoteknik belgesi olan En az 3 yıl benzer deneyime sahip İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 30- 40 yaş civarında Vardiyalı çalışabilecek İstanbul özellikle Avrupa Yakası güzergahları iyi bilen SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır.

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Depo Memuru
  Simge Antalis Kağıt San.Ve…
  İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması İrsaliyeler ile ilgili tüm işlemlerin yapılması, Bedelsiz malların takibi, Müşteri stoklarıınn takibi

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu Dikkatli, takım çalışmasına yatkın Askerlik görevini tamamlamış 25 – 35 yaş arası Hadımköy civarı ikamet eden

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.   Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.·  

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,· Minimum benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli,· Tercihen Almanca bilgisine sahip İstekli, azimli, teknik anlamda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış   ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur  

 • İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Plasiyer / Şoför aramaktayız. Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek, Siparişi alınan malzemelerin, müşterilere dağıtımını yapmak, İş planı doğrultusunda, sevke hazır ürünleri, müşterilere tam ve zamanında dağıtmak, Sevke hazır ürünleri sevkiyat aracına yüklemek, Araçların bakım, onarım ve temizlik işlerini yürütmek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Rut sistemi ile ürün dağıtımı konusunda deneyimli, SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, çözüm üretebilen Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Stok takibi mantığına hakim,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 yabancı sermayeli, sektöründe öncü firmamız için "MEKANİK BAKIM ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (Tercihen MYO) Makina Bölümü mezunu, Mekanik Bakım konusunda en az 1 yıl deneyimli, İşletmede çıkacak her türlü mekanik arızaya müdahale edebilecek, Planlı/periyodik ve plan dışı bakımları yapabilecek, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın,    Askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması In our company, which is active in industrial packaging market;   To be employed in R&D department. To be responsible for product development and project follow up.

  Aranan Nitelikler Univertsity graduate, Military Service completed for male candidates, To be trained in R&D, Knowledge on hydrodynamics and hydraulics, Have good command of English, No obstacle for freguent travelling, Good command of computer and drawing programs, New graduated - to be trained.

 • İş Açıklaması Ambalaj  sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Konya'da' ikamet eden 'Bakım - Onarım Teknisyeni 'arıyoruz. Tesis içerisindeki tüm makine ve ekipmanların onarımlarının gerçekleştirilmesi,yedek parça değişimlerinin yapılması, Yeni cihaz kurulumlarında devreye almaya süreçlerinin ilgili ekip ile gerçekleştirilmesi, Tüm makinaların arıza tespitlerinin yapılması ve çözülmesi, Makinaların süreç çözümleri ile ilgili gelişmelerin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerin veya Meslek Yüksek Okulları'nın Makine,Elektrik-Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektrik -Elektronik,Mekanik ve Hidrolik alanlarında en az 3 yıl deneyimli, İnisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi, Zaman yönetimini iyi planlayan, Dikkatli ve özenli, Esnek çalışma saatlerine uygun, Askerlik görevini tamamlamış, Konya'da ikamet eden ya da edebilecek.

 • Mekanik Bakım Personeli
  Mesut Makina Ambalaj
  İstanbul Anadolu 3 Ekim 2015

  İş Açıklaması Endüstriyel Ambalaj Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda mekanik bakım personeline ihtiyaç vardır. 3 farklı üretim katına ayrılan fabrikamızda imalat makinalarının bakım ve onarımından sorumlu olacak, fabrikada ki genel arızalarda çözüm üretecek, üretim direktörüne destek verecek, gün içerisinde makina parçalarının onarım işlerinden freze kullanacak, 3 vardiya şeklinde çalışan firmamızda çok acil durumlarda kendisine o anda tahsis edilecek araç ile üretimin devamı adına saat gözetmeksizin arıcanın giderilmesini sağlayacak personele ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler 25-40 yaş aralığında Minimum 6 ay freze kullanmış Daha önce benzer pozisyonda en az 2 yıl farklı firmalarda çalışmış Hızlı aksiyon alabilen ve çözüm üretebilen Pendik ve çevresinde ikamet eden Ekip çalışmasına uygun Sosyal, aktif ve uyumlu çalışabilen Askerliğini tamamlaşmış Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Senior Quality Assurance Leader' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Customer Claims Management, Close follow-up the external & local customer issues by customer visits, The key interface between quality team and production processes to drive improvement teams in claims reduction, Management representative and responsible for the integrated management systems comprising of ISO 9001 and global standards for packaging materials Drive the Food Safety and Hygiene program by conduction risk analysis and implementing preventive actions Drive the review and implementation of Quality matrices and Statistical Process Control to improve on the Maintenance Loop. Lead in sharing and implementation of best practices / lessons from and to other factories. Responsible for maintaining supplier quality reports, supplier claims, supplier audits and periodic supplier performance evaluation.

  Aranan Nitelikler Diploma / Bachelor degree in Engineering with minimum 6 years experience in manufacturing environment of strong continuous improvement culture. Quality assurance background will be preferred, Experience to work with Customer issue management, Good communication & Interpersonal skills with ability to influence others at different levels of the organization, Commitment to quality with high personal drive to performance, Self driven and have a pro-active approach, strong analytical and logical skills, Demonstrate leadership to lead and motivate teams that do not directly report to you, Knowledge of Statistical Process control principles, Fluency is spoken and written English. French or Arabic is preferred.

 • Senior Accountant (Temp)
  Reed Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. Reed Turkey ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Our client is a global company and is now looking for a 'Senior Accountant (temporary)' for their operation in İstanbul. Experienced in preparation of tax declarations, Experienced in general accounting, Experienced in accounts reconciliations, Experienced in travel expenses.

  Aranan Nitelikler University graduate, Minimum 2 years accounting experience, Advanced level of English, Knowledge of SAP is a plus.

 • Process Engineer
  Reed Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an "Process Engineer"for it's multinational company that operates in packaging sector in İstanbul. Responsible from coordination of Production Team and Sales Team.

  Aranan Nitelikler Bachelors Degree in Food Engineering or Chemical Engineering 3-5 years similar experience especially food, dairy or liquid sector. Fluency in English Autocad knowledge No military obligation for male candidates No travel obstacle Excellent communication skills

 • Satış Temsilcisi
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı sermayeli müşterimiz için "SATIŞ TEMSİLCİSİ " aramaktayız. Ürünlerin müşterilere tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde Almanca veya İngilizce bilen, Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, Yurtdışı seyahat edebilecek, Güleryüzlü ve müşteri odaklı satışta aktif rol alabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda veya Kocaeli'nde ikamet eden. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • Fabrika Müdürü
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Gıda,İlaç,Otomotiv,Tekstil sektörlerine, siparişe dayalı üretim,satış ve ihracat yapan PLASTİK AMBALAJ firmamıza inovatif FABRİKA MÜDÜRÜ aramaktayız. Stratejik değişim hedeflerimiz doğrultusunda, kurumsal ve organizasyonel sistemler kurarak, şirket içi iyileştirme, mükemmelleştirme çalışmalarını başlatmak. Üretim,Planlama,Kalite,AR-GE,Sevkiyat bölümlerinin koordinasyon ve yönetimini sağlamak. Yönetim Kurulu'na dönemsel ilgili raporları hazırlayıp sunmak.      

  Aranan Nitelikler Üretim şirketlerinde en az 10 yıl yönetici olarak çalışmış olmak. Üniversitelerin Mühendislik (Makine,Endüstri,Kimya) ve/veya İktisadi ve İdari Bilimler İngilizce Bölümlerinden mezun olmak. Akıcı İngilizce konuşmak,yazmak. İş Geliştirme,Planlama,Üretim,Kalite,Ar-ge stratejileri belirleyerek, iş ve bilgi akışlarını düzenleyerek, işletme analizini yapmak. TPM, 5S, Maliyet azaltma ve analiz etme konularında tecrübe sahibi olmak. Hedeflere dayalı performans ölçümleme sistemleri kurmak ve yönetmek.   Beylikdüzü-Çorlu güzergahında ikamet etmek. Erkek adaylar için : Askerlikden muaf olmak.    

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ambalaj ve Kağıt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?